PDA

View Full Version : Jam knaq duke qeshur.......


Artisti
27-10-07, 08:29
Mbreme jam knaq duke qeshur, derisa lexoja temen Verejtje dhe Ankesa, i kam hy prej shkrimit te pare e deri te i fundit.

Po JU ?


.

jadore
27-10-07, 08:32
Mbreme jam knaq duke qeshur, derisa lexoja temen Verejtje dhe Ankesa, i kam hy prej shkrimit te pare e deri te i fundit.

Po JU ?.


.. une nuk kisha kohe te lexoj qe te qeshi , i besoj vlersimit tend dhe tash po qeshi .... e dinja qe Artisti eshte cirkuz-gji...

Artisti
27-10-07, 09:28
.. une nuk kisha kohe te lexoj qe te qeshi , i besoj vlersimit tend dhe tash po qeshi .... e dinja qe Artisti eshte cirkuz-gji...

Hahahahaha jador, pasha Zotin, me te vertete jam knaq duke qeshur, sa mire eshte me ju hy temave nganjehere nga fillimi, disa postime jane palidhje po shumica jane shume te bukura. Verejtjet dhe Ankesat ishin shumica palidhje hhhhhhhhhhhhhhhhahahhahhahahahaaaaa

.

Arkza
27-10-07, 10:45
Edhe Un Qeshi dhe Knaqem Gjithe me Postimet e tuat te Kota :biggrin:

Artisti
27-10-07, 11:38
Edhe Un Qeshi dhe Knaqem Gjithe me Postimet e tuat te Kota :biggrin:


Haaaaaaaahahahahhaaaa, oj e kote hahahahahhahaha mos ja nis tash se tani nuk te qkoqna :biggrin: , a e din ti qe thojne ooooo une pe lshoj po ai( ajo) nuk po me lshon.

Qeshu sa te mundesh dhe te keshe mundesin veq ruju mos e hap gojen shume se te mbetet hapur hhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahaaaaa


.

Dreni30
27-10-07, 11:42
Haaaaaaaahahahahhaaaa, oj e kote hahahahahhahaha mos ja nis tash se tani nuk te qkoqna :biggrin: , a e din ti qe thojne ooooo une pe lshoj po ai( ajo) nuk po me lshon.

Qeshu sa te mundesh dhe te keshe mundesin veq ruju mos e hap gojen shume se te mbetet hapur hhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahaaaaa.


Une jam knaq duke qeshur pardje, por edhe dje, hahahahahahaahahah

Artisti
27-10-07, 11:53
Une jam knaq duke qeshur pardje, por edhe dje, hahahahahahaahahah


Po ku mos me qesh ti qe ēfare komenti te shkrujta kur te dhashe dje reputacionin e gjelbert.

hhhhhhahahahahaaa

.

Dreni30
27-10-07, 11:57
Po ku mos me qesh ti qe ēfare komenti te shkrujta kur te dhashe dje reputacionin e gjelbert.

hhhhhhahahahahaaa


.


O artiste eja bre te kafja se po du nje kafe me ta dhan, se u knaqa tu qesh valla. hahahahahahahaahahaha

Artisti
27-10-07, 11:59
O artiste eja bre te kafja se po du nje kafe me ta dhan, se u knaqa tu qesh valla. hahahahahahahaahahaha

Ketu jam ketu hahahaaa, por kur po me thirr nganjehere Karla del Ponte, po duhet mi vizitue edhe tjerat, jo per diēka po vetem ndoshta me del ndonje numer telefoni hhhhhhahahahahahahaaa.

Dreni30
27-10-07, 12:11
Ketu jam ketu hahahaaa, por kur po me thirr nganjehere Karla del Ponte, po duhet mi vizitue edhe tjerat, jo per diēka po vetem ndoshta me del ndonje numer telefoni hhhhhhahahahahahahaaa.

Hhahahahaahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaahh u knaqsh de qyyyyy, hahahahahahaha

Abetare
27-10-07, 17:00
Unė kam qesh me humorin e Linkes dje , sot hala skam qeshė...

selvija
27-10-07, 18:39
Kur do qeshim Abetare me ditlindje tende,,,ndoshta pim qarros diqka dhe qeshim:biggrin:

Abetare
27-10-07, 18:40
Ec e mos qesh me kėtė gjė hahahahaha 87 vjet Nafaklia .....!!!!!!!!!
Sot festojnė ditėlindjen http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-10-27&sb=1) shkodra_E_bukur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21353) (87)

legenda
27-10-07, 18:44
..........ahahaaaa,ABETARE,,,tash une qesha me TY,,,
vertete mire e paska mbajte veten kjo Shkodra e bukur,,,phaaaa 87 vjeq.,,,ahaha...

Ec e mos qesh me kėtė gjė hahahahaha 87 vjet Nafaklia .....!!!!!!!!!
Sot festojnė ditėlindjen http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-10-27&sb=1) shkodra_E_bukur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21353) (87)

legenda
27-10-07, 18:46
........me cilin postim ke qesh me EMBEL,,,ahaha...

une me postimin tende,aprilililililiiii...


Mbreme jam knaq duke qeshur, derisa lexoja temen Verejtje dhe Ankesa, i kam hy prej shkrimit te pare e deri te i fundit.

Po JU ?.

rilinda
27-10-07, 18:57
Me njė pėrgjigje t'arozės. hahahahhahah... o po omėl ish pėrgjigj :D:D:D

legenda
27-10-07, 18:58
....kurse une po qeshi me disa nofka qe po flasin vet_me_vehte,,,ahahaaaa,,,.....

....po,pooo,edhe ne vitual eshte e mundshme,kur disa hyn me nga 2 a me shume nofka....

Me njė pėrgjigje t'arozės. hahahahhahah... o po omėl ish pėrgjigj :D:D:D

prishtinasi
27-10-07, 19:28
Bash kisha pase qef me dite kush po ju xiglit....

legenda
27-10-07, 19:35
.....ncncnncnccccc,,,
ku te shkon mendja TY,ahahaaaa...
ku je humb oj ftyroooooo,,,,ama avatar te forte ke,deka tu qesh,ahahahahahahaaaaa....

Bash kisha pase qef me dite kush po ju xiglit....

prishtinasi
27-10-07, 19:40
.....ncncnncnccccc,,,
ku te shkon mendja TY,ahahaaaa...
ku je humb oj ftyroooooo,,,,ama avatar te forte ke,deka tu qesh,ahahahahahahaaaaa....


...Jom ka mendoj me e qite njo cullak foto (nudo per ata qe gjyshja e tyre e ka emrin Kaltrina e gjyshi Kushtrim), nashta xiglitni pak....! Avatari s'eshte per shitje...

Paradox_13
27-10-07, 19:41
....kurse une po qeshi me disa nofka qe po flasin vet_me_vehte,,,ahahaaaa,,,.....

....po,pooo,edhe ne vitual eshte e mundshme,kur disa hyn me nga 2 a me shume nofka.......e disa edhe me nga 13-te,eh sa shume kan vende te flasin me vehten,vet-veten,e mes vete...ahahahaha

legenda
27-10-07, 19:43
.....ahahaaaa...

auuuu,mos pyet ,,,edhe ate debate te gjeraaaa,,,dhe te thella,me temen qendrore:

"ne kerkim te identitetit".....

...e disa edhe me nga 13-te,eh sa shume kan vende te flasin me vehten,vet-veten,e mes vete...ahahahaha

legenda
27-10-07, 19:46
.....ahhahahaaaa,
atehere do te qeshemi te gjithe,,,ahaha...

e pastaj une do te propozoj qe TY te te caktoj stafi

MODERATOR te nenforumi PA CENZURE.....

...Jom ka mendoj me e qite njo cullak foto (nudo per ata qe gjyshja e tyre e ka emrin Kaltrina e gjyshi Kushtrim), nashta xiglitni pak....! Avatari s'eshte per shitje...

prishtinasi
27-10-07, 19:55
.....ahhahahaaaa,
atehere do te qeshemi te gjithe,,,ahaha...

e pastaj une do te propozoj qe TY te te caktoj stafi

MODERATOR te nenforumi PA CENZURE.....

S'jom ka kerkoj pune legenda...haha...risi per Kosove a, apo veq fushate eshte per me fitu vota...!:biggrin:

selvija
27-10-07, 19:57
Legenda qitash me bene kureshtare dhe me qesh vetmeveti ,,mir pate abetraja ,,je QIKE apo DJALE... me bane te shoshtrisem se qka jee hahahah:biggrin:

legenda
27-10-07, 20:01
.....ahahaaaa,SELVIJEEEE
nuk jam djale moj,ahahaaa...
Legenda- pra mbaron me germen "a" gjinia femrore.
--------------------------------------------------------------------

...bane te shoshtrisem se qka jee hahahah:biggrin:

"shoshtrisu" ti,se vallaj LEGEND jom,ahahaaaa....
si Phantom ,,,ashtu diqka,...ahahaaaa
--------------------------------------------------------------------------------------------------
....e tash u knaqa duke qesh me postimin tend SELVIJE,ahahaaaa...

Legenda qitash me bene kureshtare dhe me qesh vetmeveti ,,mir pate abetraja ,,je QIKE apo DJALE... me bane te shoshtrisem se qka jee hahahah:biggrin:

legenda
27-10-07, 20:04
.....paj,,,krejte MIX tash, ne nentor...,,,ahaha...

mendoj se e kishe gjet veten aty,ahaha....

si thua ta shtroj kete ceshtje ne PARLAMENT.
ahahaaaa....

S'jom ka kerkoj pune legenda...haha...risi per Kosove a, apo veq fushate eshte per me fitu vota...!:biggrin:

Paradox_13
27-10-07, 20:06
.....ahahaaaa,SELVIJEEEE
nuk jam djale moj,ahahaaa...
Legenda- pra mbaron me germen "a" gjinia femrore.
--------------------------------------------------------------------

...bane te shoshtrisem se qka jee hahahah:biggrin:

"shoshtrisu" ti,se vallaj LEGEND jom,ahahaaaa....
si Phantom ,,,ashtu diqka,...ahahaaaa
--------------------------------------------------------------------------------------------------
....e tash u knaqa duke qesh me postimin tend SELVIJE,ahahaaaa...

...hec e bjeri ne fije edhe ksaj pune.....ahahahahah

prishtinasi
27-10-07, 20:11
.....paj,,,krejte MIX tash, ne nentor...,,,ahaha...

mendoj se e kishe gjet veten aty,ahaha....

si thua ta shtroj kete ceshtje ne PARLAMENT.
ahahaaaa....
Nuk e kam dite qe keni nevoje per makro...ju si staf....:biggrin: , perndryshe me duhet ta refuzoj oferten...duke e ditur qe parlamenti perjashton rinin nga vendimarrja!
Jam duke qeshur...per temen ke kjo!:cool:

Pupi
27-10-07, 20:15
E une ende mbaj barkun me thenjen e Legenda-s, atij prezentimit te ri juskoster apo qysh pi thojke ai/ajo vetit.
,,Me hy ke hy, veq zor ke me pas me dal"
Une edhe ashtu i "perdreq" qe jam, menjeher me shkoi mendja dallash, edhe ende jam duke mbajtur barkun:wink:

luckyman
27-10-07, 20:16
.....po u deshka edhe une ti beje 2 "nick"-a,me qeshe pak vete me vete :biggrin:,......................se mbarova prej merzije ,!!!!

selvija
27-10-07, 21:07
.....ahahaaaa,SELVIJEEEE
nuk jam djale moj,ahahaaa...
Legenda- pra mbaron me germen "a" gjinia femrore.
--------------------------------------------------------------------

...bane te shoshtrisem se qka jee hahahah:biggrin:

"shoshtrisu" ti,se vallaj LEGEND jom,ahahaaaa....
si Phantom ,,,ashtu diqka,...ahahaaaa
--------------------------------------------------------------------------------------------------
....e tash u knaqa duke qesh me postimin tend SELVIJE,ahahaaaa...Legenda nuk e kuptova bash pytjen time..Moderatore -- apo-- Modrator...tingllon disi mashkull aty me ben te dyshjo...ahaahaha hiq po dash po duhet me qesh nganiher..edhe pse shum qeshi..:biggrin:

legenda
27-10-07, 21:48
.....erdha pak,se i paskeni ndalur te qeshurat,,,ahaha...
---------------------------------------------------

paradox_13

...hec e bjeri ne fije edhe ksaj pune.....ahahahahah

ahaha....mos u frigooo ,,,de...
-----------------------------------------------------------------------

Prishtinasi
...duke e ditur qe parlamenti perjashton rinin nga vendimarrja!


juniooooor_njeriiii,
kah i drejtove shigjetat kesaj here,...
mos po te duket vetja ma i ri se une,ahaha....gabohesh!!!
----------------------------------------------------------------------
luckyman.....po u deshka edhe une ti beje 2 "nick"-a,me qeshe pak vete me vete :biggrin:,......................se mbarova prej merzije ,!!!!
....op njeriiii,sa ma shpejte mos humb kohe,TREND eshte kjo pune,ahahaaa....edhe ate nje nik femre dhe nje nik mashkuli,ahaha...
-----------------------------------------------------------------------
PupiE une ende mbaj barkun me thenjen e Legenda-s, atij prezentimit te ri juskoster apo qysh pi thojke ai/ajo vetit.
,,Me hy ke hy, veq zor ke me pas me dal"

......ahaha,,,paj kur e pashe se sa me vrull kishte hy ne FORUM,ia lash nje porosi duke u nis nga ajo se FORUMI ESHTE LABIRINTH,,,e antaret e rinje e humbin rrugen,...ahahaa

ehhh,edhe TI.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------
selvija

Legenda nuk e kuptova bash pytjen time..Moderatore -- apo-- Modrator...tingllon disi mashkull aty me ben te dyshjo...

nuk ke faj,,,do ta permireson BONDI ,sa te aprovohet RESOLUTA 07.07.

legenda
27-10-07, 21:57
je diku ne liste,....

nuk me ke tregu me cilin postim ke qesh me embel,ahaha...

A po me duket a ma ke shenue nikun tim ?


Haaaaaaaahahahahahahhahahaa


.

Artisti
27-10-07, 22:00
.....erdha pak,se i paskeni ndalur te qeshurat,,,ahaha...
------------------------------------------------------------------------
Prishtinasi
...duke e ditur qe parlamenti perjashton rinin nga vendimarrja!


juniooooor_njeriiii,
kah i drejtove shigjetat kesaj here,...
mos po te duket vetja ma i ri se une,ahaha....gabohesh!!!
----------------------------------------------------------------------
luckyman.....po u deshka edhe une ti beje 2 "nick"-a,me qeshe pak vete me vete :biggrin:,......................se mbarova prej merzije ,!!!!
....op njeriiii,sa ma shpejte mos humb kohe,TREND eshte kjo pune,ahahaaa....edhe ate nje nik femre dhe nje nik mashkuli,ahaha...
-----------------------------------------------------------------------
PupiE une ende mbaj barkun me thenjen e Legenda-s, atij prezentimit te ri juskoster apo qysh pi thojke ai/ajo vetit.
,,Me hy ke hy, veq zor ke me pas me dal"

......ahaha,,,paj kur e pashe se sa me vrull kishte hy ne FORUM,ia lash nje porosi duke u nis nga ajo se FORUMI ESHTE LABIRINTH,,,e antaret e rinje e humbin rrugen,...ahahaa

ehhh,edhe TI.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------
selvija

Legenda nuk e kuptova bash pytjen time..Moderatore -- apo-- Modrator...tingllon disi mashkull aty me ben te dyshjo...

nuk ke faj,,,do ta permireson BONDI ,sa te aprovohet RESOLUTA 07.07.
A po me duket a ma ke shenue nikun tim ?


Haaaaaaaahahahahahahhahahaa

.

Artisti
27-10-07, 22:13
.....ahahaaaaa.....

je diku ne liste,ahaha....

nuk me ke tregu me cilin postim ke qesh me embel,ahaha...Duke e shenuar kam qesh me zeeeeee#96 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1147959&postcount=96)


A e din pse, se po duhet mi pyet njerezit se cilit tension i takojne hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahahahahhaaaa

Artisti
27-10-07, 22:13
.....ahahaaaaa.....

je diku ne liste,ahaha....

nuk me ke tregu me cilin postim ke qesh me embel,ahaha...Duke e shenuar kam qesh me zeeeeee#96 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1147959&postcount=96)


A e din pse, se po duhet mi pyet njerezit se cilit tension i takojne hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahahahahhaaaa

legenda
27-10-07, 22:19
31-10-06, 08:56 #96 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=894292&postcount=96) ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258) vbmenu_register("postmenu_894292", true);
Modeste.

http://www.dardania.de/vb/upload/customavatars/avatar21258_1.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)

Anėtarėsuar: 08-09-06
Vendndodhja: Nė cdo kohe ne cdo moment prane dy engjėjve tė mi G&N .
Postime: 3,004


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GjIlAnAsI_cSi
Nje problem i till me ndodh mua , te ndodh ty , dhe gjithkujt qe nuk ka njohuri me pc..

Nqs keni degjuar cfar do te thot Cokies.. ateher merr dhe fshij Cokies.. nqs don qe nick-u juaj mos te jet me ne linje kur te besh Sing Out..

Hap nje faqe te internetit dhe shko aty larg ku shkruan Toools/Internet Options/ Browsing History ( Und Delete ) Kjo eshte tek IE 7 Kurse tek nje me e vjeter eshte kshtu
Toosl/Internet Options/ Delete Cokies..

Pershendetje.


Mire e ke GjIlAnAsI_cSi se une kur nuk mund te dale nje gje qe me ndodhe goxha si shpesh me duhet ta perdot ket opcionin tend qe e jape...:smile:

Pershendetje per Ty :smile:
__________________
Jeta ėshte labirinth...nėse do ta fitosh..Zbuloje

tema:verejtje dhe ankesa,

--------------------------------------------------------------------
....www.nejse.de

Duke e shenuar kam qesh me zeeeeee#96 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1147959&postcount=96)A e din pse, se po duhet mi pyet njerezit se cilit tension i takojne hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahahahahhaaaa

legenda
27-10-07, 22:25
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480) vbmenu_register("postmenu_1147959", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/customavatars/avatar18480_1.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)

Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 3,524


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Sherim me Kur`an - Rukje (Video)
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BURA
O Artist A Je Musliman A Krishter Vetem Ket Deshta Ta Dij.Neqoftese ke pyetur seriozisht, prite pergjigjen serioze:

As nuk jam musliman e as i krishter, Jam SHQIPTAR, merre vesh njehere e pergjithmone.

E ti ēfare je, ciles rryme i takon, tensionit te ulet apo te lartit ?

ma mire me qesh me AMAZONEN;se me veten,ahahaaaa..

...www.nejse.deTensioni i ka fajet hhhhhhhhhhhhhhhhhaahhahahahhahaaaa


.

Artisti
27-10-07, 22:29
Tensioni i ka fajet hhhhhhhhhhhhhhhhhaahhahahahhahaaaa


.

legenda
27-10-07, 22:29
edhe postimet e mia po dalin para postimeve tua,,,ahaha...po duket sikur po parashoh se cfare ke me postu,phaaaaa....vizione...


...veq jemi knaq duke qesh ,ne kete teme,,,
po nuk di a kemi qesh realishte apo virtualishte,se....Diqka ka ketu po ēka se hahahahahaaa, kur po klikoje aty 96 timin po del te tema " Sherim me Kuran", kur po klikoje 96 tendin po del ai postim qe e ke sjellur, u trullue diqka ketu, po ēka me be po qeshim hhhhhhahahahahaha


.

Artisti
27-10-07, 22:31
Diqka ka ketu po ēka se hahahahahaaa, kur po klikoje aty 96 timin po del te tema " Sherim me Kuran", kur po klikoje 96 tendin po del ai postim qe e ke sjellur, u trullue diqka ketu, po ēka me be po qeshim hhhhhhahahahahaha


.

Virti
28-10-07, 02:56
:eek: :mad:

juskoster
28-10-07, 08:57
mir mengjesi a kenhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/35/35902dgimtz0f7t.gifi fjet hiq,

aLbaChiCk
28-10-07, 14:29
haahahahahah u knaqa tu kesh qysh po kcejn postimet hahahahahahahah

MemphiSx
28-10-07, 14:37
haahahahahah u knaqa tu kesh qysh po kcejn postimet hahahahahahahah


Hahahahahahaah edhe te ti a :D

aLbaChiCk
28-10-07, 14:42
Hahahahahahaah edhe te ti a :D

ahahahahahaahahhaahhaah po

MemphiSx
28-10-07, 14:44
Hhahahahahh mos kesh mo se u ndreq,se paska qen me gjenerator tuj punu forumi

Diana007
28-10-07, 14:48
haahahahahah u knaqa tu kesh qysh po kcejn postimet hahahahahahahah

Un mendova se mu prish PC ja http://ferizaj.net/forumi/images/smilies/icon_lol.gif (http://ferizaj.net/forumi/posting.php?mode=smilies&f=5#)

aLbaChiCk
28-10-07, 14:49
Hhahahahahh mos kesh mo se u ndreq,se paska qen me gjenerator tuj punu forumi

hahaahahahaah ose i paska pas marr msysh najkush

MemphiSx
28-10-07, 14:58
hahaahahahaah ose i paska pas marr msysh najkushHahahahah jom i sigurt se une jo :D

~AmaZonA~
30-10-07, 10:49
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480) vbmenu_register("postmenu_1147959", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/customavatars/avatar18480_1.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)

Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 3,524


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Sherim me Kur`an - Rukje (Video)
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BURA
O Artist A Je Musliman A Krishter Vetem Ket Deshta Ta Dij.Neqoftese ke pyetur seriozisht, prite pergjigjen serioze:

As nuk jam musliman e as i krishter, Jam SHQIPTAR, merre vesh njehere e pergjithmone.

E ti ēfare je, ciles rryme i takon, tensionit te ulet apo te lartit ?

ma mire me qesh me AMAZONEN;se me veten,ahahaaaa..

...www.nejse.de (http://www.nejse.de)
Jaaa patjeter duhet te mė tregosh cfare ka pėr tė qeshur me AMAZONEN se dua edhe une tė qesh,tė paktėn tė qeshim sė bashku nese ka pse???

Murgesha
30-10-07, 12:43
U kėnaqa duke qesh me qet lopėn qetu hahahahahahahahahaha...

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1149545#post1149545

LuLjaa
30-10-07, 17:18
Khuu qe une me keta po keshi u pakaa .. se ma mire pe dika ky ēka eshte mire se sa na ( une ) :biggrin:

http://i188.photobucket.com/albums/z62/lisus_2007/3--2.jpg

gazi-de
30-10-07, 18:37
Khuu qe une me keta po keshi u pakaa .. se ma mire pe dika ky ēka eshte mire se sa na ( une ) :biggrin:

http://i188.photobucket.com/albums/z62/lisus_2007/3--2.jpg
kome qeshe une para teje me te..ahhahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahhahhah ahah

Paradox_13
31-10-07, 16:43
Po...qesha me te madhe sot kure nga nje vetur qeveritare e stolisur me flamuj partiak te LDD-se si dhe me zmadhues zeri mbi te ndegjohej nje kushtrim http://www.youtube.com/watch?v=iO5YUOq8XW4 (http://www.youtube.com/watch?v=iO5YUOq8XW4) qe zemren ma kputi....ahahhahahhahaha

Paradox_13
31-10-07, 21:20
.....ec e mos u knaq tuj qesh,kure nga nje "intelektul"qe pretendon te jet kryetare i ardheshem i nje komune degjon te thot se prioritet per te do te jet "asnje dere e shkollave mos te metet pa Brava"ahahhaha

Elina
31-10-07, 21:23
.....ec e mos u knaq tuj qesh,kure nga nje "intelektul"qe pretendon te jet kryetare i ardheshem i nje komune degjon te thot se prioritet per te do te jet "asnje dere e shkollave mos te metet pa Brava"ahahhaha


Nuk ke faj se dodove nuk jau rroke hiq :biggrin:

ssara
31-10-07, 21:27
........ME KETE VIDEO HUMOR....

http://www.youtube.com/watch?v=-1b6CN8e8WU

gazi-de
04-11-07, 23:32
Me vehten....hghghghghghg

Jana
20-10-08, 11:29
..Me shoqen time kur e thej nje got ne nje Restorant hahhahahahahahah

Domira
20-10-08, 12:16
Jam knaq tu kesh me sherrin sot:biggrin:

sherri
20-10-08, 12:24
Jam knaq tu kesh me sherrin sot:biggrin:
E paska ba nje hajre edhe ai a....mos i koft per-kob:eek:

Elina
20-10-08, 13:14
Ah,me Tinkyn u knaqsha tuj qeshe tybe.... se di kah hupi e shkoj :redface:

Jana
21-10-08, 11:24
Po keshi me njonin se pem thot ...muj met shti me qajt hahahhahaha ncuk...

Buqja_ch
22-10-08, 19:47
ahahhahahahaha ,,, runa zot

Albonita
16-01-09, 20:02
Ja qaty ka demokraci shoq ja kerkund. Kenaqesh krejt shoq, vetum kallezoje te drejten tone demokratike osht me folen sa gra pi do. Halo pa nje deri tre shoq, qka me pa nja ne krevet, njo ner krevet njo ne jastak, njo te komt, njo me ty, njo permi ty . (kishe mile na po shkrujna diqka.)


Aahahhahahhaha hahahahahahhahaa

Me ket kam qesh shumee edhe brit po me dhamin hahahahhahahahahhahah


Inshalla nuk me shklyhet postimi po nuk mujta pa e pru ketu ket shkrim se vdiqa..hahhahahhahahahahh Oh bre hahahahahahahhhahahhahahha ihhhhh

shfletuesi_
16-01-09, 20:05
Qesh tu knaq jemi

emine
16-01-09, 20:06
me disa te Fd-s ,kure ja nisin me msu ,e demek mos mu lasdru,,gaggaggagaggagga,,,,,,,,,,,valla knaqem krejt se nukee kan idene pse une baj kshtu:biggrin: ani kure me vlersojne te cfrenuare,pse i qes disa foto te pancenzura hahhahahhahhaah,,,,hej po call marifet ju ka eminia,,,,,

doGzona
16-01-09, 20:12
Kush po mundohet te mesoje o minushja forumit , Konti1?Beja si di vete loqkum.

Albonita, eh po , ate e kemi "SpongeBob SquarePants", qesha dhe une pak qesha me ate postim!

ShEjToNkA
16-01-09, 21:14
Vec hyra me pa kush ka qeshė me sė shumti...:biggrin:

shfletuesi_
16-01-09, 21:51
Knaq tu kesh jam kur hyna me lexu shpallja lufte me gjinin e bukur paj mu dok qe shkova ne Srebrenice masaker krejt...

~AmaZonA~
16-01-09, 22:12
ooo sa kam qesh duke lexuar teme cfare mendoni per Meden hahahahhaahahahahahahaahha

Albonita
18-05-09, 15:39
Oh veq kam kalu kendej po nuk mundem mu ndal pa i lezua shkrimet e Kusherinit.

Vec lot me kan ra bre....!


sha zoten hiq tungjatjeta po ja nxaft frymen se dje qitu o kanen ni laknur edhe qata e paskan marren prej qitushit.Ahahahahahhahahha pasha babin vdiqa, edhe me nje postim tjer po Ncuk spo foli hahahahhahahahhahahahahaa vdiqa ja skam me dit me lujt sot nga e keshmja.....hahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaP/S...Kekoj falje po nuk munda pa pru ketu..!

Dallandyshja_718
18-05-09, 15:48
...me postimet e Spongebobit, tashti kam filluar t'ia kuptoj mesazhet, jane perplot humor por duhet t'i zberthejme. U kenaqa me t'folmen e Rahovecit...:biggrin:

thellenza
18-05-09, 21:18
..qatje nalt te humori... me lovicin :biggrin:

Peja-Boy
19-05-09, 12:35
Spo qeshet diqka kohve te fundit hiq ...u dal pi mode :redface:

rafet llapjani
19-05-09, 12:36
Spo qeshet diqka kohve te fundit hiq ...u dal pi mode :redface:

u Pejon pom dhimesh a spo ka kush me te xiglue aaaaaa ahahahaahahhaha

Peja-Boy
19-05-09, 12:38
u Pejon pom dhimesh a spo ka kush me te xiglue aaaaaa ahahahaahahhaha

Nuk xiglohem, ashtu nuk em shtin me kesh se nuk e di qka eshte mu xiglu...

rafet llapjani
19-05-09, 12:40
Nuk xiglohem, ashtu nuk em shtin me kesh se nuk e di qka eshte mu xiglu...

sdin ufaaaaaaaa pejon zdi qka te kof hahahahaahahhahaha

Arkza
19-05-09, 12:41
Me Lovushken qe e ka sjell nje Video , Puthja ne Ballkon hahahahhahahahahahahahahahahha qe edhe sot keshtu me kete Video e Vitit apo ????
Dhe me Janen qe tha Shoqja e vet e ka thyj nje Got ne Resturant hahahahahahahhahaha , sen so kjo se qysh kam marre une thu ne PR me te fejumin teme qe gati e theva qafen hahahahahahahhahahahahahahhahhaha e po keshi tash me vetin :biggrin: :biggrin:

Idila
19-05-09, 12:42
sdin ufaaaaaaaa pejon zdi qka te kof hahahahaahahhahaha
A s`din vllavushi tė qeshet, u shkri fare...! :D

Idila
19-05-09, 12:43
Njė mbrėmje nuk do ta harroj atė tė qeshur me 11-shen e Uliksit! :D :)

emine
19-05-09, 13:58
,,,me sjelljen tende fmijaqe...

speci
19-05-09, 14:00
me serialin komik: According to Jim

lovely
19-05-09, 17:48
..qatje nalt te humori... me lovicin :biggrin:

ku ej? t shkoj t keshi edhe une :biggrin:

ALlma
19-05-09, 18:24
kam qesh me temen 10 -shin eforumit hehehhee ka mjaft per te qesh atyy...:D

Idila
19-05-09, 20:50
Jam knaq sė qeshuri me titullin nėn nofkėn e Pupit...ahahahhaaaaaa :D

Idila
20-05-09, 21:57
Po qeshem me Shejtonkėn, tamam shejton ėshtė! :D hahahaa

Ignis
26-05-09, 11:56
po qesh tani me fymen muzikore qe ngerthyet keto kohet e fundit......po harruat more tallavate e deri djeshme!!!!!!
duhet, duhet nje emancipim edhe ne gjuhe latine po shoh se filluam mire, por duhet te lexoni shume qe te kuptoni c'fare thoni.............

desert
26-05-09, 20:55
....po te shkruaja une ketu sa qesh ne dite...uuhh :D

shfletuesi_
26-05-09, 21:35
qesha qesha qesha pasi qesha u ndala mendova pse qesha... prap fillova te qeshem qesha qesha qesha se dija pse qeshja... Phaaaaa eshte per tu qeshur kur te kap e qeshura dhe smund te ndalesh...

Idila
26-05-09, 21:37
qesha qesha qesha pasi qesha u ndala mendova pse qesha... prap fillova te qeshem qesha qesha qesha se dija pse qeshja... Phaaaaa eshte per tu qeshur kur te kap e qeshura dhe smund te ndalesh...
...dhe nuk e din se pėr cfarė qeshesh! :rolleyes: :D

shfletuesi_
26-05-09, 21:59
...dhe nuk e din se pėr cfarė qeshesh! :rolleyes: :D

vertete jo vetem e dij qe nuk mund te ndalem se qeshuri... gjyshja me pat than kafshoj gishtat dhemb edhe kqyri gishtat e kembeve te ndalet e qeshura... Provova une thash me vete funksionoj teoria e gjyshes kur kam plas me te qeshur edhe ma te madhe pastaj...:biggrin:

Idila
26-05-09, 22:01
vertete jo vetem e dij qe nuk mund te ndalem se qeshuri... gjyshja me pat than kafshoj gishtat dhemb edhe kqyri gishtat e kembeve te ndalet e qeshura... Provova une thash me vete funksionoj teoria e gjyshes kur kam plas me te qeshur edhe ma te madhe pastaj...:biggrin:
hahahahhahaaaaa...

vjeshta
26-05-09, 22:59
Me temen e djeshme qe i kish mbrri 11 faqe ...:biggrin:

lovely
26-05-09, 23:04
Me temen e djeshme qe i kish mbrri 11 faqe ...:biggrin:

qatje ku po lypin a? :biggrin:

vjeshta
26-05-09, 23:06
qatje ku po lypin a? :biggrin:

Hahahah po ,po sqenka bash ashtu qysh thojne ,qe e lypja s'ta lene strajcen e zbrazte ...:biggrin: .


Qiko ,a po ma lyp a po ta lypi ...hahahaaaaaaaa

lovely
26-05-09, 23:08
Hahahah po ,po sqenka bash ashtu qysh thojne ,qe e lypja s'ta lene strajcen e zbrazte ...:biggrin: .


Qiko ,a po ma lyp a po ta lypi ...hahahaaaaaaaa

knaq jam tu kesh edhe une tybe, ani do kishin pa lyp moti e harru tani, e t ishin kap mu perrla jo ma ke lyp jo s ta kom lyp, jo ma ke lyp e s ta kom dhane, jo ta kom lyp e ma ke dhane e s ta kom marr :biggrin: hiq fort n fije s mujta me i ra... tani qka kam kesh me njanin, qe ia kish lyp t dhanat e sakta krejt njanes per me ia dhane msn hahahahahahahahahahahahahahaha:biggrin:

lypma lypma se kom marak :biggrin:

vjeshta
26-05-09, 23:11
knaq jam tu kesh edhe une tybe, ani do kishin pa lyp moti e harru tani, e t ishin kap mu perrla jo ma ke lyp jo s ta kom lyp, jo ma ke lyp e s ta kom dhane, jo ta kom lyp e ma ke dhane e s ta kom marr :biggrin: hiq fort n fije s mujta me i ra... tani qka kam kesh me njanin, qe ia kish lyp t dhanat e sakta krejt njanes per me ia dhane msn hahahahahahahahahahahahahahaha:biggrin:

lypma lypma se kom marak :biggrin:

Nganjehre s'po i bijm n'fije vetit e lere ma tjerve ...:tongue:


Ta ksiha lyp por,ndoshta s'ma jep e i bjen pishman ..:biggrin:

lovely
26-05-09, 23:12
Nganjehre s'po i bijm n'fije vetit e lere ma tjerve ...:tongue:


Ta ksiha lyp por,ndoshta s'ma jep e i bjen pishman ..:biggrin:

le krejt se per mu tut o bo qikjo puna e tlypmes hahahahahahahahaha

vjeshta
26-05-09, 23:19
le krejt se per mu tut o bo qikjo puna e tlypmes hahahahahahahahaha

Sa dehsta me ja nis me lyp ,e ma shtine tuten ...hahahaaaaaaaaaa

Murgesha
26-05-09, 23:24
Sa dehsta me ja nis me lyp ,e ma shtine tuten ...hahahaaaaaaaaaa

Ha,hahahahaahahahahahahahahaha u knaqa tu kesh me ket tutcajken.

lovely
26-05-09, 23:26
Sa dehsta me ja nis me lyp ,e ma shtine tuten ...hahahaaaaaaaaaa


jo jo, mos e le pa e provu, fatit nuk i dihet hahahahahahahahahahha

vjeshta
26-05-09, 23:26
Ha,hahahahaahahahahahahahahaha u knaqa tu kesh me ket tutcajken.

Tuta eshte dal prej xhenetit .:redface:

vjeshta
26-05-09, 23:29
jo jo, mos e le pa e provu, fatit nuk i dihet hahahahahahahahahahha

Deri sa t'me kalon tuta tash mu me ik fati ...hahahaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
26-05-09, 23:29
Tuta eshte dal prej xhenetit .:redface:

Mos me shti me kesh edhe me shume hahahahahahaahahaha se drejt e prej xhehnemit ka dal tuta ha,hahahahaahahah

SANTANA-29
26-05-09, 23:29
edhe une kesha ,,se tuta ashte e mir nganjeher:tongue:

vjeshta
26-05-09, 23:31
Mos me shti me kesh edhe me shume hahahahahahaahahaha se drejt e prej xhehnemit ka dal tuta ha,hahahahaahahah

Huhhhh ,me paskan rrejte !!:eek: hahhahaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
26-05-09, 23:33
Huhhhh ,me paskan rrejte !!:eek: hahhahaaaaaaaaaaaaaa


Gjysmė hoxhe tė len pa iman ha,hahahahahahaahahahah.

Ku ka njeri qė i tutet xhehnetit qė me dal tutė prej atje hahahahahaahahahahahahaha

vjeshta
26-05-09, 23:36
Gjysmė hoxhe tė len pa iman ha,hahahahahahaahahahah.

Ku ka njeri qė i tutet xhehnetit qė me dal tutė prej atje hahahahahaahahahahahahaha

Nejse e kuptova tash ,ishalla s'eshte vone ,por,tregom ti e dajaku mos u dal edhe prej xhehnetit ?hahahahaaaaaaaaaa

vendasi
26-05-09, 23:37
euuuu...kush na qenka ksajde>>:biggrin:

Murgesha
26-05-09, 23:38
Nejse e kuptova tash ,ishalla s'eshte vone ,por,tregom ti e dajaku mos u dal edhe prej xhehnetit ?hahahahaaaaaaaaaa

E dajaku po. Po knaqna tuj kesh kur po menoj sa xhelozia bahet atje nalt ahahahahahahahahahahahahahahaah, burrat me 72 hyrija e gratė tuj shkep dajak hahahahahaahahahahaha

Murgesha
26-05-09, 23:39
euuuu...kush na qenka ksajde>>:biggrin:

Unė a?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
26-05-09, 23:40
E dajaku po. Po knaqna tuj kesh kur po menoj sa xhelozia bahet atje nalt ahahahahahahahahahahahahahahaah, burrat me 72 hyrija e gratė tuj shkep dajak hahahahahaahahahahaha

Valla mu ktu nuk po m'keshet ,po ku ndihet dajaku kur i ke 72 hyryja afer ! hahahaaaaaaaaaaaa

vendasi
26-05-09, 23:41
Unė a?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Po,
te pershendes gjilanase...:smile:

Murgesha
26-05-09, 23:42
Po,
te pershendes gjilanase...:smile:

Mirė se erdhe Gjilanas, po a ke qesh mė frik a jo??

Murgesha
26-05-09, 23:42
Valla mu ktu nuk po m'keshet ,po ku ndihet dajaku kur i ke 72 hyryja afer ! hahahaaaaaaaaaaaa


Paramendo 72 stupca e si tė duash nisja kaj.

vendasi
26-05-09, 23:43
Mirė se erdhe Gjilanas, po a ke qesh mė frik a jo??
jo valla kam harru kur kam qeshe heren e fundit per at erdha ketu..hahaha

Murgesha
26-05-09, 23:44
jo valla kam harru kur kam qeshe heren e fundit per at erdha ketu..hahaha


Ke ardhė nė odėn e qeshjev.

Qysh po don me tė shti me qesh.

vjeshta
26-05-09, 23:45
Paramendo 72 stupca e si tė duash nisja kaj.

Po ja nisi me kajt ,mbasi paska dal dajaku prej atyhit e tutna nuk gjindet ma aty ...hahahaaaaaaaaaa

vendasi
26-05-09, 23:48
Ke ardhė nė odėn e qeshjev.

Qysh po don me tė shti me qesh.
Valla kam ni qe ti edhe Vjeshta jeni virusi i qeshjes e thash mos po ma ngjitni edhe mue qat virus hahaha...

Murgesha
26-05-09, 23:49
Po ja nisi me kajt ,mbasi paska dal dajaku prej atyhit e tutna nuk gjindet ma aty ...hahahaaaaaaaaaa


Unė po ta hjeki atė dert e mos u tut se mbasi ka pemė e perime kena me gjet edhe stupca sa tė duash atje.

Dhe njėmend ku ka burra e gra bashkė mos prit qė ka paqe e harmoni.

Murgesha
26-05-09, 23:50
Valla kam ni qe ti edhe Vjeshta jeni virusi i qeshjes e thash mos po ma ngjitni edhe mue qat virus hahaha...

Na me ta hjek ty virusin nė vend, ama ti duhesh me na tregu kush ka shpėrnda thashetheme pėr mu e vjeshtėn ha,hahahaahahahahahahahahaahah

vjeshta
26-05-09, 23:56
Unė po ta hjeki atė dert e mos u tut se mbasi ka pemė e perime kena me gjet edhe stupca sa tė duash atje.

Dhe njėmend ku ka burra e gra bashkė mos prit qė ka paqe e harmoni.


Qenka interesant aty ,po duhka pa qare me shku ...hahahaaaaaaaaaaaa

Murgesha
26-05-09, 23:59
Qenka interesant aty ,po duhka pa qare me shku ...hahahaaaaaaaaaaaa


Jo mos ke dert, krejt na te dardanisė e kemi hyrjen e rezervume.
Sa lutja po bahet pėr ne hahahahahahahaahahahahahahah edhe zoti vet ska qare pa i ngu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

vjeshta
27-05-09, 00:06
Jo mos ke dert, krejt na te dardanisė e kemi hyrjen e rezervume.
Sa lutja po bahet pėr ne hahahahahahahaahahahahahahah edhe zoti vet ska qare pa i ngu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Nese shkon krejt dardania atje une po lutna mos me shku ...hahahaaaaaaaaaa

Murgesha
27-05-09, 00:12
Nese shkon krejt dardania atje une po lutna mos me shku ...hahahaaaaaaaaaa

O se ke qare pa ardhė po mos mė shtin me qesh se jam ka kupi hahahahahahahaahaha

vjeshta
27-05-09, 00:16
O se ke qare pa ardhė po mos mė shtin me qesh se jam ka kupi hahahahahahahaahaha

O s'eshte qellimi me t'kup ty po vendasin hahahhaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
27-05-09, 00:20
O s'eshte qellimi me t'kup ty po vendasin hahahhaaaaaaaaaaaaaa


Po ai o ka qeshe e pėr qata sun spo shkrun ha,hahahahahahaahahahah

vjeshta
27-05-09, 00:22
Po ai o ka qeshe e pėr qata sun spo shkrun ha,hahahahahahaahahahah

Ishalla ehste si po thu ti ,se me kish mbet merak mos me shku ne xhehnet ,hatri yt ...hahahaaaaaaaaaaaa

Idila
28-05-09, 12:13
Po qeshem me pyetjet e Lovely-t qė ia ka parashtruar pikėrisht Hasanit! :biggrin:

speci
28-05-09, 12:16
Me komedin : 40 years virgin

lovely
18-06-09, 16:08
me Besim Dinen, kur erdhen ata dy kolegt n kuiz, edhe i tha asaj qikes; pri Sanije he burre i dheut hahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahaa

emine
18-06-09, 17:57
Me komedin : 40 years virgin

po tybeh ,film masllahat oshte,ani dy jave permas met i shkreti ne kervet:biggrin:

LuLjaa
19-06-09, 23:06
Oborrit i kish ra zhugaa ....... me fjalt e Asllanit :D :D

Peja-Boy
13-02-10, 19:53
Me nje Film prom shume interesant ish kon ... Hahahahahahahhahahahahahahahaaahahaha

shfletuesi_
13-02-10, 20:33
Me nje dhi teme ne FB me kish pas hy nkallamoq....

YanYan
13-02-10, 20:35
Me nje postim te shfetuesit tek tema e FCB:biggrin:

Guri i madh
13-02-10, 21:11
ktyne here SABRI FEJZULLAHI thoshte qeshuni rini qeshni se bota esht e juaja


po at,here nuk ka bart ka 12 milon € te ministris te transportit , se at,her FAMIR LIMA rrall e ka vizite prishtine veq kur baba i tij e ka prue ne barakat e ramiz sadikut e ja ka ble ka gjysem pitalke me dy qebapa

Diana007
13-02-10, 22:32
Kur po nigoj kete << hahah o pasha babin du shum oj e keq >> :biggrin:

baba-plak
14-02-10, 20:09
poh tybe merre me men engilizqe po i thojkan drames car, e poi thot i biri t ams; nano a po shko n car t babs a n tjemin?

turisti
14-02-10, 20:21
poh tybe merre me men engilizqe po i thojkan drames car, e poi thot i biri t ams; nano a po shko n car t babs a n tjemin?

Hmmmmmmmmmm,limozinen e pahe per tek :biggrin: pacenzura :biggrin: ,ti ESNAF,hahahahahahahahahahahahahaha.

Inxhja_Karimon
15-02-10, 01:29
poh tybe merre me men engilizqe po i thojkan drames car, e poi thot i biri t ams; nano a po shko n car t babs a n tjemin?
shterrbannnnnnnn pse e ke perkthy po ti kure me mashtrove a e din ne darsem kem me the e ti ku po hyp hyp n'temin the se ka ven u hypa e ke pas dramen e mire vollg t madhe e kallxo tani n dash ma nej........ :P edhe me qet titull te temes po me keshesht hohohohohohhoho qysh dihet gjuhetari ....duke qeshur huhuhuhhuhuhuhu

premium
15-02-10, 09:43
po qeshi me qeshjen e inxhes.....hohohohohooo

Murgesha
23-02-10, 22:47
Me humanistat e FD-se! :wink:

Albonita
24-02-10, 07:57
Kur po nigoj kete << hahah o pasha babin du shum oj e keq >> :biggrin:

Ewwww..ahhahahahhahahahhahahaahahah


E keqe Je MAJ.:tongue:

Diana007
24-02-10, 11:14
Ewwww..ahhahahahhahahahhahahaahahah


E keqe Je MAJ.:tongue:

:biggrin:

Vertet me knaq kur nigoj ahahahahhah

roadrunner
24-02-10, 11:18
Kam qesh me lot mbram. E kam nje kapel shume te mire edhe mu ka ntek me e bajt qdo dite, shume po e gjelozojne kapelat e tjera. Tu nejt prom, po ma bon shoqja, hey nime, kur del vera, mos gabo me hjek hiq kapelen, veq preja leshin edhe baje edhe veres hahahahahah

Prishtina-racing
24-02-10, 11:21
Qoje rruje qel te berberi hahahahahahahahahaahahKam qesh me lot mbram. E kam nje kapel shume te mire edhe mu ka ntek me e bajt qdo dite, shume po e gjelozojne kapelat e tjera. Tu nejt prom, po ma bon shoqja, hey nime, kur del vera, mos gabo me hjek hiq kapelen, veq preja leshin edhe baje edhe veres hahahahahah

roadrunner
24-02-10, 11:22
Jo se 2 euro i blej 4 par qerapa hahahahaQoje rruje qel te berberi hahahahahahahahahaahah

Dreni30
24-02-10, 11:28
Jo se 2 euro i blej 4 par qerapa hahahaha

Unė me dy euro e blej njė/dytėn e qeraės. hahhahaahahahahaahahahaahahahaahhha

roadrunner
24-02-10, 11:34
pse a qerapa me lesh ti po ban a? hahahahahahahUnė me dy euro e blej njė/dytėn e qeraės. hahhahaahahahahaahahahaahahahaahhha

Dreni30
24-02-10, 11:38
pse a qerapa me lesh ti po ban a? hahahahahahah

Po moj, bile me lesh tė dhenėve edhe tė dhive se thojshin (ktynehere i kan bajt dimrit)piken e ujit nuk ta lėshojnė edhe nėpėr borė e uj me hec. hahahahahaahahaha

Prishtina-racing
24-02-10, 11:38
hahahahahahahaahahahhaha ndash me bajt edhe veres :pJo se 2 euro i blej 4 par qerapa hahahaha

roadrunner
24-02-10, 11:49
ncncncn far pisa jeni bo ju djemt hahahaahha :tongue:

Dreni30
24-02-10, 12:00
ncncncn far pisa jeni bo ju djemt hahahaahha :tongue:

A vetėm se po qeshim edhe po tė disponojme edhe ty aaaaa. qyyy. hahahahahaahahahaahahahahaahahah

Albonita
24-02-10, 12:24
:biggrin:

Vertet me knaq kur nigoj ahahahahhah

Ani me qesh po te duket a..hhahahahhahhah

Diana007
24-02-10, 12:26
Ani me qesh po te duket a..hhahahahhahhah


PO de,,,, se po qesh omel ,,,,, edhe me disponon :tongue:

Albonita
24-02-10, 12:28
PO de,,,, se po qesh omel ,,,,, edhe me disponon :tongue:

Po thuna..ani de me dit une se ti ndihesh mire une veq me dhom jasht rri.

Aahahahahahahahahahaaaa

Diana007
24-02-10, 12:29
Po thuna..ani de me dit une se ti ndihesh mire une veq me dhom jasht rri.

Aahahahahahahahahahaaaa

Ateher edhe me mir ndina ,, se ti shoh edhe dhomt ahahhahahahahahahahhaha

Albonita
24-02-10, 12:33
Ateher edhe me mir ndina ,, se ti shoh edhe dhomt ahahhahahahahahahahhaha


Ahahahahahahahahahahahhahahaaaa

Oj e keqe i kom dhomt e kqie ..e nuk ndihesh mire.

Diana007
24-02-10, 12:35
Ahahahahahahahahahahahhahahaaaa

Oj e keqe i kom dhomt e kqie ..e nuk ndihesh mire.

A ti jap te mit ahahahhahahahaahhhahahahhhahhahahhahhaahhahaha

Albonita
24-02-10, 12:39
A ti jap te mit ahahahhahahahaahhhahahahhhahhahahhahhaahhahaha


Ahahahahahahhahahaahahahahahhaa, Vdiqaaaaaaaaaaaaaaaa
Shum faliminderit ...halla i ke dhomet ;) vertet

Aguzon prej Babit se ti jet pa dhom hiq.??

Diana007
24-02-10, 12:41
Ahahahahahahhahahaahahahahahhaa, Vdiqaaaaaaaaaaaaaaaa
Shum faliminderit ...halla i ke dhomet ;) vertet

Aguzon prej Babit se ti jet pa dhom hiq.??


Ahahah flm ,,,, ama veq te duken ty ashtu ahahahahhahahahahahhaahha

Ps ti marr tut :biggrin:

Albonita
24-02-10, 12:45
Ahahah flm ,,,, ama veq te duken ty ashtu ahahahahhahahahahahhaahha

Ps ti marr tut :biggrin:


Aahhahahhahahahahhahhaahhahahhhhaaaaaaaaa


Ew..te mit jan xehrlis krjet sen nuk te vyn .

Diana007
24-02-10, 12:49
Aahhahahhahahahahhahhaahhahahhhhaaaaaaaaa


Ew..te mit jan xehrlis krjet sen nuk te vyn .


Pse maj xeher po pin aa ahaahahahahahahah:biggrin:

Albonita
24-02-10, 12:52
Pse maj xeher po pin aa ahaahahahahahahah:biggrin:


Jo kam hanger Zeher qy..aki harrua...???? ..hahahahahahahhhahahahahhahahahaahh

Diana007
24-02-10, 12:54
Jo kam hanger Zeher qy..aki harrua...???? ..hahahahahahahhhahahahahhahahahaahh

Aaaaaaaaaaaaaaa ,, kam qesh shum kur me ke tregu paskem harru ahaahhahhahhahahhahhhahah

Albonita
24-02-10, 12:57
Aaaaaaaaaaaaaaa ,, kam qesh shum kur me ke tregu paskem harru ahaahhahhahhahahhahhhahah


E tash hajde ti keshim pak punes...me qet qef..


Ika nje her te shtrengoj foert e shumeee....Bb

Diana007
24-02-10, 13:00
E tash hajde ti keshim pak punes...me qet qef..


Ika nje her te shtrengoj foert e shumeee....Bb

Valla jete , un sot nuk kam pun ,,, veq jam ka rri , e qe do vi te ndihemoj ty me qef aa :smile:

Kalo mir Rrush e te qafi edhe un ty shum e nihemi me von kisss

Jana
26-02-10, 17:23
Me vllaun sot en PZ....

Virti
28-02-10, 00:22
... edhe une! :cool:

LuLjaa
28-02-10, 00:36
... edhe une! :cool:

Ti me kan :D


Jo s'jam knaq tu kesh se s'kam kesh shume :redface:

Virti
28-02-10, 00:37
Ti me kan :D


Jo s'jam knaq tu kesh se s'kam kesh shume :redface:
une me ate... :cool:

LuLjaa
28-02-10, 00:41
une me ate... :cool:

E kush ke " ata " :D

Virti
28-02-10, 00:44
E kush ke " ata " :D
nuk thashe "ata" :wink:

LuLjaa
28-02-10, 00:47
nuk thashe "ata" :wink:

Aha , " ate " paske than dmth burr koka kan :P

Jana
28-02-10, 03:46
..sonte me miletin ,,,,

Diana007
02-03-10, 19:36
Me nje nik ne msn << matematik di por nuk te bej hesap >> :biggrin:

Qika^Me^Kule
22-07-10, 13:33
Me disa shkrime.......

Albonita
18-12-10, 15:03
O jo be Shfletaq, une i pata porositur do puma "adidas" :biggrin: e edhe paret ja jepa hejnit, kur prit se po lajmerohet hiē, e kur shkova me i marre pumat i pyta:ku eshte be Hashimi ? thane ka shkue ne UQK... shihe tash,


(( Per Babin lot me dulen )) Aahahhaahahhhaaaaaaa

Albonita
24-01-11, 15:20
nun1-pi qet kaniher pasulit krip shum e s'pu hahet be
nun2-pi ngjiros be flokt diqish me ngjiren e gabum
nun3-pu vesh miniqa e tonashile *ooovvvvv bubregi*ee s'ka ma
nun 4-gabimin ma t madh e bon qi pu martohen me neve mashkllat :biggrin::biggrin:e pu duhet me na duru be gjithqish

Aahhahahahahaaaaa ahhahahahahahahhaaa

roadrunner
24-01-11, 16:42
me njanin* kish harru me mbyll deren e WC me qels huahuahuahuahuahuahauhauhauhauahuahuahuahua

emine
08-08-11, 15:59
me nje minak qatje

Albonita
04-02-12, 23:55
mirmrama dijuza,
kurkoj urgjentisht nga stafi juv, qi :

nun 1- qata dijuzat ere dijuzkat qi pu rin e viq pu na kshirn qituqene poshte , e s'pu hin me shkrujten U lutna me na bo t'mujshem be mi kshiren ere na ata qaqe nalt ,pra, mu smu na kshiren tinza :biggrin:, shkurt e shyp hiqjani qata idha Kalimero*, Albonita* :biggrin:

nun 2- mus ju pilqeft prupuzimi, mus u boni t'poshter be me lshu fshisen qishti pa e p alujtari, ai dijuzi i ondrrave :biggrin:

nun 3- pu qe se e fshini, ec qituqene ere jepe i xhivap ,pse e ki fshijten

kurgesen shqirtone be mus ma prishni qefin, adini qa do me thonen qishti me diten u ,cidha pdhavushk epum kshir tinza :biggrin::biggrin:

LuLjaa
05-02-12, 00:05
:biggrin:


Ojjjj Albonitaaa cka jan be " idhat "


Hahahahahahaa hahahahhahahaaaaaaaaa

Albonita
05-02-12, 00:10
Ojjjj Albonitaaa cka jan be " idhat "


Hahahahahahaa hahahahhahahaaaaaaaaaAhahhahahahahhahahahahaaaaaaaa

Oh bre , ce shendrisin ku do se gjinden...hahahhahahahhahahahha

LuLjaa
05-02-12, 00:12
Ahahhahahahahhahahahahaaaaaaaa

Oh bre , ce shendrisin ku do se gjinden...hahahhahahahhahahahha

Ahaa, ka dasht me than Yllat , hahahahahahahahaaaaa oo be dredhani qe o aii hahahahahaaaaaa

gerrmen " ll " sun pe thojke , mos e ka guhen e ngjit moj hahahahahaaaaaa

Albonita
05-02-12, 00:14
Ahaa, ka dasht me than Yllat , hahahahahahahahaaaaa oo be dredhani qe o aii hahahahahaaaaaa

gerrmen " ll " sun pe thojke , mos e ka guhen e ngjit moj hahahahahaaaaaa

Ncuk..por ndoshta nuk e ka mesuar ne shkole... germen LL.. e per ate nuk e theksone...Aahhahahahahahahahaaa..

LuLjaa
05-02-12, 00:22
Ncuk..por ndoshta nuk e ka mesuar ne shkole... germen LL.. e per ate nuk e theksone...Aahhahahahahahahahaaa..

Dicka po, po nejsee per veti e ka hahahahaaaaa dijuziii :D

Buqja_ch
02-03-12, 11:54
me Idilen kalum nje mengjes te bukur sot he kurr si dihet jetes tash shihemi qdo dite

Dardani flm

Alima
02-03-12, 12:36
...

sZ5YJcms3MY&feature.

Diana007
02-03-12, 22:29
Me kete :tongue:

oZMcsXpdtJE

Albonita
02-03-12, 22:30
Me kete :tongue:

oZMcsXpdtJE

Ahahahahahhahahhaaaa, prit ta bi une nje ce sincerisht kam cesh me ze.

Vec nje Min.:biggrin:

Diana007
02-03-12, 22:33
Ahahahahahhahahhaaaa, prit ta bi une nje ce sincerisht kam cesh me ze.

Vec nje Min.:biggrin:Ja kjo mac ma knaqi shpirtin shum e mir ,,,, sa mir lyp ledhatime,,,,,


Mos me bjer miun se te vras valla,,, a din qe tutna :redface:

Albonita
02-03-12, 22:38
Ja kjo mac ma knaqi shpirtin shum e mir ,,,, sa mir lyp ledhatime,,,,,


Mos me bjer miun se te vras valla,,, a din qe tutna :redface:Far miu miu moi...hahhahahahahhaha
Besom kur e pash ket ,lot me kan ra duke cesh hahahahahha
SHikim te kendshem , hahahhahahahahahhahahahahttp://www.youtube.com/watch?v=cYqJuMD_pb8&feature=player_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=cYqJuMD_pb8&feature=player_embedded)

Diana007
02-03-12, 22:40
Far miu miu moi...hahhahahahahhaha
Besom kur e pash ket ,lot me kan ra duke cesh hahahahahha
SHikim te kendshem , hahahhahahahahahhahahahahttp://www.youtube.com/watch?v=cYqJuMD_pb8&feature=player_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=cYqJuMD_pb8&feature=player_embedded)


Aahhahahahah shtrig ti paske thon nje minut ahahhahah valla mendova se me mi,,, ahahhahhaahhaah

Ik bre se deka ahahhahah shifja barkin asaj si nje balone i shkon hava ahhahahahahahahahahhahaahah

Albonita
02-03-12, 22:42
Aahhahahahah shtrig ti paske thon nje minut ahahhahah valla mendova se me mi,,, ahahhahhaahhaah

Ik bre se deka ahahhahah shifja barkin asaj si nje balone i shkon hava ahhahahahahahahahahhahaahah


Ahahahahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaa...sot kur e pash besom lot bre me kan re...

Diana007
02-03-12, 22:43
Ahahahahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaa...sot kur e pash besom lot bre me kan re...Ja hajer ishalla se plasa un kete nat ka qeshi ahhahahah... ka e more se ahahhaahhahahha

Albonita
02-03-12, 22:47
Ja hajer ishalla se plasa un kete nat ka qeshi ahhahahah... ka e more se ahahhaahhahahhaQeknenaj ne dardani pasha zoten te tema muzika e huai..hahahhaha

PS::Zemra per sonte pac nje nat te mire.. me puth djalin leht, po ashtu te fala Gazit.
Bb!

Diana007
02-03-12, 22:48
Qeknenaj ne dardani pasha zoten te tema muzika e huai..hahahhaha

PS::Zemra per sonte pac nje nat te mire.. me puth djalin leht, po ashtu te fala Gazit.
Bb!


Nuk e paskem pa un ,,,

Flm shum edhe ti paq nje nate te qet e te mir ,,, e ke te fala nga gazi shum e te perqafojm 3 shum :wink:

Dali!Keq!ch
02-03-12, 23:01
haha...
LFplYQneghw

Skyfter
03-03-12, 09:09
Stooooooj- i kom bertit. Oooo veq o koqit qashtu me dur purpjete, a me e kthy kryt tybe nuk guxojke. Ia nisi me ardhe era mesap...:biggrin:hauhauhaauahhahauaaaa :biggrin: