PDA

View Full Version : Pemet qe ju i preferoni!


lazdrani
28-08-07, 14:15
Cilat jane ato peme qe ju preferoni dhe pse.

Artisti
28-08-07, 15:23
Cilat jane ato peme qe ju preferoni dhe pse.

Nektarinat
Aprikose
Qershijat

E para, jane shume te shendetshme, kane plot uje dhe shijen e kane ohoooo:tongue:

E dyta, poashtu te shendetshme, kane plot uje dhe shijen ihaaaaa:biggrin:

E treta, poashtu te shendetshme, kane plot uje te kuq dhe shijen opaaaaa:smile:

.

lyra2
28-08-07, 15:26
Kulumriat.
Jane te tharta !

Preshevar
28-08-07, 15:32
:.:.:.:.:.:.:.....Kupinat :biggrin:

yllka
31-08-07, 14:28
KIVIN DHE DREDHZAThttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
31-08-07, 14:40
murrizat edhe kulumriat .:biggrin:

SANTANA-29
31-08-07, 14:44
http://www.lunasol.at/fotos/600/fruechte4.jpg

LuLjaa
01-09-07, 01:05
http://www.cffa.org/img/img_exporters/frutas/uvas.gif http://www.cffa.org/img/img_exporters/frutas/kiwi.gif

etj. etj.. :)

^katunari^
01-09-07, 09:58
Mishin e kingjit valla ma kona ma se shumti pej tana pemve :smile:

Abetare
01-09-07, 10:43
Qata kumpirat me lesh kiva a qysh pi thoni ju me gramatikė bile edhe Thanat mi kana ...sepse jan tė shishme se jo pėr tjetėr edhe tė tharta si unė ku me dit ...

^katunari^
01-09-07, 10:50
Qata kumpirat me lesh kiva a qysh pi thoni ju me gramatikė bile edhe Thanat mi kana ...sepse jan tė shishme se jo pėr tjetėr edhe tė tharta si unė ku me dit ...

hahahh Abetare, kumpira me lesh:smile:
Arashka a ke hanger naj here ?

e_martumja
01-09-07, 10:55
Ftoj sedi fort e kam marak ndoshta pse ndoniher me mbet ne fyt ahahha tani edhe dredhzat i du fort se shijen e mire e kam te embla kurse kiwit i kam pas marak por mkan dal prej ujit....

Abetare
01-09-07, 12:31
hahahh Abetare, kumpira me lesh:smile:
Arashka a ke hanger naj here ?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Edhe Arashkat jan te mira po mu kujtun edhe Vojsat e Balt Din ooooooooo sa tė mira jon kan hmmmmmm motiiiiiiii skum hanger shyqyr qė sjam shtatėzanė a :biggrin:

^katunari^
01-09-07, 12:41
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Edhe Arashkat jan te mira po mu kujtun edhe Vojsat e Balt Din ooooooooo sa tė mira jon kan hmmmmmm motiiiiiiii skum hanger shyqyr qė sjam shtatėzanė a :biggrin:

Balt Din ? qka asht ky sen allahile?

Abetare
01-09-07, 13:43
Ooooo Balit Hajdin se e pasna harru njė shkronjė se i thojshin tan Bali Din e fjala ke pėr do Vojsa qysh i thonė ndryshe sdi qashtu na ju thojshim atėbotė.....


Katunari shumė po din edhe ti lol :biggrin: a po mi bjen do Arashka ...

^katunari^
01-09-07, 13:46
Ooooo Balit Hajdin se e pasna harru njė shkronjė se i thojshin tan Bali Din e fjala ke pėr do Vojsa qysh i thonė ndryshe sdi qashtu na ju thojshim atėbotė.....


Katunari shumė po din edhe ti lol :biggrin: a po mi bjen do Arashka ...


Qashtu fol bre bi ,u gzofsh, qitash e mora vesh, Balin Din , nese e njef ti , na jo.

Arashkat dalin edhe pak, kur t'ja nisi me e livru token , hajde ti mas pllugu, e veq mledh :smile:

selvija
01-09-07, 13:50
Kulumrija te tharbeta...sipas personit qka han ashtu...
http://www.topinmaatilamyymala.fi/kuvat/mustikka2.jpg

Tomori
01-09-07, 14:04
Kulumrija te tharbeta...sipas personit qka han ashtu...
http://www.topinmaatilamyymala.fi/kuvat/mustikka2.jpg


sa te mira qe jan......................

selvija
01-09-07, 14:08
sa te mira qe jan......................Po qfar miri a veq qe jan te tharbta a..qeshtu kush i han ,,,:rolleyes:

Tomori
01-09-07, 14:16
Po qfar miri a veq qe jan te tharbta a..qeshtu kush i han ,,,:rolleyes:

un i ha se bej kombinim mos haro se ti je embel...e mbas embelsi thartohem pakes

selvija
01-09-07, 14:21
un i ha se bej kombinim mos haro se ti je embel...e mbas embelsi thartohem pakesJo tyben shuj se shum tharbta kah po haj edhe syni po rrudhet,,ahhahah edhe shum keqavna...

Ti ma mir bile ate emblsir qe paske mos e perzije me keto te kqijat...

aLbaChiCk
01-09-07, 14:28
Thanat :biggrin:

Sy_kaltra
01-09-07, 16:41
Qėrshiat .

Virti
03-09-07, 19:23
http://www.carmen-stahlschmidt.de/zeichnunge/zeichbilder/fruechte.jpg

DEA
03-09-07, 19:25
http://www.carmen-stahlschmidt.de/zeichnunge/zeichbilder/fruechte.jpg

Qka o ky sen vlla, hahahaha

Virti
03-09-07, 19:29
Qka o ky sen vlla, hahahaha
ma qite gazin edhe ti phaaaa :biggrin:

DEA
03-09-07, 19:33
ma qite gazin edhe ti phaaaa :biggrin:

Spo muj ja qelloj hiq, se edhe po me vjen marre me kqyr bash direkt hahahahahahahah

selvija
03-09-07, 19:35
Diqka keshtu
http://vuodatus-static.web-effect.net/g/27032/517094.jpg

Virti
03-09-07, 19:38
Spo muj ja qelloj hiq, se edhe po me vjen marre me kqyr bash direkt hahahahahahahah
per shkakun qe po kqyrė me bisht te synit, po te del krejt kontra... :biggrin:

DEA
03-09-07, 19:43
per shkakun qe po kqyrė me bisht te synit, po te del krejt kontra... :biggrin:


Ani se kur te bini te gjithe ne gjume e kqyri edhe njeher e ndoshta ja qelloj se qfare eshte:biggrin:

Virti
03-09-07, 19:45
Ani se kur te bini te gjithe ne gjume e kqyri edhe njeher e ndoshta ja qelloj se qfare eshte:biggrin:
e paske sosė me me lene pa gjume pra... :biggrin:

DEA
03-09-07, 19:47
e paske sosė me me lene pa gjume pra... :biggrin:

Mos u tut se sti marre jo, se me siguri s`mi kana hahahahah

rafet llapjani
03-09-07, 19:47
http://www.carmen-stahlschmidt.de/zeichnunge/zeichbilder/fruechte.jpg


Vrit pem e fort po doket se edhe lesh paska boll sigurisht i ka vitaminat der ne zhly ghaghahgahhgghahahghgaghgaghgha

Virti
03-09-07, 19:49
Vrit pem e fort po doket se edhe lesh paska boll sigurisht i ka vitaminat der ne zhly ghaghahgahhgghahahghgaghgaghgha
me takat o lum Rafeti... :biggrin:

Virti
03-09-07, 19:51
Mos u tut se sti marre jo, se me siguri s`mi kana hahahahah
qyyyyy... pa i shikuar mire po thua s'di cka jane, pa i shijuar po thua s'mi kana!
hyp se t'vrava, zhdryp se t'vrava :rolleyes:

DEA
03-09-07, 19:58
qyyyyy... pa i shikuar mire po thua s'di cka jane, pa i shijuar po thua s'mi kana!
hyp se t'vrava, zhdryp se t'vrava :rolleyes:

Qka me bo tah, aso tipi jame se pa e dite mire qka eshte as nuk e ha ! :cool:

Virti
03-09-07, 19:59
Qka me bo tah, aso tipi jame se pa e dite mire qka eshte as nuk e ha ! :cool:
krejt ty te paskam ngja... :biggrin:

DEA
03-09-07, 20:01
krejt ty te paskam ngja... :biggrin:

Kane thane miku mikut i ngjet 50 vjet perpara, po mos u bo gati se qiken per djale sta dha hahahahahha

Virti
03-09-07, 20:06
Kane thane miku mikut i ngjet 50 vjet perpara, po mos u bo gati se qiken per djale sta dha hahahahahha
ta jap djalin per ēikė! :biggrin:

DEA
03-09-07, 20:09
ta jap djalin per ēikė! :biggrin:

Si kish ra keq , po qfare pemeve i hane dhondrri, veq mos me lyp peme te panjofshme se sdi ku i gjej hahahah

Virti
03-09-07, 20:10
Si kish ra keq , po qfare pemeve i hane dhondrri, veq mos me lyp peme te panjofshme se sdi ku i gjej hahahah
nese pyet per babin e dhandrrit, te tregoj! :biggrin:

DEA
03-09-07, 20:16
nese pyet per babin e dhandrrit, te tregoj! :biggrin:

Per babin e dhandrrit e mora vesh, qe pi hajke pykat hahahhhahahhaha

Virti
03-09-07, 20:19
Per babin e dhandrrit e mora vesh, qe pi hajke pykat hahahhhahahhaha
demek qe merret me pyka dhe eshte llaskuc prej goje... :biggrin:
kurse vjehrren e dhandrrit duhet sodisur mire e mire, e pastaj them cka e si... :cool:

Virti
04-09-07, 23:36
http://www.kidsnet.at/Sachunterricht/obst/fruecht_exot/SANY0007.JPG

Vjollca
05-09-07, 08:07
Babanet ----------------------

gazi-de
05-09-07, 17:30
Möööllat...........................

SANTANA-29
05-09-07, 17:39
http://shqiperia.com/foto/Image/revista/mars07-2/frut-i-cmendur.jpg

sexybrikenda
07-09-07, 13:51
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:9qfs42zYY7oWJM:www.essentialoil.in/images/banana.jpg (http://images.google.de/imgres?imgurl=http://www.essentialoil.in/images/banana.jpg&imgrefurl=http://www.essentialoil.in/banana_concentrate.html&h=276&w=325&sz=21&tbnid=9qfs42zYY7oWJM:&tbnh=100&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Dbanana%2Bbilder%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1)

tushja
09-09-07, 22:24
Ftoit dhe Dudat e bardhehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

egi
09-09-07, 22:54
vetem rrushin edhe mandarinat i ha..te tjerat nuk guxoj :frown:

vjeshta
09-09-07, 23:03
Peshkun ......hahaaaaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
09-09-07, 23:14
Pjeshkat, mollat, dardhat, rrushin dhe bananet i ha mė sė shumti!!

Elektroliti
10-09-07, 04:20
Valla gati krejt qė i kam provuar. Bananet mė pak. Rrushin dhe mollėt mė shumė se tė tjerat e qėshtu. :smile:

Elektroliti
10-09-07, 04:22
Ftoit dhe Dudat e bardhehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Khuuuuuuuuu qė ma kujtove po moti s'kam hangėr duda. E kemim pasė njėfarė vakti njė dud tė madh dhe i ka pasur tė shijshėm mmmmmmmm. Le bre se sot e kam harru ēfarė shije kanė. :biggrin:

Linka_pz
30-01-08, 18:10
Per momentin me te preferuar kam Portokallin !

Dardan Kastrati
30-01-08, 18:17
Me se shumti me pelqejne mandarinat dhe dardhat
http://img229.imageshack.us/img229/1141/mandarinask3.jpg
http://img229.imageshack.us/img229/5497/200pxpearsvb6.jpg

Preshevar
30-01-08, 18:33
.......................

Thona-t ! :tongue:

Albonita
30-01-08, 19:28
Dredhzat , Mollat ,Rushin......

Estella
08-03-08, 13:22
dredhzat.qershin,mollen

Arkza
08-03-08, 14:14
Mollat te Sarita dhe Dredhezat ..........:smile:

Guri i madh
08-03-08, 14:30
murrizat kaqat manat kulumriat thanat

Paradox_13
08-03-08, 14:38
Qershit,me perkujtojn muajin e ringjalljes.......

Adrenalina
08-03-08, 14:42
kajsijat e tharta se te qojn ne qiell.. hahahaha

Linka_pz
08-03-08, 14:43
Vishnjet .

Adrenalina
08-03-08, 14:46
Bojlijat...................

Virti
08-03-08, 15:48
http://www.tradewindsfruit.com/dragon_fruit10.jpg

lovely
15-10-08, 21:37
pjepni............

romansa
15-10-08, 21:42
http://www.marchecouvert-albi.com/images/actualites/actus114.jpg

sherri
15-10-08, 21:47
http://www.bartime.de/lexikonbilder/Maracuja_200.jpg

lovely
15-10-08, 21:50
http://www.bartime.de/lexikonbilder/Maracuja_200.jpg

e qa o qyky sen? :biggrin:

sherri
15-10-08, 21:53
http://images.teamsugar.com/files/users/1/15259/34_2007/mango.jpg

sherri
15-10-08, 21:56
http://www.uberreview.com/wp-content/uploads/monkey-banana-holder.jpg

romansa
15-10-08, 21:57
http://www.chileanfreshfruit.com/img/img_exporters/frutas/melon.gifhttp://i129.photobucket.com/albums/p227/Kaito0/t-pasteque.jpg

lovely
15-10-08, 21:58
http://images.teamsugar.com/files/users/1/15259/34_2007/mango.jpg


po don me thane qe qikjo qitu osht qajo qatje a? jo djalo jo, une edhe qe shkruj te budallaqet, nuk jam krejt..... ajo ke e zeze e kjo koka e bardhe :biggrin: edhe kukuuu sa shume peme po hajshe bre:biggrin:

romansa
15-10-08, 21:59
http://naturebelair.files.wordpress.com/2008/02/fruit-cerisier-a-maturite.jpg

sherri
15-10-08, 22:01
http://www.mz-verlag.de/Lexikon/images/litschis.jpg

se meta n'tripa t'pemeve ;)

lovely
15-10-08, 22:03
http://www.mz-verlag.de/Lexikon/images/litschis.jpg

se meta n'tripa t'pemeve ;)

paj tybe qysh ia ke nis ti me hez, ishalla po pshton :P:P:D:D

Elina
15-10-08, 22:06
Mos pini duhan...hani molla :biggrin:

Ooo me molla nuk ka ,,,, besa edhe dredhezat mi kana :tongue:

sherri
15-10-08, 22:08
http://www.jungfrauenthal.de/assets/images/watermark_2_.jpg

Mos pini raki,hani karrota ;)

Rozafa
15-10-08, 22:10
http://www.jungfrauenthal.de/assets/images/watermark_2_.jpg

Mos pini raki,hani karrota ;)

I paska qellu e bute korata...:biggrin:

LuLjaa
15-10-08, 22:38
http://www.naturesbestmarket.com/nss-folder/pictures/2img_strew.gif

flutra
15-10-08, 23:28
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:z1-wPL_fdWu01M:http://www.marions-

Virti
15-10-08, 23:36
http://www.lebensmittelfotos.com/wp-content/gallery/obst_frei/kiwi_bild.jpg

deti_om :-)
16-10-08, 01:00
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e1/Ananas.jpg

desert
16-10-08, 10:33
karroten dhe mollėn

gazi-de
16-10-08, 10:41
Mölla...

romansa
16-10-08, 11:27
pemet ne pergjithesi i preferoj
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/c/o/courandair/Mariage-restaurant-le-jour-J/IM-818796-Cascade-de-fruits.jpg

deti_om :-)
17-10-08, 21:30
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e1/Ananas.jpg

a mos pat kush thike :biggrin:

SANTANA-29
17-10-08, 21:38
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/1/15/Rrushikuq.jpg/180px-Rrushikuq.jpg

Estella
17-10-08, 21:47
http://i153.photobucket.com/albums/s210/chicledemandarina/mandarina-1.jpg

Oqeani
17-10-08, 22:07
pemet ne pergjithesi i preferoj
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/c/o/courandair/Mariage-restaurant-le-jour-J/IM-818796-Cascade-de-fruits.jpg

Ta thirri ambullancen ...

LABI
17-10-08, 22:33
Prej pemeve me pelqen pisha ; ndersa prej frutave te gjitha pa perjashtim :rolleyes:

Estella
20-10-08, 19:01
Prej pemeve me pelqen pisha ; ndersa prej frutave te gjitha pa perjashtim :rolleyes:

qka kisha pas qef me ardh LABI mem tregu qka ka than qetu se hiq spo disha ku eshte dallimi pemes edhe frutav :P

uliksi31
20-10-08, 19:12
Cactus fruit. Kur po ja nise me honger spo dijshe mu ndal ma, 49 centa 1.:biggrin:

http://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A2693/26936/300_26936.jpg

deti_om :-)
20-10-08, 19:19
Cactus fruit. Kur po ja nise me honger spo dijshe mu ndal ma, 49 centa 1.:biggrin:

http://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A2693/26936/300_26936.jpg

Kush more po t'bahet goja varre hahaha?? :biggrin:

Estella
20-10-08, 21:21
qka kisha pas qef me ardh LABI mem tregu qka ka than qetu se hiq spo disha ku eshte dallimi pemes edhe frutav :P

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 21:35
po thuajse gjitha , jan disa qe nuk i ha...

Jana
22-12-09, 21:44
...Te gjitha...

e_martumja
22-12-09, 22:01
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:aMtQSA9hNT0D3M:http://www.retropomme.ch/nouveau/images/stories/varietes/coing_poire_et_pomme.jpghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:rIvJEufWRS3GYM:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5c/Des_fraises.jpghttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:pAIDZxyxbVTXgM:http://cahm.elg.ca/public/acaron/pomme-damour.jpg

shfletuesi_
22-12-09, 22:10
Kulumrija,Thana,MOlla t'egra,Dardha t'egra, vojsa, hmm edhe morrizat e pjekun jan te mire hahahah

selvija
22-12-09, 23:09
Mandarinat.
http://www.garagefunk.com/mandarina.jpg

Lapsi
23-12-09, 10:23
Mollat, dardha, kivi, portokall, papaje, guave...

Zero Cool
17-01-12, 19:30
duhoni :biggrin:

a o peme a perime :tongue:

Breshka
17-01-12, 19:35
duhoni :biggrin:

a o peme a perime :tongue:Hahahahahahaaa diqka qe keq me ta e keq pa ta :P

Hajra
17-01-12, 19:36
.....dudat,

Diana007
17-01-12, 21:08
Gjitha i ha,,, por asnje nuk e preferoj ...gati kurr nuk me bejn mall :rolleyes:

emine
17-01-12, 21:48
kumpirat me lesh,,,,

e_martumja
17-01-12, 22:33
kumpirat me lesh,,,,
I han me luge apo :tongue:Dredhzat dhe mollat, Ftuni e kam teper marak :tongue:

Hajra
17-01-12, 22:34
....kulumrijat,

emine
17-01-12, 22:48
I han me luge apo :tongue:Dredhzat dhe mollat, Ftuni e kam teper marak :tongue:dejsuzja hahhahah,kqyre merri do em lang se po te mesin n fyt

e-uritura
17-01-12, 22:51
http://www.frukt.no/sitefiles/site1/files/artimg/eksotiske-frukt-og-gronnsaker212.jpg

e_martumja
17-01-12, 22:52
dejsuzja hahhahah,kqyre merri do em lang se po te mesin n fyt
Jojo nuk mjesin u msu fyti dhe organizmi ahahahhaha

e_martumja
17-01-12, 22:53
http://www.frukt.no/sitefiles/site1/files/artimg/eksotiske-frukt-og-gronnsaker212.jpg Bash u qova me marr nje Orange me honger ahahhaha, ma qove terrpijen ahahhaha

Jana
18-01-12, 00:26
..tona valla ..amo per momentin en Mandarinat ..dredhzat edhe boronicat i myta krejt ...

romansa
07-02-12, 19:08
http://www.varbak.com/sq/molla-e-kuqe.jpg

ritta
07-02-12, 19:38
http://forward.com/workspace/assets/images/articles/b-shmooze-strawberries-012611.jpg

Dreni30
07-02-12, 19:42
[QUOTE=ritta;2189148]http://forward.com/workspace/assets/images/articles/b-shmooze-strawberries-012611.jpg[/QUO
ritta, a janė pjek dredhėzat aaa?, mledhi moj disa e naj sjellė kėtu nė forum. hahhaahahahahahahahahah

ritta
07-02-12, 19:45
[QUOTE=ritta;2189148]http://forward.com/workspace/assets/images/articles/b-shmooze-strawberries-012611.jpg[/QUO
ritta, a janė pjek dredhėzat aaa?, mledhi moj disa e naj sjellė kėtu nė forum. hahhaahahahahahahahahah

jan pjek e jan rreshk... qeto pshtun prej bore :) merr pak sa me hjek mallin :P

Hajra
07-02-12, 20:00
http://www.youtube.com/watch?v=YZuAxBV1stE

selvija
07-02-12, 20:22
Momentalish Portokellet

e_martumja
07-02-12, 20:55
[QUOTE=ritta;2189148]http://forward.com/workspace/assets/images/articles/b-shmooze-strawberries-012611.jpg[/QUO
ritta, a janė pjek dredhėzat aaa?, mledhi moj disa e naj sjellė kėtu nė forum. hahhaahahahahahahahahah
Vallah une sod kam ble shija disi me zor jane pjek ahahhahahhahaa

emine
07-02-12, 21:37
kaktusa po ha koheve te fundit:tongue:

ritta
07-02-12, 21:56
[QUOTE=Dreni30;2189153]
Vallah une sod kam ble shija disi me zor jane pjek ahahhahahhahaa

se kan kohen tash po gjithsesi ngelet pema ime preferuar ...:tongue:

lazdrani
07-02-12, 23:49
Momentalisht,Mandarinat.

Hajra
08-02-12, 13:49
......mollen e kafshume,

Jana
08-02-12, 13:52
...per momentin ..bojliat ...mandarinat ...dardhat edhe shalqinin hahaha///

p.s Hajra sen puna jote haahahahahaa

Hajra
08-02-12, 13:55
...per momentin ..bojliat ...mandarinat ...dardhat edhe shalqinin hahaha///

p.s Hajra sen puna jote haahahahahaa


......pse moj qka te bana? o ti pema je vet qy, hahahah..

emine
12-10-12, 18:32
dardhat kakicka

Domira
12-10-12, 18:56
Rrushin, pjeshkat, mango...

elvio
12-10-12, 19:36
Ullirin shekullor.

Naki
12-10-12, 19:42
manaferrat,rrushin,pjeshkėn,ananasin.

kohen e dimrit gėshtėnjat i sakatojė hahahaha

Fshatari
13-10-12, 17:11
Djathe, rrush, bustan, pjepen, qershija dhe Dredheza, si e martuemja!

romansa
13-10-12, 18:36
http://i.ehow.com/images/a06/uo/f1/time-fruit-trees-northern-california-800x800.jpg

Lona
13-10-12, 22:06
Portokallin!

emine
13-10-12, 22:19
Djathe, rrush, bustan, pjepen, qershija dhe Dredheza, si e martuemja!

une kos pra:tongue:
si gabon ky me qellim

Domira
13-10-12, 22:26
une kos pra:tongue:
si gabon ky me qellim

Ani djathi me rrush shkon...amo kosi ? - hiq :biggrin:

emine
13-10-12, 22:36
Ani djathi me rrush shkon...amo kosi ? - hiq :biggrin:
po tybe,kos me mjalte,kos me perime,kose me gjithecka:biggrin:idene se ki ti si servohen kupat ne ameltoret Italiane ktu me Kos edhe jugurt bile:biggrin:edhe me rrush domira edhe me rrush

Gjumashja
14-10-12, 15:30
pemet npergjithesi gjitha i pelqej sju thom kurr jo

Breshka
15-10-12, 00:51
Bananja ;)

Hajra
15-10-12, 20:12
...kikirikat, :biggrin:

e_martumja
15-10-12, 23:08
Ftonin, dredhzat, rushin, ka ala tjert zakonisht edhe mollat i du.

LaCoStA
18-10-12, 09:56
Kompirat, patlixhanat, kungit, etj :tongue:

Hajra
18-10-12, 10:10
.....vidimat i ha shume,:rolleyes:

Zero Cool
18-10-12, 17:15
Veq mos tņsht mish i thiut per tjerat gati qe ska dert.

ps: Domira, shkon shkon bile thu a ka hala,,,,

Oltiana1
03-11-12, 17:51
Kėto lloje frutash i pėlqej ... :)

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/485770_455001281180098_2060235186_n.jpg

Oqeani
03-11-12, 17:55
Oltianė - Pak si shume .... :)


Me vjen merzi me u marre me to :(

Zana_ch
03-11-12, 19:03
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRleH8CNZJMu59npRcQku3RgpuGcLUnJ 8_651IZgSaGew9aCvUa

Noraa
03-11-12, 21:56
http://agilityfiles.cleaneatingmag.com/ArticleImages/Personalities/ask_doctor/BestFruits_article.jpg

Dardanesha
03-11-12, 21:58
Hiq asnje :rolleyes:

Hajra
03-11-12, 22:10
......pritoj te ha peme, :rolleyes: Mu kujtua ajo reklama e tu kosoves pini pem pini pem:biggrin:

LuLjaa
05-11-12, 23:05
...kikirikat, :biggrin:


:eek: peme jan a :biggrin:
... tanat ka pak, psh 1 molle kurr sun e ha a gjysen menxi :biggrin:

Hajra
05-11-12, 23:20
:eek: peme jan a :biggrin:
... tanat ka pak, psh 1 molle kurr sun e ha a gjysen menxi :biggrin:


.....valla qysh po me doket as peme e as perime,:rolleyes:

...edhe kakudat marak i kam,:biggrin:

Gjumashja
23-11-12, 19:31
http://images.crestock.com/30000-39999/34000-xs.jpg

Hajra
23-11-12, 19:43
....krem bananet ne qef i kam,:rolleyes:

Gjumashja
23-11-12, 19:46
....krem bananet ne qef i kam,:rolleyes:


tmira valla jone


me do komente krejt me ngjan me ilaken teme

Hajra
23-11-12, 19:48
tmira valla jone


me do komente krejt me ngjan me ilaken teme

...ishalla nuk je nifa ti,:rolleyes:

Gjumashja
23-11-12, 19:59
pa shalla ncuk


perndryshe edhe kto i du shume

http://i50.tinypic.com/1gru9t.jpg

LaCoStA
25-11-12, 02:58
http://images.crestock.com/30000-39999/34000-xs.jpg

Binakic, qka jan qeto, kaki aaa? :biggrin:

Kaqanikasja
08-05-13, 14:40
http://forward.com/workspace/assets/images/articles/b-shmooze-strawberries-012611.jpg