PDA

View Full Version : Jeni penduar ndonjeher per dicka?!


Faqet : [1] 2

Estella
19-11-07, 22:40
Jeni penduar ndonjeher per dicka qe keni bere per dike qe ndoshta se ka merituar.Qofte e keqe,qofte privilegje!Kjo e ardhur si pasoj e dobesis apo gjaknxehtesis tuaj?

BreD
19-11-07, 22:53
Per t'mir Qka Kam ber Ase niher Nuk Jam Pendu Ase nuk Pendona dhe Nes Nuk meriton prap nuk pendon kur ta bej diqka per dikan boj me zemer dhe prej dashnis . Nes Kam bo Diqka t'keq Dije Se kam bo nga Nervoz :) dhe kta kam arrit me koptu mas mu ka largu nervoza se jam pendu ...

Kshtu qe Autoren Pergezoj Per temen ...

Diana007
19-11-07, 22:56
Po ............................. :mad:

Gjumashja
06-12-07, 11:54
po jam pendu... por nuk kthehet me . . .

Arkza
06-12-07, 12:18
Po Jam Penduar por ne te ardhen sdote Pendohem ! :mad:

Estella
24-04-08, 15:34
Po......................

vjeshta
24-04-08, 16:21
Jo .

Agolli
24-04-08, 16:27
Assesi, asi as une. :biggrin:

vjeshta
24-04-08, 16:29
Shyqyr ,se bash isha pendu ...:biggrin:

Agolli
24-04-08, 16:32
Per ēka.......:biggrin:

Paradox_13
24-04-08, 16:33
Nuk besoj te jemi krijesa aq te perkryera saqe te mos kem gabu asnjeher ne jet,poashtu nuk munde te besoj te ket njeri qe se paku ne vehte te mos jet penduar pas gabimit te ber.............

vjeshta
24-04-08, 16:34
Me t'pa t'pendum ...:tongue:

SheTa
24-04-08, 16:36
Pakes Po ja kam kthy preshndetjen me vones vjeshtes

vjeshta
24-04-08, 16:38
Pakes Po ja kam kthy preshndetjen me vones vjeshtes


Nuk jam e pendume qe te kam pershendet ,edhe mos me ma pas kthy ...

lovely
24-04-08, 16:39
po more qysh jo ...ih.... :biggrin:

Agolli
24-04-08, 16:40
Me t'pa t'pendum ...:tongue:
S'ki shanca.....s'rrejta asi rrejta :tongue:

SheTa
24-04-08, 16:40
vjeshta ehh flm :) ma merr menja se dhe ashtu ne avantar po dokesh shum simpatike serioze :D

SheTa
24-04-08, 16:41
Jam pendu qe i kam thon lovely simpatike po dukesh se Spo i dojka vjerrat ahahahhhaa :D

vjeshta
24-04-08, 16:41
S'ki shanca.....s'rrejta asi rrejta :tongue:

U pendova phaaaaaaaa....:tongue:

vjeshta
24-04-08, 16:42
vjeshta ehh flm :) ma merr menja se dhe ashtu ne avantar po dokesh shum simpatike serioze :D


Mos u pendo t'lutem per kete kompliment ...:tongue: :smile:

Agolli
24-04-08, 16:43
U pendova phaaaaaaaa....:tongue:
Edhe une-eeeeeeeeee :tongue:

vjeshta
24-04-08, 16:44
Edhe une-eeeeeeeeee :tongue:


U pendova qe rrejta ...:tongue:

SheTa
24-04-08, 16:45
vjeshta Kurr nuk pendona per ata qe them ose per ata qe bej ... :) Jam Sigurt vetvete :)

lovely
24-04-08, 16:46
Jam pendu qe i kam thon lovely simpatike po dukesh se Spo i dojka vjerrat ahahahhhaa :D

ta hangt dreqi kryt qe s po merrshe vesh as ti mse ai Memphisi :biggrin: shko lexo edhe nihere se koke gut po m doket.. une jam PER vjehrra hahahahahahahahahahahaha

e sa per qe Vjeshta eshte simpatike, aty s ka fjale hiq! :wink: :smile:


hiq nuk u pendova bile :biggrin:

vjeshta
24-04-08, 16:47
vjeshta Kurr nuk pendona per ata qe them ose per ata qe bej ... :) Jam Sigurt vetvete :)


Mendoj qe edhe ajo qe do te zgjedh ty ,nuk do te pendohet ...:biggrin: :smile:

vjeshta
24-04-08, 16:48
ta hangt dreqi kryt qe s po merrshe vesh as ti mse ai Memphisi shko lexo edhe nihere se koke gut po m doket.. une jam PER vjehrra hahahahahahahahahahahaha

e sa per qe Vjeshta eshte simpatike, aty s ka fjale hiq! :wink: :smile:


hiq nuk u pendova bile :biggrin:


Pendohu sa je ne kohe ....:biggrin:

SheTa
24-04-08, 16:49
lovely : ahahaha :) Ani pasna gabu :) tash me dukesh dhe ma simpaptike :D

SheTa
24-04-08, 16:49
vjeshta: Ashtu mendoj dhe un :) qe nuk dot pendohet ase nuk dot pendona :) dot mundohem ta boj zgjedhjen e duhur ne t'miren t'dytev :)

lovely
24-04-08, 16:51
Pendohu sa je ne kohe ....:biggrin:

nihere jo Vjeshta!!! :biggrin:

vjeshta
24-04-08, 16:53
nihere jo Vjeshta!!! :biggrin:

Atehere po pendohna une ,nuk du kopje ....:biggrin:

selvija
24-04-08, 17:03
Jam penduar qe kam hy me heret ne shoqri te gabuar,,kur se kupton humorin...bash jam pendu...:rolleyes:

lovely
24-04-08, 17:05
Atehere po pendohna une ,nuk du kopje ....:biggrin:


kopja je Ti! hahahahahahahahahaahaha

po a din qka ??? fal t kofte!! une u pendova :biggrin:

sunrise
24-04-08, 17:06
jam pendu disa here apo me mire me thon shume here, mirpo askush nuk ka mund ta verej, gabimin apo pendimin e kam permiresu apo rregullu pa e bere te madhe...

vjeshta
24-04-08, 17:07
kopja je Ti! hahahahahahahahahaahaha

po a din qka ??? fal t kofte!! une u pendova :biggrin:


Une kopje !!!:eek:


U pendova ,mendova qe nuk pendohesh ti !!!:tongue:

lovely
24-04-08, 17:08
Une kopje !!!:eek:


U pendova ,mendova qe nuk pendohesh ti !!!:tongue:


hajt pra dyat po pendohum , se e dijme na kush jem!!! :biggrin:

vjeshta
24-04-08, 17:14
hajt pra dyat po pendohum , se e dijme na kush jem!!! :biggrin:

Valla une tash du me t'pendu ,une e dij se ksh jam une ,se kush je ti ,JO...:tongue:

lovely
24-04-08, 17:17
Valla une tash du me t'pendu ,une e dij se ksh jam une ,se kush je ti ,JO...:tongue:


oo s ka qe m shtin mu me u pendu, po mos me besofsh mu, hajt shko vete shoqen tane :tongue: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
24-04-08, 17:21
oo s ka qe m shtin mu me u pendu, po mos me besofsh mu, hajt shko vete shoqen tane :tongue: :biggrin:

Hahahahaaaaaaa.


O nuk mundesh ti me m'pendu per shoqen qe kam zgjedhe ...:tongue: :biggrin:

lovely
24-04-08, 17:28
Hahahahaaaaaaa.


O nuk mundesh ti me m'pendu per shoqen qe kam zgjedhe ...:tongue: :biggrin:


as qe po mundohna me t pendu se kurr n jete zgjedhje ma t mire s ke bo.. po ruju se du me ta grabit se :biggrin: pa u pendu fare :cool:

Honesty^uk.
24-04-08, 17:30
penduar.........:rolleyes: :rolleyes: !!?????????

vjeshta
24-04-08, 17:31
as qe po mundohna me t pendu se kurr n jete zgjedhje ma t mire s ke bo.. po ruju se du me ta grabit se :biggrin: pa u pendu fare :cool:

Bash po kam qef qe ti me u mundu me e grabit ,e me t'pa t'pendume ...:biggrin:

lovely
24-04-08, 17:39
Bash po kam qef qe ti me u mundu me e grabit ,e me t'pa t'pendume ...:biggrin:


qka je qu peshe moj ila me m pa t pendume?? hahahahahaha
oooo kurr pishman s i bie.... per kurgjo hiq....hahahahaha..


edhe nime, a s bon na dyja me kan bashke nejqysh a ,a veq ja une ja ti??? :biggrin:

lovely
24-04-08, 17:40
penduar.........:rolleyes: :rolleyes: !!?????????


qka ki o 50 vjeqar? hahahahahaa

qe ke bo nej gjynah, ec te oda t ferkoj qetke t drrasave :biggrin: :biggrin:

Honesty^uk.
24-04-08, 17:43
qka ki o 50 vjeqar? hahahahahaa

qe ke bo nej gjynah, ec te oda t ferkoj qetke t drrasave :biggrin: :biggrin:


sa mire qe po e din per gjynahin
ku ka gjynah me te madh se me i ba 50 pa e ditur

dhe me u ferkue po e kam iri se me kersasin kockat

vjeshta
24-04-08, 17:43
qka je qu peshe moj ila me m pa t pendume?? hahahahahaha
oooo kurr pishman s i bie.... per kurgjo hiq....hahahahaha..


edhe nime, a s bon na dyja me kan bashke nejqysh a ,a veq ja une ja ti??? :biggrin:


Hhahhaaha ..oj qiko dikush duhet me u nda e pendume ,sepse dalim nga tema atehere ...:biggrin:

Fshatari
24-04-08, 17:43
Jaaaaaaaaaa, kurrė, hiē, pėr kurgjo!
Boll merak me mbetet me u pendue veē ni herė po s'po shkon! Nuk po pendohem kurqysh!

lovely
24-04-08, 17:50
Hhahhaaha ..oj qiko dikush duhet me u nda e pendume ,sepse dalim nga tema atehere ...:biggrin:


valla lirisht ndaju ti e pendume se une njet nuk e kam hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ah

lovely
24-04-08, 17:51
sa mire qe po e din per gjynahin
ku ka gjynah me te madh se me i ba 50 pa e ditur

dhe me u ferkue po e kam iri se me kersasin kockat


hajt ti se na i ka pru Selvija do qetka t buta, per ksi si ti qe i kan kockat veq pak t kapta hahahahahahahahahahahahaah

me shume kujdes t ferkojme :biggrin:

Honesty^uk.
24-04-08, 18:05
hajt ti se na i ka pru Selvija do qetka t buta, per ksi si ti qe i kan kockat veq pak t kapta hahahahahahahahahahahahaah

me shume kujdes t ferkojme :biggrin:

nese me premton qe nuk me demton
po ta besoj kete trup qe mu ka tha krejt:biggrin:

lovely
24-04-08, 18:06
nese me premton qe nuk me demton
po ta besoj kete trup qe mu ka tha krejt:biggrin:


veq ni dakik te thrras Selvijen :biggrin:

Honesty^uk.
24-04-08, 18:08
veq ni dakik te thrras Selvijen :biggrin:

a spo mundesh me me ba pune dore ti vetem a????

jo bre ate se e trente me duket dreqja, kurse ti i ke duart me te buta dhe me pokojit me mire

Jana
25-04-08, 01:23
Po more qysh jo....aiiiiiiiiiiiiii....

Rizuana
16-09-08, 19:59
Po...

Domira
16-09-08, 20:18
Po po...

Honesty^uk.
16-09-08, 20:23
Asnjehere njeriu nuk duhet te pendohet per ate qe ka bere ne te shkuaren ,,, sepse ne ate kohe vendimi qe ka marre ka qene i drejte

selvija
16-09-08, 21:28
Aiiiiiii ........vet sa s'je pendu seeeeeeee:rolleyes:plot here

selvija
16-09-08, 21:32
veq ni dakik te thrras Selvijen :biggrin:moriiiiiiiiiii???+ per qka e keni fjalen bree hmmmmm,,,,,,iha mottii skam feku teshat me dor kam harru prej si dulen keto makinat rrymikeeee:biggrin:

qka po thu ti Hunesty hahahhahahaha po ma ngjet qete shashtriste se hahahhaaha:biggrin: ma a urt e but ska kund:biggrin:

lyra2
17-09-08, 15:29
Po.....

Breshka
17-09-08, 15:38
pooooo

lyra2
17-09-08, 15:41
pooooo
shnosh......:wink:

lovely
17-09-08, 15:42
paj.... hiq s po m bjen n men...:rolleyes: :biggrin:

Breshka
17-09-08, 16:07
paj.... hiq s po m bjen n men...:rolleyes: :biggrin:

mos po pendohesh qe ste bin senet nmen ty a nuk je pendu kur dashte mem largu prej vendndodhjes aaaa http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
17-09-08, 16:12
mos po pendohesh qe ste bin senet nmen ty a nuk je pendu kur dashte mem largu prej vendndodhjes aaaa http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

jo moj, kurr nuk kam dashte me t largu ty prej vendndodhjes :rolleyes: :confused: :wink:

desert
17-09-08, 16:23
pėr imtėsira...

Albonita
18-09-08, 10:43
Po jam penduar...spse isha e re... per nje gabim se e bera..! ehmm

Lendi1
20-09-08, 02:23
Deri tash 1 her qe i kom kerkue falje nje personi ky ashte gabimi qe kam ber qe sja fali kurr vetes

uliksi31
20-09-08, 05:21
Shpesh pendohem.

Jana
22-09-08, 12:59
..Pendona....kur boj diqka per dikand qe sma din....

lyra2
22-09-08, 13:24
Po....

Trina_1
22-09-08, 17:17
Po more , pse ka ka njeri qe nuk pendohet aa :rolleyes:

LABI
22-09-08, 22:23
Natyrisht (pendimi eshte veti e njeriut) !! :confused:

teutaA
22-09-08, 22:33
vetem kur i kam besu dikujt diqka e me ka zhgenjy perndryshe nuk jam penduar per diqka te madhe qe ja vlen me u cek:smile:

flutra
22-09-08, 22:41
po nja 2 3 4 5 6 her

LABI
22-09-08, 22:44
Pendimi ;

Ēlirim , kurim nga egoja patollogjike .

Katarsis , airosje per ndergjegjen dhe shpirtin.

Elina
22-09-08, 22:45
Po more...per cikrrime qysh jo.

Murgesha
22-09-08, 23:49
Jo asnjėherė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Penelope
23-09-08, 10:21
jam pendu nganjehere per disa veprime qe i kam ba, e qe me vone sdolen te drejta...por nga to kam mesu, dhe e di qe si perseris me te njejtat gabime...por me ngushllon fakti se edhe nese veprimet skane qene te drejta se kam lendu askend me to, e nese dike atehere veq veten time..

Mademoiselle
10-10-08, 22:40
Po
...

Jana
15-10-08, 02:05
Hmmm po valla...jam pendu....

Estella
20-10-08, 19:25
po....

uliksi31
20-10-08, 19:26
Gjithmon pendohem dhe kerkoj falje; hem Zotit, hem njerzve.

Estella
01-12-08, 20:22
Jeni penduar ndonjeher per dicka qe keni bere per dike qe ndoshta se ka merituar.Qofte e keqe,qofte privilegje!Kjo e ardhur si pasoj e dobesis apo gjaknxehtesis tuaj?

poooooooooooooooooo

Jana
02-12-08, 16:31
Po valla...po sha me bo....shnosh...

Estella
10-01-09, 00:01
Po valla...po sha me bo....shnosh...

qaja kryesorja... jana

AlbaSoft
10-01-09, 00:07
Po jam pendu se i folsha per politik ah .......

emine
10-01-09, 00:09
se kam hy ne ket forum....

Estella
10-01-09, 00:11
se kam hy ne ket forum....

pse moj ? qe sen po e lene mo a ? ahahahaa

AlbaSoft
10-01-09, 00:11
Jam pendu pse kur linda qajta e pala e kunder gjith ishin pas qesh me mua nccncncn.

Virti
10-01-09, 01:28
po bre. per shkakun qe s'jam takuar me askend nga forumi! :biggrin:

Urata
10-01-09, 08:38
PO...

shfletuesi_
10-01-09, 08:41
jam pendu nganjehere per disa veprime qe i kam ba, e qe me vone sdolen te drejta...por nga to kam mesu, dhe e di qe si perseris me te njejtat gabime...por me ngushllon fakti se edhe nese veprimet skane qene te drejta se kam lendu askend me to, e nese dike atehere veq veten time..


Po te mos e kishe mbishkrimin " Love is difikult to qysh e ke ba " kisha then kjo eshte ajo mikja ime me e dshur qe sdij me asgje per fatin e saj. Ky koment me beri te mendoj per te.
Une jam penduar pas 8 viteve...per kete qe fillova te perdor boten virtuale.

Urata
10-01-09, 08:43
m'shtine n'gjynah shfletues...

shfletuesi_
10-01-09, 08:45
m'shtine n'gjynah shfletues...

Po edhe per gjynah jam qyh.... A me ndihmon pra :biggrin:

Pishman i kam ra vetem per Internet de jo per diqka qe kam ber ne realitet se vetem te mira kam.

Urata
10-01-09, 08:48
Po edhe per gjynah jam qyh.... A me ndihmon pra :biggrin:

Pishman i kam ra vetem per Internet de jo per diqka qe kam ber ne realitet se vetem te mira kam.


shteg qe la burre e femije s'kam ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! t'ndihmofte zoti...!


tung a! flm n'shaka!

shfletuesi_
10-01-09, 08:52
shteg qe la burre e femije s'kam ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! t'ndihmofte zoti...!


tung a! flm n'shaka!

Ec moj se s'te thash me i lan burr fmij e kalamaja besa edhe at pasuri.. Uh tybestikfaaaa...

Hajt naten e mire e mos kesh fort n'andrra mem thirr shfletuuessss ose shabanoooo se e t ranon burrin hahahahahahah flm dhe ty per shaka shpresoj e ke kuptuar qe shaka kam ber.:biggrin:


Shnetje... kaloja bukur n'andrra

emine
10-01-09, 09:05
Ec moj se s'te thash me i lan burr fmij e kalamaja besa edhe at pasuri.. Uh tybestikfaaaa...

Hajt naten e mire e mos kesh fort n'andrra mem thirr shfletuuessss ose shabanoooo se e t ranon burrin hahahahahahah flm dhe ty per shaka shpresoj e ke kuptuar qe shaka kam ber.:biggrin:


Shnetje... kaloja bukur n'andrra


hahhhhahhha,ani me ba me thirr shfletus,,,,kujtone burri saje se qka po shfletone ajo me njerin e huje naper andrra hahhahahahaha


jam pendu kaniher veq,masandje kam thane:PO MIRE JA PASNA BA BREH;)

lovely
11-01-09, 20:51
aha :cool:

jadore
11-01-09, 21:01
thene relativishte, jo ...

Linka_pz
11-01-09, 21:20
Deri sot ,jo .....!
(po shpresoj qe jo ) :mad:

lovely
11-01-09, 21:22
Deri sot ,jo .....!
(po shpresoj qe jo ) :mad:

ti Linkusha "Krenare", a po je krenare qe po permen emna tjeterkah atje? e nersy bohesh kishe melaqe?????? a nuk je pishman qe ke shume ftyra a?

Linka_pz
11-01-09, 21:39
ti Linkusha "Krenare", a po je krenare qe po permen emna tjeterkah atje? e nersy bohesh kishe melaqe?????? a nuk je pishman qe ke shume ftyra a?
Kur s`pendona per diqka qe eshte realitet .

Melaqe me ka kriju i madhi zot si ne virtualitet dhe realitet (KRENARI E MADHE bile per shume e shume gjera ).

(s`shikoj une si grat e kqija per dritare )

Po te pershendeti lovely ,(s`eshte problem per ty ).

Domira
11-01-09, 21:44
Kjo eshte relative, ndonjeher mendoj se jam pendu per dicka...por jo per gjana te randsishme nuk jam pendu.

lovely
11-01-09, 21:47
Kur s`pendona per diqka qe eshte realitet .

Melaqe me ka kriju i madhi zot si ne virtualitet dhe realitet (KRENARI E MADHE bile per shume e shume gjera ).

(s`shikoj une si grat e kqija per dritare )

Po te pershendeti lovely ,(nicht deine problem).


dmth realitet qe ke shume ftyra a?


Egziston edhe gardhi!!!

es ist nicht dein problem!!!

e_martumja
11-01-09, 21:50
Ka ndodhe !

Linka_pz
11-01-09, 21:52
dmth realitet qe ke shume ftyra a?


Egziston edhe gardhi!!!

es ist nicht dein problem!!!


Sa keq kur kur s`din edhe s`te kujtohen (eshte normale ).

Giovanni
12-01-09, 08:30
Po ....... po qka te bej tani...............!!

Penelope
12-01-09, 10:02
Po qysh jo...ma se shumti ne raporte me njerez..qe ju kam besu edhe atyne qe kurrsesi sosht dashte!!!

jadore
12-01-09, 19:54
Po qysh jo...ma se shumti ne raporte me njerez..qe ju kam besu edhe atyne qe kurrsesi sosht dashte!!!

nuk eshte keq , te pakten njeh shijen e zhgenjimit ..sherben si pervoje ne jete ..
une nese do duhet penduar ,duhet te jete pse nuk ju japa mundesine te ju besoj te tjereve ..

Penelope
12-01-09, 21:04
nuk eshte keq , te pakten njeh shijen e zhgenjimit ..sherben si pervoje ne jete ..
une nese do duhet penduar ,duhet te jete pse nuk ju japa mundesine te ju besoj te tjereve ..

haha e dashur Jadore, nuk ka ndodh shpesh, por ka ndodh sa me e dijte si eshte. Me mire e ke ti se siq thote nje fjale popullore: me mire me te mbet merak, se mi ra pishmon.

shfletuesi_
12-01-09, 21:06
Po jam penduar tash pas 9 viteve se pse kam filluar te perdor Internetin

Penelope
12-01-09, 21:09
Po jam penduar tash pas 9 viteve se pse kam filluar te perdor Internetin

shume tu kish merzit ty ky internet, po leje nese tu ka bo bajat :tongue:

Albonita
17-01-09, 10:55
Ndonjeher po kur ju pergjigjem Disa personav ..Po prap kthena e them Ndashte kaluse..!

Estella
19-01-09, 18:27
Ndonjeher po kur ju pergjigjem Disa personav ..Po prap kthena e them Ndashte kaluse..!


ashtu eshte ngajhere injorimi eshte shume me i mire edhe kalon me mire

Honesty^uk.
19-01-09, 18:32
jo......sepse ne ate kohe kur kam vendosur ka qene vendim i drejte per ate moment, edhe pse koha mund ta ket vertetuar qe ka qene ..gabim

shfletuesi_
19-01-09, 18:49
shume tu kish merzit ty ky internet, po leje nese tu ka bo bajat :tongue:


Nuk mund ta le per deri sa hyn....................????!!!!!!!


Kur e dij qe brenda ketu ndodhet kur e dij qe brenda ketu e njoha....:mad:

shfletuesi_
19-01-09, 18:50
Prandaj jam penduar qe fillova te perdor internetin sdo njohja nje vajze si ajo dhe sdo mendoja per te...Tash sme ben zemra t'menduar diq tjeter veq....

desert
19-01-09, 20:58
Unė nuk e di smė kujtohet nėse jam penduar pėr dicka qė kam bėrė... disi e shoh qė nuk kthehet mė por qė jam mundu mos me pėrsėritė mė asnjėherė.

emine
19-01-09, 21:04
ma se shumti qka jam pendu ,qe kam ofendu nje mik timin...:frown:

Estella
19-01-09, 21:15
ma se shumti qka jam pendu ,qe kam ofendu nje mik timin...:frown:

thuaja eminja atij ....

emine
19-01-09, 21:17
thuaja eminja atij ....

i kam than bijo,hajte tha se sta nxi per te madhe une ty,,,,:rolleyes: po gjunah se hanger ne vend tjeter kujna mllefin qe pata em dule perpapra e nejse mfalin breh tone kure marona kishe si e pafajshme:biggrin:

Estella
19-01-09, 21:22
i kam than bijo,hajte tha se sta nxi per te madhe une ty,,,,:rolleyes: po gjunah se hanger ne vend tjeter kujna mllefin qe pata em dule perpapra e nejse mfalin breh tone kure marona kishe si e pafajshme:biggrin:


epo mire pra tash n'rregull qenka ....

mos e ndie ma veten keq :P

emine
19-01-09, 21:24
epo mire pra tash n'rregull qenka ....

mos e ndie ma veten keq :P


o thash jam pendu moje,se keq spo nina,veq se kam hanger smoka shume e tesh em ka marrre etja:biggrin:

Estella
19-01-09, 21:29
o thash jam pendu moje,se keq spo nina,veq se kam hanger smoka shume e tesh em ka marrre etja:biggrin:

ahhaha eminja po kur t'pendhesh d.m.th nihesh keq per at arsy i bjen pishmon...hahh dreqe je .P

emine
19-01-09, 21:33
ahhaha eminja po kur t'pendhesh d.m.th nihesh keq per at arsy i bjen pishmon...hahh dreqe je .P


ngom tash kure jam pendu,isha ka eci me akullore ne dore naper qytet si FEMIJe,mtha shoqja kqyre moje qat njeri,une ka kqyri cillin njeri singllap shtylles qe bajne drite rruget nates ,,,edhe i kam pa yllat me sy,,,,,le se jam rrezu,po mu zhy akullorja e skisha pare me ble tjetren,,,,OOOOO LOQKA E ZEMRES ME KA DHIMTE,po akullore e mire o kone breh,qysh kesh ka lepij ma nxuni ne fyte shoqja duke em tregu njerzt rruges..........sote per ateher nihem keq valla:rolleyes:

Estella
19-01-09, 21:34
ahuhauahuhauhauahauahauhauahuahuahauhu ktu koke pendu pse ke kqyr njerzt tjter rruges :P

emine
19-01-09, 21:39
ahuhauahuhauhauahauahauhauahuahuahauhu ktu koke pendu pse ke kqyr njerzt tjter rruges :P


keshu ti keshu,,,,si ke asnjeher ti yllat a:biggrin:

Estella
19-01-09, 21:41
keshu ti keshu,,,,si ke asnjeher ti yllat a:biggrin:

ncukk :P

Jana
19-01-09, 21:53
Po sot bile.....

Oqeani
19-01-09, 21:55
Po sot bile.....

Phaaaaa - ani de mos trego se sot - shume afer ... e po te pyesin : Per ēka ?

AlbaSoft
19-01-09, 21:55
Po jam pendue.

emine
19-01-09, 21:57
eh duhet me mendu njeri mire qka po ban,se mu pendu o kollaj,e me gabu cdo dite e cdo dite,,,,,ata qe pendohen shpesh edhe gabojne shpesh..........

Jana
19-01-09, 21:58
Phaaaaa - ani de mos trego se sot - shume afer ... e po te pyesin : Per ēka ?

Epo qishtu...u pendova qe dola se qull jam bo....

Oqeani
19-01-09, 21:59
Epo qishtu...u pendova qe dola se qull jam bo....


OOOOOOO mendova se je fejue ....!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
19-01-09, 22:02
OOOOOOO mendova se je fejue ....!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhhhahahahha o kur te fejona une ....ju boj banket juve ktu qyyyy....

Oqeani
19-01-09, 22:03
Hhhhahahahha o kur te fejona une ....ju boj banket juve ktu qyyyy....

Mendova se je penduar sikur une hahahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
19-01-09, 22:05
Mendova se je penduar sikur une hahahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ahahhahaha ani ma mir mu pendu en qat dit se sa ma von hahhhaha
O ishalla une nuk pendona si ti hahhahahahha

Oqeani
19-01-09, 22:07
Ahahhahaha ani ma mir mu pendu en qat dit se sa ma von hahhhaha
O ishalla une nuk pendona si ti hahhahahahha

Po po me mire - por prej asaj dite hala po me vazhdon hahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
19-01-09, 22:09
Po po me mire - por prej asaj dite hala po me vazhdon hahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahhahaha poa pse po rrin ashtu ban qare....djalo qyyy hhahahahah mes rri i penduar hahhahaha
O ti e ki dashnin e mir...edhe ma te mir se je vet bile....

Oqeani
19-01-09, 22:11
Hhahahhahaha poa pse po rrin ashtu ban qare....djalo qyyy hhahahahah mes rri i penduar hahhahaha
O ti e ki dashnin e mir...edhe ma te mir se je vet bile....

Kam qellue i trashe ka truri ahahhaha - hala nuk po e kuptoj !!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Jana
19-01-09, 22:26
Kam qellue i trashe ka truri ahahhaha - hala nuk po e kuptoj !!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

haahhahaha xheloz.....

Oqeani
19-01-09, 22:27
haahhahaha xheloz.....

Normal - terli zhablani u martu hahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
19-01-09, 22:30
Normal - terli zhablani u martu hahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahha hajt se te del nafak edhe ty hahahha
P.S ika une naten e mir...flm per muhabet...

vjeshta
19-01-09, 23:39
Po valla ,i ngjita thonjet ,5 m'kan ra edhe 5 m'kan mbete ...:mad:

Luana
20-01-09, 00:11
Po valla ,i ngjita thonjet ,5 m'kan ra edhe 5 m'kan mbete ...:mad:

hahhahhhahahhahhaahhaaha Vjeshta me bere me kesh ...Une per asgje nuk jam pendu ....qdo gje ishte me deshir .....

vjeshta
20-01-09, 00:13
hahhahhhahahhahhaahhaaha Vjeshta me bere me kesh ...Une per asgje nuk jam pendu ....qdo gje ishte me deshir .....

Edhe une i ngjita me deshir por i rava pishman ...:biggrin:

Luana
20-01-09, 00:17
Edhe une i ngjita me deshir por i rava pishman ...:biggrin:

hahahhahahahhahahhaaha


Mos u gajlo per ket pune se behet leht ...ishalla nuk pendohesh per ndonje gje me te rendesishme se ....

vjeshta
20-01-09, 00:19
hahahhahahahhahahhaaha


Mos u gajlo per ket pune se behet leht ...ishalla nuk pendohesh per ndonje gje me te rendesishme se ....

Ma e rendesishme se parja s'ka ...hahhha

sherri
20-01-09, 00:36
Jame pendue,qe 5 her u martova ne dardani gjith per hater t'Nįnes,kurr per qef temin :(:(

lovely
20-01-09, 00:38
Jame pendue,qe 5 her u martova ne dardani gjith per hater t'Nįnes,kurr per qef temin :(:(jo valla, mos ma le mu fjain, se ta ka kojt edhe ty :mad:

s po ma kana po po m shtin nana :biggrin:

Breshka
20-01-09, 00:41
jampendu jam pendu zemren qe ta kom dhuruuuuu


Meda po thot jo une

sherri
20-01-09, 00:44
Jame pendu qe i besojsha Medes!

Domira
20-01-09, 14:27
Paj jo fort dicka......

Gjumashja
01-02-09, 10:26
Po por jane gjera qe nuk ndryshohen... andaj life goes on... :biggrin:

Action
01-02-09, 10:27
Po per marreziren me te madhe qe kam bere ne jete.
Po te egzistone makina e kohes e te kthehesha prap gjithqka do ishte ndryshe.

shfletuesi_
01-02-09, 11:00
Po .... kam then qe fillova ta perdor FD-n

lovely
01-02-09, 11:07
Po .... kam then qe fillova ta perdor FD-n

kallaj e ki o shfletus, leje fd-ne :D

shfletuesi_
01-02-09, 11:08
kallaj e ki o shfletus, leje fd-ne :D

Forumin eshte leht ta le po ku met lan ty ::biggrin:


Jam penduar qe ja qova msit njanes pa e pyet...

Estella
06-05-09, 01:07
me siguri se po...

LuLjaa
06-05-09, 01:45
Poeee, s'rrej tybee po do sene ashtu palidhjee

Jana
06-05-09, 10:06
Po valla...po sha me bo....

aLbaChiCk
06-05-09, 20:27
Po por jane gjera qe nuk ndryshohen... andaj life goes on... :biggrin:

Yeaaahhhh Gjumashja The life goes on with or without .......

Peja-Boy
08-05-09, 13:32
Qka shkoft Mos u ktheft e qka Humbt mos u gjet !!!

Peja-Boy
05-07-09, 18:16
Atyre qe ju kam jep 100% Besimin

Tomori
05-07-09, 18:40
Po valla...po sha me bo....
Ske cka bon veq me u lidhe me Tomorin ....haahahaha

Urata
05-07-09, 19:18
Atyre qe ju kam jep 100% Besimin


per ata te cilet kam bere me se shumti...!

Peja-Boy
05-07-09, 20:55
per ata te cilet kam bere me se shumti...!

E vertet eshte se dikujt me ja dhon odren mundohet me ta kput Krahun !!

rafet llapjani
06-07-09, 09:25
Ncuk hiq per kurgju nuk jam pendue se te gjithat ndodhinat qe kan ndodh jan ba me vet dije thot nje fjal popullore qka te pashtyjsh mos e lpij.

Peja-Boy
06-07-09, 14:15
Te Dua .. S“te Dua ... Te Dua... S“te Dua .... Te Dua“....S“te Dua ....

A i thon kesaj Pendim ?? Her Te Dua e her Ste Dua ??

Tomori
06-07-09, 14:46
Po ..shum biles sidomos ne vitin 2001 ....

Makresh
06-07-09, 14:51
Vetem budalla nuk pendohet

Zhaneta
06-07-09, 14:52
Po shum her jam penduar.....:rolleyes:

Paradox_13
06-07-09, 23:33
...shpesh per gjumin qe baj diten.......

rafet llapjani
07-07-09, 08:25
Vetem budalla nuk pendohet


Po aaaaaaaaaaaaa Makresh a veq budalla aa jo ka balit edhe te mequm qe para se me bae nje send mendohen tri her e nje her e bon ..

Breshka
07-07-09, 08:36
Jam Pendu Kohes Tfundit Qe Kom Nenshkru Nje Marveshje

Makresh
07-07-09, 09:18
Po aaaaaaaaaaaaa Makresh a veq budalla aa jo ka balit edhe te mequm qe para se me bae nje send mendohen tri her e nje her e bon ..
:biggrin: Rafet, i mencuri (i logjikshmi) e din sepse e ka kuptuar qe gabimi eshte "njerzor" dhe jo 3 here, po edhe 7 here te mendoje se pa gabuar ndonje here eshte thjesht e pa-mundshme ! Vec mos me thuaj qe asnjehere s'je pendue ???

rafet llapjani
07-07-09, 09:28
:biggrin: Rafet, i mencuri (i logjikshmi) e din sepse e ka kuptuar qe gabimi eshte "njerzor" dhe jo 3 here, po edhe 7 here te mendoje se pa gabuar ndonje here eshte thjesht e pa-mundshme ! Vec mos me thuaj qe asnjehere s'je pendue ???


E kom cek ma lart Makresh bali deri qitash ka desht zoti jo pendimi per mue eshte deshtim, gjerat evogla si shti ne rreth se gjdo njeri gabon mes pendimi e gabimi eshte si nata me diten.

Per mue njeriu kur pendohet nuk pendohet per gjdo cikrrim por kure eshte ne pytje do sende qe lypun vemendje te madhe dhe vendosmeri qe vendose per nje vizion jetsor .E jo kur dojsh me lue me zalika e serroke qat zaliken ma te ngat e i thue veti pse se gjujsha zalike qe ke ma larg e u pendova aghaghaghahaghghaghaghaghaghaghaghaaghahgaghaghagh aaghaghaghaghaghghaggh

Makresh
07-07-09, 09:37
E kom cek ma lart Makresh bali deri qitash ka desht zoti jo pendimi per mue eshte deshtim, gjerat evogla si shti ne rreth se gjdo njeri gabon mes pendimi e gabimi eshte si nata me diten.

Per mue njeriu kur pendohet nuk pendohet per gjdo cikrrim por kure eshte ne pytje do sende qe lypun vemendje te madhe dhe vendosmeri qe vendose per nje vizion jetsor .E jo kur dojsh me lue me zalika e serroke qat zaliken ma te ngat e i thue veti pse se gjujsha zalike qe ke ma larg e u pendova aghaghaghahaghghaghaghaghaghaghaghaaghahgaghaghagh aaghaghaghaghaghghaggh
:biggrin: mir e ke, po edhe ajo eshte nje lloj-pendimi, pishmon hesapi.

Pendimi me i drejt, me i sincert eshte ai i kohės qė kem harxhuar lidhje pa-lidhje ne vend e pa-vend ne vend qe ti jem mirnjohės Furnizuesit, Meshiruesit te gjithesis duke zbatuar urdheresat e Tij ! Kjo sigurisht qe nuk vie me nje t'kėrsitme t'gishtave pa lexuar, degjuar e kuptuar me shpirt e zemer.

rafet llapjani
07-07-09, 09:43
:biggrin: mir e ke, po edhe ajo eshte nje lloj-pendimi, pishmon hesapi.

Pendimi me i drejt, me i sincert eshte ai i kohės qė kem harxhuar lidhje pa-lidhje ne vend e pa-vend ne vend qe ti jem mirnjohės Furnizuesit, Meshiruesit te gjithesis duke zbatuar urdheresat e Tij ! Kjo sigurisht qe nuk vie me nje t'kėrsitme t'gishtave pa lexuar, degjuar e kuptuar me shpirt e zemer.

ahhahhahahhhahah MAKRESH UNE THASH EDHE ME LART UNE VETUM PER VETEN TIME PO FLAS UNE PENDIMIN NE GJO BATIC E ZBATIC NUK E FUTI ,PER GJERA TE PERDITSHME OSE GABIME TE VOGLA SI SHTI NE NJE KULEM TE PENDIMIT POR PRAP SE PRAP ESHTE E DREJT E GJODO PERSONI SE PER CILLIN SEND E MERR SI PENDIM E PER CILIN SEND SI GABIM OSE NDRYSHE GABIM THOJN QE EDHE FALET KURSE PENDIMI NJERIU KURR ASE QE E FAL E ASE QE JA FAL VETI E MU KETU PER MUE QENDRON DALLIMI:

hahaahahahahhhahahaahahhahahaahahahahahaahahahahah ahh

speci
07-07-09, 09:52
Kurrnjihere nuk beje diqka qe ja vlen per tu penduar

rafet llapjani
07-07-09, 09:53
Kurrnjihere nuk beje diqka qe ja vlen per tu penduar


O SPEC CAKE HE TY FARAT TU BAFSHIN KALAVESH AAHAHHAHAHAHAHAHAAHAH

speci
07-07-09, 09:57
ueeeeee po duart e forta i paske hahahahahaha

Peja-Boy
07-07-09, 10:54
Bash ne keto momente se hyna tek Politika :redface:

doGzona
07-07-09, 13:36
per ata te cilet kam bere me se shumti...!

Mos u pendo, edhe pse ndoshta sot te kan harruar ate te mire qe u ke be,Zoti nuk harron te mirat qe i ben!
Dhe une u ndihmova njerezve xhan,cka eshte me e keqja jan kthyer e kane thene te kunderten .

Idila
07-07-09, 13:42
Mos u pendo, edhe pse ndoshta sot te kan harruar ate te mire qe u ke be,Zoti nuk harron te mirat qe i ben!
Dhe une u ndihmova njerezve xhan,cka eshte me e keqja jan kthyer e kane thene te kunderten .
Shumė bukur, Zoti nuk harron, ndaj ju kisha lutur tė mos imitoni ata, por vazhdoni tė bėni mirė! :smile:

Luana
07-07-09, 14:11
Jo , nuk ma merr mendja

Qika^Me^Kule
09-07-09, 17:59
Po mendoj nje her tani tregoj...:redface:

shfletuesi_
09-07-09, 18:08
Njehere dhe ajo eshte qe fillova ta konsumoj internetin...

emine
10-07-09, 09:17
jo!!!

Estella
11-03-10, 01:35
Jo ...gati cdo gje bej me vetedije

Lapsi
11-03-10, 10:57
te gjithe bejme gabime, ai qe nuk pendohet eshte mizor

Domira
11-03-10, 12:02
Jo ne pergjithsi nuk e kam zakon mu pendu.

Oltiana1
11-03-10, 12:18
Po jam penduar , dhe nuk thonė kotė nganjėherė pendimi ėshtė pranvera e vetive tė mira

Lapsi
11-03-10, 12:19
Po jam penduar , dhe nuk thonė kotė nganjėherė pendimi ėshtė pranvera e vetive tė miraPajtohem me ty, ato qe nuk pendohen ju mungon dicka, jeshili i bukur pranveror

LABI
11-03-10, 13:43
S'e besoj qe ekziston nje person i tille me vetedije qe s'eshte i pajisur me pendesen (pershkak faktit te mangesise si qenie e tille )!

Po t'mbreteronte peferksionizmi dhe e "plotnuara' e perkryera ....Fjala, nocioni "ideal" me siguri ooo s'do ekzistonte , o s'do kishte nje kuptim (te pakten te percaktuar apo nenkuptuar ) !!

Albonita
05-09-10, 11:05
Po jam penduar shumeeeeee..se pse ja lash vellavit Auton te me vozite.

Per ket jam pendua shume edhe sdo ja fal vetes ket raste.

emine
05-09-10, 11:14
iha skan te njeme:biggrin: ma kure hypa maje dardhe e rashe e theva brite kurre sja fali vetit:P

Lapsi
05-09-10, 11:14
po, cdo dite- O Zot me fal

Antika
05-09-10, 11:36
Po qysh jo,frik bile :'(

AliSia
05-09-10, 15:55
Po 1 her, deri me tani jam penduar..!

Oltiana1
06-09-10, 09:36
Po jam penduar , nuk thonė kotė nganjėherė pendimi ėshtė pranvera e vetive tė mira

Prapė them po , sikur te postimi qė kam cituar mė herėt ...

murrizi
06-09-10, 09:47
Qe bash e kqyra a, gjitha kėto faqe qenkan bėrė kėtu pa mua (pa grremēin tim) :eek:
Jo, unė nuk jam penduar kurrė, pėr asgjė dhe pėr asnjė punė...
.

.


.


.


.


.qė e kam bėrė !

n'daqi mi ditė saktėsisht ?!
Jam i penduar pėr ato qė si kam bėrė !
(ndaj edhe ky shkrim kėtu, gati me harru mos me vu edhe unė firmen time ( apo siq ėshtė grremēi qė dėshmon qė sė paku njėher ke komentuar kėtė temė).

tipi engjellor
06-09-10, 11:17
Po jam penduar me ka ndodhe po me marre ate parsysh duhet shume keq mi pargjyku njerzit po duhet me marre mesim nga ato

AliSia
06-11-10, 20:50
Po 1 her, deri me tani jam penduar.. Por besoi se nuk kam ber gabim per kete Pendim..!!

Daglasi
06-11-10, 21:13
Po,esht gje normale qe njeriu gjate jetes ben gabime dhe pendohet.

murrizi
06-11-10, 21:40
Po.

dhe u bė mirė qė e kuptova qė jam penduar
.....

teutaA
06-11-10, 21:41
vetem per ate qe se kam be :smile:

YanYan
06-11-10, 21:53
Kjo teme po me kujton nje shkrim....:smile:

"Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te pazevendesueshem dhe kam harruar persona te paharrueshem. Kam vepruar sipas momentit, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e mendoja kurre se mund te zhgenjehesha, por dhe une kam zhgenjyer. Kam mbajtur dike mes kraheve te mi per ta mbrojtur, jam bere mik perjete. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme, kam dashuruar, me kane dashuruar, por edhe me kane refuzuar. Me kane dashuruar dhe nuk kam ditur si tua kthej dashurine. Kam bertitur dhe jam hedhur perpjete per kaq shume gezime, per kaq shume,,, Kam perjetuar dashurine e kam bere premtime te perjeteshme, por me eshte thyer zemra kaq e kaq here! Kam qare duke degjuar muzike e duke pare disa fotografi te mbushura me kujtime. Kam telefonuar thjesht per te degjuar nje ze. Jam dashuruar perseri me nje buzeqeshje. Kam besuar perseri me nostalgji dhe... kam pasur frike te humbas nje person shume te vecante ( te cilin kam perfunduar duke e humbur)... por kam mbijetuar! Dhe jetoj atoma! Dhe jeta , nuk me lodh! Dhe ti... nuk duhet te lodhesh nga jeta. JETO! Eshte mrekulli te perpiqesh me bindje, te perqafosh jeten dhe ta jetosh me pasion. Te humbesh me klas dhe te fitosh me guxim. Sepse bota i perket atij qe guxon!"

AliSia
09-11-10, 07:43
Po 1 her, deri me tani jam penduar.. Por besoi se nuk kam ber gabim per kete Pendim..!!

:frown::rolleyes::smile:

Qika^Me^Kule
09-11-10, 16:48
Nuk ka njeri qe nuk asht pendu.... te pakten Nje here......

Qika^Me^Kule
14-01-11, 20:57
Nuk ka njeri qe nuk asht pendu.... te pakten Nje here......

:frown::cool:

Hajra
11-08-11, 20:29
.......nuk me kujtohet,

Peja-Boy
11-08-11, 21:03
Pak po kur kam ber shume per ata qe sja vlejn ..

Buqja_ch
11-08-11, 22:00
.......nuk me kujtohet,


a harrove kur me takove ,,po nom kabllat me vete i pata .....nejse

... edhe une si ti o Pejaa

.

Peja-Boy
11-08-11, 22:02
a harrove kur me takove ,,po nom kabllat me vete i pata .....nejse

... edhe une si ti o Pejaa

.


Veqse ishin gjera Pozitive ne Jete edhe Pendimet se po mesojshe shume !!

Hajra
11-08-11, 22:02
a harrove kur me takove ,,po nom kabllat me vete i pata .....nejse

... edhe une si ti o Pejaa

.


....o ty kabllat macat ti hanshin he, hahahah...

lovely
11-08-11, 22:06
po........ :(

Buqja_ch
11-08-11, 22:06
....o ty kabllat macat ti hanshin he, hahahah...


veq ta kujtova diten thash mos po thu po nime kom harru ,,po ti je aq i mire e veq kesheee

Peja tybe e vertet a ... nom kum mbledh men

.

Hajra
11-08-11, 22:08
......drejt me thane moto e jetes time eshte jeto e mos u pendo, prandaj

winona
11-08-11, 22:29
..po,jam penduar disa here ....

LaCoStA
11-08-11, 23:14
Une mendoj se nuk ka njeri qe nuk eshte penduar ndonjeher per diqka ......... kjo nenkupton qe edhe une jam penduar ndonjeher per ndonje gje (veprim).....

LuLjaa
11-08-11, 23:28
Une mendoj se nuk ka njeri qe nuk eshte penduar ndonjeher per diqka ......... kjo nenkupton qe edhe une jam penduar ndonjeher per ndonje gje (veprim).....


.. qashtu o, qashtu o
edhe une po :smile:

LaCoStA
11-08-11, 23:32
.. qashtu o, qashtu o
edhe une po :smile:

Se lun topi kete pune, Sabile

LuLjaa
11-08-11, 23:37
Se lun topi kete pune, Sabile


Po edhe me dasht sun e lun kur e ki me drejt hahaaa

LaCoStA
11-08-11, 23:45
Po edhe me dasht sun e lun kur e ki me drejt hahaaa

Sipas mendimit tem, qashtu eshte :smile:

LuLjaa
11-08-11, 23:49
Sipas mendimit tem, qashtu eshte :smile:


Edhe temit, a e din se i kemi menimet e njejta :cool:

Qika^Me^Kule
12-08-11, 02:10
Njeriu i gjalle gabon.... andai e pamundur qe cdo njeri nuk pendohet te pakten nje here... qofte per gjera me te vogla !!

Oltiana1
12-08-11, 10:09
Po jam penduar ...

Pėr mua pendimi ėshtė pranvera e mirėsjelljės , ( tė gjithė gabojmė dhe tė gjithė pendohemi pėr diēka )

Hajra
12-08-11, 12:01
.......vetem tek Zoti pendohem,

emine
12-08-11, 16:36
sa u pendova:rolleyes:

tipi engjellor
12-08-11, 18:29
po jam penduar ....

vjeshta
12-08-11, 21:44
Ncuk ,s'me lėnė inati !

Hajra
12-08-11, 21:48
Ncuk ,s'me lėnė inati !


..hajde vjesht he ardhsh si vera, haha...

.....kurre nuk pendohem per asgje, nuk jetoi me pishman jo,

Jana
12-08-11, 21:53
...jam pendu qe kam flejt en gjum kur kam qen ne Kosov .....

vjeshta
12-08-11, 21:53
..hajde vjesht he ardhsh si vera, haha...

.....kurre nuk pendohem per asgje, nuk jetoi me pishman jo,

Lume Hajra qe gzohet per vjeshten si per veren !:biggrin:

Pendimi i pare eshte me nickun qe se kam ba Vera:tongue:

Hajra
12-08-11, 21:55
Lume Hajra qe gzohet per vjeshten si per veren !:biggrin:

Pendimi i pare eshte me nickun qe se kam ba Vera:tongue:


.......ma mire te kish nejt pranvera hahahah...

pershendetje ty, qeshtu neper terr hahah...

Hajra
12-08-11, 21:56
...jam pendu qe kam flejt en gjum kur kam qen ne Kosov .....


....qka bre a dojshe me nejt 24 or online a, hahah...

Jana
12-08-11, 21:59
....qka bre a dojshe me nejt 24 or online a, hahah...


..po bre pem dhimet koha qe kalu en gjum ...

vjeshta
12-08-11, 22:05
.......ma mire te kish nejt pranvera hahahah...

pershendetje ty, qeshtu neper terr hahah...

Pershendetje edhe ty ...mbane prap me u pendu !:biggrin:

Hajra
12-08-11, 22:06
Pershendetje edhe ty ...mbane prap me u pendu !:biggrin:


.....qy ti qysh me ban me u ndi keq kjo tash, hahahah... pse?

vjeshta
12-08-11, 22:10
.....qy ti qysh me ban me u ndi keq kjo tash, hahahah... pse?

Hhahhaaaaa ,veq mos u pendo .

Per nickun qe nuk thashe panvere de .:biggrin:

lovely
12-08-11, 22:10
ju dy ma nalt, du me jau ngreh vesht edhe mos me u pendu hiq :biggrin:

Hajra
12-08-11, 22:11
Hhahhaaaaa ,veq mos u pendo .

Per nickun qe nuk thashe panvere de .:biggrin:


.....ei hajt se emra kurr nuk ja lame veti, tjeret e kan pe obligim hahahah...

...une me u pendu kurr nuk pendohem veq pishman bahem ka ni here hahahah,,,

Jana
12-08-11, 22:13
ju dy ma nalt, du me jau ngreh vesht edhe mos me u pendu hiq :biggrin:


.... hahahahahhhaa ani je ma e madhe se une ...ki te drejt ...

te pershendes shum ...

lovely
12-08-11, 22:14
.... hahahahahhhaa ani je ma e madhe se une ...ki te drejt ...

te pershendes shum ...


nuk t thashe ty llutke, veq nashte hahahahaha

vjeshta
12-08-11, 22:14
ju dy ma nalt, du me jau ngreh vesht edhe mos me u pendu hiq :biggrin:

Veq tregom kur e ta bi nje gajbe .:biggrin:

lovely
12-08-11, 22:15
Veq tregom kur e ta bi nje gajbe .:biggrin:tutna mos po te duhet gajbja ty :biggrin:

Jana
12-08-11, 22:17
nuk t thashe ty llutke, veq nashte hahahahaha


hahahahahahahahhahahahahahaha ani llutke sha pi bjen ..

..ani po terhekna pra ...

...po qe u pendova sha thash ma heret hahahahaha

Hajra
12-08-11, 22:17
ju dy ma nalt, du me jau ngreh vesht edhe mos me u pendu hiq :biggrin:


...a e pate me mu? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
12-08-11, 22:18
...a e pate me mu? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifjo me Izetin hahahahahaha

lovely
12-08-11, 22:19
hahahahahahahahhahahahahahaha ani llutke sha pi bjen ..

..ani po terhekna pra ...

...po qe u pendova sha thash ma heret hahahahahallutke i bjen qisto shqip kukull :biggrin: