PDA

View Full Version : 24 Oreshi Juaj


Estella
27-11-07, 00:25
Njerez cfare beni ju gjate 24 oreve ?

Gjumashja
27-11-07, 11:35
krejt nvaret se qfare dite eshte

Domira
27-11-07, 11:52
Ndryshe ndryshe, mvaret nga dita.

Preshevar
27-11-07, 13:17
1/3 e 24 oreve = Gjumė,

2/3 e 24 orėve = Punė,

3/3 e 24 orėve = Pushim, kohė e lirė qe plotsohet me detyra te ndryshme.

Henori
28-11-07, 10:33
1/3 e 24 oreve = Gjumė,

2/3 e 24 orėve = Punė,

3/3 e 24 orėve = Pushim, kohė e lirė qe plotsohet me detyra te ndryshme.


Mes siguri paske pas me matematike probleme preshevari, sen nuk po marre vesh.............hahahahhahaha ti i paske punet mire njeri a

Preshevar
28-11-07, 10:40
Mes siguri paske pas me matematike probleme preshevari, sen nuk po marre vesh.............hahahahhahaha ti i paske punet mire njeri a

e pash, e pash... po ajo eshte pjese e 2-yt nder fazėn e 3-et psh :biggrin:

ti qenke i fort n'probleme qe e more vesh :biggrin:

Estella
28-11-07, 16:04
pune
shkoll
gjume
kohe te lire:)

jadore
28-11-07, 22:20
ka kohe qe kalon kesi soji
15-16 ore pune ,
6 ore gjume
2 ore kohe e lire ,
(e jetuar eshte edhe kjo ... per ndryshime mendoj qe do ju lajmerohem pas 1 viti ..)

selvija
28-11-07, 22:28
20 ore Nate..:frown:
4 Ore Dite..:smile:

shko pun ne terr eja ne shtepi prap terr...mos vet hiq....
Pastaj filloj tjerat pune shtepiake ,,dhe jo anash Forumi...:wink:

halla e madhe
28-11-07, 22:30
1/3 e 24 oreve = Gjumė,

2/3 e 24 orėve = Punė,

3/3 e 24 orėve = Pushim, kohė e lirė qe plotsohet me detyra te ndryshme...... me kete orar qe paske tregu po me kujtohen fjalet e nje profesorit tim nga lenda e marksizmit...hahahahahahaa

LABI
28-11-07, 22:30
Pune
Studime
pak kohe , per aktivitete te lira

Gjume

LABI
28-11-07, 22:32
me kete orar qe paske tregu po me kujtohen fjalet e nje profesorit tim nga lenda e marksizmit...hahahahahahaa

hahah ! me siguri paska qene duke folur profa per EKSPLOATIMIN , ALIENIMIN ... poziten e disfavorshme te proletarit ne raport me Borxhezin ...:biggrin:

halla e madhe
28-11-07, 22:35
hahah ! me siguri paska qene duke folur profa per EKSPLOATIMIN , ALIENIMIN ... poziten e disfavorshme te proletarit ne raport me Borxhezin ...:biggrin:...per inat te profesorit tash po punoj nga 12 ore e mandej po fleje nga 12 ore..pushim s'ka..hahahahahaaaa

Murgesha
28-11-07, 22:38
4-5 orė gjumė, pėr qata gjithė jam e pėrgjumur http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
8-10 orė punė
ndėrsa kohėn e lirė po e lė ta llogaritni ju hahahahahaahahahahaha

LABI
28-11-07, 22:39
...per inat te profesorit tash po punoj nga 12 ore e mandej po fleje nga 12 ore..pushim s'ka..hahahahahaaaahahahhahahahahaah :biggrin:

LaCoStA
29-12-07, 12:51
Minimumi 8 ore pune
8 ore gjum , nganjeher edhe 12 po nejse haha
edhe koha tjeter varet prej dites

Cia-Ferizaj
29-12-07, 15:43
8 ore pune
4-5- ore neper kafene
3-10 ore gjume .....mvaret


qeshtu

LaCoStA
30-12-07, 10:11
8 ore pune
4-5- ore neper kafene
3-10 ore gjume .....mvaret


qeshtu
A kafegji i fort je ti hahaha

Cia-Ferizaj
30-12-07, 19:55
A kafegji i fort je ti hahaha

as ti sma leson udhen por fatkeqesisht ke mbet vetem e sun po del

hahahhaha

LaCoStA
31-12-07, 18:32
as ti sma leson udhen por fatkeqesisht ke mbet vetem e sun po del

hahahhaha
Qysh eshte ajo kanga : Na vjen dita edhe neve hahaha

Cia-Ferizaj
31-12-07, 19:02
hej peno ......... une nja 4 dite pushim........ hahahhaha pom vjen keq me kesh breeeeeee

LaCoStA
01-01-08, 18:58
hej peno ......... une nja 4 dite pushim........ hahahhaha pom vjen keq me kesh breeeeeee
Knaqu tu fjet edhe tu nejt ne forum a hahaha

~AnnA~
22-06-10, 12:20
Nga e Hena deri te Premten: Pune-Gjume

Lapsi
22-06-10, 13:28
Shpi...

lovely
25-08-11, 17:33
ka kohe qe kalon kesi soji
15-16 ore pune ,
6 ore gjume
2 ore kohe e lire ,
(e jetuar eshte edhe kjo ... per ndryshime mendoj qe do ju lajmerohem pas 1 viti ..)a ka ndryshu diqka oj Jadore per 4 vjet? :biggrin:

Hajra
25-08-11, 18:06
....online,

speci
25-08-11, 18:13
pune pune nate e dite qe me pa me gjyzllyk:cool:

jadore
25-08-11, 18:26
a ka ndryshu diqka oj Jadore per 4 vjet? :biggrin:

njejte o Lovely.. veq pak qaty te 8 oreshi qe po mbet prej punes u pshtjell u bo lomsh ,..spo dihet mo cilen aktivitet po e kry ..
.ps.
nejse ti sot mo shif kusur , se e kam kry punen , ja vodha do kohe asaj ..hahha

Peja-Boy
25-08-11, 20:47
8-17 Pune

17-18 Shtepi

18-20 Park dhe Qytet me Vajzen

20-21 Serial "Ezel"

21-23 Nganjeher Shtepi nganjeher Qytet

23-01 Detyrat e Shtepis :p :p :p

01-07e45 Gjume !!

emine
25-08-11, 21:30
me duhet nje pastruse se spo kam ma kohe me kry punte e shpis

Oqeani
26-08-11, 05:30
Ne ora 06h00 zgjohem .... i hershem po thojne ....

Giovanni
26-08-11, 07:13
24 Orshi im ndahet ne dy grupe java dhe week endi....

Java:

Tgjimi ora 6 e 30, sa te hap syte e dhezi makinen e kaffes deri sa te nxehet makina une pastrohem veshem etj...
Ora 8 filloj punen, punoj lexoj ne forume luje ne fb deri ne 17, pas ores 17 shpesh dhe me shume deshire nje aperitiv i vogel me shoqeri.
Ne 19 ora gjithmon jam ne banese bej naj pune te meqme si darka etj lajmete e 19 e 30 haahah
Pas darkes shiqoj TV ose lexoj najsen, te nesermen prap e njejta gje....

Week-end
Ketu ska plane gjume deri mas mesdite pastaj shkon si shkon.

Dushku
27-08-11, 20:03
Kohen e fundit teper i ngarkuar :mad:

halla e madhe
27-08-11, 20:57
..krejt normal,paradite pune,pasdite pushim, ose e kunderta,kohen e lire e kaloj ashtu si une e planifikoj ne menyre spontane..mbremjet jane relaksuse me lexim ose online ne FD,harrova gjumin e dua shume ;)..hahaha a u bene 24h ajo?;) ;)

Jana
27-08-11, 21:13
...pa plan ..spontan ... gjum ...shetitje ... buk ... etj ...
..mbas te Hones ndryshe .....

Daglasi
27-08-11, 21:38
Gjume,mesim,lexim,pune,pushim,tush...

Hajra
27-08-11, 21:40
......me i shkurti ne bote,

King Street
23-05-12, 10:32
Zgjona ne 10.30 , ne 11 ja filloj punes , shumicen e kohes e kaloj ne internet gjate dites .. ne oren 23 shkoi ne shpi sho naj filem t'bukur ose flej ne gjume

emine
23-05-12, 16:19
Fillone ne 6:00 te mengjesit,dhe mbarone dikure vone,sikure te cekja gjitha ato qka i sjell dita ime dhe em gjitha ato cikrrime qe mirrem,do keni dhimbje koke,kshtuqe 24 oreshi im eshte si i gjithe tjereve ,si krejt dyjeja tu rrapat qeshtu,,,

Stuhi Rere
23-05-12, 16:55
Start Upin e kom ne ora 05:55 dhe finish upin e kom ne ora 22 kur kom detyra me bo shkon deri 03 pas mesnates dhe koha tjeter gjum

Zero Cool
23-05-12, 17:09
variable

Fshatari
23-05-12, 18:00
18 : gjume; 2 : pune; 4 : kaftjall, dreke, darke ! =24 ore krejt

Oqeani
23-05-12, 18:13
Ne ora 16h00 darken - tash mu ka vonu diēka !!!

Albonita
23-05-12, 20:40
Udhetime kohve te fundit!

LuLjaa
24-05-12, 18:14
.. aa qetu smuj mi njeh se e kam 1 ore ashtu, 1 ore ashtu 1 ore ashtu ee m'dalin shume deri t'mrrij n'fund :P

Zero Cool
24-05-12, 18:35
Udhetime kohve te fundit!


U knaqe ti he tu knaqt zemra gjithmone ty ★

LaCoStA
29-05-12, 06:40
12 ore pune, 12 gjume :tongue: :smile: