PDA

View Full Version : Vetėm pėr mua dhe pėr ty!


Xuki
12-06-07, 13:15
Ssara, vetėm pėr mua dhe pėr ty:


http://www.russillo.de/images/LOGO/Eisbecher_fuer_2.gif


Ssara a po tė pėlqen?

ssara
12-06-07, 13:19
Ssara, vetėm pėr mua dhe pėr ty:


http://www.russillo.de/images/LOGO/Eisbecher_fuer_2.gif


Ssara a po tė pėlqen?

hahahahahahhah u knaqa tu kesh bre a bash qeshtu u desht a? se kena pas me fjale ashtu heheheheheh...jo veq per mu e per ty...po kush te don....thiri e dhe tjeret.....le te kene qasje ne kete teme....

Dreni30
12-06-07, 13:21
Nuk qenka per mu. hahaahahahahaah

Shqiptare
12-06-07, 13:23
As per mu s'koka me ardh ktu :biggrin:

ssara
12-06-07, 13:31
As per mu s'koka me ardh ktu :biggrin:

Si je xuki a je mire

edhe po e shef qe iken tjeret prej teme....hahahah

thiri se as une s'shkruj....

Xuki
12-06-07, 13:35
hahahhahahahhahha, mė vjen keq, por vetėm pėr ssarėn e hapa kėtė temė! hahahhahahahahahha

Jo bre, hajgare po boj......tema ėshtė pėr tė gjithė ata qė nuk munden me bisedu nė msn! hahahahahhaahhahahaha

Xuki
12-06-07, 13:37
Si je xuki a je mire

edhe po e shef qe iken tjeret prej teme....hahahah

thiri se as une s'shkruj....Unė pėr flokve dhe pėr kamve nuk muj tash mi ngreh qyy!

Tema ėshtė pėr tė gjithė, amo mė sė shumti pėr mu dhe pėr ty! hahahhahahahhahaha

ssara
12-06-07, 13:39
Unė pėr flokve dhe pėr kamve nuk muj tash mi ngreh qyy!

Tema ėshtė pėr tė gjithė, amo mė sė shumti pėr mu dhe pėr ty! hahahhahahahhahaha

une veta diqka more ...

Xuki
12-06-07, 13:50
oo m'fal se kokna trullavė krejt!

Mirė jam flm!

Ti qysh je?

ssara
12-06-07, 13:53
oo m'fal se kokna trullavė krejt!

Mirė jam flm!

Ti qysh je?

mir flm

ku je kshtu ne pune...?

Buqja_ch
12-06-07, 13:53
Unė pėr flokve dhe pėr kamve nuk muj tash mi ngreh qyy!

Tema ėshtė pėr tė gjithė, amo mė sė shumti pėr mu dhe pėr ty! hahahhahahahhahaha

Xuki te uroi per temen ..por qenka per dy vet ..per qifta pra ....
une jom vete e me mir ika hahaahhah
te pershndes

Shqiptare
12-06-07, 13:55
http://www.tastenectar.com/images/b_dessert.jpghttp://www.tastenectar.com/images/b_dessert.jpg

vetem per mue edhe Elinen! :biggrin:

ssara
12-06-07, 13:57
http://www.tastenectar.com/images/b_dessert.jpghttp://www.tastenectar.com/images/b_dessert.jpg

vetem per mue edhe Elinen! :biggrin:

ja shqipe me hile e bone tash

kjo eshe per te gjithe


BuqeXuki se ka shkrujt titullin e temes gabim kjo teme eshte me fol si ne msn......

Shqiptare
12-06-07, 13:59
ja shqipe me hile e bone tash

kjo eshe per te gjithe


BuqeXuki se ka shkrujt titullin e temes gabim kjo teme eshte me fol si ne msn......

Po, po, po na lyn kryt me akull, e vet Xuki tha se kjo teme osht per te e per ty :biggrin:

ssara
12-06-07, 14:02
Po, po, po na lyn kryt me akull, e vet Xuki tha se kjo teme osht per te e per ty :biggrin:


hahhaahh jo bre Shqipe se seshte e e vertet qashtu jemi mare vesh me qel temen
me fol si ne msn......ok te pershendes njeher.....

Xuki
12-06-07, 14:03
mir flm

ku je kshtu ne pune...?


Po nė punė jam!

E ti ku po gjindesh nė kėtė moment?

Dreni30
12-06-07, 14:03
Po, po, po na lyn kryt me akull, e vet Xuki tha se kjo teme osht per te e per ty :biggrin:

Mos lesho pe se mire i ke thene, hahahahaahahahahh njeriu njehere flet. qy. hahahah

Shqiptare
12-06-07, 14:04
Mos lesho pe se mire i ke thene, hahahahaahahahahh njeriu njehere flet. qy. hahahah


hahahahha, Dren :biggrin:

ssara
12-06-07, 14:04
Po nė punė jam!

E ti ku po gjindesh nė kėtė moment?

per momentin jame ne shtepi ..ika edhe une tash klm

aLbaChiCk
12-06-07, 14:05
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Bier.jpghttp://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Bier.jpg


Zero Cool hajde e pim ka njo haahahahahah

ssara
12-06-07, 14:05
Mos lesho pe se mire i ke thene, hahahahaahahahahh njeriu njehere flet. qy. hahahah

jo Dreni se seshte intersant veq dy veta me shkru e ju me lexu ne hazer edhe ju duni me shkru....

Xuki
12-06-07, 14:05
Hej, mos e merrni bre me siklet kėtė temė qy! Pėr tė gjithė ėshtė!............................................ ....(kishe)hihihihi

Xuki
12-06-07, 14:06
Ssara, kalo mirė edhe ti!

aLbaChiCk
12-06-07, 14:06
Hej, mos e merrni bre me siklet kėtė temė qy! Pėr tė gjithė ėshtė!............................................ ....(kishe)hihihihi

ke ske na shkrujtem :biggrin:

Linka_pz
12-06-07, 14:07
Veq per juve dyve , mos merrni askush tjeter hahahahah!!
http://i50.photobucket.com/albums/f350/Yusnina/DSC02557.jpg

Xuki
12-06-07, 14:08
ke ske na shkrujtem :biggrin:


hahahahhahahahahhahahaha, mirė ia keni boo!


Linka, flm, por tė marrin tė gjithė, se boll paska! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

aLbaChiCk
12-06-07, 14:09
Veq per juve dyve , mos merrni askush tjeter hahahahah!!
http://i50.photobucket.com/albums/f350/Yusnina/DSC02557.jpg

Linka kokan te mira breee a bon njo tinza me e mar :smile:

Dreni30
12-06-07, 14:12
Veq per juve dyve , mos merrni askush tjeter hahahahah!!
http://i50.photobucket.com/albums/f350/Yusnina/DSC02557.jpg

Kshyre cka thot kjo tash ncncncn e qysh me i kshyr e mos me marr qyyy. hahahahahah
Albaqik mire ja ke ba qy.

Linka_pz
12-06-07, 14:13
Hahahah po more nese i lejoni ju te dy .....une e kom bo timen ju solla si dhurate !!!

Shqiptare
12-06-07, 14:14
Aty ku ka me shumice, s'ka qare pa mos me marr edhe ne, n'daqi plasni :biggrin:

Linka_pz
12-06-07, 14:14
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg

Ja per ty Dreni edhe mos u ngut tjeter here ....hahaah ate tjetren jepja kujt te duasht me ken ke deshir me shiju hehehh!

Dreni30
12-06-07, 14:21
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg

Ja per ty Dreni edhe mos u ngut tjeter here ....hahaah ate tjetren jepja kujt te duasht me ken ke deshir me shiju hehehh!

O te flm. por nuk u nguta moj qy. Valla me ke fresku tash. Durte te lumshin.

gazi-de
12-06-07, 14:30
Per ty e per mu,Sy_kaltra.........hghghghghghghg
http://gewerbe-ebe.de/fantasia/gelati/171.jpg

Sy_kaltra
12-06-07, 14:34
Per ty e per mu,Sy_kaltra.........hghghghghghghg
http://gewerbe-ebe.de/fantasia/gelati/171.jpg

Faleminderit gazi-de....

Linka_pz
12-06-07, 14:35
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg
Per Elinen e per mua ,se nuk po na qarros askush te shkretave hahhahhahah.
Na beft mire Elina

gazi-de
12-06-07, 14:35
Faleminderit gazi-de....
nere paq................

Preshevar
12-06-07, 14:36
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg
Per Elinen e per mua ,se nuk po na qarros askush te shkretave hahhahhahah.
Na beft mire Elina

Si mos t'vin Elina,.. a bon me mar une ??? :biggrin:

Mos t'shkojn posht per qato.. e jo qe jam gurmand hahahahahahahahahah

Linka_pz
12-06-07, 14:39
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg
Per Elinen e per mua ,se nuk po na qarros askush te shkretave hahhahhahah.
Na beft mire Elina

Si mos t'vin Elina,.. a bon me mar une ??? :biggrin:

Mos t'shkojn posht per qato.. e jo qe jam gurmand hahahahahahahahahah

Hahahaha merre more qy te beft mire .....ēka do te thote gurmand????

Linka_pz
12-06-07, 14:41
http://i6.photobucket.com/albums/y248/sweesan3/sydney/IMG_0247.jpg
Per Rilinden dhe Albanian Expert ,ju beft mire!

Preshevar
12-06-07, 15:12
Hahahaha merre more qy te beft mire .....ēka do te thote gurmand????

Flm,.. Gurmand = i tėrrpijavt :biggrin: amu n'gramatik kishe hahahahahahahaha

Xuki
13-06-07, 20:04
Ssara, pėr mua dhe pėr ty:

http://besiana.llapi.com/Ushqim%20Flija%202.jpg


Tė baft mirė.

ssara
13-06-07, 20:07
Ssara, pėr mua dhe pėr ty:

http://besiana.llapi.com/Ushqim%20Flija%202.jpg


Tė baft mirė.
hahahahahahahah
te flm po ktu kana ma mire se ne msn edhe flija paska hahahhhahahh
edhe ty te baft mire veq vet smumi me ngrene.....

Xuki
13-06-07, 20:26
Unė pėr tre veta ha qy!

N'msn kish pasė edhe jogurt/kos me lugė!

ssara
13-06-07, 20:35
Unė pėr tre veta ha qy!

N'msn kish pasė edhe jogurt/kos me lugė!

hehheeheh ani de edhe ktu kish bo

http://www.dobre-jedlo.sk/recepty-na-varenie-fotografie/jogurt-4.jpg

qe de edeh yogurt mwe lug apo don

http://www.terviseleht.ee/200128/28p_jogurt3.jpg

une per veti emora nts ..edhe kush te don .me ty let han kos

edhe nime qysh kalove sot...

Xuki
13-06-07, 20:38
S'ma pėrzive pak me ujė bre? hahahahhahaha

Vallahi deri dikund kam kalu.....ne mytė dikon puna, mu ka mem mytė!!

E ti si kalove ssara?

Sy_kaltra
16-06-07, 13:31
Veq per mu e per ty sonte goten du me thy ,ngerrkk :biggrin:

gazi-de
16-06-07, 13:38
Vetem per mu e per ty sonte du me vajtu..hghghghghghghghghghg

RiannA
17-06-07, 11:17
XUKI...oooo shaaaci

vetem per MUA dhe per TY

http://www.tuningblogger.de/uploaded_images/LSD_2006_BMW_M3_Cabrio_E46_schwarz

Xuki
18-06-07, 10:25
Rianna, shaaaac, sa frizurėn e kishmi prishė me kėtė EM-TRESH-KABRIOLET!
Tė puuuuuthiiii fooooort. Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuqqq

Vetėm pėr mu dhe pėr ty Rianna (me ngu, jo me kqyrė):

http://www.albanianshopping.net/shop/images/743_400.jpg

Breshka
21-04-08, 13:45
http://www.youtube.com/watch?v=-QuURQ3xPuo

vetem per mua dhe per TY

lovely
21-04-08, 16:42
http://www.youtube.com/watch?v=GbLI3Wz7pP4&feature=related

Breshka
21-04-08, 18:52
http://www.youtube.com/watch?v=4_C3QVRir5w


vetem per muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Jana
24-11-09, 16:06
http://www.wellnesshotel.ch/images/article/WHT1_14735_1.jpg

Albonita
08-05-10, 12:02
6pLk9Ndxmyk

Qika^Me^Kule
14-01-11, 21:41
******** dhe per te gjith ce jan on*** nga nje caffee.... po e qes....

Hajra
09-08-11, 00:45
Cdcsait0wHc

Albonita
04-02-12, 08:49
http://media.picfor.me/001AD1ED/yo.jpg

LuLjaa
04-02-12, 17:55
.......... edhe per tyyy

http://i40.tinypic.com/166c2yv.jpg

tipi engjellor
04-02-12, 18:12
.......... edhe per tyyy

http://i40.tinypic.com/166c2yv.jpg

nuk eshte ksajde ai hahahaha une afer qellova po a kap nje cope hahahah

LuLjaa
04-02-12, 18:18
nuk eshte ksajde ai hahahaha une afer qellova po a kap nje cope hahahah


Jo mos gaboo me prek ti, se u ba njet per tjeter kan ,, po terrpiani qe je edhe ti :D

Qe ty keto

http://i21.servimg.com/u/f21/16/11/09/34/b10.jpg

:biggrin:

e_martumja
04-02-12, 18:24
.......... edhe per tyyy

http://i40.tinypic.com/166c2yv.jpgFLM Lule Bash po te knaqka :biggrin:

Oqeani
04-02-12, 21:01
Vetem per mua Jupiler !

tipi engjellor
04-02-12, 21:40
Jo mos gaboo me prek ti, se u ba njet per tjeter kan ,, po terrpiani qe je edhe ti :D

Qe ty keto

http://i21.servimg.com/u/f21/16/11/09/34/b10.jpg

:biggrin:

oooo edhe ma mire me ra mua hahahahhaha flm flm...

Hajra
04-02-12, 21:48
http://www.karosseriebau-holzbau-klingner.de/images/scaled/Schlitten_21_800x600.jpg

e_martumja
04-02-12, 21:50
http://www.karosseriebau-holzbau-klingner.de/images/scaled/Schlitten_21_800x600.jpg
Hajrush leje tonen e ajde me mu e kam per dy veta


http://www.achatdeluge.fr/components/com_virtuemart/shop_image/product/Luge_a_Volant_Ek_4e4d5563b2af2.jpg

Hajra
04-02-12, 21:52
Hajrush leje tonen e ajde me mu e kam per dy veta


http://www.achatdeluge.fr/components/com_virtuemart/shop_image/product/Luge_a_Volant_Ek_4e4d5563b2af2.jpg


.....ti banu shofer aga, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
04-02-12, 21:57
.....ti banu shofer aga, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
E ndrrojm her une e her ti :biggrin:

Hajra
04-02-12, 21:59
E ndrrojm her une e her ti :biggrin:

....ku dihet qe je demokrate, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
04-02-12, 22:00
....ku dihet qe je demokrate, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif:biggrin: po thu ah :tongue:

Hajra
04-02-12, 22:01
:biggrin: po thu ah :tongue:

.....po valla te kam diktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
04-02-12, 22:06
.....po valla te kam diktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Une se pasna dite :biggrin:

Hajrush qe vetem per ty dhe per mu :tongue:


http://www.lecastel.re/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=2120&g2_serialNumber=2

Hajra
04-02-12, 22:09
Une se pasna dite :biggrin:

Hajrush qe vetem per ty dhe per mu :tongue:


http://www.lecastel.re/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=2120&g2_serialNumber=2


....flm flm

... mu qekjo me ka qellu, qka po ta merr menja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://parthenonfoods.com/images/Smoki150gCASENewPic.jpg

e_martumja
04-02-12, 22:21
....flm flm

... mu qekjo me ka qellu, qka po ta merr menja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://parthenonfoods.com/images/Smoki150gCASENewPic.jpg
Haji vete :biggrin:

Hajra
04-02-12, 22:27
Haji vete :biggrin:

...ani pra qe tjeter, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


http://www.anne-und-sebi-in-amsterdam.ferien.ws/bilder/amsterdam-2008-51.jpg

e_martumja
04-02-12, 22:30
...ani pra qe tjeter, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


http://www.anne-und-sebi-in-amsterdam.ferien.ws/bilder/amsterdam-2008-51.jpg
Qeto po hajm bashk :tongue:

Hajra
04-02-12, 22:34
Qeto po hajm bashk :tongue:


....ani de e hajm bashk hahahahaha....

Buqja_ch
04-02-12, 23:53
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRRjzLNju1UAVSMbJDHSMgdao92N49O 7gI3JfVtwhRpw9eCeSHJtUFaB0 (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://static.blogs.nzz.ch/1326132790/zzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg&imgrefurl=http://campus.blog.nzz.ch/2012/01/10/mit-dem-handy-geplaudert/zzzzzzzzzzzzzzzzzz-10/&usg=__aMU_TgOeI3DG-4jhMkjpPZdD31U=&h=375&w=560&sz=52&hl=de&start=99&zoom=1&tbnid=ZOitXleiQIvfnM:&tbnh=89&tbnw=133&ei=bbYtT6qYLqXQ4QSVlqyIAQ&prev=/search%3Fq%3Dnatel%26start%3D80%26hl%3Dde%26sa%3DN %26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch%26 prmd%3Divnsr&itbs=1).....http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQi83vXqXGDDQKbQrZuQgfD0kifx9uDR 3DyhFR2vDUby5feg4q_JA3orKQ (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://www.nzz.ch/images/swisscom_handy_natel_telefonieren_fullSize_1.11866 537.1313044767.jpg&imgrefurl=http://www.nzz.ch/nachrichten/wirtschaft/aktuell/schweiz_swisscom_halbjahr_ergebnis_2011_1.11866396 .html&usg=__Yuqb2_T03LGXD37EA-hLRWG3qiM=&h=467&w=700&sz=47&hl=de&start=232&zoom=1&tbnid=XkVxX8XK6VQChM:&tbnh=93&tbnw=140&ei=oLYtT6-KGZPb4QTqr4CwDg&prev=/search%3Fq%3Dnatel%26start%3D220%26hl%3Dde%26sa%3D N%26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch%2 6prmd%3Divnsr&itbs=1)

LuLjaa
04-02-12, 23:57
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRRjzLNju1UAVSMbJDHSMgdao92N49O 7gI3JfVtwhRpw9eCeSHJtUFaB0 (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://static.blogs.nzz.ch/1326132790/zzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg&imgrefurl=http://campus.blog.nzz.ch/2012/01/10/mit-dem-handy-geplaudert/zzzzzzzzzzzzzzzzzz-10/&usg=__aMU_TgOeI3DG-4jhMkjpPZdD31U=&h=375&w=560&sz=52&hl=de&start=99&zoom=1&tbnid=ZOitXleiQIvfnM:&tbnh=89&tbnw=133&ei=bbYtT6qYLqXQ4QSVlqyIAQ&prev=/search%3Fq%3Dnatel%26start%3D80%26hl%3Dde%26sa%3DN %26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch%26 prmd%3Divnsr&itbs=1).....http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQi83vXqXGDDQKbQrZuQgfD0kifx9uDR 3DyhFR2vDUby5feg4q_JA3orKQ (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://www.nzz.ch/images/swisscom_handy_natel_telefonieren_fullSize_1.11866 537.1313044767.jpg&imgrefurl=http://www.nzz.ch/nachrichten/wirtschaft/aktuell/schweiz_swisscom_halbjahr_ergebnis_2011_1.11866396 .html&usg=__Yuqb2_T03LGXD37EA-hLRWG3qiM=&h=467&w=700&sz=47&hl=de&start=232&zoom=1&tbnid=XkVxX8XK6VQChM:&tbnh=93&tbnw=140&ei=oLYtT6-KGZPb4QTqr4CwDg&prev=/search%3Fq%3Dnatel%26start%3D220%26hl%3Dde%26sa%3D N%26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch%2 6prmd%3Divnsr&itbs=1)


Pse se ka kthy ky njeri ftyren knej u tut a cka :biggrin:

Buqja_ch
05-02-12, 00:05
Pse se ka kthy ky njeri ftyren knej u tut a cka :biggrin:


i ka ardh marre shuj de se e kam habit tu i fol,,sdi qysh po di me ec ..

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyhLO78i4OH-5xSK2M4o7_GBxkaN2Y8StbmcPRJx1vI7P8MFANIfbzow (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://hyperanzeigen.ch/x-ch/inz/1/1550-s-FC-DFe-hannoveraner-pferde-zum-verkauf-1.jpg&imgrefurl=http://tiere.hyperanzeigen.ch/pferde-reitbedarf/anzeige/1550-s-FC-DFe-hannoveraner-pferde-zum-verkauf-biete/&usg=__RbOAYPRA07plZinfTJW9S8u3ev0=&h=330&w=400&sz=49&hl=de&start=291&zoom=1&tbnid=lQtjKfw_kjGZLM:&tbnh=102&tbnw=124&ei=jbktT4yoGIjh4QTx07SgDg&prev=/search%3Fq%3Dpferde%26start%3D280%26hl%3Dde%26sa%3 DN%26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch% 26prmd%3Divnsr&itbs=1).....http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOia4dDPnqDMLeHWPM5UwzPpA03Gqen HWRWz8DARngcrzJwqEPQPsEHyXm (http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://www.animalphysio.ch/uploads/media/pferde7.jpg&imgrefurl=http://www.animalphysio.ch/pferde/physiotherapie/k-tape.html&usg=__6sTR5w4XQAtLYpmdf4W5fAS5bqo=&h=350&w=690&sz=62&hl=de&start=390&zoom=1&tbnid=d_i45wi8LAHqoM:&tbnh=71&tbnw=139&ei=s7ktT4L_K6OH4gSE0Ln9DQ&prev=/search%3Fq%3Dpferde%26start%3D380%26hl%3Dde%26sa%3 DN%26gbv%3D2%26rlz%3D1W1ADFA_deCH434%26tbm%3Disch% 26prmd%3Divnsr&itbs=1)

LuLjaa
05-02-12, 00:09
Hahahaha Buqee, dreqi s'pe kthen kryt knej see n'ven e kisha habit une ee nuk kish fol me ty ma :D

Kalimero
06-02-12, 11:10
Hahahaha Buqee, dreqi s'pe kthen kryt knej see n'ven e kisha habit une ee nuk kish fol me ty ma :D

ka ni bilet me shku tu dajt e tezet tua , viq thirum u tipaguj :biggrin::biggrin:

Diana007
04-03-12, 19:49
Njė mike ... ėshtė ajo
qė tė jep njė buzėqeshje kur ti ndjen dhimbje,
dhe qė ėshtė aty kur ti humbet njė dashuri.

Njė mike ėshtė ajo qė tė ngre pėrsėri kur tė kėsh rėnė,
dhe qė tė kėrkon kur tė ndjehesh e humbur.

Njė mike ėshtė ajo qė tė zgjon , kur ėshtė vetėm njė ėndėrr,
dhe ajo qė tė qėndron afėr, kur te keni nevojė pėr tė,

Njė mikė ėshtė ajo qė qesh, vuan, shpreson dhe lufton me ty,
dhe qė nuk dėshiron asgjė mė shumė sesa tė jetė pranė teje!

Njė mike ėshtė njė pjesė e jetės tėnde
dhe qė tė jep njė mėsim, kur tė ėshtė nevojitur.

Njė mike ndonjėherė shkon larg teje
dhe jeta jote humbet pak nga ngjyrat e saj,

Por sigurisht qė nuk ishte gjithēka e kotė,
sepse ajo do tė mbetet pėrgjithmonė nė zemrėn tėnde !


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/424255_260489154030699_112017322211217_585448_8560 75638_n.jpg

Hajra
04-03-12, 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=Eo3hyKHKBQM&feature=related

Albonita
05-03-12, 15:48
Njė mike ... ėshtė ajo
qė tė jep njė buzėqeshje kur ti ndjen dhimbje,
dhe qė ėshtė aty kur ti humbet njė dashuri.

Njė mike ėshtė ajo qė tė ngre pėrsėri kur tė kėsh rėnė,
dhe qė tė kėrkon kur tė ndjehesh e humbur.

Njė mike ėshtė ajo qė tė zgjon , kur ėshtė vetėm njė ėndėrr,
dhe ajo qė tė qėndron afėr, kur te keni nevojė pėr tė,

Njė mikė ėshtė ajo qė qesh, vuan, shpreson dhe lufton me ty,
dhe qė nuk dėshiron asgjė mė shumė sesa tė jetė pranė teje!

Njė mike ėshtė njė pjesė e jetės tėnde
dhe qė tė jep njė mėsim, kur tė ėshtė nevojitur.

Njė mike ndonjėherė shkon larg teje
dhe jeta jote humbet pak nga ngjyrat e saj,

Por sigurisht qė nuk ishte gjithēka e kotė,
sepse ajo do tė mbetet pėrgjithmonė nė zemrėn tėnde !


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/424255_260489154030699_112017322211217_585448_8560 75638_n.jpg


Faleminderit..
Nese do te falenderoja dike ne kete bote.. Ajo do te ishe ti padyshim.. Do te ishe ti sepse je vertet ajo qe me shoceron ne cdo moment.. Je ajo ajo qe me ben te dalloj ne ket mes ce kam nje shoqe te vecant.. Je ajo e cila me puth & kur te bertas.. Je ajo e cila nuk me mban dot inat dhe vjen me perqafon.. Je ajo te ciles i kam then cdo sekret.. Je ajo qe me ke mbrojtur ne cdo moment pa kursyer as veten tende.. Je ajo qe nuk do tem und t’ja laj dot kurre ato te mira qe me ka bere.. E nese nuk do te falenderoj ty.. Nuk kam se ke te falenderoj tjeter ketu.. Faleminderit qe ekziston shoqja ime!

Diana007
06-03-12, 10:00
Faleminderit..
Nese do te falenderoja dike ne kete bote.. Ajo do te ishe ti padyshim.. Do te ishe ti sepse je vertet ajo qe me shoceron ne cdo moment.. Je ajo ajo qe me ben te dalloj ne ket mes ce kam nje shoqe te vecant.. Je ajo e cila me puth & kur te bertas.. Je ajo e cila nuk me mban dot inat dhe vjen me perqafon.. Je ajo te ciles i kam then cdo sekret.. Je ajo qe me ke mbrojtur ne cdo moment pa kursyer as veten tende.. Je ajo qe nuk do tem und t’ja laj dot kurre ato te mira qe me ka bere.. E nese nuk do te falenderoj ty.. Nuk kam se ke te falenderoj tjeter ketu.. Faleminderit qe ekziston shoqja ime!


Per ty ,,, jo per mua keto lule e spo them asgje me shum, cdo fjal tjeter eshte e tepert ,,, po them se ke shum vler te un :wink:
http://static.freepik.com/fotos-kostenlos/blute-hand-person-umwelt_3263473.jpg

Albonita
07-03-12, 07:34
Per ty ,,, jo per mua keto lule e spo them asgje me shum, cdo fjal tjeter eshte e tepert ,,, po them se ke shum vler te un :wink:
http://static.freepik.com/fotos-kostenlos/blute-hand-person-umwelt_3263473.jpg

Faliminderit.

http://www.verpoorten.de/80256D2D003FD7BD/CurrentBaseLink/N27RLJ27840MDEMDE/$file/neu1-282_Erdbeer-Eierlikoer-Milch-Web.jpg

Dreni30
07-03-12, 07:42
Faliminderit.

http://www.verpoorten.de/80256D2D003FD7BD/CurrentBaseLink/N27RLJ27840MDEMDE/$file/neu1-282_Erdbeer-Eierlikoer-Milch-Web.jpg

Oj albonita, po a pihet moj ky lang dredhėzash nė mėngjesė. hahahahaahah

Diana007
07-03-12, 08:27
Faliminderit.

http://www.verpoorten.de/80256D2D003FD7BD/CurrentBaseLink/N27RLJ27840MDEMDE/$file/neu1-282_Erdbeer-Eierlikoer-Milch-Web.jpg


Flm shum ... po pres deri ne pauz e pim bashk me mir :smile:

Albonita
07-03-12, 12:14
Oj albonita, po a pihet moj ky lang dredhėzash nė mėngjesė. hahahahaahah


Ore Dreni e kam dite se Diana pa cen une se pin apo shef se nje gote per dy persona..hahhahahahhahahhaha

Ce vec per mua e ty..


http://static1.essen-und-trinken.de/uploads/thumbnails/0003/00000000003/310x310/Latte_macchiato_Creme_6670c659808e1683b2de4c4f6a34 d882_et2007091061.jpg (http://www.essen-und-trinken.de/uploads/thumbnails/0003/00000000003/1024x1024/Latte_macchiato_Creme_6670c659808e1683b2de4c4f6a34 d882_et2007091061.jpg)

Albonita
07-03-12, 12:15
Flm shum ... po pres deri ne pauz e pim bashk me mir :smile:


Po de me pir bashk , pse deshte vetun a?? hahahahaaa

Diana007
07-03-12, 12:20
Po de me pir bashk , pse deshte vetun a?? hahahahaaa

po thash veq ta le pak ne fund aahahahh

Albonita
07-03-12, 12:24
po thash veq ta le pak ne fund aahahahh


Une si erdha piva pak se isha ecte tani ti perfundoje:biggrin:

Diana007
07-03-12, 12:28
Une si erdha piva pak se isha ecte tani ti perfundoje:biggrin:


po de qa tja mendojsh dikujt ta kthejn fill ahahahh... un deshta me ta len ma le ti ahahahhaah

Albonita
07-03-12, 12:31
po de qa tja mendojsh dikujt ta kthejn fill ahahahh... un deshta me ta len ma le ti ahahahhaah

Cka te lash une:biggrin: ty

Diana007
07-03-12, 12:33
Cka te lash une:biggrin: ty


nje pik soki ne fund de :tongue:

Albonita
07-03-12, 12:38
nje pik soki ne fund de :tongue:


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tani e kuptova..majfon ajo per mua..vec ti lagi buzet:biggrin:

Diana007
07-03-12, 12:39
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tani e kuptova..majfon ajo per mua..vec ti lagi buzet:biggrin:


jo ti i kishe lag mir boll gati gjithen e kishe pi :biggrin:

Albonita
07-03-12, 12:43
jo ti i kishe lag mir boll gati gjithen e kishe pi :biggrin:


Jo moi te keqen, une ty ta pergadita, une shak bera pa pire ti une Ncuk , vec pak e kerkova:biggrin:

Diana007
07-03-12, 12:45
Jo moi te keqen, une ty ta pergadita, une shak bera pa pire ti une Ncuk , vec pak e kerkova:biggrin:Ani se ska gajle qe e ke pi se ajo ishte per mua e per ty,,, ahahah

Albonita
07-03-12, 12:54
Ani se ska gajle qe e ke pi se ajo ishte per mua e per ty,,, ahahah

Normal per mua e ty.:biggrin:

HvIyuZL-fVM

Diana007
07-03-12, 12:57
Normal per mua e ty.:biggrin:

HvIyuZL-fVM


Ti e ngove ,,, un me von se tani spo muj ahahhhaahah se kam Xogin fjet :smile:
Te perqafoj shum e flm shum zemra ime :wink:

Jana
07-03-12, 13:23
V-_vHrMv0Cw

Hajra
07-03-12, 22:16
http://farm7.static.flickr.com/6200/6091869107_fa25676208.jpg

lovely
07-03-12, 22:46
Pasha Zotin Murgeshe, veq per mue edhe per ty, qitash e kishim qu ka 5-6 gota raki:biggrin: