PDA

View Full Version : 1001 Nete PA/ME..


legenda
05-06-07, 16:03
1001 NETE PA / ME
-------------------------------------


1001 neeete PA TYYY
pa gjum ne syyyy....

1001 neeeete ME DARDAAANIAAAAA.DE

Zero Cool
05-06-07, 18:11
1001 NETE PA / ME
-------------------------------------


1001 neeete PA TYYY
pa gjum ne syyyy....

1001 neeeete ME DARDAAANIAAAAA.DE
A t`kan kalu shpejt ?

legenda
05-06-07, 20:41
....ahahaaaa,po duke i lexuar postimet e TUA,....
-------------------------------------------------------------


1001 neeete PA RRYME NE KOSOVE,....

por

1001 neeeete ME..... (nuk iu tregoj,ahahaaa...)

Paradox_13
05-06-07, 21:07
1001 dilema,per netet e kaluara ne erresir,
por edhe 1001 liter karburante te shpenzuara per te qen ne Dardania.de...............

legenda
05-06-07, 21:12
1001 neeeete PA SHPRESA (per Pavaresi ;ahahaaa...,ahh me falni per RRYME,ahahaa...)
por

1001 neete ME PRITJE NE SHPIRT.

1001 dilema,per netet e kaluara ne erresir,
por edhe 1001 liter karburante te shpenzuara per te qen ne Dardania.de...............

Paradox_13
05-06-07, 21:19
1001 neeeete PA SHPRESA (per Pavaresi ;ahahaaa...,ahh me falni per RRYME,ahahaa...)
por

1001 neete ME PRITJE NE SHPIRT.


1001 here do te falim,vetem nese ndan...
1001 € kompenzim,nga fondi i Bingos*** me te cilin menaxhoni...

se hjekat harrohen te gjitha..,gjithashtu edhe shpirterat qetsohen,...me te ardhur te pavaresis...

Preshevar
06-06-07, 11:52
1oo1 LuLe :wink:

Murgesha
06-06-07, 16:34
Edhe 1001 netėt e fundit do tė doja ti kaloja me Ty dhe tė tė falėnderoja 1001 herė pėr tė gjitha...

gazi-de
07-06-07, 21:17
po me duket qe qe 1001 nete nuk te kome pa buzeqeshejen tuaj!!!!!!!!!!..............

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 21:24
Qe 1001 nete pa mes me ta ndegju zerin

gazi-de
07-06-07, 21:43
1001 nete pa buzeqeshjen tuaje..

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 21:45
1001 net pa zigare hehehehe

gazi-de
07-06-07, 21:49
hahahahahahahha 1001 nete nime pa cigare ma paskane mare....hahaha
1001 duke vua per cigare hghghghghghg.........

Albanian eX|PerT
07-06-07, 22:53
1001 nete pa motiv per te shkruajtur ketu, 1001 me inspirim per te folur me ty... me tej pra... :biggrin:

1001 NETE PA / ME
-------------------------------------


1001 neeete PA TYYY
pa gjum ne syyyy....

1001 neeeete ME DARDAAANIAAAAA.DE

Paradox_13
08-06-07, 10:24
1001 net ne heshtje veshtrova,..
1001 ylle kishte qielli,deri aty arrita dhe i numrova...te gjith ishin te zjarrt,por nga te gjith vetem njeri ishte ylli i fatit ,por jo perderisa te mos jet shkeputur nga tufa.......

legenda
08-06-07, 11:27
1001 neeete te ftoftaaa,,,pa fjale...ku heshtja then muret...dhe kalon kufinjet e reales...

1001 neeeeete te zbrazeta,,,me dhembjen qe "vret" ( Bukuria MIGJENIANE qe vret...) te zbukuruara...

1001 neeeete qe do te derdheshin ne AGIME TE PERFLAKURA....

Elina
08-06-07, 11:31
1001 nete ... edhe 1001 dite...


Cka kish qene mire ndonje regjisor me e be nje film bash me kete titulll:biggrin:

legenda
08-06-07, 11:46
http://www.maskworld.com/pix/new/large/8579-black.jpg
http://www.maskworld.com/pix/produx/large/1690.jpg

....ahahaaa,ELINA moj,mos ua jep idene time regjisoreve...ahaha...

1001 neeeete duke ndegjuar perrallaaat e SHEHREZADEEES,per ORIENTIN E LARMISHEM...

1001 nete ... edhe 1001 dite...


Cka kish qene mire ndonje regjisor me e be nje film bash me kete titulll:biggrin:

Elina
08-06-07, 11:56
Phaaaaaaaaaa fantazi kish me qene ,,,,


1001 ...kisha pas qef me u marre me kostumografi....:biggrin:

legenda
08-06-07, 12:09
....cilin ZHANER,veq kallxo ,,,ahaha,se u kry kjo pune...


1001 neeete pa gjume
1001 diiite pa pushim,
-kishim punuar bashke per film...me titullin

1001 AVANTURAAAT, e
1001 PIRATEVE MODERN,,,duke ndjek
1001 THESARE,dhe duke enderruar per
1001 SIIIIIRENAAAAAA SHQIPTAREEEEE...

....ahahaaaa,e bona film,po e mbylli se ma bejne regjisoret "COPYYY",,,,ahahahaaaa,ikaaaa ELINAAAA.

Phaaaaaaaaaa fantazi kish me qene ,,,,


1001 ...kisha pas qef me u marre me kostumografi....:biggrin:

Elina
08-06-07, 12:13
....cilin ZHANER,veq kallxo ,,,ahaha,se u kry kjo pune...


1001 neeete pa gjume
1001 diiite pa pushim,
-kishim punuar bashke per film...me titullin

1001 AVANTURAAAT, e
1001 PIRATEVE MODERN,,,duke ndjek
1001 THESARE,dhe duke enderruar per
1001 SIIIIIRENAAAAAA SHQIPTAREEEEE...

....ahahaaaa,e bona film,po e mbylli se ma bejne regjisoret "COPYYY",,,,ahahahaaaa,ikaaaa ELINAAAA.

Ok hahahhahahhahahah mu kish pershtate bash kjo:1001 here duke u ndjeke me pirat modern ,,, tybe pa pritese kisha punu hahahahhahah :biggrin:

Paradox_13
08-06-07, 18:32
1001 net kerkimi hapsirave te dhembjes..
1001 rruge ne udhekryqin,me..
1001 gjurmme se prapethi qe rrugetuan neper trupin e jetes.....

gazi-de
08-06-07, 19:53
1001 Nete prita deri ty te takova.....

vjeshta
08-06-07, 20:36
1oo1 nete duke e lypė opangen tek gardhi ..........hahaha

Elina
09-06-07, 00:00
1001 nete,edhe nje tjeter....sa po i bjene bre???:biggrin:

Albanian eX|PerT
09-06-07, 16:58
1001 nete pa gjum ne sy duke thurrur poezi, 1001 nete me motiv per te lexuar legjenda.....

Paradox_13
17-07-07, 21:47
Dashuria e njerezve ndaj dheut,dhe dashuria e sorrave ndaj gjakut ...jan kenduar ne
1001 variante......

Adrenalina
18-07-07, 11:19
1001 nete deri sa e gjeta dashurin......

XheBraiLi
18-07-07, 13:35
1001 net deri sa e kuptova se po gjej jeten dom...

legenda
02-10-07, 23:42
1001 neete,me
1001 pika lote...

1001 shpresa te varura,per
1001 lule te thara...

Virti
02-10-07, 23:44
1001 neete,me
1001 pika lote...

1001 shpresa te varura,per
1001 lule te thara...
nje e paske te njome... :tongue: :biggrin:

legenda
02-10-07, 23:57
1001 postime te Virti,me
1001 enigma,,,ahaha...ne
1001 netet e TIJ pa gjum.
nje e paske te njome... :tongue: :biggrin:

Virti
02-10-07, 23:59
1001 postime te Virti,me
1001 enigma,,,ahaha...ne
1001 netet e TIJ pa gjum.


edhe nje enigme e harrove, enigme jam vet! :P

legenda
03-10-07, 00:09
...ne 1001 neeete ,,,
1001 enigma,u mbledhen ne
1 ENIGME-VIRTI....ahaha...

ne 1001 nete pa gjume
duke zberthy
1001 enigmat pa fund...

edhe nje enigme e harrove, enigme jam vet! :P

Virti
03-10-07, 00:12
...ne 1001 neeete ,,,
1001 enigma,u mbledhen ne
1 ENIGME-VIRTI....ahaha...

ne 1001 nete pa gjume
duke zberthy
1001 enigmat pa fund...shtoju edhe nga nje xerro... :P :biggrin:

legenda
03-10-07, 00:18
....ahahaaaaa,ahaha...

1001 zeroooo,per
1001 enigmat e Virtit,ne
1001 netet ne DARDANIAAAAA.DE

shtoju edhe nga nje xerro... :P :biggrin:

Virti
03-10-07, 00:20
....ahahaaaaa,ahaha...

1001 zeroooo,per
1001 enigmat e Virtit,ne
1001 netet ne DARDANIAAAAA.DE1001 + 1 deshira mi plotesove! :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
03-10-07, 21:06
1001 Nete pa zerin tand:frown:

legenda
09-11-07, 15:00
.....1001 nete,
duke udhtuar neper tunelin e zi,dhe duke i humb shpresat se ne fund te tunelit na pret drita_e_bardhe.....

gazi-de
09-11-07, 17:05
1001 nete pa buzeqeshjen tuaj...
1001 nete pa e ndje rrahjen e zemres tuaj...
1001 nete vetem tu pa endrra,e!!.....hghghghghghghg

egi
09-11-07, 17:14
1001 perralla ne Arabi hhahaha

http://www.trojanhorseantiques.com/PScheherazade.jpg

selvija
09-11-07, 20:56
1001 dite me duket ky dimer i gjate...:redface:

Tomori
09-11-07, 21:14
..............................
Njemijeninet pak dot me dukeshin me loqkin tem....


...http://www.novilist.hr/images/clanci/2003/8/68758.JPG

Sy_kaltra
10-11-07, 11:16
Hajtė se bėhėt mire veq gajret :biggrin:

legenda
10-11-07, 11:49
......1001 nete,pa ATA/ATO qe shkuan,....dhe nuk kthehen me.
1001 lulegjaku mbi varret e tyre....

Elina
26-08-08, 19:44
Legenda,
1001 here po e shkruaj..se nete diqysh nuk po pershtatet :biggrin: .... kam mendu per ty oj kojshike...allahile kah mbete a lah humbe?!

Linka_pz
26-08-08, 20:10
......1001 nete,pa ATA/ATO qe shkuan,....dhe nuk kthehen me.
1001 lulegjaku mbi varret e tyre....


1001 nete ,pa shkrimet tua te mrekullueshme qe mungojn ketu .

Kthehu 1001 here, po te lutem.

gazi-de
26-08-08, 20:23
1001 neeeete ME DARDAAANIAAAAA.DE
eja edhe 1001 nateeeeee ne dardani legendaaaaaaaaa:cool:

Gjumashja
26-08-08, 20:29
uroj qe me 1002 nete gazi... mos te vuaj...

selvija
26-08-08, 21:09
1001.. kur ngjehi me te pa ketuuuuuuu....:wink:

Linka_pz
26-08-08, 21:17
1001 nete pa-duke te kerku (kush e din edhe sa pa ty ):frown:

Fshatari
26-08-08, 21:32
1001 nete ,pa shkrimet tua te mrekullueshme qe mungojn ketu .

Kthehu 1001 here, po te lutem.

Ah! Sikur tė kėthehej edhe i herė!
1001 netė vetmi ! Sa gjatė! Njė jetė e tėrė pa Legendėn!

Lona
27-08-08, 12:50
1001 nete u bene qe nuk mendoje me per ty

Arkza
27-08-08, 12:53
Ah! Sikur tė kėthehej edhe i herė!
1001 netė vetmi ! Sa gjatė! Njė jetė e tėrė pa Legendėn!Dote Bashkangjitem edhe une Fshatari !!!! :mad:

Jana
27-08-08, 13:06
Kishe jetu en Dubaj edhe pak mu kishin dok....

selvija
27-08-08, 13:43
1001 Net t'isha aty kishim mjaftu.

Paradox_13
09-02-09, 20:23
Aurora e nje udhetimi numeronte njemije e nje net te pushuara ne kujtimet qe flene.....!!!

legenda
09-02-09, 20:26
Aurora e nje udhetimi numeronte njemije e nje net te pushuara ne kujtimet qe flene.....!!!
...................1001 neeeete ,
e 1001 dite ,.....

kaluan ,

dhe kjo teme nuk u harrua....


...........................forever LEGENDA !!! .

LuLjaa
09-02-09, 20:31
legenda u kthyyyyyy ... uuuuu dul kjo teme edhe u kthve
nuk e le mu ba bash 1001 nete hahaaa , t'pershendesss oj ti

Paradox_13
09-02-09, 20:34
...................1001 neeeete ,
e 1001 dite ,.....

kaluan ,

dhe kjo teme nuk u harrua....


...........................forever LEGENDA !!! .

...te mashtruara me Yjet,te bashkuara me driten e henes 1001 net pyeta veten...;;athua nga vajti ..... LEGENDA...!!

legenda
09-02-09, 20:34
legenda u kthyyyyyy ... uuuuu dul kjo teme edhe u kthve
nuk e le mu ba bash 1001 nete hahaaa , t'pershendesss oj ti

.........................me mallengjeu kjo TEME ,...


flm Fshatari ,
linka
Arkezaaaa
Gazi,
etj....etj.....

dhe Luljaaaa...............


..........................LOVE YOU FOREVER ....

Penelope
09-02-09, 20:50
1001 nete pa gjume..:biggrin:

gazi-de
10-02-09, 10:08
.........................me mallengjeu kjo TEME ,...


flm Fshatari ,
linka
Arkezaaaa
Gazi,
etj....etj.....

dhe Luljaaaa...............


..........................LOVE YOU FOREVER ....


1001 nete na ke mungu moj legenda...

emine
10-02-09, 10:21
1001 nate me mua i ke kalu.....:biggrin:

Giovanni
10-02-09, 10:28
1001 nate me mua i ke kalu.....:biggrin:
Kure bre se nuk po me kujtohet...???

emine
10-02-09, 10:29
Kure bre se nuk po me kujtohet...???


1001 here te kam than se jo em ty qy hahahhahhahhah

Giovanni
10-02-09, 10:31
1001 here te kam than se jo em ty qy hahahhahhahhah
1001 her jam mundu me te taku po ende nuk kam mujt me te taku breeeeeeeeeeee

romansa
10-02-09, 10:33
1001 nete...e me shume ne pritje..ne shpresa

emine
10-02-09, 10:35
1001 her jam mundu me te taku po ende nuk kam mujt me te taku breeeeeeeeeeee


mundohu edhe 1001 her:biggrin:

speci
10-02-09, 10:35
ahhhh sheherzade ku naj le tuj t'prit qe 1001 nete bre dala t'plast

Giovanni
10-02-09, 10:38
mundohu edhe 1001 her:biggrin:


1001 her te tjera do te mundohem po dije se do te takoj.....:wink:

shfletuesi_
10-02-09, 10:40
Nje mij e Nje Nete me ty ishin te vogla.... Besa qe me jape ti na i dhuroj keto 1001... :)

emine
10-02-09, 10:41
1001 her te tjera do te mundohem po dije se do te takoj.....:wink:
1001 pershendetje per giovannin:smile:

Giovanni
10-02-09, 11:06
1001 pershendetje per giovannin:smile:
1001 pershendetje edhe per ty emine je e mrekullushme , sdi pse te thash e mrekullushme kur ti e din se je .....

selvija
10-02-09, 11:16
Qe 1001 net e perqyrravt.http://albforum.us/images/smilies/sdua.gif

Albonita
10-02-09, 12:18
...................1001 neeeete ,
e 1001 dite ,.....

kaluan ,

dhe kjo teme nuk u harrua....


...........................forever LEGENDA !!! .


1001 Nete e Dite nuk kam shenua ne ket tem...e Sot pasna pse shkruaj..!


Me pasa marr malli per keto>>> ...........Po Mbi te gjitha per shkrimet e nje Ylli Bote.!!!


Pershndetje Nga >>>>> Albonita....!:wink:

emine
10-02-09, 14:59
1001 nete me ty , shkojne edhe vijne :biggrin:

speci
10-02-09, 15:01
shyqyr qe s'kom kalendar hiq edhe kur jom bashk me razen as sahatin se kqyrum kurr...

gazi-de
10-02-09, 15:03
1001 ndryshe:mad::rolleyes::frown:

Paradox_13
20-02-09, 22:44
Thuhet,;nata ka pamjen e vet te nemitur..!!1001 net pagjumesi ....asnjera nuk rrefeu njollen e verbert por heshtazi u zhyten ne fundedet..!!

Jana
23-02-09, 14:58
....sa vjet pi bjen....

Paradox_13
04-03-09, 20:13
....1001 net... ngarendje pas drites se humbur kahere...

Idila
05-03-09, 09:32
1001 netė thura ėndrrat me ty
1001 netė t`i putha ato sy
1001 netė, ju thėrrassss me mall
u shtofshit edhe mė shumė se mund t`u bėj ball.......... :)

Giovanni
05-03-09, 09:33
1001 Net qe kaluam bashk nuk mund ti harroj dot....

rafet llapjani
05-03-09, 09:35
1001 ne bjeshk dhit tuj rue capi i keq kamen e ka shtramue ahaahahahahaahahahaahahahaah

Idila
05-03-09, 09:36
1001 netė qenkam pėrvėluar nga malli pėr Rafetin. :tongue:

rafet llapjani
05-03-09, 09:39
1001 netė qenkam pėrvėluar nga malli pėr Rafetin. :tongue:

1001 qaf motrushe je flori ti .

p.s te pershendes shum .

Idila
05-03-09, 09:43
1001 qaf motrushe je flori ti .

p.s te pershendes shum .

1001 pėrshėndetje pėr ty vllavush
1001 pėrqafime nga largė si prush :P
1001 fjalė t`i kisha thėnė
1001 falėnderime qė tė ka lindur ajo nėnė! :)

Giovanni
05-03-09, 10:24
1001 Net pa ty i kam kalu po me nuk mundem keshtu me jetu..!!

Jana
05-03-09, 13:15
....do te pres..........

Idila
05-03-09, 13:34
1001 netė tė propozova,:P
1001 netė me ty i kalova
edhe 1001 netė jetoj me shpresė,
bashkė me ty do tė vdesė!

Idila
05-03-09, 14:06
1001 netė me ty...!

Giovanni
05-03-09, 15:51
1001 Net pa ty shuem veshtir i kam kalu...

realisti64
05-03-09, 16:00
1001 netė me ty...!

pak jane... :D

Jana
07-03-09, 13:36
...s'me mjaftojn te jem me ty....

Dushku
07-03-09, 13:39
....parapergaditje per nje fillim tė mbarė :)

Paradox_13
02-07-09, 11:31
...1001 dallavere nuk arsyetuan asnje qellim te vetem......

thellenza
03-07-09, 21:05
..me ty nuk do te me mjaftonin.

Dajti
09-06-10, 21:52
1001 thenje e postime me vlere lexova ne kte tem.

Qika^Me^Kule
14-06-10, 17:10
Te kam pase ne mendje.....:frown: Athu e sa do kalojne... keshtu......:redface: ??

Albonita
28-06-10, 05:53
NlhrCtWekHA&feature