PDA

View Full Version : Per cilin antare e kam fjalen?


Faqet : [1] 2 3

Prishtinasja_
21-04-07, 10:46
Pershendetje

Kjo teme ka te beje per ne anetaret, pra do jete si loje per ne te gjithe.

Secili nga ne do flasi per nje person qe e njohin ketu ne forum dhe ne do mundohemi ta gjejm se per cilin person e ka fjalen .....:biggrin:

Ok pra une po filloj !

Eshte femer , e kam vendase dhe e don moden !!! :biggrin:

Argetim te kendshem !!

gazi-de
21-04-07, 11:10
Respeket per temen Prishtinasja_....
Mos eshte legenda rasishte?.....hghghg
pershendetje........

Prishtinasja_
21-04-07, 11:12
Respeket per temen Prishtinasja_....
Mos eshte legenda rasishte?.....hghghg
pershendetje........

JOOO gazi....nuk eshte Legenda.. :rolleyes:

gazi-de
21-04-07, 11:16
JOOO gazi....nuk eshte Legenda.. :rolleyes:
Po ti ke shume vendase moj!!!..
Elina.......?

Xuki
21-04-07, 11:16
Nė ēoft se nuk ėshtė shqipja....atėher po tu dashka me ma njoftu atė shoqe!!

Prishtinasja_
21-04-07, 11:22
Po ti ke shume vendase moj!!!..
Elina.......?

POOO eshte vendasja ime ELINA !!! :biggrin:

Vazhdo ti tash !!!:.

gazi-de
21-04-07, 11:25
Vendas i imi?....edhe shume i respeketue.........hahaha

Prishtinasja_
21-04-07, 11:28
Vendas i imi?....edhe shume i respeketue.........hahaha

Rafeti.... :biggrin: ??

gazi-de
21-04-07, 11:29
Rafeti.... :biggrin: ??
gagagga jaaaa ...
vashdo ti..........

Prishtinasja_
21-04-07, 11:34
Mire !! :smile:

Eshte nje antar i cili eshte moderator mjaft i mire, i shoqerushem por i cili kohen e fundit shume rralle e viziton FD .....

gazi-de
21-04-07, 11:35
Mire !! :smile:

Eshte nje antar i cili eshte moderator mjaft i mire, i shoqerushem por i cili kohen e fundit shume rralle e viziton FD .....
Giovanni?............

Prishtinasja_
21-04-07, 11:37
Giovanni?............

Giovanni gjithashtu edhe nje moderator i mire ... por kesaj rradhe se kam fjalen per Giovannin....

Puhiza
21-04-07, 11:41
Giovanni gjithashtu edhe nje moderator i mire ... por kesaj rradhe se kam fjalen per Giovannin....


Gentiani
Kodra
Lojetari
Kalt

trego cili eshte :biggrin:

Prishtinasja_
21-04-07, 11:42
Gentiani
Kodra
Lojetari
Kalt

trego cili eshte :biggrin:

JO une po tregoj... por tregoni ju...:biggrin:

p.s. eshte njeri nga keta 4 :biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 11:44
Mire !! :smile:

Eshte nje antar i cili eshte moderator mjaft i mire, i shoqerushem por i cili kohen e fundit shume rralle e viziton FD .....

Gentiani....?

Puhiza
21-04-07, 11:49
JO une po tregoj... por tregoni ju...:biggrin:

p.s. eshte njeri nga keta 4 :biggrin:

A ekziston mundesia te shfrytezoje Jokerin e heqjes se dy, apo mundesin e publikut, nese jo atehere me duhet te shfrytezoje mundesin e telefonates, per kete therras Prishtinasja_ , dhe jam e sigurt se ajo do ta qelloje :biggrin:

Giovanni
21-04-07, 11:54
Eshete moderatore une e thrras kolege kush eshte ??

Prishtinasja_
21-04-07, 11:54
Gentiani....?

PO sy-Kaltra... ja qellove !!!

Per GENTIANIN e kam fjalen !!! :biggrin: Te cilin e pershendes....

Vazdhoni...

Giovanni
21-04-07, 12:07
Eshete moderatore une e thrras kolege kush eshte ??


Eshte nga qyteti i prizrenit .........

Sy_kaltra
21-04-07, 12:08
Eshte nga qyteti i prizrenit .........

Rilinda...?

Giovanni
21-04-07, 12:12
Rilinda...?


Po bravo..........:wink:

Arkza
21-04-07, 13:09
Eshte nje Person ketu ne forum qe eshte shume i qet dhe shkrun shume rrall, ose me mir te themi se me shume deshir ka me shkru neper qoshe... (mp) hahahahahahaha Kush eshte ........ !?

LuLjaa
21-04-07, 13:37
Eshte nje Person ketu ne forum qe eshte shume i qet dhe shkrun shume rrall, ose me mir te themi se me shume deshir ka me shkru neper qoshe... (mp) hahahahahahaha Kush eshte ........ !?

A mos eshte Virti :biggrin:

Arkza
21-04-07, 13:48
A mos eshte Virti :biggrin: hahhahahahahaha Bingoo ... po ai eshte ... po ty kush te tha mu pergjegje see e kam dit un qe e din ti kush ncncncnncnc :biggrin:

Virti
21-04-07, 14:03
pse more po mi ēoni fjalet, sepse ka muaj qe s'kam shkrua ne MP phaaaaa :eek:

~AmaZonA~
21-04-07, 14:32
pse more po mi ēoni fjalet, sepse ka muaj qe s'kam shkrua ne MP phaaaaa :eek:
hahahahahahahahahahahaha ta paskan qit zanin e zi Virti hahahahaahah

vjeshta
21-04-07, 14:35
hahahahahahahahahahahaha ta paskan qit zanin e zi Virti hahahahaahah


Hhahahaha e une tuj mendu qe vetem mbas grave qohet zani i zi hahahaaaaaaaaaaa!

LuLjaa
21-04-07, 14:37
hahhahahahahaha Bingoo ... po ai eshte ... po ty kush te tha mu pergjegje see e kam dit un qe e din ti kush ncncncnncnc :biggrin:

Jo moj une veē thash se nuk di a shkrun mp a jo hahahaha

E ja pasna qellu jeee :biggrin:

LuLjaa
21-04-07, 14:39
pse more po mi ēoni fjalet, sepse ka muaj qe s'kam shkrua ne MP phaaaaa :eek:

Pse more kurgja nuk eshte kjo edhe me shkru mp bash " Faqe bardh " bilee :biggrin:

~AmaZonA~
21-04-07, 14:40
Hhahahaha e une tuj mendu qe vetem mbas grave qohet zani i zi hahahaaaaaaaaaaa!
hahahahahaahaha moj ai mas grave PM edhe e ka zon taksirati qeee hahahahahahahahahahahah

vjeshta
21-04-07, 14:42
hahahahahaahaha moj ai mas grave PM edhe e ka zon taksirati qeee hahahahahahahahahahahah

A thua jan gra ktyne qe ju ka shkru hahahaaaaaaaa

rafet llapjani
21-04-07, 14:43
Prishtinase te pershendes per tem.

Eshte nje femer ketu ne forum qe kohve te fundit hin pak si rralle ne fd por krejt e trent eshe cpesh hin ne kallamoq me miniq e tyneher u enke me kule e apanga vizllore ani kur i pallangjeshke qobant me apinga huve ahhahahahahahahahahhahahahah

~AmaZonA~
21-04-07, 14:47
A thua jan gra ktyne qe ju ka shkru hahahaaaaaaaa

eee nuk um paska shku mendja se ndoshta ky nuk ju ka shkrujt grave hiq por cupave haahahahahahh

vjeshta
21-04-07, 14:49
Prishtinase te pershendes per tem.

Eshte nje femer ketu ne forum qe kohve te fundit hin pak si rralle ne fd por krejt e trent eshe cpesh hin ne kallamoq me miniq e tyneher u enke me kule e apanga vizllore ani kur i pallangjeshke qobant me apinga huve ahhahahahahahahahahhahahahah


Mos eshte e_martumja ........

rafet llapjani
21-04-07, 14:51
Mos eshte e_martumja ........


Jo .............. ahahahah te martumen e kom ne tjeter program ahahahah

vjeshta
21-04-07, 14:52
Jo .............. ahahahah te martumen e kom ne tjeter program ahahahah

Hhahhahahaa te rrnofshin programet ...............nuk po e dijsha .........

rafet llapjani
21-04-07, 14:55
Hhahhahahaa te rrnofshin programet ...............nuk po e dijsha .........

edhe ty te kom ne program edhe a ta progam te kojshive veq mos te din muja ahahahhaahhaahah

Prishtinasja_
21-04-07, 14:55
Prishtinase te pershendes per tem.

Eshte nje femer ketu ne forum qe kohve te fundit hin pak si rralle ne fd por krejt e trent eshe cpesh hin ne kallamoq me miniq e tyneher u enke me kule e apanga vizllore ani kur i pallangjeshke qobant me apinga huve ahhahahahahahahahahhahahahah

Rafeti me duket e ke fjalen per antaren " Ninnela".....:biggrin:

rafet llapjani
21-04-07, 14:58
Rafeti me duket e ke fjalen per antaren " Ninnela".....:biggrin:

Prishtinase cake e ke inteligjencen e fort paaaaaaa jo per dituri nuk guxoj me ty mu shty hahahah


a kae apet me shkru se ikom do ne progarm edhe kan me kan enig e fort hahahahahaahh

Arkza
21-04-07, 14:58
pse more po mi ēoni fjalet, sepse ka muaj qe s'kam shkrua ne MP phaaaaa :eek: hhahahahahahhahahahahahahahahahahhaha i sakatum hahahahahhaha qka po di un se qka po bon kurr spo shkrun qety qy qy edhe ti i sakatum :redface: :biggrin:
hahahahahha pak hajgare te Pershendes

vjeshta
21-04-07, 14:58
edhe ty te kom ne program edhe a ta progam te kojshive veq mos te din muja ahahahhaahhaahah

E shyqyr ,sa isha tuj mendu se mos me ke shly nga programi ,por mos e ke ngarku shume se hahhaaaaaaaaaaa


Hajt se muja nuk e din ,se nuk eshte ksajde hahaaaaaaaaaa

Prishtinasja_
21-04-07, 14:58
Prishtinase cake e ke inteligjencen e fort paaaaaaa jo per dituri nuk guxoj me ty mu shty hahahah


a kae apet me shkru se ikom do ne progarm edhe kan me kan enig e fort hahahahahaahh


:biggrin::biggrin: SHyqyr ma rroku shpejt ....

Ok vazhdo pra...:biggrin:

rafet llapjani
21-04-07, 15:02
eshte nje antare kogja ka qef me hie laknave anin qa ka qef me lue shfercin sa livdohet sa thet jam e nxane sa thet mos tisha kan etj hahaahhahahahahahaahahah

Qellonja................

Prishtinasja_
21-04-07, 15:03
eshte nje antare kogja ka qef me hie laknave anin qa ka qef me lue shfercin sa livdohet sa thet jam e nxane sa thet mos tisha kan etj hahaahhahahahahahaahahah

Qellonja................

sy_kaltra......:confused:

rafet llapjani
21-04-07, 15:04
sy_kaltra......:confused:

Ncukkkkkkkkkk jo...........

Arkza
21-04-07, 15:05
hahahahahahahahahahahaha ta paskan qit zanin e zi Virti hahahahaahah hahahahhahahahaha AmaZona mo mo moj bijjj mos i thuj si se ky eshte krejt veq Bardhe e krejt i Sakatum qy edhe ti hahahahahahhaa

rilinda
21-04-07, 15:06
Rafet mos osht Reana?!!

Arkza
21-04-07, 15:07
Mos eshte Lulja.... hahahahahhahahahahahahahahhahahaha :biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 15:17
sy_kaltra......:confused:

A mendon ti qe un jam asi a ????

Prishtinasja_
21-04-07, 15:19
A mendon ti qe un jam asi a ????

sy-kaltra u bazova ne ate qe e shkruajti rafeti " sa thet mos tisha kan hiq etj ..." sepse kohen e fundit ..vetem po "vuan" .:rolleyes: ....... jo me qellim sy-kaltrushe..:smile:

Sy_kaltra
21-04-07, 15:22
sy-kaltra u bazova ne ate qe e shkruajti rafeti " sa thet mos tisha kan hiq etj ..." sepse kohen e fundit ..vetem po "vuan" .:rolleyes: ....... jo me qellim sy-kaltrushe..:smile:

Mendova mos e kishe ate mendje qe un hy laknave dhe lavderohem e bej shferc...kurse per vuajtje,un jam hidheruar Prishtinase me nje person ,po nuk e quaj vuajtje ate qe mendoni ti apo kush do tjeter...

Te kuptova Ok asht .

prishtinasi
21-04-07, 15:22
Mjeshter i llavabove, adhurues i llokumave...
Cili eshte ky anetare?

Sy_kaltra
21-04-07, 15:23
Mjeshter i llavabove, adhurues i llokumave...
Cili eshte ky anetare?

Rafet llapjani...?

Prishtinasja_
21-04-07, 15:23
Mendova mos e kishe ate mendje qe un hy laknave dhe lavderohem e bej shferc...kurse per vuajtje,un jam hidheruar Prishtinase me nje person ,po nuk e quaj vuajtje ate qe mendoni ti apo kush do tjeter...

Te kuptova Ok asht .

JOO nuk e pata ate mendje "hy laknave dhe lavderohem e bej shferc.." !!

SHpresoj se do hasim ne mirekupti !! :smile:

Kurse sa i perkete ati personi, me vjen keq !!

prishtinasi
21-04-07, 15:24
Rafet llapjani...?

E sakte...10 pike!:biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 15:28
Se hjek kapelen kurre....adhurues i desertit...shetit neper oda...si komandante brisku?
Cili eshte ky anetare?

Arkza
21-04-07, 15:28
Jan dy persona .... sikur te ishin te Dashurum qe veq nata i ndan dhe asgje tjetre ..... bashke shkrujne bashke hajne bashke pin kafet ,,, akulloret dheeeeeeeeeeeeee Plus kesaj me thot mua kunat ncncncncncnnc demelica njehere ..... !? gjeni keta dy persona !? kush jan !?

Sy_kaltra
21-04-07, 15:29
Jan dy persona .... sikur te ishin te Dashurum qe veq nata i ndan dhe asgje tjetre ..... bashke shkrujne bashke hajne bashke pin kafet ,,, akulloret dheeeeeeeeeeeeee Plus kesaj me thot mua kunat ncncncncncnnc demelica njehere ..... !? gjeni keta dy persona !? kush jan !?

Selvija & Dreni 30...?

Arkza
21-04-07, 15:29
Se hjek kapelen kurre....adhurues i desertit...shetit neper oda...si komandante brisku?
Cili eshte ky anetare? AGOLLI :biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 15:29
Se hjek kapelen kurre....adhurues i desertit...shetit neper oda...si komandante brisku?
Cili eshte ky anetare?

Agolli ...?

Arkza
21-04-07, 15:30
Selvija & Dreni 30...? Te Lumt ja qellove ahhahahahhaha :biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 15:30
10 pike per Arkzen dhe Sy_kaltren!:biggrin:

Prishtinasja_
21-04-07, 15:31
Eshte nje antare... jeton ne Gjermani dhe mirret me biznes....:biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 15:32
Eshte nje antare... jeton ne Gjermani dhe mirret me biznes....:biggrin:

Mos Legenda rastesisht ?

Arkza
21-04-07, 15:32
Eshte nje antare... jeton ne Gjermani dhe mirret me biznes....:biggrin: Expreti !!!

Prishtinasja_
21-04-07, 15:32
Mos Legenda rastesisht ?

JO.. mashkull eshte.. me falni se gabim e kam shkrua .."antar" kam mendua..

Prishtinasja_
21-04-07, 15:33
Expreti !!!

JOO :rolleyes:

prishtinasi
21-04-07, 15:33
Eshte nje antare... jeton ne Gjermani dhe mirret me biznes....:biggrin:

Ari?:biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 15:33
JO.. mashkull eshte.. me falni se gabim e kam shkrua .."antar" kam mendua..

Ah mendova se femer...eshte ARI_03..?

Prishtinasja_
21-04-07, 15:34
Ari?:biggrin:

POO!!! :biggrin: Ja qellove vendas...

Vazdho tash ti .. :biggrin:

rilinda
21-04-07, 15:34
Ėshtė urban........kush ėshtė ky?

prishtinasi
21-04-07, 15:35
Eshte nje anetare...luan shpesh me top ne oden e burrave...haha...furnizuese e llokumave per Rafetin...cila eshte kjo anetare?

Guri i madh
21-04-07, 15:37
esht nji antar qe une kur komunikoj me te e quj sheherli kush esht ai

Arkza
21-04-07, 15:37
Shqiptarja:biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 15:39
Ncuk...s'eshte shqiptarja? :biggrin:

Prishtinasja_
21-04-07, 15:40
Keni perzi tash krejt !!!

Permbajuni rradhes.. lu lutem !!!

Arkza
21-04-07, 15:44
Keni perzi tash krejt !!!

Permbajuni rradhes.. lu lutem !!! Ki drejt valla se u pshtjell a

Arkza
21-04-07, 15:45
Ncuk...s'eshte shqiptarja? :biggrin: Vjeshta !

Prishtinasja_
21-04-07, 15:45
Ėshtė urban........kush ėshtė ky?

Prishtinasi...:biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 15:46
Vjeshta !

JOO...s'eshte Vjeshta!

Arkza
21-04-07, 15:51
JOO...s'eshte Vjeshta! E_Martumjaaaaa !

prishtinasi
21-04-07, 15:53
E_Martumjaaaaa !

hahahah...oh Lulja eshte...e martumja nuk jep llokuma, as nuk lun me top!
Vazhdoni tash....

Arkza
21-04-07, 15:55
hahahah...oh Lulja eshte...e martumja nuk jep llokuma, as nuk lun me top!
Vazhdoni tash.... dreqi e marret kete Lulja heee por u ate e kam shoqe qysh prej kohesh ,,,, e skam dit kurr qe lun me top .. e per llokum po valla spo ma rroku hahahahahahahhaha :biggrin:

rilinda
21-04-07, 15:56
Jeton n'Gjumuni e i ka 4,842 postime (vajz ėshtė)

Arkza
21-04-07, 15:57
Jan dy Engjellusha qe na kanqin Syt me postimet e tyre sidomos me fotot ...... kush jan ato !!!!>? :smile:

prishtinasi
21-04-07, 15:58
Prishtinasja...!:biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 15:58
Jan dy Engjellusha qe na kanqin Syt me postimet e tyre sidomos me fotot ...... kush jan ato !!!!>? :smile:

Prishtinasja dhe Elina!

Arkza
21-04-07, 16:00
Prishtinasja dhe Elina! Bingooooo :biggrin:

Arkza
21-04-07, 16:01
Jeton n'Gjumuni e i ka 4,842 postime (vajz ėshtė) hahahahhaha sis njetin kohe kemi postu per njetin persone , veq un ekam shty dy engjellushat e forumit :biggrin:

prishtinasi
21-04-07, 16:02
Bingooooo :biggrin:

Cka fitova....hahaha!
Eshte nje anetare...te cilin e kan bllokuar ne forum...ka qe 1 jave...cili eshte?

Prishtinasja_
21-04-07, 16:02
hahahahhaha sis njetin kohe kemi postu per njetin persone , veq un ekam shty dy engjellushat e forumit :biggrin:

Mos e patet rastesishte fjale per mua ??.. hahhaha :biggrin::tongue:

Arkza
21-04-07, 16:03
Jan dy persona i dhurojne njera tjtrit dhurata , fjale , lula, kafet te gjitha ama gati gjithe -here tinxa ........ kush jan aata !?

Prishtinasja_
21-04-07, 16:03
Cka fitova....hahaha!
Eshte nje anetare...te cilin e kan bllokuar ne forum...ka qe 1 jave...cili eshte?

Eshe EXPERTI vellaqko im ... i cili shpresoj se do kthet prap ne mesin tone !!! :smile:

Arkza
21-04-07, 16:04
Mos e patet rastesishte fjale per mua ??.. hahhaha :biggrin::tongue: Pikrisht per ty :biggrin: :tongue: hahahahahhaa

prishtinasi
21-04-07, 16:05
Eshe EXPERTI vellaqko im ... i cili shpresoj se do kthet prap ne mesin tone !!! :smile:

E sakte...diten e mire prej meje...krejtve!

rilinda
21-04-07, 16:06
Cka fitova....hahaha!
Eshte nje anetare...te cilin e kan bllokuar ne forum...ka qe 1 jave...cili eshte?

M'mbet dasma pa u bo ...:mad:

Prishtinasja_
21-04-07, 16:06
Jan dy persona i dhurojne njera tjtrit dhurata , fjale , lula, kafet te gjitha ama gati gjithe -here tinxa ........ kush jan aata !?

NUk e di a eshte e sakte por .. po mendoj se ndoshta sy_kaltra dhe gazi-de ?? :rolleyes:

Arkza
21-04-07, 16:06
Cka fitova....hahaha!
Eshte nje anetare...te cilin e kan bllokuar ne forum...ka qe 1 jave...cili eshte? Nje kafe a eshte boll qy ahahahhahaha :tongue:

Arkza
21-04-07, 16:08
NUk e di a eshte e sakte por .. po mendoj se ndoshta sy_kaltra dhe gazi-de ?? :rolleyes: Pooooo hahahahahahhahaha :biggrin:

Sy_kaltra
21-04-07, 16:08
Hahhahahahahaaaaa..cnncnc :biggrin:

Prishtinasja_
21-04-07, 16:08
Pooooo hahahahahahhahaha :biggrin:

Ja qellova... :biggrin:

Arkza
21-04-07, 16:10
Hahhahahahahaaaaa..cnncnc :biggrin: hahahahahahhahahah pash zotin mos u hidhro , se ketu tema eshte keshtu dhe me ja u ngjit asgje sja u kam ngjit , po a kalojme kohen , dhe besoj se dote hasim Mir-kuptim :smile:

Prishtinasja_
21-04-07, 16:10
Eshte nje antar i cili per fat te keq nuk shkruan me ne forum..... eshte i shoqerushem, intelegjent ... njeri me karrier..... besa edhe moderator...

Sy_kaltra
21-04-07, 16:11
hahahahahahhahahah pash zotin mos u hidhro , se ketu tema eshte keshtu dhe me ja u ngjit asgje sja u kam ngjit , po a kalojme kohen , dhe besoj se dote hasim Mir-kuptim :smile:

Mos e ke problem aspak :smile:

Arkza
21-04-07, 16:17
Te flm shume Sy_kaltra.....

Prishtinasja... a eshte Paradox13 !!?

Prishtinasja_
21-04-07, 16:19
Te flm shume Sy_kaltra.....

Prishtinasja... a eshte Paradox13 !!?

JO moj cfare paradoxi... paradoxi shkruan ende ne forum,, bile eshte bere edhe moderator..

Arkza
21-04-07, 16:22
JO moj cfare paradoxi... paradoxi shkruan ende ne forum,, bile eshte bere edhe moderator.. Eh valla sdi se nuk i njoh te gjithe mire , kuptohet si fillestare mo hahahahhahahaha :biggrin:

Virti
21-04-07, 16:33
kush ka qef me me shkrua MP? hehe :biggrin:

vjeshta
21-04-07, 16:40
Eshte nje antar i cili per fat te keq nuk shkruan me ne forum..... eshte i shoqerushem, intelegjent ... njeri me karrier..... besa edhe moderator...

Kalt.......

Arkza
21-04-07, 16:40
kush ka qef me me shkrua MP? hehe :biggrin: hahahahahahahhahahahah E-PA-SAKATUMJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !?

Prishtinasja_
21-04-07, 16:42
Kalt.......

POOO vjeshta e sakte eshte ....

Per KALT e kam fjalen...

Prishtinasja_
21-04-07, 16:56
Virti dhe Arkza pa ndonje keqkuptim , por ja ketu keni temen" Tema e lire"

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21010 :smile: :smile:

Shpresoj se do keni mirekuptim !!

Ju pershendes ...

Virti
21-04-07, 17:00
qenkemi jashte teme, sorry! :smile:

rafet llapjani
21-04-07, 17:23
eshte nje antare kogja ka qef me hie laknave anin qa ka qef me lue shfercin sa livdohet sa thet jam e nxane sa thet mos tisha kan etj hahaahhahahahahahaahahah

Qellonja................

A nuke e gjet ket person aaaaaaaaaaaa hahahah

vjeshta
21-04-07, 17:27
A nuke e gjet ket person aaaaaaaaaaaa hahahah

Deshta me fol ,por po me vjen inati me gabu dy here hahahaaaa

rafet llapjani
21-04-07, 17:29
Deshta me fol ,por po me vjen inati me gabu dy here hahahaaaa

hahahaahah fol fol mos maj inati moj hahahahah

selvija
21-04-07, 18:17
Jan dy persona .... sikur te ishin te Dashurum qe veq nata i ndan dhe asgje tjetre ..... bashke shkrujne bashke hajne bashke pin kafet ,,, akulloret dheeeeeeeeeeeeee Plus kesaj me thot mua kunat ncncncncncnnc demelica njehere ..... !? gjeni keta dy persona !? kush jan !?Hahahaha te paqa kunat pergjithmon ty..edhe me deshir kam me te sherbye se ta kam kunat te madhe ahahahahah ...ashtu eshte topi se luan ahahah edhe endrrat i kemi se bashku i shikojme hahah:biggrin:

Agolli
21-04-07, 23:25
Kodoshi, ka menduar me siguri per ,,KOKOROSHKEN,, :tongue: :tongue:

Elina
21-04-07, 23:26
Prishtinasja...........:biggrin:

rilinda
21-04-07, 23:27
po e sakt, te dyt ja keni qellu :D:D:D

Prishtinasja_
22-04-07, 01:36
Kodoshi, ka menduar me siguri per ,,KOKOROSHKEN,, :tongue: :tongue:

Kush ka mendua per kokoroshken ? Per ken e ke fjalen ?

rafet llapjani
22-04-07, 06:32
eshte nje antare kogja ka qef me hie laknave anin qa ka qef me lue shfercin sa livdohet sa thet jam e nxane sa thet mos tisha kan etj hahaahhahahahahahaahahah

Qellonja................


A sune e gjet aaaaaaa!!!!! kesaj pytje i skadon afati sante 24H :eek:

Mbes me shpres qe te dine se per ket bahet fjal hahahahahahhahah

prishtinasi
22-04-07, 13:27
A sune e gjet aaaaaaa!!!!! kesaj pytje i skadon afati sante 24H :eek:

Mbes me shpres qe te dine se per ket bahet fjal hahahahahahhahah

Qyski...krejt e ke pshtjell....hahaha...veq po provoje masi paska afat!:tongue:

Mos eshte Legenda!

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:37
Cili eshte nje anetar, qe e kam koleg, halitet pak tek politika, pik te dobet e ka politiken globale, vecse edhe negociatoreve iu ka bo biber n'sy si rriqen?:biggrin:

Arkza
22-04-07, 13:40
Cili eshte nje anetar, qe e kam koleg, halitet pak tek politika, pik te dobet e ka politiken globale, vecse edhe negociatoreve iu ka bo biber n'sy si rriqen?:biggrin: Prishtinasi :biggrin:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:42
Prishtinasi :biggrin:
Bravo, as Bamir Topi i Sali Berishes se lun... hallall tkoft :biggrin:

Arkza
22-04-07, 13:45
:biggrin: :wink: Bravo, as Bamir Topi i Sali Berishes se lun... hallall tkoft :biggrin:

prishtinasi
22-04-07, 13:46
Bravo, as Bamir Topi i Sali Berishes se lun... hallall tkoft :biggrin:

hahahahhahahah

Arkza
22-04-07, 13:46
Jan dy persona ... qe duhen shume edhe e kan shpalle Publikisht ....... Kush jan ata !? :smile:

Sy_kaltra
22-04-07, 14:03
Jan dy persona ... qe duhen shume edhe e kan shpalle Publikisht ....... Kush jan ata !? :smile:

rilinda & experti ?

Arkza
22-04-07, 14:09
rilinda & experti ? Pooooooooooooooooo hahahhahhahaha te Lumte ..... :smile:

rilinda
22-04-07, 18:49
Jan dy persona ... qe duhen shume edhe e kan shpalle Publikisht ....... Kush jan ata !? :smile:

hahhahahahahahahhahahahahah o bofsh ma mir ti ho :D:D:D:D

rafet llapjani
22-04-07, 19:10
Qyski...krejt e ke pshtjell....hahaha...veq po provoje masi paska afat!:tongue:

Mos eshte Legenda!

Ncuk hahahah


E_martumja eshte haahhahahahhahah

rafet llapjani
22-04-07, 19:25
Eshte nje person qe shum shpesh bon udhtime edhe e kae komandet te budallt ahahahhahahah??????????

rilinda
22-04-07, 19:40
Turistiiiiiiiii

Albanian eX|PerT
22-04-07, 20:07
Jan dy persona ... qe duhen shume edhe e kan shpalle Publikisht ....... Kush jan ata !? :smile:
:smile::biggrin:

e_martumja
22-04-07, 20:55
Ncuk hahahah


E_martumja eshte haahhahahahhahah qyqy Qfar shferc po bej bre ?

rafet llapjani
22-04-07, 21:51
Turistiiiiiiiii

Cakeeeeeee

rafet llapjani
22-04-07, 21:52
qyqy Qfar shferc po bej bre ?


Me deviza hahahhahhahhah

e_martumja
22-04-07, 21:58
Me deviza hahahhahhahhah interesant !!!!

rafet llapjani
22-04-07, 22:02
interesant !!!!

hiqi ato pik quditse se sekan vendin atu hahaahahah


E_martumja mos i mer te gjitha gjerat afer zemre edhe ne qoft se je ndje e fyr kerkoj falje e nderuar.

Me respekt R.Llapjani.

e_martumja
22-04-07, 22:23
hiqi ato pik quditse se sekan vendin atu hahaahahah


E_martumja mos i mer te gjitha gjerat afer zemre edhe ne qoft se je ndje e fyr kerkoj falje e nderuar.

Me respekt R.Llapjani. jo aspak por po kerkoj me kuptu vlersimin tend per mu, apo po quditem... ske nevoj me kerku falje te gjithe jemi ketu per argetime !

sherri
22-04-07, 22:38
Haj Dreqi ju hangt,,po shegarexhi jeni ba :P:P
Kushe ,esht njana,hyne rrall ja jep ni ren,me shkrime,edhe te gjith kapitullojn para saj(e pa falshme)

rafet llapjani
22-04-07, 22:39
Haj Dreqi ju hangt,,po shegarexhi jeni ba :P:P
Kushe ,esht njana,hyne rrall ja jep ni ren,me shkrime,edhe te gjith kapitullojn para saj(e pa falshme)

Jador bali sherr a ja qellova

e_martumja
22-04-07, 22:52
Eshte nje katundar, Qoban, shoqerrija e tina jane dhijat kush eshte ky person :smile:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 22:54
Eshte nje katundar, Qoban, shoqerrija e tina jane dhijat kush eshte ky person :smile:
Rafet Bali, vllau im,:biggrin:

e_martumja
22-04-07, 22:55
Rafet Bali, vllau im,:biggrin: jo bre ti spo dukesh katundar ahhahaha BRAVoooooo :biggrin:

Albanian eX|PerT
22-04-07, 22:58
jo bre ti spo dukesh katundar ahhahaha BRAVoooooo :biggrin:
Realiteti realitet, edhe une edhe Bali Rafeti jemi katundar :biggrin: cka me bo :tongue:

sherri
22-04-07, 23:15
Jador bali sherr a ja qellova
Per pak,ja ke qellu,,per dy gisht Bal...hahahahahahaa esht pak veshtir,ndoshta ka pas nevoj me shume karakteristika me dhan....

Prishtinasja_
23-04-07, 00:09
Per pak,ja ke qellu,,per dy gisht Bal...hahahahahahaa esht pak veshtir,ndoshta ka pas nevoj me shume karakteristika me dhan....

Amina .... :smile: ???

Linka_pz
23-04-07, 11:54
Eshte nje vajze jeton diku ne D
Une per te kam veq fjale te mira ,eshte mjaft aktive ne FD
Ka shije te mrekullueshme .
Kush e din le ta thote???

Preshevar
23-04-07, 12:03
Prishtinasja_ ?

Linka_pz
23-04-07, 15:37
Prishtinasja_ ?


Heheheheh Po, ku e dite more .
Tung te pershendes

Preshevar
23-04-07, 16:16
Prishtinasja_ ?


Heheheheh Po, ku e dite more .
Tung te pershendes

:biggrin: eeeeeeeeeeeeeehhh... di gjithqka un hahaha kur tha ka shije t'mrekullushme,.. m'shkoj mendja tek kuzhinat.. dhe moda ku kishi mar pjes shuumė te dyjat :biggrin:

Eshte nje antar qe i ka pas do mrrola me ni vakt, po sot e pash qe e kish vnu ni plis t'bardhė :biggrin:

Kush eshte aj ?

Agolli
23-04-07, 16:19
Komandant Sherri!.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
23-04-07, 16:26
Komandant Sherri!.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

BinGo ! :biggrin: Vet aj !

Prishtinasja_
24-04-07, 09:53
Eshte nje antar... por disa antarve ju duket shume i "ashper" por faktikisht nuk eshte ashtu !!
Eshte djalosh i shoqerushem dhe shume qesharak !! :smile:

Nje gje qe me pelqen te ai eshte , se eshte person shume direkt....
Te ai nuk ka lajka dhe dredhi....... :wink:

E pershendes shume.....:smile:

Preshevar
24-04-07, 09:57
spo guxoj kerkujt mi thon qe eshte i ashpėr se pe marin dika si ofendim :biggrin:

..."pak" mė shum info...

Prishtinasja_
24-04-07, 10:01
spo guxoj kerkujt mi thon qe eshte i ashpėr se pe marin dika si ofendim :biggrin:

..."pak" mė shum info...

ok ne rregull te kuptoj !!

Ok eshte ni info...

Eshte beqar.. nuk eshte i martuar...:biggrin:

sherri
24-04-07, 10:12
Eshte nje antar... por disa antarve ju duket shume i "ashper" por faktikisht nuk eshte ashtu !!
Eshte djalosh i shoqerushem dhe shume qesharak !! :smile:

Nje gje qe me pelqen te ai eshte , se eshte person shume direkt....
Te ai nuk ka lajka dhe dredhi....... :wink:

E pershendes shume.....:smile:
hmmm mose esht Rafet Bali??,po ai eht i martuar moj hahahah 100 dhi e pa martu!??

Agolli
24-04-07, 10:15
Arb_i.......!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
24-04-07, 10:23
Arb_i.......!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

PO Agolli eshte ARB !!!! :biggrin:

Arkza
24-04-07, 11:30
Eshte nje vajze qe hyn ne shume naten , thot se diten po kam problem me rrjet , dhe kurr nuk shkon rene me lexu veq merre turr me shkru me ata qe jan Onlline ..... kush eshte :biggrin:

prishtinasi
24-04-07, 11:38
Lulja....:D

Arkza
24-04-07, 12:01
Lulja....:D Pooooooooooooooooooo valla ajo vet Bravo:biggrin:

Prishtinasja_
24-04-07, 14:55
Eshte nje antar i cili jeton perteje atlantikut... eshte shume shume i shoqerushem dhe per momentin gjindet per pushime ne vendlindjen e tij ne Gjilan ..... :biggrin:

Kush eshte ?? :biggrin:

ssara
24-04-07, 14:58
Eshte nje antar i cili jeton perteje atlantikut... eshte shume shume i shoqerushem dhe per momentin gjindet per pushime ne vendlindjen e tij ne Gjilan ..... :biggrin:

Kush eshte ?? :biggrin:

mos e ke fjalen per LOJTARIN.........

Prishtinasja_
24-04-07, 14:59
mos e ke fjalen per LOJTARIN.........

Pse a paska shkua LOJETARI per pushime ne vendlindje a ???

JOO nuk eshte LOJETARI:..

ssara
24-04-07, 15:01
Pse a paska shkua LOJETARI per pushime ne vendlindje a ???

JOO nuk eshte LOJETARI:..

Jo nuke di aka shku vetem thash mos asht ky:smile:

Arkza
24-04-07, 15:20
Mos eshte Xuki .... ! ? se kohete fundit se kam pa ketu !?

selvija
24-04-07, 15:39
Eshte nje antar i cili jeton perteje atlantikut... eshte shume shume i shoqerushem dhe per momentin gjindet per pushime ne vendlindjen e tij ne Gjilan ..... :biggrin:

Kush eshte ?? :biggrin:VENDASI..gjindet ne pushime..

Eshte nje antere shum e kenshme dh e sjellshme,,,de keto dit na ka munguar pregaditet per festen e vet,,,

LuLjaa
24-04-07, 16:40
Eshte nje vajze qe hyn ne shume naten , thot se diten po kam problem me rrjet , dhe kurr nuk shkon rene me lexu veq merre turr me shkru me ata qe jan Onlline ..... kush eshte :biggrin:

Qe , qe allahile a une kokna kjo a hahahahahaha valla per me lexu qetu mire e ki se pritoj ashtu veē kan ta shoh online ... edhe s'ka hahahaha

Ani prishtinasi qysh ja paska qellu aj aj :biggrin:

Prishtinasja_
24-04-07, 17:11
VENDASI..gjindet ne pushime..

Eshte nje antere shum e kenshme dh e sjellshme,,,de keto dit na ka munguar pregaditet per festen e vet,,,

PO selvije,,, per VENDASIN e pata fjalen !!! :biggrin:

Preshevar
03-05-07, 17:39
:biggrin: Kush jan kta (dy) ?????? http://xbadboys.free.fr/smileysmileysmiley/v2/sourires/sourires.smileysmiley.com.49.gif & http://xbadboys.free.fr/smileysmileysmiley/v2/sourires/sourires.smileysmiley.com.42.gif

Murgesha
03-05-07, 17:54
:biggrin: Kush jan kta (dy) ?????? http://xbadboys.free.fr/smileysmileysmiley/v2/sourires/sourires.smileysmiley.com.49.gif & http://xbadboys.free.fr/smileysmileysmiley/v2/sourires/sourires.smileysmiley.com.42.gif

Vetėm Shqiptare dhe Agolli mund tė jenė kėta dyyyyyy.

Preshevar
03-05-07, 20:34
Vetėm Shqiptare dhe Agolli mund tė jenė kėta dyyyyyy.

Pėr Njonin po e per tjetrin jo :biggrin:

shiqoni sipas Avatarit :tongue:

Agolli
03-05-07, 20:42
Une! Kopuki vet :tongue: dhe shoki ime nga Peja Valiii......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
03-05-07, 20:50
Une! Kopuki vet :tongue: dhe shoki ime nga Peja Valiii......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


:biggrin: A juuu a ?? hahaha s'ju njofta se nuk i kisha pyt hiq :biggrin:

(E saktė)

Agolli
03-05-07, 21:20
:biggrin: A juuu a ?? hahaha s'ju njofta se nuk i kisha pyt hiq :biggrin:

(E saktė)

Jo pet doket :biggrin: :biggrin:

LuLjaa
03-05-07, 22:50
Ekjo kush eshte , kush ja qellon e ka 1 caffe :D :D

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18961&dateline=1174946030

rafet llapjani
03-05-07, 22:56
Ekjo kush eshte , kush ja qellon e ka 1 caffe :D :D

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18961&dateline=1174946030

Prishtinasja a ja qellova qu qite tash gjygymat me qaj e jo kafe ahahahhaha

LuLjaa
03-05-07, 23:21
rafet mos e pate zor deri sa ja qellove aa hahahahaha ok qe tash ti qes a don edhe me ta perzi qajin a jo :D

rafet llapjani
03-05-07, 23:23
rafet mos e pate zor deri sa ja qellove aa hahahahaha ok qe tash ti qes a don edhe me ta perzi qajin a jo :D

Cka ti a sma msove tabijatin ne llap sak mi qit cajt shiqer ase me perzi e mos gabo mem ardh me bardak mushen me qaj por me gjygyma edhe une tkallxoj sa mi qit qaj te zi gahaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghahgaghagh aghaghaghagh

valiii
03-05-07, 23:24
Per cilin antare e kam fjalen?

Eshte nje antarė i cili eshte shume Komik te kafja ...

i sjedhshem te diskutimet ...

i matur ne replika ...

i urte dhe bujar me miqet ...

nuk i ka qejf lajkat ...

eshte i gjithaneshem ne Forum ....

lonaaa
03-05-07, 23:27
Per cilin antare e kam fjalen?

Eshte nje antarė i cili eshte shume Komik te kafja ...

i sjedhshem te diskutimet ...

i matur ne replika ...

i urte dhe bujar me miqet ...

nuk i ka qejf lajkat ...

eshte i gjithaneshem ne Forum ....Eshte ai djali nga sverige.

megjithate si ka keto te gjitha vetem ti ja paske pershtat tekstit. (shaka) hahahah

PS. Agolli...

Prishtinasja_
03-05-07, 23:28
Per cilin antare e kam fjalen?

Eshte nje antarė i cili eshte shume Komik te kafja ...

i sjedhshem te diskutimet ...

i matur ne replika ...

i urte dhe bujar me miqet ...

nuk i ka qejf lajkat ...

eshte i gjithaneshem ne Forum ....

Mundet vetem Kopuki.. shoku im me i mire...."Agolli" me qene !!!!:biggrin:

LuLjaa
03-05-07, 23:30
Per cilin antare e kam fjalen?

Eshte nje antarė i cili eshte shume Komik te kafja ...

i sjedhshem te diskutimet ...

i matur ne replika ...

i urte dhe bujar me miqet ...

nuk i ka qejf lajkat ...

eshte i gjithaneshem ne Forum ....

Une mendoj se Dreni30 ... :smile:

rafet llapjani
03-05-07, 23:32
Per cilin antare e kam fjalen?

Eshte nje antarė i cili eshte shume Komik te kafja ...

i sjedhshem te diskutimet ...

i matur ne replika ...

i urte dhe bujar me miqet ...

nuk i ka qejf lajkat ...

eshte i gjithaneshem ne Forum ....

une mendoj tezja Hakkkkkkkkkkkkkk ahahahhaahahhaahhahahaahhaahah

valiii
03-05-07, 23:33
E SAKTE prishtinasja dhe lonaaaaaa , Agolli kopuki eshte se kush tjeter ahahah ...
lule, edhe per Drenin nuk dyshoj se i ka te gjitha keto cilesi por une mendova per Agollin ...Pejon Ma .

LuLjaa
03-05-07, 23:40
valiii afer kokna kan veē :D po s'ka dert se aj eshte ka caffe-t ma shume per qata mendova :)

Agolli
03-05-07, 23:44
E SAKTE prishtinasja dhe lonaaaaaa , Agolli kopuki eshte se kush tjeter ahahah ...
lule, edhe per Drenin nuk dyshoj se i ka te gjitha keto cilesi por une mendova per Agollin ...Pejon Ma .
Phaaaaaaaaa Valiiii cake njo s'ka breee me Pejanet! tonat ni paqim dallaveret si kena merak!
''Ne kete vend me plote tradita ketu u linda ketu u rrita'' kendon Dani!
Falemnderit shokiiiiiiiiiiiiiiii respekt per Pejanin Valin...

valiii
03-05-07, 23:48
valiii afer kokna kan veē :D po s'ka dert se aj eshte ka caffe-t ma shume per qata mendova :)

Hajt bre lule mos ta ndin nuk ish kon interesant me ja qillu te gjithe ...
Dreni veq ku ka dredhza shume sillet ahahahha .


kalo bukur

valiii
03-05-07, 23:50
Phaaaaaaaaa Valiiii cake njo s'ka breee me Pejanet! tonat ni paqim dallaveret si kena merak!
''Ne kete vend me plote tradita ketu u linda ketu u rrita'' kendon Dani!
Falemnderit shokiiiiiiiiiiiiiiii respekt per Pejanin Valin...

qajo eshte spo foli ma shume se veq qa e prishi ....
na pejont skena qef tili mili ahahahah .

rafet llapjani
03-05-07, 23:53
qajo eshte spo foli ma shume se veq qa e prishi ....
na pejont skena qef tili mili ahahahah .

Mire e ke vali po a din ti me lue degorgjik more ghaaghghghaghaghaghaghaghaghghagh

Dreni30
03-05-07, 23:56
Hhahahahahaahahahahah sa shume pune ketu i qellova e shume tjera i lexova, hahahahah, shumecka nga njerez ndegjova e dredhezat me te mira gjithe i dhurova. hjahahahahahahaahahahahahahah. ketu me shkrime ne dardani, me te mirat fjale e te urta bitevi, kan se kam lodh e as merzite, kush mikpritjen time nuk e ka dite, hahahahahahahahahaahahhahaahhaahahahahahahahahahah ahahah.
Dikush ketu ka ende me u rrit, se ka nevoj shume me dite.

Kush mundet me qellue per kend kam dasht me ju tregue.

Dreni30
03-05-07, 23:57
Mire e ke vali po a din ti me lue degorgjik more ghaaghghghaghaghaghaghaghaghghagh

Kokrrat e pasulit i kam harru o rafet, a mos ke gati ti se valla nuk po mujshim me lujt dekerrrrrgjik. hahahahahahahaahhaahhahahahh

LuLjaa
03-05-07, 23:58
Hajt bre lule mos ta ndin nuk ish kon interesant me ja qillu te gjithe ...
Dreni veq ku ka dredhza shume sillet ahahahha .


kalo bukur

Hahaha ok ok qashtu eshte dikush ja qellon e dikush jo , bash kisha fol edhe per ty une tash diēka po nuk pe di hala ēfar viti ke pak a shume me dit edhe me than :biggrin: edhe me kqyr se a po ja qellon rafeti a jo hahaha

Nese je ka shkon edhe ti kalo mire.

Artisti
04-11-07, 13:49
Sinqeriteti eshte karakteristika e pare
Shiu eshte karakteristika e dyte
Shoqerorja eshte e treta

Simpati e kam, kush eshte ajo ?


.

egi
04-11-07, 13:52
Sinqeriteti eshte karakteristika e pare
Shiu eshte karakteristika e dyte
Shoqerorja eshte e treta

Simpati e kam, kush eshte ajo ?


.Vjeshta??? :biggrin:

Artisti
04-11-07, 13:55
Vjeshta??? :biggrin:

E ku e dite moj qe u mundova shume veshtire ta paraqes hhhhahahahahahaa

.

egi
04-11-07, 14:02
E ku e dite moj qe u mundova shume veshtire ta paraqes hhhhahahahahahaa


.


Eh po une jam si CIA more hahahhahahhha
O po kom problem me forum..e s'po muj me postu..veq me lexu qka po thojn tjert..e keshtu i zbulova 100 sene :tongue:

Elina
04-11-07, 14:08
Eh po une jam si CIA more hahahhahahhha
O po kom problem me forum..e s'po muj me postu..veq me lexu qka po thojn tjert..e keshtu i zbulova 100 sene :tongue:


Oj tiiiiii,,,Meli...me fal Egi :biggrin: Kush eshte nje anetare e Forumit qe xhelozon ne ty si shum,,,po mos u shliro se edhe ti xhelozon ne te hahahhahahahahhahah:biggrin:

Masi je si CIA edhe e din mesiguri :biggrin:

egi
04-11-07, 14:11
Oj tiiiiii,,,Meli...me fal Egi :biggrin: Kush eshte nje anetare e Forumit qe xhelozon ne ty si shum,,,po mos u shliro se edhe ti xhelozon ne te hahahhahahahahhahah:biggrin:

Masi je si CIA edhe e din mesiguri :biggrin:

ooo xhelozken mos ma permend...rilinda a po ? hehehhee

p.s. mos mendoni qe pernime xhelozojm , po fore e kemi, veq per hajgare =)

Elina, ti me dukesh konkurenca ime - FBI hahahhahhaa

Elina
04-11-07, 14:22
ooo xhelozken mos ma permend...rilinda a po ? hehehhee

p.s. mos mendoni qe pernime xhelozojm , po fore e kemi, veq per hajgare =)

Elina, ti me dukesh konkurenca ime - FBI hahahhahhaa


JO moj une nuk xhelozoj qy,,,as qe me shkon mendja hahahhaahPs;kjo ishte vetem shaka se nuk kan xhelozi,,, fore e smute eshte a?:tongue:

egi
04-11-07, 14:37
JO moj une nuk xhelozoj qy,,,as qe me shkon mendja hahahhaahPs;kjo ishte vetem shaka se nuk kan xhelozi,,, fore e smute eshte a?:tongue:

heheheheh fore e smut, ishalla shnoshet shpejt hehehe

e sa per xhelozi, valla zor mu ba si une me rilinden, amo ti je afru diqysh :tongue:

Elina
04-11-07, 14:45
heheheheh fore e smut, ishalla shnoshet shpejt hehehe

e sa per xhelozi, valla zor mu ba si une me rilinden, amo ti je afru diqysh :tongue:Kush edhe nje anetare e Forumit qe e ka nofken dengerous ?:biggrin:
Avatarin e ka me nje top te kalter,,,e te shkruar diqysh ? :biggrin:


Ps;ja bre mos thuj se une jam ajo qe e bojkotoj xhelozine,,,nuk ka shance me mu afru ajo ,se smuje e keqe eshte... ama ne dodo raste hahahhahahhahahha yyyy :biggrin:

egi
04-11-07, 15:19
Kush edhe nje anetare e Forumit qe e ka nofken dengerous ?:biggrin:
Avatarin e ka me nje top te kalter,,,e te shkruar diqysh ? :biggrin:


Ps;ja bre mos thuj se une jam ajo qe e bojkotoj xhelozine,,,nuk ka shance me mu afru ajo ,se smuje e keqe eshte... ama ne dodo raste hahahhahahhahahha yyyy :biggrin:

heheh s'po di kush eshte ajo hm.,.....

p.s. prano qe po te pelqen xhelozija hehheh ...qysh nuk te afrohet moj...mos pe njek me thuper hehhehe

Elina
04-11-07, 15:23
heheh s'po di kush eshte ajo hm.,.....

p.s. prano qe po te pelqen xhelozija hehheh ...qysh nuk te afrohet moj...mos pe njek me thuper hehhehe


ADRENALINA eshte bre :biggrin:

Adrenalina
04-11-07, 15:28
ADRENALINA eshte bre :biggrin:

Mos ma permeni kush emrin mu, se mu duk me mori lemza?:smile:

egi
04-11-07, 15:37
uuu adrenalina nimeeeeeee hehehhe

kush eshte nje antare qe me shtin me kesh ? ehhehe

Adrenalina
04-11-07, 16:12
uuu adrenalina nimeeeeeee hehehhe

kush eshte nje antare qe me shtin me kesh ? ehhehe

Auuuu Egin e kam sipatike sma merr mendja qe mendon per mua ashtu....:tongue:

Kush pom bojka mu xheloze more, se s'kam arsyje qe te behem per diken ashtu apo dikush te behet per mua smuje e rrezikshme!?:rolleyes:

DEA
06-11-07, 08:17
Nje vajze me shume karakteristika, jeton ne kosove ne territorin gjerman:biggrin: , ka fituar simpati nga te gjithe bashkebiseduesit e te te gjitha moshave, ku kjo edhe verehej sa ekzistonin reputacionet,se ishte ne udheheqje e siper, kam nderin ta pershkruaj e te flas per te, e ru se gaboni ju e s`ja qelloni se per kon e kam fjalen............?

Prishtinasja_
06-11-07, 11:23
Nje vajze me shume karakteristika, jeton ne kosove ne territorin gjerman:biggrin: , ka fituar simpati nga te gjithe bashkebiseduesit e te te gjitha moshave, ku kjo edhe verehej sa ekzistonin reputacionet,se ishte ne udheheqje e siper, kam nderin ta pershkruaj e te flas per te, e ru se gaboni ju e s`ja qelloni se per kon e kam fjalen............?

Fjala behet per vajzen nga Prizreni...:biggrin:

RILINDA....:wink:

DEA
06-11-07, 19:25
Fjala behet per vajzen nga Prizreni...:biggrin:

RILINDA....:wink:


Bingooooooooo.................................

Prishtinasja_
06-11-07, 19:42
Eshte nje antar ,jeton dikun qe as vet nuk e di...Eshte i gjitheanshem ne postime duke fillu prej diskutimeve shoqerore e deri tek tema lodhja e trurit qe te sakaton !

I pelqen te shkruaj per fete ne pergjithesi !

Djale i shoqerushem!

Per cilin antar behet fjale ??? :smile:

Elina
06-11-07, 19:46
Eshte nje antar ,jeton dikun qe as vet nuk e di...Eshte i gjitheanshem ne postime duke fillu prej diskutimeve shoqerore e deri tek tema lodhja e trurit qe te sakaton !

I pelqen te shkruaj per fete ne pergjithesi !

Djale i shoqerushem!

Per cilin antar behet fjale ??? :smile:


Valla Prishtinase po ma merr mendja qe eshte Preshevari!!!:tongue:

Se ai nganjehere din me ta lodh trunin me do kashelashe te tij sa menja nuk ta merr :biggrin:

Elina
06-11-07, 19:47
uuu adrenalina nimeeeeeee hehehhe

kush eshte nje antare qe me shtin me kesh ? ehhehe


Po ma merr mendja qe une :biggrin:

Prishtinasja_
06-11-07, 20:02
Valla Prishtinase po ma merr mendja qe eshte Preshevari!!!:tongue:

Se ai nganjehere din me ta lodh trunin me do kashelashe te tij sa menja nuk ta merr :biggrin:

PO hahahhahah !

Eshte preshevari...:biggrin:

egi
06-11-07, 22:15
Po ma merr mendja qe une :biggrin:

bravoooooo!

tash next...hm..s'po din kon me pershkru si nuk i njoh lol hehehhe

Preshevar
06-11-07, 22:19
Qysh bre spo e dini se ku jetoj hala ? Un u plaka qetu me juve mo :biggrin: hahahahahaa

Respekt per te Dyjat ( Elina & Prehstinase_ ),... :smile:

Estella
13-11-07, 14:38
Nuk po i njohe hala

vjeshta
15-11-07, 00:04
Thirret si Don Zhuani i forumit .....kush eshte ?? hahaaaaaaaaa

aLbaChiCk
15-11-07, 00:06
Thirret si Don Zhuani i forumit .....kush eshte ?? hahaaaaaaaaa

Psikologu apo ?

DEA
15-11-07, 07:55
Thirret si Don Zhuani i forumit .....kush eshte ?? hahaaaaaaaaa

Xuxi.....................:tongue:

gazi-de
15-11-07, 20:44
Cila antare eshte qe i pin sokat shume?hahahahahahahahaha

Buqja_ch
15-11-07, 21:46
Cila antare eshte qe i pin sokat shume?hahahahahahahahaha


.... Luljaa ......

e_martumja
15-11-07, 23:34
.... Luljaa ......Si duket ta paska sakatu kuleten ne Feriyaj ahahahha

Preshevar
15-11-07, 23:36
.... Luljaa ......

Mos eshte Rilinda se edhe ato e kam pa tu pi limenka :tongue::biggrin:

Buqja_ch
15-11-07, 23:39
Si duket ta paska sakatu kuleten ne Feriyaj ahahahha


jo jo hahahha nuk guxoi té flas shumé ,,se tani nuk pin ma
Qik e shpis qik nga Ferizaj i don sokat shummmmmmmm

gazi-de
15-11-07, 23:40
.... Luljaa ......
POOOOOOOOO....hghghghghghg
Cila antare eshte vjen disi tinca ne forum?haahahahahhahahahahahaha
nga njeher vetem koken e fut dhe ike..hahahaha

Buqja_ch
15-11-07, 23:41
Mos eshte Rilinda se edhe ato e kam pa tu pi limenka :tongue::biggrin:


Kété mund ta thot vet Gazi .. ishte mendim i imi ..por fjala ishte pér soka hahahha

Preshevar
15-11-07, 23:42
Kété mund ta thot vet Gazi .. ishte mendim i imi ..por fjala ishte pér soka hahahha

:tongue: M'fal,.. kam mendu qe Lulja veq ēaj t'rusit pin :biggrin:

e_martumja
15-11-07, 23:42
POOOOOOOOO....hghghghghghg
Cila antare eshte vjen disi tinca ne forum?haahahahahhahahahahahaha
nga njeher vetem koken e fut dhe ike..hahahahaMbasi jam e martume veq tinxa me duhet ahahhahaha Mos jam une ehehehhe

gazi-de
15-11-07, 23:46
Mbasi jam e martume veq tinxa me duhet ahahhahaha Mos jam une ehehehhe
hahahahhahaha kushe e ka mizen mbas veshi..hahahahah
shaka moj,per ty ishte fjala..............ahhahahahahhahahahahhahahah

Prishtinasja_
17-11-07, 00:00
Eshte nje antare...e cila e permend MAMEN shume....:biggrin::biggrin:

SANTANA-29
17-11-07, 00:03
Eshte nje antare...e cila e permend MAMEN shume....:biggrin::biggrin:

Kjo duhet te jet,,,,spo me kujtohet kush e permend Mamen,,,,,mos eshte Elina,,,???????

vjeshta
17-11-07, 00:05
Eshte nje antare...e cila e permend MAMEN shume....:biggrin::biggrin:

Jador...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
17-11-07, 00:07
Kjo duhet te jet,,,,spo me kujtohet kush e permend Mamen,,,,,mos eshte Elina,,,???????

JO nuk eshte Elina....

Prishtinasja_
17-11-07, 00:08
Jador...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


POOO, vjeshta ! :biggrin:

E sakte eshte...per Jador e pata fjalen ! :smile:

LuLjaa
17-11-07, 00:43
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch
.... Luljaa ......


POOOOOOOOO....hghghghghghg
Cila antare eshte vjen disi tinca ne forum?haahahahahhahahahahahaha
nga njeher vetem koken e fut dhe ike..hahahaha

qyree keta qysh kan fol per mu :P Ahh Buqja shpejt ja paske qellu ti hahahahaha
gazi edhe ti e ke marr vesh se sokat i du ..:biggrin:

Linka_pz
23-01-08, 14:21
Pra ......Gjeni se per ke po flas apo per ke e kam fjalen ?!


Eshte e matur ,relacionin e ka Prishtine, Meinheim , Paris dhe eshte shume e respektuar ???

Gjeni cila eshte kjo ?

Nese gjendet kjo teme kerkoj ndjese nga Moderatoret !

Diskutime te kendshme !

Dardan Kastrati
23-01-08, 14:24
Pra ......Gjeni se per ke po flas apo per ke e kam fjalen ?!


Eshte e matur ,relacionin e ka Prishtine, Meinheim , Paris dhe eshte shume e respektuar ???

Gjeni cila eshte kjo ?

Nese gjendet kjo teme kerkoj ndjese nga Moderatoret !

Diskutime te kendshme !

Nese e keni fjalen per anetare te forumit eshte :

Prishtinasja_ .....

Linka_pz
23-01-08, 14:26
Nese e keni fjalen per anetare te forumit eshte :

Prishtinasja_ .....


Jo nuk eshte Prishtinasja ....Ok pak ndihme ,po ju ndihmoj ...eshte Moderatore ?!

Dukagjinas_i
23-01-08, 14:27
Pra ......Gjeni se per ke po flas apo per ke e kam fjalen ?!


Eshte e matur ,relacionin e ka Prishtine, Meinheim , Paris dhe eshte shume e respektuar ???

Gjeni cila eshte kjo ?

Nese gjendet kjo teme kerkoj ndjese nga Moderatoret !

Diskutime te kendshme !

J A D O R E ..........!?

Linka_pz
23-01-08, 14:28
J A D O R E ..........!?


Po ,ajo eshte ..........

Dukagjinas_i
23-01-08, 14:30
Po ,ajo eshte ..........
Linka.....A ka naj shperbim...:smile:

Linka_pz
23-01-08, 14:40
Linka.....A ka naj shperbim...:smile:


Jo nuk ka ,,,,mundesh me vazhdu me bo pyetje apo me peshkru ndonjerin nga anetaret !

Prishtinasja_
23-01-08, 14:49
Linka te pergezoj per temen...:wink:

Por kjo teme ekziston...:biggrin:

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21675


Eshte nje antare shume e respektuar nga ana ime..eshte studente e cila ne te ardhmen do ne behet nje mesuese e mrekulleshme...:wink:

Linka_pz
23-01-08, 14:55
Linka te pergezoj per temen...:wink:

Por kjo teme ekziston...:biggrin:

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21675


Eshte nje antare shume e respektuar nga ana ime..eshte studente e cila ne te ardhmen do ne behet nje mesuese e mrekulleshme...:wink:


Ok ,flm shume Prishtinase ,,,kete e rregullojne Moderatoret ....

Per pyetjen tende ....mendoj se eshte Amina .

Prishtinasja_
23-01-08, 15:07
Ok ,flm shume Prishtinase ,,,kete e rregullojne Moderatoret ....

Per pyetjen tende ....mendoj se eshte Amina .Jo ska gje..! :smile:

PO e sakte eshte ! Fjalen e kam per AMINEN....:biggrin: