PDA

View Full Version : Zbardhja e kriminalitetit nė Kosovė


Berkan
27-10-07, 23:51
Sė pari ju pėrshėndes dhe pyetja ime ishte se ēka mendoni se sa zbardhen rastet e kriminalitetit nė Kosovėn e pasluftės???