PDA

View Full Version : Te tjeret per ty...


Estella
19-11-07, 23:09
A ju intereson te dini se c'mendojne te tjeret per ju????????
Po??
Jo??
Pseeeeeeeeeeee??

Nuk dua ate teorike ,por realikehttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

Estella
27-11-07, 22:33
perosnat qe i qmoj mendoj se kla rendesi qka mendojn per mua

gazi-de
27-11-07, 23:25
Te tjeret per mua?..
Kur kame qen femi gjyshi me thojke"ka te shkojsh maro nga nje shpi"une si femi nuk e disha thenjen e tina,dhe i thojsh qysh gjush ashtu,nese une e maroj nje shpi bolle,ai me thojke kur te rritesh te kujtohen fjalet e mia.
Kur u rrita dhe erdha ne mirgim,me ran fjalet e gjyshit ndrmend sidomos keto ty vitet e fundit.

L~Nora
27-11-07, 23:28
:frown: birrat e gardhit e gojat e njerzve kurr nuk mshellen:mad:

Gjumashja
27-11-07, 23:28
kur di ta qmoj vetveten atehere nuk me intereson se qka mendojn te tjeret ne perjashtim familja, shoqeria . . .edhe ashtu ,,fjalet e hallkut si birat e gardhit nuk ndalen kurr'' keshtu qe jetoje jeten ne menyren tende. . .

Murgesha
27-11-07, 23:31
Nejse nuk mė intereson edhe aq me e ditė se kush ēka mendon pėr mua, po sonte bash e kisha ftu Ulliksin, e Tė martumen me ja u pa mendimet, pėrjashtim nuk bajnė as tė tjerėt qė janė online te kafja hahahahaahahahahahahahah

vjeshta
27-11-07, 23:38
Nejse nuk mė intereson edhe aq me e ditė se kush ēka mendon pėr mua, po sonte bash e kisha ftu Ulliksin, e Tė martumen me ja u pa mendimet, pėrjashtim nuk bajnė as tė tjerėt qė janė online te kafja hahahahaahahahahahahahah

Po e bajm ,ti fol per mu ,une per ty .....hahhaaaaaa

Murgesha
27-11-07, 23:39
Po e bajm ,ti fol per mu ,une per ty .....hahhaaaaaaPa hajt nisja ti sė pari hahahahahahaahahahah

vjeshta
27-11-07, 23:42
Pa hajt nisja ti sė pari hahahahahahaahahahah

Vetem mos me kopjo ...hahhahaa

Murgesha
27-11-07, 23:45
Vetem mos me kopjo ...hahhahaaNcuuuuuuuuuuuuuuuuk http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Estella
27-11-07, 23:48
Murgesha mendoj se eshte nje femer me karakter te fort
plus me kujtoj diqka te hapi nje tem te re :P

vjeshta
27-11-07, 23:51
Ncuuuuuuuuuuuuuuuuk http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Je per qka ta lypesh ,vetem te mungon koha ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
27-11-07, 23:55
Je per qka ta lypesh ,vetem te mungon koha ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifKurse ti ke kohė sa tė duash por po priton si shumė kohėve tė fundit, e pėr me tė lypė stė kam lypė ende http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uliksi31
27-11-07, 23:58
Nejse nuk mė intereson edhe aq me e ditė se kush ēka mendon pėr mua, po sonte bash e kisha ftu Ulliksin, e Tė martumen me ja u pa mendimet, pėrjashtim nuk bajnė as tė tjerėt qė janė online te kafja hahahahaahahahahahahahah

Cka me fol per ty? Mos me kon ti t'mjert na moderatoret, na kishin shkel e bo qyqe. Ahahahahahahahaha Kqyr gjoje nji stupc edhe mat madh se edhe ashtu po thojn se je iron lady.. Ahahahahahahahahaha

Murgesha
28-11-07, 00:00
Cka me fol per ty? Mos me kon ti t'mjert na moderatoret, na kishin shkel e bo qyqe. Ahahahahahahahaha Kqyr gjoje nji stupc edhe mat madh se edhe ashtu po thojn se je iron lady.. Ahahahahahahahahaha

