PDA

View Full Version : Kush , kėnd e urren kėtu ?


Faqet : [1] 2

Zero Cool
21-07-07, 14:11
Une per veti se urrej askend por ka shume qe nuk i dua.
Kurse nga ata qe me urrejne mendoj qe ma se shumti me urren Arkza.
U ju/juve?

Arkza
21-07-07, 14:15
Un per veti e Urrej me se shumti Autorin i kesaj Temes................:biggrin: :tongue:

Jo per diqka Tjetre e Veq se veq qe i ka Ofenduar Gjithe Vajzat .......:redface:

Un jam ajo qe Gjithe i Mbroj Femrat sdu askush te Ofendoj e asnje Femre Shqipatere !!!! :wink:

SANTANA-29
21-07-07, 14:19
hahahahahah mir se pe dishe kush te urren,,:tongue:
as un se urrej askend por kam respekt per secilin nese dikush me urren mua le teregon.....veq ZC ky ndoshta,,hahahahah,,,

Arkza
21-07-07, 14:32
hahahahahah mir se pe dishe kush te urren,,:tongue:
as un se urrej askend por kam respekt per secilin nese dikush me urren mua le teregon.....veq ZC ky ndoshta,,hahahahah,,,Edin ai e din sepse un jam ajo qe te Miren dhe Te Keqen ja Them ne Sy :tongue:

luckyman
21-07-07, 14:54
Un jam ajo qe Gjithe i Mbroj Femrat sdu askush te Ofendoj e asnje Femre Shqipatere !!!! :wink:Ty te kisha beré kryetare per te "drejtat dhe lirin e grave(vajzave)"ne FD.

Kush me urren mua ju kallt shpija :tongue: ..

Nirvana Band
21-07-07, 14:54
Une nuk ka qef te urrej, sepse nuk mendoj qe eshte mire te urrejm dikend. Nese ka ardhe puna deri qaty, nderpreje qdo lidhje, por mos e urre.

SANTANA-29
21-07-07, 15:02
Ty te kisha beré kryetare per te "drejtat dhe lirin e grave(vajzave)"ne FD.

Kush me urren mua ju kallt shpija :tongue: ..
Flaka po del,,,,hahhahahahhaahh,,,,,,mos nem ashtu se zjarrfiksaz shum pun kan,,pak shaka...hahahahahahahahh ,,,

gazi-de
21-07-07, 15:03
Urrejtje une jo,besoj edhe te ardhme nuk do ta urrej ase kende(urrejtja eshte shume e keq per zemer,a e dini qy hahahahahahahh)
"kush ma ka inani i dalet ithati ne vendin me te ndjeshem te trupit"hahahhahahahahahhaha(humor pake)
inati,urrejtja ase nuk te vret ase cop nuk ta hjeq,e nese dikush me urren hiq nuk jome tu merzit..
POSHT URREJTJA.........hghghghghg

arton bala
21-07-07, 17:02
...
Un jam ajo qe Gjithe i Mbroj Femrat sdu askush te Ofendoj e asnje Femre Shqipatere !!!! :wink:

Sa keq qe nuk e kemi edh ene meshujt nje avokat, qe gjithemone i mbron meshkujt. Sidomos disa njetkeqinje, dhjeteftyrqa e shkokerdha tjere, shume po kane nevoje mi mi mbrojtje..

*ironi*

arton bala
21-07-07, 17:09
Une per veti se urrej askend por ka shume qe nuk i dua.
Kurse nga ata qe me urrejne mendoj qe ma se shumti me urren Arkza.
U ju/juve?

Jane disa bacila, qe nje njeren ane japin te kuptojne se nuk jane budallenje, dtth nuk veprojne nga mosdija, e ne anen tjeter me gjyse-informacione apo informacione falso mundohen ta njollosin nje person apo nje grup tjeter. Ketyre shume kam qejf mi ju pamundesu zanatin - o prej urrejtjes, prej dashnise!!

arber145
21-07-07, 17:55
Une se urrej kend vetem ty qe e ke qel kete tem palidhje

XheBraiLi
21-07-07, 18:25
Une se urrej kend vetem ty qe e ke qel kete tem palidhje


une nuk urrejj une i du krejtt..... hahaha veq disa jan shume budallenje non stop sende palidhje shkruajne ......

Sy_kaltra
21-07-07, 19:37
Un i urrej Virusat :D

aLbaChiCk
21-07-07, 19:50
Un i urrej Virusat :D

hahahahahahah Sy_kaltra

gazi-de
21-07-07, 22:01
MSNin............................................. ............................

Paradox_13
21-07-07, 22:08
Du me fillu me i urrejt disa,..se thone ;''qka te urrejsh ta sjell zoti per inati''strategji e mire kjo...

DEA
21-07-07, 22:12
Du me fillu me i urrejt disa,..se thone ;''qka te urrejsh ta sjell zoti per inati''strategji e mire kjo...

Qka kesh e vesh , thojshin ketyneher hahahahah

Dreni30
21-07-07, 22:38
Une shume po e urrej kete Dea-en, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

DEA
21-07-07, 22:50
Une shume po e urrej kete Dea-en, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Hajr e boft zoti:smile:

Dreni30
21-07-07, 22:53
Hajr e boft zoti:smile:

Ishalla se syt nder vetulla me kan ra qy,:smile: nga urrejtja qe kam per ty.

lyra2
21-07-07, 23:02
Kush ma ka inati ..............................................:big grin:

LOJETARI
21-07-07, 23:15
Kush ma ka inati ..............................................:big grin:

Une ......................................

lyra2
21-07-07, 23:18
Une ......................................

...ani pra te................................................ :biggrin: :eek:

vendasi
21-07-07, 23:21
Kush ma ka inati ..............................................:big grin:
Edhe un valla po ta kam inati..qysh po mun mori me nejt ne at pozicion 45 shkalle ...tan kohne..:biggrin: :biggrin:

rilinda
21-07-07, 23:48
a po m'urrejka mu najkush a jo?:P

aLbaChiCk
22-07-07, 00:16
a po m'urrejka mu najkush a jo?:P

jaaa ty veq duhoni te urren :smile:

LuLjaa
22-07-07, 02:35
a po m'urrejka mu najkush a jo?:P

Mu e ty kerkush se jena ma t'mirat hihihihi

Kosovare
22-07-07, 12:43
Per temen kisha then mos urreni as kend se nuk ak dobi ,e ty GJEbrail te lumt se bukur e kish shkru Historin e shqiptarve neper shekuj.

XheBraiLi
22-07-07, 13:06
me cilin xhebrail epate fjalen oj ti qikeee

Nirvana Band
22-07-07, 14:02
Nuk mendoj se e urrej dikend, dhe poashtu mendoj se nuk duhet urryer njeri.

Linka_pz
24-07-07, 11:05
Une nuk e urrej askend , nuk besoj qe me urren dikush ketu , se paku nuk ma ka thene askush . Ok nese me urreni ma thoni se paku !!

Dreni30
24-07-07, 11:06
Une nuk e urrej askend , nuk besoj qe me urren dikush ketu , se paku nuk ma ka thene askush . Ok nese me urreni ma thoni se paku !!

Une po e urrj kete Linken shume, ani qysh po rrin vetem ne mendime, hahahaahahahahaahahahahahaahahah

Linka_pz
24-07-07, 11:12
Hahahaahhaah ,flm shume Dreni qe po me urren , tash e kuptova qe paska qe po me urrejkan , ma mire me mendu se me fol pa mendu , heheheh!

Dreni30
24-07-07, 11:14
Hahahaahhaah ,flm shume Dreni qe po me urren , tash e kuptova qe paska qe po me urrejkan , ma mire me mendu se me fol pa mendu , heheheh!

Hhahahahahahahah e de a e more vesh tani urrejtjen nga une qy. hahahaahahahahaahah
ani de se me mire eshte me mendu qy.

LuLjaa
24-07-07, 11:18
Une e urrej Drenin veē se ma ka ba block :P

Dreni30
24-07-07, 11:32
Une e urrej Drenin veē se ma ka ba block :P

Edhe une valla kete lulen shume.

LuLjaa
24-07-07, 11:34
Edhe une valla kete lulen shume.

Une bana hajgare se nuk t'urrej as ty as kerkan s'kam psee
hahahahaa ani flm.. ty qe pom urrejshe une nuk bana bee eti po kjo dmth se nime pom urrejshe :smile: :tongue:

Dreni30
24-07-07, 11:37
Une bana hajgare se nuk t'urrej as ty as kerkan s'kam psee
hahahahaa ani flm.. ty qe pom urrejshe une nuk bana bee eti po kjo dmth se nime pom urrejshe :smile: :tongue:

Hhahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaa hah o nuk e urrej une askend joooooooo, ncncncncncncncncn

lyra2
24-07-07, 11:44
Edhe un valla po ta kam inati..qysh po mun mori me nejt ne at pozicion 45 shkalle ...tan kohne..:biggrin: :biggrin::biggrin:
A po sheh qe jam mbeshtet ne karrike........

LuLjaa
24-07-07, 11:49
Hhahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaa hah o nuk e urrej une askend joooooooo, ncncncncncncncncn

Ehh shyqyr pra se nuk pe urrejshe kerkan e mu pak po, ama s'ka dert se vjen dita qe t'urrej edhe une tyy hahahahahahahahaa ehh be bac hajgare se tybee s'kam nevoj me kesi sene hiq kush eshte i mire dhe pa urretje flm. prej tij e kush eshte i keq prap flm. prej tij se cili per veti e ka ( hajt thujem hee ēka po e zgat kaq shume boll ma boll ) :D :D

gjini
24-07-07, 13:04
Kush kend e urren ketu nuk e di e nuk kam qka me i ba, por nese eshte grua i dekt burri, e nese eshte burre i dekt gruaja.
kete muj me ju lute zotit.

Murgesha
24-07-07, 23:42
Kush kend e urren ketu nuk e di e nuk kam qka me i ba, por nese eshte grua i dekt burri, e nese eshte burre i dekt gruaja.
kete muj me ju lute zotit.

Aman nėse e din se Zoti i ndėgjon dhe miraton lutjet tua, pendohu mė shpejt se po mbesim dikah tė vejusha e vejana http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luana
24-07-07, 23:51
Aman nėse e din se Zoti i ndėgjon dhe miraton lutjet tua, pendohu mė shpejt se po mbesim dikah tė vejusha e vejana http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

aman moj Murgesha ,mos e ka mendu per keta qe kemi ber kurorezimin ne FD ...?:biggrin:

Paradox_13
26-07-07, 06:44
aman moj Murgesha ,mos e ka mendu per keta qe kemi ber kurorezimin ne FD ...?:biggrin:

Mire qe ende jam jashte kurore,paskam pshtu ........
E urrej vdekjen.......

Lijanna
26-07-07, 22:52
Une asnje hic nuk e urrej....!
Qetu te 'kafja' jo, e te do nen forume tjera, ka disa qe sme pelqejne.

hasanmehmeti
27-07-07, 07:07
Aman nėse e din se Zoti i ndėgjon dhe miraton lutjet tua, pendohu mė shpejt se po mbesim dikah tė vejusha e vejana http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahaha me i ndegju i ndegjon , po gjithkujt nuk ia miraton , qatu eshte problemi, edhe me met vejusha e vejana nuk jeni te paret hahahahaha

^katunari^
27-07-07, 08:26
Une nuk e urrej askend, nese nuk um pelqen muhabeti me diken, flas me te tjeret -thjesht

Shqiptare
27-07-07, 08:34
S'ka vend per urrejtje. Najhere naj mospajtim, keqkuptim e ofendim ndodhen ktu pari, po per urrejtje jo kurre pej meje, e din disa ketu qysh jom une :wink:

Murgesha
27-07-07, 10:47
Stop urrejtjes.....!

Gjumashja
06-12-07, 10:54
plot urrej :tongue: . . . jo mer askend, nuk ja prishi rehatine vetes per gjera te kota . . .:biggrin:

Albonita
06-02-08, 18:45
Askon nuk e urrej , as qe mendja me shkon doni her, spse nuk kam arsyje,,,, te urrej donje ketu..!!!

Arkza
06-02-08, 18:52
Zero Coll dhe Lijana e Urrej !!!! e din ata se pse !!! :redface:

Dardan Kastrati
06-02-08, 19:06
Nese eshte fjala per anetaret e forumit , une asnje se urrej se paku ketu .Nuk kam arsye te urrej asnje ..
Respekt per te gjithe..

Intuita
06-02-08, 20:48
Nuk urrej askend ....nuk mirrem me aso sendesh...
por nuk i dua disa veprime te disave, nuk i aresyetoj dhe nuk pajtohem kurre me disa qendrime...

Estella
07-02-08, 18:06
nuk urrej asnjeri jo ketu po askerkundi

Zero Cool
07-02-08, 19:45
Zero Coll dhe Lijana e Urrej !!!! e din ata se pse !!! :redface:

urt rrospo se ti qes filmat ne youtybe

vjeshta
07-02-08, 20:16
Per me urrejt une dikend ketu duhet me qene i /e privilegjuar.......nuk e ka kerkush kete ksajde . ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
20-04-08, 17:58
Nuk e di kush don me pas as nafak :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
20-04-08, 19:38
te tane ata e ato qe me urrejn i urrej edhe nja 10 here ma shume.

Gjumashja
20-04-08, 19:39
e urrej ate person... qe me ka blloku tek rubrika e kritikave qe nuk po mundem te postoj...

Shqiptare
21-04-08, 00:07
Edhe ne me urrefshin, do te ishte e natyrshme, jo te gjithe njerezit jane njesoj ne pikpamje te ndryshme!!!

Me urrejtje do te ma shtonin dashurine per veten time dhe per ate qe jam une-vetvetja!!!

Edhe kjo eshte dicka e mire :)

Fshatari
21-04-08, 09:27
Po tė vėreja edhe urrejtjen mė tė vogėl nga ndonjė antar i kėtij forumi do ta braktisja illico presto(sa ora) dhe kurrė mė nuk do i kthehesha.
Pra tė gjithė jemi tė mirė tė gjithė jemi tė sjellshėm: urrejtja e meskinėria nuk kanė vend nė kėtė forum tė pėrkryer human.

Arkza
21-04-08, 09:39
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........

Fshatari
21-04-08, 09:45
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........

Ja, lexoji me vėmendje fjalėt e Arkėzes. As njė pikė urrejtjeje nuk shprehin...!

Arkza
21-04-08, 09:49
Ja, lexoji me vėmendje fjalėt e Arkėzes. As njė pikė urrejtjeje nuk shprehin...!Pershendetje Fshtari !
Veq desha te boj nje Fshirje por ketu ishte e pa mundur !
Jam msuar tjere kund po bojke me fshi edhe postimete mija pas nje kohe por ketu Nuckkk !!!!
Shnosh a !

Preshevar
21-04-08, 09:51
Ja, lexoji me vėmendje fjalėt e Arkėzes. As njė pikė urrejtjeje nuk shprehin...!
:biggrin:

Nje mik (M'sus pervoja) thoshte qe provone dhe zvendsone fjalen "urrejtje" me fjalen "dashuri"... dhe do ta shifni se si do te anojn gjerat ne pozitiv ! :biggrin:
(E kish pas me te drejt)

mentor*
21-04-08, 09:52
nimand ahhahah ( askend )

Fshatari
21-04-08, 09:54
Pershendetje Fshtari !
Veq desha te boj nje Fshirje por ketu ishte e pa mundur !
Jam msuar tjere kund po bojke me fshi edhe postimete mija pas nje kohe por ketu Nuckkk !!!!
Shnosh a !

Fjalėt e shkruara mbetėn tė ngulitura pėrjetshėm. Vetėm fjalėt e thėna fluturojnė e zhduken nė hapsirėn e pafund.

SheTa
21-04-08, 11:08
As kan nuk e urrej kėt Dhe pse Ndoshta ka disa person qe me urrejin ketu .. :D nuk qon pesh shum :D

Domira
21-04-08, 12:44
Nuk urrej asnje, ndoshta nuk me pelqen dikush mirpo nuk e lodh kryet me urrejt.

emine
21-04-08, 12:46
as qe qaj koken per kso gjanash....kshtu ashtu nuke njohe kend qe ta dua as urrej........

LuLjaa
21-04-08, 13:26
Une kerkan se urrej, e kush tum urren mu,, ne tum kallxon se kam qef me dit ėhė

Gjumashja
23-07-08, 22:24
e pamundur eshte sa antar ka forumi dhe mos me u pajtu me mendimet e tjetrit... e ai tjetri nganiher aq shume qe nuk pajtohesh me te fillon ta urresh...:biggrin: ... shprehuni nuk eshte mbarre...:tongue:

Paradox_13
23-07-08, 22:26
e pamundur eshte sa antar ka forumi dhe mos me u pajtu me mendimet e tjetrit... e ai tjetri nganiher aq shume qe nuk pajtohesh me te fillon ta urresh...:biggrin: ... shprehuni nuk eshte mbarre...:tongue:


...po....e pranoj se e ''urrej''te martumen......:biggrin:

Gjumashja
23-07-08, 22:28
...po....e pranoj se e ''urrej''te martumen......:biggrin:ende paska burra qe kollen... :tongue: ... kam mendu qe jeni shenderru ne gra...:tongue: ... te gjithe...

Tinky-Winky
23-07-08, 22:32
belivalla spo e urej korkonin veq , mesap qe krejt forumi po me urejke mua . cimilim cililim se sosht ty ma nie hiq , as pes pare si jap per at pune .

LABI
23-07-08, 23:30
e pamundur eshte sa antar ka forumi dhe mos me u pajtu me mendimet e tjetrit... e ai tjetri nganiher aq shume qe nuk pajtohesh me te fillon ta urresh... ... shprehuni nuk eshte mbarre...:tongue:

Hiq inatin, gjej rehatin. :biggrin:

Arb
23-07-08, 23:36
cetniket staliniste & mjekrrcjapat...

Estella
31-07-08, 22:26
un askend valla:smile:

Peja-Boy
16-06-09, 17:57
Une njeher per njeher askend e mua ku me dijt sa ??

teutaA
16-06-09, 19:39
forum eshte ky si marr ngat zemre kur e di qe ka njerz me dy apo tre nickname e mund te urrej dhe simpatizoj te njejtin person por me nick te ndryshem :smile:

Ignis
17-06-09, 23:00
Nuk gjeta temė tjetėr pėr tė thėnė se ma shpif Idila (gjynah nicku) dhe compania. Ėshtė vėrtetė tmerr. Por edhe pse nuk dukem shumė nėpėr forume nuk do tė ndaloj kurrė ta them kėtė. Pa frikė dhe pa pasion!
Dy-tre persona tė nxjerrin komplekset e tyre ne dhjetra role. Kjo ėshtė dhe fatkeqėsia e shekullit nė tė cilin ishim tė pafat tė jetojmė. Harruam pantallonat me arrna dhe ninullat e ėmbla qė na rritėn hyjneshat , nėnat tona...O njerėzi drejt ku po shkon?!

Zhaneta
18-06-09, 11:17
Per momentoni asnje..

Idila
18-06-09, 11:22
Nuk gjeta temė tjetėr pėr tė thėnė se ma shpif Idila (gjynah nicku) dhe compania. Ėshtė vėrtetė tmerr. Por edhe pse nuk dukem shumė nėpėr forume nuk do tė ndaloj kurrė ta them kėtė. Pa frikė dhe pa pasion!
Dy-tre persona tė nxjerrin komplekset e tyre ne dhjetra role. Kjo ėshtė dhe fatkeqėsia e shekullit nė tė cilin ishim tė pafat tė jetojmė. Harruam pantallonat me arrna dhe ninullat e ėmbla qė na rritėn hyjneshat , nėnat tona...O njerėzi drejt ku po shkon?!
Phhaaaa sa e shpifur je dhe ti!!!
Mos ia fut kot tė lutem dhe mos mė detyro tė tė urrej!!!
Nė mos pac punė mė tė mirė vazhdo me urrejtjen! Pac veten mė qafė!!!
Simpatia qė kisha ndaj teje po shuhet gradualisht...! Kac kisha, qė tani je e injoruar nga unė tėrėsisht!!!!

speci
18-06-09, 12:55
s'di me urrejt veq me dasht di

Domira
18-06-09, 12:56
s'di me urrejt veq me dasht di
:smile:

emine
18-06-09, 13:06
skam arsye me urrejte askonde,pse ka mendim dhe edukim ndryshe nga une,,,,kto tema jan per fmijte e jo per njerz mi moshen 18 vjeq,,,

shfletuesi_
18-06-09, 13:08
cetniket staliniste & mjekrrcjapat...


Sa keq qe nuk paske Mjekerr.... ngjite nje paruke :P Hahahahahhaha

Ignis
18-06-09, 13:42
Phhaaaa sa e shpifur je dhe ti!!!
Mos ia fut kot tė lutem dhe mos mė detyro tė tė urrej!!!
Nė mos pac punė mė tė mirė vazhdo me urrejtjen! Pac veten mė qafė!!!
Simpatia qė kisha ndaj teje po shuhet gradualisht...! Kac kisha, qė tani je e injoruar nga unė tėrėsisht!!!!

Unė nuk kisha kurrė respekt pėr ty dhe kjo pikėrisht sepse tė njoh mjaft mirė besoj dhe i dija qė nė fillim qė erdha kėtu qė je diēka tjetėr nga ajo qė tregon. Sikur tė hidhje njė sy nė shkrimet e tua nga fillimi deri nė postimin e fundit besoj se edhe ti do tė vėresh njė kondraditė mendimesh, shijesh dhe ideshė.
Ėshtė paksa e ēuditshme tė thuash 'tė filloj tė urrej' dhe ku ......nė botėn virtuale?!
Megjithatė mendimi im modest ėshtė se njė mashkull qė paraqet atė qė nuk mund tė ishte kurrė nė realitet, nė mijėra role, ndoshta vetėm urrejtje ndjen dhe nė rradhė tė parė pėr vetveten.
Injoranca dhe maniakllėku nuk mund tė injorojnė askėnd pėrpos vetvetes..
Kėshtu qė fatmirėsisht pėr mua qėndroj shumė larg nga kjo prekje....Kolibja ime ėshtė prej guri.

speci
18-06-09, 13:56
euuu s'kan pas faj stupcat qe thejshin qe punen e gurit edhe ne diaspor kemi me drejtue hahahaha

Albonita
22-06-09, 12:51
Qe sa kohe se jam ne mesin Dardan..nuk kam urrejtur as kon as qe kam me urrejt donje her kan kurree..sepse nuk e shof te arsyshmee...!

Giovanni
22-06-09, 13:02
Urrejte jo por me nje antar te forumit si kam punet mire e evitojm njeri tjetrin

speci
22-06-09, 15:55
a hala sun pi dani megjt edhe ketu n'forum aaaa?

~AnnA~
22-06-09, 17:26
Urrejtja me duket nje ndjenje mjaft primitive,ndaj ne mua kjo ndjenje nuk ka vend!

Qika^Me^Kule
22-06-09, 17:31
Urrejtja me duket nje ndjenje mjaft primitive,ndaj ne mua kjo ndjenje nuk ka vend!

Prefekt jeni AnA


Nuk kemi pse te urrejm apo te injorojm askend...!!!

~AnnA~
22-06-09, 17:52
Prefekt jeni AnA


Nuk kemi pse te urrejm apo te injorojm askend...!!!
Ke te drejte qika.
Urrejtja eshte si rezultat i injorances!

shfletuesi_
22-06-09, 18:01
Askend....

bert
22-06-09, 18:01
nuk urrej askand ketu. urrej serbine dhe shtetasit serbe. oh harrova Fyrom. dhe ata i urrej me zemer

Fshatari
22-06-09, 19:19
Askush nuk me ka idhnue sot prandaj as Mendja nuk me ka shkue me urrejt najkan!

Peja-Boy
22-06-09, 19:20
Mos paqa tjeter pune veq me urrejt ndokend ... e mos past kush tjeter pune veq mem urrejt mua :P

Qika^Me^Kule
22-06-09, 19:21
Mos paqa tjeter pune veq me urrejt ndokend ... e mos past kush tjeter pune veq mem urrejt mua :P

Ty pa dyshim qe te urren askush

Peja-Boy
22-06-09, 19:23
Ty pa dyshim qe te urren askush

Pse mem urrejt a mos po ja zo kujt rrugen ??

Spo e shti askend mu martu e mu qiftezu me zor hahahahahahaha,......

Fshatari
22-06-09, 19:24
Qe sa kohe se jam ne mesin Dardan..nuk kam urrejtur as kon as qe kam me urrejt donje her kan kurree..sepse nuk e shof te arsyshmee...!
Si mund t'urrehet nje zemermire e tille!

Qika^Me^Kule
22-06-09, 19:25
Pse mem urrejt a mos po ja zo kujt rrugen ??

Spo e shti askend mu martu e mu qiftezu me zor hahahahahahaha,......

Źh de.............. qata

Peja-Boy
22-06-09, 19:25
Si mund t'urrehet nje zemermire e tille!

Ka rrejt mos i beso hahahaahahahaha

Pupi
22-06-09, 20:40
I shfletova me tė shpejt nja dy a tre faqe tė kėsaj teme me shpres ta gjej emrin tim diku por kotė.
Ncėk, edhe armiqt si kam t'fort. kta as nuk t'mysin as nuk t'falin.

Fshatari
22-06-09, 20:53
I shfletova me tė shpejt nja dy a tre faqe tė kėsaj teme me shpres ta gjej emrin tim diku por kotė.
Ncėk, edhe armiqt si kam t'fort. kta as nuk t'mysin as nuk t'falin.
Asht njana ketu qe po i thot vetes "As n'toke as n'ajer"!
Boll keq me kane qashtu i pezulluem...!

desert
22-06-09, 21:02
mendoj se kam zemer shume te vogel per te me zene urrejten ne te :D... perndryshe as ketu dhe as ne jeten reale se di qe ndij urrejtje per dikend...ose nuk e kuptoj dmthnjen e kesaj fjale?!

Fshatari
22-06-09, 21:04
mendoj se kam zemer shume te vogel per te me zene urrejten ne te :D... perndryshe as ketu dhe as ne jeten reale se di qe ndij urrejtje per dikend...ose nuk e kuptoj dmthnjen e kesaj fjale?!
Zemerarte asht kjo ēike!

gazi-de
22-06-09, 21:04
jo jo pak se jo :biggrin:

Jana
22-06-09, 21:05
Ncuk une kerkan se urrej...
Niher jo e qe ndodh ku lajmroj...

SANTANA-29
22-06-09, 21:08
Ncuk une kerkan se urrej...
Niher jo e qe ndodh ku lajmroj...

Mu dok se the ika se po me pret burri,mule te myt tash...hahahahahahaa

Jana
22-06-09, 21:10
Mu dok se the ika se po me pret burri,mule te myt tash...hahahahahahaa

Hhahhahahahaha ja ika....se rrezik hahahahaha
Te pershendes ty....naten e mir...

Albonita
22-06-09, 23:47
Si mund t'urrehet nje zemermire e tille!

Sinqerish e them edhe do e them gjith se kurre kend skam e urrejtur asqe mendja me shkon...Jo ketu ne fd se nuk ja vlen hic..po as nje Jeten time Reale..!


p/s..beso me pasa marr malli ta shof shkrimet ....!!!!

Albonita
22-06-09, 23:49
Ka rrejt mos i beso hahahaahahahaha

A, je i sigurte...per ket se ki thane:eek: :rolleyes:

Zhaneta
22-06-09, 23:50
Per deri me sot askend nuk e urrei.............!!!!

SANTANA-29
22-06-09, 23:52
Zhaden,,,:wink:

Zhaneta
22-06-09, 23:56
Zhaden,,,:wink:Flm Shummmmmmmmm....:redface: .....Ama une edhe me shum juve..:biggrin:

SANTANA-29
22-06-09, 23:59
Flm Shummmmmmmmm....:redface: .....Ama une edhe me shum juve..:biggrin:


hahahahhahaha,po une se kam pa se qfar teme ashte ,,tu mendue krejt nje tem tjeter..por mir kam mendue .jo urren,,ncuk une jo:wink:

Zhaneta
23-06-09, 00:02
hahahahhahaha,po une se kam pa se qfar teme ashte ,,tu mendue krejt nje tem tjeter..por mir kam mendue .jo urren,,ncuk une jo:wink:

Ahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..:eek: :biggrin:

Diana007
23-06-09, 09:52
Un Alboniten e urrej :biggrin: se spo rrin me me mu :frown: :biggrin:

Murgesha
23-06-09, 09:54
Shejtonkėn kohėve tė fundit. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Krejt vendet ku po shkoj po mi prish e hec e mos e urrej http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Peja-Boy
23-06-09, 13:43
A, je i sigurte...per ket se ki thane:eek: :rolleyes:

Po...!

Albonita
23-06-09, 20:04
Un Alboniten e urrej :biggrin: se spo rrin me me mu :frown: :biggrin:Qysh moj me Urren se po Rri me Babin me shume ???


Mos harro se edhe nje her e thun e merr Karten e kuqe nga Cika:biggrin:

Albonita
23-06-09, 20:05
Po...!


Sa percind ( % ?? ) asht kjo PO

ShEjToNkA
23-06-09, 20:06
Shejtonkėn kohėve tė fundit. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Krejt vendet ku po shkoj po mi prish e hec e mos e urrej http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kur ta urrejsh shejtonkėn ėshtė baraz si me urrejt tėrė boten, prandaj kujdes!:wink: :redface:

Diana007
23-06-09, 20:16
Qysh moj me Urren se po Rri me Babin me shume ???


Mos harro se edhe nje her e thun e merr Karten e kuqe nga Cika:biggrin:

Kujt moj mu kartonin e kuq :rolleyes: :tongue:

aLbaChiCk
23-06-09, 20:18
Kujt moj mu kartonin e kuq :rolleyes: :tongue:

Jo nones lubes :tongue: ooo tkam thon un ty qe frik ka met lon qika ti sum besojshe shkeko ... po nejse masi sta mora un apet mire :tongue: :tongue:

Diana007
23-06-09, 20:21
Jo nones lubes :tongue: ooo tkam thon un ty qe frik ka met lon qika ti sum besojshe shkeko ... po nejse masi sta mora un apet mire :tongue: :tongue:

O valla , thoni qka doni kjo pa ardh te un ska ku shkon , let ta merr kush te don ha ha ha thjesh nuk mundet pa mu :biggrin:

aLbaChiCk
23-06-09, 20:23
O valla , thoni qka doni kjo pa ardh te un ska ku shkon , let ta merr kush te don ha ha ha thjesh nuk mundet pa mu :biggrin:

jo moj se nalmi na e lojm me ardh met pa dy here ne vit boll e ki apo?:tongue: :tongue: P.s se harrova valla Rahuli sun e len vet me ardh se sun rin pa qiken tonde aj duhet me ardh me to mos te vjen rond a :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Albonita
23-06-09, 20:23
Kujt moj mu kartonin e kuq :rolleyes: :tongue:

Nese me Urren se po rri me Babin ..pa tjer e mer Karten e kuce... po me mire mos me urrej se e din sa te dua tyy edhe Gabon..:biggrin:

aLbaChiCk
23-06-09, 20:23
nime Diana a i nxejte qata defa se vakti per me knu per flladi te akshomit :D

Albonita
23-06-09, 20:24
O valla , thoni qka doni kjo pa ardh te un ska ku shkon , let ta merr kush te don ha ha ha thjesh nuk mundet pa mu :biggrin:


Po mire e ki ti se tash ne ket vakt Peja ske e ti me ushqeve edh eme bane gati per gjum hahahhahahaahhahahahhahahhhah

Diana007
23-06-09, 20:26
Nese me Urren se po rri me Babin ..pa tjer e mer Karten e kuce... po me mire mos me urrej se e din sa te dua tyy edhe Gabon..:biggrin:

Jo moj , por te urej se mu nuk me fol se se pse fol me te :mad:

Diana007
23-06-09, 20:27
jo moj se nalmi na e lojm me ardh met pa dy here ne vit boll e ki apo?:tongue: :tongue: P.s se harrova valla Rahuli sun e len vet me ardh se sun rin pa qiken tonde aj duhet me ardh me to mos te vjen rond a :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ku ku per mu 2 her ne vit wow , lor i rash pishin qika jem rri me mu me mir ahahaahahahahhhahaahhhahahahhhahah

Diana007
23-06-09, 20:28
Po mire e ki ti se tash ne ket vakt Peja ske e ti me ushqeve edh eme bane gati per gjum hahahhahahaahhahahahhahahhhah

Ehhhh po ta jap un kartonin e kuq qetash ahahahhhahhahaahha

rafet llapjani
23-06-09, 20:29
Xhezidennnnnnnnnnnnnnnnnn ne vet kush pse i tregoj ne epizoden e dyt ahahahahaahahhaahhah

Albonita
23-06-09, 20:29
Jo moj , por te urej se mu nuk me fol se se pse fol me te :mad:


Nuk Guuxon Anje prind me Urrejt femin..e vet e sidoms Mami adin moj ckA ki hek me rrit..edhe kurr fjaln sta kam kthy edhe tash me Urren se folu edhe aj derte Me Babin :biggrin:

Albonita
23-06-09, 20:30
Ehhhh po ta jap un kartonin e kuq qetash ahahahhhahhahaahha


Nuk Guxon se ti then Babi Hunt..ti ban Gjak ..e une kam drejt se me ka dhan leje Babi :biggrin:

gazi-de
23-06-09, 20:35
Nuk Guxon se ti then Babi Hunt..ti ban Gjak ..e une kam drejt se me ka dhan leje Babi :biggrin:
trimresh te kom:tongue::wink:

Diana007
23-06-09, 20:35
Nuk Guuxon Anje prind me Urrejt femin..e vet e sidoms Mami adin moj ckA ki hek me rrit..edhe kurr fjaln sta kam kthy edhe tash me Urren se folu edhe aj derte Me Babin :biggrin:
Nejse d enuk po te uroj por po te xhelzoj aaahahahhhahhahhaahhahha , ku mos me gjelozu kam vet :rolleyes: nuk po kam me rri me ke boj nej llaf :frown:


Nuk Guxon se ti then Babi Hunt..ti ban Gjak ..e une kam drejt se me ka dhan leje Babi :biggrin:


Ni bre mytem kret mytem , e ku ke mam tani :frown:

Albonita
23-06-09, 20:38
trimresh te kom:tongue::wink:


Ohhhhhhhhhhh shIfe bre Engjull Brojts te kam ....!!:smile: :wink:

gazi-de
23-06-09, 20:39
Ohhhhhhhhhhh shIfe bre Engjull Brojts te kam ....!!:smile: :wink:
ehh ti e din qe une nuk foli shum,po......:wink:

Albonita
23-06-09, 20:40
Nejse d enuk po te uroj por po te xhelzoj aaahahahhhahhahhaahhahha , ku mos me gjelozu kam vet :rolleyes: nuk po kam me rri me ke boj nej llaf :frown:

Ni bre mytem kret mytem , e ku ke mam tani :frown:


Aahahhahaa

Une gjith jam mundu te jam pran teje..edhe per ty hra e shkrova e fola...po uh desh me leshu Msn.....sa kam koh gjith ty ta kam kushtu...po Mos harro kur Bisedoj me Babin kam cef tja kushtoj ati kohen..!!


P/S..Ruju se Babi kendej pari po sillet..:biggrin:

Albonita
23-06-09, 20:42
ehh ti e din qe une nuk foli shum,po......:wink:

E di per bes ..... Po shife tash Edhe po me Urren..:frown: e po ndina shum kec..!

Diana007
23-06-09, 20:42
Aahahhahaa

Une gjith jam mundu te jam pran teje..edhe per ty hra e shkrova e fola...po uh desh me leshu Msn.....sa kam koh gjith ty ta kam kushtu...po Mos harro kur Bisedoj me Babin kam cef tja kushtoj ati kohen..!!


P/S..Ruju se Babi kendej pari po sillet..:biggrin:

Nuk du me te fol me :frown:

gazi-de
23-06-09, 20:46
E di per bes ..... Po shife tash Edhe po me Urren..:frown: e po ndina shum kec..!
hmmm po a,jo jo nuk te urren po prej dashnie te madhe e ka,edhe nuk guxon jo:tongue:

Albonita
23-06-09, 20:47
Nuk du me te fol me :frown:


E dije mos me Urrej se te kerset..!!:biggrin:

Diana007
23-06-09, 20:48
E dije mos me Urrej se te kerset..!!:biggrin:

Kush maj me kerset ahahhaahhahhahahahhha

Albonita
23-06-09, 20:49
hmmm po a,jo jo nuk te urren po prej dashnie te madhe e ka,edhe nuk guxon jo:tongue:

E di se nga Dashurija ndaj meje e ka ..po nuk mujta me ja pa Urrejtjen Fallce:biggrin: ..se e din Tuten nga Ti..:wink:

Albonita
23-06-09, 20:49
Kush maj me kerset ahahhaahhahhahahahhha


Dapa Dupaa..gjith sa te mban shpina ..hahahahhahhahahhahhhaha

Diana007
23-06-09, 20:51
Dapa Dupaa..gjith sa te mban shpina ..hahahahhahhahahhahhhaha

Ani valla se qysh o ka me dheb nashti ma qet ne vend :biggrin:

Albonita
23-06-09, 20:54
Ani valla se qysh o ka me dheb nashti ma qet ne vend :biggrin:


Aahahhahahahhahahah


Oki Po i tham Babit se une nuk di ..:biggrin:

Diana007
23-06-09, 20:57
Aahahhahahahhahahah


Oki Po i tham Babit se une nuk di ..:biggrin:

Ty po tham , edhe mos me bon fjal shum ,,, moj nuk je kon keshtu , oooo zot nuk esht kjo qika mime . ajo ka qe e urt :biggrin: nje koh se nuk isha ketu mos te kan ndrru moj ahaahahahahahhahahhahhahahah

Albonita
23-06-09, 21:02
Ty po tham , edhe mos me bon fjal shum ,,, moj nuk je kon keshtu , oooo zot nuk esht kjo qika mime . ajo ka qe e urt :biggrin: nje koh se nuk isha ketu mos te kan ndrru moj ahaahahahahahhahahhahhahahah


E .. tash me k athan babi me zevendu une ate ...edhe me ka than sa ma urt te rrish aq me e keqe Del... kshtu se tash e mbas ruju..se prej se nuk je kan ti me ka mesu Babi si me uh sjelel me ty..edhe mos met lan Cak me ba se per nje gabim te vogel Kuku dije se cka te gjan:biggrin:


Spo du une shko te Babi :biggrin:

Diana007
23-06-09, 21:04
E .. tash me k athan babi me zevendu une ate ...edhe me ka than sa ma urt te rrish aq me e keqe Del... kshtu se tash e mbas ruju..se prej se nuk je kan ti me ka mesu Babi si me uh sjelel me ty..edhe mos met lan Cak me ba se per nje gabim te vogel Kuku dije se cka te gjan:biggrin:


Spo du une shko te Babi :biggrin:

The qafen shko , ala nuk ke shku , ik ik syt mos ti shoh me :rolleyes:

Albonita
23-06-09, 21:06
The qafen shko , ala nuk ke shku , ik ik syt mos ti shoh me :rolleyes:


Po thuna..ani de edhe une shkova ne gjum vec Mos me Urrej:redface:

Peja-Boy
23-06-09, 21:07
Sa percind ( % ?? ) asht kjo PO

50%............

Diana007
23-06-09, 21:08
Po thuna..ani de edhe une shkova ne gjum vec Mos me Urrej:redface:

O po po te urrej :rolleyes:

Albonita
23-06-09, 21:09
50%............


Jo bre shum Gabim e ki Bje pak ma poshte ....hahahha

gazi-de
23-06-09, 21:09
O po po te urrej :rolleyes: :mad:

Albonita
23-06-09, 21:10
O po po te urrej :rolleyes:
Vec dijee se gabon:smile: :redface:

Peja-Boy
23-06-09, 21:10
Jo bre shum Gabim e ki Bje pak ma poshte ....hahahha

Mos po duhet mu ngjit ma nelt se per ma posht jam i sigurt se skam ku shkoj hahahaha

Albonita
23-06-09, 21:10
:mad:


Oh ty te kam Engjull shife ate thash Oh BaBI:frown:

Albonita
23-06-09, 21:12
Mos po duhet mu ngjit ma nelt se per ma posht jam i sigurt se skam ku shkoj hahahahaMa nelt veq gabon ..e ma posht duhesh nje her me ra se, hahahahahhaa

Murgesha
23-06-09, 21:12
Kur ta urrejsh shejtonkėn ėshtė baraz si me urrejt tėrė boten, prandaj kujdes!:wink: :redface:

O lem bre veē pak, sa ta di si osht me e urrejt dikon! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
23-06-09, 21:12
Vec dijee se gabon:smile: :redface:

:redface:

Albonita
23-06-09, 21:14
:redface:


:rolleyes:

gazi-de
23-06-09, 21:15
Oh ty te kam Engjull shife ate thash Oh BaBI:frown:
hmm oo veq po e shikoj se e din ajo tani si hakmeren une:wink:

Diana007
23-06-09, 21:18
:rolleyes:

A vjen me qaf mamin shum :wink:

Albonita
23-06-09, 21:21
hmm oo veq po e shikoj se e din ajo tani si hakmeren une:wink:


Jo bre per ciken mos hakemrri ju .. se cika vec mire ka cef me ju pa..po kjo Xheloze ashte adin ti :biggrin:

Babi une Ika ne Gjum se nesra me pert Punaa..Deshiroj Nje nat te cet..!

Jeni te mrekullushmee..!

Albonita
23-06-09, 21:21
A vjen me qaf mamin shum :wink:


:rolleyes: ..Me pranon ti ??

gazi-de
23-06-09, 21:23
Jo bre per ciken mos hakemrri ju .. se cika vec mire ka cef me ju pa..po kjo Xheloze ashte adin ti :biggrin:

Babi une Ika ne Gjum se nesra me pert Punaa..Deshiroj Nje nat te cet..!

Jeni te mrekullushmee..!
e po,prej xhelozie e ka,se po i them qika i ka ngja babit e po xhelozon:biggrin:

ok Albonita gjum te embel ooo Engjull

Diana007
23-06-09, 21:25
:rolleyes: ..Me pranon ti ??

Po moj eja tash :frown:

Breshka
24-06-09, 14:10
QETA TRET QETU PO I GJELOZOJ E JO ME I URREJT VEQ SE PO KNAQEN ATMOSFER PO E BAJN BASH KUR SPO JAM UNE KTU HAJT HAJT SE JU ZA TREVE MSN http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zhaneta
24-06-09, 15:07
Nuk mundem ta them ..Ndoshta e din vet.....:redface: :biggrin:

Oqeani
24-06-09, 15:19
Nuk mundem ta them ..Ndoshta e din vet.....:redface: :biggrin:


Per mua po mendon aaaaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zhaneta
24-06-09, 15:23
Per mua po mendon aaaaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nes e bani veten per urreitje pse jo..edhe nuk ke per ty mister Oqeani....:biggrin:

Oqeani
24-06-09, 15:24
Nes e bani veten per urreitje pse jo..edhe nuk ke per ty mister Oqeani....:biggrin:

Ani pyeta Zhani ... hahahaha E di se nuk ishte per mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif - ani qeshu paake ahhaha

Zhaneta
24-06-09, 15:26
Ani pyeta Zhani ... hahahaha E di se nuk ishte per mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif - ani qeshu paake ahhaha


Ti pyte une ju pergjigja...:biggrin:

Oqeani
24-06-09, 15:30
Ti pyte une ju pergjigja...:biggrin:

Ani de qeshu pake http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Peja-Boy
24-06-09, 15:30
Kush eshte ka me urren mua tregomni ta di :P Tju urrej edhe une juve ....???:tongue:

Diana007
24-06-09, 19:42
Kush eshte ka me urren mua tregomni ta di :P Tju urrej edhe une juve ....???:tongue:

Un ,se me ndajte nga qika :biggrin:

thellenza
24-06-09, 20:36
Makresh-i e urren Pupi-n dhe anasjelltash sigurisht:biggrin::tongue:
Per te tjeret nuk e di.. por mund edhe te theme se une hala nuk e urrej askend ketu, edhe ishalla nuk me ndodhe kjo.

Peja-Boy
24-06-09, 20:38
Makresh-i e urren Pupi-n dhe anasjelltash sigurisht:biggrin::tongue:
Per te tjeret nuk e di.. por mund edhe te theme se une hala nuk e urrej askend ketu, edhe ishalla nuk me ndodhe kjo.

Ku kemi me te urrejt ty o thellenza se akoma sja ke nis me na sha e as spo te shajm ... ka njeher en 6 muaj tu Postu hahahahahaha

Peja-Boy
24-06-09, 20:39
Un ,se me ndajte nga qika :biggrin:

Ja veq thuj se i ke ra Pishman menjeher Ta kthej ... qy ketu tu prit en rend per qift se munges e gjinis mashkullore e ti Kahesh ....

thellenza
24-06-09, 20:43
Ku kemi me te urrejt ty o thellenza se akoma sja ke nis me na sha e as spo te shajm ... ka njeher en 6 muaj tu Postu hahahahahahapeja bubi, kerkond nuk e nguci e para, kshtu qe as mos prit se kam me ju sha.. por aman as mos me shani se cka e njoh njonin qe din me sha shtir, i thom me m'msu menjeher. :D

Sehr witzig, ka 1 here ne 6 muj a? :tongue:

Peja-Boy
24-06-09, 20:44
peja bubi, kerkond nuk e nguci e para, kshtu qe as mos prit se kam me ju sha.. por aman as mos me shani se cka e njoh njonin qe din me sha shtir, i thom me m'msu menjeher.

Sehr witzig, ka 1 here ne 6 muj a? :tongue:

Kan witzig Sein se une qashtu po i shoh Postimete e tua !!!

Sa mos tja nissh me sha mire i paske punt se ateher ki pune me shumic duhesh me qel Discont te shameve e me mbyll Kioskun e fjalve te mira !!

thellenza
24-06-09, 20:54
Kan witzig Sein se une qashtu po i shoh Postimete e tua !!!

Sa mos tja nissh me sha mire i paske punt se ateher ki pune me shumic duhesh me qel Discont te shameve e me mbyll Kioskun e fjalve te mira !!das kann eben nicht witzig sein, se postimet e mia jan gati cdo dite prezente ne forum, bilem bash po tutem se mos po bohem bajat nganjehere.. a mos e pate fjalen per te kafja e forumit? Kesajde jam ma rralle.

speci
25-06-09, 09:13
negativcat hahahahha

Estella
28-06-09, 01:14
MOS URREJ NJERIUN QE KE DASHURUAR ME PARĖ SEPSE EDHE URREJTJA DO JET PLOTĖ DASHURI...........

Estella
28-06-09, 01:27
Urreje ate qe ti e urren, dashuroje ate qe e dashuron, por mos e urrej kurre ate qe ke dashur nje here!

romansa
28-06-09, 08:00
urrejta eshte ndjenje qe padashje te imponohet ..por gjihthere mundohem te largoj kete ndjenje,

gazi-de
28-06-09, 13:30
tybe une ase kend,po ca po me urrejn po me duket:rolleyes::biggrin:a e kan nga xhelozia a dashnia nuk po e di:tongue:

teutaA
24-09-09, 03:49
si marr fort ngat zemre :smile:

emine
01-06-11, 15:50
une e sigurt qe askend,sepse nuk shofe askend konkurent:biggrin:

LuLjaa
01-06-11, 23:06
Une dikan po, ama s'kallxoj se kan
edhe jo qe e urrej keshtu ama s'di tullusum e kam vet qashtu , hehe

DEA
01-06-11, 23:41
E frenoj veten, qe te mos paragjykoj vetem nga shkrimet!


P.s Definoni njeher fjalen Urrejtje! cfare ndjenjave mund te zgjohen kurr urren dike? etj..

YanYan
02-06-11, 05:15
Pse mar mu urry, pse mas mu dasht :biggrin:

Un nuk urrej e as nuk e kam ne mend me urry kend, aq me teper ktu ne virtualitet.

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:10
Mos paca pun ma te mecme , se me ureit ndokan ne virtualitet..... a urehet pash zotin personi i panjohur :confused::rolleyes: ncuk tybe !!

LaCoStA
02-06-11, 08:11
Qika me kule e urren Qiken me fustan :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:17
Qika me kule e urren Qiken me fustan :biggrin:

Aaghaghaghaghaghaghaghaghagha e di ce nuk e thua me te vertet , se papuce te kins fluturi tash ka vesht :biggrin:

rastesishT
02-06-11, 08:19
Krejt ketyre femrave ne fd ja kam nis me jav mar inati. :D

LaCoStA
02-06-11, 08:27
Aaghaghaghaghaghaghaghaghagha e di ce nuk e thua me te vertet , se papuce te kins fluturi tash ka vesht :biggrin:

Hajt hajt gjujem, ti fitoj nje pale papuqe belesh :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:29
Hajt hajt gjujem, ti fitoj nje pale papuqe belesh :biggrin:

Cka d.m.th kjo fjal.... se nuk dita se si te pergjigjem , mbas nuk e kuptova kret postimin ????

LaCoStA
02-06-11, 08:31
Cka d.m.th kjo fjal.... se nuk dita se si te pergjigjem , mbas nuk e kuptova kret postimin ????

Hahahaha, kjo i bejn FALAS (pa pare) :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:36
Hahahaha, kjo i bejn FALAS (pa pare) :biggrin:

Aaghahgahgaghaghaghaaghaghagh ahaaaaaaaaaaaaaaaa e nje fjale e mesova , i keq breeee , po me vie gjynah em te gjuajt e lash.... tash :P

LaCoStA
02-06-11, 08:47
Aaghahgahgaghaghaghaaghaghagh ahaaaaaaaaaaaaaaaa e nje fjale e mesova , i keq breeee , po me vie gjynah em te gjuajt e lash.... tash :P

Hajt pra gjujem me naj 500-she (euro po menoj) :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:53
Hajt pra gjujem me naj 500-she (euro po menoj) :biggrin:

http://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gifhttp://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gifhttp://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gif Bravo mir e ke

http://www.brsb.at/abc/geld/500%20euro.jpg

LaCoStA
02-06-11, 09:03
http://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gifhttp://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gifhttp://r26.imgfast.net/users/2611/10/32/70/smiles/61794.gif Bravo mir e ke

http://www.brsb.at/abc/geld/500%20euro.jpg

Eh, t'falemnderit shume!

A ka nevoj me ti kthy? :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 09:08
Eh, t'falemnderit shume!

A ka nevoj me ti kthy? :biggrin:

Kur te baishe pare me thes , nese do atheher mi kthen :biggrin: perndryshe hallall te kofshin hoooo :wink:

LaCoStA
02-06-11, 09:14
Kur te baishe pare me thes , nese do atheher mi kthen :biggrin: perndryshe hallall te kofshin hoooo :wink:

Akej, hajt se kur t'baj me thes, ko me ti kthy me strajc (ne merrsh vesh qet fjale) :biggrin:

FLM edhe qe po mi ban hallall :smile:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 09:17
Akej, hajt se kur t'baj me thes, ko me ti kthy me strajc (ne merrsh vesh qet fjale) :biggrin:

FLM edhe qe po mi ban hallall :smile:

U knaqa tui kesh , e cka asht straca ???? kuuu cka nuk mesoim ketu valla....

Mendoi se asht me i madh se thesi apo??? me demke kur te baish ti pare shum em kthen doppelte apo ???

LaCoStA
02-06-11, 09:24
U knaqa tui kesh , e cka asht straca ???? kuuu cka nuk mesoim ketu valla....

Mendoi se asht me i madh se thesi apo??? me demke kur te baish ti pare shum em kthen doppelte apo ???

Jo ma i madh, po ma i vogel se thesi eshte, qy niher ......... qysh ko me mujt me t'kthy ma shume se nje thes, kur une per vete e kam veq nje thes :biggrin:

S'po di qysh me ta shpjegu ndryshe, veq eshte ma i voges se thesi, e ma i madh se qesja e najlonit :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-06-11, 09:26
Jo ma i madh, po ma i vogel se thesi eshte, qy niher ......... qysh ko me mujt me t'kthy ma shume se nje thes, kur une per vete e kam veq nje thes :biggrin:

S'po di qysh me ta shpjegu ndryshe, veq eshte ma i voges se thesi, e ma i madh se qesja e najlonit :biggrin:


Aaghaghaghaghaghaghaaghaghagh sigurisht en shqip asht kjo fjal apo??? e pasam pas mendim te gabuar une....

LaCoStA
02-06-11, 09:29
Aaghaghaghaghaghaghaaghaghagh sigurisht en shqip asht kjo fjal apo??? e pasam pas mendim te gabuar une....

Qe kqyre qka ėshtė :smile:

STRAJCĖ f. sh.
Trastė, torbė.
* Me kokė (me krye) nė strajcė (nė torbė, nė trastė,
nė thes) shih tek TORB/Ė,~A.
Me strajcė nė krah duke lypur, duke kėrkuar
lėmoshė. S’ka gjė nė strajcė dikush

Qika^Me^Kule
02-06-11, 09:37
Qe kqyre qka ėshtė :smile:

STRAJCĖ f. sh.
Trastė, torbė.
* Me kokė (me krye) nė strajcė (nė torbė, nė trastė,
nė thes) shih tek TORB/Ė,~A.
Me strajcė nė krah duke lypur, duke kėrkuar
lėmoshė. S’ka gjė nė strajcė dikush


Dicka em qante cenka thnx....!!

emine
02-06-11, 11:17
nese me doni do em keni ne zemer ,ese me urreni do me keni ne mendje,:biggrin:

Albonita
02-06-11, 11:19
nese me doni do em keni ne zemer ,ese me urreni do me keni ne mendje,:biggrin:


Une te kam ne Zemer e shpirte .:wink:

PS: Askon hic nuk urrej thjehste ata / ato e humbin Rrespketin tim , nese con veten deri te urretja.

tipi engjellor
02-06-11, 12:22
une skam urrejtje e kritik po per gabime kuptohet.....e mua ka disa po skam qka me ba qe dojn jo me shkru ketu por le te dalin neper bandera te shkruajne....

Jana
02-06-11, 19:59
..nuk e urrej veqc cishtu ja kisha bo ....
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTaiW1jraFo_2b7bYv15M_-QGNcv2meokPZlxmkQq85xsO7mHcDiQ

Luana
03-06-11, 21:20
Krejt ketyre femrave ne fd ja kam nis me jav mar inati. :D


ahahhahhahahhahaa

knaq jam tu kesh me ty bre njeri ......


Ket dreq e lexoj qdo here se ka nje shkrim karakteristik .....shkurt relaksohem :biggrin:

Elina
03-06-11, 23:03
Mu e di kush me urrene...po s'kam shka me i ba :tongue:.....e un nuk e urreje asnje prej jush...bile perkundrazi,te gjitheve ju dua :biggrin::tongue:

emine
03-06-11, 23:25
Mu e di kush me urrene...po s'kam shka me i ba :tongue:.....e un nuk e urreje asnje prej jush...bile perkundrazi,te gjitheve ju dua :biggrin::tongue:
hajt kallxo sa na don,pa hajt hapi kraht:biggrin:

tipi engjellor
03-06-11, 23:31
Mu e di kush me urrene...po s'kam shka me i ba :tongue:.....e un nuk e urreje asnje prej jush...bile perkundrazi,te gjitheve ju dua :biggrin::tongue:

a shume na don a pak ....qysh na tregon se na don hajde hahahahaha

SANTANA-29
03-06-11, 23:35
hajt kallxo sa na don,pa hajt hapi kraht:biggrin:


E mos i hap krahet se po flutoron si shqiponja,hahahahaahah,,e na harron se sa na don,,:biggrin:

Elina
03-06-11, 23:52
Boll shum ju du...ma shum edhe s'ka ku shkon :biggrin:

LaCoStA
04-06-11, 00:38
Boll shum ju du...ma shum edhe s'ka ku shkon :biggrin:

Ēka ban tezja per nip? :biggrin:

Oqeani
04-06-11, 06:39
Ēka ban tezja per nip? :biggrin:


ēka ka me be - haahhaha - shkon msit ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hajra
04-06-11, 07:06
.....qit kalimeron jo qe po e urrej po me e nxan kapuqin ne goj kom me ja shti, krejt pdhavushkat i konfiskoi e la dardanin cullak, hahahah....

Kalimero
04-06-11, 07:13
.....qit kalimeron jo qe po e urrej po me e nxan kapuqin ne goj kom me ja shti, krejt pdhavushkat i konfiskoi e la dardanin cullak, hahahah....

kshiree be kshiree qikit dejuzinqish qish fol pa lidhje!:biggrin:Kadal be dejuz ,hala nuk tekokan qu,une viq qpshhhhhhhhhhhttt dolahiq pa um ni ato dejuze ,se nime tibe jom lodhen.:eek:Viq fol cilen pi don:biggrin:

Hajra
04-06-11, 07:16
kshiree be kshiree qikit dejuzinqish qish fol pa lidhje!:biggrin:Kadal be dejuz ,hala nuk tekokan qu,une viq qpshhhhhhhhhhhttt dolahiq pa um ni ato dejuze ,se nime tibe jom lodhen.:eek:Viq fol cilen pi don:biggrin:


.....aaaaaaaa qka je ti qka je me te karxu une ty cillen e ti qfzzzz...bash qata e kap e mshel ne dry hahahah...as ymit mos maj tibe hahahah...

Kalimero
04-06-11, 07:20
.....aaaaaaaa qka je ti qka je me te karxu une ty cillen e ti qfzzzz...bash qata e kap e mshel ne dry hahahah...as ymit mos maj tibe hahahah...

e msheli tibe,he :D

Hajra
04-06-11, 07:25
o pasha qikit kapuqin tem mus e gjetsha gjall,viq t'veta se ka met dalen qaj dhomi sa i maēorit se s'ta ka kakiten as njo pi pdhavushkave t'mia,he.Kshir mare qaty tu misterkat ksih qishit qishit...:biggrin:

....kalimer ne dash me ba pajtimin historik ti me mu, bimi nja 6 pdhavushka e tjerat maj ti, je lodh je plak kapuqin menxi po e qon dil ne penzi e kqyr seri hahahah...

Kalimero
04-06-11, 07:28
....kalimer ne dash me ba pajtimin historik ti me mu, bimi nja 6 pdhavushka e tjerat maj ti, je lodh je plak kapuqin menxi po e qon dil ne penzi e kqyr seri hahahah...

tibe une ti kisha dhonen,uu mare dejuz nuk thash qi jom lodhen qi jom plaken,depsuz be,jom lodhen viq me 7 ftira,pu du me bo refresh t'ftirave :biggrin:hamamin ti jepi ,une pulipi hala be dejuz.:biggrin:
api don tezet e qati dostit tem:biggrin:

Hajra
04-06-11, 07:34
tibe une ti kisha dhonen,uu mare dejuz nuk thash qi jom lodhen qi jom plaken,depsuz be,jom lodhen viq me 7 ftira,pu du me bo refresh t'ftirave :biggrin:hamamin ti jepi ,une pulipi hala be dejuz.:biggrin:
api don tezet e qati dostit tem:biggrin:


.....o une po du veq mi pshtu qato pdhavushkat se jo per tjeter, ti nuk je ty ja u plotsu kushtet hiq i ke mshel qaty e unet je ty i lane, met qe i ki ti edhe desh e dath i len se ti qasi naleti je hahaha...

kthej pdhavushkat pu te tham.

Kalimero
04-06-11, 07:35
.....o une po du veq mi pshtu qato pdhavushkat se jo per tjeter, ti nuk je ty ja u plotsu kushtet hiq i ke mshel qaty e unet je ty i lane, met qe i ki ti edhe desh e dath i len se ti qasi naleti je hahaha...

kthej pdhavushkat pu te tham.

eeeeeeeeeeee pooooo,desh e dath po tibeee,s'pu kam be dejuz mi blejten 7 partesha,qishti je ke qidhu :biggrin:

Hajra
04-06-11, 07:41
eeeeeeeeeeee pooooo,desh e dath po tibeee,s'pu kam be dejuz mi blejten 7 partesha,qishti je ke qidhu :biggrin:


ooooo une gjith ja qidhoj po gutu kthej pdhavushkat e mos hi ne gjynah me to hahah... khej pdhavushkat viq dy nali e po te qojm ne deti me to hahaha..

romansa
04-06-11, 07:41
tibe une ti kisha dhonen,uu mare dejuz nuk thash qi jom lodhen qi jom plaken,depsuz be,jom lodhen viq me 7 ftira,pu du me bo refresh t'ftirave :biggrin:hamamin ti jepi ,une pulipi hala be dejuz.:biggrin:
api don tezet e qati dostit tem:biggrin:
hah kalimero sa role po i lun....ne dardania ...

Kalimero
04-06-11, 07:42
hah kalimero sa role po i lun....ne dardania ...

dejuze qa put intereson tie a?

thash 7 ftira ,se i kom 7 pdhavushka une ,7 dashnia.purndrishe kshire rolin ton e luje qish dush,mus mu purzi put tham:biggrin::biggrin:

Kalimero
04-06-11, 07:44
ooooo une gjith ja qidhoj po gutu kthej pdhavushkat e mos hi ne gjynah me to hahah... khej pdhavushkat viq dy nali e po te qojm ne deti me to hahaha..

s'kom bikine de pur krejt,viq ni par :biggrin: pi ndrrojne hahahahah

romansa
04-06-11, 07:44
..mjaft Urrejtjeve...veq mirekuptim edhe dashuri !!

Kalimero
04-06-11, 07:45
..mjaft Urrejtjeve...veq mirekuptim edhe dashuri !!

qish met puna jone ,apum urren apum dashuron pra?

romansa
04-06-11, 07:47
qish met puna jone ,apum urren apum dashuron pra?
..une asnjeren hahahh..ket sabah ēka ju tek juve..a pergjumesh jeni hahha

Hajra
04-06-11, 07:47
qish met puna jone ,apum urren apum dashuron pra?


...put urren pu qka more kliminel hahahah...

emine
04-06-11, 07:48
ja kam harru Kalimerkon e urrej:biggrin:

Kalimero
04-06-11, 07:48
...put urren pu qka more kliminel hahahah...

ik be dejuz ik ik ik pi qitushit,ik put tham be.Mus mi tut pdhavushkat.:biggrin:

Kalimero
04-06-11, 07:49
ja kam harru Kalimerkon e DASHUROJ:biggrin:

e di tibe,,,:biggrin:

emine
04-06-11, 07:51
e di tibe qe jam dejzus ,,,:biggrin:


jo djal i mire je veq manipulone shkrimet kapak:P

Hajra
04-06-11, 07:52
ik be dejuz ik ik ik pi qitushit,ik put tham be.Mus mi tut pdhavushkat.:biggrin:

o nuk pu iki qe qituqene kom me nejt edhe ruju se kom me te gju me vo si vetvendosja qe te paska gjujt e te ka met ni gzhoj ne kry, vetvendosje vetvendosje lshoje more pdhavushkat te vetvendosin o tradhtar hahahah...