PDA

View Full Version : egi


Faqet : 1 [2] 3

Amina
12-12-07, 23:01
Mirembrema egi, kalo nje nate te kendshme.
Möge dies eine besondere Nacht für dich sein!

Sy_kaltra
13-12-07, 21:01
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

BE LK
14-12-07, 13:46
Nje pershendetje nga ana ime Egi. te uroj te gjitha te mirat.

BE LK

ssara
14-12-07, 15:05
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem Egi

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:04
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

egi
14-12-07, 20:53
turist, Amina, Sy kaltra, BE LK, ssara dhe Dardan ju falimenderoj te gjithve per pershendetje. :biggrin:

selvija
14-12-07, 23:41
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

L~Nora
15-12-07, 00:57
..........
1087
.....

Linka_pz
15-12-07, 10:01
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

DritonPR
17-12-07, 22:16
come back sepse i have to tell you diqka shum interesting :D

Nirvana Band
18-12-07, 14:06
Pershendetje e nderuara shoqe.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:32
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:47
Pershendetje Egii me Fat Kurban Bajramin dhe le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!!

Lona
18-12-07, 15:32
Pershendetje Egi , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
19-12-07, 09:46
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 11:03
Pershendetje egi,me fat Kurban Bajrami...............................

Zero Cool
19-12-07, 11:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Prishtinasja_
20-12-07, 17:16
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:37
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

BE LK
21-12-07, 13:56
Urime per festen e kurban bajramit. Zoti ju meshirofte.

BE LK

LABI
21-12-07, 14:25
Te uroj festen e Kurban Bajramit
Me fat.

~AmaZonA~
21-12-07, 19:16
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

DritonPR
21-12-07, 22:17
Hiii Egi

Me fat Bajramin ty dhe familjes me qdo te mirat ne jete :biggrin:

egi
22-12-07, 14:23
Dardan Kastrati, lona, Arkza, Lulja, Prishtinasja, Linka PZ, gazi de, ZC, BE LK, Labi, Amazona, DritonPR, ju falimenderoj sinqerisht per keto urime..dhe njekohesisht jau deshiroj nje jet te plot siq don Zoti.. :smile:

gjini
22-12-07, 17:02
egi , he bukuroshe te pershendes dhe te uroj nga zemra lumturi e gezime shendet e begati ne jete dhe paq festa te bukura

Cia-Ferizaj
22-12-07, 17:15
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

Amina
22-12-07, 21:52
Me fat Bajrami egi, e te gjitha te mirat te uroje ty dhe familjes tende.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:34
Egi e nderuar , prano urimet e mia te perzemreta per festen e Kurban Bajramit , Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte me ju ne qdo haperim te qfardo sfere te jetes qe eshte e dobishme per ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:47
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:19
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:14
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif

Buqja_ch
30-12-07, 07:31
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 14:25
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:43
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 16:02
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 18:39
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:31
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:51
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Domira
31-12-07, 02:15
Gezuar Viti i Ri 2008. Te uroj shendet dhe te gjitha te mirat ne kete vit, egi.
http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:30
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

DritonPR
09-01-08, 18:12
Hiiii Egi :)

http://www.cardmaster.com/card/Good%20Bye/Post%20Card/grand.jpg

egi
09-01-08, 22:21
Gjini, Cia-Ferizaj, L-Nora, albachick, Diana, Buqja, Dardan Kastrati, Elina, rilinda, Xuki, uck-aksh, Zana_ch, Domira, Nirvana band dhe DritonPr

Ju falimenderoj shum te gjithve per keto pershendetje..Ishalla jau kthej me te mire edhe gezim.

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:39
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

BE LK
10-01-08, 16:11
Pershendetje...........................:smile:

Preshevar
10-01-08, 17:21
Hola mi amigo, cómo estįs?

... Mi BEST Saludos de mķ! :biggrin:

Espero que pronto!


El Tigre :biggrin:

egi
10-01-08, 17:28
Hola mi amigA, cómo estįs?

... Mi BEST Saludos de mķ! :biggrin:

Espero que pronto!


El Tigre :biggrin:


ahhhh graciaaaas amigo mio ..esperas que pronto que?? haha :biggrin: como sea..yo tambien =)
Pershendetje nga Belly Dancer :D

Giovanni
13-01-08, 22:51
Pershendetje egi,

Si po ja kalon....?? Pranoni urime te perzemerta nga ana ime tung Giņ.

ninnela
14-01-08, 10:29
Egi te pershendes kudo qe je

NINNELA

Preshevar
19-01-08, 15:21
Njė Ultra Pėrshėndetje pėr Egi Xinxilushi-n,

Gjenija e cila i flitke me shum se 6/7 gjuhė :biggrin:,

I uroj qe ti msoje edhe shum gjuh tjera, qe kur t'shkoje n'Cancun mos t'jesin pyk nėse i del pun mu grind me dikona qe fol veq "le Franēais" hahahahahahaa, :biggrin:


http://img18.glitterfy.com/19/glitterfy075007436D32.gif

ps: sa shtrenjt m'ka kushtue me ta boe ket
ultra-pershesh-in me yjzi, veq un qka e di hahaha
Preshevar-i,

egi
19-01-08, 23:24
Cia- Ferizaj, BE LK, Giovanni, ninnela ju falimenderoj per pershendetje shum shum shum :biggrin:

egi
19-01-08, 23:27
Njė Ultra Pėrshėndetjepėr Egi Xinxilushi-n,

Gjenija e cila i flitke me shum se 6/7 gjuhė :biggrin:,

I uroj qe ti msoje edhe shum gjuh tjera, qe kur t'shkoje n'Cancun mos t'jesin pyk nėse i del pun mu grind me dikona qe fol veq "le Franēais" hahahahahahaa,


http://img18.glitterfy.com/19/glitterfy075007436D32.gif

ps: sa shtrenjt m'ka kushtue me ta boe ket
ultra-pershesh-in me yjzi, veq un qka e di hahaha
Preshevar-i,aaaah shum shum shuuum flm...:smile: qysh s'ta dhurova edhe une nje pershendetje pak me te mire...po njeher e kqyra te tema jote e se pava tenden..se ta kisha kthy dyfysh ma mire :biggrin:
Mos u anko qe te ka kushtu shtrejt pershendetje..se ti je Money-man haahha..ki pare llom..qdo der ne shpin tende me qel aty veq paret bijn ahha..edhe ne vend te letres te wc pare ki qyh..:P nuk jesim pyk ne cancun kur ti shohin paret me killa hahahha


Sinqerisht flm per mundim =)

Cia-Ferizaj
20-01-08, 00:04
egiiiii ku je a je mire..... e paske ndreq mire oden..pom pelqen shum
nejse thash te kqyri qysh je a mos je e smut se moti ste kam pa

Preshevar
20-01-08, 11:53
aaaah shum shum shuuum flm...:smile: qysh s'ta dhurova edhe une nje pershendetje pak me te mire...po njeher e kqyra te tema jote e se pava tenden..se ta kisha kthy dyfysh ma mire :biggrin:
Mos u anko qe te ka kushtu shtrejt pershendetje..se ti je Money-man haahha..ki pare llom..qdo der ne shpin tende me qel aty veq paret bijn ahha..edhe ne vend te letres te wc pare ki qyh..:P nuk jesim pyk ne cancun kur ti shohin paret me killa hahahha


Sinqerisht flm per mundim =)

Hahahahahahahaaa mos kallxo qe jam Money-man, se po m'myt dikush per pare n'forum hahhahahaa :biggrin: JO be pak shaka se s'me ka kushtu hiq, bile fal ma lan kur i thash qe per kona :tongue:

Sinqerisht s'ka perse !

Giovanni
21-01-08, 12:05
Ti saluto tanto e ti mando un grande abraccio......:wink:

egi
21-01-08, 19:57
egiiiii ku je a je mire..... e paske ndreq mire oden..pom pelqen shum
nejse thash te kqyri qysh je a mos je e smut se moti ste kam pa

ma ka ndreq preshevari..s'po pritojka hiq hehhe
pershendetje back..po kam valla shum me msu..veq kapak po hi me kqyr qka po behet ksajde hehe

egi
21-01-08, 19:57
Hahahahahahahaaa mos kallxo qe jam Money-man, se po m'myt dikush per pare n'forum hahhahahaa :biggrin: JO be pak shaka se s'me ka kushtu hiq, bile fal ma lan kur i thash qe per kona :tongue:

Sinqerisht s'ka perse !

oooopaaa..falas ti dhan a...qysh bre hahahha
ja ty nuk te mbysin per pare po nashta per najsen tjeter ...e paret ti marin si shperblim hahahha :tongue:

egi
21-01-08, 19:58
Ti saluto tanto e ti mando un grande abraccio......:wink:
Grazie per li saluti..anche per il abbracio..ma non e necessario :tongue:

rilinda
21-01-08, 23:00
I uroj qe ti msoje edhe shum gjuh tjera, qe kur t'shkoje n'Cancun
Hahahahahhahaha... e di edhe unė kėt' historinė qė e pėmene Kankunin :biggrin: Ah ē'mi kujtove disa ēaste... n'tripa krejt :biggrin:
__________________________________________________ ____
A ka edhe njė xhelozkė mė tė madhe se Egi o he he heeeeeej?

Edhe pse je xheloze, une prap se prap t'pėrshėndeti ty me njė dhuratė:
http://smiley-msn.com/Smileys/Super-smiley//Smiley-msn.com-Super-Smiley-41123.gif

egi
21-01-08, 23:22
Hahahahahhahaha... e di edhe unė kėt' historinė qė e pėmene Kankunin :biggrin: Ah ē'mi kujtove disa ēaste... n'tripa krejt :biggrin:
__________________________________________________ ____

A ka edhe njė xhelozkė mė tė madhe se Egi o he he heeeeeej?

Edhe pse je xheloze, une prap se prap t'pėrshėndeti ty me njė dhuratė:

http://smiley-msn.com/Smileys/Super-smiley//Smiley-msn.com-Super-Smiley-41123.gif
mos u paraqit para antarve tjeter kishe ti ma e but se une qyh ahhahaha

flm shum per dhurat..e qeli kur te shkojm ne cancun bahsk me preshevarin hahahahha
nime kur e kem lan daten ahhaha :biggrin:

uck_aksh
22-01-08, 12:07
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM

Naki
25-01-08, 02:58
Se pari ju pershendes duke ju deshiruar nje fundjave te mire.Ndersa per aksionin e mirembajtejes se odes tuaj virtuale nuk dua dhurate perveq se mirekuptim ,ishte mbush dhoma me chit chate paske pasur mysafir te pakujdeshem,ju bene te fala te gjitheve per mirekuptim.Naki

Prishtinasja_
01-02-08, 10:30
Bellissima....:biggrin:


http://www.ein-kleiner-blick.de/1x194.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

Cia-Ferizaj
04-02-08, 10:14
pershendetje

http://i0.tagstat.com/images/user3/24/95/44/249544388-62303717.gif

Arkza
06-02-08, 13:20
Kudo te jesh te Pershndes shume Egi ! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:09
Pėrshėndetje ty .... egi , e nderuar !!!!

Preshevar
08-02-08, 15:54
Nje weekend te kendshem per Egi XINXILUSHIN :biggrin:

http://www.bellydance.lv/images/BellyDancer.gif


.... mos flej shum se sun po ta prishi gjumin hahahahaa

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif

Gjumashja
09-02-08, 09:11
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

egi
09-02-08, 23:07
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM

flm uck :D

Se pari ju pershendes duke ju deshiruar nje fundjave te mire.Ndersa per aksionin e mirembajtejes se odes tuaj virtuale nuk dua dhurate perveq se mirekuptim ,ishte mbush dhoma me chit chate paske pasur mysafir te pakujdeshem,ju bene te fala te gjitheve per mirekuptim.Naki

Flm Naki..shyqyr jan dal ata prej teme..se perndryshe nuk ishe ardh me me pershendet :tongue:

egi
09-02-08, 23:08
Bellissima....:biggrin:


http://www.ein-kleiner-blick.de/1x194.jpg

Grazie bella :biggrin:

egi
09-02-08, 23:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

Flm alba..shum foto e bukur :smile:

egi
09-02-08, 23:10
pershendetje

http://i0.tagstat.com/images/user3/24/95/44/249544388-62303717.gif

flm Cia..mos ha shum karrota se po te rriten vesht edhe me shum :biggrin:


Kudo te jesh te Pershndes shume Egi ! :smile:

Flm arkza..gjithashtu pershendetje edhe per ty =)

egi
09-02-08, 23:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

Ku ma qet bash Freddien qe i tutna si me kan 100 dreqen :tongue:

Pėrshėndetje ty .... egi , e nderuar !!!!

flm lacosta..po i shtrejt je hahhaa

egi
09-02-08, 23:13
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Falimenderit gjumahse..nje fundjave te kendshme edhe per ty =)

egi
09-02-08, 23:16
Nje weekend te kendshem per Egi XINXILUSHIN

http://www.bellydance.lv/images/BellyDancer.gif


.... mos flej shum se sun po ta prishi gjumin hahahahaa

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif

Hahahaah qysh ma din qefin..amon mos me kce neper bark se po vjelli more qy..ngucaqi i vogel :tongue:

Hajde ma mire me pi tamel me maca =) Ndrro personalitetin edhe identitetin ahhaha se s'ki hesap me vazhdu jeten e minit hehehe

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/06/dis-hards-to-drink-wit-lids-on.jpg

rilinda
10-02-08, 00:35
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/hugs_kisses/images/hug00016.gif


You are
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/Glitter_Words/images/73.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:33
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

egi
11-02-08, 22:23
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/hugs_kisses/images/hug00016.gif


You are
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/Glitter_Words/images/73.gif
oh fylymy my honey =) binakja jeme :biggrin:

http://www4.slikomat.com/08/0211/wxu-y1p1QZ.gif (http://www.Slikomat.com/slika/2316286.htm)

egi
11-02-08, 22:24
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

Fylymy lule =):biggrin: Pershendetje te madhe per ty

SANTANA-29
11-02-08, 22:46
http://static.twoday.net/hexamore/images/050324_2000_liebe_gruesse.jpg

Amina
12-02-08, 20:23
Egi, kalo bukur zemrushe.

lazdrani
14-02-08, 11:25
http://www.pokamax.de/motiv_gallery/postkarten_213.jpg

uck_aksh
15-02-08, 01:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 15:12
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

egi
15-02-08, 23:04
Fylymy :biggrin:
Santana29
uck aksh
Amina
lazdran
MemphisX

Albonita
16-02-08, 15:35
<<<<<<<<<<<< EgI >>>>>>>>>>>>

Prano pershendetjen time deshiroj nje fund jave te qet ...

Me shum respekt Albonita.!

Buqja_ch
17-02-08, 18:33
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:55
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

egi
19-02-08, 21:56
<<<<<<<<<<<< EgI >>>>>>>>>>>>

Prano pershendetjen time deshiroj nje fund jave te qet ...

Me shum respekt Albonita.!

Te falimenderoj Albonita per kete pershendetje..kalo bukur =):smile:

http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Falimenderit Buqe per kete video :biggrin:

egi
19-02-08, 21:57
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Muchas gracias guapetona, eres la mejor..deverdad gracias por este detaille :biggrin:

DritonPR
20-02-08, 09:52
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!

Giovanni
20-02-08, 22:28
Urime Pamvarsin.... te uroj qe te kalosh sa me mire ne Pamvarsin e Kosoves urimin e perciell nje grande bacio

turisti
21-02-08, 20:51
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

egi
22-02-08, 14:30
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!

Urime Pamvarsin.... te uroj qe te kalosh sa me mire ne Pamvarsin e Kosoves urimin e perciell nje grande bacio


Flm per kete urim..urime edhe juve shum shum..e ishalla e trashegojm te gjith kete pavarsi hahah :biggrin:

egi
22-02-08, 14:31
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Urime edhe ty, te pershendes :biggrin:

mentor*
22-02-08, 15:04
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

rilinda
22-02-08, 23:40
Uroj tė kemi mirėkuptim, vullnet pėr punė dhe vetėdije tė lartė pėr ta ruajtur kėtė qė e fituam pas shumė e shumė sakrificash!


GĖZUAR!

egi
23-02-08, 12:33
Mentor, Rilinda..flm :biggrin:
Urime edhe juve dyve edhe njeher :biggrin:

Arb
23-02-08, 12:38
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:55
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:53
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

rilinda
26-02-08, 17:31
http://www.artdecozen.com/boutique/images_produits/vSticker_vase-et-fleur_1.jpg


Xheloze, kėto lule janė pėr ty, jo nga unė, se e din ti qė lule nuk t'bi unė ty po shpulla :biggrin:
Lulen e ki preeeej... hajt qėlloja? :biggrin:

egi
26-02-08, 22:46
Arb, Diana, Dardan :biggrin: Fylymy ..gjithashtu edhe juve ju koft perhajr hehe

egi
26-02-08, 22:48
http://www.artdecozen.com/boutique/images_produits/vSticker_vase-et-fleur_1.jpg
Xheloze, kėto lule janė pėr ty, jo nga unė, se e din ti qė lule nuk t'bi unė ty po shpulla :biggrin:
Lulen e ki preeeej... hajt qėlloja? :biggrin:

HM....keto lule me siguri s'jan prej teje..xheloze hehehe..pos'po di te kujna jan..s'kom shum adhurues..po apet si apet s'po di :tongue:

LABI
27-02-08, 14:19
hello belly dancing girl :wink:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2755312/2/istockphoto_2755312_white_rose.jpg

Preshevar
27-02-08, 14:34
HM....keto lule me siguri s'jan prej teje..xheloze hehehe..pos'po di te kujna jan..s'kom shum adhurues..po apet si apet s'po di :tongue:

WoaooW qfar lulaaaaaa t'pruni xhelozka :tongue:
Ta paskan heshue odėn bashk me urimet e Pavarsisė hahahaaa
Te pershendes bajagi (:p) dhe kaloja Xix'xilush....:biggrin:

http://www.artdecozen.com/boutique/images_produits/sticker_adhesif_fleurs_pop74.gif

Cia-Ferizaj
28-02-08, 13:43
eggi tash te kqyri mos je pijav per pavaresi ........urime pavaresin

egi
29-02-08, 07:34
hello belly dancing girl :wink:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2755312/2/istockphoto_2755312_white_rose.jpg

Thank you Johnny Bravo :biggrin:

egi
29-02-08, 07:35
eggi tash te kqyri mos je pijav per pavaresi ........urime pavaresin

Hehehe...flm qe po kujdesesh :biggrin: Jo s'jam pijav po jam trullav heheh Klm

egi
29-02-08, 07:37
WoaooW qfar lulaaaaaa t'pruni xhelozka :tongue:
Ta paskan heshue odėn bashk me urimet e Pavarsisėhahahaaa
Te pershendes bajagi (:p) dhe kaloja Xix'xilush....:biggrin:

http://www.artdecozen.com/boutique/images_produits/sticker_adhesif_fleurs_pop74.gif
Ato lula jan me te bukurat ne bote..dhe hala kurrrrr askush nuk me ka fal lule kaq te bukura :biggrin: Falimenderit per pershendetjen..do ta kthej mundimin edhe po vi po sillna kapak te oda jote =)

gjini
29-02-08, 21:46
egi qika ma e re e forumit te pershendes dhe te uroj kete dite dhe ditet e ardhshme ti kesh te lumtura per jete e mot ne kososven si shtet
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

LABI
01-03-08, 17:57
hello cuty ( huhaa , don't u think I look preety ... huha this is me Jonny Bravo )

hhahah pershendetje

weekand te rehatshem :biggrin:

egi
01-03-08, 22:09
egi qika ma e re e forumit te pershendes dhe te uroj kete dite dhe ditet e ardhshme ti kesh te lumtura per jete e mot ne kososven si shtet
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Falimenderit gjini shum, e njejta vlen dhe per ty =):smile:

egi
01-03-08, 22:10
hello cuty ( huhaa , don't u think I look preety ... huha this is me Jonny Bravo )

hhahah pershendetje

weekand te rehatshem :biggrin:

Hello flokpremi :D i paske pre floket hehe :biggrin: Urime frizura e re..hehehe..Klm edhe ti bukur

MemphiSx
02-03-08, 16:44
egi te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

rilinda
06-03-08, 16:42
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

rilinda
07-03-08, 20:33
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gifhttp://emoticons4u.com/fingers/fing30.gif

Diana007
08-03-08, 15:55
Egi Urime 8 Marsi.

http://www.arenaflowers.com/product_image/large/242-red_rose_posy.jpg

egi
12-03-08, 22:56
MemphisX, rilinda, Diana007, ju falimenderoj per vizit..tjera here mos harroni mi mar plaqkat e juve se ma keni ba dhomen lom :tongue: :biggrin:

mentor*
12-03-08, 23:15
Ciao bella – come stai?
te pershendes

mentor*

ninnela
13-03-08, 14:05
EGI XINXILISHE TE PERSHENDES KUDO QE JE :smile:

NINNELA

Cia-Ferizaj
13-03-08, 15:10
eggiiiiii nuk te pruna kurgjo se se pash te arsyeshme me te pru.... ?

kalofsh mire

Nirvana Band
18-03-08, 14:53
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 02:31
Pershendetje shoqja e mesuses tem :D


http://www.send-flowers-australia.com.au/images/red_roses.jpg

Linka_pz
19-03-08, 13:04
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

egi
22-03-08, 22:44
mentor, ninnela, Cia, Nirvana, Lulja, Linka, uck_aksh..flm per pershendetje :biggrin:

http://images.zwani.com/graphics/thanks_for_the_add/images/thanks-for-the-add-13.jpg

rilinda
25-03-08, 11:52
Edhe pse nuk po kom koh me nejt n'msn, une nuk t'kom harru ty. Mpuuuuuq shuuuumė. ;)

lovely
25-03-08, 22:04
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

egi
29-03-08, 22:01
Xheloze....flm qe s'po me harron :D

http://www.zwani.com/graphics/thank_you/images/1.gif

egi
29-03-08, 22:03
Lovely..do te vi edhe une...bile per me vallzu e para jam..jau bej disponimin yhyyyy :biggrin:

http://www.zwani.com/graphics/thank_you/images/7.jpg

gazi-de
29-03-08, 22:27
Pershendetje egi apo sugarice shpdesoj qe je mire dhe po kalon mire..
me ne fund ta bleva fustanin besoj te pelqen,hahaha
http://www.soniasbridal.com/images/Q924_back_small.jpg
http://nachhaltigkeit.blogs.com/nachhaltig/images/rose.jpg
qe edhe nje lule,grüse...........

egi
29-03-08, 22:34
Pershendetje egi apo sugarice shpdesoj qe je mire dhe po kalon mire..
me ne fund ta bleva fustanin besoj te pelqen,hahaha
http://www.soniasbridal.com/images/Q924_back_small.jpg
http://nachhaltigkeit.blogs.com/nachhaltig/images/rose.jpg
qe edhe nje lule,grüse...........


Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac qitash me befasove...po ku e gjete kete model te ri..shum i bukur fustaniiiii woooooow ..te lumshin paret :biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif

gazi-de
29-03-08, 22:38
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac qitash me befasove...po ku e gjete kete model te ri..shum i bukur fustaniiiii woooooow ..te lumshin paret :biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif
keshtu eshte baci e paske harru a,ahahahhahaha
gjithehere me befasita,e trashigosh,edhe siq thojn te ne shtirrsh,e shkyfsh,hahahahah

egi
29-03-08, 22:39
keshtu eshte baci e paske harru a,ahahahhahaha
gjithehere me befasita,e trashigosh,edhe siq thojn te ne shtirrsh,e shkyfsh,hahahahah

te lumt goja..bre po te kom bac per merak :biggrin: i vetmi bac qe e kam..edhe me i mrekullueshmi ne bote heehe

Cia-Ferizaj
30-03-08, 01:57
http://i7.tagstat.com/images/user3/53/82/67/5382673201-62253854.jpg

Elina
31-03-08, 16:57
Egi,Xinxilushe...Pershendetje per ty :smile:

instruktori
01-04-08, 16:19
Pershendetje e nderuar

Preshevar
06-04-08, 12:53
Xixilushe nje week-end te kendshem te rehatshėm e sa me te lumtur per tye :smile:

Selam nga miniiiiiiiii :biggrin:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2951125/2/istockphoto_2951125_spring_in_green.jpg

egi
06-04-08, 14:59
http://i7.tagstat.com/images/user3/53/82/67/5382673201-62253854.jpg


Po ku e gjete kete mac :tongue: Flm hehhe

egi
06-04-08, 15:00
Egi,Xinxilushe...Pershendetje per ty :smile:

Elinushe flm per pershenetje..te pershendes e doku moj..se me ka mar malli me fol me tye :smile:

Pershendetje e nderuar

I humbur dhe i gjetur..te pershendes :biggrin:

egi
06-04-08, 15:01
Xixilushe nje week-end te kendshem te rehatshėm e sa me te lumtur per tye :smile:

Selam nga miniiiiiiiii :biggrin:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2951125/2/istockphoto_2951125_spring_in_green.jpg

Psssstt..tash ton e dijn qka je ti..mini :tongue: Pershendetje

Prishtinasja_
08-04-08, 10:59
Hola bellissima :biggrin:

Flores para ti............::wink:

http://i235.photobucket.com/albums/ee201/recadosanimados/gifsamor/z-flores1.gif

Preshevar
12-04-08, 13:03
NJĖ KARROCĖ ME TRENDAFILA PĖR XłNXłLU§H€N ! :smile:


http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/TN-12166-fleurs.gif

WEEK-END TE KENDSHEM !
...........

egi
15-04-08, 21:21
Prishtinase, falimenderit shum :D mi bella amiga de distante :smile:

Preshevar, ku mi qit krejt keto lule more ..s'di a kom boll uj mi ujit :biggrin: Flm per disponim :wink:

Oqeani
18-04-08, 15:40
Egi nje week-end te kendshem per ju .....

uck_aksh
21-04-08, 00:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Adrenalina
23-04-08, 09:53
http://i44.photobucket.com/albums/f20/nathalie79/ae197.jpg


Xinxilushe prano pershendetjet e mia me te sinqerta per ty, Adrenalina!

Sy_kaltra
27-04-08, 13:09
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

rilinda
27-04-08, 13:10
Just a note to say hello
Before I start my day
Couldn't help but drop a line
To my friend so far away
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
As I sip my fresh brewed coffee
Thoughts of you have crossed my mind
I'm sending morning greetings
And hope your day is fine
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
Today is filled with sunshine
Like the friendship we two share
My day will be just dandy
I'll pretend that I am there
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
I have to go for now my friend
Have lots to do today
Just wanted to say good morning
In this e-mail sent your way

HAVE A WONDERFUL DAY!

egi
27-04-08, 15:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif


Flm per kete dore :biggrin:

egi
27-04-08, 15:32
Egi nje week-end te kendshem per ju .....

Oqean falimenderit, merci hehe!

Estella
27-04-08, 15:32
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss19_thumb.gif

egi
27-04-08, 15:33
http://i44.photobucket.com/albums/f20/nathalie79/ae197.jpg


Xinxilushe prano pershendetjet e mia me te sinqerta per ty, Adrenalina!

Keto engjellushe jemi na dyja apo :biggrin: Po qysh si pranoj Adrenalin! Falimenderit shum shum =)

egi
27-04-08, 15:34
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

Kaltrushe, shumus flmushe :biggrin:

egi
27-04-08, 15:37
Just a note to say hello
Before I start my day
Couldn't help but drop a line
To my friend so far away
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
As I sip my fresh brewed coffee
Thoughts of you have crossed my mind
I'm sending morning greetings
And hope your day is fine
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
Today is filled with sunshine
Like the friendship we two share
My day will be just dandy
I'll pretend that I am there
http://www.kim-arts.com/postcard/pix/colouroflifefloat.gif
I have to go for now my friend
Have lots to do today
Just wanted to say good morning
In this e-mail sent your way

HAVE A WONDERFUL DAY!

OOOOOOOH BINAKEEEEEE, PO LOQK TE KOM KREJT =) JA DIN RENDIN TI =)

http://www.xoospace.com/myspace/graphics/23348.gif

gazi-de
28-04-08, 23:48
ooooooooj sugarice po si te kom moj,te pershendes qum.
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:39
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:14
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Dukagjinas_i
30-04-08, 08:04
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

...Xinxilushe,,,deshiroj te kaloni nje dite te qete dhe suksese !

°Avan_Turist°
30-04-08, 22:30
http://www.grusskartenmonster.de/images/cards/blumen/blumen11.jpg (http://www.grusskartenmonster.de/grusskarte-blumen-50.html#)

Prishtinasja_
01-05-08, 09:33
Ein Gruss für unsere "kleine" EGI ...:biggrin:

http://i195.photobucket.com/albums/z113/grinzebacke/gruesse.jpg

Diana007
01-05-08, 09:35
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif

sunrise
03-05-08, 20:17
halo, chocolates para una amiga
http://img169.imageshack.us/img169/8756/valentinepp4.jpg (http://imageshack.us)

MemphiSx
05-05-08, 11:50
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

egi
15-05-08, 20:19
Bac
Adina
Lule
Dukagjinas
Avan Turist
Prishtinase
sunrise
Diana
Memphis X

Ju faleminderoj shum per keto pershendetje, me te cilat sepaku e di qe nuk me keni harru...

Giovanni
16-05-08, 07:59
http://www.thedatesafeproject.org/images/button.gif

rilinda
16-05-08, 18:21
http://z.about.com/d/compsimgames/1/7/A/v/1/DH_Solis_Slap.jpg


p.s. edhe kjo osht pėrshėndetje edhe shkon mas kiss-it :tongue::biggrin:

°Avan_Turist°
17-05-08, 15:34
http://www.grusskartenmonster.de/images/cards/blumen/blumen8.jpg (http://www.grusskartenmonster.de/grusskarte-blumen-47.html#)

LaCoStA
18-05-08, 10:30
Pershendetje xinxillushe

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

rilinda
18-05-08, 14:48
Binakeeee...
http://www.zwani.com/graphics/spanish/images/apic111.jpg

DritonPR
24-05-08, 07:17
ewwwwwwww you're still here, bleeeeeeeeeh

egi
24-05-08, 23:23
Giovanni, non hai il permesso heheh

Rilinda, binake mos hup, po sillu kanihere ta shoh syretin

Avan Turist, te flm per lule, vielen dank fur die Blumen, vielen dank, vie lieb von dir hehehhe

Lacosta, me prune nje kerr me er hehe, flm shum a hehe

Driton, po hala jam ketu..a mendove qe deka a..per inat tendin po rri ..kop tash haha

DritonPR
24-05-08, 23:49
jo thash mos te ka dek beqaria se keshtu me dek ti jo skena qef hala njeher jo hahah

Jana
24-05-08, 23:52
Pershendetje....

http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg

Albonita
25-05-08, 00:21
xInXiLuShE TE PERSHNDES SHUM KU DO SE GJINDESH oOoOoOoOoO(MALA SLATKA)

TA DREGOJ KET MUZIK SHPRSOJ SE TE PELQEN SHUM...!


http://de.youtube.com/watch?v=5NZlQzXCMgQ&feature=related#Me shum Rrespekt >>Albonita.!

Arkza
25-05-08, 16:14
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Amina
26-05-08, 11:34
Egi, motrushe e vogel, u kheva, si kohe pas kohe, e din ti. Te pershendes.

Estella
27-05-08, 11:00
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Preshevar
27-05-08, 18:12
Nė duar t'paqta,..........(p_-)

http://images2.hiboox.com/images/4707/0pjsuhr2.jpg

rilinda
28-05-08, 13:51
Hahahahhahahahahahahhahahahahahhaha ahhahahahahah ha hahahahha
Veē mos gabo me m'vet pse kesha hahahahahha ha ahahhahah aha hahahha

http://www.zwani.com/graphics/good_day/images/13.gif

ninnela
30-05-08, 23:59
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

aLbaChiCk
07-06-08, 20:38
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/80nr39j.jpg

egi
07-06-08, 23:22
Pershendetje....

http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg

Jana flm per kete lule te bukur..=)

egi
07-06-08, 23:25
xInXiLuShE TE PERSHNDES SHUM KU DO SE GJINDESH oOoOoOoOoO(MALA SLATKA)

TA DREGOJ KET MUZIK SHPRSOJ SE TE PELQEN SHUM...!


http://de.youtube.com/watch?v=5NZlQzXCMgQ&feature=related#Me shum Rrespekt >>Albonita.!

Oh flm shum Albonit..Te pershendes edhe une ty shum shum shum dhe nje perqafim te ngroht e ke prej meje =)

egi
07-06-08, 23:31
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Flm arkzushe shum..qe po te bjen ndermend me me pershendet..moti skem fol =)

egi
07-06-08, 23:33
Egi, motrushe e vogel, u kheva, si kohe pas kohe, e din ti. Te pershendes.

Oj Aminaaaa...po sillesh kanihere..sillu pak ma shum ketu hehee =) mpuq

egi
07-06-08, 23:34
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Viellen Dank Estella =)

egi
07-06-08, 23:38
Nė duar t'paqta,..........(p_-)

http://images2.hiboox.com/images/4707/0pjsuhr2.jpg

Aaaaaa, shum faleminderit, krenohem per nje shoqeri te till :smile:

http://www.coolfreeimages.net/images/friendship/friendship_08.jpg

egi
07-06-08, 23:39
Hahahahhahahahahahahhahahahahahhaha ahhahahahahah ha hahahahha
Veē mos gabo me m'vet pse kesha hahahahahha ha ahahhahah aha hahahha


http://www.zwani.com/graphics/good_day/images/13.gif
OOOOOOOOh xhelozja qka po me kesh ketu...shi...hahhahaha
Po te dves po se kom drejt me dit...qka keshe haahha :biggrin:

egi
07-06-08, 23:40
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Shum faleminderit per keto lule ndryshuese hehe :smile:

egi
07-06-08, 23:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/80nr39j.jpg

Oh vielen vielen Dank, meine susses Madchen...:D Pershendetje edhe per ty :smile:

Albonita
10-06-08, 07:03
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:28
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:39
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
14-06-08, 19:07
egi ne bus ti pobegel pa te pershendeten une jo hahahahah

Qe qetu erdha po ti la do lule se e kam mush nji krah hahahaha


http://www.ibb-verlag.de/images/blumen%20bahr/test-seite-blume.jpgqeto jane lule te mira edhe jane si lule edhe mundesh me ndreq naj sallate per darke me to hahahahahahaha une menoj ne menyren globale ani qe veproj qeshtu ne ate individuale

MemphiSx
15-06-08, 22:19
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

gazi-de
17-06-08, 14:31
Sugarice si te kome?si po kalon?
pershendetje egi:smile:
http://www.satinrosedesigns.com/images/bluerose.jpg

rilinda
21-06-08, 13:50
http://img58.imageshack.us/img58/5642/egijc5.png (http://imageshack.us)

Giovanni
22-06-08, 16:39
http://www.comments.zingerbugimages.com/Days/Weekend/great_weekend_yellow_reflecting_flower.gif

instruktori
23-06-08, 15:56
Tung Tung egi shume e nderuar

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:30
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:32
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

egi
28-06-08, 22:52
Adina
Albonita
Zero Cool
Spongie
MemphisX
Bac
Rilinda
Giovo
Instruktor
Lule

Ju faleminderit perzemersisht per keto pershendetje...ma keni zbukuruar diten..nejse nata tash..sidoqoft flm...shum :smile:

ssara
29-06-08, 14:28
Pershendetje Egi

http://www.wpclipart.com/plants/Pauls_Garden/Gladiola.png

Preshevar
30-06-08, 08:50
http://sarahconnorscreation.s.a.pic.centerblog.net/kh5rrcz6.gif


...miniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :biggrin:

rilinda
01-07-08, 00:28
Binake!
Jeta nuk ėshtė e lehtė, e as nuk do tė jetė, prandaj miqtė tė duhen nė jetė
qė sė paku tė tentojnė nė ngushėllim kur zemra qan, e triumfeve tu gėzohen bashkė, e ti duhet ta dish qė gjithmonė do tė jem kėtu.http://www.smilieshq.com/smilies/love0051.gif (http://www.smilieshq.com)
A friend will always...

Cheer you up,
When you're blue

Listen to all your woes
Help you out with your foes

Encourage you to succeed
Know when you are in need

Remember you on special days
Help you out in so many ways

Tell you how things really are
Remember you from afar

Give you what support they can
Be your true and logal fan

Love you in good times or bad
Build you up when you're sad

Help you when you've done it wrong
Remind you that you do belong

Give you a pat on the back
Tell you when you've got the knack

Hug you just to console
Remind you that you have a goal

Celebrate your victories
Pick you up from your knees

Hurt with you when you're down
And Try to wipe away your frown.

gazi-de
01-07-08, 15:27
Sugarice erdha ty me te pershendet
se shum me ke kritiku,
qe pozi nuk e kom kushtu
e besoj ti ma fal mua
se jom kan moj tu punu:biggrin:

nje fuston te ri ta kom ble ty
se qaj i kuqi gati tu ka qky
eshte i ri e via via
qe krejt qikat kur te shohin ka me i rrok xhelosia
e me inati kan me te shiku
e ke gjitha kan me te lakmu:biggrin:


Pershendetje egi:smile:


http://www.autokadiu.com/foto/Image/Revista-Kulture/fustani-kartmonedha.jpg
e gezofsh,nashta te pilqen :biggrin:

gazi-de
03-07-08, 22:48
http://static.twoday.net/Utatravel/images/Zwillinge.jpg
Pershendetje sugarica (Egi&Rilinda):biggrin: :smile: :wink:

rilinda
03-07-08, 22:51
http://static.twoday.net/Utatravel/images/Zwillinge.jpg
Pershendetje sugarica (Egi&Rilinda):biggrin: :smile: :wink:

Hahahahahha... a po na dallon cila osht Egi e cila une?!

gazi-de
03-07-08, 22:53
Hahahahahha... a po na dallon cila osht Egi e cila une?!
po moj qash jo:rolleyes: :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
04-07-08, 20:33
egi shife kur te vish qetu vetum banja klik qatje posht se tana osht per ty, e kom rezervu per sot kengetaren edhe ka thane qe ka me kendu qaty ku i tham me ja kendu kangen

http://youtube.com/watch?v=_ODs8jjaPOI

rilinda
05-07-08, 11:32
egi shife kur te vish qetu vetum banja klik qatje posht se tana osht per ty, e kom rezervu per sot kengetaren edhe ka thane qe ka me kendu qaty ku i tham me ja kendu kangen

http://youtube.com/watch?v=_ODs8jjaPOI

Qysh more k'shtu po munesh me mashtru ēikėn?!
Mu m'kishe than qė pėr mu je shku n'Shkodėr me marr qet kang nc nc nc...

Adrenalina
05-07-08, 16:48
Ti qika me e mira na ke humb krejt moj....ok te pershendes shume dhe uroj nje viked per qefin tuaj,,, kisha pas deshir te shkruja prap me sipatin tuaj te kendshme Xinxilushe!

Skyfter
05-07-08, 22:34
Egi zonj-ush nga ty kam lexuar se po flitshe(shkruajshe) ne shume gjuhe, respekt :smile:

kalo bukur ...

Pershendetje

egi
11-07-08, 22:40
http://sarahconnorscreation.s.a.pic.centerblog.net/kh5rrcz6.gif


...miniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :biggrin:

Mini jem =) Ka me me mar malli..po qka me ba..shnosh =) Ishalla shkon mire e kthehesh mire..
Xinxi

egi
11-07-08, 22:41
Binake!
Jeta nuk ėshtė e lehtė, e as nuk do tė jetė, prandaj miqtė tė duhen nė jetė
qė sė paku tė tentojnė nė ngushėllim kur zemra qan, e triumfeve tu gėzohen bashkė, e ti duhet ta dish qė gjithmonė do tė jem kėtu.


http://www.smilieshq.com/smilies/love0051.gif (http://www.smilieshq.com)A friend will always...

Cheer you up,
When you're blue

Listen to all your woes
Help you out with your foes

Encourage you to succeed
Know when you are in need

Remember you on special days
Help you out in so many ways

Tell you how things really are
Remember you from afar

Give you what support they can
Be your true and logal fan

Love you in good times or bad
Build you up when you're sad

Help you when you've done it wrong
Remind you that you do belong

Give you a pat on the back
Tell you when you've got the knack

Hug you just to console
Remind you that you have a goal

Celebrate your victories
Pick you up from your knees

Hurt with you when you're down
And Try to wipe away your frown.Thnx for being there for me =)

http://i241.photobucket.com/albums/ff7/dar4444/Friendship%20Graphics/thanks_friend_reflecting_flower.gif

egi
11-07-08, 22:42
Sugarice erdha ty me te pershendet
se shum me ke kritiku,
qe pozi nuk e kom kushtu
e besoj ti ma fal mua
se jom kan moj tu punu:biggrin:

nje fuston te ri ta kom ble ty
se qaj i kuqi gati tu ka qky
eshte i ri e via via
qe krejt qikat kur te shohin ka me i rrok xhelosia
e me inati kan me te shiku
e ke gjitha kan me te lakmu:biggrin:


Pershendetje egi:smile:


http://www.autokadiu.com/foto/Image/Revista-Kulture/fustani-kartmonedha.jpg
e gezofsh,nashta te pilqen :biggrin:

Baac..e din qe veq kuq veshi ncnc veq ta di per te mire..flm shuuumus =)

egi
11-07-08, 22:42
http://static.twoday.net/Utatravel/images/Zwillinge.jpg
Pershendetje sugarica (Egi&Rilinda):biggrin: :smile: :wink:

Qashtu qysh jemi hehehhe

egi
11-07-08, 22:43
egi shife kur te vish qetu vetum banja klik qatje posht se tana osht per ty, e kom rezervu per sot kengetaren edhe ka thane qe ka me kendu qaty ku i tham me ja kendu kangen

http://youtube.com/watch?v=_ODs8jjaPOI

Oh te lumshin gishtat per kete keng..se me ka pelqy shum..5 here me radh e kom ndegju =) :biggrin:
Bye bye spongie hehe

egi
11-07-08, 22:44
Ti qika me e mira na ke humb krejt moj....ok te pershendes shume dhe uroj nje viked per qefin tuaj,,, kisha pas deshir te shkruja prap me sipatin tuaj te kendshme Xinxilushe!

Oh me ke humb tiiii =)
Te flm per pershendetje dhe deshiroj te takohem ndonje dit sebashku ne forum =):smile:

egi
11-07-08, 22:45
Egi zonj-ush nga ty kam lexuar se po flitshe(shkruajshe) ne shume gjuhe, respekt :smile:

kalo bukur ...

Pershendetje

Faleminderit skyfter helikopter :smile: Respekt dhe per ju nga Xinxi

Dreni30
13-07-08, 08:46
Pershendetje egi,
Shpresoj te jeni mire dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

SANTANA-29
15-07-08, 14:43
Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.egi,,blaib süss vi du bist,:smile:

Preshevar
17-07-08, 18:53
http://ninie0278.n.i.pic.centerblog.net/9azcztzn.gif

SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMEEEE,.... PERSHENDETJE PER ME TE MIREN ||||

URIME PER LAJMIN ME TE GEZUESHEM QE KAM DEGJUAR DERI ME TASH :biggrin:

TE UROJ EDHE SHUM SHUUM SUKSESE PER TE ARDHMEN,

ZOTI QOFT ME TY,

PERSHENDETJET E MINIT, :tongue:

LaCoStA
18-07-08, 17:48
Pershendetje xinxilushe.

A qeshtu e paska kuptimin emri yt a? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://www.egi.com.au/images/egi_s.gif

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:23
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

gazi-de
29-07-08, 13:13
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

Cia-Ferizaj
01-08-08, 00:29
un jam kriminel por edhe polic

te pershendes

lovely
01-08-08, 10:38
Xinxilushe, te pershendes ngrohtesisht duke t deshiruar cdo t mire

http://i258.photobucket.com/albums/hh241/Rainy_Little_Ghost/RedandBlackFlower.jpg


lovely

Prishtinasja_
09-08-08, 10:15
Oj Bellissima e Novoselles..... :biggrin:

pasi qe ta kan len ty zot'shpillakun...:tongue::biggrin: uroje te kalosh bukur kete fundjave!

Qy...si nuk na thirre edhe ti per qaj....ani marshallah une e Amina nuk pritojm hiq..:tongue:

http://i201.photobucket.com/albums/aa150/weekendcomments/weekend309.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
09-08-08, 16:14
valla qikjo belly dancja nuk ma ka japen voten edhe qatyne qe nuk mi kane japen votat gjyhah osht tybe me ju folen ma se le mo mi pershendeten .

http://www.youtube.com/watch?v=fGwtyBWZqNo&feature=related

romansa
09-08-08, 20:39
Egi pershendetje nga une:http://www.bellefleurny.com/images_flowers/Pure_1_UR.jpg

Breshka
13-08-08, 14:40
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

oj dredhajk ahahahahahah

Adina-R.Ks
14-08-08, 09:52
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

rilinda
14-08-08, 14:12
Hej binakeee, a u gzove qė u rrita une pak ma shumė se ti?! :tongue:

lovely
19-08-08, 11:22
http://www.youtube.com/watch?v=xzFdyIeSntM&feature=related

rilinda
19-08-08, 12:23
Binakeee... qysh mori shkove pa mu n'Austri... ani aniiii... hajt se sa t'vjen ki me pa tiiii... po prap mosi veē je shku, ishalla je tu u knaq!

http://www.smilieshq.com/smilies/love0051.gif (http://www.smilieshq.com) t'don binakja.

egi
22-08-08, 15:44
Pershendetje egi,
Shpresoj te jeni mire dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

Faleminderit Dren..:smile:

egi
22-08-08, 15:45
Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.egi,,blaib süss vi du bist,:smile:

Oh danke viellmalz Santana...:biggrin:

http://i154.photobucket.com/albums/s253/tynne3/Danke.gif

egi
22-08-08, 15:46
Pershendetje xinxilushe.

A qeshtu e paska kuptimin emri yt a? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://www.egi.com.au/images/egi_s.gif


Hahahahha....se paske dit qe jam une pronarja e kesaj firme :tongue:

egi
22-08-08, 15:47
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

http://www.selfknowledge.org/whoweare/thanks.jpg

egi
22-08-08, 15:48
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

Bacoooo..flm shumuuus :biggrin: te ishin kan te kuqe bile..po nejse edhe qishtu mire hehe

http://i270.photobucket.com/albums/jj84/razibbsl/thanks.gif

egi
22-08-08, 15:49
un jam kriminel por edhe polic

te pershendes

Qfar kombinimi fatal...te pershendes..hehe

egi
22-08-08, 15:49
Xinxilushe, te pershendes ngrohtesisht duke t deshiruar cdo t mire

http://i258.photobucket.com/albums/hh241/Rainy_Little_Ghost/RedandBlackFlower.jpg


lovely

Faleminderit..ia paske qellu me keto lule te kuqe...:smile:

egi
22-08-08, 15:50
Oj Bellissima e Novoselles..... :biggrin:

pasi qe ta kan len ty zot'shpillakun...:biggrin: uroje te kalosh bukur kete fundjave!

Qy...si nuk na thirre edhe ti per qaj....ani marshallah une e Amina nuk pritojm hiq..

http://i201.photobucket.com/albums/aa150/weekendcomments/weekend309.gif

Oh Bellisima e Prishtines...flm flm flm hehehe....edhe ti ruje shpin mos po harron me nal shpoiretin e furres e me dal hahaha
Eja ne qaj kur dush..:biggrin:

http://givemelip.com/comment-graphics/thanks_comments/images/thanks_rose.gif