PDA

View Full Version : Momenti me i mire per t'i shprehur dikujt ndjenjat?


Faqet : [1] 2

Estella
27-11-07, 00:40
Kur eshte momenti me i mire per t'i shprehur ndjenjat personit qe doni?
Kur? Si? Ku?

rafet llapjani
27-11-07, 00:49
Estella te pershendeti per tem .

Per mue moneti me i mire per ti shprehur ndjenjat kure te hypum ne prikolic te tertaqit hahahaahahahahaah

Guri i madh
27-11-07, 01:08
Estella te pershendeti per tem .

Per mue moneti me i mire per ti shprehur ndjenjat kure te hypum ne prikolic te tertaqit hahahaahahahahaahheeee me i ngrit vetullat ose me i ndez dritat e mjegulles

rafet llapjani
27-11-07, 01:09
heeee me i ngrit vetullat ose me i ndez dritat e mjegulles

aahahahah jo mi dhez dritat e shtopave hahahhaahah

Virti
27-11-07, 01:11
... n'kallamoē! :cool:

Gjumashja
27-11-07, 11:27
personalisht nuk e parashikoj kohen, mendoj qe ndjenjat qe rrjedhin spontanisht jane me natyrale dhe me te sinqarta.

Domira
27-11-07, 11:47
Nje reakcion spontan qe vjen i pa planifikuar eshte i mire. Krejt mvaret nga raportet e njerezve. Nese jane rrethana normale eshte me lehte...

Preshevar
27-11-07, 11:55
Nu ka ditė tė mirė, datė apo vit te caktum,.... Nėse din mi lexue shenjat per rreth teje... e kupton ne moment momentin e duhur :wink:

Domira
27-11-07, 12:16
Nu ka ditė tė mirė, datė apo vit te caktum,.... Nėse din mi lexue shenjat per rreth teje... e kupton ne moment momentin e duhur :wink:

Po de po Preshevar kesaj i thojn kur te vjen kismeti:biggrin:

Preshevar
27-11-07, 12:21
Po de po Preshevar kesaj i thojn kur te vjen kismeti:biggrin:


Hahahhahahaa po Valla tash ja ke Qėllu !!!! :biggrin: S'ka veq kur t'jen Kysmet !! :biggrin:

Gjumashja
27-11-07, 12:28
edhe kismetit pa ja mesu rrugen se din nga me ardh

Domira
27-11-07, 12:30
Hahahhahahaa po Valla tash ja ke Qėllu !!!! :biggrin: S'ka veq kur t'jen Kysmet !! :biggrin:

E po de qishtu pak hyzmet e pak kismet hahahhahahaha

selvija
27-11-07, 15:47
Momenti me i mir mu shprehe eshe ulu nje tavolin kapja doren mbi dore zgurgulloja syte njEher:eek: edhe shprehuu qiteee,,,thuj te dua kete momenT kam ndinja dhe emocioan se bashku ..te dua dhe PIKK..:tongue:

Estella
27-11-07, 15:54
Momenti me i mir mu shprehe eshe ulu nje tavolin kapja doren mbi dore zgurgulloja syte njEher:eek: edhe shprehuu qiteee,,,thuj te dua kete momenT kam ndinja dhe emocioan se bashku ..te dua dhe PIKK..:tongue:

ahahha selvija edhe doren me ja kap ahahaaha

gazi-de
27-11-07, 16:01
Kur te behet von apo mer fund...:rolleyes: ...(taksiratli jome une):biggrin:

Pupi
27-11-07, 16:06
Momenti me i mir mu shprehe eshe ulu nje tavolin kapja doren mbi dore zgurgulloja syte njEher:eek: edhe shprehuu qiteee,,,thuj te dua kete momenT kam ndinja dhe emocioan se bashku ..te dua dhe PIKK..:tongue:
hahahahaha.... hajt Selvi he buldozher.
pasha zoten bash po ta kam lakmi, ja din renin de mo!
Shkurt e shqip!

vjeshta
27-11-07, 16:08
Nė mėngjesė .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

selvija
27-11-07, 16:15
hahahahaha.... hajt Selvi he buldozher.
pasha zoten bash po ta kam lakmi, ja din renin de mo!
Shkurt e shqip!Po de pupii thuaj troqqq..te dua edhe pikk...ahahaha

Po Estella me ja kap doren dhe shikimin ne sy bile qe mos e lesho as te levizshe bile..qyre kjo me provoj se qysh ju meson agagagaggaa...:biggrin:

Pupi
27-11-07, 16:18
Une kam nje problem, spo m'lajn qimet n'gjuhe hahahahaha
veq mir mir. eh, njeri sa jeton m'son.

selvija
27-11-07, 16:21
Une kam nje problem, spo m'lajn qimet n'gjuhe hahahahaha
veq mir mir. eh, njeri sa jeton m'son.Ka ilaq kunder qimeve..pupi ama ti veq me fjal thuaj e jo me gjuhe ahahaha:biggrin:

Pupi
27-11-07, 16:24
Ka ilaq kunder qimeve..pupi ama ti veq me fjal thuaj e jo me gjuhe ahahaha
Jo po ja bajm k'shtu, pe tham veq me dhemb:biggrin: ngatma veshin, mos t'na nijn tjeret.

selvija
27-11-07, 16:46
Jo po ja bajm k'shtu, pe tham veq me dhemb:biggrin: ngatma veshin, mos t'na nijn tjeret.Mue po ma thue pupi a..a po me bajn veshte ahahah,,:biggrin: jo se me von mundet me te than se skam degju mir,,sma ke than nen SY...:wink:

Estella
27-11-07, 16:51
Po de pupii thuaj troqqq..te dua edhe pikk...ahahaha

Po Estella me ja kap doren dhe shikimin ne sy bile qe mos e lesho as te levizshe bile..qyre kjo me provoj se qysh ju meson agagagaggaa...:biggrin:

selvija haha jojo ja doren me ja kap ja me shiqu ne sy se dyjat po bohen si shume :P

Arb
27-11-07, 17:46
bonja qysh dush, vec Selvine mos e ngo, se i takon asaj gjenerates se qorrovines, e nuk merr vesh n'keto pune...

selvija
27-11-07, 18:45
bonja qysh dush, vec Selvine mos e ngo, se i takon asaj gjenerates se qorrovines, e nuk merr vesh n'keto pune...Hahahahahahahahahaha ooo ti mi marrsh te gjith te ligatt,,,hahahaha bam gajle tiiiiii...mos me shti se gjith me rend i bje me mu shpreh ate qe kan ne mendje agagagagaggaga...'
besheretoooooo....:biggrin:

Arb
27-11-07, 18:52
mbaje vete selvi bre. Qorrovinen e ki duru, duroj edhe fjalet bre...

selvija
27-11-07, 19:03
mbaje vete selvi bre. Qorrovinen e ki duru, duroj edhe fjalet bre...Jo Arbi qorrovin jo por ka qen me se romantiku bile daq me dite as ti ashtu ske dit se si u shper ai dalldyshani jam...se fjalt hava jan kollaj me than po me te bame po flase....:cool:

selvija
27-11-07, 19:06
bonja qysh dush, vec Selvine mos e ngo, se i takon asaj gjenerates se qorrovines, e nuk merr vesh n'keto pune...Po Arb ndoshta te njejten gjenrat jemi veq mue qe me ka rrok dashurija me heret ajo tjeter eshte...:biggrin:

jadore
27-11-07, 22:29
hahahah, paramendojeni hajgaren ,
nese ju pritni nje pale, qe vie te aplikoj per vendpunesim , te pakten ashtu keni parashikimin , dhe pala shpreh ndjenjat qe ju thuani , tash kam pershtypje qe asesi nuk kordinohen gjerat, dhe pse me kohe vrene ngjyra romance .. jetojme ne kohe paradox-esh ..
apo ne kulle Ejfel-i, ju jeni te magjepsur nga pejsazhi qe shikoni dhe tjetri blla blla , tash prap humb konxentrimi nuk gjene ballansim inkuadrimi ne teme ..
tjeter .. me kohe besoj qe me kujtohen ....
megjithate mashkuj kujdes , kujdes kohes , kushteve , rrethanes , momentit etj..perndryshe u rrokulliset nga piadestali ..

e_martumja
27-11-07, 22:34
24/24 dhe 7/7 :biggrin:

Murgesha
27-11-07, 22:44
A ban edhe qė i kemi shpallė ndjenjat njėherė me i shpallė pėr sė dyti??

vjeshta
27-11-07, 22:59
A ban edhe qė i kemi shpallė ndjenjat njėherė me i shpallė pėr sė dyti??

Duhet me i rifresku nganjehere .....hahahaaaaaa

e_martumja
27-11-07, 22:59
A ban edhe qė i kemi shpallė ndjenjat njėherė me i shpallė pėr sė dyti??Po ban veq nese i ke shpall diten shpalli naten keshtu sheh a ka dallime dhe vjen pergjigjesh temes me njohe ahhahaha

Murgesha
27-11-07, 23:01
Sonte pra dua me ja ba njė refresh e me i thonė hahahaahahahahaha

vjeshta
27-11-07, 23:08
Sonte pra dua me ja ba njė refresh e me i thonė hahahaahahahahaha

Fatė tė mirė ..........hahahaaaa

Murgesha
27-11-07, 23:09
Fatė tė mirė ..........hahahaaaaNesėr ti dėrgoj rezultatet haahahahahahaha

uliksi31
27-11-07, 23:11
Nesėr ti dėrgoj rezultatet haahahahahahaha

Rezultatet pa notarizim nuk pranohen. Ahahahahahahaha

Murgesha
27-11-07, 23:21
Rezultatet pa notarizim nuk pranohen. Ahahahahahahaha

Hiq mos u mėrzit se krejt me nota kam me i shkru e krejt skeni me e marrė vesh hahahahahahaaaa

e_martumja
27-11-07, 23:23
Sonte pra dua me ja ba njė refresh e me i thonė hahahaahahahahahakqa i thu se iproni e hankt se harrova :biggrin:

Murgesha
27-11-07, 23:24
kqa i thu se iproni e hankt se harrova :biggrin:

Ndjenjat mori po ēka kujtove ti hahahahahahahahahaaha

uliksi31
27-11-07, 23:26
kqa i thu se iproni e hankt se harrova :biggrin:

Njime Murgeshe na t'martumit ma te interesum se keta tjert. Ahahahahahahahaa

Murgesha
27-11-07, 23:28
Njime Murgeshe na t'martumit ma te interesum se keta tjert. Ahahahahahahahaa

Valla inat po mė vjen, nė vend qė me na mėsu si me i ba refreshet kėta tė rinjtė neve, po duhet na me u mėsu vet e me i mėsu edhe kėta me ja nisė hahahahaahahahaa

e_martumja
27-11-07, 23:38
Ndjenjat mori po ēka kujtove ti hahahahahahahahahaahamendova me refreshu veteveten me nje Deodorant :biggrin:


Uliksi a i martum qenke ah, veq sa dashta me ta lyp ahahahhaha

uliksi31
28-11-07, 00:13
Valla inat po mė vjen, nė vend qė me na mėsu si me i ba refreshet kėta tė rinjtė neve, po duhet na me u mėsu vet e me i mėsu edhe kėta me ja nisė hahahahaahahahaa

Te rinjt kane shanc me mesua nga na t'martumit. Tybe spo na dijn barabar.hahahahaha

uliksi31
28-11-07, 00:15
mendova me refreshu veteveten me nje Deodorant :biggrin:


Uliksi a i martum qenke ah, veq sa dashta me ta lyp ahahahhaha

Me kon pa martu a kujto se kisha ndejt ne forum a. Po qyky forumi perfekt eshte per neve.:biggrin: Lypma lypma se kavaler i madh jame nga natyra. Nuk maj mend qe kame leshua ndonje "lyps" pa me i dhen dicka bile. Ahahahahahahaha

rafet llapjani
28-11-07, 02:20
Me kon pa martu a kujto se kisha ndejt ne forum a. Po qyky forumi perfekt eshte per neve.:biggrin: Lypma lypma se kavaler i madh jame nga natyra. Nuk maj mend qe kame leshua ndonje "lyps" pa me i dhen dicka bile. Ahahahahahahaha

ahahahah jo Uliks krejt qka takan lyp edhe dhan jau kie qata thejshin tan i gjymert esht uliksi me qito e ke fitu ti gjenetin aghaghaghaghahgaghaghaghgh

Sy_kaltra
29-01-08, 19:30
Kur shkon me fjet :P

Dardan Kastrati
29-01-08, 19:31
Kur te pin kafe se ahahaha

Sy_kaltra
29-01-08, 19:35
Hhahahahahhahahahaha kur i thu thanks

aLbaChiCk
29-01-08, 19:51
Kur t“osht i pit e si kujtohet se i rritet mendja :tongue:

Virti
05-02-08, 01:25
rrethit sabahit... :cool:

Gjumashja
05-02-08, 01:31
kurrr..... mos i shpreh kurgjo... e ben gjumin ma te mire....

LaCoStA
05-02-08, 01:34
Pak pa dek hahahah ..........

LuLjaa
05-02-08, 01:47
Pak pa dek hahahah ..........

Ide e mire qe kjo hahahahaa se bash qatehere t'merr vesh mire :biggrin:

LaCoStA
05-02-08, 01:50
Ide e mire qe kjo hahahahaa se bash qatehere t'merr vesh mire :biggrin:
Edhe des me marak tani a hahahahaha ..... ose qohet krejt hahahaha

LuLjaa
05-02-08, 02:03
Edhe des me marak tani a hahahahaha ..... ose qohet krejt hahahaha

Jo mos u qoft se me dek hiq e hiq, kur t'ja shpresh ndjenjat :biggrin:

LaCoStA
05-02-08, 02:05
Jo mos u qoft se me dek hiq e hiq, kur t'ja shpresh ndjenjat :biggrin:
Me rendesi me kthy me njanen udhe hahahahaha !!!

LuLjaa
05-02-08, 02:16
Me rendesi me kthy me njanen udhe hahahahaha !!!

Mire e ki bile, bile edhe sevap fiton me kthy njanen udhe hahaaa

LaCoStA
05-02-08, 02:20
Mire e ki bile, bile edhe sevap fiton me kthy njanen udhe hahaaa
Po de ..... ai njani thas shpesh tentojke me bo vetvrasje edhe pshtojke e niher e kish pas myt dikush tani njerzt thojshin paska pshtu hahahahaha

LuLjaa
05-02-08, 02:58
Po de ..... ai njani thas shpesh tentojke me bo vetvrasje edhe pshtojke e niher e kish pas myt dikush tani njerzt thojshin paska pshtu hahahahaha

Paska pshtu masi s'ka ba vetmytje aj vet a hahahahahaa
po e ka prit tjeter kan ehh po de po :biggrin:

LaCoStA
05-02-08, 03:02
Paska pshtu masi s'ka ba vetmytje aj vet a hahahahahaa
po e ka prit tjeter kan ehh po de po :biggrin:
Qeshtu lujn hallku me shpirt te huj hahahaha !!!

LuLjaa
05-02-08, 03:21
Po be po qee me nis mi prit hallakun ēka t'bojn, ma mire vet me kurtalis veten hahaha

Valla une i kisha than diēka ama s'po muj mu shpreh tash se vone u ba e mos pe marrin per t'keq gjinja taniii :D

Oqeani
05-02-08, 03:23
hahahahaha
Momenti me i mire ahaha po ne enderra ....

LaCoStA
05-02-08, 03:24
Po be po qee me nis mi prit hallakun ēka t'bojn, ma mire vet me kurtalis veten hahaha

Valla une i kisha than diēka ama s'po muj mu shpreh tash se vone u ba e mos pe marrin per t'keq gjinja taniii :D
Cysh ta merr menja ty ... spe di cka po don me than edhe spo guxoj met than mu shpreh hahaha

LuLjaa
05-02-08, 04:37
Cysh ta merr menja ty ... spe di cka po don me than edhe spo guxoj met than mu shpreh hahaha

Joo s'po shprehna tash se u ba sabahh .. pe la per tjera dit ma mire :biggrin:

LaCoStA
05-02-08, 04:39
Joo s'po shprehna tash se u ba sabahh .. pe la per tjera dit ma mire :biggrin:
Ma mire valla se nashta najkush qohet prej gjumi edhe e merr gabim !!!

Pupi
05-02-08, 11:25
"Kuku nane",Gjithė kjo Temė pa asnjė tė thėnė, sa i zgurdullova syt prej faqes sė parė e deri te e fundit, sen s'msova.
Hjade more dikush me pervojė krisnjani, se ndoshta bani ndoj sevap me dikė, helbete i hy dikujt n'punė "exprienca" e dikujt!

selvija
05-02-08, 11:28
"Kuku nane",Gjithė kjo Temė pa asnjė tė thėnė, sa i zgurdullova syt prej faqes sė parė e deri te e fundit, sen s'msova.
Hjade more dikush me pervojė krisnjani, se ndoshta bani ndoj sevap me dikė, helbete i hy dikujt n'punė "exprienca" e dikujt!Kisha shpreh diqka pupi por sdi a me beson hahaha,,:biggrin: :wink:

Buqja_ch
05-02-08, 11:28
Té ulur pran njéri tjetrit,, duke e pi njé kafe sé bashku .......

Pupi
05-02-08, 11:31
Kisha shpreh diqka pupi por sdi a me beson hahaha,,:biggrin: :wink:
Po thuje mi, pse drohesh!
Krisja, tash mė hy mua n'punė, apo edhe dikujt tjetėr s'ėshtė edhe aq me rėndėsi,. Kryesorja t'i hyj dikujt:wink:

Pupi
05-02-08, 11:33
Té ulur pran njéri tjetrit,, duke e pi njé kafe sé bashku .......
Po jo gjithmon kemi mundėsin tė pijm kafe me dikė moj Buqe, apo duhėt tė presim deri tė pimja e kafes ?

selvija
05-02-08, 11:45
Po thuje mi, pse drohesh!
Krisja, tash mė hy mua n'punė, apo edhe dikujt tjetėr s'ėshtė edhe aq me rėndėsi,. Kryesorja t'i hyj dikujt:wink:veq mos qaj....:wink:
http://de.youtube.com/watch?v=MsJSSZ2OexQ&feature=related

http://i243.photobucket.com/albums/ff123/hdj4/romant/10888.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Buqja_ch
05-02-08, 11:45
Po jo gjithmon kemi mundėsin tė pijm kafe me dikė moj Buqe, apo duhėt tė presim deri tė pimja e kafes ?


Pupi kétu po béhet fjal pér momentin mé té miré ......
e sa pér me fol fjal pér hava si thoné mundesh kur dush ....
ose me shkru fjal ,ku e kah té mundemi ,,shkruj,shkruj....
Shkruj né akull e kthej nga dielli mé duket mua ...ahahahah

Po se takove,, po se pate pran ,,po se pine ni kafe me te mendoi se éshté koté ..........

Pupi
05-02-08, 11:56
veq mos qaj....:wink:
http://de.youtube.com/watch?v=MsJSSZ2OexQ&feature=related

http://i243.photobucket.com/albums/ff123/hdj4/romant/10888.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Uh Selvije, se ē'ma prishe mesditėn. hahahahaha
Jo Selvi, tash kisha ditur qė kjo ėshtė ajo pėr tė qajtur, nuk e kisha hapur, por ja qe hapa, ama e mbylla shumė shpejt!
Shumė mė shumė mė pėlqen "Edona e Buqes"!
Po ani falimenderit qė je munduar.

Pupi
05-02-08, 11:59
Pupi kétu po béhet fjal pér momentin mé té miré ......
e sa pér me fol fjal pér hava si thoné mundesh kur dush ....
ose me shkru fjal ,ku e kah té mundemi ,,shkruj,shkruj....
Shkruj né akull e kthej nga dielli mé duket mua ...ahahahah

Po se takove,, po se pate pran ,,po se pine ni kafe me te mendoi se éshté koté ..........
Buqe unė tu drejtova ty, sepse e kam njė parandjenjė ashtu qė ti di mė shumė tė thuash pėr kėtė Temė!
Po ani, nėse mendon ta lėsh me kaq, mir ėshtė.

Cia-Ferizaj
05-02-08, 12:09
po e shfrytezoj rastin mi shpreh ndjenjat e mia duke filluar nga:

ju pershendes shum se une ika ....kjo ishte ndjenja ime per momentin

Arkza
05-02-08, 12:58
Kur te Dyve ju bojne syt Xix ate-heere mundesh me i Shpreh Ndjenat bile bile mos gaboni mu nal duke fol ja Tri ore hiq pa Nal !!! :biggrin:

selvija
05-02-08, 13:09
Ndoshta bota do permbyset, se di cdo te ndodhe. ndoshta do vdes une. ndoshta ti. ndoshta do vdesim te dy. ndoshta jeta gjithmone do te na ndaje, por edhe pse te ndare,dashuria per ty gjalle do te me mbaje. ndoshta ti je e kunderta ime, por dashuria nuk njeh paragjykime. ndoshta dikush tjeter ne zemren tende qendron, por kot nuk thone: NJERIU ME SHPRESA JETON...
http://www.sexy5photos.com/touch/steamytouch.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

LuLjaa
05-02-08, 13:42
selvija marovee ti me kesi syreta oooj ti :D

Buqja_ch
05-02-08, 14:04
selvija marovee ti me kesi syreta oooj ti :D


ojj ti ndasht leje qiken se a po e sheh se po msojm edhe na diqka nga syretat ahahaha

Arkza
05-02-08, 14:06
ojj ti ndasht leje qiken se a po e sheh se po msojm edhe na diqka nga syretat ahahahaQysh bre mu Msu allahile ne Cullak po dufka mu shpreh a !!!!!!! hahahahahahahhahahah ja bre kam mendu ma von per Cullakina qyh edhe ti :biggrin:

LuLjaa
05-02-08, 14:12
ojj ti ndasht leje qiken se a po e sheh se po msojm edhe na diqka nga syretat ahahaha

Valla une shume sene qe s'kam dit i kam mesu pi selvija ketu, ama ksaj si kam kallxu se sebap ka bo me keto syreta hahahaaa

LuLjaa
05-02-08, 14:13
Qysh bre mu Msu allahile ne Cullak po dufka mu shpreh a !!!!!!! hahahahahahahhahahah ja bre kam mendu ma von per Cullakina qyh edhe ti :biggrin:

Qyree kjo hahahaaaa kishe mu pom vjen marre me pa qasi slika hahahahahaa ohh ohh :biggrin:

Buqja_ch
05-02-08, 14:27
Qysh bre mu Msu allahile ne Cullak po dufka mu shpreh a !!!!!!! hahahahahahahhahahah ja bre kam mendu ma von per Cullakina qyh edhe ti :biggrin:


Arkza nuk e fata fjalen veq pér syreta hahah ...po aty po ka edhe fjal bile se po té shtin né gjynah kah po i lexon hahahhah

Mir e ki Luleee ......... e sheh sa té jetojsh ki me u msue,,pér dit e nga pak

selvija
05-02-08, 14:28
Oj ju qika ,,ju hala skeni zbulue dashurin ,,duhet cullak po qka vesh a ahahahha vesh komtare mendut ju a...edhe disa dit do ja them ishujt e dashuris se si perjetohen vetem keni pakez durim ,,e mos gaboni njeher mu desha para vaktit hahah:biggrin:

LuLjaa
05-02-08, 14:29
Buqja jaa po, po qashtu thojn sa te rrnojsh meson .. t'mira t'kqija ishalla hajr :D

Oqeani
05-02-08, 14:30
Ku ka more moment ne dashni aiiiiiiiiiiiiiiiii

LuLjaa
05-02-08, 14:31
Oj ju qika ,,ju hala skeni zbulue dashurin ,,duhet cullak po qka vesh a ahahahha vesh komtare mendut ju a...edhe disa dit do ja them ishujt e dashuris se si perjetohen vetem keni pakez durim ,,e mos gaboni njeher mu desha para vaktit hahah:biggrin:

Amann,, veē mos na trano se per sene t'lehta s'ka gajle :biggrin:

selvija
05-02-08, 14:36
Amann,, veē mos na trano se per sene t'lehta s'ka gajle :biggrin: ahahahahah ok nje sa te tregue pak fillimin..:biggrin:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/thumb/12995.jpg (http://www.qake1.com/profile.php?sub_section=pic&id=8325&sub_id=12995)
TE PUTH BUZET E SAJE I pergjunjur mbi to Mbi to i rrezuar Dhe zeri I saje I embel Me thote “Ke deshtuar“ Por nese s“mbaj me mend ,se memorja me eshte grisur Dhe nese rrugesh te ftohta kam ngelur keshtu i krisur Kam ngleur keshtu vetem me ritmin e vetmise Dhe i kendoj jetes se vetme, jetes me te trishte Asaje jete te vetme ku gjithkush me ka braktisur Nje dallendyshe e lodhur ,shtegetim, ende pa nisur Dhe gaz, hare, kerkoj ,diku te marr pakez jete Qe ne mes te shkretetires te mos dukem si i shkrete

Arkza
05-02-08, 14:37
Qyree kjo hahahaaaa kishe mu pom vjen marre me pa qasi slika hahahahahaa ohh ohh :biggrin:Hhahahahahhahah po praa Marre po qka edhe ate Ethet me kan H qyhhh Shtriga e Keqe hahahahhahaha :biggrin:

LuLjaa
05-02-08, 14:38
ivvvv selvijaa bree hahahaaaa digjuu kalluuu bi, bijaaa :-))

selvija
05-02-08, 14:42
ivvvv selvijaa bree hahahaaaa digjuu kalluuu bi, bijaaa :-))hahahahahahaha
Digju-kallu..

Pse ka vyshkur Kajranfili
Plot me Erč
Nukč kendojn Kengč me Bilbilat
Si ather

Zemren time
Se freskonč dot as kjo Pranver
As kjo Pranver

Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet

Gjithč Takimet po I pres unč me trishtim
Ndoshta Vdekja po e thret tash Shpirtin tim
Kush pran teje zavenson tash vendin tim
Ah tash vendin tim

Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet

Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoj e na kanč mbetur veq Kujtimet

http://www.turista.it/postcard/thumb/fiori05_small.jpg
_________________

Dukagjinas_i
05-02-08, 14:44
...qa jeni tuj vajtu kshtu ,,,me djegme, e me t'kallme......:biggrin:

LuLjaa
05-02-08, 14:50
Dukagjinas_i valla kjo selvija qe po vajton vet po menon qe edhe na jemi si kjo hahaaa
e pak po na meson qysh mi shpreh ndjenjat se spo dina naa hahahahaa

selvija
05-02-08, 14:51
...qa jeni tuj vajtu kshtu ,,,me djegme, e me t'kallme......:biggrin:dukagjin pe provojme veten se sa mund qendrojme sa kemi forceee.:biggrin:
Digju...
Digju zemer e dritheruar Digju e merr flake Shperthe pa friken e ngurtesuar Beje te kuqe makabren nate Mos mendo hic Flaka jote cilin do djeg Me flake dashurie Parajsa me pas vjen Oh c'kam nje deshire Zjarr po me merr Ne me shperthefte or mik Ia kam friken si asnjehere
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:QICzY87Ss1SPZM:http://www.niti-ferizaj.20m.com/images/zemer_e_kristalt%255B1%255D.jpg (http://www.niti-ferizaj.20m.com/images/zemer_e_kristalt%5B1%5D.jpg)

Dukagjinas_i
05-02-08, 14:53
hahahaaaahaaaaa...Selvije edhe nese digjesh e kallesh ,veq kurora le te shpeton....:tongue:

selvija
05-02-08, 14:59
hahahaaaahaaaaa...Selvije edhe nese digjesh e kallesh ,veq kurora le te shpeton....:tongue:..Kurora..
KURORA Lulesh te bardha neper floke Keshtu u lidhem ne kete bote, Te ecim jetes te dy tok! Qe koken te mbeshtes tek ti, Te te shtrengoj, t'me mbash ne gji, Te marrim, te japim dashuri! Kthyem njeheresh ne kete gote, Te pime gezime, mund e lote, Nje trup, nje shpirt, per jet' e mot! Te ngrejme shtepi e jete te thjeshte, Ku ti je mbret e une mbretereshe, femijet tane m'e madhja shprese! :biggrin::wink:
http://i2.glitter-graphics.org/pub/563/563802v6exgzgjn0.gif

Dukagjinas_i
05-02-08, 15:04
..Kurora..
KURORA Lulesh te bardha neper floke Keshtu u lidhem ne kete bote, Te ecim jetes te dy tok! Qe koken te mbeshtes tek ti, Te te shtrengoj, t'me mbash ne gji, Te marrim, te japim dashuri! Kthyem njeheresh ne kete gote, Te pime gezime, mund e lote, Nje trup, nje shpirt, per jet' e mot! Te ngrejme shtepi e jete te thjeshte, Ku ti je mbret e une mbretereshe, femijet tane m'e madhja shprese! :biggrin::wink:
http://i2.glitter-graphics.org/pub/563/563802v6exgzgjn0.gif


...Selvije mos se m'kalle e m'dogje edhe mu, tani....... :smile:

Cia-Ferizaj
05-02-08, 15:07
kur tum vjen puna ngusht ateher shprehem me emocione e me nervoze

LABI
05-02-08, 15:07
Tash varet se per cfare lloj ndjenjash behete fjale (perkatesie/nacionalizmi, dashurie, gjelozie, urrejtje ..) :rolleyes:


Po t'eshte fjala per t'i shprehure ndjenjat e perkatesise etnike/nacionale... kurr momente ma t' mire shqiptaret s'kane , pass


QEVERIA I KA GARANTU ADMINISTRTES 3 DITE PUSHIME, ME FESTU , ME THY , ME KALLE , per "PAVARESINE" e UN-LEX-it ...:biggrin:

LuLjaa
05-02-08, 15:09
...Selvije mos se m'kalle e m'dogje edhe mu, tani....... :smile:

Ndash digju ndash kallu valla se s'ki ēka ban, e mu tranu mos t'raft ,, :biggrin:

Pupi
05-02-08, 15:10
T'lumt Selvije.
E paske "shpėtuar" Temen!
Ti kėndojm dashuris, Nė shqip tingėllon mė bukur
(M'duket se kam parė njė Temė tė tillė)


Sa bukur i kėndon shqiptarja dashuris nė Shqip, edhe pse larg mėmdheut!
Edhe njė herė Selvush tė lumt penda!
P.s. Nuk ėshtė mė rėndėsi nga i marrim fjalėt, sepse tė gjitha fjalėt qė neve i dijm, i flasim janė tė thėna nga dikush.
Mė rėndėsi ėshtė se si pėrdorėn ato, dhe kur pėrdoren, n'qrrethana (nė kėtė rast kjo Temė).

Cia-Ferizaj
05-02-08, 15:12
QEVERIA I KA GARANTU ADMINISTRTES 3 DITE PUSHIME, ME FESTU , ME THY , ME KALLE , per "PAVARESINE" e UN-LEX-it ...:biggrin:

hahhaha un po ndegjoj fjale qe po thojn " qka eshte more kjo pavaresi" haha merre me mend ku kan mberri shqiptaret

Dukagjinas_i
05-02-08, 15:14
Ndash digju ndash kallu valla se s'ki ēka ban, e mu tranu mos t'raft ,, :biggrin:
...Hallall po i baje te gjitha,,,,per kurore :wink:

LABI
05-02-08, 15:16
hahhaha un po ndegjoj fjale qe po thojn " qka eshte more kjo pavaresi" haha merre me mend ku kan mberri shqiptaret

A i ke bo gati koburet per feste ; I ke fshiii :biggrin:

Cia-Ferizaj
05-02-08, 15:17
A i ke bo gati koburet per feste ; I ke fshiii :biggrin:
hmmm po po gati jena tu prit .... por ska ndodhur ende asgje jemi ne pritje per shkrepje

Dukagjinas_i
05-02-08, 15:30
momenti me i mire,,,kur i ke dy alltija si CIA :tongue:

selvija
05-02-08, 15:43
T'lumt Selvije.
E paske "shpėtuar" Temen!
Ti kėndojm dashuris, Nė shqip tingėllon mė bukur
(M'duket se kam parė njė Temė tė tillė)


Sa bukur i kėndon shqiptarja dashuris nė Shqip, edhe pse larg mėmdheut!
Edhe njė herė Selvush tė lumt penda!
P.s. Nuk ėshtė mė rėndėsi nga i marrim fjalėt, sepse tė gjitha fjalėt qė neve i dijm, i flasim janė tė thėna nga dikush.
Mė rėndėsi ėshtė se si pėrdorėn ato, dhe kur pėrdoren, n'qrrethana (nė kėtė rast kjo Temė).Kur keni nevoj per shperthim temesh ,,ja ketu me keni dhe ja dha pak flaken,,po mendoj fjal keni sa te doni ..:biggrin:
Nje Enderr Plot Ngrohtesi Dhe DASHURI,Nje Enderr Plot Emocione dhe Ndjenja,Nje Enderr Plot Vuajtje dhe Mendime,Nje Enderr.ku mund te them TE DUA..TI JE ZEMRA IME..


http://img526.imageshack.us/img526/5170/img1368je0.jpg

Arb
05-02-08, 18:32
selvi a muje me i ra n'fije ktij seni?

e_martumja
05-02-08, 18:37
Kur eshte i pijavt, ska shansa me kundershtu:biggrin:

lyra2
05-02-08, 18:48
..more kadal ,a veq ndjenja dashnise apo edh do far ndjenja tjera,psh kur don me i thene dikuj dicka keq duhet me e zgjedh momenttin se per mire ,thuj kur dush e ku dush se dert nuk ka hiq ahhahhahah

Virti
07-02-08, 22:37
... gjate grindjes...! :biggrin:

Sy_kaltra
20-04-08, 18:01
Kur nuk eshte ne gjendje te pergjegjet :biggrin: :biggrin:

yllka
20-04-08, 20:07
Une shfrytezoi rasti kety ne kete teme ti shprehi ndjenat ndaj Mikut tim Poeti Naki!

I nderuari Naki para kater vitesh rastesisht hyra ne Forumin Dardania ne fillim vetem lexoja,shkrimi im ne gjuhen Shqipe nuk ka qene i mire.Deshirat e mija ishte te lexoja Poezi.Ne Kopshtin tende pata rast te lexoja dhe mesoja drjeteshkrimin e gjuhes se Mamase.Pastaj bera hapin e dyte u regjistrova ne Forum une se bashku me Brikenden.Ju ishit i pari Antare qe na afrove ngrohetsi,sinqeritet dhe respekt.Per mua personalisht ju jeni njeri me karakter te larte.
Naki te falenderoje nga Zemra qe nuk harroni kohe pas kohesh te na kujtoni.Po ashtu dua te ceku edhe Shpirtin e Dardanise Lazdranin,Vllaqkon e tij Honesty,Mbretereshen Murgesha,Princesen Diana 007,RRUSHIN,Barbaroza,Gentiana , Luana,Halla e Madhe,DEA,Tushja,Shejtonka,Arb,Psikologu,Floriani, Turisti dhe Mickoja.Me juve gjithmone kam pase kenaqesi ti lexoje shkrimet e juaja,dhe besoni se kam mesuar shume sende ne jete permese Forumit Dardania.Yllka ju done dhe njeherit i pershendet antaret e rinje qe po ashtu po bejen nje atmosfere fanatstike.

Naki
20-04-08, 20:37
Une shfrytezoi rasti kety ne kete teme ti shprehi ndjenat ndaj Mikut tim Poeti Naki!

I nderuari Naki para kater vitesh rastesisht hyra ne Forumin Dardania ne fillim vetem lexoja,shkrimi im ne gjuhen Shqipe nuk ka qene i mire.Deshirat e mija ishte te lexoja Poezi.Ne Kopshtin tende pata rast te lexoja dhe mesoja drjeteshkrimin e gjuhes se Mamase.Pastaj bera hapin e dyte u regjistrova ne Forum une se bashku me Brikenden.Ju ishit i pari Antare qe na afrove ngrohetsi,sinqeritet dhe respekt.Per mua personalisht ju jeni njeri me karakter te larte.
Naki te falenderoje nga Zemra qe nuk harroni kohe pas kohesh te na kujtoni.Po ashtu dua te ceku edhe Shpirtin e Dardanise Lazdranin,Vllaqkon e tij Honesty,Mbretereshen Murgesha,Princesen Diana 007,RRUSHIN,Barbaroza,Gentiana , Luana,Halla e Madhe,DEA,Tushja,Shejtonka,Arb,Psikologu,Floriani, Turisti dhe Mickoja.Me juve gjithmone kam pase kenaqesi ti lexoje shkrimet e juaja,dhe besoni se kam mesuar shume sende ne jete permese Forumit Dardania.Yllka ju done dhe njeherit i pershendet antaret e rinje qe po ashtu po bejen nje atmosfere fanatstike.

Ndjehem mė se i nderuar dhe vertetė keni prekur qdo neuron tė palces kurrizore,ku tė gjithė sė bashku nga emrat e pėrmendur mbanim dritėn dhezur me njė elan dhe entuzjazem tė ndertojmė njė Dardani shtepi tė tė gjithėve ku ēdo njeri do ta ndiej veten shumė mirė .

Ju faliminderit Yllka!

Honesty^uk.
20-04-08, 20:49
Une shfrytezoi rasti kety ne kete teme ti shprehi ndjenat ndaj Mikut tim Poeti Naki!

I nderuari Naki para kater vitesh rastesisht hyra ne Forumin Dardania ne fillim vetem lexoja,shkrimi im ne gjuhen Shqipe nuk ka qene i mire.Deshirat e mija ishte te lexoja Poezi.Ne Kopshtin tende pata rast te lexoja dhe mesoja drjeteshkrimin e gjuhes se Mamase.Pastaj bera hapin e dyte u regjistrova ne Forum une se bashku me Brikenden.Ju ishit i pari Antare qe na afrove ngrohetsi,sinqeritet dhe respekt.Per mua personalisht ju jeni njeri me karakter te larte.
Naki te falenderoje nga Zemra qe nuk harroni kohe pas kohesh te na kujtoni.Po ashtu dua te ceku edhe Shpirtin e Dardanise Lazdranin,Vllaqkon e tij Honesty,Mbretereshen Murgesha,Princesen Diana 007,RRUSHIN,Barbaroza,Gentiana , Luana,Halla e Madhe,DEA,Tushja,Shejtonka,Arb,Psikologu,Floriani, Turisti dhe Mickoja.Me juve gjithmone kam pase kenaqesi ti lexoje shkrimet e juaja,dhe besoni se kam mesuar shume sende ne jete permese Forumit Dardania.Yllka ju done dhe njeherit i pershendet antaret e rinje qe po ashtu po bejen nje atmosfere fanatstike.

Yllka te pershendes nga zemra dhe te jem mirenjohes me citimin qe ju cdohere beni ne lidhje me mua dhe Loqkamanin tim Lazdrani,sepse cdo here me ngjallni emocione.

Edhe njehere mbetesh e nderuar dhe shume e respektuar nga
Vellackoja i Lazdranit
Honesty

Pupi
20-04-08, 20:58
Ē'janė gjithė kėto emocione kėtu more heeeeej, mos se na bėni me zemėr aman :(

Honesty^uk.
20-04-08, 21:08
momenti me i mire eshte ateher kur te thot ZEMRA

lovely
20-04-08, 21:13
momenti me i mire eshte ateher kur te thot ZEMRApo kanihere nuk eshte momenti i pershtatshem atehere kur ta thote zemra???? !!!!! :rolleyes: :frown: :smile:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:16
po kanihere nuk eshte momenti i pershtatshem atehere kur ta thote zemra???? !!!!! :rolleyes: :frown: :smile:


hahahahahahha
jo gjithmone zemra e ka me gjithe mend:wink:

lovely
20-04-08, 21:20
hahahahahahha
jo gjithmone zemra e ka me gjithe mend:wink:

qyre qyre

une seriozisht fola hahahahahahahaahahahahahahaah


zemra ska pas mend kurr qyqja :biggrin:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:24
qyre qyre

une seriozisht fola hahahahahahahaahahahahahahaah


zemra ska pas mend kurr qyqja :biggrin:


edhe une me seriozisht se ti fola,
keshtu qe ngoje zemren ndonjehere.......pra momenti me i mire per te ja shprehur ndjenjat dikujt eshte ateher kur te duket se e ke zbut situaten:wink:

lovely
20-04-08, 21:32
edhe une me seriozisht se ti fola,
keshtu qe ngoje zemren ndonjehere.......pra momenti me i mire per te ja shprehur ndjenjat dikujt eshte ateher kur te duket se e ke zbut situaten:wink:


jo ma bute s ka ku shkon valla :biggrin: :wink:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:33
jo ma bute s ka ku shkon valla :biggrin: :wink:


tek ne akoma nuk eshte zbut krejt :biggrin:

lovely
20-04-08, 21:35
tek ne akoma nuk eshte zbut krejt :biggrin:


tek ju as nuk duhet me u zbut bile :biggrin: :tongue:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:39
tek ju as nuk duhet me u zbut bile :biggrin: :tongue:


s'duhet , por c'ti besh :biggrin: :biggrin:

Estella
21-04-08, 21:45
???????????????????????

Domira
21-04-08, 23:54
Momenti eshte i mire atehere kur flet njeriu sinqerisht.

Dukagjinas_i
22-04-08, 09:58
...kur humbin shpresat :smile: :biggrin:

Estella
28-04-08, 23:00
naganjehr kur je nervozen mat madhe tvjen me shpreh ndonje ndjenje

lazdrani
28-04-08, 23:30
Eh momenti...ndoshta pas nje ftese ne ndonje resturat me atmosfere romantike(qirat e dhezur)...Apo pas nje ftese ne ndonje film romatike ne kino...Apo pas nje vallzim sentishe ne disko...Apo pas puthjes se pare....

LuLjaa
29-04-08, 00:05
Momenti eshte i mire atehere kur flet njeriu sinqerisht.

Topi se lun.. :)

lovely
29-04-08, 08:41
Eh momenti...ndoshta pas nje ftese ne ndonje resturat me atmosfere romantike(qirat e dhezur)...Apo pas nje ftese ne ndonje film romatike ne kino...Apo pas nje vallzim sentishe ne disko...Apo pas puthjes se pare....


kur t vjen puna deri te puthja o thane qka ka pas me u thane.. se nje puthje flet me shume se 1000 fjale :wink:

lazdrani
29-04-08, 08:53
kur t vjen puna deri te puthja o thane qka ka pas me u thane.. se nje puthje flet me shume se 1000 fjale :wink:


Hahahahah po une jam i papervuar nuk kam praktike,prandaj vetem mendoja se ndoshta ato qaste te cekura me larte do te ishte momenti i duhure ndjenat ti shprehi...haaaaaa

lovely
29-04-08, 08:58
Hahahahah po une jam i papervuar nuk kam praktike,prandaj vetem mendoja se ndoshta ato qaste te cekura me larte do te ishte momenti i duhure ndjenat ti shprehi...haaaaaa


qata tybe m shkoj menja nihere thashe sen s po dika ky djali i lazdravt :tongue: :biggrin:

eh sa me iu kthy temes, bre vallahin s ka nevoje kurr gojen me e qel se gjithqka shiheetttt.... ato jane ndjenja qe nuk fshihen!!!!!!!!!! :frown:

selvija
29-04-08, 21:14
Kur pergjumavesh,,harron se qfare ke than,,:rolleyes:

Jana
01-05-08, 10:40
Smendoj qe muj me e caktu momentin ...ai vjen vet kur je me at person....
Varet gjat bisedes....edhe ja shpreh ata qe e ndin....
Preferoj te jem vetem me ate ne nje vend te qet.....

Naki
02-05-08, 17:30
Njeriu bėhet i disponuar nga njė herė edhe mė gjėra te vogla,njė blicė shikim nė listen e anėtarėve qė janė online mjaftonė tė ndezė emocionin e nostalgjisė .eh kjo ndjenjė magjike e ushqyer nga adhurimi aktivizonė neuronet dhe shqisat /pėr njė momentė freskohen.Lodhja,streset ditore marrin vrapim dhe pėr njė moment zhduken.
Mikeshė e nderuar ēė tani postoni nga njė kontinet i largėt pėr te Oqeanit nė uren virtuale qė na bashkonė,ju shprehi mallin dhe respektin qė kam pėr ju-Yllė i pashuar i kėshtjellės daredane!

Diana007
02-05-08, 18:36
Une shfrytezoi rasti kety ne kete teme ti shprehi ndjenat ndaj Mikut tim Poeti Naki!

I nderuari Naki para kater vitesh rastesisht hyra ne Forumin Dardania ne fillim vetem lexoja,shkrimi im ne gjuhen Shqipe nuk ka qene i mire.Deshirat e mija ishte te lexoja Poezi.Ne Kopshtin tende pata rast te lexoja dhe mesoja drjeteshkrimin e gjuhes se Mamase.Pastaj bera hapin e dyte u regjistrova ne Forum une se bashku me Brikenden.Ju ishit i pari Antare qe na afrove ngrohetsi,sinqeritet dhe respekt.Per mua personalisht ju jeni njeri me karakter te larte.
Naki te falenderoje nga Zemra qe nuk harroni kohe pas kohesh te na kujtoni.Po ashtu dua te ceku edhe Shpirtin e Dardanise Lazdranin,Vllaqkon e tij Honesty,Mbretereshen Murgesha,Princesen Diana 007,RRUSHIN,Barbaroza,Gentiana , Luana,Halla e Madhe,DEA,Tushja,Shejtonka,Arb,Psikologu,Floriani, Turisti dhe Mickoja.Me juve gjithmone kam pase kenaqesi ti lexoje shkrimet e juaja,dhe besoni se kam mesuar shume sende ne jete permese Forumit Dardania.Yllka ju done dhe njeherit i pershendet antaret e rinje qe po ashtu po bejen nje atmosfere fanatstike.

Yllka Nje Pershednetje Te Madhe Per Ty :wink:

lyra2
02-05-08, 18:42
Kur s'ka kah ia man................. hahahahahahha

Murgesha
02-05-08, 18:44
Kur s'ka kah ia man................. hahahahahahha


Ha,hahahahahahahahahahahhahah.

Pėr mua kjo thėnie do tė mbetet thėnia e vitit hahahahaahahahahahah

Virti
02-05-08, 22:13
s'di. :cool:

lovely
02-05-08, 22:35
s'di. :cool:


Virti, une po du me t i shpreh ndjenjat qitash qe, a bon me syza qishtu?? :cool: :biggrin:

e_martumja
02-05-08, 22:38
Kur eshte terr kshtu edhe me dasht me ta dhapangjesh s'ka mundsi se nuk t'sheh:biggrin:

Virti
02-05-08, 22:39
Virti, une po du me t i shpreh ndjenjat qitash qe, a bon me syza qishtu?? :cool: :biggrin:
ooo ti jaran, mos je gabim bre ti shoq?! :cool:

lovely
03-05-08, 16:01
ooo ti jaran, mos je gabim bre ti shoq?! :cool:


tybe treqin tybe kurr ma drejt e mire s jam kan :cool:

a po m len a jo????? :rolleyes: :biggrin:

Breshka
03-05-08, 17:59
Kur ta zosh n'qosh dikun http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
03-05-08, 18:02
A po kur pshtet per muri e nuk ki ka shkon:rolleyes: :biggrin:

Breshka
03-05-08, 18:48
A po kur pshtet per muri e nuk ki ka shkon :biggrin:

qe de a sosht qashtu gazi aaa ????:rolleyes:http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
03-05-08, 18:53
...kure mushkonja ti ket hy ne sy...........

Virti
03-05-08, 18:56
tybe treqin tybe kurr ma drejt e mire s jam kan :cool:

a po m len a jo????? :rolleyes: :biggrin:
jo bre ti jaran se s'ka kuptim... :cool:

lovely
03-05-08, 20:49
jo bre ti jaran se s'ka kuptim... :cool:

o jaranesha jeme pash krejt forumin lem veq nihere :biggrin: :cool:

gazi-de
03-05-08, 20:51
qe de a sosht qashtu gazi aaa ????:rolleyes:http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
qy a soshte,po kur te pshtet per muri,paj qare nuk se:biggrin:

Virti
10-07-08, 14:35
... neper terr. :cool:

Arkza
10-07-08, 15:10
Hhahahahhaahhahaha I Sakatum...... ruju pak se neper terr mos po merre thu naj kund .........:rolleyes: :biggrin:

Virti
10-07-08, 15:13
Hhahahahhaahhahaha I Sakatum...... ruju pak se neper terr mos po merre thu naj kund .........:rolleyes: :biggrin:
duhet me shku tuj preke se njemend bahet njeriu sakat! :cool:

Arkza
10-07-08, 15:18
duhet me shku tuj preke se njemend bahet njeriu sakat! :cool:Hhahahahahahhah ose ose merre me veti nje Patari ..... :biggrin:

Virti
10-07-08, 15:21
Hhahahahahahhah ose ose merre me veti nje Patari ..... :biggrin:
ose ndonje mjet navigacioni... :cool:

egi
10-07-08, 21:02
Kur ti ndjen......ato ndjenja me gjith shpirt...me heret jo

Gjumashja
10-07-08, 21:14
Kurrr... hiq mos i shpreh mbaji per veti...:smile:

LaCoStA
10-07-08, 22:00
Kurrr... hiq mos i shpreh mbaji per veti...:smile:

Lidhje nuk paske me sport http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Gjumashja
10-07-08, 22:01
Lidhje nuk paske me sport http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifpo e me bo me qellu shqiptar kqyr me te shkel... keshtu vella shkele ti ate...

LaCoStA
10-07-08, 22:05
po e me bo me qellu shqiptar kqyr me te shkel... keshtu vella shkele ti ate...

Pse cka kujtove ti, tjert nuk po shkelkan ne femna a?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Gjumashja
10-07-08, 22:08
Pse cka kujtove ti, tjert nuk po shkelkan ne femna a?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifshkelin ama jo ku dhemb...

LaCoStA
10-07-08, 22:13
shkelin ama jo ku dhemb...
Nuk o interesant me shkel ku nuk dhemb ....

Gjumashja
10-07-08, 22:14
Nuk o interesant me shkel ku nuk dhemb ....po de veq ruaju se tani mbetish pa kemb

LaCoStA
10-07-08, 22:17
po de veq ruaju se tani mbetish pa kemb
Nuk eshte bash rrezik cysh pe kallzon ti jo!

Gjumashja
10-07-08, 22:21
Nuk eshte bash rrezik cysh pe kallzon ti jo!pervoje pra... tani mos kqyr me i nxerr syte vetes e me lujt si me serrqa hahahaha

LaCoStA
10-07-08, 22:22
pervoje pra... tani mos kqyr me i nxerr syte vetes e me lujt si me serrqa hahahaha
Jo moj se une nuk shkeli me kembe, po me paterica hihi.

Gjumashja
10-07-08, 22:25
Jo moj se une nuk shkeli me kembe, po me paterica hihi.hahahahh dihesh qe m`ke binjake mu... :tongue:

LaCoStA
10-07-08, 22:27
hahahahh dihesh qe m`ke binjake mu... :tongue:

Lumi une per veten :tongue:

Gjumashja
10-07-08, 22:29
Lumi une per veten :tongue:popo bubez bubez ku i ke dajt...

LaCoStA
10-07-08, 22:38
popo bubez bubez ku i ke dajt...
A pot merr vesh bubeza ???

Gjumashja
10-07-08, 22:42
A pot merr vesh bubeza ???pa ja cill nje ncuk...

selvija
11-07-08, 21:13
Pas 00:00....!!!:wink:

Agroni22
12-07-08, 00:15
Pas 00:00....!!!:wink:ndjenjat e jo epshet heheh

Oqeani
12-07-08, 16:17
Ne vikend shkon pasuli ....

lovely
12-07-08, 18:07
momenti me i mire eshte momenti me i mire :rolleyes: ndihet ai moment....

emine
12-07-08, 19:25
momenti me i mire eshte momenti me i mire :rolleyes: ndihet ai moment....
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Fshatari
12-07-08, 19:28
Kur personi nuk asht i pranishėm! Psh me telefon ose nji mesazh ne msn edhe ma mire se nuk dridhet zani. Ndjenjat dalin ma t'fuqishme, ma bindese!
Keshtu po ja boj une kohet e fundit: per ēdo dite nga disa mesazhe personave te ndryshem!
U kenaqa tu shpreh e shpernda ndjenja sa po muj!

rilinda
12-07-08, 19:31
Kur personi nuk asht i pranishėm! Psh me telefon ose nji mesazh ne msn edhe ma mire se nuk dridhet zani. Ndjenjat dalin ma t'fuqishme, ma bindese!
Keshtu po ja boj une kohet e fundit: per ēdo dite nga disa mesazhe personave te ndryshem!
U kenaqa tu shpreh e shpernda ndjenja sa po muj!

Valla krejt varet prej personit kujna ja shpeh ndjenjat qashtu, se psh. mu me m'qu najkush qasi mesazhi, knaqna tu kesh me humorin e tij.

vjeshta
17-07-08, 22:04
Kur je ngite (barkun plote)...:biggrin:

Murgesha
17-07-08, 23:58
Kur je ngite (barkun plote)...:biggrin:


Ishalla atij qė ja shpreh ndjenjat osht untė, http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
17-07-08, 23:59
Valla krejt varet prej personit kujna ja shpeh ndjenjat qashtu, se psh. mu me m'qu najkush qasi mesazhi, knaqna tu kesh me humorin e tij.


Rilindė, nuk ban mu qesh me ndjenjat e askujt http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uliksi31
17-07-08, 23:59
Ishalla atij qė ja shpreh ndjenjat osht untė, http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mo, en koft une eshte frike se pe hane vjeshten.:biggrin:

Murgesha
18-07-08, 00:03
Mo, en koft une eshte frike se pe hane vjeshten.:biggrin:


O tė ngimit jepi me mijėr kg. ndjenja se kot nuk i merr, e pėr ate thash ma mirė more me ja gjetė dakikin kur o untė hahahahaahahahahahahahah

uliksi31
18-07-08, 00:21
O tė ngimit jepi me mijėr kg. ndjenja se kot nuk i merr, e pėr ate thash ma mirė more me ja gjetė dakikin kur o untė hahahahaahahahahahahahah

Po hec e dije kur eshte unte dreqi.:biggrin:

Jana
18-07-08, 00:24
Ska more moment aty.....smundesh me planifiku...ai moment vjen vet....e ndin edhe e shpreh....qikaq>>>>?

Arkza
18-07-08, 12:18
Kur... dojne me hanger Njerin-tjtrin me sytė...........:biggrin: :tongue: :rolleyes:

lovely
18-07-08, 13:59
ne internet kaffe :biggrin: :biggrin:

Arkza
18-07-08, 14:01
ne internet kaffe :biggrin: :biggrin:Ehhhhhhhhhhhhhhhh pse qka ka Kric aty a ?
Le le qe 6 vit gati jam dhe sen hiq so Puna e net-cafeve qyyy :biggrin: :biggrin:

lovely
18-07-08, 14:26
Ehhhhhhhhhhhhhhhh pse qka ka Kric aty a ?
Le le qe 6 vit gati jam dhe sen hiq so Puna e net-cafeve qyyy :biggrin: :biggrin:

kthe kryt permas se qaty m ki mue :biggrin: :biggrin:

Arkza
18-07-08, 14:29
kthe kryt permas se qaty m ki mue :biggrin: :biggrin:Uuuuuuhhh Pusi te marrt a qajo je me Miniq e me Syzat ne Krye aa !? Hhahahahahhahahahahahahahhahhahaah qu moj qafum njeherre nashta qohna ta qes nje kafe qyyy:biggrin: :biggrin:

lovely
18-07-08, 14:30
Uuuuuuhhh Pusi te marrt a qajo je me Miniq e me Syzat ne Krye aa !? Hhahahahahhahahahahahahahhahhahaah qu moj qafum njeherre nashta qohna ta qes nje kafe qyyy:biggrin: :biggrin:


po hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahhaha haahhahahahaahaa

Arkza
18-07-08, 14:43
po hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahhaha haahhahahahaahaaMos kesh mori qy po qu qafum merrum me te mir te qohna ta qes Kafen ahahhahahahahahhahahahahahahahahahah o plaq bre se pernime ekam njo ketu e mir o valla edhe me minqi e me syza ne kry , e keqyra thash mos po me keqyr e po kesh por jo jaa hahahahahahahahhaahhahahahahahahhahahahahahahahaah ah :biggrin:

luckyman
18-07-08, 14:45
Mbas darke!

lovely
18-07-08, 14:46
Mos kesh mori qy po qu qafum merrum me te mir te qohna ta qes Kafen ahahhahahahahahhahahahahahahahahahah o plaq bre se pernime ekam njo ketu e mir o valla edhe me minqi e me syza ne kry , e keqyra thash mos po me keqyr e po kesh por jo jaa hahahahahahahahhaahhahahahahahahhahahahahahahahaah ah :biggrin:


po moj s jam kah du me kesh , qy, qysh mu ka tek hahahahahahahahahahahaahahahahaha

ndjenjat n sabahle qathere :biggrin:

Arkza
18-07-08, 14:48
po moj s jam kah du me kesh , qy, qysh mu ka tek hahahahahahahahahahahaahahahahaha

ndjenjat n sabahle qathere :biggrin:Hhahahahha ani de mos piskit e mos me shti me ta nal Pc-en si njonit dhe fiuuuu Jasht hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahaha

lovely
18-07-08, 14:49
Hhahahahha ani de mos piskit e mos me shti me ta nal Pc-en si njonit dhe fiuuuu Jasht hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahaha


a po a?? hahahahahahahahahahahahahahah

nalja nalja miniqkes :biggrin:

Dardan Kastrati
18-07-08, 14:51
Hhahahahha ani de mos piskit e mos me shti me ta nal Pc-en si njonit dhe fiuuuu Jasht hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahahaMa ma edhe ti qashtu din me ndal PC a uhhhhhhhhhh ja ma s'guxoj me fol shume :biggrin: :biggrin: Ja prej se jam nda prej ex tem ma spo di hiq me shpreh ndjenat ....veq kush don le t'mi shpreh lirisht :tongue: :biggrin:

LaCoStA
18-07-08, 15:11
Hala s'ka ardhe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

sunrise
18-07-08, 15:24
hahhaha... cfare teme more kjo hahahhaha po hajt se tybe pa i shpreh hiq dueht me dite njeri qy :P

po ma merr mendja qe eshte kjo : ka gjera qe nuk shihet por verehen :D

gazi-de
18-07-08, 15:27
nese nuk bon ndryshe per mes msiti:biggrin: :biggrin:

LABI
18-07-08, 16:13
Kur t'mbesim n'kater sy !

Arkza
18-07-08, 16:16
Kur t'mbesim n'kater sy !Mos me bo Kopje tash ti qy .... :biggrin: :tongue:

selvija
18-07-08, 16:21
Hala ska ardh mometi..t'ja shpreh dienjat se bsoj dhe kam ferik se leshon zemra merr infraket e hy ne gjynah marr nje jete,,,:rolleyes::biggrin:

LABI
18-07-08, 16:22
Mos me bo Kopje tash ti qy .... :tongue:

opps ,tnjejten metodike aplikative ke dhe ti (MODUS OPERANDI SYSTEM) :biggrin::biggrin:

Virti
22-07-08, 13:52
kur t'behemi tape... :cool:

selvija
22-07-08, 17:28
Qashtu pergjumshem s'din se qka po flet,,

Dardan Kastrati
22-07-08, 18:35
Qashtu pergjumshem s'din se qka po flet,,hajt bre qysh duhet te mesona edhe une bile se hiq spo ma don :tongue: :biggrin:

LaCoStA
23-07-08, 00:04
Pak pa ra me fjet :tongue:

Gjumashja
23-07-08, 00:25
kur te jesh i pit... i shpreh sincerisht... :tongue:

LaCoStA
23-07-08, 00:29
kur te jesh i pit... i shpreh sincerisht... :tongue:
E une qe nuk pihem kurre?

Gjumashja
23-07-08, 00:30
E une qe nuk pihem kurre?ti je genjeshtar pra hahahhaha

LaCoStA
23-07-08, 00:38
ti je genjeshtar pra hahahhaha

At'her kur t'ja shprehi ndjenjat najkujna, n'fund ko mi kallzu qe pe rrej, prapa bahem realist http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gjumashja
23-07-08, 00:39
At'her kur t'ja shprehi ndjenjat najkujna, n'fund ko mi kallzu qe pe rrej, prapa bahem realist http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifpo pse ti me lujt me ndjenjave te tjerve kur po rren... ma mire mos fol hiq...

LaCoStA
23-07-08, 00:45
po pse ti me lujt me ndjenjave te tjerve kur po rren... ma mire mos fol hiq...
Aniiiii, hiq sko me ja shpreh ndjenjat kerkujna, ko me ju than skom ndjenja hahahaha

Gjumashja
23-07-08, 00:48
Aniiiii, hiq sko me ja shpreh ndjenjat kerkujna, ko me ju than skom ndjenja hahahahapo de veq ruju po te dergojne per shtime... e nuk vi per vizita se nuk kam pasaporte :tongue:

LaCoStA
23-07-08, 00:53
po de veq ruju po te dergojne per shtime... e nuk vi per vizita se nuk kam pasaporte :tongue:


Eshte rrezik me shku n'Shtime jasht telave, se mrena telave ma mire eshte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gjumashja
23-07-08, 00:55
Eshte rrezik me shku n'Shtime jasht telave, se mrena telave ma mire eshte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhahhahahaha dmth veq ke qene banor a... sa me fat je:tongue:

LaCoStA
23-07-08, 01:00
hahhahahaha dmth veq ke qene banor a... sa me fat je:tongue:
Si ne Big Brother eshte hahahahah ........... Sa t'jetosh, duhet te mesosh, keshtu qe duhet me msu cysh eshte me kan aty ....

Gjumashja
23-07-08, 01:04
Si ne Big Brother eshte hahahahah ........... Sa t'jetosh, duhet te mesosh, keshtu qe duhet me msu cysh eshte me kan aty ....varet si cili b b se cka spo ka...

LaCoStA
23-07-08, 01:10
varet si cili b b se cka spo ka...
Si une, une n'shpi jom BB hahahaha ...

Gjumashja
23-07-08, 01:11
Si une, une n'shpi jom BB hahahaha ...ndalohet rreptesisht shikimi nder moshen 20vjece...:tongue:

LaCoStA
23-07-08, 01:16
ndalohet rreptesisht shikimi nder moshen 20vjece...:tongue:

Jo nuk ndalohet, veq kerkohesh shoqerimi (kujdesi) nga prinderit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gjumashja
23-07-08, 01:18
Jo nuk ndalohet, veq kerkohesh shoqerimi (kujdesi) nga prinderit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gife per ata qe jane bonjak kush mundet me i shoqeru... a e keni parapa edhe per kete kategori...

LaCoStA
23-07-08, 01:25
e per ata qe jane bonjak kush mundet me i shoqeru... a e keni parapa edhe per kete kategori...
Kujdestari ..... cdo femij bonjak, ka nje kujdestar.

LuLjaa
23-07-08, 01:26
E bukur eshte jeta kur ti m'dashuron, me e mire eshte vdekja nese me tradhton

A eshte mire edhe keshtu me than per per ......... :P

LaCoStA
23-07-08, 01:30
E bukur eshte jeta kur ti m'dashuron, me e mire eshte vdekja nese me tradhton

A eshte mire edhe keshtu me than per per ......... :P
Per mi shpreh ndjenjat a ?

LuLjaa
23-07-08, 01:40
Per mi shpreh ndjenjat a ?

S'di qysh duhet, po veē thash, pse per keta koka ketu a :D

LaCoStA
23-07-08, 01:44
S'di qysh duhet, po veē thash, pse per keta koka ketu a :D
Qashtu kom ni, ktu ish mu msu cysh mi shpreh ndjenjat !

LuLjaa
23-07-08, 01:49
Ani a mesove ti najsen, se hala kurgja s'ke shpreh :D

LaCoStA
23-07-08, 01:52
Ja sen spo msoj qetu, veq po kallzojn kur eshte ma mire, a cysh duhet hiq !

LuLjaa
23-07-08, 01:57
.. ani lej mos i ngo hiq pra, se ketu nime as qe din met mesu per mire veē keq :D

LaCoStA
23-07-08, 02:08
T'paqa ngue ....

uliksi31
23-07-08, 08:08
At'her kur bohet konkurenc e fort.

Penelope
23-07-08, 08:36
Atehere kur ndjenjat jane aq te fuqishme, mu ne ate moment shprehi ato, nese jo me fjale , atehere me veper.......

Penelope
23-07-08, 08:39
ahaha Lyra, qfare dhune mori...po mendo moj, kur nuk flet kur je prane te dashurit qfare ben? hehe

Penelope
23-07-08, 08:49
haha, jo Lyre heshtja, hiq spom kupton bre, ka heshtje te ndryshme moj...

uliksi31
23-07-08, 09:22
..jo jo shume mire po t'kuptoj (cfar ben kur je prane te dashurit dhe nuk flet,dicka ben de hahahahahahhahaha)
..momenti me i mire pra,......s'po di valla :P:P

Jo kollaj, vec i thue: keq me burr e keq pa burr, keq te mos martohesh kurr.:biggrin:

lovely
24-07-08, 12:25
At'her kur bohet konkurenc e fort.


hahahahahahahahahahahahhahahahahaa


vet e kam vertetu kit sen :tongue: :biggrin:

Wolf
24-07-08, 12:34
Momenti ma i mir kishte me qen Naten sidomos kur t`ndalet rryma hahahaha

Estella
25-09-09, 00:46
Momenti ma i mir kishte me qen Naten sidomos kur t`ndalet rryma hahahaha

shume romatik jeni bo ju ne ks pa rrym

VIVA
25-09-09, 00:48
shume romatik jeni bo ju ne ks pa rrym Po be qata po ka lindje shum ne ks :)

Estella
25-09-09, 00:49
eh sdi un sa ka lindje VIVA... smendova per lindje un..

GURI SYLAJ
25-09-09, 08:26
...kure e ke mbaru te paren dhe e ke nise te dyten shishe me Wiski...!

roadrunner
25-09-09, 08:28
kur flejn thmija

pirro
25-09-09, 08:28
...kure e ke mbaru te paren dhe e ke nise te dyten shishe me Wiski...!

Kur ta nisi te dyten shishe osht momenti per do sene tjera ahahahah

GURI SYLAJ
25-09-09, 08:31
Kur ta nisi te dyten shishe osht momenti per do sene tjera ahahahah

Mos po menon me nrru sallaten (mezen)??

lovely
25-09-09, 08:33
Kur ta nisi te dyten shishe osht momenti per do sene tjera ahahahah

per qa ashtu :biggrin: