PDA

View Full Version : George W. Bush Vizita historike nė Tiranė


Dilaver
12-06-07, 03:25
http://i14.tinypic.com/5y9t2m0.jpg


http://i7.tinypic.com/4yj7lfr.jpghttp://i11.tinypic.com/6430k15.jpg

uliksi31
12-06-07, 10:34
http://i11.tinypic.com/4qxxfd3.jpg

uliksi31
12-06-07, 10:35
http://i13.tinypic.com/6b0oznq.jpg

legenda
12-06-07, 13:31
http://web.ukonline.co.uk/shqip/albania_online_files/BERISHA.jpg
BUSH:

Nėse marrėveshja nuk arrihet ne do tė themi mjaft dhe Kosova do tė marrė PAVARESINE.

Fshatari
12-06-07, 14:47
http://web.ukonline.co.uk/shqip/albania_online_files/BERISHA.jpg
BUSH:

Nėse marrėveshja nuk arrihet ne do tė themi mjaft dhe Kosova do tė marrė PAVARESINE.

Shpresoj se pavarėsia do tė jetė e pėrjetshme e jo si do farė propozimesh pėr martesat me fshatar pėr nji vit!

uck_aksh
12-06-07, 18:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/h_9_ill_921257_albanie.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/front-34-image-163337.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ERLISphoto.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bush-albaniax.jpg

uck_aksh
12-06-07, 18:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007sc-1041-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007sc-1039-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007sc-0661-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007sc-0409-515h.jpg

uck_aksh
12-06-07, 18:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007cg-0093-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_p061007cg-0087-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_d-0958-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_d-0946-515h.jpg

uck_aksh
12-06-07, 18:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_d-0404-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_d-0387-1-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/20070610-1_d-0278-2-515h.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1676186_23cb9ac855_m.jpg

uck_aksh
12-06-07, 18:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1675383_51cee1c3c7_m.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1675323_00d896c48f_m.jpg

mausi
27-06-07, 10:39
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/berishabush~0.jpg

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/jozefina-bush-berisha.jpg

Murgesha
20-02-08, 19:59
http://img217.imageshack.us/img217/5413/01020109951700dr3.jpg

Naki
20-02-08, 21:26
http://www.zemershqiptare.com/mkportal/modules/reviews/images/a_293.jpg (http://www.zemershqiptare.com/mkportal/modules/reviews/images/a_293.jpg)

Virti
08-03-08, 21:53
Flm George W. Bush!
fjala yte ka shkua ne vesh te Zotit!
Flm George H. W. Bush!
fjalet tua per "vijen e kuqe" nuk i kemi harruar!