PDA

View Full Version : Ku e shihni veten ne te ardhmen?


Faqet : [1] 2

Shqiptare
18-07-07, 11:42
Cka mendoni pra?................

Arkza
18-07-07, 12:09
Opa Shqipe Pershndetje ne Tem dhe shume tem e qelluar .

pra ku e shoh vetin a ja po pergjegjem un e para jam ne temen tende >>>

E sho Vetin nje Shtepi te vogel me nje Burre te Shtir si vet :biggrin:
po ashtu Puntor krejt si un dhe e Rrethuar me 6-7 Evlade te mij ..........:biggrin:

dhe per fund po me duket se po e shoh edhe dote kem nje Firm te Vogel
sa me ja u jep Evladeve te mij Buk-e-Sheqer................:smile:

Virti
18-07-07, 12:09
duke u rrezitur... :biggrin:

Arkza
18-07-07, 12:11
duke u rrezitur... :biggrin:E mir koka puna , un u tuta mos po don mu Sakatu apet Pahir .................:biggrin: :tongue:

Shqiptare
18-07-07, 12:12
Arkza e Virti, flm per pjesmarrjen ne teme. E ty Arkza t'u plotesofshin ato deshira qe i ke :)

Virti, ti, kujdes, mos po te djeg dilli teper :-D

^katunari^
18-07-07, 12:15
Teme e mire shqipe, te lumte.
Une per veti se di valla, veq ne dore te Zotit xh.s.

Virti
18-07-07, 12:20
E mir koka puna , un u tuta mos po don mu Sakatu apet Pahir .................:biggrin: :tongue:
nese sakatohem, atehere do te sakatohem me qellim... :biggrin:

Virti
18-07-07, 12:21
Arkza e Virti, flm per pjesmarrjen ne teme. E ty Arkza t'u plotesofshin ato deshira qe i ke :)

Virti, ti, kujdes, mos po te djeg dilli teper :-D
demek, po don me thane, merre edhe adren me veti... :cool:

lyra2
18-07-07, 12:21
..ehhhhh e mendoj ne nje vend qe e meritoj ..as ma pak e as me shume !!!

Virti
18-07-07, 12:23
..ehhhhh e mendoj ne nje vend qe e meritoj ..as ma pak e as me shume !!!
modestia jote po me pelqen gjithnje e ma shume... :tongue:

XheBraiLi
18-07-07, 12:27
se di as vet ku do jem... nuk varet nga une....sa do te doja ta dirigjoja jeten tem prape kjo oshte e pamundeshme ...,jetoj sot per sot nuk mendoj se qfare ka per te ndodhe neser sepse e di qe ndoshta e nesermja sme gjen gjallee...

e di qe ka me kon veshtire me kuptuu po ky o realiteti jem

^katunari^
18-07-07, 12:28
Me kon me u vete une, qitu qe,
edhe vjeshta e jetes mundet lirisht me ardhe ....

Arkza
18-07-07, 12:28
nese sakatohem, atehere do te sakatohem me qellim... :biggrin:

Hahahahahhaha I Sakatum Jo ishalla qysh dy here bohesh Llom e Trosh qyy edhe ti ahahhahahahahhah :biggrin:

Arkza
18-07-07, 12:30
Arkza e Virti, flm per pjesmarrjen ne teme. E ty Arkza t'u plotesofshin ato deshira qe i ke :)

Virti, ti, kujdes, mos po te djeg dilli teper :-D Shqipe te flm te flm veq po me duket as Ondree Jo hahahahhahaha :biggrin:

Virti
18-07-07, 12:32
Hahahahahhaha I Sakatum Jo ishalla qysh dy here bohesh Llom e Trosh qyy edhe ti ahahhahahahahhah :biggrin:
s'ka dert bre, skatat se sakat... bile ma mire i sakatum totalisht... :biggrin:

lyra2
18-07-07, 12:32
modestia jote po me pelqen gjithnje e ma shume... :tongue:

Edhe modestia e jote gjithashtu ...se nuk kerkove shume ..diell qe eshte i te gjitheve ,veq mos rri shume :biggrin:

Shqiptare
18-07-07, 12:33
Teme e mire shqipe, te lumte.
Une per veti se di valla, veq ne dore te Zotit xh.s.

Faleminderit per vlersimin Katunar :)

Pergjigje me vend ke dhane, por njeriu kajhere e mendon me ba plane, edhepse gjithcka eshte ne dore te Zotit xh.sh. :)

Virti
18-07-07, 12:33
Edhe modestia e jote gjithashtu ...se nuk kerkove shume ..diell qe eshte i te gjitheve ,veq mos rri shume :biggrin:
nese me del ndonje pune ma terheqese, do e la rrezitjen... :smile:

Shqiptare
18-07-07, 12:35
nese me del ndonje pune ma terheqese, do e la rrezitjen... :smile:

Hahah, Virti, mos um thuj qe te rezitmen e paske zan si pune ti :biggrin:

lyra2
18-07-07, 12:36
nese me del ndonje pune ma terheqese, do e la rrezitjen... :smile:

..pune edhe terheqese.....ishalla gjen,thirem nese e gjen pra....:wink:

Arkza
18-07-07, 12:36
s'ka dert bre, skatat se sakat... bile ma mire i sakatum totalisht... :biggrin:Hahahahahhahahah pse a skoke kon Sakatum Totalisht a hahahahhahahahahahha euu euuu edhe qeto niva .........:biggrin:

XheBraiLi
18-07-07, 12:37
Plane.....qe veshtire realizohen...
Dikur kom pase disa onderra te medha ...e sot ncuk

Shqiptare
18-07-07, 12:39
Plane.....qe veshtire realizohen...
Dikur kom pase disa onderra te medha ...e sot ncuk

Duhet investu mund e me punu per me realizu!:)

XheBraiLi
18-07-07, 12:42
sa kollaj zemra po te ishte vetem mundi...
Njerez\it gabojne po dikush pasojat e gabimeve te veta i vuan,....
Dikujt gabimet e veta ja shkurtojne jeten,,,,,

\Ja qe bota eshte e padrejt edhe nuk te jep mundesii te fillosh prej fillimi e te largohesh prej atyre rrugeve qe te kan marre rinin

Virti
18-07-07, 12:42
Hahah, Virti, mos um thuj qe te rezitmen e paske zan si pune ti :biggrin:
edhe rrezitja kerkon koncentrim, harxhim energjie dhe djegsim... :biggrin:

Virti
18-07-07, 12:43
..pune edhe terheqese.....ishalla gjen,thirem nese e gjen pra....:wink:
pune edhe terheqese... a po vjen te notojme ne thellesine e detit? :biggrin:

Virti
18-07-07, 12:45
Hahahahahhahahah pse a skoke kon Sakatum Totalisht a hahahahhahahahahahha euu euuu edhe qeto niva .........:biggrin:
nje sakatim eshte provues, i dyti eshte sakatim totalisht shkaterrues... :biggrin:

Arkza
18-07-07, 12:47
nje sakatim eshte provues, i dyti eshte sakatim totalisht shkaterrues... :biggrin:hahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahah hah oo Zoti te jekt ty he hahahahahhahahah po i Treti qka dote jet !!!? Bombatuse apo se qka sipes teje !? :biggrin:

Virti
18-07-07, 12:49
hahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhah oo Zoti te jekt ty he hahahahahhahahah po i Treti qka dote jet !!!? Bombatuse apo se qka sipes teje !? :biggrin:
i treti i verteti... percjelles ne xhennet... :biggrin:

lyra2
18-07-07, 12:57
pune edhe terheqese... a po vjen te notojme ne thellesine e detit? :biggrin:

.....pune ne thellesi te detit...shpitimtare aa...... ,pritem se erdhea :biggrin:

Shqiptare
18-07-07, 12:59
Njerez\it gabojne po dikush pasojat e gabimeve te veta i vuan,....
Dikujt gabimet e veta ja shkurtojne jeten,,,,,

\Ja qe bota eshte e padrejt edhe nuk te jep mundesii te fillosh prej fillimi e te largohesh prej atyre rrugeve qe te kan marre rinin

Ndoshta do te duket e teper ty, por per kete qellim nevojitet feja-Islami, e cila eshte ardhur ne kete bote si keshille per te gjithe, e cila nuk lejon qe njerezit te merren me pune te tilla qe mund te nesermen te vajtojne!

Zoti iu qofte ne ndihme atyre te cilet e kane kuptuar se kane gabuar dhe te cilet pendohen me gjithe zemer per gabimet e tyre!

Fjala popullore thote: Askush s'te ka faj, vet vetit i ke faj!

Virti
18-07-07, 13:00
.....pune ne thellesi te detit...shpitimtare aa...... ,pritem se erdhea :biggrin:
te pres valla... :tongue: :cool:

XheBraiLi
18-07-07, 13:34
Ndoshta do te duket e teper ty, por per kete qellim nevojitet feja-Islami, e cila eshte ardhur ne kete bote si keshille per te gjithe, e cila nuk lejon qe njerezit te merren me pune te tilla qe mund te nesermen te vajtojne!

Zoti iu qofte ne ndihme atyre te cilet e kane kuptuar se kane gabuar dhe te cilet pendohen me gjithe zemer per gabimet e tyre!

Fjala popullore thote: Askush s'te ka faj, vet vetit i ke faj!


epo qfare ti beshe ..jeta eshte e tillee
Nuk pres ndihme prej kujt per problemet qe ja kom qit vet para vetess

LuLjaa
19-07-07, 02:25
Aj ni zot e di aty se ku, kerkush nuk mundet me dit se ku e shohim veten ne te ardhmen a vetum me paramendime nashta po se ndryshe ncuk s'ka shanc hehehe

Une muj me than per dikun qe e shoh veten ama e sigurt nuk jam edhe per keta nuk foli hiq ma mire po vetum pres ka vjen ne te ardhmen mire se ardhet o mire o keq... :)

rafet llapjani
19-07-07, 04:23
Aj ni zot e di aty se ku, kerkush nuk mundet me dit se ku e shohim veten ne te ardhmen a vetum me paramendime nashta po se ndryshe ncuk s'ka shanc hehehe

Une muj me than per dikun qe e shoh veten ama e sigurt nuk jam edhe per keta nuk foli hiq ma mire po vetum pres ka vjen ne te ardhmen mire se ardhet o mire o keq... :)

Cka je tu than Lule nuk je e sigurt mire e ke qe nuk je e sigurt,por vetem nje njeriu ne jet duhet te ket vizjone pa marr parasysh se a mundet ti mbrrin ato.

Shqipja shkrujti:Ndoshta do te duket e teper ty, por per kete qellim nevojitet feja-Islami, e cila eshte ardhur ne kete bote si keshille per te gjithe, e cila nuk lejon qe njerezit te merren me pune te tilla qe mund te nesermen te vajtojne!


Shqipe me vjen keq ketu nuk pajtohem me ty se ase nje fe nuk thet qe te bejsh gabime e nuk te falen, edhe sa i perket se vetem feja isalam eshte ardh per sherime te shpirti nga pendimet apo gabimet nuke eshte e vertet!!!

Zero Cool
21-07-07, 14:09
n ` v o r r

aLbaChiCk
21-07-07, 15:44
Ne Pfaun 23 ahahahhah :biggrin:

vendasi
21-07-07, 18:26
N'bire...:biggrin:................................

Sy_kaltra
21-07-07, 19:31
Ne DVD me rastin e marteses se qiftit :biggrin:

GURI SYLAJ
21-07-07, 19:56
nermjet dy kunxhave !!!!!

hasanmehmeti
21-07-07, 22:22
Nuk e di as une as askush nga krijesat pasi ne nuk e dime te ardhmen perveq shpreses qe kemi per te , dhe punen qe ja bejme asaj te ardhme.
Por me rendesi eshte qe aty ku do jeme te jete Krijuesi i knaqur me mua.

DEA
21-07-07, 22:26
Drejt pleqnise:smile:

vendasi
21-07-07, 22:36
Drejt pleqnise:smile:
EE tash po e di pse eshte aq e rralle prezenca jote ne FD...pleqnia i paska fajet:biggrin:

DEA
21-07-07, 22:44
EE tash po e di pse eshte aq e rralle prezenca jote ne FD...pleqnia i paska fajet:biggrin:

Arsye ma te fort ku po do hahahahahha

Dreni30
21-07-07, 22:47
Nje plak te lodhur nga pleqnia e me shtage krrule, hahahhah

LuLjaa
22-07-07, 02:44
N'lula t'xhenetit ishalla :D

Mendja
22-07-07, 09:31
e qka ke then ku dim na qka bohet deri ather edhe me nis ashtu kam shum sende une edhe as nje nuk mu realizohen veq shendosh me qen a se tona bohen mir flm per tem

Dreni30
22-07-07, 09:35
e qka ke then ku dim na qka bohet deri ather edhe me nis ashtu kam shum sende une edhe as nje nuk mu realizohen veq shendosh me qen a se tona bohen mir flm per tem

Nga mendja e shendosh del edhe mendimi i mire, po ishalla te realizohen ato qe ti deshiron.

RiannA
22-07-07, 11:39
- Eventmenagjere me Agenturen personale!

Nirvana Band
22-07-07, 12:37
Duke bere muzike edhe ne diaspore.

XheBraiLi
22-07-07, 14:23
- Eventmenagjere me Agenturen personale!

GOXHA PROFESIONN
PO PER TY MA MIRE MODELEE

SANTANA-29
22-07-07, 14:34
Nuk e di te nesermen jo te ardhmen,,,,,,??????????

gazi-de
22-07-07, 23:29
Nje e di valla ne varr,e dej atu qyshe e ka the Zoti.................

yllush_qiki
23-07-07, 02:02
n'han bashk me jashtoksor:biggrin: ...a po vini edhe ju:biggrin:?? ...hajdeni mos u tutni me mquqen:biggrin:

RiannA
23-07-07, 08:46
GOXHA PROFESIONN
PO PER TY MA MIRE MODELEE

Modele per qka hahahaahhahaaaaa

XheBraiLi
23-07-07, 08:50
Modele per qka hahahaahhahaaaaa


Modele per reklamim te mjekrave......hahahahaa

RiannA
23-07-07, 08:52
hahahahahaha quke a?? hahahahaaaaa

Dreni30
23-07-07, 09:17
Nuk e di sakt, po mendoj per mire e cka vjen nuk e di. hahahahaah

^katunari^
23-07-07, 10:50
ne ni pus plot me sherbet, me e hjeke eren e baglave:wink:

lyra2
23-07-07, 10:53
hahhahahhahahahhhahahhaha tu e perzi sherbetin

^katunari^
23-07-07, 10:55
oooooooooooo moti jam dale valla pej atyhit , veq mos me pase pune ti hiq me to,
hazder krejt , era livande krejt:rolleyes:

Shqiptare
23-07-07, 11:15
Duke jetu nje jete modeste, me shume harmoni...inshallah!

Murgesha
23-07-07, 13:27
Prehrin e mbushur me nipa e mbesa e un duke ik q t gjej qetsin e pleqris....

Sy_kaltra
23-07-07, 16:51
Mu atje ku do ta meritoje !

vendasi
23-07-07, 22:22
Afer Sykaltres.....:biggrin:

Sy_kaltra
23-07-07, 22:25
Ik prej dreqit qy :biggrin:

vendasi
23-07-07, 22:35
Ik prej dreqit qy :biggrin:
Dreqi te dreqnit e shef ardhmerin e vet hahah.........

rilinda
23-07-07, 22:38
...larg dreqrve! :D

Sy_kaltra
20-11-07, 20:51
Ne pune :biggrin:

^katunari^
20-11-07, 20:56
qitu http://picture.yatego.com/images/44dcb1556c1ae3.0/jack714_y420.jpg

SANTANA-29
20-11-07, 21:24
Prehrin e mbushur me nipa e mbesa e un duke ik q t gjej qetsin e pleqris....
Fjale me vende,,Murgesha,

L~Nora
20-11-07, 21:28
qitu http://picture.yatego.com/images/44dcb1556c1ae3.0/jack714_y420.jpg

Nr2 mos e endrro jeten po jetoje endrren :biggrin:
(qysh bre nga katuni e grujn krejt desh te ka dal ku ja ke lan dimit etc:wink: )

Lona
21-11-07, 14:47
Ne te ardhmen .. ne pleqeri, dal pension ,, dhe te fryhem tuj pushu ne shtepi se bashku me me te dashurit e Jetes qe kam..

selvija
21-11-07, 14:55
Ku shofimmm,,ku jan postime e pramshit spo i shof askund se,,,,,ahhh moj fshiseee,,,eja fshima edhe oborrin tim se perplot me flet mu ka mbushe,,se tjetr pun me te menqeme spo ki,,,,:redface:

aLbaChiCk
21-11-07, 15:35
Ne Australi :smile:

jEtA_1
21-11-07, 15:41
Po per momentin jame duke e pritur vizen per bashkime familjare te bashkeshorti ne Angli_Londer dhe ta pervetsoj gjuhen angleze dhe te punoj ne profesionin time si magjister e Ekonomis

Diana007
21-11-07, 15:48
Menagjere ne punen time :biggrin:

^katunari^
21-11-07, 15:50
Menagjere ne punen time :biggrin:


Qy, qy, qfar pune more , une po te shoh ty- shpinen shplute krejt - hahahhh


http://picture.yatego.com/images/44dcb1556c1ae3.0/jack714_y420.jpg

Diana007
21-11-07, 15:52
Qy, qy, qfar pune more , une po te shoh ty- shpinen shplute krejt - hahahhh


http://picture.yatego.com/images/44dcb1556c1ae3.0/jack714_y420.jpg

Ahhahhahah keq po me sheh valla ..... :biggrin:

^katunari^
21-11-07, 15:59
Ahhahhahah keq po me sheh valla ..... :biggrin:

Po nuk kam faj se ma ke kthy shpinen, a nuk je ti a ?
Hanumshahja pra tek asht :smile:

Diana007
21-11-07, 16:04
Po nuk kam faj se ma ke kthy shpinen, a nuk je ti a ?
Hanumshahja pra tek asht :smile:

Ai po mbas 10 viteve kam ndryshu per ate spo me njeh se un jam ahahahhahhhhhaahhahhahh

^katunari^
21-11-07, 16:06
Ai po mbas 10 viteve kam ndryshu per ate spo me njeh se un jam ahahahhahhhhhaahhahhahh

Eh , lopa une, po mire e ki na po flasim per te ardhmen...
e ku jam une, a ne podrum a ku ?
AAAAAAAA , me siguri ne kuzhine jam tuj ta bo buken gati a ? hahahh

Diana007
21-11-07, 16:10
Eh , lopa une, po mire e ki na po flasim per te ardhmen...
e ku jam une, a ne podrum a ku ?
AAAAAAAA , me siguri ne kuzhine jam tuj ta bo buken gati a ? hahahh

ME siguri s e po , se bas 10 viteve na fermat arrim me shum e ju i kryni punet e ne rrim agagagagagag

aLbaChiCk
21-11-07, 16:12
ME siguri s e po , se bas 10 viteve na fermat arrim me shum e ju i kryni punet e ne rrim agagagagagag

Diana ndoshta osht tu jua ndrru pampersat fmijve hahaahahahahaah (katunari hajgare )

^katunari^
21-11-07, 16:21
Diana ndoshta osht tu jua ndrru pampersat fmijve hahaahahahahaah (katunari hajgare )

Po a ?
jo jo, jam mshefe mas ville me kojshiken teme, e po lujna dagerxhik- hahahhh:biggrin:

Preshevar
21-11-07, 17:10
Ne t'ardhmen e kam veshtir me pa vetin.... :rolleyes:

Elina
21-11-07, 17:15
Veq Zoti e din....une dy lidhje si kam se ku e shoh veten ne te ardhmen ...:confused:

halla e madhe
21-11-07, 21:19
Veq Zoti e din....une dy lidhje si kam se ku e shoh veten ne te ardhmen ...:confused: ...njeren lidhje po ta tregoj qe do t'me vizitosh mua ne shtepine e pleqve,tjetren lidhje merre me mend tash...hahahahahahaahaa

jadore
21-11-07, 22:40
...njeren lidhje po ta tregoj qe do t'me vizitosh mua ne shtepine e pleqve,tjetren lidhje merre me mend tash...hahahahahahaahaa

valla, prita qe po e lexoj nga Halla, qe po e dine se ku do te jete ne te ardhmen , me pergjigjen .. ne shtepine e re ne mes te Gjakoves ..
( kam pershtypje qe krejte mamat e qytetit tim; sa jane te lidhura me femijet, po aq jane me shtepine , kesaj temes shume here i them per shtepine ,femija tjeter.. po ju tregoj nje sekret te saj ,por nese ju bie puna mos i tregoni , perpara qante per femijet qe i kishte jashte , tash qe eshte tek femijet , qane per shtepine qe ja ka kthyr shpinen ,sipas saje....Halle te ndodh dhe ty keshtu ..!)

Elina
21-11-07, 22:47
...njeren lidhje po ta tregoj qe do t'me vizitosh mua ne shtepine e pleqve,tjetren lidhje merre me mend tash...hahahahahahaahaa


Eiii Halla e madhe po pse bash ne shtepine e pleqeve!?:tongue:

Leje me mire tregoma ket lidhjen tjeter se kjo e para nuk po me pelqejka :tongue:

LuLjaa
22-11-07, 01:17
Per te ardhmen menoj mire mu kan,
po ku e di prap se ka bahet aty vetum Zoti e di kerkush tjeter :)

halla e madhe
22-11-07, 07:20
valla, prita qe po e lexoj nga Halla, qe po e dine se ku do te jete ne te ardhmen , me pergjigjen .. ne shtepine e re ne mes te Gjakoves ..
( kam pershtypje qe krejte mamat e qytetit tim; sa jane te lidhura me femijet, po aq jane me shtepine , kesaj temes shume here i them per shtepine ,femija tjeter.. po ju tregoj nje sekret te saj ,por nese ju bie puna mos i tregoni , perpara qante per femijet qe i kishte jashte , tash qe eshte tek femijet , qane per shtepine qe ja ka kthyr shpinen ,sipas saje....Halle te ndodh dhe ty keshtu ..!).....ah moj Jador,mos ju rafte juve te rijve ta provoni gyrbetin si na te vjetrit.....ne fillim qajsha nga malli per familje,tash malli ka mbete si semundje kronike,ilaci do te zbulohet ndoshta ne t'ardhmen...kaq nga halla:smile:

halla e madhe
22-11-07, 07:30
Eiii Halla e madhe po pse bash ne shtepine e pleqeve!?:tongue:

Leje me mire tregoma ket lidhjen tjeter se kjo e para nuk po me pelqejka :tongue: ...kur isha e re si ti mendoja keshtu per te ardhmen:
1.te shkollohem,
2,te martohem
3,te krijoj familje
4.te shof femijt duke perparuar ne mesime
5.te behem gjyshe e dashur
6.........problemi me i madh eshte kujdesi ndaj pleqve:mad: une ma mire do ta zgjedhi shtepine e pleqve qe te mos i ngarkojme nuset e dhenduart me karieren qe kane para jetes!

A po te pelqejne keto lidhje a jo?:smile: hajt moj se ti je akoma e re e ke tjera mendime..hahahaaaaaaaa

te pershendet;hallushja

kaleshi
22-11-07, 07:54
- pare sa t'dush
- 7 gra
- edhe me rrnue nja 150 vjet

uliksi31
22-11-07, 08:01
...kur isha e re si ti mendoja keshtu per te ardhmen:
1.te shkollohem,
2,te martohem
3,te krijoj familje
4.te shof femijt duke perparuar ne mesime
5.te behem gjyshe e dashur
6.........problemi me i madh eshte kujdesi ndaj pleqve:mad: une ma mire do ta zgjedhi shtepine e pleqve qe te mos i ngarkojme nuset e dhenduart me karieren qe kane para jetes!

A po te pelqejne keto lidhje a jo?:smile: hajt moj se ti je akoma e re e ke tjera mendime..hahahaaaaaaaa

te pershendet;hallushja

Lumja ajo nuse qe do te kete ty vjeher.:wink:

Diana007
22-11-07, 09:30
Lumja ajo nuse qe do te kete ty vjeher.:wink:

Ta kisha kete fat un :smile:
PS edhe njeher kam thon se te kisha nje veherr si Halla.......:wink: kurr nuk do ta lija ne shtepin e pleqve............

Preshevar
22-11-07, 09:41
...kur isha e re si ti mendoja keshtu per te ardhmen:
1.te shkollohem,
2,te martohem
3,te krijoj familje
4.te shof femijt duke perparuar ne mesime
5.te behem gjyshe e dashur
6.........problemi me i madh eshte kujdesi ndaj pleqve une ma mire do ta zgjedhi shtepine e pleqve qe te mos i ngarkojme nuset e dhenduart me karieren qe kane para jetes!

A po te pelqejne keto lidhje a jo?:smile: hajt moj se ti je akoma e re e ke tjera mendime..hahahaaaaaaaa

te pershendet;hallushja

Mue s'po m'plqen oj Hall !

... :rolleyes: a s'do t'kishte me qen me mir nese rrin ne shtepi, me nipat e mbesat duke i treguar perralla, vjersha histori, duke luajtur lojra si psh. me lodh trurin :Dlol, apo ku ta di un kur nuset e tua ti kryejn obligimet e veta a ?

Te shkosh ne nje shtepi per pleq eshte sikurse ti privatizojsh ata femi dhe ti denosh ato nuse qe mos ta ken nje gjyshe e nje gjysh ne shtepi per ti srehuar dhe edukuar femit e tyre.

Tash !!! Shpejt me shku Te shpijaaaaa !!! :redface::biggrin:

Buqja_ch
23-11-07, 13:23
Veq Zoti e din....une dy lidhje si kam se ku e shoh veten ne te ardhmen ...:confused:Elinen n t ardhmen e shoh si nj nuse t mir ..
Ni nusje si nuk do ti mungoi as gj ..
Lum shtepija si do ta ket .....kt nuse

N t ardhmen t dshiroi shum t mira Elina ...

Arkza
23-11-07, 13:33
Ne Aroplan!! :biggrin:

L~Nora
23-11-07, 13:36
QUOTE=Arkza]Ne Aroplan!! :biggrin:[/QUOTE]


1029
qy qy njana Pilote a ka naj % tani hahahahaah

Diana007
23-11-07, 13:42
Ne Aroplan!! :biggrin:


. :biggrin:

Arkza
23-11-07, 13:44
QUOTE=Arkza]Ne Aroplan!! :biggrin:


1029
qy qy njana Pilote a ka naj % tani hahahahaah[/quote]L-Nora boll qef kam me kan Pilote por skam Linde per Pilote une jo hahahahhahahahaha :frown:

Elina
23-11-07, 13:49
...kur isha e re si ti mendoja keshtu per te ardhmen:
1.te shkollohem,
2,te martohem
3,te krijoj familje
4.te shof femijt duke perparuar ne mesime
5.te behem gjyshe e dashur
6.........problemi me i madh eshte kujdesi ndaj pleqve une ma mire do ta zgjedhi shtepine e pleqve qe te mos i ngarkojme nuset e dhenduart me karieren qe kane para jetes!

A po te pelqejne keto lidhje a jo?:smile: hajt moj se ti je akoma e re e ke tjera mendime..hahahaaaaaaaa

te pershendet;hallushja

Ta them te drejten deri tek kjo lidhja e peste me pelqej,,,se nganjehere ne te rrale mendoj edhe une ashtu...pozitivisht :biggrin:

Po kjo lidhja e gjashte dicka e ftohte breee ...:rolleyes:

Sidoqofte Halla e madhe mu ma merr mendja se kur te jete nevoja ti ke me e pase perkujdesin maksimal nga femijet,nuset e gjithashtu edhe nga nipat tu...Keshtu po e shoh te ardhmen tende!!!:smile:

Te pershendes edhe une shume!

Elina
23-11-07, 13:52
Elinen n t ardhmen e shoh si nj nuse t mir ..
Ni nusje si nuk do ti mungoi as gj ..
Lum shtepija si do ta ket .....kt nuse

N t ardhmen t dshiroi shum t mira Elina ...


Buqe e ke ndi nje fjale qe thojne E lumja shpija qe e qet e e mjera shpija qe e pret ahahahhahahhahah....(pak shaka):tongue:


Faleminderit shume Buqe :smile:

Rizuana
12-07-08, 12:35
(brenda) N Tok...

ps ahhahahah nuk i dihet ndoshta s'me varros kush jes mbi Tok.

Trina_1
09-12-08, 19:42
N'komune duke punu :biggrin:

Jana
09-12-08, 19:50
Dika po e ku se di....????
Amo ty punu po...me dashnin po...dikur edhe pak ma von me njo 4 femij Kismet e qishtutne...hahhahahah

Albonita
10-12-08, 10:09
Ku e shihni veten ne te ardhmen?Duke prek Yjet ne Qjell..!


( Aahahhahaaa )

Giovanni
10-12-08, 10:14
Se di breeeeeeeeee

sherri
10-12-08, 10:22
Se di breeeeeeeeee
E di une! t'gjithe;me gjithe sherrin, "n'banesa" t'reja 1x2,+- m.

Giovanni
10-12-08, 10:42
E di une! t'gjithe;me gjithe sherrin, "n'banesa" t'reja 1x2,+- m.


HAhahaha me ke qite me keshe bre

Dreni30
10-12-08, 17:45
Nuk e di se ku, vetem nje e di se jeta do te jet edhe me e lumtur.

emine
12-12-08, 16:07
Gjithku e mendoje veten,vetem jo pa kule:p

Trina_1
14-05-09, 16:18
N'komune duke punu :biggrin:

Ende kam kete mendje ..... besa i kisha privatizu komunat kret :tongue:

Albonita
22-06-09, 12:56
Ku e shihni veten ne te ardhmen?Duke prek Yjet ne Qjell..!


( Aahahhahaaa )


:biggrin:

Diana007
22-06-09, 13:08
:biggrin:

A me merr edhe mu :biggrin:

Albonita
22-06-09, 13:09
A me merr edhe mu :biggrin:


Jo ..vec Yllin tim do marr me veti...ti rri me Babin me mire:biggrin:

Giovanni
22-06-09, 13:10
A eshte babi antar bre haahahahahah

Une ne te ardhmen e sho vetem plak me krrrut

Diana007
22-06-09, 13:12
Jo ..vec Yllin tim do marr me veti...ti rri me Babin me mire:biggrin:

ahahaahahahahaa , edhe ne me ty moj nuk te mel vet se tani spo kryhesh :biggrin:

Diana007
22-06-09, 13:12
A eshte babi antar bre haahahahahah

Une ne te ardhmen e sho vetem plak me krrrut

:biggrin:

Albonita
22-06-09, 13:15
ahahaahahahahaa , edhe ne me ty moj nuk te mel vet se tani spo kryhesh :biggrin:


Aahhahahha


Jo se kam bisedua sot me Babin 1 ore bised edhe m etha Babi gjeje yllin tende...se t ek aardh koha.....edhe tash jam pajtua..edhe nuk e ndroj mendjen...!!!


PO TI NUK M EDHA NE DREK :redface:

Diana007
22-06-09, 13:17
Aahhahahha


Jo se kam bisedua sot me Babin 1 ore bised edhe m etha Babi gjeje yllin tende...se t ek aardh koha.....edhe tash jam pajtua..edhe nuk e ndroj mendjen...!!!


PO TI NUK M EDHA NE DREK :redface:

:eek: qysh pa mu folni e merrni vendime ju :biggrin:

ani uq tash qka po pret a mos dashte un me ardh te ty :biggrin:

Albonita
22-06-09, 13:21
:eek: qysh pa mu folni e merrni vendime ju :biggrin:

ani uq tash qka po pret a mos dashte un me ardh te ty :biggrin:


Ti e din se ne Realitet gjdo gje kryesore e kryj me Babin....edhe keshtu se Mami nuk erdh ne pytje ne ket bisede..:biggrin:


Tash po pers me ardhe ju dy...te me percjellni me nje lamtumire per te ardhmen ..!!!

Diana007
22-06-09, 13:24
Ti e din se ne Realitet gjdo gje kryesore e kryj me Babin....edhe keshtu se Mami nuk erdh ne pytje ne ket bisede..:biggrin:


Tash po pers me ardhe ju dy...te me percjellni me nje lamtumire per te ardhmen ..!!!

:frown:

Jana
22-06-09, 13:26
Me burrin tim...me njo 4 fmi...en spital ty punu...qishtu...

Albonita
22-06-09, 13:26
:frown:


:rolleyes: ...... :smile:

Albonita
22-06-09, 13:27
Me burrin tim...me njo 4 fmi...en spital ty punu...qishtu...


Aahhahahahaha Luje Loqke luje mos jan shum bre


P/S ...PERSHNDETJE MOTRUSHE..!!

Giovanni
22-06-09, 13:27
Me burrin tim...me njo 4 fmi...en spital ty punu...qishtu...

A e ke gjet burrin :tongue:

Jana
22-06-09, 13:28
Aahhahahahaha Luje Loqke luje mos jan shum bre


P/S ...PERSHNDETJE MOTRUSHE..!!

Hhahhahaha jo valla i du shum fmin...bile pak em doken...
edhe une te pershendes ty shum...qaff Motrush..

Jana
22-06-09, 13:29
A e ke gjet burrin :tongue:

PO.....

Giovanni
22-06-09, 13:30
PO.....
Simpatin qe po e mban msheft apo.. hihihih

Jana
22-06-09, 13:31
Simpatin qe po e mban msheft apo.. hihihih

Ncuk....burrin mer ...simpatia asht simpati e burri burr hahahhahahaha

Albonita
22-06-09, 13:32
Hhahhahaha jo valla i du shum fmin...bile pak em doken...
edhe une te pershendes ty shum...qaff Motrush..Aahhahhahah..Janushee te uroj suksese ne te ardhmen edhe inshalla gjdo kush jav plotson femivee..se pak shume moj 1 ap 2 jan boll hahahhahah

Edhe une ty Caff shummeee..ka ke hup pash besen oj Loqke????

Giovanni
22-06-09, 13:33
Ncuk....burrin mer ...simpatia asht simpati e burri burr hahahhahahaha
ahh ok ..... e kush eshte simpatije e kush eshte burri...hahahahahahahah

Jana
22-06-09, 13:35
Aahhahhahah..Janushee te uroj suksese ne te ardhmen edhe inshalla gjdo kush jav plotson femivee..se pak shume moj 1 ap 2 jan boll hahahhahah

Edhe une ty Caff shummeee..ka ke hup pash besen oj Loqke????

Shum Faleminderit ...gjithashtu motrush...

Valla qe qishtu s'jam en shpi jam dal ka Peja kto dit..jam musafir e po dalim...

Ti qysh po kalon?

Jana
22-06-09, 13:36
ahh ok ..... e kush eshte simpatije e kush eshte burri...hahahahahahahah

Hhahhahahaha Burri asht ai Djali pi Gjakoves...perndryshe shoku i Gjenerates...
Edhe Simpatia asht ai djali qe ka me qen burri jem...hahahhahaha

Albonita
22-06-09, 13:38
Shum Faleminderit ...gjithashtu motrush...

Valla qe qishtu s'jam en shpi jam dal ka Peja kto dit..jam musafir e po dalim...

Ti qysh po kalon?

Une mire mire si gjthee...si po kalon ne Peje..Loqke...asht far vendi vi ta vizitoj edhe une:confused:

Giovanni
22-06-09, 13:39
Hhahhahahaha Burri asht ai Djali pi Gjakoves...perndryshe shoku i Gjenerates...
Edhe Simpatia asht ai djali qe ka me qen burri jem...hahahhahaha


Ma ke pshtellu diqka po nejse kuptova :biggrin: (asgje)

Jana
22-06-09, 13:39
Une mire mire si gjthee...si po kalon ne Peje..Loqke...asht far vendi vi ta vizitoj edhe une:confused:

Em vjen mir...Po mir shum...si Peja mo e mir por jo me e mir se Gjakova...shum mir po kalojm...
S'ka lidhje vendi mjafton me qen ne mesin e shoqeris sime kishim kalu per mrekulli...mir se vjen...

Jana
22-06-09, 13:40
Ma ke pshtellu diqka po nejse kuptova :biggrin: (asgje)

Hhahhahahahahahhaha e ju shacat sen s'kuptoni hahahahhahaha

Hajt se kur te vish en Gjakov ta spjegoj ket pun hahahhaha

Albonita
22-06-09, 13:42
Em vjen mir...Po mir shum...si Peja mo e mir por jo me e mir se Gjakova...shum mir po kalojm...
S'ka lidhje vendi mjafton me qen ne mesin e shoqeris sime kishim kalu per mrekulli...mir se vjen...


Po Dihet se me Gjakovo ska ..aty ku jan gjitha vajzat e miraa:wink:

Me deshire do jam ne mesin tuaj dhe te shoqerohem me gjith Te falimindet...!!

Deshiroj caste te mira me shoqerin tende Motrushee....

speci
22-06-09, 15:54
ambasador tu Kosoves n'Japoni

shfletuesi_
22-06-09, 16:18
Se di !
Eshte veshtire te mendosh per te ardhmen e sidomos ne Kosove, ketu eshte veshtir ta gjesh veten....!
Po te isha ne perendim ndoshta ndonje Arkitekt ( hahaha ) :) Por edhe ne Kosove nuk eshte keq kam nje Profesion qe varen shume Veta nga Une :) ( hahahah ) E kam gjet veten ne nje far menyre... mire po per te ardhmen smund te siguroj veq Zoti e din qfar na ka pergatitur...!
Hajr inshAllah

DEA
22-06-09, 16:23
Nene krenare, luftoj dhe punoj per te ardhmen e femijeve te mije, dhe synoj qe me rezultatin e arritur ta kem mundesin te krenohem.

Zero Cool
22-06-09, 16:24
Perafersisht 2m nen siperfaqen e dheut :frown:

shfletuesi_
22-06-09, 16:25
Nene krenare, luftoj dhe punoj per te ardhmen e femijeve te mije, dhe synoj qe me rezultatin e arritur ta kem mundesin te krenohem.


Kete rruge te gjitha femrat shqipetare duhet ndjekur....

Fshatari
22-06-09, 19:14
Ne hene kysmet me 2020! Do te fluturoj bashk me nje ekip astronautesh amerikan!
Ju zbulova planet e mia sekrete!

Peja-Boy
22-06-09, 19:28
Te Vorret e gjata !!

GURI SYLAJ
22-06-09, 19:37
....Ne ren me burra!!

shfletuesi_
22-06-09, 19:54
Perafersisht 2m nen siperfaqen e dheut :frown:Hahahahhahahahahha i CharT je pasha FD-n edhe sa Kubik dhe mbi... rimorkio e traktorit i zan 2 kubik hahahahha

emine
22-06-09, 20:03
Si ma se miri,ka shijoi cdo dite te jetes sime:wink:

desert
22-06-09, 21:18
hmmm... me nji ekip futbolli femije hahhaahahahahaha

kam pretendime te medhaja andaj e shoh veten bajagi si lart!!!???

speci
23-06-09, 12:44
nen hijen e mrizit tuj rujt dhit e kuqe

halla e madhe
23-06-09, 13:58
...n'levizje,Kosove Austri dhe anasjellas:wink:

Peja-Boy
23-06-09, 14:17
...n'levizje,Kosove Austri dhe anasjellas:wink:

Edhe Noj dite nlevizje me Airoplan te Drunit !!

Fshatari
23-06-09, 14:24
nen hijen e mrizit tuj rujt dhit e kuqe
Nashta kjo te duket e uditshme po e di mire ku ndodhet Hajkobilla!

Breshka
23-06-09, 14:54
kah t'fryn qanej e shoh veten tu fluturu

speci
23-06-09, 14:57
kah t'fryn qanej e shoh veten tu fluturu
edhe breshkat fluturojn aaa? hahahhaha

Breshka
23-06-09, 15:03
edhe breshkat fluturojn aaa? hahahhaha

BRESHKAT VEQ JAN PAK TE NGADALSHME SE TE PA MUNDUREN E BOJN TE MUNDUR http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Elina
23-06-09, 15:06
Nje here per nje here nuk kam vizion per te ardhmen :redface:

speci
23-06-09, 15:07
ishalla osht pernime qashtu...

sharti i pare i muslimanit osht me ja dite hallin vetit,edhe une po rri qitu edhe po kqyri seri kah po fluturojn breshkat neper hava tu kosoves

Breshka
23-06-09, 15:17
ishalla osht pernime qashtu...

sharti i pare i muslimanit osht me ja dite hallin vetit,edhe une po rri qitu edhe po kqyri seri kah po fluturojn breshkat neper hava tu kosoves

valla une si breshk qka ja kom nis e kom sos ishalla spo nisi nja sen qe sduhet se e boj haghahaghaghaahhgha

rafet llapjani
23-06-09, 15:20
Ku e shof vehtena maje te qukes tu lue pitpidak me Janennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

speci
23-06-09, 15:20
valla une si breshk qka ja kom nis e kom sos ishalla spo nisi nja sen qe sduhet se e boj haghahaghaghaahhgha
qy nis e sos tuj pi kos...jo ishalla hahahhahah

halla e madhe
23-06-09, 19:57
Edhe Noj dite nlevizje me Airoplan te Drunit !!
...te lumte goja,deka me rend s'ka kurgja t'keqe..... veq ti mesohu amanet ta shkruan fjalen AEROPLAN drejte e mos ja thinje drunat!:wink:

Arta-
12-07-09, 11:23
Atje, rruges per ku jam...!

Makresh
12-07-09, 11:39
Cka mendoni pra?................


Ne realizimin e disa projekteve an e mban trojeve shqiptare inshallah.


Jo, jo,. prap ketu ku jam,

shfletuesi_
12-07-09, 11:47
Po njeren e realizuam e bashkuam Kosoven dhe Shqiperin, tash na ka mbet Qamerin Presheve Medvegj Shkup Tuz Ulqin Edhe 1 pjes te Italis .... ( Haaaaaaahahaha )

aLbaChiCk
12-07-09, 12:26
http://static.twoday.net/annikaundlenainaustralien/images/IMG_4777.jpg

LaCoStA
12-07-09, 12:29
http://static.twoday.net/annikaundlenainaustralien/images/IMG_4777.jpg

Une si shikus i Albes :P :tongue:

Urata
12-07-09, 12:31
n'xhenet...
e nisur per atje jam!

aLbaChiCk
12-07-09, 12:31
Une si shikus i Albes :P :tongue:

hahahahaahahahahhahahahahah a ma kishe qit ni cigare bile :tongue: :tongue:

LaCoStA
12-07-09, 12:34
hahahahaahahahahhahahahahah a ma kishe qit ni cigare bile :tongue: :tongue:

Ja niher ta kisha qit ni burek me mish edhe ni jogurt, tani cigare sa t'dush :P :tongue:

shfletuesi_
12-07-09, 12:35
n'xhenet...
e nisur per atje jam!

A je ka punon per ate drejtim...

aLbaChiCk
12-07-09, 12:35
Ja niher ta kisha qit ni burek me mish edhe ni jogurt, tani cigare sa t'dush :P :tongue:
oooo mos bre se u liga tash hahahahahahaha :tongue:

te mikeli tu e prit burekin :biggrin:

Urata
12-07-09, 12:38
A je ka punon per ate drejtim...

per tek Allahu,tere jeten kam punue...!

ps: e pata fjalen e xhenetit n'dynjan tjeter...!!!

shfletuesi_
12-07-09, 12:40
per tek Allahu,tere jeten kam punue...!

ps: e pata fjalen e xhenetit n'dynjan tjeter...!!!

Me vjen mire nese eshte ashtu siq thua ti.... :) eh ta shohin hajrin edhe te tjeret...

LaCoStA
12-07-09, 12:40
oooo mos bre se u liga tash hahahahahahaha :tongue:

te mikeli tu e prit burekin :biggrin:

Ligu ligu :tongue:

..... ne te ardhmen e afert, pe shoh veten tu lyp vend ku mu ul :tongue:

aLbaChiCk
12-07-09, 12:42
Ligu ligu :tongue:

..... ne te ardhmen e afert, pe shoh veten tu lyp vend ku mu ul :tongue:

hahahhahahahahahhahahahahahah

... tu mendu se qka me honger per darke :biggrin:

Urata
12-07-09, 12:44
Me vjen mire nese eshte ashtu siq thua ti.... :) eh ta shohin hajrin edhe te tjeret...

asnjehere me 'frymen' e askujt skam jetue...! e di qe jam bije e t'madherishmit...

shfletuesi_
12-07-09, 12:47
asnjehere me 'frymen' e askujt skam jetue...! e di qe jam bije e t'madherishmit...


Une po jetoj me frymen ajrin ne planetin e atij qe Krijoj pra te lartmadherishmit... :) :biggrin: Dhe ti me frymen Ajrin e ti Jeton ...

LaCoStA
12-07-09, 12:49
hahahhahahahahahhahahahahahah

... tu mendu se qka me honger per darke :biggrin:

Keshu keshu :tongue:

....... Te kqyr njanen sa i ka hije ka t'pagun :tongue:

aLbaChiCk
12-07-09, 12:56
Keshu keshu :tongue:

....... Te kqyr njanen sa i ka hije ka t'pagun :tongue:

haahahahahahahahahahahahaahahahahaahahhahahahahaha h

.... tu e pa njonin qysh pi qet renat e flijes :biggrin:

LaCoStA
12-07-09, 13:00
Te kqyr njanen ka ti han renat e flies :P :tongue:

aLbaChiCk
12-07-09, 13:01
...Tu e pa njonin qysh pi ndrron saqat :tongue:

Tomori
12-07-09, 13:08
:eek: qysh pa mu folni e merrni vendime ju :biggrin:

ani uq tash qka po pret a mos dashte un me ardh te ty :biggrin:

Ani Diana007 eja tek une pa problem Diana007..ti e dine se nuk ta prishi ti kurres ..
Eja Diana007 mos ki drroje perse te vjen mare kur i afrohesh Tomorit...

Murgesha
12-07-09, 13:09
Si tm jep Zoti ymr rrethuar ngroht me nipa e mbesa.

halla e madhe
12-07-09, 13:16
Si tm jep Zoti ymr rrethuar ngroht me nipa e mbesa.


...eh,valla hyne edhe ti n'rreth me shoqe...hahahahaha..hajt moj ishalla na mbushin plote nipa e mbesa!

ps:te deshiroj nje pasedite te kendshme me te dashurit tu!

te qafe halla:smile:

Murgesha
12-07-09, 13:18
...eh,valla hyne edhe ti n'rreth me shoqe...hahahahaha..hajt moj ishalla na mbushin plote nipa e mbesa!

ps:te deshiroj nje pasedite te kendshme me te dashurit tu!

te qafe halla:smile:

ka kisha pas qef me u pa me ty n t ardhmen.

Urata
12-07-09, 13:48
lumte ju dya, halle e Murgeshe...!

halla e madhe
12-07-09, 14:04
lumte ju dya, halle e Murgeshe...!...hajt bi,mos te mbet merak, si t'fillon me tu shtrembnu kablusha behesh vjeherr dhe gjyshe e dashur sikur na te dyat...hahaha..nuk shkon gjate jo!:biggrin:

Honesty^uk.
12-07-09, 14:05
Une pas dy javesh e shoh veten ne plazhin e DURRESIT :wink:

Tomori
12-07-09, 14:17
Une pas dy javesh e shoh veten ne plazhin e DURRESIT :wink:

shyqyre be Honesty te urroje pushim te mbare kalofshe bukur ashtu siq te don zemra...

Honesty^uk.
12-07-09, 14:20
shyqyre be Honesty te urroje pushim te mbare kalofshe bukur ashtu siq te don zemra...


Shyqyr te baft zemra o i nderuari Tomor
por kam dileme se ne pak te ardhme e shoh veten ne malet e Presheves :wink:

Pupi
12-07-09, 14:20
Une pas dy javesh e shoh veten ne plazhin e DURRESIT :wink:


Jaaaaaa mos u nal n'durrs, shko veq nja 4 kilometra m tutje n drejtim t Kavajs, n'Golem. E knaqe shpirtin si t ishte n Hawai .

Q Shqipria ka bukuri kt e doja, por kur i pash ato vet me syt e mij, kjo ishte mrekulli e zotit.

Edhe mikpritja nuk mungonte, edhe gocat e detit qebesa jo :wink: !!!

Honesty^uk.
12-07-09, 14:26
Jaaaaaa mos u nal n'durrs, shko veq nja 4 kilometra m tutje n drejtim t Kavajs, n'Golem. E knaqe shpirtin si t ishte n Hawai .

Q Shqipria ka bukuri kt e doja, por kur i pash ato vet me syt e mij, kjo ishte mrekulli e zotit.

Edhe mikpritja nuk mungonte, edhe gocat e detit qebesa jo :wink: !!!


hahahahahahah
shuj o Pupi se po te degjojn keta patriotat
dhe menjehere flasin per Kuksin
dhe valla bash qatu tek vilat e ministrave e kam rezidencen qe do zbarkoj :wink:

Gjumashja
12-07-09, 14:50
ne te ardhmen e afert veten e shoh.. spo tregoj njehere derisa te realizohet se mi kopjoni idete e mija..:tongue:

Honesty^uk.
12-07-09, 14:54
ne te ardhmen e afert veten e shoh.. spo tregoj njehere derisa te realizohet se mi kopjoni idete e mija..:tongue:

Ateher me duhet te tregoj une pra;

afer meje do e shihni Gjumashen :biggrin:

Idila
12-07-09, 14:57
Jaaaaaa mos u nal n'durrs, shko veq nja 4 kilometra m tutje n drejtim t Kavajs, n'Golem. E knaqe shpirtin si t ishte n Hawai .

Q Shqipria ka bukuri kt e doja, por kur i pash ato vet me syt e mij, kjo ishte mrekulli e zotit.

Edhe mikpritja nuk mungonte, edhe gocat e detit qebesa jo :wink: !!!
...sidomos Hoteli Majestic, ishte mrekullia vet.

GuriGuriK
12-07-09, 14:59
veten ne te ardhmen e shof aty ku duhet e jo ketu ku sduhet ?

Gjumashja
12-07-09, 15:01
Ateher me duhet te tregoj une pra;

afer meje do e shihni Gjumashen :biggrin:
ne postime mundet me qene kjo.. kur te replikoj perndryshe nuk ja ke qellu... :cool:

Honesty^uk.
12-07-09, 15:03
ne postime mundet me qene kjo.. kur te replikoj perndryshe nuk ja ke qellu... :cool:

zoti na ruajt
qysh u shkon mendja vetem keq miletit
po afer shkrimeve thash moj, se zoti mos e thash une afer teje ne gjume:biggrin:

Gjumashja
12-07-09, 15:04
lerg lerg

Peja-Boy
13-07-09, 15:57
http://www.kosova-sot.info/wp-content/uploads/2008/04/prinderit-me-femije.jpg

Peja-Boy
13-07-09, 15:58
http://maass.at/vater/bilder/vater1966.jpg

Domira
13-07-09, 16:01
Si gjithmone, prane teje:smile:

Peja-Boy
13-07-09, 16:03
http://www.johannadorn.at/img/erinnerungen_neu/dorn_buch13.jpg

Qika^Me^Kule
13-07-09, 16:05
http://www.johannadorn.at/img/erinnerungen_neu/dorn_buch13.jpg

GAHAGHAGHAGHAAGHAGHAGHAGH

Peja-Boy
13-07-09, 16:07
GAHAGHAGHAGHAAGHAGHAGHAGH

Ekip Futbolli :P .... Hajdeni te Babi afronu me dal syret :P

Qika^Me^Kule
13-07-09, 16:09
Ekip Futbolli :P .... Hajdeni te Babi afronu me dal syret :P

ashtu te paramendova.....:wink:

Peja-Boy
13-07-09, 16:17
Kur ti qes me Prashit ..ose me qa Dru ka nje TRaktor pernjeher !!

speci
14-07-09, 07:00
nje bahqe o me patligjana
nje bahqe o me patligjana

qishtu m'doket eshte nje kenge

rafet llapjani
14-07-09, 07:52
ku e shoh aaaaa vehtena ne qukaric ahahahaahhahahahahahahahahahaah

romansa
14-07-09, 08:04
me nje te ardhme te afert mendoj te jam nja 2000 km larg ktuhit ku jam sot

rafet llapjani
14-07-09, 08:06
me nje te ardhme te afert mendoj te jam nja 2000 km larg ktuhit ku jam sot

ahahahaah une po ta shkojsha 2140 ti prej rrafshi po llogarit une prej maje bjeshke ahaahahahaahh

ste kjem larg une ti diferenc 140 km ahahahaahahah

Jana
14-07-09, 08:55
Ty i rujt dhit me Rafetin...ahahahahaa

rafet llapjani
14-07-09, 09:02
Ty i rujt dhit me Rafetin...ahahahahaa

amin jarabi edhe une qatu ahahahhaahahah

lovely
14-07-09, 15:03
n spital, doktorrice :cool:

halla e madhe
14-07-09, 15:06
..per te ardhmen e shkurt e di,jame ne pushim n'Kosove,per te ardhmen e gjate s'di valla,si t'jete e shkrume!:smile:

speci
14-07-09, 15:20
..per te ardhmen e shkurt e di,jame ne pushim n'Kosove,per te ardhmen e gjate s'di valla,si t'jete e shkrume!:smile:
kallxo bile ma sakt kur vjen tu Kosoves barem une t'iki prej tu Kosoves qat kohe hahahahhaha

Domira
14-07-09, 15:24
Kam tregu, qaty ku e kam vendin:smile:

speci
14-07-09, 15:24
Kam tregu, qaty ku e kam vendin:smile:
ku ner dreqen aaa? hahahahahha

Domira
14-07-09, 15:26
ku ner dreqen aaa? hahahahahha

kukuu jo ishalla ner dreqen hahahahah
ner melaqe ishalla:smile:

speci
14-07-09, 15:27
qy melaqet fluturojn qiejve,s'ka kush qe i zen hahahhaha

Domira
14-07-09, 15:30
qy melaqet fluturojn qiejve,s'ka kush qe i zen hahahhaha

me qylym a? hahahahaha

speci
14-07-09, 15:31
heh mos e luj se ja qellove

Tomori
14-07-09, 17:04
HAMAM
...
http://www.memleket.com.tr/images/news/27326.jpg

halla e madhe
14-07-09, 17:13
kallxo bile ma sakt kur vjen tu Kosoves barem une t'iki prej tu Kosoves qat kohe hahahahhaha

...e kame njete te marr nje mrezhe speca tu Kosoves, nje spec me pak apo me shume ruaju se po qellon aty e t'fshij me vete..:biggrin:

Urata
14-07-09, 17:15
...e kame njete te marr nje mrezhe speca tu Kosoves, nje spec me pak apo me shume ruaju se po qellon aty e t'fshij me vete..:biggrin:


u befsha dhe une spece....!

halla e madhe
14-07-09, 17:19
u befsha dhe une spece....!

..Ty t'marrsha te paketuar si kajmak tu Kosoves:biggrin:

shfletuesi_
14-07-09, 17:21
http://www.sunna.info/souwar/data/media/38/white-horse.jpg

Ne Kali t'bardh :P hahaha

halla e madhe
14-07-09, 17:22
http://www.sunna.info/souwar/data/media/38/white-horse.jpg

Ne Kali t'bardh :P hahaha

uh, lumja halla,ruju se po rrexohesh se ti je i ri more23 vjeq s'ke pervoje aq shume:biggrin:

shfletuesi_
14-07-09, 17:24
Oj Hallushe..... eh mjera une per ty mos gjuj kungja hahahahhaha.... Lum halla kur t'me kurthohet e kerkoj kshillat tua... :)

halla e madhe
14-07-09, 17:28
Oj Hallushe..... eh mjera une per ty mos gjuj kungja hahahahhaha.... Lum halla kur t'me kurthohet e kerkoj kshillat tua... :)

...plaq ti ho!..kur t'kurthohesh asht vone,jo more qfare kungja une qyyy,po me dhimbesh, sote i paske mbushe 23 vjet,po qysh s'mu kujtu me ta gatu nje perpeq per ditelindje:biggrin:

ps:edhe nxehte edhe mos me ba pak hajgare s'po ban:wink:

shfletuesi_
14-07-09, 17:31
http://www.militaryplaques.com/Government/NSA-Plaque.jpg

halla e madhe
14-07-09, 17:33
...jaaaa tash e te mas s'po u folka me ty,edhe n'Amerike po shkojke a?:biggrin:

shfletuesi_
14-07-09, 17:35
Jo oj halle ne Amerike veq kur kam pune ne internet se ndryshe s'shkoj me u tret si shumica e patriotave tani me kajt per vendlindje haaaaaahahahhaha

halla e madhe
14-07-09, 17:37
Jo oj halle ne Amerike veq kur kam pune ne internet se ndryshe s'shkoj me u tret si shumica e patriotave tani me kajt per vendlindje haaaaaahahahhaha

...plaq ti ho atje ku kofsh:biggrin:

ps:kame qesh me te madhe,beso,eshte kjo fore e dites!:wink:

shfletuesi_
14-07-09, 17:43
...plaq ti ho atje ku kofsh:biggrin:

ps:kame qesh me te madhe,beso,eshte kjo fore e dites!:wink:

Eeeeh moj halle a mos je edhe ti tu u tret ndhe te huej haaaahahhaha edhe ti kujtova lotet e permallimit hahahhahaha

Ok kthehem ne tem Veten e shoh.... Valla ngajhere ne Motorr e Sot ne BMW :P rrofshin gurbetqarecat po i sjellin kerret e mira e po fryhemi me to sa po rrijn.... mjer femrat qe po mashtrohen ne kerre tmira e spo kqyrin mallin qka ka mbrena haaaahahahahhaha

Tomori
14-07-09, 17:43
http://www.militaryplaques.com/Government/NSA-Plaque.jpg
O brre tpaska mashtru Turisti, po nuk shkohet me Kal Namerik,,,
O shfletus djali po qa Tokmak je ce tka mashtru Turist-Mashtrusi me qat Kalin
--Shfletuesi trego drejte sa Eurro ta nguli Turisti qat Kal me shku Amerik...

shfletuesi_
14-07-09, 17:49
O brre tpaska mashtru Turisti, po nuk shkohet me Kal Namerik,,,
O shfletus djali po qa Tokmak je ce tka mashtru Turist-Mashtrusi me qat Kalin
--Shfletuesi trego drejte sa Eurro ta nguli Turisti qat Kal me shku Amerik...

rrafsh 8 mij euro edhe 5 mij kam pas me ja jap kur t'mbrrij ne usa dhe t'ja filloj punes ( haaaaaahahahahhahahaha )

speci
15-07-09, 06:35
...e kame njete te marr nje mrezhe speca tu Kosoves, nje spec me pak apo me shume ruaju se po qellon aty e t'fshij me vete..:biggrin:
eeee ti tona po i dishe veq nja s'pe dishe:
sharti i pare i mysylmenit thot: me ja dite hallin vetit,
pranej une ja di hallin vetit m'duhet me ngjit naj boshqe kres e s'me rrok ai far kompasi hahahha

riqke Uraten qysh u specavka riqke...

Kaqanikasja
15-07-09, 22:24
Ne Hene

Urata
15-07-09, 22:29
eeee ti tona po i dishe veq nja s'pe dishe:
sharti i pare i mysylmenit thot: me ja dite hallin vetit,
pranej une ja di hallin vetit m'duhet me ngjit naj boshqe kres e s'me rrok ai far kompasi hahahha

riqke Uraten qysh u specavka riqke...

riqke more njanin riqke...! sa mire ia din hallin vetit...!


mas 10 vitesh a? veq i madhi Zot e din atij i kjofshim fale! s'ma merr mendja qe do jem e gjalle...!

Prishtinasja_
15-07-09, 22:31
riqke more njanin riqke...! sa mire ia din hallin vetit...!


mas 10 vitesh a? veq i madhi Zot e din atij i kjofshim fale! s'ma merr mendja qe do jem e gjalle...!

Te kam vleresua me optimiste ! :confused:

shfletuesi_
15-07-09, 22:34
[/b]Te kam vleresua me optimiste ! :confused:Hajt se sa te vish ne dite te saj te bin mend fjalet pastaj... :)

Urata
15-07-09, 22:38
[/B]Te kam vleresua me optimiste ! :confused:


Oj Lule Dafine! jane shume gjera qe s'njohin optimizem e ndjenje/dashje ...
melaqet kjofshin me mue, m'ka hie ni menje e "keqe"...!

Prishtinasja_
15-07-09, 22:41
Hajt se sa te vish ne dite te saj te bin mend fjalet pastaj...
:)

S'po dua te mendoj andej hiq se tani plakem para kohe:biggrin:
Kurse Urates i uroje edhe shume vite tjera ! :biggrin:

shfletuesi_
15-07-09, 22:43
.......

Prishtinasja_
15-07-09, 22:46
Oj Lule Dafine! jane shume gjera qe s'njohin optimizem e ndjenje/dashje ...
melaqet kjofshin me mue, m'ka hie ni menje e "keqe"...!
Ndoshta koha e bene te veten por u bazova vetem tek shkrimet e tua te cilat gjithmone jane plot optimizem dhe kuptimplote !:wink: (Sepse keshtu nuk te njofe) :smile:

Leje ti mendjen e keqe anash se vetem po e mban per se rani...:biggrin: e shijoj vitet e ardhshme!