PDA

View Full Version : Fiksimi im?


Estella
19-11-07, 23:46
...........eshte fiksimi im .......{ qofte per sote apo kur do qofte cfar keni fiksim apo cfar keni pas ?

Estella
15-05-08, 17:07
kuhhhhhhhhhhhhhh kerkush sen spaska kallzu qka kan fiksim ne qfar seni :P

Murgesha
15-05-08, 17:10
Valla e kam njė send por ate e ruaj pėr vete,

E sa pėr fiksime kam shumė, me ja nisė me i fiksu, tutna ju mėrzisė...

vjeshta
15-05-08, 17:10
Ecjen ....

Estella
15-05-08, 17:14
dhembet......................

lyra2
15-05-08, 17:15
Ecjen ....
Njekjen.......... :wink: :P:P

vjeshta
15-05-08, 17:17
Njekjen.......... :wink: :P:P


Ikjen ....:redface:

Murgesha
15-05-08, 17:19
Pritjen......

lyra2
15-05-08, 17:28
Pritjen per ndjekje .......................:)

Murgesha
15-05-08, 17:30
Rendin......http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lyra2
15-05-08, 17:32
Nxenjen pa rend..............:)

rafet llapjani
15-05-08, 20:08
Llavabon e fiksirati deri te rrejedh cercall aghaghaghaghaghghaaghghagh

Estella
20-05-08, 19:51
Forumi dardania.de ............. :)

°Avan_Turist°
20-05-08, 20:14
...................shėtitjen.

Linka_pz
20-05-08, 20:25
.......Leximin .

lovely
21-05-08, 19:00
forumi............

Estella
21-05-08, 19:20
forumi............

edhe un qashtu :)

selvija
21-05-08, 19:24
Ecjen pastrimin e kam teh,,dhe forumin na myti e hat,,,,

°Avan_Turist°
21-05-08, 19:58
.....te pikėt e dobėta! :D

sunrise
21-05-08, 20:17
qetesimin shpirteror ................

Sy_kaltra
25-05-08, 12:42
...je ti .

emine
25-05-08, 12:44
mu ka fiksu....lythi i dikujna;)

Estella
26-06-09, 23:53
uhhh vesvese gati mu bo :P

Ignis
27-06-09, 01:42
Tė jetoj jetėn ashtu si dua unė. Pa mė prekur mendimi i askujt.(atė qė dhe bėj).

Jana
27-06-09, 11:11
...kurreshtjen...

romansa
27-06-09, 12:40
..qe te mos lendoj askend....

Murgesha
27-06-09, 14:02
...je ti .

Sy_kaltra ku mbeti, a me cfare niku o ka shkrun tash?

Kudo qe te jet i deshķroj cdo te mire.

lovely
27-06-09, 19:37
mu ka fiksu....lythi i dikujna;)


qyqe, a s paska diqka ma t hajrit a? hahahahahahahahahahaa

GURI SYLAJ
27-06-09, 19:42
Sy_kaltra ku mbeti, a me cfare niku o ka shkrun tash?

Kudo qe te jet i deshķroj cdo te mire.

Kqyre niher ku i shkon menja edhe pe di per inati te kujna!??

Murgesha
27-06-09, 19:46
Kqyre niher ku i shkon menja edhe pe di per inati te kujna!??

Ha,hahahaahahah so met as derte te huja me bajt mo se krejt me sherr po ti marrin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

emine
27-06-09, 19:52
qyqe, a s paska diqka ma t hajrit a? hahahahahahahahahahaa

kqyre tash mas nji vjeti qka kam shkru cnncncncnncn:tongue:
lovelyn e kam fiksim prej dites pare qe jam hy ne forum,majsha ymyte se o mashkull,po mdule femun:tongue:

lovely
27-06-09, 19:54
kqyre tash mas nji vjeti qka kam shkru cnncncncnncn:tongue:
lovelyn e kam fiksim prej dites pare qe jam hy ne forum,majsha ymyte se o mashkull,po mdule femun:tongue:

bohna une mashkell n dakik, shigjeten veq e kom perpjete hahahahahahahahahahahahahaa

Murgesha
27-06-09, 19:54
kqyre tash mas nji vjeti qka kam shkru cnncncncnncn:tongue:
lovelyn e kam fiksim prej dites pare qe jam hy ne forum,majsha ymyte se o mashkull,po mdule femun:tongue:

Sje e vetmja qe e ke pas ate shpres ha,hahahaahahahahahahahahahaaaaaaaaaa

emine
27-06-09, 19:56
Sje e vetmja qe e ke pas ate shpres ha,hahahaahahahahahahahahahaaaaaaaaaa

ja me qet pune jam deshtu em ka krejt hahahhahahhahahhah

emine
27-06-09, 19:56
bohna une mashkell n dakik, shigjeten veq e kom perpjete hahahahahahahahahahahahahaa


sahi perpjet koka:tongue:

lovely
27-06-09, 19:56
Sje e vetmja qe e ke pas ate shpres ha,hahahaahahahahahahahahahaaaaaaaaaa


pasha buke shume e femnat ma kan lyp hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Murgesha
27-06-09, 19:57
pasha buke shume e femnat ma kan lyp hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Kallxo moj qe e ke fjalen per MSN se krejt fjalet po keqkuptohen ha,hahahahahaahahahaaaaaaaaaaaa

lovely
27-06-09, 19:59
Kallxo moj qe e ke fjalen per MSN se krejt fjalet po keqkuptohen ha,hahahahahaahahahaaaaaaaaaaaa


ooo de t kuptohen keq se qashtu osht hahahahahahahaha

bile bile ta dokumentoj ndash hahahahahahahahahahahaa

emine
27-06-09, 20:02
pasha buke shume e femnat ma kan lyp hahahahahahahahahahahahahahahahahaha


kurre kujna sja lypa ,ra qeky dreqi me ket sen perjet e ja lypa,ndaq menoni msn ndaq qka doni se hora dyjes u bana hahahhahahhah

lovely
27-06-09, 20:05
kurre kujna sja lypa ,ra qeky dreqi me ket sen perjet e ja lypa,ndaq menoni msn ndaq qka doni se hora dyjes u bana hahahhahahhah


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ajaahahahahahahahahahahahaahahahhaa

emine
27-06-09, 20:08
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ajaahahahahahahahahahahahaahahahhaa


thuje qe jo:eek:

YanYan
27-06-09, 20:08
- Zerat e njerezve...sdi pse me pelqen ti "eksploroj". Me duket dicka e mahnitshme.

- Te shoh pertej mureve qe ngrit nje person...ta njoh si eshte ne te vertete

- Te ha gjithcka me djath

...vazhdon...

lovely
27-06-09, 20:08
thuje qe jo:eek:

jo po :biggrin:

Tomori
27-06-09, 20:10
kurre kujna sja lypa ,ra qeky dreqi me ket sen perjet e ja lypa,ndaq menoni msn ndaq qka doni se hora dyjes u bana hahahhahahhah
...po pse me thua dreq ojjjj shejtonk.......haahahaha

lovely
27-06-09, 20:11
...po pse me thua dreq ojjjj shejtonk.......haahahaha


shtyju qanenaj se mu ma ka lyp :biggrin:

Idila
27-06-09, 20:11
Akrepin e lovely-t! :rolleyes: :D

lovely
27-06-09, 20:12
Akrepin e lovely-t! :rolleyes: :D

Murgeeeeeeeeshe, kqyre dokumentin hahahahahahahahahahahha


ps; ika

Idila
27-06-09, 20:13
Murgeeeeeeeeshe, kqyre dokumentin hahahahahahahahahahahha


ps; ika
Ika edhe unė, po e marrė dhe fiksimin me vete...:biggrin:

emine
27-06-09, 20:13
...po pse me thua dreq ojjjj shejtonk.......haahahaha

o llovushkes ja lypsha derisa ma dha hoqa kjametin,,,,ty po tutna me ta lyp msn:biggrin:

Tomori
27-06-09, 20:17
o llovushkes ja lypsha derisa ma dha hoqa kjametin,,,,ty po tutna me ta lyp msn:biggrin:
hahahahahahahahhaahahaaaaaaaaa,,,,, ma jep nje heres adresen e llovushkes ...

emine
27-06-09, 20:19
hahahahahahahahhaahahaaaaaaaaa,,,,, ma jep nje heres adresen e llovushkes ...


mallin e mire e maje per veti se me duhet hahahhahahhahahhahahahhah

Zero Cool
27-06-09, 20:36
mallin e mire e maje per veti se me duhet hahahhahahhahahhahahahhah

edhe une, por vetem kur mundem :(


ps: ku te mbeti tema e shitjes se fd ?

emine
27-06-09, 20:39
edhe une, por vetem kur mundem :(


ps: ku te mbeti tema e shitjes se fd ?

e shiten dikah hahhahahhahah

Tomori
27-06-09, 20:41
mallin e mire e maje per veti se me duhet hahahhahahhahahhahahahhah
Po deshe e bejme me kompezim ja po te afroj Turistin a ben akoma nuk i ka skanduar afati kti Turist-mallit a ben..

Zero Cool
27-06-09, 20:41
e shiten dikah hahhahahhahah
sa t`propozova mi mbledh paret na 2 e me ble :(

emine
27-06-09, 20:43
Po deshe e bejme me kompezim ja po te afroj Turistin a ben akoma nuk i ka skanduar afati kti Turist-mallit a ben..

valla skoka ide e keqe,a me len nja dy dite me menu:biggrin:

emine
27-06-09, 20:45
sa t`propozova mi mbledh paret na 2 e me ble :(


mi mledh paret jhahahhahahhahahahha a cerkuz je ka bahesh:biggrin:

Zero Cool
27-06-09, 20:49
mi mledh paret jhahahhahahhahahahha a cerkuz je ka bahesh:biggrin:

qka sna dalin ja marrim plakes aty kojshikes bre, huva, ja kthejm naj here :P

emine
27-06-09, 20:50
qka sna dalin ja marrim plakes aty kojshikes bre, huva, ja kthejm naj here :P


ani kure te thote jepma nji kiss hahhahahahhahha

Zero Cool
27-06-09, 20:52
ani kure te thote jepma nji kiss hahhahahahhahha

hihihihhi kur ta pi ni gajbe qesi ja jap edhe kissin qy :P:P

http://www.aroundtheworld.net/reizen/wereldreis/grolsch-krat.jpg

emine
27-06-09, 20:56
hihihihhi kur ta pi ni gajbe qesi ja jap edhe kissin qy :P:P

http://www.aroundtheworld.net/reizen/wereldreis/grolsch-krat.jpg

hahhahahhahahhahahahhahahah,more plake frajeric oshte a sja ke pa kurre ruzat qe i vnone ne qafe a:P

Zero Cool
27-06-09, 21:01
hahhahahhahahhahahahhahahah,more plake frajeric oshte a sja ke pa kurre ruzat qe i vnone ne qafe a:P

po bre qysh sja kam pa he ja hongsha rruzat me gjith qafe (nga mbrapa qafen ho) ahahahaahahahaha

Estella
25-09-09, 00:33
dhembet e bukur

shfletuesi_
25-09-09, 11:04
Buzeqeshja,floket e kapura dhe ohhh zeri yt i embel dhe radiofonik.

emine
25-09-09, 13:14
Buzeqeshja,floket e kapura dhe ohhh zeri yt i embel dhe radiofonik.


ev shfletus po forte e fiksim e ki ate vajze:wink:

~AnnA~
25-09-09, 13:42
Fiksim i kam gjuhet e huaja.Pervec Gjermanishtes, anglishtes (pak frengjisht) qe kam mesuar, me pelqen te flas dhe italishten...

realisti64
25-09-09, 13:44
fiksimi im me marr ni nuse qe din shume gjuhe te huaja... e tani ku te shkoj ndihem si me kon ne vendin tem ahahahahahaha

~AnnA~
25-09-09, 13:48
fiksimi im me marr ni nuse qe din shume gjuhe te huaja... e tani ku te shkoj ndihem si me kon ne vendin tem ahahahahahaha

:smile:
Atehere te uroj nje fat te tille :smile:

premium
25-09-09, 13:49
Eshtė vėrtet ,,, sa gjuhė tė huaj njeh , aē vlen ...
Personalisht gjuhet perfekte kam ; sėrpskohrvatskoBoshnjaēki- Türkēe- and Englısh so anywhere !

realisti64
25-09-09, 13:51
:smile:
Atehere te uroj nje fat te tille :smile:

flm per urimin, ama edhe ndihmoma pak...gjejma nje qyyy ;)

Peja-Boy
25-09-09, 14:01
E Shtundja ..Tallava

~AnnA~
25-09-09, 14:05
flm per urimin, ama edhe ndihmoma pak...gjejma nje qyyy ;)

Patjeter! :smile:
Do mundohemi :P

selvija
25-09-09, 14:15
Ska ne q,do vend te jemi barabart,,me mir me da dhet e dhit ne fillim

premium
25-09-09, 14:25
Fiksimi im ėshtė mos gaboj nėpėr faturat e shitblerjes !!!.
mos tė paraqiten pėr ankesa !!!.

njė person nėse ankohet ? .. dot e ngjesi fajin FD-s....;P

roadrunner
25-09-09, 14:25
Pasta food.

realisti64
25-09-09, 16:28
Patjeter! :smile:
Do mundohemi :P


Ok veq nese s'ma gjen pergatitu ti...ma te mire nuk po e lypi ;)

thellenza
26-09-09, 22:06
..te hi nder tush per cdo mengjes.

~AnnA~
26-09-09, 22:11
Ok veq nese s'ma gjen pergatitu ti...ma te mire nuk po e lypi ;)

nese s'te gjej une, pergatitu te gjesh vete :wink:
se mua me kan gjet qemoti :smile:

emine
27-09-09, 11:42
njerzit me humor:biggrin:

realisti64
27-09-09, 12:29
nese s'te gjej une, pergatitu te gjesh vete :wink:
se mua me kan gjet qemoti :smile:

po aa? epo s'kane thene kot "si dora jote s'te kruan kerkush" :D.

P.S. tregom nga humbe ti kur te gjeten qe ta di ku te kerkoj nje person te ngjashem me ty ;)

elvio
18-05-10, 22:44
stilolapsat:mad:

Idila
18-05-10, 22:46
Drejtshkrimi. :P

Dushku
19-05-10, 18:31
...perndjekja :P

Lapsi
20-05-10, 13:10
zeri i saj:P

vjeshta
21-05-10, 16:27
...qelsi horizontal .

Lapsi
21-05-10, 16:30
shiu:)

vjeshta
21-05-10, 16:43
...falenderimet .

Idila
21-05-10, 18:28
Vjeshta

Murgesha
21-05-10, 18:49
Po a jo? :wink:

vjeshta
21-05-10, 19:11
Vjeshta

Ishalla shaka eshte ,fiksimi nuk sjelle hajr ?

vjeshta
21-05-10, 19:12
Po a jo? :wink:


Pjo .:rolleyes:

Lapsi
21-05-10, 19:15
me shkruajt

Oqeani
21-05-10, 19:16
Per momentin - Jupiler

Idila
21-05-10, 23:33
Ishalla shaka eshte ,fiksimi nuk sjelle hajr ?
Synimi im ishte thjesht pėr t`u futur nė bisedė si tė pashė on, por papritur trokiti dera - mysafirė deri tani...
P.s. ika nė gjum, tė pėrshėndes.:smile:

YanYan
22-05-10, 00:17
Nuk kam nje fiksim. Kam shume fiksime.
Fiksimet e mia jane ato gjera qe me mbeten ne mendje.

lovely
22-05-10, 00:32
Nuk kam nje fiksim. Kam shume fiksime.
Fiksimet e mia jane ato gjera qe me mbeten ne mendje.


Naqe, foto (avatar) e bukur :)

YanYan
22-05-10, 00:36
Naqe, foto (avatar) e bukur :)
http://i46.tinypic.com/hvp3jq.gif

Lapsi
25-05-10, 23:01
... :p

elvio
25-05-10, 23:07
kemishat e bardha ,me pantallone te bardhe ne stine e veres

thellenza
27-05-10, 16:52
muzika.. cdo here e ndegjoj nje kenge kur jam ne pune, kur jam ne udhetim, kur dal per sport, kur jam ketu, kur..

Idila
27-05-10, 16:57
kemishat e bardha ,me pantallone te bardhe ne stine e veres
Paramendo... njė ditė vere me shi, rrugėt me gropa tė mbushura me ujė, elvio ec trotuarit i veshur tėrėsisht me tesha tė bardha.
Pikėrisht atė ēast kalon Idila me veturė... ē`ndodh tani?
lol

Lapsi
27-05-10, 17:45
ti godas mizoret

vjeshta
27-05-10, 19:49
...fundjava.

Lapsi
27-05-10, 19:51
vjeshta

Idila
27-05-10, 19:56
vjeshta
Upsss, nuk ėshtė shenjė e mirė, kėshtu tha vjeshta. :D :p

Lapsi
27-05-10, 20:01
Upsss, nuk ėshtė shenjė e mirė, kėshtu tha vjeshta. :D :pshiu sjelle bereqet

emine
30-05-10, 16:45
dhembet e bukur dhe buzet :biggrin:

elvio
30-05-10, 21:36
pallto e gjate e zeze ne stinen e dimrit:rolleyes:

thellenza
01-06-10, 15:26
kepucet.. blej shumee :rolleyes:

vjeshta
01-06-10, 18:05
Upsss, nuk ėshtė shenjė e mirė, kėshtu tha vjeshta. :D :p


Ne kete rast eshte eshte ...:D:P

Lapsi
01-06-10, 18:07
Ne kete rast eshte eshte ...:D:Ptregoi se Idila gaboi, nuk eshte lage ne shiun e vjeshtes ahahahhahhaha

vjeshta
01-06-10, 18:14
tregoi se Idila gaboi, nuk eshte lage ne shiun e vjeshtes ahahahhahhaha

Ah mi Ilirida ,se q'me zuri belaja tash ,nuk ke gabu ti po unė tash:P

Lapsi
01-06-10, 18:30
Ah mi Ilirida ,se q'me zuri belaja tash ,nuk ke gabu ti po unė tash:Pku gabove :P

Virti
04-06-10, 23:45
fiks fare. :cool:

elvio
06-06-10, 00:12
http://www.asimenio.gr/images/uploads/BA102_(1).jpg


http://www.asimenio.gr/images/uploads/thumbs/thumb_BA131.jpg

lovely
06-06-10, 00:14
muzika

http://www.youtube.com/watch#!v=qqbBSxX228I&feature=related

Sy_kaltra
06-06-10, 12:58
Udhtimet e gjata me makin,start ne mbremje-stop ne mengjes :wink: me kengetaren time te preferuar (celine dion):cool:

Idila
06-06-10, 18:10
Ah mi Ilirida ,se q'me zuri belaja tash ,nuk ke gabu ti po unė tash:P
Mirė qė e kuptove mė nė fund lol

Fiksimi im, Vjeshta de!

MemphiSx
06-06-10, 20:50
...kacurrelat e tua!

LABI
06-06-10, 21:47
Udhtimet e gjata me makin,start ne mbremje-stop ne mengjes :wink: me kengetaren time te preferuar (celine dion):cool:

Ca pije energjetike per vete (edhe nje rezervar per forestraden) ... nje playlist dicka me slow bitsss edhee vijaaaaaa (kah po ja mbajm) ?? :rolleyes: :biggrin:

Morena, morenaaa....

http://www.youtube.com/watch?v=-8HMX_7EoCk


http://www.youtube.com/watch?v=-8HMX_7EoCk

Sy_kaltra
06-06-10, 23:20
Ca pije energjetike per vete (edhe nje rezervar per forestraden) ... nje playlist dicka me slow bitsss edhee vijaaaaaa (kah po ja mbajm) ?? :rolleyes: :biggrin:

Morena, morenaaa....

http://www.youtube.com/watch?v=-8HMX_7EoCk


http://www.youtube.com/watch?v=-8HMX_7EoCk

:eek: Edhe po pyet kah a ?

Made in KOSOVO qy :biggrin:

LuLjaa
06-06-10, 23:32
Qet Sy_kaltra si me pa dikun pom doket,, syt po ja njoh :eek:

Virti
06-06-10, 23:58
Qet Sy_kaltra si me pa dikun pom doket,, syt po ja njoh :eek:
ti, ne foto, je me pixhama a? :cool:

LuLjaa
07-06-10, 00:24
ti, ne foto, je me pixhama a? :cool:

Ncukk, a nese ki qef i veshii ato :D

Prishtinasja_
07-06-10, 09:48
Moda :rolleyes:

Lapsi
07-06-10, 11:11
debati :P

emine
07-06-10, 13:04
gjithqka qka lidhet me moden ,vesh mbathjen,qantat,dhe me se shumti vathet,,,gjithqka duhet te jet sexy dhe elegante :cool:

Qika^Me^Kule
16-06-10, 18:10
Kulet....... kur i kam kulet em doket se gjithcka e kam qaty me to....:biggrin: se kulet ma kujton Hamdi-Shtriganin.....

elvio
16-06-10, 23:24
pantallonat e bardha

teutaA
16-06-10, 23:29
a dmth vesi ?

YanYan
28-08-10, 02:55
*- FOTOGRAFIA -*
http://rocketdock.com/images/screenshots/My-Pictures-5-1.png

SheTa
28-08-10, 22:06
Syri yt....

emine
30-08-10, 16:27
........:rolleyes:

iLOVEyou!!!
30-08-10, 16:36
Buzet e .............

Hajra
11-08-11, 20:34
....je ti,

Jana
11-08-11, 22:53
... dashnia ,,,

LaCoStA
11-08-11, 23:09
... dashnia ,,,

Komplet aaa, prej majes t'gishtave, deri n'maje t'krehes :biggrin:

Hajra
11-08-11, 23:16
.....muzika,

Jana
12-08-11, 11:46
Komplet aaa, prej majes t'gishtave, deri n'maje t'krehes :biggrin:

..hahahhahahaa po po ..krejt ...

Hajra
13-08-11, 10:16
......eshte njena,

Buqja_ch
16-08-11, 22:47
Fiksim te kam Ty ....


http://www.youtube.com/watch?v=kp1qpahccec&feature=related

.

Jana
17-08-11, 00:13
...kuku njerzit qe se mbajn veten ...ncncncncnn

elvio
08-09-11, 18:20
Eleganca..........

Kur shfaqet e tille!

http://www.swingfashionista.com/wp-content/uploads/2009/07/seeberger_elegancecover.jpg

emine
15-01-12, 19:21
Kalimerka :biggrin:

Qika^Me^Kule
15-04-12, 18:03
......je ti :tongue:

emine
15-04-12, 19:13
kur kam pushim,me ndejt tan diten ne shpi edhe ne pizhame,luks a qeky sen per mu

Virti
16-04-12, 17:37
shkuan dy, mbeti nje... :biggrin::cool:

lovely
16-04-12, 21:12
Bicikdha:biggrin:

emine
16-04-12, 21:18
Bicikdha:biggrin:
jaran skoke ma e virgjen