PDA

View Full Version : Ne Dardani.?!


gazi-de
06-11-07, 18:31
:tongue: Ne dardani jane vashat me te bukura..ahhahahahahahah

Ne dardani lulet nuke vyshken kurre....

Ne dardani vallja e muzika nuke ndalet kurre..
(ejani ne dardani,ku ketu gjdo bukuri,fjale,arome lulesh edhte shqip)!:wink:

Elina
06-11-07, 18:45
Ne Dardani gjeta nje shoqeri qe me pare se kam pase!!! :smile:

Paradox_13
06-11-07, 18:49
Ne Dardani,..kaloj te shumten e kohes se lire,..qe besa jo rralle edhe harroj ku eshte kufiri i kesaj kohe......

Prishtinasja_
06-11-07, 20:08
Ne Dardani gjeta nje shoqeri qe me pare se kam pase!!! :smile:

Ne dardani te njoftova ty mikesh,vendase, kojshike....:biggrin:

selvija
06-11-07, 20:24
Ne Dardani ndihem si ne shtepi time,,edhe pse kam aq lagreeee,,,:frown:
http://www.albinformacion.info/real/images/pix03.gif

http://www.youtube.com/watch?v=NwYTM5W01WA

gazi-de
06-11-07, 20:31
Ne Dardani u ringjalla...............

e_martumja
06-11-07, 20:52
Dardania ishte Forumi i pare ku u regjistrova dhe u mesova me shkrru ne kete bote virtuale.
Ne Dardani ndihem mire dhe ka lind me disa antar nje shoqeri e veqant dhe e mire

gazi-de
06-11-07, 21:39
Ne Dardani te takova "Ty",dhe bukutin tane...................................

jadore
06-11-07, 21:51
....ne Dardani , gjeta ate qe intuita me thonte .. kemi koka , kemi vlera qe tjeret po te na njohin do na lakmojne ..e nga miradija ju perkulem...

...ne Dardani, gjeta dhe zhgenjimin , pse ndoshta idealizova me shume se qe jane mundesit reale te bashkekomunikuesve ..

...me Dardanine , besoj qe do ndertojme te magjishmen ..mesi i arte ..

egi
06-11-07, 22:11
Ne dardani gjeta gjithqka ! :rolleyes:

gazi-de
06-11-07, 22:46
Ne dardani u gezova,u merzita,dhe shume mesova................................

Elina
06-11-07, 22:52
Ne Dardani gjeta shum kojshi :biggrin:

LuLjaa
06-11-07, 23:10
Ne Dardani mire kaloj kur po ban, qe 2 dit sum ka ba shyqyr tash mire koka..:smile:

Xuki
06-11-07, 23:24
Nė dardani bien tupanat!

http://www.youtube.com/watch?v=1oPRnDl9geY

selvija
06-11-07, 23:34
Ne dardani vallazon Xuki..

http://www.youtube.com/watch?v=BbzTSzWfRtk

Xuki
07-11-07, 00:02
Nė dardani kam qejf me vallėzu njėher me Selvijen!

Murgesha
07-11-07, 00:53
Nė Dardani po sillem qe rrumbullak 4 vite e 12 ditė... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

sherri
07-11-07, 01:12
Sa e madhe Dardania.........(do bahemi sa ka qen dikur!)

LOJETARI
07-11-07, 01:13
Nė dardani m`u kanė pshtjellė telat krejt!!!!!......:biggrin:

Luana
07-11-07, 01:14
Nė dardani m`u kanė pshtjellė telat krejt!!!!!......:biggrin:
hahahahahahhahahahahah

ishalla po pshton ...

LOJETARI
07-11-07, 01:18
hahahahahahhahahahahah

ishalla po pshton ...

Ishalla be Luana ...................veq boll shtirė

Diana007
07-11-07, 11:49
Ne Dardani shpesh her kam hek merzin ..........

gazi-de
07-11-07, 12:03
Ne Dardani nuke merzitem fare........................

Linka_pz
07-11-07, 13:10
Ne Dardani ,po e kaloj bukur nje pjese te kohes !

L~Nora
07-11-07, 13:17
Ne Dardani......TOP SECRET :wink:
veq krejt XIXA XIXA :biggrin:

SANTANA-29
07-11-07, 14:17
Ne Dardani,,edhe une jam aty ku jeni ju,,,,,,,,:wink:

°Mili°
08-11-07, 17:34
ne dardani po rikthena pas njo 2 jave, se kam qen ne pushim dhe kam pas shum me msu :D

gazi-de
09-11-07, 16:56
Ne Dardani kohve te fundite vashat nuk po marojn kafe me...hahahahhahahahahahhaahh

aLbaChiCk
10-11-07, 00:26
Ne dardani i bona 1 vit e gjysem :smile:

Sy_kaltra
10-11-07, 11:07
Ne Dardani erdha perseri :biggrin:

Arkza
10-11-07, 18:50
Ne Kete Dardani kam Krijuar Shume Shoqeri , Kuptohet te mira dhe ja kaloj mire Por jan Disa qe Shume Hasin Keq Kuptime dhe qe te Provokojn Por Kot e Kan :biggrin:

rafet llapjani
10-11-07, 19:59
Ne dardani spo vine qoban te ri hahahahahah pom doket krejt jan modernizue ahahahah

gazi-de
13-11-07, 22:06
Ne Drdani jone lodhe dardanaset/it,apo ftofti i ka kaplu..hghghghghghghghghg

LuLjaa
13-11-07, 23:49
Ne Dardania i kam njoftu qeta 2 ma nalt meje ēka jan :P ee Arkza dikun tjeter :)

Buqja_ch
13-11-07, 23:54
Edhe un e njofta kété me lart meje hahha Luleee

LuLjaa
13-11-07, 23:59
Ahh Buqja a erdhe syn a.. po ashtu pra edhe keta me nalt qe eshte tash e njoftova Ne Dardania :)

selvija
14-11-07, 12:41
Qeto dyjat shum na kan bere xheloze,,se jan takue...ne shkum e u kthyme me gishta ne goj pa pi asnje sok gratis...:redface::tongue:

Diana007
14-11-07, 19:39
Ne Dardani kam kalu shum qaste te bukura .......................

Elina
14-11-07, 19:46
Ne Dardani kam taku shume shoke virtual,,,pothuajse nga te kater anet e botes!!!

Disa prej tyre e gezojne respektin me te madh nga une :smile:

gazi-de
14-11-07, 20:27
Ne dardani ka fillu zgjedhjet per mis,e kesaj siper i uroj sukses per mis....

Sy_kaltra
14-11-07, 20:28
Ne dardani ka nis me u ba qetesi ,nuk e di pse jemi ketu une edhe ti athu a ?

BreD
14-11-07, 20:31
Ne Dardani Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411) pot shkon Jeta u plake

Sy_kaltra
14-11-07, 20:39
Ne Dardani Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411) pot shkon Jeta u plake

Ne dardani kush e kesh e vesh !

BreD
14-11-07, 20:49
Ne Dardania Ndoshta po Ndoshta jo Sy_kalter Dikush Iku Diku

Buqja_ch
15-11-07, 16:00
Qeto dyjat shum na kan bere xheloze,,se jan takue...ne shkum e u kthyme me gishta ne goj pa pi asnje sok gratis...:redface::tongue:


Heren tjeter do té pish edhe ti .. pércaktohu qé tash
...me cillét doné té takohesh ahhahaha

Prishtinasja_
02-04-08, 19:23
Ne Dardani....... e njoftova mikeshen time "virtuale" Aminen...te cilen edhe e takova diten e diel...! :biggrin:

Paradox_13
02-04-08, 20:16
Ne Dardani gjithqka ishe e rastit,perderisa nuk me morri virusi i gripit nje dite.........

lovely
02-04-08, 20:43
Ne Dardani, po bojke vakia gjithqka!!! :biggrin:

gazi-de
02-04-08, 23:01
Ne Dardani dita si nje ore:rolleyes: :biggrin: ...

Virti
04-04-08, 14:24
... bjen nji tupan. :tongue:

gazi-de
04-04-08, 16:21
Ne Dardani po me pihet nje kafe....tash de...ahah

Trina_1
09-12-08, 19:16
Ne dardani ... kam nje shoqeri te veqant ... lirisht them se live nuk kam pas ........ ndardani mesova shum .... mosva mir .... por mesova edhe keq .... ne dardani ...............

Jana
09-12-08, 19:29
Kam kriju nje shoqeri te re dhe te mir...

Buqja_ch
11-11-10, 11:36
Ne Dardani kaluan do vite .. mesova qesha e qava , takova e njoha shoqeri te re por rastin me te mire qe me afroi Drdania ishte nga dita kur njoha dhe takova nje femer te veqanet ,ec te qaffi shume oooo


.......... Idila


Faliminderit Dardani

premium
11-11-10, 11:52
Me dardanin kam be gadi 3 vjet ..
sa shpejt fluturuan vitet !!!:(

LuLjaa
11-11-10, 13:41
... ēkas kish, lloj llojj insani

Arkza
11-11-10, 14:18
Ne Dardani kisha than Gjithqka por s'me Premton koha te shkruaj por e them shum shkurt !
Nje Nik i Vjeterr eshte ne Dardani i cili e kishte dhe ne chat esht njeriu me i veqnt ne jeten time qe e kam Njohur !!!!
Jam shum e Lumtur qe e kam njohur nje njeri te till ne jeten time edhe pse kishum shum mos marre veshje por dote jet perhere ne Zemren time !!!

tipi engjellor
11-11-10, 15:49
Ne dardani ka gjera te mira qe mundet me mesu njeri ka miq e keshtu shume gjera qe mendoj qe aj vlen me hy ketu.

~AnnA~
11-11-10, 18:06
...argetohesh ne maksimum

romansa
11-11-10, 20:13
....hy kur kam kohe ..mu ka be shprehi

Albonita
12-11-10, 07:45
Ne Dardani ..ndihem shum e qet ..dhe knaqcem me shenime!

Diana007
12-11-10, 11:46
Dikur shum kam hy kur isha ne pune :tongue::smile:

Albonita
12-11-10, 11:55
Dikur shum kam hy kur isha ne pune :tongue::smile:


Ne Dardani e fitova nje ngrohtesi NENE Shqiptare!

Diana007
12-11-10, 11:56
Ne Dardani e fitova nje ngrohtesi NENE Shqiptare!


Ne dardani te takova ty ,,, qe shum her ma flladit shpirtin !

tipi engjellor
12-11-10, 14:17
Ne dardani ndjehem mire, shpreh ate qe shume vende nuk mundem

~AnnA~
12-11-10, 14:58
....njoha shume miq, por asnjerin s'arrita t'a takoj...bile as idilen qe e kam kojshi ne vendlindje!!!

Lapsi
12-11-10, 16:08
....njoha shume miq, por asnjerin s'arrita t'a takoj...bile as idilen qe e kam kojshi ne vendlindje!!!

ne dardani i ke takuar?, apo...??

gazi-de
12-11-10, 19:12
u plakem :eek:

Diana007
12-11-10, 21:59
u plakem :eek:


Te njoha ty :tongue:

Qika^Me^Kule
12-11-10, 22:56
Me kan Shejtonka kendej pari e me erdhe e me qite caffee tybe kurr ma fort nuk ja kishe qelu... :biggrin:bash po me pihet nje...

AliSia
12-11-10, 23:47
E njoftova nje Mike ketu shume te mire---:)

tipi engjellor
13-11-10, 12:12
....njoha shume miq, por asnjerin s'arrita t'a takoj...bile as idilen qe e kam kojshi ne vendlindje!!!
nuk arrite apo nuk deshte mos jetoni ne hene zonjusha ana hahahah se takimet sjane kurre te pamundura.

Buqja_ch
13-11-10, 12:45
....njoha shume miq, por asnjerin s'arrita t'a takoj...bile as idilen qe e kam kojshi ne vendlindje!!!Ne Dardani nuk mund te rri pa hy nga pak


PS: AnnA te pershndes dhe te them po pate mundsi mos le pa taku Idilen ... kojshiken time ne mergim

lazdrani
13-11-10, 13:44
Ne dardani me flene shpirti...

Lapsi
13-11-10, 17:17
Ne dardani ka politikan qe afsaltojn rruget me shufra te hekurit

Lapsi
13-11-10, 17:18
Ne dardani ka politikan qe "afsaltojn" rruget me shufra te hekurit

jEtA_1
25-11-10, 10:28
Web faqja me e vizituar nga ana ime smund te mos hy ketu nese jam pran PC

Oltiana1
25-11-10, 10:36
............... lexon njeriu gjithēka ( euuu , kush ka menduar qė Dardania ėshtė kėshtu )

Lapsi
25-11-10, 10:56
............... lexon njeriu gjithēka ( euuu , kush ka menduar qė Dardania ėshtė kėshtu )

pse moj cuditesh, bile kryeqender e Dardanise eshte Shkupi :P

Oltiana1
25-11-10, 11:03
pse moj cuditesh, bile kryeqender e Dardanise eshte Shkupi :P

Nuk jam duke u ēuditur me Dardaninė , por me ca anėtar/e tė Dardanisė , hahahhahahahah

Lapsi
25-11-10, 11:07
Nuk jam duke u ēuditur me Dardaninė , por me ca anėtar/e tė Dardanisė , hahahhahahahah

eeeeeee mal pa ujk nuk ka :P

~AnnA~
25-11-10, 11:08
Ne dardani jame impresionuar dhe fascinuar nga laramania e gjithe atyre fushave shkencore e artistike :)

Oltiana1
25-11-10, 11:09
eeeeeee mal pa ujk nuk ka :P

Ashtu ėshtė :S

Lapsi
25-11-10, 11:10
Ne dardani jame impresionuar dhe fascinuar nga laramania e gjithe atyre fushave shkencore e artistike :)

si moj Anna ashtu, ke e ke ngjyros ti me te kuqe? ahahahahaha

~AnnA~
25-11-10, 11:33
si moj Anna ashtu, ke e ke ngjyros ti me te kuqe? ahahahahaha
Me te kuqe? Asnje :smile: edhe pse e kuqja eshte ngjyre dashurije
Une di vetem te gjelberoj :D
Me pelqen pranvera, andaj ;)

Lapsi
25-11-10, 11:35
Me te kuqe? Asnje :smile: edhe pse e kuqja eshte ngjyre dashurije
Une di vetem te gjelberoj :D
Me pelqen pranvera, andaj ;)

ahhahhahahaaha
jam i fascionuar me ngjurosjen tende :), me butesin dhe talentin qe ke

LuLjaa
25-11-10, 14:49
Ne Dardani kisha than Gjithqka por s'me Premton koha te shkruaj por e them shum shkurt !
Nje Nik i Vjeterr eshte ne Dardani i cili e kishte dhe ne chat esht njeriu me i veqnt ne jeten time qe e kam Njohur !!!!
Jam shum e Lumtur qe e kam njohur nje njeri te till ne jeten time edhe pse kishum shum mos marre veshje por dote jet perhere ne Zemren time !!!


... ma moojj, kush koka aj allahilee, nashta e njoh edhe une veē gerrmen e pare permenja :D

elvio
04-12-10, 19:18
Ne dardani me mungojne postimet e Idiles:smile:

emine
04-12-10, 19:23
Ne dardani me mungojne postimet e Idiles:smile:
edhe mu Elvio:(

Lapsi
04-12-10, 19:30
ka grindje po ka edhe dashuri :P

teutaA
04-12-10, 19:38
,,,u knaqem e kurr su gzuem :smile:

Lapsi
04-12-10, 19:40
ne dardani teuta u kenaq e nuk thote mjafte

Albonita
15-12-10, 20:23
Do jem edhe pak dite me kan mbete....

Kancem shenoi aty ku ndihem mire e shprei gjdo gje shqip!

Kalimero
15-12-10, 20:25
Do jem edhe pak dite me kan mbete....

Kancem shenoi aty ku ndihem mire e shprei gjdo gje shqip!

Hi viq pur me ja kapuqin albunites:biggrin::biggrin:un kapuq ti kapuq,njojt jena :eek:

Albonita
15-12-10, 20:33
Ne dardani.. i lexoja persona ce janme shum Nika..ndosha nje here nuk mundem ti njoh per ..pas disa distesh e dija kush jan:wink:....siq i njoha edhe tej e tej.

Ne Dardani gjith do mbes Albonita por asnje si une seshte kot fare mundohi me ber Copie.!:wink:

Kalimero
15-12-10, 20:43
Un dardani albunita m'ka ba copyje muje ,pu kujton qi i rrin kapuqi mir si mu.Pasha kapuqin mus u mashtru,he :biggrin:

Zanzi/M
15-12-10, 20:45
Un dardani albunita m'ka ba copyje muje ,pu kujton qi i rrin kapuqi mir si mu.Pasha kapuqin mus u mashtru,he :biggrin:

Albonites po i rrin boll mire kapuqi, kqyre tanin ti .... kapuqin!

emine
15-12-10, 21:10
<ne dardani sdo jem per disa jave,nese merzitet kalimerko merreni me tmir :P

Lapsi
16-12-10, 11:37
ne dardani behen planet per veprime politike (te LDK-se) ahahhahhha

Oltiana1
16-12-10, 12:56
................. keni pėr tė lexuar ēdo gjė , ani te "POLITIKA" hahahahahhaha ( tė ishin disa nė politikė , ndoshta e kishin bėrė Kosovėn mė mirė apo eee kishin katandisur shumė keq )

doGzona
16-12-10, 16:48
........po pertoj te kycem e te shkruaj!:p

desert
16-12-10, 16:49
..kisha harruar shume njerez e shume gjera!

rafet llapjani
16-12-10, 16:55
..kisha harruar shume njerez e shume gjera!


paa mendime te njojta paskum qeshtu e ka kur te rrok pleqniaaaaaaaaaaa ghaghahgaghaaghaghagh

Lapsi
16-12-10, 19:47
ne dardani Rafet Llapjani po kuvendon

tipi engjellor
16-12-10, 23:40
Ne dardani ka shume gjera te bukura po ka edhe gjera qe sinqerisht me vjen keq qe sjan as mu komentu

Peja-Boy
21-12-10, 22:01
Dikush po Lyp Rreh e dikush Ngre ....

Suelaa
21-12-10, 22:07
Mire po une te cila futem te e para apo e dyta.....hahahahahahahahahah:biggrin:

Peja-Boy
21-12-10, 22:08
Mire po une te cila futem te e para apo e dyta.....hahahahahahahahahah:biggrin:

E Vetmja Je se merr pjes te e Dyta !!

Suelaa
21-12-10, 22:11
E Vetmja Je se merr pjes te e Dyta !!
:tongue::tongue::tongue:

Peja-Boy
21-12-10, 22:12
:tongue::tongue::tongue:

:wink::wink:.....

tipi engjellor
21-12-10, 22:17
skam te njofshum

Qika^Me^Kule
21-12-10, 23:06
Ne dardani njoha shum persona..... qe per mua jan me te respektuarit...dhe nder personat me te mir qe kam njohur ndoi here....

P.Sh.....
Janaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa motrushe ma e mira , Murgeshen , Urata zemer shqiptare, roaudronner , ooo degzonen bre... ma te miren e f/d.


Pirro , gjini, dreni30, Sherri , GURI-SYLAJ , giovanni , Oqeani ,

tipi engjellor
21-12-10, 23:16
Ne dardani ka gjera qe me vjen keq te them qe jane ne kete emer te madhe

lovely
21-12-10, 23:17
Ne dardani ka gjera qe me vjen keq te them qe jane ne kete emer te madhe


qka u bo tip? kush ta ka prish?:rolleyes:

tipi engjellor
21-12-10, 23:19
qka u bo tip? kush ta ka prish?:rolleyes:
sma ka prish kerkush po ne pergjithesi shoh gjera qe skane vlere

lovely
21-12-10, 23:20
sma ka prish kerkush po ne pergjithesi shoh gjera qe skane vlere


krejt me vlere i dashte a? mos po menon qe je n parlament ktu? :biggrin:

tipi engjellor
21-12-10, 23:22
krejt me vlere i dashte a? mos po menon qe je n parlament ktu? :biggrin:
Ato vlera qe nuk gjinden ne popull kah po mendon qe do te gjinden ne parlament

Dreni30
21-12-10, 23:25
krejt me vlere i dashte a? mos po menon qe je n parlament ktu? :biggrin:


Tu kosoves.
hahhahahaahahahahahaah

lovely
21-12-10, 23:30
Ato vlera qe nuk gjinden ne popull kah po mendon qe do te gjinden ne parlament


ngo tip, nuk po e di ku po t dhem, :biggrin:, veq ,mos u muno me drejtu boten se ke me u zhgenjy :)

Dreni, po po, edhe pak i rrokum karrikat hahahahahahahahaha

elvio
21-12-10, 23:31
S'shoh shkrime te atyre antareve te cilet kane hedh baza me postimet e tyre ne vatren dardane:smile:


Kane qene shume aktive dikur,edhe me postime mbreselenese-tashme,,,,,,,,,,,,,,,,

Sikurse duket na kane lene radhen,,,,,,,?

tipi engjellor
21-12-10, 23:33
ngo tip, nuk po e di ku po t dhem, :biggrin:, veq ,mos u muno me drejtu boten se ke me u zhgenjy :)

Dreni, po po, edhe pak i rrokum karrikat hahahahahahahahaha

Se kam ate mendje fare le te behet qka te behet,njeriu zgjedh ate shoqeri qe don

Xuki
22-12-10, 09:47
PjJcDD_HqHg

Antika
22-12-10, 14:05
................

AliSia
22-12-10, 14:32
................


........................................!!

vjeshta
22-12-10, 17:09
...erdha si fėmijė !:D

Qika^Me^Kule
22-12-10, 17:16
.... Me se shumti nder web Shqiptare e kaloi kohen....

Suelaa
22-12-10, 20:39
Ne dardani shumica jane off line, sikurse edhe une.:smile:

Peja-Boy
22-12-10, 20:52
Paskam mbet vetem me suelen :tongue: A luajm Shoten pa Muzik a jo >?>>

Suelaa
22-12-10, 20:55
Paskam mbet vetem me suelen :tongue: A luajm Shoten pa Muzik a jo >?>>Si asht ajo loje se......:rolleyes:......a nuk po te dal une.hahahahahahahaha

Peja-Boy
22-12-10, 21:00
Si asht ajo loje se......:rolleyes:......a nuk po te dal une.hahahahahahahaha

Spo me duhet ma shume Jo ...Ajo Loj luhet kur jemi veq vetum,edhe ska asnjeri aty pari !!

Suelaa
22-12-10, 21:03
Spo me duhet ma shume Jo ...Ajo Loj luhet kur jemi veq vetum,edhe ska asnjeri aty pari !!


Jo po ne dac thuaj po.hahahahahahahahahahahahahahahahahaha:wink:

Peja-Boy
22-12-10, 21:05
Jo po ne dac thuaj po.hahahahahahahahahahahahahahahahahaha:wink:


Hahahahahaha jo jo se ska Ne Dardani ...

Suelaa
22-12-10, 21:12
Hahahahahaha jo jo se ska Ne Dardani ...Cfar nuk ka ketu ......:rolleyes: asi aa!

Peja-Boy
22-12-10, 21:17
Cfar nuk ka ketu ......:rolleyes: asi aa!

Assi ka Mjaft po jo qe me bejn mua :P me Mjafton ti !!

Oltiana1
23-12-10, 11:40
.................. ka postime tė bukura nga ca anėtar/e , qė tė bėjnė me e vizituar si shpesh kėtė faqe :)

Qika^Me^Kule
23-12-10, 18:24
......... Njoha... personat te cilit jan me karakter te larte... dhe jam teper mirenjojse.... Ne dardani... ja vlen te shkembeish me ata/ato te cilit e meritoin respektin......dhe falenderimet e nje pas njeshme.....

Ne dardani.... njoha dhe Dushku-n qe vertet ja vlen ti japesh respekt... dhe te e tregoish sinceritetin tend ndai ti......

elvio
05-01-11, 14:11
NE DARDANI,,,,

Kam lexuar me kureshtje shkrime mjaft te bukura,madje te shume antareve te cilet s'frekuentojne me f d,edhe te jem i sinqerte kam mesuar mjaft gjera qe nuk i dija,edhe se di a do me duhen ne jete ti them nga i kam mesuar ato c'ka kam lexuar ne tema te ndryshme tema e opinione interesante.

Kjo ish njera nder arsyet kryesore qe frekuentoj kete forum,edhe pse kam pershtypjen qe une s'integrohem ekzakt plotesisht mes jush.

Diku me calon nje kembe:confused:

Ne Dardani kaloj oret e mija te lira:smile:

gazi-de
12-01-11, 22:59
ne dardani qenka be multikulti:tongue:

Albonita
13-01-11, 08:46
ne dardani qenka be multikulti:tongue:


Ahahahahahahahahahahaaaaaa:tongue:

Oltiana1
14-01-11, 17:18
............ se di ēka po ndodhė ( janė pėrzier nofkat tona me ca nofka tė huaja qė fare nuk jam ka i kuptoj )

emine
15-01-11, 17:46
ka njerz qe shtiren kishe te kan shok shoqe****

jEtA_1
15-01-11, 18:07
.....njoha shume njerze nga gjitha trevat tona shqiptare po ashtu dhe nga diaspora

Hajra
15-01-11, 18:15
..jemi ne nentoken tone* nuk ka njeri qe me qet prej ktu hahahah...

Peja-Boy
15-01-11, 20:02
... Koheve te fundit spo ndalen Sulmet* edhe Virusat e ketij Forumi po demtojn shume Pc-t e Userave !!

Hajra
15-01-11, 20:07
... Koheve te fundit spo ndalen Sulmet* edhe Virusat e ketij Forumi po demtojn shume Pc-t e Userave !!

po valla Peya boy mu ka mush PC virusa kishn nis me dal edhe jasht se ma kishin hanger gjysen e kpuces hahahah

lovely
15-01-11, 20:08
po valla Peya boy mu ka mush PC virusa kishn nis me dal edhe jasht se ma kishin hanger gjysen e kpuces hahahah


mos jan dal dhomt e Izetit oj qyqe? hahahahahahahahahaha

Peja-Boy
15-01-11, 20:12
po valla Peya boy mu ka mush PC virusa kishn nis me dal edhe jasht se ma kishin hanger gjysen e kpuces hahahah


Epo ma mire me ato para qe rregullon Pc kur ta kesh defekt ..blej kepuc !!

Hajra
15-01-11, 20:26
mos jan dal dhomt e Izetit oj qyqe? hahahahahahahahahaha


hiq si dihet bon vaki mi ke qu ti hahahahah

tipi engjellor
15-01-11, 20:39
ne dardani ka shume qe mendojn se jane me pervoje po spo shihet ajo fare.

Lapsi
16-01-11, 12:31
po punohet

Daglasi
16-01-11, 12:57
Ka shume tema *qe me pelqejn.

Murgesha
16-01-11, 14:53
Nė Dardani a?

Mos vetni hiq se boll mirė ėshtė* me pėrjashtim kur nuk funksionon diēka apo kur ka pengesa si kėto tė fundit durimi i anėtarėve ėshtė -0 :biggrin:.

Hajra
16-01-11, 14:57
Nė Dardani a?

Mos vetni hiq se boll mirė ėshtė* me pėrjashtim kur nuk funksionon diēka apo kur ka pengesa si kėto tė fundit durimi i anėtarėve ėshtė -0 :biggrin:.

po me vjen keq por me duhet me te kundershtu se durimi ime eshte 110% * paramendo nuk po muj me postu kurgja nga youtube* as fotografi* as kurgja edhe po duroi e nuk po ankohem hahah

lovely
16-01-11, 15:22
Nė Dardani a?

Mos vetni hiq se boll mirė ėshtė* me pėrjashtim kur nuk funksionon diēka apo kur ka pengesa si kėto tė fundit durimi i anėtarėve ėshtė -0 :biggrin:.


Kisha thane se mosdurimi eshte me shume per shkak te mosdijes se qka osht kah ndodh. Per me e qetsu popullin* dikush qe din qka osht kah ndodh* duhet me dal me kallxu; qishtu qishtu qishtu* edhe na jena ne dijeni se qka po ndodh * nashta edhe perafersisht sa kohe zgjat* po eshte mosdija e situates qe na shqeteson (hallakat) mas shumti :wink:

Murgesha
16-01-11, 16:33
po me vjen keq por me duhet me te kundershtu se durimi ime eshte 110% * paramendo nuk po muj me postu kurgja nga youtube* as fotografi* as kurgja edhe po duroi e nuk po ankohem hahah

More une marova per muzike!!! Furnizimin me te madh me muzike ja boj vetes prej Dardanise e gajle per ty qe sun po poston ha*haahahahahahahahahahaahahahahaahah

emine
16-01-11, 16:35
shkrimen tu kesh:biggrin:

Murgesha
16-01-11, 16:36
Kisha thane se mosdurimi eshte me shume per shkak te mosdijes se qka osht kah ndodh. Per me e qetsu popullin* dikush qe din qka osht kah ndodh* duhet me dal me kallxu; qishtu qishtu qishtu* edhe na jena ne dijeni se qka po ndodh * nashta edhe perafersisht sa kohe zgjat* po eshte mosdija e situates qe na shqeteson (hallakat) mas shumti :wink:


Valla moj eks(ik reja jeme* :wink:) hiq nuk jam e mir me majt fjalime* pastaj as vet se di cka po ndodh veq prej se na erdhen qeta robota s“kom pas koh as edhe nje m/p me e lexu. Si thit neper livadhe ishin kta si po e ulshin koken spo kqyrshin a ju vnon pengesa para a jo :biggrin:

* Edhe unė ēkas tė kom pas ty* e prej se mė ike me caucėn po mė doket kurgjo sum ki mbet ha*ahahahahahahahaahahahahahahahaah

Virti
16-01-11, 17:08
... ra tupani! :wink::cool:

gazi-de
18-01-11, 20:15
koka be rrush e kumbulla

Hajra
18-01-11, 21:59
More une marova per muzike!!! Furnizimin me te madh me muzike ja boj vetes prej Dardanise e gajle per ty qe sun po poston ha*haahahahahahahahahahaahahahahaahah

Valla bre Murgesh drejt me te thane per muzik po vuj une ma shum se ti hahahahah....marova krejt qe nuk po muj me postu Dino Merlin hahahahh....

Hajra
18-01-11, 21:59
koka be rrush e kumbulla


i perzim me viagra hahahahahah...

Qika^Me^Kule
18-01-11, 22:10
Ne dardani.... isha duke diskutu me Besheretin....:biggrin: me asht ndi zani tek kujshia... dhe erdh i ra ziles me pyet se cka kam se po qaj... hahaahahhaha mua lot me shkoishin duke keshe.....

Suelaa
19-01-11, 15:52
per Te kaluar kohen e lire.

Hajra
22-01-11, 18:47
....takohen njerezit

lovely
22-01-11, 18:54
....takohen njerezit


edhe mali me malin a? :biggrin:

Hajra
22-01-11, 19:04
edhe mali me malin a? :biggrin:

edhe bjeshka me bjeshken

Peja-Boy
22-01-11, 20:38
.....Temperaturat ne nivel !!!

Oltiana1
23-01-11, 10:28
.............. tani nuk paska njeri tė gjallė * veē unė po bredhi nga njė faqe te faqja tjetėr :S ( sa keq )

emine
23-01-11, 10:31
shofin andrra pa presje pa kllapa:P

Albonita
23-01-11, 11:17
Ne dardani...jam ce nje koh te gjat..kam lexua shumeee kam shenua shume diku mire diku kec...por jam eknacur me ..se te pakten shenoi edhe lexoi shqip..asht vendi i pare se ja regjistrua ketu ne dardania! ku shenohet shqip.
Tani dardani nuk e droi as me FB...as me Msn...por as me Vendet tjera ku jam e regjistruar....ka kohe se nuk kam hyr sepse ketu sinqeirisht ndihemsi ne shtepi timen.......por nje e kec me pengon donje here se ka Antare nuk hyn ketu per ta kaluar disa min me gjith shoqerin mire...po me shum hyn per te ngacu ..per te provoku..per te largu ..nga shoqeri e mire....qe besa edhe me ti kec perdore shkrimet pershndetje ...met ofendua me fjal..por duhet me jav leshu rugen atyre se kan linde per keto gjera.!

Ew cka shenova more ???


Ne dardani jam shum Reale siq jam edhe ne Realitet..vet kjo!

elvio
29-01-11, 13:22
shofin andrra pa presje pa kllapa:P
me vjen te qesh nga ky shkrim.

a thua ndodh emine