PDA

View Full Version : Po te ishte #dardania Kafiteri


buli_008
07-06-07, 01:09
veq ni sen e di ish thy per dit hahaha nga mushterit :P
edhe @peratort Kishin hanger qytek kur kishin dal prej orarit te punes :Ppp heheh

Kaltrina
23-12-07, 19:50
mirmrema dhe pershendetje ju pershendet kaltrina nga gv

Gjumashja
23-12-07, 19:55
mendoj qe me teper ishte duk sikur maskenball... pasi qe shumica me teper preferojn qe mos te ju shihet ana reale e tyre... dihet pse...

gazi-de
23-12-07, 20:01
Te ish F/D kafiteri une kisha njet tu dera,edhe ata qe vin vetem me shiku i kisha qite jashte..hahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahaha hhahahah

GURI SYLAJ
24-12-07, 17:55
I kisha nrru nikat sikur birrat!!

Dukagjinas_i
26-12-07, 15:18
...3 here n'dite e kisha vizitu !

Sy_kaltra
26-04-08, 14:07
Isha ber pronare e lolakilt , kush sum kish pelqu ( JASHT ) :biggrin:

Breshka
26-04-08, 21:03
Po te ishte Dardania kafiteri kush do ishte kamarier/e seeee

lovely
26-04-08, 21:10
Po te ishte Dardania kafiteri kush do ishte kamarier/e seeee


ti po kush,.,,, na kishin shku jargt n toke deri t na kishe pru nje kafe hahahahahahaha


e veq sa per me iu pergjegj temes, une s kisha guxu as me u dokt atypari se m kishin vra njerzimi qysh ma kan marr inati :confused: :biggrin:

gazi-de
26-04-08, 21:12
ti po kush,.,,, na kishin shku jargt n toke deri t na kishe pru nje kafe hahahahahahaha


e veq sa per me iu pergjegj temes, une s kisha guxu as me u dokt atypari se m kishin vra njerzimi qysh ma kan marr inati :confused: :biggrin:
ase une nuk kisha guxu me u dok atu:biggrin: :biggrin:

lovely
26-04-08, 21:33
ase une nuk kisha guxu me u dok atu:biggrin: :biggrin:


e ti pseeeeeee??????????????????????:rolleyes: :biggrin:

LuLjaa
28-04-08, 01:18
Po te ishte Dardania kafiteri kush do ishte kamarier/e seeee

E nates une dihet kjo :D

E dites s'di ata qe rrin ma shume kisha than per lovely
po nuk eshte hajri saj qe ban hyzmet se habitet tu fol ...
dhe keni me met tu prit tan diten per 1 pijee :D

lovely
01-02-09, 23:42
gjaku ish bo dej n gu t bubrrecit :biggrin:

Trina_1
02-02-09, 19:00
Isha ber pronare e lolakilt , kush sum kish pelqu ( JASHT ) :biggrin:

:biggrin: shyqyr se nuk qenke se garant me kie qit jasht mu :biggrin:

PeJ0N
02-02-09, 19:35
Me kan dardania kafiteri edi qe LuLjaa cafet qe mi qet me kish than paguj

LuLjaa
02-02-09, 19:43
Me kan dardania kafiteri edi qe LuLjaa cafet qe mi qet me kish than paguj

Normal qe paguj,, sa jan ba deri tash a e din :D

PeJ0N
02-02-09, 19:44
Normal qe paguj,, sa jan ba deri tash a e din :D

Me kta qe ma qet tash bahen 2 :D

LuLjaa
02-02-09, 19:48
Me kta qe ma qet tash bahen 2 :D

Bahen ma shume po nejsee
Ku pe don qetu, apo te veni atjee :))

PeJ0N
02-02-09, 19:51
Bahen ma shume po nejsee
Ku pe don qetu, apo te veni atjee :))

Ku dush bre kryt ta thej qefin sta prishi :D

LuLjaa
02-02-09, 19:53
Ani hajde atje pra se ketu palidhje, ketu veē me fol o :D

Ani kryt ta theeejj ka than, ahh .......... :D

Alkimisti_ch
02-02-09, 21:06
Ani hajde atje pra se ketu palidhje, ketu veē me fol o :D

Ani kryt ta theeejj ka than, ahh .......... :D

Une me knaqesi do pija kafen e mengjesit me Lulen..

Breshka
02-02-09, 23:50
shuni more se ishim myt e ktu me germa kush kujt spo ka qa i bon hahahahhahaha

Oqeani
02-02-09, 23:54
Nuk kisha ndejte se ishte dashte me paguar ahhhaa

ritta
03-02-09, 13:08
Ish ba hallak krejt............

Virti
05-02-09, 16:50
deri tash do behej hotel... :cool:

teutaA
05-02-09, 18:27
skishim mujt me hy me ka 3 nicka :smile:

Virti
05-02-09, 18:59
skishim mujt me hy me ka 3 nicka :smile:
hahah nese i kane vetem nga tre nicka, hallall! :tongue:

emine
01-07-09, 12:50
jo dardania oshte edhe pazari i grave:biggrin:

rafet llapjani
01-07-09, 19:33
jo dardania oshte edhe pazari i grave:biggrin:

e qka po shesin grat more ktu aaaaaaaaaaa ahahhahahaahhahah

Idila
01-07-09, 19:44
Une me knaqesi do pija kafen e mengjesit me Lulen..
Unė me kėnaqėsi do pija njė kafe nėn shoqėrin e Alkimistit...na ka harruar..!!:redface: :D

Domira
01-07-09, 20:05
Do ta rezervojsha nje tavolin per cdo dit:biggrin:

Dani11
01-07-09, 20:19
jo dardania oshte edhe pazari i grave:biggrin:

hahahaha.....ja ke qellu, qashtu kallabllak,ngusht,zhurem jo e mire jo e keqe, a ban ma lir.fole fjalen e fundit, zgate doren, brim piskam hahahah....

DEA
01-07-09, 20:21
Sikur te ishte kafiteri, do te me mungonte njohja me shume nga ketu, pasi qe ne kafe nuk flas me njerzit e ulur ne tavolinat perreth.

desert
01-07-09, 20:28
.... isha taku me shume miq nga ketu :)

Zero Cool
01-07-09, 21:14
E kishim pi nga nje :

http://www.koninklijkegrolsch.nl/Images/Beugelmannetje.jpg

lovely
01-07-09, 21:51
e qka po shesin grat more ktu aaaaaaaaaaa ahahhahahaahhahah

jeleka hahahahahahahahahahahaha

Dallandyshja_718
01-07-09, 22:34
Largqoftė! Une nuk kisha hy hiē se melaqet (sikur une) nuk hyjne aty ku ka alkool!:smile: :biggrin:

Breshka
01-07-09, 22:43
e kisha thirr kamarierin qetash mem sjell diqka tfoft me pi se nxet shum

romansa
01-07-09, 22:47
http://www.123vaisselle-jetable.com/pub/vaisselle_biodegradable/gobelet_20jetable.jpgurdheroni breshka
une per me sherbye me kish ra rendi

emine
01-07-09, 22:50
e kisha thirr kamarierin qetash mem sjell diqka tfoft me pi se nxet shum

qysh pi done akullate ne pije :biggrin:

Breshka
01-07-09, 22:53
qysh pi done akullate ne pije :biggrin:

po ... edhe TY n'tavolin me mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
01-07-09, 22:54
http://www.123vaisselle-jetable.com/pub/vaisselle_biodegradable/gobelet_20jetable.jpgurdheroni breshka
une per me sherbye me kish ra rendi

flm shum romansa he llokum

emine
01-07-09, 22:55
po ... edhe TY n'tavolin me mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


une te rri ne kam, me tabak valla :biggrin:

Breshka
01-07-09, 23:07
une te rri ne kam, me tabak valla :biggrin:

ME T'PA TY N'KAM M'ZINET N'FYT PO KOM QEF ME U UL ME TY SI ATEHER EDHE ME BA LLAF http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
02-07-09, 04:14
E kishim pi nga nje :

http://www.koninklijkegrolsch.nl/Images/Beugelmannetje.jpg


ZC a balltazari ke ky aaaaaaaaaaaaaaa ahahhahahahahaahhahah

Peja-Boy
20-12-10, 22:05
Sa kish pas musafir aq ish dasht me pas edhe Ambulnca para deres se Hekur me dhemb Po han ....

tipi engjellor
20-12-10, 23:05
po kishum pi a ishum rrah qka sban vaki

Makresh
20-12-10, 23:08
E kish pie shum e njerin.

Virti
21-12-10, 18:58
ishum knaq ty e lujt diskin! :cool:

Peja-Boy
12-02-11, 08:31
Kafiteri ish honger disi po Nacht Club me kon qka ish bo ktuhja se ??!!!

emine
06-06-11, 19:17
ish ba bordel krejt ,ma mire qe so

elvio
06-06-11, 19:22
Kafene?????

Do kisha zene nje cep te saj,edhe pse do e emeroja te rrumbullaket,edhe do beja zgjidhje,,,,,,,,,,,,,,,

Jana
06-06-11, 19:30
..mir ish kon ... mundesi me e mir ti kuptojm njerzit ne realitet se si jane ...

elvio
06-06-11, 19:33
..mir ish kon ... mundesi me e mir ti kuptojm njerzit ne realitet se si jane ...Jana

thuaj edhe Emine,edhe do ta shenderroj ne embeltore se tashme ika ne embeltore,,,,,,,,,,

Urdheroni!

Jana
06-06-11, 19:36
Jana

thuaj edhe Emine,edhe do ta shenderroj ne embeltore se tashme ika ne embeltore,,,,,,,,,,

Urdheroni!


... eshte von me honger embelisir tani ... flm per ftes ...

Besoj qe kishim pi kafe me Eminen ...


Klm ti ....

tipi engjellor
06-06-11, 21:23
ndohsta sdo te isha duke marre me mend .....kafiteri....

LaCoStA
06-06-11, 22:20
Po t'ishte Dardania kafiteri, nja ish kan shef, e tjeret myshteri :smile:

LuLjaa
06-06-11, 23:22
Po t'ishte Dardania kafiteri, nja ish kan shef, e tjeret myshteri :smile:


Hahahaha kurr s'kisha hi :tongue:

Jana
07-06-11, 08:49
Po t'ishte Dardania kafiteri, nja ish kan shef, e tjeret myshteri :smile:

...iha paramendo sha ish bo ktu cili me u bo shef ahhahahahahahha,, as me vota s'kishim mujt mi zgedh ... hahahahhahahaahaha

Oqeani
07-06-11, 14:45
Nuk kisha hy se ishte dashur me e mbajte doren ne xhep !!!

~AnnA~
07-06-11, 15:02
....nuk kishte ndejt as nate e as dite shprazet :)

VoOoglushja
07-06-11, 16:04
... do kishte fitim tmdha prenari :P.....

Dushku
07-06-11, 16:06
...do te beja nje lutje per me u punesue si "kamarier" :tongue:

~AnnA~
07-06-11, 16:11
...do te beja nje lutje per me u punesue si "kamarier" :tongue:

Do i leja shume bakshish Dushku-t :smile:

emine
07-06-11, 16:14
Do i leja shume bakshish Dushku-t :smile:masnej sherir dushkut perdit tu pi kafe qetu:biggrin:

Fshatari
07-06-11, 16:43
...s'na kish met asnje cent ne xhep!

Virti
22-06-11, 23:20
kishim mbete pa forum. :cool:

halla e madhe
23-06-11, 13:52
...i kisha harru dajte:biggrin:

VoOoglushja
11-07-11, 21:37
hehehehe isha mbet pa shku nshpi

winona
11-07-11, 21:42
Kisha pi qdo dite kaffe..ne dardania Kafiteri..

Zero Cool
11-07-11, 21:50
Kisha pi qdo dite kaffe..ne dardania Kafiteri..

t`boft mire ty, hajt shkepe edhe naj birre knej nket ane per kojshine ;)

Daglasi
11-07-11, 22:55
Kisha pi langje te ftohfta...

vjeshta
11-07-11, 23:00
Do te na kishte kendu ndonje kengetare live !:biggrin:

winona
12-07-11, 10:17
Do t'shkoja tash ta pija ni kafe ne dardani...

VoOoglushja
12-07-11, 11:12
do kaloja kohen ven netit ketu ne caffee dardanis :D

LaCoStA
12-07-11, 11:15
Kur t'isha piav, krejt kafiqin e kisha thy :biggrin:

winona
12-07-11, 11:19
Kur t'isha piav, krejt kafiqin e kisha thy :biggrin:

Nese krejt kaqin e kishe thy..ne s'te kishim lend mrenda me hy...hahahah

LaCoStA
12-07-11, 11:25
Nese krejt kaqin e kishe thy..ne s'te kishim lend mrenda me hy...hahahah

Kush ish kan ai trim qe kish tentu me m'ndal, ma prej qaty s'kish guxu me dal :tongue: :biggrin:

winona
12-07-11, 13:46
Kush ish kan ai trim qe kish tentu me m'ndal, ma prej qaty s'kish guxu me dal :tongue: :biggrin:

Historia na ka tregu se edhe ne Kosove..ka femra burrnesha qe trimeri kan tregu...

Giovanni
12-07-11, 13:52
E kisha pi nje kaffe ..;)

winona
12-07-11, 14:06
E kisha pi nje vodka te kuqe..e perzieme me red bull ka kohe qe se kam pi...

Giovanni
12-07-11, 14:08
E kisha pi nje vodka te kuqe..e perzieme me red bull ka kohe qe se kam pi...iuuuuuuuuuuuu breeee mos se ika prej pune... a po vjen edhe ti me mu ? ;)

winona
12-07-11, 14:16
iuuuuuuuuuuuu breeee mos se ika prej pune... a po vjen edhe ti me mu ? ;)

Me deshiré prej shefit e kisha kerku..por e di se nuk mud te ikem duhet me punu..!

Giovanni
12-07-11, 14:17
Me deshiré prej shefit e kisha kerku..por e di se nuk mud te ikem duhet me punu..!Per mu mos nij se kam pushim boll po nje problem eshte ku jeton ti ...;)

~AnnA~
13-07-11, 10:33
...e kishim pire nga nje pije me te gjithe ju qe jeni Online per momentin...

Giovanni
13-07-11, 10:35
...e kishim pire nga nje pije me te gjithe ju qe jeni Online per momentin...


Kush pagun ..?

~AnnA~
13-07-11, 10:36
Kush pagun ..?

Mos u merzit se i paguaj une kete radhe :D
ama e di qe ti s'do me lejosh :smile:

Giovanni
13-07-11, 10:39
Mos u merzit se i paguaj une kete radhe :D
ama e di qe ti s'do me lejosh :smile:


Hhaaa ok ...;)

AliSia
13-07-11, 10:39
...e kishim pire nga nje pije me te gjithe ju qe jeni Online per momentin...


Me gjithe deshir kisha pi me tyyyyy kaffe,:)

~AnnA~
13-07-11, 10:46
Hhaaa ok ...;)

:smile:
Pak jemi ne linje , nuk do te kushtoj shume :)


Me gjithe deshir kisha pi me tyyyyy kaffe,:)
Deshira eshte edhe e imja http://www.msn-fun.de/blog/wp-content/gallery/emoticons-liebe/thumbs/thumbs_love11.gif

LuLjaa
14-07-11, 14:45
... s'kisha nejt tan diten ketu :P

Dushku
14-07-11, 14:46
...ishim kenaq tu pi machiato me shkum e pa shkume:tongue:

achiles
14-07-11, 18:14
naj kafe me pi

AliSia
14-07-11, 20:14
Nga nje kaffe me Emine dhe AnnA cka e kish shkuar ne kete mbremje se bashku..:smile:

~AnnA~
14-07-11, 20:15
Nga nje kaffe me Emine dhe AnnA cka e kish shkuar ne kete mbremje se bashku..:smile:

Jo nga nje, por nja 5-6 kafe turke, qe gjume ne sy mos kishim sonte :smile:
Me shprese ama ,qe nuk do te vinin disa antar qe do mund te na prishin disponimin :)

AliSia
14-07-11, 20:18
Jo nga nje, por nja 5-6 kafe turke, qe gjume ne sy mos kishim sonte :smile:
Me shprese ama ,qe nuk do te vinin disa antar qe do mund te na prishin disponimin :)
Asnje nuk po e pranoim ne mesin e Shoqeris per veq na tria..:biggrin::smile:

Edhe nga nje redbull na kishet shkuar mire..;)

~AnnA~
14-07-11, 20:21
Asnje nuk po e pranoim ne mesin e Shoqeris per veq na tria..:biggrin::smile:

Edhe nga nje redbull na kishet shkuar mire..;)

Dhe si per fund, perpara se te ndaheshim, e kishim heq dhe nga nje Tequila :smile:

AliSia
14-07-11, 20:26
Dhe si per fund, perpara se te ndaheshim, e kishim heq dhe nga nje Tequila :smile:

Meeee gjithe deshire por me ne fund edhe nje 2 Pula te grilit..:smile: mendoi se kishte qen nje mbremj shume intersante..:) Veq (Femra)..;):biggrin:

Oqeani
14-07-11, 20:27
Meeee gjithe deshire por me ne fund edhe nje 2 Pula te grilit..:smile: mendoi se kishte qen nje mbremj shume intersante..:) Veq (Femra)..;):biggrin:

Ua kisha sjellur nje rosé ....


A ben dy gjela hahhahah -

emine
14-07-11, 20:33
kure isha hy ne ket (KAFITER) disave burrecav te forumit ju kisha than deshni zhelet edhe shtromi per tepih:biggrin:

halla e madhe
14-07-11, 22:13
kure isha hy ne ket (KAFITER) disave burrecav te forumit ju kisha than deshni zhelet edhe shtromi per tepih:biggrin:


:biggrin::biggrin::biggrin:....cka te them...u paka e hajt:tongue:

winona
15-07-11, 10:32
E kisha pi ni kaffe macciato ..me qumsht...

AliSia
15-07-11, 15:20
Taman koha per kaffe oj WinonA

winona
15-07-11, 17:05
Taman koha per kaffe oj WinonA
Eh tani po bie shi..u be koha per ni kafe hahahah....

AliSia
15-07-11, 17:45
Eh tani po bie shi..u be koha per ni kafe hahahah....


Koha ka qen per kaffe pak me perpara,po nejse po te pres per kaffe ty dhe Eminen..;)

Zero Cool
15-07-11, 17:48
kure isha hy ne ket (KAFITER) disave burrecav te forumit ju kisha than deshni zhelet edhe shtromi per tepih:biggrin:

cka pot vyen zhelet e zhelanave :rolleyes: :smile:

Oqeani
15-07-11, 21:42
Te kisha ftuar ne ...


http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=966455858126&id=3bc2bee1ffd57ecce17c6cc23607b14e&url=http%3a%2f%2fwww.aubert-monory-vindechinon.com%2fonline%2ftemplatemedia%2fall_lan g%2fresources%2fvin-rose.png

emine
15-07-11, 21:54
ehe qka ish kan se

Zero Cool
15-07-11, 22:02
mkish than shefica e kafiqit "pot vjen era parfum si me pas hi komplet nshishe tparfimit" :smile:

AliSia
16-07-11, 10:02
Per te githe juve qe jeni ON,ejani te pim nga nje kaffe,edhe perse nuk i perdori kaffet Turke,po me shoqeri do ti pi..:)


http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpghttp://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg

Oltiana1
16-07-11, 10:06
Mirė qė nuk ėshtė , sepse kurrė nuk do kisha qėndruar nė njė vend me ca anėtar/e , por ish dashur disi me ia bėrė me personat qė kisha pasur qejf me pi kafe e me bėrė llafe :)

Alisia e mora njė kafe unė ...

AliSia
16-07-11, 10:07
Mirė qė nuk ėshtė , sepse kurrė nuk do kisha qėndruar nė njė vend me ca anėtar/e , por ish dashur disi me ia bėrė me personat qė kisha pasur qejf me pi kafe e me bėrė llafe :)

Alisia e mora njė kafe unė ...

Te beft mire Mike..:)

Oltiana1
16-07-11, 10:11
Te beft mire Mike..:)


Falemnderit , kafet e mira i paske pėrgatitur ( tė lumshin duart ! )

Zero Cool
16-07-11, 10:14
Per te githe juve qe jeni ON,ejani te pim nga nje kaffe,edhe perse nuk i perdori kaffet Turke,po me shoqeri do ti pi..:)


http://static3.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/2/4/4/1270948/kaffe308apa140508.jpg
flm, une e pi 1 kafe por pa sheqer sepse i embel jam vete :tongue:


Mirė qė nuk ėshtė , sepse kurrė nuk do kisha qėndruar nė njė vend me ca anėtar/e , por ish dashur disi me ia bėrė me personat qė kisha pasur qejf me pi kafe e me bėrė llafe :)

Alisia e mora njė kafe unė ...

ndoshta ka naj separe (pjese te ndare) ku kishe mujt edhe ti me nejt me ata qe kishe deshte :smile:

Oltiana1
16-07-11, 10:18
flm, une e pi 1 kafe por pa sheqer sepse i embel jam vete :tongue:
ndoshta ka naj separe (pjese te ndare) ku kishe mujt edhe ti me nejt me ata qe kishe deshte :smile:

Mirė ish kanė valla , se i kisha ftuar veē do anėtar/e qė e meritojnė titullin mik/e ...

tipi engjellor
16-07-11, 10:55
po sdo na kishte zere vendi aty.....edhe se di bre sa do i kishin qendruar besnik lokalit aty....e them ne ate qe kishin shikura nga me ike disa se shoqerine e gjere smunden ta perballojn....

emine
18-07-11, 13:49
i kisha ule Makreshin dhe Skyfterin ne nje tavolin,edhe i kisha sherby me kafe,kish me qen interesant dikutimi tyre sy me sy

~AnnA~
18-07-11, 13:53
i kisha ule Makreshin dhe Skyfterin ne nje tavolin,edhe i kisha sherby me kafe,kish me qen interesant dikutimi tyre sy me sy

Harrove edhe Lapsin e Arb :biggrin:

emine
18-07-11, 13:54
Harrove edhe Lapsin e Arb :biggrin:

Jo Arb me vjen neveri ta shofe me germa,prite zot me pa ket kam frig me vije te vjell,,,,

~AnnA~
18-07-11, 13:55
Jo Arb me vjen neveri ta shofe me germa,prite zot me pa ket kam frig me vije te vjell,,,,

:biggrin: :biggrin:

AliSia
18-07-11, 16:24
Cka kisha pi me AnnA nga nje Kaffe por nuk qenka ksajde .:)

Zero Cool
18-07-11, 16:32
tģsh kan restorant i ballkanit ma mire se kisha lyp pasul se vdiqa urie:


http://www.schule-urtenen.ch/pi/jugoslawien/fasul.jpg

AliSia
20-07-11, 09:01
Per juve qe jeni on nga nje caffe..:)

http://dailyshotofcoffee.com/wp-content/uploads/2009/06/marble-moha-macchiato-400x300.jpg

Daglasi
20-07-11, 23:48
Ju kisha vet per qumesht e djath,qysh bahet ma mire e ma shpejt:biggrin:

Zero Cool
21-07-11, 09:13
hajde more pine nga njo se shkut gjyter :tongue:


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgRbNqxj56E82t1aZxFwP64wXxN6YoR we1xwzjfuRwSTZTE_kSkg

Zero Cool
21-07-11, 14:17
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/270372_191476020910627_100001446909013_544119_2287 791_n.jpg

YanYan
21-07-11, 14:18
Po te ishte #Dardania Kafeteri, une do ju kisha qeras te gjitheve :biggrin:

Zero Cool
21-07-11, 14:25
Po te ishte #Dardania Kafeteri, une do ju kisha qeras te gjitheve :biggrin:

awwwwwwww paske pas nijetin me u hargju :tongue:

YanYan
21-07-11, 14:53
awwwwwwww paske pas nijetin me u hargju :tongue:
(hargju...lexo:dificit)

Uaa llaf esht ai :biggrin: Nijetin e mire e paca gjithmone. Ishaaaalla bahet Dardania kafeteri per me ju qeras :tongue:

Giovanni
21-07-11, 14:57
............. YanYan na kish pagu kaj kaffe....

Peja-Boy
21-07-11, 15:03
Gleiche scheisseee....

Zero Cool
21-07-11, 15:07
(hargju...lexo:dificit)

Uaa llaf esht ai :biggrin: Nijetin e mire e paca gjithmone. Ishaaaalla bahet Dardania kafeteri per me ju qeras :tongue:

tybe, mu pas kon kafe qekjo, skisha hi kurr n`ta

Peja-Boy
19-07-12, 18:15
njo 3 Muj kish me kon Vendi ma i Frekuentuar edhe kish dal pi mode ateher !!!

Kaqanikasja
15-05-13, 10:09
Mir ishte kan

schütze
15-05-13, 10:19
per veq qe kishum pi kafe reale, forumistat-et nuk do te ishin aq te shoqerum mes vete

Paradox_13
04-02-14, 18:31
......ishte dashte me ja bashkangjit edhe nje cop konaku te hapur per duhangjijet.....

DEA
04-02-14, 18:44
C`fare tollovije kishte me qene!!!!

Harisi
09-02-14, 10:59
.....nuk kishm ndejt rehat edhe bari kishte me u gjend aty, :biggrin:

LuLjaa
09-02-14, 15:26
.... s'kisha mujt me nejt gjithe, qe sikur keta mujat e fundit pra

Oqeani
10-02-14, 02:13
Sa Jupilerin e kisha pi ihhhhhhhhh ashtu siē e pisha dikur kur rrisha me gjatė ! :) :(