PDA

View Full Version : Cili nga personat ne Forum gezon besimin/respektin tuaj??


Faqet : [1] 2 3

Sy_kaltra
25-11-07, 18:21
Thjesht nje ide e momentit, meqenese kam pare shume "afrimitet" midis disa anetareve!

Pra, Me cilin nga personat ne kete Forum keni me shume afrimitet i/e cili/cila gezon besimin/respektin tuaj?? :smile:

egi
25-11-07, 18:25
Thjesht nje ide e momentit, meqenese kam pare shume "afrimitet" midis disa anetareve!

Pra, Me cilin nga personat ne kete Forum keni me shume afrimitet i/e cili/cila gezon besimin/respektin tuaj?? :smile:

bash po me intereson ne mes kujna ke pa afrime :biggrin: s'po kom koh me nejt shum ne forum e s'po muj mi analizu antart heheh :tongue:

Gjumashja
25-11-07, 18:25
jane dy mikeshat e mija arkza dhe diana si dhe nje mik i vjeter i cili ka kohe qe se kom pa knej . . . mirepo kjo nuk do te thote se te tjeret nuk i respektoj.

gazi-de
25-11-07, 18:34
si de theme,me ca ndihm shum mire sikur te i kisha miq te jetes normale,sidomos ata qe me priten me respeket ne fillim kur erdha,por respeket kame per ta gjithe......

^katunari^
25-11-07, 18:40
Lyra edhe syverdhqja valla, pse me rrejt ?

Linka_pz
25-11-07, 18:46
Respekt me te madh dhe anasjelltas kam per Luan_i-n dhe Arkzen !

Sy_kaltra
25-11-07, 18:49
Lyra edhe syverdhqja valla, pse me rrejt ?

Faleminderit katunari ,edhe un kam respekt per ty :smile:

^katunari^
25-11-07, 18:52
Faleminderit katunari ,edhe un kam respekt per ty :smile:
Ani, bafsh hajr e u gzofsh, SONTEEEEEEEEEEEEEEE:smile:

Sy_kaltra
25-11-07, 18:52
Ani, bafsh hajr e u gzofsh, SONTEEEEEEEEEEEEEEE:smile:

Amin me gjeth ty :smile:

e_martumja
25-11-07, 19:14
Besim te plot dhe respekt te madhe e ndaj me Xukin, Luanen dhe Paradoxin, knaqsi me kumuniku me to...

Paradox_13
25-11-07, 19:18
Besim te plot dhe respekt te madhe e ndaj me Xukin, Luanen dhe Paradoxin, knaqsi me kumuniku me to...

Noshta xhelozojn paksa Xuki dhe Luana po tybe s'kam qa ju baj se nuk dua ta ndaj respektin dhe besimin qe kam ndaj teje e_martumja..
Me plote respekte per ju Paradoxi......

e_martumja
25-11-07, 19:28
Noshta xhelozojn paksa Xuki dhe Luana po tybe s'kam qa ju baj se nuk dua ta ndaj respektin dhe besimin qe kam ndaj teje e_martumja..
Me plote respekte per ju Paradoxi......Cfar gjelozi more me siguri gezohen si njoni si njona me bo tresh haha

luan_i
25-11-07, 19:28
Respekt me te madh dhe anasjelltas kam per Luan_i-n dhe Arkzen !
Tė jamė shumė mirėnjohės Linka. Edhe ti e paske dalluar Arkzen. Ėshtė veqanti e respektit qė kam, sidomos pėr ty.

^katunari^
25-11-07, 19:30
Amin me gjeth ty :smile:

phaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, paskmi me ra n.z.b. pej gzimi :smile:

Diana007
25-11-07, 22:23
Gjumashe flm ......

Resepekt nga un kan te gjith .............. a besim hmmmm Gjumashja por ka edhe te tjer qe nuk po i boj publike ...:smile: , veq se i falenderoj per miqesin e tyre.

L~Nora
25-11-07, 22:41
Resepekt nga te gjith
po dishka ma veqant Shqiptaren,Selvijen,Juljeten,Rilinden,Preshevarin, Katunarin,Gaz-de,hasanmehmetin,memphisx,Guri i madh :biggrin: etj. etj

Sy_kaltra
25-11-07, 22:57
Gjumashe flm ......

Resepekt nga un kan te gjith .............. a besim hmmmm Gjumashja por ka edhe te tjer qe nuk po i boj publike ...:smile: , veq se i falenderoj per miqesin e tyre.

M`shurdhofsh bash .

Diana007
25-11-07, 23:29
M`shurdhofsh bash .

Ahahahahhahah, ( e spo tham edhe ti me shurdhofsh mu se kam respekt te madh per ty ) patjeter se je edhe ti ne liste :smile:

LuLjaa
25-11-07, 23:47
Resepekt nga te gjith
po dishka ma veqant Shqiptaren,Selvijen,Juljeten,Rilinden,Preshevarin, Katunarin,Gaz-de,hasanmehmetin,memphisx,Guri i madh :biggrin: etj. etj

Mu m'paske harru aa, shtriga ni here .. :biggrin:

L~Nora
25-11-07, 23:54
Mu m'paske harru aa, shtriga ni here .. :biggrin:

oj Bi ingjes veq po i shkojn tu ju rallu bre :tongue:
ni specell respekt per LuLjaan

LuLjaa
25-11-07, 23:59
oj Bi ingjes veq po i shkojn tu ju rallu bre :tongue:
ni specell respekt per LuLjaan

Ja po s'ki faj nese je nime ingje qajo munet mu kan qe harron po s'ka det qe ta perkujtova une tash hahaha flm.. tyy gjithashtu respekt :)

Preshevar
26-11-07, 10:44
Respekt pėr tė gjithė, por nė veqanti per : Shqiptarėn, 4peace, Rilindėn, Egi-n, L~Norėn, Arkzėn, Elinėn, Vjeshtėn, Gentianin, Dianėn_007, Valin, Prishtinasėn_, HasanMehmetin, Be'Lk, DEA_, Gazi_de, katunarin, Xukin, ssara, j'ador, eeeeh... shum tjer/a emra qe per momentin s'po me kujtohen njehere..

Estella
26-11-07, 15:15
S'mund ti dalloj ne pergjithsi gjithe duken te respektushem kshtu qe mendoj gjithe meritojn respekt nga un

luckyman
26-11-07, 20:33
Sy Kaltra .....se pari te pergezoj per temen motrushe, :biggrin:

.......une ju tregoj mbas darke !!!!!:wink:

rilinda
26-11-07, 23:25
Resepekt nga te gjith
po dishka ma veqant Shqiptaren,Selvijen,Juljeten,Rilinden,Preshevarin, Katunarin,Gaz-de,hasanmehmetin,memphisx,Guri i madh :biggrin: etj. etj

Respekt pėr tė gjithė, por nė veqanti per : Shqiptarėn, 4peace, Rilindėn, Egi-n, L~Norėn, Arkzėn, Elinėn, Vjeshtėn, Gentianin, Dianėn_007, Valin, Prishtinasėn_, HasanMehmetin, Be'Lk, DEA_, Gazi_de, katunarin, Xukin, ssara, j'ador, eeeeh... shum tjer/a emra qe per momentin s'po me kujtohen njehere..


Jau hongsha zemrėn une juve (mos tuti). Hahahahahah... kom bo edhe me gjeste si Sabri Fejzullahu :biggrin:

Ju falemnderit qė tė dyve. Respektin e keni dhe nga ana ime (edhe atė, respekt tė madh bile)

E unė, po e bėj listėn njėherė, e kur ta kem gati, do tė duken kėtu. :wink:

DEA
27-11-07, 07:57
Respekt pėr tė gjithė, por nė veqanti per : Shqiptarėn, 4peace, Rilindėn, Egi-n, L~Norėn, Arkzėn, Elinėn, Vjeshtėn, Gentianin, Dianėn_007, Valin, Prishtinasėn_, HasanMehmetin, Be'Lk, DEA_, Gazi_de, katunarin, Xukin, ssara, j'ador, eeeeh... shum tjer/a emra qe per momentin s'po me kujtohen njehere..


Respekt i ndersjellt i nderuar.........................................DE A

Preshevar
27-11-07, 08:55
Jau hongsha zemrėn une juve (mos tuti). Hahahahahah... kom bo edhe me gjeste si Sabri Fejzullahu :biggrin:

Ju falemnderit qė tė dyve. Respektin e keni dhe nga ana ime (edhe atė, respekt tė madh bile)

:eek: Oups !! Ka fola edhe un !!!! Garant, pasi t'vin pavarsia e ka n'plan hahahahahaa

S'ka pėrse,

Respekt i ndersjellt i nderuar.........................................DE A

Flm,.. :smile:


ps: E kisha harruar nė list edhe "Banu_Nė_JeT_e_SiNqErt" e cila e meriton nje respekt te madh nga secili prej nesh !!!

Lona
27-11-07, 09:03
Te gjithe por ne veqanti jane keto: Lazdrani, Murgesha, Kalt, Sy- Kaltra, Diana007, Gazi-de, Preshevari, Estella, Gentiana, Arkeza, etj..

Xuki
27-11-07, 09:05
Besim te plot dhe respekt te madhe e ndaj me Xukin, Luanen dhe Paradoxin, knaqsi me kumuniku me to...


Falemnderit shuuuuumė e_martumja......gjithashtu tė respektoj dhe tė besoj shuuumė.

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
27-11-07, 09:12
Respekt pėr tė gjithė, por nė veqanti per : Shqiptarėn, 4peace, Rilindėn, Egi-n, L~Norėn, Arkzėn, Elinėn, Vjeshtėn, Gentianin, Dianėn_007, Valin, Prishtinasėn_, HasanMehmetin, Be'Lk, DEA_, Gazi_de, katunarin, Xukin, ssara, j'ador, eeeeh... shum tjer/a emra qe per momentin s'po me kujtohen njehere..


Ooo pasha piēurkat e Tupallės edhe unė tė besoj dhe respektoj. Bash njė ditė mendova me ta lypė, por thash mos nuk po ma jep e mė vjen inati.....msn-in po mendoj!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
27-11-07, 09:16
Respekt pėr tė gjithė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Lona
27-11-07, 09:19
Respekt pėr tė gjithė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki me fale, Ty te paskam haru Respekt shume shume Per Ty

Preshevar
27-11-07, 09:24
Te gjithe por ne veqanti jane keto: Lazdrani, Murgesha, Kalt, Sy- Kaltra, Diana007, Gazi-de, Preshevari, Estella, Gentiana, Arkeza, etj..

Hmm... a pe sheh ku t'paskam harruuu ne list, edhe e kam dit qe kam me harru dikona :rolleyes:

Shum Respekt edhe per ty e nderuar Lona, :smile:

Preshevar
27-11-07, 09:28
Ooo pasha piēurkat e Tupallės edhe unė tė besoj dhe respektoj. Bash njė ditė mendova me ta lypė, por thash mos nuk po ma jep e mė vjen inati.....msn-in po mendoj!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifHahahahahaaa,.. aiii qka ke fol... un me pas edhe piēurka t'jap e mo msn qe se boj mall hiq :biggrin:

Flm,. pershendetje edhe per ty Vendas ! :)

Domira
27-11-07, 12:11
Ka plot qe i respektoj sepse jane korrekt, modest, te kandshem...

rilinda
27-11-07, 12:49
E unė, po e bėj listėn njėherė, e kur ta kem gati, do tė duken kėtu. :wink:

U mendova, e u mendova edhe s'po kom shanca me i shkru gjithė ata emra qė e meritojnė respektin tim. Ama ma leht kish me qenė veē nėse tregoj se pėr kend nuk kam respekt edhe s'e boj hesap as sa 1 cent bile. E ajo ėshtė Reana.

egi
27-11-07, 16:14
hm..flm preshevar :smile:

respekti dhe besimi jan shum fjal te renda....eshte veshtir me thane qe e respektoj dikend qe se njoh.., por me sa kam folur me dy antar mundem ti veqoj vetem pak..sepse me te tjeret s'kam pas shum kontakt..

pra me se shumti respekt dhe besim VIRTUAL kom ne preshevarin...
nese flas 100% sinqerisht mund te them qe respekt kam edhe ndaj rilinde, e cila me ka lan shum pershtypje...

vjeshta
27-11-07, 16:27
Respekt pėr tė gjithė, por nė veqanti per : Shqiptarėn, 4peace, Rilindėn, Egi-n, L~Norėn, Arkzėn, Elinėn, Vjeshtėn, Gentianin, Dianėn_007, Valin, Prishtinasėn_, HasanMehmetin, Be'Lk, DEA_, Gazi_de, katunarin, Xukin, ssara, j'ador, eeeeh... shum tjer/a emra qe per momentin s'po me kujtohen njehere..

Flm Preshevari ,nje respekt i veqant edhe per juve .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Arb
27-11-07, 17:29
Jane shume...

Ne perjashtim te Enveristeve e Harapeve...

rilinda
27-11-07, 18:25
nese flas 100% sinqerisht mund te them qe respekt kam edhe ndaj rilinde, e cila me ka lan shum pershtypje...

Xheloooozkėėė... pse s'ke than aty nalt qė edhe e xhelozoj Rilindėn (sikur une ty):tongue::biggrin:

Shpirt binake t'kom TY :wink:

Preshevar
27-11-07, 20:54
hm..flm preshevar :smile:

respekti dhe besimi jan shum fjal te renda....eshte veshtir me thane qe e respektoj dikend qe se njoh.., por me sa kam folur me dy antar mundem ti veqoj vetem pak..sepse me te tjeret s'kam pas shum kontakt..

pra me se shumti respekt dhe besim VIRTUAL kom ne preshevarin...
nese flas 100% sinqerisht mund te them qe respekt kam edhe ndaj rilinde, e cila me ka lan shum pershtypje...

S'ka pėrse, eshte nder per mua qe njoh nje person si ti :smile:

Flm Preshevari ,nje respekt i veqant edhe per juve .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

S'ka pėrse, flm prej Teje :smile:

Arb
28-11-07, 19:38
Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............

Gjumashja
28-11-07, 19:42
Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............


te falm... gjithashtu keni respekt nga une pamvarsisht qendrimet e ndryshme politike qe kemi. . .

Prishtinasja_
28-11-07, 19:53
Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............

Dajko...e njejta vlen edhe per ty....:smile:

Te falemnderit !

Sy_kaltra
30-11-07, 22:24
Ahahahahhahah, ( e spo tham edhe ti me shurdhofsh mu se kam respekt te madh per ty ) patjeter se je edhe ti ne liste :smile:

U mahita oj bi :biggrin:

egi
30-11-07, 22:35
Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............


bash po quditna :smile:

egi
30-11-07, 22:36
Xheloooozkėėė... pse s'ke than aty nalt qė edhe e xhelozoj Rilindėn (sikur une ty):tongue::biggrin:

Shpirt binake t'kom TY :wink:

oj shpirt binake :tongue: xhelozoj xhelozon..une te du ti me don...kjo eshte veq nje dashuri qe e kemi une dhe ti hehehe

selvija
30-11-07, 22:39
Sa interesante me veque me nika....kush me respekton e respektoj gjithsesi:smile:

valiii
30-11-07, 22:48
Respekt gjithekujt, veresije askujt !!!!

sherri
30-11-07, 23:55
Qe mose me zgjate shume me nofka,respekt per te gjithe edhe per ata qe kemi botkuptime te kunderta,nje qe e kisha vequ,qe esht disa hapa para te gjithve,qe e kalon intelegjencen e zakonshme ndershqipetare,e sidomos ne ket forum, kjo eshte :Reana

SANTANA-29
01-12-07, 00:11
Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............


Flm,,,,,,Arb..
Te gjithe nje lloj,,,Asnji ma shum asnji ma pak...Respekt per te gjith,,,,,,,,,,

Sy_kaltra
08-12-07, 18:02
Plot Plot .

Amina
08-12-07, 19:05
Plot Plot .

Edhe per mua kjo vlene!

Sy_kaltra
08-12-07, 19:13
Edhe per mua kjo vlene!

Dafenitivisht po .

gazi-de
08-12-07, 20:25
Mundohem te gjithe te i respektoj.....................

luckyman
08-12-07, 22:37
Kame respekt edhe per ata qe si du !!!!!!!!!!!!

legenda
08-12-07, 23:19
.....e UNE?????


no problem,me siguri jam ne anen tjeter te vages,...

Prishtinasja, Gentiana, Murgesha, Memphixs, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani..............

Nirvana Band
08-12-07, 23:25
Atehere nje pershendetje per te gjithe.

Mundohem sinqerisht t'i rrespektoj te gjithe, poashtu njekohesisht ndjehem i rrespektuar nga te gjithe.

MemphiSx
27-02-08, 15:10
Arb,Prishtinasja, Gentiana, Murgesha,Albonita, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani e shum e shum tjer......

Albonita
27-02-08, 15:13
Arb,Prishtinasja, Gentiana, Murgesha,Albonita, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani e shum e shum tjer......

FLM shum gjithashtu je i rrespektuara nga une .!

SANTANA-29
27-02-08, 15:17
Arb,Prishtinasja, Gentiana, Murgesha,Albonita, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani e shum e shum tjer......


MemphiSx,,,Falemenderit per besimin respektin tend ,,santana frankfurt,,

Dardanasja
27-02-08, 15:51
Te gjithe jan te mire.nuk ka te kqinje per veq atyre qe nuk jan me shqipetari

Dardan Kastrati
27-02-08, 15:57
Te gjithe jan te mire.nuk ka te kqinje per veq atyre qe nuk jan me shqipetari
Dardanasja respket edhe per ju , dhe mire se ke ardhur ne mesin e forumit dardan ...

Prishtinasja_
27-02-08, 16:17
Arb,Prishtinasja, Gentiana, Murgesha,Albonita, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani e shum e shum tjer......

O Gjakovar,

te falemnderit per respektin tende !:smile:

Rianne
27-02-08, 17:16
Respekt ata qe nuk folin bullshit....besim ne askond hiq

Gjumashja
27-02-08, 18:09
Arb,Prishtinasja, Gentiana, Murgesha,Albonita, Sokoli i Maleve, Halla e Madhe, Arton Bala, Luckyman, Guri i madh, Dilaver, Naki, Guri Sylaj, Rilinda, Bond, Lazdrani, Amina, Xuki, E martumja, Paradiox13, Psikologu, Artisti, Elina, Dardan100, Ssara, LinkaPz, Axha, Dea, Vjeshta, Pirro, GjilanasiCSI, Egi, Turisti, Diana007, ZanaCH, Oroshi, Gjumashja, PejaBOY, Urata, Kercovari, Luljja, Dreni30, Domira, Dani11, Lona, King Gentius, Ninnella, Lojetari, j'ador, Santana29, Tomori, Gentiani e shum e shum tjer......

memphis nuk ta njehi me ke ule gati te dera...:tongue: ...

Rianne
27-02-08, 18:25
memphis nuk ta njehi me ke ule gati te dera...:tongue: ...

po ty krejt jasht me tpas qit nuk ish bo nomi

lovely
27-02-08, 18:28
Respect per te gjithe. Absolut te gjithe! :smile:

Gjumashja
27-02-08, 18:29
po ty krejt jasht me tpas qit nuk ish bo nomi

a po rritesh hiq...?

lovely
27-02-08, 18:30
a po rritesh hiq...?

ahahahahahahahahahahahaahahahahahhahaah

Gjumashja
27-02-08, 18:32
ahahahahahahahahahahahaahahahahahhahaah

po ma heq mallin e turistit moj...:tongue: ...

lovely
27-02-08, 18:32
po ma heq mallin e turistit moj...:tongue: ...


amo e forte ke fjala

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


shume flm moj, ndihem krenare.... Ku je turist aga?? :-)

Gjumashja
27-02-08, 18:36
amo e forte ke fjala

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


shume flm moj, ndihem krenare.... Ku je turist aga?? :-)

cka me be ekzistojne disa edhe pse ju ka kalu koha e adoleshences ata prap mbesin...!!:biggrin:
turisti me siguri nuk po mundet ta mbaj valigjen... ka kohe qe nuk e kemi takuar ketu...

lovely
27-02-08, 18:39
cka me be ekzistojne disa edhe pse ju ka kalu koha e adoleshences ata prap mbesin...!!:biggrin:
turisti me siguri nuk po mundet ta mbaj valigjen... ka kohe qe nuk e kemi takuar ketu...


pram u dokt ni trohe.... amo veq pak.. Turist, we miss you... but i miss you more my "someone" !!

Gjumashja
27-02-08, 18:40
pram u dokt ni trohe.... amo veq pak.. Turist, we miss you... but i miss you more my "someone" !!

aaa simoni simoni. si nuk erdh deri tani...:tongue: ...

lovely
27-02-08, 18:44
aaa simoni simoni. si nuk erdh deri tani...:tongue: ...o veq mos ardht hiq se krejt kam me .... bile bile ti ki me kan deshmitare aty... :tongue:

Gjumashja
27-02-08, 18:47
o veq mos ardht hiq se krejt kam me .... bile bile ti ki me kan deshmitare aty... :tongue:


jaa nuk me pelqen me qellu kur fillojn njerzit te prodhojn ora dore...:tongue: .. ne trupa te huaj...:biggrin: ...

lovely
27-02-08, 18:48
jaa nuk me pelqen me qellu kur fillojn njerzit te prodhojn ora dore...:tongue: .. ne trupa te huaj...:biggrin: ...


ani de, veq thashe mos um besofsh a din :tongue:

rafet llapjani
28-02-08, 06:06
Krejtve ju kam ne spisak gajle mos kini haahahahahhaahhah

Rianne
28-02-08, 10:17
a po rritesh hiq...?


po po kadale...hahahahahhahaha mos u nxej moj meniher...ti e din vet se je antipatike

Cia-Ferizaj
28-02-08, 13:03
i kam do anetare te vjeter une qe ju besoj ( kishe) hahaha

legenda
29-02-08, 20:25
hmmmm....prej kur -antareve te vjeter....
ti anetari i ri .....paradoxale,kjo pune.

i kam do anetare te vjeter une qe ju besoj ( kishe) hahaha

Arb
01-03-08, 12:44
Jane shume..........................

LuLjaa
01-03-08, 16:21
Me ata qe foli ma shume kuptohet.

LaCoStA
02-03-08, 10:21
Me ata qe foli ma shume kuptohet.
Ku e dina na me kon fol ti mas shumti hahahaha

selvija
02-03-08, 18:29
Vertet disa persona ketu i dij aq te afer dha kam besim ne ta...emrat spo ja veqoj ama per afersishte ata e din se kush jan...

Dukagjinas_i
03-03-08, 10:38
Vertet disa persona ketu i dij aq te afer dha kam besim ne ta...emrat spo ja veqoj ama per afersishte ata e din se kush jan...
...dihen ata/ato :biggrin:

selvija
03-03-08, 12:12
...dihen ata/ato :biggrin:Dukagjinasi kuptohen se te perzin jan...:wink:

Buqja_ch
03-03-08, 12:22
Dukagjinasi kuptohen se te perzin jan...:wink:


Uné jom aty ,, po se di se cillin numer e kom,,, veq marr pjes hahahha

lovely
03-03-08, 12:26
Uné jom aty ,, po se di se cillin numer e kom,,, veq marr pjes hahahha


edhe une..edhe kogja nalt n liste bile jam :smile:

selvija
03-03-08, 12:26
Uné jom aty ,, po se di se cillin numer e kom,,, veq marr pjes hahahhaNR-1 kam Princin ..!!!!!

pastaj vini ju tjert mas hahahahha:biggrin:

Nirvana Band
03-03-08, 12:34
Rrespekt kam per te gjith,ndersa besim kam te ato qe kontaktoj edhe jasht forumit,e din ata hahahaha.

Tomori
03-03-08, 22:16
Vertet disa persona ketu i dij aq te afer dha kam besim ne ta...emrat spo ja veqoj ama per afersishte ata e din se kush jan...


Egzakt selvije......

Lona
04-03-08, 13:48
"Tomori"- dhe te tjere...

Tomori
04-03-08, 14:57
"Tomori"- dhe te tjere...

Lona respekti eshte kryesor,kur mbaron respekti mbaron dashuria,,,,nqs respekti ska ekzistuar kurre,ska ekzistuar as dashuria,ka qene e kote e pavlere,une keshtu e mendoj.:wink:

gjini
05-03-08, 09:31
Une ju siguroj se ketu kam vetem miqe, ne kete forum e ndiej vetem shum mire si ne mahallen time.
jeni te gjith te mrekullueshem dhe te gjithve ju respektoj.

Estella
05-03-08, 11:36
Gjithe anetaret e forumit gezojn respaket nga ana ime :)

rilinda
11-03-08, 22:31
Me Egin krejt letrat qel, e ajo me mu ncuk :rolleyes:
Qashtu nime edhe me vendasin me letra qel, po edhe ky, qashtu si xhelozka, pi majn hala mshel letrat :mad:

Preshevar
11-03-08, 22:40
Me Egin krejt letrat qel, e ajo me mu ncuk :rolleyes:
Qashtu nime edhe me vendasin me letra qel, po edhe ky, qashtu si xhelozka, pi majn hala mshel letrat :mad:

qfar letra bre ? ato jan top-secret ! :biggrin:

rilinda
11-03-08, 22:42
qfar letra bre ? ato jan top-secret ! :biggrin:

A po a?
Ani pra.
Tash t'shi n'rrethin e simpatikve jooo. po n'at tjetrin. :mad:

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:04
asnjoni hiq............

rilinda
11-03-08, 23:05
asnjoni hiq............

Hajt besom mu! :rolleyes:

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:06
Hajt besom mu! :rolleyes:
hmm ti e ke pas besimin por e humbe :mad:

rilinda
11-03-08, 23:09
hmm ti e ke pas besimin por e humbe :mad:

Kuku... ēka t'bona more?

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:10
Kuku... ēka t'bona more?

kurgjo more...na llaf po bojna qy

jadore
11-03-08, 23:14
hmm ti e ke pas besimin por e humbe :mad:
u djal , prita me gezim qe po e lexoj emrin j'adore

egi
11-03-08, 23:17
Me Egin krejt letrat qel, e ajo me mu ncuk :rolleyes:
Qashtu nime edhe me vendasin me letra qel, po edhe ky, qashtu si xhelozka, pi majn hala mshel letrat :mad:

S'kom qka me qel se i kisha qel edhe une letrat...Jeta ime..flej, ha, meso, rri ne dardani..edhe sa e re jam :biggrin: hehe s0ka kurgjo interesant..veq ne daq me te tregu se per qfar sene perlahen prindit e mi :tongue:

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:17
u djal , prita me gezim qe po e lexoj emrin j'adore

hahaha u mnedova 3 her por sguxova me shkru se thash me rreh ti

rilinda
11-03-08, 23:18
S'kom qka me qel se i kisha qel edhe une letrat...Jeta ime..flej, ha, meso, rri ne dardani..edhe sa e re jam :biggrin: hehe s0ka kurgjo interesant..veq ne daq me te tregu se per qfar sene perlahen prindit e mi :tongue:

Hajt kallzom :tongue:

jadore
11-03-08, 23:20
hahaha u mnedova 3 her por sguxova me shkru se thash me rreh ti

Zot mos e bene , me dy alltia ti ne dore ,e me te rreh une ..!!

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:21
Zot mos e bene , me dy alltia ti ne dore ,e me te rreh une ..!!

ani pse i kam dy alltija une ka edhe ma keq .......psh ti hahaha

egi
11-03-08, 23:23
Hajt kallzom :tongue:

Ooh i thot babi nanes sa buke mi ble..i thot nana 2..tani tho jo dy po 3 ma mire..
e tani babi kthehet me dy buke..e nana i tho po tri te kom than..e babi thot jo moj 2 me ke than..e tani nana..njeher te kom than dy e tani 3 se gabova...e qishtu..deri von :tongue:

rilinda
11-03-08, 23:25
Ooh i thot babi nanes sa buke mi ble..i thot nana 2..tani tho jo dy po 3 ma mire..
e tani babi kthehet me dy buke..e nana i tho po tri te kom than..e babi thot jo moj 2 me ke than..e tani nana..njeher te kom than dy e tani 3 se gabova...e qishtu..deri von :tongue:

Hahhahahahahahha...


:mad:
Une t'thash me mu mi qel letrat e jo me krejt k'ta tjert qy nihere :mad:

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:29
mendoj se jadorja e meriton besimin .........

Agolli
11-03-08, 23:31
Zot mos e bene , me dy alltia ti ne dore ,e me te rreh une ..!!
Ska faj djali, as une z'guxofta me ta ceke emrin, le mo me ta permend! :biggrin:
Seriozisht dhe sinēerisht, jane goxha si shume!!
si p.sh Halla e madhe,Vjeshta, Legenda, Rilinda, Murgesha,Gentiani,Lojetari, Prishtinasi, Dreni, Paradoxi_13,Valii ,Rafeti,Turisti, Uliksi,Pokerei edhe pse nuke eshte ne mesin tone..etc.
ps,J'adore ti je Bajraktare!! :biggrin:

jadore
11-03-08, 23:32
Ska faj djali, as une z'guxofta me ta ceke emrin, le mo me ta permend! :biggrin:
Seriozisht dhe sinēerisht, jane goxha si shume!!
si p.sh Halla e madhe,Vjeshta, Legenda, Rilinda, Murgesha,Gentiani,Lojetari, Prishtinasi, Dreni, Paradoxi_13,Valii ,Rafeti,Turisti, Uliksi,Pokerei edhe pse nuke eshte ne mesin tone..etc.
ps,J'adore ti je Bajraktare!! :biggrin:

ncuk , perderisa nuk e kam une, por ti Statujen e Lirise..
hahahhaah

egi
11-03-08, 23:34
Hahhahahahahahha...


:mad:
Une t'thash me mu mi qel letrat e jo me krejt k'ta tjert qy nihere :mad:

Ajt se tjera here pergaditi najsen per ty fresh :biggrin: qe kerkush se din hehehe :biggrin:
Ke durim hehe..une kam nevoj per koh deri sa te dal prej shpis hehe

Arkza
14-03-08, 18:53
Ooh i thot babi nanes sa buke mi ble..i thot nana 2..tani tho jo dy po 3 ma mire..
e tani babi kthehet me dy buke..e nana i tho po tri te kom than..e babi thot jo moj 2 me ke than..e tani nana..njeher te kom than dy e tani 3 se gabova...e qishtu..deri von :tongue:HHAHAHAHAHAHhahahahahhahahahahahahahahahha Egiii qka me ke shti me kesh valla mu duk se po kallxon per Prinder te Mij ! edhe ata keshtu ajo thot 4 buk e ky i blen 3 jio me ke than keshtu jo ashtu hahahahahahah !

Une nga te gjithe Kuptohet se nga kush jo !!!
P/S Shpullavico a une koka me perjashtim a !? :mad: :confused:

Rizuana
13-09-08, 12:26
Besimin asnje, e respektin goxha disa antar/e.

>>{SpOnGeBoB}<<
13-09-08, 14:17
nja 5 i kam u kan edhe njana, amo naj ka lshue ne dakiken e fundit edhe ma e kena hjeken prej tana listave, qe hajt, hajt shkojne 5 mandata ajo nuk ka me dalen prej black listes per shpijunazh.

Emna nuk japi shoq, se nuk ka nevoje kryesore qata 5 + 1 qe jane edhe jan kane nuk ka pas rezerva.

Arkza
13-09-08, 14:20
nja 5 i kam u kan edhe njana, amo naj ka lshue ne dakiken e fundit edhe ma e kena hjeken prej tana listave, qe hajt, hajt shkojne 5 mandata ajo nuk ka me dalen prej black listes per shpijunazh.

Emna nuk japi shoq, se nuk ka nevoje kryesore qata 5 + 1 qe jane edhe jan kane nuk ka pas rezerva.Daj a nuk jam edhe une qat list aa ? :rolleyes:

>>{SpOnGeBoB}<<
13-09-08, 14:27
Daj a nuk jam edhe une qat list aa ? :rolleyes:


ahaha jo valla halo jo.... Pse ti a kujtove fill qe je qika e dades mu kane ne liste a :biggrin::biggrin::biggrin:

Amo nuk i dihet se nja e kom hjeken prej qasaj liste nashta vjen ti ne liste, amo jo be se ti fill i qet tanat per ledine :biggrin:

lyra2
13-09-08, 14:30
ahaha jo valla halo jo.... Pse ti a kujtove fill qe je qika e dades mu kane ne liste a :biggrin::biggrin::biggrin:

Amo nuk i dihet se nja e kom hjeken prej qasaj liste nashta vjen ti ne liste, amo jo be se ti fill i qet tanat per ledine :biggrin:
..valla shpuze boll keq per ty ,prej 78467654574527 anetareve i respekton veq 5,ku eshte problemi??!!:P:P

Arkza
13-09-08, 14:33
..valla shpuze boll keq per ty ,prej 78467654574527 anetareve i respekton veq 5,ku eshte problemi??!!:P:PEhhh deeee !!! Po e Presim Pergjegjen e tij ??? :mad:

>>{SpOnGeBoB}<<
13-09-08, 14:36
..valla shpuze boll keq per ty ,prej 78467654574527 anetareve i respekton veq 5,ku eshte problemi??!!:P:P

a kadale ti lyra jane shume shuuuuuume qe i respektoj amo vetum 5 qe ju besoj, problemi osht se tanve nuk munesh me ju besue.

Arkza
13-09-08, 14:38
a kadale ti lyra jane shume shuuuuuume qe i respektoj amo vetum 5 qe ju besoj, problemi osht se tanve nuk munesh me ju besue.Ehhh Nime aty ki Drejt Daj , qe P/SH une askuj si Besoj ... :rolleyes:

lyra2
13-09-08, 14:38
a kadale ti lyra jane shume shuuuuuume qe i respektoj amo vetum 5 qe ju besoj, problemi osht se tanve nuk munesh me ju besue.
..jo joo me i respektu , se me iu besu shume bile po iu besojshe ,ule pak numrin shpuze ule se shume paske ,ani 5 thojkaaa:rolleyes:

flutra
13-09-08, 14:40
Respekt shum kujt... veresi (besim) kerkujt....

lovely
13-09-08, 14:40
a kadale ti lyra jane shume shuuuuuume qe i respektoj amo vetum 5 qe ju besoj, problemi osht se tanve nuk munesh me ju besue.

qe une psh pe di cok qe jam n qat listen 5 antarshe hahahahahahahahahaha

>>{SpOnGeBoB}<<
13-09-08, 14:44
..jo joo me i respektu , se me iu besu shume bile po iu besojshe ,ule pak numrin shpuze ule se shume paske ,ani 5 thojkaaa:rolleyes:


ahahaa une dojsha me rriten halo listen me shkue deri ne 50 e ma shume ahahaha. Jo nja e kom hjeken edhe tane here updateve ju rrij gati, amo qata qka e deinstaloj nuk e instaloj ma kurre hiq . Kadale be ti lyra2 une qaty i kom lexue tu shkrujten do se mire osht mu kane i sinqerte qka pe di une qetash cilla osht ma mire ahahahahahaha

>>{SpOnGeBoB}<<
13-09-08, 14:47
qe une psh pe di cok qe jam n qat listen 5 antarshe hahahahahahahahahaha

shihe ti tash une me qellim nuk japa emna, a qeta fill erdhen qetu me kallezue ahahahaha ev shoq pernime nuk o meten me kallezue per kurgjo ma, se qata tjeret vijne menihere ti qesin ahahahahah

Eh valla ti lovley masi qetu kallezove qetash kom me te hjeken prej liste se nuk bani pa kallezue ti qetu fill ahahahahahaha

lyra2
13-09-08, 14:49
ahahaa une dojsha me rriten halo listen me shkue deri ne 50 e ma shume ahahaha. Jo nja e kom hjeken edhe tane here updateve ju rrij gati, amo qata qka e deinstaloj nuk e instaloj ma kurre hiq . Kadale be ti lyra2 une qaty i kom lexue tu shkrujten do se mire osht mu kane i sinqerte qka pe di une qetash cilla osht ma mire ahahahahahaha
..mare bre shoq po i sinqerte duhet me kan,veq jo bre me aq shum se vallahi keq t'bjen,bojn be hajgare njerzia me sinqeritetin ton,hiquu ti shpuzeee ktyne temave t'kompleksavta ,jo kan e doni jo kush shkrun ma se mirti jo,cka menon per mueee piiihhhh e anena jo knena ,lej jkto pallavra ti shpuzee,a me updatovit e rifreshat valla shpesh duhet,....

lovely
13-09-08, 14:49
shihe ti tash une me qellim nuk japa emna, a qeta fill erdhen qetu me kallezue ahahahaha ev shoq pernime nuk o meten me kallezue per kurgjo ma, se qata tjeret vijne menihere ti qesin ahahahahah

Eh valla ti lovley masi qetu kallezove qetash kom me te hjeken prej liste se nuk bani pa kallezue ti qetu fill ahahahahahaha

aaa bre Spongi, po ti veq sa the ma nalt qatje se duhet me kan t sincerte hahahahahahahaha

ani ani, hjekum ti veq une ty t kom n top 3 n liste temen :biggrin:

Elina
13-09-08, 14:51
Une per veti i respektoj te gjithe...a me ju besu .....hhhmmmm ...nuk e di ....nuk ju besoj qaq ...ndashta nje numer shuuuuummmmeeee i voooockel eshte :rolleyes:

teutaA
13-09-08, 18:46
respektin tim te gjith pa marr parasysh se qfar shkruajn dhe qfar bindje kan mua me mbetet ti respektoj a sa i perket sa ju besoj nuk mund te them asgje ne ket drejtim se nuk kam muhabete private dhe nuk do veqoja asnje

egi
13-09-08, 22:34
I respektoj deri sa te me respektojn ata mua..me ju besu pak a hiq..veq disave qe me te vertet e meritojn besimin..por siq tha elina..nje numer shum i vocgel :biggrin:

Jana
14-09-08, 01:40
Rrespekt kam per te gjith antaret e FD....komplet per krejt....
E per besim valla jo shum ...kush jan e dijn ata qe foli edhe ne msn....
LULJA dhe AGOLLI i prin Listes sime.....

Buqja_ch
14-09-08, 20:03
Kete muajin e ramazanit jon qu pesh diqka ............

LuLjaa
14-09-08, 20:24
Rrespekt kam per te gjith antaret e FD....komplet per krejt....
E per besim valla jo shum ...kush jan e dijn ata qe foli edhe ne msn....
LULJA dhe AGOLLI i prin Listes sime.....

O flm.. shume motrush, rrush respekt edhe per ty normal
.. se je person qe meriton me pas respekt pasha Buqen :)

LuLjaa
14-09-08, 20:26
Kete muajin e ramazanit jon qu pesh diqka ............

Hajr inshalla, a mos po jav nin zemra se kjameti eshte ngat edhe tash per qata
s'po rrin rahat athu :p

Buqja_ch
14-09-08, 20:28
O flm.. shume motrush, rrush respekt edhe per ty normal
.. se je person qe meriton me pas respekt pasha Buqen :)


a je lodh pash kojshin hahahhha sa kum qesh me ty

Lulja meriton qdo lavdat bashk me kojshi,, pasha Bacin e din ti

LuLjaa
14-09-08, 20:32
a je lodh pash kojshin hahahhha sa kum qesh me ty

Lulja meriton qdo lavdat bashk me kojshi,, pasha Bacin e din ti

Jo, jo s'jam lodh shume e ti a je lodh hiq, pse po kesh mori mos fola keq najsen,, flm pot tham edhe ty ama ne ksi raste mos mi permen kojshin se kam qef veē mu mem livdu qyh hahahahaaaa pasha bacin shtrigan poee :D

Buqja_ch
14-09-08, 20:40
Jo, jo s'jam lodh shume e ti a je lodh hiq, pse po kesh mori mos fola keq najsen,, flm pot tham edhe ty ama ne ksi raste mos mi permen kojshin se kam qef veē mu mem livdu qyh hahahahaaaa pasha bacin shtrigan poee :D


oj ti shuj se plasa moj ,nuk ke fol keq ti as ni her ,veq tash mos ba be ashtu se ramazan hahahahh veq melaqe jemi ne te gjitha anet ..pasha pash ahah

Fjala i ra se ma e mir se ti as kush nuk eshte

LuLjaa
14-09-08, 23:13
oj ti shuj se plasa moj ,nuk ke fol keq ti as ni her ,veq tash mos ba be ashtu se ramazan hahahahh veq melaqe jemi ne te gjitha anet ..pasha pash ahah

Fjala i ra se ma e mir se ti as kush nuk eshte


Ishalla s'po ma ban rrafsh edhe ti :D

Respekt per ata qe me respektoj ,, qe si psh per Buqen kam besim & respekt se eshte nje femen qe ja vlen dhe kam besim.

Oqeani
15-09-08, 00:01
Ishalla s'po ma ban rrafsh edhe ti :D

Respekt per ata qe me respektoj ,, qe si psh per Buqen kam besim & respekt se eshte nje femen qe ja vlen dhe kam besim.

Mos i lavdero vetem femrat de edhe ti ....

Besimin nuk eshte lehte te fitosh, por mvaret ne ēfar shkalle te besueshmerise te i besohet dikujte ?!

LuLjaa
15-09-08, 00:08
Mos i lavdero vetem femrat de edhe ti ....

Besimin nuk eshte lehte te fitosh, por mvaret ne ēfar shkalle te besueshmerise te i besohet dikujte ?!

E tham at qe eshte, se jo qe eshte femen

Besimin normal qe s'eshte leht te fitosh, a respekt munesh me pas per ēdo njeri,, nejse jo edhe bash per se cilin ama aj qe e meriton.

Lona
15-09-08, 13:29
Besim vetem tek baba-plak,,,hahahahaha

speci
15-09-08, 15:31
nja 2-3 qashtu diqka

Estella
20-09-08, 23:33
respekt kam per te gjitheeee

besim spo di :P per qka mendjen me ja dhan credit kart se kom askujna :P

schütze
20-09-08, 23:37
respekt kam per te gjitheeee

besim spo di :P per qka mendjen me ja dhan credit kart se kom askujna :P

veq ruju mos ja jep kujt zemren se per credit kart e harron hahahah

MemphiSx
20-09-08, 23:37
respekt kam per te gjitheeee

besim spo di :P per qka mendjen me ja dhan credit kart se kom askujna :P

A ki credit kart aaaa??? Qaq besim kom n'ty,sa qe ta kisha jap edhe kerrrin,le mo credit karten :D :P

Estella
20-09-08, 23:37
A ki credit kart aaaa??? Qaq besim kom n'ty,sa qe ta kisha jap edhe kerrrin,le mo credit karten :D :P

ahahhahahhahahahahhhahahaa :P

schütze
21-09-08, 20:32
per sante pa tjeter romansa, respekt

romansa
21-09-08, 20:39
per sante pa tjeter romansa, respekt
flm..gjithashtu..

LuLjaa
01-10-08, 19:25
Kush eshte me i/e sinqert dhe normal qe ka respekt ma shume

LaCoStA
01-10-08, 23:57
Kush eshte me i/e sinqert dhe normal qe ka respekt ma shume

Qeshtu si une psh. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
02-10-08, 00:01
Valla ju dy rrushat e Forumit keni 100% rrespektin tim....

Oqeani
02-10-08, 00:03
Valla ju dy rrushat e Forumit keni 100% rrespektin tim....

Ani dredhze edhe ti timin 99,99%

LaCoStA
02-10-08, 00:05
Valla ju dy rrushat e Forumit keni 100% rrespektin tim....

Faleminderit Jana, sigurisht e din qe edhe ti gezon respektin maksimal nga ne te dy.

Jana
02-10-08, 00:06
Ani dredhze edhe ti timin 99,99%

hahhaha ani flm....edhe ti 98%

LuLjaa
02-10-08, 00:36
Qeshtu si une psh. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Yess, te ti edhe besim kam, se le respekt ma :)

LuLjaa
02-10-08, 00:37
Valla ju dy rrushat e Forumit keni 100% rrespektin tim....

Flm.. shume Jana edhe ti je ajo qe ki respekt pi meje po edhe pi selimit
qe paska than edhe aj vet .. mpuq ty ho

LaCoStA
02-10-08, 00:41
Yess, te ti edhe besim kam, se le respekt ma :)

Edhe une qashtu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

LuLjaa
02-10-08, 00:42
Edhe une qashtu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Flm.. mire se erdhe

LaCoStA
02-10-08, 00:49
Flm.. mire se erdhe
Sps, mire se t'gjeta.

Giovanni
02-10-08, 19:09
I respekti te gjith antaret por veqoj antaren VJESHTA ne te cilen kam edhe nej besim te plot.

Honesty^uk.
02-10-08, 19:26
Tash 5 vite kam fituar disa miq dhe mikeshe qe gezojne besim & respekt reciprok

DEA
03-10-08, 12:45
Dje knaq jam me dy nga forumi, veq sa e forcuan edhe me shume besimin qe kisha ne ta...

vjeshta
03-10-08, 18:08
I respekti te gjith antaret por veqoj antaren VJESHTA ne te cilen kam edhe nej besim te plot.

Faleminderit Giovanni,por edhe mos te ma cekeshe emrin eshte vrejt ky besim dhe respekt gjate ketyre viteve .....flm shume .:smile:

SheTa
03-10-08, 19:58
Hmmm :)

Oqeani
04-10-08, 01:32
Jan disa qe ja kam besimin /respektin...

Murgesha
07-10-08, 14:07
Dje knaq jam me dy nga forumi, veq sa e forcuan edhe me shume besimin qe kisha ne ta...

Edhe ata dy shumė tė lavdėruan e thanė qė Dea me tė vėrtet ish njė person qė i besohet e ėshtė kėnaqėsi tė rrihet me tė.

Nė emėr tė tė dyve tė falėnderoj e tė pėrshėndes....

limpx
07-10-08, 14:10
e une :P

Estella
24-01-09, 15:32
shume spo permendi emra se mundem me harru ndonje....:smile:

emine
24-01-09, 15:37
ate qe njohe ne jeten reale i besoi,,,ndresa ka shume qe i rrespketoi!

Action
24-01-09, 16:45
Rrespekti eshte reciprok.

>>{SpOnGeBoB}<<
24-01-09, 17:29
Qata qe i ngjof edhe pernime jane te zgjedhun me kokalle, ani qka, qaq sa jone amo mi qiten ne peshore belivalla nuk ja lujne as 1 miliun vehte mi reniten ren ne anen tjeter te peshores.

Agroni22
24-01-09, 17:59
ka shume po do ta veqoja NAKIN

shfletuesi_
24-01-09, 19:35
Per te gjtihe ata qe kan respekt..

~AnnA~
24-01-09, 22:40
Respekt kam per te gjithe,por besim j'u fal nje numeri shume te vogel...

shfletuesi_
24-01-09, 22:45
Respekt qdo kujt Veresi ( besim askujt ) ....

Giovanni
25-01-09, 02:19
I respektoj te gjithe e besim kam ne dsa....!!

Guri i madh
25-01-09, 02:23
une e flas qka ma ndien zemra edhe nuk mbaj fshehtsi ndaj askujte sa kam miqsi me ndonjerin kjo esht pytje tjteredhe pse armiqsi nuk kam me askend

LuLjaa
25-01-09, 02:27
Respekt per plot ... besim ncukk nashta eshte dikush po per momentin s'pom kujtohet

Idila
25-01-09, 18:06
Janė disa.....por pakicė! ;)

Oqeani
25-01-09, 18:09
Nje person qe e njoh se paku ne disa biseda - formoj besim ! - ( nuk do thote se do shpaloset jeta ime private ne tersi)

Idila
25-01-09, 18:11
Nje person qe e njoh se paku ne disa biseda - formoj besim ! - ( nuk do thote se do shpaloset jeta ime private ne tersi)
A dmth, tek unė paske besim!? :P :p

Oqeani
25-01-09, 18:13
A dmth, tek unė paske besim!? :P :p

Se pari duhet te njoh personin !!! ( ne ende nuk njihemi) !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Idila
25-01-09, 18:15
Se pari duhet te njoh personin !!! ( ne ende nuk njihemi) !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Ishte shaka, sa pėr tė shkruar...se dicka s`po mė kalon koha....! Tė pėrshėndes, dhe mjafton ti largove duhanin nga goja! :D

Oqeani
25-01-09, 18:17
Ishte shaka, sa pėr tė shkruar...se dicka s`po mė kalon koha....! Tė pėrshėndes, dhe mjafton ti largove duhanin nga goja! :D

Vertete po , para 2' e shuka !!!

I besoj ksaje, ēka me thot e ka me te drejte ....

Idila
25-01-09, 18:22
Vertete po , para 2' e shuka !!!

I besoj ksaje, ēka me thot e ka me te drejte ....
Upsss, tani dole tek besimi...!

Oqeani
25-01-09, 18:23
Upsss, tani dole tek besimi...!


Beso se po me bene nervoz me e dheze nje ahhahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dallandyshja_718
25-01-09, 18:31
Respektin, te gjithe ata qe kam shendrruar bile nje llafe me ta, besimin vetem njė, mjafton:smile:

lazdrani
25-01-09, 19:43
Respekt per te gjithe pa dallime,Besim te plote kam listen se paku 10 antare.

Estella
29-01-09, 23:56
Dikujt duhet t'ia rizbulosh "rroten" c'do dite, qe ta besh te vetedijshem se egziston.
Dikujt s'ka nevoje ti thuash ASGJE, por GJITHMONE kupton.

shfletuesi_
30-01-09, 00:06
Ju lutem pastroni kepucat ( fjalorin ) para se te hyni brenda :) NQS doni qe ta keni respektin e njeri tjetrit...

Lendi1
30-01-09, 00:08
Janes...shum dishka...se e kam Loqk...hehehheheheheh

Peja-Boy
05-07-09, 18:07
90%....

Qika^Me^Kule
09-07-09, 18:09
Ju lutem pastroni kepucat ( fjalorin ) para se te hyni brenda :) NQS doni qe ta keni respektin e njeri tjetrit...
E bani nuk i pastrun cka bon me bae ti aa???

emine
09-07-09, 18:11
Dikujt duhet t'ia rizbulosh "rroten" c'do dite, qe ta besh te vetedijshem se egziston.
Dikujt s'ka nevoje ti thuash ASGJE, por GJITHMONE kupton.


:wink:

Paradox_13
09-07-09, 21:37
...nderin-respektin u mondova qe ta ruaj per te gjithe,...

romansa
09-07-09, 21:40
te gjithe ata qe e meritojn...

Oqeani
09-07-09, 21:58
Ende po mendohem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Zero Cool
10-07-09, 09:34
huhu ka shume :biggrin:

Urata
10-07-09, 13:32
EMINE

dhe...

disa te tjera/er....

Arb
10-07-09, 13:33
Te gjithe, ne perjashtim te kuqalosheve Enveriste, dhe zagareve harape.

Albonita
10-07-09, 13:39
Ky Larte fiton Rrespekt te forte..!

emine
10-07-09, 13:56
EMINE

dhe...

disa te tjera/er....

faleminderit dade,gjithashtu keni rrespekte te veqante nga ana ime!

lazdrani
15-07-09, 01:54
Honesty,Murgesha,Urata,Barbaroza,DEA,Halla e Madhe,Gentiana,Psikologu,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,Arb,Memphisx,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Vendasi,Kodr a,Artisti,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,Selvija,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,Gjini,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E martumja,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan Kastrati,......................................... .........

GURI SYLAJ
15-07-09, 07:32
Te gjithe ata qe Fjalen nuk e kan as "top"loje e as "top " lufte por Fjale!
Ata jan shume ,me ndonje perjashtim, dhe ate jo si antar por si shkrim kur ndodhe qe ,per arsye te caktuara ,arsyeja te mundet nga faktore qe e damtojn -shkrimin!!!

Dani11
15-07-09, 08:07
Une kam respekt per njerezit qe shprehen qarte, qe debatoin me argumente, qe nuk fyejn, nuk me pelqejn pakurrizoret, njerezit labil, idiotet, te smurit psiqik.Askush nuk munde te jete i mire me te gjithe ne qoftese pretendon te jete dikush ne te kunderten mbetesh i pergjithshem i pa une.

Kam respekt per: Makreshin,Pirron,Idilen,Luanen,Uraten,Qorrin,Jonuz in,Krijusin,Rafetin,Shfletusin,Eminen,Janen,Ignisi n,Shqiptaren ne Turqi,HH Llapjanin,4 peace,Alima,hasanmehmetin,Premiumin, Zhaneta,...etj

Nuk kam respekt per: Guri Sylajn,Fadilin,Uck_Aksh,Lovely,Panta_rei, Lirik,...etj

I Urrej: Artistin,Pleshtin,Uliksin31,Murgeshen,( keta i urrej si slloben, dhe me i taku shum keq isha nda me ta).


Ndersa per te tjeret jam neutral dhe kuptohet shumicen nuk i njof.

speci
15-07-09, 08:42
ka shume nga ata,s'po i cek me emra se ju rritet mendja hahahahha

rafet llapjani
15-07-09, 09:07
Une kam respekt per njerezit qe shprehen qarte, qe debatoin me argumente, qe nuk fyejn, nuk me pelqejn pakurrizoret, njerezit labil, idiotet, te smurit psiqik.Askush nuk munde te jete i mire me te gjithe ne qoftese pretendon te jete dikush ne te kunderten mbetesh i pergjithshem i pa une.

Kam respekt per: Makreshin,Pirron,Idilen,Luanen,Uraten,Qorrin,Jonuz in,Krijusin,Rafetin,Shfletusin,Eminen,Janen,Ignisi n,Shqiptaren ne Turqi,HH Llapjanin,4 peace,Alima,hasanmehmetin,Premiumin, Zhaneta,...etj

Nuk kam respekt per: Guri Sylajn,Fadilin,Uck_Aksh,Lovely,Panta_rei, Lirik,...etj

I Urrej: Artistin,Pleshtin,Uliksin31,Murgeshen,( keta i urrej si slloben, dhe me i taku shum keq isha nda me ta).


Ndersa per te tjeret jam neutral dhe kuptohet shumicen nuk i njof.flm Dani per respek gjith ashtu edhe ti tek une gzon respekt inderuar .

Dan kadal balit sod poshkojm me demokraci lej kto pun mu taku e mu nda na kshtu ashtu jena ba pik e pes e me ba mu takue, e munda keq nuk bon balit as zoti s°thet kshtu secili e ka mendimin e vet dhe mundet te shprehte qysh don njeriu Dan duhet gjith vehten me te mire me mar , koha baba mulla stupcit o Dan ka kalue tash duhet ndryshe injorimi eshte arma ma e fort .Une per veti i respektoj te gjith pa mar parasysh mendimit qe kan apo bindjes politike ose fetare.


Tek une te gjith gezojn nje respekt maximal.

Dani11
15-07-09, 09:11
Keta me kane fye rand dy te paret, ky i treti ma ka ba nje padrejtsi shume te madhe e kjo e fundit gjithashtu me ka fye rand.Nuk eshte e drejt e askujt me fye dikend ne menyre banale.Normal secili e ka mendimin e vet dhe le ta mbaj ate per veti dhe le ta mbroj, mirepo nuk ke te drejte te fyesh.

rafet llapjani
15-07-09, 09:23
Keta me kane fye rand dy te paret, ky i treti ma ka ba nje padrejtsi shume te madhe e kjo e fundit gjithashtu me ka fye rand.Nuk eshte e drejt e askujt me fye dikend ne menyre banale.Normal secili e ka mendimin e vet dhe le ta mbaj ate per veti dhe le ta mbroj, mirepo nuk ke te drejte te fyesh.


Dan ngo bali qka te thet a din ti qe dikush e ka te leme fyrjen dhe te shamen ,per mendimin tim nje person qe fyn apo shprehet banalish aje eshte nje person qe ka deshtu ne gjod lami te jetes pa pamarr parasysh se kush eshte aj person ,thot nje fjal e urte per te per te perqesh dikon duhet njeriu mase pari te del para pashqyres te shef veht qe d.m.th secil duhet te niset nga vet vehtja ne qoft se shef te arsyshme per te fy dikendin ateher duhe njeriu edhe te pres te njejten kunder pergjigjje .

Dan pash kurani qysh te kom balit haahahhahhahahahahaahah

Makresh
15-07-09, 09:25
Tek un respekti eshte RECIPROK, Kush jep - mer. Si biznes :D lol

ps. Flm Dani, respekt edhe per ty.

emine
15-07-09, 10:14
ZC
Lovely
Urata
Anna

Idila
15-07-09, 10:20
Nuk jemi kėtu pėr ta ndarė tokėn(mallin) e babait,:biggrin: s`kemi ē`fitojmė as ēfarė humbasim. Njė fjalė e mirė, njė falėnderim, njė bekim, njė mirėkuptim mendoj se nuk do t`na kushtonte shumė.
Lėreni urrejtjen anash, jemi vėllezėr o tė mjerė..!!


Respekt pėr tė gjithė pa dallim!

Urata
15-07-09, 17:24
Dani11 FLm!

ZC
Lovely
Urata
Annashpirtushe, t'don motra Urate...!

ps: Idila, gezon respektin tim...


nuk ka diskutues qe s'respektoj...
me disa 'ngacmohem me shkrola vetem e vetem per t'pase variacion diskutimesh...!

ka njerez kualitativ ketu...!

Tomori
15-07-09, 17:50
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan

emine
15-07-09, 17:54
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan
Zemra tu knaqte

Tomori
15-07-09, 17:56
Zemra tu knaqte
ishalla
po ashtu edhe ty emine,,,,

Qika_DugagjiniT
15-07-09, 20:07
veq tezaken tem Qika-Me-Kule
tjert nuk pi njoh mendoj te kom respekt ne ata qe e meritojin

shfletuesi_
15-07-09, 20:15
Per bes ka shume .....

Qika_DugagjiniT
15-07-09, 20:22
hajt mara shprehe kon e paske ashtu?

Zero Cool
17-07-09, 16:44
ZC
Lovely
Urata
AnnaThnx.

>>{SpOnGeBoB}<<
17-07-09, 17:25
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan

Tomori, tezja sha zote tu knaqte :tongue: :tongue:

Zero Cool
17-07-09, 18:44
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan

Tnx, (kush eshte mangut)?

turisti
17-07-09, 19:13
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan

Flm zotri MOTOR :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. I respektuar cofshe gjithmone.

teutaA
17-07-09, 21:47
respektin te gjith besimin asnje :smile:

SANTANA-29
17-07-09, 22:36
Kaqnikasja, Domira,Selvija,lazdrani,,Murgesha,Urata,Barbaroza, DEA,Halla e Madhe,
Gentiana,,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,
Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,
Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E_martumja ,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan,Teuta.

Tomori flm,,

teutaA
17-07-09, 22:37
Tomori flm,,

krejt dynjaja ishin ne listen e tomorit veq emrin tem nuk e gjeta:wink:

SANTANA-29
17-07-09, 22:40
krejt dynjaja ishin ne listen e tomorit veq emrin tem nuk e gjeta:wink:


Edhe emri yt ashte po se ki pa mir,,:wink:

teutaA
17-07-09, 22:58
Edhe emri yt ashte po se ki pa mir,,:wink:

tybe qitash e pash masi i ngjita syzat

opss e ti nime a i beson kujt ?

shfletuesi_
17-07-09, 23:05
Te gjithe veq teutA-s

teutaA
17-07-09, 23:07
Te gjithe veq teutA-s

ahhahahhah qutu pe di qe koke i menqur pse me me besu ti mu psh ???

SANTANA-29
17-07-09, 23:13
tybe qitash e pash masi i ngjita syzat

opss e ti nime a i beson kujt ?


Po mori si jo,nganjeher keshtu si ti i ngjes syzat e besoj,,:biggrin:

lazdrani
18-07-09, 11:12
,Teuta.

Tomori flm,,

Ah more Tomor po dembel je ah me paske kopjuar ah hahahahahah.

shfletuesi_
18-07-09, 11:19
Tomor - Aga- a u Lodhe hiq... Allahile kan e pate Daktilografe qe i shkruajti gjithe qata emra hahahahhahahahahahhahahaha....

teutaA
18-07-09, 18:41
Ah more Tomor po dembel je ah me paske kopjuar ah hahahahahah.

hahahahhah qata spo ju besonjna as njonit se diqysh e pabesueshme me i besu krejt antarve po krejt po me doket qe veq qefin na e keni ba

opss edhe nime nuk ka kopju se un nuk isha ne listen tane a te tomori po :wink:

Honesty^uk.
18-07-09, 20:14
Honesty & Loqkamani = Brothers FOREVER,Murgesha,Urata,Barbaroza,DEA,Halla e Madhe,Gentiana,Psikologu,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,Arb,Memphisx,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Vendasi,Kodr a,Artisti,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,Selvija,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,Gjini,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E martumja,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan Kastrati,......................................... .........


Te kam per merak loqkaman

lazdrani
19-07-09, 01:40
Honesty,Murgesha,Urata,Barbaroza,DEA,Halla e Madhe,Gentiana,Psikologu,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,Arb,Memphisx,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Vendasi,Kodr a,Artisti,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,Selvija,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,Gjini,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E martumja,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan Kastrati,......................................... .........


teuta-A,nuk besova as vete qe te kam harruar.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif Patjeter qe je ne listen timehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

teutaA
19-07-09, 05:05
teuta-A,nuk besova as vete qe te kam harruar.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif Patjeter qe je ne listen timehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahaha thnx hajgare pak se nuk kam qen moti ne ket tem e nuk e pasna pa liisten tende :wink:

sexybrikenda
19-07-09, 21:56
Honesty,Murgesha,Urata,Barbaroza,DEA,Halla e Madhe,Gentiana,Psikologu,Dilaveri,Bondi,Dreni,Naki ,Vjeshta,Halla e Madhe,Diana007,Arb,Memphisx,Turisti,Shejtonka,Ulli ksi,Dogezona,Kercovari,Amazona,RRUSHI,Jehona,
Floriani,Anna,Idila,Paradoxi13,Lolaku,Vendasi,Kodr a,Artisti,Guri i madh,Gur Sylaj,Krokodilli,Zana ch,Lona,Espresso,Alfredi,Gjebraili,Era1,Pokeri,Kal tushi,Lovely,Eminja,Selvija,Albanam,Laliloli,Labi,
Shetabb,Shqiptarja nga Turqija,Egi,Arberi,4peace,Kaltrushi,Rianna,Dimri,N atyra,Shfletuesi,Mickoja,Hana,Vera,Penelope,
Engjulleshja,Dallendyshja,Lendi1,Hasan Mehmeti,Krrokodilli,AKSH,E Zajrrta,Rozafa,teuta-A,Reana,Kalt,Nimand,Agroni22,Aferdita,MUKI,Blusky, Pupi,Instruktori,Liriki,Gazi de,Santana29,Zhaneta,Cia Ferizaj,Thellenza,Kaqanikasja,Zero cool,Albachick,Sherri,Dessert,AdinaRKS,Domira,Luan a,Lijana,Pirro,Dani11,Makresh,skyftari,Adrenalina,
Linda-Kaq,Deti-om,Fshatari,Armani,Gjini,Gentiani,Yllka,Brikenda,R ilinda,Elina,Lulja,Lacosta,Jana,Schutze,E martumja,Abetarja,Spongebob,Vushtria,Sykaltra,Albo nita,Peja Boy,Cool boy,Lyra2,Nirvana Band,Gjymashja,Dukaqinasi,Buqja ch,Xuki,Lojtari,Linka pz,Ssara,,Rafeti,Oqeani,agolli,Legenda,Amina,Flutu ra,Jadore,Estella,Dardan Kastrati,......................................... .........

Love you too.Thanx Lazdrani

Fshatari
19-07-09, 22:02
sexybrikenda!

sexybrikenda
19-07-09, 22:11
sexybrikenda!

Te lumte dora hahahahah.Gjithashtu Fshatarihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
19-07-09, 23:23
Love you too.Thanx Lazdrani

Shendet paqehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Idila
20-07-09, 14:24
Janė me numėr.

Tomori
20-07-09, 15:16
Janė me numėr.

Patjeter ce je e nderuara...Idila

selvija
11-08-09, 12:27
Pash Tomorin , Lazdranin qenkan vargis gjith anateret e FD...RRespekt edhe per ju nga ana jon..

Tyben edhe Laiv me ju taku ju kisha RRespectu:wink: