PDA

View Full Version : Si pershendeteni ne rruge?!


Diana007
20-06-07, 16:13
Ju pershendes.
Diana007

Virti
20-06-07, 16:37
... duke e hjekur kapelen :biggrin:

Murgesha
20-06-07, 16:41
Mvaret herė Hej, e herė Mirėdita.

Virti e a pėrkulesh kur e hjek kapelėn??

Endri
20-06-07, 17:50
Si jeni, si iu shkoi dita sot

Virti
20-06-07, 17:55
Mvaret herė Hej, e herė Mirėdita.

Virti e a pėrkulesh kur e hjek kapelėn??
nje perkulje te lehte dhe senzitive... :biggrin:

sherri
20-06-07, 18:12
Haill... (filani),,p.sh. Haill Diana007:smile:

Elina
20-06-07, 20:42
Hej Tung :tongue:

Ose nese eshte personi me i moshuar e ,,,Miredita Ose Mirembrema ...:smile:

gazi-de
20-06-07, 20:47
Tungat jeta................

rafet llapjani
20-06-07, 20:51
OOOOOOOOOO kuje pash kuranin:biggrin:

e_martumja
20-06-07, 21:05
OOOOOOOOOO kuje pash kuranin:biggrin:e une i pergjigjem qe bre, ku je ti se moti sta kam pa :biggrin: , e tani e marr ne gryk ja 7 apo 8 her mpuc, mpuc...qysh je a je mire :biggrin:

rafet llapjani
20-06-07, 21:07
e une i pergjigjem qe bre, ku je ti se moti sta kam pa :biggrin: , e tani e marr ne gryk ja 7 apo 8 her mpuc, mpuc...qysh je a je mire :biggrin:

O mire jam po kadal se me qnuke te kje permallue pasha kuranin shum kuku edhe une qashtu ku dreqin po gjindesh ??? ahhahahahahahahahahhaahahah

e_martumja
20-06-07, 21:16
O mire jam po kadal se me qnuke te kje permallue pasha kuranin shum kuku edhe une qashtu ku dreqin po gjindesh ??? ahhahahahahahahahahhaahahahqka me bo qeshtu ne ch pershendetmi me kissssaaa :biggrin:


Rafet gjndem ne dhomen time me 4 qyshe qe gjindet ne katund, spo sheh ah lexoje qy :biggrin:

rafet llapjani
20-06-07, 21:23
qka me bo qeshtu ne ch pershendetmi me kissssaaa :biggrin:


Rafet gjndem ne dhomen time me 4 qyshe qe gjindet ne katund, spo sheh ah lexoje qy :biggrin:

Jo pe shof po qysh po doket njoni qysh ste koka hiq kush u kan aj bullduzher qe ta ka rrxue hgahgahghaahgahhaghahgahahghahahgha

instruktori
21-06-07, 14:36
Tungjate jete dhe pershendetje

Arkza
21-06-07, 14:41
Po Varet se kon e Takoj, keshtu shkrut po Pergjegjem se nese e takoj Dikon qe kam kontak aq shume dhe qe jan me te rij se un keshtu eshte Pershendetje ime . Qka po bon aje mir !

Po Ata qe jan me te Vjetrre se un dhe qe kam Kontak me pak keshtu Mir-Dita, ajeni mir , a u Lodhet !
Etj etj....

aLbaChiCk
21-06-07, 16:42
Tung , Hallo , Hi keshtu mvaret se kend e takoj ...

Murgesha
21-06-07, 16:43
nje perkulje te lehte dhe senzitive... :biggrin:

E mbasi s`po rashe zhag pėr toke nuk dua tė mė pėrshėndetėsh me heqje kapele gghaghaghaghahaghaghaghaaghagh. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

SANTANA-29
21-06-07, 16:49
Mirdita,,,,,nese takoj shqiptar
Guten tag,,,,me te tjeret,,,,:tongue:

Virti
21-06-07, 16:56
E mbasi s`po rashe zhag pėr toke nuk dua tė mė pėrshėndetėsh me heqje kapele gghaghaghaghahaghaghaghaaghagh. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
fjalen e kisha per rastet e zakonshme... :biggrin:

Murgesha
21-06-07, 16:58
fjalen e kisha per rastet e zakonshme... :biggrin:

Ishalla pėr raste tė jashtėzakonshme nuk hjek diēka mė tepėr se kapelen hahahahahahaa

LOJETARI
21-06-07, 17:02
Selamalejkum efendi ,............................:tongue:

Murgesha
21-06-07, 17:04
Selamalejkum efendi ,............................:tongue:

E nėse ėshtė femėr si e pėrshėndet o Lojėtar???

Virti
21-06-07, 17:07
Ishalla pėr raste tė jashtėzakonshme nuk hjek diēka mė tepėr se kapelen hahahahahahaa
mos u lut per keq bre phaaaaa :redface:

Murgesha
21-06-07, 17:08
mos u lut per keq bre phaaaaa :redface:

S`po lutem more po po ja qėlloj si qorri me gisht si pėrshėndetesh hahhhahahahahaahah

Virti
21-06-07, 17:10
S`po lutem more po po ja qėlloj si qorri me gisht si pėrshėndetesh hahhhahahahahaahah
dmth paska edhe pershendetje "zhagas" a? :biggrin:

LOJETARI
21-06-07, 17:11
E nėse ėshtė femėr si e pėrshėndet o Lojėtar???


do you do hi , hanėm hahahahaha

instruktori
21-06-07, 20:39
Pershendetje per te gjithe

Preshevar
21-06-07, 21:57
Mirdita,.. me buzqeshje,. me Selam (pėr muslimanėt),.. me kry,.. (po, po) :tongue: etj...

Sidoqoft,.. pėrshėndes shpeshė ! Dhe sigurisht ju pėrshėndes edhe juve ! (me shkronja) :)

Diana007
12-09-07, 12:34
Miremengjes, miredita ,.............. , por te shumten e rasteve vetm nje buzeqeje ...

^katunari^
12-09-07, 12:37
Une veq ja baj katunares : mili mili e ngrana e dreqit

egi
12-09-07, 12:39
me goj ose me dor, se ndryshe nuk di hehe

BaNu Ne JeT I sInQeRt
12-09-07, 12:51
Me nje buzeqeshja se pari.. nje selam nje pershendetje dhe thjesht nganjeher nje Hallo...

rafet llapjani
13-09-07, 05:13
me goj ose me dor, se ndryshe nuk di hehe


Ti mas miri me dyjat e vetlla e sy ska aaaaaaaaa tkom than qe fenomen i rrall je ahagahgaghaghaghghaghaghaghagh

DEA
13-09-07, 07:39
Ne Kosove ka ndodhe se veq me nje Tung kemi kalu, po ketu ku jetoj ndodhe rralle qe shoh ndonje te njohur ne rruge, e nese e shoh ateher ndalem e e ves per te gjithe me rend ahhahahah

Xuki
13-09-07, 07:46
ēka po bon, a je mirė! paske dalė pak aa? ani me punė si po kalon...hajt pra tung hej, kalo mirė e mos u lodhė!!

Zana_ch
13-09-07, 09:10
E nėse ėshtė femėr si e pėrshėndet o Lojėtar???nuk kishte guxue fare me e pershendet se ............

Rebeka
13-09-07, 13:50
Shoqet e mija me puthje,tjerve hi,tung ...

selvija
13-09-07, 14:51
Te pershendes Rebeka mis se vjen ne kete shoqri...

Rebeka
13-09-07, 15:01
Te pershendes Rebeka mis se vjen ne kete shoqri...
http://www.fotosearch.de/comp/phc/phc007/frau-reichend-andere-frau-tomate-~-73345536.jpg

Te falenderoj Selvija perzemrsisht

Domira
13-09-07, 15:12
Diana me pelqeu qe kap kete teme sepse pershendetja eshte sjellja elementare qe tregon respekt per njeriun pa marre parasysh se kush eshte ne pyetje. menyra e pershendetjes tregon shume, tregon se cka mendoni per njeriun te cilin e takoni. Pershendetja, nqs ajo pranohet si sjellje elementare e "detyrueshme" per njerzit normal dhe ambiente normale ndikon ne raportet ne mes te njerezve dhe si proces i tille ndikon ne rezultatet e punes ekipore ose grupore ne cdo nivel te shoqerise.
Une per vehte mundohem qe ti jap shume rendesi pershendetjes per aresyet qe i permenda me larte. I pershendes te gjithe me te cilet takohem ne ambientet e vendit te punes dhe natyrisht me njerezit qe i njoh ne rruge. Mundohem qe me qendrimin tim, pershendetjen time, tua bej me dije se i respektoj.

egi
17-09-07, 19:19
Ti mas miri me dyjat e vetlla e sy ska aaaaaaaaa tkom than qe fenomen i rrall je ahagahgaghaghaghghaghaghaghagh

po qfar fenomeni, me sy nuk guxoj se po tutna po me vjen kush mas hahahhha

DEA
17-09-07, 19:24
P.sh. egin e takoj: hej tung egi qka boni se moti ste kam pa, a ka diqka te re?a ke kohe per nje kafe,jo a ok pra nje tjeter her tung tung.

vjeshta
25-10-07, 01:09
Kur i takoj burrat :ju thėmė ciaoooooo donne ,kur i takoj grate :ju theme ciaooooo uomini .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif :tongue:

Preshevar
25-10-07, 11:25
Ja shtrėngoj http://www.companeo.com/i/fr_FR/pack/central_telephonique/salutation.jpg edhe n'KOKRRA t'syrit e shiqoj :mad::biggrin:

Estella
11-11-07, 16:40
Halloooo................

Gjumashja
10-12-07, 10:56
mvaret kend takoje...nese eshte me i vjeter atehere "a po lodheni" nese eshte intelektual/e Miredita... nese eshte i moshes time "qa bone'' (megjithse e urrej )..ndersa me shoqeri me ndryshe...:tongue:

kaleshi
10-12-07, 10:59
hej TIPI qa bane,kurse per TIPESHAT: hej maco nice po dukesh a?

Lona
10-12-07, 15:22
Pershendetje, si je, si po kalon ?

SANTANA-29
10-12-07, 15:23
Pershendetje, si je, si po kalon ?

Mir Lona flm, po ti si kalon e nderuar,,,hahahaha:tongue:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 15:30
tung si je a je mir..ka po shkon (nese eshte qike) i tham a bene me ardh me ty se spom rrihet
ahahahaha

Lona
19-12-07, 09:23
Mir Lona flm, po ti si kalon e nderuar,,,hahahaha:tongue:

Hahahahahahah mire flm, takim i rastesishem ...hahahahaaaaa

Ma-Origano
19-12-07, 15:19
edhe un them mvaret "Mirdita" "apo a jeni lodhe"

Dardan Kastrati
19-12-07, 15:30
Mvaresisht prej kohes ne te cilen gjendem edhe e beje pershendetjen ,nese eshte mengjes miremengjesi, nese eshte mesdita a u lodhe more hgaahahah ,ndersa ne mbremje si ai kaloive kete dite .....

*B*u*K*i*
19-12-07, 17:27
Halloooo................

Tungatttt Tarzan :biggrin:

mentor*
20-12-07, 09:44
qe i takoj do shok te mi ju tham ku je p.......nane

lovely
07-04-09, 20:32
mvaret, me do ma t largt, veq kryt e luj pak, do pak ma t ngat, a je mire? qka po bon? perskunraj :P me do edhe ma t ngat, per dore hozhbollden hozhgjollden, qysh ini krejt bitevi, :P me familjare; mpuq mpuq, qa bone njeri? krejt smut po dokesh hahahahahahahahahaa

emine
07-04-09, 20:34
hallo,,,,,edhe ajo ndodhe shume rradhe;)

romansa
07-04-09, 21:55
mirdita,bonjour,a je mire ...

aLbaChiCk
07-04-09, 22:00
Morgen , hi, hallo, mahlzeit, ciao, hey ..... mvaret prej personave e kohes

Agolli
26-07-09, 09:02
Si je a je mbire, e nojhere.. qe ti ēka bonde!?

Domira
26-07-09, 09:04
tung qa bone !?

Giovanni
26-07-09, 09:07
tung qa bone !?


Qe ti qa bone...:biggrin:

Domira
26-07-09, 09:19
Qe ti qa bone...:biggrin:

qe valla hiq qetu...

qa bone ti:biggrin:

Giovanni
26-07-09, 09:26
qe valla hiq qetu...

qa bone ti:biggrin:

Qe valla nej ...

Domira
26-07-09, 09:28
Qe valla nej ...

Po de po ti vec nej...ani bash mir:biggrin:

GURI SYLAJ
26-07-09, 10:22
...kur e shoh me shati ne krah e bveti;
a me prashit po shkon a?
E ai me thot , jo more me kosite ,a qorr je a???

Prishtinasja_
26-07-09, 13:03
Miredita,miremengjesi, hallo,hi,hallöchen, ēka bone ?!

Krejt mvaret nga koha !

lazdrani
26-07-09, 13:47
Ashtu si Prishtinasja....

Giovanni
26-07-09, 15:51
Tung ... ēka bone..'?

teutaA
26-07-09, 17:35
hi, hey how is going:smile:

Tomori
26-07-09, 17:42
Jungjatjeta, mirdita, merhaba, selamalejkum, ....e gjitha mvaret cilin pershendes..

deti_om :-)
26-07-09, 17:45
Tung ēka po ban a je mirė etj.......

AliSia
11-03-11, 20:41
Hello hello ..:)

Guri i madh
11-03-11, 20:44
une bajerisht i pershendeti miletin HABiDiERi

Jana
17-03-11, 18:36
...mirdita , mirmengjesi , mirmroma,..
..qysh je ...sha bone ... a je mi .... etj varet me kand takona ...
...me shoqe ;ku je mej , mpuq mpuq ...

premium
17-03-11, 18:43
vertikalisht me kry :)

me muslimanin'' assalamu alaikum''
me jomuslimanin simbas rastit

Lapsi
17-03-11, 18:45
nganjehere vetem me dore e nganjehere me goje me pershendet misss i katundit, mirepo edhe une e pershendes

Jana
17-03-11, 18:45
vertikalisht me kry :)

me muslimanin'' assalamu alaikum''
me jomuslimanin simbas rastit


E me mue qysh ishe pershendet....
hahaahaaahah em fal amo shaka po boj ...

p.s e di se do qe jan me fe s'ta japin doren qata t'veta ....

Lapsi
17-03-11, 18:47
E me mue qysh ishe pershendet....
hahaahaaahah em fal amo shaka po boj ...

p.s e di se do qe jan me fe s'ta japin doren qata t'veta ....
ndoshta je e rrezikshme dhe kane frike se po ua mer kemben ahhahahahhahahha
pak shaka

Jana
17-03-11, 18:50
ndoshta je e rrezikshme dhe kane frike se po ua mer kemben ahhahahahhahahha
pak shaka


Hahahahahhahaaha a s'ka ... i marr krejt se mu ndal me kom a me dor...
Nuk kam pas rast te till amo kam ndi ... edhe me pas e kuptoj ....

Lapsi
17-03-11, 18:52
Hahahahahhahaaha a s'ka ... i marr krejt se mu ndal me kom a me dor...
Nuk kam pas rast te till amo kam ndi ... edhe me pas e kuptoj ....
mire, eshte nje gjest njerezor- dora nuk i jepet secilit

Buqja_ch
17-03-11, 18:54
shih shih Lapsi behet kishe nuk me sheh ...pershndetjeeeee

.

Lapsi
17-03-11, 18:56
shih shih Lapsi behet kishe nuk me sheh ...pershndetjeeeee

.
pa merak, ty te pershendes per dore
pershendetje e nderuar

Jana
17-03-11, 19:04
mire, eshte nje gjest njerezor- dora nuk i jepet secilit

Hiq nuk pajtona me ty ... po nejse ...
Me lapsin isha pershente ...tungat njo 2 metra lerg bile...

Lapsi
17-03-11, 19:04
Hiq nuk pajtona me ty ... po nejse ...
Me lapsin isha pershente ...tungat njo 2 metra lerg bile...
tani nuk ma jep DOREN?

Jana
17-03-11, 19:06
tani nuk ma jep DOREN?


PO mer une po ...amo pem doket ti jo ...hahhahahaahaha
Paramendo boll keq met lan en qat pozit hahahahah

Lapsi
17-03-11, 19:07
PO mer une po ...amo pem doket ti jo ...hahhahahaahaha
Paramendo boll keq met lan en qat pozit hahahahah
jo, nuk me vjen keq... respektoj te gjithe dhe nuk me le pershtypje pershendetja per dore apo jo

premium
17-03-11, 19:35
E me mue qysh ishe pershendet....
hahaahaaahah em fal amo shaka po boj ...

p.s e di se do qe jan me fe s'ta japin doren qata t'veta ....
no Jana extremist nuk jam !

fejėn e praktikoj sikur gjysherit e mi si kan praktiku
tre fertalshe nuk jam .

Buqja_ch
17-03-11, 20:36
pa merak, ty te pershendes per dore
pershendetje e nderuar


o flm edhe une ty .. klm

.

Diana007
17-03-11, 20:40
Hallooooo :tongue:

Buqja_ch
17-03-11, 20:42
Hallooooo :tongue:


Ne rrug je jo ne TEL

Diana nese te takoi ne Prizeren a bone me hi dikun me pi Gazus a po i thom mire hahhaa

.

Diana007
17-03-11, 20:44
Ne rrug je jo ne TEL

Diana nese te takoi ne Prizeren a bone me hi dikun me pi Gazus a po i thom mire hahhaa

.


Valla kohve te fundit ashtu po pershendes ne rrug :biggrin:

Per bes nuk jam ka di as un :confused: a o mir a jo :rolleyes:

Buqja_ch
17-03-11, 20:47
Valla kohve te fundit ashtu po pershendes ne rrug :biggrin:

Per bes nuk jam ka di as un :confused: a o mir a jo :rolleyes:

Halloooo a je mire qysh po kalon ja qkas bon vaki nga Pz me shku nuse ne Llap ani qysh po kalon ahhah

ps, as un nuk e di atje e pina per her te par ne Prishtine nuk ka

.

Diana007
17-03-11, 20:50
Halloooo a je mire qysh po kalon ja qkas bon vaki nga Pz me shku nuse ne Llap ani qysh po kalon ahhah

ps, as un nuk e di atje e pina per her te par ne Prishtine nuk ka

.


Spo shoj shipatsr hiq rruges me i vet si jeni ahhhhahhaahahhah

Ps maj un jam nga Suhareka ... e rame ne llap ahhhhaahhhhahah

Jana
17-03-11, 22:19
no Jana extremist nuk jam !

fejėn e praktikoj sikur gjysherit e mi si kan praktiku
tre fertalshe nuk jam .

Eh mir ... flm shum ...

YanYan
18-03-11, 01:12
Varet ku jam, me ke jam, ke takoj dhe kur e takoj.

tipi engjellor
18-03-11, 01:19
po varet me dike veq nje a je mire si po aklon me dike e zgjas me shume.....

Breshka
18-03-11, 13:52
sa her me vje keq (me pershendet dikon ne rrug ) me bjen keq....

Hajra
18-03-11, 13:54
sa her me vje keq (me pershendet dikon ne rrug ) me bjen keq....


...a e pate fjalen per blica hahahahaha....

Daglasi
18-03-11, 13:57
Varet nga koha,miremengjes,miredita,mirebrema cka ka te 3:biggrin::wink:

Breshka
18-03-11, 13:59
...a e pate fjalen per blica hahahahaha....
po de per blica se tjeret i pershendes leht edhe i rok perqafe se hahahahaaa

po blicat e dal e plast qysh se... ???????? .d

Hajra
18-03-11, 14:00
po de per blica se tjeret i pershendes leht edhe i rok perqafe se hahahahaaa

po blicat e dal e plast qysh se... ???????? .d


...e paskemi te njeitin problem hahahahahahah....

rastesishT
18-03-11, 14:01
Miredita, me duhet ta gjej stacionin policor ne kete qytet se gjej dot, nje gjobe kam pasur :)

Dallandyshja_718
19-03-11, 04:22
A ije a si ije? :biggrin:

uliksi31
19-03-11, 04:30
A ije a si ije? :biggrin:

ater ja kthen; "shnosh si ije a ku ije", a peshendeti ashtu ju t'atjehit?

Dallandyshja_718
19-03-11, 04:31
ater ja kthen; "shnosh si ije a ku ije", a peshendeti ashtu ju t'atjehit?

Po si ke shkua a ke viej gja n'dite t'so'me?:biggrin:

uliksi31
19-03-11, 04:36
Po si ke shkua a ke viej gja n'dite t'so'me?:biggrin:

e cka bajn trimat kur jav kputin grat rrugen?:biggrin:

Dallandyshja_718
19-03-11, 05:05
e cka bajn trimat kur jav kputin grat rrugen?:biggrin:

Ku more m'ia kput rrugen trimit, ani gruoja,:eek: jo pasha buken por me e prit pa edhe n'kjoft i km large,,,jashtu kur shkojim n'Cem me marr uj, ater gjeteshin jasi t'papunve ēi rrugojin e mje gazep kija se m'duhej me prit dej t'kalojne, e isha per gut, se 100 pune i kija n'shpi e bje me u gut,,,poh ēkje, paj kacateshin Caka, Rizi e Toma, taman si me dasht per inat...:biggrin:

AliSia
31-07-11, 20:54
Mvaret me kan takohem.nese Takohem me Shqiptar sikur e kemi zakon, Miredita apo si je.....ahhahahhaaaahha

E pershendetja ime eshte Hellooo helloo

mentor*
31-07-11, 21:11
une cdo her me Tungjatjeta i pershendeti njerzit

ps. tungjatjeta Alisia :)

AliSia
31-07-11, 21:12
P.S Hello Mentor..:biggrin: Flm..:D

mentor*
31-07-11, 21:18
P.S Hello Mentor..:biggrin: Flm..:D

hello Alisia, cka u vonove ?une qe 15 minuta jam tuj t“prit ketu,:D e ti m“doket nderkohe ke dal me bo shopping a ? a ki shkreps ?

AliSia
31-07-11, 21:25
Hello une erdha prita po ika per shopingg .! Nuk edi ku ishe,me Shoqeri .?!:biggrin:

Per Shkrepsa mos me kurse ahhahhahahhaah

mentor*
31-07-11, 21:38
Hello une erdha prita po ika per shopingg .! Nuk edi ku ishe,me Shoqeri .?!:biggrin:

Per Shkrepsa mos me kurse ahhahhahahhaah

e flm per shkreps,
hajde shkojm e pijm naj kafe, se i kom 5 euro n“xhep qaty :p

AliSia
31-07-11, 21:44
e flm per shkreps,
hajde shkojm e pijm naj kafe, se i kom 5 euro n“xhep qaty :p

SPS..Flm per kaffe ,ti paske bolle 5 euro,une 1 eruo per momentin me qellon ne xhep,se jam hargjit per me Shku ne KS..:biggrin::tongue:

mentor*
31-07-11, 21:49
SPS..Flm per kaffe ,ti paske bolle 5 euro,une 1 eruo per momentin me qellon ne xhep,se jam hargjit per me Shku ne KS..:biggrin::tongue:

une smujta me shku sivjet se bileta shtrejt :D ..po tashi masi dulum te njofshum ne vitin e ardhshem shkojna bashke shumme ide e mire :p

AliSia
31-07-11, 21:56
une smujta me shku sivjet se bileta shtrejt :D ..po tashi masi dulum te njofshum ne vitin e ardhshem shkojna bashke shumme ide e mire :p

Pse nuk e ke rezeruvar ma heret se te kushton ma lire qyqy ahahahah...:biggrin:

E ne vitin e ardhshem kismet ne (Itali ne deti),ahhahhaha,paske mbetur pa shku ne KS..:D.:biggrin:

mentor*
31-07-11, 22:05
Pse nuk e ke rezeruvar ma heret se te kushton ma lire qyqy ahahahah...:biggrin:

E ne vitin e ardhshem kismet ne (Itali ne deti),ahhahhaha,paske mbetur pa shku ne KS..:D.:biggrin:

poj sedi valla..... flm per keshilla :D
po thu qe edhe vitin e ardhshem mos me shku a ? ndasht obo po shkojm ne Itali i n“deti se i di disa vende te bukura ...ok pra pi rezervoj dy vende per ne qysh tani :D

AliSia
31-07-11, 22:09
poj sedi valla..... flm per keshilla :D
po thu qe edhe vitin e ardhshem mos me shku a ? ndasht obo po shkojm ne Itali i n“deti se i di disa vende te bukura ...ok pra pi rezervoj dy vende per ne qysh tani :DJo dy vende po tri vende se un jam me Shoqerusin...:biggrin: Pa te nuk shkoi askund! :D

Jo ti shkoi ne KS ne vitin e ardhshem ahhahahha

mentor*
31-07-11, 22:17
Jo dy vende po tri vende se un jam me Shoqerusin...:biggrin: Pa te nuk shkoi askund! :D

Jo ti shkoi ne KS ne vitin e ardhshem ahhahahha

qyyy a edhe ti te koke martu a? sme paska tregu Nora dreqi qe eshte edhe ajo....:D

AliSia
31-07-11, 22:21
qyyy a edhe ti te koke martu a? sme paska tregu Nora dreqi qe eshte edhe ajo....:D

:biggrin::biggrin: eeeddd keq se nuk te paska treguar.!

mentor*
31-07-11, 22:36
:biggrin::biggrin: eeeddd keq se nuk te paska treguar.!

shume keq per mua tybe :D hihi

Diana007
01-08-11, 09:10
Qa po ben a je mir :smile:

mentor*
01-08-11, 13:24
qysh ini a ini mir a ini tane :)

emine
01-08-11, 14:05
Hi ,edhe u kry puna,

jEtA_1
01-08-11, 14:21
Qa po ben a je mir :smile:
Une mir jam po ju si jeni familjen se e ke .............

Jana
01-08-11, 15:36
ev ev ,,, tash HI ....

..bash pem mungon ajo shprejha ...sha bone ...qysh je ....

taraku-1
01-08-11, 17:02
ev ev ,,, tash HI ....

..bash pem mungon ajo shprejha ...sha bone ...qysh je ....

hi, de.. qa mi bo kysmeti e ka qeshtu a...

sha bone qysh je sha ka t're

VoOoglushja
01-08-11, 21:05
Takoja Person Ger. Hi , na alles klar :D


Takoja Person Shqiptar Tung si je :D

tipi engjellor
01-08-11, 21:45
kah po don .....dikujt

a jeni mire ....dikujt

oooo ku te kam more hej...dikujt

varet se me ke takohem...

tipi engjellor
01-08-11, 21:47
Pse nuk e ke rezeruvar ma heret se te kushton ma lire qyqy ahahahah...:biggrin:

E ne vitin e ardhshem kismet ne (Itali ne deti),ahhahhaha,paske mbetur pa shku ne KS..:D.:biggrin:

hej qiko kam harruar me te trgeuar dije qe vendin aeroportit ja kane ndrru ...tash aeropnali leshohet ne gjakove aty e kane lane aeroportin....
te tregova qe mos mu habit ti qe po zbret ne prishtine....

Virti
02-08-11, 22:54
varet nga standardi i rruges... :cool:

Hajra
02-08-11, 22:58
Hi ,edhe u kry puna,

....nuk eshte e domosdoshme,

Buqja_ch
03-08-11, 20:02
....nuk eshte e domosdoshme,


Hoi kojshi a je per nje kafe .... ncncnc nese nuk pershndetesh qysh me fillu biseden

.

Hajra
03-08-11, 21:41
Hoi kojshi a je per nje kafe .... ncncnc nese nuk pershndetesh qysh me fillu biseden

.

...hoi hoi , jo nje po dy haha..

emine
04-08-11, 21:11
....nuk eshte e domosdoshme,
..................:rolleyes:

Dushku
25-08-11, 15:46
..................:rolleyes:

Hi, Emine :))

emine
25-08-11, 15:50
Hi, Emine :))

Hallo Dushku,pershendetje te perzemerta per ju!

Dushku
25-08-11, 15:53
Hallo Dushku,pershendetje te perzemerta per ju!

Ju Faleminderit, njeashtu ngleni e pershendetun me deshiren per nje pasdite te mbare e pa stres.. :)

Hajra
25-08-11, 15:53
.....kohet e fundit as syt nuk po ua leshoi se le ma me u pershendet hahaha...

romansa
25-08-11, 17:08
..mvaret kyu dhe me kend takohesh

Hajra
25-08-11, 17:10
..mvaret kyu dhe me kend takohesh


...qe per shembull me mua me u taku qysh me kishe pershendet?


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
25-08-11, 17:12
...qe per shembull me mua me u taku qysh me kishe pershendet?


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

...sdi skam ide hahhahaha

Hajra
25-08-11, 17:23
...sdi skam ide hahhahaha


....une e di te kisha than romans a je ti a po me dokesh hahahah...

romansa
25-08-11, 17:24
....une e di te kisha than romans a je ti a po me dokesh hahahah...
....une kisha thene a ti je Hajra i forumita??? hahahhaahha

Hajra
25-08-11, 17:25
....une kisha thene a ti je Hajra i forumita??? hahahhaahha


...harrove me shkru edhe qaf hahahahah...

LuLjaa
03-03-12, 17:41
Miredita, a je qysh je

tipi engjellor
03-03-12, 18:41
a je ti shtriga hahahahah ku e ke fshisen hahahahah