PDA

View Full Version : Veq edhe nj her..


Faqet : [1] 2

Sy_kaltra
11-08-07, 14:22
Veq edhe nj her te shof e ta kris nje mbrapshte se mbare te ben mire !:biggrin:

Buqja_ch
11-08-07, 14:26
Te lutem Sy_ kaltra ja fal veq edhe ni her

Paradox_13
11-08-07, 14:30
Veq edhe nj her te shof e ta kris nje mbrapshte se mbare te ben mire !:biggrin:
Veq edhe nje her bane e sjelle pa i kallxu Halles tybe me lan,se ajo te ka lazdru.....ahahahah

gazi-de
11-08-07, 14:30
hahahahhahahahahahahahahahahahahahaah

Sy_kaltra
11-08-07, 14:30
Te lutem Sy_ kaltra ja fal veq edhe ni her

Veq edhe nje her mu lute ,e hangre ti :biggrin:

Sy_kaltra
11-08-07, 14:32
Veq edhe nje her bane e sjelle pa i kallxu Halles tybe me lan,se ajo te ka lazdru.....ahahahah

Veq edhe nje her i kallxove halles ma sum ki hastrete as ste kam hastret :tongue:

Buqja_ch
11-08-07, 14:32
Veq edhe nje her mu lute ,e hangre ti :biggrin:


Veq e di se mua ma ep njo mar edhe e ki nga dashnia hahahhah rrushe te kam

Sy_kaltra
11-08-07, 14:33
Veq e di se mua ma ep njo mar edhe e ki nga dashnia hahahhah rrushe te kam

Veq edhe nje her ma permende Dashurin te vrase :mad:

Veq prap te dua buqja_ch qysh ske mashkull :rolleyes: :biggrin:

Paradox_13
11-08-07, 14:36
Veq edhe nje her i kallxove halles ma sum ki hastrete as ste kam hastret :tongue:

Veq edhe nje here po te tham,.... se s'ki ku me qon e as s'kam ku te qoj,hasret me ke e hasrete te kam,han e dan......se as Halla nryshe nuk pranon....

Buqja_ch
11-08-07, 14:37
Veq edhe nje her ma permende Dashurin te vrase :mad:

Veq prap te dua buqja_ch qysh ske mashkull :rolleyes: :biggrin:


Veq edhe ni her mi permend mashkujt te idhnohna ,,
se te isha mashkull sum kishe dasht hahahhah

Sy_kaltra
11-08-07, 14:38
Veq edhe nje here po te tham,.... se s'ki ku me qon e as s'kam ku te qoj,hasret me ke e hasrete te kam,han e dan......se as Halla nryshe nuk pranon....

Veq edhe nje here lem t`dushi :biggrin: se nime skemi ku e qojme njani tjetrin,,halla na ka shpall hastretat e forumit qysh kahere :wink:

selvija
11-08-07, 14:38
Veq edhe nj her te shof e ta kris nje mbrapshte se mbare te ben mire !:biggrin:Veq edhe njher po te them qe ik anash tregoj Ty..

Sy_kaltra
11-08-07, 14:39
Veq edhe ni her mi permend mashkujt te idhnohna ,,
se te isha mashkull sum kishe dasht hahahhah

Veq edhe niher sje kan ti mashkull me dit a te du a jo hahahahah ...
Veq edhe niher banu mashkull e sheh :tongue:

gazi-de
11-08-07, 14:39
veq edhe nje here piskatni qishtu kuku per juve qy..hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahha

Sy_kaltra
11-08-07, 14:40
Veq edhe njher po te them qe ik anash tregoj Ty..

Veq edhe nje dit jam ka postoj se ka me ju mar malli per mua moj rrushe .

selvija
11-08-07, 14:42
Veq edhe nje dit jam ka postoj se ka me ju mar malli per mua moj rrushe .Veq edhe njher ta shof ate sy te kalter:smile: ,,kuuu moj po shkon merrna edhe ne me vete...

Buqja_ch
11-08-07, 14:42
hahahahhahahahahahahahahahahahahahaah


Veq edhe ni her kesh me ne ruju se po e han ti i pari .hhahhahah
ani qysh eshte ne form Sy_kaltra uuuuuuuuuu

Sy_kaltra
11-08-07, 14:43
Veq edhe njher ta shof ate sy te kalter:smile: ,,kuuu moj po shkon merrna edhe ne me vete...

Veq edhe nje tem thash ta hapi po ju la si kujtim hahahaha jo nuk ban me ardhe ju me mu :biggrin:

Buqja_ch
11-08-07, 14:44
Veq edhe niher sje kan ti mashkull me dit a te du a jo hahahahah ...
Veq edhe niher banu mashkull e sheh :tongue:


Veq edhe ni her me thua do te behem ..te thash se jom dashuru ne ty ahhahaha

selvija
11-08-07, 14:45
Veq edhe nje tem thash ta hapi po ju la si kujtim hahahaha jo nuk ban me ardhe ju me mu :biggrin:Veq edhe njher po te them se nuk te leshojm me plasss..ska ku shkon..:wink:

Sy_kaltra
11-08-07, 14:46
Veq edhe ni her me thua do te behem ..te thash se jom dashuru ne ty ahhahaha

Veq edhe ti nuk e di qysh u dashurove se,,hajde une ne ty e kame nje arsye :biggrin:

Sy_kaltra
11-08-07, 14:47
Veq edhe njher po te them se nuk te leshojm me plasss..ska ku shkon..:wink:

Veq nje here flas une hahahahahahah


Veq edhe nje karamele e kam kush po e don nime ?

Buqja_ch
11-08-07, 14:47
Veq edhe nje tem thash ta hapi po ju la si kujtim hahahaha jo nuk ban me ardhe ju me mu :biggrin:

Veq edhe ni her te them harroje se ski ku shkon ,, kote e ke
te na se te na ,, e jona se e jona hahahaah

gazi-de
11-08-07, 14:47
Veq edhe ni her kesh me ne ruju se po e han ti i pari .hhahhahah
ani qysh eshte ne form Sy_kaltra uuuuuuuuuu
veq edhe nje her me ngucni,vallahi do te qaj qy..hahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahaha hahahhahahah

Buqja_ch
11-08-07, 14:48
Veq edhe ti nuk e di qysh u dashurove se,,hajde une ne ty e kame nje arsye :biggrin:


Veq edhe ni her te them se un te du ty me shum ..hahahh

Paradox_13
11-08-07, 14:48
Veq edhe ni her me thua do te behem ..te thash se jom dashuru ne ty ahhahaha

Veq edhe njeher po te them ty Buqe,je ka me ban xheloz moj,... se Sy_kaltren e kam nje,si moter per hasrete...

Sy_kaltra
11-08-07, 14:50
Veq edhe nje her po ju tham se jam dashuru ne buqen ne selvin ne paradox-in ne ne a ka maaaa :tongue:

Buqja_ch
11-08-07, 14:51
veq edhe nje her me ngucni,vallahi do te qaj qy..hahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahaha hahahhahahahVeq edhe ni her te them nese qan kemi mindila per lot...
ja qe po e lus Sy_kaltren qat karramel me ta dhan ty

Sy_kaltra
11-08-07, 14:55
Veq edhe njher ta shof ate sy te kalter:smile: ,,kuuu moj po shkon merrna edhe ne me vete...

Veq edhe nje shanc e ke per terapi te qafes hahahahahahahahahhahahahahah e di une :biggrin:

Buqja_ch
11-08-07, 14:55
Veq edhe njeher po te them ty Buqe,je ka me ban xheloz moj,... se Sy_kaltren e kam nje,si moter per hasrete...


Veq edhe ni her te them nuk jom xheloze,po ajo pom don qy
nese e marr un prap ta bi,ani vi me to hahahhahh

selvija
11-08-07, 14:55
Veq edhe nje her po ju tham se jam dashuru ne buqen ne selvin ne paradox-in ne ne a ka maaaa :tongue:Veq njher po te them se IK MOS U DASHURO se pastaj vun pstron vetem shtepine...

Sy_kaltra
11-08-07, 14:56
Veq edhe ni her te them se un te du ty me shum ..hahahh

Veq edhe niher ma permene fjalen te DUA SHUME i prishem punt une ti,mos ja ban si shum qe thone te dua me fjale :P:P ahahahahahhahahahahah spo du mem desht hiqqqqqqq :biggrin:

selvija
11-08-07, 14:57
Veq edhe nje shanc e ke per terapi te qafes hahahahahahahahahhahahahahah e di une :biggrin:Veq edhe nje e kisha dashte e jo me shum..

Sy_kaltra
11-08-07, 14:58
Veq edhe nje e kisha dashte e jo me shum..

Veq edhe nje eshte,po spo kam si me te tregu ketu breeeee se marre :tongue:

selvija
11-08-07, 15:02
Veq edhe nje eshte,po spo kam si me te tregu ketu breeeee se marre :tongue:Veq ne vesh tregom!!!!

Buqja_ch
11-08-07, 15:02
Veq edhe niher ma permene fjalen te DUA SHUME i prishem punt une ti,mos ja ban si shum qe thone te dua me fjale :P:P ahahahahahhahahahahah spo du mem desht hiqqqqqqq :biggrin:


Veq edhe ni her te them te adhuroi ,me pelqen edhe veq se je hastrete me se shumti ...
nuk te du pra mos ki frik hahahhaha

Sy_kaltra
11-08-07, 15:03
Veq ne vesh tregom!!!!

Veq edhe nje gote te pi ja nis mem nxan pak ,e te tregoj ketu tona :biggrin:

Buqja_ch
11-08-07, 15:03
Veq ne vesh tregom!!!!


Veq edhe ni her te pys qka ke ble per sante me vesh hahahh

Sy_kaltra
11-08-07, 15:06
Veq edhe ni her te them te adhuroi ,me pelqen edhe veq se je hastrete me se shumti ...
nuk te du pra mos ki frik hahahhaha

Veq edhe nje her po te them pom ban me te desht nime hahahahahah gjdo te mire nje here ,ndihmi...Selvi kiss kiss edhe ty gjdo te mire nje here me duhet patjeter me ik pake ,kaloni mire ju .

Buqja_ch
11-08-07, 15:09
Veq edhe nje her po te them pom ban me te desht nime hahahahahah gjdo te mire nje here ,ndihmi...Selvi kiss kiss edhe ty gjdo te mire nje here me duhet patjeter me ik pake ,kaloni mire ju .


Veq edhe ni her ketu po te pershndes flm per te gjith ,,kalo mir


Veq edhe ni her te them kthehu mos u vono

Paradox_13
11-08-07, 15:10
Veq edhe nje her po te them pom ban me te desht nime hahahahahah gjdo te mire nje here ,ndihmi...Selvi kiss kiss edhe ty gjdo te mire nje here me duhet patjeter me ik pake ,kaloni mire ju .

Veq edhe nje her po te them ,..tash nime me bane xheloz veq fal zotit qe te kam per hasrete ...............

Buqja_ch
11-08-07, 15:35
Veq edhe ni her po te them o Paradoxs se nuk jemi xheloze

selvija
11-08-07, 20:17
Vqe edhe njher,,,ta degjoj ate zere...te them lamtumir..

Sy_kaltra
11-08-07, 20:36
Veq edhe nje here te them shtrigan .

SANTANA-29
11-08-07, 20:41
Veq edhe nje her shikom ne sy;dhe thuaj se po me genjen,,,,,,

Sy_kaltra
11-08-07, 20:43
Veq edhe nje her me t`pas ngat o shpirt kur t`zgjohem ne mengjes kaffen me ma qit :smile:

Buqja_ch
11-08-07, 20:46
Veq edhe ni her thujum nuk te du ,,do te le te qet hahahhaa

Sy_kaltra
11-08-07, 20:48
Veq edhe nje her po dua te mos dua ,por nuk po mundem hahahaha

SANTANA-29
11-08-07, 20:50
Veq edhe ni here,Te puth me mallin e dashuris,,,,,,,,,

Elina
11-08-07, 22:40
Veq edhe nje here fol se pa ti thy dhembet se la...:biggrin:

aLbaChiCk
12-08-07, 00:06
Veq edhe njeher .....

LuLjaa
12-08-07, 00:17
Ve edhe nje here ... ama ka edhe nje here se ( kush ja qellon e ka 1 caffe ) :D

vendasi
12-08-07, 00:22
Veq edhe nje her,te takoje te vendi i vjeter.....

aLbaChiCk
12-08-07, 00:23
Ve edhe nje here ... ama ka edhe nje here se ( kush ja qellon e ka 1 caffe ) :D

veq edhe njeher me ardh dikush qe u kon prom hahaha LuLjaa :D ( a e qellova)

LuLjaa
12-08-07, 00:26
veq edhe njeher me ardh dikush qe u kon prom hahaha LuLjaa :D ( a e qellova)

Hahahaha brravoo ama e di qe nuk vjen ve ti e fitove ni caffe :D

Ve edhe nje here t'isha ba e vacel s'kisha dasht ma shume hihi

aLbaChiCk
12-08-07, 00:27
Hahahaha brravoo ama e di qe nuk vjen ve ti e fitove ni caffe :D

Ve edhe nje here t'isha ba e vacel s'kisha dasht ma shume hihi

hahahahaah LuLjaa ani pra qitma nji kaffe se valla ja ke anen :)

Veq edhe njeher me e kthy kohen mbrapa skisha dasht me shum

Lijanna
12-08-07, 00:32
(Pa 'edhe') Vec njehere te kisha mund me kthy kohen mbrapa kisha dit cka kisha bo:frown:

LuLjaa
12-08-07, 00:35
Ve edhe nje here krejt si une paskan menu hahaha mu kthy mbrapa euu breee ama kurr s'bahet kjohja :)

ARI_03
12-08-07, 00:37
Veq edhe njher nse e humb numrin fix..nuk do ta qel handyn:biggrin:

LuLjaa
12-08-07, 00:54
Ve edhe nje here.. kush ashtu ARI .. :D

aLbaChiCk
12-08-07, 00:55
Ohhhhh veq edhe njeher sikur te isha atje ku ishim bashk

ARI_03
12-08-07, 00:55
Ve edhe nje here.. kush ashtu ARI .. :D
Veq edhe njher nse m pyet...ather do t tregoj... :D

LuLjaa
12-08-07, 01:13
Ve edhe nje here .. hajt kallxom pash ata e keta se kam qef me dit :D ARI

ARI_03
12-08-07, 01:17
Ve edhe nje here .. hajt kallxom pash ata e keta se kam qef me dit :D ARIVeq edhe njher dua t s sigurohem se nuk i tregon kujt...:biggrin:

LuLjaa
12-08-07, 01:19
Ti the, ve edhe nje here met vet, qe um kallxon e tash e ndrrove menimin
allah ka koke ti more ARI :D

SANTANA-29
12-08-07, 01:20
Mlat edhe mu tu prit ,,,,,,,,fol ma se diqa,,hahhahahhaahhhah

LuLjaa
12-08-07, 01:25
Ve edhe nje here Santana mos kqyr ti se sum kallxon
ARI tani qata ka dashti mem kallxu :D

ARI_03
12-08-07, 01:25
Ti the, ve edhe nje here met vet, qe um kallxon e tash e ndrrove menimin
allah ka koke ti more ARI :D
Veq edhe njher pak durim,se ajo vet nesr shkruan te tema "Pse" psh. "Pse nuk e mban handyn me vehte" dhe e kupton..:wink:

LuLjaa
12-08-07, 01:28
Ve edhe nje ehre pot tham flm.. ARI per spjegim hahah mujsha me gjet e me marr vesh qeta ka um the se mu s'ma rrok aq kallaj krejt fiuu jam :D

SANTANA-29
12-08-07, 01:30
Goleshi i ka fajet lidhja e dobt ,,,,,,,,,fiuuuuuuuuuuu,,hahahhahahahhaahahha

aLbaChiCk
12-08-07, 01:30
Ve edhe nje ehre pot tham flm.. ARI per spjegim hahah mujsha me gjet e me marr vesh qeta ka um the se mu s'ma rrok aq kallaj krejt fiuu jam :D

hahahahahaahahahahah LuLjaa neser a po don gjith diten me kshyr kush ka shkru ashtu hahahahah ( hajgare)

ARI_03
12-08-07, 01:33
Veq edhe njher dua q t ju them pak t lexoni temn LUTEM....:tongue:

SANTANA-29
12-08-07, 01:37
Veq edhe nje here, e aji shkon me fjet si po doket,,,,hahahahhahahaha

LuLjaa
12-08-07, 01:37
hahahahahaahahahahah LuLjaa neser a po don gjith diten me kshyr kush ka shkru ashtu hahahahah ( hajgare)

Ve edhe nje ehre hy ketu kur jam ma e kfjellt edhe krejt i shoh ka kam than une e ka keni than ju hahahaha pa hajgare :D

aLbaChiCk
12-08-07, 01:38
Veq edhe njher thash ti thom ARI_03 shko te kafja e ki kaffen

SANTANA-29
12-08-07, 01:39
Ve edhe nje ehre hy ketu kur jam ma e kfjellt edhe krejt i shoh ka kam than une e ka keni than ju hahahaha pa hajgare :D

Veq nje po pin ven e krejt i ka ncan pija,,,lule apo sheh ,,,,,hahahahahahhahaahhaha

aLbaChiCk
12-08-07, 01:40
Veq nje po pin ven e krejt i ka ncan pija,,,lule apo sheh ,,,,,hahahahahahhahaahhaha

haahahahaahahahahahhhhahhahhahhahahahah SANTANA-29

ARI_03
12-08-07, 01:45
Veq edhe njher hyra ktu q t falnderoj Albn pr kafen....dhe t gjithve t ju prshndes duke ju uruar nj nat t mir,dhe vikend t rehatshm!

LuLjaa
12-08-07, 01:45
Veq nje po pin ven e krejt i ka ncan pija,,,lule apo sheh ,,,,,hahahahahahhahaahhaha

Ve edhe nje here .. qeshtu e ka kjo kush t'pin naten ven ketu n'Forum i zen pija krejt normal se nate eshte edhe i zen ma shume ..
Santana a e pasna pa tash a joo hahahaha

LuLjaa
12-08-07, 01:47
Veq edhe njher hyra ktu q t falnderoj Albn pr kafen....dhe t gjithve t ju prshndes duke ju uruar nj nat t mir,dhe vikend t rehatshm!

Une jo ve edhe nje here, po edhe 2 here t'tham flm. per shoqeri e kalofsh bukur edhe ti..

SANTANA-29
12-08-07, 01:48
Ve edhe nje here .. qeshtu e ka kjo kush t'pin naten ven ketu n'Forum i zen pija krejt normal se nate eshte edhe i zen ma shume ..-
Santana a e pasna pa tash a joo hahahaha

SHum mir syt e shqiponjes i kie ti,,,hahahhahaaahahaha

Ari-03 falemenderit naten e mir,,,,,,,,,,,,,

aLbaChiCk
12-08-07, 01:50
Jo veq nje nat te mir ARI_03 por gjith te mirat ne jet per ty naten e mir i nderuar

LuLjaa
12-08-07, 01:58
SHum mir syt e shqiponjes i kie ti,,,hahahhahaaahahaha

Ari-03 falemenderit naten e mir,,,,,,,,,,,,,

Ti mi ke ba qashtu .. :D Santan agaa

Buqja_ch
12-08-07, 09:22
Veq edhe nj her ni perqafim per Sy_kaltren

Sy_kaltra
12-08-07, 09:24
Veq edhe nje her ,qy nje her , dy tri her te qaf sy-kaltra ty :biggrin:

Buqja_ch
12-08-07, 09:34
Veq edhe nje her ,qy nje her , dy tri her te qaf sy-kaltra ty :biggrin:


Veq edhe ni her ....ishte fjala per sod se edhe neser e gjith vazhdoi kush mund te ik aq let nga ti hahaha

Sy_kaltra
12-08-07, 09:36
Veq edhe ni her ....ishte fjala per sod se edhe neser e gjith vazhdoi kush mund te ik aq let nga ti hahaha

Veq edhe sot te kissa se du me ba nje pauz te gjattttt ne forum hahaha e kur te kthehem kam me te mbyt krejt :biggrin:

selvija
12-08-07, 09:39
Veq edhe nje dit pushim uffff..po shpejt kaloj...:rolleyes:

Buqja_ch
12-08-07, 09:39
Veq edhe sot te kissa se du me ba nje pauz te gjattttt ne forum hahaha e kur te kthehem kam me te mbyt krejt :biggrin:


Veq edhe ni her te them,,shkon ku shkon ketu me gjen kur te vish

Buqja_ch
12-08-07, 09:40
Veq edhe nje dit pushim uffff..po shpejt kaloj...:rolleyes:


Veq edhe ni her te them shuj se boll je rrezit ..mos deshte hala pushim

Sy_kaltra
12-08-07, 09:41
Veq edhe ni her te them,,shkon ku shkon ketu me gjen kur te vish

Veq edhe nje her te tregoj se spo iku qetash ,ma vone dikur hahahahah po e di qe ti edhe selvushi me pritni :smile:

^katunari^
12-08-07, 09:50
Veq edhe nje her te tregoj se spo iku qetash ,ma vone dikur hahahahah po e di qe ti edhe selvushi me pritni :smile:

Oj ti me ata syte qe me qesin ne ........ mu, a gjith rate tuj vujte a ? po qu moj vyj naj sen se marre:biggrin:

selvija
12-08-07, 09:59
Veq edhe nje her t'ja nij zanin qetij Katundarit nakaud ka me qit.

selvija
12-08-07, 10:01
Veq edhe ni her te them shuj se boll je rrezit ..mos deshte hala pushimTyben po buqe veq per inati dikujt po shkoj ne plazhe e ndoshta me hajn Peshkaqet qatje e sdu me kthye ma...:rolleyes: :wink:

Sy_kaltra
12-08-07, 10:03
Oj ti me ata syte qe me qesin ne ........ mu, a gjith rate tuj vujte a ? po qu moj vyj naj sen se marre:biggrin:

Veq edhe nje her po te tham se te kam rrejt qe i kam syt qe te qesin ty ... ahhahahah

Buqja_ch
12-08-07, 10:08
Veq edhe nje her po te tham se te kam rrejt qe i kam syt qe te qesin ty ... ahhahahah


Veq edhe ni her te them se syrin tend nuk e gjen as kun ...Sy_kaltra

Buqja_ch
12-08-07, 10:09
Tyben po buqe veq per inati dikujt po shkoj ne plazhe e ndoshta me hajn Peshkaqet qatje e sdu me kthye ma...:rolleyes: :wink:


Veq edhe ni her te them ruju nga peshkaqeni se kur ku te kafshon te dhem moj haahhah

Sy_kaltra
12-08-07, 10:11
Veq edhe ni her te them se syrin tend nuk e gjen as kun ...Sy_kaltra

Veq edhe nje her po te thom,pse moj po qet krune ne zjem :rolleyes: ahhahahahahahhah

Buqja_ch
12-08-07, 10:17
Veq edhe nje her po te thom,pse moj po qet krune ne zjem :rolleyes: ahhahahahahahhah


Veq edhe ni her te them,pa qit krane nuk dhizet zjermi ,,ma mir me dhez se a spo e sheh se u merdhim sa koha e ftoft ,,hahhahha

selvija
12-08-07, 10:19
Veq edhe ni her te them ruju nga peshkaqeni se kur ku te kafshon te dhem moj haahhahVeq edhe nje her po te them se as peshkaqeni spo me han u idhnue diqka.. sdi qka kaa..:rolleyes:

Sy_kaltra
12-08-07, 10:21
Veq edhe 1 x ju tham dyjav rri urt :mad: spo merni shkoll prej meje more :rolleyes:

Buqja_ch
12-08-07, 10:21
Veq edhe nje her po te them se as peshkaqeni spo me han u idhnue diqka.. sdi qka kaa..:rolleyes:


Veq edhe ni her te them dil e provoje e sheh a te han...kush mun me nejt afer teje e mos met hanger ahhahhahaha kom met tregu diqka lidhje me keto fjal

^katunari^
12-08-07, 10:26
Veq edhe nje her t'ja nij zanin qetij Katundarit nakaud ka me qit.


kakaaaa, e shtire kake ti moj, le qe po qitshe shkelma po edhe dham po hangshe a ? hahahahhh:biggrin:

selvija
12-08-07, 10:27
Veq edhe njeher po ju them edhe une juve,,,qe edhe ju jeni ba per nje shkoll diciplinuar ,,po ku ta gjejm nje mesus se ashtu te menqur dhe ,,valla qka ja kisha gjet nje te shtir qe skishi guzue me ba CCIKKK...

Qikat e halaita...mos u halitni se qate peshtaqen ja qoj :biggrin:

Buqe te pres sante ate tregim ishalla eshte disponus qysh qenkem katastrof sot hee..

selvija
12-08-07, 10:31
kakaaaa, e shtire kake ti moj, le qe po qitshe shkelma po edhe dham po hangshe a ? hahahahhh:biggrin: veq edhe nje her po te them Jo shkelma nuk japi po shpulla qe don nje te flaket ta dhezi.qyre...
e me dham hala kend se kam hanger e ishalla se ha se si del as mire..qe ti heee..:cool:

Sy_kaltra
12-08-07, 10:32
Veq edhe nje her Selvi kallxom per cellin peshkaqen e pate fjalen se jan ba shum ?

selvija
12-08-07, 10:37
Veq edhe nje her Selvi kallxom per cellin peshkaqen e pate fjalen se jan ba shum ?Veq edhe njher po te them se stekallzoj me plas se ma merrni errnekkkk po ma mashtroni qyy qka baj vet pa te,,,..
peshkaqeni i detit sy rrushe hahaha a po vjen se shkova valla..se po me pret,,:biggrin:

^katunari^
12-08-07, 10:37
Veq edhe nje her po te tham se te kam rrejt qe i kam syt qe te qesin ty ... ahhahahah

U biii, jazik te kofte ty ho, po kush te ka eduku kshtu ?
ncncnncncn, nuk ban me rrejte moj ,
ani mire qe me kallxove , bafsh hajr e u gzofsh

Sy_kaltra
12-08-07, 10:39
Veq edhe njher po te them se stekallzoj me plas se ma merrni errnekkkk po ma mashtroni qyy qka baj vet pa te,,,..
peshkaqeni i detit sy rrushe hahaha a po vjen se shkova valla..se po me pret,,:biggrin:

Veq edhe nje her po vi ma jo se po tutna prej tij :biggrin: jo bre spo marr yrrnek ,po kadal ban sevap me fukaran qy :tongue:

Sy_kaltra
12-08-07, 10:40
U biii, jazik te kofte ty ho, po kush te ka eduku kshtu ?
ncncnncncn, nuk ban me rrejte moj ,
ani mire qe me kallxove , bafsh hajr e u gzofsh

Veq edhe nje her po te baj me dije se rrena asht taktika ime :biggrin: prap te rrejta qe si kam syt asi ksi ahhahaha

Nirvana Band
12-08-07, 10:47
Veq edhe njehere te kem afer...

Sy_kaltra
12-08-07, 10:50
Veq edhe nje her te pershendes ty .

Nirvana Band
12-08-07, 10:53
Veq edhe nje her te pershendes ty .

Veq edhe njehere te falenderoj.

Sy_kaltra
12-08-07, 10:56
Veq edhe nje here mire se ke ardhe ,ka kohe qe nuk te kame taku .

Nirvana Band
12-08-07, 10:59
Veq edhe nje here mire se te gjeta, se edhe une ty nuk te kam taku moti,por ka nje jave qe nuk kam hy, probleme me rrjetin.

Sy_kaltra
12-08-07, 13:06
Veq edhe nje here te them SHTRIGAN :biggrin:

Buqja_ch
12-08-07, 13:09
Veq edhe nje here te them SHTRIGAN :biggrin:

Shuj mos thuj ashtu ahhahah


Veq edhe nj her te them ska si ti ....

gazi-de
12-08-07, 13:11
hahahahahaahhahaha
Veq edhe nje her te theme,mos flej shume qy..qe tash ta qes nje kafe se ndoshta nuk ke pi ende....haahahhahahahaha

Sy_kaltra
12-08-07, 13:13
Veq edhe nje her ju pys kush don kikirika se skam shume ?

instruktori
12-08-07, 15:30
Veq edhe nje here banu gjake ftohet te lutem

ssara
12-08-07, 15:36
Veq edhe njeher fol drejt e rri shtremt....

SANTANA-29
12-08-07, 15:39
Veq edhe nje here...........E prish dikush disponimin ne dardani e qes jasht,,pa hajgare,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,???????????????:ma d:

ssara
12-08-07, 15:41
Veq edhe nje here...........E prish dikush disponimin ne dardani e qes jasht,,pa hajgare,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,???????????????:ma d:

tash mshtine me kesh ..hehehe..

instruktori
12-08-07, 15:42
Veq edhe nje here dhe FUND

SANTANA-29
12-08-07, 15:45
tash mshtine me kesh ..hehehe..
Pse,,,,,,e tash po kesh a,,,,,un mendova e qes jashte e shkojm e pin naj kafe,,hahahahahaha,,,

ssara
12-08-07, 15:47
veq edhe njeher fol edhe ske te drejt ma....

SANTANA-29
12-08-07, 15:52
Veq edhe nje here,,,,ti preki floket e tua.............

instruktori
12-08-07, 15:55
veq edhe nje here te lejohet

egi
12-08-07, 15:56
veq edhe nje here me ba vaki :redface:

Preshevar
12-08-07, 16:03
Mos thuaj ashtu se qka s'bon vaki ;)

egi
12-08-07, 16:19
Mos thuaj ashtu se qka s'bon vaki ;)

une po thom veq edhe njeher me bo vaki :redface: heehhehhe :tongue:

Preshevar
12-08-07, 16:34
une po thom veq edhe njeher me bo vaki :redface: heehhehhe :tongue:

uuu po e vshtir :frown:,.. inshallah ste ben me vaki se kuku qka po na gjejka :tongue:

instruktori
12-08-07, 16:36
Veq nje her eshte e Drejtperdrejta{live}

selvija
12-08-07, 16:44
Veq Nje her gratis,,e dyten her qmim te larte bile..

Buqja_ch
12-08-07, 16:47
Veq Nje her gratis,,e dyten her qmim te larte bile..

Veq edhe nj her te pershndes per sante a mun dole a pshtove gjall aaaa

instruktori
12-08-07, 16:54
Veq nje kafe me pare te tjerat Gratis

selvija
12-08-07, 17:05
Veq edhe nj her te pershndes per sante a mun dole a pshtove gjall aaaaVeq njher po tregoj se valla menxi mu kujtue diqka nen un e gati u fundosa ,,,nga pritja e ati peshkaqenit hahah porrrr kotttt..:biggrin:

egi
12-08-07, 17:14
uuu po e vshtir :frown:,.. inshallah ste ben me vaki se kuku qka po na gjejka :tongue:

veq edhe njeher pajtohem me ty :tongue:

instruktori
12-08-07, 17:19
veq nje here ta jep zoti

Buqja_ch
17-08-07, 13:02
Veq edhe nj her te them mos harro se te Dua

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-08-07, 11:07
Veq edhe nje her me ti pa ata sy:frown:

gazi-de
19-08-07, 16:04
Veq edhe nje her te shoh enderr..hahahah

lyra2
19-08-07, 16:32
Veq edhe nje her se per mashum as mos provo ............

selvija
19-08-07, 18:15
Veq edhe n'jher ti shof ata Sy...

Preshevar
19-08-07, 18:23
Veq edhe nj here... po tani ?....

lyra2
19-08-07, 18:50
Veq edhe nj here... po tani ?....
Veq edhe nje her ..e tani biri fyllit....;)

Preshevar
19-08-07, 18:53
Veq edhe nje her ..e tani biri fyllit....;)

Veq edhe nje here... edhe fyllit sun i bie tani... :D

lyra2
19-08-07, 18:55
Veq edhe nje her i bjen fyellit edhe vallezon bile...;)

Preshevar
19-08-07, 19:01
Hahahahaha, veq edhe nj here t Vallzoj... edhe at, "vallen e rugovs" ! :D:D:D

lyra2
19-08-07, 19:05
Veq edhe nje her...... edhe thua ce nuk ke fillu me hapin e pare ...as fyellit mos i bi...

Preshevar
19-08-07, 19:09
Veq edhe nj here... n'mujsha me cit hapin e par, ma mer mendja q i kisha kalu njo 2 a 3 :D

Adrenalina
19-08-07, 19:12
Veq edhe njeher me dite se kush.....

lyra2
19-08-07, 19:14
mere me men ..... hahahahahah me ata hapat e tu(2-3),nuk i ka hije valles 8 e me shume ;))

lyra2
19-08-07, 19:15
mere me men ..... hahahahahah me ata hapat e tu(2-3),nuk i ka hije valles 8 e me shume ;))
Veq edhe nje her mos e fillo me ata hapa ....mbi 8 duhet ,ahhahaha

Preshevar
19-08-07, 19:17
mere me men ..... hahahahahah me ata hapat e tu(2-3),nuk i ka hije valles 8 e me shume ;))

hahahahaah merre me men qe kjo valle vallzohet naten, e me bo mi harru hapet, qat t'8-it zorrt ja qes :biggrin: Ende s'jam PRO :tongue:

lyra2
19-08-07, 19:20
hahhahahahahahhahahaahahhhahahhahaaahahaahhahaahha
Veq edhe nje her, mos e provo pra se mos po ia qet zorret te parit ....

Preshevar
19-08-07, 19:28
Hahahahahahahahahaa :biggrin: ani se t'parin e largoj me dor e i jap zor veq edhe nj here,.. inshallah si thej hunt :biggrin:

lyra2
19-08-07, 19:32
Hahahahahahahahahaa :biggrin: ani se t'parin e largoj me dor e i jap zor veq edhe nj here,.. inshallah si thej hunt :biggrin:


Ateher kjo valle e ka emrin Vallja e Presheves .........;))

Preshevar
19-08-07, 19:36
Veq edhe nj here per sonte,. po e vallzoj edhe shkova.... Lyra, flm per bised ! :) kalo mbremje te kendshme !... bashk me valln preshevare :::::::::D

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-08-07, 19:43
Veq edhe nje her po hy ne dardani per sonte....

vendasi
20-08-07, 00:18
Veq edhe nje her ,do ti thoja qka do te boja.......:smile:

LuLjaa
20-08-07, 00:33
Sa here keni than ve edhe nje here, po ju prap po vazhdoni ashtu me t'moqmen :D

Buqja_ch
24-08-07, 07:30
Veq edhe nje her dshiroi te jem pran teje .....

Sy_kaltra
24-08-07, 10:32
Veq edhe nje her me gjet nje kang qe e gjeta rasisht kom me ba download meniher :biggrin:

selvija
24-08-07, 11:36
Veq edhe nje her ta degjoj ate ze qe ke si bilbil...

egi
24-08-07, 11:49
veq edhe njeher jo po edhe shum her ishalla ja nisn ate ze te embel selvije :biggrin:

selvija
24-08-07, 12:00
Veq edhe njher dua te degjoj ate kege bilbilit ate ze mallengjyem vetem edhe njher ta kerkoj...edhe une do te shkojjjj...

vetem edhe njehr egi qitam qate pije qe kerkova se marovaaa....:biggrin:

egi
24-08-07, 12:04
vetem njeher s'ka nevoj me than me teper hehehhe

e_martumja
24-08-07, 12:09
Veq edhe nje her tani edhe nje her tani edhe nje her :biggrin: kisha pas deshire te kam afer.

Tomori
24-08-07, 12:12
Veq edhe nje her tani edhe nje her tani edhe nje her :biggrin: kisha pas deshire te kam afer.

hahahahahahaaa,,,,,.........

selvija
24-08-07, 12:12
Vetem edhe nje her..http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/phones/jotja1.jpg

e_martumja
24-08-07, 12:16
hahahahahahaaa,,,,,......... eheheh dmth shume her por nje nga nje :biggrin:

Tomori
24-08-07, 12:25
eheheh dmth shume her por nje nga nje :biggrin:

e din ti kte forte mire shum gola por nje ga nje,,, me thuaj sa gola ti kam hudhe mua me duket 7 kan qen ,,e ku me gjet at kohe....

Buqja_ch
02-09-07, 13:25
Veq edhe nj her dua t jem pran teje

gjini
05-09-07, 09:08
Vetem edhe nje her..http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/phones/jotja1.jpg

selvije po mos lyp diqka qe nuk bahet se vetem edhe njehere po ta sponzoroj une .

gjini
05-09-07, 09:09
Veq edhe nj her dua t jem pran teje

buqe_CH a e ke seriozisht se un u nisa dhe per dy ore me ke pran teje. Priten ne bahnhof!!!!

gjini
05-09-07, 09:10
vetem njeher s'ka nevoj me than me teper hehehhe


mire e kie ti egi se me njeher qka me ba nje si asnje e dy si nje etjeraaaaaaa......

gjini
05-09-07, 09:14
Egi, selvije dhe ti buqja keshtu kam me ju bajt kur te gjeni diqka

egi
05-09-07, 09:27
Egi, selvije dhe ti buqja keshtu kam me ju bajt kur te gjeni diqka

hahahahahaha looool
veq edhe njeher me permend do e marr seriozisht kete pun :tongue:

gjini
05-09-07, 10:18
egi, veq pash zotin mos e gjaj te madhe se nuk po me merrijne kambet e po duhet me ju shty pastaj.
gjeje nje hall-lige qe edhe ti ban qka te duash me te dhe nese ta prish e rreh sa here te duash..hahahah

egi
05-09-07, 10:21
gjini, veq edhe njeher kthema postimin e ta qoj nje gjelbrim :biggrin:

selvija
05-09-07, 12:20
Egi, selvije dhe ti buqja keshtu kam me ju bajt kur te gjeni diqkaHat more se une ta gjeta nusen qy,,pak po te doket aaaa...ishalla qellon i forte...:biggrin:

Tomori
05-09-07, 12:25
Vetem edhe nje her..http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/phones/jotja1.jpg

ani mjafon veq edhe nje heres.....hahahhhahahhaah

selvija
05-09-07, 12:35
ani mjafon veq edhe nje heres.....hahahhhahahhaahhttp://www.northern-consortium.ac.uk/resources/templates/default/images/logo.gif (http://www.ncuk.ac.uk/index.php?)asnjher...:biggrin:

Tomori
05-09-07, 12:40
http://www.northern-consortium.ac.uk/resources/templates/default/images/logo.gif (http://www.ncuk.ac.uk/index.php?)asnjher...:biggrin:


ani de pun e madhe..nuk bahet nami per takimin e fundit...
kryesorja hera pare mka ngel ne kujtes..si mua ashtu edhe ty..
...nuk ma jepshe mjaltit kote kot ateheres....
...po veq m'thirshe si MSN qashtu ne telefon...

selvija
05-09-07, 12:47
ani de pun e madhe..nuk bahet nami per takimin e fundit...
kryesorja hera pare mka ngel ne kujtes..si mua ashtu edhe ty..
...nuk ma jepshe mjaltit kote kot ateheres....
...po veq m'thirshe si MSN qashtu ne telefon...Prit prit se do behet mire edhe naj dite ahahah:wink:

Tomori
05-09-07, 12:51
Prit prit se do behet mire edhe naj dite ahahah:wink:

ani de po pres semaforin te kaloj e kuqja ....hahahahhhahahaaa
selvije mos u merzit se nuk iki kerkundi....

selvija
05-09-07, 13:08
ani de po pres semaforin te kaloj e kuqja ....hahahahhhahahaaa
selvije mos u merzit se nuk iki kerkundi....Po te shkel tertaqi i rafetit te kuqen pastaj qka????

Tomori
05-09-07, 13:10
Po te shkel tertaqi i rafetit te kuqen pastaj qka????

Pastaj shkojme ne kinema e ham sporija dhe lulu dielli ....krc

Tomori
05-09-07, 13:11
Po te shkel tertaqi i rafetit te kuqen pastaj qka????

Pastaj shkojme ne kinema e ham sporija dhe lulu dielli ....krc krc krc......

selvija
05-09-07, 13:15
Pastaj shkojme ne kinema e ham sporija dhe lulu dielli ....krc krc krc......Do marrsh shoprten me vete...:tongue: crrk,,,crrk

gjini
05-09-07, 13:56
gjini, veq edhe njeher kthema postimin e ta qoj nje gjelbrim :biggrin:qetash nuk e mora vesh se cilin postim po e do se une kohve te fundit kam qu mjaf post . po cilin e deshte de???

gjini
05-09-07, 14:00
Do marrsh shoprten me vete...:tongue: crrk,,,crrk
oj selvo mos e merr tomorin me vete kur te shkojsh per msitni se mesit i keq tek koka nuk po dika me ly hiq.

vjeshta
07-09-07, 18:00
Vetem (veq) edhe njehere me fitu ne lloto.... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Adrenalina
07-09-07, 18:05
Veq edhe njeher mi njoft qet lloton!

Virti
07-09-07, 18:11
ve edhe nje here a?
mos i mbani mendet te te hollat... :biggrin:

vjeshta
07-09-07, 18:11
Veq edhe nje here me lind ,kisha preferu jo kimikisht.....

Adrenalina
07-09-07, 18:13
Veq edhe njeher me e kthy kohen e kalushme...

halla e madhe
07-09-07, 18:13
...veq edhe njehere n'rafsh ka dera ime...hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vjeshta
07-09-07, 18:15
...veq edhe njehere n'rafsh ka dera ime...hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Veq edhe nje here n'rafsha ,pa u kthy se la ,mos ik ti ..hahahaaaaa

Virti
07-09-07, 18:16
ve edhe nje here ncuk, shume here ehe... :biggrin:

halla e madhe
07-09-07, 18:17
Veq edhe nje here n'rafsha ,pa u kthy se la ,mos ik ti ..hahahaaaaa...veq edhe njehere n'te lypshin msitet, pa te feju se lash..hahahahahaaaaa

vjeshta
07-09-07, 18:19
...veq edhe njehere n'te lypshin msitet, pa te feju se lash..hahahahahaaaaa

Veq nese me lypin !!...paskna mbet ku jam .....hahahaaaaaaaaaa

halla e madhe
07-09-07, 18:22
Veq nese me lypin !!...paskna mbet ku jam .....hahahaaaaaaaaaa....veq edhe njehere nese kerkon pare,e pat puna yte..hahahahahahahaaaa

vjeshta
07-09-07, 18:24
....veq edhe njehere nese kerkon pare,e pat puna yte..hahahahahahahaaaa

Veq edhe nje here mesoma rendin ..hahahaaaaaaaaa

Xuki
08-09-07, 08:38
Ve edhe njher me i pa babgjysht e mi nuk kisha dasht ma shum!!

DEA
08-09-07, 11:56
Veq edhe njeher me u kthy ne femijeri, e kisha jetu te njejten jete si tani, veq kisha pas kohe pak ma shume deri ne pleqeri ahhahahahahahah

Virti
08-09-07, 12:13
ve edhe nje here le te perseritet historia... :P

selvija
08-09-07, 16:26
Veq edhe njher ti shof ata SY...

egi
08-09-07, 16:39
veq edhe njeher selvije me ba me permend fjalen demela hahahha :tongue:

selvija
08-09-07, 16:52
veq edhe njeher selvije me ba me permend fjalen demela hahahha :tongue:Do demelavet krejt aaa ahahha:biggrin:

egi
08-09-07, 17:03
Do demelavet krejt aaa ahahha:biggrin:

veq edhe njeher me permend demelicen qe jam hehehhehe :biggrin:..jo jo s'jam hehehhe

selvija
08-09-07, 17:18
veq edhe njeher me permend demelicen qe jam hehehhehe :biggrin:..jo jo s'jam hehehheJa ti bash hiq sje demelic per kundrazi tan kohen vetem ne kemb u myte tuj ba reklama me fustan te kuqq:biggrin: ,,,edhe po te rrin mir mashallah syri i keq mos pafte,,

Sy_kaltra
08-09-07, 21:31
Veq edhe nje her po te kthehej koha pas ndryshe do veproja .

gazi-de
08-09-07, 22:38
Veq edhe nje here te isha ai qe isha dikur...................................

Sy_kaltra
09-09-07, 18:19
Veq edhe nje her ju pershendes :-)

Diana007
07-11-07, 15:45
Veq edhe njeher dua te shoh :rolleyes:

BE LK
07-11-07, 16:03
Veq njehere sikur dikur.

Mili
08-11-07, 17:40
veq edhe nj her te kisha shku ne Kosov :D se nuk po me rrihet ketu

Sy_kaltra
02-12-07, 11:31
Veq edhe nje her dua te takoj ne enderr pastaj le te zgjohem .

Sy_kaltra
08-12-07, 16:03
Veq edhe nje her po du me kon e re :biggrin:

BE LK
08-12-07, 16:12
Veq edhe nje her dua te takoj ne enderr pastaj le te zgjohem .
Veq njehere desha me e dit cin don me taku ne enderr????

Lona
19-12-07, 09:26
Veq edhe njeher te jem atje ku isha..!!!

Sy_kaltra
26-01-08, 20:25
Veq edhe nje her me thuaj ...................

Dardan Kastrati
26-01-08, 20:33
Veq edhe njehere ,cfare me te thene ???

Sy_kaltra
30-01-08, 21:27
Veq edhe nje here po shkruaj ketu per sonte :)

Albonita
31-01-08, 19:31
VEQ EDHE NJE HER TA KTHEJ KIT DIT TE fUNDIT TE jANARIT . ishte shum dit e mir ...

Sy_kaltra
20-04-08, 17:52
Veq edhe nje her :biggrin:

Diana007
20-04-08, 17:55
VEQ EDHE NJE HER TA KTHEJ KIT DIT TE fUNDIT TE jANARIT . ishte shum dit e mir ...

Kurse un diten e par te janarit ..... hmmmmmmmmmm :cool:

gazi-de
20-04-08, 18:37
Veq edhe njehere pe e pi kete cigare dhe po e gjuj:biggrin: se u hargju:biggrin:

Sy_kaltra
27-05-08, 17:52
Veq edhe nje her :biggrin: jo po,edhe 4 her pasna me hy ne provim :eek:

sunrise
27-05-08, 17:59
ve edhe nje here le te me vije vera kah dera .......:)

emine
27-05-08, 18:17
vetem edhe nje her,,,me shtrengo fort ...pastaj ik po deshe pergjithmone.............

Breshka
27-05-08, 20:18
veq edhe nji her me t'pa tjeter sdu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

selvija
27-05-08, 20:34
Veq edhe nje her ti shof ata sy...

rafet llapjani
27-05-08, 20:37
Veq edhe nje her ti shof ata sy...

QYSH don memi pa syt ma ke kthye shpinen ahahahahhaah

selvija
27-05-08, 20:40
QYSH don memi pa syt ma ke kthye shpinen ahahahahhaahTe shof ne pasqyre shlir dhe paster hahahha kam sy edhe pas koke :eek: a sje tuj mi pa aa hahah:biggrin:

aLbaChiCk
12-09-08, 13:08
Veq edhe njeher te jemi bashk si naten e fundit ne ...... me shum nuk dua

MemphiSx
12-09-08, 13:16
Veq edhe nje her me t'pa qysh t'kom pa sdu sen tjeter :D

Virti
12-09-08, 16:21
ncuk! :cool:

lovely
12-09-08, 21:05
ncuk! :cool:

:rolleyes: :redface: :cool: :tongue:

lyra2
13-09-08, 14:28
Veq edhe nj her..

..jo jo boll, e kam tepru :)

Arkza
13-09-08, 14:39
...........Shkruaj dhe me kaq Jepi Fund ............

selvija
13-09-08, 22:05
:wink::wink:
http://media.imeem.com/p/7aTh0Sn3nz.jpg (http://www.imeem.com/people/_Fvstr3/photo/7aTh0Sn3nz/)

Jana
16-09-08, 12:30
....mu lazrdu..........

mentor*
16-09-08, 14:25
veq edhe njeher me mujt me kthy kohen mbrapa

Rizuana
16-09-08, 16:30
veq edhe njeher me mujt me kthy kohen mbrapa

Pse mentor, a e ke kthy najhere a?:smile:

Buqja_ch
21-09-08, 18:02
.... dua ate dore ta shtrngoi ,, nime sdi qysh po munesh me vozit ti tani ahaha

lovely
21-09-08, 19:37
veq................:p:p

romansa
21-09-08, 20:49
Veq edhe nje her ..perserite..masandej ska nevoj!