Pash mamėn a edhe Ajron llallė mė paskan ba a?? Nncncncncnccncncnnc krejt i kisha kujtu veq qė mė bajnė edhe ajron kėtė se kam shku kurrė nė mendje haahahahahahahaha.
Po dashka me shku tash te tema e Estellas te Thashethemet nė atė temėn thashethetmet qė ke ndėgju pėr vete e mu anku pse mė kan ba ajron hahahahahaahahah

turisti
28-11-07, 00:10
Pash mamėn a edhe Ajron llallė mė paskan ba a?? Nncncncncnccncncnnc krejt i kisha kujtu veq qė mė bajnė edhe ajron kėtė se kam shku kurrė nė mendje haahahahahahahaha.
Po dashka me shku tash te tema e Estellas te Thashethemet nė atė temėn thashethetmet qė ke ndėgju pėr vete e mu anku pse mė kan ba ajron hahahahahaahahah

Hiqu ULIKSIT shoqe dhe mos u friko,se po lyp mi ja leshue ate :biggrin: moderatore AERODINAMIKE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahha.

Murgesha
28-11-07, 00:26
Hiqu ULIKSIT shoqe dhe mos u friko,se po lyp mi ja leshue ate :biggrin: moderatore AERODINAMIKE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahha.

Jo nė ardhtė ajo prej budallaqeve kėtu mos vet se ēka ke me e gjet forumin...
Aerodinamik se jo mahi pasha mamin hahahahahahahahaaha

uliksi31
28-11-07, 00:29
Jo nė ardhtė ajo prej budallaqeve kėtu mos vet se ēka ke me e gjet forumin...
Aerodinamik se jo mahi pasha mamin hahahahahahahahaaha

O n'ardht ajo ketu, tybe en t'ka shkru kush ma as te feja as te politika. Pot na bohet 'guzhb" ksajt. Ahahahahahaha

Murgesha
28-11-07, 00:31
O n'ardht ajo ketu, tybe en t'ka shkru kush ma as te feja as te politika. Pot na bohet 'guzhb" ksajt. Ahahahahahaha

Ha,hahahahahahha po e qojmė pra te fetarėt e pulatikanėt hahahahahahaahah e kurtalisen more se dojnė me u ba copa mes vete hahahahaahahahah

turisti
28-11-07, 00:32
Jo nė ardhtė ajo prej budallaqeve kėtu mos vet se ēka ke me e gjet forumin...
Aerodinamik se jo mahi pasha mamin hahahahahahahahaaha

PASHA MODERATOREN AERODINAMIKE ,po e shof ULIKSIN te :biggrin: ASFALTUM :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha,e ajo - vije e bardhe. :biggrin:

turisti
28-11-07, 00:35
Ha,hahahahahahha po e qojmė pra te fetarėt e pulatikanėt hahahahahahaahah e kurtalisen more se dojnė me u ba copa mes vete hahahahaahahahah

Kadal,kadal,ka pune aty,hmmmmmm,ku don me jav qit -topin- ne obborr te tyre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.:biggrin: - Mos se te gjithe vijne tek - budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

valiii
28-11-07, 00:36
shpesh me thojne; vec AI Zot qysh ka dite me t'fal kaq t'bukur e kaq t'embel, disa ma bejne se posedoj shpejtesi supersonike e kshtu me ralle... po deri sa te me lavderojne po e di edhe vet se kerka s'jam :frown: ...
Shkova ta ndegjoj kengen e Ilir Shaqirit "vaznoja nga dora seq me ra".............

Murgesha
28-11-07, 00:36
PASHA MODERATOREN AERODINAMIKE ,po e shof ULIKSIN te :biggrin: ASFALTUM :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha,e ajo - vije e bardhe. :biggrin:

Jo bre burr i fortė ėshtė Ulliksi...

Njėmend paskam harru me thonė more ēka mendoj pėr te se ai bash ma tha mendimin e vet.

Ulliksin tybe kurr ma tė disponum se sonte se kam pa, ani ēka me ka habit me do foto.
Si duket prej qė ka fillu mos me hi ka feja ka nisė me u ASFALTU hahahahaahahah

uliksi31
28-11-07, 00:43
Kadal,kadal,ka pune aty,hmmmmmm,ku don me jav qit -topin- ne obborr te tyre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.:biggrin: - Mos se te gjithe vijne tek - budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

Pasha qat moderatoren aerodinamike. E kemi per detyre, qe te gjithe pa dallim ideje as krahine, qe budalleqet tona te ruhen dhe kultivohen ne menyre me profoundly qe eshte e mundur. Ahahahahahahaha

uliksi31
28-11-07, 00:46
Jo bre burr i fortė ėshtė Ulliksi...

Njėmend paskam harru me thonė more ēka mendoj pėr te se ai bash ma tha mendimin e vet.

Ulliksin tybe kurr ma tė disponum se sonte se kam pa, ani ēka me ka habit me do foto.
Si duket prej qė ka fillu mos me hi ka feja ka nisė me u ASFALTU hahahahaahahah

Moti skame shkru kaq shume ne forum. Po tuj ju falemderu ju "veteranve" po me kujtoni kohen e dikurshme. Ama kur vjen Turisti, ky pa nje bakshish nuk vjen. Ti shih cka me pruni sonde, aerodinamiken. Ahahahahahahahahahahahahaha

P.S. Sa mire keshtu me shkrua i veshun casual, pa kravat. Kur po e ve kravaten po duhet me shkua te feja. Ahahahahahaha

turisti
28-11-07, 00:49
Jo bre burr i fortė ėshtė Ulliksi...

Njėmend paskam harru me thonė more ēka mendoj pėr te se ai bash ma tha mendimin e vet.

Ulliksin tybe kurr ma tė disponum se sonte se kam pa, ani ēka me ka habit me do foto.
Si duket prej qė ka fillu mos me hi ka feja ka nisė me u ASFALTU hahahahaahahah

Ka qene ne :biggrin: KERKIM te FOTOGRAFIVE SUPERSONIKE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-11-07, 00:52
Pasha qat moderatoren aerodinamike. E kemi per detyre, qe te gjithe pa dallim ideje as krahine, qe budalleqet tona te ruhen dhe kultivohen ne menyre me profoundly qe eshte e mundur. Ahahahahahahaha

Aw,aw,po detalisht e pershkrujte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ,ngadale,mos u ngut,ajo eshte vetem per DEKORIM dhe nuk ka drejta :biggrin: VOTE :biggrin: se i prish :biggrin: VOTUESIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Murgesha
28-11-07, 00:53
Moti skame shkru kaq shume ne forum. Po tuj ju falemderu ju "veteranve" po me kujtoni kohen e dikurshme. Ama kur vjen Turisti, ky pa nje bakshish nuk vjen. Ti shih cka me pruni sonde, aerodinamiken. Ahahahahahahahahahahahahaha


More ai Turist ėshtė e tjetėr punė nuk ka hahahahahaahha.
Veq mė duhet ta pranoj se edhe vet sonte kam hjek njė mall tė Dardanisė. Tash pėr nja dy tre muaj edhe mos me shkru nuk e kam mė dert se sonte i pash thuja krejt mendimet e tė tjerve pėr mua hahahahahahahahahaha. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uliksi31
28-11-07, 01:02
More ai Turist ėshtė e tjetėr punė nuk ka hahahahahaahha.
Veq mė duhet ta pranoj se edhe vet sonte kam hjek njė mall tė Dardanisė. Tash pėr nja dy tre muaj edhe mos me shkru nuk e kam mė dert se sonte i pash thuja krejt mendimet e tė tjerve pėr mua hahahahahahahahahaha. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Po bre vec Halla na ka mungu. Ani se sonde kan pas rast te njoftohen me neve keta te rinjt. Ta dijn se edhe na gezohemi dhe jemi pjese e tyre.:biggrin: Mos te mendojn se ne jemi nga hekuri (iron), qe ta perktheva fjalen iron nese don me bo far analizet. Ahahahahahahahaha

uliksi31
28-11-07, 01:03
Aw,aw,po detalisht e pershkrujte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ,ngadale,mos u ngut,ajo eshte vetem per DEKORIM dhe nuk ka drejta :biggrin: VOTE :biggrin: se i prish :biggrin: VOTUESIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Cka po na duhet ajo me votu, pse a thu ka me mu perzi edhe tjeter kush ne kete aerodinamik a? ahahahahahahahaha

Jana
20-10-08, 11:27
Po normal qe em intereson me dit qka mendoj njerzit qe une rrij me ata per mu...edhe em pelqen gjith me em than en sy qdo gje qe mendojn per mu si per mir ashtu edhe per keq...

E per njerz tjer ncuk...se kam at dert...

Domira
20-10-08, 11:56
Paj nuk eshte veshtire me dit se cka mendojne tjeret per mua, psh hyn te sondazhet e din menihere se ku je:biggrin:

Elina
20-10-08, 11:59
Paj nuk eshte veshtire me dit se cka mendojne tjeret per mua, psh hyn te sondazhet e din menihere se ku je:biggrin:

Ah, mire the...
se edhe per ku ke kah behet nami tek sondazhet....shyqyr qe nuk kam fitu! :tongue:

Domira
20-10-08, 12:01
Ah, mire the...
se edhe per ku ke kah behet nami tek sondazhet....shyqyr qe nuk kam fitu! :tongue:

Ani de Elina sbahet nami mos me fitu najhere vec mos me mbet ne fund te pusit cdoher se...:biggrin:

Elina
20-10-08, 12:07
Ani de Elina sbahet nami mos me fitu najhere vec mos me mbet ne fund te pusit cdoher se...:biggrin:

Paj tybe as qe ja tregoj veshit kete pune :biggrin: nuk merzitem hic :tongue:

Domira
20-10-08, 12:09
Paj tybe as qe ja tregoj veshit kete pune :biggrin: nuk merzitem hic :tongue:

Sigurisht, nuk eshte e vertete kjo, vetem loje eshte :smile:

GURI SYLAJ
20-10-08, 14:52
I kishin pas thane Nasradin hoxhes ;
Nasradin krejt dyjeja po keshin me ty!
E ai, hiq pa u merzit, ia ktheu,
Bilahi edhe une me ta ....!

Dallandyshja_718
20-10-08, 16:19
I kishin pas thane Nasradin hoxhes ;
Nasradin krejt dyjeja po keshin me ty!
E ai, hiq pa u merzit, ia ktheu,
Bilahi edhe une me ta ....!

A e din TI se une e kam n'fis Nastradinin, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifkrejt i kam ngja, bile nji kam pertej jam une, se kur po keshi une me t'a, po fillojne t'qajne ...hihihihihi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

selvija
20-10-08, 16:22
Bash jam kurreshtare??????+:wink:

teutaA
24-09-09, 04:22
eww pasha fd krejt kini qef me dit qka thojn tjeret per juve po qka po paraqitni franceza:smile:

thellenza
24-09-09, 18:00
I kishin pas thane Nasradin hoxhes ;
Nasradin krejt dyjeja po keshin me ty!
E ai, hiq pa u merzit, ia ktheu,
Bilahi edhe une me ta ....!hahahaahahahaahahaahahahaahh sa kam kesh.

Estella
24-09-09, 21:40
mvaret se per kond me siguri eshte i rendesishem mendimi i njerzve qe kam afer e qe ma dojn te miren

teutaA
21-11-09, 20:01
eww pasha fd krejt kini qef me dit qka thojn tjeret per juve po qka po paraqitni franceza:smile:

po more shum jam kurioze po hajt kallzoni de qka po mendoni se gjumi naten spo me merr pa e dit:wink:

Qika^Me^Kule
21-11-09, 22:22
po more shum jam kurioze po hajt kallzoni de qka po mendoni se gjumi naten spo me merr pa e dit:wink:


te tregoj une se cfare je llokume????

Une mendoj dhe sa kam lexu postimet e tua... je nder ato qe nuk rrin kret kohen me pasqyre ne dor, je person qe nuk e vlerson veten ne cdo postim te ti thuash qe une jam dikushja e fund je po je pusja... je person qe vertet meriton cdo postim tend te ta lexojn te gjith, je person qe ben humor por pa ofendime, je person i qet, je person qe nuk vret me fjal siq tjerat,,,, qe kjo je ti,,, e ne fund.... je engjull:smile: pra krenohu me veten tende... se boll je ti qe nuk mer pjes me qeto qe rin me pasqyre ne dor..:wink:

Kaqanikasja
21-11-09, 22:25
Kjo tem shum e mir bash kisha dasht me dit se qka thon tjeret per mu ose qka mendojn

teutaA
21-11-09, 23:00
te tregoj une se cfare je llokume????

Une mendoj dhe sa kam lexu postimet e tua... je nder ato qe nuk rrin kret kohen me pasqyre ne dor, je person qe nuk e vlerson veten ne cdo postim te ti thuash qe une jam dikushja e fund je po je pusja... je person qe vertet meriton cdo postim tend te ta lexojn te gjith, je person qe ben humor por pa ofendime, je person i qet, je person qe nuk vret me fjal siq tjerat,,,, qe kjo je ti,,, e ne fund.... je engjull:smile: pra krenohu me veten tende... se boll je ti qe nuk mer pjes me qeto qe rin me pasqyre ne dor..:wink:

flm shum qika me kule edhe per mendimin tend edhe per kohen qe e gjete te shkruash per mua:smile:

teutaA
21-11-09, 23:01
Kjo tem shum e mir bash kisha dasht me dit se qka thon tjeret per mu ose qka mendojn

te kallzoj nese don veq do jet mendim shum i drejt pa lavdata per me te hy ne qef e po kam frik qe mos po te mbetet hatri:smile:

emine
21-11-09, 23:04
A ju intereson te dini se c'mendojne te tjeret per ju????????
Po??me ka interesu ne moshen e pubertetit,kure kam qen e pasigurte ,kure kam mendu noshta se gjith njerzit tjere jane perfekt vetem une kam mangsi,ne ate kohe me ka frigu apo gezu cdo mendim i tjereve ne rrethit time ,
Jo??jam e knaqne me jeten time me nivelin time qe kam ne jete me vendoshmerin,andaj sote nje kompliment apo nje kritik pa vend aspake nuke me lekunde,,,,
Pseeeeeeeeeeee??
askujte si jepet merita kush dhe si jam,askush seshte pergjegjes per jeten time,dhe njerzit kan menime te ndryshme,qe mu shume pak me interesojne,sepse gjithmone kam qen en qender te vemendjes jam msu te degjoi mire dhe nganjeher keq per veten,kam msu se jeta po nuke pati kto lekundje nuke do dish te besh themele te forta,sepse shumica e njerzve jane lajkatar te japin komplimente me qellime te caktuera,te paktet jan te sinqert,me shume i mirepres kritikat,dhe keto kure jane per punen qe bej,,,,por kan than;;;VET 100 VETE E BAN SI DI VETE,askush nuke munde te ma humbe vetbesimin dhe askush smundet me levadata te me thoje biri murit me kry,,,,

Nuk dua ate teorike ,por realikehttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif
e qka do ti estella tybeh me interesoi:P u pergjigja qashtu qysh dita ,alla katunarqe;)

Kaqanikasja
21-11-09, 23:06
te kallzoj nese don veq do jet mendim shum i drejt pa lavdata per me te hy ne qef e po kam frik qe mos po te mbetet hatri:smile:

Fol teuta se sme jet hatri se nuk ka pse mendime jan keto mir e keq nuk e kam dert...

Qika^Me^Kule
21-11-09, 23:08
Fol teuta se sme jet hatri se nuk ka pse mendime jan keto mir e keq nuk e kam dert...


A po don me te tregu une per ty moj ? vetem thuje po? ghaaghaghghagh

Kaqanikasja
21-11-09, 23:16
A po don me te tregu une per ty moj ? vetem thuje po? ghaaghaghghagh

Tregoni pa problem te miren dhe te keqen...

Qika^Me^Kule
21-11-09, 23:18
Tregoni pa problem te miren dhe te keqen...

po ta them shum shkurt, je person qe nuk mban pasqyre en dor e ti thuash vetes se vetem une kinse bukuroshe....

LaCoStA
21-11-09, 23:50
M'intereson qka mendojn te tjeret per mue, ama shume ma teper m'intereson qka mendojn per mua njerezit e mi me te dashur, pastaj vijn te tjeret ........ kurse jeten e bej per vete, jo per te tjeret.

Qika^Me^Kule
26-11-09, 00:44
Jo, e them me Jo.... te madhe..... se me nis sa kudra...... leh andej gardhit... nuk kam koh me i ndjek te lehnet e tyne..... skam koh per thashetheme te askujt.... e aq me pak te mirrem me te lehne ka kan koh.... mu mar me punet e mia... po , dhasht zoti prap e them krenohem me vete nese dikujt i del pune me mua... e ma mban gajlen time.. se thon nje fjal kur te degjojsh te lehnet e K*****... dije se mir i ke punet , e nga inati e zemra plaset lehin :wink:

Jana
26-11-09, 01:50
Jo, e them me Jo.... te madhe..... se me nis sa kudra...... leh andej gardhit... nuk kam koh me i ndjek te lehnet e tyne..... skam koh per thashetheme te askujt.... e aq me pak te mirrem me te lehne ka kan koh.... mu mar me punet e mia... po , dhasht zoti prap e them krenohem me vete nese dikujt i del pune me mua... e ma mban gajlen time.. se thon nje fjal kur te degjojsh te lehnet e K*****... dije se mir i ke punet , e nga inati e zemra plaset lehin :wink:

Synooo sha ki pash mu....qe paske shkru keshut...hiq s'pet shkojka...

Duhet te dish...se nga kush merr vlersime dhe kritika...nese merr ndonje kirtik nga ni person qe ti e qmon duhet pranura sepse e din qe per t'mir tanin e ka...e nese merr ndonje koment nga ndonje person qe s'ka rendesi per ty...s'duhet verejt ...dhe as qe duhet met ra en sy...


Une kam mendime shum t'mira per ty...je shum e dashur...gjithmon shpreh ata qe menon...m'pelqen qe shpreh edhe vuajtjet tua...dhe nuk fshihesh nodshta si shumica tjeter...

T'keshilloj mos mu bo nervoz...sepse disa gjera ne jet eshte me mir te anashkalohen...
Qaff shum ty...

Qika^Me^Kule
26-11-09, 19:17
Synooo sha ki pash mu....qe paske shkru keshut...hiq s'pet shkojka...

Duhet te dish...se nga kush merr vlersime dhe kritika...nese merr ndonje kirtik nga ni person qe ti e qmon duhet pranura sepse e din qe per t'mir tanin e ka...e nese merr ndonje koment nga ndonje person qe s'ka rendesi per ty...s'duhet verejt ...dhe as qe duhet met ra en sy...


Une kam mendime shum t'mira per ty...je shum e dashur...gjithmon shpreh ata qe menon...m'pelqen qe shpreh edhe vuajtjet tua...dhe nuk fshihesh nodshta si shumica tjeter...

T'keshilloj mos mu bo nervoz...sepse disa gjera ne jet eshte me mir te anashkalohen...
Qaff shum ty...

thjesht kam dhan mendimin tim llokumeeeeeeeeeeeee jeme....

Shum e sakt kjo qe e thua ti jana..... per ket edhe e kam cek... se per ata qe nuk me intereson te die se cfar mendojn per mua hiq valla nuk ndihem keq edhe pse mundohen me gervish... Dhasht zoti jam ne mesin e atyre qe ja vlen e dia se cfar mendojn per mua....

hiq mos ta ndin se te ngjaj ty... je shum e qet.... por shum em zor bahem nervoz tybe.... e njejt si ti jam ooooooo Qaf e une ty moj.....

Kaqanikasja
26-11-09, 20:38
te kallzoj nese don veq do jet mendim shum i drejt pa lavdata per me te hy ne qef e po kam frik qe mos po te mbetet hatri:smile:

Teuta sma dhe ate mendim tendin

Qika me kule flm per kete mendim tendin per mua dhe them edhe un per ju qe jeni njeri pa dallavere je shum e sinqert dhe njeri jo mendjemadhe....

Qika^Me^Kule
26-11-09, 20:47
Teuta sma dhe ate mendim tendin

Qika me kule flm per kete mendim tendin per mua dhe them edhe un per ju qe jeni njeri pa dallavere je shum e sinqert dhe njeri jo mendjemadhe....

Mbi gjitha me i pas mendjemadhesin se kam.... se thon mendjemadhsia ta then qafen.. e per ket kam shum kujdes ne shum gjera te mos bie e une ne kategorin e tyre...

Per ty dhe disa vertet e them ate cka e lexoj nga postimet e juaja se cka mundeni me cen..... Ti, estella jana, zana-ch, teuta, romansa, e shum e shum tjera se per momentin nuk me kujtohen nick vertet keni nje dioni te vecant.. ndaj tjerave...

Kaqanikasja
26-11-09, 20:57
Mbi gjitha me i pas mendjemadhesin se kam.... se thon mendjemadhsia ta then qafen.. e per ket kam shum kujdes ne shum gjera te mos bie e une ne kategorin e tyre...

Per ty dhe disa vertet e them ate cka e lexoj nga postimet e juaja se cka mundeni me cen..... Ti, estella jana, zana-ch, teuta, romansa, e shum e shum tjera se per momentin nuk me kujtohen nick vertet keni nje dioni te vecant.. ndaj tjerave...

Flm loqki veq ne keto emra qe i ceke ti duhet te jete edhe emri yt Qika me Kule

shfletuesi_
26-11-09, 21:09
Qka te tjeret per mua.

emine
26-11-09, 21:11
Qka te tjeret per mua.
a po dojne femnat ke tema:P

shfletuesi_
26-11-09, 21:21
a po dojne femnat ke tema:P


shuj bre... nime qka ke me than ti per mua.

Qika^Me^Kule
02-12-09, 20:56
Kam deshir ti degjoj ata/ato qe me njohin personalisht.... se per te tjeret nuk me ben e aq...

Qika^Me^Kule
08-04-11, 21:25
Kam deshir ti degjoj ata/ato qe me njohin personalisht.... se per te tjeret nuk me ben e aq...

:wink:

emine
09-04-11, 07:07
jan ata njerz qe si rreze dielli ngrohin cdohere me emelsin dhe dashurin jeten time,dhe kete e kam meritu sepse bej shume per njerzit qe jane pjes e jetes time,pa te tjeret jeta sdo kishe asnje kuptim

~AnnA~
09-04-11, 10:17
A ju intereson te dini se c'mendojne te tjeret per ju????????
Po??
Jo??
Pseeeeeeeeeeee??

Nuk dua ate teorike ,por realikehttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

JO!
Sepse une veten e shikoj me syte e mi dhe jo me syte e botes, ndaj s'me intereson cfare konkluzioni nxjerren te tjeret mbi mua...mua me pelqen keshtu sic jam!

emine
30-10-11, 17:03
pasna shkru ma poshte /nalt:P

Zero Cool
30-10-11, 17:04
Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.

Qika^Me^Kule
14-07-12, 23:29
........ s'po ma ndin hiq se cka thon & mendojne , veshet me jan shurdhu e syte me jan qerru :biggrin::tongue: