PDA

View Full Version : Ju tėrhjek ai ose ajo sepse?


Faqet : [1] 2

Estella
20-11-07, 23:50
Ka pasuri?
Esht i/e zgjuar?
Eshte i/e thjesht?
Ne bisede i/e proferuar?
Sepse sesht mendjemadh/e?!?!
Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?
Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?
Apo sepse brenda ketij personi nuk ka Xhelozi ne maksimum, esht shum i/e drjet, jo genjeshtar/e/mashtrues/e.

Ju mirpres!http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

Murgesha
21-11-07, 03:10
Mė tėrhjek se e Dua, nėse nuk do tė doja asnjėra nga ato qė ke postuar mė lart nuk do ta kishte efektin e tėrhekjes.

Virti
21-11-07, 15:10
Mė tėrhjek se e Dua, nėse nuk do tė doja asnjėra nga ato qė ke postuar mė lart nuk do ta kishte efektin e tėrhekjes.
mire do kishte qene ta rregullosh kete titull, sepse duket sikur ta kishte shkruar ndonje jashtetokesor... :biggrin:

SANTANA-29
21-11-07, 15:18
mire do kishte qene ta rregullosh kete titull, sepse duket sikur ta kishte shkruar ndonje jashtetokesor... :biggrin:


hahahhahaahhahahaa,,,Qka eshte ai jashtoksor,,,edhe ata po dikan shqip me shkrua,,,,hahahahhahahhaha:tongue:

aLbaChiCk
21-11-07, 15:32
hahahhahaahhahahaa,,,Qka eshte ai jashtoksor,,,edhe ata po dikan shqip me shkrua,,,,hahahahhahahhaha:tongue:

haahahahahah SANTANA-20 jashtoksor = ausserirdisch

jEtA_1
21-11-07, 15:36
Ka pasuri?
Esht i/e zgjuar?
Eshte i/e thjesht?
Ne bisede i/e proferuar?
Sepse sesht mendjemadh/e?!?!
Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?
Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?
Apo sepse brenda ketij personi nuk ka Xhelozi ne maksimum, esht shum i/e drjet, jo genjeshtar/e/mashtrues/e.

Ju mirpres!http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif
Me terheq ashtu si eshte sepse ka qene fati ime e ndoshta i ka keto veti ndoshta si ka asnjeren por per mua eshte shume terheqes hehehehehehehe

^katunari^
21-11-07, 16:03
Sepse e ka qafen si gastare ...........................:smile:

jadore
21-11-07, 19:51
JuU Tėrheq AI ose AJO sepse.........
eshte ajo sepse-ja fatale qe te dergon drejte terhjekjes , se po te zgjidhej kjo enigme, ateher fare lehte do ishte ..

Estella
21-11-07, 20:43
virti shume kishe prblem bre ti me kto tiutulla temav gjithkah tu reklamu per tituj po rrishe

vjeshta
22-11-07, 16:22
.......sepse ka magnetizėm .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gjurma
22-11-07, 16:31
Mė tėrhjek se e Dua, nėse nuk do tė doja asnjėra nga ato qė ke postuar mė lart nuk do ta kishte efektin e tėrhekjes.

qysh ti edhe murgesh edhe po kqyr me lujt sport a:biggrin:

gazi-de
28-11-07, 21:24
Sepse me nervozon...:frown: ...:biggrin:

Gjumashja
28-11-07, 21:31
me terhjek sinqeriteti dhe thjeshtesia e tij . . .

Buqja_ch
29-11-07, 15:14
Mé térhjek ai se e Dua ..........

gazi-de
29-11-07, 20:48
Sepse eshte hmmmm:biggrin: ...........

selvija
29-11-07, 21:06
Me terhjek valla.....-----------------------edhe pikkkk

gazi-de
29-11-07, 21:12
Me terhjek valla.....-----------------------edhe pikkkk

ani de,po te besojm qy..:biggrin: ..:rolleyes:

selvija
29-11-07, 21:18
ani de,po te besojm qy..:biggrin: ..:rolleyes:Po a bile te me beson dikush :biggrin: :wink: qy

gazi-de
29-11-07, 21:22
Po a bile te me beson dikush :biggrin: :wink: qy
ani de veq mos vuj shum,se tash dimri edhe vujtjet nuk del ne pranver moj kusherin,:wink: :biggrin:

selvija
29-11-07, 21:30
ani de veq mos vuj shum,se tash dimri edhe vujtjet nuk del ne pranver moj kusherin,:wink: :biggrin:Ahhh more haziiiii qe spo ma din..:frown:
http://www.perendimi.ch/assets/images/db_images/db_6453664611.jpg

gazi-de
29-11-07, 21:35
Ahhh more haziiiii qe spo ma din..:frown:
http://www.perendimi.ch/assets/images/db_images/db_6453664611.jpg

Nese vazhdon ti keshtu kusherin,me dal ne pranevere jo..hahahahahahahaah

selvija
29-11-07, 21:38
Nese vazhdon ti keshtu kusherin,me dal ne pranevere jo..hahahahahahahaahKam macen tende ner kamb pe lemoj ajo me qetson....:rolleyes: :tongue:

gazi-de
29-11-07, 22:00
Kam macen tende ner kamb pe lemoj ajo me qetson....:rolleyes: :tongue:
mire,thuj maces se mos po te ike:biggrin:

selvija
29-11-07, 22:44
mire,thuj maces se mos po te ike:biggrin:Ja maca ime i paska shite nuk paska me qe levize hahahaha,,,:biggrin:
http://www.perendimi.ch/assets/images/db_images/db_6445688961.jpg

Nirvana Band
29-11-07, 23:05
Me terhjek sepse ka shije per qdo gje, dhe eshte shume e sjellshme.

gazi-de
29-11-07, 23:14
Ja maca ime i paska shite nuk paska me qe levize hahahaha,,,:biggrin:
http://www.perendimi.ch/assets/images/db_images/db_6445688961.jpg
qa ki ke be mac moj,e paske be pianice,ahahahahahahahahahhaahhaahhahahahaahah

selvija
29-11-07, 23:22
qa ki ke be mac moj,e paske be pianice,ahahahahahahahahahhaahhaahhahahahaahahHaha hahahah ahahah kemi drejtat e barabarta hahahahha http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil3dbd4dbc14f3f.gif

gazi-de
29-11-07, 23:25
Hahahahahah ahahah kemi drejtat e barabarta hahahahha http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil3dbd4dbc14f3f.gif
jo po shifet:biggrin:

Luana
29-11-07, 23:25
Me terhjek sepse eshte i matur shume .... ja honksha loqken ......trashi...:biggrin: hahahahhahahhahah

Estella
29-11-07, 23:45
sdi pse m'terhjek hiqqqqq

gazi-de
30-11-07, 13:36
sepse me ishte nje enderre qe me mbeten vetem kujtime e saje,dhe ne kujtim mbtene vetem syte dhe buzeqeshja e saje:rolleyes: :tongue:

Sy_kaltra
02-12-07, 11:25
As vet nuk e di pse !

gazi-de
02-12-07, 11:35
Me duket po e di pse:rolleyes: ,sepse ka diqka te veqant qe mua edhe gjumin ma mere:tongue:

Domira
02-12-07, 12:00
Sepse pershtatemi...

Sy_kaltra
02-12-07, 12:05
Sepse eshte per te terhjekur !

Virti
05-12-07, 16:12
per cka eshte fjala ketu? :cool:

Arkza
05-12-07, 16:24
per cka eshte fjala ketu? :cool:Per Magnet te Saktum e te pa Sakatum :biggrin: :tongue:

Virti
05-12-07, 16:35
Per Magnet te Saktum e te pa Sakatum :biggrin: :tongue:
a ka najkush magnet...? :biggrin:

Arkza
05-12-07, 16:37
a ka najkush magnet...? :biggrin:Ka ka Qysh jooo veq Hi ne Mp aty Ki Plot Magneta veq Kujdes se mos po Qellojne Burrat qaty :biggrin: :biggrin:

Virti
05-12-07, 16:39
Ka ka Qysh jooo veq Hi ne Mp aty Ki Plot Magneta veq Kujdes se mos po Qellojne Burrat qaty :biggrin: :biggrin:
ne te kujt me hy? :eek: :biggrin:

Arkza
05-12-07, 16:40
ne te kujt me hy? :eek: :biggrin:Hahhahahahaahhaahahha Ne te Kujt a !? hahahahahahahhahahah Ato qe kan Magneta de !!!! :biggrin:

Virti
05-12-07, 16:42
Hahhahahahaahhaahahha Ne te Kujt a !? hahahahahahahhahahah Ato qe kan Magneta de !!!! :biggrin:
s'po di cilat kane magneta de... :redface:

Arkza
05-12-07, 16:44
s'po di cilat kane magneta de... :redface:Qato qe ta Bojne me Sy ty !!!! :biggrin: :tongue:

Arb
05-12-07, 17:07
buzeqeshja e saj...........

egi
05-12-07, 17:10
Nuk eshte askush qe mundet me me terhjek...por nese e takoj ndonje dit..ju tregoj :biggrin:

Virti
05-12-07, 17:10
Qato qe ta Bojne me Sy ty !!!! :biggrin: :tongue:
asnja s'po ma ban... :redface:

selvija
05-12-07, 17:41
asnja s'po ma ban... :redface:A hiq kerkush aaa,,,:biggrin: ????

Virti
05-12-07, 17:59
A hiq kerkush aaa,,,:biggrin: ????
jooooo! :tongue:

selvija
05-12-07, 18:05
jooooo! :tongue:Pseeee moreeeeee...???:biggrin:

Virti
05-12-07, 18:09
Pseeee moreeeeee...???:biggrin:
sepse i kane syte nxane... :biggrin:

selvija
05-12-07, 18:14
sepse i kane syte nxane... :biggrin:Blejav syza te diellit mashtroj dyqyshe hahah..:biggrin:

gazi-de
05-12-07, 19:56
Sepse e ka nje bukuri te rralle...:tongue: :wink:

Amina
08-12-07, 19:16
Sepse eshte i jashtezakonshem ( unikat)!

Lona
19-12-07, 09:29
Me terhjek ai sepse me pelqen mua.!

Sy_kaltra
23-12-07, 21:39
Nuk po me terhjek aspak :biggrin:

gazi-de
23-12-07, 21:59
Nuk me terjek fare se nuk ka meshir,zemer...................................... .....

Sy_kaltra
23-12-07, 22:02
Hhahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhaaaaaaaa aaaaaaaa

Nuk pom terhjek askush bre :tongue: :tongue: :tongue:


Hhahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahaha hahahahaaaaaaa

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:42
mue pom terhjekin do plaka............. hahahahhhaa

Virti
24-12-07, 13:19
... sepse eshte kokforte! :biggrin:

selvija
24-12-07, 13:29
Sdi pse veqq...hemmm..

Arkza
24-12-07, 14:18
Sepse Eshte i But (kishe ) :redface: :biggrin:

gazi-de
24-12-07, 19:53
Me terhjek Ortakja sepse ma kujton bugarin,hahahahahahhahahahahahah

selvija
24-12-07, 21:40
Me terhek aii se ka gjakun te perzin me heroine...:rolleyes:

vendasi
24-12-07, 21:52
Me terhjek,shiqimi i saje.....

~AmaZonA~
24-12-07, 21:53
Sepse ėshte xhentėlmen...

vendasi
24-12-07, 21:55
Me terhjek ,ftyra e saje simpatike....

~AmaZonA~
24-12-07, 22:00
Sepse ja din rendin hahahhahh

vendasi
24-12-07, 22:09
Sepse,c'do gje qe thot zen vend...:smile:

~AmaZonA~
24-12-07, 22:18
Sepse vjen rrall e pėrmall...

vendasi
24-12-07, 22:20
Sepse,eshte perplote Jete..aktive..e me moral te forte...

~AmaZonA~
24-12-07, 22:30
Sepse i pėrmbahet thėnjės Dy here mendo e njė here fol.

e_martumja
24-12-07, 22:30
Hiq sedi me siguri gjakun e embel :biggrin: e ka

vendasi
24-12-07, 22:33
Sepse ,i ka te gjitha qe nje femer endrron ti ket...

~AmaZonA~
24-12-07, 22:39
Sepse ka karakter te lart...

e_martumja
24-12-07, 22:42
Sepse ,i ka te gjitha qe nje femer endrron ti ket...per kend e ke fjalen per Amazonen:biggrin:

valiii
24-12-07, 22:43
sepse ja ka onen gjithqkafit, thjeshte me pershtatet ne stil :smile:

~AmaZonA~
24-12-07, 22:46
Sepse i ka postimet me vend edhe e lexoj me knaqesi.

E_martumja hajt qikkkkkkkk mos ti marri gjona personale se tek kafja jemi hahahahah

e_martumja
24-12-07, 22:54
Sepse i ka postimet me vend edhe e lexoj me knaqesi.

E_martumja hajt qikkkkkkkk mos ti marri gjona personale se tek kafja jemi hahahahahQka po kcen qike shaka bera:biggrin: ah per ty ke pyetja ah ?

~AmaZonA~
24-12-07, 23:01
Qka po kcen qike shaka bera:biggrin: ah per ty ke pyetja ah ?
Jo mojj edhe une shaka bėra a jemi tek kafja a jo???

Cia-Ferizaj
25-12-07, 10:08
me terhjek ajo ......se pata mbet ne rruge...

Arkza
25-12-07, 12:00
Me terhjek Ortakja sepse ma kujton bugarin,hahahahahahhahahahahahahAaaaaaaaaaaa Veq per Bullagarin aa !!! hahahahhahahahaha hahahahahhahahaha

Dardan Kastrati
25-12-07, 13:59
Aaaaaaaaaaaa Veq per Bullagarin aa !!! hahahahhahahahaha hahahahahhahahaha
Ewwwwwwwwww a paska edhe Bugar ketu aa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkza
25-12-07, 14:06
Ewwwwwwwwww a paska edhe Bugar ketu aa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hahhahahahahahhaha Dardani sdi vallah se qka mu ka Tek Ky Gazi me Bullagari po ja Perkujtoj Dikan atij une hahahahahahahahahha :biggrin:
Pershendetje Ty Dardan !

Dardan Kastrati
25-12-07, 15:01
Hahhahahahahahhaha Dardani sdi vallah se qka mu ka Tek Ky Gazi me Bullagari po ja Perkujtoj Dikan atij une hahahahahahahahahha :biggrin:
Pershendetje Ty Dardan !
Te flm per pershendetjen , pershendetje edhe juve ....
Hahahahaha mos e ka humb rrugen more ai ne Bullgari hahahaahahaha ...

gazi-de
25-12-07, 20:16
Aaaaaaaaaaaa Veq per Bullagarin aa !!! hahahahhahahahaha hahahahahhahahaha
po kur te kujtoj bugarin ortake,tani hyn te gjitha kujtimet qy,hahahhahahahahahahahha

gazi-de
25-12-07, 20:33
Sepse ka nje bukuri te rralle*.............

Virti
26-12-07, 00:14
... e ka zemren e forte! :cool:

Cia-Ferizaj
26-12-07, 00:18
me terhjek ajo se kish diqka superiore

LaCoStA
28-12-07, 06:22
Moti ja ka nis mem terhjek , swe di as vet pse hahah

Virti
02-01-08, 13:18
... nuk e di pse! :tongue:

Linka_pz
02-01-08, 13:21
Me terhek sepse ish inteligjent/e !

Cia-Ferizaj
02-01-08, 13:56
me terhjek sepse eshte reale..........

luckyman
02-01-08, 19:04
..................sepse ishte sharmante,e vetevendosur,e ruan tradicionin Shqiptar etj.etj.

selvija
02-01-08, 21:04
Sepse me Terheq dhe urreje te dyjat se bashku...:cool:

Sy_kaltra
04-01-08, 17:06
Sepse e kam terhjek :biggrin:

Dardan Kastrati
04-01-08, 17:10
Sepse e kam terhjek :biggrin:
Jeni magnetike ....:biggrin:

Sy_kaltra
04-01-08, 17:12
Jeni magnetike ....:biggrin:

Interesant a ,nuk jam edhe haj haj,por jam magnet ... :biggrin:

Virti
07-01-08, 00:54
... me pelqen! :cool:

Sy_kaltra
30-01-08, 21:51
Nuk me terhjek aspak mė !!!!

gazi-de
30-01-08, 21:54
Mua mu kane be shum qitash :tongue:

Zana_ch
30-01-08, 22:20
Mua mu kane be shum qitash :tongue:nga tani ke nje ma pak .................hahahahahahaha

lovely
30-01-08, 22:33
Mua mu kane be shum qitash :tongue:


2 me pak... hahahahahahahahahaha

gazi-de
30-01-08, 22:34
nga tani ke nje ma pak .................hahahahahahaha
ma moj se si humor e mora,te gjitha nga pak de....ahahhaha

gazi-de
30-01-08, 22:35
2 me pak... hahahahahahahahahaha
kuku per mua,ani edhe ti ike a...ahhahahahaahahha

vjeshta
31-01-08, 00:23
Sepse nuk ma ban rrafsh kur e kam keq .

Intuita
31-01-08, 01:02
Me terhjek ai sepse e shoh zemren time ne buzeqeshjen e tij:biggrin:

Sy_kaltra
01-02-08, 12:45
Ncuk .

Virti
07-02-08, 22:49
... eshte "diabetike" :cool:

vjeshta
12-02-08, 23:50
Sepse nuk ndryshon ne mu as prejsen ma te vogel .

Paradox_13
13-02-08, 09:11
...ngase eshte temperamente...........

selvija
13-02-08, 09:44
.....Ka stilin ashtu....

Fshatari
13-02-08, 14:00
.....Ka stilin ashtu....

Pak ma origjinale herėn tjetėr Selvije!
E njoh autorin e formulės tande kėtu sipėr "...diēka..."!
Ai person asht shumė i ndieshėm ndaj postimeve tuaja, ashtu siē janė! Mos aludo nė stilin e shkrimeve tė atij autori se...!

Dukagjinas_i
13-02-08, 14:06
....ka diqka te veqante !

Gjumashja
13-02-08, 18:12
ka syte e tij.....:biggrin: ....

selvija
13-02-08, 22:27
Pak ma origjinale herėn tjetėr Selvije!
E njoh autorin e formulės tande kėtu sipėr "...diēka..."!
Ai person asht shumė i ndieshėm ndaj postimeve tuaja, ashtu siē janė! Mos aludo nė stilin e shkrimeve tė atij autori se...!Me bere kurreshtare se... kush na qenka..???

Oqeani
13-02-08, 22:28
Ka sy te bukur .....

Arkza
14-02-08, 15:25
Fjalet e Tij..............

Linka_pz
14-02-08, 15:32
Inteligjenca ,bujaria ,serioziteti ..........

Dukagjinas_i
14-02-08, 15:43
Enigme e pa zbuluar.......

BE LK
14-02-08, 17:55
eh me ja fillu mbaroj pasneser keshtu qe po e le krejt ...

Intuita
14-02-08, 18:31
................sepse eshte natyrshem i sinqerte.............

gazi-de
16-02-08, 19:54
Nuk di pse!*:rolleyes: :tongue: :wink: ...............

Diana007
16-02-08, 20:17
Buzeqeshja :rolleyes:

Agolli
16-02-08, 20:19
....sepse i ka shoqet e mira...:tongue:

aLbaChiCk
16-02-08, 20:21
Sepse e ka kapelen si temen :biggrin:

Agolli
16-02-08, 20:28
..........u nime ku e le kapelen, ...shume terhjekse..:biggrin: ka qene :biggrin:

aLbaChiCk
16-02-08, 20:33
Ma vjedhi dikush kur isha ne plazh hahahaahahahah

Agolli
16-02-08, 20:38
une....kam qene ai, tjeter send s'guxova..thash hajt qet kapele bile, sa mos me mbet duarthat :biggrin:

Linka_pz
16-02-08, 21:25
Sepse eshte shpirt Bujare !

lyra2
16-02-08, 22:39
Nuk di..............................?!!!!!!!!!!!!!!!!

Oqeani
16-02-08, 22:44
Sepse ka butsinė ...

luckyman
16-02-08, 22:46
Mė tėrhjek ajo sepse ėshtė antare e PDK-sė :tongue: + Drenicake( möter)! :biggrin:

Linka_pz
02-03-08, 12:22
Me terheq sepse eshte i qete .....

emine
07-04-09, 20:21
qashtu valla me kanop me ngreh:P

desert
07-04-09, 22:25
kush!!!

Domira
07-04-09, 23:00
...sepse sdi me spjegu:tongue:

emine
08-04-09, 07:26
kush!!!
mixha miftar:smile:

shfletuesi_
08-04-09, 09:28
....Ja ka Anen Din !!! :P

lovely
08-04-09, 10:09
ka sa po shkojne magnetat? :D:D

shfletuesi_
08-04-09, 10:32
ka sa po shkojne magnetat? :D:D

Pa pare jan qellu me pole negativ pozitive vetem po e largojn njeri tjetrin :P

halla e madhe
08-04-09, 10:44
..kujdesi i veqant ndaj meje,n'dite te liga mos na lashte zoti pa nafake!:wink:

Arkza
08-04-09, 11:49
Mbi te gjitha eshte Karakteri i tij , e mandje butesia e tij ndaj meje , i Kuptushum , i sjellshum , sa per pamje as qe kam keqyr bile kjo eshte per mau boll , bile tepret me duket s'di se si kam pas nje fat te till !!! :wink:

emine
08-04-09, 12:24
Mbi te gjitha eshte Karakteri i tij , e mandje butesia e tij ndaj meje , i Kuptushum , i sjellshum , sa per pamje as qe kam keqyr bile kjo eshte per mau boll , bile tepret me duket s'di se si kam pas nje fat te till !!! :wink:
a ka naj vlla ky far i gzumi:smile:

emine
08-04-09, 12:25
ka sa po shkojne magnetat? :D:D
te nbgreh aj vet e lipakesh per magnet tina:smile:

Arkza
08-04-09, 12:36
a ka naj vlla ky far i gzumi:smile: Hhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhah ahaha Eminush hahahahahahahhaha me zo kam kesh me ty hahahahahahahahhaha , o jo valla se eshte ma i vogli , krejt jan te Martum ahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaha :biggrin:

emine
08-04-09, 15:37
Hhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhah ahaha Eminush hahahahahahahhaha me zo kam kesh me ty hahahahahahahahhaha , o jo valla se eshte ma i vogli , krejt jan te Martum ahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaha :biggrin:
u te vocrrine nanes,,,,evvvvvvvvvvvv arkza pune paska me te dal edhe tye te paska mete vjerra nder,a ki nime vjerren gjall hala?!

Arkza
08-04-09, 15:50
u te vocrrine nanes,,,,evvvvvvvvvvvv arkza pune paska me te dal edhe tye te paska mete vjerra nder,a ki nime vjerren gjall hala?!Hhahahahahhahahaha Po veq Vjehrren e kam , por puan eshte Ndryshe se une ko me jetu veq me te !!!

gazi-de
08-04-09, 20:45
hmmm sepse eshte e veqant....

aLbaChiCk
08-04-09, 22:20
shkaku se ka vitamina shum :biggrin: :biggrin:

lazdrani
08-04-09, 23:44
Ajo ka diqka natyrore qe me terhjeke,ndoshta stili se si shprehet,qeshja e saj...

emine
09-04-09, 07:37
,,,ka shpirtin margaritar:cool:

romansa
09-04-09, 08:40
ka zemer te madhe

Oqeani
09-04-09, 14:56
ka zemer te madhe


Sa kg e paska bre, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

aLbaChiCk
09-04-09, 15:07
....... se nuk asht per mu :biggrin:

Jana
13-04-09, 17:35
Ka pasuri?
Esht i/e zgjuar?
Eshte i/e thjesht?
Ne bisede i/e proferuar?
Sepse sesht mendjemadh/e?!?!
Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?
Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?
Apo sepse brenda ketij personi nuk ka Xhelozi ne maksimum, esht shum i/e drjet, jo genjeshtar/e/mashtrues/e.

Ju mirpres!http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

Me tregu te drejten te gjitha keto i posedon ..disa me pak e disa me shum...
Prandaj edhe me Terhek...sepse per mua eshte i kopletuar....

Oqeani
13-04-09, 17:38
Me tregu te drejten te gjitha keto i posedon ..disa me pak e disa me shum...
Prandaj edhe me Terhek...sepse per mua eshte i kopletuar....

Sa mire qe nuk qenka xhelozzzzzzzhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
13-04-09, 17:42
hahhahahahha jo de s'jan krejt si ti Oqean hahahahhaha

Estella
29-05-09, 23:35
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

LuLjaa
29-05-09, 23:39
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Estella sepse i ka syt e mdhaj :D

lovely
29-05-09, 23:45
m terhjek Agroni se i ri diqysh hahahahahahahahahahaha:P

Estella
29-05-09, 23:47
Estella sepse i ka syt e mdhaj :D

hehehhe

LuLjaa
29-05-09, 23:50
hehehhe

... ti apet edhe pse ............ s'kallxoj tash

ShEjToNkA
29-05-09, 23:53
Nė qoftė se ėshtė faqja e formatit A4 pa ia filloi me i numru se pėrndryshe nuk i zenė kjo faqe gjitha ato tė kėqija cka me tėrjekin tek ai!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface: :biggrin:

lovely
29-05-09, 23:55
Nė qoftė se ėshtė faqja e formatit A4 pa ia filloi me i numru se pėrndryshe nuk i zenė kjo faqe gjitha ato tė kėqija cka me tėrjekin tek ai!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface: :biggrin:

a osht fjala per ujkun? hahahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
29-05-09, 23:57
a osht fjala per ujkun? hahahahahahahahahahahaha


hahahahahahahahahahahahahahahahaha...

Po, tjetėr cka po donė me ditė?????????????????????????:redface: :biggrin:

lovely
29-05-09, 23:58
hahahahahahahahahahahahahahahahaha...

Po, tjetėr cka po donė me ditė?????????????????????????:redface: :biggrin:

sa e ka bishtin e gate? hahahahahahahahahahahahahaa

Agroni22
30-05-09, 00:03
Jo More Duhet Me Pas Litarin E Forte Mem Terjek Mua Dikush

Estella
25-09-09, 00:44
Kishte mem terhjek zgjuarsia...

MemphiSx
25-09-09, 00:56
Me terhjek,sepse e urrej!!

shfletuesi_
25-09-09, 09:24
Inteligjenca,zgjuarsia dhe qendrushmeria qe bart brenda bukuris se jashtme natyrore.

LaCoStA
25-09-09, 19:42
... eshte e sinqerte, e embel, e ndishme, etj etj etj .....

Virti
25-09-09, 22:52
jo ma jo! :cool:

lovely
25-09-09, 23:01
edhe une po thom pse :biggrin:

Jana
25-09-09, 23:39
Sepse...eshte shum i kujdesshem...teper Sweet...edhe qesh shum omel...

p.s q'do gje e tij em terhek...

shfletuesi_
25-09-09, 23:43
...sepse eshte e holl e gjat 1 e 77-tate Eshte bjondine me floke deri n'shpine....

emine
26-09-09, 08:10
me traktor qashtu :biggrin:

realisti64
26-09-09, 09:21
um terhjek kjo se ma ka shume merzi e cka t ja kish mas merzie ta qet zoti ahahahahaha

pra veq kur te qet vala najdit ngat meje pa e dit as vet agagaggagaga

premium
26-09-09, 09:32
me traktor qashtu :biggrin:
.... Hahaha me traktorin e Rakovicės se tėrtaqi i Selimit mbeti pa naft hahaha..

je tėrheqėse sikur magneti S ^ N
os te rruma trifazore si eshte R^S^T

Fshatari
26-09-09, 11:33
Kishte mem terhjek zgjuarsia...
Ka me te shkue jeta tu prit....!

Fshatari
26-09-09, 11:35
me traktor qashtu :biggrin:

Veē sa e parkova traktorin qatje mas plemes!

emine
26-09-09, 11:52
.... Hahaha me traktorin e Rakovicės se tėrtaqi i Selimit mbeti pa naft hahaha..

je tėrheqėse sikur magneti S ^ N
os te rruma trifazore si eshte R^S^T

epo qashtu diqka,me rendsi me te terhjek diqyshe:wink:

sherri
26-09-09, 12:05
..sepse injoron embel!!

Jana
26-09-09, 14:54
...ooo e ka nje shprehje qe e perdor ....kur em thot...jo qe em terhek..po du me honger krejt hahahhaha....

Fshatari
26-09-09, 18:34
...s'po me do kush tjeter!

thellenza
26-09-09, 21:16
...eshte tipi im 100%.

Peja-Boy
27-09-09, 15:40
Mė tėrhjek se e Dua, nėse nuk do tė doja asnjėra nga ato qė ke postuar mė lart nuk do ta kishte efektin e tėrhekjes.

Ti paske then ne ate aspekt se mos ta Doja do isha ndar kaher prej tij hahahahaa

Peja-Boy
27-09-09, 15:42
Ka pasuri?
Esht i/e zgjuar?
Eshte i/e thjesht?
Ne bisede i/e proferuar?
Sepse sesht mendjemadh/e?!?!
Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?
Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?
Apo sepse brenda ketij personi nuk ka Xhelozi ne maksimum, esht shum i/e drjet, jo genjeshtar/e/mashtrues/e.

Ju mirpres!http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif
Sepse i ka te gjitha keto ... Besa edhe Shkokordhejk eshte !!

Linka_pz
27-09-09, 15:43
.....din te me ofroj atehere kur duhet !

LaCoStA
05-11-09, 00:47
..... i ka te gjitha elementet-vetite pozitive, te cilat duhet ti ket nje njeri.

Fshatari
10-11-09, 18:25
...ajo sepse asht shume sharmante! Me fascinojne edhe postimet e saja! Vetem per te futem ketu ne forum.

emine
10-11-09, 22:10
,ska ma me qka terhjek,veq ni lidhte qarapt e vet:tongue:

Estella
11-03-10, 01:33
Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?

YanYan
11-03-10, 01:37
...sepse une jam negative plus & ai pozitiv minus. Polet e kunderta gjithmone terhiqen!

Fshatari
11-03-10, 01:57
...kur eshte e forte te terhjek me zor e nuk i perballon dot!

LuLjaa
11-03-10, 02:00
Hahahahahaha Fshatari valla nime zor e keni juu me perballu :D

roadrunner
11-03-10, 10:28
i vesh do maica me karikatura haha

Lapsi
11-03-10, 10:40
se i ka merak patatet

Estella
11-03-10, 23:26
Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?

Albonita
26-06-10, 10:08
Sepse ...asht intelgent..edhe me terhjek se asht i kec shumee:biggrin:

Peja-Boy
26-06-10, 10:26
Sepse ka Nice ASS :tongue:

Suelaa
26-06-10, 10:28
Sepse ka Nice ASS :tongue:A vetem nga her Ass terhiqesh ti?? hahahahahaa

Suelaa
26-06-10, 10:29
Ka gjakun e embel. jam-jam

Peja-Boy
26-06-10, 10:29
A vetem nga her Ass terhiqesh ti?? hahahahahaa

Jo une Nuk Terhiqem po ty te terhiqi :tongue:

Suelaa
26-06-10, 10:30
Jo une Nuk Terhiqem po ty te terhiqi :tongue:

Nga me terheq!! se ka shum terheqjesh??

Peja-Boy
26-06-10, 10:32
Nga me terheq!! se ka shum terheqjesh??

E Eshte mbet per te Provuar :tongue:

Shiko Tek Hyrja e Forumit ne Fund eshte Rubrika " Pa Cenzur" Eja atje te tregoj se po i prishim Femijet ketu !!

Oltiana1
26-06-10, 10:32
Sepse , ėshtė i sinqertė .

Jana
28-06-10, 19:29
Sepse eshte shum i kujdesshem,e menqur, i sinqert... ka shum kultur.... etj etj... i ka krejt valla...lumja une ehehehhehehehe

Qika^Me^Kule
28-06-10, 19:50
Sepse eshte shum i kujdesshem,e menqur, i sinqert... ka shum kultur.... etj etj... i ka krejt valla...lumja une ehehehhehehehe

Dhe mua... keto gjera me terheqine.... e ajo qe mua me ban te jeme e LUMTUR cdo here... asht qe din te me Kupton... ne cdo aspekt.... edhe pse ndoshta se meritoi nga nje here... por prape asht person qe me kupton....

teutaA
28-06-10, 22:18
Sepse ka Nice ASS :tongue:

pa filozzofi veq ty po te besoj qe je pergjegj sinqerisht hahahahha

Virti
28-06-10, 23:46
... s'e di. :cool:

Peja-Boy
29-06-10, 17:16
pa filozzofi veq ty po te besoj qe je pergjegj sinqerisht hahahahha

Hahahahahahahaha...po ato jan njera nder gjerat kryesore qe i shikojn mashkujt :P

Albonita
09-11-10, 11:26
Sepse .......e njo ce sa Vite!:tongue:

jadore
09-11-10, 16:43
hajt se po pegjigjna..
sepse, e dine qe dine dhe dine pse dine..
(ky esht kulmi..)

vjeshta
09-11-10, 16:48
hajt se po pegjigjna..
sepse, e dine qe dine dhe dine pse dine..
(ky esht kulmi..)

Kjo po i bjen qe : ai me terhjek qe din per veti dhe e din pse dine per veti ?

Po unė ,nė kete rast Ti , ku po mbetė?

tipi engjellor
09-11-10, 17:03
po me terhjek sinqeriteti se pari e keshtu ka shume gjera

YanYan
09-11-10, 17:30
1.Ka pasuri?
2.Esht i/e zgjuar?
3.Eshte i/e thjesht?
4.Ne bisede i/e proferuar?
5.Sepse sesht mendjemadh/e?!?!
6.Buzeqeshja, shikimi teper adhurues?
7.Pamja e jashtme esht me shum se e paraqitshme?
8.Apo sepse brenda ketij personi nuk ka Xhelozi ne maksimum, esht shum i/e drjet, jo genjeshtar/e/mashtrues/e.

Ju mirepres

1.Eshte i zoti te ece vete ne jete e t'ia krijoje vetes kushtet pa prit gje nga kush tjeter.
2.Ka mendt e dreqit
3.I thjeshte..shume i thjeshte..s'ka me te thjeshte
4.Me ban me e degju sikur femija qe degjon historite e gjysherve...me ben me qesh sa me dhemb barku
5.Eshte "dhi e eger"
6.Syte i percjellin miresi e paqe...e kur shtohet edhe buzeqeshje eshte kombinim fatal per mua
7.Ne syte e mi eshte perfekte
8.I ka e si ka, e kjo e ben te me sjelle ne gisht por mbi te gjitha sepse ka zemren e mire, ska vese te kqia, dhe mi shef syte e ballit.

jadore
09-11-10, 17:33
Kjo po i bjen qe : ai me terhjek qe din per veti dhe e din pse dine per veti ?

Po unė ,nė kete rast Ti , ku po mbetė?

ah, moj moter..po ti a ke harrua qe krejte veshtersia qendron ne ate , ta gjejsh qiftin tond, e ne kete dynja eshte kulmi i suksesit ta gjesh kond si vetja ..haha

teutaA
15-11-10, 23:20
hiq sjam kah terhiqna hahaha

Hajra
01-06-11, 16:20
....eshte shume e bukur dhe mbi te gjitha eshte njeri shume i mire,

Jana
01-06-11, 16:21
..sepse eshte personi me perfekt qe kam njohur deri me tani ...

Zero Cool
01-06-11, 16:23
As nuk pom tėrhjek e as nuk po e tėrhjeku :biggrin:

Pershendetje Jana

Jana
01-06-11, 16:35
As nuk pom tėrhjek e as nuk po e tėrhjeku :biggrin:

Pershendetje Jana


..faleminderit ...edhe une te pershendes ty ...p.s me terhek ai sepse i ka duart me te mira ne bote ...

Zero Cool
01-06-11, 16:52
p.s me terhek ai sepse i ka duart me te mira ne bote ...


ahhahahahhahahah [email protected] :biggrin:

Jana
01-06-11, 16:54
ahhahahahhahahah [email protected] :biggrin:

... o ishalla po pshton ... thirre emergjencen ...hahahahaha

Zero Cool
01-06-11, 16:59
... o ishalla po pshton ... thirre emergjencen ...hahahahaha

ahahahha, op e kam thirre, tash edhe pak vjen e nashta me jep fryme (artificiale de qy :))

emine
01-06-11, 17:32
..faleminderit ...edhe une te pershendes ty ...p.s me terhek ai sepse i ka duart me te mira ne bote ...

ishalla i ka durte e hijshme e te gata :P

Jana
01-06-11, 21:01
ishalla i ka durte e hijshme e te gata :P


... o se kam ktu se pa ja qit en foto e mi postu se kisha lon hahahahaha...

Me terhek shikimi i tij ... qendrimi dhe forma se si ec ... teper e mir ...

vjeshta
01-06-11, 21:43
...mė rri pranė gjithėmonė .

emine
01-06-11, 21:47
... o se kam ktu se pa ja qit en foto e mi postu se kisha lon hahahahaha...

Me terhek shikimi i tij ... qendrimi dhe forma se si ec ... teper e mir ...jo te besoi,se njeri dashurune githqka shef bukur:biggrin:po durte jan me rendsi

Jana
01-06-11, 21:49
jo te besoi,se njeri dashurune githqka shef bukur:biggrin:po durte jan me rendsi


..o flm qe po ma din hahahahhaa...
..pershendetje edhe per ty ...

emine
01-06-11, 21:53
..o flm qe po ma din hahahahhaa...
..pershendetje edhe per ty ...jam rrzu prej dudit une,ku mos me ta dite ty hhahhahahhahahhah
pershendetje e dashura Jana,dhe flm

Jana
01-06-11, 21:58
jam rrzu prej dudit une,ku mos me ta dite ty hhahhahahhahahhah
pershendetje e dashura Jana,dhe flm


hahahahahah qy kta ... qishtu eshte jeta ... me rendesi eshte me kon e fort edhe mi tejkalu ... dhe besom per kete arsye te c'moj shum ... sepse je Femer e fort ...

emine
01-06-11, 22:00
hahahahahah qy kta ... qishtu eshte jeta ... me rendesi eshte me kon e fort edhe mi tejkalu ... dhe besom per kete arsye te c'moj shum ... sepse je Femer e fort ...
cdo njeri eshte i forte derisa nuk ka oapsione tjeter te sgjedh pos forces,qaf ty Janushe se edhe rrzunja ka lezetin e vet ma kure te qohesh e shef prej kuhit je ra hahahhahhhhha

Hajra
01-06-11, 22:48
....eshte ajo,

Qika^Me^Kule
02-06-11, 08:12
...... sepse e ka gjakun magnet :tongue:

LaCoStA
02-06-11, 08:45
..... i ka tana t'mirat e dynjas :smile:

tipi engjellor
02-06-11, 12:35
.....se kmei gjuhe te perbashket mendime te njejta.....e mendoj qe edhe do kuptoheshim...

Jana
02-06-11, 19:29
... eshte i veqant...

Hajra
02-06-11, 19:31
....veq qe s ka me te,

elvio
06-06-11, 19:20
''..Nėse e do njė person pėr shkak tė bukurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por dėshirė... (http://www.facebook.com/notes/-th%C3%ABnie-t%C3%AB-men%C3%A7ura-/n%C3%ABse-e-do-nj%C3%AB-person-p%C3%ABr-shkak-t%C3%AB-bukuris%C3%AB-s%C3%AB-tij-nuk-%C3%ABsht%C3%AB-dashuri-por-d%C3%ABshir%C3%AB/159494140783660)
Nėse e do njė person pėr shkak tė inteligjencės sė tij, nuk ėshtė dashuri por admirim.... Nėse e do njė person pėr shkak tė pasurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por interes.... Nėse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI...

:smile:

Jana
06-06-11, 19:25
''..Nėse e do njė person pėr shkak tė bukurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por dėshirė... (http://www.facebook.com/notes/-th%C3%ABnie-t%C3%AB-men%C3%A7ura-/n%C3%ABse-e-do-nj%C3%AB-person-p%C3%ABr-shkak-t%C3%AB-bukuris%C3%AB-s%C3%AB-tij-nuk-%C3%ABsht%C3%AB-dashuri-por-d%C3%ABshir%C3%AB/159494140783660)
Nėse e do njė person pėr shkak tė inteligjencės sė tij, nuk ėshtė dashuri por admirim.... Nėse e do njė person pėr shkak tė pasurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por interes.... Nėse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI...

:smile:

ev ev ... shum em pelqej kjo ... edhe bash qashtut eshte ... se me qat Loqkin tim shpesh kur folim ... smuj me u percaktu nje arsye pse e du ... veq e di qe e du edhe qe s'ka me te ...

emine
06-06-11, 19:27
kush kan pe ngreh bre qetu

Jana
06-06-11, 19:29
kush kan pe ngreh bre qetu

... rri bre mir ... qyyy

SANTANA-29
06-06-11, 19:29
kush kan pe ngreh bre qetu


qka ashte kjo me (ngreh),hahahahhahahahah,,,:biggrin:

emine
06-06-11, 19:32
qka ashte kjo me (ngreh),hahahahhahahahah,,,:biggrin:
terhekje_ngrehje,,,,qa menofte ti tjeter sen a:biggrin:

jana qa ki breh loqke ti,qtahs qka bana une e ngrahta veq shkrova gjuhen teme te pa'asfalltune:P

Jana
06-06-11, 19:34
terhekje_ngrehje,,,,qa menofte ti tjeter sen a:biggrin:

jana qa ki breh loqke ti,qtahs qka bana une e ngrahta veq shkrova gjuhen teme te pa'asfalltune:P


.... sen mej po a pi she qe pet del pun me bo perkthime hahahahaha ... kishe s'pi din ky ...

SANTANA-29
06-06-11, 19:35
terhekje_ngrehje,,,,qa menofte ti tjeter sen a:biggrin:

jana qa ki breh loqke ti,qtahs qka bana une e ngrahta veq shkrova gjuhen teme te pa'asfalltune:P


rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrr,hahahahhahahhaa..

asfllto pak gjuhen se na mbyte,,,thirre fatmir limen e asfallton menjeher ai,,hahahahhaha

emine
06-06-11, 19:37
.... sen mej po a pi she qe pet del pun me bo perkthime hahahahaha ... kishe s'pi din ky ...
jana mos kallxo ti,amo qeky santana me terhjek diqka:biggrin:
a u dat te knaqun:tongue:

ps,mendt te soda bukes i paskeni dyte hahhahahhah

emine
06-06-11, 19:38
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrr,hahahahhahahhaa..

asfllto pak gjuhen se na mbyte,,,thirre fatmir limen e asfallton menjeher ai,,hahahahhaha
hahhahahh ,pse ku pe di ti,ka pas mush gropat ne muhall tane a

Jana
06-06-11, 19:41
jana mos kallxo ti,amo qeky santana me terhjek diqka:biggrin:
a u dat te knaqun:tongue:

ps,mendt te soda bukes i paskeni dyte hahhahahhah


Hahahahahahahahhaaha hahahahahahahahaahahaaha

Ani de ma mir bjeri qishtu shqip qy ...

Tash fluturon pi marsit e te ti pi gzimit hahahahahhaa