PDA

View Full Version : Cili Anatare i Forumit!


lazdrani
28-08-07, 14:12
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.

Paradox_13
28-08-07, 14:17
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.

Lazdran je i pazevensueshem,te pergezoj per te dyja temat,veq kisha nje lutje per temen paraprake,nese rastesishte me vie radha te jem ne ate list nuk do kisha pranu per asnje qmim te kem kunderkandidat...ahahahahaha...

lazdrani
28-08-07, 14:21
Lazdran je i pazevensueshem,te pergezoj per te dyja temat,veq kisha nje lutje per temen paraprake,nese rastesishte me vie radha te jem ne ate list nuk do kisha pranu per asnje qmim te kem kunderkandidat...ahahahahaha...

Kysemt edhe ti do te vishe ne radhe se shperblim eshte nja dy dite ne Monakohttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif..Hapa keto tema pake me te freskta ndoshta thuhet montonia pake haaaaaaa.Kalofshe bukure miku im.

Luana
28-08-07, 14:25
Asnji tybe :biggrin:

Peja-Boy
28-08-07, 15:01
Asnji tybe :biggrin:

Sikur Une hahahahahha..!

Artisti
28-08-07, 15:17
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.

Per Simpatin time, Dimrin e jap :smile:

Vjeshtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

.

instruktori
28-08-07, 16:57
Te pergezoj per temen

Me pelqejne te gjithe qe jan te sinqert e te till ka mjaft
Respekt

Arb
28-08-07, 20:25
Jane bukur shume............

gazi-de
28-08-07, 20:45
Te gjith mendoj po shehidja eshte diqka ekstra...hghghghghghghghghghghghghg

Abetare
29-08-07, 07:21
Ky permbi mua pra Gazi e nga femrat Prishtinasja , tani vijnė Xuki, Dreni , SElvijaaaaa e Martumjaa Linka, etj etj

Xuki
29-08-07, 23:23
Thanks Abetare....da kann ich nur gleichfalls sagen!

Unė tė gjithė ata/ato qė i nguci/mė ngucin i pėlqej.

LuLjaa
30-08-07, 02:12
Xuki d.m.th edhe une po merrsha pjes ne qat list.. masi t'nguci :D

Paradox_13
30-08-07, 11:23
Asnji tybe :biggrin:

Tybe hiq nuk te besova,se e di qe ban hajgare....ahahaha

Xuki
30-08-07, 13:21
Xuki d.m.th edhe une po merrsha pjes ne qat list.. masi t'nguci :DPo ti je nė tė dy listat....nė ato qė i nguci unė, dhe nė ato qė mė ngucin mua! hahhaaha

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Elina
30-08-07, 13:26
Ehhh te kisha pas adresen msn te Xukint,,,ndoshta me kish lavderu edhe mu pak :frown:

rilinda
30-08-07, 13:35
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kohėve t'fundit veē Preshevari edhe Egi po m'bojn muhabet.

Xuki
30-08-07, 13:41
Ehhh te kisha pas adresen msn te Xukint,,,ndoshta me kish lavderu edhe mu pak :frown:


hahahahahahahaha

Po lypma mori....mos t'vinė marre, se unė jam shumė gjymer! hahhahahahaha

Edhe Elinen e du shuuumė.....nuk e la pa e pi ni kafe me to...kur tė jenė kysmet.

Xuki
30-08-07, 13:51
:rolleyes:

Kohėve t'fundit veē Preshevari edhe Egi po m'bojn muhabet.


A bon edhe unė me ty me bo muhabet.....e di qė jena shpullat tepėr, por prap besoj qė e gjejna forcėn pėr pajtim! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
30-08-07, 13:54
A bon edhe unė me ty me bo muhabet.....e di qė jena shpullat tepėr, por prap besoj qė e gjejna forcėn pėr pajtim! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ani! :biggrin: Kon pe bojm dėshmitart t'pajtimit? :rolleyes:

SANTANA-29
30-08-07, 14:00
Ani! :biggrin: Kon pe bojm dėshmitart t'pajtimit? :rolleyes:
Per momentin qe jam ketu deshmitar ma te mir nuk keni veq harroj shpejt,,,hahahahahahha:tongue:

rilinda
30-08-07, 14:02
Per momentin qe jam ketu deshmitar ma te mir nuk keni veq harroj shpejt,,,hahahahahahha:tongue:

I mirė, i mirė koke... perfekt. :biggrin:

Xuki
30-08-07, 14:02
OK, Santana tė pranoj dhe tė falemnderoj nga zemra! Pėr me harru nuk ka problem, se edhe ne harrojna shpejt qė tė kena pasė dėshmitarė!

SANTANA-29
30-08-07, 14:05
OK, Santana tė pranoj dhe tė falemnderoj nga zemra! Pėr me harru nuk ka problem, se edhe ne harrojna shpejt qė tė kena pasė dėshmitarė!
hahahahahaha,,Flm,per pranimin si deshmitar dhe aq shpejt nuk harroj ,,,,:smile:

rilinda
30-08-07, 14:06
OK, Santana tė pranoj dhe tė falemnderoj nga zemra! Pėr me harru nuk ka problem, se edhe ne harrojna shpejt qė tė kena pasė dėshmitarė!

Eh de... edhe si t'vjen pavarsia e harrojm kėt' t'pajtune na apo? :biggrin:

DEA
30-08-07, 14:07
Pa dy deshmitare nuk ju pranohet, se mundeni me e ble e mendimet e dy deshmitareve smundent askush :smile:

SANTANA-29
30-08-07, 14:07
I mirė, i mirė koke... perfekt. :biggrin:
Pra te dyt u pajtut si deshmitar te jem me vjen mir qe keni besim te une,,a duhet me than diqka a u krye puna,,,,hahahahahahaha:tongue:

SANTANA-29
30-08-07, 14:09
Pa dy deshmitare nuk ju pranohet, se mundeni me e ble e mendimet e dy deshmitareve smundent askush :smile:
Dea mir e ki se dikur thon jo kshtu jo ashtu,pra dea asht deshmitarja e dyt,,,,:smile:

ssara
30-08-07, 14:09
Pa dy deshmitare nuk ju pranohet, se mundeni me e ble e mendimet e dy deshmitareve smundent askush :smile:

nese je dakord po bena edhe une si deshmitare...

DEA
30-08-07, 14:15
Po me duket se e pane qe kjo pune u mor seriozisht iken krejt ata dy, se skane interesa pajtimi, jane shku ne qoshe tu u shpullat prap hahahahaha

Xuki
30-08-07, 14:17
Rilinda.......a po bojna ni darsėm...se gjith kėta dėshmitar ėshtė gjynah mi lshu pa njė PARTY! hahhahahhahahahaha

rilinda
30-08-07, 14:22
Rilinda.......a po bojna ni darsėm...se gjith kėta dėshmitar ėshtė gjynah mi lshu pa njė PARTY! hahhahahhahahahaha

hahahahhaha... po na del hargjim per ni t'pajtume veq hajt :biggrin:

DEA
30-08-07, 14:25
hahahahhaha... po na del hargjim per ni t'pajtume veq hajt :biggrin:

Valla mos te ju shkoj mendja qe po sponsorizoj hahahhaah, lidhjani kryet si te doni kesaj punes pajtimit hahahaha

SANTANA-29
30-08-07, 14:26
hahahahhaha... po na del hargjim per ni t'pajtume veq hajt :biggrin:
Haj se nuk lypim shum ,,,ni schanpanja,,,,,,,,,hahhahahahahhaha,mulne se u pajtun,,,:tongue:

Preshevar
30-08-07, 14:31
:rolleyes:

Kohėve t'fundit veē Preshevari edhe Egi po m'bojn muhabet.

Eshte knaqsi me fol me ty Rilinda,..
Un spo e kuptoj se pse nuk po pėrlahen njerzit ktu per me fol me tye :confused::biggrin:
E un, qashtu si Rilinda,. me Shqipėn, egi-n, lyrėn e Katunarin, jam ka foli keto dit... :smile:

Respekt pėr keta e per te tjerėt gjithashtu !

rilinda
30-08-07, 14:31
O sa t'vjen Paradoxi ksajde... krejtve ka me na qu te shporta... :D

Xuki
30-08-07, 14:32
ooo pėr pare mos u mėrzitni, se krejt katundin e shes qyy....


Kallleeeeeee


Gjithė sė bashku nė sevdaaaa.....tė vallzojna dej n'sabaaaahh...heee valle kosovareeee......heee valleeee kosovareeee.......hajde lule hajde, hajde mashalla....dridhe shtatin dridheee, dridhe tej n'sabah!!! hoooopaaaaaa


hahahhahahahahaha

rilinda
30-08-07, 14:33
Eshte knaqsi me fol me ty Rilinda,..
Un spo e kuptoj se pse nuk po pėrlahen njerzit ktu per me fol me tye :confused::biggrin:


Respekt pėr keta e per te tjerėt gjithashtu !

Jo...jo...jooo... knaqsia osht e jemja edhe mos provo me ma marr :biggrin:

rilinda
30-08-07, 14:34
ooo pėr pare mos u mėrzitni, se krejt katundin e shes qyy....


Kallleeeeeee


Gjithė sė bashku nė sevdaaaa.....tė vallzojna dej n'sabaaaahh...heee valle kosovareeee......heee valleeee kosovareeee.......hajde lule hajde, hajde mashalla....dridhe shtatin dridheee, dridhe tej n'sabah!!! hoooopaaaaaa


hahahhahahahahaha

Kurr ma t'hareshem s't'kom pa :biggrin: Se kom dit qe problem i mosdisponimit tan jom kan une :tongue::biggrin:

Preshevar
30-08-07, 14:37
Jo...jo...jooo... knaqsia osht e jemja edhe mos provo me ma marr :biggrin:

:rolleyes: ...do me ma vjedh para syve knaqsin njonja :biggrin:

DEA
30-08-07, 14:41
Kurr ma t'hareshem s't'kom pa :biggrin: Se kom dit qe problem i mosdisponimit tan jom kan une :tongue::biggrin:

Sikur me pa lujt puna ma shume najsen hahahahahahahaah

Xuki
30-08-07, 14:42
Kurr ma t'hareshem s't'kom pa :biggrin: Se kom dit qe problem i mosdisponimit tan jom kan une :tongue::biggrin:


M'ka mundu shumė vallah....tesh po mė duket vetja si me kanė i lidhun e met zgidhė dikush!! hahahhaha

Xuki
30-08-07, 14:43
Sikur me pa lujt puna ma shume najsen hahahahahahahaah


Jena shpullat deri sa jena lodhė bre.....ama shyqyr qė u pajtuem!!

Adrenalina
31-08-07, 13:51
Asnje nuk po e shoh mi pelqy..

Xuki
31-08-07, 14:07
Qysh joo bre, a nuk po mė sheh nė foto aaa?

Adrenalines nuk po i pėlqej aspak!!!! uuuhuuu...uuuhuuu...ih..ih...ihhhhh

Adrenalina
31-08-07, 14:12
Xukin nuk po e pelqej veq sa duket ne foto !!!!

egi
31-08-07, 14:20
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kohėve t'fundit veē Preshevari edhe Egi po m'bojn muhabet.
oooo rilinda, qashtu qysh tha preshevari, s'di qysh nuk po perlahen njerzit per me fol me ty :biggrin: i like you a loooot

yllka
31-08-07, 14:25
Perpos Lazdranit jane edhe Dreni,Honesty,Naki,Diana,Murgesha,Tushja,Paradoxi1 3,Zanach
dheLuana

Xuki
31-08-07, 14:34
Xukin nuk po e pelqej veq sa duket ne foto !!!!


Ooo ne paq pėr mjekėrr, ato e kam hjekė moti! hahahhahahaha

Adrenalina
31-08-07, 14:51
Ahahahhaa moti pa moti une nuk pot shoh djalo qy .....sidoqoft nuk me pengojn mjekrroshat taman burra jan ata qe mbajn mjekren..!

Xuki
31-08-07, 17:35
Ahahahhaa moti pa moti une nuk pot shoh djalo qy .....sidoqoft nuk me pengojn mjekrroshat taman burra jan ata qe mbajn mjekren..!

Po kshyre de fotografinė qė e kam kėtu e veē paramendom pa mjekėrrr......qysh po tė dal nime? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Vallahi hije m'ka mjekrra......veē kush ma ka inati folė tė kundėrtėn.

Zana_ch
31-08-07, 18:01
Perpos Lazdranit jane edhe Dreni,Honesty,Naki,Diana,Murgesha,Tushja,Paradoxi1 3,Zana_ch
dheLuana
yllka ....flm shum nga ty naqe , ene ti je ne listen time si dhe shum antare e antare qe jane ne mesin tone .....

Elina
31-08-07, 22:35
Kam respekt per te gjith...

Po,,, jan disa qe me te vertete me pelqejen postimet e tyre,,,pa i ceke me emra!!!

Murgesha
31-08-07, 23:48
Kam respekt per te gjith...

Po,,, jan disa qe me te vertete me pelqejen postimet e tyre,,,pa i ceke me emra!!!
]

E di se tė pėlqejnė postimet e mia edhe pa ma pėrmend fare emrin hahahahahahahahaha.

DEA
31-08-07, 23:51
]

E di se tė pėlqejnė postimet e mia edhe pa ma pėrmend fare emrin hahahahahahahahaha.


Hahhaah leje ti, po edhe une e dita qe per ty eshte fjala hahahaahaha

Murgesha
31-08-07, 23:54
Hahhaah leje ti, po edhe une e dita qe per ty eshte fjala hahahaahaha

Ha,hahahahahaaaaaaaa e unė valla sun pėrballohem dot pa tė thėnė qė jo vetėm po mė pėlqejnė postimet tua por edhe kopa tuj qesh hahahahahahaahahha....

instruktori
01-09-07, 18:06
Me pelqejne te gjithe por nese duhet ti veqojm me emra
Ateher te gjithe ata qe jan te sjellshem dhe kooperativ ne dardani me pelqejn

respet per te gjithe

lyra2
01-09-07, 18:28
]

E di se tė pėlqejnė postimet e mia edhe pa ma pėrmend fare emrin hahahahahahahahaha.
Po valla me pelqejne postimet tua,a ajo mu duk qe per te miat e pate ,mos u ngatrrove i ēikė:wink:

Naki
02-09-07, 18:14
Perpos Lazdranit jane edhe Dreni,Honesty,Naki,Diana,Murgesha,Tushja,Paradoxi1 3,Zanach
dheLuana


Faliminderit Yllka ēė mė preferoni !

instruktori
02-09-07, 21:41
hmmmmmmmmmmmmmmmmmm jo askujt

aLbAnIa_gIrl
02-09-07, 23:59
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.
Ai qe ka hapur kete temen :):biggrin:1sh eshte

Nirvana Band
03-09-07, 08:37
Per mua te gjithe jane te mire, nuk dua te veqoj me emra,por me ata qe kam bisede me shpesh me mua jane shume te sjellshem. Pershendetje dhe rrespekt per gjithe.

sexybrikenda
07-09-07, 14:50
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.

Vella Lazdran Nena nuk bene me si ty hahahahah,mendoje qe Naki,Murgesha,Luana,Dreni,Turisti,Diana,Honesty,Pa radoxi13 dhe Barbaroza e Shejtonka(keto iken pa adrese)...jane te shkelqyshem e sdo te thote qe edhe keta te rinjet nuk jane te mire pasi jane duke argetuar kete forum aq te dashure.

selvija
07-09-07, 14:57
Vella Lazdran Nena nuk bene me si ty hahahahah,mendoje qe Naki,Murgesha,Luana,Dreni,Turisti,Diana,Honesty,Pa radoxi13 dhe Barbaroza e Shejtonka(keto iken pa adrese)...jane te shkelqyshem e sdo te thote qe edhe keta te rinjet nuk jane te mire pasi jane duke argetuar kete forum aq te dashure.Moj qik ne gjysme e ketyre nuk po i njofim se qka jan kane,,,,,por ka edhe nga te rejt qe kan hy jan te shkelyra ahahaha....pershendes...:biggrin:

Paradox_13
07-09-07, 15:02
Vella Lazdran Nena nuk bene me si ty hahahahah,mendoje qe Naki,Murgesha,Luana,Dreni,Turisti,Diana,Honesty,Pa radoxi13 dhe Barbaroza e Shejtonka(keto iken pa adrese)...jane te shkelqyshem e sdo te thote qe edhe keta te rinjet nuk jane te mire pasi jane duke argetuar kete forum aq te dashure.

Perkunder faktit se shume rralle kam pat rastin te jem njekohesisht ne linje me ju e nderuar .them sinqerisht se njehem i privilegjuar nga kjo perzgjedhje e aq me pare kure sho veten ne mesin e veteraneve me te respektuar te kesaj ode..
Falemnderit.

Peja-Boy
09-09-07, 18:56
Te gjith Ikonat e Avantarit te Bukura....ne shkrime po ka Mjaft qe po shkruajn ne Favor timin, por edhe ne disa Raste po ikun nga Tema ...

Veq ne pergjithsi me vjen mire qe jam ne Mesin e Forumistave Dardan!

Sy_kaltra
09-09-07, 19:05
Nuk kam mund kurr ti veqoj bashkbiseduesit Jan te mrekullueshem .


PS: Ndjehem krenare qe me kan pranuar ne mesin e tyre .

Peja-Boy
09-09-07, 19:13
PS: Ndjehem krenare qe me kan pranuar ne mesin e tyre .

Edhe ty mos me te Pranu ateher veq me e Bo "Schwul Party"
Kesi Bukuroshe na duhen..!

tushja
09-09-07, 21:22
Besoje se te gjithe jane argetues me shkrimet e tyre do te veqoja,Dreni30,Naki,Jador,Murgeshen,Yllken,Brikend en,Diana 007,Luanen...

lazdrani
11-09-07, 13:06
Koheve te fundit Selvija,Pardoxi13 dhe Naki me kane hyre disi ne Zemer hahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Naki
11-09-07, 14:13
Koheve te fundit Selvija,Pardoxi13 dhe Naki me kane hyre disi ne Zemer hahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Ki kujdes se ne jemi Trio virusal haaaaaaaaaaa

selvija
11-09-07, 14:19
Ki kujdes se ne jemi Trio virusal haaaaaaaaaaaHahaha konkurenc e madhe a ahahah ..


flm Lazdran per vlersim...

yllka
12-09-07, 09:51
Besoje se te gjithe jane argetues me shkrimet e tyre do te veqoja,Dreni30,Naki,Jador,Murgeshen,Yllken,Brikend en,Diana 007,Luanen...

Oh Zemer je ti oj Princese,Te falenderoje shumehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

yllka
12-09-07, 09:53
Koheve te fundit Selvija,Pardoxi13 dhe Naki&Yllken me kane hyre disi ne Zemer hahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Vetem nje korigjim bera Lazdranhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

RiannA
12-09-07, 10:12
Riannen, Riannen edhe Riannen

Diana007
12-09-07, 13:07
Brikenda ,Tushja ju flm , kam nderin te bisedoj me ju :smile:

Vjollca
12-09-07, 13:43
Koheve te fundit Selvija,Pardoxi13 dhe Naki me kane hyre disi ne Zemer hahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

eun jo a pse o lazdran ..............

Rebeka
13-09-07, 13:55
Edhe pse tani jam regjistruar,ka me se tre vite qe lexoje ne kete forum te shkkelqyshem,pergjigjja ime shte se ka perplote Antare te cilit dine te argetoin e ne mesin e tyre jeni edhe ju Lazdran

LuLjaa
14-09-07, 16:40
Huhu krejt me t'njofshum po shkojka qetu :D

lazdrani
14-09-07, 16:41
eun jo a pse o lazdran ..............

E kam zemren e lige e nuk po guxoje shume ta ngarkojehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifVjollca hajt be mos u brengose se ta beje edhe ty nje vendehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
14-09-07, 16:43
Edhe pse tani jam regjistruar,ka me se tre vite qe lexoje ne kete forum te shkkelqyshem,pergjigjja ime shte se ka perplote Antare te cilit dine te argetoin e ne mesin e tyre jeni edhe ju Lazdran

Rebeka edhe ti ke qene ne zemer time,perplote tre vite Anonimehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
14-09-07, 16:45
Huhu krejt me t'njofshum po shkojka qetu :D

Lulja ty te kam vlersuar kahere,dhe te shijoje si kam qef une qy pa brenga te lutemhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
04-10-07, 11:40
Koheve te fundit vetem me te Sinqerten :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-10-07, 11:46
Koheve te fundit vetem me te Sinqerten :smile:


flm shummeeee gjithashtu edhe nga ana ime njejt...FLm per ty nje mpuqqqqqq klm shoqe

Estella
21-02-08, 21:15
me rendesi qe shumica jan teper te mire

egi
22-02-08, 22:42
Gjith rrin serioz..kurr se kom pa ndonje shkrim te tij me "hahahah"...
Nennikun e ka Dardanian

SANTANA-29
22-02-08, 22:43
Gjith rrin serioz..kurr se kom pa ndonje shkrim te tij me "hahahah"...
Nennikun e ka Dardanian


Sashte e vertet se ka hahahahahah,,,shum her po se paske pa,,,,:tongue:

lazdrani
22-03-08, 13:06
Jadori,Selvija,Lovely,Luana,Albonita,emina,Linka pz,Diana 007......

selvija
22-03-08, 13:09
Jadori,Selvija,Lovely,Luana,Albonita,emina,Linka pz,Diana 007......Shtyne edhe veten ne ate rreth Lazdran..e mos ma harro edhe Princin...:wink: flm per mendimin tend...

Linka_pz
22-03-08, 13:10
Jadori,Selvija,Lovely,Luana,Albonita,emina,Linka pz,Diana 007......


Te falenderoj Lazdrani ,jam e nderune qe jam ne kete list .

emine
22-03-08, 13:51
Silvija(se e kam ortake)
Arkeza(se shum e shoqerushme)
Linka_pz( qika am e mira)
LOVely(se o dilidreqi njeri)


me qto kam diskutu deri me tani ne FD;)

Linka_pz
22-03-08, 16:03
Silvija(se e kam ortake)
Arkeza(se shum e shoqerushme)
Linka_pz( qika am e mira)
LOVely(se o dilidreqi njeri)


me qto kam diskutu deri me tani ne FD;)

Jo ,veq po te dukem ty se nuk jam ma e mira ,ka shume te mira ketu po si ke njoft mire akoma ....

Eminja ēdo dite ee ma e mire po me duket ...

lovely
22-03-08, 23:40
Jadori,Selvija,Lovely,Luana,Albonita,emina,Linka pz,Diana 007......


qy qy qy.............

Lazdrani :biggrin:

Cia-Ferizaj
23-03-08, 10:20
arkza
arkza
dhe e fundit

arkza

Albonita
25-03-08, 20:38
Jadori,Selvija,Lovely,Luana,Albonita,emina,Linka pz,Diana 007......


Lazdrani te flm nga ti se pasna nje vend edhe une ne mesin tuaj.!


Te pershndes ku do se gjindesh .!

Estella
27-04-08, 00:37
gjithe jon t'mire per te kominukar

Sy_kaltra
27-04-08, 10:29
Pasi qe gjerat po rrjedhin ndryshe shume nga me pare,edhe te preferuarat/it e mi jan spostuar nje tjeter vend ,dyshoj se kam ndryshuar mendim komplet :biggrin:

Abetare
27-04-08, 17:32
Kohėve tė fundit Loveli na myti a ...

lovely
28-04-08, 08:38
Kohėve tė fundit Loveli na myti a ...


Lovely nuk t myti po t myti Shaban Cakolli hahahahahahahahahahahaahahahaaa


flm shume Abetarush :biggrin:

vallha bila ti je kan n qender t vemendjes pas kthyerjes prej asaj dynjeje hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaa

po s na kallxove kurgjo se :tongue:

Artisti
26-07-09, 11:16
DEA, Prishtinasja_, vjeshta, Luana, shfletuesi, Murgesha, rafeti, Baci, Luana, Pupi, lazdraqi(hahahaha), Arb, Idila, Rozafa, e martumja, selvija, Paradox_13, Dreni30, kaaaaa shummeeeeeeeee..

elvio
19-09-11, 19:01
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.


????
Pa u munduar te gjithe,edhe e di perse:smile: Mbreti Dardan.

Sepse kaloj nje pjese kohe,edhe kur s'di c'ka te shenoj rri ne heshtje.
Ua hedh nje sy,,,,,,,,,kryesisht.

Kur vetedija funksionon kryesisht s'njohim zhgenjime(e them jo nga pervoja,por del nga egoizmi,,,, i kote i imi)
Serish s'mjafton kjo e pelqimit.
Me pelqejne sepse s'eshte asgje me ndryshe se ajo c'ka shohim(hasim)ne realitet.
Dikush kalon plot hijeshi,edhe le imazh qe shumkush e do,edhe s'mund ta kete,edhe dikush kapet per fyti duke u share si femije te keqinj.
Serish me pelqejne te gjithe,sepse dijne te reagojne tere gjalleri,me fjale qe jane perkatese,edhe goditese duke shpjeguar ne mynyren e tij.
Sikur ke para dike qe perpiqet te te thoje dicka plot komplekse duke rrotulluar syte 360 grade,edhe s'gjen ate perkatese,ose dikush tjeter tere talent me shikim te mprehte te shikon ne sy,edhe ka bindje mbi vete per ate qe thote.
Te tilla jane shkronjat,edhe kjo me pelqen.
E di c'ka me pelqen akoma.
Akoma perpiqemi t'ia rritim vetes nivelin(edhe kjo matet si perpjekje per te mire)por kemi hapesira Mbret,edhe madje te medha hapesira.
Me pelqejne te gjithe,sepse ne nje fare forme po e them qe te jemi te pelqyeshem per te gjithe mes tjetrit,por po me duket teori iluzioni.
Formula per te nxjerre kilokalorite (kcal)per te ngrohur nje sallon,dhome ,salle apo c'ka do qofte ajo eshte e tille.
Gjeresi x gjatesi x lartesi=m3.
Nga kjo e dhene shumezohet here 70,kur eshte jo e fortifikuar ndertesa (dmth pa sistem izolimi).
Me pelqejne sepse s'mendoj qe do ngrohje,kur ekziston nje te folur edhe dialog i mire!
Dardania eshte ngrit me nismen e dikujt,edhe mbahet me vullnetin e atyre qe kontribojne.
Me pelqejne sepse besoj qe do me kuptoje kush e lexon,sepse e them pa paragjykim,edhe me keto shkronja demostroj te them te kete dicka te bukur,interesante,biseda,shqyrtime,diskutime qe secili mund te integrohet mes temash.

Me pelqejne sepse duhet Mbret,,,,duhet.

Lona
24-09-12, 12:12
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.Te gjithe pak a shume me pelqejne,..

Qika^Me^Kule
23-10-12, 14:50
Kushe ju pelqene nga antaret ne diskusionforumi.


Alimja

Anna

Buqja

oooooo Elinaaaaaaa vallaiiiii ajo te knaqe.... llaffe :biggrin:

emine
23-10-12, 15:01
Asnjo hic:biggrin:

zanaa
23-10-12, 15:27
Te gjithe...Nuk do veqoja njehere,por me vone nuk i dihet..:smile:

Bona-us
25-10-12, 07:54
Hamendem te tregoj :rolleyes:

Hajra
25-10-12, 08:09
....qy qy, kush na pelqen nga antaret e fd-s, mvaret ne qfar aspekti shtrohet pyetja, kush na pelqen me u llafos apo si karakter per tjerat mos te flasim ma. Mua me pelqejne shume njerez, secili e ka ate boten e tije. Me dikend, mundet te bisedoi te bejme shaka,me dikend ma serioz e besa ka edhe te atille qe njeriu mundet me u habite edhe me shume, a e dini pse, ngase sepse dhe se, neve jemi vetem njerez, hmm...:cool:

Alima
25-10-12, 20:17
...

Nuk ju tregoooj breee... me dit se ..

.

AlbaSoft
25-10-12, 21:04
Po femrat.

Eddi
25-10-12, 21:27
Elvio

Emine

Besa edhe Hajra ka postime t bukra

Edhe pom vjen keq qe AnnA ma nuk poston intelegjenca saj esht e nivelit shume te lart


ka dhe tjer po nuk i njoh mire

Hajra
25-10-12, 21:39
Elvio

Emine

Besa edhe Hajra ka postime t bukra

Edhe pom vjen keq qe AnnA ma nuk poston intelegjenca saj esht e nivelit shume te lart


ka dhe tjer po nuk i njoh mire

....nje falenderim dhe nje pershendetje per ty i nderuar,:smile:

Buqja_ch
27-10-12, 09:02
Alimja

Anna

Buqja

oooooo Elinaaaaaaa vallaiiiii ajo te knaqe.... llaffe :biggrin:


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


jane disa !!!

Dardanesha
27-10-12, 11:54
Ka shume njerez te mire ne forum, me te cilet ja vlen me diskutu, se kisha vequ askend me emer.

Lona
29-10-12, 10:13
Santana-29!

Qika^Me^Kule
30-10-12, 21:18
Dushku

Dushku

Dushku

Dhe prap

Dushku

----------------------->>>>:smile:

Oltiana1
03-11-12, 17:28
Asnjė ! :biggrin:

Dardanesha
03-11-12, 19:39
Asnjė ! :biggrin:Oltiana :biggrin::cool:...

Zana_ch
03-11-12, 19:49
Jane bukur shume............
edhe une kam ket mendim si ty

Kaqanikasja
08-05-13, 14:47
Respect per Diana007 eshte njera qe me ka shtyr te jem ne kete forum dhe sod e asaj dite jam ketu fale saj tani vazhdojne edhe tjeret qe me kan shty te jem ketu mos ti permendi me emra se ka shum