PDA

View Full Version : Ēfare ju mungon nga e kaluara?


Faqet : [1] 2

Prishtinasja_
21-04-07, 16:18
Mua personalisht me mungon shume shoqeria e vjeter dhe femijeria!!! :rolleyes:

Po ju ?

Elina
21-04-07, 16:23
Pershendetje Vendase,se na knaqe me tema interesante,u knaqa tuj qeshe me nje teme qe e kishe hap me heret :smile:

E sa per kete teme,nuk po du me u anku se shum cka me mungon...:smile:

Arkza
21-04-07, 16:32
Shum qka qe as vet sdi se nga te ja filloj :mad:

arber145
21-04-07, 20:54
Mua personalisht me mungon shume shoqeria e vjeter dhe femijeria!!! :rolleyes:

Po ju ?
Mua me mungon nga e kaluara shoqeria qe nuk po mund me ti bashkoj sepse jane ne gjithe evrope.

rafet llapjani
21-04-07, 21:17
Mua personalisht me mungon shume shoqeria e vjeter dhe femijeria!!! :rolleyes:

Po ju ?

Ehhhhhhhhhhhhhhhhh qka po me mungon mue nga e kalura ma mire spe shkruj se duhet mi majt kusijat ngat veti :frown: :frown:

selvija
21-04-07, 21:39
Vajzeria...:frown:

instruktori
21-04-07, 22:15
Mua personalisht me mungon shume shoqeria e vjeter dhe femijeria!!! :rolleyes:

Po ju ?

Pershendetje shum e nderuara Prishtinase.
Te them te drejten shkrimet e juaja po i lexoj me shum knaqesi.
Mua personalishte me mungon shoqerija e vjeter bile edhe shume se.
Perpekt per ju Prishtinase

jadore
21-04-07, 22:16
..Ideja qe nuk mund ta perseris prap qdo cast te kaluar me ndjesin e moshes qe kemi jetuar ..
(ndoshta kjo beri qe ne vetedijesimin me kohe, kuptova qe qdo moment duhet jetuar si te ishte qdo here diqka e re ..)

(hahah , garant po tingellon sikur te isha ne breg te vdekjes apo ..??)

Agolli
21-04-07, 22:33
Asgje!!, e kaluara mbetet kshilluese per te ardhmen,,

rilinda
21-04-07, 22:41
Nuk po shikoj prapa hiē, veē pėrpara po eci :D

Preshevar
22-04-07, 09:52
Mė mungojn pushimet :frown::biggrin:

Murgesha
22-04-07, 18:47
Jo edhe shumė gjėra...
Vetėm njė person do tė mė mungojė deri sa tė mė vijė fundi...

Giovanni
22-04-07, 18:50
Jo edhe shumė gjėra...
Vetėm njė person do tė mė mungojė deri sa tė mė vijė fundi...


Me fal.................. mos jam une aj person .............??.....:rolleyes:Mua me mungon bora.

Murgesha
22-04-07, 18:52
Me fal.................. mos jam une aj person .............??.....:rolleyes:Mua me mungon bora.

http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif Nuk ėshtė nga forumi e as qė ka tė bėjė diēka me internethttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Giovanni
22-04-07, 18:56
Ahhhhhhhh mendova de se mos po te mungoj. hahhahahaahah

Paradox_13
23-04-07, 07:41
Ajo qe nuk kthehet kurre....

GURI SYLAJ
23-04-07, 08:04
Nga e kaluara me mungon shume - E KALUARA!!!!!

Dreni30
23-04-07, 08:52
Ehhhhh nga e kaluara me mire mos te filloj, kam shume per te then...................

Shqiptare
23-04-07, 10:03
Nga e kaluara me mungon kthimi ne femijeri, kur luanim me top e llastik, kisht plot gjalleri e shoqerim te mire, sot femijet s'e shohin njeri tjetrin ne sy duke luajtur me kompjutera.....:rolleyes:

Preshevar
23-04-07, 10:14
Mė mungon simpatija e njerzve kur vishin pėrpara me njė paqet smoki apo bonbone :biggrin: si musafir ...... sot si duket ...... i kishin qit anash kto adete,,,,

Abetare
23-04-07, 10:14
Motrat qė nuk ikėn ne botėn e amshimit , asgjė tjeter e kaluara ishte e hidhur , shpresoi e tashmja mė gėzon ....

Abetare
23-04-07, 10:39
Mendova , Motrat qė nuk jetojnė mė qė ikėn pėr tė mos u kthy mė kurrė.....:mad:

prishtinasi
23-04-07, 13:26
Patikat "Conasport" nga Prizreni:smile:

Paradox_13
23-04-07, 14:02
Patikat "Conasport" nga Prizreni:smile:

Besa edhe ato te Kines nuk ishin te kqija.....ahahaha..

Virti
23-04-07, 15:59
me mungon livadhi, ku luanim me top dhe grindeshim cili do luaj si qendersulmues... :smile:

Virti
23-04-07, 16:02
me mungon livadhi ku luanim me top... dhe grindeshim se cili do luajm si qendersulmues... :smile:

Agolli
23-04-07, 16:22
Me mungon shoqja e te dashures........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
23-04-07, 16:23
Me mungon shoqja e te dashures........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
angazhoje te dashuren per t'a gjetur... :biggrin:

Agolli
23-04-07, 16:25
angazhoje te dashuren per t'a gjetur... :biggrin:

S'po fole me te...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
23-04-07, 16:26
S'po fole me te...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
hahaha vjedhja adresen e shoqes... :biggrin:

Agolli
23-04-07, 16:29
hahaha vjedhja adresen e shoqes... :biggrin:
S'kam nevoj, heren e fundit ja kam dhuruar nje GPS.............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
23-04-07, 16:30
S'kam nevoj, heren e fundit ja kam dhuruar nje GPS.............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
nese eshte hallall, te lajmerohet vete... :tongue: :biggrin:

gazi-de
23-04-07, 17:01
Atdheu.................!!!

Prishtinasja_
23-04-07, 17:21
Gjyshi...... :frown:

Buqja_ch
23-04-07, 18:36
Qka um mungon e di se nuk kthehet me ......

schütze
23-04-07, 21:38
Me mungon fjala qe nuk mund ta harroj kurr, hejjj hejjjjjjj hejjjjjjjjjjj

Prishtinasja_
24-04-07, 14:44
Markat gjermane....:rolleyes:

luckyman
24-04-07, 18:49
Atdheu.................!!!Edhe uné i bashkangjitem keti postimi,....:frown:

Sy_kaltra
23-11-07, 12:12
Qka hupt mos u gjet :biggrin:

egi
23-11-07, 22:52
me lujt me barbieeeee :biggrin:

Prishtinasja_
24-11-07, 01:21
me lujt me barbieeeee :biggrin:

Po bre....hahhaha !

Barbie dhe Ken...:tongue::tongue:

SANTANA-29
24-11-07, 01:25
Babai,,, jam rrit pa te,

Sy_kaltra
24-11-07, 17:07
Nje unazė e kam pas kujtim :rolleyes: :biggrin:

Diana007
24-11-07, 18:33
Fotot kur kam qen e vogel .... me jan djegur ne luft :mad:

turisti
24-11-07, 18:55
Nga e kaluara me mungojne : - ditet e lumturisė-................

aLbaChiCk
24-11-07, 19:03
Fotot kur kam qen e vogel .... me jan djegur ne luft :mad:

Me vjen keq per ty :frown:

Diana007
24-11-07, 19:08
Me vjen keq per ty :frown:


Qfar te bejsh keto i ka lufta ..............

aLbaChiCk
24-11-07, 19:11
Qfar te bejsh keto i ka lufta ..............

Mir e ke ashtu eshte :S

luckyman
24-11-07, 23:49
Me mungon PELA e Selimit ,..ja kan pas fut Pelen n`burg ati,mu ka pas dhimt boll valla !!!!!!!!!!!!ehhhhhhhh kjo dyje e kerkujna .

Paradox_13
04-01-08, 22:57
Viti 2007.................

egi
04-01-08, 23:03
Epizoded e Sailormoonit ne RTL2 :biggrin:

Albonita
06-01-08, 17:11
E kalura te jet e kaluar as gje nuk me mungon tani mendoj per te ardhmen ... se e kalura ka shkuar nuk ktheht me ...

DEA
06-01-08, 17:16
Nga e kaluara do ta sillja ketu afer meje shoqen time me te mire (D)

vendasi
06-01-08, 17:24
Me mungojne..momentet familjare..azgje s'eshte me si me pare...largesia e madhe e beri te veten...

Paradox_13
15-02-08, 09:27
Ata-ato qe u flijuan per nje dite qe ne te jetojme te lire....

Lavdi..

Rianne
16-02-08, 17:57
asgje e kaluar nuk me mungon...se nese edhe diqka shume me rendsi per mu, nuk e lejoj me kalu

mentor*
21-02-08, 00:00
mi ru lopt ahahhahahahahaahahhhaha

LaCoStA
21-02-08, 01:08
mi ru lopt ahahhahahahahaahahhhaha
Edhe muaaaaaa hahaahahah

Virti
21-02-08, 01:25
abetarja ime e grisur... :rolleyes:

Buqja_ch
21-02-08, 01:44
.......... .. gjumi i qeté ........

LuLjaa
21-02-08, 02:52
1 Burr ...... hahahahaa :P

LaCoStA
21-02-08, 02:56
1 Burr ...... hahahahaa :P
Pse a e ke pas ma heret a hahahaah

LuLjaa
21-02-08, 03:23
Pse a e ke pas ma heret a hahahaah

Zot mos e ban me pas, pas nuk kisha lyp tash qy
se edhe une veē ja futa qashtu hajt :D

Oqeani
21-02-08, 03:24
Burra sa te duash po gra nuk po ka se :((((((((

LaCoStA
21-02-08, 03:26
Zot mos e ban me pas, pas nuk kisha lyp tash qy
se edhe une veē ja futa qashtu hajt :D
Hahahah , ani moj thash naaaaaashtaaa hahahah.
Edhe njani thojke une qata e kam grue , po ajo se din hahahaha .

LuLjaa
21-02-08, 03:36
Burra sa te duash po gra nuk po ka se :((((((((

Po se di a jan bash Burra see :biggrin:

LuLjaa
21-02-08, 03:37
Hahahah , ani moj thash naaaaaashtaaa hahahah.
Edhe njani thojke une qata e kam grue , po ajo se din hahahaha .

Hahahahaa ma mire qe s'pe dika ajo
se ban vakia e kish lshu zemra pi s'miri kur kish ni :biggrin:

Oqeani
21-02-08, 03:37
Po se di a jan bash Burra see :biggrin:
Pa e provue nuk i dihet , mire po thua , po edhe bash gra a po ka seeeeeeeeeee

LaCoStA
21-02-08, 03:40
Hahahahaa ma mire qe s'pe dika ajo
se ban vakia e kish lshu zemra pi s'miri kur kish ni :biggrin:
Per qata si ka kallzu hahahahaha

E sa per pytjen qe ja bane oqeanit . Une per veti po kallzoj , deri sa te marton jam burre , diten qe martona ma nuk jam hahahahaha

LuLjaa
21-02-08, 03:50
Pa e provue nuk i dihet , mire po thua , po edhe bash gra a po ka seeeeeeeeeee

Pse more ēka kome provu aty, Burrat po shihen edhe keshtu
edhe hajtt pranojee se qashtu eshte " n'dite t'sotit Burra s'ka "
ka ama nuk jan asi burra si t'ktyne herit tybe jan dek ata motii
si babgjyshi jem psh ( rahmetlia ) aj u kan burr se jo mahi :tongue:
... E grat ēka t'thojn bahet aty , dmth buri nuk vete ma qaq ,,,

LuLjaa
21-02-08, 03:52
Per qata si ka kallzu hahahahaha

E sa per pytjen qe ja bane oqeanit . Une per veti po kallzoj , deri sa te marton jam burre , diten qe martona ma nuk jam hahahahaha

Ma mos um tut ti tash hahaha veē une ma qef kam tash mos mu kaq qaq burr e kur t'martohesh mu ba taman burr e jo me ngu grun ēka t'thot se ta bojn tucc tani hahahahaa

Oqeani
21-02-08, 03:52
Pse more ēka kome provu aty, Burrat po shihen edhe keshtu
edhe hajtt pranojee se qashtu eshte " n'dite t'sotit Burra s'ka "
ka ama nuk jan asi burra si t'ktyne herit tybe jan dek ata motii
si babgjyshi jem psh ( rahmetlia ) aj u kan burr se jo mahi :tongue:
... E grat ēka t'thojn bahet aty , dmth buri nuk vete ma qaq ,,,
hqhhq Po ju nuk po lani rend per me u vete ma , ne vetem kur po ndime per disa gjera se u kryten ncec hahahaa

LuLjaa
21-02-08, 03:55
hqhhq Po ju nuk po lani rend per me u vete ma , ne vetem kur po ndime per disa gjera se u kryten ncec hahahaa

Eee kush ka faj aty pra .. :smile:

Oqeani
21-02-08, 03:55
Eee kush ka faj aty pra .. :smile:
Dihet juuuuuuuuuuuuuu

LaCoStA
21-02-08, 03:57
Ma mos um tut ti tash hahaha veē une ma qef kam tash mos mu kaq qaq burr e kur t'martohesh mu ba taman burr e jo me ngu grun ēka t'thot se ta bojn tucc tani hahahahaa
Hajt mos se une nuk i kallzoj hallkut qe po e ngoj gruen , po i tham qe une po du qashtu hahahaha

Qeshtu duhet me ja mush menen femnave hahahaah

LuLjaa
21-02-08, 04:15
Dihet juuuuuuuuuuuuuu

Shihhhh .... e pse na?

LuLjaa
21-02-08, 04:17
Hajt mos se une nuk i kallzoj hallkut qe po e ngoj gruen , po i tham qe une po du qashtu hahahaha

Qeshtu duhet me ja mush menen femnave hahahaah

Hahahahahaa ehh mire veē kallxo ti tash se ja mush menen pernime tani :biggrin:

rafet llapjani
21-02-08, 05:58
Nje hu gardhi .......................................

Agolli
21-02-08, 16:08
Nje hu gardhi .......................................
A te thojsha kujdesu per, torrishten,...per nje ''hu baba sheh'' t'prishet gardhi.:biggrin:

rafet llapjani
22-02-08, 05:29
A te thojsha kujdesu per, torrishten,...per nje ''hu baba sheh'' t'prishet gardhi.:biggrin:
ahahhahhahaahh po bre shum vler ka nje huuuu ghaghaghaghghaghaghaghagh veq kysmet du me zavendsu me qyski ahgaghaghaghaghaghaghaghghagh

Agolli
22-02-08, 11:36
ahahhahhahaahh po bre shum vler ka nje huuuu ghaghaghaghghaghaghaghagh veq kysmet du me zavendsu me qyski ahgaghaghaghaghaghaghaghghagh
hahahahah..:tongue: Mos gabo me'i harru dorezat,(qyskia te rreshet nga dora):biggrin:
Ndiva qe e kishe ndrru zanatin,, i'u kishe kethy shpellave sikurse t'yneheri.... :biggrin:

Linka_pz
01-03-08, 22:17
Periudha e gjimnazit...............

mentor*
02-03-08, 00:02
mos me pas gajle per kurgja hiq ,me dale me njek, me lu me top ,etj.etj.

selvija
04-03-08, 14:02
Ehh e kaluara ka qen diqka fantazi....:rolleyes: pasha qato dit...

Tomori
04-03-08, 14:44
Ehh e kaluara ka qen diqka fantazi....:rolleyes: pasha qato dit...
e vertet...shum drejt ke fol po ashtu me kujtohen ato dite Selvije..hahaahhaaa

Linka_pz
04-03-08, 22:34
Bicikleta e femijerise .

Virti
04-03-08, 23:11
pyetjen s'e kam te qarte, nga e kaluara e larget apo e aferme? :biggrin:

Paradox_13
03-04-08, 22:52
Netet qe iken per te mos u kthyer..........

Fshatari
03-04-08, 22:58
Eshtė vetė e kaluara ajo qė mė mungon...!

Domira
04-04-08, 00:10
Fluturat...:smile:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

diping
04-04-08, 00:41
E ciles stine je Lule?

diping
04-04-08, 00:44
Shihhhh .... e pse na?
Nga e kaluara, me mungojn vjetet!

LuLjaa
04-04-08, 02:25
diping ēka po thu ejj ..

rafet llapjani
04-04-08, 04:03
kohaaaaaaaaaaaaaa...............

Prishtinasja_
04-04-08, 08:35
Nga e kaluara me mungon argetimi qe kishim ne Shkolle !

Dreni30
04-04-08, 08:44
Nga e kaluara me mungon argetimi qe kishim ne Shkolle !

Qy qy, po a nuk i ke harru ditet e shkolles aaa?? hahahahaahhah
Mua hiq krejt disi me kane humbur. hahahah

lovely
04-04-08, 08:56
Kur nuk e kam dit qka eshte Dashnija..............:biggrin:

Dreni30
04-04-08, 08:59
Kur nuk e kam dit qka eshte Dashnija..............:biggrin:

Qy qyre, une as sot ende nuk po e di kete fjale, hahahaha

lovely
04-04-08, 09:15
Qy qyre, une as sot ende nuk po e di kete fjale, hahahaha


tybe sahora ta kish msu ty dada :biggrin:

Dreni30
04-04-08, 09:19
tybe sahora ta kish msu ty dada :biggrin:

Pse a ti po e dike a, Eh lumja ti, jo une asgje nuk po di hahahahaah( nuk po ma rrok rrakada).

lovely
04-04-08, 09:21
Pse a ti po e dike a, Eh lumja ti, jo une asgje nuk po di hahahahaah( nuk po ma rrok rrakada).


eh puna e rrakades... ncncnc.. mos i hypsh 30-shit :biggrin:

Dreni30
04-04-08, 09:23
eh puna e rrakades... ncncnc.. mos i hypsh 30-shit :biggrin:

Hhahhaah po de une i kam hyp e per ate po flas qy. bile nuk e ka njet me u ndale hiq, he medet. hahahaahahahahah

lovely
04-04-08, 09:24
Hhahhaah po de une i kam hyp e per ate po flas qy. bile nuk e ka njet me u ndale hiq, he medet. hahahaahahahahah


une kom mu nal ku jom e me dek s kom me i hyp.. po s di qysh qohet (jeta) pa rradake :tongue: :biggrin:

Preshevar
04-04-08, 09:53
... disa parfume-natyrore nga femiria,

Rizuana
13-09-08, 12:20
Gjyshi me mungon shuuuuuuuuuume :frown:

desert
13-09-08, 20:09
shumė gjėra

cati_
13-09-08, 20:36
njana

halla e madhe
13-09-08, 20:45
....Babai im kur i biente Sharkise me 12 tela:wink:

MemphiSx
13-09-08, 20:50
....Babai im kur i biente Sharkise me 12 tela:wink:


Vavuva :D hhahhahahahaha :) QYSH JE OJ HALLE??

halla e madhe
13-09-08, 20:57
Vavuva :D hhahhahahahaha :) QYSH JE OJ HALLE??...hahahahaha ...o plasa tu qesh bre beter, ku ma kujtove vavuven tash...hahahahaa,po qeshin ky mileti qe i kame ngat sonte:biggrin:

ps;flm, mire more, u knaqem na pleqte,ha mori, ha more..hahahahahaa,Rinija veq po shetitet neper bote, sefaja per ta kishte qene:tongue:

MemphiSx
13-09-08, 21:01
...hahahahaha ...o plasa tu qesh bre beter, ku ma kujtove vavuven tash...hahahahaa,po qeshin ky mileti qe i kame ngat sonte:biggrin:

ps;flm, mire more, u knaqem na pleqte,ha mori, ha more..hahahahahaa,Rinija veq po shetitet neper bote, sefaja per ta kishte qene:tongue:


Hahahahahahahh HALLE valla nime em tutke sa her qe vijke :D hahahahahah I VOGEL mo :)

T'fala boni atij mileti krejtve :) T'knaqen more qka kan me bo tjeter,me u plak si na pa u knaq hiq a :D

halla e madhe
13-09-08, 21:12
Hahahahahahahh HALLE valla nime em tutke sa her qe vijke :D hahahahahah I VOGEL mo :)

T'fala boni atij mileti krejtve :) T'knaqen more qka kan me bo tjeter,me u plak si na pa u knaq hiq a :D

...valla u knaqshit ju kur ishit te vegjel....ihaaaa, shume raste po me kujtohen,kuuuu ani halla me krrute..hahahahahaa

ps:flm. gjithashtu prano pershendetje nga ne te gjithe:smile:

MemphiSx
13-09-08, 21:17
...valla u knaqshit ju kur ishit te vegjel....ihaaaa, shume raste po me kujtohen,kuuuu ani halla me krrute..hahahahahaa

ps:flm. gjithashtu prano pershendetje nga ne te gjithe:smile:

Ani Hallen khaaaaaaaaa paramendo,sa kemi qen ateher e sa jemi rrit e Halla e njejt :D

halla e madhe
13-09-08, 21:28
Ani Hallen khaaaaaaaaa paramendo,sa kemi qen ateher e sa jemi rrit e Halla e njejt :D....... o diqa tu qeshe...hahahahahaha...a dine ti pse s'ka ndryshu halla atje?paramendo ti a po ta pret mendja a jo?hahahahahahahaa:biggrin:

Virti
13-09-08, 21:45
berberhanja e Danit... :cool:

teutaA
13-09-08, 21:56
uhaaaa shumm.....

deti_om :-)
14-09-08, 00:23
Shtepia e paraluftes e shumeēka tjeter :frown: !!

Idila
20-12-08, 20:33
Vitet e miturisė!

shfletuesi_
20-12-08, 20:48
Pse skam dal me shume te luaj me shoket.... tani me smundem ka zen vendin Interneti me eshte ber shoku me i mire... saqe nganjehere e mallkoj

Jana
21-12-08, 14:16
Fotografit e femijerise....

GURI SYLAJ
22-12-08, 16:01
...Ajo qe njeriu nuk ia din vleren sa kohe qe e ka ....???

Domira
22-12-08, 18:24
Nga e kaluara me mungon ajo kohe kur mengjesi ka qene mengjes e mramja mramje:smile:

Idila
22-12-08, 19:36
Rrugėt me gurė dhe me gropa.... :D

desert
23-12-08, 14:56
Koha, dhe brengat e atėhershme.

speci
23-12-08, 16:51
nga e kaluara me mungojn opangat se ma leht i kapercejsha gardhiqet me to jone kan t'lehta penel kurse tash me kpuca po mushna fryme tuj nga beli

gjini
24-12-08, 18:42
Me mungon shum shoqeria qe kam pas, e nuk e kom ma...
ne sheje kujtimi per ta, ngritem ne kembe dhe lutem, ta ken sa ma te leht dheun e kosoves qe aq shum e deshen....

Action
27-12-08, 10:26
Shoqeira e dikurshme,ishim te pandar atehere por koha ndryshon ndryshojn edhe njerzit edhe pse disa mbeten ata qe janė.

gjini
27-12-08, 21:26
Do i kojtoj gjithmon e jetes me mall dhe dashuri shoket qe une i quaj si vllazen qe ma nuk jan ne mesin e te gjallve..
Ishin shum te mire dhe trima, te dashur dhe shqiptare ishin me zemer.

Kur i kujtoj me rrjedhin lotet dhe ndihem shum i rande ne trup dhe sdua te kem askend afer kur i kujtoj ata.

shfletuesi_
27-12-08, 21:33
Me mungojn vitet e 17 me mungojn

Urata
27-12-08, 22:49
...mosshfletimi!


ha.ha.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

emine
27-12-08, 23:07
shum tybeh:P

lovely
31-12-08, 02:15
Femijeria ime pa brenga...

Idila
08-01-09, 14:51
....mė mungon bahceja pėrplot me pemė, bisqet tė sapolulėzuara dhe unė veshur me fustan rrotullohesha mes tyre duke mos u ngopur me aromėn e kėndshme, mė dukej vetja tamam si njė princeshė nė pėrralla. Ishin caste magjike tė fėmijėrisė qė jo cdoherė t`i falė jeta!

Giovanni
08-01-09, 14:53
Nje EX qe kemi kaluar shume mire me te .......

Paradox_13
10-01-09, 10:21
...nje faktur e tvsh-se nga 2008-ta.......

Penelope
10-01-09, 15:37
[quote=giovanni]Nje EX qe kemi kaluar shume mire me te .......[/quote

pse lejove te behet EX meqe paske kalu aq mire..

Agroni22
10-01-09, 19:02
vitet ehehehehe

mentor*
11-01-09, 00:50
harmonija e me parshme

DEA
11-01-09, 00:55
Me mungon hyrja dhe ulja ne bankat e shkolles se mesme, pasi qe gjenerates time nuk ju lwjua kjo gje, ky perjetim kjo ndjenje,.Me mungon rinija e e femijeria qe mu vodhen parasysh e nuk kisha forc ti mbroja........

Virti
11-01-09, 01:26
buket simite te gjyshes... :mad:

lovely
11-01-09, 01:27
buket simite te gjyshes... :mad:

a ta qoj njo me sms? :biggrin: :cool:

Virti
11-01-09, 01:28
a ta qoj njo me sms? :biggrin: :cool:
edhe nje gote tamel... :cool:

lovely
11-01-09, 01:31
edhe nje gote tamel... :cool:


:biggrin: e keksa? :biggrin:

Virti
11-01-09, 01:34
:biggrin: e keksa? :biggrin:
gurabia... :cool:

Murgesha
11-01-09, 02:47
Thuaja asgje.

Jana
14-01-09, 03:36
Shoqeria e Femijeris.....

Paradox_13
29-01-09, 14:33
....shume nga lojrat baritore.....

romansa
29-01-09, 14:36
...shume ēka

speci
29-01-09, 14:36
vetem koha qe iken me vrape

Gjumashja
29-01-09, 15:01
jasteku me barbien, qorapat e kesylkuqes, dhe shume tjera..:tongue:

Domira
29-01-09, 15:08
Valla mir tha dikush, veq koha qe po ec pom mungon.

lazdrani
30-01-09, 01:29
Dashuria ,Respekti, Toleranca,Shoqeria, Drejtesia,Argetimi....

Trina_1
06-02-09, 23:20
Dhoma e femiris time ....

romansa
06-02-09, 23:23
sofra,kur u uleshim per me ngren buke

Trina_1
06-02-09, 23:25
sofra,kur u uleshim per me ngren buke

Hm qka me kujtove :mad:

Oqeani
06-02-09, 23:26
sofra,kur u uleshim per me ngren buke

Ani veres kam me ta marue nje ne pushim !

romansa
06-02-09, 23:27
[quote=Oqeani]Ani veres kam me ta marue nje ne pushim ![/quote
nuk di me ndejt ulur ne sofer

Oqeani
06-02-09, 23:29
[quote=Oqeani]Ani veres kam me ta marue nje ne pushim ![/quote
nuk di me ndejt ulur ne sofer

I then gjujte pake ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
06-02-09, 23:35
kure je e knaqne me te sotmen,ateher nuke ndjene mungese ne te kaluaren,,,:biggrin:

lovely
01-03-09, 15:49
kure je e knaqne me te sotmen,ateher nuke ndjene mungese ne te kaluaren,,,:biggrin:

Minush, qka po kesh ashtu? :biggrin:

emine
01-03-09, 15:51
Minush, qka po kesh ashtu? :biggrin:


Per mos me mpa ti mu qe jam merzitshum:biggrin:

lovely
01-03-09, 16:01
Per mos me mpa ti mu qe jam merzitshum:biggrin:

per senet e t kaluares a? :biggrin:

ps. u look great :)

shfletuesi_
01-03-09, 17:07
Me mungojn 20 vite Liri , Liria per te qarkulluar i lire, Liria per te shkuar ne bankat shkollore e jo neper shkolla te improvizuara...

hasanmehmeti
01-03-09, 20:05
Me mungojn 20 vite Liri , Liria per te qarkulluar i lire, Liria per te shkuar ne bankat shkollore e jo neper shkolla te improvizuara...

Shume paske humbe,vertet me vjen keq.Shpresoj ta shfrytezosh pjesen tjeter te jetes ashtu siq duhet.

Ndersa mua me mungojne disa ngjyra!!!

shfletuesi_
01-03-09, 20:11
Shume paske humbe,vertet me vjen keq.Shpresoj ta shfrytezosh pjesen tjeter te jetes ashtu siq duhet.

Ndersa mua me mungojne disa ngjyra!!!

Eh e dij qe te vjen keq. Por nuk kam qen i vetmi por kan qen edhe 42 vet tjer qe i kam pas ne klas.. Eh une ju pershtata temes se qfar me mungon nga e kaluara... TAsh vertet kur mendoj ma freskon Zemren Lirija qe kemi dhe pse ne shume gjana politikisht ekonomikisht jemi mbrapa por Lirin qe kemi duhet t'jemi te kenaqur me te..

lovely
01-03-09, 21:56
Shume paske humbe,vertet me vjen keq.Shpresoj ta shfrytezosh pjesen tjeter te jetes ashtu siq duhet.

Ndersa mua me mungojne disa ngjyra!!!

kallxom cilat se shkova n sheher me ti ble :biggrin:

Gjumashja
01-03-09, 22:26
Koha e femijerise... sa keq qe nuk kthehet me... :confused:

hasanmehmeti
02-03-09, 00:24
kallxom cilat se shkova n sheher me ti ble :biggrin:

hahaha nuk jane ngjyra qe blehen, erdha si dhurat mbi to,u ngjyrosa me to, mandej mbeta une e ato iken.:smile: tani kane filluar te zbehen ngase koha po "shkallavit" mbi to.

po ty c'te mungon, si duket je "tuti kompleti" .:rolleyes:

lovely
02-03-09, 10:35
hahaha nuk jane ngjyra qe blehen, erdha si dhurat mbi to,u ngjyrosa me to, mandej mbeta une e ato iken.:smile: tani kane filluar te zbehen ngase koha po "shkallavit" mbi to.

po ty c'te mungon, si duket je "tuti kompleti" .:rolleyes:

vallahin gjynah osht me u anku o Hasan! Mire shume ka dashte Zoti. Veq edhe ni plak sikur ti po m mungon hahahahahahahaha.
Mu me mungojne disa qe nuk jan me n`kete jetė :(:( edhe kajhere me merr malli per ato ngjyrat kur jena kan t vogla per me lujt nuse :D (ngjyrat e femjerise) , po jeta e ka rrjedhen e vet.. edhe ti kqyr gjej ato ngjyra qe t kan hup :) n tjera forma e n tjera mnyra... :)

Giovanni
02-03-09, 10:39
Me mungojn kartolinat.....
Ktyne heresh para festave dergojsah shume kartolina edeh pranojsha shume kartolina e tani po dergoj SMS email e po marr SMS email e sinqerisht po me mungojn kartolinat...!!

gazi-de
02-03-09, 11:57
Shoqria qe kisha...........

Jana
02-03-09, 13:10
...me mungojn ditet e fundit te shkolles....

romansa
02-03-09, 14:08
...gjeja me e shtrenjte

Agroni22
02-03-09, 23:28
asgje asgje vetem do kohe e humbur mas atyre qe sja vlejne

shfletuesi_
02-03-09, 23:31
...gjeja me e shtrenjte

Mos e ke fjalen per Beqarin... :D :biggrin: :biggrin:


Mua ajo qika e klases... ne banken e 3-te qe ka qen pas meje kur me therrke me Laps ne shpin... me mungojn ato therrje edhe sot...

jadore
02-03-09, 23:50
kartolinat e urimeve feminore ..

shfletuesi_
02-03-09, 23:54
Nje fotografi me klase... :( Hastret e priteshim kur vike Vera qeshori dhe me u tubu guzhum me u ba kush po del ma ngat Qikave ne fotografi...

Jana
03-03-09, 02:02
...me mugojn ato nete qe rrinim zgjuar,.....

speci
03-03-09, 08:00
perveq dashnis kurgja tjeter

shfletuesi_
03-03-09, 10:35
perveq dashnis kurgja tjeter

A paske pas a... :D :P :smile:

Valla njehere me kujtohet kur kam qen i vogel, ketynehere me hanger akullore ka qen pune... me moren ne qytet edhe pata qef qe shkova ma blejten nje akullore duke e lpir akulloren me ra ne tok pa e hanger krejt... Eh edhe sot me mungon ajo akullore... :tongue: E shijshme ka qen , jo si tash valla krejt fallc po jan..

desert
03-03-09, 10:40
Koha dhe adoleshenca

~~~vera~~~
03-03-09, 10:52
me mungon ajo shetija rreth Kosoves qe bejshim me shkollen ,me mesuesen me shoke dhe shoqe ,ajo kenga ne autobus gjat gjith asaj shetije ,edhe me mungon besa shume cka ,edhe para dy dite nomerohet e kaluar.....ehh

shfletuesi_
03-03-09, 11:03
me mungon ajo shetija rreth Kosoves qe bejshim me shkollen ,me mesuesen me shoke dhe shoqe ,ajo kenga ne autobus gjat gjith asaj shetije ,edhe me mungon besa shume cka ,edhe para dy dite nomerohet e kaluar.....ehh

Besa hiq keq spo te mungojka....

hasanmehmeti
03-03-09, 17:16
vallahin gjynah osht me u anku o Hasan! Mire shume ka dashte Zoti. Veq edhe ni plak sikur ti po m mungon hahahahahahahaha.

hahaha e tybe mos u anko pra , per kesi pleqesh si Hasani gjene sa dush, ani forumi i dardanis me t'hollu mire e mire del forumi i pleqeve.:eek:

More kishe ti je konen Mrs.. Uliksi. ev bre ishallah sme shef ai se mendon se po ja marr Halluqken.:tongue:

Ma mire po rrime rehat Lovushk se tybe ai ka Post ketu e me pushkaton kund(bannd).:biggrin:

ABC
03-03-09, 17:21
hahaha e tybe mos u anko pra , per kesi pleqesh si Hasani gjene sa dush, ani forumi i dardanis me t'hollu mire e mire del forumi i pleqeve.:eek:

More kishe ti je konen Mrs.. Uliksi. ev bre ishallah sme shef ai se mendon se po ja marr Halluqken.:tongue:

Ma mire po rrime rehat Lovushk se tybe ai ka Post ketu e me pushkaton kund(bannd).:biggrin:
hahahahahahahahaha edhe te smut bilem qela,qa veq me shenime ngjallen pak hahahahah

Prishtinasja_
04-03-09, 21:37
Shkolla dhe Shoqeria !

shfletuesi_
04-03-09, 21:45
Lapsi dhe Goma....

emine
04-03-09, 21:46
Babi im.....:frown:

shfletuesi_
04-03-09, 21:50
Njė Hartimore e Gjuhės Shqipe

Jana
05-03-09, 01:34
Oret mesimore....ma Babin tim ....ehhhh

Breshka
05-03-09, 01:47
shetitjet e gjata valla e mo koha a une i kom fajet hiq spo e di

rafet llapjani
05-03-09, 05:19
Kohaaaaaaaaaaa

Zhaneta
05-03-09, 07:35
Disa Kujtime...............hmhmhm

Antika
05-03-09, 08:28
Takimet me ty............

Giovanni
05-03-09, 08:54
.....koha kur isha student...!!!

Jana
05-03-09, 12:23
....arokremat cipiripi qe jan kon.....

Giovanni
05-03-09, 12:25
............... Sokat ne gastare se kan qen perpara hhahahaa

Jana
05-03-09, 12:28
............... Sokat ne gastare se kan qen perpara hhahahaa

Kur te vish en Gjakov ta hekim ket mall...se ka sa te dush....

Em mungon nje dite shkollore kur hajshim fara e bojshim shkollen zi hahahahha

Giovanni
05-03-09, 12:30
..........Koha kur isha ne shkollen fillore po i mrapsh jam kan hahahahahah

Jana
05-03-09, 12:31
...netet kur dilshimme shoqeri....ehhhh.....sa te qmendur kemi qen....

shfletuesi_
05-03-09, 12:35
Hartimi i parė mė shkrim nė Gjuhėn dhe Letėrsin Shqipe.
Tema: Pranėvera nė fshatin tim.

LABI
05-03-09, 13:05
S'di (mbase ato kaishat, trigerkat qe i bajsha me mi mbajt pantollat ) :biggrin:

Jana
05-03-09, 13:05
Provimi i matematikes.....qe e paa marr 2 hahahahah...

Prishtinasja_
05-03-09, 14:32
....arokremat cipiripi qe jan kon.....

S'ke faj se boll te mire jane ken ! :rolleyes:

Jana
07-03-09, 13:38
....Lojerat me Lodrat......

lovely
07-03-09, 19:38
hahaha e tybe mos u anko pra , per kesi pleqesh si Hasani gjene sa dush, ani forumi i dardanis me t'hollu mire e mire del forumi i pleqeve.:eek:

More kishe ti je konen Mrs.. Uliksi. ev bre ishallah sme shef ai se mendon se po ja marr Halluqken.:tongue:

Ma mire po rrime rehat Lovushk se tybe ai ka Post ketu e me pushkaton kund(bannd).:biggrin:

po bre , pleq ka sa dush, po veq ni Hasan osht :rolleyes: :biggrin:

qy jom kan Mrs Uliksi, edhe babgjyshi jem o kan , po s`osht mo hahahahahaha (se nashta gjynah me thane veq a din fjala po bjen:D) kshtu qe sa i perket Uliksit, qlire rri :biggrin: i kom dal moti pej dore hahahahaahahahhaa

edhe Hasan :rolleyes: , s jom kah du me nejt rahat :biggrin: :biggrin:

Fshatari
07-03-09, 21:08
lovely!Lol!

Guri i madh
07-03-09, 22:01
me mungon duhani kaqak qysh i kena than asi duhani i sariht si dukati

lovely
07-03-09, 22:32
lovely!Lol!


:rolleyes:

Virti
07-03-09, 22:41
... duhani kaēak. :rolleyes:

selvija
07-03-09, 22:44
Kulaqet e dades bahti

Penelope
07-03-09, 22:44
shumeqka...

lovely
07-03-09, 22:45
Selvija :rolleyes:

selvija
07-03-09, 22:48
Selvija :rolleyes:hee qu qafff valla me ke mungu

ato kohna qe shkrushim deri mesnate fejov e q'fejov..:frown:

shfletuesi_
07-03-09, 22:55
Vajzeria...:frown:

Dreqi tė ka shti tė martohėsh Herėt.... hahahahahah


Mua valla mė mungon ajo qika tė trafika...

selvija
07-03-09, 23:08
Dreqi tė ka shti tė martohėsh Herėt.... hahahahahah


Mua valla mė mungon ajo qika tė trafika...Qy vajzeria ky,,shyqyr qe kam hjek ate gajle mos ma shto edhe nje nga fillimi djal hahhahaa

mi pa se qysh po tuten ketu qikat meten beqaresha..:biggrin:

vertet vajzerija .....ama opet kete qe kam tash nuk e ndrroj me asgjee

Jana
08-03-09, 13:36
...Bicikleta me 4 rrot......

Agroni22
08-03-09, 13:45
kujtimet edhe vjetet

Jana
08-03-09, 13:50
...shoqet qe i kisha ne shkollen fillore...

Agroni22
15-03-09, 00:39
kujtimet edhe vjetet:wink:

lazdrani
15-03-09, 03:33
Dashuria dhe respekti ka qene me ndryshe se sot mese njerzimit...

Paradox_13
15-03-09, 08:36
....buria e postierit dhe qanta e ti leckamane...

romansa
15-03-09, 09:25
...respekti me i madh per njeri tjetrin

Zhaneta
15-03-09, 09:31
Me mungon koha e femijerise atehere kur nuk kisha asnje brenge,,,me mungon e kaluara...njerzit nga ajo.........hmhmhm

GURI SYLAJ
15-03-09, 09:32
....me mungon Hija e Lisit Plak !!

romansa
15-03-09, 09:34
...sofra e bukus

Zhaneta
15-03-09, 09:36
Disa persona - asgje tjeter sme mungon!

GURI SYLAJ
15-03-09, 09:39
...sofra e bukus" ......me ka marr malli me u ule ne sofer
nje buke misri cope me e nda,
ne njerin krah t'a kem ule motren
ne tjetrin krah t'a kem nje vlla,...!! "

romansa
15-03-09, 09:42
" ......me ka marr malli me u ule ne sofer
nje buke misri cope me e nda,
ne njerin krah t'a kem ule motren
ne tjetrin krah t'a kem nje vlla,...!! "
ah gyri ēfare vargje..me sollen nje nostalgji te veēante
gjithve keto na mungojne!

GURI SYLAJ
15-03-09, 10:06
Besoj sepse edhe kjo eshte qe n'a bene te jemi ndryshe nga kombet tjera!!
Kjo nostalgji ,ky mall qe e bartim si guri rreth qafe ...

Jana
15-03-09, 13:52
...me mungon aq shum ..dhe asnjeher askush s'mund ta mbush ate zbrazrti qe me la ne shpirt ....nje person qe nuk jeton me...

AlbaSoft
15-03-09, 14:01
Bicikleta qka e kam pas kur jam kan i vogel..

aLbaChiCk
15-03-09, 14:25
Te mar nje cope buke te nxeht me sheqer dhe te dal ne rruge

Zhaneta
15-03-09, 14:30
Me mungon prezenca e nje te afermi te dashur qe tash me nuk eshte.......:frown:

lovely
15-03-09, 16:12
Fshatari! lol! :tongue:

LuLjaa
15-03-09, 16:16
... koha kur lujshimi tezen n'koshin e dajes Avdi :D

shfletuesi_
15-03-09, 17:29
Pėr njė laps dhe njė fletore.
Pėr njė mėsuese edukatore
Pėr njė loje dita nata
Pėr atė shoqen nė bankė qė pata..

Pėr njė orė tė gjuhės shqipe
Pėr njė hartim me shkrim.
Pėr njė temė Pranvera nė fshatin tim.
Pėr njė rezultatė tė harimit
Pėr njė notė tė msus Selimit

Pėr njė orė tė muzikės
Pėr njė kėngė tė Azem Galicės.


Mė mungojn edhe orėt qė i lash e ika ku mė sė shumti mungesa kishte Matėmatika.

emine
15-03-09, 17:31
kure me thirrte daja (burbuqe ):frown:

Fshatari
15-03-09, 18:22
Fshatari! lol! :tongue:

E pamundshme se ketu jam per ēdo dite!
Mos deshte me thane Hasani e e ke ngaterrue me fshatarin!
Doku naj here ō Hasan! Mos e le te vetmueme se i mungon naj tjeter pastaj...!

e_martumja
15-03-09, 18:28
Disa njerz qe kan ndrru jete...

Fshatari
15-03-09, 18:32
Disa njerz qe kan ndrru jete...
Hélas!

Qika^Me^Kule
15-03-09, 18:39
Me mungon , shum cka nga e kaluara , sidomos ditet me te bukura te jetes time,,,, kur shkoja ne vendlindje tim,,,,,,,,

Jana
23-03-09, 14:43
....me mungon shuuuuum.....Marsi i vitit 2003........

Jana
24-11-09, 16:27
...shumqka.....q'mendurit qe i bojshim em shoqeri...

Albonita
26-11-09, 17:09
Asgje e kalura le te jet e kaluar....tash veq shikoj si te jem ma mé hapa te sigurt ..
Siq i bera deri tash te heci edhe tash e tutje.:smile:

LaCoStA
26-11-09, 17:15
Koha kur lujshim kile :smile:

Lapsi
26-11-09, 18:29
mungon kureshtja

Lediona
09-12-09, 22:11
Me mungon dikushhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Estella
09-12-09, 22:29
Asgje... secila kohe e jetes ka lezetin e vet... :D

shfletuesi_
09-12-09, 22:32
Salla e edukates fizike ku luanim ping pong.