PDA

View Full Version : Sa mir qenka?


Faqet : [1] 2

vendasi
25-08-07, 20:33
Sa mir qenka mos me punu...gati pasna harru...:biggrin:
E ju???

selvija
25-08-07, 20:42
Sa mir paske bere qe ke ardhe...

Tomori
25-08-07, 20:48
Sa mire te futesh ne MSN......................

vendasi
25-08-07, 20:49
Sa mir qenka me ty ketu....:smile:

selvija
25-08-07, 20:51
Sa mir te jam afer teje..qe nje kohe te gjat s'jemi takuar...:smile:

vendasi
25-08-07, 20:52
Sa mir qenka ,kur dikend e merr malli per ty...:smile:

selvija
25-08-07, 20:58
Sa mir qenka...nese ti kishim pir nga nje kaffe,,

vendasi
25-08-07, 21:04
Sa mir qenka,mos me dit me maru kaffe .hahah..shkova me i ble dy.hahaha

selvija
25-08-07, 21:05
Sa te mir do ta bej vetem per Ty...kaffen shko merre..

aLbaChiCk
25-08-07, 21:06
Sa mir qenka ne oden e vendasit.Te pershendes vendas :smile:

~AmaZonA~
25-08-07, 21:09
Sa mire qenka ketu ore...

vendasi
25-08-07, 21:10
Sa mir qenka ne oden e vendasit.Te pershendes vendas :smile:
Sa mir ,qenka me u taku me Vendasen..time..prape..mir se erdhe..:smile:

vendasi
25-08-07, 21:11
Sa mir qenka,kur eshte oda plot...:smile:

selvija
25-08-07, 21:12
Sa e mir qe qenka kjo tem...vendas nje bakshish duhet me ta prue per urim temes,,ahahah:biggrin:

vendasi
25-08-07, 21:19
Sa mir qenka..ska nevoje se bakshish je ti..hahahaaaaaaa

Tomori
25-08-07, 21:20
Sa e mire qenka te kisha dashur te jem ne shtrat vetem me ty te bej sex me nxitim vetem ty te dua shpir

selvija
25-08-07, 21:24
wwaaaaaawwwwwwww:eek: :eek: :eek:

aLbaChiCk
25-08-07, 21:52
sa mir qenka me mendu si Tomori po heret edhe pak bre :biggrin:

selvija
25-08-07, 21:57
Sa mir qenka..ska nevoje se bakshish je ti..hahahaaaaaaaSa mir ishte po te isha....:biggrin:

vendasi
25-08-07, 21:59
Sa e mire qenka te kisha dashur te jem ne shtrat vetem me ty te bej sex me nxitim vetem ty te dua shpir
Sa mir qenka qe moderatoret i paska zane gjumi...Luja Tomor luja me grte e huja...e paske vendose me ba nom sonte aa??hahahaha

selvija
25-08-07, 22:00
Sa mir qenka qe moderatoret i paska zane gjumi...Luja Tomor luja me grte e huja...e paske vendose me ba nom sonte aa??hahahahaSa mir qe te ra ne sy..lere djalin se paska pi hahahahah...

turisti
27-08-07, 16:51
Sa mire qenka :biggrin: me pritue :biggrin: ......................

selvija
27-08-07, 16:54
Hiq mir s'qenka me kan demelavet...:redface:

turisti
27-08-07, 17:11
Hiq mir s'qenka me kan demelavet...:redface:

:biggrin: Sa mire qenka mos m'u ankue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahah.

selvija
27-08-07, 17:14
Sa mir eshe kur s'te dhem kund dhe nuk ankohesh ,,se per tjera heee:cool:

Adrenalina
27-08-07, 17:15
Sa mire qenka qetu per pritesa!

Tomori
27-08-07, 17:18
Sa mir qenka qe moderatoret i paska zane gjumi...Luja Tomor luja me grte e huja...e paske vendose me ba nom sonte aa??hahahaha

Sa mire qenka me kqyre punen tende,,,e mos me mar hallkin neper goje,,hahahahahaha

vendasi te pershendes,,,, nuk ka nevoje me u ngatru me mua se ta lshoje Turistin e dermon nqytek..vendasi sa per dijeni Turisti esht bollogardi im shum i forte eshte ,,,
...llogarit ti eshte ne gjendje domaten ta shtrydhe me dore,,
...pasha koken e selvijes qe nuk te rej per punen e domates qe Turisti po e shtrydhe sikurse me qen patlixhan,,,,,

Sa mire dot jet qe vendasi te shpetoj prej Turistit....

selvija
27-08-07, 17:18
Sa mir ishte po te qitke Adrenalina nga nje kaffe na kish kajt edhe mir..

Adrenalina
27-08-07, 17:28
Sa mire ish kon po te ish ardhe Selvija mem ndihmu me i pru kaffet...se ketu nuk qenka tem per kaffe e derisa ti bi une ktu ato tana me derdhen hahahhhahahaha

selvija
27-08-07, 17:31
Sa mir eshte Adrenalina se ti ndihmoj hiq pa pertes eja shkojme...

Adrenalina
27-08-07, 17:35
Sa mire qe po shkojm por po kam frig se dersa ti bim ne mos po naj marrin aty ne der te kaffes dhe na lojn pa asnje...

Tomori
27-08-07, 17:36
Sa mir eshte Adrenalina se ti ndihmoj hiq pa pertes eja shkojme...

Sa mire qe selvija mua ma qet kaffen me kajmak.... selvije flori te kam xhan

~AmaZonA~
27-08-07, 17:37
Sa mire t'ish kon kėtu vendasi me pa temen e vete ahahhaaahahahha

selvija
27-08-07, 17:39
Sa mire qe selvija mua ma qet kaffen me kajmak.... selvije flori te kam xhanUh sa mir ishaka qe te jet shum e nxetttt..mi ti sos pak atu buzz mos me kerkue nje jav pastaj asgje...diet...:wink:

Tomori
27-08-07, 17:43
Uh sa mir ishaka qe te jet shum e nxetttt..mi ti sos pak atu buzz mos me kerkue nje jav pastaj asgje...diet...:wink:

ani nese ka nevoj edhe tre jave nuk pi kaffe,,,po baj dijet ke krejte ushqimiet
...veq te pallaqinka nuk bej dijet....e din ti hahahahahahhaah

selvija
27-08-07, 17:47
ani nese ka nevoj edhe tre jave nuk pi kaffe,,,po baj dijet ke krejte ushqimiet
...veq te pallaqinka nuk bej dijet....e din ti hahahahahahhaahE per pallaqinak han veq ai i vymi valla se ty sti kerkoj dham hiqqqq...:biggrin:

Sa mir qenka qe dobsohet dikush per deshir time hahaha:biggrin:

Domira
27-08-07, 17:48
Sa mir qe paskeni fillu edhe me pallaqinka :biggrin:

Luana
27-08-07, 17:51
uffff sa mire qenka me ndejt ne shtepi :biggrin:

selvija
27-08-07, 17:54
uffff sa mire qenka me ndejt ne shtepi :biggrin:Sa mir po me vije se sot do pushosh...tek ne nata veq eshe pak ne gjum...

Naki
27-08-07, 17:55
Sa mirė ēenka me juve me ndejtė,ka kohė ēė sju kamė takuar /Luana,Domira,Amazona,selvia,Tomori Adrenalina

Luana
27-08-07, 17:56
Sa mir po me vije se sot do pushosh...tek ne nata veq eshe pak ne gjum...

Sa mire qenka edhe Selvija qe eshte qellu ksajde...:biggrin:

Domira
27-08-07, 17:56
uffff sa mire qenka me ndejt ne shtepi :biggrin:

Sa mire me e pase pamjen nga dritarja si ti oj Luana:biggrin:

Domira
27-08-07, 17:57
Sa mirė ēenka me juve me ndejtė,ka kohė ēė sju kamė takuar /Luana,Domira,Amazona,selvia,Tomori Adrenalina

Sa mire qe po te takoj Nakiiiiii:smile:

Adrenalina
27-08-07, 17:59
Sa mire qenka se erdhen Luana, Naki por une shkova se moti jam ksaajde...veq ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje nat te bukur tung

Domira
27-08-07, 18:04
Sa mire qenka se erdhen Luana, Naki por une shkova se moti jam ksaajde...veq ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje nat te bukur tung
Bash po me vjen mire qe edhe ti je ksajde Adrenaline. Kalo sa me bukur ketu:smile:

Vjollca
27-08-07, 18:11
sa mir qenka me lexu qka pothojn kta dashamirt ner veti

selvija
27-08-07, 18:14
Sa mirė ēenka me juve me ndejtė,ka kohė ēė sju kamė takuar /Luana,Domira,Amazona,selvia,Tomori AdrenalinaSa mir do ishte edhe ti nganjher te marrsh pjes tek Kafja ,,edhe pse nganiher te shurdhojm me bisede..

SANTANA-29
27-08-07, 20:28
Sa mir qenka ,,,,,,,,,me fitue loto.............haahaahhahahahahaa:tongue:

rafet llapjani
28-08-07, 00:19
Sa mire qenka me fol me gishta u knaqem e hajt ahahhahahahhahahahhahhah

DEA
28-08-07, 07:32
Sa mire qenka te kesh familje te shendosh.

selvija
28-08-07, 07:40
Po sikurishte DEA qofshin gjithmon shendet dhe pa brenga..

DEA
28-08-07, 07:45
Po sikurishte DEA qofshin gjithmon shendet dhe pa brenga..

Faleminderit Selvije , po e ceku edhe njeher te shendosh jo vetem ne aspektin shendetsor po dhe ne ate mental e shoqeror.........................Sa mire eshte, kenaqesi e pakufijshme

selvija
28-08-07, 07:51
Faleminderit Selvije , po e ceku edhe njeher te shendosh jo vetem ne aspektin shendetsor po dhe ne ate mental e shoqeror.........................Sa mire eshte, kenaqesi e pakufijshmeE kuptova DEA edhe per ate thash ishalla nuk kemi kurr brenga dhe shofim te shendosh gjithmon,,se nene jam vet ...

Preshevar
28-08-07, 08:52
Sa mir qenka qetu... :rolleyes: njeri i gjall su nika :biggrin:

^katunari^
28-08-07, 08:54
Sa mir qenka qetu... :rolleyes: njeri i gjall su nika :biggrin:

Ku je hi ti , ne kaqak te pulave a?
Po normalisht se ato jane dale te gjitha me kullote :smile:

Preshevar
28-08-07, 08:56
Ku je hi ti , ne kaqak te pulave a?
Po normalisht se ato jane dale te gjitha me kullote :smile:

Aha,.. per qato :rolleyes: , e pash qe zoni spo ju nihėt diqka :biggrin:

vendasi
29-08-07, 00:23
Sa mire qenka te kesh familje te shendosh.
Sa mir qenka,qe edhe DEA qenka gjalle...:smile:

vendasi
29-08-07, 03:00
Sa mire dot jet qe vendasi te shpetoj prej Turistit....
Sa mir qenka,..:tongue: hahahaha..(Mos u burreno me shkathtesi e force te kojshise..Dija renin burrnise..ne qoftese je bektesh do ta marresh vesh...:tongue: )

DEA
29-08-07, 06:16
Sa mir qenka,qe edhe DEA qenka gjalle...:smile:

Sa mire qenka te kesh miq, qe i merr malli me te pa:biggrin:

Domira
29-08-07, 06:55
Sa mire qenka me ju pershendete ne mengjes:biggrin:

Abetare
29-08-07, 07:11
Sa mirė qenka si te qelsh internetin te online Bankin mi pa qė paska ardh rroga e nashta deri kah gjysa e mujit bile paskum pare mhahahaha

selvija
29-08-07, 07:27
Sa mie qenka Abetare tash zbritje sezonale shfrytzo rastin dhe te del rroga..

Tomori
29-08-07, 08:55
Sa mire qenka me pa selvijen klasen e I me Abetaren ne dorre...

Buqja_ch
30-08-07, 02:30
Sa mir qenka ... vetum un e Lulja jemi bashk

LuLjaa
30-08-07, 02:39
Buqja sa kesh tu than edhe une qeshtu khaa sa mire koka veē une e ti me nejt bashk

Buqja_ch
30-08-07, 02:51
Sa mir qenka kur Lulja qet kafe ..mmm dy aroma pernje her

LuLjaa
30-08-07, 03:05
Sa mire koka me pi bashk caffe, me syreta po se po.. po live se kur athu :D

Hey Buqe une foli shqip qe nuk di me than qenka po koka :D

Buqja_ch
30-08-07, 03:20
Sa mir koka ..me nejt me lulen edhe mu msue Shqip

LuLjaa
30-08-07, 03:29
Ahahahaha qe sa mire koka me fol keshtu veē a pe sheh hahaha uhhh tyy zemren qkrrupp :P

vendasi
04-09-07, 00:35
Sa mir qenka ... vetum un e Lulja jemi bashk
Sa mir qenka kur Buqja dhe Lulja jan te knaqura...:smile:

aLbAnIa_gIrl
04-09-07, 00:43
Sa mir qenka me hy ketej kisha ca kohe qe skisha hyre :)

vjeshta
04-09-07, 00:54
Sa mire qenka ne kete temė.......

vendasi
04-09-07, 01:08
Sa mire qenka ne kete temė.......Sa mir qenka e te pashe prape...:biggrin:

vjeshta
04-09-07, 01:10
Sa mir qenka e te pashe prape...:biggrin:

Sa mire qe e ndjeve tupanin ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
04-09-07, 08:54
Sa mirė qenka me pa shumė qika nė kėtė forum!! hihi

selvija
04-09-07, 09:58
Sa mir qenka mu zgju heret valla...

gazi-de
04-09-07, 10:15
Sa mire qenka zgju kusherina sote...hahahahahhahaahahhahaha

selvija
04-09-07, 10:25
Sa mir qe qenka gazi kendej...te them se hiq spo te ban ahahahahah ahaha gjujee..:biggrin:

gazi-de
04-09-07, 10:28
Sa mire qenka kusherina sot,po disi pake nervoz,hahaha
sa mire qenka se fare nuk te kuptova,hahahahahhahahahhahahahhahahahahhaha

selvija
04-09-07, 10:31
Sami gazi qe pe din se jam nje qik nervozzz.... rrejti spo te ban de qyy harrove aaa..

Nirvana Band
04-09-07, 10:36
Sa mire qenka me ba rrjeti mire.

Naki
04-09-07, 10:39
sa mirė qenka,tė keshė pushimė te relaksohesh pa kurfarė obligimi.

gazi-de
04-09-07, 10:40
Sa mire qenka kusherina kur qenka nervoz..hhahahahh qy rrjeti mua nuk me bon kurr..hahah

selvija
04-09-07, 10:50
Jo tyben hiq mir s'esht gazi se nuk ju qes kafe tani,,,

Virti
04-09-07, 11:19
sa mire qenka ketu, sepse jasht po fryen veriu :cool:

Vjollca
05-09-07, 08:33
Majr Qenka Ketu Edhe Mue Mu Duket

vendasi
05-09-07, 18:28
sa mirė qenka,tė keshė pushimė te relaksohesh pa kurfarė obligimi.
Sa mir qenka qe edhe ti paske pushim Naku..apo deshe te na bejshe gjeloz...:biggrin:

Tomori
05-09-07, 20:34
Sa mire qenka me u lag ne shi......ohohooo sa mir me qen shqiptar....

Buqja_ch
15-09-07, 00:04
Sa mir qenka ne keto ore te vona te marr rugen per te ti..te perqafoi ne gjum e te them nat te mir ....!!!!!!!!!!!! té lash ne shoqri me endrra te bukura

vjeshta
15-09-07, 00:08
Sa mire qenka ,sepse drite qenka....

Paradox_13
15-09-07, 06:46
Sa mire qenka te zgjohesh para Diellit..............

selvija
15-09-07, 11:33
Sa mir qenka me fjet deri mes dite....kur zgjoehesh llommm ,,,

Tomori
15-09-07, 12:47
Sa mire qenka me kalu diten ..me kte zojushen lart meje...

selvija
15-09-07, 13:10
Sa mir qenka ti shtepi tane...une timen...:wink:

halla e madhe
16-09-07, 19:08
sa mire qenka te behesh per te 9 here halle:smile:

^katunari^
16-09-07, 19:11
Sa mire qenka me ardh musafir ne mahallen e juve , e kush mos me te marre ngryk:smile:
as hoshgjollden as hoshbollden as bujrum ......:biggrin:

DEA
16-09-07, 19:13
sa mire qenka te behesh per te 9 here halle:smile:


Sa mire u be, qe e mora vesh pse atje larg po festojne hahahahahahhaha,ishalla rritet pra hhaha

halla e madhe
16-09-07, 19:15
Sa mire u be, qe e mora vesh pse atje larg po festojne hahahahahahhaha,ishalla rritet pra hhaha...sa mire qenka ky urim nga TY,flm DEA:smile:

DEA
16-09-07, 19:20
...sa mire qenka ky urim nga TY,flm DEA:smile:

Sa mire qenka ketu e me ty:wink:

halla e madhe
16-09-07, 19:22
Sa mire qenka ketu e me ty:wink:...sa mire qenka te ndajme gezimin sebashku:smile:

DEA
16-09-07, 19:28
...sa mire qenka te ndajme gezimin sebashku:smile:

Sa mire eshte qe te kemi se qfare te ndajme!!!!!

halla e madhe
16-09-07, 19:33
Sa mire eshte qe te kemi se qfare te ndajme!!!!!...... sa mire qenka,po behen gati 4 vite qe jemi ne FD:smile:

luckyman
16-09-07, 21:24
........sa mire qenka ne kete ambijent............

gazi-de
16-09-07, 21:34
Sa mire qenka kur qenke "ti" ketu.....

Gentiana
17-09-07, 17:20
Sa mir qenka ,,,,,,,,,me fitue loto.............haahaahhahahahahaa:tongue:

sa te mire e paska foton SANTANA.

selvija
17-09-07, 18:32
Sa mir qenka,,te pi nje kaffe ketu tash mas iftarit...

Paradox_13
17-09-07, 18:36
Sa mire eshte qe qajin pas iftarit me pi ne qajtoret e Kaqanikut sonte..............

selvija
17-09-07, 18:38
Sa mir ishte ne Qajtore te vushtrris ka numer 1-nje per qaj,,,me te mirte...

Paradox_13
17-09-07, 18:41
Sa mire eshte me i ba qef vetes,sepse me qajt e Kaqanikut tybe n'ka.....
Ja din renin agallakut bre....

selvija
17-09-07, 18:52
Sa mir qenka ja verteto dhe trego ahaha kam kojshit e vym mos te vjen inati ahahah

http://www.youtube.com/watch?v=1mtXfR3UVoI&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eqake1%2Ecom%2Fblerta0000

DEA
17-09-07, 19:12
Sa mire"do te ishte" te takoheshin e kalumja me te tashmen dhe te ardhmen:rolleyes:

Virti
17-09-07, 19:16
Sa mire"do te ishte" te takoheshin e kalumja me te tashmen dhe te ardhmen:rolleyes:
atehere do kishim mbetur pa te paren dhe te treten... :biggrin:

DEA
17-09-07, 19:19
atehere do kishim mbetur pa te paren dhe te treten... :biggrin:

Te takoheshin perkohesisht ahhahahaha

Paradox_13
17-09-07, 19:37
Sa mire"do te ishte" te takoheshin e kalumja me te tashmen dhe te ardhmen:rolleyes:

Sa mire eshte qe kajher tu bindemi disa mendimeve filozofike kure thon se gabishte eshte te shprehemi se egziston koha e kaluar,e tashmja dhe e ardhmja.....
Sipas tyre ma se miri do te ishte te thuhet se ;
..ekziston koha e tashme qe ka te baj me gjerat e kaluara,
..koha e tashme qe ka te baj me gjerat e tashme....dhe
..kohe e tashme qe ka te baj me gjerat e ardheshme....

Sa mire thot Virti se e para dhe e treta nuk do ekzistonin si thenje......

vendasi
17-09-07, 23:02
Sa mir qenka,me pushu...

SANTANA-29
17-09-07, 23:04
Sa mir qenka,me pershendet njeher vendasin ku je shoki ,,,,:smile:

vendasi
17-09-07, 23:06
Sa mir qenka ,qe edhe ti koke ksajde...te pershendes poashtu....

aLbaChiCk
17-09-07, 23:09
Sa mir qenka me kojshi me nejt :biggrin:

vendasi
17-09-07, 23:14
Sa mir qenka ,me pase kojshike te mira..hahaha

aLbaChiCk
17-09-07, 23:17
sa mir qenka me pas kojshi gjentelmena

LuLjaa
18-09-07, 00:33
Sa mire koka me ma ushtrime .. http://s5.rimg.info/2aeaff1c99796cfa52233f110d528702.gif

Per qaf .. :P

gazi-de
18-09-07, 00:43
Sa mire koka me ma ushtrime .. http://s5.rimg.info/2aeaff1c99796cfa52233f110d528702.gif

Per qaf .. :P
pse boj po don me me tut mua a qa..hahahahahah

LuLjaa
18-09-07, 00:50
Sa mire koka gazi ......... hahahahha jo be pse met tut tyy
Ti je trim nuk tutesh kaq let hahahahaha :P

DEA
18-09-07, 07:29
Sa mire eshte qe kajher tu bindemi disa mendimeve filozofike kure thon se gabishte eshte te shprehemi se egziston koha e kaluar,e tashmja dhe e ardhmja.....
Sipas tyre ma se miri do te ishte te thuhet se ;
..ekziston koha e tashme qe ka te baj me gjerat e kaluara,
..koha e tashme qe ka te baj me gjerat e tashme....dhe
..kohe e tashme qe ka te baj me gjerat e ardheshme....

Sa mire thot Virti se e para dhe e treta nuk do ekzistonin si thenje......

Sa mire eshte ta permbledhim gjithe kete filozofi keshtu" E tashmja u ndertua nga e kaluara dhe pritet te ruhet nga e ardhmja":wink:

Melania
18-09-07, 08:05
sa mir koka me shkru en forum, e mos me kan kerkush tjeter online hahahahah

Gentiana
18-09-07, 10:08
sa mir koka me shkru en forum, e mos me kan kerkush tjeter online hahahahah

Sa mire qenka se qenke ktu. :smile:

Sa mire qenka me i lexu gjitha keto shkrime sa nuk kam qene aktive.

Melania
18-09-07, 11:48
sa mir koka me fol me ty (Gentiana)

Buqja_ch
19-09-07, 00:39
Sa mir qenka te jesh me Lulen aty e kétu !!!!!

vendasi
19-09-07, 00:42
Sa mire qenka se qenke ktu. :smile:

Sa mire qenka me i lexu gjitha keto shkrime sa nuk kam qene aktive.
Sa mir qenka qe edhe Gentiana e hapi edhe ket dere......:biggrin:
Te pershendes...:smile:

LuLjaa
19-09-07, 00:46
Sa mir qenka te jesh me Lulen aty e kétu !!!!!

Flm. motrush qe pe nin veten mire me mua
gjithashtu edhe une me tyy

Ahh sa mire koka me pas ni moter per qefi ketu
edhe pse s'kam ne keshtu hiqq as nja .. :)

Buqja_ch
19-09-07, 00:57
Flm. motrush qe pe nin veten mire me mua
gjithashtu edhe une me tyy

Ahh sa mire koka me pas ni moter per qefi ketu
edhe pse s'kam ne keshtu hiqq as nja .. :)


Sa miré qenka me kur po mi thu keto fjal
Té perqafoi shum ...

Buqja_ch
13-10-07, 11:44
Sa mir qenka AmaZonA kéndej na hjeshoi bisedat

~AmaZonA~
13-10-07, 12:06
Sa mir qenka AmaZonA kéndej na hjeshoi bisedat

Sa mire me pas pėrkrahjen e dikujt siq ėshtė Buqja_ch :smile:

Buqja_ch
13-10-07, 12:17
Sa mire me pas pėrkrahjen e dikujt siq ėshtė Buqja_ch :smile:Sa mir qenka me pas ni shoqe si AmaZonA ......

Virti
13-10-07, 12:46
sa mire qenka, dita me diell...

°Mili°
13-10-07, 13:48
sa i mir qenka ky forum :D

vjeshta
13-10-07, 15:44
Sa mirė qenka mė qėnė mirė !

Virti
13-10-07, 15:46
sa mire qenka me mesu dicka... :biggrin:

vjeshta
13-10-07, 15:48
Sa mirė qenka me ju mėsu diqka ....!!

Virti
13-10-07, 15:51
sa mire qenka qe mesimet te mesohen permendėsh... :cool:

vjeshta
13-10-07, 15:55
Sa mirė de ....qka mėsohet pėrmendsh ,kalon prej mendesh !....

Virti
13-10-07, 15:57
sa mire qenka me mesu gjera per here te pare... :biggrin:
sa mire qe gjithecka ndodhe per here te pare!

vjeshta
13-10-07, 16:01
Sa mirė qenka me e pas tė njejtin mendim ..!

Virti
13-10-07, 16:04
sa mire qenka me e pase nje CD ne koke... :cool:

vjeshta
13-10-07, 16:11
Sa mire qenka me pas vendin koka per CD....

Virti
13-10-07, 16:12
sa mire qenka me e pas koken me dritare... :biggrin:

Virti
13-10-07, 16:13
sa mire qenka me qene solo ne banese! :cool:

vjeshta
13-10-07, 16:15
Sa mirė qenka qe dritaret me qėnė prej druri ....

Virti
13-10-07, 16:21
sa mire qenka me i thure dritaret me gardh... :cool:

vjeshta
13-10-07, 16:31
Sa mirė qenka qe gardhi mė qėnė prej metali ...

halla e madhe
13-10-07, 17:13
....me marre urime te shumta per Bajram:smile:

°Mili°
13-10-07, 18:21
sa mir qenka me bo shopping, sidomos kur ta lypsh ni sene dhe e gjon met paren :P ehehe

vjeshta
13-10-07, 23:38
Sa e mirė qenka atėmosfera!

°Mili°
14-10-07, 00:16
sa mir qnka me shku me fjet :P ehehe naten e mir

LuLjaa
14-10-07, 01:34
Sa mire koka me kan vet :P

BaNu Ne JeT I sInQeRt
17-10-07, 07:51
Sa mire koka me qen e ytja...

LuLjaa
17-10-07, 14:00
Sa mire qe koka nreq FD . . . :)

aLbaChiCk
17-10-07, 14:45
Sa mir qenka me pa LuLjaa diten ne forum moti se kam pa :smile: te pershendes Lule

°Mili°
17-10-07, 20:12
sa mir qenka me lujt volleyball

Virti
17-10-07, 22:36
sa mire me qene i lire! :cool:

°Mili°
17-10-07, 22:54
sa mir qenka me qen i dashurum

vendasi
18-10-07, 01:56
Sa mir qenka,me i pase pese minuta kohe ....

LuLjaa
18-10-07, 02:08
Sa mire eshte mu kan doktor hihii

vendasi
18-10-07, 02:15
hahahahahaaaaaa,ani,ani

LuLjaa
18-10-07, 02:18
Sa mire koka me pa vendasin tu kesh hahahahaha

LuLjaa
18-10-07, 02:19
Sa mir qenka me pa LuLjaa diten ne forum moti se kam pa :smile: te pershendes Lule

Sa mire koka me ta diēka te mire tash qe se kam pa diten,
t'pershendes edhe une ty shume aLba...

°Mili°
18-10-07, 12:06
sa mir qe ish kon me fjet dhe mes mu qu me shku ne shkoll :P

ninnela
18-10-07, 15:18
Sa mire koka met bo masazh dikush :biggrin:

°Mili°
18-10-07, 16:48
sa mir kuka me shkru ne msn :P

Buqja_ch
24-10-07, 19:35
Sa miré qenka té éndrrosh me sy qel

Dreni30
24-10-07, 20:47
Sa mire qenka me pushu, pas gjithe asaj pune.

Paradox_13
19-11-07, 09:38
Te shiqosh boren tek bie..........

Buqja_ch
19-11-07, 13:55
Té rrish ul ..e ndgjosh muzik dhe ...????

Dreni30
19-11-07, 16:49
Sa mire qenka........., sikur te jet mire, por une nuk po shof dicka te tille.

vendasi
19-11-07, 23:58
Sa mir qenka,me pushu.....:rolleyes:

Buqja_ch
20-11-07, 00:56
Me pa dikon duke te than te dua qikaqqqqqqqqqqqqq .ahahah

rafet llapjani
20-11-07, 00:57
Sa mire koka met bo masazh dikush :biggrin:

ufaaaaaaaaaaaaaaaaa a se paske dit ani kur ta nis kah krysat te sakaton krejt krejt trupi te rrqethet aghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghaghaghaghgha

LuLjaa
20-11-07, 01:18
Sa mire me pa rafetin keshtu si gjithe here veē tu kesh :)

rafet llapjani
20-11-07, 01:24
Sa mire me pa rafetin keshtu si gjithe here veē tu kesh :)

UFFFFFFFFFFF te pafsha ty per te mire po ti je llakum bre urime urime per fitoren e partis tende oj Lule avytmu te qafi se qashtu duhet kur te fitojsh ahahahahahah

LuLjaa
20-11-07, 01:31
UFFFFFFFFFFF te pafsha ty per te mire po ti je llakum bre urime urime per fitoren e partis tende oj Lule avytmu te qafi se qashtu duhet kur te fitojsh ahahahahahah

Hahahahaha oo flm. edhe ty Urime se me mu je http://s8.rimg.info/70a2059aa772d66542e9fa4f2407618a.gif qe masi po thu .. :biggrin:

rafet llapjani
20-11-07, 01:34
Hahahahaha oo flm. edhe ty Urime se me mu je http://s8.rimg.info/70a2059aa772d66542e9fa4f2407618a.gif qe masi po thu .. :biggrin:

Me ty gjith jom edhe kam me kan ti a edi a ke harrue breeeeeeeeeeeee a ke nevoj per masazh aaaaaaa ahahahah

LuLjaa
20-11-07, 01:36
Me ty gjith jom edhe kam me kan ti a edi a ke harrue breeeeeeeeeeeee a ke nevoj per masazh aaaaaaa ahahahah

Une menova per partin tem qe je edhe ti qy, jo s'kam nevoj se mire jam shyqyr kerkun s'eshte tum dhimt hahahaha

rafet llapjani
20-11-07, 01:44
Une menova per partin tem qe je edhe ti qy, jo s'kam nevoj se mire jam shyqyr kerkun s'eshte tum dhimt hahahaha

po une ne qit parti te masazherav jom rastsisht me pas kush dhimt na shkrydhim ishalla si bjen trumkollkes per masazh se tu met e skukavt ahgaghaghghaaghghaghagh

Domira
20-11-07, 13:20
po une ne qit parti te masazherav jom rastsisht me pas kush dhimt na shkrydhim ishalla si bjen trumkollkes per masazh se tu met e skukavt ahgaghaghghaaghghaghagh

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

Paradox_13
05-01-08, 17:05
Sa mire qenka mu merdhi jasht e mu ule pran oxhakut.................

Dukagjinas_i
05-01-08, 18:50
Sa mire qenka me shiqu CIA-n ka t'qet kafe :smile:

Paradox_13
15-02-08, 09:13
Sa mire qenka te jesh i ftuar ne darsmen e pritur me shekuj.........

LaCoStA
15-02-08, 10:08
Sa mire qenka te jesh ne sherbim te atyre qe kan nevoj per ty hahaha

Arkza
15-02-08, 11:55
Sa mir Qenka me pa Qytetin duke Zbukuruar per nje Fest Madheshtore :smile:

LuLjaa
15-02-08, 14:23
Sa mir Qenka me pa Qytetin duke Zbukuruar per nje Fest Madheshtore :smile:

Sa mire eshte me pa edhe une se qysh e kan zbukuru, ( Arkza a nime a)?

Arkza
15-02-08, 14:47
Sa mire eshte me pa edhe une se qysh e kan zbukuru, ( Arkza a nime a)?Pse a te jo a !!!!!!? Po moj veq me pa sa Bukur Plot Flamuj Rruges nga Trotuari ne Tjtre Ane Trotuares nje Flamuri i madhe edhe ate Afre meje veq me pa Plot Kerre me Flamujt po shetitin posht e lart u knaqa duke i shiku !:smile: :smile:

LuLjaa
15-02-08, 14:50
Arkza mire shume tybe, e per te na ketu nuk e di se s'kam dal hala me kqyr se ēka eshteka bahet, sa mire koka me dal sonte heheee ose ma mire me lan te Dielen uhaaa kena me kall bee

Paradox_13
15-02-08, 14:50
Pse a te jo a !!!!!!? Po moj veq me pa sa Bukur Plot Flamuj Rruges nga Trotuari ne Tjtre Ane Trotuares nje Flamuri i madhe edhe ate Afre meje veq me pa Plot Kerre me Flamujt po shetitin posht e lart u knaqa duke i shiku !:smile: :smile:

Sa mire koka me pa ate flamure gjigant.........

LuLjaa
15-02-08, 14:54
Sa mire koka me pa ate flamure gjigant.........

Paradox a ke dal n'sheher ma frik ti, ketu te na a e kan nreq ashtu a jo?

Paradox_13
15-02-08, 14:57
Paradox a ke dal n'sheher ma frik ti, ketu te na a e kan nreq ashtu a jo?

Sa mire po pregaditet ka ne, edhepse deri ne mesdite ende nuk filluan me asgje konkrete qe do te dukej,ka munsi pasdite te punohet diq apo noshta edhe neser......

LuLjaa
15-02-08, 15:00
Sa mire po pregaditet ka ne, edhepse deri ne mesdite ende nuk filluan me asgje konkrete qe do te dukej,ka munsi pasdite te punohet diq apo noshta edhe neser......

Ahaa po, po ma merr menja edhe mu se kan me ba ashtu qysh eshte mas miri tybe ,, ja tash ja kurr eshte nje dit qe moti kohe e kemi prit ehee

Buqja_ch
15-02-08, 16:42
Ahaa po, po ma merr menja edhe mu se kan me ba ashtu qysh eshte mas miri tybe ,, ja tash ja kurr eshte nje dit qe moti kohe e kemi prit ehee


Atje te ju ,,a pom thirrni edhe mue.............

Dardan Kastrati
15-02-08, 18:01
Sa mire qenka te shofesh Flamujt Shqiptare duke u valvitur neper qendrat e ndryshme te Kosoves per pavaresine e Kosoves ....

Paradox_13
15-02-08, 19:31
Paradox a ke dal n'sheher ma frik ti, ketu te na a e kan nreq ashtu a jo?

Sa mire ishin menduar edhe embeltorgjinjet e Qytetit tone moj Lule,mesova se qenkan duke na pregadite nje torte diku ma afro 1.000 kg qe te na bejn edhe me te embel ket dite te shumepritur..........

Buqja_ch
15-02-08, 20:42
Sa mire ishin menduar edhe embeltorgjinjet e Qytetit tone moj Lule,mesova se qenkan duke na pregadite nje torte diku ma afro 1.000 kg qe te na bejn edhe me te embel ket dite te shumepritur..........


Sa mir qenka me ardh edhe uné me hanger tort me juve ......

LuLjaa
16-02-08, 00:43
Atje te ju ,,a pom thirrni edhe mue.............

Sa mire eshte me ardh edhe ti khaaa sun e paramendoj kete vallahi.. :smile:

LuLjaa
16-02-08, 00:46
Sa mire ishin menduar edhe embeltorgjinjet e Qytetit tone moj Lule,mesova se qenkan duke na pregadite nje torte diku ma afro 1.000 kg qe te na bejn edhe me te embel ket dite te shumepritur..........

Sa mire koka me marr informata prej teje, masi s'po di sen une
deri sa t'dal qeshtu kallxom ti se ēka po bahet ne shehrin ton.. :biggrin:

Ani embeltoret mashallah qe pasum mu knaq e hajt, Buqja te thash edhe ty se je e mire se ardh , nese vjen kete kurr per jete nuk ta harroj se ja sot ja kurr .. se kjo fest e madhe per tan Kosoven lyp njerz hala ma shume dhe duhet mu kan krejt ketu per me festu ashtu si duhet..

LaCoStA
16-02-08, 09:09
Sa mire qenka me kqyr kto dyja tu bo muhabet. Euuuuuu sa muhabetin e kishn pas edhe kto hahah .

Buqja_ch
16-02-08, 23:40
Sa mire qenka me kqyr kto dyja tu bo muhabet. Euuuuuu sa muhabetin e kishn pas edhe kto hahah .


Sa mir qenka té kesh moter ..muhabetet nuk kan fund tani

Virti
17-02-08, 01:25
sa mire qenka me ty... :smile:

lyra2
17-02-08, 01:35
Sa mire qenka te presesh bashk me boren diten e madhe ....

Virti
17-02-08, 01:38
Sa mire qenka te presesh bashk me boren diten e madhe ....
po de... :tongue:

Gjumashja
17-02-08, 08:42
sa mire qenka.... kur i degjon te tjeret qe flasin fjale pozitive per popullin tend...!

vjeshta
17-02-08, 11:42
Sa mire qenka ,sa nuk po me duket e besueshme!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Diana007
17-02-08, 14:28
Sa mir qenka me i pa te gjith te gezuar e te lumtur !!!!!!!!:biggrin:

LABI
17-02-08, 16:14
Kuu sa mire qenka mu kane e i pavrunee... Ndjenje e papershkrueshme (s'po di qysh me shpreh mu kane lidhe/duqe mu kane bo emocionet ne fyte) :biggrin: :biggrin: :biggrin:

LaCoStA
17-02-08, 16:20
Sa mire qenka te jesh i pavarur . Ndjenje e veqant ti shohesh gjith popullaten qe kane dale te festojne kete moment historik . Urime te gjitheve

vjeshta
18-02-08, 01:09
Sa mire qenka e pavarne ......:tongue:

Agolli
18-02-08, 01:11
Sa mire qenka....o sa e kam prite, sa e kam prite...

LABI
18-02-08, 01:12
Sa mire qenka me hanger torte i pavarure ... :rolleyes: :biggrin:

Agolli
18-02-08, 01:14
...sa keq qenka me kqyr Labin duke hanger toret, gjuje do kendej..terrpijani.:biggrin:

selvija
18-02-08, 18:43
Sa mir qenka qitash me leshue Saunen....mu parit pak...
http://photos1.hi5.com/0024/629/589/PtJU.Z629589-02.jpg

Dardan Kastrati
18-02-08, 19:03
Sa mir qenka qitash me leshue Saunen....mu parit pak...
http://photos1.hi5.com/0024/629/589/PtJU.Z629589-02.jpg
Sa mire qenka qetu , a ka vend edhe per mua bre se bash kam marak me hy njehere :D

selvija
18-02-08, 19:07
Sa mire qenka qetu , a ka vend edhe per mua bre se bash kam marak me hy njehere :DKu dardan qetu bashk aa..jo se me vjen marre..kur te leshojm ne grat hyni ju mashkujte..pe bajme me rend aaa...
se pastaj duhet me shku edhe mu parite..hahahhaha
http://www.alahovi.com/images/sauna.jpg

Dardan Kastrati
18-02-08, 19:10
Ku dardan qetu bashk aa..jo se me vjen marre..kur te leshojm ne grat hyni ju mashkujte..pe bajme me rend aaa...
se pastaj duhet me shku edhe mu parite..hahahhaha
http://www.alahovi.com/images/sauna.jpg
Ahhhh vetem me rend a sban qift me hy aty hahahah ani apet ma mire me hy se hiq :biggrin:

selvija
18-02-08, 19:15
Ahhhh vetem me rend a sban qift me hy aty hahahah ani apet ma mire me hy se hiq :biggrin:hahaha jo ban ketu hyjn se bashku por,,,,,hahah qe ju tash burrnimi hahahaha valla bre hiq sju ka hije diqka kur jeni me gjini te njejte hahahah
http://www.alisniemi.com/sauna3.jpg

Oqeani
18-02-08, 19:21
hahaha jo ban ketu hyjn se bashku por,,,,,hahah qe ju tash burrnimi hahahaha valla bre hiq sju ka hije diqka kur jeni me gjini te njejte hahahah
http://www.alisniemi.com/sauna3.jpg
Eja vizitona ............................

Dardan Kastrati
18-02-08, 19:24
hahaha jo ban ketu hyjn se bashku por,,,,,hahah qe ju tash burrnimi hahahaha valla bre hiq sju ka hije diqka kur jeni me gjini te njejte hahahah
http://www.alisniemi.com/sauna3.jpg
Ehhh per ate thash de ma mire me hy qift se s'shkon me gjini te njejte hahahaahah

selvija
18-02-08, 19:28
Hahahahaaha po more vim vizit dhe ju shikojm se qka po ju mungone...:biggrin:
http://www.lakeudenavantouimarit.net/sauna114.jpg
veq pastaj ne akull mos harroni se po ju del flaka kund...
http://www.lakeudenavantouimarit.net/sauna120.jpg

Dardan Kastrati
18-02-08, 19:39
Hahahahaaha po more vim vizit dhe ju shikojm se qka po ju mungone...:biggrin:
http://www.lakeudenavantouimarit.net/sauna114.jpg
veq pastaj ne akull mos harroni se po ju del flaka kund...
http://www.lakeudenavantouimarit.net/sauna120.jpg
Dmth vini me na mat temperaturen se e kena edhe tani ne shti ne akull ncncnccncc qysh here nxehte e here ftohte a e din se ftofemi ashtu :biggrin:

Virti
19-02-08, 00:21
... ne qetesi! :tongue:

Lona
19-02-08, 11:30
Sa mire qenka kur ske pune tjeter te meresh me forum.

Intuita
19-02-08, 12:02
Sa mire qenka te festosh Pavaresin e Kosoves.................

gazi-de
22-02-08, 21:26
Me kan shtet...........:tongue:

Intuita
23-02-08, 00:09
Sa mire qenka te jesh i disponuar................sa mire qenka te kesh harmoni shpirterore................sa mire qenka te shohesh ate qe te ben mire dhe te injorosh ate qe nuk te ben mire................sa mire..............

Buqja_ch
23-02-08, 09:07
uné kétu po rri ,, e ti po punon ahhaha

Xuki
23-02-08, 09:15
uné kétu po rri ,, e ti po punon ahhaha


Kush punon mori t'shtuneve? hihihi


Sa mirė qenka me Kosovėn e pavarur!

Diana007
23-02-08, 11:54
Sa mir qenka me pas miq :smile:

Arkza
23-02-08, 12:06
Sa Mir qenka me shkru krejt Kuq-e-Zi ..........:wink:

Buqja_ch
26-02-08, 17:09
ta shoh kopshtin si qenka mbush me lule Vjollca ,,,

LaCoStA
26-02-08, 19:43
Sa mire qenka , me pa Buqen ktej pari !

Buqja_ch
26-02-08, 21:19
Sa mire qenka , me pa Buqen ktej pari !


Sa mir qenka kur lexoi fjal té mira .. té pčrshndes LaCoStA

LaCoStA
26-02-08, 22:44
Sa mir qenka kur lexoi fjal té mira .. té pčrshndes LaCoStA
Sa mire qenka me te pershendet dikush ... Gjithashtu pershendetje Buqe .

LuLjaa
26-02-08, 23:34
Sa mire koka me pa dikan hala ketu uhuu

LaCoStA
26-02-08, 23:41
Sa mire koka me pa dikan hala ketu uhuu
Po thu a ? , kallzom a jam une qaj a jo hahahahah ?

LuLjaa
26-02-08, 23:45
Po thu a ? , kallzom a jam une qaj a jo hahahahah ?

Hehe pse kush tjeter , dihet bree :cool:

LaCoStA
26-02-08, 23:52
Hehe pse kush tjeter , dihet bree :cool:
Aha , jo e dita po veq deshta me ni prej gojes tane hahaha

LuLjaa
26-02-08, 23:54
Aha , jo e dita po veq deshta me ni prej gojes tane hahaha

Sa mire koka met shti me fol me zor hahahaa euu ēka je tii :biggrin:

LaCoStA
29-02-08, 05:22
Sa mire koka met shti me fol me zor hahahaa euu ēka je tii :biggrin:


Sa mire qenka me ni Lulen tum than euu ēka je tii :biggrin:

LuLjaa
29-02-08, 05:23
A mos po don met than apet :biggrin:

Sa mire koka mu feju hahahaha

LaCoStA
29-02-08, 05:30
Hahahahaha opaaaaaaaa thuj thuj haha

Sa mire qenka me ta te fejunen te lumtur

LuLjaa
29-02-08, 05:38
Hahahahaha opaaaaaaaa thuj thuj haha

Sa mire qenka me pa te fejunen te lumtur

Uhh ēka je tii ēka jee hahaha veē une e di :biggrin:

Ti me ban te lumtur ku mos mu kan tani qyh

LaCoStA
29-02-08, 06:11
Uhh ēka je tii ēka jee hahaha veē une e di :biggrin:

Ti me ban te lumtur ku mos mu kan tani qyh
Uhhh cka jom une cka jom hahahaha

Edhe ti mueeee

lovely
29-02-08, 11:12
Uhhh cka jom une cka jom hahahaha

Edhe ti mueeee


kqyr dashni me sy :biggrin: :biggrin:

Dukagjinas_i
29-02-08, 12:33
kqyr dashni me sy :biggrin: :biggrin:
per ata qe shohin me sy, dhe ndine me veshe :smile: