PDA

View Full Version : Lyra2


Faqet : 1 [2]

Jana
31-12-08, 10:44
Urime Viti i Ri...
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/792/792346d7dpb6vvho.gif

lyra2
31-12-08, 15:21
Dallandyshja_718 ,selvija , MemphiSx ,Trina_1 ,Oqeani, Dreni30,gazi-de ,ShEjToNkA ,lazdrani ,lovely ,Jana ,Shqiptare_ne_Turqi ,giovanni ,Idila ,gjini ,Domira [/COLOR],~AnnA~ ,teutaA ,[COLOR="Blue"]Nirvana Band ,Elina ,ritta ,Urata ,vjeshta ,turisti ,ninnela ,romansa ,Prishtinasja_ ,Dardan Kastrati ,
mentor*


..s'kam se si mos te ndihem mire me viziten e gjith ketyre miqeve qe i bene odes sime.Pashe... prishtinali e dardan,romatik e beqar,neutral e partiak,turist e shtegtar,unikat e anetar nderi,malesor e dukagjinas,princesha dhe mbreter,andej oqeani e ketej oqeani,moderatore e sy argusi,shejtane e insane,cka nuk prita ne oden time.
Te gjitheve ju qmoj dhe respektoj,jeni shume te mire .
Te ju dushi e gushi nuk me le URATA,:wink: vetem pranoni nje pershendetje shume te ngrohte nga une dhe nje urim:


Gzuar Viti i Ri 2009,


Uroj qe ky vit te ju sjell fillimisht shendet te mire, suksese ne planet tuaja dhe shume dashuri ne zemrat tuaja.


me respekt,lyra2

MemphiSx
31-12-08, 17:30
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Xuki
01-01-09, 16:47
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

Zana_ch
13-02-09, 21:48
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Shqiptare_ne_Turqi
14-02-09, 19:30
http://t3.imagechef.com/ic/imgout/samp86d0aaa463a0a057.jpg


Urime Lyra :smile:

natyra
14-02-09, 20:05
E nderuara Lyra2 te pershendes mu ne Oden tuaj, pikerisht ne diten e Shen Valentinit...duke te deshiruar fat dashuri dhe begati ne jeten e perditshme....FLM

me respekt-natyra

http://www.akullore.com/shv/aktop.jpg

Albonita
26-02-09, 09:02
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Dallandyshja_718
03-03-09, 16:34
Lyra, t'pershnes kudo i ije, t'uroj gjith t'mirat, poashtu t'perkujtoj se u ba teper g'jate i nuk erdhe m'na pa. T'ka barua rruga bijooo,:biggrin: e di se tash kryet e mot-motit e pune e halle ka ropi, por mos n'a harro, ktheju kajhere, n'mos tjeter prej pazarit, sa me pi kafe e m'na pa. :smile:

Shnet e t'mira!

B.R.-Dallandyshja

Elina
17-03-09, 00:31
http://www.02aflower.com/flowers/images/3921.jpg

Urata
17-03-09, 15:05
nje pershendetje per ty zonje...kjofsh tu bo qejf kudo qe t'jesh!

pirro
21-03-09, 15:52
E pershendes shoqen me te mire virtuale te forumit dardania.

hajde more shkruj diqka moo.

lovely
23-03-09, 21:03
qikoooo, jam ardh me t nxjerr t`idht :biggrin:

http://i428.photobucket.com/albums/qq5/bbsj_2008/flowers/flwers1.gif

Arkza
26-03-09, 14:58
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Lyra , Ku u trete edhe ti keshtu ??? Me Mungon shume shuem shume Sis !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

gjini
29-03-09, 21:02
http://www.youtube.com/watch?v=yjdfALQPCeA&feature=related

lovely
06-04-09, 15:22
...bana mi...:redface:

Dallandyshja_718
06-04-09, 16:14
Lyra2, ishalla je mire e shnosh, e t'ka dal noj pun e hajrit mos me ardhe me n'a pa, se pasha buken jam ba marak pak per Ty,,,Moj bij, as fjale as shenje prej teje, jeshtu i hyn ropit maraku e menimi per miq e dashamir...:smile:

Uroj t'jeshe mire me t'gjitha, shpresoj se t'mungon koha vetem per arsye t'hajrit!

Mireutakofshim ne Dardani!
Respekt per Ty, Dallandyshja

http://www.fiorivendita.com/foto/fv48.jpg

LuLjaa
06-05-09, 00:24
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello0o01.gif

Paradox_13
19-05-09, 05:17
Uroj qe rrezet e keti mengjesi te trokasin ne dritaren tuaj duke ju sjelle nje dite te mbare ne vazhdim.
Paradox_13.

Lijanna
26-07-09, 12:53
Pershendetje Lyra2

http://i983.photobucket.com/albums/ae317/anaan_01/etc/83312676.jpg

Elina
28-07-09, 21:44
Nje pershendetje te ngrohte vec per ty!

http://www.prontohotel.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/holidays-summer.jpg

Paradox_13
28-07-09, 21:54
Nje pershendetje te ngrohte vec per ty!

http://www.prontohotel.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/holidays-summer.jpg

Me shpres se je mire kacavirem pas pershendetjes se Elines duke te deshiru shendet dhe suksese Lyra nga kryekatuni.

lovely
28-07-09, 23:29
Nje pershendetje te ngrohte vec per ty!

http://www.prontohotel.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/holidays-summer.jpg


edhe une po kacavjerrna qitu fooort :(:(:(

instruktori
31-07-09, 08:31
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:21
Lyra2, vertet kohe e gjate qe nuk u duke, uroj qe keto mungesat tuaja te jene t'arsyeshme. Bash atehere kur u bera gati t'mesoj t'folmen e anes suaj, ti "shkove n'pushime", sidoqoft te uroj gjith t'mirat e kesaj bote...

Respekt nga Dallandyshja...

http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Zero Cool
15-08-09, 10:17
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

Elina
24-08-09, 22:04
Nje pershendetje sa gjon sa gjat vec per ty e nderuara Lyra qe na harrove kaq shpejte :(

Po ta le edhe nje kenge,,,besoj se do te pelqeje :)

http://www.youtube.com/watch?v=ejxFeS47OZ8

instruktori
26-08-09, 21:31
Pershendetje te perzemerta

Per ju

gazi-de
31-08-09, 01:25
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

Diana007
05-09-09, 15:20
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Urata
20-09-09, 04:26
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
26-09-09, 14:40
Me tr sinqeritetin,motres nj prshndetje t'madhe ...! :smile:

Kalofsh nj vikend t mire ..

http://img.negatif.com/photos/lowres/0/0/5/005784/b37637338f99dfebfc11665823a4d270.jpg (http://www.negatif.com/foto/129240&aid=)


ps.Bhu gati t folesh pa rrotulla,kur t pim kafet :biggrin: se tybe e kam gajle hooo


hahahhahaahaaa:wink:

Zero Cool
03-11-09, 11:55
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif

sherri
20-11-09, 22:39
A esht gjall more qekjo spo di a lule t'thata a cfare me i lane ;)..
u mundova do lul-kepe se di a jane qeto a jo ?....................
http://www.traumblumen.de/catalog/imagesnew/traumblumen-front7.jpg

Diana007
04-06-10, 10:09
Flm shum,,,,,, te pershendes :wink:

http://www.google.com/url?source=imgres&ct=tbn&q=http://www.theflowerexpert.com/resources/default/50-long-stem-red-roses.jpg&sa=X&ei=mcIITNGPGMaZ_QaEi4jUDw&ved=0CAUQ8wc4Dw&usg=AFQjCNH_80scljm6eIQCfV5eq-R7p3j62g

Diana007
15-11-10, 12:12
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg

Cuca_Llapjane
07-12-10, 09:34
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Kaqanikasja
14-02-11, 15:05
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi t dashuruar gjithmone:wink:

LuLjaa
03-11-11, 01:51
evv Lyra ke hup krejt edhe ti, doku be naj dite dokuu :))

http://fufereco.comoj.com/Flowers4/375.jpg

... t'pershendess ku do qe je ..

Diana007
22-11-11, 10:37
Pano pershendetje te sinerta nga un per respektin qe kam ndaj teje, me shpres se jeni shendosh e mir me gjithte familjen :smile:

Me respekt Diana!


http://www.csn-deutschland.de/blog/wp-content/uploads/2009/02/rosenstraus.jpg

Makresh
22-11-11, 11:05
:smile:

Albonita
30-11-11, 13:45
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.