PDA

View Full Version : Qfar Harroni Zakonisht kur delni nga Shtepia


Peja-Boy
12-08-07, 19:40
QFAR HARRONI zakonisht kur dilni nga shpia?

Prishtinasja_
12-08-07, 19:42
Mobilin...:redface::tongue:

Peja-Boy
12-08-07, 19:44
Shkrepsen....edhe Qelesat e Baneses

egi
12-08-07, 19:45
Shkrepsen....edhe Qelesat e Baneses

hahahha, a pi gjen banesen e shprazt kur po kthehesh :biggrin:

une hm...veq naj flitore ose najsen per shkoll se senet e rendesishme jo...
veq nja dy her me ka ndodh qe e kom harru kuleten

Paradox_13
12-08-07, 19:53
Oren e dores,kure nuk du ta mati kohen..........

BaNu Ne JeT I sInQeRt
12-08-07, 20:05
zakonisht mobilin.dhe prandaj si gjdoher kthehna prap:rolleyes:

Peja-Boy
12-08-07, 20:06
hahahha, a pi gjen banesen e shprazt kur po kthehesh :biggrin:

une hm...veq naj flitore ose najsen per shkoll se senet e rendesishme jo...
veq nja dy her me ka ndodh qe e kom harru kuleten

Teknika po Perparon hahaha por po duhet 70 euro per ti thirr ne telefon ata qe mundi ti hapin dyert e Blinduara !!
Ktyneher ka qen ma mire se ke pas nje mundesi per tu fut ne banes e tash problem edhe per ti thy gjerat po kushtojn !!

Hahaha, Fletoret e Librat sjan edhe aq me Rendesi qka me ju bo Cigareve e Shminkave, po i harrove i humb dy ore mesimi per tu kthyer e marr se ??

egi
12-08-07, 20:13
Teknika po Perparon hahaha por po duhet 70 euro per ti thirr ne telefon ata qe mundi ti hapin dyert e Blinduara !!
Ktyneher ka qen ma mire se ke pas nje mundesi per tu fut ne banes e tash problem edhe per ti thy gjerat po kushtojn !!

Hahaha, Fletoret e Librat sjan edhe aq me Rendesi qka me ju bo Cigareve e Shminkave, po i harrove i humb dy ore mesimi per tu kthyer e marr se ??

hahahha a ki ballkon? mundesh prej ballkonit me hi mbrenda ahhahhha:tongue:

ajiii qka ke than shminkat hahhaha nuk po me duhen ne shkoll keto..ngjyhna
boll :biggrin:

LABI
12-08-07, 20:14
Telefonin, kuleten, qelsat...

Shpesh me bjen te kthehem dhe te verifikoj a kam mbylle deren e banesese...

lyra2
12-08-07, 20:15
Lulen edhe tentenet........

Peja-Boy
12-08-07, 20:19
hahahha a ki ballkon? mundesh prej ballkonit me hi mbrenda ahhahhha:tongue:

ajiii qka ke than shminkat hahhaha nuk po me duhen ne shkoll keto..ngjyhna
boll :biggrin:

Kam edhe Ballkon, por prap se prap per te dal ne ballkon e kam daljen nga dhoma ne ballkon edhe prap dera mbyll....Tash po e shti qelsin ne kuti te Cigareve se Cigaret si harroj kurr !!

luckyman
12-08-07, 20:23
Lulen edhe tentenet........hahahahah.....une shpesh e harroj krruten!

Zana_ch
12-08-07, 20:39
ēelsat e scooterit ( kur iki per ne shkolle)

rovena
12-08-07, 21:11
Telefonin dhe syzet e diellit!

rilinda
12-08-07, 21:41
Interesant sa harrestarė ēenkeni! :tongue:

Unė, kur dal nga shtėpia nuk harroj asgjė, po kur dal nga vetura, harroj t'i fik dritat :mad:

Arkza
14-08-07, 17:03
Hahahhahahahahaha Rilinda , Inatresant eshte kjo teme ka kohe qe punoj shume shuem Rralle Ndodhe te Harroj diqka ne Shpi , edhe qka harroj harroj gjerat palidhje P.SH nuk blje un qese per Borllog po i parre Prej shpis te Vejtrra e ato me se Shumti Harroj :biggrin:

gazi-de
14-08-07, 20:19
po me vjen marre me tregu qy..hahahhaahhahahahahahahahahhaha

14-08-07, 20:36
Perveq ferkemve t'komve qe gjith i harroj edhe ORbitat se pa ta smuna amo i harroj tani duhet me ble mu ka bo te shpia plot orbita :D

Peja-Boy
16-08-07, 19:59
Interesant sa harrestarė ēenkeni! :tongue:

Unė, kur dal nga shtėpia nuk harroj asgjė, po kur dal nga vetura, harroj t'i fik dritat :mad:

Hahahah e me bo me i harru qelsat e Vetur si do hysh me i fik Dritat, se Zakonisht Veturat e Ks e kan Zentralen e Dyerve te prsht e nganjeher edhe vetvetiu mbyllen dyert !!

Peja-Boy
16-08-07, 20:00
Bojlerin po e harroj Ndez marova tu Pagu Rryme !!

Malsori-Makaveli
16-08-07, 20:04
Me ju than LAMTUMIR se n`doshta nuk Kthena ma!

rilinda
17-08-07, 11:20
Hahahah e me bo me i harru qelsat e Vetur si do hysh me i fik Dritat, se Zakonisht Veturat e Ks e kan Zentralen e Dyerve te prsht e nganjeher edhe vetvetiu mbyllen dyert !!Nc, nc, nc... hala nuk m'ka ndodh mi harru qelsat, po edhe mi harru, se kom problem se babi e ka kopjen tjetėr, e veē ni xėrr n'telefon edhe vjen :biggrin:

Elina
17-08-07, 11:29
Kam zakon te keq se rralle me ben vaki mos me e harru telefonin...:rolleyes: :redface:

aLbAnIa_gIrl
17-08-07, 14:28
celsat i harroj gjithnje

Murgesha
17-08-07, 15:05
Qelsat e makinės, kuletėn, mobilin. Mė sė keqi e kam kur harroj cigaret dhe nisem me makinė duke menduar se kuletėn e kam me vete ahhahahaahahahahaha.

Arkza
17-08-07, 15:07
Qelsat e makinės, kuletėn, mobilin. Mė sė keqi e kam kur harroj cigaret dhe nisem me makinė duke menduar se kuletėn e kam me vete ahhahahaahahahahaha.Hhahahahahahahahahhahahahahah Murgesha shume sene po Harrojshe bre phaaaaaaaaaa hahahhahahahahahahahha qka me ke shti me kesh ani Ku po don Grujo pa Kulet a !?

Murgesha
17-08-07, 15:12
Hhahahahahahahahahhahahahahah Murgesha shume sene po Harrojshe bre phaaaaaaaaaa hahahhahahahahahahahha qka me ke shti me kesh ani Ku po don Grujo pa Kulet a !?

Ha,ahhahaha Arkza pa kulet ja baj disi, por po mė dhimbsen paratė qė po i paguaj kur spo e kam Patentėn me vete, e ajo gjithnjė ėshtė nė kuletė hahahahahahahahahaha

SANTANA-29
17-08-07, 15:47
Met ae dini pse me rrin ne dardani,,,,hahahahahahahahahahaaa:tongue:

Arkza
18-08-07, 17:41
Ha,ahhahaha Arkza pa kulet ja baj disi, por po mė dhimbsen paratė qė po i paguaj kur spo e kam Patentėn me vete, e ajo gjithnjė ėshtė nė kuletė hahahahahahahahahahahahahahahahha Valla kjo eshte edhe me Keq po Pse keshtu Harroni Kaq Shume se !!! Ma Shum me Qudini se pe Marrum Shembull po don me shku me Ble diqka e he pra Ku po Don pa Kulet Plus Kesaj edhe Shum sene te Tjera me Harru Phaaaaaaaaaaa valla shume Qesharake ........:biggrin:

~AmaZonA~
18-08-07, 17:43
Jo shpesh por vetem shishen me uje ndodhe qe ta harroj por nuk ka rrezik mundem edhe pa uje deri sa te kthehem ose me duhet me ble rruges hahahhh

Arkza
18-08-07, 17:46
Jo shpesh por vetem shishen me uje ndodhe qe ta harroj por nuk ka rrezik mundem edhe pa uje deri sa te kthehem ose me duhet me ble rruges hahahhhHahahahhahaha Vendase Kjo eshte e Thjesht sis se sa per Uje e Blen qdo Hap e Ki para syve Po Kjo se pa Kulet e pa shum sene hahahaha oo jam Shkri tu kesh me kete Dreq he hahahahhaha :biggrin:

~AmaZonA~
18-08-07, 18:05
Hahahahhahaha Vendase Kjo eshte e Thjesht sis se sa per Uje e Blen qdo Hap e Ki para syve Po Kjo se pa Kulet e pa shum sene hahahaha oo jam Shkri tu kesh me kete Dreq he hahahahhaha :biggrin:
hahahhahhahah Arkza une te dera edhe nje here e kontrolloj qanten ne e kam marr kuleten,qelsat edhe telefonin tjerat pak rendesi kan hahahaah

egi
18-08-07, 19:41
kryesorja mend mos i harroni, mos gaboni mi harru heheh :tongue:

18-08-07, 19:43
egi i ka harru ni her per qato po na kshillon neve (hajgare):D:P

egi
18-08-07, 19:50
egi i ka harru ni her per qato po na kshillon neve (hajgare):D:P

hahahahhaha jo jo se kam prej pervoje
veq mu me thojn prindit si preventiv hehehhehhe

Kavaleri
23-08-07, 12:46
Cigaret ose shrepsen ose te dyat ka i her.
Natelin, qika mos thirrni pa ju cingrat hahah.
Harroj shumqka jam plak hy gati gati 30,000 t`kalume.

Arkza
23-08-07, 12:52
hahahhahhahah Arkza une te dera edhe nje here e kontrolloj qanten ne e kam marr kuleten,qelsat edhe telefonin tjerat pak rendesi kan hahahaahHahahahahha Vendase un qata skam qef me i Ndrru Qantat se keshtu po me duhet me i Mbajte Krejt qka kam aty nne Tjetre Qant e keshtu ma mir veq njo e Blje te Thjesht Modeste dhe qe me pershatet me gjitheqka dhe i kam krejt senet me veti .....:biggrin:

Gjumashja
28-11-07, 00:56
deren hapun .................. . .

Krokodilli
28-11-07, 02:14
telefonin, qelsat dhe kuleten nuk i harroj kurr, por opangat e gomes nganjehere i la para deres e nisem me dal , vetem kur te jam ne kerr duke vozit me kujtohet opangat e gomes qe i kam harru

jadore
28-11-07, 12:43
syzet , celsat , canten ,telefonin kurr nuk i harroj ..
shkrepse kurr ne jete nuk mbaj ,cigaret dhe kuletat i deponoj ne qdo skut , shtepi , auto , zyre, pra kam rezerve nuk thuhet qe mbes keq ne situata ..
por, gjithnje me ndodh ..
..pasi nisem dhe bej disa km , te kthehem dhe te marr aktet (canten) e dokumetacionit ne terminet qe kam ,( kesaj asesi te ja bej nje zgjidhje ..

Arkza
28-11-07, 12:48
Ooooo Zottt Kurr asgje Nuk Harroj e Shkreta ! Per veq kur me Hargjohet Sheqeri e S'muj te rri Hiq ne Pune pa Kafe .......:mad: :biggrin:

Estella
28-11-07, 14:42
telefonin kaiher e harrojjjjjj :(((((

aLbaChiCk
28-11-07, 16:00
Zakonisht nuk harroj asgje e dje kam harru me vesh xhemperin kam dal me shku ne pun me pizham kur shkova te kerri e pash se mkish dal mbi jakne cncnccncn

Estella
28-11-07, 16:03
Zakonisht nuk harroj asgje e dje kam harru me vesh xhemperin kam dal me shku ne pun me pizham kur shkova te kerri e pash se mkish dal mbi jakne cncnccncn


ahahahah a si desh pizhamet ti a ahahahahahaha:P

aLbaChiCk
28-11-07, 16:05
ahahahah a si desh pizhamet ti a ahahahahahaha:P

Kur jam ne shpi veq ne pizhame rri e kur dal po ama harrova hahhaa po skam faj moj se me sabah mu desh ftoht qy :biggrin:

Estella
28-11-07, 16:07
ahaahah mire qe spake shku ne pune me pizhame :P

aLbaChiCk
28-11-07, 16:08
ahaahah mire qe spake shku ne pune me pizhame :P

hahahhahahahhahahaahha me shkru "Bild" per mu hahahahaahahhaah

SANTANA-29
28-11-07, 16:09
,QELSAT ,,,, Ma shum rri jasht se mbrenda,,,hahhhahhhahhahahahha:tongue:

aLbaChiCk
28-11-07, 16:11
,QELSAT ,,,, Ma shum rri jasht se mbrenda,,,hahhhahhhahhahahahha:tongue:

Hahahahahaahh qata po vijshe shpesh me nejt te une se pi harrojshe qelsat ti a hahahahahah pershendetje per ty SANTANA-29

SANTANA-29
28-11-07, 16:13
Hahahahahaahh qata po vijshe shpesh me nejt te une se pi harrojshe qelsat ti a hahahahahah pershendetje per ty SANTANA-29

Halo Alba,,,,,plot sherre je pse po ju tregon te gjithve,,,hahahahahahahahha

aLbaChiCk
28-11-07, 16:15
Halo Alba,,,,,plot sherre je pse po ju tregon te gjithve,,,hahahahahahahahha

hahahaahahahaah uppssss kuku qyqe harrova :biggrin: Mazi skan mem lan qikat rahat tash tum vet per ty hahhhahaha

Estella
28-11-07, 16:15
[quote=aLbaChiCk]hahahhahahahhahahaahha me shkru "Bild" per mu hahahahaahahhaah[/quote

ahahahahhahaah

Lona
30-11-07, 15:02
Uff shpesh e haroj mobilin qe me duhet me se shumti, kur mbese vone tu shpejtu e haroje !!

Gjumashja
30-11-07, 15:23
sot harrova qilsat edhe ja pash hajrin shume mbeta jasht . . .

DEA
30-11-07, 15:29
Kur e kam pi Cigaren gjithmon harrojsha me i marre me veti kur dilsha, me duket qe kishte qene sinjal me e lone!!!!

Lijanna
30-11-07, 23:07
Bash u bo mire kohen e fundit spo harroj sdi qka mka gjet, perpara harrosha shume

psh kur shkosha ne shkolle shpesh me ndodhke ma harru uniformen, e tani u dojke naj shoqe prej dritares me ma qit uniformen e vet, se nuk na lishin profat me hi ne shkolle pa to....(palidhje do si mantila i kemi pas :P)

rilinda
30-11-07, 23:38
Interesant sa harrestarė ēenkeni! :tongue:

Unė, kur dal nga shtėpia nuk harroj asgjė, po kur dal nga vetura, harroj t'i fik dritat :mad:

Sherri i qetyne dritva qė ja kom harru sot dhez, mu desht me ardh n'shpi n'kam se nuk dhezke kerri ma :mad:

luckyman
04-12-07, 21:27
Keset ,kur dal me ble diēka !!!!!!!!!!!!!!

Guri i madh
04-12-07, 21:31
une telefoni e harroj edhe oren e dores

vjeshta
04-12-07, 22:17
Zakonisht e harroj telefonin ,ose kur me bjen ndermend per te eshte gjithemon i zbrazur ...por me ka ndodhe qe i kam harru edhe kėpucat....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif :tongue:

Ma-Origano
05-12-07, 15:16
un zakonisht harroje celularin edhe gjera tjera,,,

mentor*
06-12-07, 00:58
une e harroj me mshel deren me qels

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-12-07, 09:04
Zakonisht harroj diqka....:rolleyes:
edhe tash kam harru se shka po harroj zakonisht :biggrin:

Dukagjinas_i
06-12-07, 09:30
Me i marr qelsat e vetures !

Virti
06-12-07, 14:39
... kepucat! :biggrin:

^katunari^
06-12-07, 14:41
Harroj me e rrehe hanumshahen , se pa e rrehe mire , i shkon menja me e ba naj budallaki:smile:

lazdrani
06-12-07, 14:57
Asgje.........haaaaaa

Amina
06-12-07, 17:42
Celularin ..... ncnnccnnc

Diana007
06-12-07, 17:59
Telefonin :tongue:

MemphiSx
06-12-07, 19:29
Qelsat e vetures,edhe kur te dal prej shpis edhe kur te dal nga restoranti apo kafiterit apo ku te jom!

selvija
06-12-07, 20:14
Qelast e shtepis edhe si shpesh harroj ,,dhe me ka ndhe njeher qe gjella shkrum me ka bere:eek: ,,ose jam met jashte me ore te shumta deri sa kan ardhe te hapin deren mirmbjtsit e banesave,,dhe plus nuk me kan qel deren pa leter njofim phaaa katastrof jam me qelsa ahahaha...:rolleyes:

Prishtinasja_
07-12-07, 13:56
Kohen e fundit pi harroj si shpesh qelsat e punes....:redface::rolleyes:

Diana007
07-12-07, 14:38
Kohen e fundit pi harroj si shpesh qelsat e punes....:redface::rolleyes:

Mos i harro .... se nje kolege shpesh i harrojke edhe brenda ne zyres bash ate dit kur kisha pushim un e ma prishin gjum me ardh me i marr qelsat..... e mos ja ben eedhe i nakujt keshtu ahahahahhahaahhaha

Prishtinasja_
07-12-07, 14:42
Mos i harro .... se nje kolege shpesh i harrojke edhe brenda ne zyres bash ate dit kur kisha pushim un e ma prishin gjum me ardh me i marr qelsat..... e mos ja ben eedhe i nakujt keshtu ahahahahhahaahhaha

Hahha...jo jo ashtu nuk me ka ndodh...mi bo telashe edhe koleget e punes !:tongue:

Por e bona babin telashe se ..:rolleyes::smile:

BE LK
07-12-07, 14:45
Une zakonisht harroj Celularin dhe USB-ne.

LuLjaa
10-12-07, 01:02
Ferkemat oooo ............

lyra2
10-12-07, 10:04
Krrabezat .................................

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-12-07, 10:27
Krrabezat .................................

:biggrin: :tongue: hehehehehe mir mir qe te bika ndermend me i mar:smile:

lyra2
10-12-07, 10:34
:biggrin: :tongue: hehehehehe mir mir qe te bika ndermend me i mar:
....po qysh jo mojjj ,po a don dicka per qeiz te thuri me krrabeza:biggrin: :wink:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-12-07, 10:38
....po qysh jo mojjj ,po a don dicka per qeiz te thuri me krrabeza:biggrin: :wink:

Kam nevoj per qeiz se nuk ikam ba ende te gjith... mem ba sadopak ishte kan mir moj hahaha

lyra2
10-12-07, 10:40
Kam nevoj per qeiz se nuk ikam ba ende te gjith... mem ba sadopak ishte kan mir moj hahaha

...veq fol,krrabzat ne dore i kam,hajde kush ck adon ....veq ty nje her cka ...fol fol de ma :biggrin:

Albonita
10-12-07, 12:24
Si gjith Cigaret me shkreps .....

rilinda
18-12-07, 18:19
Si gjith Cigaret me shkreps .....

I harrofsh gjithmonė!

gazi-de
18-12-07, 18:58
shum gjera vetem cigaret kurr..ahahahah

Dardan Kastrati
18-12-07, 20:38
Ēelesat ma se shumti i harroj se kam shume ahahaahahahhahaha

L~Nora
18-12-07, 20:51
MSN QELL E HARROJ SAKONISHT VALLA:biggrin:

DritonPR
18-12-07, 20:52
MSN QELL E HARROJ SAKONISHT VALLA:biggrin:

garant se e harron edhe fotografin e Gazit ne shpi :biggrin:

*B*u*K*i*
18-12-07, 20:53
me dit ju qka harroj un ma mir spo ju kallxoj hiq hahaha

*B*u*K*i*
18-12-07, 20:53
NORA kur del nga shpija po harrojshe boll ahhaha

*B*u*K*i*
18-12-07, 20:54
e harroj patentin qeol se pritoj me mshel e gjith shokt ma qesin nermend

*B*u*K*i*
18-12-07, 20:56
norra po harrojshe bolll kishe ma shum

L~Nora
18-12-07, 20:59
garant se e harron edhe fotografin e Gazit ne shpi :biggrin:

hahahahahha driton hahaha jo unazen upppsss:tongue:

Albonita
22-12-07, 09:36
I harrofsh gjithmonė!Aahaha Rilinda i harroj por prap i kthena i marr hahahaa se sban hiq hhahhaha a deshte nje Cigare nga une banum shoqri :smile:

qika_pejes
22-12-07, 14:16
qelsin valla shpesh.............

LuLjaa
22-12-07, 18:47
qika_pejes, cilin qels bii :||

Une sen s'harroj para se me dal kthena kontrollona edhe ni here
a i kam krejt haletet me veti a jo tani nisna..

Mushtishti
23-12-07, 04:25
qika_pejes, cilin qels bii :||

Une sen s'harroj para se me dal kthena kontrollona edhe ni here
a i kam krejt haletet me veti a jo tani nisna..


Ti Mund te harrosh ndonje gje qe ste Kujtohet :P

Ma-Origano
23-12-07, 08:36
celularin dhe gjera tjera

LaCoStA
28-12-07, 06:52
Une harroj me ju kallzu te shpis qe dola hahah

Dreni30
31-12-07, 03:47
Njeren qerap e mbathi e tjetren ne xhep, hahahahahahaahahah

BE LK
31-12-07, 09:52
me kujtohet njehere qe nje shoku im kur zgjohet ne mengjes ishte ora 8.30, dhe ishte vone per shkolle, ne moment duke u bere gati veshen kepucet dhe ne pantallona te shkurter sikur po flinte doli per me shku ne shkolle, ishte dimer kur e kam pare kam ra barkas tuj qesh, ndoshta kjo ka qene hera e pare dhe e fundit qe une qesha aq shume me te.

e thashe kete kujdes se mos ja beni dhe ju keshtu.http://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

Gjumashja
31-12-07, 18:04
sonte kam harru me dal... ama paska kohe...

BE LK
01-01-08, 20:17
sonte kam harru me dal... ama paska kohe...
ej ku don me dal ti moj. a?? hahhahahahahahahha

Kujdes se po te bie noj shashke nga koka. hahahahhaahaha

se pastaj harron rrugen me ardh te shpia hhaahaha

Cia-Ferizaj
01-01-08, 23:55
harroj kepucat mi marr...e dal dathe

LaCoStA
04-01-08, 05:24
harroj kepucat mi marr...e dal dathe
Pse spo kallzon qe shpesh del ne pune pa revole hahaha

Najher me ban vaki edhe telefonin me harru , veq em bjen men shpejt e kthena e marr

sunrise
04-01-08, 10:55
harroj.... zakonisht qelsat edhe telefonin...

mentor*
12-01-08, 00:12
kuleten e harroj ..............................

halla e madhe
25-01-08, 20:19
dimrit i harroj dorezat,veres i harroj syzat e diellit:biggrin:

selvija
25-01-08, 20:30
Nganiher po harroj kuroren...po kam frik se po ma vidhin keto.. xhelozkatttt...veshta sidomos..gati miju rrriinn...:tongue:

halla e madhe
25-01-08, 20:32
Nganiher po harroj kuroren...po kam frik se po ma vidhin keto.. xhelozkatttt...veshta sidomos..gati miju rrriinn...:tongue:

m'ke dallashit sonte oj Selvije,cila je moj ne avatar,mbretersha Selvija apo bija saj Viktoria?:biggrin:

selvija
25-01-08, 20:37
m'ke dallashit sonte oj Selvije,cila je moj ne avatar,mbretersha Selvija apo bija saj Viktoria?:biggrin:Jo moj une jam selvija,,por teshat e se bijes mi ka dhurue per keshtjelle...a po me njeh halle aaa a ke syzat qatu ngat ngjiti sa per mem shikue me mire ,..hahah:tongue:

halla e madhe
25-01-08, 21:03
Jo moj une jam selvija,,por teshat e se bijes mi ka dhurue per keshtjelle...a po me njeh halle aaa a ke syzat qatu ngat ngjiti sa per mem shikue me mire ,..hahah:tongue:...po de, u habita, ne foto eshte Viktoria e me emer je Selvija jone, thashe me veti a thu Selvija jone qenka bere mbretneshe:biggrin: syzat i mbaj ONLINE moj virone..hahahaha

Trina_1
09-12-08, 19:06
Jam shum e kujdeshme .... asgje :biggrin:

Jana
09-12-08, 19:28
Ndodh nganjeher kur i ndrroj Qantat kshtu shpejt e shpejt me harru diqka...

Alkimisti_ch
09-12-08, 22:16
Une shpesh e harroj mobilin veq kam pershtypje qe shume shqiptar i harrojne grate e tyre ne shtepi...hahahah mos me keqkuptoni ju qe jeni te martuar...heheh (:

desert
09-12-08, 22:23
kuleten, qelsat dhe telefonin

Oqeani
09-12-08, 22:26
KArten e punes - kur nderroj pantollonat !

Albonita
09-12-08, 22:29
Jam shum e kujdeshme .... asgje :biggrin:Lumja ti hoo ..une gjith i harroj cigaret por prap kthena i marr....e dhezi Auton, deri sa te nxeht Auto.. tamon kthena ,, hahahahhahahahahaha

Penelope
12-12-08, 23:30
zakonisht i harroj qelsat...e tani kam hall te madh si te hyj brenda nese askush seshte aty...ose kuleten e parave. qka nuk harroj kurre eshte telefoniiiii

Estella
12-12-08, 23:32
edhe un kam problem me qelsa shumeee i harroj gjithkah

shfletuesi_
12-12-08, 23:35
Une shume here jo por qdo dite harroj ti Lidh tojat e Kepucave.....

emine
12-12-08, 23:38
buzkuqin,dejm e harroj (e fare dalt)

shfletuesi_
12-12-08, 23:42
Uh nime t'ju tregoj nganjehere harroj edhe te vishem, dal me pixhama...

emine
12-12-08, 23:44
Uh nime t'ju tregoj nganjehere harroj edhe te vishem, dal me pixhama...
lej edhe qato ne shpi se dukesh ma simpatik masandej:p

Prishtinasja_
15-12-08, 11:14
Kohen e fundit dorezat :redface:

shfletuesi_
15-12-08, 11:45
lej edhe qato ne shpi se dukesh ma simpatik masandej:p

Po harroj kur po zgjohem... Nese do bija pa Pixhama atehere do dilja ashtu.... hahaha Sepse harroj qe s'jam i veshur...:biggrin:

thellenza
15-12-08, 19:02
qelsat edhe mobilin.

Oqeani
15-12-08, 19:35
Shallon kohen e fundit - edhe pse nuk me duhet aq !

Dreni30
15-12-08, 19:39
Asgje, krejt cka me duhen i marr me vetiiiiiiii, harroj edhe najhere vetem.
hahahahaahhahahaahahahahahahah

Virti
22-12-08, 17:22
... harresat! :cool:

Peja-Boy
05-07-09, 17:57
Tu u ngut per pune gjdo dite harroj diqka !!

Gjumashja
05-07-09, 20:27
ata qe m`duhet mas shumt ie harroj gjithe

aLbaChiCk
05-07-09, 20:38
Kohen e fundit qerapat :tongue: :tongue:

thellenza
06-07-09, 15:31
telefonin & qelsat.

LuLjaa
07-07-09, 12:05
aaa sen s'po harroj tybe, tanat senet me veti pi marr :P

shfletuesi_
07-07-09, 12:14
Koheve te fundit po harroj te krihem......

Idila
07-07-09, 12:21
Koheve te fundit po harroj te krihem......
S`ka rėndėsi nėse krihesh, edhe ashtu tė kreh puhiza verore! :biggrin:

P/s. Ku je bre ti? Tė pėrshėndes!

shfletuesi_
07-07-09, 12:27
S`ka rėndėsi nėse krihesh, edhe ashtu tė kreh puhiza verore! :biggrin:

P/s. Ku je bre ti? Tė pėrshėndes!


Eh Ja Ku jaaaaam.... ( kjo eshte e marrur nga kenga e ardite gjebres )

Po rreth e rrotull nga tjeter....


Koheve te fundit po harroj... te ha 3 here dite buke :(

Idila
07-07-09, 12:32
Eh Ja Ku jaaaaam.... ( kjo eshte e marrur nga kenga e ardite gjebres )

Po rreth e rrotull nga tjeter....


Koheve te fundit po harroj... te ha 3 here dite buke :(
Njė plus pėr ty, nė kėtė rast pėrfiton tė mbash vijėn e trupit ...:biggrin:

Si the ti? Ardit Gjebrea - Ja ku jam (http://video.google.com/videoplay?docid=-6001502415546112314) :)

shfletuesi_
07-07-09, 12:40
Makina e Memories spo mban mend mjaft hahahah.... ja pse po harroj koheve te fundit ( edhe kjo eshte e Ardite Gjebres )

Qika^Me^Kule
09-07-09, 18:02
une teper e holl pi mendve e shpesh her me ndodh ta harroj qelsin e kerrit,,, se pa te skam ku shkoj,,, :biggrin:

Kaqanikasja
11-07-09, 12:48
telefonin

pirro
11-07-09, 13:52
Me ju tregu qe shkova, harroj!

Ignis
11-07-09, 14:00
Zakonisht dhe gjithmonė harroj ju!!!

pirro
11-07-09, 16:20
Zakonisht dhe gjithmonė harroj ju!!!

Pse a na mban mend najhere aa??

emine
13-07-09, 23:15
shkrepsen :rolleyes:

thellenza
13-07-09, 23:17
qelsat edhe mobilin.
telefonin & qelsat.

keto dyja qe i paskam shkru dupllo, ncncn hahahaahah, :rolleyes:

Makresh
13-07-09, 23:18
keto dyja qe i paskam shkru dupllo, ncncn hahahaahah, :rolleyes:

dmth, me dasht me thirr naj antar te forumit s'po mujshe :biggrin:

thellenza
13-07-09, 23:23
dmth, me dasht me thirr naj antar te forumit s'po mujshe :biggrin:kur nuk ta kem handy-n me vete dmth se nuk munda me thire askond...mire ia qellove :biggrin:

uck_aksh
14-07-09, 01:46
kur dal nga shtepia gjithmon e harroj mobilin

speci
14-07-09, 06:51
harroj me i fsheh kepucat:biggrin:

rafet llapjani
14-07-09, 07:51
Gugjumin me bjen ne mend kur i shoh qe dhit po marin yrysh anash du mi gjue gugjum kur kqyri skom kurgju ne dor ahaghaghaghaghaghaghaghaghahgaghaghghahagahgghahga ghahgahgagha

shfletuesi_
14-07-09, 07:54
shpesh mi vesh teshat mbare.... gjithe mbrapsht i veshi

rafet llapjani
14-07-09, 07:57
shpesh mi vesh teshat mbare.... gjithe mbrapsht i veshi

ahahahahhahaahhahahahh o ti edhe naj dit ki mi ngjit gaqicet ven kapuqi ne krye ahaghaghaghaghaghahghagahahahgh

romansa
14-07-09, 08:00
ahahahahhahaahhahahahh o ti edhe naj dit ki mi ngjit gaqicet ven kapuqi ne krye ahaghaghaghaghaghahghagahahahgh
hahah ne vend te helmetes,se ky po udhetojke me motorr ahahha

rafet llapjani
14-07-09, 08:02
hahah ne vend te helmetes,se ky po udhetojke me motorr ahahha

aghaghahaghaghaghaghaghghaghaghaghaghagh po ghaghahgghaaghghahgghaghaghagh ishalla si ka tangerka se me kan bokse schortc ska der aghaaghaghaghghaghaghgh

romansa
14-07-09, 08:06
aghaghahaghaghaghaghaghghaghaghaghaghagh po ghaghahgghaaghghahgghaghaghagh ishalla si ka tangerka se me kan bokse schortc ska der aghaaghaghaghghaghaghgh
hahha
o plaq ti sa kam qesh ahhaahhaha

Giovanni
14-07-09, 08:26
Shume shpesh e mbylli deren dhe i harroj qelsat ne der perjashta hihihihhii

Diana007
17-12-09, 13:50
Moti nuk kam harru asgje :tongue:

premium
17-12-09, 13:53
... dokumentet e dromės .

roadrunner
17-12-09, 14:09
Zakonisht ne mbramje i fus te gjitha ne qante, dhe te vetmin gje qe mbaj ne dore eshte qelesi i vetures :D. Dmth nuk harroj shpesh :D

SANTANA-29
17-12-09, 15:17
Niher mir jam spo harroj,qka me harru se,:biggrin:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/de/thumb/f/f2/Zelle_in_Alcatraz.jpg/180px-Zelle_in_Alcatraz.jpg

Qika_DugagjiniT
17-12-09, 16:14
Üna s harröj kürrgjö hiq se vet jöm e meqme pür qata:biggrin: krejt sendet mas vetit i marr:tongue:

LaCoStA
17-12-09, 18:09
Une kur dal prej shpie, shume rrall m'ban vaki me harru telefonin, e ka t'kthena me ardh n'shpi, zakonisht harroj me ble qka m'porositin prej shpie :smile:

LuLjaa
18-12-09, 00:09
Une kur dal prej shpie, shume rrall m'ban vaki me harru telefonin, e ka t'kthena me ardh n'shpi, zakonisht harroj me ble qka m'porositin prej shpie :smile:

Shkruj n'leter mos harro qyhh

... sen s'harroj, ato qe e kam njejt mi marr me veti i marr se ma heret i baj gati

premium
18-12-09, 13:59
Shkruj n'leter mos harro qyhh

... sen s'harroj, ato qe e kam njejt mi marr me veti i marr se ma heret i baj gati
.. po' edhe letrėn me bo mi harru??

Fshatari
18-12-09, 14:40
Sapo dal nga shtepia, harroj qe kam shpi...!

Agolli
18-12-09, 14:41
t'i d'ves femrat se cilla ke ti!? :confused: :biggrin:

Qika^Me^Kule
16-01-11, 13:49
une teper e holl pi mendve e shpesh her me ndodh ta harroj qelsin e kerrit*** se pa te skam ku shkoj*** :biggrin:

Plus tel.... ku te jem mysafir.... aty e la....

Hajra
16-01-11, 14:15
une shpesh harroj ku e pata njet me shku hahahah....

turisti
16-01-11, 14:45
Kur dal e harroj vetveten :biggrin:*hhahahahahahahahahahahahahahaha

Murgesha
16-01-11, 14:48
Kur dal e harroj vetveten :biggrin:*hhahahahahahahahahahahahahahaha


E me kon po del pastaj?

Antika
16-01-11, 15:57
E me kon po del pastaj?

Kqyra cka ke harru *thahs mos kam une me veti :)

Oqeani
16-01-11, 15:58
Ja po dal por nuk mendoj se kam harruar diēka !

Murgesha
16-01-11, 16:42
Kqyra cka ke harru *thahs mos kam une me veti :)


vallahi moj Antika mos ma zin pėr tė madhe; kohėve tė fundit po harroj edhe ēka jam duke harruar ha*hahahaahahahahahaha

emine
16-01-11, 16:47
burrin e msheli mrena hahahahahahhhhahahahhahah*gjeth harroi trullanin me marr me vehti:biggrin:

Daglasi
16-01-11, 17:56
Shkrepsen.:biggrin:

Janna
16-01-11, 21:39
Shkrepsen .. prandaj i mbaj ne qant nga 2-3

shfletuesi_
16-01-11, 23:02
....Nuk vuaj nga amnestezia

LaCoStA
17-01-11, 13:23
Shkrepsen .. prandaj i mbaj ne qant nga 2-3

Duhangjia i fort i bon kto sene :biggrin:


Une kur dal prej shpie* harroj qka kom harru n'shpi :biggrin:

Diana007
23-01-11, 10:57
Koheve te fundit veq telin :rolleyes:

emine
23-01-11, 17:49
nanen harroi em marr me vehti

Peja-Boy
23-01-11, 21:38
Cigaret ...

rafet llapjani
23-01-11, 21:53
Me flejtttttttttttt

AliSia
31-01-11, 23:13
Cilat jane tre gjerat qe nuk do harronit ti merrnit para se te dilni nga shtepia?


Nuk e di a ekziston e njejta teme..??

lovely
31-01-11, 23:17
nuk di as une* veq mire bone qe e qele :biggrin:

cigaret* telefonin* kuleten..

AliSia
31-01-11, 23:19
nuk di as une* veq mire bone qe e qele :biggrin:

cigaret* telefonin* kuleten..


Beee ku ja paske qelluar si une breee...?!:biggrin:

MemphiSx
31-01-11, 23:41
Telefonin*qelsat e vetures edhe ni luge t'makiatos :P

jEtA_1
31-01-11, 23:43
Qelsat * telefonin *kuleten

Peja-Boy
31-01-11, 23:44
Pantollat* Bluzen edhe Pumat :smile:

Qika^Me^Kule
14-09-11, 19:21
Jo une nuk harroi , jam e pa harrueshme :biggrin:

King Street
23-05-12, 10:29
telefonin .. pa ate smuj me paramendu jeten .. shpesh here mendoj qka kan ba t'paret tone pa telefona :P

emine
23-05-12, 16:13
Ato qka i takojne jetes sime private i la grumull ne shpi( me qellim) dhe kure vij ne shpi i harroi te dera e punes kur dal gjitha ato qka aty ndodhin,,,,

Stuhi Rere
23-05-12, 16:48
telin.......

emine
23-05-12, 16:50
telin.......

a me tela funksiononi ju??

Zero Cool
23-05-12, 16:51
telin.......

une kabllin :biggrin:

Stuhi Rere
23-05-12, 16:53
une kabllin :biggrin:

a ti ma ki marr aa qe spom ban tele.. :biggrin:

Zero Cool
23-05-12, 16:55
a ti ma ki marr aa qe spom ban tele.. :biggrin:


Mpo, po ta jap gjysen se o ka`m vyen
:biggrin:

qysh stbani, a folem pak ma heret :tongue:

Stuhi Rere
23-05-12, 16:56
po jo teli me gajtan ska ba ka ba veq hendi :p

Zero Cool
23-05-12, 16:58
po jo teli me gajtan ska ba ka ba veq hendi :p


ahgaghhgahgaghahghgahaha ani me gajtan,

qe qka harroj:
shpesh i harroj qeto fjalet e vjetra :eek:

Stuhi Rere
23-05-12, 17:00
ahgaghhgahgaghahghgahaha ani me gajtan,

qe qka harroj:
shpesh i harroj qeto fjalet e vjetra :eek:


po de me gajtan i thojna na :tongue:kajhere harroj mi pastru dhomt :D

tipi engjellor
23-05-12, 17:01
po e dini qfare harroj kur me porosisin se qka me ble nganjehere......njehere me ka ndodhe qe kam harru kuleten ne shtepi e aq me keq nga gjysma e rruges me eshte desht me u kthy e aq me keq hahahaha edhe vetura me pak benzin e smundesha ta mbush benzin pasi qe nuk kisha me vete para.....e duke u munduar ne nje pomp benzine po ishte e kote ta bindja ate ....po dikur mbas nje diskutimi e binda e ja lashe telefonat aty ne pomp hahahahaha e mbusha benzin e u ktheva ne shtepi......dhe morra kuleten e i ktheva parate atij ne pomp............

Fshatari
23-05-12, 17:56
...shtepinė!

LuLjaa
23-05-12, 18:10
...shtepinė!


Hahahahahaaaa , edhe une poe :biggrin: edhe ferkemat besa :cool:

Albonita
23-05-12, 20:46
Cigaret me gjith shkrepse:mad:, mbasi te hypi ne Auto , dal perseri mi marre, sepse nuk MUNDEM me vozite pa pas cigin afer!:smile:

Diana007
23-05-12, 20:48
Cigaret me gjith shkrepse:mad:, mbasi te hypi ne Auto , dal perseri mi marre, sepse nuk MUNDEM me vozite pa pas cigin afer!:smile:


Po e veret ahahah ,,, ende kam shkrepsen tende :biggrin::smile:

Albonita
23-05-12, 20:53
Po e veret ahahah ,,, ende kam shkrepsen tende :biggrin::smile:

Eh. mire ce verteton !

Diana007
23-05-12, 20:56
Eh. mire ce verteton !:wink:

e-uritura
23-05-12, 21:27
"Unė e haloj tlulin, hihihi"

LuLjaa
23-05-12, 21:50
... per qata e ke pshtjell mos me harru ma a :biggrin:

premium
23-05-12, 22:53
"Unė e haloj tlulin, hihihi"
Nuk mudesh me harru ate qė nuk e ke !

me hihihi qeshet ... hajt ma mirė mos ta pėrmendi .

YanYan
23-05-12, 23:18
Kurre nuk harroj gje. Gjithmone pak para se me dal e la canten, cel, portofolin, dhe celesat (dhe ndonje gje tjeter ndonjehere kur me duhet) ne nje vend qe kur te dal, te mos harroj gje.

Gjumashja
30-12-12, 14:57
Gjithe harroje ka diqka shpesh me ndodh me u kthy me mbyll deren kur tmbrrij te kati i fundit

Hajra
30-12-12, 15:21
.....tani me nuk harros sepse pasi te mbathem e beje edhe nje kontrollim, filloj me celsat, kuleten telin, etj krejt e kam ekam ne fund them vet edhe vet jam edhe shkallve te posht, :biggrin:

Kaqanikasja
25-03-13, 15:23
telefonin dhe qdoher duhet me u kthy me marr

Fshatari
25-03-13, 20:59
Ēelin e dhomes ku i ruej paret(qato pak milion euro...)!

zanaa
25-03-13, 22:26
Me mbylle deren....

Dardanesha
25-03-13, 23:20
Bash kurgje hiq.

LaCoStA
27-03-13, 16:24
Kur po dal prej shpie, po harroj per ku jam nisė :tongue:

Domira
27-03-13, 19:44
Cadren e harroj shpesh.

Fshatari
27-03-13, 22:15
Cadren e harroj shpesh.

Nuk po raka shi kah ju atje se ketu te une, kurre nuk e harroj ēadren!

premium
27-03-13, 23:13
mend....

mendja e ban e pastaj kembet po hekin ,, 5 here duhet mu kthy ne shtepi..;)