PDA

View Full Version : momenti me i turpshem qe keni kaluar. . .


Gjumashja
25-11-07, 19:30
desha te dij se cili eshte momenti me i turspshem ne te cilin keni kaluar . . .?

Lijanna
01-12-07, 19:14
hmm ka disa momente vec 1 mu kujtu tani, kur jom kon me ni far takimi zyrtar, kishe afer 50-60 njerez ne sallė, para tyre ishim nja 3-4 ul me ni far tavoline, ahhahahah edhe sdi hala sme besohet qysh mka ndodh ashtu me kesh shume qe mos me mujt mu nal, ncncncncn

E pati marr fjalen kryetari i asaj komune me na pershendet neve si mysafir qe ishim. Krejt njerezit u nalen nuk folshin shume qetsi veq une edhe 1 kolege jemja skishte shans mu nal tu kesh (ama per tjeter sen jemi kon tu kesh jo me ate kryetarin)

edhe ai foli sa foli u kthy na tha ashtu si me nervoz: A ka mundesi t'na tregoni cka ka me qesh te qeshim bile krejt?...
hor jomi pas bo :D (kur kishim takim prape ne ate komune kurre sjom shku mo...)

gazi-de
23-12-07, 22:15
Pranvera e vitit 2007.........

selvija
24-12-07, 12:50
Gjate pushimit verore e skuqur si patligjane ahahaha

ishte vellau para fejeses dhe ai me murr me dal mu njofte me nusen e tije..
edhe nusja kishte me vete 2 vellezzr dhe kunaten nusen e vellaut te vet,,dhe shkuam ne restorant aty ne dalje prishtines te pazari i ri ishte vje vetsherbim shum moderrne tash me e cili spo me kujtohet si e qujne,,

edhe shkum ulem por per fat ton ishin tavolinat vetem me 4 ulce e nuk mbrriti per te gjithe,,dhe u ndame djemet ulen nje tavaline dhe ne femrat nje se kisha qef edhe ta njoftoj nusen sa me mire,,

pa pritur pak edhen dy djem dikund 32-3 vjet ulen aty ngat neven une kisha tek krahu ashtu karrshi..por ishte vap e madhe 40 flak gjitha anet i shkojek une kish nje fustan shum te holl deri ne gju me nje lidhce ne qafe,,,,dhe ata djemt filluan te me ngucin...me fjal i degjova ngdal,,dhe une duke bere levixje ngadal ktheva shpinen qe mos i degjoj mos i vrejte ate vellzrit e nuses dhe vellau ime,,une me meta me hupen fjalet e prej tutes..
dha ai djali pa prit veq kur e pash tek kambet e mija mu drejtu se pim nga nje kaffe,,,auu une metaa asnje fjal vetem e shikova,,nusaj tha jo se jemi nje kampani e nuk te mbrrin me pague ndoshta edhe beri me dor nga vellezrit...
ai djali u largue por prap ul ne ate vend ku ishte une e shtangur me asnje fjal isha mbet pa pik gjakut nga marrja e vellzrve te nuses hahaha
dhe kur u ngtitem me dale ,,vellau i nuses ne tha ecni ju femrat perpara neve se jeni me te sigurta ahhahah..ate marre se harroj kurr per her te par u takova me te dhe qka me gjet midis 3 vellezrve ahahahahahaha

Sy_kaltra
15-06-08, 19:15
Ne vitin 2007 ahhahahahahahah me katastrofen :biggrin: :rolleyes: :tongue:

gazi-de
15-06-08, 19:18
Per fat te keq asi viti ishte edhe per mua 2007:mad:

Sy_kaltra
15-06-08, 19:18
Pikerisht per ate momentin e kisha fjalen ! :redface: :biggrin:

aLbaChiCk
15-06-08, 19:31
Ehhh viti 2007..................

>>{SpOnGeBoB}<<
15-06-08, 20:17
desha te dij se cili eshte momenti me i turspshem ne te cilin keni kaluar . . .?

gjumashe a pernime po don me ta kallezue a. me dijten qe nuk vijne qeta tjeret me lexu ta kisha shkrujte firade tane qysh u kan, asine qysh um pat ba nihere vaki. :biggrin:

Gjumashja
16-06-08, 07:48
gjumashe a pernime po don me ta kallezue a. me dijten qe nuk vijne qeta tjeret me lexu ta kisha shkrujte firade tane qysh u kan, asine qysh um pat ba nihere vaki. :biggrin:si te duash... ti e din me mire...

>>{SpOnGeBoB}<<
16-06-08, 11:13
si te duash... ti e din me mire...

amo nisja ti e para gjumashe qile de pak udhen masnej i hyjna me traktor me kallezue

Estella
16-06-08, 16:32
njeher isha me shoqe edhe erdhen me na fol disa ,edhe kishe hecen e un e imitova njonen qysh foli ajo ish kon tum kqyr phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii qysh em ka ardh marre :P

Jana
16-06-08, 17:07
Ska qen diqka e madhe por une u ndiva shum keq.....

Ne fund te viti si Maturanta dilshim mbas shkolle edhe rrishim me shoqeri...edhe nje dit mu tek palidhje edhe me shoqeri e dheza nje Cigare ne ato momente erdhe Drjetori i Shkolles.....
U ndiva shum keq me erdh aq turp sa edhe jam skuq....Em tha drejtori Jana qysh u skuqe ti ski nevoj me kerku Falje....

Jo qe ke diqka e madhe po thjesht sisha asi tipi edhe hera e par qe e bera nje gjest te till edhe em zuni bash Drejtori ncncnncncn...

Gjumashja
16-06-08, 19:53
amo nisja ti e para gjumashe qile de pak udhen masnej i hyjna me traktor me kallezue

qe po e tregoj une nje pra... derisa tu heket ty marrja..
ishim ne shkolle te mesme edhe tash ne oren e filozofise i ndoj nje shoqe nje pale syze te diellit... edhe profa po i thote.. " qysh po ta qesin syzet" si demek heqi mbasi je brenda... une po i thom asaj shoqes thuj "te zhveshur krejt" me pat ndi profa edhe aq fort qe m`ka pas ardh turp nuk e gjejsha deren ku eshte per me dal... :tongue: .. ama ka qene shume prof i mire veq ka qesh...:biggrin: ...

>>{SpOnGeBoB}<<
26-06-08, 17:29
qe po e tregoj une nje pra... derisa tu heket ty marrja..
ishim ne shkolle te mesme edhe tash ne oren e filozofise i ndoj nje shoqe nje pale syze te diellit... edhe profa po i thote.. " qysh po ta qesin syzet" si demek heqi mbasi je brenda... une po i thom asaj shoqes thuj "te zhveshur krejt" me pat ndi profa edhe aq fort qe m`ka pas ardh turp nuk e gjejsha deren ku eshte per me dal... :tongue: .. ama ka qene shume prof i mire veq ka qesh...:biggrin: ...

Ev ti gjumashe, ku e paskan pru qete temen qetu hamene ne Berezovice.

A qetash po ja nisi me kallezue masi e gjeta qete temen qetu, amo qeto nuk tekokan kane edhe per me te ardhe turp. Qe ti gjumashe po ja nisi une me kallezue, amo pak belivalla po me vjen marre :biggrin: E qeshtu nji dite me porositen i kishin pas shti do rroba me i la edhe po me thojne me shkue me i marr edhe ata kqyr mos i harro. Hajde be se e sosi u thash kete pune qka osht ajo shkoj i marr. E qeshtu une, krejt po me doket qe jam kane ne internet tu kqyren diqka. E dikur mu kujtu qe duhet me shkue me i marr qato rrobat qe jan kane tu u teren ne makine rrobaterese-shperlarese. E tana mori ti gjumashe shkoj une, qfrrap ta kam qelen deren edhe sapo mundi me i gjujten ne korb hiq nuk pi paloj. Vetum kur pe shof erdh njana qaty mbrapa, jam kthye pe kqyri ata, e ajo po ma kqyr mue diqysh habitshum. Bile u ndala edhe une po mendona qka hamamin o ka don qitash qekjo prej mue. Ok kojshike i thash qka po lyp? tha kam ardhen me i marren rrobat e sajna, po nuk po i gjen. Ku me i gjeten kojshikja, qe ti kisha pas hy mare me peshkira me done e me jeleka qe ka pas tona ne korb teme i kisha pas qiten. Tana e mora vesh qe rrobat e sajna ish kane e ja nisi mi zgjedhen rrobat e sajna.... amo krejte, krejte mori ti gjumashe kur e ka marr jelekun e saj, belivalla me dy duar me perthakue. Ev thash vetmeveti po qeta qysh nuk e pava se? Leje qe thash kujton ajo ka dasht me mi vjedh donet, po pale qka bon ky me donet e saja. Valla me erdhe boll marre amo i kerkova falje nja 3.4 here qe nuk e kam dijten... qeshtu osht kur ngutet njeri se po te ike interneti. Amo, jo me kallezu drejte ma mire qe u kusurita me kojshiken qaty per qaty e nuk i mora me i qu ne banese se sha zoten rrafsh nji muaj dite isha dashte tana me kallezue qysh erdhen qato done e jeleka ketu, jo kush i pruni, jo kush tekoka kane e tybe ne kisha dijten qe jan te kojshikes. Amo ma mire qe qashtu perfundoj.

Masnej edhe nja tri here e kam zatet kojshiken tu lifti edhe ata me ka pershendeten rrast miqesisht edhe qysh ja lexova syte vetum qka nuk thojke hajde merrem qashtu gabimisht sikur ato rrobat. Amo e kam ba me be qe cullak heci e nuk shkoj me i marr rrobat prej bodrumi. :biggrin:

flutra
26-06-08, 17:42
hahahahahha boll shtir e paske pas SpongeBoB...

Jana
26-06-08, 19:20
Hmmmm en shkoll mu kan pas shky pantollat....Bankat e vjetra mo si ktu qysh jan...edhe ishim ty bo muhabet me shoqeri kur marr mu qu....mu kapen pantollat dhe mu shkyn mu hek gati krejt gjepi mbrapa .....por kaluese ishte ...e lidha nje kmish en bel edhe shkum en shitore i bleva ni par farmerka tjer...amo ma interesant ke qysh kan kersit ata....
Thjesht jam ndi keq.....me erdh turp ......

Fshatari
26-06-08, 20:50
Nė njė plazh nudistėsh...!

Guri i madh
26-06-08, 21:02
Nė njė plazh nudistėsh...!pse kush re detyroj me shkue o FSHATAR

Fshatari
26-06-08, 21:09
pse kush re detyroj me shkue o FSHATAR
Paj se kam dit qe asht plazh "pa brek"! e kur hyna mbrenda u detyrova me ia ba si krejt tjetrt!

selvija
26-06-08, 21:28
Paj se kam dit qe asht plazh "pa brek"! e kur hyna mbrenda u detyrova me ia ba si krejt tjetrt!:eek::eek:meshala syt se..:cool::biggrin:

Oqeani
26-06-08, 21:31
Hmmmm en shkoll mu kan pas shky pantollat....Bankat e vjetra mo si ktu qysh jan...edhe ishim ty bo muhabet me shoqeri kur marr mu qu....mu kapen pantollat dhe mu shkyn mu hek gati krejt gjepi mbrapa .....por kaluese ishte ...e lidha nje kmish en bel edhe shkum en shitore i bleva ni par farmerka tjer...amo ma interesant ke qysh kan kersit ata....
Thjesht jam ndi keq.....me erdh turp ......

E kur e hjeke kmishen , ēka mbet ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luana
26-06-08, 22:40
Dje isha me nenen ne shitore dhe ajo bleu nji pal kpuca ...kur ajo deshti ti mbathe a po i vin mire a jo ..une u gerrmuza me ja parthaku ..hahhahahah zhgrrrrrrrrrrrrrr kan ba pantollat ..wow kqyra mbrapa se kush po me kqyr dhe te gjithe filluan te qeshin ngadal dhe me shikojshin se si po reagon fytra ime ..dikur ja nisa edhe vete po keshi me gjihe nanen deri sa na dolen lotet ....rastesisht kishte qene nji plak kinez aty dhe e pyeta ...me falni zotri a ban me mi kqyr sa me jan qky pantollat ..une u gerrmuza prap ai i ka mbyll syte me dore ...haahhahahahah pastaj me vrap ika ne nje shitore tjeter e i bleva nji pal trenerka pa e pas nijet me i ble .....hahhahahah

Jana
26-06-08, 23:40
E kur e hjeke kmishen , ēka mbet ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahhaha isha ne Zhveshtore duke i provu pantollat qe dojsha mi ble.......

Preshevar
27-06-08, 09:30
Ehh.. qeshtu kur t'bleni mall "made in China" :biggrin:

Gjumashja
01-07-08, 21:41
huh... para nje jave... ama nuk tregoj cka... :frown:

Guri i madh
01-07-08, 21:43
huh... para nje jave... ama nuk tregoj cka... :frown:


qare as ilaq nuk kie pa tregue se vet e ke hap kit tem hajde trego

Gjumashja
01-07-08, 21:45
qare as ilaq nuk kie pa tregue se vet e ke hap kit tem hajde tregoncuk.. mjafton qe une e di edhe arbitri hahahahah... keshtu qe e lem me kaq..

Oqeani
01-07-08, 21:48
Hhahhaha isha ne Zhveshtore duke i provu pantollat qe dojsha mi ble.......

Ēka te duhen pantollonat ne kete kohe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Guri i madh
01-07-08, 21:49
ncuk.. mjafton qe une e di edhe arbitri hahahahah... keshtu qe e lem me kaq..po de kjo don me than vin mysafirt ne od e i zoti shpis nuk flet mysafit ja therrin prej shpie hajde me tregue sa nuk i kam perdor masat ndeshkuse

Gjumashja
01-07-08, 21:55
po de kjo don me than vin mysafirt ne od e i zoti shpis nuk flet mysafit ja therrin prej shpie hajde me tregue sa nuk i kam perdor masat ndeshkusehiq lidhje nuk ka ehe mysafir duhet ta dije kur me ardh edhe kur jo...

Oqeani
01-07-08, 21:55
Dje isha me nenen ne shitore dhe ajo bleu nji pal kpuca ...kur ajo deshti ti mbathe a po i vin mire a jo ..une u gerrmuza me ja parthaku ..hahhahahah zhgrrrrrrrrrrrrrr kan ba pantollat ..wow kqyra mbrapa se kush po me kqyr dhe te gjithe filluan te qeshin ngadal dhe me shikojshin se si po reagon fytra ime ..dikur ja nisa edhe vete po keshi me gjihe nanen deri sa na dolen lotet ....rastesisht kishte qene nji plak kinez aty dhe e pyeta ...me falni zotri a ban me mi kqyr sa me jan qky pantollat ..une u gerrmuza prap ai i ka mbyll syte me dore ...haahhahahahah pastaj me vrap ika ne nje shitore tjeter e i bleva nji pal trenerka pa e pas nijet me i ble .....hahhahahah

A nuk ti mbati, e me e marre gjilperen me ti qepe .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Guri i madh
01-07-08, 21:57
hiq lidhje nuk ka ehe mysafir duhet ta dije kur me ardh edhe kur jo...


po ne ket rast i kini ftue mysafirt ani ani hhhaaaaa

emine
05-07-08, 12:36
erdh njani ne qytet timin,,,qaq prej gzimit qe e pashe njeher s'mujsha mi fole,,,e sditsha as me ja tregu udhen,,,,,,,,,,le mo i thash futu qasoje rruge,e aty tabela qe s'ban me hy hiq:(:(:(

lovely
07-04-09, 20:45
ooo nihere tu recitu ni vjerrshe, ne nje far mledhije a feste n shkolle diqka, para gjithe atij mileti, veq kur m dulen qy**at :biggrin: e nuk kisha as minil he flaka i dalte..

edhe e thojsha ni ren, taaap mu zgatshin ato deri te buza e nalt, ngerrq i ngrihsha i shtisha mrena, deri e thojsha tjetrin rresht, ato prape viranet deri te buza :biggrin: :biggrin:

i kam pas nja 12 vjet :(

kurr n jete nuk e harroj ate marre, ate siklet deri e kryva ate vjerrshe :mad:

e tash po keshi me ate pune.... :)

emine
07-04-09, 20:48
ooo nihere tu recitu ni vjerrshe, ne nje far mledhije a feste n shkolle diqka, para gjithe atij mileti, veq kur m dulen qy**at :biggrin: e nuk kisha as minil he flaka i dalte..

edhe e thojsha ni ren, taaap mu zgatshin ato deri te buza e nalt, ngerrq i ngrihsha i shtisha mrena, deri e thojsha tjetrin rresht, ato prape viranet deri te buza :biggrin: :biggrin:

i kam pas nja 12 vjet :(

kurr n jete nuk e harroj ate marre, ate siklet deri e kryva ate vjerrshe :mad:

e tash po keshi me ate pune.... :)


hahahhahhah loqken ta hanksha ,veq pa qyrra hahhahhahh

GURI SYLAJ
07-04-09, 21:02
ja valla Emine ja merre krejt ja nuk ka me zgjedhe!

emine
07-04-09, 21:04
ja valla Emine ja merre krejt ja nuk ka me zgjedhe!

hajte se pi msheli syte:rolleyes: se nji her si asnjiher:tongue:

lovely
07-04-09, 21:05
hajte se pi msheli syte:rolleyes: se nji her si asnjiher:tongue:

ooo mos e ki ate gajle oj loqke, se kjo pune o kan qe 20 e hajt hajt vjet :biggrin: tash s kom mo joooooooooo :biggrin:

ps. qaf qaf

Trina_1
14-05-09, 20:16
:frown:

Albonita
14-05-09, 21:59
:frown:

Sa e sa kalojn po duhet mu pajtua..!!

Trina_1
14-05-09, 22:03
Sa e sa kalojn po duhet mu pajtua..!!

Ahahahah , ok se spo te tregoj me mir :tongue: se male o

Albonita
14-05-09, 22:05
Ahahahah , ok se spo te tregoj me mir :tongue: se male o


:wink: Me tregon ne vesh :tongue:

Trina_1
14-05-09, 22:07
:wink: Me tregon ne vesh :tongue:

Jo se diqka spo muj te flas me zo te ult :biggrin:

Dallandyshja_718
14-05-09, 22:07
ooo nihere tu recitu ni vjerrshe, ne nje far mledhije a feste n shkolle diqka, para gjithe atij mileti, veq kur m dulen qy**at :biggrin: e nuk kisha as minil he flaka i dalte..

edhe e thojsha ni ren, taaap mu zgatshin ato deri te buza e nalt, ngerrq i ngrihsha i shtisha mrena, deri e thojsha tjetrin rresht, ato prape viranet deri te buza :biggrin: :biggrin:

i kam pas nja 12 vjet :(

kurr n jete nuk e harroj ate marre, ate siklet deri e kryva ate vjerrshe :mad:

e tash po keshi me ate pune.... :)

hahahhahahhahahahahhahahahhahah oooooo diqa tye qiesh me jet postim, oooo ti "plaē" se nuk e m'aj mend kur kam qiesh kaq sa sot kur e lexova kete postimin tend...

E mbaj mend nje here por muhabeti i gjate e po pritoj me e fillue...:biggrin:

aLbaChiCk
14-05-09, 22:08
Jo se diqka spo muj te flas me zo te ult :biggrin:


Jo ishalla sja nis me bertit prap :smile:

Albonita
14-05-09, 22:11
Jo ishalla sja nis me bertit prap :smile:


:tongue: Jo se jam une ketu ska beritm ma hahahha

Trina_1
14-05-09, 22:11
Jo ishalla sja nis me bertit prap :smile:

Qudi as forcen te bertas nuk e kam me :rolleyes:

Besa edhe nga Jeta nuk guxoj ahahah

Albonita
14-05-09, 22:14
Qudi as forcen te bertas nuk e kam me :rolleyes:

Besa edhe nga Jeta nuk guxoj ahahah


Aahahhahaha si ma din Tuten :tongue:

aLbaChiCk
14-05-09, 22:18
Aahahhahaha si ma din Tuten :tongue:


eee bi tuta ka dal pi gjenetit :biggrin:

Trina_1
14-05-09, 22:18
Te ligat mi marshit te dyat ahhahhah

Ignis
16-05-09, 06:36
kur e ndikuar nga rrethana te ndryshme, kam tejkaluar vetveten..

Gjumashja
18-05-09, 14:21
te shtunen hahahahahahahh hahahahahahaha jete o jete...

speci
18-05-09, 14:50
para nja dy dite

Trina_1
19-05-09, 10:11
i turpshem po vetem me i mir ishte deri me tani , ishte me 04.03.09 :wink:

Idila
19-05-09, 10:46
....shėrbeja kafenė mysafirėve...., pasi e kryva shėrbimin e mora dhe njė kafe pėr vete dhe u ula. .....po shijoj kafenė.....hedh sytė pėrreth...c`tė shohė? Kisha harruar mikun mė tė madhė pa kafe...ndėrsa unė shijoja...! :redface:

shfletuesi_
29-05-09, 10:42
....shėrbeja kafenė mysafirėve...., pasi e kryva shėrbimin e mora dhe njė kafe pėr vete dhe u ula. .....po shijoj kafenė.....hedh sytė pėrreth...c`tė shohė? Kisha harruar mikun mė tė madhė pa kafe...ndėrsa unė shijoja...! :redface:


Gyle gyle.... hahhahaha


Valla ishim me gjyshen duke udhetuar per te motra e gjyshes per 1 vizite ... u ndala ne nje shitore per te bler nje keks.... nje leng boronice .... Une hyra ne shitore aty kish qe nje shitese... dhe une pa dite gje qfar kerkoj hyra ne dyqan Miredita Miredita a keni Seksa te mdhoj dhe 1 boronice.. ajo e kuptoj qe une po lypi keksa mi futi me nje kese i paguava dola kur duke hipur ne auto mu kujtua qfar kam then edhe sot skuqem kur e kujtoj qfar kam kerkuar hahaha Eh ate moment jam kuq se para saj jo.... :P

Idila
29-05-09, 22:40
Gyle gyle.... hahhahaha


Valla ishim me gjyshen duke udhetuar per te motra e gjyshes per 1 vizite ... u ndala ne nje shitore per te bler nje keks.... nje leng boronice .... Une hyra ne shitore aty kish qe nje shitese... dhe une pa dite gje qfar kerkoj hyra ne dyqan Miredita Miredita a keni Seksa te mdhoj dhe 1 boronice.. ajo e kuptoj qe une po lypi keksa mi futi me nje kese i paguava dola kur duke hipur ne auto mu kujtua qfar kam then edhe sot skuqem kur e kujtoj qfar kam kerkuar hahaha Eh ate moment jam kuq se para saj jo.... :P
Hej, hej....ahahaa:D

Jana
24-11-09, 16:42
Pak dit me heret isha ne Prizren me djalin e Axhes..kishim mi ble do sene qe kushtojshin mbi 100 euro...edhe ty shku u ndalem me ble diqka rruges...

Kur du en Pagu ..en kulet nuk i kisha paret....shum em erdh turp.... masnej ja morra djalit axhes...sa mi pagu ato...
I kisha pas lon en dhom...paret

Qe t'mos kthehem en Gjakov ju desh Familjes me mi transferu paren permes Bankes en Prizren...

Oqeani
24-11-09, 16:47
Kur pata dale me nje zogze ne kafiq ( dihet per here te pare ) ahahhaha nuk kisha pasur asnje xixxeeeeeeee pare, dhe i thash asaje - ani paguaj se edh ti e pate nje gote ) hahahhaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Fshatari
24-11-09, 17:41
Deri sot, perendia m'i ka kursye momente te tilla!

jEtA_1
24-11-09, 17:54
Per pushime ne Kosov e lame te dilnim ne mbremje une burri vllau dhe vajza qe pas disa dite u fejua me vllaun, ishime duke pir kafe dhe prisnim te vinte ajo kur dhe vllau po me thot ja erdhi dhe une shikoja nga lokali jasht mos po e shoh kurse ajo me ishte ofruar afer dhe ma kishte zgjatur doren per tu pershendetur por une se kisha pare fare apo skisha dashur te besoj se ajo ishte e perzgjedhura e vllaut ishte aq e vogel sa qe une se verejta fare dhe ajo duke buzeqeshur i tha vllaut lere se nuk po me sheh pasi qe ndoshta nuk po i dukem e bukur per vllaun dhe e di shume mir qe aty jame turperuar shume si me ndodhi kjo

Peja-Boy
24-11-09, 17:57
Pak dit me heret isha ne Prizren me djalin e Axhes..kishim mi ble do sene qe kushtojshin mbi 100 euro...edhe ty shku u ndalem me ble diqka rruges...

Kur du en Pagu ..en kulet nuk i kisha paret....shum em erdh turp.... masnej ja morra djalit axhes...sa mi pagu ato...
I kisha pas lon en dhom...paret

Qe t'mos kthehem en Gjakov ju desh Familjes me mi transferu paren permes Bankes en Prizren...

Hahahahahahah ivvv qka kom kesh bre !! 20Km transferim permes Bankes !!!

Mos ti ka qit per noj Autobus ne Gjk e ti i ke prit en PZ :p :P :P :P

lovely
12-12-09, 22:38
hahahhahahhahahahahhahahahhahah oooooo diqa tye qiesh me jet postim, oooo ti "plaē" se nuk e m'aj mend kur kam qiesh kaq sa sot kur e lexova kete postimin tend...

E mbaj mend nje here por muhabeti i gjate e po pritoj me e fillue...:biggrin:

Malsore, edhe une kesha tybe se pasna harru hahahahahahahahahahahahaa

Murgesha
12-12-09, 22:41
Malsore, edhe une kesha tybe se pasna harru hahahahahahahahahahahahaa


Nje me kujtohet dhe sa her e kujtoj skuqem :biggrin:


Mu pat pshtjell nje germ vetem ne goje ne vend se me e thon U, pata then I. Merrne me mend vet!!!! :confused:

lovely
12-12-09, 22:43
Nje me kujtohet dhe sa her e kujtoj skuqem :biggrin:


Mu pat pshtjell nje germ vetem ne goje ne vend se me e thon U, pata then I. Merrne me mend vet!!!! :confused:

ihaaaa sa here kam thane ashtu hahahahahahhaahahahahahaha

Oqeani
12-12-09, 22:43
Nje me kujtohet dhe sa her e kujtoj skuqem :biggrin:


Mu pat pshtjell nje germ vetem ne goje ne vend se me e thon U, pata then I. Merrne me mend vet!!!! :confused:

Hala nuk e din se jam i trashe ka truni a !!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

pirro
12-12-09, 22:44
Hala nuk e din se jam i trashe ka truni a !!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hhahahaahahahahahahahahahah tuj thon qeshtu kesh edhe une po me erdh inati hahahhahahahahaha

uliksi31
12-12-09, 22:45
Nje me kujtohet dhe sa her e kujtoj skuqem :biggrin:


Mu pat pshtjell nje germ vetem ne goje ne vend se me e thon U, pata then I. Merrne me mend vet!!!! :confused:

be more specific, se me germen U fillon edhe emni em, e tani njerzit mos po mendojn najsen.:biggrin:

Murgesha
12-12-09, 22:46
ihaaaa sa here kam thane ashtu hahahahahahhaahahahahahaha


Moj me kast e thom edhe vet shpesh, po ama pahiri edhe kujt nuk bon hiq se!!!!!!! :confused:

Oqeani
12-12-09, 22:46
hhahahaahahahahahahahahahah tuj thon qeshtu kesh edhe une po me erdh inati hahahhahahahahaha


hahahaha po ti per her te pare ke dashte me e thene - e per mua e dine krejte mileti !!!!

pirro
12-12-09, 22:47
be more specific, se me germen U fillon edhe emni em, e tani njerzit mos po mendojn najsen.:biggrin:

Edhe emri i jem e ka nje U ama nuk fillon me ta :biggrin:

lovely
12-12-09, 22:47
be more specific, se me germen U fillon edhe emni em, e tani njerzit mos po mendojn najsen.:biggrin:


qyre ky, gjithe qishtu tu t msu m shkoj ymri :biggrin: Q o kan qkrola e pare, e e dyta n ven se me kan U o kan I ... pranim? keh keh keh

ps; ku jeni mara ju m paska marr malli per juve tybe, qysh e kem ate haverin? hohohohohohoo

pirro
12-12-09, 22:48
hahahaha po ti per her te pare ke dashte me e thene - e per mua e dine krejte mileti !!!!

hahahhahaha jo bre me pas thon isha identifiki me temen ahahahahah " isha turpru" kur kishin kesh haahaahhaha

per mu e din veq shfletuesi e tash e moren vesh tan

Murgesha
12-12-09, 22:48
be more specific, se me germen U fillon edhe emni em, e tani njerzit mos po mendojn najsen.:biggrin:


Le bre mos me shtin mu prish edhe ketu ha,hahahahaahahahahahahaahahah.

Ne vend me thon a je QU mua me pat humbe U dhe u ba I.


Mos me thuj edhe ti tash se je i trashe si Pirro e Oqeani, se per ty e di qe dy vet me ta ngjit sun ta rrethekojne belin ha,hahahaahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa

lovely
12-12-09, 22:48
Edhe emri i jem e ka nje U ama nuk fillon me ta :biggrin:

Pirrou a? :biggrin:

uliksi31
12-12-09, 22:49
Edhe emri i jem e ka nje U ama nuk fillon me ta :biggrin:

Jo emni yt ska U , pervec kur po dojn me ta lakue kundershtaret politike ne Pirrua.:biggrin:

Murgesha
12-12-09, 22:49
Edhe emri i jem e ka nje U ama nuk fillon me ta :biggrin:Po ti nuk je Purri more po Pirro ha,hahahaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

pirro
12-12-09, 22:50
Le bre mos me shtin mu prish edhe ketu ha,hahahahaahahahahahahaahahah.

Ne vend me thon a je QU mua me pat humbe U dhe u ba I.


Mos me thuj edhe ti tash se je i trashe si Pirro e Oqeani, se per ty e di qe dy vet me ta ngjit sun ta rrethekojne belin ha,hahahaahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hhahahhahhhhahahahhahhahahahahhahahahahahahahaaaaa aaahahahaaa oooo diqa

A bon me te bo pyetje tash ne per rrjedhen e situates ne ato momente hahaahhaha

pirro
12-12-09, 22:51
More mos nguteni se per emrin e vertet e pata fjalen hahahhahahahahhaha

Murgesha
12-12-09, 22:51
Hhahahhahhhhahahahhahhahahahahhahahahahahahahaaaaa aaahahahaaa oooo diqa

A bon me te bo pyetje tash ne per rrjedhen e situates ne ato momente hahaahhahaLe ma mir mos vet hiq!!!! :redface: :redface:

lovely
12-12-09, 22:54
More mos nguteni se per emrin e vertet e pata fjalen hahahhahahahahhaha

Ukshin a? :biggrin:

Murgesha
12-12-09, 22:55
Ukshin a? :biggrin:


Nashta Uran i varferuar moj ha,hahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

lovely
12-12-09, 22:57
Nashta Uran i varferuar moj ha,hahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

pash buke a po t bjen nej tjeter emen qe ka U nejkun n midis? mu jo hahahahahahahahahahahahahaha

shfletuesi_
12-12-09, 22:59
Aiiii isha mysafir me 1 vend edhe ishim duke kqyr tv nje filem kur pa pritur ne menyre spontane doli nje sekuenc ke pa cenzura valla se harroj sikletin qe kam pas atehere pihhh djale me marre mos kofshi asnja me marre se ma keq s'ka.

Murgesha
12-12-09, 23:00
pash buke a po t bjen nej tjeter emen qe ka U nejkun n midis? mu jo hahahahahahahahahahahahahaha


Ish dashnia jone loqkum me U fillon, kaq shpejt e harrove a ha,hahahahahaaha????

uliksi31
12-12-09, 23:04
Ish dashnia jone loqkum me U fillon, kaq shpejt e harrove a ha,hahahahahaaha????

Po harron se shporeti i nxet e po ja shkrin mendet.:biggrin:

lovely
12-12-09, 23:04
Ish dashnia jone loqkum me U fillon, kaq shpejt e harrove a ha,hahahahahaaha????


une menova emen shyptar hohohohohohohohoo

lovely
12-12-09, 23:05
Po harron se shporeti i nxet e po ja shkrin mendet.:biggrin:

keh keh keh keh keh nuk e din ti qka osht nxehtsija :biggrin: :biggrin:

Murgesha
12-12-09, 23:06
Po harron se shporeti i nxet e po ja shkrin mendet.:biggrin:


Valla une gjith kam kujtu qe ne qiler o ftoht ha,ghahaahahahahahahahaah

Murgesha
12-12-09, 23:07
une menova emen shyptar hohohohohohohohoo


Emri i tij loqkum has shqip, bile nga me te vjetrit qe i njef historia shqiptare...

Uliksi i Penelopes dhe Odiseut ka qen shqipe asi Ilir i paster :biggrin:

lovely
12-12-09, 23:09
Emri i tij loqkum has shqip, bile nga me te vjetrit qe i njef historia shqiptare...

Uliksi i Penelopes dhe Odiseut ka qen shqipe asi Ilir i pasater :biggrin:

ate ilirin e pasater nuk e kam ngjoft une :biggrin:

pirro
12-12-09, 23:09
Ukshin a? :biggrin:


Uragan moreee Hhahahhaha


shfletues a te humbi edhe piloti ( digitroni ) ne ato momente te filmit hahahahaaa

uliksi31
12-12-09, 23:10
Emri i tij loqkum has shqip, bile nga me te vjetrit qe i njef historia shqiptare...

Uliksi i Penelopes dhe Odiseut ka qen shqipe asi Ilir i paster :biggrin:

Ksaj zaher Bollano nga Himara ja paska marr mendet, qe Uliksi eshte grek.:biggrin:

Murgesha
12-12-09, 23:13
ate ilirin e pasater nuk e kam ngjoft une :biggrin:


Me turperove loqkum, mua mu ka marr goja e spo me mirret tastatura ha,hahahahaahaaaaaaaaaaaaaa

pirro
12-12-09, 23:15
Hajde de mos i kqyrni edhe ju krejt detalet qy haahhahahahaahahahahahaha . qashtu ka menue

Murgesha
12-12-09, 23:15
Uragan moreee Hhahahhaha


shfletues a te humbi edhe piloti ( digitroni ) ne ato momente te filmit hahahahaaa


Zoti na rujt pi Uraganit.

Shfletuesit i ka humb ma se shumti mendja aty se tybe ni past ra ne mend per pilotin :biggrin:

Murgesha
12-12-09, 23:16
Ksaj zaher Bollano nga Himara ja paska marr mendet, qe Uliksi eshte grek.:biggrin:


Valla jo bollano po ti.

E ke shetit krejt boten me te, e ka kujtu qe veq greket jan pasanika ha,hahaahahahahahahahaaha

pirro
12-12-09, 23:18
Zoti na rujt pi Uraganit.

Shfletuesit i ka humb ma se shumti mendja aty se tybe ni past ra ne mend per pilotin :biggrin:

hahahahahaha ma kujtove nje rast nime sikur rasti shfletuesit. Doli skena e pa cenzures edhe u pshtjellen njeriz ne dhomen e ndejes njajni me e zgjidh situaten ja hodho nje qebe televizionit, po cka me bo se zani i kish mbet ne nivel televizionit hahahahahahahahahaaa

uliksi31
12-12-09, 23:19
Valla jo bollano po ti.

E ke shetit krejt boten me te, e ka kujtu qe veq greket jan pasanika ha,hahaahahahahahahahaaha

E po sdeshti neper bote me mue, tash le t'han fara kungullit te shporeti.ahahahahahahaha

lovely
12-12-09, 23:20
hahahahahaha ma kujtove nje rast nime sikur rasti shfletuesit. Doli skena e pa cenzures edhe u pshtjellen njeriz ne dhomen e ndejes njajni me e zgjidh situaten ja hodho nje qebe televizionit, po cka me bo se zani i kish mbet ne nivel televizionit hahahahahahahahahaaa


bile ma mire veq me ni se hem me pa ham me ni hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

Murgesha
12-12-09, 23:21
hahahahahaha ma kujtove nje rast nime sikur rasti shfletuesit. Doli skena e pa cenzures edhe u pshtjellen njeriz ne dhomen e ndejes njajni me e zgjidh situaten ja hodho nje qebe televizionit, po cka me bo se zani i kish mbet ne nivel televizionit hahahahahahahahahaaa


Edhe vet e kam ndegju nje rast te tille.

Shkojn baba e nena te bija e martuar. Dhondrri tuj dashte me ju ba muhabet thot tja u leshoj nje CD me humor ha,hahahaahahahahahahaahahahahahaha!

E leshon CD dhe ulet dhe ja nise humori ha,hahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahaha

lovely
12-12-09, 23:21
E po sdeshti neper bote me mue, tash le t'han fara kungullit te shporeti.ahahahahahahaha


nuk i nrroj farat e kungllit ngat shporetit me krejt dynjene hahahahahahahhahahaahahahahha

Murgesha
12-12-09, 23:21
E po sdeshti neper bote me mue, tash le t'han fara kungullit te shporeti.ahahahahahahaha


Tutna ska me dal ne Shengjergj veq me fara ha,hahahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

pirro
12-12-09, 23:22
bile ma mire veq me ni se hem me pa ham me ni hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

Hhahahahahahahhahahaaaaaa, ai bile me pas kane ne nivel te detyres osht desht qe musafirve me u kujdes qe me jav mshel vesht hahhhaahahahaaha

lovely
12-12-09, 23:22
Zoti na rujt pi Uraganit.

Shfletuesit i ka humb ma se shumti mendja aty se tybe ni past ra ne mend per pilotin :biggrin:


po thu Shfletusit iu paska blloku truni a? hahahahahahahahahahahhahahahaa

pirro
12-12-09, 23:23
Edhe vet e kam ndegju nje rast te tille.

Shkojn baba e nena te bija e martuar. Dhondrri tuj dashte me ju ba muhabet thot tja u leshoj nje CD me humor ha,hahahaahahahahahahaahahahahahaha!

E leshon CD dhe ulet dhe ja nise humori ha,hahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahaha

hahhahahahhaahahhahahhahahahahahahaaa aaaaaa


Humor se jo mahi hahhhhahaahhahahaaaa cima e leci

lovely
12-12-09, 23:23
Hhahahahahahahhahahaaaaaa, ai bile me pas kane ne nivel te detyres osht desht qe musafirve me u kujdes qe me jav mshel vesht hahhhaahahahaahai ngrati, s i ka qillu do lesh ngat se jau kish mush vesht hahahahahahahahahhahahahahahahaha

pirro
12-12-09, 23:25
po thu Shfletusit iu paska blloku truni a? hahahahahahahahahahahhahahahaa

Sbon me fol pa kane shfletuesi ktu me na kallxu qysh ku ja blloku truni i tij i vockerr, se ne tru te vogel jane mend haahaahhahahaahaa

pirro
12-12-09, 23:26
i ngrati, s i ka qillu do lesh ngat se jau kish mush vesht hahahahahahahahahhahahahahahahaha

Ne cfar sikleti osht kane ka mujt leshin e kres me e hek e me jav mush vesht hahahhahaa

lovely
12-12-09, 23:28
Ne cfar sikleti osht kane ka mujt leshin e kres me e hek e me jav mush vesht hahahhahaa

le leshin e krese po edhe leshin e hunve n koft kan hunlesh hahahahahahahahahahahahaahahahahah

Luana
14-12-09, 17:04
Ishte dje .....isha ne pune dhe me nje kolege shqipetare po bisedonim dhe kur pa pritmas po vjen nje udhetar ..dhe une fillova te flas . phu phu qeky te koka helm ..hahhaha une po flas s'po me nalet goja gjitheqka per te , se nime kishte qene drog si maruana ...hahhahah kur ne fund u nis per te shkuar dhe une po i them shoqes , shikoje mori qfar bythesh paska ..phaaaaaaa ...ai e ktheu koken dhe me kqyri , me tha ne shqip , edhe ti e paske emrin e bukur ...hahahaahh e kesh ka vdes nga turpi e kesh ka plasi ....phaaa kurr nuk i dihet se kush e qka eshte ai /ajo person apo prej nga e ka prejėardhjen ....:biggrin:

thellenza
15-12-09, 00:11
Ishte dje .....isha ne pune dhe me nje kolege shqipetare po bisedonim dhe kur pa pritmas po vjen nje udhetar ..dhe une fillova te flas . phu phu qeky te koka helm ..hahhaha une po flas s'po me nalet goja gjitheqka per te , se nime kishte qene drog si maruana ...hahhahah kur ne fund u nis per te shkuar dhe une po i them shoqes , shikoje mori qfar bythesh paska ..phaaaaaaa ...ai e ktheu koken dhe me kqyri , me tha ne shqip , edhe ti e paske emrin e bukur ...hahahaahh e kesh ka vdes nga turpi e kesh ka plasi ....phaaa kurr nuk i dihet se kush e qka eshte ai /ajo person apo prej nga e ka prejėardhjen ....:biggrin: Hahahaha ma kujtove edhe mua nje rast te ngjashem me kete.
Nje here isha me nje shoqe timen ne tramvaj dhe po vjen nje mashkull afersisht 35-40 vjeq (u duke sikur me kon pakistan diqysh, thjesht i zi pak si shume per me kon shqipetar:biggrin:)dhe i kish pas vetullat shume inetersant, shume te trasha sa qe kurr ne jete nuk kisha pa vetulla ashtu: Dhe une shoqes teme ne shqip: "kuku cfar vetulla paska" hahahahaha, kesh une kesh ajo, edhe tu i thone njona tjetres "o Zot cfar vetulla, o Zot cfar vetulla" veq kur na u ka kthy ai: "Valla mu kan prish pincetat se moti kam dasht me i hyjdis" :biggrin:, hahahaah.. o sa jam ngushtu, se ish kon pak i moshum.

Qika^Me^Kule
02-12-10, 20:03
Hhahahhahhhhahahahhahhahahahahhahahahahahahahaaaaa aaahahahaaa oooo diqa

A bon me te bo pyetje tash ne per rrjedhen e situates ne ato momente hahaahhaha


S'je Normal ti..... e une vdicaaa tu keshe me keto postime e tua.... :biggrin:

Qika^Me^Kule
02-12-10, 20:09
ooo nihere tu recitu ni vjerrshe, ne nje far mledhije a feste n shkolle diqka, para gjithe atij mileti, veq kur m dulen qy**at :biggrin: e nuk kisha as minil he flaka i dalte..

edhe e thojsha ni ren, taaap mu zgatshin ato deri te buza e nalt, ngerrq i ngrihsha i shtisha mrena, deri e thojsha tjetrin rresht, ato prape viranet deri te buza :biggrin: :biggrin:

i kam pas nja 12 vjet :(

kurr n jete nuk e harroj ate marre, ate siklet deri e kryva ate vjerrshe :mad:

e tash po keshi me ate pune.... :)

Aaghaghaghaghaghaghghaaghaghaghaghaaghagh oooooo lot jam ka me shkoin breee ghaaghaghghaghaghaghaaghaghaghaghghagha iiiiiiiiiiwwwwwwwwwwwwwww