PDA

View Full Version : Zonjusha


Giovanni
25-04-07, 23:03
Dada Zonjushe po e hapi oden tende qe te kesh mundesi te pritesh dhe te percjellesh shume mysafire.

Te deshiroj mireseardhje .................Gi.

Giovanni
25-04-07, 23:04
http://www.wpines.com/images/GardenSigns/708-Welcome-Inner.jpg

Zonjusha
26-04-07, 20:51
http://www.wpines.com/images/GardenSigns/708-Welcome-Inner.jpg
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
580

do te mire dhe Mireundigjofeshmi.

Giovanni
26-04-07, 20:59
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
580

do te mire dhe Mireundigjofeshmi.Pse u skuqe bre zonjushepejane, une ta kam hapur temen ne shenje respekti qe kam per ty ......
Te pershendes Gi.

Amina
27-04-07, 09:07
Mire se vjen Zonjusha ne mesin tone.Shpresoj te ja kalosh sa me mire dhe argetim te kendshem te deshiroj.

ssara
27-04-07, 10:39
Pershendetje Zonjusha......qaste te kendshme ne dardani..

gazi-de
27-04-07, 10:51
Pershendetje............

Zonjusha
27-04-07, 20:37
Pershendetje e Nderuara dhe e Dashura shoqeri, ah sa te mire qenkeni more juuuuuu!!!!!!!...o syri i keq mos ju pafte. :wink: ...Ju Falenderoj per te gjitha... Shoqeri e shkelqyeshme, Rrofeshi o Shqipet e mia, do te mire ne jet per ju.

ME NDERIME DHE RESPET PER TE GJTHE JU NGA ZonjushaPejane.

instruktori
27-04-07, 22:14
Pershendetje dhe mire se na ke ardhe.

Luana
28-04-07, 22:41
Miss Zonjusha ,

pershendetje per ty , edhe pse s'po te njohe nuk ka problem veq mire paske ber qe na paske ardhe se Forumin Dardan , asnji Zonjushe nuk e kemi pas de .... u rritsh hooooo:wink:

instruktori
28-04-07, 22:45
Pershendetj dhe kalo mire Zonjusha

schtze
29-04-07, 20:45
Zonjusha e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schtze

ARI_03
01-05-07, 14:03
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

Zonjusha
01-05-07, 19:58
Ju FLM, te gjithve per Pershednetjet e juaja si dhe per pranimimn e juaj aq zemer gjer ne shoqerin e juaj.
... jeni te Mrekullushem.

Keshtu qe te gjithve dashamirve te qytetit te Pejes, ju bej thirrje qe te vini te merrni pjese ne forumin e ri te Pejes.

http:/peje-lule-dugagjini.frbb.net

... jeni te gjithe te Mireseardhur.


Me nderime dhe respet per ju nga une :wink: ..ZonjushaPejane.