Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-04-07, 23:03   #1
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Zonjusha

Dada Zonjushe po e hapi oden tende qe te kesh mundesi te pritesh dhe te percjellesh shume mysafire.

Te deshiroj mireseardhje .................Giņ.


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-04-07, 23:04   #2
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-07, 20:51   #3
Zonjusha
 
Avatari i Zonjusha
 
Anėtarėsuar: 01-04-07
Vendndodhja: ...ne doren e Krijuesit tim...
Postime: 29
Zonjusha i vlerėsuar jo keq
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga giovanni
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
flm3.gif

Ēdo te mire dhe Mireundigjofeshmi.
__________________
...Te JETOSH do te thot; TE DUASH...
Zonjusha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-07, 20:59   #4
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zonjusha
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
Skedarėt e Bashkėngjitur 580

Ēdo te mire dhe Mireundigjofeshmi.


Pse u skuqe bre zonjushepejane, une ta kam hapur temen ne shenje respekti qe kam per ty ......
Te pershendes Giņ.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 09:07   #5
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se vjen Zonjusha ne mesin tone.Shpresoj te ja kalosh sa me mire dhe argetim te kendshem te deshiroj.
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 10:39   #6
ssara
 
Avatari i ssara
 
Anėtarėsuar: 13-02-07
Postime: 13,228
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Zonjusha......qaste te kendshme ne dardani..
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 10:51   #7
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje............
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 20:37   #8
Zonjusha
 
Avatari i Zonjusha
 
Anėtarėsuar: 01-04-07
Vendndodhja: ...ne doren e Krijuesit tim...
Postime: 29
Zonjusha i vlerėsuar jo keq
Gabim

Pershendetje e Nderuara dhe e Dashura shoqeri, ah sa te mire qenkeni more juuuuuu!!!!!!!...o syri i keq mos ju pafte. ...Ju Falenderoj per te gjitha... Shoqeri e shkelqyeshme, Rrofeshi o Shqipet e mia, ēdo te mire ne jet per ju.

ME NDERIME DHE RESPET PER TE GJTHE JU NGA ZonjushaPejane.
__________________
...Te JETOSH do te thot; TE DUASH...
Zonjusha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 22:14   #9
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje dhe mire se na ke ardhe.
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-07, 22:41   #10
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Miss Zonjusha ,

pershendetje per ty , edhe pse s'po te njohe nuk ka problem veq mire paske ber qe na paske ardhe se Forumin Dardan , asnji Zonjushe nuk e kemi pas de .... u rritsh hooooo
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-07, 22:45   #11
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
GabimPershendetj dhe kalo mire Zonjusha
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-07, 20:45   #12
schütze
 
Avatari i schütze
 
Anėtarėsuar: 06-05-05
Vendndodhja: ne D
Postime: 6,050
schütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zonjusha e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze
__________________
........Deshte s'desht jeta vazhdon....
schütze Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-07, 14:03   #13
ARI_03
I thjeshtė
 
Avatari i ARI_03
 
Anėtarėsuar: 23-11-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 3,747
ARI_03 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

__________________
Liria e fjalės:Ti ke tė drejtė tė thuash ēdo gjė,
unė kam tė drejtė tė mos dėgjoj asgjė.
ARI_03 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-07, 19:58   #14
Zonjusha
 
Avatari i Zonjusha
 
Anėtarėsuar: 01-04-07
Vendndodhja: ...ne doren e Krijuesit tim...
Postime: 29
Zonjusha i vlerėsuar jo keq
Wink

Ju FLM, te gjithve per Pershednetjet e juaja si dhe per pranimimn e juaj aq zemer gjer ne shoqerin e juaj.
... jeni te Mrekullushem.

Keshtu qe te gjithve dashamirve te qytetit te Pejes, ju bej thirrje qe te vini te merrni pjese ne forumin e ri te Pejes.

http:/peje-lule-dugagjini.frbb.net

... jeni te gjithe te Mireseardhur.


Me nderime dhe respet per ju nga une ..ZonjushaPejane.


__________________
...Te JETOSH do te thot; TE DUASH...
Zonjusha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.