PDA

View Full Version : T'ja thuash... Mos t'ja thuash!


Estella
19-11-07, 22:59
Shpesh na ndodhe t'i themi gjerat pa menduar... Shpesh mendohemi dhe nuk e themi...

Une them: "T'ja thuash!" Thjeshte!

Me kujtohet nje citat i Jim Morrison:
"Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

Sipas jush?

Henori
20-11-07, 16:32
Per qka e ke fjalen zonje/zonjushe, une nuk jam ka kuptoj. Mendon per dashuri, bisnes apo .................

Pershendetje

Virti
20-11-07, 16:36
mire do ishte qe, se palu, titulli te ishte i shkruar si duhet! :biggrin:

Sy_kaltra
20-11-07, 18:20
Pershendetje...
Pse t`ja thuash kur ben pa ja then?
Pse mos t`ja thuash kur ke per tja then ?
Personalish jo veq pse mendoj por edhe ashtu veproj ,ate qka mendoj me ja than dikujt ,e mendoj mire e mire se ku do ti del fundi dhe si do ti del fundi ose me mir sja them hiq nese nuk jam e sigurt se paku 95% ne ate qe do tia them dikujt ( kuptohet asht fjala per te keqen ,sepse fjala keqe tingellon 20 her me teper se fjala e mire )...
Eshte edhe nji se te hedhesh fjal helmuese nga goja asht shum e leht,po te hedhesh mjalt eshte pak me e rend,mirpo prap se prap ndonje here me duket vetja shum e ulet me ket veti qe kame ,sepse sot po e jetojme nje kohe qe askush spo e bluan 2 her po pa e mbaru fjalen ti po ta kthen 3 fishin,e nganiher inatosem me veten pse nuk ja thash se e meritoi,mirpo pas nje kohe kur qetesohem prap se prap un ndjehem me mire se ai/ajo qe ma thot ,sepse un nuk ja thash ngase ai/ajo nuk e kishte te drejt te ma thoshte ate qe e tha,prandaj vjen nje kohe qe e vret ndergjegjja e tij/saj...

Mendim personal ..
Nga Sy_Kaltra.

gazi-de
28-11-07, 22:06
Ase nuk po i them..ase mos me thot............................!

selvija
28-11-07, 22:31
Pe lam hapur njeher ashtu....:cool:

LABI
28-11-07, 22:50
Shpesh na ndodhe t'i themi gjerat pa menduar... Shpesh mendohemi dhe nuk e themi...

Une them: "T'ja thuash!" Thjeshte!

Me kujtohet nje citat i Jim Morrison:
"Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

Sipas jush?

Natyrisht t'ja thuash ... Fjalet s'jane plumba .... :biggrin:

L~Nora
29-11-07, 19:40
Natyrisht t'ja thuash ... Fjalet s'jane plumba .... :biggrin:

Kaniher eshte mir met ra plumb a mi ra plumb:tongue:

Gjumashja
29-11-07, 20:02
mendoj qe para se t'ia thuash apo mos t'ia thuash duhesh tjesh i/e sigurte per vendimin qe merr. . . jo me bo masnej kili mili me i ra pishmon . . .

Pupi
29-11-07, 21:32
Shpesh na ndodhe t'i themi gjerat pa menduar... Shpesh mendohemi dhe nuk e themi...

Une them: "T'ja thuash!" Thjeshte!

Me kujtohet nje citat i Jim Morrison:
"Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

Sipas jush?

T'ja thuash, mos t'ja thuash.ėhmm!
Dardania.de~Zona e Argetimit~Kafja e Forumit~T'ja thuash-Mos t'ja thuash!?
Pasi qe jam adhurues i madhe i Gilit(Teksteve te Kengeve)http://de.youtube.com/watch?v=chruUNsPpiE at'her mendoj te ja thuash!
Por, po qe e menduar kur hirdherohemi me dike, neve pa dashur dhe me nje te vetmen fjale mund ta lendojm dike, ndoshta edhe per jete! ėhm? Mos t'ja thuash!

Lona
30-11-07, 11:18
T'ja thuash e lehtsojsh veten... mos t'ja thuash e ngarkojsh veten!

Breshka
23-04-08, 21:18
t'ja thuash fjala n'sy hallall po edhe qe nuk i pelqeu anes tjeter.

Virti
23-04-08, 21:21
qy qy, thuaja sa ma shpejt... :cool:

Domira
23-04-08, 22:09
Duhet t'ja thuash sepse eshte me mire se sa mos te thuhet kurre. Eshte edhe njerzore te thuhen gjerat...

SheTa
23-04-08, 23:37
T'ja thuash... Mos t'ja thuash! Ne fund Ja thash Po me Kushtoje shum ....

Nes ke per t'a thuash t'verten eshte ma mir te ja thuash dhe pse nes te kushton t'pakten ndergjen e ke t'paster dhe pse pendohesh .

Te mos t'ja thuash Eshte diqka ni barr qe mban ne vet eshte sikur ta genjshe ate person t'gjith kohen dhe shum ma keq ...

LuLjaa
23-04-08, 23:43
Thuni more thuni , shprehuni mos u tutni se keq me majt n'veti tybe ehe

Jana
23-04-08, 23:48
Me mir eshte t'ja thuash....
Sepse po s'ja thash se ze si pun te kryer...sepaku le ta din shka mendoj une.

Estella
23-04-08, 23:54
Thuni more thuni , shprehuni mos u tutni se keq me majt n'veti tybe ehe

Mire e ki ti lulja ,shume ma vshtir e kan ata qe s'shprehen

LuLjaa
23-04-08, 23:57
Estella op, normal se ma mire eshte mu shpreh at qe e ndin.....

Jana sa shkrimin e mire e paske :)

Estella
24-04-08, 12:09
Estella op, normal se ma mire eshte mu shpreh at qe e ndin.....

Jana sa shkrimin e mire e paske :)

un shume vshtir shprehna

LuLjaa
24-04-08, 12:30
un shume vshtir shprehna

Thujee moj thuje mos e maj ne veti se keq tybe :D

Qe si psh une, qe po du me dit diēka po s'po muj mi than ........ a eshte kjo a jo :)

Estella
24-04-08, 12:31
Thujee moj thuje mos e maj ne veti se keq tybe :D

Qe si psh une, qe po du me dit diēka po s'po muj mi than ........ a eshte kjo a jo :)

bash qajo asht luljaaa krejt si un edhe ti

LuLjaa
24-04-08, 12:34
Estella valla s'di bree, e di se ma mire eshte ēka t'kish em than,, po prap s'muj phii

Virti
26-04-08, 15:51
s'duhet lene asgje per neser... :cool:

Albonita
26-04-08, 15:53
s'duhet lene asgje per neser... :cool:


Ather mbase nuk po deshka me thuaj far marke i mban syzet ....


SE NJET SE KAM ME TE LESHUAR PA ME TRGUA ..!!


Aahhahaaa....

Virti
26-04-08, 15:54
Ather mbase nuk po deshka me thuaj far marke i mban syzet ....


SE NJET SE KAM ME TE LESHUAR PA ME TRGUA ..!!


Aahhahaaa....
Made in Kerpimeh. :cool:

LuLjaa
26-04-08, 15:58
Njeri qe don me marr vesh me 2 fjal merr s'ka nevoj me zgjat ( me than ) ma shume :P

Estella
28-04-08, 01:02
nganjher behet von edhe je pishmon pse sja ke then

LuLjaa
28-04-08, 01:05
Estella a t'kam than , thuje ēka t'kisha me than se von s'eshte kurr :P

°Avan_Turist°
28-04-08, 18:33
............ndoshta ėshtė herėt...................ndoshta do tė jetė vonė!:biggrin:

Albonita
06-05-08, 15:43
Ndoshta asht ma mire mos tja them hiq..................!

Linka_pz
06-05-08, 15:46
Ndoshta asht ma mire mos tja them hiq..................!

Une t`kisha propozu THUJA ,pse mos t`ja thuash ndoshta eshte me mire mos e mbaj ne vete !!!:smile:

Albonita
06-05-08, 15:50
Une t`kisha propozu THUJA ,pse mos t`ja thuash ndoshta eshte me mire mos e mbaj ne vete !!!:smile:


Flm per propozimin tend synesh...po ja une jam kesi lloj tipi se nuk ja tham leht as nje fjal dikuj ...!

LuLjaa
06-05-08, 15:51
Thuajeeeeeeeeee mos ngurrooo hahahahaaa hajt qite qprtttt

Linka_pz
06-05-08, 15:52
Flm per propozimin tend synesh...po ja une jam kesi lloj tipi se nuk ja tham leht as nje fjal dikuj ...!

Ahahahahah,po s`ja the ti ja thot dikush tjeter pastaj ......
,kohe e veshtire MIKE !

Albonita
06-05-08, 15:58
Ahahahahah,po s`ja the ti ja thot dikush tjeter pastaj ......
,kohe e veshtire MIKE !Aahhahha po tja thot... une mbes prapa kjo qe jam ....Koha e veshtir per ata qe nuk mendojn me larg ...se per mua jo se le te shkoj deri te ai moment .! hahahhah

°Avan_Turist°
06-05-08, 17:44
Thuaj si t'ja thuash, pa thėnė mos ja lė....!:biggrin:

Breshka
06-05-08, 18:09
thuaje n'sy po sju don kush m'sa mua qe jom direkte nuk em don tjeret http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:15
thuaje n'sy po sju don kush m'sa mua qe jom direkte nuk em don tjeret http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gifEdhe ty Breshka spo tė don askush a :tongue: Ma mirė thuaja nė sy , se pas shpinė tė ja thuash .......

Breshka
06-05-08, 18:18
Edhe ty Breshka spo tė don askush a Ma mirė thuaja nė sy , se pas shpinė tė ja thuash .......

pse as ty jo aaaa ?????:tongue:

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:28
pse as ty jo aaaa ?????:tongue:Ncuk askush hiq :tongue: i keq jam qy pėr atė spo mė dojn:mad:

°Avan_Turist°
18-05-08, 19:03
.................mvaret ndoshta se kupton,mos ja thuash s'ka asnjėher pėr me e kuptuar. :)

Estella
21-05-08, 14:23
Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

Breshka
23-05-08, 13:10
oh qka du me m'thon dikush nsy bre e jo mas shpine thujeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dreni30
23-05-08, 19:59
Ne dy mene mos u nis askund se nuk del rruga e vlefshme.

jadore
23-05-08, 20:29
ncuk ..
as mos gaboni ta thoni , mbajeni per veti ( perdrisa nuk eshte thene mbet ''pasurija juaj '' , e po e thate '' e morri era''...)

ps.
.. hahhahaha , duke u nisur qe cdo fjal e imja zakonisht deformohet ketu , pritet prej keti momenti invazion te thenash ..

Estella
26-05-08, 23:38
Natyrisht t'ja thuash ... Fjalet s'jane plumba .... :biggrin:

Nganjehr fjalet jan me te renda se plumbat

Estella
27-06-09, 00:01
Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

Ignis
27-06-09, 01:03
Diēka ky titull i temės mė kujton njė thėnie tė Hamlet: '' To be or not to be''

Gjithmonė kėtu ėshtė pyetja!!!

Zero Cool
27-06-09, 07:16
thuja... por mos ja thuaj...

Estella
25-09-09, 00:35
"Me mire pendohu qe ja ke thene se sa te pendohesh qe s'ja the kurre."

shfletuesi_
25-09-09, 11:02
E si te kupton ai / ajo pa ia then.

Te ja thuash pra.

Albonita
07-01-11, 19:38
Aaaaaaaaaaaaaaaa..Krejt more thujani ihaaaa ce si une sonte:eek: duroja shumee..vec kur ekspodoja jam shum e keqe .....snjo askon hiq!

Dushku
07-01-11, 19:40
.....ashtu si eshte.......veq per hater :)

Qika^Me^Kule
07-01-11, 20:19
.....ashtu si eshte.......veq per hater :biggrin::tongue:

Dushku
07-01-11, 20:21
.....se eshte koha e ndryshimeve..........terthorazi :biggrin:

Qika^Me^Kule
07-01-11, 20:24
......ce s'bannnn....:biggrin: ce ban....:tongue:

emine
07-01-11, 21:02
nje genjeshter,,,,ste dua me

Qika^Me^Kule
07-01-11, 21:04
..... Te verteten......... kurr genjeshtren....

turisti
07-01-11, 21:05
:biggrin: Guten apetit :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Hajra
07-01-11, 21:05
thuaja se te thote nuk me ke thane.

Albonita
07-01-11, 21:18
thuaja se te thote nuk me ke thane.

He de ashtu me Msusin ..thujaaaaaaaaaaaaaaaa breee:mad::biggrin:

Hajra
07-01-11, 21:21
He de ashtu me Msusin ..thujaaaaaaaaaaaaaaaa breee:mad::biggrin:

...a ban veq ti pi nja 2 redbullahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
07-01-11, 21:22
...a ban veq ti pi nja 2 redbullahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jo pie dy birra me mire se Red.. nuk te bejn asgje:biggrin:

Hajra
07-01-11, 21:25
Jo pie dy birra me mire se Red.. nuk te bejn asgje:biggrin:

2 redbulla me ka ni shishe wodka mrenahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
07-01-11, 21:27
2 redbulla me ka ni shishe wodka mrenahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifAi edhe ti tash koke ka don mu ba dras krejt deri se po ja thuash:biggrin:

emine
07-01-11, 21:29
He de ashtu me Msusin ..thujaaaaaaaaaaaaaaaa breee:mad::biggrin:
loqkum si te kam,,,,,ka je hupe kshtu hahhahahhahahh

Peja-Boy
07-01-11, 21:30
Ose thuaja ose mos ja Thuaj Qy !!

Hajra
07-01-11, 21:31
Ai edhe ti tash koke ka don mu ba dras krejt deri se po ja thuash:biggrin:

ndoshta me kishe ndihmu me me majt per dore mos me u rrzuhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
07-01-11, 21:31
loqkum si te kam,,,,,ka je hupe kshtu hahhahahhahahhMire Zema ....po ty ??.. jam hup ...de:redface: .... a nuk po she se ku jama...hahhahahahahha

Diana007
07-01-11, 21:32
2 redbulla me ka ni shishe wodka mrenahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Eh qe ma kujtove nje kohe ahahaahha kur isha e re :biggrin:

Albonita
07-01-11, 21:33
ndoshta me kishe ndihmu me me majt per dore mos me u rrzuhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nuk te kisha ndimue veq peer bese te shtymen edhe met perplas per tokee... se mos met njofte dashurija jote ....ahhahahhahahahhahhahahahhaahaaaaa

emine
07-01-11, 21:34
Mire Zema ....po ty ??.. jam hup ...de:redface: .... a nuk po she se ku jama...hahhahahahahha


jam ka shofe,,po hajredini mka trullu sonte hahhahahahhahhaahh

Hajra
07-01-11, 21:35
Nuk te kisha ndimue veq peer bese te shtymen edhe met perplas per tokee... se mos met njofte dashurija jote ....ahhahahhahahahhahhahahahhaahaaaaa

qfar zemre bujare hahahahah...

Albonita
07-01-11, 21:39
jam ka shofe,,po hajredini mka trullu sonte hahhahahahhahhaahh


Ky i trullavt ka hy ketu ..ce nga fellimi hahahahahhahhahahahha ( shaka )

Albonita
07-01-11, 21:40
qfar zemre bujare hahahahah...

Me dit far zemre kam valla bre nuk shenon me mua ...hahahahhahahahahaa

Peja-Boy
07-01-11, 21:43
Me dit far zemre kam valla bre nuk shenon me mua ...hahahahhahahahahaa


:rolleyes:Hahahahahhaahhaahahaha.......Long Dredheze krejt ,..

Albonita
07-01-11, 21:46
:rolleyes:Hahahahahhaahhaahahaha.......Long Dredheze krejt ,..


Aahahhahahahhahahahahhahaaaaa..Vdiqa per Babin ewww ..pse a ki kerku tia ..ei valla duhet ta thuash ..ahhahahahahhahahahahhaaaa

MemphiSx
07-01-11, 21:46
Mos ja thuj nese eshte e kaluar!

Hajra
07-01-11, 21:51
Me dit far zemre kam valla bre nuk shenon me mua ...hahahahhahahahahaa

http://www.eco-world.de/service/news/archiv/13361/rotes_herz.jpg

e dihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
07-01-11, 21:53
http://www.eco-world.de/service/news/archiv/13361/rotes_herz.jpg

e dihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Valla po tan kemi Zemer! e cekjo ne foto fare koka ?? ahahahhahahahahahahahahahahah

Peja-Boy
07-01-11, 22:03
Tja thuash si tja thuash, mos tja thuash si mos tja thuash ... Hyp se te vrava ,zbrit se te vrava !!

Peja-Boy
07-01-11, 22:04
Aahahhahahahhahahahahhahaaaaa..Vdiqa per Babin ewww ..pse a ki kerku tia ..ei valla duhet ta thuash ..ahhahahahahhahahahahhaaaa


Jo jo se kom kerku veq se jom kon Azil njo 2 vjet ne ate vend :P

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha....

Hajra
07-01-11, 22:05
Valla po tan kemi Zemer! e cekjo ne foto fare koka ?? ahahahhahahahahahahahahahahah

...kjo eshte zemra rezervhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
07-01-11, 22:07
Jo jo se kom kerku veq se jom kon Azil njo 2 vjet ne ate vend :P

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha....Aahahhahahahahhahahahahaaaa..... te perzuni poooooooooooo mire ta ka ber edhe ma kurr ski mu kthy Azil..ahhahahahahahahahahahhahaa Vdiqa

Peja-Boy
07-01-11, 22:08
Aahahhahahahahhahahahahaaaa..... te perzuni poooooooooooo mire ta ka ber edhe ma kurr ski mu kthy Azil..ahhahahahahahahahahahhahaa Vdiqa


Ja ma e kam Lebeslang verboten ... Verdamt noch mal !!!:frown:

Albonita
07-01-11, 22:09
...kjo eshte zemra rezervhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Pse a pasa Zemra ce rrin rezrva aaaaaaaaaaa:eek:

Albonita
07-01-11, 22:10
Ja ma e kam Lebeslang verboten ... Verdamt noch mal !!!:frown:


:biggrin:
Ika bre...se shum kam cesh !

Peja-Boy
07-01-11, 22:12
:biggrin:
Ika bre...se shum kam cesh !


Hhahaha ruju se pet shkon rrushi a qka je ak han en Kanalet e ujit e ski pshtim mo ...kur te mendosh keq :biggrin:

Ich Werdeeeeeeeeeeeeeeee imerrrrrrrrr Daaaaaaaaaa.........Pajtohesh ti apo jo mir ist egal !!

Albonita
07-01-11, 22:19
Hhahaha ruju se pet shkon rrushi a qka je ak han en Kanalet e ujit e ski pshtim mo ...kur te mendosh keq :biggrin:

Ich Werdeeeeeeeeeeeeeeee imerrrrrrrrr Daaaaaaaaaa.........Pajtohesh ti apo jo mir ist egal !!

Aahhahahahahahahahahahahahahahhaa................. ... Kikirika po ha e jo rrush valla oh aka Zot pe rmua sonte vdiqa bre hahahahahhahhahahahahhahaha ...ahahhahahahhahahahahhahahahahahahahaha
Ik po them se ma nuk shenoj !

Peja-Boy
07-01-11, 22:23
Aahhahahahahahahahahahahahahahhaa................. ... Kikirika po ha e jo rrush valla oh aka Zot pe rmua sonte vdiqa bre hahahahahhahhahahahahhahaha ...ahahhahahahhahahahahhahahahahahahahaha
Ik po them se ma nuk shenoj !

Hahahahahahaha Kuku a kikirika koke tu honger a ...ata met shku keq edhe ma te demshem se rrushi jane ....jon te demshem edhe per nervoz erotike :biggrin:

Kesh Mihone kesh tu ndalt fryma hoooo

Albonita
07-01-11, 22:27
Hahahahahahaha Kuku a kikirika koke tu honger a ...ata met shku keq edhe ma te demshem se rrushi jane ....jon te demshem edhe per nervoz erotike :biggrin:

Kesh Mihone kesh tu ndalt fryma hoooo


Aahhahahahahhahhahahhaaaaaaaaaa..

Ani ce nuk keshi ma se valla skan gjal Familja pa mua..e mos me nem se gjyna jam qy:mad:

Peja-Boy
07-01-11, 22:29
Aahhahahahahhahhahahhaaaaaaaaaa..

Ani ce nuk keshi ma se valla skan gjal Familja pa mua..e mos me nem se gjyna jam qy:mad:

Hahahahahah Jo jo kesh veq edhe njeher qysh e ke zakon ti,Hahhaahahahahahahaha Kiss ty Yll je !

tipi engjellor
07-01-11, 23:05
mora valla me ja tha qysh mos me ja tha qysh zor u ba

Gentiani
08-01-11, 11:03
... te ja thuash edhe ate ti tregosh, qe ka harruar ta tregoj edhe pjesen tjeter te tregimit (me qellim, ose munde te kete harruar nga 4-5 rreshta nga fillimi, mesi dhe para perfundimit :wink:)... per te qene i plote dhe korrekt tregimi ne formen e tij ! :wink:

Suelaa
08-01-11, 14:46
Lum ai ose ajo si asht pran meje ose ka kontakt,ose mjerai ose ajo/ se une ca asht me ja thane ja u them ne surrat fill, si per mire si per keq......:biggrin:

Dushku
08-01-11, 17:33
.....se dukesh bukur ne profil.............se te gjithe hapin profilin :tongue:

Qika^Me^Kule
09-01-11, 02:55
.....Cfare je......... ........Ate....ce se ka....!!

Qika^Me^Kule
01-02-11, 19:31
.....Cfare je......... ........Ate....ce se ka....!!
:wink:

lovely
01-02-11, 20:46
thueja rrumullak valla :P

Hajra
01-02-11, 20:56
...mos ia thuaj ndoshta eshte me mire

lovely
01-02-11, 20:59
une po thom* thashe* thueja :biggrin:

Albonita
01-02-11, 21:00
Thuaja... thuaja se me mire eshte direkt sy ne sy.

Elina
01-02-11, 21:04
une po thom* thashe* thueja :biggrin:Mos....se ndashta ngushtohet.....qite n'veti qysh te doket :tongue:

lovely
01-02-11, 21:06
Mos....se ndashta ngushtohet.....qite n'veti qysh te doket :tongue:une qka kom n zemer n shpirt n mushkni n bybrek krejt n tavoline i qes :biggrin:

Elina
01-02-11, 21:16
une qka kom n zemer n shpirt n mushkni n bybrek krejt n tavoline i qes :biggrin:T'ish kane Thaqi qitash me lexu ket postim....ani bybregt...Nanush...shtrejt kishe shku kshtu komplet :tongue:

AliSia
01-02-11, 21:17
..........Mos t'ja thuash! ....dhe te heshtim per cdo gje..!!

Hajra
01-02-11, 21:18
T'ish kane Thaqi qitash me lexu ket postim....ani bybregt...Nanush...shtrejt kishe shku kshtu komplet :tongue:


hahahahahahah.... mire e ke Elina veq nuk kish mujt me pagu thaqi garant.

Qika^Me^Kule
01-02-11, 21:25
...... Asht shum ma mir..... .................. Ate ce nuk e meriton...

tipi engjellor
01-02-11, 22:16
me mire thuaja le te bahet kjameti se mos me ja thane tani marak ka mundesi ne dy anet kehstu qe mos te shkojne gjerat ne heshtje

AliSia
02-02-11, 12:02
..........Mos t'ja thuash! ....dhe te heshtim per cdo gje..!!

Edhe pse mendoj qe nuk eshte mire te thuash ate qe te vjen nga mendja apo...!

Po nga njehere eshte mire te thuash...!!

Hajra
02-02-11, 12:06
....ne qoftese ti vlerson sinqeriteti thuaja gjithmon

Albonita
06-02-11, 09:30
Po ja them...Se ndoshta duhet te mendosh me pak dhe te veprosh me Shume!

Albonita
12-02-11, 13:09
TE shtiresh Indiferent dhe i matur...Kur nfakt mbrenda teje po vdes nga xhelozija :biggrin:

YanYan
12-02-11, 16:47
TE shtiresh Indiferent dhe i matur...Kur nfakt mbrenda teje po vdes nga xhelozija :biggrin:
Kurre nuk funksionon! :biggrin: Lovni more njerz e mos pritni kur e keni gjet personin e duhur se asht gjynah - 1 here ne jete vjen.

emine
12-02-11, 16:53
te mos thuash eshte forc eshte krenari ,per hir te vetvetes nuk duhet then asgje nje njeriu manjak,,,qofte as fjal fyese,,,

tipi engjellor
12-02-11, 17:21
valla u ba rrafsh kajher ndahs thuaj ndahs mos ja thuje kur e don e don kur se don kot

Albonita
12-02-11, 19:50
Kurre nuk funksionon! :biggrin: Lovni more njerz e mos pritni kur e keni gjet personin e duhur se asht gjynah - 1 here ne jete vjen.

Ahahahahahahaaaaa....tash vije ketu ku jam edhe e lovi...se nga larg po me xhelozon ..athere i befshin mire fjalet..se jan te sakta ce i shprehi:biggrin:


I Them Yan Yan!

Je dic e vecant ne FD..reflekton me shenime!

Dushku
19-06-11, 17:31
....krrejt me rend........pernjeher!:tongue::biggrin:

Kaqanikasja
19-06-11, 18:42
si ja thash si nuk ja thash njejt kurgjo nuk ndryshon

emine
19-06-11, 19:34
Ajo:te dua pa mase...Ai:te dua pa fund...Ajo:idiot...!po aty te rri mendja ty te fundi im...!

tipi engjellor
19-06-11, 20:49
Me pas kujna te ja them ja kisha thene edhe ate e kisha qit si tem kryesore ...po kujt te ja thuash more....

emine
24-06-11, 22:06
Mos t'ja thuash,,,,jeta tregon at qka ti se thua

VoOoglushja
24-06-11, 22:28
qe e do?.. po si dotapranoj?.... mos tja thuash....athereka qen gjtiha kot perqvar ke luftuar.

ritta
28-06-11, 12:06
... thuja se sbahet nami :)

Kaqanikasja
28-06-11, 12:08
tja them jo bre spo ja them hiq me mire

ritta
28-06-11, 12:10
tja them jo bre spo ja them hiq me mire

Thuja moj se rahatohesh :P :wink:

Kaqanikasja
28-06-11, 12:15
Thuja moj se rahatohesh :P :wink:


hahahaha jo jos e bohem me shum nervoz ahahha:smile:

ritta
28-06-11, 12:17
hahahaha jo jos e bohem me shum nervoz ahahha:smile:

...haha jo ski faj kumedit cka nenkupton masanej :P

Kaqanikasja
28-06-11, 12:24
...haha jo ski faj kumedit cka nenkupton masanej :P

hahahha per ate po e lo ate me ves qe spi tregoj le tmendon se qka kam dasht ti them sa e boj vehten nervoz aahahahahha

LuLjaa
28-06-11, 17:57
.... hiq s'po ja tham nashta plass keshtu ma shpejt :P

emine
28-06-11, 21:27
qa mi than kry qelikit,

tipi engjellor
29-06-11, 09:23
.....ooo skini qare pa ja thene se kersitni vet....hahahhahaah veq skuqeni po me duket sikur po ju shoh....syte xixa xixellonje hahahhaha

Kaqanikasja
29-06-11, 09:31
o jo jo se kam ndermend me ja than le te kup le te plas ehhehehehehhe

Virti
01-07-11, 14:30
ia kam thene! :cool:

Zero Cool
01-07-11, 17:27
hajt se pot tham :
mke knaq sot e hajt, hala jam ka keshi :smile:

Qika^Me^Kule
01-07-11, 17:33
T'ja thuash.... Do ishte me mir , por inati s'po len..... Mos t'ja thuash..... ate cka se meriton !!