PDA

View Full Version : Qetėsi!


selvija
03-11-07, 21:55
qetsia ...a thua forumistat i ka rrok merzia??
ne kete dit te ftota me shi...sikurishte jan tuj shti turrshi..
qe spo doken anteret me sy.... :wink:

Diana007
03-11-07, 21:56
Ndoshta edhe KEK-u i ka fajet :biggrin:

gazi-de
03-11-07, 22:01
Qetsi sepse gripi i ka fajet,se tashe koha e gripave..hahahahahahha

selvija
03-11-07, 22:04
NDosha mund te ndodh gjithqka ,,se njeher koha shum e lige,,por nuk do dorzohemi qeri ne fund hahaha
ta rrokim nje vallee...
http://images.mygirlyspace.com/myspacegraphics/images/graphics/prod_933_28722.gif

gazi-de
03-11-07, 22:11
NDosha mund te ndodh gjithqka ,,se njeher koha shum e lige,,por nuk do dorzohemi qeri ne fund hahaha
ta rrokim nje vallee...
http://images.mygirlyspace.com/myspacegraphics/images/graphics/prod_933_28722.gif
vallen po selvija po,po ni pas kap gripi,po jau prishim qetsin se..hahahahahahhahahahahahahhahahaha

selvija
03-11-07, 22:16
vallen po selvija po,po ni pas kap gripi,po jau prishim qetsin se..hahahahahahhahahahahahahhahahahaVeq ishalla virus pulave jo se mos vet..po na lepit kush si pahiri hahahah:biggrin:

gazi-de
03-11-07, 22:25
Veq ishalla virus pulave jo se mos vet..po na lepit kush si pahiri hahahah:biggrin:
qetsi moj qy...ahhahahahahhah
mos qaj virusi qe kishe te ne mp jau ka ngjit e jone zen duke lexu,se aqe shume me i lexu shkon koh moj qy..hahhahahahahahahahah

selvija
03-11-07, 22:33
qetsi moj qy...ahhahahahahhah
mos qaj virusi qe kishe te ne mp jau ka ngjit e jone zen duke lexu,se aqe shume me i lexu shkon koh moj qy..hahhahahahahahahahahHahahaha gazi ka diqka aty se pe din se ja kam lezue mesazhet agagagga tash pi ju vjen marre me doke kendej ahahahhaah

hee gazii kuuu qata po mbertron qetsia ...te dhanat e kam ne mesazhet e mija..:biggrin:

gazi-de
03-11-07, 22:39
Hahahaha gazi ka diqka aty se pe din se ja kam lezue mesazhet agagagga tash pi ju vjen marre me doke kendej ahahahhaah

hee gazii kuuu qata po mbertron qetsia ...te dhanat e kam ne mesazhet e mija..:biggrin:
hahahahahha poa qetsi moj qy tash gripi edhe ne gjum,
po pse e ke hap kete teme,kur je ti ketu nuke ka qetsi..ahhahahahhahahahahahahahahhahahahahhaha
apo po te pengon qetsia.....hahahahhahahah

selvija
03-11-07, 22:48
hahahahahha poa qetsi moj qy tash gripi edhe ne gjum,
po pse e ke hap kete teme,kur je ti ketu nuke ka qetsi..ahhahahahhahahahahahahahahhahahahahhaha
apo po te pengon qetsia.....hahahahhahahahHaaa e urrej shum qetsin,,,edhe pse ne jete reale jam shum e qete...
por ne shoqri ku te jem dua atmosfere deri maksimim...per ate me mundon qetsia keto momente,,,

gazi-de
03-11-07, 22:53
Haaa e urrej shum qetsin,,,edhe pse ne jete reale jam shum e qete...
por ne shoqri ku te jem dua atmosfere deri maksimim...per ate me mundon qetsia keto momente,,,
edhe une nga njeher me duhet qetsia,po nganjeher me pengon shume qetsia kame qef rremuj me ba
ahhahhahahahahahhahahahhahahhah

selvija
03-11-07, 23:00
edhe une nga njeher me duhet qetsia,po nganjeher me pengon shume qetsia kame qef rremuj me ba
ahhahhahahahahahhahahahhahahhahHeee gazi mos ne kete koh mos ben rremuj se po trem ata qe kan fjete..po qohen jerem po bin kunde ahahaha:biggrin:

gazi-de
03-11-07, 23:07
Heee gazi mos ne kete koh mos ben rremuj se po trem ata qe kan fjete..po qohen jerem po bin kunde ahahaha:biggrin:
hahahahah po une tene kohen tu te than qetsi se rrezik,po ti por ase une,,,hahahhah
nime qetsi a...ahhahahahhahhaha

Guri i madh
04-11-07, 00:17
NDosha mund te ndodh gjithqka ,,se njeher koha shum e lige,,por nuk do dorzohemi qeri ne fund hahaha
ta rrokim nje vallee...
http://images.mygirlyspace.com/myspacegraphics/images/graphics/prod_933_28722.gifhiqma prej syve ket video se po me lotojn syt

Elina
04-11-07, 00:19
......se po flej :biggrin:
Guri mos e kshyr dreqken se ajo veq skandale na bjen kendej pari :biggrin:

Guri i madh
04-11-07, 00:22
......se po flej :biggrin:
Guri mos e kshyr dreqken se ajo veq skandale na bjen kendej pari :biggrin:po mundhna mos me kqyr po syri esht hajn

Elina
04-11-07, 00:27
po mundhna mos me kqyr po syri esht hajn

Ooo hiqu se thoje qe syni te mashtron:biggrin:Qetsi-ne e du me se shumti ne megjes :tongue:

Guri i madh
04-11-07, 00:38
une hiq nuk due qetsi edhe kur flej i ndegjoj muzik bile e ndegjoj kengen e gjarprit tri or zgjat

Elina
04-11-07, 00:49
une hiq nuk due qetsi edhe kur flej i ndegjoj muzik bile e ndegjoj kengen e gjarprit tri or zgjat


Kjo kenga a mundet me qene Slow and Easy->Whitesnake?:biggrin:

Guri i madh
04-11-07, 00:52
Kjo kenga a mundet me qene Slow and Easy->Whitesnake?:biggrin:qikjo keng knohet me sharki e qifteli ev po ma ke pshtjell me SLOV AND EASY tatari plak i raft ne fije haaaa haaaa

Elina
04-11-07, 00:57
qikjo keng knohet me sharki e qifteli ev po ma ke pshtjell me SLOV AND EASY tatari plak i raft ne fije haaaa haaaa


Po une e di qe kjo kenge eshte:biggrin:


Sa nuk u ardhe kush me fshise te rrymes me nai mbledhe postimet :biggrin:


Qetesi sonte bre!!!:tongue:

Guri i madh
04-11-07, 00:59
Po une e di qe kjo kenge eshte:biggrin:


Sa nuk u ardhe kush me fshise te rrymes me nai mbledhe postimet :biggrin:


Qetesi sonte bre!!!:tongue:jan duke flejt e deri neser nuk i fshin askush

selvija
04-11-07, 18:24
Qetsii,,Dekte koka...sikurisht se jan tuju la ..mu pregadit per neser dite pune..:tongue:

sherri
04-11-07, 18:34
Qetsii,,Dekte koka...sikurisht se jan tuju la ..mu pregadit per neser dite pune..:tongue:
Per dite t'grave moj cfar pune,merre defin selvi, kalle pak atmosferen...n'mes vjeshte sillna veren....se nime dekt!:mad:

selvija
04-11-07, 18:36
Per dite t'grave moj cfar pune,merre defin selvi, kalle pak atmosferen...n'mes vjeshte sillna veren....se nime dekt!:mad: O sherr me nje def skallet atmosfera,,..po mbajn zi diqka ,,,ahahaha zaher sju ka dal nusja e mire kete dile pasdite,,hahaha:biggrin:

sherri
04-11-07, 18:41
Phaaaaaaaaaa s'paska dite t'gave neser,moj mos nuk ju ka dal "sagllam" se hahahahahaaha
hajt selvi se po emarr edhe une nje tupan njeren an e ka te shkyme veq.......zhurm bajm ;(

selvija
04-11-07, 18:46
Phaaaaaaaaaa s'paska dite t'gave neser,moj mos nuk ju ka dal "sagllam" se hahahahahaaha
hajt selvi se po emarr edhe une nje tupan njeren an e ka te shkyme veq.......zhurm bajm ;(Ja bre sherri niher heret me dit per ashtu prit bile deri kah gjysma e nates e neser dihet se qka ahahahah
hajde more na kjojan dhezim atosferen bajm per vete,,e ata bajn qka dojne ahahaha

qe disa vargje per disponim
http://neoboard.neoworx-blog-tools.net/smileys/guitarist.gif (http://neoboard.neoworx-blog-tools.net/smileys.htm#)
Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Kitarė e dashur mos u ndal

Kėndoj pėr ty zemra ime
Me dhimbje, me shpresė dhe me lot
Syrit tė kaltėr si deti
Tė ėmbla, tė zeza dhe plot

Ylli dhe dielli kėndojnė
Kur ti fle e zgjohesh ēdo ditė
Dhe unė me kitarė qė rri zgjuar
Krijoj melodi veē pėr ty

sherri
04-11-07, 19:56
qe disa vargje per disponim

Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Kitarė e dashur mos u ndal

Kėndoj pėr ty zemra ime
Me dhimbje, me shpresė dhe me lot
Syrit tė kaltėr si deti
Tė ėmbla, tė zeza dhe plot

Ylli dhe dielli kėndojnė
Kur ti fle e zgjohesh ēdo ditė
Dhe unė me kitarė qė rri zgjuar
Krijoj melodi veē pėr ty

Oo ty toka te leshoft!me ke trullu me keto vargje menxi me dul hipnoza
Une kishe po na kendon naja me def "dushku i dhive bari i dhene" se

selvija
04-11-07, 23:26
qe disa vargje per disponim

Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Luaj luaj luaj me kitarė
Kitarė e dashur mos u ndal

Kėndoj pėr ty zemra ime
Me dhimbje, me shpresė dhe me lot
Syrit tė kaltėr si deti
Tė ėmbla, tė zeza dhe plot

Ylli dhe dielli kėndojnė
Kur ti fle e zgjohesh ēdo ditė
Dhe unė me kitarė qė rri zgjuar
Krijoj melodi veē pėr ty

Oo ty toka te leshoft!me ke trullu me keto vargje menxi me dul hipnoza
Une kishe po na kendon naja me def "dushku i dhive bari i dhene" seHat se neser per dit grave ja kendojm ate kenge,,dhe thurim vargjet se si na ka dal nusja ahahhaha:biggrin:

gazi-de
05-11-07, 00:21
Qetsi e kaploj tashe forumin.....................

SANTANA-29
05-11-07, 01:53
Qetsi ...kuj mi than ,,,hahhahahahahha,,

rafet llapjani
05-11-07, 02:06
Qetsi ...kuj mi than ,,,hahhahahahahha,,

cka po bon zhurum breeeee qetsiiiiiiiiiii haahhahhhahahaha

SANTANA-29
05-11-07, 14:01
cka po bon zhurum breeeee qetsiiiiiiiiiii haahhahhhahahaha

hahahaa.po ne dy ora te nates dojsha shurem qetsia ashte per te vdekurik ....:tongue:

Buqja_ch
15-11-07, 22:46
Se dikush né gjumé ..po shkoi edhe uné

Virti
16-11-07, 00:09
qetesi siperfaqesore, vullkan perbrenda! :cool:

LuLjaa
16-11-07, 00:44
Se dikush né gjumé ..po shkoi edhe uné

Pseeee sum ke prit moriiii :smile:

LABI
16-11-07, 00:59
Paska fillu heshtja parazgjedhore edhe ne forum :rolleyes:

L~Nora
16-11-07, 01:02
Paska fillu heshtja parazgjedhore edhe ne forum :rolleyes:hahahahha jo bre po kena qellu te urt se shume prej neve tu tat e mos me ja nxherr gjumin:wink:

LABI
16-11-07, 01:10
hahahahha jo bre po kena qellu te urt se shume prej neve tu tat e mos me ja nxherr gjumin:wink:

Mua ky arsyetim po me duket disi pak sa i dyshimitt ....
Mua tash me doli gjumi !! :rolleyes:

L~Nora
16-11-07, 01:16
Mua ky arsyetim po me duket disi pak sa i dyshimitt ....
Mua tash me doli gjumi !! :rolleyes:

mirmgjesi dhe mir se vjen:biggrin:
jo bre ski qka me dyshu se edhe dimri e ftoft bor shi kijamet pritojn me dal net
hahahaahahahahaahahah

LABI
16-11-07, 01:28
mirmgjesi dhe mir se vjen:biggrin:
jo bre ski qka me dyshu se edhe dimri e ftoft bor shi kijamet pritojn me dal net
hahahaahahahahaahahah


Do t'prozoj t'hapet edhe nje nenforum per te vonshmit e forumit .. nenforumin INSOMNIAA ...:biggrin:

Edhe te ju po bjen shiii ?!! :rolleyes:

L~Nora
16-11-07, 01:35
Do t'prozoj t'hapet edhe nje nenforum per te vonshmit e forumit .. nenforumin INSOMNIAA ...:biggrin:

Edhe te ju po bjen shiii ?!! :rolleyes:


po varet prej ciles an e she une mendoj se jena te part ditet sodme:confused:
pse a une mas hanes jetoj shi bor qkas dush
veq dielli jo:frown:

LABI
16-11-07, 01:40
po varet prej ciles an e she une mendoj se jena te part ditet sodme:confused:
pse a une mas hanes jetoj shi bor qkas dush
veq dielli jo:frown:Po , po ashtu ... Tani po tingllon sikur me qene pasuese e Anshtajnitt :confused:

Xuki
16-11-07, 11:02
Qetėsi ju lutem, se jam tu punu....mos mė pengoni palidhje! hahhahahahaha

Sy_kaltra
16-11-07, 11:25
Qetėsi koka sot nė Dardani !

^katunari^
16-11-07, 11:29
Qetėsi koka sot nė Dardani !
Allahile, qe ashte, si erdh njona, te ton rane ne z.b.- qile guri gojen :tongue:

Sy_kaltra
16-11-07, 11:31
Allahile, qe ashte, si erdh njona, te ton rane ne z.b.- qile guri gojen :tongue:

Valla po get veq un jam ilaqi ktuhes mos me i lan me qu kry fort :biggrin:

^katunari^
16-11-07, 11:33
Valla po get veq un jam ilaqi ktuhes mos me i lan me qu kry fort :biggrin:
Ilaqet jane shume te qusitshme, per dikan ilaq per dikan helum valla,
thojna na ne katun :smile:

Sy_kaltra
16-11-07, 11:35
Ilaqet jane shume te qusitshme, per dikan ilaq per dikan helum valla,
thojna na ne katun :smile:

Kryesore e kryj efektin si ne ane pozitive ashtu edhe negative ,se nuk bohet tybe ndrysh .:smile:

^katunari^
16-11-07, 11:38
[quote=Sy_kaltra]Kryesore e kryj efektin si ne ane pozitive ashtu edhe negative ,se nuk bohet tybe ndrysh .:smile:[/quot
nuk e di qysh reagojne te tjeret, veq une rashe ne z.b., e hajt -pej teje :biggrin:

Sy_kaltra
16-11-07, 11:41
Kryesore e kryj efektin si ne ane pozitive ashtu edhe negative ,se nuk bohet tybe ndrysh .:smile:
nuk e di qysh reagojne te tjeret, veq une rashe ne z.b., e hajt -pej teje :biggrin:


:biggrin: Qetsi ktonan a po e vren edhe ti :smile:

^katunari^
16-11-07, 11:44
:biggrin: Qetsi ktonan a po e vren edhe ti :smile:

Shuj se mire tek asht shum, na kan lane vetun, veq shyqyr qe nuk jena pis :wink:

Sy_kaltra
16-11-07, 11:46
Shuj se mire tek asht shum, na kan lane vetun, veq shyqyr qe nuk jena pis :wink:

Shyqyr bafsh :smile:

e_martumja
16-11-07, 11:48
Shuj se mire tek asht shum, na kan lane vetun, veq shyqyr qe nuk jena pis :wink:ndoshta nuk prish pune nese behet nje tresh me mu :biggrin: kehstu sjeni vetem....

^katunari^
16-11-07, 11:50
ndoshta nuk prish pune nese behet nje tresh me mu :biggrin: kehstu sjeni vetem....

VALLA NA NE KATUN ZAKONISHT E MAJNA NJI KNUS, E SHUME PULA:smile:

Hajde hajde bujrum, a me te marre na ty ngryk a po na merr ti neve ?

e_martumja
16-11-07, 11:54
VALLA NA NE KATUN ZAKONISHT E MAJNA NJI KNUS, E SHUME PULA:smile:

Hajde hajde bujrum, a me te marre na ty ngryk a po na merr ti neve ?Qyqy mos i thu vetes knus se nuk je kafsh aahahhaa

me siguri une pule ah eheheheh ajt po ju marr ne gryk une por me kujdes se kam qillu pule e ligsht e po mi theni eshrret ahahahha :biggrin:

selvija
24-11-07, 22:03
Qetsia e paska kaplue Forumin...:rolleyes:

Sy_kaltra
24-11-07, 22:11
Sonte jan ne 3-ten antart po get se vikend :biggrin:

selvija
24-11-07, 22:13
Sonte jan ne 3-ten antart po get se vikend :biggrin:Hat Sy_kaltra e bejm atmosfer vet na ,,,,:biggrin:

Sy_kaltra
24-11-07, 22:14
Hat Sy_kaltra e bejm atmosfer vet na ,,,,:biggrin:

Po moj qy ahhahah .

selvija
24-11-07, 22:17
Po moj qy ahhahah .A po ja nisim me defa a tupana ahahaha???

Sy_kaltra
24-11-07, 22:19
A po ja nisim me defa a tupana ahahaha???

me gjith deshir loqko sikur te isha ne gjendje,po jam pak me grip e po shkoj me pushu besoj neser do me kaloje pak ,do e vazhdojme neser sis ,ani ?

selvija
24-11-07, 22:26
me gjith deshir loqko sikur te isha ne gjendje,po jam pak me grip e po shkoj me pushu besoj neser do me kaloje pak ,do e vazhdojme neser sis ,ani ?Ishalla te kalon sa me shpejte,,,se atmosferen gjithnje mundemi te dhezi,,ka qu zoti disponim hahahaha vetes rrafshee me ja booo...

vjeshta
24-11-07, 22:47
Nuk mundem me mbajte valla qetesi ......hahahahaaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

gazi-de
24-11-07, 23:10
Qetsi e paska kaplu forumin,oj kusherin ku jon defat...ahhahahahahahah

selvija
24-11-07, 23:29
Qetsi e paska kaplu forumin,oj kusherin ku jon defat...ahhahahahahahahGazi nuset ishin lodhe sonte se kan qen ne kanagjeq shtikllat ibret kembet ja kishin bo,,shku me pushu ishalla neser ju del gjumi para sabahit dalin e fshijn oborrin e doken kesajde kur tju bjen huj per kaffee,,,:wink:
hat se neser dielle dasma vazhdone ...:tongue:

Buqja_ch
24-11-07, 23:38
Qetési dikush shkoi né gjum ..ni mpuqqq pér ni nat té miré

selvija
29-11-07, 20:25
Ne dardania paska rrok nje qetsii,,zgjohuni more se heret eshte per tu fjetur...:rolleyes:

Gjumashja
29-11-07, 20:27
me siguri po nathin andaj osht qetsi kendej . . .

selvija
29-11-07, 20:31
me siguri po nathin andaj osht qetsi kendej . . .He ka diqka ose shikojn programin kundshtaret Fatmir Lima dha Isa mustafa ..hahaha

ishalla bile jam mbulu me qebe se akull kan mu bo...:tongue:

Gjumashja
29-11-07, 20:42
kane me u ngri te shkretit se piskam po ju shkon ktyre dyve hahahahhaha e se din qe ma qetsi osht knej . . .

selvija
29-11-07, 20:52
kane me u ngri te shkretit se piskam po ju shkon ktyre dyve hahahahhaha e se din qe ma qetsi osht knej . . .Qyre de nuk vin ketu me nxe qysh ja don shpirti a me qaj a me llaf,,,po degjojn rrene te perditshme,,po me qudit ty gjumashe qysh qut deri kete vakt se ahahaha,,,shko motrushe merre nje qaj veq mos u nxej se te kap gjumi pastaj menjher hahaha:biggrin:

Gjumashja
29-11-07, 20:53
po zhurma e tv me zgjoi po vi edhe une ne vend te buqes me mar qajin . . .

gazi-de
29-11-07, 20:58
Qetsi se po flen Gjumashja qy haahaha

Gjumashja
29-11-07, 21:01
gazi qetsi vetem ne filma mundesh me pa se per qe tnigojn ktu . . . hahahah skom me fjet kurr :tongue:

gazi-de
29-11-07, 21:09
Ok:mad: ...:biggrin:

LuLjaa
30-11-07, 01:32
Po, po qetsi koka pom doket..

Gjumashja
30-11-07, 10:13
qetsi edhe jasht por edhe ktu . . .

Dukagjinas_i
30-11-07, 10:44
qetsi edhe jasht por edhe ktu . . .

...s'qenkan kthy ende nga Vlora...:wink:

Sy_kaltra
26-04-08, 14:15
Qetėsi po ndjej ne shpirtė :smile:

Albonita
26-04-08, 14:33
Vertet nje ,Qetsi ne forum ...hmmm ku jan ata persona se e qojn fd peshe...por Qetsija po tregon diq..per ata persona.........!!!

Estella
28-04-08, 23:02
qetesia te bene mire kur je e lodhur

Virti
28-04-08, 23:08
qetesi qenka .

Estella
28-04-08, 23:18
Shuniiiiiiiiiiiiii pak :P

lyra2
28-04-08, 23:19
Pseeeeeeeeeee cka u baaaaaaaaaa :)

Estella
28-04-08, 23:20
ahaha Lyra 2 kryt moj üpom dhem

Estella
03-05-08, 23:00
qetesiiii se mplasi forumi e hajt:mad:

LaCoStA
03-05-08, 23:28
qetesiiii se mplasi forumi e hajt:mad:
Veq ti mos naj plas forumin se jesim rrugeve tani hahahahahah

Vertet paska qetesi ne kete dhone.

LuLjaa
03-05-08, 23:50
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ani qetesi thojkan, po ku munet me nejt qet lugati bee :P

Adina-R.Ks
03-05-08, 23:55
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ani qetesi thojkan, po ku munet me nejt qet lugati bee :P

Lulja afrohu ngat te theme pershendetje qe te mos e prish qetsin........

LuLjaa
03-05-08, 23:58
Lulja afrohu ngat te theme pershendetje qe te mos e prish qetsin........

Oj Adina po bash sonte s'ka qetesi bertit e mos ta nin hahaa

Qe une ty nje pershendetjeeee t'fort prej fr.. deri te ti atje :)

sherri
04-05-08, 00:00
oj dredhoo mos piskat shume,se kam mysafir mi tute

LuLjaa
04-05-08, 00:01
O dredhan me dit qe um nin ata ma shume kisha bertit nashta vin qetu
bile pak ju kisha ba muhabet une se ti s'din :D

Adina-R.Ks
04-05-08, 00:04
Oj Adina po bash sonte s'ka qetesi bertit e mos ta nin hahaa

Qe une ty nje pershendetjeeee t'fort prej fr.. deri te ti atje :)

Ne ne Ks nuk e keme kete problem se a eshte e shtune apo e hene, pushk e kemi zerin hahaha

Adina-R.Ks
04-05-08, 00:05
oj dredhoo mos piskat shume,se kam mysafir mi tute

Pritna Sherr se po gjejshim dicka aty me pi a me hanger hahaha, ne krah te mysafirve hahah...

Xuki
04-05-08, 00:06
Qetėsi, se po ngoj muzikė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
04-05-08, 00:09
Ne ne Ks nuk e keme kete problem se a eshte e shtune apo e hene, pushk e kemi zerin hahaha

Qetesi Adina se po qohen pi gjumit njerzit atje larg :D
po, po ama a ke pa ti se te shtunen gjithe ma llug po bahet ketu ne forum :D

Adina-R.Ks
04-05-08, 00:11
Qetėsi, se po ngoj muzikė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Me mbajt shume qetsi po degjohet zeri i lart i muzikes qe po e degjon.Ti duhet me na falenderu per zhurmen ne menyre qe askush te te mos ta beje me gisht se ti po e prish qetsin, e keshtu spo mirret vesh kush po bene zhurm...

Adina-R.Ks
04-05-08, 00:12
qetsi pak se po me duket nje mulingon po ec ketu hahaha

LuLjaa
04-05-08, 00:14
Qetesi se erdh djali i dades Miradi hahahahahaaa

Xuki
04-05-08, 00:18
Qetėsi, se kur tė vi atje ju tregoj unė se kush ėshtė dada Miradi!! Lulja veē emrin me ia ni, dridhet si me kan minus 50 grad celsius! hihi

LuLjaa
04-05-08, 00:23
Qetesi Xuki hahahahahaaa

LaCoStA
04-05-08, 00:41
Kuku sa zhurma koka tu ba ktu hahahaha

Albonita
04-05-08, 00:44
Kuku sa zhurma koka tu ba ktu hahahaha


Nbsi,,qenke ti Selim ketu ska qare pa pas zhurem sonte ketu bashk me lulijen .......

LuLjaa
04-05-08, 00:48
Nbsi,,qenke ti Selim ketu ska qare pa pas zhurem sonte ketu bashk me lulijen .......

Sonte s'ka qetesi se jemi ba bashk krejt tash
po shyqyr qe edhe selimin e kam ketu ,, e kush po qet caffe see

LaCoStA
04-05-08, 00:48
Nbsi,,qenke ti Selim ketu ska qare pa pas zhurem sonte ketu bashk me lulijen .......
Aiii tybe na boll te urt jemi, po kur je me miq ski qare pa ba zhurme.

LaCoStA
04-05-08, 00:49
Sonte s'ka qetesi se jemi ba bashk krejt tash
po shyqyr qe edhe selimin e kam ketu ,, e kush po qet caffe see
Nuse mos em korit tash !

Albonita
04-05-08, 00:52
Aiii tybe na boll te urt jemi, po kur je me miq ski qare pa ba zhurme.


Po e di se jeni te urt ju dy ,, po edhe kur bani zhurem veq e hieshoni ket ved shum...A e njeve Lulja qka tha kush po sherben Caffe shko marona ka nje ..?

LaCoStA
04-05-08, 01:45
Po e di se jeni te urt ju dy ,, po edhe kur bani zhurem veq e hieshoni ket ved shum...A e njeve Lulja qka tha kush po sherben Caffe shko marona ka nje ..?
Ja ti mire e ki, veni pa neve nuk ka hijeshi.

Une e niva Lulen qka tha, veq pom doket qe ti nuk em nive mue hahaha

selvija
04-05-08, 12:35
Nje Qetsi ka kapluar gjitha anet...

Xuki
04-05-08, 16:49
Qetėsi ju lutem, se po e degjoi prap kėtė kėngė! Kėtė rast nuk po mundem me largu nga mendja!!

http://www.youtube.com/watch?v=2EjYMyOZz8o

Arkza
04-05-08, 16:55
Qetsi........ se Xuki koka pa qef me qet keng ..........:confused:

Virti
04-05-08, 22:23
ehe .

LuLjaa
05-05-08, 00:01
Nime qetesi koka :))

sherri
05-05-08, 00:10
Nime qetesi koka :))
Tash vijn Lugatat,e prishin qetsin:P:P

LuLjaa
05-05-08, 00:12
Jo s'ka kush vjen ma, mire qe erdhe ti , po prap ik se zanat e ki vetum ka 1 fjal dhe fiuu :D

Peja-Boy
05-07-09, 17:42
Ngushllime ....Si me kon ne te pame sot !

Buqja_ch
01-08-09, 00:13
........... se dikush a ne gjume

LuLjaa
01-08-09, 00:22
..... se po lexoj ēka pasna shkretu ktyne here ........ hahahahahaaa ehh vakt o vakttt

SANTANA-29
01-08-09, 00:31
........... se dikush a ne gjume


qetsi te hamamit ju na qut prej gjumit,,ku me flejt tu piskat :tongue:

Buqja_ch
01-08-09, 00:36
qetsi te hamamit ju na qut prej gjumit,,ku me flejt tu piskat :tongue:hahahaahhahaha ...... nime mos u qove jerum

SANTANA-29
01-08-09, 00:39
hahahaahhahaha ...... nime mos u qove jerum

ncuk po me shkoj mendja se Lugatet vetem ketu i qaj..:tongue: ,,Buqe qka je ka ban ne ket vakt,

Buqja_ch
01-08-09, 00:48
ncuk po me shkoj mendja se Lugatet vetem ketu i qaj..:tongue: ,,Buqe qka je ka ban ne ket vakt,


ahahah po rri me Lulen ,,tash ju dy qetsi se ikaaaa

LuLjaa
01-08-09, 00:51
ahahah po rri me Lulen ,,tash ju dy qetsi se ikaaaa

.. n'qetsi pe lajna krejt tash se u ba vone , po qohet edhe naj kush hor na ban :D

SANTANA-29
01-08-09, 01:07
Tash qetsi se po flejm pak e vazhdojm neser,naten e mir te gjithve ,e atyre ma large nje mbremje te mir...:wink:

instruktori
01-08-09, 21:51
qetesija eshte heshtje.........

desert
01-08-09, 23:21
qetesi... te gjithe ne gjume qenkan.

premium
01-08-09, 23:33
nga njė tablet ''bensedin'' pėr qetsim .....!

instruktori
02-08-09, 09:42
Qetesi qenka te gjith hala sqenkan zgjue

LuLjaa
21-08-09, 00:21
Qetesi dej n'syfyr

Oqeani
21-08-09, 00:29
Qetesi dej n'syfyr

Leshoj nje kenge .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

deti_om :-)
21-08-09, 00:32
Qetesi dej n'syfyr

Ani pra se s'po ta prishi qetesine :P

LuLjaa
21-08-09, 00:42
Leshoj nje kenge .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


http://www.youtube.com/watch?v=BWqpjfSla00

LuLjaa
21-08-09, 00:43
Ani pra se s'po ta prishi qetesine :P

.... flm per mirekuptim :P

Albonita
07-01-11, 19:42
More bash kur dua Qetsi...nuk lejn .