PDA

View Full Version : A jeni dakord?


Linka_pz
14-06-07, 16:23
Pershendetje

Po e hap kete teme ,nuk e di a jeni edhe ju dakord mirepo mendimi ime eshte ky......
Kam shetitur e kam shetitur ,nuk jam avanturiste e as turiste por vajza me te mira se ne Dardani nuk kam takuar ende , te sjellshme te zojat etj,etj
A jeni dakord ju?
ēka mendoni ju ?
Me interesojne me shume mendimet e meshkujve ketu ,hajde mos nguroni jepni mendimet tuaja!!!

rilinda
14-06-07, 16:34
Ke desht me than t'Prizrenit nashta? :tongue:

Bona, pak hajgare...
Lumet na pėr gjininė femėrore n'Dardani... pėr krejt nga njė puthje kėshtu http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Shqiptare
14-06-07, 16:36
Ke desht me than t'Prizrenit nashta? :tongue:

Bona, pak hajgare...
Lumet na pėr gjininė femėrore n'Dardani... pėr krejt nga njė puthje kėshtu http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Rilind, s'osht dasht ti me shkrujt ketu moj, se hapesja e temes ka potencu, veq mashknia me u deklaru per PRO e CONTRA :biggrin:

Apo mos vall ti e permbush numrin e pakte te mashknise qe e kemi ktu e po jep pergjigje ne vend tyne ti? :biggrin:

rilinda
14-06-07, 16:39
Po atyne po ju vjen inati me ardh edhe mu deklaru, kshtu qe edhe na e lavdojm vetin :D (s'bohet nami veeeeq kaniher) :D:D:D

uck_aksh
14-06-07, 16:58
Pershendetje

Po e hap kete teme ,nuk e di a jeni edhe ju dakord mirepo mendimi ime eshte ky......
Kam shetitur e kam shetitur ,nuk jam avanturiste e as turiste por vajza me te mira se ne Dardani nuk kam takuar ende , te sjellshme te zojat etj,etj
A jeni dakord ju?
ēka mendoni ju ?
Me interesojne me shume mendimet e meshkujve ketu ,hajde mos nguroni jepni mendimet tuaja!!!

Linka_Pz mbase te kam edhe bashkevendase nuk kam qare pa te lavderuar ahahahah
kam respekt ndaj te gjithve te gjith jan te sjellshme o jeni ma te mirat bre
LUM DARDANIA edhe na qe ju kem juve
veq vazhdoni

gazi-de
14-06-07, 16:59
-Shkova ka se shkova,vasha si te dardanis ase kunde nuk takova.........-
pershendetje Linka respekt per temen.
vashat e dardanis me te bukurat me bote dhe talente..edhe pse nga nje her po na ngucin shume,po ju ka hie....respeket
ju pershendes te gjithave vashat e dardanis,dhe ju qafi ni her,nese bon...hahahahahahahahahhaha

Agolli
14-06-07, 17:06
Po atyne po ju vjen inati me ardh edhe mu deklaru, kshtu qe edhe na e lavdojm vetin :D (s'bohet nami veeeeq kaniher) :D:D:D
Erdha une, per inati te Rilindes! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Sa i perket pyetjes, pajtohem plotesisht deri dikund, pra deri tek (oda e grave) ahahah! Aty syte dojn me ti nxjerr! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif (Shaka)
Jeni dhe meritoni c'do lavdat nga ana ime!

rilinda
14-06-07, 17:10
hahahahahaha... qy ēka osht inati i neve, shqiptarve... hahahahah s'ke tu shkru asni djal edhe kadal, dal u gjallnun :D:D

Agolli
14-06-07, 17:16
hahahahahaha... qy ēka osht inati i neve, shqiptarve... hahahahah s'ke tu shkru asni djal edhe kadal, dal u gjallnun :D:D
A dejuzka qe je ti ooooooooooooo http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
14-06-07, 17:19
A dejuzka qe je ti ooooooooooooo http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahahhahahaha...
ēka kokna n'qef more unė sot? Garant i kom marr do virusa t'Turistit dje :D


hajt pe boj edhe ni pėrshėndetje pėr djemt e forumit Dardan :d
Ju pėrshėndes krejtveeee, e lumet na ēikat pėr juve :biggrin:

Agolli
14-06-07, 17:23
hahahahhahahaha...
ēka kokna n'qef more unė sot? Garant i kom marr do virusa t'Turistit dje :D


hajt pe boj edhe ni pėrshėndetje pėr djemt e forumit Dardan :d
Ju pėrshėndes krejtveeee, e lumet na ēikat pėr juve :biggrin:
ahahahahahahahah....
Falemnderit Rilinda, te lumit na per juve asi i lumi une! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
14-06-07, 18:52
Shkova ka nuk shkova, botėn e kerkova, poor vashat ma t'bukura i kishte kosova :tongue: nga Shaqir Cėrvadiku hahahahaha

Amu mendimi jem esthe se.. qikat e kosoves nuk i njoh krejt, kshtu qe 12 poena shkojn per qikat e ......(tambur/daull)..... ..... "Qikat e Forumit" :biggrin::biggrin:

Linka_pz
14-06-07, 20:44
Ke desht me than t'Prizrenit nashta? Bona, pak hajgare... Lumet na pėr gjininė femėrore n'Dardani... pėr krejt nga njė puthje kėshtu Po duke u bazuar ne ty,se per veti nuk muj me fol une !!!! Per mua te gjitha jeni te mrekullueshme pa perjashtim.

Linka_pz
14-06-07, 20:50
Ju flm shume te gjitheve per fjalet miradije qe keni shprehur !
Nuk do te thote se mund te shkruajne vetem meshkujt por edhe vajzat pse jo?

rafet llapjani
14-06-07, 22:59
Pershendetje

Po e hap kete teme ,nuk e di a jeni edhe ju dakord mirepo mendimi ime eshte ky......
Kam shetitur e kam shetitur ,nuk jam avanturiste e as turiste por vajza me te mira se ne Dardani nuk kam takuar ende , te sjellshme te zojat etj,etj
A jeni dakord ju?
ēka mendoni ju ?
Me interesojne me shume mendimet e meshkujve ketu ,hajde mos nguroni jepni mendimet tuaja!!!

Te pershendes Linka pz per tem cka mendoj pse ti mue nuk me ke shti ne spisak qatu ngat teje diku si kacavirrun ne pal te kombilizonit se tan ishin kan dakor permisoe gabimin ahgaghahgahghagaghahgahghgahgahgahgaghaghahgagh

luckyman
14-06-07, 23:22
A jeni dakord me Albin Kurtin!?

instruktori
15-06-07, 00:48
Ma e mira nder ma te mirat mundesh me qen e nderuara Linka_pz.

Me qene se ne Dardani une kam hasur ne shume vajza qe meritojne urime dhe pergezime lavdata dhe komplimentee nder to jeni edhe ju .
Prandaj me shkrimet e juaja shume te mira dhe me sjelljet e juaja shume te qytetruara tregoni se jeni e mire nder te mirat.
Ju uroj shume te mira ne jete dhe sukseset kurr mos ju mungofshin .

Ju pershendet me shume respekt

Instruktori

rilinda
15-06-07, 00:49
A jeni dakord me Albin Kurtin!?

A u lodhe ej?

rilinda
15-06-07, 00:50
Te pershendes Linka pz per tem cka mendoj pse ti mue nuk me ke shti ne spisak qatu ngat teje diku si kacavirrun ne pal te kombilizonit se tan ishin kan dakor permisoe gabimin ahgaghahgahghagaghahgahghgahgahgahgaghaghahgagh

khuuuu...ēfarė avanturisti je bo!!!:biggrin: :tongue:

Linka_pz
15-06-07, 12:23
http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Pershendetje e nderuara Linka_pz


Ma e mira nder ma te mirat mundesh me qen e nderuara Linka_pz.

Me qene se ne Dardani une kam hasur ne shume vajza qe meritojne urime dhe pergezime lavdata dhe komplimentee nder to jeni edhe ju .
Prandaj me shkrimet e juaja shume te mira dhe me sjelljet e juaja shume te qytetruara tregoni se jeni e mire nder te mirat.
Ju uroj shume te mira ne jete dhe sukseset kurr mos ju mungofshin .

Ju pershendet me shume respekt

Instruktori


Flm shume i nderuari INSTRUKTOR por eshte nje fjale popullore ku thuhet Me kon rrish ashtu behesh ,kur jam ne shoqeri te mire edhe une jom bo e mire .
Flm edhe njehere per keto fjale dhe per respektin qe ke !
Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat
Me shume shume respekt per ty Linka_Pz!

Zero Cool
15-06-07, 12:40
A jeni dakord me Albin Kurtin!?
Apsolutisht :biggrin:

rafet llapjani
15-06-07, 12:48
A jeni dakord mi ndrru dhit per nje fellanz ? hahahahhahhah

Shqiptare
15-06-07, 12:51
A jeni dakord mi ndrru dhit per nje fellanz ? hahahahhahhah

Refeto, ruju fllanxave, se ne vend tyne po merr naj bume prej tyne:

http://haurat.free.fr/images/Armes/armes019.gif

:biggrin:

rafet llapjani
15-06-07, 12:54
Refeto, ruju fllanxave, se ne vend tyne po merr naj bume prej tyne:

http://haurat.free.fr/images/Armes/armes019.gif

:biggrin:


Qy per bum bum jan me ba me fllanxa e jo si vaze te percollanit mi qit ne dritare hahahahahahaahhaha

aLbaChiCk
15-06-07, 12:54
Refeto, ruju fllanxave, se ne vend tyne po merr naj bume prej tyne:

http://haurat.free.fr/images/Armes/armes019.gif


:biggrin:


Shqipe qe edhe stupcin ta pruna http://cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

rafet llapjani
15-06-07, 12:59
Shqipe qe edhe stupcin ta pruna http://cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Albachick a stupc po bjen jo nuk te vyn kurgju se nuk kemi koh mu rreh po ktu duhet si raisllingat mu perrla aghaghaghaghaghagh

Linka_pz
15-06-07, 13:19
Mosni bre se nuk eshte koha e stupcave hahahahahah!!

ssara
15-06-07, 13:20
Mosni bre se nuk eshte koha e stupcave hahahahahah!!

jam dakord me ty......

rafet llapjani
15-06-07, 13:23
jam dakord me ty......

Bravo Linka pz #

edhe Ssara kallxoju qe sduhet me stupca po me dashni nder veti qy aghaghaaghaghaghaghaghaghagh

gazi-de
17-06-07, 13:46
A jeni dakorte me veren bre?hghghghghg

luckyman
17-06-07, 16:19
A u lodhe ej?Jo jo kapak,...a u lodhe ti oj hallé,a u zhegite a. :biggrin: !


A jeni dakord per shtyrjen e statusit?!!!

Arkza
17-06-07, 16:23
Qfare mendoni per mua ! ? a mendoni se s'jam aq e Shoqerushme dhe Agresive !?
A jeni Dakort me kete edhe ju !? :biggrin:

Arkza
17-06-07, 16:24
Jo jo kapak,...a u lodhe ti oj hallé,a u zhegite a. :biggrin: !


A jeni dakord per shtyrjen e statusit?!!!Jooooooooo Aspak sjam Dakort me Shtyrejen e Statusit :redface:

luckyman
17-06-07, 16:36
Qfare mendoni per mua ! ? a mendoni se s'jam aq e Shoqerushme dhe Agresive !?
A jeni Dakort me kete edhe ju !? :biggrin:Oh ti je si shpirt,rrushé je ti,:tongue: dhe kur je agresiv nuk je aq e shoqerueshme:biggrin: !

instruktori
19-06-07, 19:58
Qfare mendoni per mua ! ? a mendoni se s'jam aq e Shoqerushme dhe Agresive !?
A jeni Dakort me kete edhe ju !? :biggrin:


Arkza ti je nje njeri shume i mire me kultur te gjer she shume e qytetruar por

Je shume e Shoqerushme dhe hiq Agresive

Ky eshte mendim i imi

luckyman
22-06-07, 01:22
A jeni dakord me jau pru nga nje kafe :biggrin:

vjeshta
22-06-07, 01:25
A je dakort ti per me e pi ne kafen tende ...... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Estella
02-09-08, 18:37
Pershendetje

Po e hap kete teme ,nuk e di a jeni edhe ju dakord mirepo mendimi ime eshte ky......
Kam shetitur e kam shetitur ,nuk jam avanturiste e as turiste por vajza me te mira se ne Dardani nuk kam takuar ende , te sjellshme te zojat etj,etj
A jeni dakord ju?
ēka mendoni ju ?
Me interesojne me shume mendimet e meshkujve ketu ,hajde mos nguroni jepni mendimet tuaja!!!
pajtona me ty linka_pz....

selvija
02-09-08, 20:56
Ajeni dakort tash pas iftarit me pi nga nje kaffe ,,qe besa mir na kish bo

Fshatari
02-09-08, 21:21
Ajeni dakort tash pas iftarit me pi nga nje kaffe ,,qe besa mir na kish bo
Shko te kafja se po e pergatis! Tash e mora detyren!

Gjumashja
02-09-08, 21:28
s`ma mer mendja qe femra si te dardanise nuk ka askund... :biggrin: ... as nuk do te kete... po djemt natave te medha kishin lind qe e kane pas fatin... ti shkembejn mendimet me ne...:tongue:

LuLjaa
02-09-08, 23:23
Gjumashja a me than dakort a jo :D

ninnela
02-09-08, 23:56
Oj Lule Bre A Hala Edh Epo Vet A ...dakord Edhe Shume Bile Mos Ja Rrit Morrin Djemve Tash Qy ................ahahhahahhaa

LuLjaa
03-09-08, 00:10
Oj Lule Bre A Hala Edh Epo Vet A ...dakord Edhe Shume Bile Mos Ja Rrit Morrin Djemve Tash Qy ................ahahhahahhaa

E po thojn ma mire o me vet, se me than kryne n'veti me ni here ta marrin inati hahahahaha edhe jo, jaa s'foli keq per kerkan tybe njerz jan edhe ata ken qysh ken

A je dakort ti xemel :D

ninnela
03-09-08, 00:14
PO QYSH JO O QPILT ............ :biggrin:


A JE DAKORD ME ARDH ME HONGER PASUL PA M,ISH PER IFTAR TE UNE ?....AHAHAHHA

LuLjaa
03-09-08, 00:23
PO QYSH JO O QPILT ............ :biggrin:


A JE DAKORD ME ARDH ME HONGER PASUL PA M,ISH PER IFTAR TE UNE ?....AHAHAHHA

Poo, dakort se bash pa mish ma kana :D

limpx
03-09-08, 00:29
a jeni dakort qe dikush i mbylli temat qe kem tu fol :P

ninnela
03-09-08, 00:32
ma shume se dakord bile ani kishe po bojna pune te madhe kto fshisat e forumit ncncnncncnc

rilinda
03-09-08, 00:33
Rrini rahat se pastrim gjeneral i kemi hi e po ju fshijm edhe juve pahiri :P:D

limpx
03-09-08, 00:33
ma shume se dakord bile ani kishe po bojna pune te madhe kto fshisat e forumit ncncnncncncajt mos u bo marak se prej xhelozis e kan hahahaa

limpx
03-09-08, 00:33
Rrini rahat se pastrim gjeneral i kemi hi e po ju fshijm edhe juve pahiri :P:Dhahaha neve me na fshi si keni renet po ruju pi hupni userat me kto sene :P e fshihum vet na :P

LuLjaa
03-09-08, 00:34
Rrini rahat se pastrim gjeneral i kemi hi e po ju fshijm edhe juve pahiri :P:D

..Dakort mesusee se une ikaa krejt ma mire s'po jav za udhen kerkujt :)

ninnela
03-09-08, 00:35
eh bash qashtu bre limpush topi se lun ...ahhahahaaaaaaaaaa

limpx
03-09-08, 00:37
eh bash qashtu bre limpush topi se lun ...ahhahahaaaaaaaaaaninnela e po ktu ka njerz me dhimbje shpine ka njerz qe perdorin kosmodiski hahhhaa

ninnela
03-09-08, 00:39
ahahhahahaaaaaa po tybe edh dormeon zot o zot qa mke shti me kesh

a pe don ni sakez nime se kish eqef me bo ballona ahhahahaaaaaaaaaa

limpx
03-09-08, 00:44
ahahhahahaaaaaa po tybe edh dormeon zot o zot qa mke shti me kesh

a pe don ni sakez nime se kish eqef me bo ballona ahhahahaaaaaaaaaahahahahaahahahahahahah bire valla se spo rrihet :P

rilinda
03-09-08, 00:45
..Dakort mesusee se une ikaa krejt ma mire s'po jav za udhen kerkujt :)


Hahahahahaha... hajde sante me tat ma heret :D

Tinky-Winky
03-09-08, 00:45
Rrini rahat se pastrim gjeneral i kemi hi e po ju fshijm edhe juve pahiri :P:D
une spo shoh te votimet e sondazhet qe po lun najsend se bash qaty asht lazem per nje generallke , se i keni t hollu ato kutija me tyrlifar humorista t lodhte e menjemdhaja e tash ishin ardhe edhe do hajduta e aiiiiiii me t dhimt syte me ja lshue . shnetje

limpx
03-09-08, 00:49
a jeni dakort qe kjameti so larg hahahaahah

rilinda
03-09-08, 00:51
une spo shoh te votimet e sondazhet qe po lun najsend se bash qaty asht lazem per nje generallke , se i keni t hollu ato kutija me tyrlifar humorista t lodhte e menjemdhaja e tash ishin ardhe edhe do hajduta e aiiiiiii me t dhimt syte me ja lshue . shnetje

Kadal de se qe sa kallzova qė jemi hi me ja bo ni pastrim gjeneral kqyre nihere... :P

limpx
03-09-08, 00:54
a pot doket mir qeshtut rilinda :P

limpx
03-09-08, 00:56
a jeni dakort mu qu une me ec me flejt mas mirti :P

ninnela
03-09-08, 01:18
Une Po Tybe Bashke Me Ty ...ahahhahaha

limpx
03-09-08, 01:25
Une Po Tybe Bashke Me Ty ...ahahhahahama ma bashk s emarre hahahahaha

ninnela
03-09-08, 01:32
ma ma bashk s emarre hahahahaha

AHHAHAHAHHA PSE BRE QA THASH KEQ QY ...........:tongue:

limpx
03-09-08, 01:34
AHHAHAHAHHA PSE BRE QA THASH KEQ QY ...........:tongue:qysh qa mthe ishalla ste kan pa se e msheli temen meniher hahaha

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:05
Her jam , e her nuk jam , kret mvaret prej valeve te nervozitetit...

Hajra
19-05-11, 21:12
....po mor qysh jo,