PDA

View Full Version : Rasti i Samet Tashevcit


Dardani_K1
19-05-07, 13:10
Pershendetje te nderuar Vizitor vellezer e motra sode ne emisionin edhe une jame Kosove e pashe nje emision ku flitej per djaloshin 19 vjeqar Samet Tashevcin i semur nga zemra dhe qe e ka nje operacion pak si i shtrenjet dhe qe ka nevoje per ndihmen tone qe te mundet me jetue Sameti 19 vjeqar i duhen 44.000 per operacion dhe per sherim qe te mundet me jetue e me e mbajten familjen e vet se ai ishte i vetmi djal i familjes nga Radio Televizioni 21 kerkova qe te me dergohet llogaria e tina e Sametit dhe ta shfaqi ne shume websajta shqipetar ku njerezit dote ken mundesi me ja transferu ndihmat e tyre andaj tashe ashte koha dhe tregohuni sesa jeni Fetar te mire,patriota dhe njerez Human ne qofte se i ndajme ndjenjat tona dhe dhimbjet tona me Arabet,Amerikanet e te tjeret tashe tregohuni se jeni me te vertet njerez Human dhe ndihmojni Samet Tashevcit nga rrethina e Vuqiternes.

Me nderime Dardani_K1.

Besiana
19-05-07, 18:44
Pershendetje,
E perkrahi fuqimisht shkerimin e Dardanit ashte pune memend tashe ashte koha te tregohemi se sa jena per njani tjetrin e me ja shpetue nje te riu jeten posa te e qet Dardani Llogarin e samet Tashefcit ketu une jame e para qe do te kontriboj andaj mos kurreseni por i ndihmoni ketij te riu .
Vetem mendojeni sikur te ishit ju apo dikush nga familja e juaj ne kete gjendje mee pa vdekjen me sy.

Dardani_K1
20-05-07, 13:48
Stanovc i Ult Vushtrri
Familja e Samed Tashevcit kontakto me Arifin ne tel: 044 - 361-936
NR.i Xhirollogarise eshte - 1110 241 478 0001 - 28 Pro Kredit Bank


Pra ja Xhirollogaria e Samed Tashefcit ne kete llogari mund ti derdhni ndihmat tuaja ose qe jeni jashte Kosove mundeni me kontaktu me Arifin ne tel: 0037744361963 qe te ju tregoj IBAN dhe BIC kodin qe te qohen ndihmat jashte Kosove.
Keni miresin dhe ndihmojini ketij teriu se nuk i dihet kurr nje dite mund ti ndodhe edhe dikujt nga ju dhe si do te ishte sikur mos tju ndihmonte askush.

Ju pershendet Dardani_K1.