PDA

View Full Version : Femra dhe mahskulli ideal!


Estella
19-11-07, 23:02
Dua te di nga femrat e forumit kush esht per ju mashkulli ideal dhe nga ju djema femra ideale...

Elina
19-11-07, 23:14
Dua te di nga femrat e forumit kush esht per ju mashkulli ideal dhe nga ju djema femra ideale...


Thojne qe nuk ka femer apo mashkull ideal,,,po ketu ne jeten virtuale mundesh me gjete sa te duash :tongue:
Avatari perfekt si pershembull,,,kshyr me sy e s'esht per ty :biggrin:
E fiuuu fiuuu gjana tjera :biggrin:

Sa me perket mu nuk e di se cili anetar kish me qene perfekt per mu ,,,se ta them te drejten nuk kam mendu per kete pune ...
Po si ti bi ne fije cili eshte kam me u lajmeru kendej pari :biggrin:

Ok? :-)))

Estella
19-11-07, 23:19
s'eshte fjala per F& M te forumit

valiii
19-11-07, 23:21
s'eshte fjala per F& M te forumit

Femra ose mashkulli ideal , si ne virtualitet qofte edhe ne realitet NUK EGZISTOJNE

Elina
19-11-07, 23:27
s'eshte fjala per F& M te forumit

Eh pra Estella une e paskem keqkuptu temen!!!:confused:

valiii
19-11-07, 23:48
Eh pra Estella une e paskem keqkuptu temen!!!:confused:


Hajt se s'ka dert ubu .....:cool:

Elina
20-11-07, 00:00
Hajt se s'ka dert ubu .....:cool:


E di qe nuk ka dert,po une pasi e pash qe tema ish hap tek kafja e forumit,,,nuk kesh qaq serioze ne postim :redface:


Pra sa per teme... edhe une mendoj qe nuk gjindet mashkull apo femer ideale...
Per mu kish mjaftu qe mashkulli te jet i thjeshte modest i sinqerte mbi te gjitha... edhe te ket pak bukuri ...si pershembull te jet si Keanu Reeves :biggrin:

Preshevar
20-11-07, 00:09
Qka po thuani ore ?... :confused:

Un vazhdoj duke besuar qe Femra Ideale egziston diku ! Edhe ajo eshte 1.

Amu se ku ?... veq Zoti e din !

Dua te di nga femrat e forumit kush esht per ju mashkulli ideal dhe nga ju djema femra ideale...


Eshte ajo qe me pranon dhe e pranoj ashtu siq jemi !!
Qfar Ideali me te mir po kerkoni ? :tongue:

aLbaChiCk
20-11-07, 00:15
Pasi qe vet jam Esmere ideali im eshte bjond , me sy te kaltert , i bukur , trup te bukur , me nder, me respekt , etj etj e si tha Preshevari dikund duhet me kon ama hala se kam gjet :biggrin: ( ani de me endrru nuk asht e ndalume) aahahahaha

valiii
20-11-07, 00:19
E di qe nuk ka dert,po une pasi e pash qe tema ish hap tek kafja e forumit,,,nuk kesh qaq serioze ne postim :redface:


Pra sa per teme... edhe une mendoj qe nuk gjindet mashkull apo femer ideale...
Per mu kish mjaftu qe mashkulli te jet i thjeshte modest i sinqerte mbi te gjitha... edhe te ket pak bukuri ...si pershembull te jet si Keanu Reeves :biggrin:

Shume po e degradoni ju kafen e forumit , nuk eshte kafja e forumit veq mu qaravesh/zgerdhi , po kafja kure pihet behet edhe muhabet serioz (tash te paragrafi i dyte pa temperament)

E nderuara Elina , posedoj te gjitha keto veti , por nuk i perngjaj Keanu Reevesit , jam perafersishte sikur Anthony Hopkins maturant kure ka qene .. tenderi mbetet i hapur deri ne shpalljen e pamvarsise ..

rafet llapjani
20-11-07, 00:24
Femra ideale per mue flokt brunet sy te kalter trup te gjat numrin e apangave 42 e ndershme e urt me dit me lue dekergjik edhe shah kanjeher nuk kish prish pun mshefaz nuk kom qef me lu duhet ne drit, shtiklla sbon me pas se jamo ne katun me ba muju ngul kun shtiklla ne lloq veq me tertaq duhet me nxirr nuk kam hespa me hargjue naft pa lidhje kulet duhet mi pas me llastik jo me iqkur se mun me ju lidh vegza e duhet me ja kput iqkurin aghaghaghaaghaghaghahgaghaghaghghaghaghghaghaagh

Elina
20-11-07, 00:29
Shume po e degradoni ju kafen e forumit , nuk eshte kafja e forumit veq mu qaravesh/zgerdhi , po kafja kure pihet behet edhe muhabet serioz (tash te paragrafi i dyte pa temperament)

E nderuara Elina , posedoj te gjitha keto veti , por nuk i perngjaj Keanu Reevesit , jam perafersishte sikur Anthony Hopkins maturant kure ka qene .. tenderi mbetet i hapur deri ne shpalljen e pamvarsise ..


Po ashtu eshte Vali,po une mendoj qe ketu tek kafja muhabeti shkon pak me ndyshe se pershembull tek diskutimet shoqerore!!!
Keshtu qe nuk eshte puna veq me u zgerdhi,,,po thjeshte i pergjigjemi temes pak me me humor...perata e pata fjalen.

Tash te paragrafi i dyte pa temperament :biggrin:

Nuk po me kutohet bre si ka mujte me qene Anthony Hopkins kur ka qene maturant veq besoj se nuk ka qene i keq a ? :biggrin: (shaka)

jadore
20-11-07, 00:36
Femra ideale per mue flokt brunet sy te kalter trup te gjat numrin e apangave 42 e ndershme e urt me dit me lue dekergjik edhe shah kanjeher nuk kish prish pun mshefaz nuk kom qef me lu duhet ne drit, shtiklla sbon me pas se jamo ne katun me ba muju ngul kun shtiklla ne lloq veq me tertaq duhet me nxirr nuk kam hespa me hargjue naft pa lidhje kulet duhet mi pas me llastik jo me iqkur se mun me ju lidh vegza e duhet me ja kput iqkurin aghaghaghaaghaghaghahgaghaghaghghaghaghghaghaagh

u terhjeka rafet-ooo ,kerkah nuk qenkam qe te jem ideale , peveq kritrit qe shtikllat fort nuk i praktikoj , po kjo pike nuk qone kandar,..larg ideales jam ,eu taksirat ..
te pershendes mik-ooo ,

vendasi
20-11-07, 00:41
Ska femer Ideale..vetem personaliteti i saje mundet me qen ideal....:biggrin:

rafet llapjani
20-11-07, 00:43
u terhjeka rafet-ooo ,kerkah nuk qenkam qe te jem ideale , peveq kritrit qe shtikllat fort nuk i praktikoj , po kjo pike nuk qone kandar,..larg ideales jam ,eu taksirat ..
te pershendes mik-ooo ,

ufffffffffff bre Jador marova se ideale te poshtra i kom hahahahahahahahahah

Te pershendes edhe ty mikesha ime po pres nashta pe han kush kit ideal po qysh po doket ideal koti kam pa mar parasysh tertaqin ekom kujna tikan hajde bujrum aghaghaghahgaghaghaghaghhaggaghghaghaghaghaghaghag h

Elina
20-11-07, 00:46
Rafet veq dogergjik nuk di me lujte se per tjerat mundem me thene qe po i plotesojsha 99% :biggrin:

valiii
20-11-07, 00:48
ufffffffffff bre Jador marova se ideale te poshtra i kom hahahahahahahahahah

Te pershendes edhe ty mikesha ime po pres nashta pe han kush kit ideal po qysh po doket ideal koti kam pa mar parasysh tertaqin ekom kujna tikan hajde bujrum aghaghaghahgaghaghaghaghhaggaghghaghaghaghaghaghag h

Rafet e kam une nje qike te dajes , krejt e mire eshte po opongat i mban 43-sh , a prish pune gjo ..... ahahahha

rafet llapjani
20-11-07, 00:51
Rafet e kam une nje qike te dajes , krejt e mire eshte po opongat i mban 43-sh , a prish pune gjo ..... ahahahha

ahahahah valiiiiiiiiii ufaaaaaaaaaaaaaaaa po qaso jom tu lyp se nuk guxojsha 43 me than thash mos nuk ka lind henez ani tirat kriterje a i plotson kule a ban aghaghaghaghaghaghghaghaghagh

rafet llapjani
20-11-07, 00:53
Rafet veq dogergjik nuk di me lujte se per tjerat mundem me thene qe po i plotesojsha 99% :biggrin:

Ufaaaaaaaaaaaaaaaaa 99% degorgjikun ta msoj kule a ban moj ahgaghahgaghaghaghaghaghaghgh e shtiklla a ban kalxom se perqindja mu rrit ma mire ty se qiken e dajs te valit ahgahgaghaghghaghahgaghaghaghahgaghaghghaghaghghag h

Elina
20-11-07, 00:59
Ufaaaaaaaaaaaaaaaaa 99% degorgjikun ta msoj kule a ban moj ahgaghahgaghaghaghaghaghaghgh e shtiklla a ban kalxom se perqindja mu rrit ma mire ty se qiken e dajs te valit ahgahgaghaghghaghahgaghaghaghahgaghaghghaghaghghag h


Kulet i baj vere dimen nuk i hjeku kurre :biggrin:
Shtiklla nuk ka shance me bajte se zgatna shume :biggrin:
Po besa se perpak me harru,,,floket i kam ngjyre kogja te qelt ,,,ishalla nuk prish pune a ? :biggrin:

valiii
20-11-07, 01:01
ahahahah valiiiiiiiiii ufaaaaaaaaaaaaaaaa po qaso jom tu lyp se nuk guxojsha 43 me than thash mos nuk ka lind henez ani tirat kriterje a i plotson kule a ban aghaghaghaghaghaghghaghaghagh

Ahahahahah jo kule jo valla , po qasi far hellonkash ( qe po bahen qetash me ni blluze nder kuka ) , edhe pe mbulojne trapin e mramt , tjerat i ploteson vetem se e ka ni behone .. ta tregoj tjeter here se po me vjen marre ktu ...

jadore
20-11-07, 01:02
Kulet i baj vere dimen nuk i hjeku kurre :biggrin:
Shtiklla nuk ka shance me bajte se zgatna shume :biggrin:
Po besa se perpak me harru,,,floket i kam ngjyre kogja te qelt ,,,ishalla nuk prish pune a ? :biggrin:


nuk prish pune jo Eline , nje te shtyne duke intervenuar tek Rafeti ta japim edhe ne, edhe ra cika e dajes valit prej formes , jo per tjeter po me te njofshem shkojne krejt punet..

rafet llapjani
20-11-07, 01:04
Kulet i baj vere dimen nuk i hjeku kurre :biggrin:
Shtiklla nuk ka shance me bajte se zgatna shume :biggrin:
Po besa se perpak me harru,,,floket i kam ngjyre kogja te qelt ,,,ishalla nuk prish pune a ? :biggrin:

Jo i ndryshojm pak te flizelka me kan turkis ahhahahahahahahahha

e mire shum qe sban shtiklla ti dha nje par qizme ramisadikut ose krimke qysh dush ahahahaahahaha

e numrin e apanga sa e kie a bon me dit ??

kulet me iqkur apo me llastik i ban se edhe qita du me dit aghaghaghaghaghaghaghaghhaghaghaghghaghaaghagh

rafet llapjani
20-11-07, 01:28
Ahahahahah jo kule jo valla , po qasi far hellonkash ( qe po bahen qetash me ni blluze nder kuka ) , edhe pe mbulojne trapin e mramt , tjerat i ploteson vetem se e ka ni behone .. ta tregoj tjeter here se po me vjen marre ktu ...

ahahahah vali jo kallxom qitu se don mem prish pun me elinen kjo te koka sagllam 99% krejt orginall , u po ni me vali trapin e mara a e ka ne ballansim apo mos duhet naj regllazh aghaghaaghaghaghghaghaghaghahgghaghaghghaghhgahagh ghaghaghaghaghaghghaghaghagh

LuLjaa
20-11-07, 01:34
shihhh shihhhh ......

valiii
20-11-07, 01:36
ahahahah vali jo kallxom qitu se don mem prish pun me elinen kjo te koka sagllam 99% krejt orginall , u po ni me vali trapin e mara a e ka ne ballansim apo mos duhet naj regllazh aghaghaaghaghaghghaghaghaghahgghaghaghghaghhgahagh ghaghaghaghaghaghghaghaghagh

Ahahahahhaah , jo jo ne ballansim e ka mos ki gajle vetem se behonen e vetme e ka se kure pordh ajo na tone gezohem pa mase , se shume i vjen era gojes ahahahahahahah.

rafet llapjani
20-11-07, 01:41
Ahahahahhaah , jo jo ne ballansim e ka mos ki gajle vetem se behonen e vetme e ka se kure pordh ajo na tone gezohem pa mase , se shume i vjen era gojes ahahahahahahah.

aahahahahahah vali jo hiq spo bojka une pordhaqe sjom tu lyp e ju gzonu hala e ishalla kurr pordh si nal e ju jetni veq te gzum ahahahhahhahhahhahahahahahahahh
Lule a i plotson ti kushte e le ti shihhhh shihhhhhhhhh cka i ke ti punt hajde kallxom nashta i plotson kushte se vali deshti me ma dhan nje pordhaqe ahahahahhahaahhahahhaha

Lona
20-11-07, 10:49
hahahahahahaa Ideale ne kohen e sotme me Kule , e Ideal si ishte.!!:biggrin:

Dukagjinas_i
20-11-07, 11:01
hahahahahahaa Ideale ne kohen e sotme me Kule , e Ideal si ishte.!!:biggrin:
...me tirqi e jatagan ,plis t'bardhe e shall +mustaqe vesh e n'vesh

Flori-88
21-11-07, 11:30
...me tirqi e jatagan ,plis t'bardhe e shall +mustaqe vesh e n'vesheuuuuuuu hallall te koft dukagjinas kallxoj ktyne qysh eshte burri ideal ........veq ke harru opangat me ja mbath se tash ftoht e na merdhihet hehehe ,,,

^katunari^
21-11-07, 11:34
Ska ma asi, veq une jam pej mashkujve - hahahhh

Dukagjinas_i
21-11-07, 12:25
Ska ma asi, veq une jam pej mashkujve - hahahhh
per ty e kam pas fjalen...

turisti
21-11-07, 12:39
IDEALE,hmmmmmm, :biggrin: ndoshta eshte - MINIMUMI- -i deshirave tona !!!!!!! :biggrin:

LABI
21-11-07, 20:17
Dua te di nga femrat e forumit kush esht per ju mashkulli ideal dhe nga ju djema femra ideale...

Femra ideale eshte ajo femer qe e dine se mashkulli ideal nuk ekziston ; dhe anasjelltas:
Mashkull ideal eshte ai mashkull qe e dine se femra ideale nuk ekziston .

vjeshta
19-01-08, 01:03
Mashkulli ideal eshte ai kur mundet te qendroj ne qdo skaj te botes ,por qendron prane saj sepse jeta me te eshte me e bukurė .(marre nga nje filem )

gazi-de
21-02-08, 21:07
Nese ja qelloni se qka kane te perbashket femrat ideale dhe dinozaurat,besoj se gjeni a ka a jo femra ideale:biggrin:

selvija
21-02-08, 22:07
Per mu po thojn bre sdi asht e vertet,,,???:wink:

Elina
11-04-08, 18:29
Mbasi tema eshte tek kafja e forumit …nuk po nisi me filozofu qysh nuk ka kun as mashkull e as femer ideale,,,se kuptohet qe nuk ka :tongue:
Po ashtu qysh e paramendoj une nje mashkull ideal …po I bjen diqysh si me tana te mirat :biggrin:
Per mu ideal nje mashkull kish me qene:
1. Te jete I bukur
2. I gjate me trup,mundesisht te ket trup sportisti
3. Zeshkan , syte e kalter ,me nje quk ne mjekerr :biggrin:
4. Te dije ti respektoj te tjeret
5. Te din te sillet me shoqeri…ashtu siq e kerkon vendi
6. Te jete me humor te mire
7. I embel
8. I menqem
9. Romantik
10.Njeri qe din te dashuroje pa lajka
11.Njeri qe nuk ja mban vetes lart…me nje fjale te jete I thjeshte
12.Te kete nje kariere te sukseseshme
13.Te jete I pasun
14.I kulturuar
15.Njeri qe nuk merret me droge,alcohol,bixhoz
16.Besa qe din kogja si shpesh te me beje surpriza te kendeshme :tongue:
Etj…etj….etj…etj….etj…..

emine
11-04-08, 20:15
Mbasi tema eshte tek kafja e forumit …nuk po nisi me filozofu qysh nuk ka kun as mashkull e as femer ideale,,,se kuptohet qe nuk ka :tongue:
Po ashtu qysh e paramendoj une nje mashkull ideal …po I bjen diqysh si me tana te mirat :biggrin:
Per mu ideal nje mashkull kish me qene:
1. Te jete I bukur
2. I gjate me trup,mundesisht te ket trup sportisti
3. Zeshkan , syte e kalter ,me nje quk ne mjekerr :biggrin:
4. Te dije ti respektoj te tjeret
5. Te din te sillet me shoqeri…ashtu siq e kerkon vendi
6. Te jete me humor te mire
7. I embel
8. I menqem
9. Romantik
10.Njeri qe din te dashuroje pa lajka
11.Njeri qe nuk ja mban vetes lart…me nje fjale te jete I thjeshte
12.Te kete nje kariere te sukseseshme
13.Te jete I pasun
14.I kulturuar
15.Njeri qe nuk merret me droge,alcohol,bixhoz
16.Besa qe din kogja si shpesh te me beje surpriza te kendeshme :tongue:
Etj…etj….etj…etj….etj…..


po femra a duhet mi pltsu kto kushte?apo veq meshkujte me i pas gjitha(elina e gjan hiqgj mos u merzit )veq duhesh me prt derisa te marohet:P

emine
11-04-08, 20:19
qe din em livru arat,me prashit bashqet,me kullot dhent,me mjel lopte,musteqet vesh envesh,etj etj .......

jo breh ma te mir jan qata me behane ,e ke padhimbte ,me e pas ideal a di s ate dhimbet e kqyre si syte e ballit,kshtu malli pa dhimte qendron ma shum(me te nime):P

Oqeani
11-04-08, 20:22
Ajo qe din me i mbjele LOPET ..........

lovely
11-04-08, 20:33
Hmmmm.....

1. jo xheloz
2. jo me i dashte grat e huja (dmth une xheloze) :biggrin:
3. qerkuz :biggrin:
4. tolerant
5. babe i mire
6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) :biggrin:
7. me ma dit vleren, me ma cmu punen qe e boj, me ma dit rendesine
8. komunikues
9. i kthjellt n kry, shpate krejt
10. me kuvendue qysh e lyp vendi (i mencur)


hajt se boll nihere te kqyrum a po lajmrohet kush :biggrin:

Dardan Kastrati
11-04-08, 20:38
Hmmmm.....

1. jo xheloz
2. jo me i dashte grat e huja (dmth une xheloze) :biggrin:
3. qerkuz :biggrin:
4. tolerant
5. babe i mire
6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) :biggrin:
7. me ma dit vleren, me ma cmu punen qe e boj, me ma dit rendesine
8. komunikues
9. i kthjellt n kry, shpate krejt
10. me kuvendue qysh e lyp vendi (i mencur)


hajt se boll nihere te kqyrum a po lajmrohet kush :biggrin:
Pse a nuk i kam unė tė gjitha kėto qė po lyp prap a ahahahahahaahahaah

Oqeani
11-04-08, 20:38
Hmmmm.....

1. jo xheloz
2. jo me i dashte grat e huja (dmth une xheloze) :biggrin:
3. qerkuz :biggrin:
4. tolerant
5. babe i mire
6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) :biggrin:
7. me ma dit vleren, me ma cmu punen qe e boj, me ma dit rendesine
8. komunikues
9. i kthjellt n kry, shpate krejt
10. me kuvendue qysh e lyp vendi (i mencur)


hajt se boll nihere te kqyrum a po lajmrohet kush :biggrin:


Shume konkurs i rende, sidomos pika n° 2 ( a kalohet jeta me nje grua )

Dardan Kastrati
11-04-08, 20:40
qe din em livru arat,me prashit bashqet,me kullot dhent,me mjel lopte,musteqet vesh envesh,etj etj .......

jo breh ma te mir jan qata me behane ,e ke padhimbte ,me e pas ideal a di s ate dhimbet e kqyre si syte e ballit,kshtu malli pa dhimte qendron ma shum(me te nime):P
JA qetu mirė ja ke qellu gjysen e kėtyre tiparėve qė i ke thanė ti i kam unė :biggrin: :biggrin:

lovely
11-04-08, 20:41
Shume konkurs i rende, sidomos pika n° 2 ( a kalohet jeta me nje grua )

allahile? kush ke tu fol me ty bre mas pari??? :biggrin:

mos dash valla rri pra ton jeten kush t bon sevap me ta dhane.... :redface:

lovely
11-04-08, 20:42
Pse a nuk i kam unė tė gjitha kėto qė po lyp prap a ahahahahahaahahaah


a e lexove a? tash e din qysh duhet me kan :biggrin:

lovely
11-04-08, 20:43
JA qetu mirė ja ke qellu gjysen e kėtyre tiparėve qė i ke thanė ti i kam unė :biggrin: :biggrin:


qy qy., qka je kah lyp more ti ktu...?? ec atje se i jemi je, bre ty dreqnit t hifshin :tongue: :biggrin:

Dardan Kastrati
11-04-08, 20:46
a e lexove a? tash e din qysh duhet me kan :biggrin:
Ja e kam ditė krejt ēka tė nevojitet ty aahahahhahahahahah

Oqeani
11-04-08, 20:47
allahile? kush ke tu fol me ty bre mas pari??? :biggrin:

mos dash valla rri pra ton jeten kush t bon sevap me ta dhane.... :redface:

E kam qite pshqirin ....

Elina
11-04-08, 21:02
po femra a duhet mi pltsu kto kushte?apo veq meshkujte me i pas gjitha(elina e gjan hiqgj mos u merzit )veq duhesh me prt derisa te marohet:P

Per femra a duhet me i plotesu keto kushte a jo...le te shkruajne mashkujt :biggrin:

Edhe dicka Emine...thojne nje fjale : Imagjinata nuk ka kufi :tongue:
hyyyyy ...

Mu kujtu nje fjale e nje vajze shume te menqme qe e takova para dy dite....me tha kurr vetes mos i thuaj baksuz se jetes nuk i dihet ...!!!
E une kam vendose vetes veq mire me i njelle,,, ndashta mos po me bjen ne duar dicka si qat tipin qe e kam paramendu :biggrin:

emine
11-04-08, 21:04
Per femra a duhet me i plotesu keto kushte a jo...le te shkruajne mashkujt :biggrin:

Edhe dicka Emine...thojne nje fjale : Imagjinata nuk ka kufi :tongue:
hyyyyy ...

Mu kujtu nje fjale e nje vajze shume te menqme qe e takova para dy dite....me tha kurr vetes mos i thuaj baksuz se jetes nuk i dihet ...!!!
E une kam vendose vetes veq mire me i njelle,,, ndashta mos po me bjen ne duar dicka si qat tipin qe e kam paramendu :biggrin:

po sis ska qare,,,valla shkamin mun ta nxojne a nafaken sun ta merr kerkush;) uroi qe te kesh cdo te mire ne te ardhmen(ajo ke veq shaka)....

Elina
11-04-08, 21:06
po sis ska qare,,,valla shkamin mun ta nxojne a nafaken sun ta merr kerkush;) uroi qe te kesh cdo te mire ne te ardhmen(ajo ke veq shaka)....

Te faleminderit...
Uroj edhe per ty gjitha te mirat ,,, edhe e kam nje te mire qe shakane e kuptoj mos ta ndine :wink:

rafet llapjani
12-04-08, 14:04
Hmmmm.....

1. jo xheloz
2. jo me i dashte grat e huja (dmth une xheloze) :biggrin:
3. qerkuz :biggrin:
4. tolerant
5. babe i mire
6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) :biggrin:
7. me ma dit vleren, me ma cmu punen qe e boj, me ma dit rendesine
8. komunikues
9. i kthjellt n kry, shpate krejt
10. me kuvendue qysh e lyp vendi (i mencur)


hajt se boll nihere te kqyrum a po lajmrohet kush :biggrin:


hahahahha pak po lypshe hahhaahhaha ufffff ufffffff po konkurs te let paske

6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) numri 6 aleija dy paragrafi tre fort ma rrok qet kusht me sy mshel ta plotsoj ahgahgahgahgahgahgahgahgahgahga

lovely
12-04-08, 16:56
hahahahha pak po lypshe hahhaahhaha ufffff ufffffff po konkurs te let paske

6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet) numri 6 aleija dy paragrafi tre fort ma rrok qet kusht me sy mshel ta plotsoj ahgahgahgahgahgahgahgahgahgahgadmth veq qato e paske ti a??

tybe paragraf i forte osht amo shume po t mungojkan Rafetoo.. nc.....:biggrin:

Cia-Ferizaj
12-04-08, 21:07
lovely a sjam un mashkulli ideal per ty a ?

lovely
12-04-08, 21:09
lovely a sjam un mashkulli ideal per ty a ?


per qka po mvet mu ej?? hahahahahahahahaahahahahahahahahahahaaaa

a hala s t dul nafake oj qyqe a?? hahahahahahaahahahahahahaa

Cia-Ferizaj
12-04-08, 21:11
pse a femra ideale me nafak po shkojka a .........

Virti
12-04-08, 21:45
Wie sieht die ideale Frau aus?
Mit 'ner Titte am Rücken, damit man auch beim Tanzen beschäftigt bleibt.
:biggrin:

Naki
14-04-08, 18:02
Hmmmm.....

1. jo xheloz
2. jo me i dashte grat e huja (dmth une xheloze)
3. qerkuz
4. tolerant
5. babe i mire
6. burre i mire (n pune t shpise edhe n krevet)
7. me ma dit vleren, me ma cmu punen qe e boj, me ma dit rendesine
8. komunikues
9. i kthjellt n kry, shpate krejt
10. me kuvendue qysh e lyp vendi (i mencur)


hajt se boll nihere te kqyrum a po lajmrohet kush :biggrin:


Sa zgjatė konkursi:cool:

Naki
14-04-08, 18:07
Mbasi tema eshte tek kafja e forumit …nuk po nisi me filozofu qysh nuk ka kun as mashkull e as femer ideale,,,se kuptohet qe nuk ka :tongue:
Po ashtu qysh e paramendoj une nje mashkull ideal …po I bjen diqysh si me tana te mirat :biggrin:
Per mu ideal nje mashkull kish me qene:
1. Te jete I bukur
2. I gjate me trup,mundesisht te ket trup sportisti
3. Zeshkan , syte e kalter ,me nje quk ne mjekerr :biggrin:
4. Te dije ti respektoj te tjeret
5. Te din te sillet me shoqeri…ashtu siq e kerkon vendi
6. Te jete me humor te mire
7. I embel
8. I menqem
9. Romantik
10.Njeri qe din te dashuroje pa lajka
11.Njeri qe nuk ja mban vetes lart…me nje fjale te jete I thjeshte
12.Te kete nje kariere te sukseseshme
13.Te jete I pasun
14.I kulturuar
15.Njeri qe nuk merret me droge,alcohol,bixhoz
16.Besa qe din kogja si shpesh te me beje surpriza te kendeshme :tongue:
Etj…etj….etj…etj….etj…..

Njė pėrshkrim i mirė,ku na mbeten subjektet qė nuk lajmėrohen!

Linka_pz
14-04-08, 18:14
Per mua Mashkulli ideal duhet te jete keshtu

I edukuar
I shkolluar
I bukur mesatar (veq mos me qene besharet ),
I pasur mesatar
Romantik po (sikur une )
Te jete pak me shume tip sportiv etj , etj .


S`po kerkoj shume APO ?!!

jadore
14-04-08, 18:14
Njė pėrshkrim i mirė,ku na mbeten subjektet qė nuk lajmėrohen!

hahahah , as qe egzistojne si duket keto subjekte ..
( perndryshe ;do ndodhnin mrekullite ...hahahah)

jadore
14-04-08, 18:17
Per mua Mashkulli ideal duhet te jete keshtu

I edukuar
I shkolluar
I bukur mesatar (veq mos me qene besharet ),
I pasur mesatar
Romantik po (sikur une )
Te jete pak me shume tip sportiv etj , etj ., hahahaha .. edhe ti tjetra ktheju realitetit ....
.. jo me fal , kerkesat tua qenken me reale .. argtim te mire pra..
ps.
deshiren e elines e kemi me problem ..

Linka_pz
14-04-08, 18:27
, hahahaha .. edhe ti tjetra ktheju realitetit ....
.. jo me fal , kerkesat tua qenken me reale .. argtim te mire pra..
ps.
deshiren e elines e kemi me problem ..


Ahahhahaha,O ne realitet jam une ,s`kam ku vete me ....

Po nuk kisha kushedi cfare kerkesash MOJ .

lovely
14-04-08, 21:27
Sa zgjatė konkursi:cool:

nje jave...hahahahahahahahahahahaahahah

hiqi syzat se po rrxohesh :tongue: :biggrin:

selvija
14-04-08, 21:58
Me qen i sert...qe ma sill gishtin:wink:
azgan taman si burr me musteqe,,
me qen i forte romantik me qirinje si del hana
jo i bukur veq as shum i shumtum skam qef askush tma shikoj veq per vete ta kem
qe i paramendon disa gjera behet me agresiv..:biggrin:
qe merret me ushtrime te ket trupin gure...:wink:

u ka shum sende qe kerkoj tjera...:wink:

Naki
19-04-08, 19:56
Me qen i sert...qe ma sill gishtin
azgan taman si burr me musteqe,,
me qen i forte romantik me qirinje si del hana
jo i bukur veq as shum i shumtum skam qef askush tma shikoj veq per vete ta kem
qe i paramendon disa gjera behet me agresiv..
qe merret me ushtrime te ket trupin gure...

u ka shum sende qe kerkoj tjera...

Tender i shtirė koka haaaaaaaaaa,Ishalla del nafaka haaaaaaaaa:biggrin:

selvija
19-04-08, 20:01
Tender i shtirė koka haaaaaaaaaa,Ishalla del nafaka haaaaaaaaa:biggrin:Po thue aaa ishalla bre,,,se hmmm hahahaha si ti qeshtu de,,,:biggrin:

Estella
22-04-08, 00:18
Mashkulli ideal duhet t'jet i sinqiret

Agolli
22-04-08, 00:23
Femra ideale, duhet t'kete pare/te holla/ per t'i ble idét e mia dhe idealin/idealitetin/ tim! :biggrin:

Domira
22-04-08, 00:29
Mashkulli ideal sipas mendimit tim duhet te jete i guximshem, i drejte dhe i sinqerte.

Elina
22-04-08, 21:29
hahahah , as qe egzistojne si duket keto subjekte ..
( perndryshe ;do ndodhnin mrekullite ...hahahah)

Ah bre Jadore... qe mi ke hupe shpresat krejt....:frown:
Ani une gjynahja tuj mendu qe po me del nje qasifar nafake :tongue: :biggrin:

LABI
22-04-08, 22:30
As per se afermi s'ju afrohem kritereve (s'i permbushi) te renditura ne listat e prezentuara me lart !!

Mendoj qe keto kritere mund t'i plotesojne vetem personazhet e imagjinuara qe prezentohen , promovohen neper filmat e kinematografive te Hoolliwood-it .

Keto kritere mendoj qe me shume jane te shytura , te ushqyera nga konstruktet , idete , imazhet e prezentuara neper ekranet e INDUSTRIVE TE MEDHA TE FILMIT gje qe t'jep tekuptosh qe as vete artistet qe angazhohen neper projekte filmike me keto role- personazhe nuk jane as per se afermi me ato cilesi dhe atribute ne jeten e perditshme ; ESHTE THJESHT FILM ......


MR dhe MISS perefect nuk ekzistojn ..... :eek:

Estella
22-04-08, 22:52
As per se afermi s'ju afrohem kritereve (s'i permbushi) te renditura ne listat e prezentuara me lart !!

Mendoj qe keto kritere mund t'i plotesojne vetem personazhet e imagjinuara qe prezentohen , promovohen neper filmat e kinematografive te Hoolliwood-it .

Keto kritere mendoj qe me shume jane te shytura , te ushqyera nga konstruktet , idete , imazhet e prezentuara neper ekranet e INDUSTRIVE TE MEDHA TE FILMIT gje qe t'jep tekuptosh qe as vete artistet qe angazhohen neper projekte filmike me keto role- personazhe nuk jane as per se afermi me ato cilesi dhe atribute ne jeten e perditshme ; ESHTE THJESHT FILM ......


MR dhe MISS perefect nuk ekzistojn ..... :eek:

shume bukur e ke thene:smile:

LABI
22-04-08, 23:35
shume bukur e ke thene:smile:


Kifle te holliwoodit hesappi... DUhet me zbrite ne toke dhe m'i preke sendet me tru ... Kush eshte ai budalle qe s 'ja deshiron te miren vetes... Happy and-at dhe HARMONINE ABSOLUTE (perfekte) MUND TA GJESH VETEM NEPER PORTRETIZIMET E FILMAVE .... JETA AQ LEHET DHE AQ THJESHT PER TE SHPJEGUAR (me nje film 2 oresh ) :biggrin:

gertaa
02-05-08, 20:25
kur ta gjoni kallxoni

Estella
14-06-08, 17:03
http://file1.carookee.com/forum/Albania/16/file/3046118/waiting.jpg?w

:P :P :P

iliryan
14-06-08, 17:08
Adami dhe Eva
Romeo dhe Julieta
.......................... ti qenke si femen po mashkull ideal nuk gjeta

>>{SpOnGeBoB}<<
14-06-08, 22:57
leje krejt se nuk ka.

Oj ti Estello e qka pi bjen qekjo fjala qe e ki shkrujt mahskulli edhe qekjo carooke diqyshna mos ki dasht me shkrujten ma shkuli !!!!!!!!!!!

LuLjaa
14-06-08, 23:55
leje krejt se nuk ka.

Oj ti Estello e qka pi bjen qekjo fjala qe e ki shkrujt mahskulli edhe qekjo carooke diqyshna mos ki dasht me shkrujten ma shkuli !!!!!!!!!!!

Shume i mire ishe per korigjime ti ilazz :P

Penelope
15-11-08, 18:42
Dikur kam besu qe ekziston diqka qe spaku i afrohet ideales, por tash ma jo. Nuk mendoj se ka njeri perfekt. Ideale muj me qujte atehere kur dy persona duhen por edhe kane aftesi me mbajte nje lidhje,pra ja arrijne me ba kompromise, me qene per njeri tjetrin aty, thjeshte me dijte me menagju ate lidhje, me mbajte ne jete, edhe mi tejkalu se bashku sfidat. kjo osht per mua IDEALE. Sepse vetem ndjenjat nuk mjaftojne, nese perditshmeria nuk mund te kalohet ne harmoni, besoj qe edhe ato ndjenja me kohe humbin dhe nuk mbetet asgje.

Estella
01-12-08, 20:07
Kifle te holliwoodit hesappi... DUhet me zbrite ne toke dhe m'i preke sendet me tru ... Kush eshte ai budalle qe s 'ja deshiron te miren vetes... Happy and-at dhe HARMONINE ABSOLUTE (perfekte) MUND TA GJESH VETEM NEPER PORTRETIZIMET E FILMAVE .... JETA AQ LEHET DHE AQ THJESHT PER TE SHPJEGUAR (me nje film 2 oresh ) :biggrin:

asjtu eshte LABI:wink:

Estella
17-11-09, 22:47
emine mos ke me shtu najsen reth kesaj teme ti aahah pres me qef mendimin tend

Lapsi
18-11-09, 09:48
Djali ideal eshte per 4 gra
vajza ideale per nje katund :P

Idila
18-11-09, 09:53
Mashkull ideal ėshtė ai qė mendon se femėr ideale nuk ekziston dhe anasjelltas, femra ideale mendon se.....

shfletuesi_
18-11-09, 09:54
Per forum dardan Rafetin e keni oj qika idel mashkull e per femra spo di per kan me than :D :D

Lapsi
18-11-09, 09:55
Mashkull ideal ėshtė ai qė mendon se femėr ideale nuk ekziston dhe anasjelltas, femra ideale mendon se..... se... burre per te nuk ka

Giovanni
18-11-09, 09:56
Nuk kan mete me .......

rafet llapjani
18-11-09, 09:59
Per forum dardan Rafetin e keni oj qika idel mashkull e per femra spo di per kan me than :D :D

aahahahah kallxoju shfletus e kom dit qe te miren ma don ti mue kurr keq ske menue per mue flm aghaghaaghghaghaaghaghaghaghahgaghaghagh

Idila
18-11-09, 10:01
se... burre ideal per te nuk ka
...se mashkulli ideal nuk ekziston! Pra...
Edhe ashtu edhe kėshtu. :)

shfletuesi_
18-11-09, 10:11
Egziston egziston... por duhet pasur durim dhe kerkuar gjate.

LOJETARI
18-11-09, 10:15
Egziston egziston... por duhet pasur durim dhe kerkuar gjate.

ose, ose duhet patur durim dhe mjeshtrine per ta perpunuar gjate , aq gjate deri sa ta bejsh ideal .Kjo vlene per dy gjinite .Mirpo ne momentin kur ta besh ideal i humb vlera , keshtuqe me interesant dhe me me rendesi eshte rruga deri te qellimi se sa me prit deri sa te te vizatohet nje Femer apo mashkull ideal perpara.

rafet llapjani
18-11-09, 10:17
ose, ose duhet patur durim dhe mjeshtrine per ta perpunuar gjate , aq gjate deri sa ta bejsh ideal .Kjo vlene per dy gjinite .Mirpo ne momentin kur ta besh ideal i humb vlera , keshtuqe me interesant dhe me me rendesi eshte rruga deri te qellimi se sa me prit deri sa te te vizatohet nje Femer apo mashkull ideal perpara.

Lojtar ku te kom o ba ani me kfinta ky jo balit a ke ni qe thojshin pula mos me pa enderr qe nesra e han nje kokerr grun cofffff ahgaghaghaghaaghaghaghghaghagh

LOJETARI
18-11-09, 10:22
Lojtar ku te kom o ba ani me kfinta ky jo balit a ke ni qe thojshin pula mos me pa enderr qe nesra e han nje kokerr grun cofffff ahgaghaghaghaaghaghaghghaghagh

hahhahaa..............nime sigurisht do pula tonat ne Llap veq enderra po pajkan a ? kurre gje spo i gjan !!!

rafet llapjani
18-11-09, 10:23
hahhahaa..............nime sigurisht do pula tonat ne Llap veq enderra po pajkan a ? kurre gje spo i gjan !!!
qata de atyne sju bjen hastallaku se na me vakt ja dhajm vakcine ma hastallak ska aghaghaghaghaaghaghghaghaghaaghagh

Lapsi
18-11-09, 10:37
...se mashkulli ideal nuk ekziston! Pra...
Edhe ashtu edhe kėshtu. :) nese gjykojme me kete logjike, atehere edhe femer ideale nuk ka. Nese mendojme rreth krijimit dhe themi se femrat dhe meshkujt jane krijuar per njeri tjetrin, ku gjejne prehje njeri tjetri atehere na del se o jane te dy o asnjeri

emine
18-11-09, 11:01
qe te dyte ekxzistojne ,vetem duhet te gjejne nje rruge e te takohen :wink:

Fshatari
18-11-09, 11:34
qe te dyte ekxzistojne ,vetem duhet te gjejne nje rruge e te takohen :wink:
Mu kjo me ka ndodh mue moj minushe!
E gjeta rrugen dhe u takova me femren ideale; edhe ajo takoi burrin ideal!

Lapsi
18-11-09, 11:39
qe te dyte ekxzistojne ,vetem duhet te gjejne nje rruge e te takohen :wink: Emine ku po e leme takimin aahahahahhaha

emine
18-11-09, 11:52
Emine ku po e leme takimin aahahahahhaha

po duhesh me marr rreceptin e makaronav,se sdu ankesa pastai:tongue:

Lapsi
18-11-09, 11:54
po duhesh me marr rreceptin e makaronav,se sdu ankesa pastai:tongue: puna e makaronave eshte e kryer, tani kerkojme idealen :P

emine
18-11-09, 11:55
Mu kjo me ka ndodh mue moj minushe!
E gjeta rrugen dhe u takova me femren ideale; edhe ajo takoi burrin ideal!

epo kure deshirone te takojsh edhe takon,kure nuke do, takon vetem ate qka kerkon ne nderdije,,,,kshtuqe jemi mjeshter te jetes ,ja e bejme idelale ja e shkatrrojme vete pa fajin e askujte,,me bahet qejfi fshatar ,je njeri idela per diskutime,pse jo edhe andej ky e lype vendi te mos jesh ideal prane ideales:biggrin:

emine
18-11-09, 11:56
puna e makaronave eshte e kryer, tani kerkojme idealen :P

une nuke kerkoi asnjeher njerz ideal,njerzit jane si diamanti i pagdhendure dhe vete ne munde te ja japim formen qe deshirojme,,,

Lapsi
18-11-09, 12:01
une nuke kerkoi asnjeher njerz ideal,njerzit jane si diamanti i pagdhendure dhe vete ne munde te ja japim formen qe deshirojme,,, ti na qenke xehtare

emine
18-11-09, 12:39
ti na qenke xehtare

jo une jo,as ideale nuke jam:smile:

Lapsi
18-11-09, 12:48
jo une jo,as ideale nuke jam:smile: me vullnet te mire behesh ahahahahha

Elina
18-11-09, 13:20
Mbasi tema eshte tek kafja e forumit …nuk po nisi me filozofu qysh nuk ka kun as mashkull e as femer ideale,,,se kuptohet qe nuk ka :tongue:
Po ashtu qysh e paramendoj une nje mashkull ideal …po I bjen diqysh si me tana te mirat :biggrin:
Per mu ideal nje mashkull kish me qene:
1. Te jete I bukur
2. I gjate me trup,mundesisht te ket trup sportisti
3. Zeshkan , syte e kalter ,me nje quk ne mjekerr :biggrin:
4. Te dije ti respektoj te tjeret
5. Te din te sillet me shoqeri…ashtu siq e kerkon vendi
6. Te jete me humor te mire
7. I embel
8. I menqem
9. Romantik
10.Njeri qe din te dashuroje pa lajka
11.Njeri qe nuk ja mban vetes lart…me nje fjale te jete I thjeshte
12.Te kete nje kariere te sukseseshme
13.Te jete I pasun
14.I kulturuar
15.Njeri qe nuk merret me droge,alcohol,bixhoz
16.Besa qe din kogja si shpesh te me beje surpriza te kendeshme :tongue:
Etj…etj….etj…etj….etj…..


Po valla qashtu u kan puna...vec dashta me ja shtu edhe do tjera etj...etj...etj... :biggrin:

premium
18-11-09, 14:57
Po valla qashtu u kan puna...vec dashta me ja shtu edhe do tjera etj...etj...etj... :biggrin:
E paske caktu do pika tė mira ??? Elina .
Por .. a' thua ka mbet donjeri nė ket tokėn tonė??

Jo jo Elina ... hiq nuk ma mer mendja se mundet tė gjindet ashtu diēka !!!

.. edhe ti shumė paske kėrkuar :wink: ... anuloje disa pika :biggrin:

Elina
18-11-09, 15:32
E paske caktu do pika tė mira ??? Elina .
Por .. a' thua ka mbet donjeri nė ket tokėn tonė??

Jo jo Elina ... hiq nuk ma mer mendja se mundet tė gjindet ashtu diēka !!!

.. edhe ti shumė paske kėrkuar :wink: ... anuloje disa pika :biggrin:Po nuk e di qe kam kerku dicka extra a?!..... as s'e kam kerku Magjistar si neper filma,,,,as Princ qe jeton ne ndonje keshtjelle te madhe ...as...as.....as.....:biggrin:
Njeri te rendomt me....vec paskem harru me ceke qe mundesisht mos me qene duhangji :tongue:

Ps;thojne qefi eshte ma i madh se Stambolli :tongue:

murrizi
18-11-09, 15:47
Titulli: Femra dhe mahskulli ideal! Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elina
Mbasi tema eshte tek kafja e forumit …nuk po nisi me filozofu qysh nuk ka kun as mashkull e as femer ideale,,,se kuptohet qe nuk ka :tongue:
Po ashtu qysh e paramendoj une nje mashkull ideal …po I bjen diqysh si me tana te mirat :biggrin:
Per mu ideal nje mashkull kish me qene:
1. Te jete I bukur
2. I gjate me trup,mundesisht te ket trup sportisti
3. Zeshkan , syte e kalter ,me nje quk ne mjekerr :biggrin:
4. Te dije ti respektoj te tjeret
5. Te din te sillet me shoqeri…ashtu siq e kerkon vendi
6. Te jete me humor te mire
7. I embel
8. I menqem
9. Romantik
10.Njeri qe din te dashuroje pa lajka
11.Njeri qe nuk ja mban vetes lart…me nje fjale te jete I thjeshte
12.Te kete nje kariere te sukseseshme
13.Te jete I pasun
14.I kulturuar
15.Njeri qe nuk merret me droge,alcohol,bixhoz
16.Besa qe din kogja si shpesh te me beje surpriza te kendeshme :tongue:
Etj…etj….etj…etj….etj…..Po valla qashtu u kan puna...vec dashta me ja shtu edhe do tjera etj...etj...etj... :biggrin:

Pėr qė e len me kaq, po i hyj konkurrimit, po kėrkove edhe mė, at'her kallzo, e lėj e hajt, kėrgjo kėrkujt , ēa me bo njeri edhe hyp kaniher.

premium
18-11-09, 15:51
Po nuk e di qe kam kerku dicka extra a?!..... as s'e kam kerku Magjistar si neper filma,,,,as Princ qe jeton ne ndonje keshtjelle te madhe ...as...as.....as.....:biggrin:
Njeri te rendomt me....vec paskem harru me ceke qe mundesisht mos me qene duhangji :tongue:

Ps;thojne qefi eshte ma i madh se Stambolli :tongue:


Nuk kam se ēfare tė shtoj nė lidhje me kėt si e dėshiron ...
... vetėm njė fjalė pranoje nga une ...
Zoti tė dhasht ... ashtu si e ke shpirtin ti .

emine
18-11-09, 16:47
emine mos ke me shtu najsen reth kesaj teme ti aahah pres me qef mendimin tend
mos gabo me kerku ideal ne forum se te vjen vet i dyti:P
shko ni faqe permas e shef qka kome shkretu une;)

Lapsi
18-11-09, 16:55
Eminja shkretoi dhe hengri nje te kuqe :P
ishte ne emrin e idealizmit

emine
18-11-09, 16:57
Eminja shkretoi dhe hengri nje te kuqe :P
ishte ne emrin e idealizmit

:cool:

Lapsi
18-11-09, 17:06
Emine, ti je ideale puc

Dardanesha
28-01-13, 22:17
Hmmm...

Ai qe te don, te respekton, ta di vleren...ky eshte mashkulli ideal...

halla e madhe
28-01-13, 22:46
..po ka,si jo, n' katalloga sa te duash, veq a ki paree !:biggrin::biggrin:

Kalimero
28-01-13, 22:49
..po ka,si jo, n' katalloga sa te duash, veq a ki paree !:biggrin::biggrin:

tibe be hadhe, u jom un qat katadhogin pa pare ,po s'pum shohin :cool:

halla e madhe
28-01-13, 22:59
tibe be hadhe, u jom un qat katadhogin pa pare ,po s'pum shohin :cool:


..dila qanej ka faqja e tarzanave, qanej t'kqyrin pdhavushkat:biggrin:

Dardanesha
28-01-13, 23:00
..po ka,si jo, n' katalloga sa te duash, veq a ki paree !:biggrin::biggrin:


Hallushe asi me vetlla t nukta a :biggrin:

halla e madhe
28-01-13, 23:08
Hallushe asi me vetlla t nukta a :biggrin:


..jo moj, aty tek katallogat e garderobes,atje tek faqja e modes se burrave,phuuuu,sa djem te bukur,me t'lshu zemra n'vend:biggrin:

Dardanesha
28-01-13, 23:12
..jo moj, aty tek katallogat e garderobes,atje tek faqja e modes se burrave,phuuuu,sa djem te bukur,me t'lshu zemra n'vend:biggrin:


U halle halle pa ama qat katallog qysh e pat emrin, a kish naj qel aty:biggrin:

tipi engjellor
28-01-13, 23:16
mashkulli ideal eshte ai qe i rrin para komandatit ........

Alima
28-01-13, 23:55
...

rolleyes


.

Xuki
29-01-13, 12:05
qė nuk mirren me politikė dhe fe! :D :D

Dardanesha
29-01-13, 12:07
qė nuk mirren me politikė dhe fe! :D :D


Ah Xuki une e ti spo hishem ne ate liste a :biggrin:

Xuki
29-01-13, 15:00
Ah Xuki une e ti spo hishem ne ate liste a :biggrin:


Po mė doket qė jo!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Nuk di kush na nemi kaq shumė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardanesha
29-01-13, 15:04
Po mė doket qė jo!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Nuk di kush na nemi kaq shumė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki, nuk pajtohem me ty, perkundrazi nese 'ai' smerret pak me politike seshte ideal per mu e per ty se di :tongue:

Xuki
29-01-13, 15:25
Xuki, nuk pajtohem me ty, perkundrazi nese 'ai' smerret pak me politike seshte ideal per mu e per ty se di :tongue:


Jo mue "ai-at" hiq nuk mė interesojnė!! hahahahahahaha


Polika = rrenė, tradhti, mashtrim.......a ke ni najher "a dreqi qė ėshtė ky/kjo, politikėn e fortė e ka"....do me thėnė di me rrejt mirė hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardanesha
29-01-13, 15:35
Jo mue "ai-at" hiq nuk mė interesojnė!! hahahahahahaha


Polika = rrenė, tradhti, mashtrim.......a ke ni najher "a dreqi qė ėshtė ky/kjo, politikėn e fortė e ka"....do me thėnė di me rrejt mirė hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Xuki as mua nuk me interesojne po pyetja ishte e tille edhe u pergjigja per hajgare :biggrin:


PS: Na ne Pr themi politiken e shkaut ose te rusit :cool:

Xuki
29-01-13, 15:41
Xuki as mua nuk me interesojne po pyetja ishte e tille edhe u pergjigja per hajgare :biggrin:


PS: Na ne Pr themi politiken e shkaut ose te rusit :cool:

hoo de tash....mos u dorzo qy!!


PS: qe dee hahahahaha

Dardanesha
29-01-13, 15:44
hoo de tash....mos u dorzo qy!!


PS: qe dee hahahahaha


Jo une mu dorezu hiiiiqqqqq :biggrin: as njet se kam...as ymyt mos maj bile :tongue: po ki qef ti nje PDK-iste ma pak :biggrin:

Xuki
29-01-13, 16:06
Jo une mu dorezu hiiiiqqqqq :biggrin: as njet se kam...as ymyt mos maj bile :tongue: po ki qef ti nje PDK-iste ma pak :biggrin:

jo jo, nuk po mė pengon hiq!

bash kam qejf me ditė qysh dokesh.....nuk po muj met paramendu hahhahahaha

Fshatari
29-01-13, 21:27
une bashke me gruen jemi ideal!
Pyetje e lehte, pergjigje e lehte, apo jo!

Gjumashja
29-01-13, 23:07
Ai qe sosht dylber/ e :biggrin:

Dardanesha
30-01-13, 00:08
Hashim Thaqi :cool:

Hajra
30-01-13, 08:57
......femra ideale eshte ajo femer qe te do pa hile.

Dardanesha
30-01-13, 12:14
Ai qe me pelqen, eshte me i miri ashtu si eshte :smile::rolleyes:...

Zero Cool
30-01-13, 17:34
Kėrkoni njeriun i cili nuk ka tė meta? E ku ka njeri pa tė meta nė kėtė botė? Ai qė mendon pėr veten se ėshtė mė i miri, ėshtė mė i keqi.

Kaqanikasja
13-05-13, 09:38
Nuk ka as femer e as mashkull ideal

Oqeani
13-05-13, 14:28
Mashkulli dihet - Unė .... femren jam ka e kerkoj ;)

Fshatari
13-05-13, 17:35
Mashkulli dihet - Unė .... femren jam ka e kerkoj ;)
Nuk je i vetem ...!

Alima
13-05-13, 17:50
...

Alima&sulltanAlim!


http://m9.i.pbase.com/o3/53/623853/1/129418479.iWrCdFQP.liaranimat_1large.gif


.

Kalimero
13-05-13, 21:32
http://m9.i.pbase.com/o3/53/623853/1/129418479.iWrCdFQP.liaranimat_1large.gif u qiiiqeeeee u qiiiiqeeeeeeee

Alima a qishtutne e paska sudhtan dijuzi a ,

Oqeani
13-05-13, 21:44
Nuk je i vetem ...!Ani po te bėj shok ahahha

emine
14-05-13, 17:53
Hashim Thaqi :cool:
ku banon hasha ti shkoi me do petlla me pa:p

Kaqanikasja
15-05-13, 09:03
Hashim Thaqi :cool:


:wink:

Dardanesha
09-03-17, 10:28
Ai/ajo qe dashurojme :smile:

Harisi
22-03-17, 22:40
Ai/Ajo qe nuk na e prish qefin!!

Dardanesha
24-03-17, 13:31
Ai/Ajo qe nuk na e prish qefin!!

:tongue::biggrin::wink: