PDA

View Full Version : Live kush me kende!


lazdrani
28-08-07, 14:10
Kushe me kende!Sote te nderuarit Antare kam Tre Anatre te gjinise M qe duan te fatin e tyre permese Forumit Dardan ta njoftoje.

1.Artisti
2.Vendasi
3.Muki

Ndersa ne anen tjeter eshte Antarja e mirenjohure Amazona qe permese nje muri elektronike nuk ka mundesi te shohe asgje pos qe do ti parashtroje tri pytje Kandidateve para se ta zgjedhe Partnerin per nja dy dite ne pushim ne Rugove.Hahah

Argetim te kendeshem

Artisti
28-08-07, 15:15
Kushe me kende!Sote te nderuarit Antare kam Tre Anatre te gjinise M qe duan te fatin e tyre permese Forumit Dardan ta njoftoje.

1.Artisti
2.Vendasi
3.Muki

Ndersa ne anen tjeter eshte Antarja e mirenjohure Amazona qe permese nje muri elektronike nuk ka mundesi te shohe asgje pos qe do ti parashtroje tri pytje Kandidateve para se ta zgjedhe Partnerin per nja dy dite ne pushim ne Rugove.Hahah

Argetim te kendeshem

Jam ne pritje e siper te pyetjeve, mos harro jam Kanditati numer 1
:biggrin:

~AmaZonA~
28-08-07, 19:47
Kushe me kende!Sote te nderuarit Antare kam Tre Anatre te gjinise M qe duan te fatin e tyre permese Forumit Dardan ta njoftoje.

1.Artisti
2.Vendasi
3.Muki

Ndersa ne anen tjeter eshte Antarja e mirenjohure Amazona qe permese nje muri elektronike nuk ka mundesi te shohe asgje pos qe do ti parashtroje tri pytje Kandidateve para se ta zgjedhe Partnerin per nja dy dite ne pushim ne Rugove.Hahah

Argetim te kendeshem
hahahahah lazdrani po pse mua te paren se tani thojn me t'njofshėm krejt po shkon edhe kėtu ne forum hahahahahha edhe ma me qejf do shkoja ne shipol me i mbaru ato dy dite pushim se ne rugove hahahahhaahhahaahah

Po pyetjet nga cfare kategorie duhet te jenė nga mjeksia,gjuha,informatika apo nga jeta e perditshme hahahahaahah

Hajt po e bėj nje pyetje per tė tret vlen...Cila ėshte motoja e jetes tuaj???

Artisti
28-08-07, 20:38
hahahahah lazdrani po pse mua te paren se tani thojn me t'njofshėm krejt po shkon edhe kėtu ne forum hahahahahha edhe ma me qejf do shkoja ne shipol me i mbaru ato dy dite pushim se ne rugove hahahahhaahhahaahah

Po pyetjet nga cfare kategorie duhet te jenė nga mjeksia,gjuha,informatika apo nga jeta e perditshme hahahahaahah

Hajt po e bėj nje pyetje per tė tret vlen...Cila ėshte motoja e jetes tuaj???


Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----


A fitova ?

.

lazdrani
29-08-07, 09:18
Gruppi i Dyte do te jete

Albachick
Prishtinasja
Eqi


Ai qe do te zgjedhe do te jete Zero Cool.Shperblim per fituesit do te jete nje dyditori ne Milano.

lazdrani
29-08-07, 09:24
Grupi i trete Kandidate do te jene Santana,Instruktori dhe Paradoxi 13

Fatin e tyre e ka ne dore Zonja Luaneshe.Si shperblim keni dy dite ne Sarandehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
29-08-07, 09:30
Grupi i ardheshem konkurrese do te jene:
Buqja ch
Sy kaltra
Silvija


Dreni 30 eshte ai qe do te vendose per njeren dhe do te ike ne Turqi nje javehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shqiptare
29-08-07, 09:46
Lazdran, care kriteriumesh ke ne zgjedhje te kandidateve bre? :biggrin:

Paradox_13
29-08-07, 19:38
Grupi i trete Kandidate do te jene Santana,Instruktori dhe Paradoxi 13

Fatin e tyre e ka ne dore Zonja Luaneshe.Si shperblim keni dy dite ne Sarandehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Protestoj...dhe do protestoj deri ne instancat me te larta o Lazdran.....

Besoj me arsye..

Dy dite ne Sarand,..ani me Zonjen Luaneshe,me duket paksa afatshkurter ky shperbilim duke pat parasysh se zonja na vie nga larg....
E dyta arsyeja qe protestoj eshte se ky far muri i juaj elektronik me duket disi i tejdukshem,si me kqyr neper bira te gardhit....

Dhe...dhe shprehi keqardhje qe dy nga tre te perzgjedhurit tuaj deshtem apo jo duhet pajtohemi me fatin e eleminimit...po tybe nese njeri nga ta do jem une se lash pa shku (edhe nese kjo tingellon si joligjore) deri ne Sarand,me shpenzime vetiake..besoj se ia vlen...

LuLjaa
30-08-07, 02:23
Athu une me kan e pasna nafaken me shku n'Dubaj :D
( paj ni zot e di tash a thojn per mu a jo se ) :D

Buqja_ch
30-08-07, 02:33
Athu une me kan e pasna nafaken me shku n'Dubaj :D
( paj ni zot e di tash a thojn per mu a jo se ) :D

Lule hajt zemer se me Bacin shkon ti ...se a po i sheh qysh po ju tuten kete tjert pushimev ,,zani nuk po ju nihet ahhaah

LuLjaa
30-08-07, 02:37
Lule hajt zemer se me Bacin shkon ti ...se a po i sheh qysh po ju tuten kete tjert pushimev ,,zani nuk po ju nihet ahhaah

Buqja sa here kan pas gara qeshtu kurr mu sum kan permen edhe une vet ju kam hi n'mes me i vet pse a um kan harru a per ēka :D qeshtu nashta fitoj najsen se per ndryshe jo kurr tybe.. ty a pe sheh t'kan permen se je ma e mire per qata a une ncuk hahahaa
Po boll qe jam per bacin apet nuk merzinta fort :D :D

Buqja_ch
30-08-07, 02:46
Buqja sa here kan pas gara qeshtu kurr mu sum kan permen edhe une vet ju kam hi n'mes me i vet pse a um kan harru a per ēka :D qeshtu nashta fitoj najsen se per ndryshe jo kurr tybe.. ty a pe sheh t'kan permen se je ma e mire per qata a une ncuk hahahaa
Po boll qe jam per bacin apet nuk merzinta fort :D :D


ahhahaahha Lule nuk e sheh sa ka fillu Lazdrani te bej listen ,,
mos harro se ne rend te par ti nuk mundesh me ardh ..prit kah fundi
veq me bacin per dore edhe rrug e mbar ,,haahhaha je e re prit

LuLjaa
30-08-07, 02:51
ahhahaahha Lule nuk e sheh sa ka fillu Lazdrani te bej listen ,,
mos harro se ne rend te par ti nuk mundesh me ardh ..prit kah fundi
veq me bacin per dore edhe rrug e mbar ,,haahhaha je e re prit

Ja po, me prit jam mesu une, po tash 1 here bile me dal e para por joo s'ka shanc keshtu tybe, Buqja shnosh se bahet mire .. Hajr ishalla hahahaha
Ehh qaj bac vesht mi ka zgjat hala nuk erdh se ku ka met ni zot e di, se sit vjen pe di edhe une, se krejt mem lan aj sum len me prit hahahah :P

yllka
31-08-07, 13:37
Protestoj...dhe do protestoj deri ne instancat me te larta o Lazdran.....

Besoj me arsye..

Dy dite ne Sarand,..ani me Zonjen Luaneshe,me duket paksa afatshkurter ky shperbilim duke pat parasysh se zonja na vie nga larg....
E dyta arsyeja qe protestoj eshte se ky far muri i juaj elektronik me duket disi i tejdukshem,si me kqyr neper bira te gardhit....

Dhe...dhe shprehi keqardhje qe dy nga tre te perzgjedhurit tuaj deshtem apo jo duhet pajtohemi me fatin e eleminimit...po tybe nese njeri nga ta do jem une se lash pa shku (edhe nese kjo tingellon si joligjore) deri ne Sarand,me shpenzime vetiake..besoj se ia vlen...Pardoxi13 pse po merzitesh i djalo kryesorja dy dite nga kaca e forumit e ti vazhdo me Luanen deri tetor ne Sarande qy hahahahah.Eu Lazdran eh dreq po gjithecka te ra ne mende....Pershendetje nga Yllka Pradoxihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

yllka
31-08-07, 14:14
Lazdran pasi ti kemi pergjigjyre kriterte tuja kemi perfeduar qe ne ti vajzat mundem te konkurrojme pra prenetohemi Une jam Yllka,Kjo eshte Diana007,dhe Murgesha

Pytje beri Lazdrani se cila nga ne i done femijete dhe sa ka deshire te kete:

Yllka =2+2
Diana 007 =Shtate femije 6 djeme e nje Vajze
Murgesha =12 kysmet qofte


Lazdrani:Cfare eshte profesioni i juaj!

Yllka=Mode mirrem
Diana007=Bankare
Murgesha=Profesoreshe pos titullit Mbreteresha e Pare Dardane


Lazdrani:Cila nga ju eshte gjeloze

Yllka =Bolle gjeloze jam oh ata sy ti nuki me te shkua vetem mendja te me tradhtoshe.
Diana007=Helem ne gjumi te japi,shume gjelozoi me pa se po me tradhton
Murgesha=Jo nuk kam nevoje te jem gjeloze, e kur vershoje keto dy maca kety pa koment hahahahahah

Lazdrani:Po te vendosja me ty Yllka cka premtone ti mua!

Yllka =Dashuri te sinqerte
Diana =Si princ do te mbaje cka te duashe
Murgesha= Kuroren Mbretrore te jeshe Mbreti im..Te tjerta i ke patjeter


Lazdrani beri nje perfundim pas nja 5 minuta pause.Une Lazdrani kam ardhe ne perfundim shume te veshitire (me deshire ju kisha marre te trijat)veto ime shkon ne Kandidatin Tre Murgeshen.

Murgesha Yeahhhh ju kam thane oj Maca Diana dhe Yllka se jam pa Konkurrence.
Perdja eLektronike u lirua ne faqe dulen separi Yllka ta shohe Lazdrani e perqafoje muarre nje rose te kyqe e ne vesh i tha Lazdranit Ti hangsha syte po humbe sot shume,Diana ju hodhe ne krahe e ne veshe ie pershperiti Lufta ende nuk ka perfunduar dhe iku.

Erdhi Finalja qe Murgesha dhe Lazdrani te shihen njeri me tjetrin Live u perqafen dhe duke u qeshure iken ne pushim e ku ende nuk dihet...Yllka nuk dorzohet kurre oh Lazdranhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

SANTANA-29
31-08-07, 14:37
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Grupi i trete Kandidate do te jene Santana,Instruktori dhe Paradoxi 13

Fatin e tyre e ka ne dore Zonja Luaneshe.Si shperblim keni dy dite ne Sarandehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Protestoj...dhe do protestoj deri ne instancat me te larta o Lazdran.....

Besoj me arsye..

Dy dite ne Sarand,..ani me Zonjen Luaneshe,me duket paksa afatshkurter ky shperbilim duke pat parasysh se zonja na vie nga larg....
E dyta arsyeja qe protestoj eshte se ky far muri i juaj elektronik me duket disi i tejdukshem,si me kqyr neper bira te gardhit....

Dhe...dhe shprehi keqardhje qe dy nga tre te perzgjedhurit tuaj deshtem apo jo duhet pajtohemi me fatin e eleminimit...po tybe nese njeri nga ta do jem une se lash pa shku (edhe nese kjo tingellon si joligjore) deri ne Sarand,me shpenzime vetiake..besoj
Per protest jam edhe un,po paradox_13 po mendon se pajtohem te eleminohem,jo kshtu nuk shkon se ske fituar ala,me te vertet se Dy dit ne sarand jan shum afatshkurter por pytjet nga zonja luaneshe si kemi marr
pra fituesi nuk dihet ala,,hahahah:smile:

SANTANA-29
31-08-07, 14:39
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Grupi i trete Kandidate do te jene Santana,Instruktori dhe Paradoxi 13

Fatin e tyre e ka ne dore Zonja Luaneshe.Si shperblim keni dy dite ne Sarandehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Protestoj...dhe do protestoj deri ne instancat me te larta o Lazdran.....

Besoj me arsye..

Dy dite ne Sarand,..ani me Zonjen Luaneshe,me duket paksa afatshkurter ky shperbilim duke pat parasysh se zonja na vie nga larg....
E dyta arsyeja qe protestoj eshte se ky far muri i juaj elektronik me duket disi i tejdukshem,si me kqyr neper bira te gardhit....

Dhe...dhe shprehi keqardhje qe dy nga tre te perzgjedhurit tuaj deshtem apo jo duhet pajtohemi me fatin e eleminimit...po tybe nese njeri nga ta do jem une se lash pa shku (edhe nese kjo tingellon si joligjore) deri ne Sarand,me shpenzime vetiake..besoj
PROTESTOJ,,,se nalt kam gabuar,,,,,,,

Per protest jam edhe un,po paradox_13 po mendon se pajtohem te eleminohem,jo kshtu nuk shkon se ske fituar ala,me te vertet se Dy dit ne sarand jan shum afatshkurter por pytjet nga zonja luaneshe si kemi marr
pra fituesi nuk dihet ala,,hahahah:smile: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,

aLbaChiCk
31-08-07, 18:48
Gruppi i Dyte do te jete

Albachick
Prishtinasja
Eqi


Ai qe do te zgjedhe do te jete Zero Cool.Shperblim per fituesit do te jete nje dyditori ne Milano.


hahhahahah lazdrani kuku keq qe duhet me prit njiher se Zero Cool ska pushim njiher ja harxhova pushimin krejt :biggrin:

Paradox_13
31-08-07, 19:41
Per protest jam edhe un,po paradox_13 po mendon se pajtohem te eleminohem,jo kshtu nuk shkon se ske fituar ala,me te vertet se Dy dit ne sarand jan shum afatshkurter por pytjet nga zonja luaneshe si kemi marr [/I]
pra fituesi nuk dihet ala,,hahahah:smile:

Kadale bre djal,e shef se prap po gabon,nuk thash une se fitova porse dy nga ne tret patjeter duhet te elaeminohemi,e kure rregullat jan te tilla pse mos elemeinoheni ti santana dhe instruktori....ahahahahah

Paradox_13
31-08-07, 19:46
Pardoxi13 pse po merzitesh i djalo kryesorja dy dite nga kaca e forumit e ti vazhdo me Luanen deri tetor ne Sarande qy hahahahah.Eu Lazdran eh dreq po gjithecka te ra ne mende....Pershendetje nga Yllka Pradoxihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ojj Yllka goja te lumt,se nime ky djali i Lazdrum ashte ba nje sen i keq po per dreq,se di jam ka kerkoj kanalet si do ta kisha korruptu ket nalet..ahahahah

Te falenderoj per pershendetjen Yllka gjithashtu te pershendes dhe te ftoj te na vizitosh ne Sarand...

Diana007
04-09-07, 12:42
Lazdran pasi ti kemi pergjigjyre kriterte tuja kemi perfeduar qe ne ti vajzat mundem te konkurrojme pra prenetohemi Une jam Yllka,Kjo eshte Diana007,dhe Murgesha

Pytje beri Lazdrani se cila nga ne i done femijete dhe sa ka deshire te kete:

Yllka =2+2
Diana 007 =Shtate femije 6 djeme e nje Vajze
Murgesha =12 kysmet qofte


Lazdrani:Cfare eshte profesioni i juaj!

Yllka=Mode mirrem
Diana007=Bankare
Murgesha=Profesoreshe pos titullit Mbreteresha e Pare Dardane


Lazdrani:Cila nga ju eshte gjeloze

Yllka =Bolle gjeloze jam oh ata sy ti nuki me te shkua vetem mendja te me tradhtoshe.
Diana007=Helem ne gjumi te japi,shume gjelozoi me pa se po me tradhton
Murgesha=Jo nuk kam nevoje te jem gjeloze, e kur vershoje keto dy maca kety pa koment hahahahahah

Lazdrani:Po te vendosja me ty Yllka cka premtone ti mua!

Yllka =Dashuri te sinqerte
Diana =Si princ do te mbaje cka te duashe
Murgesha= Kuroren Mbretrore te jeshe Mbreti im..Te tjerta i ke patjeter


Lazdrani beri nje perfundim pas nja 5 minuta pause.Une Lazdrani kam ardhe ne perfundim shume te veshitire (me deshire ju kisha marre te trijat)veto ime shkon ne Kandidatin Tre Murgeshen.

Murgesha Yeahhhh ju kam thane oj Maca Diana dhe Yllka se jam pa Konkurrence.
Perdja eLektronike u lirua ne faqe dulen separi Yllka ta shohe Lazdrani e perqafoje muarre nje rose te kyqe e ne vesh i tha Lazdranit Ti hangsha syte po humbe sot shume,Diana ju hodhe ne krahe e ne veshe ie pershperiti Lufta ende nuk ka perfunduar dhe iku.

Erdhi Finalja qe Murgesha dhe Lazdrani te shihen njeri me tjetrin Live u perqafen dhe duke u qeshure iken ne pushim e ku ende nuk dihet...Yllka nuk dorzohet kurre oh Lazdranhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


AHahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahh a


PS Yllka edhe pse nuk na zgjodhi neve , me rendesi pjesemarrja ne ket gar :biggrin: ahahhahahahahahhahahaa

Virti
04-09-07, 12:52
na myti havalja... :biggrin:

Vjollca
05-09-07, 08:09
As Un Nuk Jom Qitu Qa I Du Pushimet Fal
Po As Qeta Spo I Dojkan Badihavna Kokan Tu Prit

Vjollca
05-09-07, 11:12
Grupi i trete Kandidate do te jene Santana,Instruktori dhe Paradoxi 13

Fatin e tyre e ka ne dore Zonja Luaneshe.Si shperblim keni dy dite ne Sarandehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
MOS FLEJ OJ QIKO PO ZGIDH MAAA ------ JA LSHO REN BIJO

Vjollca
05-09-07, 11:15
Kushe me kende!Sote te nderuarit Antare kam Tre Anatre te gjinise M qe duan te fatin e tyre permese Forumit Dardan ta njoftoje.

1.Artisti
2.Vendasi
3.Muki

Ndersa ne anen tjeter eshte Antarja e mirenjohure Amazona qe permese nje muri elektronike nuk ka mundesi te shohe asgje pos qe do ti parashtroje tri pytje Kandidateve para se ta zgjedhe Partnerin per nja dy dite ne pushim ne Rugove.Hahah

Argetim te kendeshem


AS TI MOS FLEJ OJ BUKUROSHE .HAJT MOS I LE MET PRIT MAAAAEEEE

egi
05-09-07, 11:18
Gruppi i Dyte do te jete

Albachick
Prishtinasja
Eqi


Ai qe do te zgjedhe do te jete Zero Cool.Shperblim per fituesit do te jete nje dyditori ne Milano.


:eek::eek::eek::eek:

sexybrikenda
07-09-07, 13:57
Lazdran pasi ti kemi pergjigjyre kriterte tuja kemi perfeduar qe ne ti vajzat mundem te konkurrojme pra prenetohemi Une jam Yllka,Kjo eshte Diana007,dhe Murgesha

Pytje beri Lazdrani se cila nga ne i done femijete dhe sa ka deshire te kete:

Yllka =2+2
Diana 007 =Shtate femije 6 djeme e nje Vajze
Murgesha =12 kysmet qofte


Lazdrani:Cfare eshte profesioni i juaj!

Yllka=Mode mirrem
Diana007=Bankare
Murgesha=Profesoreshe pos titullit Mbreteresha e Pare Dardane


Lazdrani:Cila nga ju eshte gjeloze

Yllka =Bolle gjeloze jam oh ata sy ti nuki me te shkua vetem mendja te me tradhtoshe.
Diana007=Helem ne gjumi te japi,shume gjelozoi me pa se po me tradhton
Murgesha=Jo nuk kam nevoje te jem gjeloze, e kur vershoje keto dy maca kety pa koment hahahahahah

Lazdrani:Po te vendosja me ty Yllka cka premtone ti mua!

Yllka =Dashuri te sinqerte
Diana =Si princ do te mbaje cka te duashe
Murgesha= Kuroren Mbretrore te jeshe Mbreti im..Te tjerta i ke patjeter


Lazdrani beri nje perfundim pas nja 5 minuta pause.Une Lazdrani kam ardhe ne perfundim shume te veshitire (me deshire ju kisha marre te trijat)veto ime shkon ne Kandidatin Tre Murgeshen.

Murgesha Yeahhhh ju kam thane oj Maca Diana dhe Yllka se jam pa Konkurrence.
Perdja eLektronike u lirua ne faqe dulen separi Yllka ta shohe Lazdrani e perqafoje muarre nje rose te kyqe e ne vesh i tha Lazdranit Ti hangsha syte po humbe sot shume,Diana ju hodhe ne krahe e ne veshe ie pershperiti Lufta ende nuk ka perfunduar dhe iku.

Erdhi Finalja qe Murgesha dhe Lazdrani te shihen njeri me tjetrin Live u perqafen dhe duke u qeshure iken ne pushim e ku ende nuk dihet...Yllka nuk dorzohet kurre oh Lazdranhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Oj Yllka oj Mace po cka po perzihesh nga Lazdrani se po done me ra ne bela ti me mua.Lazdran tregoju ketyre se une jam pa konkurrencehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

tushja
09-09-07, 22:09
Lazdran une po lajmrohem Vullnetarisht me zgjedhe,vetem tre Pellumba le te lajmrohen e pastaj ju paraqitem me pytjet e mija,mbasi pushim ne Meksiko per dy jave si shperblim qenka,po ja vlejka.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Virti
25-01-08, 21:12
windowsi me windowsen... :biggrin:


http://images.google.ch/url?q=http://blogs.msdn.com/blogfiles/olivers/WindowsLiveWriter/WindowsLiveWebcastSeriestartet_ADF0/Windows%2520Live%2520Webcast%2520Serie%2520Logo%25 5B8%255D.jpg&usg=AFQjCNGOKvXbV2epK94RswEu6XBaM_NuyQ

Virti
23-05-08, 01:38
ka ardhe koha te aktualizohet kjo teme... :cool: :biggrin:

lovely
23-05-08, 11:45
qka po bohet ksajd bre? hahahahahahaha

Breshka
23-05-08, 12:31
live une me .................................................. ....fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Dardan Kastrati
23-05-08, 12:39
live une me .................................................. ....fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBres hka me kė ti live , se unė me Rafetin kysmet verės keni me dal me hangėr peshk ....

Breshka
23-05-08, 12:43
Breshka me kė ti live , se unė me Rafetin kysmet verės keni me dal me hangėr peshk ....

edhe une kysmet me juve qyy pse une jo aaaa ???? ncnncncnc

Dardan Kastrati
23-05-08, 12:47
edhe une kysmet me juve qyy pse une jo aaaa ???? ncnncncncBreshka mirė se na vjen .. me kėnaqėsi tė pranojmė ... Hajde se qesim bashkė flija ne bjeshkė :biggrin:

RoZa-
23-05-08, 12:59
A Po mo mujshe me taku ketu kend Live..?

Agolli
23-05-08, 14:34
A Po mo mujshe me taku ketu kend Live..?
Ku e pate shtepin ti,,Rafeti m'tha, pyete..:biggrin: /shaka/

emine
23-05-08, 14:37
A Po mo mujshe me taku ketu kend Live..?


jo ktu po mas kaqubav hahahhahahhahahahhahahhahah,,,,

Agolli
23-05-08, 14:38
jo ktu po mas kaqubav hahahhahahhahahahhahahhahah,,,,
Emine a t'rasemi ne therra :biggrin:

emine
23-05-08, 14:38
une + bombonjerin= shkoklohmi krejt;)

Oqeani
23-05-08, 14:38
jo ktu po mas kaqubav hahahhahahhahahahhahahhahah,,,,

Ani tash me gjelbrrim ........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
23-05-08, 14:48
Emine a t'rasemi ne therra :biggrin:

je kujtu vone....kush ju rri dardhava ngat edhe i han..qashtu therrav (kaqubav) hahahahah,mend per tjera her :p

Agolli
23-05-08, 14:51
je kujtu vone....kush ju rri dardhava ngat edhe i han..qashtu therrav (kaqubav) hahahahah,mend per tjera her :p
Mes thuj qe s'ta lypa........ i dardh :biggrin:

SANTANA-29
23-05-08, 14:52
O,,,,prite kojshi a, me dardha ,,,hahahhhhahaahhahhahahaahahaa,,:tongue:

Agolli
23-05-08, 14:54
O,,,,prite kojshi a, me dardha ,,,hahahhhhahaahhahhahahaahahaa,,:tongue:
Pejon, mos ju trego qe jemi kodosha te dardhave :tongue:

SANTANA-29
23-05-08, 14:56
Pejon, mos ju trego qe jemi kodosha te dardhave :tongue:

Ti kishe permend mollat ma mir ,,,hahahahhhaahaahhaahahaaa

Agolli
23-05-08, 14:58
Ti kishe permend mollat ma mir ,,,hahahahhhaahaahhaahahaaa
Qy ky mollat, ato jan te ndalume,,ha,hahahahah Jo per mu, por per shitsin :biggrin:

emine
23-05-08, 15:01
Mes thuj qe s'ta lypa........ i dardh :biggrin:

ja po a di sa burrni ke ba........hajte se ka kush i han:tongue: ti ha Fiqa, jan te shnetshem....

SANTANA-29
23-05-08, 15:01
Qy ky mollat, ato jan te ndalume,,ha,hahahahah Jo per mu, por per shitsin :biggrin:

hahahahahaahha,,,po shitsi duhet me i kerku a jan te mira se sblehet qith qka,,,
mos kish edhe pjepna ruju,,,hahahahahahahahhahah:tongue:

Agolli
23-05-08, 15:04
hahahahahaahha,,,po shitsi duhet me i kerku a jan te mira se sblehet qith qka,,,
mos kish edhe pjepna ruju,,,hahahahahahahahhahah:tongue:

Cka ska, une si Pejan e preferoje zemren e shalqines :tongue:

uliksi31
23-05-08, 17:52
Cka ska, une si Pejan e preferoje zemren e shalqines :tongue:

Ti si Qumili, zemren lemnani mue. (treshi persheshi) :biggrin:

Agolli
23-05-08, 18:06
ja po a di sa burrni ke ba........hajte se ka kush i han:tongue: ti ha Fiqa, jan te shnetshem....
Ani de ,ndaqe qy..po thu fiqa-a, mes eshte dissel:biggrin:

Agolli
23-05-08, 18:08
Ti si Qumili, zemren lemnani mue. (treshi persheshi) :biggrin:
S'ka faj ubunan, Qumil ma, ska ma kodosh se ai :biggrin:

Artisti
26-07-09, 11:24
A kam fituar ketu more, se Amazona shume po kerkon kohe e qe sa kohe ka kalue une i kam krye do pune qe i kam pase, tash u ktheva ne emision hahahahaa


.

teutaA
26-07-09, 17:32
A kam fituar ketu more, se Amazona shume po kerkon kohe e qe sa kohe ka kalue une i kam krye do pune qe i kam pase, tash u ktheva ne emision hahahahaa


.

a pat far shperblimi se spo disha qysh po shkojkan punet ne ket emision:smile:

Virti
17-08-09, 14:22
... jemi marrur vesh te mos tregojme. :cool:

Luana
22-09-09, 20:44
Hiq me askend ....

teutaA
22-09-09, 22:13
Hiq me askend ....

gjithashtu :smile:

emine
22-09-09, 22:14
gruja hajdarit me burrin e rrushes,mas gardhiqev te forumit:tongue:

realisti64
23-09-09, 08:13
gruja hajdarit me burrin e rrushes,mas gardhiqev te forumit:tongue:


Ooooo kqyrja avatarin ksaj pas zoten:tuj endrru action live mas gardhiqeve te forumit ahahahahhahahaha

rafet llapjani
23-09-09, 08:24
gruja hajdarit me burrin e rrushes,mas gardhiqev te forumit:tongue:

e qka po bojshin apo lujshin guralec aaaaaaaa vallahi burri i rrushes ka qef me kapixhik qel me lue aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghgha

emine
23-09-09, 15:09
e qka po bojshin apo lujshin guralec aaaaaaaa vallahi burri i rrushes ka qef me kapixhik qel me lue aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghgha

qka po mvet mu breh ashiqare kan kallxu qetu,merre me mend sa jane qe pi man cia sekret :biggrin:

Qika^Me^Kule
08-04-11, 21:24
Ai.... me ate :biggrin::tongue:

emine
08-04-11, 21:56
gruja hajdarit me burrin e rrushes,mas gardhiqev te forumit:tongue:
njejte si para 100 vjetve:tongue:

Hajra
09-08-11, 00:35
......veq te rrej,

Peja-Boy
13-08-11, 18:44
Koha e pushimeve po deshmon ...askush me askend !!

Oltiana1
14-08-11, 10:15
Nuk e di , dhe as nuk po e lodhi kokėn me menduar ... :biggrin:

Daglasi
14-08-11, 19:00
Une edhe Oltiana....

Virti
15-08-11, 21:28
na s'po mundemi ketu e lere ma live qy :cool:

Fshatari
15-08-11, 21:59
Po anketoj! kur t'i gjej, ju tregoj...

Buqja_ch
15-04-12, 21:56
une me Idilen ,,per qdo dite ...

tipi engjellor
15-04-12, 22:00
Me instruktorin nganjehere .....

Virti
18-11-12, 17:28
s'ka kohe. eshte duke bere torte. :cool:

halla e madhe
18-11-12, 17:34
s'ka kohe. eshte duke bere torte. :cool:


..mos ju afro forte ngat,ndodhe te fluturoj torta pahiri...eeeee permi buuuuummmm:biggrin::biggrin:

Rizuana
18-11-12, 22:03
Une me kerkon.

Dardanesha
18-11-12, 22:11
kurre smujm me dite, se bash ata qe sfolin sqelen ketu ne FD i kryjn muhabetet ne msn :biggrin: e shihen e na se marrim vesh, tek e fundit so pune per neve hiq :cool:,gjithkush e ka jeten e vet...

Rizuana
18-11-12, 22:13
une me dardaneshen kam mu taku :D

Dardanesha
18-11-12, 22:16
une me dardaneshen kam mu taku :D

ok veq nese shihemi na dyja, shkruajme te tema me kend jeni taku prej FD e jo te kjo teme se :redface:, kjo kush me kend nenkupton diqka tjeter hahaha :cool:

Rizuana
18-11-12, 22:22
ok veq nese shihemi na dyja, shkruajme te tema me kend jeni taku prej FD e jo te kjo teme se :redface:, kjo kush me kend nenkupton diqka tjeter hahaha :cool:

hahah po thu a?

jo per ashtu sjam taku me kand as mos u takofsha KUUUUUURRRREEEE :@

Dardanesha
18-11-12, 22:27
hahah po thu a?

jo per ashtu sjam taku me kand as mos u takofsha KUUUUUURRRREEEE :@

hahahah ehhhhhhhhh pra une e ti skokem per kete teme jemi hy gabimisht :biggrin:

LaCoStA
19-11-12, 11:36
ok veq nese shihemi na dyja, shkruajme te tema me kend jeni taku prej FD e jo te kjo teme se :redface:, kjo kush me kend nenkupton diqka tjeter hahaha :cool:

Pse nenkupton diqka tjeter?!

Psh. Kush me kend ka pi kafe ...... LIVE eshte fjala :tongue:

Dardanesha
19-11-12, 14:24
Kushe me kende!Sote te nderuarit Antare kam Tre Anatre te gjinise M qe duan te fatin e tyre permese Forumit Dardan ta njoftoje.

1.Artisti
2.Vendasi
3.Muki

Ndersa ne anen tjeter eshte Antarja e mirenjohure Amazona qe permese nje muri elektronike nuk ka mundesi te shohe asgje pos qe do ti parashtroje tri pytje Kandidateve para se ta zgjedhe Partnerin per nja dy dite ne pushim ne Rugove.Hahah

Argetim te kendeshem


LaCosta, a po shkrun ketu ne hapjen e temes kush me kend ka pi kafe ?:eek: :biggrin:, se ndoshta edhe kam gabu :cool:, eshte njerezore te bejme gabime...

LaCoStA
19-11-12, 14:46
LaCosta, a po shkrun ketu ne hapjen e temes kush me kend ka pi kafe ?:eek: :biggrin:, se ndoshta edhe kam gabu :cool:, eshte njerezore te bejme gabime...


Jo une e pata fjalen veq per ate kush me kend, jo per krejt temen :tongue:

Normal qe eshte njerezore, bile ni njeri qe nuk gabon kurr, une nuk e llogaris njeri :biggrin:

Dardanesha
19-11-12, 15:22
Jo une e pata fjalen veq per ate kush me kend, jo per krejt temen :tongue:

Normal qe eshte njerezore, bile ni njeri qe nuk gabon kurr, une nuk e llogaris njeri :biggrin:


hahah e djali i mire ti thuj qitu "pom dhem dhami e pom shkon gjuha" :tongue:, e mos me thuj jo ke gabu knej anej thuj dardaneshe spom pelqen qka po thu se spo me konvenon, e jo ke gabu :biggrin::cool:

Fshatari
19-11-12, 15:24
Jo une e pata fjalen veq per ate kush me kend, jo per krejt temen :tongue:

Normal qe eshte njerezore, bile ni njeri qe nuk gabon kurr, une nuk e llogaris njeri :biggrin:

Jo, per gabime valla venin nuk ja leshojme kerkujt hiē !

LaCoStA
19-11-12, 15:33
hahah e djali i mire ti thuj qitu "pom dhem dhami e pom shkon gjuha" :tongue:, e mos me thuj jo ke gabu knej anej thuj dardaneshe spom pelqen qka po thu se spo me konvenon, e jo ke gabu :biggrin::cool:

Kush po t'thot bre ty qe po m'dhem dhami?! As nuk t'thash qe ke gabu, veq t'thash qe "Kush me kend" nuk kufizohet veq ne ate qe eshte hap tema ne fillim :tongue:

E ty, si t'dhem dhami, kallzom se goxha nifar stomatologu jam ...... jo qe kom kry shkoll per te, ama ty pas pune me fara t'bardha e t'zeza, jom pervu ne ksi sene :tongue: :biggrin:


Jo, per gabime valla venin nuk ja leshojme kerkujt hiē !
Kurr nuk kom dyshu, as nuk dyshoj ne kete pune :smile:

Dardanesha
19-11-12, 15:38
Kush po t'thot bre ty qe po m'dhem dhami?! As nuk t'thash qe ke gabu, veq t'thash qe "Kush me kend" nuk kufizohet veq ne ate qe eshte hap tema ne fillim :tongue:

E ty, si t'dhem dhami, kallzom se goxha nifar stomatologu jam ...... jo qe kom kry shkoll per te, ama ty pas pune me fara t'bardha e t'zeza, jom pervu ne ksi sene :tongue: :biggrin:Kurr nuk kom dyshu, as nuk dyshoj ne kete pune :smile:Ani qa po bertet kush pot tutet :rolleyes:, se veq hajgare bana...

LaCoStA
19-11-12, 15:52
Ani qa po bertet kush pot tutet :rolleyes:, se veq hajgare bana...

Po m'doket qe prej veshve te kokshe goxha mire, se une boll me za t'vogel fola, e ty ta paska qit zanin e naltė :tongue: :biggrin:

Edhe une qasishne kesh tuj ba deri tash :biggrin:

Dardanesha
19-11-12, 15:55
Po m'doket qe prej veshve te kokshe goxha mire, se une boll me za t'vogel fola, e ty ta paska qit zanin e naltė :tongue: :biggrin:

Edhe une qasishne kesh tuj ba deri tash :biggrin:Mos e zgat shume e hajde se tu ftofe kafja...

LaCoStA
19-11-12, 16:02
Mos e zgat shume e hajde se tu ftofe kafja...

Kom vi anej une, tu e pi kafen jam :smile: