PDA

View Full Version : Lyra2


Faqet : [1] 2

Murgesha
28-06-07, 14:39
Pėrshėndetje e nderuara Lyra2 e mirėqėndrim nė Forumin Dardan.
Shpresoj qė nuk ta ka hap dikush odėn para meje se pastaj me duhet ti bėj bashkė.
Nė tė vėrtet arėsyeja pse e hapa kėtė temė pėr ty ėshtė se mė pėlqen qasja juaj nė gjithė Fd-nė e nė shenjė rrespekti hoqa pak zahmet deri sa ta rregullova odėn, po ska gjė se je e mirėseardhur tė ma kthesh mundin qė bėra hahahahahaaha.

Kalo mirė e vazhdo tė na gostitėsh me shkrimet tuaja.

Murgesha!

rilinda
28-06-07, 14:42
Urimit tė Murgeshės i bashkangjitem dhe unė.

Shėndet!
Rilinda

lyra2
28-06-07, 14:56
Pėrshėndetje e nderuara Lyra2 e mirėqėndrim nė Forumin Dardan.
Shpresoj qė nuk ta ka hap dikush odėn para meje se pastaj me duhet ti bėj bashkė.
Nė tė vėrtet arėsyeja pse e hapa kėtė temė pėr ty ėshtė se mė pėlqen qasja juaj nė gjithė Fd-nė e nė shenjė rrespekti hoqa pak zahmet deri sa ta rregullova odėn, po ska gjė se je e mirėseardhur tė ma kthesh mundin qė bėra hahahahahaaha.

Kalo mirė e vazhdo tė na gostitėsh me shkrimet tuaja.

Murgesha!
Faleminderit Murgesha,veq fillova ta ndiej vehten si ne "odė" se gjer mė tani jam ndier si ato qe rrine te dera e odes e lene nga nje fjale dhe ikin hahhhahhahhahha
Shumė respekt!

lyra2
28-06-07, 14:57
Urimit tė Murgeshės i bashkangjitem dhe unė.

Shėndet!
Rilinda

Me te mira Rilinda ,faleminderit!

turisti
28-06-07, 15:11
E nderuara,:smile:

Shyqyr qe nje here ne jete une vij - me kohe-.

Mire se erdhe ne oden tende ,shume shendet shkrime dhe momente te lumtura ,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.biologica.nl/beeldbank/beeld/album09/Boeket_17_50zon.jpg

Diana007
28-06-07, 15:17
Lyra2 mir se ke ardh , shpresoj se do te kalon mir ketu ne mesin ton.

Te pershendes te uroj argetem te kendeshem.

Diana.

lyra2
28-06-07, 15:20
E nderuara,:smile:

Shyqyr qe nje here ne jete une vij - me kohe-.

Mire se erdhe ne oden tende ,shume shendet shkrime dhe momente te lumtura ,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.biologica.nl/beeldbank/beeld/album09/Boeket_17_50zon.jpg

..me bete te kem edhe emocione tash,je i respektuar turisti!

lyra2
28-06-07, 15:21
Lyra2 mir se ke ardh , shpresoj se do te kalon mir ketu ne mesin ton.

Te pershendes te uroj argetem te kendeshem.

Diana.
Jam e nderuar nga kjo pershendetje!

egi
28-06-07, 17:53
per ty =)

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_01.gif

lyra2
28-06-07, 18:51
per ty =)

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_01.gif


edhe per Ty e nderuar,faleminderit!

Preshevar
28-06-07, 21:10
Ju pėrshėndes edhe un, dhe ju uroj nje mirseardhje nė forumin Dardan e nderuara Lyra2, :smile:

Gjithashtu ju deshiroj ēdo tė mir nė kėt jet dhe ne tjetren.

Ju pėrshėndet dhe ju nderon,.

Preshevari.


...mir u lexofshmi :)

Albanian eX|PerT
28-06-07, 22:27
E din ti? :biggrin:

Te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne forumin dardan, duke shpresuar se do kalosh sa me mire, e te te mbeten momente te paharruara ketu me miqt virtual!

Krejt thjesht, miqesisht, me subtilitet e sinqeritet, per ju
Experti!

lyra2
28-06-07, 22:48
Ju pėrshėndes edhe un, dhe ju uroj nje mirseardhje nė forumin Dardan e nderuara Lyra2, :smile:

Gjithashtu ju deshiroj ēdo tė mir nė kėt jet dhe ne tjetren.

Ju pėrshėndet dhe ju nderon,.

Preshevari.


...mir u lexofshmi :)

Gjithashtu preshevari,gjithe te mirat edhe per TY!

lyra2
28-06-07, 22:50
E din ti? :biggrin:

Te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne forumin dardan, duke shpresuar se do kalosh sa me mire, e te te mbeten momente te paharruara ketu me miqt virtual!

Krejt thjesht, miqesisht, me subtilitet e sinqeritet, per ju
Experti!
E di unė!:biggrin:

Shendet te plote, dhe pune te mbare!

pirro
28-06-07, 23:14
Lyre,a me fol serjozisht a jo ??po du me than me ta uru mireseardhjen kalofsh qaste te bukura jetegjatsi e sene.hahahahahah.

Hajt lyre kallxo naj fore te bukur,doku doku.

tung!

lyra2
28-06-07, 23:21
Lyre,a me fol serjozisht a jo ??po du me than me ta uru mireseardhjen kalofsh qaste te bukura jetegjatsi e sene.hahahahahah.

Hajt lyre kallxo naj fore te bukur,doku doku.

tung!

..hahhaahahha..me u dok po kismet veq kur te me bie udha kah ti se per kaist s'po del ren,doku edhe ti..
Faleminderit per mirseardhjen,shnet!

Paradox_13
28-06-07, 23:24
Mireseardhje te deshiroj edhe une Lyra2,uroj te kalosh qaste te mira ne ket mes...
Paradoxi.

lyra2
28-06-07, 23:31
Mireseardhje te deshiroj edhe une Lyra2,uroj te kalosh qaste te mira ne ket mes...
Paradoxi.
Oooo shume shume faleminderit e iu rrite nera e serioziteti ketij forumi!

Gjithe te mirat ,respekt per Paradox_13! ;)

Dreni30
29-06-07, 09:31
Lyra2, erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar biseda te kendshme ne forum dhe xxx shkrime te bukura ketu. Njeherite shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

lyra2
29-06-07, 10:11
Lyra2, erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar biseda te kendshme ne forum dhe xxx shkrime te bukura ketu. Njeherite shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.
Urimet e mija edhe per ty Dreni30,ti dhe lumturia qofsh te pandashe.Shendet!

LuLjaa
30-06-07, 06:03
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

lyra2 t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:33
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

lyra2
30-06-07, 17:38
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

lyra2 t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

FA leminderit e nderuar,urimet me te mira per ty ,ja ne buqete te bukur ..per TY!
http://www.dardania.de/vb/upload/images/attach/jpg.gif images[12].jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=736&stc=1&d=1183221444) (3.8 KiloByte)

lyra2
30-06-07, 18:08
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori
Urimet me te sinqerta,cdo te mire dhe sisponim aty ku dhe me kend je!:smile:

instruktori
30-06-07, 18:11
Urimet me te sinqerta,cdo te mire dhe sisponim aty ku dhe me kend je!:smile:


Faliminderit dhe edhe ju gjithmon kalofshi mire me ata qe ju deshiron zemra e juaj

Pershendetje dhe kaloni mire

halla e madhe
01-07-07, 14:52
Lyra2!
Kerkoj falje per vonesen time ne oden tende te pershendetjeve:mad: pleqnija loqko, plqenija..hahahahaaa

te deshiroj suksese dhe caste te kendshme ne mesin tone!

me rrespekt per ty:hallushja

lyra2
01-07-07, 15:02
Lyra2!
Kerkoj falje per vonesen time ne oden tende te pershendetjeve:mad: pleqnija loqko, plqenija..hahahahaaa

te deshiroj suksese dhe caste te kendshme ne mesin tone!

me rrespekt per ty:hallushja
Shuuuuum respekt hallushe,nuk kan faj bijat qe te dojne shum.Pleqnija po ,po na ka hije ......
Kalo mire, faleminderit per mirpritjen ne kete forum.

Arkza
05-07-07, 14:44
Lyra Te Pershendes dhe ju Uroj Sukses.

lyra2
05-07-07, 15:12
Lyra Te Pershendes dhe ju Uroj Sukses.
Sukseset mos te mungofshin kurre arkza.
Me te mira!

Xuki
06-07-07, 01:37
Lyraa2 tė pėrshėndess shumė dhe zi e bardhė!

lyra2
06-07-07, 01:42
Lyraa2 tė pėrshėndess shumė dhe zi e bardhė!

Gjithashtu ,veq me te gjitha ngjyrat e ylberit...

lyra2
06-07-07, 01:43
Lyraa2 tė pėrshėndess shumė dhe zi e bardhė!

Gjithashtu ,veq me te gjitha ngjyrat e ylberit...:biggrin::biggrin:

Xuki
06-07-07, 01:56
Unė i adhuroj fotografitė zi e bardhė ose bardh e zi!

rilinda
06-07-07, 14:46
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

lyra2
06-07-07, 14:52
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif
rilinde e dashur,ne keto lule shoh buzeqeshjen tende te e mbel.Faleminderit!!

Nirvana Band
11-07-07, 17:48
Lyra e nderuar prano pershendetjet me te sinqerta nga une. Te uroj miresi dhe shendet.

lyra2
11-07-07, 17:53
Lyra e nderuar prano pershendetjet me te sinqerta nga une. Te uroj miresi dhe shendet.
Gjithashtu nirvana:biggrin: :biggrin:

uck_aksh
14-07-07, 01:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

aLbaChiCk
25-07-07, 14:18
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

lyra2
25-07-07, 17:30
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Gjithashtu ,bukuroshe !!

yllush_qiki
25-07-07, 21:56
lyrush oooooo mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

lyra2
25-07-07, 22:01
lyrush oooooo mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

.ooooooo edhe ty qikilush:biggrin:

Psikologu
26-07-07, 20:25
E nderuara lyra2 !
Pasi gjeta pak kohė speciale pėr ju , erdha ketu ne oden e juaj qė tė ju pėrshendes dhe deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj ne tė gjitha sferat .
Kalofshi ditė tė gezuara dhe tė lumtura aty ku ndodheni.

Me nderime dhe respekt pėr ju ;


Psikologu

Paradox_13
27-07-07, 05:07
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif
Nje dite te mbare per ju ju deshiron Paradox_13

Dreni30
28-07-07, 07:47
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

ssara
29-07-07, 18:34
Pershendetje per ty Lyra2 te uroj nje mbremje te kendshme....

Zero Cool
30-07-07, 15:46
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

lyra2
30-07-07, 15:47
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

ooooo shume shume flm ZC,edhe une gjithashtu ;))

rilinda
03-08-07, 19:00
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

yllbardh
03-08-07, 19:58
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifKosova dhe religjioni (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1083788#post1083788)02-08-07 11:56Pirolla t'kofte bre mik...pershendetje miqsore Lyra!

Flm pėr koment, dhe me kėtė rast pėrdori shansėn t'iu pėrshėndes dhe
http://www.zangygraphics.com/weekend/36.jpg

Elina
04-08-07, 09:01
Pershendetje dhe ju deshiroje nje dite te kendeshme...


Elina!

hasanmehmeti
05-08-07, 10:57
Ka kohe qe nuk te shof ne FD, shpresoj te jeshe shendosh e mire ne kete vere (diku me diell e diku me shi) dhe te na freskosh prap me postimet tua sidomos ato ke politika ishin mbreslenese .

shendet dhe respekt
hasani

SANTANA-29
06-08-07, 14:20
http://www.equateur-flowers.com/images/Catalogue/Bouquet-L-007-28012002.jpgpershendetje,,,,,,,,,,,,

instruktori
07-08-07, 20:18
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:18
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:05
pershendetje...........

Tomori
13-08-07, 13:19
Pershendetje lyra2...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

lyra2
19-08-07, 18:40
Elina,yllbardh,instruktori,dreni 30,ssara,gazi,tomorri,santana uck_aksh
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj gjat tere jetes

egi
22-08-07, 15:25
pershendetje per enigmatiken e forumit :smile:

Dreni30
23-08-07, 08:47
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lymturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

Domira
23-08-07, 09:28
lyra uroj te kesh shendetin, lumturi dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes.

Domira

aLbaChiCk
23-08-07, 12:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/30.gif

yllbardh
23-08-07, 18:38
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22270&dateline=1187863102 qyre.....qyre..... prape nji lule tjetėr.....hiqu luleve oj qikooooo...... a e din ti qė lulet tani kan dhanė fryte......jan qershia,vishnje,dredheza.....hahahahaaaa qite nji banane.......:biggrin:

Pėrhajėr lulen.....:smile:

~AmaZonA~
24-08-07, 18:54
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

egi
02-09-07, 18:51
te pershendes me nje lule, me ndrru kanihere :biggrin:


http://www.jggweb.com/wp-content/flor.jpg

Adrenalina
04-09-07, 11:24
Pershendetje Lyra, te uroj qe fati dhe shendeti te jan gjithmon me ju nete gjitha sferat e jetes.

lyra2
04-09-07, 11:28
Egi,domira,alba,adrenalina dreni amazona ,santana hasanmehmetiinstruktori uck_aksh,shume ju falenderoj per pershendetjet dhe viziten ne oden time.Aty ku dhe me kend jeni qofshi gjithmone te gezuar .!
Shume shume respekt per JU;))

instruktori
04-09-07, 15:58
Pershendetje...............

Paradox_13
08-09-07, 08:24
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:46
Pershendetje edhe per ty shum...Kalofsh nje dit sa ma te mbar...Mir Mbetesh inshalla!!!

Preshevar
11-09-07, 13:04
Lyra e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:12
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Abetare
15-09-07, 12:29
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung.gif Lyra e dashur http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif
Me respekt Abetarja

Adrenalina
16-09-07, 13:56
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

gjini
17-09-07, 09:11
Kur nisa me i shiqua postimet qe i kom ba e pash se te paskam mbet borgj shum dhe ty mikesha ime e kahmotshme kam nje pershendetje te veqant per ty dhe po te uroj nga zemra qe te gjitha te mirat e botes rafshin mbi TY dhe ti pastaj ato te mira te na i ndajsh neve sipas meritave secilit.

Ti je nje engjull i ketij forumi dhe e lus zotin qe te te rauaj.

pirro
17-09-07, 09:48
Te pershendes edhe une lyre,ne vazhden e pershendetjeve ne FD ahahah, pa dyshim qe je... jo nashti po thom e para ,po qaty sillesh here e para e her e dyta eheh,thash te pershendes se nuk te kom pershendet kurr me doket,e mos thuj atehere jo asht u jo kshtu...

I rash pishman je e para.

egi
17-09-07, 14:07
lyra2 prano pershendetje te sinqerta nga une, fati dhe lumturian te jen ne qdo hap te jetes tende :smile:

ninnela
24-09-07, 01:38
Te pershendes Lyra kudo qe je

Fillim te mbare javor te deshiroj

Ninnela

gjini
25-09-07, 13:50
Oj zoja e shpise po ke je qe e paske lan shpijen vetun qe dy here kesh me te lyp e ti kurkund .
Nuk eshte shej e mire kjo kur dalin grat nga shpija e nuk lan asnje gjevap se ku jan.
Po ty te njofim se je grua e mire dhe rrine rahat.!!

lyra2
26-09-07, 15:37
instruktori,paradox,e sinqerta,preshevar,lulja ,abetare,adrenalina,pirro,gjini,egi ,ninnela.
ju falenderoj per pershendetjet ne oden tim.
Qofshi te nderuar dhe respektuar shume .
Ju pershendes te gjitheve :)

instruktori
07-10-07, 15:47
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

Linka_pz
10-10-07, 13:51
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

rilinda
11-10-07, 20:27
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 09:57
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:47
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:54
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
12-10-07, 10:56
Perhajr ju koft Fiter Bajrami...Paqja dhe meshira qofshin mbi ju..

Me dnerime per ty..E sinqerta..!!

SANTANA-29
12-10-07, 15:16
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,santana-29................

lyra2
12-10-07, 16:17
Uroj qe te kaloni nje jave te mire
Faleminderit instuktori,uroj te kaloni nje jave te mbare gjithashtu!

lyra2
12-10-07, 16:19
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)
Linka pershendetje dhe ty gjithashtu ,me fat Bajrami!

lyra2
12-10-07, 16:20
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!
Gjithashtu dhe ty rilinda .Me fat Bajramin!

lyra2
12-10-07, 16:21
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.
Per hajr Bajramin edhe ty Yllbardh ,pritesh edhe shume tjere me me te dashurit TU!

lyra2
12-10-07, 16:23
http://www.albislam.com/urim.jpg
Paqja miresia qofshin gjithmone me TY prishtinase.
Me fat Bajramin!

lyra2
12-10-07, 16:24
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif
gjithashtu alab ,uroj qe paqa miresia dashuria qofshin percjellesit tu gjat tere jetes
Me fat Bajramin!:biggrin:

lyra2
12-10-07, 16:25
Perhajr ju koft Fiter Bajrami...Paqja dhe meshira qofshin mbi ju..

Me dnerime per ty..E sinqerta..!!
Me sinqeritetin me te larte sinqerisht te uroj Me fat Bajramin!

lyra2
12-10-07, 16:27
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,santana-29................
santana faleminderit per urimin.Paqja miresia ,dashuria dhe qetesia shpirterore te percjellte gjat gjith jetes ty dhje familjen tende.
Meamin!

LuLjaa
12-10-07, 16:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 17:05
Pershendetje Lyra........
http://photos.andreas-waechter.de/Bilder/Pflanzen/Photos/Rose5.jpg

ninnela
21-10-07, 00:53
Lyra te pershendes kudo qe je

Arkza
26-10-07, 12:25
Lyra Te Pershendes shume sis ..........:smile:

Elina
28-10-07, 13:41
Vendase te pershendes :smile:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/747439/2/istockphoto_747439_flowers_for_you.jpg

Linka_pz
09-11-07, 17:19
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Arkza
23-11-07, 17:36
Lyra Te Pershndtes shuem dhe te Uroj gjithe te mirat !

Prishtinasja_
24-11-07, 01:38
http://sl.glitter-graphics.net/pub/575/575485qt2x8taxak.gif

Elina
24-11-07, 13:28
http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQdlxsunnydays_brz07_l.jpg

Prishtinasja_
28-11-07, 00:18
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:02
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:06
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:37
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:39
http://i236.photobucket.com/albums/ff307/rockynrobyn71/Hi%20Friend/Hifriendthefairy.gif

lyra2
02-12-07, 11:58
Lulja,elina,prishtinasja Gazi ,rilinda ,luana,ninnela,vjeshta
Ju falenderoj per viziten ne oden time.
Ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat KUDO QE JENI :)

Shume shume respekt per ju!

Elina
04-12-07, 15:35
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_3-3.gif

Gjumashja
04-12-07, 20:57
lyra2 te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat . . .

Linka_pz
05-12-07, 17:37
Pershendetje!


http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/1180384611friendship_3.gif (http://www.blingcheese.com/)

turisti
11-12-07, 18:55
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Sy_kaltra
13-12-07, 21:36
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:30
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

selvija
14-12-07, 23:51
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 14:22
Pershendetje per ty shoqe e nderuar.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:26
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:28
Pershendetje Lyra me Fat Kurban Bajramin , le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:55
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 20:55
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
18-12-07, 21:58
me fat festen e bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:18
Pershendetje dhe me Fat Kurban Bajrami.............................

Zero Cool
19-12-07, 12:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 17:50
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:17
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Prishtinasja_
20-12-07, 17:14
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:38
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 09:05
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:23
Urime Festa e Kurban Bajramit,Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj !

Zero Cool
24-12-07, 18:26
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D22150

aLbaChiCk
26-12-07, 23:07
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

lyra2
27-12-07, 14:55
Te dashur.Te gjitheve iu u falenderoj per viziten ne oden time me urimin, qofshi mire dhe te lumtur atje ku dhe me kend jeni.
Respekt shuem per ju!!

Buqja_ch
30-12-07, 07:44
...... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:01
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:14
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:21
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Elina
30-12-07, 16:17
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Linka_pz
30-12-07, 17:24
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

rilinda
30-12-07, 18:31
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:38
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Nirvana Band
31-12-07, 20:58
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

LuLjaa
11-02-08, 01:20
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Buqja_ch
17-02-08, 21:27
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:52
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:46
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 03:48
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

mentor*
22-02-08, 15:13
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Diana007
23-02-08, 17:23
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:31
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

lyra2
28-02-08, 21:19
:smile: Te nderuar miq e mikesha,ju falenderoj per viziten ne oden time."Ardhja juaj" me nje pershendetje me nderon.Andaj te gjitheve u uroj PAVARESINE ,shendeti dhe fati qofshin gjithmone ne familjet TUAJA :smile:

Doknu doknu:smile:

Respekt per JU.

gjini
29-02-08, 21:48
Oj ty , te erdha pak me vones ne konak por erdha me te uruar diten e pavarsis, e gezofsh me familje dhe mbare popullin shqiptare .

http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:21
Lyra Urime 8 Marsi.
http://www.flowerandflora.com/pictures/Pink%20Flower%20Bouquet-10..bmp

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:48
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

lovely
27-04-08, 08:37
http://th212.photobucket.com/albums/cc281/brat1401/th_friends.gif (http://photobucket.com/image/friends/brat1401/friends.gif?o=16):biggrin:

Sy_kaltra
27-04-08, 12:20
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

Estella
27-04-08, 15:24
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss23_thumb.gif

gazi-de
28-04-08, 23:53
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:35
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:18
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Adrenalina
30-04-08, 14:59
http://i186.photobucket.com/albums/x302/Patty_90/have-a-nice-day-atoll-2.jpg

Diana007
01-05-08, 09:52
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif

lovely
18-05-08, 15:20
http://i67.photobucket.com/albums/h285/boo_boo221/MyDearFriend.gif

Arkza
26-05-08, 15:49
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Dreni30
26-05-08, 19:16
Pershendetje Lyra2,
shpresoj se jeni mire dhe njeashtu bukur po kaloni.
Ju deshiroj shendet e te mira ne jete.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.

Murgesha
26-05-08, 23:49
Pėrshėndetje oj Lyra vet e dyta. Ja kalofsh njė mbrėmje sa mė tė qet e ishalla po shpėtojmė prej pyetjev sonte hahahahahaah.

Estella
27-05-08, 10:22
http://grusskarten.coart.de/i/c/3_grusskarte_vielglück.jpg

ssara
02-06-08, 18:10
Lyra nje pershendetje nga une ..kalo bukur

Domira
02-06-08, 21:09
http://i275.photobucket.com/albums/jj313/caramel_14_photos/hi_8.gif

lovely
02-06-08, 21:27
http://i255.photobucket.com/albums/hh126/oneconway/fr0810.jpg

lovely

Shpat
02-06-08, 22:25
Tė pėrshendes dhe tė uroj ēaste tė kendshme nė forumin dardan, duke shpresuar se do kalosh sa mė mire, le tė tė mbeten momente tė paharruara kėtu me miqt virtual!

Me sinqeritet, per TY,qė je shumė e kendshme,e qė shpesh me benė tė mėndoj," e tha me rrotlla se tha me rrotlla":biggrin::biggrin:
Shpat!!

aLbaChiCk
07-06-08, 20:17
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/weekend.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:23
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:26
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

sherri
12-06-08, 19:39
http://www.wellness-gesund.info/heilpflanzenlexikon/Zwiebel_Kuechen_/4595-1.gif

Kerkova nje varg qep,po s'gjeta ,bani varg qe ki kohe e vjerri n'hamar se sjan ter mire :D shnetje shokqe!

lyra2
13-06-08, 22:11
Kerkova nje varg qep,po s'gjeta ,bani varg qe ki kohe e vjerri n'hamar se sjan ter mire :D shnetje shokqe[/B]!euuu bre sherr po sherri qe ishe kane,keto kepe si t'njofshme bree ,krejt po me duket qe kept e mia mi ke mar ,e tash kishe po mi sjell bakshish.Le sherr le ,mos hy ma ne kep t'mia ,edhe pse e kam kameren aty,s'dihet cka te ndodhe :eek: ,ani qe edhe une si ti kam vepru shpesh, :smile:

MemphiSx
15-06-08, 22:09
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

lyra2
16-06-08, 12:17
MemphiSx ,Z.C,dianna,ssara,Arkza,lovely,Gazi,Dardan,Estella ,Murgesha ,Domira,Adrenalina,Dreni,Sy_kaltra,Shpat,Sherri,Ad ina,

.."vizita" juaj ne oden time me nderon.
Qofshi te nderuar dhe te respektuar .

xekrri
16-06-08, 13:02
t'pershnes lyra2 se beli e kojshme te kokshe:biggrin:

uck_aksh
17-06-08, 00:06
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-F.gif

Diana007
22-06-08, 15:53
Te pershendes shum Lyra .. te uroj gjitha te mirat

Me shum respekt per ty, Diana .

http://blog.ning.com/wp-content/uploads/2008/05/flowers-small.jpg (http://blog.ning.com/wp-content/uploads/2008/05/flowers-small.jpg)

Giovanni
22-06-08, 16:19
http://www.comments.zingerbugimages.com/Days/Weekend/great_weekend_yellow_reflecting_flower.gif

instruktori
23-06-08, 16:05
Pershendetje shume shume

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:18
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

Shpat
24-06-08, 14:12
Njė pėrshėndetje pėr TY!!

Shqiptare
29-06-08, 00:48
Lyre moj lyre,
o moj ēike e mire,
me shpirt e zemer te delire,
me ate te bukren fytyre,
nje pershendetje du me ta ēu,
me ta ba me dije se neper mendj me ke shku,
e jete te gjate e te mira te shumta me te uru,
me te thane se s'jam kah te harroj, as s'kam me te haru,
per tana ato fjale, ato momente qe se bashku i kem kalu ketu :)


Te pershendes shume,shume,mike e dashur

Shqipja :smile:

ssara
29-06-08, 14:32
Pershendetje Lyra

http://static.twoday.net/Marie28/images/weisse_rose.jpg

Murgesha
07-07-08, 00:55
http://cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/931440.png

Buqja_ch
08-07-08, 20:18
Shumé té mira té déshiron ...

Buqja


http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

emine
09-07-08, 05:57
Ju pershendes dhe ju uroi nje dite t'bukur!
http://i4.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69257927.jpg

Dreni30
13-07-08, 09:31
Pershendetje Lyra,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

Elina
14-07-08, 15:45
Lyra,
erdha me te pyet ....kur po vjen me luajte flaje zingjirash ....:biggrin: ama kesaj here me ka 5 shkronjat e fundit....:biggrin:Te pershendes shuuuume :smile:

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:46
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Rizuana
28-07-08, 23:38
http://i281.photobucket.com/albums/kk213/bert6684/DelicatefloralHello.jpg

Lyra2, cdo here qofsh e gezuar.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:45
Pershendetje per ju Lyra.
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

Shpat
24-08-08, 20:26
Pėrshėndetje tė veqantė pėr ty Lyrė,ku je ?mungojnė rrotllat qė as topi nuk i lunė hahahah

lovely
29-08-08, 10:05
http://i272.photobucket.com/albums/jj162/leahboia/flowers-1.jpg

Lyra, kur po na hargjiten ngjyrat, po na jep Ti..

kur pe jesim pa Kepė, prapė te ti po gjejm ngushllim ..

ti po jep shprese... ti po mbron.. qysh din veq Ti..

t`lumt na qe t kem ty n ket shpi t madhe :smile:

me shume respekt per ty

lovely

Adrenalina
01-09-08, 16:08
Pershendetje dhe shume urime per Ramazan!

Zero Cool
06-09-08, 09:41
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

selvija
18-09-08, 12:00
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

lyra2
19-09-08, 14:42
oooo mire se paski ardhe ne oden time.Me deshiren per t'ju mare te gjitheve ngryk :smile: m 'lejoni t'ju pershendes keshtu me dore ne zemer dhe me plot urime per te gjite ju qe keni vizituar oden time.
Degjoj Lovelicen Shqipetaren she Shpat qe me kane lavderuar aq shume ,nuk besoj qe jam une e tille ,ndoshta veq u dukem ashtu ,flm.Shoh Domiren duke qendisur ne gjergjef aq bukur, sikur qe di te qendise edhe me shkronja,urme.ZC,DSelvija ,Diana,Adrenalina ,Rizuana,Emine ,Murgesha ,Dreni,ssara,Alba ,Elina ,paskan ardhur edhe me peshqesh,ju falenderoj dhe ju respektoj te gjitheve.Ju te tjeret qe per shkaqe "shendetesore"apo "materiale" (hahhahahhah) qe nuk keni pasur mundesine te vini ju mirepres,dera eshte e hapur per miq cdo her.

Me shume respekt Lyra :smile:

lovely
20-09-08, 18:47
http://i49.photobucket.com/albums/f271/lacedwithu/Picture022.jpg:biggrin: :biggrin: :biggrin:

schütze
21-09-08, 12:38
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga schütze

ShEjToNkA
21-09-08, 16:20
E nderuar Lyrė, mė lejo qė pėrmes kėsaj pėrshendetje tė shprehi admirimin dhe respektin qė kam krijuar pėr ty. Je njė pėrson qė me shrkimet tuja bėn gjithsecilin tė ndjehet mirė, flas pėrsonlaisht, dhe tė them se pėr mua ėshtė kėnaqesi cdo fjalė tėnde qė lexoj.
Me kėto fjalė pėr ty, dhe jo aq tė duhura sa nė fakt duhet tė jenė, tė dėrgoj pėrshendetje me dėshirat mė tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj.
Pėrshendetje ku do qė je, qofsh gjithmonė e tillė sic ishe!

Urata
21-09-08, 16:48
Secili prej nesh i detyrohet t'mires...! Reflekton butesi dhe njohuri, andaj t'pershendes duke t'uruar dite te mbare dhe begatshme...!

mentor*
22-09-08, 19:40
te pershendes Lyra

http://www.orangerie-shop.de/ores/ecards/Natur/Blumen/Blumenstrauss-Rot-Weiss.jpg

Jana
30-09-08, 00:48
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

lovely
30-09-08, 10:27
Lyra2, per hajr t kofte Bajrami ty edhe kepve tua :P:P

cdo t mire

lovely

lyra2
30-09-08, 11:05
http://i49.photobucket.com/albums/f271/lacedwithu/Picture022.jpg:biggrin: :biggrin: :biggrin:
hahahahhahah ku me paske nxane bre ,bash kur isha duke recitu nje vjershe hahahahhaahh

Dardan Kastrati
30-09-08, 11:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Trina_1
30-09-08, 13:23
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:23
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

MemphiSx
30-09-08, 15:32
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG

romansa
30-09-08, 20:49
http://www.albislam.com/urim.jpg

ninnela
01-10-08, 00:07
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:53
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
27-10-08, 13:00
http://i20.photobucket.com/albums/b216/angel1105/anime%20lover/best_of_special_cg_0053.jpg


kqyrne ku e nxana thiun n bashqe t kepve me ate njerin ncncncncncncncncc:biggrin:

Urata
13-11-08, 15:23
http://www.arenaflowers.com/blog/wp-content/uploads/2008/05/flowers-close-up.jpg

lyra2, keto buqet lulesh i zgjodha enkas per ty qe t'kesh nje dite te kendshme,gezuar dhe mbare...!

http://www.grimsdyke.com/images/wed-flowers-b.jpg

...gezon respekt te veqante nga une Urata.

Dreni30
13-11-08, 15:28
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

turisti
14-11-08, 16:01
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
15-11-08, 15:06
Lyra,du té pérshéndes sinqerisht, dhe ju uroj shéndet e njé vikend té miré ku do qé je,me té dashurit e tu. :smile: Pra,dhe do lule nga motra juaj ne Turqi ..


http://www.cicekansiklopedisi.com/images/cicek_19122007002015.jpg

ritta
16-11-08, 12:52
Pershendetje te sinqerta
Ju uroj nje dite te qete

nga ritta

http://www.trepca.net/2003/0803/lule-tufe0.jpg

lovely
08-12-08, 11:25
Lyra, per hajr Bajrami :smile:

ritta
08-12-08, 11:26
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

Trina_1
08-12-08, 13:33
Me Fat Kurban Bajrami!

http://www.atlantamagazine.com/uploadedImages/Atlanta/Blogs/Shop_Girl/Deanna%20roses.jpg
__________________

Nirvana Band
08-12-08, 23:37
Me fat Kurban Bajrami, uron me respekt, N.Band.

Shpat
19-12-08, 20:29
Tė pėrshėndes ku do qė je,

ps/pa rrotlla :biggrin:

gjini
22-12-08, 09:50
LYRA si nje ilake e moqme nuk te kom harrue as ty per me te ftue ne darsem mire se vjen oj zoje e rande.

http://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg

Elina
24-12-08, 00:03
Gjumin e qete edhe ty...dhe faleminderit shuuuuuume :smile:

http://s179.photobucket.com/albums/w285/kimmychilds/hg/hg0104.jpg

gazi-de
26-12-08, 16:42
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 02:02
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:45
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

lovely
28-12-08, 01:15
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Dreni30
28-12-08, 01:16
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

Oqeani
29-12-08, 16:14
http://www.maximoi200.com/images/cartes/bonne_annee.jpg

Trina_1
29-12-08, 16:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear2.gif

Nirvana Band
29-12-08, 23:57
Urime viti i ri 2009, harmoni dhe gėzime gjithmonė. Uron me respekt, N.Band.

teutaA
30-12-08, 09:11
OO MENXI TE GJETA SA QE EDHE FJALET GATI MU HARGJUN SE QUSHTU RRUGES KON E TAKOJSHA U DASHKE DY TRI FAJLE ME I THUR DIQYSH E TY NUK ME KA MET TJETER VEQ me nje mac e me nje mi ta uroj vitin e ri

urime urime e shum te mira per 2009

respekt teutaA

~AnnA~
30-12-08, 10:24
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Domira
30-12-08, 10:25
Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

gjini
30-12-08, 11:19
Gezuar ty dhe mbare familjes tende Viti 2009

Shqiptare_ne_Turqi
30-12-08, 12:06
Iken ditet,netet
muajt,stinét
mbyllet njé vit fillon tjetri
késhtu qapitemi né pafundsi

E nderuar,me déshirat ma té mira dhe té sinqerta,ua uroj vitin e ri ...

Dallandyshja_718
30-12-08, 17:41
Ooo Lyra2,
M'a g'zosh Jeten e Re!
Zoti t'dhasht shnet e davlet,
dashni e pasuni, (pse jo edhe n'oj djal t'ri:biggrin: )
N'zemer e n'shpi (pse jo edhe n'kojshi)
Me 'jata ēi i don ma s'fortit Ti:smile:

http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg (http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg)

selvija
30-12-08, 18:11
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif

Idila
31-12-08, 03:42
http://img404.imageshack.us/img404/5187/1kb576e5e47a16nh.jpg

...suksese dhe shumė fat nė 2009!

Giovanni
31-12-08, 09:22
http://sa-kra.ch/ani%20gif/gezuarthum.gif