PDA

View Full Version : Mė tha, mė the...


Faqet : [1] 2 3

Domira
20-05-07, 02:56
Me tha nje i njohur shkruje nje tregim per muzgun dhe agun e ...

vjeshta
20-05-07, 03:00
Me tha ...........-te gjithe fėmijet duhet te i kene gjysherit!

gazi-de
20-05-07, 03:01
...e praneveres,dhe...................
pershendeerje Domira,respekt per temen...........

Domira
20-05-07, 03:04
Me tha gazi, respekt per temen...i them, faleminderit u ndjefsh mire ne kete temehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Luana
20-05-07, 03:09
Me tha nena me i then Domires te mi bejsh te fala ....:biggrin:

gazi-de
20-05-07, 03:12
Me tha Luana thuje Domires,u gezofesh,se tem e bukur qenka...hahhahahahha

Agolli
20-05-07, 03:13
Me tha ama msn_in.....i thash jo! ( rrejta) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
20-05-07, 03:14
Me tha Luana se nana e saj me ka be te fala...i them Luanes i ben te fala edhe ti nenes dhe faleminderit per krelanen me peta si shkuma e bores...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
20-05-07, 03:15
me tha spo di qysh me ta lype :biggrin: (rrejta)

Luana
20-05-07, 03:16
Me tha Luana se nana e saj me ka be te fala...i them Luanes i ben te fala edhe ti nenes dhe faleminderit per krelanen me peta si shkuma e bores...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahhahhahhahhahhahhahh Domira me tha shkumaaaaaaa jo moj shkuma po fluskat te bores ..

Me tha dikush vno toalet ne fytyr ne gjys te nates se dukesh ma e bukur hahhahahahahah

Pershendetje po i them Domires ....

Domira
20-05-07, 03:16
Me tha Murgesha se i hin fshis postimeve te mija te perseritura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
20-05-07, 03:17
Me tha lypma.... i thash kond http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
20-05-07, 03:17
Me tha nuke te harroj,po!!!!!

Domira
20-05-07, 03:19
Me the shkume moj Luana hahahhahaa e tash po thu fluska hahahhaha
Me tha dikush se me duhen shminkat ne gjys te nates se perndryshe ska krelane hahahhaaha

e_martumja
20-05-07, 03:20
me tha per ty jo lyps por edhe hajduk behem :biggrin:

Agolli
20-05-07, 03:26
Me tha nese me don tregom, i thash per cka eshte fjala ju lutem! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Reana
20-05-07, 05:03
Me tha ...........-te gjithe fėmijet duhet te i kene gjysherit!

postimi me i bukur qe kam lexuar tashme sa kohe!

Nje njeri i urte, njehere moti me ka thene, "te gjitha gjerat arrihen ne jete, vetem ata qe na kane lene pergjithmone, nuk kthehen me"!

te gjithe femijet duhet ti kene gjysherit, por nganjehere jeta nuk eshte e drejte.

Paradox_13
20-05-07, 10:18
Me tha Murgesha se i hin fshis postimeve te mija te perseritura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Me tha Murgesha jam nxan,por radhiti paksa postime e Domires qe pa dashje i paska perserit disa here.....

Buqja_ch
20-05-07, 11:06
Me tha se jam plakur .......i thash pa pleq nuk ka hjeshi shtepija

Sy_kaltra
20-05-07, 13:01
Me tha nuk po di si te them, i thash shehide e kom emrin grahi .:biggrin:

Paradox_13
20-05-07, 13:21
Me tha une shkova,...po ti mos u halit....

Linka_pz
20-05-07, 14:41
Me tha mendja Uroje Domiren per temen ...
(http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)

vjeshta
20-05-07, 22:04
Me tha -mbajem ne zemer dhe hanger buke e fiqė e vdiq !

vjeshta
20-05-07, 22:10
postimi me i bukur qe kam lexuar tashme sa kohe!

Nje njeri i urte, njehere moti me ka thene, "te gjitha gjerat arrihen ne jete, vetem ata qe na kane lene pergjithmone, nuk kthehen me"!

te gjithe femijet duhet ti kene gjysherit, por nganjehere jeta nuk eshte e drejte.

Flm Reana ,kete ma tha djali ,dhe me beri te mendohem dhe ti dha te drejt.

uliksi31
20-05-07, 22:27
Me tha, "i paske shit drut". Ahahahahaha

vjeshta
20-05-07, 22:28
Me tha, "i paske shit drut". Ahahahahaha


Cakarrejka ..........hahahhaaaaaaaaaa

uliksi31
20-05-07, 22:30
Cakarrejka ..........hahahhaaaaaaaaaa

Ahahahahaha Carallejka pra. Ahahahaha

vjeshta
20-05-07, 22:34
Ahahahahaha Carallejka pra. Ahahahaha

Hahaahhaa edhe ti ne kete nxehte me i shite drutė phaaaaaaaa hahahaaaaaaaaa

Buqja_ch
20-05-07, 23:06
Me the se do te vi ...por

e_martumja
20-05-07, 23:07
me tha kur po vini ne Canade i thash ajt se vim vim se lluk lluki te knaq :biggrin:

rafet llapjani
21-05-07, 00:18
Me tha, "i paske shit drut". Ahahahahaha

Me than i kashit drut nuk pe di a me sabah a ma von ahahhah

Agolli
21-05-07, 02:11
Me tha ku po shkon, i thashe po a me the ti shko! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

prishtinasi
21-05-07, 03:18
Me tha shujjjj, i thashe ani....

rafet llapjani
21-05-07, 03:19
Me tha ma prishe llavabon i thash qfar te prishni qyshtu nreqet hahhaahahahahahhahahah

Agolli
21-05-07, 03:23
Me tha kqyrum n'sy i thash si paske ne ball http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
21-05-07, 03:25
Me tha kqyrum n'sy i thash si paske ne ball http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifPse ku i kish passsssssss ne BBBBBBBBBBBBBBBB aaaaaaaaa ahahahahah

Agolli
21-05-07, 03:27
Pse ku i kish passsssssss ne BBBBBBBBBBBBBBBB aaaaaaaaa ahahahahah

Ne qyski http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif i thash mos, me tha pse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

prishtinasi
21-05-07, 03:32
Me tha a therr piruni, i thashe jo....

Agolli
21-05-07, 03:34
ahahahahahahahahahahahØ
Me tha a ta konda desertin, i thashe mos me pyet per asi sende? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
21-05-07, 03:58
Me tha rrim edhe pak.... i thash po rri po cka...:eek: :biggrin:

Paradox_13
21-05-07, 09:33
Me tha mos me prit,megjithat deren e lash hapur....

Sy_kaltra
21-05-07, 12:35
Me tha shiqom ne sy ..i thash 1.0 per ty .

uliksi31
21-05-07, 19:53
Me tha shiqom ne sy ..i thash 1.0 per ty .

Pse, ku e shiqove ti. Ahahahaha

Sy_kaltra
21-05-07, 19:53
Pse, ku e shiqove ti. Ahahahaha

Me tha mos i kallxo kerkuj,un i thash veq uliksit :biggrin:

vjeshta
21-05-07, 20:07
Me tha ,kur vjen ti si me ardhe dielli .

uliksi31
21-05-07, 20:13
Me tha mos i kallxo kerkuj,un i thash veq uliksit :biggrin:

Ani thuj, se nuk i tregoj kuj, deri sa te shihem me kon. Ahahaha

uliksi31
21-05-07, 20:14
Me tha ,kur vjen ti si me ardhe dielli .

Spaka pas faj se ne vjesht edhe ashtu rrall po del dielli. Ahahahaha

egi
21-05-07, 20:16
Me tha mos i kallxo kerkuj,un i thash veq uliksit :biggrin:

hehe edhe mu me tha qashtu hehehhe

vjeshta
21-05-07, 20:17
Spaka pas faj se ne vjesht edhe ashtu rrall po del dielli. Ahahahaha

Hahahhaaaaaaaa


Me tha njoni ,i lumi ........qe te ka .hahhaaaaaaaaaaa

uliksi31
21-05-07, 20:33
Hahahhaaaaaaaa


Me tha njoni ,i lumi ........qe te ka .hahhaaaaaaaaaaa

Ai njoni i paska mend sikur te miat. Ahahahahaha

Luana
21-05-07, 22:09
Me tha ... nuk eksiston asnji per veq teje , keshtu qe mos e lodhe trurin duke mendu mendime te kota ...:biggrin: :tongue:

vjeshta
21-05-07, 22:12
Ai njoni i paska mend sikur te miat. Ahahahahaha

Nuk e di ,veq ai njoni qka foli me pelqeu .hahahaaaaaaaaaa

~AmaZonA~
21-05-07, 22:14
Me tha...oo maa sa do doja tė isha tani nė Kosove...i thash edhe une do doja shumėėė (para 10 min. me tha djali)

Agolli
21-05-07, 22:40
Me tha dicka, i thashe cka the! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

prishtinasi
21-05-07, 22:47
Me tha zgjohu, i thashe kqyre oren...ose lajmroje rastin ne polici

Agolli
21-05-07, 22:49
Me tha a me don, i thash pyetjet budallaqe japin pergjigje te njejta! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ( rrejta)

~AmaZonA~
21-05-07, 22:49
Mė tha pse po mė shikon hhahahhah

Agolli
21-05-07, 22:54
Me tha, pse po du, i thashe ani!

~AmaZonA~
21-05-07, 22:58
Me tha thuj asllanit a po mi jap qelsat e traktorit hahaha

prishtinasi
21-05-07, 23:01
Me tha cfare domethenje ka kerri per ty, i thashe sikurse syzat per Stivi Vonder-in

Agolli
21-05-07, 23:01
Ani, cka te tha Asllani ahahahahahah

~AmaZonA~
21-05-07, 23:02
Tha thuj atine le t'shon ne shpi le ti thot asajna me ja dhan qelsat hahahaahh

ssara
21-05-07, 23:03
me tha te te kisha shkru po rjetti ska be.........

Agolli
21-05-07, 23:07
Mire te paska thone, mua me tha shko te Asllani dhe thuaj ce t'mi jap t'hollat, ahahahahaha ju kishin hargjit t'imat ahahahaha

Sy_kaltra
21-05-07, 23:08
Me tha Xufa mi tha Agollit veq mu spom ndjek :biggrin:

~AmaZonA~
21-05-07, 23:10
Mė tha Agolli thuj Sy_kaltres le ti thot Xufes se t'kisha ndjek por mos po rrxohesh hahahhahahaha

Sy_kaltra
21-05-07, 23:11
Me tha Xufa thuj AmaZones de ti thot Agollit te vozi po te pres ahahhahahahah

~AmaZonA~
21-05-07, 23:14
Mė tha Agolli thuj Sy-kaltres le ti thot Xufes mos u fsheh mbas vozi po hyn mbrenda n'voz e t'gjoj ma leht hahahahahaha

Sy_kaltra
21-05-07, 23:17
I thash Xufes, Xufa po thot thuj amazonet de ti thot agollit ne vagonin e dyt jo,po ne te tretin jam un :biggrin:

Sy_kaltra
21-05-07, 23:35
Me tha ssara thuj Agollit,pse spom thirr vet,edhe tha falenderoju ne emer te saj :biggrin: Faleminderit po thot ssara Agolli :tongue:

uliksi31
21-05-07, 23:37
Me tha dikush se jame llapjan. Po Rafetin kur e ke vlla qasishne je. Ahahahahaha

Buqja_ch
21-05-07, 23:40
Me tha dikush se jame llapjan. Po Rafetin kur e ke vlla qasishne je. Ahahahahaha

Me tha dikush se gruen tane e kom vendase hahhahahahh

uliksi31
21-05-07, 23:55
Me tha dikush se gruen tane e kom vendase hahhahahahh

Qashtu edhe une ndegjova. Ahahahahaha

selvija
22-05-07, 00:14
Me tha pse i ben floket keshtu ,, ithash pse me pilqejne..

egi
22-05-07, 00:16
me tha baba baju flej hahhaha

Paradox_13
22-05-07, 00:21
Me tha..:jam ne rruge,edhe nje ore mberri,mos u merzit........

Buqja_ch
22-05-07, 00:58
Me tha, mos me prit nje her se mbeta ne lloq ....

e_martumja
22-05-07, 01:17
me tha a po vjen me fjet thash vi kur me thrret gjumi,e tani me tha nese te thrret stupci i thash nuk behet nomi :biggrin:

Buqja_ch
22-05-07, 01:23
Me tha .. puna e nates gazi i dites .... hahahahahhh

Virti
22-05-07, 03:17
me tha lamtumire se nuk kethehem ma..., i thashe, sa i mencem Zoti qe ta shtini ate mendje! :biggrin:

uliksi31
22-05-07, 08:44
Me tha, a je martu me mua apo me Dardani. Spo guxoj me bo hahaha se mos pom pisket e Martumja.

Buqja_ch
22-05-07, 09:01
Me tha mi muren met sante grat,,ne rrezik gjynahi ahahaha

uliksi31
22-05-07, 09:08
Me tha edhe tjeter kujt i kishin humb mend prej grave. Ahahahahaha

Buqja_ch
22-05-07, 09:12
Me tha edhe tjeter kujt i kishin humb mend prej grave. Ahahahahaha


Me tha nuk jome i vetmi ma fal kete gabim ...ku falin grat seee haahah

uliksi31
22-05-07, 09:13
Me tha nuk jome i vetmi ma fal kete gabim ...ku falin grat seee haahah

Me tha se mua do t'ma falin si met ngjofshim Ahahaha

Buqja_ch
22-05-07, 09:17
Me tha se mua do t'ma falin si met ngjofshim Ahahaha


Me the keshtu por ruju mos beso shummmmmmm hahhahah

Paradox_13
22-05-07, 14:29
Me tha..:jam ne rruge,edhe nje ore mberri,mos u merzit........

Me tha.....ku po shkojme hija ime ? ne cilin dimension ?
ndoshta atje ku nuk ka harta ,..atje ku ka vetėm shtigje alpinistėsh,.. ku nuk kalojne makinat e metalta,,
ndoshta ....

Murgesha
22-05-07, 17:28
Mė tha kjo do tė jetė... mendova ti them mos premto atė qė sun e mban, por ja lash kohės...

Virti
22-05-07, 17:30
haha me tha, ku ka fjale shume, pune as per ilaē! :biggrin:

Murgesha
22-05-07, 17:34
Mė tha... ilaqet duhet tė pėrdoren nė doza tė caktuara, i thash guxo e teproji...

Virti
22-05-07, 17:39
me tha se nese teprohen ilaēet, kalohet ne tabletomani... :biggrin:

Murgesha
22-05-07, 17:42
Mė tha mos u ban tabletomane, i thash atėherė mė shėro ti...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
22-05-07, 17:44
me tha s'perdori kurfar tableta.................

Zero Cool
22-05-07, 17:47
Me tha perdori AB tableta ................

ssara
22-05-07, 17:49
Me tha perdori AB tableta ................me tha sjan per ty...........

Virti
22-05-07, 17:53
me tha, nese s'perdoren tabletat, duhet patur kujdes... :biggrin:

SANTANA-29
22-05-07, 17:53
me tha sjan per ty...........
Mua me than se po,,,hahahhahaha

Luana
22-05-07, 18:17
Ai me tha ......... jam merzit , qe dy dite nuk te kam pa ....

Paradox_13
22-05-07, 18:45
Me tha ku po shkon,...i thash jo,jo kerkun,qe po rri.....

Luana
22-05-07, 18:48
I thash shko , se jam cool in here ... me tha qe per inati s'po shkoj (hahahhhahah)

Paradox_13
22-05-07, 18:56
I thash shko , se jam cool in here ... me tha qe per inati s'po shkoj (hahahhhahah)

Me tha diq qe se kuptova,...e qe per inati nuk shkova.......ahahahahah

Luana
22-05-07, 18:59
Me tha diq qe se kuptova,...e qe per inati nuk shkova.......ahahahahah

Te thash , do te jem mire dhe nese shkon .... ti me the , nuk po mundem te te le vet ....!!!!

Paradox_13
22-05-07, 19:03
Te thash , do te jem mire dhe nese shkon .... ti me the , nuk po mundem te te le vet ....!!!!

Me tha shko qafen e thefsh,...po jo me zemer...ahahahahaha

Luana
22-05-07, 22:10
Ai me tha qe nuk vonohem shume ...... prit une prit ...:rolleyes:

gazi-de
22-05-07, 23:05
Me tha se nuke i kom syt e mire...i thash nuk di vetem sy ma te mire nuke kame pa....hahahahahahahahahahahahahahhaha

egi
22-05-07, 23:06
me tha falimenderit qe me le

selvija
22-05-07, 23:08
Me tha qe te thirri, me the se do te vish...

Luana
23-05-07, 00:07
Ai mė tha ......: nuk e planifikova se do vonohem kaq shumė, mė falė....!!!!!

Paradox_13
23-05-07, 00:27
Me tha pse u vonove,,...??eja neser per sot mbaruam me pune....

Buqja_ch
23-05-07, 02:26
Me tha naten e mire...me the ne gjum un shkova

selvija
23-05-07, 12:20
Me tha dalemi ne qytet..me the se menjher uffa koh shum e shkurte...

Buqja_ch
23-05-07, 14:31
Me tha mos mi trazo endrrat....me the se tash eshte mengjez !!!!!!!!!

Paradox_13
23-05-07, 14:35
Me tha une shkova ne pune,ja ku i ke ***** mbi tavolin,nje merre para buke e nje pas buke,te tjerat kure te kthehem....

Domira
23-05-07, 21:12
Me the me beso thash po...me the mos me beso thash ani...

gazi-de
23-05-07, 23:57
Me tha....nuke ma tha ase gje valla,veq heshte.............edhe mshefet...........

vjeshta
24-05-07, 00:42
Me tha ;Take away from my way.........hiq se kuptova se qka !hahhaaaaaa

Agolli
24-05-07, 00:46
Me tha mirembrama i theshe miredita!

egi
24-05-07, 00:47
Me tha mirembrama i theshe miredita!

hahahahahahaah cili e pat gabim?


me tha shko i thash spo du

selvija
24-05-07, 00:49
Me than a po don pak..thash ne qofte se eshte quranit..

Agolli
24-05-07, 00:50
Une si zakonisht! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Me tha a je more ti normal, i thash pse moi?

Luana
24-05-07, 01:12
Me tha mos ha shume se po trashesh i thash ani de qy :tongue:

Luana
24-05-07, 01:38
Me tha mbylle gojen , i thash mbylle ti :biggrin:

gazi-de
24-05-07, 01:46
Me tha mos u tute....po une u tuta valla...................

Domira
24-05-07, 02:45
Me tha gabove...thash m'fal.

Buqja_ch
24-05-07, 14:43
Me tha ??????? .............

Me the !!!!!!!!!! ............

selvija
24-05-07, 14:50
Me the Buqe se po rrezitesh..te thash mos u sos shum...:smile:

Buqja_ch
24-05-07, 15:15
Me the Buqe se po rrezitesh..te thash mos u sos shum...:smile:


Me tha ruaju nga dielli ...Me the sa bukur qenke be ......flm

gjini
24-05-07, 15:29
Me ka pas than njani me i than njanes e ajo me i than tjeres per me i tha asaj te tretes dhe ajo e treta me i thane kesaj te pares naten e mire.

keshtu isha nje dite ne nje shitore te madhe ketu ne gjermani dhe ne hymje ishin ndal dy gra shqiptare dhe ishin kan hy ne bisede me ka than ajo e une nuk i kom than asaj asgje e ajo me tha veq per ty diqka per me te thane e keshtu i kishte nxan dreka tuj bisedua dy fjale i kom thane e me ka thane dhe pas 35minutave e kreva pazarin aty ne dalje ato kishin mete ende me ka than e si kom thane asgje etejjjj.

Aty i lash e zoti e din se deri kur kan ndejt aty apo e kan mbyll shitoren...!!!!!

vjeshta
24-05-07, 17:19
Me tha shtriga,deshta me i thane ,te hangt shtriga ,por mbasi nuk ishte ai qe doja me e hanger ,i thash te Pershendet shtriga........hahahaaaaaa

Domira
24-05-07, 17:45
Me tha gjeje vete...e une se gjeta kurre...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Diana007
24-05-07, 17:47
me tha Domria te kam Rrushe !!

Domira
24-05-07, 17:48
Me tha edhe Diana te kam rrushe...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
24-05-07, 18:29
Me tha a mos po gaboj...i thash, po...

Agolli
24-05-07, 19:03
Me tha e din ti se kush jam une..i thashe unk me intereson se kush je!"

rilinda
24-05-07, 19:25
Mė tha "LAMTUMIRĖ", i thash "LAMTUMIRĖ".

selvija
24-05-07, 23:12
Me tha a do dalesh neser,,i thash qe ke deshir pse jo..

Virti
25-05-07, 00:11
... miremrama! :cool:

Agolli
25-05-07, 00:51
Me tha ku je ti, i thashe aty ku nuk me gjene!

rilinda
25-05-07, 01:19
M'tha aty ku nuk m'gjen, i thash ma se t'lypi me interpol....:D:D

Agolli
25-05-07, 01:22
Me tha mos rreje, i thashe mos em asish!

ssara
25-05-07, 01:40
mireseerdhe......

selvija
25-05-07, 13:15
Me tha kur te vi te jesh hazder,,ithash jo se nuk do vi sot..

Agolli
25-05-07, 14:06
Me tha, ku je more ti, i thashe ne ballkon duke u rrezit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
25-05-07, 14:08
Me tha, ku je more ti, i thashe ne ballkon duke u rrezit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Mos po e citon Lulen... se veq ajo po rrin ne ballkon tuj u rrezite...sa na tjeret po tutemi prej diellit...:biggrin:Me tha ku je bre......... i thash ne mal....:biggrin:

Domira
25-05-07, 14:11
Me tha mos i beso atij...i thash as ty as atij hahahahahaha

Agolli
25-05-07, 14:21
Mos po e citon Lulen... se veq ajo po rrin ne ballkon tuj u rrezite...sa na tjeret po tutemi prej diellit...:biggrin:Me tha ku je bre......... i thash ne mal....:biggrin:

Me tha jam ne mal, i thashe kujdes ujkut! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
25-05-07, 14:25
Me tha jam ne mal, i thashe kujdes ujkut! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMe tha kujdes ujku............... i thash, mos u merakos se ja jap shporten me dredheza...:biggrin:

Agolli
25-05-07, 14:28
Me tha kujdes ujku............... i thash, mos u merakos se ja jap shporten me dredheza...:biggrin:
ahahahahhahahah'
Me tha a po i don do dredhza, i thash jo! jam alergjik http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
25-05-07, 14:30
ahahahahhahahah'
Me tha a po i don do dredhza, i thash jo! jam alergjik http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMe tha qu se nuk te pres me .......... i thash erdha se mbeta ne forum....:biggrin:
Ps;ika se me mbyten te shpise hahahahhahaha:biggrin:


Kaloni mire...:smile:

Agolli
25-05-07, 14:33
Gjithashtu Elina! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Me tha ika i thashe cka po pret! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
25-05-07, 17:27
Gjithashtu Elina! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Me tha ika i thashe cka po pret! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Me tha cka po pret..........i thash asgje, mos u hargjo...:biggrin:

Paradox_13
25-05-07, 23:57
Me tha ,po na vershon uji,...i thash ngjitu nje kat me lart.....

Sy_kaltra
25-05-07, 23:58
Mė tha a po vjen , i thash pritum se erdha...

gazi-de
26-05-07, 00:09
Me tha hiqi durt....po ku me i qu se hahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

Sy_kaltra
26-05-07, 00:11
Me tha mos livrit,i thash ok :biggrin: edhe......Vazhdon seriali :biggrin:

gazi-de
26-05-07, 00:25
Me tha ta mora kohen.i thash me ty koha kalon shum buker qy....hahahhahahahahah

selvija
26-05-07, 00:37
Me tha apo vjen tash..ithash jo hala po rri..

Sy_kaltra
26-05-07, 00:38
Me tha a po flet diqka a shkretova un, i thash shkreto qa po pret :biggrin:

gazi-de
26-05-07, 00:40
Me tha pse je nervoze!!! qy nervoz hahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahhaaha hahahhahaha

Sy_kaltra
26-05-07, 00:42
Hahahahahhahaahahahhaha........
Me tha qiti syzat,i thash ani hahahahahahahahhahaha

gazi-de
26-05-07, 00:50
Me tha qiti durt ne koke,i qita..me tha jo hiqi prap,i hiqa..jo prap ne koke,jo prap keshtu jo ashtu,qe vallahi durte mu kane lodhe....hahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaha hahhahahahahahahahahahhahah

Sy_kaltra
26-05-07, 00:51
:rolleyes: ahhahahahahahhahhahhahah....
Me tha edhe i thash ....qka spo ju kallxoj ...:biggrin:

Paradox_13
26-05-07, 01:10
Ajo foli dhe iku pėrtej maleve pėr tu zhdukur nė mjegullen e dendur.....
nuk kupton mė tha ....jeta ėshtė e brishtė si fėmijė...

uliksi31
26-05-07, 11:20
Me fol, foli boll bukur, po cka tha se di.

ssara
26-05-07, 11:26
Me tha mos kujto te kaluaren..i thash ke te drejte....

Dreni30
26-05-07, 11:28
Nuk me tha asgje poashtu as une......

Agolli
26-05-07, 13:52
Me tha pse je i embel, i thashe sepse ma konda desertin! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
26-05-07, 13:55
(me) tha Agolli nihere motiiiii se i ka tullusum dredhzat...i thash pse more...tha sepse.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
26-05-07, 13:57
Me tha Domira a po don, i thashe jo, sepse jam alergjik prej drezhezave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
26-05-07, 13:57
Me tha rilinden e kam kunat edhe e dua shume,i thash e qka e kam un tash rilinden ?:biggrin:

Domira
26-05-07, 13:59
Me tha Domira a po don, i thashe jo, sepse jam alergjik prej drezhezave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Me the Agolli se sun pi baj qeto dredhza se pom rrok lukthi hahahahahhaha...e jo nuk te thash une a po do hahahhaha po ti vet thojshe se spo ti ban midja hahahahahahahhaah

Agolli
26-05-07, 14:00
Me tha sy_kaltra, ku je more ti, i thashe qe moj a s'pom she a!? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
26-05-07, 14:01
Me tha Agolli ku je xufa vozit, i thash qe ku je ti shaban arusha :biggrin:

Agolli
26-05-07, 14:02
Me tha Domira, mos u merakos per dredhezat, i thashe a jon te ndalume! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
26-05-07, 14:03
Me tha sy_kaltra shaban arusha ahahahahahahah i thashe veq mos t'nxofsha te mahalla e vozit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
26-05-07, 14:04
Me tha Agolli veq mos te nxafsha te mahalla jem pa ta qit nje pije skam me lan,Un i thash ? jo un si thash se nuk po i ban reputacioni :rolleyes:

Domira
26-05-07, 14:05
Me tha Domira, mos u merakos per dredhezat, i thashe a jon te ndalume! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Me tha Agolli dredhzat pot jesin naper dham...i thash ha molla...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
26-05-07, 14:10
Me tha sy_kaltra, cka po na qaros, i thashe nje sok t'dudave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Domira me tha ha molla, une i thashe nese s'priton shko lama nje molle! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
26-05-07, 14:13
Me tha Agolli u bima nje molle...i thash a mos deshta me ta qeru hahahhahahahhahaahhaha

Agolli
26-05-07, 14:17
Me tha Domira a po e don t'qerume, i thashe a edhe po pyet a? ahahahahahahahahahahah

Domira
26-05-07, 14:19
Me tha Agolli masi je msu me qeru hajt qero pra hahahahahhahahahahaaaa

selvija
26-05-07, 14:27
Me tha pse u vonove kaq shum, ithash pse shetita deri qitash

aLbaChiCk
26-05-07, 16:49
me tha a ke me punu sot i thash jo sot e kam te lir

Agolli
26-05-07, 22:29
Me tha Agolli masi je msu me qeru hajt qero pra hahahahahhahahahahaaaa
Domira me tha, a ti konda mollat e qerume, i thashe mos me pyet kur t'ha molla! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
26-05-07, 23:44
Pse kam fjet sot shume,tash kom me mbet tan naten pa gjumė:rolleyes:

Sy_kaltra
26-05-07, 23:45
Me tha sy-kaltra e ngotrrove temen me Pse,,i thash ani se vjen Paradox_13 me fshis :biggrin:

selvija
27-05-07, 00:36
Me tha se do vi nje dit,,ithash se kur dush e lir jam..

Sy_kaltra
27-05-07, 00:39
Me tha po me dhemb shpina,i thash qka me te ba une ?:rolleyes:

selvija
27-05-07, 00:41
Pse si the vi ta ngjeshi..

GURI SYLAJ
27-05-07, 00:42
m Me tha -jo nuk muj me ardhe kete vere!

SANTANA-29
27-05-07, 00:43
Me tha,,,,,se nuk e di a din me ngjesh sy kaltra....:tongue:

Sy_kaltra
27-05-07, 00:44
Pse si the vi ta ngjeshi..

Me tha hajde ngjeshma,i thash te kalon deri te vi atje hahahahah

Sy_kaltra
27-05-07, 00:45
Me tha,,,,,se nuk e di a din me ngjesh sy kaltra....:tongue:

Me tha,,,jo bre sum tha sen ti valla hahahahhahahah :wink:

Agolli
27-05-07, 00:50
Me tha mos em asish, i thashe ani! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SANTANA-29
27-05-07, 00:52
Me tha mos em asish, i thashe ani! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Me than si ashtu ,,ah pejan e hajgareqi,,,hahahhahahahah

Agolli
27-05-07, 00:54
Me tha a je Pejon, i thashe pse cka mendovte majko! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
27-05-07, 00:59
Qe sy_kaltra tinxa u shkue po ngjesh e thot joo eee..
http://www.ktao.fi/img/hieronta_kosmetologi.jpg

Lady_mk
27-05-07, 02:34
Me tha herroe emrin tim, e i thashe qe e kem zavendesuar qe moti!!!

Lady_mk
27-05-07, 02:52
Me tha a po do uje,, i thash jo se eshte i lagur.... :biggrin:

Paradox_13
27-05-07, 19:26
Me tha po ha molle,,me erdhi keq ti them po rren,.. ngase e dija se mollat si hante dote.....

egi
27-05-07, 20:46
me tha jeto me keta, i thash nuk muj

selvija
27-05-07, 22:04
Me tha eja neser pas dite ne qaj..ishash ani se vi..

Sy_kaltra
27-05-07, 22:21
Me tha , jo sum paska than hanez jo :biggrin:

gazi-de
27-05-07, 22:44
Me tha po vi me te ngjesh,i thash ani...hghghghghghghghghghg

Buqja_ch
28-05-07, 00:53
Me tha po fryn fryma shum...me the spo kemi as rrym Ahhh

egi
28-05-07, 01:05
Me tha a je Pejon, i thashe pse cka mendovte majko! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


s'me tha kurgjo veq i thash a pernime je pejan a?

uliksi31
28-05-07, 21:41
Me tha: e paske grun e bukur. I thash: vec ne syt e tu duket ashtu. Me tha : qe syzat e mia pra. (i kishte si t'Adem Demacit) Ahahahahahahaha

selvija
28-05-07, 23:14
Me tha eja shkojm se bashku..ithash jo shko vet..

vjeshta
29-05-07, 02:24
Me tha ,ne te vertet u mundohke te me thoshte diqka ,por nuk munde te fliste .........ne fund preki synin dhe u buzeqesh!

Preshevar
29-05-07, 11:10
Mė tha "ani, ani mos ta nin"... po :rolleyes: , hec e besoj ..?

Buqja_ch
30-05-07, 08:31
Me tha po bije shi ....me the nuk kemi rrym

selvija
30-05-07, 12:14
Me tha ka ra shi breshen i kan prish dregjzat krejte, i thash pskem met pa hanger...:rolleyes:

jadore
30-05-07, 12:52
,,me tha , me prit ne pune , dua te pime dhe nje caffe se bashku perpara se te nisem,

..i thash , pse me bene per inat , kemi nje jete bashke dhe ti e dine qe urrej dhe ju iki ndarjeve ..

jadore
30-05-07, 13:01
me tha ,..... ndrrojme mes nesh dhe vendet dhe punen...!!
i thash , tash eshte shume vone , ...vellaqko ,Ti e dine qe keto jane vetem deshira ...
..pra rruge te mbare.., te pakten,mos me torturo me ritualin e ndarjes...!!!

Buqja_ch
30-05-07, 13:55
Me tha ka ra shi breshen i kan prish dregjzat krejte, i thash pskem met pa hanger...:rolleyes:

Me than keshtu edhe mua ..por prap ne pushime do te shkojm

Selvije deri na te shkojm edhe rrym do te ket boll ..edhe shiu dot pushoi

selvija
30-05-07, 14:04
Me than keshtu edhe mua ..por prap ne pushime do te shkojm

Selvije deri na te shkojm edhe rrym do te ket boll ..edhe shiu dot pushoiMe tha...o kur shkojm ne edhe kijameti ka me ardhe bree ,,,hahha po edhe shiu do ndalet edhe rrezet do ndexen nga qefi qe shkova atje,,,

Agolli
31-05-07, 02:16
Me tha, majtas apo djathtas, i thashe futja drejt! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
31-05-07, 02:57
Me tha, majtas apo djathtas, i thashe futja drejt! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Me tha e te thash shuj e mos thuj ma se nuk po ban qyyy, lej te thanmet ma.

Agolli
31-05-07, 03:01
Me tha e te thash shuj e mos thuj ma se nuk po ban qyyy, lej te thanmet ma.
Me tha shuj, i thashe pse mu shukat, prej kujan s'ka kush qe ma tremb syrin!

Dreni30
31-05-07, 03:08
Me tha shuj, i thashe pse mu shukat, prej kujan s'ka kush qe ma tremb syrin!

Me tha e te thash nuk po ban hiq se mu tremb aspak as prej kujt hiq qyyyy. hahahahahahahahahahh

Agolli
31-05-07, 03:13
Me tha e te thash nuk po ban hiq se mu tremb aspak as prej kujt hiq qyyyy. hahahahahahahahahahh
Me tha ska mu tremb, i thashe kena me i nxon shkaktaret dhe do i vari per mishi te dhomve!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
31-05-07, 03:19
Me tha, majtas apo djathtas, i thashe futja drejt! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mire i paske than se drejt ma mire i bjen me .. ec :D

Agolli
31-05-07, 03:23
Po de, ani thojke ku duhet me u ndal, i thashe aty afer udhekryqit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
31-05-07, 03:25
A i the veē ruaju kur t'afrohesh aty se eshte nje grop, se nashta se sheh ai/ajo :D

Agolli
31-05-07, 03:35
Po i thashe, me tha ku ashtu, i thashe afer samaforave! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
31-05-07, 03:42
Mire qe i paske kallxu, se e kishe marr n'qaf kur i ke than futja veē drejt :D

E une i thash ... um tha ... une prap i thash po aj sum tha kurgja ma edhe :(

Agolli
31-05-07, 03:44
Me the qe i the dicka, i thashe ndoshta neser te thote! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
31-05-07, 03:50
Ty t'kam shok se jake nis mem nimu ka pak tash :D

Um tha ku je , i thash qe, i thash e ti ku je ka po gjinesh , tha qe , thash mos rrej kallxo drejt ku e ka tha po qe deee ( prap pa kurfar pergjegjje ) :D

Domira
03-06-07, 04:55
Me the se me do pa marre parasysh se a te dua une...te thash me dashuro sepse une dashuria ime per ty eshte e perjetshme...

Sy_kaltra
03-06-07, 12:59
Me tha mos um shti me ardhe ...:biggrin:

Arkza
03-06-07, 13:38
Me tha a po don buk ! i thash Po ! me tha qu vet e merre :biggrin:

gazi-de
03-06-07, 14:38
Me tha zemer,e tha se nuk po muje me te thiir ne emer........hghghghghghghghghghg

Elina
03-06-07, 15:26
Me tha a po na gatun sot diqka....i thash pse jo, me gjith qef...:biggrin:

Agolli
03-06-07, 19:27
Me tha cka po doni, i thashe gatuna do pasul asi bre nje pite me spanaq! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
03-06-07, 19:45
Me tha a po na gatune nje pite me spanaq....i thash jo se kam shti pasul me zi...:biggrin:

Sy_kaltra
03-06-07, 22:29
Mė tha po flej,ani i thash flej keshe po mahitet,kur kėėrrk nė kokėr :tongue:

Preshevar
03-06-07, 22:32
Mė tha a po vjen te parku,.. i thash pata me shku te qėrshijat :frown:... edhe metem !:biggrin:

gazi-de
03-06-07, 22:58
hahahahaahahahhaahahahahahhaah
Me tha flej se po te ruje,e une flejta valla se isha i lodhr qy..hghghghghghghghghghghghg

aLbaChiCk
06-06-07, 22:19
Me Tha a je ktu i thash po erdha tash

Luana
07-06-07, 02:56
Me tha , mirė ja paske bėr.......:wink:

vjeshta
07-06-07, 04:29
Me tha djali i axhes ,me cilat rrota po te ngreh makina .........i thash me te pesten (rezerven) hahahaaaaaaaa

vendasi
07-06-07, 05:50
Me tha djali i axhes ,me cilat rrota po te ngreh makina .........i thash me te pesten (rezerven) hahahaaaaaaaa
Kur i bane ti mori pese rrota..se i ke pase vetem dy .hahaha:tongue:

LuLjaa
07-06-07, 05:51
Me tha, i thash uhaaa ....... :D

vendasi
07-06-07, 05:54
Me tha, i thash uhaaa ....... :D
Cfar dmth ka uhaaaaaa...?:tongue:

LuLjaa
07-06-07, 06:00
Jo nuk t'kallxoj ty ... :P

vendasi
07-06-07, 06:04
Jo nuk t'kallxoj ty ... :P
:mad: :mad: kallxom mori se spo nuk eshte ka te sheh askush ne ket terr....:smile:

Murgesha
07-06-07, 06:06
:mad: :mad: kallxom mori se spo nuk eshte ka te sheh askush ne ket terr....:smile:

E une a hiq spo tė mbushi sy a???

vendasi
07-06-07, 06:08
E une a hiq spo tė mbushi sy a???
upsssss...se kam dit qe di me u fsheh kaq mir..:smile: ku mu ke ba si hija hiq smun po baj hile pa me zan ti ne ket ode ..hahaha

LuLjaa
07-06-07, 06:10
:mad: :mad: kallxom mori se spo nuk eshte ka te sheh askush ne ket terr....:smile:

Qe na sheh Murgesha se t'kisha kallxu tash :biggrin:

Murgesha
07-06-07, 06:10
upsssss...se kam dit qe di me u fsheh kaq mir..:smile: ku mu ke ba si hija hiq smun po baj hile pa me zan ti ne ket ode ..hahaha

Mė thanė qė Vendasi po ban hile nė kėtė kohė, ju thash do ta ruaj sonte ta zo nė vepėr hahahahahahaaaaaaaaaa