PDA

View Full Version : egi


Faqet : [1] 2 3

Naki
14-06-07, 18:01
Kamė pėrshtypjen nė mesin tonė kemi njė mikeshė atdhetare,qė reflektonė ngrohtėsi dhe entuzjazem,vetėbesimė dhe mburrje.

Kamė lexuar disa postime nga ju,e sidomos poezitė e pėrkthyera keni pėrkrahjen time tė plotė pėr angazhimin, kohen ēė na dhuroni forumit dardania.de.


Mirė se vini nė shoqėrinė Dardane,tani e tutje do tė keni dhomen tuajė tė pėrshėndetjeve .pėr fillimė tė vizitės njė Buqet lule.


Ju ndėron Nakihttp://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/904__DSCN3809.jpg

Zero Cool
14-06-07, 18:11
welcome egi
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rosse.gif

Preshevar
14-06-07, 18:18
Pėrshėndetje tė ngrohta edhe nga ana ime e nderuara Egi, Ju uroj ēdo tė mir nė jetė, shėndet, fat, mirsi, lumturi dhe shum suksese ne tė gjitha sferat e jetės.

http://www.farmscale.com/Risorse/welcome.gif
Egzona...

SANTANA-29
14-06-07, 18:20
http://ineb1.tripod.com/foto/normal_mURI_temp_5a514498.jpg (http://ineb1.tripod.com/foto/index.album/normal_muri_temp_5a514498?i=2&s=1)
hallo egi,,,,,,,,,,,,,,,,villkommen,

instruktori
14-06-07, 20:57
Kam knaqesin ti uroj mireseardhje shoqes dhe mikes tone te nderuar EGI

Shkrimet e saja me pelqejn sepse ne to shof maturi dhe menquri

Me shume respekte ju pershendet


Instruktori

RiannA
14-06-07, 21:22
Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuuuuum

rilinda
14-06-07, 22:16
Ke pėrshėndetje tė sinqerta edhe nga ana ime e nderuara Egi!

Shėndet,
Rilinda

ssara
14-06-07, 22:21
Pershendetje Egi......... kalo bukur........

Xuki
15-06-07, 00:48
egi edhe unė tė pėrshėndesss pėrzemėrsisht dhe tė uroi argėtim tė kėndshėm nė kėtė forum.

Pėr TY:


http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/1851.jpg

LuLjaa
15-06-07, 04:57
http://i67.photobucket.com/albums/h317/rebeccabdream/32.gif

Pershendetje per ty egi po ashtu t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

aLbaChiCk
15-06-07, 11:28
Te pershendes egi qaste te kendshme ne Dardania

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Ani-Heart-WelcomeDV147.gif

Linka_pz
15-06-07, 12:19
http://i67.photobucket.com/albums/h317/rebeccabdream/32.gif

Mire se ke ardhe Egi ,te uroj qaste te kendshme ne FD,gjithashtu te gjitha te mirat ne jete.
Me shume respekt Linka_Pz

egi
15-06-07, 21:11
kjo qenka nje befasi shum e mire nga ana juve =):smile:
ju faleminderoj shum per kete mirepritje dhe pranimin tim ne mesin e juaj =)
shum flm per lule, per "grafita" dhe deshira te mira :biggrin:

aLbaChiCk
17-06-07, 18:02
Te pershendes shum e nderuar dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me Respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Haveagreatday.jpg

rilinda
18-06-07, 04:09
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Shqiptare
19-06-07, 15:37
Pershendetje egi

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja :)

aLbaChiCk
23-06-07, 16:32
egi te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet --------- aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/greatweekend-1.gif

instruktori
23-06-07, 16:42
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:48
egi pershendetje....................

ssara
24-06-07, 13:35
tE PERSHENDESeGI KALO NI DITE TE BUKUR..........

SANTANA-29
26-06-07, 18:31
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje EGI,,,,,,,,

Naki
26-06-07, 22:17
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

egi
27-06-07, 21:57
falimenderit te gjithveeee shum shum shum =)
me falni pak me vones po ju falimenderoj por s'kom pas koh per interenet =)

Dreni30
28-06-07, 03:12
Nje pershendetje per ty egi, kudo qe je, shendet e lumturi.

Dreni.

LuLjaa
30-06-07, 06:15
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

egi pershendetje dhe gjithe te mirat ne jete!

instruktori
30-06-07, 17:26
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

aLbaChiCk
03-07-07, 19:01
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/HaveaGreatDaySchool.jpg

Pershendetje nga aLbaChiCk

Shqiptare
04-07-07, 12:36
Dite te bukur e te mbare ty Alba,

Shqipja :smile:

Shqiptare
04-07-07, 12:36
Dite te bukur e te mbare ty Alba,

Shqipja :smile:

EGI*....................

Arkza
05-07-07, 14:33
Egi Valltare e Dredhav hahahhahahaha ta lo nje Pershndteje dhe te Uroj Sukses.

05-07-07, 15:23
Pershendetje egi ;) .... kalo qysh t'dush vet ( mir kuptohet)

Xuki
06-07-07, 01:34
egiii, tė pėrshėndes oj ti qikė dhe tė uroj shumė sene t'mira nė jetė......plotė fustana tė kuq!

rilinda
06-07-07, 14:48
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-07-07, 11:19
Pershendetje edhe per ty shoqe e nderuar...

MIrt mbetesh

luckyman
25-07-07, 22:05
Tung *egi*desha te pershendes por ti nuk koke ksajde,shpija theté koka :biggrin:..........mos je shku me ble buké ..

ēao!

Zero Cool
30-07-07, 16:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:26
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:47
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/hello/hello_glitter_graphic_01.gif

egi
05-08-07, 17:24
falimenderit shum, qe jeni kujtuar me me pershendet edhe sepse kam qen ne pushime verore =)

shum thnx =)

http://www.wondercliparts.com/thanks/graphics/thanks_graphics_04.gif

Zero Cool
06-08-07, 07:58
falimenderit shum, qe jeni kujtuar me me pershendet edhe sepse kam qen ne pushime verore =)

shum thnx =)Ani si kalove ?

instruktori
07-08-07, 20:27
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:11
egiiiiiiiiiiii pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahhahahahahhahahah

egi
10-08-07, 19:54
Ani si kalove ?

shum superrrrrrr, s'ka pas ma mire =)

egi
10-08-07, 19:55
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI
gjithashtu edhe ty :biggrin:

turisti
10-08-07, 21:01
E nderuar,:smile:

Urime nga zemra - 2 000 - postime te postuara, shume shendet per postimet e reja,lumturi ne jete dhe gezime ne shoqeri.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.rubberballs.nl/balonnen%5B1%5D.gif

egi
10-08-07, 21:41
E nderuar,

Urime nga zemra - 2 000 - postime te postuara, shume shendet per postimet e reja,lumturi ne jete dhe gezime ne shoqeri.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.rubberballs.nl/balonnen%5B1%5D.gif

ooooooo sa miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiire qe te paska ra nermeeeeen shum flm shum

http://www.blogadorn.com/graphics/thanks/thanks00001.gif

Preshevar
11-08-07, 10:50
Nje pershendetje modeteste edhe nga money man :tongue:


Erdha me t'kallxu se e kam pa nje enderr mbrem.. diqysh u shetitshmi n'Cancun me kerr... qe e kam mar edhe nje foto per mos me t'rrejt hahahahaha :biggrin:

http://img355.imageshack.us/img355/2333/gallardosax0.jpg

Nime, duhet mu nis para vjeshtės ndashmi me zgjat verėn :rolleyes::D

PėrshendetJe,

egi
11-08-07, 12:21
Nje pershendetje modeteste edhe nga money man :tongue:


Erdha me t'kallxu se e kam pa nje enderr mbrem.. diqysh u shetitshmi n'Cancun me kerr... qe e kam mar edhe nje foto per mos me t'rrejt hahahahaha

http://img355.imageshack.us/img355/2333/gallardosax0.jpg

Nime, duhet mu nis para vjeshtės ndashmi me zgjat verėn :D

PėrshendetJe,


hjahhahahhaha oui oui oui =)
flm shum, ishalla shen edhe me shum endrra te ngjajshme..nje pytje ku kem tu shetit ne cancun: ne qytet apo ne pllazh (te di ta vazhdoj endrren :tongue:)

Preshevar
11-08-07, 16:07
hjahhahahhaha oui oui oui =)
flm shum, ishalla shen edhe me shum endrra te ngjajshme..nje pytje ku kem tu shetit ne cancun: ne qytet apo ne pllazh (te di ta vazhdoj endrren :tongue:)

:biggrin: Ska pėrse, ishte mengjes e kem duke dal prej qytetit per ne plazh... po edhe n'Cancun si qdo kund.. :rolleyes: S'na lojshin rahat paparaxit :biggrin:

Si kaluam nė plazhe ? hahahaha t'kallxoj nesra pasi qe ta shoh epizodin e ri "sonte" pėrsėri :D

Mos harro edhe ti me ma dhon nje raport te ksaj endrre :D

Bon week-end :)

MISTERI II
11-08-07, 16:36
je simpatike dhe shum e bukur pershendetje

luckyman
11-08-07, 18:47
Pershendetje............

ssara
12-08-07, 07:47
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Tomori
13-08-07, 12:14
Pershendetje egi...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

instruktori
20-08-07, 19:27
Pershendetje shume e nderuara egi

Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire.

Respekt dhe shendet


Instruktori

Dreni30
21-08-07, 07:32
Nje pershendetje per ty kudo qe je, me deshire qe shendeti dhe lumturia u befshin prijes te jetes tuaj.

Dreni.

egi
22-08-07, 15:37
Ju falimenderoj perzemersisht te gjithveee qe nuk keni prituar me hy ne oden time Preshevar, MISTERi II, luckyman, ssara, Tomori, instruktori dhe Dreni30 :smile:

yllbardh
22-08-07, 18:29
oj egizueme kallxom ej kur e ke ndėrmend me e ndėrrue atė fustan? a hiq s'po t'bahet pa la a?.....hahahahaaaa

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Domira
23-08-07, 09:17
egi te pershendes perzemersisht me deshire te sinqerte qe te plotesohen te gjitha deshirat dhe endrrat e tua ashtu si i ke pase dhe vazhdon ti kesh...ti je perpetummobile oj llokume-so..., go go go...ale ale ale:biggrin:

aLbaChiCk
23-08-07, 12:44
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1-1.gif

HDGDL süsse

egi
23-08-07, 15:21
oj egizueme kallxom ej kur e ke ndėrmend me e ndėrrue atė fustan? a hiq s'po t'bahet pa la a?.....hahahahaaaa

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

hehehhe kqyre ne panelin e anetarit pergjigjen hahahha

te flm per peshendetje, te pershendes dhe une gjithashtu :smile:

egi
23-08-07, 15:22
egi te pershendes perzemersisht me deshire te sinqerte qe te plotesohen te gjitha deshirat dhe endrrat e tua ashtu si i ke pase dhe vazhdon ti kesh...ti je perpetummobile oj llokume-so..., go go go...ale ale ale:biggrin:

falimenderiiit shum per keto fjal, me kan gezu shum :smile: dhe me vjen mire qe i hargjove keto dy minuta per kete pershendetje te bukur..te pershendes gjithashtu dhe une ty dhe te uroj te gjithat te mirat ne jete SINQERISHT :smile:

egi
23-08-07, 15:24
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1-1.gif

HDGDL süsse

te falimenderoj edhe ty schwester :smile:
hab einen schonnen tag noch und vielmal danke mir eine kleine blume fur dich :biggrin:

http://static.twoday.net/DasGelbeMonster/images/DANKE.jpg

lazdrani
23-08-07, 15:42
http://www.fotosearch.de/comp/dgv/dgv077/jung-koppeln-gehen-hand-hand-~-200204559-001.jpg


Te fala nga Lazdrani Susse eqihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zana_ch
24-08-07, 18:47
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x


zana_ch

Naki
27-08-07, 19:11
Pėr Egi

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-07-1038.gif


Pėr simpatin e forumit njė dekorė Lulėsh,
duke i dėshiruarė njė mbremje te mirė!

Naki

SANTANA-29
28-08-07, 12:10
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_ZEMRA_SHQIPTARE.jpg
pershendetje egi,,,,,,,,,,,,,,,,

Elina
30-08-07, 00:15
http://www.pdhomes.net/senior/claudanna/tatty2/good-luck.jpg

Prishtinasja_
01-09-07, 16:48
http://tkfiles.storage.msn.com/x1pjzF2-RYhxRXbg62aepbgKjiKL-XEmn2POn_D0Dwt5utM-B5BnMI-1Pg3MstsFUONsbVBxN2RA8JsyQFI9OZzbYcy4puVoNZJuFFwvy J-b80Ygm19cm89pA

Zana_ch
01-09-07, 16:57
Egi nga Zemra Te Pershendes Shummm!zoti Te Ruajte Kudo Te Jesh!


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

selvija
03-09-07, 15:32
Egi motrushe erdha per te pershendetur ketu ne dhomen tende te bukur ,,dhe te them flm shum si me ben vizita te shpeshta tek oda ime,,,

te uroj q.do te mir dhe hare ne jeten tende,,je shum e bukur vetem vazhdo keshtu,,,
http://m1.ecomments.com/07/7/12/11842870210a.gif (http://www.ecomments.com/comments.php?i=11842870210a)

Adrenalina
04-09-07, 11:08
Pershendetje Egi, vertet ka kohe qe kam menduar te vi ne oden tuaj te shoh se ku gjendesh feministe, je shume e mire me te gjithe e shoqruar veq vazhdo... te uroj qe fati shendeti dhe lumturia te jan gjithmon me ty, ashtu edhe ne mesin familjar.

Adrenalina

instruktori
04-09-07, 16:01
Pershendetje..............

instruktori
04-09-07, 16:04
Pershendetje...............

egi
07-09-07, 10:38
http://www.fotosearch.de/comp/dgv/dgv077/jung-koppeln-gehen-hand-hand-%7E-200204559-001.jpg


Te fala nga Lazdrani Susse eqihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

flm lazdran, amo mos u lazdro shum :biggrin:

egi
07-09-07, 10:38
Pėr Egi

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-07-1038.gif


Pėr simpatin e forumit njė dekorė Lulėsh,
duke i dėshiruarė njė mbremje te mirė!

Naki

flm naki gjithashtu te pershendes edhe ty :smile:

egi
07-09-07, 10:39
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_ZEMRA_SHQIPTARE.jpg
pershendetje egi,,,,,,,,,,,,,,,,

pershendetje santana, flm per foto - me pelqej shum :biggrin:

egi
07-09-07, 10:41
http://www.pdhomes.net/senior/claudanna/tatty2/good-luck.jpg

oo danke elina vielen dank :biggrin: i mag dich :biggrin:

egi
07-09-07, 10:41
http://tkfiles.storage.msn.com/x1pjzF2-RYhxRXbg62aepbgKjiKL-XEmn2POn_D0Dwt5utM-B5BnMI-1Pg3MstsFUONsbVBxN2RA8JsyQFI9OZzbYcy4puVoNZJuFFwvy J-b80Ygm19cm89pA

gracias senorita de prishtina :biggrin:

egi
07-09-07, 10:42
Egi nga Zemra Te Pershendes Shummm!zoti Te Ruajte Kudo Te Jesh!


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

falimenderit shum zana, te rujt zoti edhe ty :smile:

egi
07-09-07, 10:44
Egi motrushe erdha per te pershendetur ketu ne dhomen tende te bukur ,,dhe te them flm shum si me ben vizita te shpeshta tek oda ime,,,

te uroj q.do te mir dhe hare ne jeten tende,,je shum e bukur vetem vazhdo keshtu,,,
http://m1.ecomments.com/07/7/12/11842870210a.gif (http://www.ecomments.com/comments.php?i=11842870210a)

flm shum selvije, t'i uroj te gjithat te mirat ne jet..=)
ja ke qellu me foto :biggrin:

egi
07-09-07, 10:45
Pershendetje Egi, vertet ka kohe qe kam menduar te vi ne oden tuaj te shoh se ku gjendesh feministe, je shume e mire me te gjithe e shoqruar veq vazhdo... te uroj qe fati shendeti dhe lumturia te jan gjithmon me ty, ashtu edhe ne mesin familjar.

Adrenalina


falimenderit shum shum adrenalina, me pelqen edhe ti mua ne muhabet dhe shpresoj qe do vazhdon edhe ti keshtu, sepse ne rrugen e mire je :biggrin:

egi
07-09-07, 10:46
Pershendetje..............

pershendetje instruktor :biggrin: kalo bukur

Arb
07-09-07, 21:26
Pershendetje zonjushe!

Klm, e cdo te mire kete fundjave!

Paradox_13
08-09-07, 08:03
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Amina
09-09-07, 09:06
Pershendetje egi. Te gjitha te

Amina
09-09-07, 09:06
Pershendetje egi. Te gjitha te mirat.

Elina
09-09-07, 22:38
Egi erdha ta le nje pershendetje para 12-ve :biggrin:

Te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim ...


Elina!

Preshevar
11-09-07, 13:11
Egzona e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:10
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Adrenalina
16-09-07, 13:57
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

egi
17-09-07, 14:37
Pershendetje zonjushe!

Klm, e cdo te mire kete fundjave!

falimenderit antifeminist :biggrin:
te pershendes

egi
17-09-07, 14:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

ishalla more i mbar gjith e jo i shtremt
perhsendetje gjithashtu dhe ty :smile:

egi
17-09-07, 14:39
Pershendetje egi. Te gjitha te mirat.

flm amina, kalo bukur, siq e meriton

egi
17-09-07, 14:43
Egi erdha ta le nje pershendetje para 12-ve :biggrin:

Te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim ...


Elina!

ma paske ba naten e mire heheh
te falimenderoj elina, rri ksajde se boll atmosfer po na ben :biggrin:

Peja-Boy
17-09-07, 14:44
http://www.locolobo.net/bokstaver/18/e.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/18/g.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/18/i.gif


http://www.locolobo.net/rosedripblood.gif

Nirvana Band
17-09-07, 14:44
Pershendetje per ty manekene hahahaa,

Deshta te uroj muajin e shenjte te Ramazanit, gjitha te mirat.

egi
17-09-07, 14:45
Egzona e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg


Tiger, nuk kam asnje fjal te mjaftushme me te cilen do te falimenderoja ne menyr merituese...Ti deshiroj te gjithat te mirat ne kete jet, jo vetem ty, por edhe familjes tende,,,e lumja nana qe e ka nje djal te mire, dhe babai yt ishalla gjithmon krenohet me ty :smile:
...s'po di qka me shtu...flm edhe 1 her

egi
17-09-07, 14:48
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

flm lulije :biggrin: bile me ka mar malli per akullore hehehe

egi
17-09-07, 14:50
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

flm shum adrenalin, pershenteje gjithashtu per ty

egi
17-09-07, 14:51
http://www.locolobo.net/bokstaver/18/e.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/18/g.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/18/i.gif


http://www.locolobo.net/rosedripblood.gif

wooooooooooooooooooooow, vetem pejant dijn mi ba keto sende hehehe
flm shum

egi
17-09-07, 14:53
Pershendetje per ty manekene hahahaa,

Deshta te uroj muajin e shenjte te Ramazanit, gjitha te mirat.

falimenderit maneken hehehe :biggrin:
kalo nje ramazan te bukur, pritsh edhe shum

SANTANA-29
17-09-07, 14:55
http://www.creadeus.de/xtCommerce/images/categories/1.jpg
Santana,,,,,,,,,,,te pershendes kudo qe je,,,,EGI

Elina
17-09-07, 17:44
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/angels/angels_glitter_graphics_09.gif

gjini
18-09-07, 10:58
egi mire mengjesi dhe nje dite te bukur nga une

gjini
18-09-07, 14:33
egi, je shum qike e mire dhe shum aktive ishalla je edhe ne shpi keshtu e vyeme si ketu!!!
e nese je ashtu edhe ne shpi e lumja nana apo i lumi..... qe te paskan.!!

Peja-Boy
18-09-07, 19:07
http://www.locolobo.net/bokstaver/6/e.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/6/g.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/6/i.gif


http://www.locolobo.net/bluerose1.gif

egi
19-09-07, 09:52
http://www.creadeus.de/xtCommerce/images/categories/1.jpg
Santana,,,,,,,,,,,te pershendes kudo qe je,,,,EGI


oo danke danke vielmal danke :smile:

egi
19-09-07, 09:53
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/angels/angels_glitter_graphics_09.gif

wow sa e bukur, flm elina moj engjelushe :smile:

egi
19-09-07, 09:54
egi, je shum qike e mire dhe shum aktive ishalla je edhe ne shpi keshtu e vyeme si ketu!!!
e nese je ashtu edhe ne shpi e lumja nana apo i lumi..... qe te paskan.!!


hehe flm gjini =) aktive jam ksajde se punt e shpis po kryhen shpejt e me mesime filloj me 1 tetor :biggrin:

egi
19-09-07, 09:55
http://www.locolobo.net/bokstaver/6/e.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/6/g.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/6/i.gif


http://www.locolobo.net/bluerose1.gif

wowww sa bukuurr, flm per mundimin, mesom edhe mu qysh behen keto sene o pejan hehe

Zana_ch
19-09-07, 11:50
http://t4.imagechef.com/ic/imgout/sampdbfc3a864e797934.jpg
motrushe HDL
Zana_ch

Xuki
19-09-07, 13:22
egiii....po tė pėrshėndes edhe unė...shumė, tepėr shuumė!


mos mendo qė e kam pėr interes, se tona i kam! hihihihihi

Kalo majrooooo!


Xuki

egi
19-09-07, 17:20
zana flm, te pershendes :smile:

xuki valla e di e di, ti kom zbulu sekretet deri tash :biggrin:

Elina
19-09-07, 17:31
http://www.myspaceprodesigns.com/Pixy/fly1.gif

Se di pse mu tek me te pershendete apet more???:biggrin: :wink:

egi
19-09-07, 17:42
http://www.myspaceprodesigns.com/Pixy/fly1.gif

Se di pse mu tek me te pershendete apet more???:biggrin: :wink:
wuiiii sa here qe te teket hajde byjrum, e pijm edhe ka nje qaj (mas iftarit kuptohet hahah) pershendetje elinushe =)

Peja-Boy
28-09-07, 09:36
http://www.locolobo.net/unicornflying.gif
http://www.locolobo.net/bokstaver/3/e.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/3/g.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/3/i.gif

Peja-Boy
28-09-07, 09:55
http://www.heathersanimations.com/alphabets/skeletons/KKS.%20Freddy%20Skeleton%20E.gif http://www.heathersanimations.com/alphabets/skeletons/KKS.%20Freddy%20Skeleton%20G.gifhttp://www.heathersanimations.com/alphabets/skeletons/KKS.%20Freddy%20Skeleton%20I.gif

jEtA_1
29-09-07, 11:03
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:30
Shoqe po ku gjendesh moj ti mhhhhhhhhhhhhh mje hup si parje kuqe vallahi hahahaha

Pershendetje edhe per ty mike e dashur...dhe duku hajde mori ...
Mire Mbetsh edhe ti insh-Allah...

E sinqerta..!!!:smile:

instruktori
07-10-07, 15:35
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:44
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 10:33
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:34
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:36
egi te pershendes dhe njeherit te uroj festen e Fiter Bajramit duke uruar qe miresia,paqa,dashuria te te percjellin ne qdo hap te jetes ty dhe familjen tende

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:22
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh....Santana-29...........................

LuLjaa
12-10-07, 16:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Adrenalina
12-10-07, 20:17
Urime festa e fiter Bajramit, ju deshiroj gjithe te mirat ne jet.

Amina
17-10-07, 11:17
Pershendetje egi e dashur, klm.

jEtA_1
17-10-07, 12:42
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg (http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg)

egi
17-10-07, 14:04
jetA_1, Amina, Adrenalina, Lulja, SANATAN 29, albachick, prishtinasja, ylbardh, rilinda, instruktori, banu ne jete i sinqert dhe Peja boy -------------
te gjitve shum flm per keto pershendetje dhe urime..
ju falimenderoj te gjithve :smile:

gazi-de
19-10-07, 15:44
sugarice moti nuk jemi taku,shpresoj qe je mire,te pershendes,respektttttttttttttttt
http://www.kriyayoga.com/pd/grusskarten_rosen/thumbs/aprikose_rose-dsc00504-900.jpg

ninnela
21-10-07, 01:35
EGI te pershendes kudo qe je

Uikend te qete

Amina
23-10-07, 08:40
Egi , egi , egi, te pershendes shummeeee, dhe te uroje nje jave te mbare.
Edhe more qka nuk po din edhe rinija e sotit a la kamasutra hahahahahahhaa,Interesant heheheh

Nirvana Band
23-10-07, 10:38
Pershendetje shoqja Egi, te uroj nje dite te mbare, dhe gjitha te mirat me tutje.

Xuki
23-10-07, 19:47
Egi, prano edhe ti njė pėrshėndetje qė vjen nga loqka e...


http://www.lady-naoline.de/glitzer9.gif


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

egi
24-10-07, 20:07
sugarice moti nuk jemi taku,shpresoj qe je mire,te pershendes,respektttttttttttttttt
http://www.kriyayoga.com/pd/grusskarten_rosen/thumbs/aprikose_rose-dsc00504-900.jpg

hehehe ajt se ke nejt ti boll edhe per mu bac :tongue:

egi
24-10-07, 20:07
EGI te pershendes kudo qe je

Uikend te qete

flm ninella, mos e mshel syrin hehe

egi
24-10-07, 20:09
Egi , egi , egi, te pershendes shummeeee, dhe te uroje nje jave te mbare.
Edhe more qka nuk po din edhe rinija e sotit a la kamasutra hahahahahahhaa,Interesant heheheh

amina amina amina flm moj qiki hehe :biggrin:

egi
24-10-07, 20:10
Pershendetje shoqja Egi, te uroj nje dite te mbare, dhe gjitha te mirat me tutje.

flm nirvana te pershendes gjithashtu shok shqipetar

Preshevar
24-10-07, 21:05
http://www.agorachat.net/Contenu/images/salut.gif Mademoiselle Egi :smile:,... Mir se rikthehėsh ne forum !Ke shum pershendetje per macėn :biggrin:


http://maternelle.sylviane.free.fr/pages/chat.gif
Preshevari.....

Arkza
26-10-07, 11:58
Egi Te Pershendes Shume......:smile:

Elina
28-10-07, 13:47
Pershendetje per ty :smile:


http://www.flowersonlineflowersonline.com/img/net/g/1079/roses_florists_send.jpg

Prishtinasja_
29-10-07, 12:29
Hola egi :biggrin:

guapetona saludos para ti bellisima...:smile:

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-214.gif

rilinda
05-11-07, 23:59
http://img225.imageshack.us/img225/2939/hellooooc3.png (http://imageshack.us)


Edhe mundėsisht me ma pėrkthy shqip-shqip, qet fjalinė e vendasit tem:
Mir se rikthehėsh ne forum !

Amina
06-11-07, 21:03
Mirembrema edhe ty egi, e dashur.
Kalo mire

aLbaChiCk
08-11-07, 18:28
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Pink-Spk-Rose7.gif

Linka_pz
09-11-07, 17:08
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Amina
09-11-07, 18:27
tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Arb
09-11-07, 21:10
Ka ki met ti nalet cike?

T'pershendes, e doku ksajde!

egi
09-11-07, 22:31
Egi Te Pershendes Shume......:smile:

flm shume arkza, te pershendes edhe une..=)

egi
09-11-07, 22:32
Pershendetje per ty :smile:


http://www.flowersonlineflowersonline.com/img/net/g/1079/roses_florists_send.jpg

oj lule flm shum, lule te kom ty ;)

egi
09-11-07, 22:34
Hola egi :biggrin:

guapetona saludos para ti bellisima...:smile:

http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-214.gif

gracias mi amiga, saludos para ti =)

egi
09-11-07, 22:36
Mirembrema edhe ty egi, e dashur.
Kalo mire

flm shum amina, kalo bukur edhe ti =)

egi
09-11-07, 22:40
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

flm linka shum =) =)

egi
09-11-07, 22:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Pink-Spk-Rose7.gif

danke schon, susse =)=)

egi
09-11-07, 22:43
http://img225.imageshack.us/img225/2939/hellooooc3.png (http://imageshack.us)


Edhe mundėsisht me ma pėrkthy shqip-shqip, qet fjalinė e vendasit tem:

hehehe po qysh nuk eshte e mundshme..me te vertet kom mungu pak koh ne forum..kur mu ka prish pc-ja...e perqata tha preshevari hehehe

pershendetje rilindushe =)

egi
09-11-07, 22:48
http://www.agorachat.net/Contenu/images/salut.gif Mademoiselle Egi :smile:,... Mir se rikthehėsh ne forum !Ke shum pershendetje per macėn


http://maternelle.sylviane.free.fr/pages/chat.gif
Preshevari.....

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo l

i have a special picture for you , mini hahahha

http://pressmart.net/blog/uploaded_images/tom-and-jerry1-772201.jpg

egi
09-11-07, 22:49
Ka ki met ti nalet cike?

T'pershendes, e doku ksajde!

qe po dokna, amo jo qe po me thu ti..po se me shkoj mendja vet qashtu...si feministe mo hehehheheh

Preshevar
10-11-07, 10:41
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo l

i have a special picture for you , mini hahahha

http://pressmart.net/blog/uploaded_images/tom-and-jerry1-772201.jpg

Heeeeeeeelpppppppp me !!!!! :biggrin: hahahahahaahahhaa Pasi erdha prap ketu,... po ta lo edhe nje pershendetje !

http://www.worldnetdaily.com/images2/tom_jerry.jpg

hasanmehmeti
11-11-07, 03:29
Pershendetje Egi , shpresoj se je mire


http://img126.imageshack.us/img126/9092/caplintv8.jpg (http://imageshack.us)


mos me gjej shume pikat e dobeta :biggrin:

Lijanna
11-11-07, 17:01
http://i165.photobucket.com/albums/u45/dearestheart2/Pink-Spk-Rose7.gif

BE LK
13-11-07, 11:43
Pershendetje Egi.

Te uroj gjithe te mirat dhe dite te mbare ne FD

rilinda
13-11-07, 22:08
http://img77.imageshack.us/img77/3674/herehd4.png

Preshevar
14-11-07, 20:55
Egi,..

Nuk prita deri sa ti kryesh studimet ...

Un kalova ne Akcion !

E gezofsh diplomen

:biggrin:


http://image1.kisseo.com/dromacartes/3048g.jpg

Preshevari,

Prishtinasja_
14-11-07, 22:10
:biggrin::biggrin:

http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/parati/parati005.gif

egi
16-11-07, 21:38
Heeeeeeeelpppppppp me !!!!! :biggrin: hahahahahaahahhaa Pasi erdha prap ketu,... po ta lo edhe nje pershendetje !

http://www.worldnetdaily.com/images2/tom_jerry.jpg


hehee, hajde sa dush more, amo topin mos ma merr prej dore qyh :biggrin:

egi
16-11-07, 21:39
Pershendetje Egi , shpresoj se je mire


http://img126.imageshack.us/img126/9092/caplintv8.jpg (http://imageshack.us)


mos me gjej shume pikat e dobeta :biggrin:

hehe ja pe shoh qe pika e jote e dobet eshte edhe charlie chaplini :tongue:
flm shum =)

egi
16-11-07, 21:39
http://i165.photobucket.com/albums/u45/dearestheart2/Pink-Spk-Rose7.gif

iiii flm shum Lijanna, mpuq edhe ty back :wink:

egi
16-11-07, 21:40
Pershendetje Egi.

Te uroj gjithe te mirat dhe dite te mbare ne FD

Falimenderit, gjithashtu dhe ty =)

egi
16-11-07, 21:41
http://img77.imageshack.us/img77/3674/herehd4.png

hahaha oj xhelozk, falimenderit per foton e re, se nime me paskan mungu disa foto prej xhepit tend :tongue:

egi
16-11-07, 21:43
Egi,..

Nuk prita deri sa ti kryesh studimet ...

Un kalova ne Akcion !

E gezofsh diplomen

:biggrin:


http://image1.kisseo.com/dromacartes/3048g.jpg

Preshevari,


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, per bes a me beson qe e kuptova qka dmth ne diplom :smile: Flm shum Preshevar, besnik i madh. Gjithashtu po ti kthej keto fjal qe mi the :wink:

Elina
16-11-07, 21:43
Una rosa para ti!!!

http://images.lovelycomments.com/comments/flowers/blueGLitterRose.gif

egi
16-11-07, 21:55
Una rosa para ti!!!

http://images.lovelycomments.com/comments/flowers/blueGLitterRose.gif

OOO flm shum elinushe zonjushe :smile: Mpuq

BE LK
17-11-07, 18:31
http://www.requestglitters.com/glitimgs/have-a-great-weekend.gif

selvija
18-11-07, 16:59
Pershendetje egi nje nate e qet qofte per ty...
http://dl.glitter-graphics.net/pub/297/297951j0mjl4j0pi.jpg (http://www.glitter-message.com/)

Amina
19-11-07, 16:22
Egiii kalo mire, e nje jave te kendshme.

Prishtinasja_
20-11-07, 20:19
http://sl.glitter-graphics.net/pub/356/356247qvdm15q5uz.gif

luckyman
20-11-07, 20:27
.........ēao bella :biggrin:

rilinda
23-11-07, 00:48
http://cap04.caption.it/326/captionit174335I823D39.jpg

Preshevar
23-11-07, 11:51
http://www.tagsmaker.com/upload/d31e27de16c2ebb29c0b0a3cfe932cc6.jpg

Arkza
23-11-07, 16:54
Te Pershendtes Egiii dhe te Uroj gjithe te mirat nga Zemra !

Prishtinasja_
24-11-07, 01:57
http://sl.glitter-graphics.net/pub/723/723935r6ks1s4vxy.jpg

BE LK
24-11-07, 12:54
Une skam kohe me gjet noj foto por po te them shqip nje fundjave te mrekullueshme.
BE LK

Elina
24-11-07, 13:07
http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQdlxautdays_brz07_l.jpg

egi
25-11-07, 17:25
http://www.requestglitters.com/glitimgs/have-a-great-weekend.gif

flm shum, po kom kogja me msu keshtu qe me vones te pershndes edhe une ty :smile:

egi
25-11-07, 17:26
Pershendetje egi nje nate e qet qofte per ty...
http://dl.glitter-graphics.net/pub/297/297951j0mjl4j0pi.jpg (http://www.glitter-message.com/)

flm shum selvije...trendafili eshte lulja ime e preferuar =)

egi
25-11-07, 17:26
Egiii kalo mire, e nje jave te kendshme.

flm shum amina, gjithashtu edhe ti :smile:

egi
25-11-07, 17:27
http://sl.glitter-graphics.net/pub/356/356247qvdm15q5uz.gif

gracias preciosa, mil gracias =)

egi
25-11-07, 17:27
.........ēao bella :biggrin:

ciao lucky or happy..doesn't matter it's the same :tongue:

egi
25-11-07, 17:28
http://cap04.caption.it/326/captionit174335I823D39.jpg

thnx shoqe xheloze =) hehehe

egi
25-11-07, 17:30
http://www.tagsmaker.com/upload/d31e27de16c2ebb29c0b0a3cfe932cc6.jpg
hahahahahahahahahhahaha pozdravljen preshevar, hvala ti za trud...verjetno si se res moral potruditi , da si to našel :tongue:
perkthimi: pershendetje preshevarm falimenderit per mundim...sigurisht u dasht mu mundu per me gjet kete :tongue:

egi
25-11-07, 17:30
Te Pershendtes Egiii dhe te Uroj gjithe te mirat nga Zemra !

Falimenderit shum Arkza..me vjen mire qe u riktheve ne forum =)

egi
25-11-07, 17:31
Une skam kohe me gjet noj foto por po te them shqip nje fundjave te mrekullueshme.
BE LK

falimenderit shum =) s'ka nevoj per foto...ajo veq luksuz eshte heheh..:smile:

egi
25-11-07, 17:32
http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQdlxautdays_brz07_l.jpg

flm elinushe shum :biggrin: kalo bukur

Amina
25-11-07, 19:29
Mirembrema egi. Kalo qaste te kendshme.

Prishtinasja_
28-11-07, 00:06
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

BE LK
28-11-07, 07:38
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.

http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif
Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:47
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:16
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:59
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:42
Urime 28 Nėntori

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Arb
28-11-07, 18:01
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Amina
29-11-07, 21:06
Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vjeshta
30-11-07, 17:27
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

egi
30-11-07, 22:15
BE LK, Prishtinasja, Amina (2 here), vjeshta, Arb, uck_aksh, Diana007, DEA, Santana, rilinda ju falimenderoj sinqerisht per keto pershendetje..dhe njekohesisht ju kerkoj falje, sepse nuk kam mundur t'ju pershendes edhe vet siq e meritoni per kete fest :smile:

rilinda
02-12-07, 15:01
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/hi_hello/images/69.gif

Luana
02-12-07, 22:41
http://i227.photobucket.com/albums/dd69/angell_23/have%20a%20nice%20day/th000we16_JC.gif

egi
04-12-07, 14:49
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/hi_hello/images/69.gif


aaaaaaaaaaaa sa sweeet....a e kan qel gojen se jan unt a? haahha..don me mi lan ne qaf.,.,e di xhelozko :tongue:

flm shum :smile:

egi
04-12-07, 14:51
http://i227.photobucket.com/albums/dd69/angell_23/have%20a%20nice%20day/th000we16_JC.gif

flm luana te pershendes luanesh ehhe :biggrin:

Elina
04-12-07, 15:15
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_22.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:21
egi te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat . . .

BE LK
05-12-07, 11:58
Pershendetje Egi. ja kalofsh mire ne FD.

me rspekt BE LK

Linka_pz
05-12-07, 17:23
Pershendetje ,poetesh!


http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/1180384611friendship_3.gif (http://www.blingcheese.com/)

gazi-de
06-12-07, 11:11
Sugarice pershendetje,respeket per ty egi.......................

Amina
07-12-07, 23:16
Egi sot ke ditelindjen a, te uroje te gjitha te mirat, fat dhe suksese ne jete.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/thwhiteglitterbra5al11qv7.gif

turisti
08-12-07, 01:39
-egi- e nderuara :smile: ,

Asnje fajle,asnje urim nuk mundet me te gezue me shume se vet fakti qe i ke - 19 - vjet > fakt i cili nuk don koment dhe i cili eshte me iforte se ēdo urim,mirepo,une nuk muj pa te thene :

Le te jet kjo moshe e fillimit te realizimit te gjitha vizioneve rinore,frutėt e sė cilave do tė tė knaqin dhe percjellin mė vone nė jetė,sepse - bukuria e ditelindjes tone nuk eshte ne faktin e urimit,por ne anėn e 19 pranverave:

Nga zemra, edhe 100 ditelindje tjera i festofsh,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.


http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/happybirthday/birthday007.gif
http://www.pimspage.nl/news/wp-content/uploads/2006/07/taart_439%5B1%5D.jpg

Xuki
08-12-07, 01:48
Shumė urime dhe gjithė tė mirat pėr ty.

http://logistikblogger.de/wp-content/uploads/2006/11/happy-birthday.jpg

LuLjaa
08-12-07, 02:23
Pershendetje egi, Urime ditelindja
t'deshroj edhe shume tjera ti gėzofsh
po ashtu t'deshiroj shendet se pari fat, lumturi
dhe gjithe, gjithe t'mirat ne jete!

http://mamchenkov.net/wordpress/wp-content/20040426-happy_birthday.gif

L~Nora
08-12-07, 02:38
Egi Urime Datlindjen "19"
Te uroj 12muj lumturi,52vikende qetsi,365dite dashuri,8760ore paq,525600minuta sukses,31536000sekonda miqesi


1075

Ne pune a mesime vullnet,ne ide drejtsi,ne familje Harmoni.Shume Fat ne Dashuri.Ne te ardhmen Lumturi teqoft i mbare ky vit e shume shume tjera

DEA
08-12-07, 07:34
Egi ta gezosh ditelindjen, edhe 100 vitet e te tjera le te te percjellt shendeti dhe lumturia.

DEA

Linka_pz
08-12-07, 09:51
Egi ,urime Datelindjen ,te uroje gjdo te mire ne jete !

rilinda
08-12-07, 09:59
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/1128365732bd67ay.gif


Ap ap ap u rrit njana. :biggrin:


http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/16.gif

Arkza
08-12-07, 14:35
Egi Te Pershendes shuem dhe Urime Date-Lindja te Uroj nga Zemra shume Fat ne jete dhe shume Suskes !

Buqja_ch
08-12-07, 14:43
.... Shumč urime Egi ...paq fat né jeté ....

BE LK
08-12-07, 15:49
Urime egi. NJe jete te lumtur dhe te matur te uroj.


me respekt BE LK

DritonPR
08-12-07, 17:04
Urime ditlindjen. edhe 100 vite tjera te lumtura.

selvija
08-12-07, 17:10
Urime i befsh 101 vite te bukura suksese gjitha sferat...egi
http://cap06.caption.it/342/captionit100748I991D31.jpg

egi
08-12-07, 17:24
Egi sot ke ditelindjen a, te uroje te gjitha te mirat, fat dhe suksese ne jete.

flm per hapjen e urimeve,..qenke e para qe me uroj..flm shum amina :biggrin:

egi
08-12-07, 17:26
-egi- e nderuara :smile: ,

Asnje fajle,asnje urim nuk mundet me te gezue me shume se vet fakti qe i ke - 19 - vjet > fakt i cili nuk don koment dhe i cili eshte me iforte se ēdo urim,mirepo,une nuk muj pa te thene :

Le te jet kjo moshe e fillimit te realizimit te gjitha vizioneve rinore,frutėt e sė cilave do tė tė knaqin dhe percjellin mė vone nė jetė,sepse - bukuria e ditelindjes tone nuk eshte ne faktin e urimit,por ne anėn e 19 pranverave:

Nga zemra, edhe 100 ditelindje tjera i festofsh,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.


http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/happybirthday/birthday007.gif
http://www.pimspage.nl/news/wp-content/uploads/2006/07/taart_439%5B1%5D.jpg

Te falimenderoj sinqerisht per kete pershendetje kaq te mrekullushme..e njejta vlen per ty, pershendetje ku do qe te jesh, dhe ishalla qdo rruge qe e kalon te sjell vetem gezime :smile:

egi
08-12-07, 17:29
Shumė urime dhe gjithė tė mirat pėr ty.

http://logistikblogger.de/wp-content/uploads/2006/11/happy-birthday.jpg

xuki flm shum..ishalla s'me kallet tortja hehhe

egi
08-12-07, 17:32
Pershendetje egi, Urime ditelindja
t'deshroj edhe shume tjera ti gėzofsh
po ashtu t'deshiroj shendet se pari fat, lumturi
dhe gjithe, gjithe t'mirat ne jete!

http://mamchenkov.net/wordpress/wp-content/20040426-happy_birthday.gif

shum falimenderit lule..:biggrin: me te vertet me lulezove diten

egi
08-12-07, 17:34
L Nora, DEA, Linka pz, BE LK, Driton PR, selvije, Buqja, Arkza:

ju falimenderoj te gjithve shum shum, me te vertet me keni befasuar te gjith antaret me keto pershendetje dhe urime ne kete mas kaq te madhe :smile: :biggrin:

egi
08-12-07, 17:41
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/1128365732bd67ay.gif
Ap ap ap u rrit njana. :biggrin:http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/16.gif
falimenderit shum shum , xhelozko e kisha festu me ty, por je larg se te kisha shti me xhelozu edhe ti ma kishe kthy ne njejten menyr hehhe :biggrin:

aLbaChiCk
08-12-07, 19:46
Heute wirst Du, ohne Frage, 19 Jahre alt.
Und zu diesem Ehrentage
Dir ein "Dreimalhoch" erschallt.

Aus dem Kreise Deiner Lieben
trifft so mancher Glückwunsch ein;
denn die Menschen, die Dich lieben,
werden stets willkommen sein.

Freude an des Lebens Buntheit
wünsch' ich Dir tagaus, tagein.
Optimusmus und Gesundheit
mögen stets Begleiter sein.
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/r0206.gif

luckyman
08-12-07, 21:51
*Urime,Urime*,..ishalla i mbush 100 vjet .

tung

luckyman

vjeshta
08-12-07, 22:14
http://img85.imageshack.us/img85/2187/wasser008408jjjjjpb3.gif


***** Urime Egi ,edhe 100 vjeshta tjera *****Vjeshta!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SANTANA-29
08-12-07, 22:18
http://www.dardana.ch/images/leyla_dit.jpg
Te pershendet santana 29 Frankfurt,,,,Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Diana007
08-12-07, 23:00
http://www.dardana.ch/images/leyla_dit.jpg
Te pershendet santana 29 Frankfurt,,,,UrimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEgi nuk pata koh me dal me te ble diqka , qe po marr kete embelsir bashk me Santanen , edhe bash po me pelqejka kjo emblsire e paska nje emer qe adhuroj shum << Leyla>>....
Te uroj jet te gjat e te shendetshme shum gezime per ty , lumturia qoft e pandashme ne jeten tende
Te pershendes shum Diana007.

gjini
08-12-07, 23:11
Egi e dashur von e pash qe e paske ditlindjen:
nga une ke urimet ma te mira dhe ato me dalin nga thellesia e zemres per ty.

uck_aksh
08-12-07, 23:39
urime ditelindjen egi
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ffffffff.jpg

Nirvana Band
08-12-07, 23:41
Pershendetje shoqja Egi, te deshiroj nje nate te qete.

ssara
09-12-07, 01:20
http://i168.photobucket.com/albums/u166/sscain/Happy%20Birthday/Happy_Birthday.gif

Prishtinasja_
09-12-07, 12:42
Pakez me vonese,por me mire vone se hic apo jo egi....:wink: :biggrin:

Pritsh edhe aq sa te don dhe si te don zemra, lumturia dhe shendeti qofshin gjithmone me ty ! :biggrin:

http://img222.imageshack.us/img222/5325/94387730dt1.jpg

egi
09-12-07, 16:48
Heute wirst Du, ohne Frage, 19 Jahre alt.
Und zu diesem Ehrentage
Dir ein "Dreimalhoch" erschallt.

Aus dem Kreise Deiner Lieben
trifft so mancher Glückwunsch ein;
denn die Menschen, die Dich lieben,
werden stets willkommen sein.

Freude an des Lebens Buntheit
wünsch' ich Dir tagaus, tagein.
Optimusmus und Gesundheit
mögen stets Begleiter sein.
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/r0206.gif


woow alba..shum shum falimenderit per kete urim..mete vertet qenka diqka shum te veqant :smile:

egi
09-12-07, 16:49
luckyman, vjeshta, santana, diana, gjini, uck aksh, nirvana, ssara, prishtinasja..ju falimenderoj shum e shum per keto urime :smile:

turisti
11-12-07, 18:35
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________