PDA

View Full Version : Cfare do benit me 100 000€ ?


Faqet : [1] 2

Linka_pz
26-06-07, 15:47
Pershendetje , a do t`ju pelqej kjo teme.......nuk besoj qe ka njeri qe nuk e ka deshire kete shume parash ,mirepo sikur ti keni ne dore ēfare do te benit ne ēka do ti shpenzonit??

Agolli
26-06-07, 15:53
Qenkan pare t'ima, mua me shkuan (hargjiten) deri sa u mendova se cfare do te beja me to! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
26-06-07, 15:54
Ja kisha fal albachick es :wink:

pirro
26-06-07, 15:57
Me i pas ne dore 100.000 euro a? Ne fillim e kisha ble nje cante te vogel,se perndryshe mi kishin vjedh ne dore xheparoshat hahahah.

E kisha ble bre nje lokal edhe kisha jetu prej qiras si malazez ahah.

Linka_pz
26-06-07, 16:00
Bash ide e mire valla Pirro !!

pirro
26-06-07, 16:22
zero cool

Kur ti merrsh ato tjerat falja.kete here te duhet se i ke do borgje ahahah

Preshevar
26-06-07, 16:22
1oo'ooo € s'jan edhe shumė...

Po, I kisha investu n'bujqsi !

Mbrenda 5 vite... i kisha krijue mbi 500 vende t'punės !

Ja kisha ftof Z. Pacollit :tongue:

aLbaChiCk
26-06-07, 17:31
Ja kisha fal albachick es :wink:hahahahaahahaah Zero Cool :smile: i h. v . j

Diana007
26-06-07, 18:54
Hiq spo me duhen ahahahahahaha

Elina
26-06-07, 19:00
Hiq spo me duhen ahahahahahaha


I kisha marre me veti ne pushim,,, per akullore e qishtu,,,besa edhe naj pije te ftohte :biggrin:

Diana007
26-06-07, 19:03
I kisha marre me veti ne pushim,,, per akullore e qishtu,,,besa edhe naj pije te ftohte :biggrin:

po ta baj gajeln ndoshta nuk te dalin mjaft e po hyn borgj ahahahahhaahha

Elina
26-06-07, 19:05
Edhe une po mendoj se nuk me dalin,,,po ja bej disi :biggrin:

Murgesha
26-06-07, 19:06
Pershendetje , a do t`ju pelqej kjo teme.......nuk besoj qe ka njeri qe nuk e ka deshire kete shume parash ,mirepo sikur ti keni ne dore ēfare do te benit ne ēka do ti shpenzonit??

Ti kisha dhėnė ty Linka_pz e pastaj kishe ardhė e na kishe tregu se ēfarė bėre me to...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
26-06-07, 19:07
do to ruj se deri tani s'kam dite me rujt :biggrin:

Murgesha
26-06-07, 19:08
do to ruj se deri tani s'kam dite me rujt :biggrin:

Ik moj se ti kap pastaj myku e duhesh me i hjedh tė gjitha hahahahaahahaha

e_martumja
26-06-07, 19:09
Ik moj se ti kap pastaj myku e duhesh me i hjedh tė gjitha hahahahaahahahajo more ne vend te sigurt i la ne banken e SHvajcaris ahahhahahah

Diana007
26-06-07, 19:09
Ti kisha dhėnė ty Linka_pz e pastaj kishe ardhė e na kishe tregu se ēfarė bėre me to...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ..............

Murgesha
26-06-07, 19:11
jo more ne vend te sigurt i la ne banken e SHvajcaris ahahhahahah

Hiq spo dishe edhe ti.. E kamatės vjetore ēka don me i ba hahahahahahaaaaaaaa??

Murgesha
26-06-07, 19:12
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ..............

Diana a po i don edhe ti do llokum hahahahahahaha

e_martumja
26-06-07, 19:12
Hiq spo dishe edhe ti.. E kamatės vjetore ēka don me i ba hahahahahahaaaaaaaa??kam mi honger si gjithe her qy ahahhaa

Murgesha
26-06-07, 19:14
kam mi honger si gjithe her qy ahahhaa


Mendim me vend, ruaj e ha! http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif hahahahahaaaaaaaaaaa

Diana007
26-06-07, 19:15
Diana a po i don edhe ti do llokum hahahahahahaha


JO SE NUK PO DI QFAR TE BOJ ME TO AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Murgesha
26-06-07, 19:16
JO SE NUK PO DI QFAR TE BOJ ME TO AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Tybe as unė nuk e di po si tė duash mi jep ti mua e unė tė tregoj pastaj se ēfarė me ba hahahaahahahaaaaaaaa

Diana007
26-06-07, 19:18
Tybe as unė nuk e di po si tė duash mi jep ti mua e unė tė tregoj pastaj se ēfarė me ba hahahaahahahaaaaaaaa

Shih shih me mbete pa para tanu un , ncuk spo ti jam apo don me mashtru a ahahaahhhhhhahahahahahh

Domira
26-06-07, 19:20
Kuuu shum pare jan kto...
Kisha ndreq banesen mire..cakum pakum
kisha shku dikun ne pushime all including edhe kisha nda ne 10 zarfa ka 1000euro mi gzu se paku per disa dite 10 familje skamnore por me kusht qe ata mos e din se kush ju ka dergu...

p.s.kshtu kisha me ba sikur te me kishte ra llotaria...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
26-06-07, 19:29
hej a po keni qef me qen reale me ju tregu se qka kisha bo pernime me kete shume

Murgesha
26-06-07, 19:35
hej a po keni qef me qen reale me ju tregu se qka kisha bo pernime me kete shume

Pasha mamin hajt trego se merak ėshtė ka mė mbetet??

Ps. Pastaj tregoj edhe unė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Domira
26-06-07, 19:40
Hajtni de mo tregoni iu dyja se na i zgjatet veshet thu se dona mu iu marr qato 100 mij euro...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Abetare
26-06-07, 20:32
I kisha ble tana Dhitė e Rafet Llapjanit dhe komplet Bagėtinė e " Fshatarit "...:D

e_martumja
26-06-07, 20:34
Pasha mamin hajt trego se merak ėshtė ka mė mbetet??

Ps. Pastaj tregoj edhe unė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifI kisha thone burrit pregatidte valixhen :biggrin:
ps: ajt tash trego ti :biggrin:

instruktori
26-06-07, 22:11
Pershendetje , a do t`ju pelqej kjo teme.......nuk besoj qe ka njeri qe nuk e ka deshire kete shume parash ,mirepo sikur ti keni ne dore ēfare do te benit ne ēka do ti shpenzonit??


Shume do ti pelqeja ti kem ato pare.

10 % do ti durojsha ju Linka _pz

Te tjerat ne ved te vetin

rilinda
26-06-07, 22:32
Krejt rrush e kumlla i kisha bo :D

Linka_pz
26-06-07, 23:52
Krejt rrush e kumlla i kisha bo :D

Hahahaahahh u mos plaqsh ti ishalla hahahahah,rrush edhe kumbulla besa mire sepse prap fiton me i shite !!

Linka_pz
26-06-07, 23:54
Shume do ti pelqeja ti kem ato pare.

10 % do ti durojsha ju Linka _pz

Te tjerat ne ved te vetin


E flm i nderuar qe mendove edhe per mua ,mjaft jane sa per pushim !!
Edhe ti kujdes se ku po i shpenzon hahahahh!!

Abetare
27-06-07, 00:23
Hmmmm Rrush ishe ban telashe tani mule mi nrru Nikun mi ban e E PAMARTUMJA " hahahahahaha

Abetare
27-06-07, 00:25
I kisha thone burrit pregatidte valixhen :biggrin:
ps: ajt tash trego ti :biggrin: __________________________________________________ ___________________________________- E martumja ky ishte shkrimi pėr ty Rrushi ...ahhaahhaah

gazi-de
27-06-07, 00:43
shue bre nuk kisha dite qa te bej me to...hahahahahahahahahahahahh

valiii
27-06-07, 02:50
http://www.xenini.com/500euro-lypen.jpg

Garant qė moti nuk e keni pa, e me i mbajt mos te foli. Banknota ma e preferuar e ministrave, nėna e korupsionit, ėndėr e ēdo arsimtari, minatori dhe penzionisti, zgjat mė shume se ēdo banknot tjeter nė xhep. Me njė kėsi, mundesh me shku ne Ulqin ne deti, me dy mundesh me ble njė meter katror banese ne Prishtine, me tri mundesh me ble kerr, me kater mundesh me qel dugoj, me 10 i ke 5000 euro, me 100, i ke maskat te garantune te shpia.
Xenini.com

Albanian eX|PerT
27-06-07, 03:26
Krejt rrush e kumlla i kisha bo :D
I kishmi bo :biggrin:

rafet llapjani
27-06-07, 04:14
Ja kisha ngjit tertaqit gumat sportski hahaahahahahahahahha

Agolli
27-06-07, 04:19
Rafet, kusurin e kishe investu ne llavaboja dhe lima te qyskis.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
27-06-07, 04:54
Ja kisha ngjit tertaqit gumat sportski hahaahahahahahahahha


:biggrin: :biggrin: :biggrin:

hasanmehmeti
27-06-07, 10:31
spaska shume , sdin njeri qka me nis me to se mbetem mangu pastaj.
po me gjithe qefe jetimeve,motrave tona Kosovare te maltretuara nga serbet dhe invalideve te luftes ia kisha shperndar.

rilinda
27-06-07, 11:41
I kishmi bo :biggrin:

:biggrin: Vendi i parė qė kishim shku kish me kan...

Arkza
27-06-07, 11:52
I Kisha quh Krejt Fshtaret e Mij n'Deti .........:biggrin:

Tani i kisha Ble Nje kerre me katre Rrota , 10 Lopt ,10 Bullica , 100 dele , 100 Dhia, ja 200 Pula e Plot Plot Sene :tongue:

U Harrova edhe juve F.D ju Kisha ble nga nje pale Qerapa te Leshta ju bon mir ne Vere :cool:

rafet llapjani
27-06-07, 11:59
Rafet, kusurin e kishe investu ne llavaboja dhe lima te qyskis.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahahhahaha qy jo une mejher isha shku per Pej te taf burgija mi dhan uje qyskis ahahhahahahahahahhahhahah

Preshevar
27-06-07, 11:59
I Kisha quh Krejt Fshtaret e Mij n'Deti .........:biggrin:

Tani i kisha Ble Nje kerre me katre Rrota , 10 Lopt ,10 Bullica , 100 dele , 100 Dhia, ja 200 Pula e Plot Plot Sene :tongue:

U Harrova edhe juve F.D ju Kisha ble nga nje pale Qerapa te Leshta ju bon mir ne Vere :cool:

Qfar tamaqare... na per qorapa edhe nike po i bajmi spo eshte problem.. po thash mos po na dhuron ka ni fanull apo jelek t'lesht.. :rolleyes:

e_martumja
27-06-07, 12:01
Qfar tamaqare... na per qorapa edhe nike po i bajmi spo eshte problem.. po thash mos po na dhuron ka ni fanull apo jelek t'lesht.. :rolleyes: ma mire pak se hiq, lumja ajo per shpirtin e vete qe paska me kqyr gjithe ato frymat.


Drejt ne gjenet ke me shku oj qike ahahha

Shqiptare
27-06-07, 12:20
Qka jane bre 100 mije euro? Sen s'jane! Veq letra! :biggrin:

rafet llapjani
27-06-07, 12:29
Qka jane bre 100 mije euro? Sen s'jane! Veq letra! :biggrin:

jo qysh sen sjon ja blej tertaqit bandashat aluminjum qy ahahahahahahahhaah

Shqiptare
27-06-07, 12:30
jo qysh sen sjon ja blej tertaqit bandashat aluminjum qy ahahahahahahahhaah

Hahahah, po pse, a hale s'ia ke vnu bandashat aluminium a? Yyyy, koka kon dal mode tertaqi :biggrin:

rafet llapjani
27-06-07, 12:31
Hahahah, po pse, a hale s'ia ke vnu bandashat aluminium a? Yyyy, koka kon dal mode tertaqi :biggrin:

Jo de se henez te teneqes ika prodhim mai pari ahgaghaghaghaghaghagh

Zero Cool
27-06-07, 12:31
Qato 100 000 te parat ja dhash albachickes e mi pas edhe 100 000 tjera ja kisha kisha ble do dhi rafet llapjanit...

rafet llapjani
27-06-07, 12:33
Qato 100 000 te parat ja dhash albachickes e mi pas edhe 100 000 tjera ja kisha kisha ble do dhi rafet llapjanit...O flm po cpo dojshe me ma shtue kulupin ahahahahhahhahahhah

Dreni30
27-06-07, 12:36
O flm po cpo dojshe me ma shtue kulupin ahahahahhahhahahhah

hhahahahahaahahahh rafet a po e shef se edhe ZC mendon mire per ty e me te ba ma te pasur. hahahahaahahahahahaahah

Zero Cool
27-06-07, 12:36
O flm po cpo dojshe me ma shtue kulupin ahahahahhahhahahhah

Eh kulupin po ta shtoj veq te vyn edhe 1 qoban me i rujt (kan pe propozon?)

rafet llapjani
27-06-07, 12:41
Eh kulupin po ta shtoj veq te vyn edhe 1 qoban me i rujt (kan pe propozon?)

hahahahahahahahhahahahhahah Zc lem pak koh te mendoj se duhet me kan i fort si qoban hahahhahahhahahah

rafet llapjani
27-06-07, 12:42
hhahahahahaahahahh rafet a po e shef se edhe ZC mendon mire per ty e me te ba ma te pasur. hahahahaahahahahahaahah

Po bre edhe nje cap i fort me duhet ahahahahhahhaahhahah

Zero Cool
27-06-07, 12:44
Po bre edhe nje cap i fort me duhet ahahahahhahhaahhahah

Ok per qoban po te le kohe te mendohesh, e per cjap kryesor kan po e propozon ahgaghahgghaghaghaghaghagh

rafet llapjani
27-06-07, 16:00
Ok per qoban po te le kohe te mendohesh, e per cjap kryesor kan po e propozon ahgaghahgghaghaghaghaghagh


ZC ti a munesh nje me propozu se kurr sta prishi veq kqyr gjaje pak si fuk se i zajf tutna sbon pune hahahahahahahaahhahhahahhhahahahahah

Zero Cool
27-06-07, 16:01
ZC ti a munesh nje me propozu se kurr sta prishi veq kqyr gjaje pak si fuk se i zajf tutna sbon pune hahahahahahahaahhahhahahhhahahahahah
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rafet bre a per cjapa e ki a? Sa dush ke qesajde, qe po sillen a spi sheh a ? ahahahahahahahahaha, veq ban me gisht e pe qoj te dhit :wink:

rafet llapjani
27-06-07, 16:03
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rafet bre a per cjapa e ki a? Sa dush ke qesajde, qe po sillen a spi sheh a ? ahahahahahahahahaha, veq ban me gisht e pe qoj te dhit :wink:

ahahhahahah ani ZC propozo burr veq duhet me pas mjekerr te gjat ahahhhaahahahahahah

Zero Cool
27-06-07, 16:04
ahahhahahah ani ZC propozo burr veq duhet me pas mjekerr te gjat ahahhhaahahahahahah


aghaghaghaghaghaghghaghaagh po qasi mjekrre de si cjapi mo a pak ka qesajde a ? aghaghaghaghaghaghagh
zgjidheeeeeeeeeeeeee

rafet llapjani
27-06-07, 16:06
aghaghaghaghaghaghghaghaagh po qasi mjekrre de si cjapi mo a pak ka qesajde a ? aghaghaghaghaghaghagh
zgjidheeeeeeeeeeeeee


ani qe po zgjedh veq det jet hasull se gjith ati kolupi duhet mi ardh arsye se cjap teknefec sum duhet ahhahahahhhahhahhaahahahahahah

Zero Cool
27-06-07, 16:17
ani qe po zgjedh veq det jet hasull se gjith ati kolupi duhet mi ardh arsye se cjap teknefec sum duhet ahhahahahhhahhahhaahahahahahah

ahahahahahahahaah e valla qeta krejt teknefeca i ki ahahahaahahahahahah
PS: qka o more ai teknefec ?

instruktori
27-06-07, 17:42
Do te kish shique si me i ba 200.000 Mije Euro

Nirvana Band
27-06-07, 23:46
Normal do t'i kisha investuar ne nje biznis qe ja vlene, per te grumbulluar edhe me shume.

Albanian eX|PerT
27-06-07, 23:51
Do ia kisha dhene nuses mbase eshte kontabiliste, e di ma mir me i menaxhue :biggrin:

rilinda
27-06-07, 23:53
Hej ta kom bo ni pytje ty e smu ke pergjigj!

Albanian eX|PerT
27-06-07, 23:55
Hej ta kom bo ni pytje ty e smu ke pergjigj!
Folmi n'tel, prit pak :biggrin:

rilinda
27-06-07, 23:57
hahahahhahaha... ma ma mos hargjo, tregom qetu.

Albanian eX|PerT
27-06-07, 23:58
:biggrin: Vendi i parė qė kishim shku kish me kan...
Ku po thu ti? :wink:

rilinda
28-06-07, 00:00
Unė ty ta kom lan n'dor more.

Albanian eX|PerT
28-06-07, 00:25
Unė ty ta kom lan n'dor more.
Ne rregull pra, fillojme nga Kruja, e me pastaj n'Alexandri, e me pastaj ku t'dush ti :biggrin:

rilinda
28-06-07, 00:30
N'rregull. Po i hargjojshim krejt ato 100 000 eurot n'vende qė ia vlen :biggrin:

Zero Cool
28-06-07, 00:52
ahahahahahhahahah mos e harroni cucllen aghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh

lyra2
28-06-07, 10:21
Me i pas ne dore 100.000 euro a? Ne fillim e kisha ble nje cante te vogel,se perndryshe mi kishin vjedh ne dore xheparoshat hahahah.

E kisha ble bre nje lokal edhe kisha jetu prej qiras si malazez ahah.

...a i nderrove fjalet aaa,po a tham une po i jap per Ramushin e ti me ia kry shpin Luanit ....

Dreni30
28-06-07, 10:25
Nuk kam aq shume, por me i pase, nuk i kisha hargju vetem per vete.....

rilinda
28-06-07, 11:58
ahahahahahhahahah mos e harroni cucllen aghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh

Flm. qe na kujtove. Pa t'i dhan 10 euro prej atyne 100 000-ve, se la kurr :biggrin:

Albanian eX|PerT
28-06-07, 13:05
Rilinda, k'ti kena me ja ble ni paqet sheqera dhe ni smoki! :biggrin:

pirro
28-06-07, 13:15
Lyra2

Ramushi tashte e ka siguru vendbanimin hahaahaah se ka ma problem ate pune.

Ndersa luanit nuk i kushton shume me 30 euro ja ndeqim ... per luan a duhet kafaz apo cka??

lyra2
28-06-07, 14:00
Lyra2

Ramushi tashte e ka siguru vendbanimin hahaahaah se ka ma problem ate pune.

Ndersa luanit nuk i kushton shume me 30 euro ja ndeqim ... per luan a duhet kafaz apo cka??

hahhahaha oo pika te rafte,"luanat" i kishin kafazat edhe me te medhej se shpijat e ....."kojshive"..veq allahile mos t'na nin dikush se tybe na "urrejne":eek:

Rigoni
01-08-07, 17:26
Mi pas 100.000 EURO gjysen ja kisha dhene kesaj lart, bile ne menyre virtuale :) :)

jadore
01-08-07, 18:03
.. perfundimi i pergjigjes eshte .. do ti kisha ra murit me koke ..bile me mend po , ..
qe tash po ju sqaroj pse ....
se kur ti kete 100.000 lakmon ti arrish ..1.000.000 e qe ti besh tash duhet shume pune , puna sjell shume here probleme , problemet kokedhembje , kokedhemja ta ndrron disponimin , disponimi te bie deri ne ate nivel ti thuash vetevetit , per nje shume letere ,gjithe keto strese , cmenduri me mire ti biesh murit me koke ...
tash prap paradoksi tjeter , qe e mendoj , kushtet e te jetuarit mendoj qe duhet ti kete qdo njeri ne komoditetin me optimal perderi sa jemi njerze valla e jo kafshe ne varshemeri te rrethanave biollogjike , e qe ti krijosh keto kushte te kualitetit jetesor , puna shendrrohet ne vlere te kembimit leter me vlere , prap po del qe letra me dirigjon te tejetuarin ... shume telashe , shume lodhje koke , ...... deri sa vjen te kufiri te ndeshesh murin , .....kqyr holle holle, atehere me se lehti bie mendoj te mos flitet hiq per shifra te letres ... se prap muri.....!!

jadore
01-08-07, 18:09
Mi pas 100.000 EURO gjysen ja kisha dhene kesaj lart, bile ne menyre virtuale :) :)

Ringon ..!! bingo bre , a une qellova kjo fatelumja ...!!!
te falem nderit .. merri po ti kthej as vitualisht nuk po i dua se e dij qe me hapin telashe ....
... kaloje te anetari pasues , mbasi veq e ke vendos ..te besh zemren e madhe ....

lyra2
01-08-07, 18:30
Ringon ..!! bingo bre , a une qellova kjo fatelumja ...!!!
te falem nderit .. merri po ti kthej as vitualisht nuk po i dua se e dij qe me hapin telashe ....
... kaloje te anetari pasues , mbasi veq e ke vendos ..te besh zemren e madhe ....
Ejjjjj ejjjj .... kadal kadal kthemi se mua mi dha ..qyyyyy :biggrin: :wink:

turisti
01-08-07, 19:16
Mi pas 100 000 evro, kisha ndertue nje pishine posaqerisht per moshen deri 10 vjeqare le te knaqen:

http://www.sportbedrijfleiden.nl/image.php?n=PICT0090.JPG

Zero Cool
01-08-07, 20:25
qeshtu a ?http://www.sportbedrijfleiden.nl/image.php?n=PICT0090.JPG

aLbaChiCk
01-08-07, 20:31
Valla mi pas 100.000 € e kisha ble ni kerr mat mir se qeky qe e kam thi mu ka bo mo :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-08-07, 20:32
Binjake mir eki... un ja kisha ble binjakes nje mate mir ...:smile:

aLbaChiCk
01-08-07, 20:35
Binjake mir eki... un ja kisha ble binjakes nje mate mir ...:smile:

hahahahahaahah e kisha ble ni kerr edhe me tjerat i kishim bo rrush e kumlla me binjaken :smile:

Zero Cool
01-08-07, 20:36
Valla mi pas 100.000 € e kisha ble ni kerr mat mir se qeky qe e kam thi mu ka bo mo :biggrin:
ahahahaha eh, mir e ke gjet se nuk e deshte temin :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-08-07, 20:40
hahahahahaahah e kisha ble ni kerr edhe me tjerat i kishim bo rrush e kumlla me binjaken :smile:


hahahaha qashtu de ...edhe kishim flejt tan naten ne kerr:smile:

aLbaChiCk
01-08-07, 20:40
ahahahaha eh, mir e ke gjet se nuk e deshte temin :biggrin:

Po qysh jo pe marr tondin qka ke bo gjithqka me qika ikk bre se pot myss :biggrin:

aLbaChiCk
01-08-07, 20:41
hahahaha qashtu de ...edhe kishim flejt tan naten ne kerr:smile:

hahahahahahaahhahaahhaahhaahahahahah mpuqq ty

Zero Cool
01-08-07, 20:42
Po qysh jo pe marr tondin qka ke bo gjithqka me qika ikk bre se pot myss :biggrin:
a mos deshte edhe me ta pastru ahahahahahah :P:tongue:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-08-07, 20:43
hahahahahahaahhahaahhaahhaahahahahah mpuqq ty


mpuuuuuuuuqqqq baaaaack

aLbaChiCk
01-08-07, 20:44
a mos deshte edhe me ta pastru ahahahahahah :P:tongue:

Jo ja ti maje tondin un e maj temin :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-08-07, 20:47
heyyy ZC mbaje tandin... vetem pse don me e mar binjakja ma te mir ti don me e ndru jo jo ska bleje vet nje mate mir:biggrin:

Zero Cool
01-08-07, 20:48
Jo tybe une i kam 2-3 e deshta me ja fal njo se :D

aLbaChiCk
01-08-07, 20:50
Jo tybe une i kam 2-3 e deshta me ja fal njo se :D

Ani falja najkujt qe osht nzor se un e shtyj edhe naj dit me ket temin :biggrin:

^katunari^
02-08-07, 14:33
Lyra2 , ja kisha ble ni jelek kadife, edhe do dimija te reja se pi vjen era kepe

lyra2
02-08-07, 14:35
Lyra2 , ja kisha ble ni jelek kadife, edhe do dimija te reja se pi vjen era kepe
hahhahhahahahahhahahhaa ani aniiiii,valla nuk i nderroj keto kurr......

^katunari^
02-08-07, 14:38
hahhahhahahahahhahahhaa ani aniiiii,valla nuk i nderroj keto kurr......

mire e ki, se kombinim i mire, mu me vjen era bagla e ty....:rolleyes:

selvija
03-08-07, 08:35
Kam 1 miljon por spo di qka me ble se...ku t,ja filloj...:wink:

eMiraa
03-08-07, 08:46
mi kishin prish planet

Tomori
04-08-07, 10:51
mi kishin prish planet
hahahahahahahahahahaaaaaa

Sy_kaltra
26-08-07, 09:53
Shum pak kishna ba me 100 000 euro valla sen sjan ne dit te sodit :rolleyes:

rafet llapjani
27-08-07, 09:32
E kisha ble nje tertaq te ri edhe 100 copa dhi hahahahahahahahahahahhaahah

e_martumja
03-09-07, 22:08
Kisha ndejt veq per toke :tongue:

lyra2
03-09-07, 22:16
I kisha hargju.......................;)

lonaaa
03-09-07, 22:16
I kisha be pare te imta pėr mu duke ma kallabllak. :tongue: :tongue:

prishtinasi
03-09-07, 22:18
I kisha be pare te imta pėr mu duke ma kallabllak. :tongue: :tongue:

Ashtu pra...kultivimi i pareve te imta...eshte shprese per te ardhmen:tongue:

lonaaa
03-09-07, 22:21
Ashtu pra...kultivimi i pareve te imta...eshte shprese per te ardhmen:tongue:


...Si dhe ne PA-pengesa nė dardani!!! :redface:

prishtinasi
03-09-07, 22:23
...Si dhe ne PA-pengesa nė dardani!!! :redface:

Ndrroje frekuencant lonaaaa...pengesat evitohen vete...hahah

lonaaa
03-09-07, 22:35
Ndrroje frekuencant lonaaaa...pengesat evitohen vete...hahah

Ja frekuencat marova duke i ndrruar e kot , vetem ka mbet edhe ndrrimin e passave me provuar ndoshta evitohen se sa per frekuenca e kot! :tongue:

egi
03-09-07, 22:38
Me kėto pare hm...ja kisha dhan babit..aj kish dit mė sė mirti qka te bėn me to.

prishtinasi
03-09-07, 22:40
Ja frekuencat marova duke i ndrruar e kot , vetem ka mbet edhe ndrrimin e passave me provuar ndoshta evitohen se sa per frekuenca e kot! :tongue:

hahahahaha...valla ndrrimi i passave thojne qe zhduk nervozen ndaj rrjetit!
Passi i jem: *******:biggrin:

lonaaa
03-09-07, 22:49
hahahahaha...valla ndrrimi i passave thojne qe zhduk nervozen ndaj rrjetit!
Passi i jem: *******:biggrin:


Ja edhe passi im ***************** ((paksa gjate a) edhe hey shiqo kujdesu afromi do oferta si te mira se vet spo mundem dot te bej gje. hahahahahahahahaha) :tongue:

prishtinasi
03-09-07, 22:50
Ja edhe passi im ***************** ((paksa gjate a) edhe hey shiqo kujdesu afromi do oferta si te mira se vet spo mundem dot te bej gje. hahahahahahahahaha) :tongue:

hahahahahaha....kqyre edhe ti...se nuk kam pase edhe shume fat deri me tash....hahaha!

Tomori
03-09-07, 22:51
do ti harxhoja ..pun letrash...

gazi-de
03-09-07, 22:55
rrush e kumlla,asi rrush e molla i kisha be..hghghghghghghghg

gertaa
03-09-07, 23:55
i kisha asish me dashnin......

rafet llapjani
04-09-07, 00:19
Une i kisha ksish po spo kom me kon tertaqi nuk hargjon shum naft se plot ja kisha mush rezervarin aghaghaghaghghaghaghaghagh

gertaa
04-09-07, 00:24
I kisha hargju.......................;)
lemo do edhe muu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

e_martumja
04-09-07, 00:28
Hej mos harroni se 100 mij nuk jane shume hargjohen sa ora.

gertaa
04-09-07, 00:30
Hej mos harroni se 100 mij nuk jane shume hargjohen sa ora.
asishmi mu masi sjon shum

vjeshta
04-09-07, 00:30
Hej mos harroni se 100 mij nuk jane shume hargjohen sa ora.

Kush nuk kenaqet me pak ,nuk knaqet as me shume.

vendasi
04-09-07, 00:32
Kush nuk kenaqet me pak ,nuk knaqet as me shume.
I kisha than Vjeshtes ne te knaqet me 100 mije...:biggrin:

rafet llapjani
04-09-07, 00:32
Hej mos harroni se 100 mij nuk jane shume hargjohen sa ora.

ahahahh jo mire e ke nje vjet qka te shes djath te dhive qe njeqinmi u ban nje dhi i qet tame ne vit njeqinmi sjon shum jo aghaghhgghaghaghghagghahghghaghhaggh

vjeshta
04-09-07, 00:35
I kisha than Vjeshtes ne te knaqet me 100 mije...:biggrin:

Jane large ,se me kan afer ,po .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vendasi
04-09-07, 00:40
[quote=vjeshta]Jane large ,se me kan afer ,po .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/Afrohen shpejt mori...me dashje tande....hahaha

rafet llapjani
04-09-07, 00:41
Sikur ta dija se qka shkrove ,ta kisha kthy ??!!

vjeshta kjo gerta te koka e kallapit tim lema mue se na sahora merum vesh ne qoft se eshte nevoja edhe me gishta pa u mar vesh se leshoj kamsh aghaghaghaghaghaghaghaghgh

e_martumja
04-09-07, 00:42
Kush nuk kenaqet me pak ,nuk knaqet as me shume.S'kan pas faj qe kan thon parja nuk e ben njerin te lumtur.


Gerta mi pas une ato pare tash isha ne gjume se i kisha rrujt paret ner jastek mos po mi han naj kush e jes me gishta ne goje :biggrin:

vjeshta
04-09-07, 00:45
[quote=vjeshta]Jane large ,se me kan afer ,po .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/Afrohen shpejt mori...me dashje tande....hahaha

Prit deri sa te mendoj 2 here ....hahahaaa

e_martumja
04-09-07, 00:45
apet prrall po kallzojsh a kallzoja qatyne shka po t besojnUne besoj se Shtepija e Vjeshtes i ka honger ma shume se 100 000 EURO...ska faj edhe pralla me tregu tash....

rafet llapjani
04-09-07, 00:46
apet prrall po kallzojsh a kallzoja qatyne shka po t besojn

gerta a din ti prralla hajt kallxoma njo pash kuranin aghaghaghaghaghagh

vjeshta
04-09-07, 00:47
vjeshta kjo gerta te koka e kallapit tim lema mue se na sahora merum vesh ne qoft se eshte nevoja edhe me gishta pa u mar vesh se leshoj kamsh aghaghaghaghaghaghaghaghgh

O rafet ja pafsh hajrin ........po nuk e di qe mbasi nuk eshte kjo e kallapit im ,nderhyn !!

vjeshta
04-09-07, 00:49
Une besoj se Shtepija e Vjeshtes i ka honger ma shume se 100 000 EURO...ska faj edhe pralla me tregu tash....

Pse tregove ,se bajne hajgare tash me mu ,thojn se nuk po dijsha se qka me ba me pare .....hahahaaa

aLbAnIa_gIrl
04-09-07, 00:50
do gjeja nje perkethyes per te kupruar ca po me thoshte rafet llapjani e pastaj do e coja kete te fundit ne vendin me te bukur te maiamit:)

rafet llapjani
04-09-07, 00:51
O rafet ja pafsh hajrin ........po nuk e di qe mbasi nuk eshte kjo e kallapit im ,nderhyn !!

ahahahahah Vjeshta hajr paq e flm gerta prej tashit ruj mrezhs se me ba me ta gjue te bllokoj a ni kur ti dha hez prej tertaqi me gju mrezhen gjon shkon he emri i perenis aghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghghghagghaghagha ghaaghaghaghaghaghaghgha

vjeshta
04-09-07, 00:53
O zot ndihmome ,phaaaaa .........hahaaaaaa

gjenti
04-09-07, 01:17
uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

rafet llapjani
04-09-07, 01:21
qa te ra sterpikja aggagagagagaaggagaga

gerta a nuk shkove hala aaaaaaaaaaaaaa? hahahaahha

gazi-de
04-09-07, 20:22
100000 shme qa me be me to,ma mire fukata,se gjysa a ma shume me kishin shku tuj ble fustana,edhe nuk po ta din ase kushe..hahahhahahahhahahahahahhahahahahahahahahahh ahahahahahaha

selvija
04-09-07, 22:32
Ja kisha dhen qeti Fukarase,,, Negjat Osmanit,,,Fukara

http://www.youtube.com/watch?v=0fZE2pxXI8k&mode=related&search=

vjeshta
05-09-07, 19:13
Mi kishin nxjerr 100 000 probleme ......

Tomori
05-09-07, 19:40
Kisha ndejt veq per toke :tongue:

ja urdho 10000$ e ri ta tash pe rtoke....

Paradox_13
30-08-09, 20:20
....pak me i shly tana borgjet.....

shfletuesi_
30-08-09, 20:28
....pak me i shly tana borgjet.....


haaaahahahahahhahahahahhahaha
Shyqyr qe si kam se isha ba ma i meqmi shpis..

Paradox_13
30-08-09, 20:30
haaaahahahahahhahahahahhahaha
Shyqyr qe si kam se isha ba ma i meqmi shpis..


...perkundrazi....

Guri i madh
30-08-09, 20:33
nji verrez per qeveritart e hashim thaqit ne shenj tradhtie per kombin shqiptar

shfletuesi_
30-08-09, 20:36
nji verrez per qeveritart e hashim thaqit ne shenj tradhtie per kombin shqiptar


hahhahahahaha jobre kete edhe me 250 euro e perfundon.

Guri i madh
30-08-09, 20:41
hahhahahahaha jobre kete edhe me 250 euro e perfundon.po duhet disa fotografi e kta piktort e shupkofcit bukur te shtrenjt se ne mesin e tyre duhet me e vizatue edhe ESAT PASH TOPTANIN qe mileti shqiptar me marr nasihat ne kta e me e nderpre bashkpunimin me shkini

shfletuesi_
30-08-09, 20:51
po duhet disa fotografi e kta piktort e shupkofcit bukur te shtrenjt se ne mesin e tyre duhet me e vizatue edhe ESAT PASH TOPTANIN qe mileti shqiptar me marr nasihat ne kta e me e nderpre bashkpunimin me shkini

Valla pra ste dalin as qeto 100, 000 Euro. Se tani vegza vegzen po e ngre e ju jet hatri te tjereve thon pse mua jo.

Paradox_13
30-08-09, 20:57
Valla pra ste dalin as qeto 100, 000 Euro. Se tani vegza vegzen po e ngre e ju jet hatri te tjereve thon pse mua jo.

Mos me u mbet hatri tjereve ma se miri te investojm ne fushaten parazgjedhore e ta rujm ne kuntinuitet berthemen e qeveris qe kemi....

shfletuesi_
30-08-09, 21:03
Mos me u mbet hatri tjereve ma se miri te investojm ne fushaten parazgjedhore e ta rujm ne kuntinuitet berthemen e qeveris qe kemi....

Valla kshtu drejt une me qeto pare kisha asfaltu rrugicen neper lagjen e fshatit tim.

Guri i madh
30-08-09, 21:06
po valla kosova me mbet sa nji bertham e pjeshkes me qeveritart e krimit te organizuar me shpiunat e serrbes me ata qe vrajten shqiptar me ata qe po dojn nii kalendar extra me e pergadit per popullin shqiptar nji kalendar qe nuk egziston askund ne bot ( gjithnji duke u bazue te ministria e transportit qe po thot 6 mujorshit hiqnja te shtunet e te dielet po edhe ditet e festave po mos harroni edhe ditet me shi


PARADOX


ti ke jetue ne shfajcari qfar kalendari po perdorshin atje

Paradox_13
30-08-09, 21:07
Valla kshtu drejt une me qeto pare kisha asfaltu rrugicen neper lagjen e fshatit tim.

Valla me dyja kamt drejt e ne gjenet ishe shku....

shfletuesi_
30-08-09, 21:08
Valla me dyja kamt drejt e ne gjenet ishe shku....

Ani me jau pas sjell edhe ujesjellsin po s'dalin per ujesjell. E kisha pas te garantun ani qysh eshte ramazan tash.

Artisti
30-08-09, 21:10
shfletues, edhe mire do pampersa i kishe ble me keto para hahahahahahahhaaa


.

Paradox_13
30-08-09, 21:11
po valla kosova me mbet sa nji bertham e pjeshkes me qeveritart e krimit te organizuar me shpiunat e serrbes me ata qe vrajten shqiptar me ata qe po dojn nii kalendar extra me e pergadit per popullin shqiptar nji kalendar qe nuk egziston askund ne bot ( gjithnji duke u bazue te ministria e transportit qe po thot 6 mujorshit hiqnja te shtunet e te dielet po edhe ditet e festave po mos harroni edhe ditet me shi


PARADOX


ti ke jetue ne shfajcari qfar kalendari po perdorshin atje

Kurre se kuptova gjuhen e tyre edhe smuj them se jetova atje....

thellenza
30-08-09, 21:22
hiq nuk e di :confused:

Oqeani
30-08-09, 21:24
Asgje ! Dikush nje sume te tille e barte ne xhep !

Guri i madh
30-08-09, 21:28
Kurre se kuptova gjuhen e tyre edhe smuj them se jetova atje....


ama punen e ke kuptue


po hashimi edhe pse nuk e ka kuptue GUHEN FAKULLTETIN E TE DREJTES NDERKOMBTARE E KA KRYE apo

Diana007
30-08-09, 21:34
I kisha nda me disa kusherin se me plasen kur po vin me pa a kan fitu bastore :biggrin:

flutra
30-08-09, 21:57
.. i kisha bo krejt 500_she mem zon ma pak vend..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Makresh
30-08-09, 21:58
I kisha nimue krejt fukarave t'botes

Dallandyshja_718
30-08-09, 22:15
I kisha nimue krejt fukarave t'botes

Makresh trimi, une jo "krejt fukarave t'botes" (siē thua Ti) se nuk m'ju kishte dale as nga nje "drujē pas buket" por i kisha investua n'katun'in tėm...:smile:

Makresh
30-08-09, 22:26
Makresh trimi, une jo "krejt fukarave t'botes" (siē thua Ti) se nuk m'ju kishte dale as nga nje "drujē pas buket" por i kisha investua n'katun'in tėm...:smile:


:smile: Investim i drejt do te ishte, pa shaka, edhe un do i kisha investuar duke krijuar vende pune.

Oqeani
30-08-09, 22:46
Nuk pashe shume njerez qe me 100.000 bene diē ne aspektin humanitar !

Nese do ti beje nje dite, do te tregoj se ēka !

Makresh
30-08-09, 23:11
Nuk pashe shume njerez qe me 100.000 bene diē ne aspektin humanitar !

Nese do ti beje nje dite, do te tregoj se ēka !

Un thash qe do ti ndihmoj te gjithe fukarave :biggrin:

Oqeani
30-08-09, 23:13
Un thash qe do ti ndihmoj te gjithe fukarave :biggrin:

Kurse une thash : Ende nuk pashe se dikush beri diē qe tanime ka 100.000 ne xhep !

shfletuesi_
30-08-09, 23:14
Kurse une thash : Ende nuk pashe se dikush beri diē qe tanime ka 100.000 ne xhep !


O Oqeani, valla bilah une shtrova nje rruge -asfaltova- po ti si kalove andej une skam faj qe je msu rrugeve me gropa te shkosh.

Oqeani
30-08-09, 23:15
O Oqeani, valla bilah une shtrova nje rruge -asfaltova- po ti si kalove andej une skam faj qe je msu rrugeve me gropa te shkosh.

E leshova nje Jahtė ....

Makresh
30-08-09, 23:18
Kurse une thash : Ende nuk pashe se dikush beri diē qe tanime ka 100.000 ne xhep !


Un se kam nje shume te till, por nje bashkvendas i yti u ndertoi 2 Shtepia vllezerve nga Kosova.

Ky akt human, eshte per ēdo lavd.

Tinky-Winky
30-08-09, 23:40
ti kisha paten qin mi evra isha dalen prej krizs tamonile ,i kisha hjek qata speca t hajvarit meihere edhe pingjurin me i ruge qita kauqa t shpis edhe ni kredenac qatyqene qi mu ka bo vezvese ti kisha furfullis fill qatje mas shpije tonashile e kisha mobilue kejt shpin me kauqa elizabeta e ti kisha shti per qdo jav ka nimi evra barcellonen singell, i kisha gjet nja pes a gjasht qasoshne far mjeshterve pismileta e me ideja tmija t qarta e kisha dekorue kejt shpijen ,i kisha thiren fill gacafert me ma qiten kuzhinen edhe mat mir se t ramushit edhe i koplet tengjerev t cepterit e ta kisha boe kejt full extra e do pare qera qi teprojn isha lidh far biznisi qe pa mxon viti i ri prap i kisha kompletue qato qin mij evra.shnetje

Murgesha
30-08-09, 23:42
A o ka i jep kush qetu iqinmije ojro?

shfletuesi_
30-08-09, 23:48
A o ka i jep kush qetu iqinmije ojro?


Aaaah Shqiptari veq me marr ka qef se per me jap nuk vjen ne shprehje....


Qeto Kishe po thojn i kenaaa ama spo dijn ka mi qu...

Murgesha
30-08-09, 23:50
Aaaah Shqiptari veq me marr ka qef se per me jap nuk vjen ne shprehje....


Qeto Kishe po thojn i kenaaa ama spo dijn ka mi qu...

Amani te kofte qite nje shpallje:

Kush nuk din ku mi qu paret le ti bijne tek une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

premium
30-08-09, 23:52
Aaaah Shqiptari veq me marr ka qef se per me jap nuk vjen ne shprehje....


Qeto Kishe po thojn i kenaaa ama spo dijn ka mi qu...
me dorė jau jep ...
me kom jau mer...

shfletuesi_
30-08-09, 23:52
Amani te kofte qite nje shpallje:

Kush nuk din ku mi qu paret le ti bijne tek une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jooo pa kallxu ka kan me shku qato njeqindeshe..miiiiiisheee

Murgesha
30-08-09, 23:56
Jooo pa kallxu ka kan me shku qato njeqindeshe..miiiiiisheee

O veq ty po te kallxoj:

Krejt ne gloss i kisha qu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
30-08-09, 23:57
O veq ty po te kallxoj:

Krejt ne gloss i kisha qu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

T'lashin mendtė, po sa i conė nė gloss coj nė bond ma mirė, qyy!!!:redface:

Murgesha
30-08-09, 23:59
T'lashin mendtė, po sa i conė nė gloss coj nė bond ma mirė, qyy!!!:redface:

Ha,hahahaahahahahah bondi ka boll ma mir ne gloss http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
31-08-09, 00:05
Ha,hahahaahahahahah bondi ka boll ma mir ne gloss http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Atėherė po tė lejoj, ama vetem me njė kusht?????????

Murgesha
31-08-09, 00:08
Atėherė po tė lejoj, ama vetem me njė kusht?????????

Si te jet kusht i rond hiq mos ma thuaj se i pari qe te mi jep qato iqinmij ojro drejt aty ku thash kam mi qu ha,hahaahahahahahahahaahahahaha

ShEjToNkA
31-08-09, 00:10
Si te jet kusht i rond hiq mos ma thuaj se i pari qe te mi jep qato iqinmij ojro drejt aty ku thash kam mi qu ha,hahaahahahahahahahaahahahaha

O be pikturimi, sėshtė kusht i rondė!!!!!:frown: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
31-08-09, 00:12
O be pikturimi, sėshtė kusht i rondė!!!!!:frown: :biggrin: :biggrin:

Qashtu he shejtont te hongshin ty, se thash pale ēfarė kushti po mė vnon??

Banu ti edhe msit pėr qato iqinmij ojro e besa te koftė pikturė e skulpturė qetu kam me ja u pru hahahaahahahahahahahaahahahahahaha

ShEjToNkA
31-08-09, 00:13
Qashtu he shejtont te hongshin ty, se thash pale ēfarė kushti po mė vnon??

Banu ti edhe msit pėr qato iqinmij ojro e besa te koftė pikturė e skulpturė qetu kam me ja u pru hahahaahahahahahahahaahahahahahaha

Me msitnu Shfletuesin po mendon aa??????????????????????????:rolleyes:
Hajt se ia gjojnė njė vajzė tė bukur e ndoshta t'i jep msitni ato ojro:biggrin:

Murgesha
31-08-09, 00:15
Me msitnu Shfletuesin po mendon aa??????????????????????????:rolleyes:
Hajt se ia gjojnė njė vajzė tė bukur e ndoshta t'i jep msitni ato ojro:biggrin:

sish gja puna e tij ti apo e nin qe po lyp murgeshe a hoxhonice ha,hahahaahahahahahahahaha

Murgeshat nuk martohen e hoxhonica ende sna kan ardhė moj nė dardani ha,ahahahahahahahaahahahahaha

ShEjToNkA
31-08-09, 00:17
sish gja puna e tij ti apo e nin qe po lyp murgeshe a hoxhonice ha,hahahaahahahahahahahaha

Murgeshat nuk martohen e hoxhonica ende sna kan ardhė moj nė dardani ha,ahahahahahahahaahahahahaha

Ia gjejmė njė VIP moj se ai s'ėshtė as pėr njėren e as pėr tjetrėn (ato tė lartėpėrmendurat):biggrin:

vjeshta
01-09-09, 22:42
..i kisha bo 1 ooo ooo euro..:biggrin:

shfletuesi_
01-09-09, 22:43
I kisha thy krejt ka 10 euro e ka 5 euro qe mos me mi zan GePeku

LaCoStA
01-09-09, 23:19
E kisha ble ni pres (asi qe lidh duj t'sanes), edhe ja kisha lidh qato paret e Shfletuesit :smile:

shfletuesi_
01-09-09, 23:20
E kisha ble ni pres (asi qe lidh duj t'sanes), edhe ja kisha lidh qato paret e Shfletuesit :smile:

Mos i lsho fort t'mdhoj dujt se smujna mi ngarku... Une i kisha ble sigjima LaCoStA-s per mi lidh dujt... Edhe nje Ngarkues.

LaCoStA
01-09-09, 23:26
Mos i lsho fort t'mdhoj dujt se smujna mi ngarku... Une i kisha ble sigjima LaCoStA-s per mi lidh dujt... Edhe nje Ngarkues.

Jo jo, tamon i boj une, hiq mos ta nin ty.

Une me 50 000 €, e kisha ble qat kerrin e Shfletuesit, qe i ka 100 000 € ne gepek :biggrin:

shfletuesi_
01-09-09, 23:32
Jo jo, tamon i boj une, hiq mos ta nin ty.

Une me 50 000 €, e kisha ble qat kerrin e Shfletuesit, qe i ka 100 000 € ne gepek :biggrin:

Une sta kisha shit per 50,000 Euro jo veq 51,000 e lart ban.

Me 100 000 Euro kisha provu sa kohe po baj mi numru me dore pa Automat

LaCoStA
01-09-09, 23:37
Une sta kisha shit per 50,000 Euro jo veq 51,000 e lart ban.

Me 100 000 Euro kisha provu sa kohe po baj mi numru me dore pa Automat

Deri ne 55 000 i japi, ma shume jo :smile:

Ja kisha dhan shfletuesit mi njeh, se ky ka qef me shfletu.

shfletuesi_
01-09-09, 23:39
Deri ne 55 000 i japi, ma shume jo :smile:

Ja kisha dhan shfletuesit mi njeh, se ky ka qef me shfletu.

Me 56, 000 mij e kisha korruptu LaCosTaa e tjerat i kisha numru edhe i kisha majt per vete

LuLjaa
01-09-09, 23:40
.. ja kisha fal shfletusit krejt

shfletuesi_
01-09-09, 23:56
.. ja kisha fal shfletusit krejt

Mi kishe fal se e din qe krejt mas teje i kisha shpenzu 100,000 mij Euro

LuLjaa
02-09-09, 00:05
Hahahahahaaa eeeeeehh di mu gjet une diii :D

premium
02-09-09, 09:14
I kisha ble me ato pare '' qamsakuza''

emine
02-09-09, 10:26
Do ti investoja aty ku investoi mundin dhe kohen time me te shtrejt ti ndimoje femijte jetim dhe femrat qe keqperdoren dhe vuajne nga dhuna:smile:
Kjo do ishte e vetmja arsye pse do lakmoja jeten si te pasure per te ndimu njerzit e pafajshem!

Makresh
02-09-09, 10:28
Do ti investoja aty ku investoi mundin dhe kohen time me te shtrejt ti ndimoje femijte jetim dhe femrat qe keqperdoren dhe vuajne nga dhuna:smile:
Kjo do ishte e vetmja arsye pse do lakmoja jeten si te pasure per te ndimu njerzit e pafajshem!

Nė Dardania.de ? Eu pirolla t'koft ! :tongue:

emine
02-09-09, 10:34
Nė Dardania.de ? Eu pirolla t'koft ! :tongue:

kam msu te rrepsktoi mendimet e njerzve pa marre parasyshe ,a me pelqejn apo jane te verteta,,,
ju uroi nje dite te kendshme me shpres ,mos te nguteni ne te ardhmen dhe te vlersoni ashtu si ju pelqen juve!?

Giovanni
02-09-09, 10:34
Me mire qe nuk i kam as qe dua me e pas nje shume te tille.....

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-09, 11:01
kam msu te rrepsktoi mendimet e njerzve pa marre parasyshe ,a me pelqejn apo jane te verteta,,,
ju uroi nje dite te kendshme me shpres ,mos te nguteni ne te ardhmen dhe te vlersoni ashtu si ju pelqen juve!?

sha zoten mire te e paska shkrujten qaj makreshi, edhe pernime mara pirolla te kofte qishtu. Sha zoten erdha qitu edhe thash sahi e ki shkrue nja kater a pese pare done me mi ble mue, do per vere jo do qasishna per dimen, jo fare mintani e qishtu.

Hej kush ja ka mara qishtu borgj mi ja pagujten borgjet e dynjase qishtu.

Albonita
02-09-09, 11:04
sha zoten mire te e paska shkrujten qaj makreshi, edhe pernime mara pirolla te kofte qishtu. Sha zoten erdha qitu edhe thash sahi e ki shkrue nja kater a pese pare done me mi ble mue, do per vere jo do qasishna per dimen, jo fare mintani e qishtu.

Hej kush ja ka mara qishtu borgj mi ja pagujten borgjet e dynjase qishtu.Aahahhaahhah

Vall ne berisht i mlojm popllim me pare..veq jemi mesu me dhan se me kthy borgj kush jo harro.....se mendoj se na pikn nga qjelli paret:biggrin: :tongue:

emine
02-09-09, 12:12
sha zoten mire te e paska shkrujten qaj makreshi, edhe pernime mara pirolla te kofte qishtu. Sha zoten erdha qitu edhe thash sahi e ki shkrue nja kater a pese pare done me mi ble mue, do per vere jo do qasishna per dimen, jo fare mintani e qishtu.

Hej kush ja ka mara qishtu borgj mi ja pagujten borgjet e dynjase qishtu.


tybeh borgj nuke i dha kerkujna as si marr,vetem qetu ke fjala qata qe kane nevoje mi ndimu,ata jane fmijte ,e ty te kam kallxu klinat e leshta ti maroi me 5 krrabza tan jurrnek jurrnek:tongue:

Xuki
02-09-09, 12:23
Po me mi falė dikush 100'000 Euro, atėher garant gjysmėn e kisha falė.....i kisha zgjedhė dy familje qė nuk kan kulm mbi kokė dhe ua kisha ndėrtu nga njė shtėpi.......e me tjerat kisha ble nė Mercedes GL...si qiky:

http://www.autobild.de/ir_img/60623291_8d5cbe0d23.jpg

premium
02-09-09, 12:35
Do ti investoja aty ku investoi mundin dhe kohen time me te shtrejt ti ndimoje femijte jetim dhe femrat qe keqperdoren dhe vuajne nga dhuna:smile:
Kjo do ishte e vetmja arsye pse do lakmoja jeten si te pasure per te ndimu njerzit e pafajshem!
E Hallall tė qofshin kėto mendimet ...... Bota e tjetėr nuk fitohet me njė ..... por me shumė vepra tė mira .... tė kishte me qenė nė realitet kėto veprat e tuaja,, do e kishe merituar njė vend tė duhur !!!.

emine
02-09-09, 12:40
E Hallall tė qofshin kėto mendimet ...... Bota e tjetėr nuk fitohet me njė ..... por me shumė vepra tė mira .... tė kishte me qenė nė realitet kėto veprat e tuaja,, do e kishe merituar njė vend tė duhur !!!.


Nuke po shofe andrra s'gjuare jam dhe vedishme qka flas,asnjeher nuke kam shenu diqka ketu pa qen dhe ashtu,nuke behen kto gjana per merita,

Thjeshte kam shpirt human ,dhe angazhohem koheve te fundit ne kto gjana,e nese mendone qe po mendoi vetem ateher ke gabu mu ketu duke mendu kshtu:mad:

premium
02-09-09, 12:56
Nuke po shofe andrra s'gjuare jam dhe vedishme qka flas,asnjeher nuke kam shenu diqka ketu pa qen dhe ashtu,nuke behen kto gjana per merita,

Thjeshte kam shpirt human ,dhe angazhohem koheve te fundit ne kto gjana,e nese mendone qe po mendoi vetem ateher ke gabu mu ketu duke mendu kshtu:mad:
Fakt ėshtė , dhe borxh kemi tė gjithė njerzia tė ndihmojmė tė varfurit , jetimat,,,,
Sot ku me gjet kėso dashamira ?! ...
tė kunderten po ndodh ... njeri-tjetrit syt dojn me ja nxjerr ...
ndjenjat njerzore dhe mėshirėn e Zotit kan tė humbur shumicat !.

emine
02-09-09, 13:08
Fakt ėshtė , dhe borxh kemi tė gjithė njerzia tė ndihmojmė tė varfurit , jetimat,,,,
Sot ku me gjet kėso dashamira ?! ...
tė kunderten po ndodh ... njeri-tjetrit syt dojn me ja nxjerr ...
ndjenjat njerzore dhe mėshirėn e Zotit kan tė humbur shumicat !.

Jo nuke humbe kurre nese ke pa nene si femije duke i vesh e dhane buke te varferve.Une kurre nuke harroi nenen time kure jau hapke deren fukarejve ,ta kujtojme luften ne Kosove ta kujtojme deren e atyre qe na ftuane mbrenda dhe ta kujtojme buken qe na dhane,a seshte gjunah kta njerz ,apo njerz ne situate te tille te ndimohen...
ka dashamire ka ,sepse e mira dhe keqja kurre nuke do ken mbarim,,,

Domira
02-09-09, 13:13
Nje shetitje rreth globit e kisha ba, sepse tjerat i kam ne rregull:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Elina
02-09-09, 13:21
Jau kisha gjete vendin tybe sahora :biggrin:

Nejse i kisha nda pak per nje darke deri ne Turqi me nje qyryk,,,krejt puna e do plloqave bre se di cka i kofte qe u lidha keshtu :redface: :tongue:

premium
02-09-09, 13:21
Mos shko Allahile , se tė mirren mend .. tuj pa se si po sillesh ti ,,, edhe mend e mia m' sillen??? DOMIRA ''

premium
02-09-09, 13:25
Jau kisha gjete vendin tybe sahora :biggrin:

Nejse i kisha nda pak per nje darke deri ne Turqi me nje qyryk,,,krejt puna e do plloqave bre se di cka i kofte qe u lidha keshtu :redface: :tongue:
Mė vjen keq .. nė kete muaj nė Turqi nuk e hajnė darkėn - por iftarin ;D
Pardon ... punojn punojn edhe pėr dark ka vende fenomene.

Elina
02-09-09, 13:31
Mė vjen keq .. nė kete muaj nė Turqi nuk e hajnė darkėn - por iftarin ;D
Pardon ... punojn punojn edhe pėr dark ka vende fenomene.


JO mendova kah fundi i muajit me shku...bash qatehere mas Bajramit...se Iftaret i preferoj me i prite ne shtepi! :tongue:


Eh more Premium...kogja edhe ne Turqi po hajshin edhe para Iftarit...kam pa boll sa me dite :biggrin:

Xuki
02-09-09, 13:31
Elina....a m'kishe marrė edhe mu?

Elina
02-09-09, 13:35
Elina....a m'kishe marrė edhe mu?


Kesaj here nuk muj se e kam jap besen ndryshe ...po si ti fitoj ato 100 000 eurot tjera,,,besen po ta jap qe kem me shku bashk :biggrin:

Xuki
02-09-09, 13:40
Kesaj here nuk muj se e kam jap besen ndryshe ...po si ti fitoj ato 100 000 eurot tjera,,,besen po ta jap qe kem me shku bashk :biggrin:


OK, mos thuej tani, nuk po mė kujtohet qė mė ke thanė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


PS: O zoti i madhė, ishalla i fiton Elina edhe qato 100'000 euro tjera!

Peja-Boy
02-09-09, 14:39
http://www.holz-bau-schaefer.de/Objektbeispiele/Traumhaus_5/Traumhaus_5.jpg

Antika
02-09-09, 15:20
Jau kisha gjete vendin tybe sahora :biggrin:

Nejse i kisha nda pak per nje darke deri ne Turqi me nje qyryk,,,krejt puna e do plloqave bre se di cka i kofte qe u lidha keshtu :redface: :tongue:
100 000 i kam ,nėpėr xhepa mė sillen.
Po sikur t'i kisha vetėm 100 s'di ēka do bėja ,me Elinen nė njė darkė s'di a do na mjaftonin?!

shfletuesi_
02-09-09, 15:23
100 000 i kam ,nėpėr xhepa mė sillen.
Po sikur t'i kisha vetėm 100 s'di ēka do bėja ,me Elinen nė njė darkė s'di a do na mjaftonin?!


Po nese ste mjaftojn qe ku jam edhe une tepricen se la me shku posht :P :redface: Antika qysh je qikooo

Antika
02-09-09, 15:25
Mirė shfletaq.
Ua gjete vendin 100 000 "letrave"?

shfletuesi_
02-09-09, 15:26
Mirė shfletaq.
Ua gjete vendin 100 000 "letrave"?

Moss me thuaj shfletaq_ ooooooooj tiiiiii antikaqeee hahaha...

Elina
02-09-09, 15:50
100 000 i kam ,nėpėr xhepa mė sillen.
Po sikur t'i kisha vetėm 100 s'di ēka do bėja ,me Elinen nė njė darkė s'di a do na mjaftonin?!


Paj Antika,ti 100 euro edhe une i kisha shtu do...besoj se na kishin mjaftu ...:rolleyes:


Me ra ne mende nime....me i pas qito kallabllak pare...ne vend ja kisha therre per ne Split apo Dubrovnik per nja 3 jave :redface:

premium
02-09-09, 15:50
Kam gjet rruges tu hec nja 100.000 mark ... kujt ı kan ra nuk ı dı?

Qika^Me^Kule
02-09-09, 16:00
Per mendimin tim,,, vetem atyre qe jan te varfun i kisha dergu ne Ks.... dhe asgje tjeter....

Guri i madh
02-09-09, 20:11
Kam gjet rruges tu hec nja 100.000 mark ... kujt ı kan ra nuk ı dı?
SHKOVA SOT NE SHITORE E MBUSHA karrocen po kur shkova te KASA e kisha humb kuleten kthemi se 10% kam me ti dhan bile edhe gazeta BIL ZEITUNG ka me shkrue per ty ,heroj ki me u shpall

premium
02-09-09, 20:20
SHKOVA SOT NE SHITORE E MBUSHA karrocen po kur shkova te KASA e kisha humb kuleten kthemi se 10% kam me ti dhan bile edhe gazeta BIL ZEITUNG ka me shkrue per ty ,heroj ki me u shpall
Jam agjent provokativ..... lajmrohuni nė zyre tė policisė pėr zbulim ,,, nga erdhėn ty ato 100.000 ejro );

shfletuesi_
02-09-09, 20:47
E kisha maru nje maqin qe prodhon Euro qyreeeee

premium
02-09-09, 20:50
E kisha maru nje maqin qe prodhon Euro qyreeeee
A po mi maron do edhe pėr mu breeee ! se pom vyn ???

Letra nga meje ... makina nga teje :wink:

Artisti
02-09-09, 20:51
Kisha ble shumeee shumeee Dardhaaaaaaaaaaaaaaaa

qyreee tiiiiiiiii

.

shfletuesi_
02-09-09, 20:56
A po mi maron do edhe pėr mu breeee ! se pom vyn ???

Letra nga meje ... makina nga teje :wink:

Veq kallxom qfare po don 100-she apo 200-she, une te ki sha preferu 50-she...

premium
02-09-09, 21:04
Veq kallxom qfare po don 100-she apo 200-she, une te ki sha preferu 50-she...
Edhe njė zbulim 50 'shet plot fallz nė treg...... ti je ai fallzifikatori AAAAA...... ju lutemi edhe ju lajmrohuni nė polici ... sa sikam dėrgu kontigjentin pėr arrestim !!!.

shfletuesi_
02-09-09, 21:06
Edhe njė zbulim 50 'shet plot fallz nė treg...... ti je ai fallzifikatori AAAAA...... ju lutemi edhe ju lajmrohuni nė polici ... sa sikam dėrgu kontigjentin pėr arrestim !!!.


Sa ti kam qeto 100,000 Euro ska me pas zemer asnje polic me mi vendos prangat...

premium
02-09-09, 21:12
edhe njė vepėr penale .... pėr korruptim.... ti je ai ēė na prishe policinė aaa?

shfletuesi_
02-09-09, 21:13
Jo more une jam ka kontriboj se rrogat e vogla duhet mi mbajt policine, nese policin se kemi te financuar mire do ket korrupcion vrasje dhe banda e terror me shume...

LuLjaa
02-09-09, 23:25
Kisha ble shumeee shumeee Dardhaaaaaaaaaaaaaaaa

qyreee tiiiiiiiii

.
A po blen pi neve se kena shume, tybe posht po shkojn kush s'pi han :D

Arkza
02-09-09, 23:28
:biggrin: Gjithqka kisha bo per pik separi e kisha ble nje Banes ose nje shtepi qe mos te paguaj Qeran e Benese:biggrin:
E te tjtrat kisha bo diqka tjtre Pisttttttttttttt s'ju tregoj o Sekret me falni a ! Ju Flm per Mirkuptim :wink:

LuLjaa
02-09-09, 23:30
:biggrin: Gjithqka kisha bo per pik separi e kisha ble nje Banes ose nje shtepi qe mos te paguaj Qeran e Benese:biggrin:
E te tjtrat kisha bo diqka tjtre Pisttttttttttttt s'ju tregoj o Sekret me falni a ! Ju Flm per Mirkuptim :wink:

ihhhh veēse e pash qe ke hi ketu, e kam dit se per banes ke than hahahahahahaaaaaaa e per qat sekret s'pe di ,, nashta e marr vesh edhe ata dikur :D

Guri i madh
02-09-09, 23:33
:biggrin: Gjithqka kisha bo per pik separi e kisha ble nje Banes mos te paguaj Qeran e Benese:biggrin:
E te tjtrat kisha bo diqka tjtre Pisttttttttttttt s'ju tregoj o Sekret me falni a ! Ju Flm per Mirkuptim :wink:

jo banes po shqip thuhet BUNES une mundem te SABRI NOVOSELLA ose SELATIN NOVOSELLA me ju gjet naj BUNES me e ble me qmim te volitshem


ju keni deshir ne kryeshehrin e kosoves me jeteu ska problem une 0 toleranc ndaj korrupcionit

Arkza
02-09-09, 23:40
jo banes po shqip thuhet BUNES une mundem te SABRI NOVOSELLA ose SELATIN NOVOSELLA me ju gjet naj BUNES me e ble me qmim te volitshem


ju keni deshir ne kryeshehrin e kosoves me jeteu ska problem une 0 toleranc ndaj korrupcionitHahhahahahahahha Lule e merr vesh edhe ti e merr vesh edhe kete , Fjala eshte per Humane e din ti qe qeshtu jam Humaniste hahahahhahahahhahah Seriozisht e kam !

Guri e Jo jaa s'jam ne Krysheher tyben por F.K Por kur te boj pare dote jem bash aty kry sheher mu ate qytet qe e ardhur gjithe

LaCoStA
02-09-09, 23:59
Kesh te ble ni mal, po s'po dalin paret.

gazi-de
03-09-09, 00:07
hmm tybe e kisha be te pa mundeshmen te mundshme,i kisha ftu te gjith te fd ne dasem:biggrin:

Zhaneta
03-09-09, 00:08
Ja kisha derguar disa njerzve ce kan nevoi per para.....!!!