PDA

View Full Version : Nėse je i mėrzitur ēka bėn?


Faqet : [1] 2 3

Domira
10-04-07, 00:22
Njerzit reagojne ndryshe ndryshe kur jane te merzitur.

Si reagoni ku ne kete rast?

Dreni30
10-04-07, 00:25
ndihem shume keq dhe mundohem te gjej shteg me vetin se si me perballu kete. E mbaj ne vete.

Domira
10-04-07, 00:28
ndihem shume keq dhe mundohem te gjej shteg me vetin se si me perballu kete. E mbaj ne vete.

E cfare shtegu gjen Dreni?

Dreni30
10-04-07, 00:30
E cfare shtegu gjen Dreni?

nuk ta jap licensen, hahahahah

Domira
10-04-07, 00:36
nuk ta jap licensen, hahahahah

kuuuuu a nuk do me me ndihmu nese kam nevoj me hjek merzin a?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

LuLjaa
10-04-07, 00:37
Kaj e shfryna tani um kalon haha

Dreni30
10-04-07, 00:38
kuuuuu a nuk do me me ndihmu nese kam nevoj me hjek merzin a?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Jo valla se vetem per veti e ruaj e kur te me duhet e marr.

Domira
10-04-07, 00:40
Jo valla se vetem per veti e ruaj e kur te me duhet e marr.

iaaa kur skisha thon Dreni qe nuk je solidar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
10-04-07, 00:40
Zakonisht mbyllem ne dhome vetem dhe degjoj muzike slow, vetem ajo me qeteson. :rolleyes:

Domira
10-04-07, 00:41
Kaj e shfryna tani um kalon haha

Tybe Lulja hiq se ki keq...ma ki dhon nji ide te mirhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
10-04-07, 00:43
iaaa kur skisha thon Dreni qe nuk je solidar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jam solidar edhe shume bile, por desha te them se mvaret per cka merzia eshte;- e nuk eshte e njejte cdo merzi a po brengosje.
Prandaj jam i permbajtur ne pergjigjeje.

LuLjaa
10-04-07, 00:44
Tybe Lulja hiq se ki keq...ma ki dhon nji ide te mirhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira une per veti thash jo per ty hahaha

E ti mundesh mos me mendu keq edhe nuk ke se ēka mezitesh :)

Domira
10-04-07, 00:44
Zakonisht mbyllem ne dhome vetem dhe degjoj muzike slow, vetem ajo me qeteson. :rolleyes:

Jo une me bo si ti merzitna hala ma shum Prishtinasja. Ti paske zgjidhje te mire Prishtinasja, por cka me ba qe nuk reagojme te gjith nisojhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Dreni30
10-04-07, 00:46
Domira a po e shef se bindesh edhe ti ne ate qe po e them une.
Se paku me thuaj se kam te drejte.

Domira
10-04-07, 00:47
Jam solidar edhe shume bile, por desha te them se mvaret per cka merzia eshte;- e nuk eshte e njejte cdo merzi a po brengosje.
Prandaj jam i permbajtur ne pergjigjeje.

Kuuu cka mu ki ba diplomat Drenihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
10-04-07, 00:48
Domira a po e shef se bindesh edhe ti ne ate qe po e them une.
Se paku me thuaj se kam te drejte.

Jo po Drenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Albanian eX|PerT
10-04-07, 01:50
> Nese je i merzitur cka ban? (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=982060#post982060)

Merzitem.........:biggrin:

prishtinasi
10-04-07, 01:51
mmm....e pyes veten...."a ja vlen, me humb energji per merzi"....

Agolli
10-04-07, 01:57
E hapi deren e ballkonit dhe gjuj te kojshija,, nervozen,,!...zoti ja befte qaren :tongue:

Arb
10-04-07, 09:41
Besa, s'po del kohe me u merzit...

lugu
10-04-07, 12:12
Njerzit reagojne ndryshe ndryshe kur jane te merzitur.

Si reagoni ku ne kete rast?
ndegjoj muzik folkflorike QETAJT per mua eshte medikamenti ma i miri

selvija
10-04-07, 13:02
Lus zoti ate qe pash mos jet e vertet...ky raste me duket e pa besushme..:frown:

arber145
10-04-07, 13:04
Njerzit reagojne ndryshe ndryshe kur jane te merzitur.

Si reagoni ku ne kete rast?
Cka eshte me e keqja te une :njerzit e shohin se jame i merzitur ne fetyr nuk e di mirepo edhe fetyra ime ndryshon kur jam i merzitur.
E i merzitur si jame mundohem qe me sport te shfryhem ose aty ta le forcen

Domira
10-04-07, 16:34
> Nese je i merzitur cka ban? (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=982060#post982060)

Merzitem.........:biggrin:

Auu Expert far zgjidhje hahahaha une kishe dicka ma meēemhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SANTANA-29
10-04-07, 17:07
iku e vij te ju ne dardani,hahahahahaha:tongue:

Peja-Boy
10-04-07, 17:09
Deshiroj te jem ne Heshtje dhe Qetesi ...Po ma prishi kush mosvet !!

Domira
10-04-07, 17:10
iku e vij te ju ne dardani,hahahahahaha:tongue:

SANTANA-29 edhe mua ma perkujtove se ēka nej kur jam e merzitur...po visha ktu more ne dardanihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
10-04-07, 17:12
Deshiroj te jem ne Heshtje dhe Qetesi ...Po ma prishi kush mosvet !!

O Peja-Boy po jo bre sosht tema kur je nervoz po kur je i merzitum qyhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
10-04-07, 17:16
Auu Expert far zgjidhje hahahaha une kishe dicka ma meēemhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Me te mencur? :biggrin: A me e thye mobilin a? :tongue:

SANTANA-29
10-04-07, 17:17
SANTANA-29 edhe mua ma perkujtove se ēka nej kur jam e merzitur...po visha ktu more ne dardanihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
hallo (domira)ne shqiptart merzin e kemi nzemer dikush me ta permen dikan te familjes
fillojm e qajm LOTIN e MERZIN e kemi merak.

Domira
10-04-07, 17:22
hallo (domira)ne shqiptart merzin e kemi nzemer dikush me ta permen dikan te familjes
fillojm e qajm LOTIN e MERZIN e kemi merak.

shuj de tash mos um shti me qajt qyre hahahahhahaha
p.s.mos ia nxirr fundin se na jemi ēelik shqiptart, te pamundurat i bejm te mundurahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Sy_kaltra
10-04-07, 17:26
Kur merzitem ,deshiroj te qendroj e vetmuar,qe mos ti mezis te tjeret ...

Domira
10-04-07, 17:27
Me te mencur? :biggrin: A me e thye mobilin a? :tongue:

Hmm vallahi sdi cka baj me ba me me merzit ti apet najhere kur po fol fjal te kqija per LDKhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif
Pa ta ba mobilin cop e grim nuk e lash qyhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif hahahahaha

SANTANA-29
10-04-07, 17:30
Kur merzitem ,deshiroj te qendroj e vetmuar,qe mos ti mezis te tjeret ...
ja gjishtu nuk ka vetun sy_kaltra ti nuk na merzit por ti na gson na tranon,haha:tongue:

Sy_kaltra
10-04-07, 17:32
ja gjishtu nuk ka vetun sy_kaltra ti nuk na merzit por ti na gson na tranon,haha:tongue:

ahahha SANTANA-29 jo tash nuk jam e merzitun,po kur ndihem keq ashtu veproj :wink:

SANTANA-29
10-04-07, 17:35
ahahha SANTANA-29 jo tash nuk jam e merzitun,po kur ndihem keq ashtu veproj :wink:
au kaltroshe mu syt lot mu mushen mendojsha si me ta hek merzin.:wink:

Sy_kaltra
10-04-07, 17:37
au kaltroshe mu syt lot mu mushen mendojsha si me ta hek merzin.:wink:

Jo bre mos u merzit se shume mire jam,,:wink:

instruktori
10-04-07, 21:05
Kure merzitem gjdo gje me pengon,ate merzi e kalon vetem qetesija ne vetmi.

Buqja_ch
11-04-07, 18:04
Kur jam e merzitur ndegjoj muzik.....gjithqka mbaj ne vete..

Arkza
11-04-07, 18:33
Kur jam e Merzitur i nuki krejt floket:redface:
hahahahahahahahha po qka kem me bo tjetre si qdo kush nganje-here kajm nganjehere rrim vetun e hajt:rolleyes:

selvija
11-04-07, 18:44
Kur jam e Merzitur i nuki krejt floket:redface:
hahahahahahahahha po qka kem me bo tjetre si qdo kush nganje-here kajm nganjehere rrim vetun e hajt:rolleyes:Kuku po zanat te keq paske moj... ka sa kime ne dit po i nukshe ,, spaskan me te asnje nese rrin ne dardani si shum ahahhaha..(shaka...

vertet nese jam nervozz dua vetem qetsi..dhe errsi,,,pa asnje fjal...:rolleyes:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-04-07, 20:40
kur jam e merzitur e mar nje laps ne dor dhe nje leter dhe veq shkruj shkruj shkruj hehehehe e ma ne fund sja pash hajrin hiq....perveqse ende jam e merzitet :biggrin:

shka me ndihmon asht, me dal me shetit me e i pa bukurit e natyres dhe veq me shetit.... :wink:

Ju pershendes

Albanian eX|PerT
11-04-07, 21:06
Hmm vallahi sdi cka baj me ba me me merzit ti apet najhere kur po fol fjal te kqija per LDKhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif
Pa ta ba mobilin cop e grim nuk e lash qyhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif hahahahaha
Aahahahahahahahahahahahahahaha, mos ta nin, se per hater ty mo skam me fol kunder partijave hiq..... vec te humori do sillem tash e tutje :biggrin: , vec mos ma the mobilin :tongue:

yllka
11-04-07, 22:30
Mundohem te mbushi fjalekryqi

Amina
11-04-07, 23:36
Rrnoft te qajtmit, se na shliron, edhe msheft diku hahaha

e_martumja
11-04-07, 23:38
mendoj gjitheqka !!!!

rafet llapjani
12-04-07, 00:27
Kur jam merzitun ndreqi llavabo me qyski :biggrin:

LuLjaa
12-04-07, 00:45
Hahahahahahaha

legenda
12-04-07, 18:30
....i qeli faqet e FORUMIT,,,dhe i lexoj postimet e RAFFET_DJALIT,,,dhe ia nisi me qesh,e me kalon merzia.....
Kur jam merzitun ndreqi llavabo me qyski :biggrin:

gazi-de
13-04-07, 12:36
hi ne forum,dhe e shikoje legenden,dhe me hiqet krejt...hahahhahah(shaka)....

vjeshta
13-04-07, 12:45
Mundohem qe ti merzis edhe te tjeret !

Arkza
13-04-07, 12:46
Kuku po zanat te keq paske moj... ka sa kime ne dit po i nukshe ,, spaskan me te asnje nese rrin ne dardani si shum ahahhaha..(shaka...

vertet nese jam nervozz dua vetem qetsi..dhe errsi,,,pa asnje fjal...:rolleyes:

HAhahahahahahah Selvija jo kam hala Flok se nuk i nuki krejt i ruje edhe per naj dit te tjtra te nervozume i lo rezerv hahahahahhahah

Xuki
13-04-07, 12:50
Mundohem qe ti merzis edhe te tjeret !Mirė po ia bojshe qyy...pse me vuejt veē ti!

vjeshta
13-04-07, 12:54
Mirė po ia bojshe qyy...pse me vuejt veē ti!

Hahhaaha e kisha per merzien !

gazi-de
13-04-07, 21:22
....tash edhe une po hy e po te kqyri TY,,,pasi qe e ke ndrru avatarin,ahahaha....


deri tash kesh nervoz tashe u qetsova...peeee ku mbete moje...hahahahah

gazi-de
13-04-07, 21:50
....Ja ku JAM,,,ahahaaaa...kendon A.GJEBREA


mire shume...GJEBREA apo ti po kendone........?

gazi-de
13-04-07, 22:02
ahaha,,,ah une veq TEKSTIN ia kopjova,ahaha


po TI cka po shiqon ashtu ,,,,a
ooo ni mize eshte duke me be nervoz,e spo muje e ze...hahahahah

gazi-de
13-04-07, 22:20
ahahahaaa,nuk po besoj,krejt mendova qe po te sillet naj HANEM aty-pari,


HANEM,mire ish kane po leida keine....hghghghghgh

Agolli
13-04-07, 22:25
Shkoj te qika e kojshise.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
13-04-07, 22:25
Mendoj, mendoj, mendoj, mendoj, mendoj, mendoj...........etc.... dhe me ze gjumi !

lonaaa
13-04-07, 22:38
:frown: kajė!

e_martumja
13-04-07, 22:43
:frown: kajė! dmth shfryhesh...nuk eshte keq !

vendasi
13-04-07, 23:17
dmth shfryhesh...nuk eshte keq !
hahaha..a kujtove qe vetem me nje qame ..qfryhesh aa ?:biggrin: :smile:

e_martumja
13-04-07, 23:18
hahaha..a kujtove qe vetem me nje qame ..qfryhesh aa ?:biggrin: :smile: per mu nuk vlen kjo ahahahhaaa

vendasi
14-04-07, 00:05
per mu nuk vlen kjo ahahahhaaa
e di e di per ty duhen shum t'qane...:biggrin:

Domira
14-04-07, 12:15
Kanihere knoj kur merzitna,,,edhe besa duket ma bukur per rrethin...po de ma mir me kendu se me kajt qyhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
15-04-07, 05:50
Sot valla jam kan shum merzitshem ,e prej merzie e mora limen dhe limatasha qyskin per me cpue llavaboja e kendojsha kengen qohu Rexho qohu djaloo ,qohu breeee Rexh se ma more ftyren oooo pona prisin llavabojatooooooooo

Sy_kaltra
15-04-07, 10:16
Sot valla jam kan shum merzitshem ,e prej merzie e mora limen dhe limatasha qyskin per me cpue llavaboja e kendojsha kengen qohu Rexho qohu djaloo ,qohu breeee Rexh se ma more ftyren oooo pona prisin llavabojatoooooooooHahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahaaaaaaaaa aaaaaa

Dreni30
16-04-07, 13:21
Po ndegjoj muzike per momentin.........

Sy_kaltra
17-04-07, 18:35
...................................:rolleyes: :frown:

gazi-de
17-04-07, 18:38
Pi cigare shume si sot.....

e_martumja
17-04-07, 18:43
e mallkoj veten !!! dhe i bej vetes 100 pyetje !

E pyes veten pse vuaj aq shume apo merzitem,
akoma pa e sherru nje plage,
ma e madhe po hapet...
pse te vuaj kaq shume a thuaj kam bere ndonje mekat qe zoti hakmirret...
pyetjet vazhdojn ne koken time dhe ja nis mem dhimb dhe mendjen askund se kam, veq kur zgjohem, gjumi me paska marr me vetiiii !!!!
Qka po ndodhe me mua ne ato momente se kuptoj por si duket nje dite me duket si nje muj... dhe ndoniher edhe lotiiii ju bashkangjitet merzijes!

jadore
17-04-07, 21:21
..te fle , interesant , sa here merzitem me vie gjume , keshtu qe shume here mendoj ,qe merzija eshte pjes ireale e jetes ,(per mua ..)

SANTANA-29
17-04-07, 21:22
Kendoj si bilbili.........hahaha

selvija
17-04-07, 21:32
Kur jam e merzitur,, apo ne ankth....marr jostakun e shtrengoj ne gjoksin tim ajo me ndihmon shum:frown: ....ishalla kurr nuk jemi te merzitur apo diq e ngjajshme...

Luana
17-04-07, 21:40
Kur merzitem me shtohet apetiti per buke , (zot bane hajr ) hahahahaahhahahhah

e_martumja
17-04-07, 21:41
Kur merzitem me shtohet apetiti per buke , (zot bane hajr ) hahahahaahhahahhah rruju se kur vjen vera ta shton edhe lotin :biggrin: veq ne kule rrin ahahhahaa

prishtinasi
17-04-07, 21:42
Kur merzitem me shtohet apetiti per buke , (zot bane hajr ) hahahahaahhahahhah

Mos u merzite shpesh...se nuk te zene dera tani....:biggrin: de

Luana
17-04-07, 21:47
Mos u merzite shpesh...se nuk te zene dera tani....:biggrin: de

ahahaahhah jo se nga merzija e madhe edhe pse ha buke , nuk shendoshem pershkak se ma han diqka mrenda ne stomak ... de :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
17-04-07, 21:51
Nese jam e merzitur.....hy ne dardani:biggrin:

prishtinasi
17-04-07, 21:51
ahahaahhah jo se nga merzija e madhe edhe pse ha buke , nuk shendoshem pershkak se ma han diqka mrenda ne stomak ... de :biggrin:

Shtrohet pyetja...cila prej organeve te Luanes ne stomak, nuk rrin rehat kur merzitet?:biggrin:

Luana
17-04-07, 21:55
Shtrohet pyetja...cila prej organeve te Luanes ne stomak, nuk rrin rehat kur merzitet?:biggrin:
hahahhahahhahhahaahahhaahhahha damlla tė raft se ma qite nji gazė tash se ashtu kėshtu nuk isha nė disponim :rolleyes:


hėėė De , qėlloja ti e mos i lodhė tė tjerėt me kėt pyetje tė rėnd .....?????? :biggrin:

prishtinasi
17-04-07, 22:01
hahahhahahhahhahaahahhaahhahha damlla tė raft se ma qite nji gazė tash se ashtu kėshtu nuk isha nė disponim :rolleyes:


hėėė De , qėlloja ti e mos i lodhė tė tjerėt me kėt pyetje tė rėnd .....?????? :biggrin:

Ncuk Mr.De, po e mbane pergjigjjen per veti....:biggrin:

Luana
17-04-07, 22:05
Ncuk Mr.De, po e mbane pergjigjjen per veti....:biggrin:

Tregoma ne vesh se askush nuk eshte ksajde Mr: De ...

prishtinasi
17-04-07, 22:06
Tregoma ne vesh se askush nuk eshte ksajde Mr: De ...

Nuk je kah i sheh ti...krejt mbrapa perdeve jone...!
Luana:wink:

Luana
17-04-07, 22:23
Nuk je kah i sheh ti...krejt mbrapa perdeve jone...!
Luana:wink:

ahahahahhahhahahh i vjen dita edhe kėtyreve qė dalin nė sheshė.....De

prishtinasi
17-04-07, 22:32
ahahahahhahhahahh i vjen dita edhe kėtyreve qė dalin nė sheshė.....De

Veq pshtim se vonim s'kane...thote njona....! Zakonisht mas ores 00:00...dalin!:biggrin:

Luana
17-04-07, 22:51
Veq pshtim se vonim s'kane...thote njona....! Zakonisht mas ores 00:00...dalin!:biggrin:

Kur jam e merzitur , pres tė gėzzzzohem pas orės 00:00 :biggrin:

prishtinasi
17-04-07, 22:55
Kur jam e merzitur , pres tė gėzzzzohem pas orės 00:00 :biggrin:

Si une...as merzia nuk njifet mbase ores 00:00:biggrin:

Agolli
17-04-07, 23:10
Shkoj ne embeltore'''''per te biseduar me shankisten,,,,,,,,

jeta_n
22-04-07, 12:06
Dreni k ete drejt,ama jo kaq i rezervuar s esshkon kshtu...

Arkza
22-04-07, 12:48
Mundohem me Myt vetin ..... Por pa Sukses :biggrin:

Preshevar
22-04-07, 12:55
Dal shėtitem vet,.. dhe meditoj duke hecur....

prishtinasi
22-04-07, 12:56
Mundohem me Myt vetin ..... Por pa Sukses :biggrin:

Mos...u merzit shpesh..qiko, se suksesi arrihet me mund!:biggrin:

Arkza
22-04-07, 13:26
Mos...u merzit shpesh..qiko, se suksesi arrihet me mund!:biggrin: Jaaaa more se kam ate nafak me myt vetin tamon po i shtie gishta ne rryme po nalet :biggrin: , po qershtu edhe me konop kam provu e po me kputut konopi :biggrin: :tongue:

prishtinasi
22-04-07, 13:30
Jaaaa more se kam ate nafak me myt vetin tamon po i shtie gishta ne rryme po nalet , po qershtu edhe me konop kam provu e po me kputut konopi :biggrin: :tongue:

Tash e tutje "nafaklikja" du me te thirr!:tongue: :biggrin:

Elina
22-04-07, 13:32
Mos me qene interneti se di cka kisha bo valla,nuk e di si e kisha myte merzine ndryshe:biggrin:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:33
Kur jam i merzitur hy n'dardani edhe shkruj me kolegun :biggrin:

Agolli
22-04-07, 13:34
Kur jam i merzitum e rrehi thuper expertin :tongue:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:36
Kur jam i merzitur, shkoj e pyes kopukin a po ka pune ne dugoj :biggrin:

Agolli
22-04-07, 13:43
Kur jam i merzitur, shkoj e pyes kopukin a po ka pune ne dugoj :biggrin:

Hajde hajde vec kujdes se ka me te rrok merzija me e madhe :tongue:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:45
Hej ika une per ne shkolle, kur te kthehem sonte e kompezojme ate qe skemi shkrue qe tre dite :biggrin:

Ju le te pershendetur :smile:

Agolli
22-04-07, 13:46
Hej ika une per ne shkolle, kur te kthehem sonte e kompezojme ate qe skemi shkrue qe tre dite :biggrin:

Ju le te pershendetur :smile:
Suksese ne mesime dhe mos u merzit eh! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

prishtinasi
22-04-07, 13:47
Hej ika une per ne shkolle, kur te kthehem sonte e kompezojme ate qe skemi shkrue qe tre dite :biggrin:

Ju le te pershendetur :smile:

Tung Expert....

Arkza
22-04-07, 13:54
Tash e tutje "nafaklikja" du me te thirr!:tongue: :biggrin: OK un ty dote tharras i pa nafak pra :biggrin: :tongue:

Murgesha
22-04-07, 18:43
O shkepi grushta e shpulla, o i gjuhem telefonit dhe e hjek mėrzinė.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Giovanni
22-04-07, 19:05
Kerkoj vetem te mos e merzis edhe murgeshen se qenka e rezikshme

vjeshta
23-04-07, 19:36
Asgje ,mundohem te mos e humbas gjykimin !

e_martumja
23-04-07, 21:05
O shkepi grushta e shpulla, o i gjuhem telefonit dhe e hjek mėrzinė.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif Kujt vetevets ah :biggrin:

rafet llapjani
23-04-07, 22:10
Egjuj grepin dhe pres deri trroket kush ne to ahahahahhhahahahahahh

Murgesha
23-04-07, 22:13
Kujt vetevets ah :biggrin:

Mėrzisė moj po ēfarė vetvetes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
23-04-07, 22:15
Mėrzisė moj po ēfarė vetvetes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tregom kush po ta man merzin qe pi mshon ti? :D:D

Murgesha
23-04-07, 22:18
Tregom kush po ta man merzin qe pi mshon ti? :D:D

Jo se pastaj e rraf edhe ti tėnden...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Agolli
23-04-07, 22:42
Egjuj grepin dhe pres deri trroket kush ne to ahahahahhhahahahahahh
Strategji e forte, me masa strikte,, ahahahahahahah skeleee!

Litushja
24-04-07, 08:30
hmm,mundohna te mendoj qe ka edhe ma keq...

Agolli
27-04-07, 09:59
Shkoj ne peshkim.......me Rafetin! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
27-04-07, 12:28
Nese jam e merzitun nuk kam cka te bej tjeter, veq e marr malin :biggrin:

Litushja
27-04-07, 13:41
e mendoj veren e nxeht ne prishtin :)

Gjumashja
27-04-07, 15:28
asgje konkrete. . . flej ose vazhdoj me merzin . . .

vjeshta
27-04-07, 22:25
Asgje ,nuk e prishi tenin e ftyres ......

Preshevar
28-04-07, 09:00
i kisha mėrzit edhe tjert :D

~AmaZonA~
28-04-07, 09:06
Qajė dhe dua tė bisedoj me dikend...

Buqja_ch
23-06-07, 15:17
Mé se shumti kendoi ..qe sikur sod hahahhah

aLbaChiCk
23-06-07, 15:51
Kur jam e merzitur vetem ndegjoj muzik , pi duhan shum dhe smuj me honger kurgjo ... dheee kam qef me kon veeetttt

LOJETARI
23-06-07, 15:59
Nėse jam i mėrzitur mėrzitem.Krejt logjike a ?

rilinda
23-06-07, 16:01
Nėse jam i mėrzitur mėrzitem.Krejt logjike a ?

T'lumt a! E qysh mundohesh me e tejkalu mėrzinė? :biggrin:

LOJETARI
23-06-07, 16:05
T'lumt a! E qysh mundohesh me e tejkalu mėrzinė? :biggrin:
tu u mėrzitė de , pse a tu u knaqė a ?
Mėrzitna mėrzitna , dikur e sheh mėrzia qė nuk po ma nie fort sa rrin ajo me mue edhe shkon , mė len vetėm tonaj vjen kėnaqisia edhe knaqna ........................

A tė kallxoj qysh knaqna ....................:biggrin:

rilinda
23-06-07, 16:07
hahahahahhaha.... jo se terapinė pėr mu knaq e di po qeta pėr me e hjek mėrzinė se dita :D

Flm. pėr pėrgjigje! ;)

LOJETARI
23-06-07, 16:12
hahahahahhaha.... jo se terapinė pėr mu knaq e di po qeta pėr me e hjek mėrzinė se dita :D

Flm. pėr pėrgjigje! ;)

Jo valla po mė duket nuk po e dike ,hahahahahahah

ja merre me vete http://www.youtube.com/watch?v=jwYwi4V3LdA&mode=related&search=

rilinda
23-06-07, 16:16
hahahahahha... a me Ganen koke tu u knaq :D

Edhe une knaqna tu u knaq, po nxeti spo m'len kohve t'fundit :S

gazi-de
23-06-07, 16:40
ha molla..........qy.........hahahahahahaahahah

rilinda
23-06-07, 16:44
ha molla..........qy.........hahahahahahaahahah

Shkovaaaa....
Ishalla m'kalon mėrzia o Gaz :biggrin:

aLbaChiCk
23-06-07, 16:44
ha molla..........qy.........hahahahahahaahahah


Hahahahaahahahahahahaahahahahahahaahah

gazi-de
25-06-07, 03:57
Bie ne lufte me kojshi qy..hghghghghghghg

jadore
25-06-07, 04:01
... hargjoj pa kontroll.....

rafet llapjani
25-06-07, 04:02
e knoj kengen e rexhes qou rexho qou djalo haahahahahahahahah

Buqja_ch
25-06-07, 18:42
Ndegjoi muzik ..dhe pa prit ne sms me bene te ndihem mir

e_martumja
25-06-07, 18:46
I japi vetes gajret dhe shkoj flej duke imagjinuar dicka....dhe flej si kingje.

vjeshta
26-06-07, 01:37
... hargjoj pa kontroll.....

Edhe une hahahaa...............por kur nuk kam ,kendoj ....haha

vendasi
26-06-07, 02:16
Edhe une hahahaa...............por kur nuk kam ,kendoj ....haha
Cilen kenge...??:biggrin:

rafet llapjani
26-06-07, 04:15
Une tash kur po merzitna po shes kartona tulifare ani cka pom shkon koha spom bjen hiq mu merzit haahhahaahahah

Zero Cool
26-06-07, 04:36
kur te merzitna hy ne msn (si qetash psh) e aty se kam askend :frown:

Lijanna
26-06-07, 13:26
Du me fol me naj njeri te besueshem ose flej (iki ne boten e enderrave)

gazi-de
26-06-07, 13:36
hupi dika qy.........hghghghghghghghg

ssara
26-06-07, 13:39
Qka kam me be veq pres me mu hek merzija..........?????

Preshevar
26-06-07, 13:53
Kur t'mėrzitem, mundohem mos mem vrejt askushė !... I mėrzitshmi t'mėrzit. Kshtu qe, me shum preferoj me mbyll ne zemer ēdo mėrzi, ēdo gajle apo ēdo tė keqe.

Fshatari
26-06-07, 14:02
I shes mend miletit me shkarravinat e mia; i mėrzis pa nevojė e pa arėsye njerzit qė nuk mė kanė bo kurgjo ( psh forumistat e dardania.de)!

lyra2
26-06-07, 14:10
I shes mend miletit me shkarravinat e mia; i mėrzis pa nevojė e pa arėsye njerzit qė nuk mė kanė bo kurgjo ( psh forumistat e dardania.de)!
..hahhahaha vallahi e kame verejt qe gjithmon te merzitshme jane shkronjat tuuuhh bree.A une per dallim lexoj qasi shkronja...

e_martumja
26-06-07, 14:13
I shes mend miletit me shkarravinat e mia; i mėrzis pa nevojė e pa arėsye njerzit qė nuk mė kanė bo kurgjo ( psh forumistat e dardania.de)!paske me shku ne gjenem prej mekatave tu ahahah

aLbaChiCk
26-06-07, 15:36
sot qe jam e merzitur e ndegjoj kengen e Xhenit - Te dua

pirro
26-06-07, 15:43
sot as ne pune nuk jom shku,thash mos ka najsen te re ne FD po ncuk.

ne cilen rubrike po e shoh LYRA2 ahahahaha nuk osht ne rregull kjo.
Na myti te n xehtit.

Murgesha
26-06-07, 16:47
Mua po ma imponojne me e hjek mėrzinė me Medėn, ani tash qė paska nxjerr CD tė re, mos vet pėr mua ahhahahaahahaaaaaaaa http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Linka_pz
26-06-07, 16:50
Nese jam e merzitur ,preferoj te lexoj diqka!!

SANTANA-29
26-06-07, 16:51
Pij aq shum se nuk e marr vesh ma merzin,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahahahaha:biggrin:

Diana007
26-06-07, 16:56
Mua po ma imponojne me e hjek mėrzinė me Medėn, ani tash qė paska nxjerr CD tė re, mos vet pėr mua ahhahahaahahaaaaaaaa http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Si eshte nje fjale e urte popullore < po ta hejte si me dor > edhe ty ashtu paska me tu hek merzia ahahhahaahahahahahha

Murgesha
26-06-07, 17:01
Si eshte nje fjale e urte popullore < po ta hejte si me dor > edhe ty ashtu paska me tu hek merzia ahahhahaahahahahahha

Shuj diana se boll po ma hypė ai mėrzinė po spo kam ēka me ba se diktaturėn se kam nė qejf e me ja ulė pak zėrin hahahahahahaha.....

lyra2
26-06-07, 22:58
sot as ne pune nuk jom shku,thash mos ka najsen te re ne FD po ncuk.

ne cilen rubrike po e shoh LYRA2 ahahahaha nuk osht ne rregull kjo.
Na myti te n xehtit.
.hahahahahaha jo thash te heki pak merzi masi the qe u vonu pavaresia,po ti me bane dhe ...hajt se ika

gazi-de
27-06-07, 00:23
ja futi gjum..........................

prishtinasi
27-06-07, 03:39
Garant juve s'ju tregoj qe jom merzitshem....:biggrin: , mbasandej...njeriu edhe kur te eshte merzitshem...i kryn obligimet qe i ka...ditore...e ato te nates jane...sipas qefit...tani...
Nese je i merzitur cka ban? Cfare pyetje!
-Eshte si me e vete ministrin e kultures...sa shkronja i ka alfabeti! Nuk e din!
As une nuk e di qka mundem me ba kur jam merzitshem!
Por gjdo gabim gramatikor, mundeni me ma fal, jam me fat...e kam lektoren personale, ne forum!:cool:

valiii
27-06-07, 03:53
Nese jam i merzitur , koka me rendohet dhe e mer nje shikim teposhte , syte me vizellojne , vetullat marin formen e Boomerangut (sikur Mahsun Kirmizigul kur kendon dhimbeshem):frown: , mblidhen dashamiret e mi me me ngushlluar , Jo ēka ki, e tek ki ,e faktikishte skam asgje , veq sa ja imponoj vetit .

Zero Cool
27-06-07, 13:10
sot qe jam e merzitur e ndegjoj kengen e Xhenit - Te dua


Ti dje e une sot :frown:

Murgesha
27-06-07, 17:01
Mėrzinė e sodit po e hjeki me tallava hahahahaahahah....

instruktori
27-06-07, 17:52
Kur jam merzitur bie ne gjume dhe flej

DEA
27-06-07, 18:22
Flas vet me veti...........

instruktori
27-06-07, 18:28
Flas vet me veti...........

A te qeteso vetja kur flet me te .

DEA
27-06-07, 18:30
A te qeteso vetja kur flet me te .


Qysh ia paraqes vetit menyrat e ndryshme dhe mandej i them vendos qysh ta qet ma mire

instruktori
27-06-07, 18:31
Qysh ia paraqes vetit menyrat e ndryshme dhe mandej i them vendos qysh ta qet ma mire

Shume mire por une kam pa ne perendim se shum njerz flasin me veten

DEA
27-06-07, 18:35
Shume mire por une kam pa ne perendim se shum njerz flasin me veten

Tu ka dok ndoshta, se jan kane tuj fol ne Handy, Blutooth a pe din hahhahahaah

Murgesha
27-06-07, 18:35
Prej sot kur tė mė kapin mėrzia jo mė me tallava po do vij nė forum e ta hjeku...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

instruktori
27-06-07, 19:01
Tu ka dok ndoshta, se jan kane tuj fol ne Handy, Blutooth a pe din hahhahahaah


hahahahahahahahahahahaha po Dea ke te drejt

Arkza
27-06-07, 19:20
Me Avazin e Vjetrre un si Gjithe-here i Nuki Floket Njo nga Njo ...............:biggrin: :tongue:

e_martumja
27-06-07, 21:17
Prej sot kur tė mė kapin mėrzia jo mė me tallava po do vij nė forum e ta hjeku...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifjo ishallah se na jep merzin tende neve ! trusja gjume qy ma mire per te gjithe :biggrin:

Buqja_ch
28-06-07, 13:30
Kohen e fundit ka ik merzija nga un ..spo kom koh per te

Vjollca
28-06-07, 17:39
Kohen e fundit ka ik merzija nga un ..spo kom koh per te


Po te mar lakmi oj buqe

gazi-de
28-06-07, 20:24
I bije Qiftelis..............hghghghghghg

hasanmehmeti
28-06-07, 22:26
Bej Ibadet, Ati qe e meriton .

rilinda
28-06-07, 22:31
Rroki mandolinėn e dal nė ballkon (se oborr s'kom :S)...

28-06-07, 22:34
Ohooooooo ja fus gjum edhe kur t'chona i kfillt :D

lyra2
29-06-07, 00:02
Veq them ,SHNOSH KOFSHA edhe menjeher merzia hiqet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

instruktori
29-06-07, 21:08
lutem qe te me kaloj merzija

Zero Cool
30-06-07, 18:22
Pi birra e pi duhan:


http://www.bloodystudy.nl/images/itempics/pics/53.jpg

aLbaChiCk
30-06-07, 18:35
http://www.christiankaufmann.de/fotos/wut_ok_klein.jpg

Preshevar
30-06-07, 18:44
http://www.canadaeast.com/storyImages/A062007AU.jpg

rilinda
30-06-07, 19:19
Veq them ,SHNOSH KOFSHA edhe menjeher merzia hiqet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Av av, a qaq tucajk e paske mėrzin a?

gazi-de
30-06-07, 20:47
qa te bej ase gje vetem duhon pi pa ndal!!!

egi
30-06-07, 20:49
qa te bej ase gje vetem duhon pi pa ndal!!!

e une ja nali duhanin se behet qishtu djali hehehe

http://www.deeptrancenow.com/images/stop_smoking2.jpg

gazi-de
30-06-07, 20:56
e une ja nali duhanin se behet qishtu djali hehehe

http://www.deeptrancenow.com/images/stop_smoking2.jpg
ti,nuk besoj qe mundeshe me ma ndal cigaren,se e kome vendos mu be ashtu..ahhahahahahahahha

egi
30-06-07, 20:59
ti,nuk besoj qe mundeshe me ma ndal cigaren,se e kome vendos mu be ashtu..ahhahahahahahahha

ma bre mos u ba edhe qi ashtu..skilet hgaahhahaha

gazi-de
30-06-07, 21:04
ma bre mos u ba edhe qi ashtu..skilet hgaahhahaha
une gati e kome valla qy..hghghghghg

egi
30-06-07, 21:08
une gati e kome valla qy..hghghghghg

valla qitash jam e merzitur per jeten e gazit...ncnc po i ngrehi flokt prej merzije

gazi-de
30-06-07, 21:12
valla qitash jam e merzitur per jeten e gazit...ncnc po i ngrehi flokt prej merzije
Qy floket,une i kome nuk moti valla,nuk me ka mbet ase nje ne koke,po tash kur merziten i vajtoj..hahahahhahahahhahahaha

egi
30-06-07, 21:16
Qy floket,une i kome nuk moti valla,nuk me ka mbet ase nje ne koke,po tash kur merziten i vajtoj..hahahahhahahahhahahaha

me qka i vajton, me tim a ahahhahahahahhaha

gazi-de
30-06-07, 21:20
me qka i vajton, me tim a ahahhahahahahhaha
po me tim,edhe krype i qes nga nje her,se me ka then dikush se dalin prap..hahahahahhahahahahah

egi
30-06-07, 21:23
po me tim,edhe krype i qes nga nje her,se me ka then dikush se dalin prap..hahahahahhahahahahah

ajt mos u merzit se ti jepi une do, kom boll :tongue:

gazi-de
30-06-07, 21:26
ajt mos u merzit se ti jepi une do, kom boll :tongue:
flm prej teje shume moj,po une e kome koken e madhe me duhen shume se..hahahahahahahahahahahhahah

egi
30-06-07, 21:28
flm prej teje shume moj,po une e kome koken e madhe me duhen shume se..hahahahahahahahahahahhahah

hahahahhahahahahahahahahhahahahahahhah
ajt mos u merzit se e dajm pergjys hahahhaha

gazi-de
30-06-07, 21:38
hahahahhahahahahahahahahhahahahahahhah
ajt mos u merzit se e dajm pergjys hahahhaha
ok moj flm,vetem ballin me e mbelu besoj qe boll..ahhahahahaahahahah

egi
30-06-07, 21:40
ok moj flm,vetem ballin me e mbelu besoj qe boll..ahhahahahaahahahah

sps, ti veq mos u merzit qyh :biggrin:

gazi-de
30-06-07, 21:44
sps, ti veq mos u merzit qyh :biggrin:
me vjen mire qe merzin po e ndaj bashke me ty..flm te mpuqi nje her ne faqe asi ne dore nese bone..hahahahhahahahah(hej shaka moj)............................

egi
30-06-07, 21:46
me vjen mire qe merzin po e ndaj bashke me ty..flm te mpuqi nje her ne faqe asi ne dore nese bone..hahahahhahahahah(hej shaka moj)............................

hjeke merzin po edhe hajgaret, qysh guxon me ba hajgre me mu :tongue:

gazi-de
30-06-07, 21:52
hjeke merzin po edhe hajgaret, qysh guxon me ba hajgre me mu :tongue:
po ti ma hiqe merzin moj,edhe hajgaren po ma njek a?hahahahhahahahahahahahhahahaaha

instruktori
02-07-07, 23:03
iki mos te takohem me te tjeret

aLbaChiCk
02-07-07, 23:25
Kur jam e merzitur ja marr qat shishen me vodka ZC edhe pi

instruktori
02-07-07, 23:28
Kur jam e merzitur ja marr qat shishen me vodka ZC edhe pi

Krejt vet e pi aaaaaaaaaaaaaaaa

Zero Cool
02-07-07, 23:30
Kur jam e merzitur ja marr qat shishen me vodka ZC edhe pi
shuj qyqe se qajo shishe keshe po mbron pak mas mu pa komplet qy ahahahahahahaha

Domira
03-07-07, 05:11
Nese jam e merzitur mendoj sa mire behet kur te me kaloje merzia...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
03-07-07, 10:01
Nėse jam i mėrzitur sen nuk boj....Elvisi kėndon pėr mu!

RiannA
03-07-07, 10:40
- ha keksa

-ngoj muzik

-pi shum cigare

-pi shum alkohol

-flej shum

Buqja_ch
03-07-07, 14:50
Ulem ngoi muzik ..dhe shkruj emajl ne adres tende ahahah

Diana007
03-07-07, 14:52
Nuk flas me askend.

Arkza
03-07-07, 14:58
Varet se ku Gjendem !!! :mad:

Nese jam ne shpi , Merrem me nipin tim dhe kjo me ndihmon shume .
Nese jam ne Pune uffff mos vet ja boj disi qaren , por nje te keqe e kam se kur jam Nervoz skam deshir te Flas me askon .
Kjo krejt varet se qfare nervoze e ki dhe se per qfare arsyje je Nervoze !! jan do qe te Goditin shume dhe veshtir te tej kalon nervozen .

Nirvana Band
03-07-07, 15:00
S'di, menzi pres me kry qajo dite, dhe pi shume duhan.

^katunari^
03-07-07, 15:00
Una nuk jam kurr i merzitun, no coment per ket pytje

Shqiptare
03-07-07, 15:02
Una nuk jam kurr i merzitun, no coment per ket pytje

Pse hyne ne vend te paduhun pra?:biggrin:

^katunari^
03-07-07, 15:05
Pse hyne ne vend te paduhun pra?:biggrin:


Veq hina me kqyre qka po thojne te tjeret valla, per qef de , e qka ki me bo tash , he

Shqiptare
03-07-07, 15:11
Veq po kqyri sehri :biggrin:

jadore
03-07-07, 15:17
...mos te ju lexon mama jeme qe jeni te merzitur , se ju thote
...< a dertet qe mi patet ju -a , qe me kone te merzitun-, ..po hajt keshe po di mu be nervoz... henes ne fillim te jetes , e qka don me bo kur te vini ne moshen time... >
...p.s.
kete refren e ndi gjithmone prej saj ...a poma dini tash , pse vetem dal e hargjes , !!!! ..... hahahahah

Zero Cool
03-07-07, 15:20
...mos te ju lexon mama jeme qe jeni te merzitur , se ju thote
...< a dertet qe mi patet ju -a , qe me kone te merzitun-, ..po hajt keshe po di mu be nervoz... henes ne fillim te jetes , e qka don me bo kur te vini ne moshen time... >
...p.s.
kete refren e ndi gjithmone prej saj ...a poma dini tash , pse vetem dal e hargjes , !!!! ..... hahahahah

aghaghaghahgaghaghagh thirrem edhe mu kur del per shoping :smile:

instruktori
03-07-07, 21:02
Flej ne gjum dhe kur qohem jam i qete

Preshevar
03-07-07, 21:12
Qka ėshtė bre mėrzija ?? :confused:

instruktori
03-07-07, 21:14
Qka ėshtė bre mėrzija ?? :confused:


hahahahahahahahahahaahahhahaha

gazi-de
03-07-07, 21:46
Pi cigare pa ndale valla.............................

instruktori
03-07-07, 21:51
Pi cigare pa ndale valla.............................


Po te bejn dem more gazi i nderuar

gazi-de
03-07-07, 21:54
Po te bejn dem more gazi i nderuar
jo po,por qa nuke te ben dom ne dite sodit se!!

instruktori
03-07-07, 21:58
jo po,por qa nuke te ben dom ne dite sodit se!!

Po valla ke te drejt Gazi se krejt eshte falso dhe pa standard

Buqja_ch
23-10-07, 18:18
Mvaret qfar mérzije ..ose kalon né qetsi.ja pajtohem me te ..

°Mili°
23-10-07, 19:20
ndegjoj musik te dhimshme ehehe

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 19:22
ndegjoj musik te dhimshme ehehe

edhe une ket tabihat ekam sedi bre pse se prandaj ma shume po merzitna:biggrin:

°Mili°
23-10-07, 19:39
edhe une valla e nese merzitna ma shum ja nis me musik Metal :P ejhehe e ather ndina ma mir

Domira
23-10-07, 21:17
Mbyllem........................................... .........

gazi-de
23-10-07, 22:28
Kendoj......................

aLbaChiCk
23-10-07, 22:45
Ndegjoj Balada , Pi kaffe edhe duhan shummm

°Mili°
23-10-07, 23:02
Ndegjoj Balada , Pi kaffe edhe duhan shummm

ani duhon po ku bon allahile si i thash ne tjetrin topic yllbardhit ma mir rrejum mu se me pi duhon :D

aLbaChiCk
23-10-07, 23:05
ani duhon po ku bon allahile si i thash ne tjetrin topic yllbardhit ma mir rrejum mu se me pi duhon :D

ahahahah jo bre ty edhe met rreh te mys e mundet me ndodh sme kalon merzija e kshtu duhoni edhe mu kry e blej tjetren hahahaahahahaah

Preshevar
24-10-07, 21:14
Titulli: Nese je i merzitur cka ban?

S'bej asgjė,... mėrzitem,... deriiiiiiiiiiiiii sa tem kaloje :tongue:,...

Lona
25-10-07, 14:40
Nese jam e merzitur dua te bie te flej qe tme kalon, as nuk dua te komunikoje me askend.

rafet llapjani
25-10-07, 23:52
Hae long me speca te djegst deri te qykna ghahagghaaghghaaghgh

LuLjaa
26-10-07, 01:51
Hae long me speca te djegst deri te qykna ghahagghaaghghaaghgh

Ahahahahahaha ti s'je mire pasha kuranin .. :biggrin: :biggrin:

vjeshta
26-10-07, 20:00
...........nervozohem ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Artisti
26-10-07, 20:04
.........Knaqna tu flejt


.

vjeshta
26-10-07, 20:07
.........Knaqna tu flejt.


E nr e telit nuk e jep a ?? hahahha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Pershendetje simpati .

Artisti
26-10-07, 20:49
E nr e telit nuk e jep a ?? hahahha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Pershendetje simpati .


Haahahahahhaa, Simpatiiiiiiiii flmmmm, te pershendessss gjithashtu shumeeeeeee.

Ah ky numri, shume numra ishin hahahahahaa

.

luckyman
26-10-07, 22:04
..........nuk e di ēka eshte merzija ,.....!!!!

e_martumja
26-10-07, 22:09
E nr e telit nuk e jep a ?? hahahha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Pershendetje simpati .Vjeshta prej tash kam me te thirr Lypse Hashiqarike ahhhaha :biggrin:

gazi-de
26-10-07, 23:34
Ndegjoj muzik me sharkia....hghghghghg

Sy_kaltra
20-11-07, 18:38
Ndegoj muzik edhe pi cigare me teper se zakonisht .

Diana007
21-11-07, 10:25
Mudohem te gjoj dike qe kupton dhe sadpo pak te me hek merzin :smile:

Gjumashja
21-11-07, 10:48
bisedoj me miq te vjeter sidomos me njerin dhe njeren

BreD
21-11-07, 19:27
I Merzitur Jam po Skom qka Boj ...

selvija
21-11-07, 19:40
Nese jam e merzitshme dhe nervozzz. i gjuhna tejetr kujte dhe qfryhna ne te...:redface: