PDA

View Full Version : Dua te pyes...?!


Faqet : [1] 2 3 4 5

Shqiptare
14-06-07, 11:15
Kjo teme ka me kon per ata qe dojn me pyet per diqka, per dikon, etj.

Une dua te pyes, qka asht more qiky llaf "iprron"?:rolleyes:

Xuki
14-06-07, 11:19
Iprron ėshtė dreq! hahahhahahahah

Shqiptare
14-06-07, 11:20
Xuk, faleminderit per pergjigje. Po a fjale e popullit asht a, se s'e kisha ngu as s'e kisha lexu kun, veq qetu ne dardani? :biggrin:

aLbaChiCk
14-06-07, 11:20
Kjo teme ka me kon per ata qe dojn me pyet per diqka, per dikon, etj.

Une dua te pyes, qka asht more qiky llaf "iprron"?:rolleyes:

hahahahaahahhaahhahahahah Shqipe as un se kam dit deri tash valla

aLbaChiCk
14-06-07, 11:21
P.s te pergezoj per temen shqipe

Shqiptare
14-06-07, 11:22
P.s te pergezoj per temen shqipe

Alba, shuj se mos po bohna edhe une si vjeshta dje, qe i kish ra pishmonit se e kishte hap temen e reputacionit :biggrin:

Faleminderit Alba :smile:

egi
14-06-07, 11:23
dua te pys, a me jep pergjigje hehehhe

Xuki
14-06-07, 11:25
Nuk di kush e ka maru fjalėn "iprron", por sigurisht ėshtė fjalė katunarqe!

ssara
14-06-07, 11:26
Urime Per Temen Edhe Eshte Mese E Vetret Qe Shume Fjale Si Kuptojme....

Xuki
14-06-07, 11:26
dua te pys, a me jep pergjigje hehehhe


Nė ēoft se e di, atėhr PO!

Arkza
14-06-07, 11:26
Kjo teme ka me kon per ata qe dojn me pyet per diqka, per dikon, etj.

Une dua te pyes, qka asht more qiky llaf "iprron"?:rolleyes:Shqipe.......... Te Pershendes ne Teme !

Po Te Pergjegjem un Pytjes sate se ky Xuki a nuk po din apo po Bon hajgare se s'eshte Pergjegja e Sakte ! Pra Iprroni eshte nje Grope e madhe e Rrzikshme ! pra Kjo eshte Ndoshta as un se kam Sakte Por jam e Sigurt se Kjo eshte .

egi
14-06-07, 11:27
Nė ēoft se e di, atėhr PO!

hm...njeher nje pytje te leht..cili europjan e ka shkel ameriken i pari?

Shqiptare
14-06-07, 11:30
Une dua ta pyes Xukin, pse nuk shkon me fjet ende ?:biggrin:

aLbaChiCk
14-06-07, 11:32
un du me pyt a ka bo najkush najsen me honger

Shqiptare
14-06-07, 11:34
un du me pyt a ka bo najkush najsen me honger

Jo ende, po masi Uliksi po sillet ke oda e grave, kem me e nxan e sillen me e pergatit atij kem me ia lan :biggrin:

Xuki
14-06-07, 11:35
hm...njeher nje pytje te leht..cili europjan e ka shkel ameriken i pari?


Thash qė po mė pyet pėr msn!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Une me Columbusin jena kanė tė parėt qė e kena shkelė amerikėn!!

aLbaChiCk
14-06-07, 11:38
Jo ende, po masi Uliksi po sillet ke oda e grave, kem me e nxan e sillen me e pergatit atij kem me ia lan :biggrin:

hahahahaahahahaahah Shqipe mir e ki valla veq edhe Xukin tja qojm si ndihm se edhe ky kogja shum po sillet :biggrin:

Shqiptare
14-06-07, 11:40
Alba, po ku met Uliksi se. Nashta munohet me rimos naj fjale e ka pak te shtir ket pune, ose e ka thir gruja e iu ka tut sjna mos me e ngu :biggrin:

Xuki
14-06-07, 11:41
Une dua ta pyes Xukin, pse nuk shkon me fjet ende ?:biggrin:


Se jam nė punė qy!

egi
14-06-07, 11:43
Thash qė po mė pyet pėr msn!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Une me Columbusin jena kanė tė parėt qė e kena shkelė amerikėn!!


drrrrrr...wrong answer..te parit qe kan shkell token e amerikes jan kan europjanet qe kan jetuar ne norvegji, suedi dhe finland..ketu ne slloveni ju thojm Vikingi, amo shqip se di me falni...kan gjet paret e tyre ne amerik..vikingat kan jetuar para columbusit dhe teje :p

p.s. sa per msn, hajt bre se tjeter here hahahha

aLbaChiCk
14-06-07, 11:44
Jo ende, po masi Uliksi po sillet ke oda e grave, kem me e nxan e sillen me e pergatit atij kem me ia lan :biggrin:

hahhahahahahaha Shqipe mir e ki valla veq edhe Xukin tja qojm ne ti nimon me t“hollu se edhe ky kogja po sillet anej hahahahaha

aLbaChiCk
14-06-07, 11:45
Alba, po ku met Uliksi se. Nashta munohet me rimos naj fjale e ka pak te shtir ket pune, ose e ka thir gruja e iu ka tut sjna mos me e ngu :biggrin:

hahahaahahahaahahah shqipe

Shqiptare
14-06-07, 11:49
Alba, a e din ku ishte Uliksi? Te budallaqet :biggrin: :biggrin: :biggrin: E shoh se diqka u vonu ai :biggrin:

Xuki
14-06-07, 11:52
Shqipe.......... Te Pershendes ne Teme !

Po Te Pergjegjem un Pytjes sate se ky Xuki a nuk po din apo po Bon hajgare se s'eshte Pergjegja e Sakte ! Pra Iprroni eshte nje Grope e madhe e Rrzikshme ! pra Kjo eshte Ndoshta as un se kam Sakte Por jam e Sigurt se Kjo eshte .E qysh je e sigurt, kur nuk e dinė a ėshtė e saktė a joo?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Fjala iprroni pėrdorėt mė sė shumti kėshtu:

Aa iprroni qė ėshtė ai/ajo (Aa dreqi/shtriga/shtrigani qė ėshtė ai/ajo)

Iprroni e hangt (dreqi e hangt)

Sa di unė kjo fjalė vjen nga prroni (prrue, lum i vogėl). Ktynehere thojshin qė te prroni vinė dreqnit, shtrigat/shtriganat me pi ujė. Bile me bo diēka kes, thojshin mos u bo i prronit!


Unė kėshtu e kuptoj fjalėn "iprronit", ndoshta jam gabim qy!!

aLbaChiCk
14-06-07, 11:54
Alba, a e din ku ishte Uliksi? Te budallaqet :biggrin: :biggrin: :biggrin: E shoh se diqka u vonu ai :biggrin:

Hahahahaahahhhahah Shqipeeee lej thuj budallaqet po kape magjen qy hahahaah

egi
14-06-07, 12:30
a ban me pyt a jeni ne disponim hehehe

Buqja_ch
14-06-07, 12:44
a ban me pyt a jeni ne disponim hehehe

Po jom hahahahhh .. dhe isha se ..........

egi
14-06-07, 12:46
Po jom hahahahhh .. dhe isha se ..........

super,,,a ban me pyt pse je ne disponim ejhehe

Buqja_ch
14-06-07, 12:49
super,,,a ban me pyt pse je ne disponim ejhehe

Po se zeri i Tij me gezoj... dhe nga gezimi jemi kru shum sikur te na kish ra zhuga apo te na hanin morrat ahahahahhah

egi
14-06-07, 12:51
Po se zeri i Tij me gezoj... dhe nga gezimi jemi kru shum sikur te na kish ra zhuga apo te na hanin morrat ahahahahhah

hahahahhaha a zeri i tij shum i mire valla, se e pase lavdu shum edhe ate dit heheheh
a ma fal qitash se ika me pergadit pulen me hanger heheheh?

sherri
14-06-07, 13:00
Dua te pyes...pse sju vjen gjynah me hanger Pulen??:P:P

egi
14-06-07, 13:46
dua te pyes..ku bre u met ajo tema qe e kom qel ma haret:confused:

aLbaChiCk
14-06-07, 13:47
Du me vet a ka mundesi me qel nji ode per duhangji :biggrin:

aLbaChiCk
14-06-07, 13:48
dua te pyes..ku bre u met ajo tema qe e kom qel ma haret:confused:

egi te muzika e ke :smile:

egi
14-06-07, 13:55
egi te muzika e ke :smile:
aha flm =)per pergjigje

Arkza
14-06-07, 14:01
Dua te pyes...pse sju vjen gjynah me hanger Pulen??:P:PPse ma kana Pulen me Hangre qy , s'eshte Gjynah me Hangre Pulen e as mish Viqi :P


Po ty pse ste vjen gjynah mu bo Sherr !? :tongue:

Elina
14-06-07, 14:08
Dua te ju pyes a e kuptuat punen e IPRRONIT??? une boll shpesh e perdori kete fjale por se paskem dite historine e tij kurr...:biggrin:Ose me mire , dua te ju pyes a e ka marr malli dikend per mu a jo...:biggrin:


Ps; nuk pres pergjegjje se ishte shaka...

Vetem desha te inkuaderohem pak ne teme:tongue: ,,, edhe tia uroje Shqipes oden e re...:smile:

egi
14-06-07, 14:11
Dua te ju pyes a e kuptuat punen e IPRRONIT??? une boll shpesh e perdori kete fjale por se paskem dite historine e tij kurr...:biggrin:Ose me mire , dua te ju pyes a e ka marr malli dikend per mu a jo...:biggrin:


Ps; nuk pres pergjegjje se ishte shaka...

Vetem desha te inkuaderohem pak ne teme:tongue: ,,, edhe tia uroje Shqipes oden e re...:smile:

dua te pergjigjna edhe sepe nuk e di punen e iprronit hehehhe, e para her kur e kom ni eshte kan ne perrall me tupan kur e permenke tifozi hehhe

Xuki
15-06-07, 00:12
Elina, mua mė ka marrė malli pėr ty! A po gėzohesh hiq? hahahahahha

Fjala iprroni (iprronit) dhe iguri (igurit) e kan tė njėjtėn domethėnje.......mos mė shtini tash me bo be!!

A din dikush tė mė tregoj pse erdha??

rafet llapjani
15-06-07, 00:17
Elina, mua mė ka marrė malli pėr ty! A po gėzohesh hiq? hahahahahha

Fjala iprroni (iprronit) dhe iguri (igurit) e kan tė njėjtėn domethėnje.......mos mė shtini tash me bo be!!

A din dikush tė mė tregoj pse erdha??

Po une di me te tregu pse erdhe ahahhaahhaah

Xuki
15-06-07, 00:19
Tregom pash ko ki, ndoshta e di tani qė duhet me shku!

rafet llapjani
15-06-07, 00:22
Tregom pash ko ki, ndoshta e di tani qė duhet me shku!

JO TI ME SHKUE HIQ TI ME NEJT KTU SI NE BIG SE TI JE ARDH ME XIGLUE BRE RASPILLANI I ZANAVE AHAHAHHAHAHAHHAHHA ANI POMA NGUX LULEN ME DO MSHELNE TE SYNIT MA SE ME SHTIN ME TA BA SI JULL BRINERIT ME TA NGJIT LLASTIKUN E ZI NE SY HAHAGHAGGHAAGHHGAHGAHGAHGAHGAHAHGAHGAHGAHG

Agolli
15-06-07, 00:29
Rafet, dua te pyes dicka per llavabo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
15-06-07, 00:31
Rafet, dua te pyes dicka per llavabo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Veq urrno daskell ksajde jom ahahahahah

Xuki
15-06-07, 00:35
Rafet....a me ty koka Luljaa???

Agolli
15-06-07, 00:38
Veq urrno daskell ksajde jom ahahahahah
Dua te pyes asi deshta te pyes se si ndreqet llavaboja sepse ne kohen e fundit shume e lagt bre, mos ka te beje me nxehtesin? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
15-06-07, 00:59
Dua te pyes asi deshta te pyes se si ndreqet llavaboja sepse ne kohen e fundit shume e lagt bre, mos ka te beje me nxehtesin? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

haahhha qy a mos ka te boj me nxetsi po me qka a mos deshte me qymyr me bae hahahahahahahha

o kqyr per me bae popllav duhesh ne dy gujt edhe kanje her pip na maje te gishtav mu que veq mos merr hyxhym se mos pe dallashit kanallin aghaghaghaghaghaghaghaghagh

Virti
15-06-07, 03:03
dua te te pyes, por me mungon nje taste dhe nuk del pyetja e plote... :P

LuLjaa
15-06-07, 03:25
Ēfar pyetje ka ketu more hey?

Virti
15-06-07, 03:27
Ēfar pyetje ka ketu more hey?
s'ka de... :biggrin:

LuLjaa
15-06-07, 03:30
U shyqyr se bash u tuta thash mos pom ngushton me naj pyetje qe se di :D

Virti
15-06-07, 03:35
U shyqyr se bash u tuta thash mos pom ngushton me naj pyetje qe se di :D
ma mjeshter duhet me qene ai qe parashtron pyetje, se sa ai qe pergjigjet... :cool:

LuLjaa
15-06-07, 03:46
Qysh ma mjeshter d.m.th ti nuk je mjeshter a, vetum pret prej dikujt se ēfar pyetje jep edhe mu pergjegje thjesht :D

Virti
15-06-07, 03:48
Qysh ma mjeshter d.m.th ti nuk je mjeshter a, vetum pret prej dikujt se ēfar pyetje jep edhe mu pergjegje thjesht :D
une fola parimisht...

LuLjaa
15-06-07, 03:52
Une kam 1 pyetje per ty a ban me ta bo?

Virti
15-06-07, 03:53
Une kam 1 pyetje per ty a ban me ta bo?
urdhero, nese e di pergjigjen... :biggrin:

LuLjaa
15-06-07, 03:59
A je lodh dhe a pot merr gjumi edhe deri n'sa e ki njejt me nejt sonte?

Krejt tjeter sen dashta met vet po thash mos pot rrokin ethet :D

Virti
15-06-07, 04:01
A je lodh dhe a pot merr gjumi edhe deri n'sa e ki njejt me nejt sonte?

Krejt tjeter sen dashta met vet po thash mos pot rrokin ethet :D
valla gjumi ka fillu me ardhe ngadale, ashtuqe brenda 10 minutash do te shkoj ne gjume.
ani de, te flm qe me paske kuryser nga ethet... :biggrin:

sherri
15-06-07, 04:09
A je lodh dhe a pot merr gjumi edhe deri n'sa e ki njejt me nejt sonte?

Krejt tjeter sen dashta met vet po thash mos pot rrokin ethet :D
Shume dhimshem je kah pyet hahahaahaaha edhe at foto te dhimshme e ke qit,po me shtin n“gjynah.
nime sot kesh fola me bacin tan,,,i thash per rafetin u tranue kuku...tha a per qoban po e lyp a....

LuLjaa
15-06-07, 04:12
valla gjumi ka fillu me ardhe ngadale, ashtuqe brenda 10 minutash do te shkoj ne gjume.
ani de, te flm qe me paske kuryser nga ethet... :biggrin:

Mire shume e flm. per pergjegjje veē une t'kisha than me nejt pak ma shume jo edhe 10min. qyhh ,, e per ethe heret edhe pak prit :D

Virti
15-06-07, 04:13
Mire shume e flm. per pergjegjje veē une t'kisha than me nejt pak ma shume jo edhe 10min. qyhh ,, e per ethe heret edhe pak prit :D
hahaha valla une ika dhe naten e mire! :cool:

LuLjaa
15-06-07, 04:14
Shume dhimshem je kah pyet hahahaahaaha edhe at foto te dhimshme e ke qit,po me shtin n“gjynah.
nime sot kesh fola me bacin tan,,,i thash per rafetin u tranue kuku...tha a per qoban po e lyp a....

Boll mire ta paska ba se ti ke dasht me mashtru eshte keshtu e eshte ashtu tu e livdu kur ne fund t'kish vet se ēka eshte me profision ti i ke than se Qoban edhe e kan refuzu kete msitnin tanee hahahahahhahaa

LuLjaa
15-06-07, 04:16
hahaha valla une ika dhe naten e mire! :cool:

Khuu kaq heret bree une veē sa qita caffe tash me pi :smile:

Virti
15-06-07, 04:17
Khuu kaq heret bree une veē sa qita caffe tash me pi :smile:
ma mire kur te zgjohemi nga gjumi... :biggrin:
tunggggg :smile:

Dreni30
15-06-07, 04:17
Khuu kaq heret bree une veē sa qita caffe tash me pi :smile:

Dua ta pyes lulen pse nuk e mori pijen qe ja pruna tek kafja??

LuLjaa
15-06-07, 04:21
ma mire kur te zgjohemi nga gjumi... :biggrin:
tunggggg :smile:

Byeeee gjume te qet.. ishalla nuk sheh anderr hiq se ... kuku :biggrin:

LuLjaa
15-06-07, 04:22
Dua ta pyes lulen pse nuk e mori pijen qe ja pruna tek kafja??

Dreni oo m'fal se nuk pash sen une aty para 5 min. qe kqyra dhe ma nuk kam hy
se e di qe mu kush caffe sum qet as sen per at :biggrin: hajgare tash vi e marr :)

Shqiptare
18-06-07, 12:36
Dua ta pyes Buqen, ku po i gjen ato qaja te mire qe po ia nxjerr Paradoxit :biggrin:

Buqja_ch
18-06-07, 12:42
Dua ta pyes Buqen, ku po i gjen ato qaja te mire qe po ia nxjerr Paradoxit :biggrin:

Flm Shqiptare me bene me kesh hahaah ..qajat e njejt jon qdo kun
po me siguri edhe na po ju japim hjeshi qe ne mengjez


Kisha dasht te di pse me pyte ??????
se edhe ni her me bene te shkoi tī shoh sa po duken hjeshum hahahahha

Shqiptare
18-06-07, 12:43
Flm Shqiptare me bene me kesh hahaah ..qajat e njejt jon qdo kun
po me siguri edhe na po ju japim hjeshi qe ne mengjez


Kisha dasht te di pse me pyte ??????
se edhe ni her me bene te shkoi tī shoh sa po duken hjeshum hahahahha

hahaha, oj Buqe, vete Drenin pse te pyeta? :biggrin:

Buqja_ch
18-06-07, 12:45
hahaha, oj Buqe, vete Drenin pse te pyeta? :biggrin:

Aha Pytja ishte nga ti ..ty tu pergjegja
Dreni le te me pyt vet ....se tash !!!!!!!!!!!!!!!!

Shqiptare
18-06-07, 12:48
Aha Pytja ishte nga ti ..ty tu pergjegja
Dreni le te me pyt vet ....se tash !!!!!!!!!!!!!!!!

Qe po te petgjigjna, se ishte e veshtire per Drenin me ma gjet ni qaj Indie, tha qe po kerkojsha me e qu shume larg :biggrin:

Buqja_ch
18-06-07, 12:58
Qe po te petgjigjna, se ishte e veshtire per Drenin me ma gjet ni qaj Indie, tha qe po kerkojsha me e qu shume larg :biggrin:


Ahhahahah u kryn pytjet dhe pergjegjejet e qajit
pi sa te dush se boll ka...qajin e hjeshon edhe biseda ....
te pershndes

Shqiptare
18-06-07, 13:01
Ahhahahah u kryn pytjet dhe pergjegjejet e qajit
pi sa te dush se boll ka...qajin e hjeshon edhe biseda ....
te pershndes
Duke te falenderu ty, PO :smile:

Edhe une te pershendes :)

Shqiptare
18-06-07, 15:02
Dua te pyes, a erdh rilinda me diplomen ne dore? :rolleyes: :biggrin:

ssara
18-06-07, 15:05
po pyes a erdhe Virti me pa befasine......e Egit.....

Shqiptare
18-06-07, 15:37
Dua ta pyes Rianen se cka shitet te shitorja e Shabanit moj? :biggrin:

Xuki
18-06-07, 17:57
A bon mu pėrgjegjė unė Shqipe? Aty vetėm CD-ja dhe kaseta tė Sinanit shiten!!

Paradox_13
18-06-07, 18:25
Dua qe te pyes Instruktorin,..;ciles kategori te instruktorve i takon more..??

rafet llapjani
18-06-07, 18:30
Dua ta pyes Rianen se cka shitet te shitorja e Shabanit moj? :biggrin:


Jo qe po te kallxoj une pekmez shitet hgahgahgahghahgahggaaghahg

Linka_pz
18-06-07, 18:36
Dua te pyes
Pse disa persona shkruajne ne forum e nuk jane online?
Pse po fshihen nga kush ??

Paradox_13
18-06-07, 18:40
Dua te pyes
Pse disa persona shkruajne ne forum e nuk jane online?
Pse po fshihen nga kush ??

Dua te pergjigjem meq jam nje nder ta....arsyeja shume e thjesht se paku sa me perket mua.
Nderprerjet e shpeshta te rrymes me pamundesojn qe te qkyqem gjithe kur dua vet,keshtu qe e shof te rruges me mire te jem nen hije pasi qe ashtu keshtu po rrim ne terr...

Linka_pz
18-06-07, 18:45
Po mire eshte e drejte e gjdokujt te beje qfare te doje veq nuk po e shohe te arsyeshme !
Te pershendes!

rafet llapjani
18-06-07, 18:49
Po mire eshte e drejte e gjdokujt te beje qfare te doje veq nuk po e shohe te arsyeshme !
Te pershendes!

hahahahhahh Linka a e din pse lujm ma mshefaz se jem tinxak veq e shkruj nga nje strof e ikum ghaghaahhgahhgahagaghhgahgahgahgahgahghgahgaahghga

Lijanna
18-06-07, 20:52
dua te pys rafetin, qysh bre te kane ik turqit pa i pyt cka dmth emeri yt?

Virti
18-06-07, 20:55
po pyes a erdhe Virti me pa befasine......e Egit.....
dua te te pyes, per ēfare befasie eshte fjala? :biggrin:

ssara
18-06-07, 20:57
dua te te pyes, per ēfare befasie eshte fjala? :biggrin:

shko shiqo te tema e befasive................

rafet llapjani
18-06-07, 21:08
dua te pys rafetin, qysh bre te kane ik turqit pa i pyt cka dmth emeri yt?

Po bre ata jan ika shum heret veq qe sa pyta njoni tha edi per afersisht se cka dmth emri rafet me tha ne atkoh i kishin pa tha mjeshtrit te hamogjikave rafet e tash llavabot pi ndreqi ani zanat te fort kam hgahgahghaghahghgahghghgaahgahgahgahghagahahh

uliksi31
18-06-07, 21:12
Dua ta pyes Rafetin, kur po shkojm ne pishin dhe ku ti lojm tetejcat. Ahahahaha

rafet llapjani
18-06-07, 21:16
Dua ta pyes Rafetin, kur po shkojm ne pishin dhe ku ti lojm tetejcat. Ahahahaha


hahahahahah te tejcat i shtim ner dani se nuk po kontrollojshin e per b ume me grisha grisha e kem pak problem se naj shohin hghahahhgahgahgahghghaahgahgahghhghgag

uliksi31
18-06-07, 21:21
hahahahahah te tejcat i shtim ner dani se nuk po kontrollojshin e per b ume me grisha grisha e kem pak problem se naj shohin hghahahhgahgahgahghghaahgahgahghhghgag

Deshta me dvet Rafetin, po me na u lag baruti cka bojm. Ahahahahahahaha

vjeshta
18-06-07, 23:18
Dua te pyes ,por e di pergjegjejen ..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sherri
18-06-07, 23:27
Pyet me pergjigjeje,prgjigju me kunder pyetje!!

Shqiptare
19-06-07, 10:58
Du me e vet ket nalt, qka po lyp more ne ode te huj? :mad: :biggrin:

Shqiptare
19-06-07, 11:43
Dua ta pyes preshevarin, deri kur ka me nejt te prinderit ? :biggrin:

Preshevar
19-06-07, 13:45
Dua ta pyes preshevarin, deri kur ka me nejt te prinderit ? :biggrin:

Hahahahaha, se pasna pa ket pytje, me fal!

Ne teori, te prindrit do t'rri derii sa mos t'mė largojn prej shpijes :biggrin:

A ne praktik... edhe pak.. deri sa t'msohem me fluturu me flakrat e mija.


Dua t'ju pyes krejtve... a veq un jam duke jetu tek prindrit apo..? KREJT MSHEFTAS po e mbani :tongue: :biggrin:

Shqiptare
19-06-07, 14:38
Dua t'ju pyes krejtve... a veq un jam duke jetu tek prindrit apo..? KREJT MSHEFTAS po e mbani :tongue: :biggrin:

Ma merr mendja ma se shumti mue me ke pyet :biggrin:

Une te prindet valla :smile:

Shqiptare
21-06-07, 17:05
Dua ta pyes Albachicken, qka do me thene kjo "fjale nuse" masi Selvija nuk osht ksajde? :rolleyes:

aLbaChiCk
21-06-07, 17:34
Dua ta pyes Albachicken, qka do me thene kjo "fjale nuse" masi Selvija nuk osht ksajde? :rolleyes:

Shqiptare "fjal nuse" d.m.th kur fejohet dikush e festojn loqko dikush thot na ka ardh nji dor nuse dikush nji fjal nuse :smile:

Shqiptare
21-06-07, 17:35
Shqiptare "fjal nuse" d.m.th kur fejohet dikush e festojn loqko dikush thot na ka ardh nji dor nuse dikush nji fjal nuse :smile:

Faleminderit per pergjigjen Alba :smile:

Shqiptare
21-06-07, 17:37
Deshta me dvet Rafetin, po me na u lag baruti cka bojm. Ahahahahahahaha

Dua ta ves ket uliksin nalt, a thu qka i ban barutit te lagt moreee :biggrin:

aLbaChiCk
21-06-07, 17:37
Faleminderit per pergjigjen Alba :smile:

ska perse Shqipe shpresoj se e ke kuptu se i rash pak si shkurt :smile:

Arkza
21-06-07, 17:46
Dua te Pys Shqipen , se a pernimende Nuk e dite Fjalen Nuse !? dhe se si i thoni Ju kesaj Punes per fjalen Nuses !?

aLbaChiCk
21-06-07, 17:50
Du me pyt pse spo muj me vendos imazhe sot hiq :redface:

Arkza
21-06-07, 17:53
Du me pyt pse spo muj me vendos imazhe sot hiq :redface:qka eshte ai sen moj !?

aLbaChiCk
21-06-07, 17:56
qka eshte ai sen moj !?

p.sh me vendos foto loqko a naj pije a kshtu

Virti
21-06-07, 18:20
dua te te pyes nja dy-tri fjale... :cool:

Xuki
22-06-07, 01:59
Dua tė pyes e kujna je!

lonaaa
22-06-07, 02:13
Dua tė pyes a ben me te vet dicka?! :tongue:

Xuki
22-06-07, 02:16
Dua tė pyes kush po ta ndalon mem vet diēka? :D

Dreni30
22-06-07, 02:18
Dua te pyes lonennn cka po don me dite, hahahahahaah

lonaaa
22-06-07, 02:19
Dua tė pyes kush po ta ndalon mem vet diēka? :D

Dua tė pyes a ben me vet Drenin pse po don me dit cka po du me pyet. :tongue:

Xuki
22-06-07, 02:22
Dua tė pyes Dren ēka po tė intereson, se ēka po don me ditė Lonaaa? hahahahahahhaa

Domira
22-06-07, 02:24
Dua ti pyes ata qe dijn vec fshehtas me lujt, a u knaqet allahile...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
22-06-07, 02:27
Dua ta pyes Xukin, pse po te intereson cka du me pyet une lonnen, hahahahaah

Xuki
22-06-07, 02:27
Dua ta pyes Domiren, kur luen fshehtas deri n'sa ngjeh!

Xuki
22-06-07, 02:28
Dua ta pyes Drenin a nuk po e sheh qė Lonaaa po interesohet me ditė...unė e di qy! hahahhahahahahaha

Domira
22-06-07, 02:29
Dua ta pyes Xukin, ku pe di ti qe une di me ngjeh...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
22-06-07, 02:33
Dua ta pyes domirėn a ka nevoj me mėsu me ngjeh! hihihihi

Domira
22-06-07, 02:36
Dua ta pyes Xukin a esht i sigurte qe din me njeh vete...hihi

Dreni30
22-06-07, 02:36
Dua te pyes se ku shkoi lonnaaaaa??

Xuki
22-06-07, 02:37
Dua ta pyes Xukin a esht i sigurte qe din me njeh vete...hihi

Dua tė pyes a ki msn!!

lonaaa
22-06-07, 02:39
Dua te pyes se ku shkoi lonnaaaaa??

Dua tė pyes pse po vet kur ksajd jam! :tongue:

Domira
22-06-07, 02:39
Dua te pyes Xukin se a ka dert qe skam msn...

Xuki
22-06-07, 02:41
Dua ta pyes Domirėn a e merr temin me ia dhanė!! hihihi

Dreni30
22-06-07, 02:42
Dua ta di a je kesajde qy, se mu duk se ike, hahahah

Domira
22-06-07, 02:42
Dua ta pyes Xukin a idhnohet qe sja marr msn...hihihi

Xuki
22-06-07, 02:50
Dua ta pyes Xukin a idhnohet qe sja marr msn...hihihi


Dua ta pyes zotin a jam nė ėndrrat e Domires apo ėshtė e vėrtet kjo ēka shkruen ajo!!

lonaaa
22-06-07, 02:51
Dua te pyes a ban me vet ku mbet Dreni .

Domira
22-06-07, 02:52
Dua ta pyes zotin a jam nė ėndrrat e Domires apo ėshtė e vėrtet kjo ēka shkruen ajo!!

Dua ta pyes Xukin si mundet me dyshue ne pergjigjet e mijahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Xuki
22-06-07, 02:54
Nuk po dyshoj, por nuk po mė konvenojnė pėrgjigjet e tua!!

Dua ta pyes Domirėn a pranon me pėrshėndet prej sė largti!

e_martumja
22-06-07, 02:54
Dua te pyes edhe une dicka ndoshta nuk ka zarar....

Dreni30
22-06-07, 02:55
Dua te pyes a ban me vet ku mbet Dreni .

Dua te pyes a po te merr gjumi? hahahahaah

Domira
22-06-07, 02:56
Nuk po dyshoj, por nuk po mė konvenojnė pėrgjigjet e tua!!

Dua ta pyes Domirėn a pranon me pėrshėndet prej sė largti!

Dua ta pyes Xukin a po i pelqen kjo pershendetje http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a010.gif

lonaaa
22-06-07, 02:57
Dua te pyes a po te merr gjumi? hahahahaah

Fatmirsisht neser e kam dite te lire dhe fjeti bukure, keshtu qe ska gjume edhe pak.

Pse mos asht ka te pyete gjumi per mua?? :tongue:

Dreni30
22-06-07, 03:02
Fatmirsisht neser e kam dite te lire dhe fjeti bukure, keshtu qe ska gjume edhe pak.

Pse mos asht ka te pyete gjumi per mua?? :tongue:
Dua te pyse ty se nje pyetje mu drejtua me heret per ty, hahahaahhaha. Epaska qene gjumi, hahahahaah

lonaaa
22-06-07, 03:08
Dua te pyse ty se nje pyetje mu drejtua me heret per ty, hahahaahhaha. Epaska qene gjumi, hahahahaah

Dua tė pyes a ban me dit pyetjen se cka te veti gjumi!!n hahahahah

Dreni30
22-06-07, 03:11
Dua tė pyes a ban me dit pyetjen se cka te veti gjumi!!n hahahahah

Dua te pyes pse po don me dite se mos po me idhnohet gjumi pse te tregoj ty, hahahahahaahah

lonaaa
22-06-07, 03:14
Dua te pyes pse po don me dite se mos po me idhnohet gjumi pse te tregoj ty, hahahahahaahah


Dua te pyes a ben me tu lute e me tregu edhe nese hidhrohet gjumi ska rendesi. :tongue:

Dreni30
22-06-07, 03:20
Dua te pyes a ben me tu lute e me tregu edhe nese hidhrohet gjumi ska rendesi. :tongue:

Dua te pyes a shef endrra ti, se gjumi nisi vetem pak te me tregoj, hahahaahahahaha

lonaaa
22-06-07, 03:22
Dua te pyes a shef endrra ti, se gjumi nisi vetem pak te me tregoj, hahahaahahahaha


Hahahahaha dua te te pyesa akoma je kendej a??!! hhahahahaha

Dreni30
22-06-07, 03:24
Hahahahaha dua te te pyesa akoma je kendej a??!! hhahahahaha

Dua te pyes a po e hap temen a jo??? hahahahaahhaha Ksajde jam se mu lut gjumi edhe pak se nuk ishte gati, hahahahah

lonaaa
22-06-07, 03:27
Dua te pyes a po e hap temen a jo??? hahahahaahhaha Ksajde jam se mu lut gjumi edhe pak se nuk ishte gati, hahahahah


Dua te them se une dhash ide ti ke nderin me hape temen. :tongue:

Dreni30
22-06-07, 03:31
Dua te pyes dhe te them se eshte mire qe ti ta hapesh temen, pasi qe edhe ideja ishte e juaja.

Shqiptare
22-06-07, 17:15
Dua te pyes qka po ndodh me dardanine qe shpesh po na dobesohet rrjeti e faqa nuk qelet shpejte?!:rolleyes:

lonaaa
22-06-07, 19:05
Dua te pyes Agollin dicka!!!

sherri
22-06-07, 19:32
Dua te pyes Agollin dicka!!!
pyete Agollin,thuaj pyete komandantin,a ban me me pyet lonaaa dicka!(se nuk pergjigjet pa urdher):rolleyes:

lonaaa
22-06-07, 19:37
pyete Agollin,thuaj pyete komandantin,a ban me me pyet lonaaa dicka!(se nuk pergjigjet pa urdher):rolleyes:


A ban me dvet se me pyet po pertoj?? :tongue:

sherri
22-06-07, 19:58
A ban me dvet se me pyet po pertoj?? :tongue:
Po te them dvete,me gijas qe ban:smile:

rilinda
22-06-07, 20:04
Dua tė pyes se ēka po fitojn bre.... qata qė po na sulmojn Dardaninė. Kukuu sa selamin jau kom qu sot, qė me bo mi zan qato t'nemnet e mia vaj halli pėr ta :redface:

Preshevar
22-06-07, 20:26
Dua tė pyes se ēka po fitojn bre.... qata qė po na sulmojn Dardaninė. Kukuu sa selamin jau kom qu sot, qė me bo mi zan qato t'nemnet e mia vaj halli pėr ta :redface:

Ata po fitojn maturitet... edhe pak edhe mledhin men sa duhet... edhe "normalisht" sulmėt ndėrprehen.

Shqiptare
29-06-07, 13:20
Dua te pyes, ZC a eshte katunar apo sheherli, qe rrnon ne qytet apo periferi? :biggrin:

Zero Cool
29-06-07, 13:23
Dua te pyes, ZC a eshte katunar apo sheherli, qe rrnon ne qytet apo periferi? :biggrin:
I dont know :frown:

Shqiptare
29-06-07, 13:24
I dont know :frown:

Iii, ky koka taman jashtetoksor, as shqip s'po dike! :biggrin:

egi
29-06-07, 13:26
Dua t'ju pys diqka rreeth forumit..qysh muj mi qit ato komentet e reputacjonit qashtu qysh pi qitni ju bre, se u myta tu shkru hahha:biggrin:

Zero Cool
29-06-07, 13:29
Dua t'ju pys diqka rreeth forumit..qysh muj mi qit ato komentet e reputacjonit qashtu qysh pi qitni ju bre, se u myta tu shkru hahha:biggrin:
Dua ta mesoj egin:

Shko atje ku po i sheh, shtype mausin(anen e majte) edhe bani te kaltra ato qe don me selektu, pastaj shtype CTRL dhe C (ose kliko me te djathten e mausit ne selektimin me te kaltert), thuj copy (apo kojojo), pastaj eja ketu ku don me qit, hape pergjegjen dhe shtype CTRL dhe V (ose kliko me te djathten e mausit dhe thuj paste).

Shqiptare
29-06-07, 13:31
Dua ta mesoj egin:

Shko atje ku po i sheh, shtype mausin(anen e majte) edhe bani te kaltra ato qe don me selektu, pastaj shtype CTRL dhe C (ose kliko me te djathten e mausit ne selektimin me te kaltert), thuj copy (apo kojojo), pastaj eja ketu ku don me qit, hape pergjegjen dhe shtype CTRL dhe V (ose kliko me te djathten e mausit dhe thuj paste).

Une dojsha em e vet ZC, po qka nese kompjuteri i egit e njeh veq gjuhen gjermane, atehere qysh me ia perkthy kete "paste"? :biggrin:

egi
29-06-07, 13:34
dua t'ju pyes..a jeni gjith aq te mire ?:biggrin:

Zero Cool
29-06-07, 13:37
Une dojsha em e vet ZC, po qka nese kompjuteri i egit e njeh veq gjuhen gjermane, atehere qysh me ia perkthy kete "paste"? :biggrin:
copy/paste --------------------> kopieren/einfugen

gazi-de
29-06-07, 13:38
dua t'ju pyes..a jeni gjith aq te mire ?:biggrin:
Dua ta kthej pergjegjen si une di! Te mire jane te gjithe njerzit moj,bukuria e njeriut shikohet ne mbrendsi!!

Zero Cool
29-06-07, 13:38
dua t'ju pyes..a jeni gjith aq te mire ?:biggrin:
une po ahahahahahahah, per tjeret nuk e di

Shqiptare
29-06-07, 13:44
dua t'ju pyes..a jeni gjith aq te mire ?:biggrin:

Egi, ku e ki ti qik diplomacine qe e kem msu ne ode tone? :biggrin: Mos vet mo qisi pytjesh, se krejt pergjigjet kane me qene pozitive nga secili qe po shkrun! :biggrin:

gjini
29-06-07, 15:49
dua t'ju pyes..a jeni gjith aq te mire ?:biggrin:

Egi, nuk eshte veshtire me kend i mire, kjo eshte shum ma leht dhe pa telashe me kende i mire ske nevoj asgje me veprua .
Kurse per me kend i keq duhet kohe duhet pune edhe shpenzime bile. e ata njerz qe bejne keq nuk meritoj kujdesin e askujt se nuk u detyron askush te bejne keq por nga deshira e tyre sadiste per ti knaqe epshet e tyre qe jon te smuta veprojne keq.


pra ketu siq po shifet jemi te gjiothe te mire dhe e lus zotin qe te mbaje kete harmoni ne mes nesh ketu te pakten.

pershendetje te gjithve jeni te mire shum.

Sy_kaltra
30-06-07, 13:15
Pe la pytjen per neser ...:biggrin:

Arkza
30-06-07, 14:57
Dua te ju Pyes se Ku Jan shoqet mija sot !? :mad:

Virti
01-07-07, 02:21
m'i kane ndaluar pyetjet... :biggrin:

Domira
01-07-07, 02:35
m'i kane ndaluar pyetjet... :biggrin:
dua te pyes pse ti kane ndaluar pyetjet Virti????

Virti
01-07-07, 02:36
dua te pyes pse ti kane ndaluar pyetjet Virti????
sepse nuk e di valla hahaha :biggrin:

Agolli
01-07-07, 02:53
sepse nuk e di valla hahaha :biggrin:
Me siguri pergjegjejet i kan fajet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

ssara
01-07-07, 02:54
Me siguri pergjegjejet i kan fajet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

ndoshta pyetjet gabim po i parashtron...hehhehe

Agolli
01-07-07, 02:58
ndoshta pyetjet gabim po i parashtron...hehhehe
Merre me mende ne cfare dileme paska rra.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
01-07-07, 03:00
Merre me mende ne cfare dileme paska rra.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ne hall te madh paska ra su duket......

Shqiptare
02-07-07, 12:22
Dua ta pyes Preshevar vllaun, a mos ma gjelberoi ai shti oborrin a?:rolleyes:

^katunari^
02-07-07, 12:29
Edhe une dy me e vet dikon qe ma ka qite ni pike te kuqe, edhe ka thane i flliqt tek je ti,
ma du me e dite kush ke ai/ajo, nuk jam i flliqt , jam i paster si biluri, por natyra e punes se katunarit eshte asi soji, me bagla e kokerdhija, hahahahhhhhh

rafet llapjani
02-07-07, 12:29
Dua ta pyes Preshevar vllaun, a mos ma gjelberoi ai shti oborrin a?:rolleyes:


Zvarajk a nga presheva je qe thue shtiiiiiiiiiiiiiii? ahhaahahahhaahhahaah


edhe mos pyt kurr per sapnaq por kur te mersh gjyla qateher pyt kush ke ahahahaahahahah

lyra2
02-07-07, 12:30
Dua te pyes at qe di ,se dy te ditur jane me mire se nji...

Shqiptare
02-07-07, 12:32
Zvarajk a nga presheva je qe thue shtiiiiiiiiiiiiiii? ahhaahahahhaahhahaah


edhe mos pyt kurr per sapnaq por kur te mersh gjyla qateher pyt kush ke ahahahaahahahah

Per pytjen e pare- SKA PERGJIGJE :biggrin:

Per pytjen e dyte: Per gjyla s'po veti, se i kam inat, veq i kapercej, me spanaq te mevonshem! :biggrin:

KATUNAR- miremengjesi ne dardani mik. Ki me pas edhe kartona te kuq kajhere, ma merr mendja prej qatyne qe ta kan inatin :wink:

rafet llapjani
02-07-07, 12:33
Edhe une dy me e vet dikon qe ma ka qite ni pike te kuqe, edhe ka thane i flliqt tek je ti,
ma du me e dite kush ke ai/ajo, nuk jam i flliqt , jam i paster si biluri, por natyra e punes se katunarit eshte asi soji, me bagla e kokerdhija, hahahahhhhhh

ahahahahahahahhah o Katunar aje qe ta ka qit te kuqe ka qen hoxh ,se hoxhallart tyneher i bojshin belet ne katun tash ja kan nise edhe ne net more aghaghaghaghaghaghaghaghghaghahgghaghaghaaghaghagh ghaghagh

Shqiptare
04-07-07, 17:16
Dua te pyes, pse katunari s'ka gjet hale ni avatar per veti ?!:biggrin:

^katunari^
04-07-07, 17:23
Dua te pyes, pse katunari s'ka gjet hale ni avatar per veti ?!:biggrin:
qka asht aj sen bre?
a hahet a pihet a ?

Shqiptare
04-07-07, 17:27
qka asht aj sen bre?
a hahet a pihet a ?

As hahet as pihet, po si syret te niku jot vnohet :tongue: Nime, pse s'ke ti avatar, asi syret "imagjinar" tonin ne forum?:biggrin:

^katunari^
04-07-07, 17:29
As hahet as pihet, po si syret te niku jot vnohet :tongue: Nime, pse s'ke ti avatar, asi syret "imagjinar" tonin ne forum?:biggrin:


aiiiiiiiiiiii,
hajt se shkova ne podrum pe lypi naj syret , nashta gjaj naj sen,
mos po tuten gjinja more , problem i tyne

Shqiptare
04-07-07, 17:31
aiiiiiiiiiiii,
hajt se shkova ne podrum pe lypi naj syret , nashta gjaj naj sen,
mos po tuten gjinja more , problem i tyne

Sa merhamet po paske, po kishe dert edhe per gjinjen ti :biggrin:

^katunari^
04-07-07, 17:50
Sa merhamet po paske, po kishe dert edhe per gjinjen ti :biggrin:

a dul naj sen bre, i paska mlu pluhni avatarat auuuuuuuuuuuu:biggrin:

Shqiptare
04-07-07, 17:54
a dul naj sen bre, i paska mlu pluhni avatarat auuuuuuuuuuuu:biggrin:

Qyyyy, a s'pate naj tjeter a? :biggrin: Ki dal si plak katuni :biggrin:

^katunari^
04-07-07, 18:02
Qyyyy, a s'pate naj tjeter a? :biggrin: Ki dal si plak katuni :biggrin:

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii edhe ti, a me vnu te hallkut ktu , si do do a ?
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
une vet , bile edhe me cigare ne dore :smile:

Shqiptare
04-07-07, 18:17
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii edhe ti, a me vnu te hallkut ktu , si do do a ?
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
une vet , bile edhe me cigare ne dore :smile:

:biggrin:.....................

^katunari^
04-07-07, 18:19
:biggrin:.....................
????????????????????????????????????????????????

Arkza
04-07-07, 18:19
Dua te Pys Shqipen se ku e ki Vllaun ;P ;P ;P

Shqiptare
04-07-07, 18:27
Dua te Pys Shqipen se ku e ki Vllaun ;P ;P ;P

S'e di as une! :confused:

Shqiptare
04-07-07, 18:28
????????????????????????????????????????????????

Du me te pyt qysh s'te erdh gjynah me i hargju gjithe ato pikpytje kot e kot? :biggrin:

^katunari^
04-07-07, 18:30
Du me te pyt qysh s'te erdh gjynah me i hargju gjithe ato pikpytje kot e kot? :biggrin:

e qito qka ishin ?.....................(prej teje )

Arkza
04-07-07, 18:30
S'e di as une! :confused:Ani dee veq te veta se po me thu spo vet kurr se ku e kam Vllaun asii Djali i huj hahahahahhaha :biggrin:

Shqiptare
04-07-07, 18:33
e qito qka ishin ?.....................(prej teje )

Aii, sa po pyt edhe ti, ani se osht tema e pytjeve, qyyy :biggrin:

Une veq e konfirmova ate qka the ti me te keshme, kuptohet :smile: nese ke naj pytje lere ktu, kur te kthehna neser kam me tu pergjigj, ne vendin e duhur e kohen e caktume :biggrin:

Shqiptare
04-07-07, 18:34
Ani dee veq te veta se po me thu spo vet kurr se ku e kam Vllaun asii Djali i huj hahahahahhaha :biggrin:

Arkza, e nxuna, silelt verdalle knej pari, mule shko nxenja rrugen :biggrin:

Preshevar
04-07-07, 18:35
............. ik preshevar iiiiiiiiiiiikkkkk :biggrin:

^katunari^
04-07-07, 18:36
Aii, sa po pyt edhe ti, ani se osht tema e pytjeve, qyyy :biggrin:

Une veq e konfirmova ate qka the ti me te keshme, kuptohet :smile: nese ke naj pytje lere ktu, kur te kthehna neser kam me tu pergjigj, ne vendin e duhur e kohen e caktume :biggrin:

mire eki ti, na ne katun thojna "cross the bridge when you come to it"
nji mramje te mire ty, kalo ZHISHKA

Arkza
04-07-07, 18:42
Arkza, e nxuna, silelt verdalle knej pari, mule shko nxenja rrugen :biggrin:Hahahhahahahahaha Nxane ti qe e ki Vllah se per mua eshte i Huj:redface: e nxane thuj tet na qet nga nje Kafe .......:tongue:

Nirvana Band
04-07-07, 19:10
Dua te pyes diqka, por po e le per nje kohe me te pershtatshme.

Arkza
04-07-07, 19:12
Nese e ke fjalen per mua ! veq eshte Koha e Pershtatme Urdhro !?

RiannA
04-07-07, 19:14
Dua te pys, spo po fshiheen postimet e mia?

A nuk kam drejt ne ket forum me shpreh mendimin tim a?

Nirvana Band
04-07-07, 19:15
Nese e ke fjalen per mua ! veq eshte Koha e Pershtatme Urdhro !?
Arkza,ndoshta une nuk jam gati per te pyetur,veq dua te them qe je vertet e sjelleshme dhe e menqur.

Arkza
04-07-07, 19:20
Arkza,ndoshta une nuk jam gati per te pyetur,veq dua te them qe je vertet e sjelleshme dhe e menqur.Auuu Band me Ngushtove pakz ... me gjithathate te Flm shumeeeee

Nirvana Band
04-07-07, 19:24
Auuu Band me Ngushtove pakz ... me gjithathate te Flm shumeeeee
Edhe une te falenderoj per mirekuptim,besoj te kemi bisede te vazhdueshme bashk ok.

RiannA
04-07-07, 19:27
Dua te pys, spo po fshiheen postimet e mia?

A nuk kam drejt ne ket forum me shpreh mendimin tim a?


ATTENTION PLEASE.......

04-07-07, 19:28
Dua te pys qka o ka bohet bre se shum kadal o ka shkon forumi

Arkza
04-07-07, 19:29
Edhe une te falenderoj per mirekuptim,besoj te kemi bisede te vazhdueshme bashk ok.Natyrisht se dote kemi Biseda si Gjithehere .......... askon se kam perjashtu nga F.D .

Nirvana Band
04-07-07, 19:32
Natyrisht se dote kemi Biseda si Gjithehere .......... askon se kam perjashtu nga F.D .
Sigurisht qe edhe une mendoj ashtu.

Zero Cool
05-07-07, 12:46
Dua te pys, spo po fshiheen postimet e mia?

A nuk kam drejt ne ket forum me shpreh mendimin tim a?
kush ta ka inati ti marrt t`ligat

Zero Cool
05-07-07, 12:47
Kush & Ēka don me pyt ?

^katunari^
05-07-07, 12:57
Une u nisa me traktor , po um ka hupe harta, aiiiiiiiiiiii, a e din udhen ti oj Lyra ?

Shqiptare
05-07-07, 12:59
Une u nisa me traktor , po um ka hupe harta, aiiiiiiiiiiii, a e din udhen ti oj Lyra ?

Qyyy, katunaro, pyete more traktorin nashta te kallxon, lyra mojti oht shku prej ksajde :biggrin:

^katunari^
05-07-07, 13:02
Qyyy, katunaro, pyete more traktorin nashta te kallxon, lyra mojti oht shku prej ksajde :biggrin:

Po a ? qy qy , une menova ajo pe din kah duhet me i ra
E ti , a i veshe dimijat e shamine, e jelekun kadife ?
Nashta e din ti udhen moj, hajt po nisum per Jug, ma se pari , ma nxet koha

Shqiptare
05-07-07, 13:05
Po a ? qy qy , une menova ajo pe din kah duhet me i ra
E ti , a i veshe dimijat e shamine, e jelekun kadife ?
Nashta e din ti udhen moj, hajt po nisum per Jug, ma se pari , ma nxet koha

Hahahah, dua te te pyes, si erdh puna me e humb rrugen. Me siguri ma se pari e ke humb mendjen, e ki menu per najsen tjeter e te ka humb rruga! :biggrin:

Une dimite i veshi kur te mri ne ven, ta shoh, simas venit edhe kuvendi :biggrin:

Qyyy, o mos vet more njerz per rrugen, po bleja nje "cd rom" traktorit, instaloja, masnej siguroi do CD qe po kallxojn drejtimin kah shkon. Ma kallaj e ki! qyyy :biggrin:

Shqiptare
05-07-07, 18:28
Du me e vet katunarin qka asht "idikati" ! Une s'jam e katunit me e kuptu edhe dialektin e te folmen e ketunit :biggrin:

^katunari^
05-07-07, 18:30
Du me e vet katunarin qka asht "idikati" ! Une s'jam e katunit me e kuptu edhe dialektin e te folmen e ketunit :biggrin:

idikat=Qendrushmeri, durim......(desperate-angl)

lyra2
05-07-07, 18:32
Une u nisa me traktor , po um ka hupe harta, aiiiiiiiiiiii, a e din udhen ti oj Lyra ?

Oo erdha bre se kesh tu thallu per udhe de,jooo qysh koke hi ti ne at udhkryyyq...zor qe ki me dal.Provo shko kah perendeimi ndoshta te qet n'udhe ...mos u nis kah lindja mooo...

RiannA
05-07-07, 18:32
Dua te pys pse nuk esht ora ne regull ne ket FORUM...

Shqiptare
05-07-07, 18:34
idikat=Qendrushmeri, durim......(desperate-angl)

Faleminderit per sqarim. Sum besohet qe po msoj sene te reja hale :biggrin:

^katunari^
05-07-07, 18:35
Oo erdha bre se kesh tu thallu per udhe de,jooo qysh koke hi ti ne at udhkryyyq...zor qe ki me dal.Provo shko kah perendeimi ndoshta te qet n'udhe ...mos u nis kah lindja mooo...

Ani bafsh hajr bre bi,
po une ne perendim jam, tash du mu nise kah juglindja valla, se ne perendim kesh,
sen s'kish hiq, veq do drita vezullojshin e si u avytshe ngat dilke xixilloje - hahahhahh

lyra2
05-07-07, 18:38
Ani bafsh hajr bre bi,
po une ne perendim jam, tash du mu nise kah juglindja valla, se ne perendim kesh,
sen s'kish hiq, veq do drita vezullojshin e si u avytshe ngat dilke xixilloje - hahahhahh
..e mire e ki,se ato drita kaniher me ato vizllima te forta mujn me i prish edhe te pamunit eee tybe ,kur te vini kah na ..nuk na shihni mire.Ju dokmi diqysh ,te panjfshme te largeta ....:biggrin:

luckyman
05-07-07, 20:13
Dua ta pyes te dashuren ,.....a me marton! :tongue:...

Shqiptare
06-07-07, 11:00
Katunaro, po te ves ty ksaj here, ku asht DUDI qe po rin ti ner to be, se hiq s'po duket ?:biggrin:

^katunari^
06-07-07, 11:13
Katunaro, po te ves ty ksaj here, ku asht DUDI qe po rin ti ner to be, se hiq s'po duket ?:biggrin:

qe bre , a nuk po doket a ?

Paradox_13
06-07-07, 14:31
Dua te pyes,por sme le inati......

lyra2
06-07-07, 14:33
Dua te pyes,por sme le inati......
Dua te pyes ,a shkon jeta me inati....

Sy_kaltra
14-07-07, 10:50
Dua te pyes kush ma mbaron ni kaffe ?

yllbardh
14-07-07, 10:53
Dua te pyes kush ma mbaron ni kaffe ?


qė t'ka marrė etja pėr njė kafe duku te kafja e forumit se t'a qesim na jo njė po sa t'dush...:smile:

Sy_kaltra
14-07-07, 10:55
qė t'ka marrė etja pėr njė kafe duku te kafja e forumit se t'a qesim na jo njė po sa t'dush...:smile:

Aty jame si te mbaroni kaffen hahahah Faleminderit :smile:

Nirvana Band
14-07-07, 10:57
Dua te pyes se a ka edhe per mua nje kafe para se te dal te dhoma e kafes.

Shqiptare
16-07-07, 08:00
Dua t'pys ku jan hallku?:rolleyes:

RiannA
16-07-07, 08:18
Dua t'pys ku jan hallku?:rolleyes:

Dua te pys une ty...qa po t“han (t“intereson :biggrin: ) ty??????

Shqiptare
16-07-07, 08:20
Dua te pys une ty...qa po t“han (t“intereson :biggrin: ) ty??????

Edhe un du me te vet ty moj, qa po te han, Shqipja qka folen e qka ban :biggrin:

RiannA
16-07-07, 08:21
hahahahahhaahahhahahahaahhahhahaaaaaaaa bravo caaaake njo...tash u bone xix njeri

Dua t´pys ty Dadush, a ban me ta hanger synin rrush?

Shqiptare
16-07-07, 08:22
hahahahahhaahahhahahahaahhahhahaaaaaaaa bravo caaaake njo...tash u bone xix njeri

Dua t“pys ty Dadush, a ban me ta hanger synin rrush?


Dua te pyes, pse po m'vet qesi sene, shuj mos po te nin kush moj :biggrin:

RiannA
16-07-07, 08:24
Dua te pys, a po tvjen marre a?

PS: Nese po, dreeeeeeqi t´hangt

Nirvana Band
16-07-07, 08:57
Dua te pyes qka kan keto dyja me larte.

^katunari^
16-07-07, 09:18
Ku jane mileti more?
Po me doket shumica i kan bajte qaklat ne pushime , e jane shku me u llapuqite

Shqiptare
16-07-07, 09:20
Dua te pys, a po tvjen marre a?

PS: Nese po, dreeeeeeqi t“hangt

Oj ti, aauuu, sa llafazane e shlire tekokshe moj..M'i marsh t'ligat ho :biggrin:

Shqiptare
16-07-07, 09:26
Du me e pyt ^katunarin^ pse nuk po m'len une me e ndu avatarin?:rolleyes:

^katunari^
16-07-07, 09:28
Du me e pyt ^katunarin^ pse nuk po m'len une me e ndu avatarin?:rolleyes:


Se di as vete , po kam qef me te paramendu ne realitet qashtu si ne avatar

Shqiptare
16-07-07, 09:29
Se di as vete , po kam qef me te paramendu ne realitet qashtu si ne avatar

Deshta me te pyt, po ma mire s'po t'pys...:rolleyes:

gjini
16-07-07, 10:32
Deshta me te pyt, po ma mire s'po t'pys...:rolleyes:

Oj shqipe, une isha andej ka ju thash mos eshte naj kush aty e po ma qete naj kafe por jo qe tri dite ishin shku te tana grat ne pushime dhe zoti e din se kur kthehen e ti po me duket se e paske leshuar oden, KEQ shum. Jeni ba taman si burrat e sodit qe nuk e din as ka e ka deren oda e tyre.

Ti shqipe a e ke ndermend me shku sivjet ne deti apo don me dal ne bjeshke .???

lyra2
16-07-07, 10:49
Desha t epyes,kur do te shkojme ne eskursion ....

gazi-de
16-07-07, 16:47
nuk po di qa te pyse,ok
Lyra2 a po te vjen zheg si mua?.....

Paradox_13
18-07-07, 05:20
Dua te pyes,..por jo,meq pergjegjen e di paraprakisht....

lyra2
18-07-07, 08:27
nuk po di qa te pyse,ok
Lyra2 a po te vjen zheg si mua?.....

Jo zheg jo,se fllad e kemi ne Germi !:biggrin:

Si po i kalon pushimet ne atdhe?

lyra2
18-07-07, 08:30
Dua te pyes,..por jo,meq pergjegjen e di paraprakisht....


Ndodh qe pergjigja ju zhgenjen....:eek:
Pse jeni i sigurte ne pergjigje?!:biggrin:

Virti
18-07-07, 15:51
dua te te pyes ne vesh... :wink:

lyra2
18-07-07, 17:10
Dua te pyes,fjala ne vesh a del ne shesh.....