PDA

View Full Version : Kė doni te puthni ne oren 12 te natės sė Vitit te Ri


Faqet : [1] 2 3

Estella
27-11-07, 14:21
Cilin/en Donit Te Puthni Ne Oren 12 Te Nates Se Vitit Te Ri

vjeshta
27-11-07, 16:30
Atė qė mė rrinė afėr ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

egi
27-11-07, 16:33
valla bash ish kan interesant me mujt me puth veten ne faqe :biggrin:

Estella
27-11-07, 16:42
valla bash ish kan interesant me mujt me puth veten ne faqe :biggrin:

ahhaha :P...................

Guri i madh
27-11-07, 17:05
ne oren 24 natan kur ndrrohen vitet une e kisha puth baba dimrin

gazi-de
27-11-07, 17:49
Me qef (.. ......),po:rolleyes: !!!!

selvija
27-11-07, 18:58
Me doket se opet ate qe puthi q'do vit,,,mos ndryshofte puna diqka se ende ka kohe edhe 5 jave...ihaaa sa uji mbi gur shkon,,,,:rolleyes::wink:

Sy_kaltra
27-11-07, 21:31
Babadimrin :biggrin:

jadore
27-11-07, 21:34
a mundem kesaj pytje ti pergjigjem, diten e pare te Vitit te Ri..!

Murgesha
27-11-07, 21:43
Ata qė i kam puth e uru Vitin e ri tė kaluar.
Babin dhe tre fėmijėt e tij plus edhe kojshinė me tė cilėt do ta festojmė kėtė viti tė ri....http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Estella
27-11-07, 22:02
mendoj qe anteret e familjes pasi qe bashk do ta presim vitin e ri

Gjumashja
27-11-07, 23:25
ne boten virtuale apo reale :tongue: sidoqofte eshte vetem 1

Lona
28-11-07, 09:27
Cilin do kem me afer...

Dukagjinas_i
28-11-07, 09:50
Cilin do kem me afer...
...cilen do kem me afer...:smile:

Prishtinasja_
02-12-07, 11:45
Ate qe ma do zemra...........................:rolleyes:

lazdrani
02-12-07, 13:44
Jane shume veta,por njeren special puthje ikam premtuarhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
02-12-07, 14:54
Jane shume veta,por njeren special puthje ikam premtuarhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifHarrove me tregu ku :biggrin:

LuLjaa
08-12-07, 20:13
Khuuu ēfar pyetje .... joo s'kallxoj :P :)))

Buqja_ch
08-12-07, 20:17
Khuuu ēfar pyetje .... joo s'kallxoj :P :)))Hajt zemer veq mua ..se hyra me qef te shoh kénd ?????

LuLjaa
08-12-07, 20:28
Buqja jaa valla mos um ngushto se s'kallxoj hahahahahaaaa

Sy_kaltra
08-12-07, 21:01
Nje plakė e kam kojshi ,mesiguri ate ,se prej mesiteve nuk pata hajer edhe keshtu qe mbeta e vetmuar edhe sivjet :tongue:

Pupi
08-12-07, 21:05
Titulli: Cilin/en Donit Te Puthni Ne Oren 12 Te Nates Se Vitit Te Ri

--------------------------------------------------------------------------------

Nje plakė e kam kojshi ,mesiguri ate ,se prej mesiteve nuk pata hajer edhe keshtu qe mbeta e vetmuar edhe sivjet
__________________
Ik MoS u DaShUrO ... 19,927 na ke than Sykaltroshe, ta marrt nama, hyp se t'myta, zhdryp se t'myta!

gazi-de
08-12-07, 21:05
Kon de,me siguri ase kend:rolleyes:

Gjumashja
08-12-07, 21:05
patjeter duhna me tregu a.... besoj qe kush tme kish dal perpara http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/a035.gif se kisha lshu kuptohet ne enderr....:biggrin:

Sy_kaltra
08-12-07, 21:06
Titulli: Cilin/en Donit Te Puthni Ne Oren 12 Te Nates Se Vitit Te Ri

--------------------------------------------------------------------------------

Nje plakė e kam kojshi ,mesiguri ate ,se prej mesiteve nuk pata hajer edhe keshtu qe mbeta e vetmuar edhe sivjet
__________________
Ik MoS u DaShUrO ... 19,927 na ke than Sykaltroshe, ta marrt nama, hyp se t'myta, zhdryp se t'myta!


zbuloje secretin :tongue:

Pupi
08-12-07, 21:08
Ah ,se gati harrova!
Puthja e nates se Vitit te Ri, do te me kushtoj mua, hiq me pak se 430 Euro!

aLbaChiCk
08-12-07, 22:24
At qe kam me kalu at nat me te ummmm

turisti
08-12-07, 22:30
Ta shof se :biggrin: cilėn :biggrin: ma bjen kjo nate e madhe sivjet ne hotelin tim..............deshirash........:biggrin:

luckyman
08-12-07, 22:35
At qe kam me kalu at nat me te ummmmOoo,.....i lumi ai :biggrin: ,..............

selvija
08-12-07, 22:44
me duhet me ferku njher llampen magjike...se kend..??

aLbaChiCk
09-12-07, 03:57
Ooo,.....i lumi ai :biggrin: ,..............

edhe une :biggrin:

Loading
09-12-07, 04:01
Te kisha puth tyy qe eki mendu qet tem :D

jadore
09-12-07, 12:36
Ah ,se gati harrova!
Puthja e nates se Vitit te Ri, do te me kushtoj mua, hiq me pak se 430 Euro!

.. nuk qenka dhe puthje aq e shtrenjet de Pupi, per Vite te Ri eshte , po pse kete qmim se ..??

Pupi
09-12-07, 12:50
.. nuk qenka dhe puthje aq e shtrenjet de Pupi, per Vite te Ri eshte , po pse kete qmim se ..??
Qysh mori nuk asht e shtrenjėt!
Jador unė ka ditė qė mendoj qė kam shkruar gabim ,, Pa qime n'gjuhė"e shohė se mė paskan mbetur ca qime tė vockla,ama mė kan mbetur!

Sy_kaltra
09-12-07, 21:27
Babadimrin sepse ne oren 00:00 e pres nje dhurate :smile: besa mos u baft pishman me ma pru ate dhurate :rolleyes:

Dardan Kastrati
09-12-07, 21:33
Babadimrin sepse ne oren 00:00 e pres nje dhurate :smile: besa mos u baft pishman me ma pru ate dhurate :rolleyes:
Dote vishem si babadimer edhe te vije te ti ne ora 00:00 hahaha dhe ta sjell dhuraten :smile:

Sy_kaltra
09-12-07, 21:53
Dote vishem si babadimer edhe te vije te ti ne ora 00:00 hahaha dhe ta sjell dhuraten :smile:

:eek: Po un e kam ba njet babadimrit ti ja jap puthjen kur ma jep dhuraten,po se kam mendu se ti do te vish si babadimer more :tongue:

Dardan Kastrati
09-12-07, 21:57
:eek: Po un e kam ba njet babadimrit ti ja jap puthjen kur ma jep dhuraten,po se kam mendu se ti do te vish si babadimer more :tongue:
hahahaaha e sheh kjo eshte te ardhet kah mos e kujtofsh aahahaha :smile: :tongue: puthja me takojka mua tani apo ahaahhaahah .

Sy_kaltra
09-12-07, 21:58
hahahaaha e sheh kjo eshte te ardhet kah mos e kujtofsh aahahaha :smile: :tongue: puthja me takojka mua tani apo ahaahhaahah .

Hhhahahahahahahahahahhahahahahahha te putht ajo qe se sheh as anderr a hahahahahahahahah me mend valla ti :tongue: :wink:

gazi-de
09-12-07, 22:03
Une msitin me qef se me ka gezu sante,,ahhahahahahahahahahahahahahah

Sy_kaltra
09-12-07, 22:06
Une msitin me qef se me ka gezu sante,,ahhahahahahahahahahahahahahah

Mesitin ne faqe qy,ketu osht ne pytje buza :tongue: tash shyqyr te bana me nuse para vitit te ri edhe ngjitja ngerrkkk ne 00:00 nxinja frymen :tongue:

gazi-de
09-12-07, 22:09
Mesitin ne faqe qy,ketu osht ne pytje buza :tongue: tash shyqyr te bana me nuse para vitit te ri edhe ngjitja ngerrkkk ne 00:00 nxinja frymen :tongue:
hahahaahahahah po une menova ne faqe qy,mos fol ashtu se po ma tut nusen allahile hahahahahhah

L~Nora
09-12-07, 22:15
Une msitin me qef se me ka gezu sante,,ahhahahahahahahahahahahahahah

ncncncn halla ni nat nuk e banum edhe po ksyr mem tradhtu hahha

Virti
09-12-07, 22:17
... jam ne grevė! :tongue: :cool:

gazi-de
09-12-07, 22:18
ncncncn halla ni nat nuk e banum edhe po ksyr mem tradhtu hahha
jo moj nuk eshte tradhti ajo jo qy,une ne faqe thash se e meriton ti nje faqe une nje faqe qy,hahahahahahahhahahahah apo

L~Nora
09-12-07, 22:19
... jam ne grevė! :tongue: :cool:


pom duket edhe une me ty bashk se ky burri nersy po ksyr memtradhtu

gazi-de
09-12-07, 22:25
pom duket edhe une me ty bashk se ky burri nersy po ksyr memtradhtu
oj nusjoooooooo..ahhaahhaha kush moj une thash ti nje faqe une nje faqe qy,hahahahahahahhaha

L~Nora
09-12-07, 22:27
oj nusjoooooooo..ahhaahhaha kush moj une thash ti nje faqe une nje faqe qy,hahahahahahahhaha

hahahahahahahahahahah ok tash mos po ksyr me i puth hallkon prej marres

gazi-de
09-12-07, 22:31
hahahahahahahahahahah ok tash mos po ksyr me i puth hallkon prej marres
oj nuse nuse une thash bashke per vitin e ri moj msitn qy,hahaahhahahahahahahhahahahah

e_martumja
09-12-07, 22:32
Remin, Naimin dhe Altinin sepse jane frymzimi im....

e_martumja
09-12-07, 22:33
Remin, Naimin dhe Altinin sepse jane frymzimi im....Mbasi i kry keta vazhdoj me ato qe do ti kam ne tavolin :biggrin:

L~Nora
09-12-07, 22:36
oj nuse nuse une thash bashke per vitin e ri moj msitn qy,hahaahhahahahahahahhahahahah

oh burr hiqu ti hallkut msiti punen e vet e kryti qka po te duhet ma

gazi-de
09-12-07, 22:38
oh burr hiqu ti hallkut msiti punen e vet e kryti qka po te duhet ma
ok ok si te thush ti qy,jo moj se e meriton nga nje puthje prej neve nusjooooooooooooooooo

L~Nora
09-12-07, 22:41
ok ok si te thush ti qy,jo moj se e meriton nga nje puthje prej neve nusjooooooooooooooooo


qy boll e ka nga une qy niher mos se scheidung fill edhe mos harru ich habe die hosen an hahahahah in jeder beziehung hahahahah shqip nuk e di si i bjen hhahaha

Virti
09-12-07, 22:46
pom duket edhe une me ty bashk se ky burri nersy po ksyr memtradhtu
me mua bashke?!
ishalla s'e prishė greven ti... :biggrin:

L~Nora
09-12-07, 22:48
me mua bashke?!
ishalla s'e prishė greven ti... :biggrin:


hahaha ja une kurr kuku sa kam ba mend se ne ora12 te pasna tani ty afer :tongue:

gazi-de
09-12-07, 22:49
qy boll e ka nga une qy niher mos se scheidung fill edhe mos harru ich habe die hosen an hahahahah in jeder beziehung hahahahah shqip nuk e di si i bjen hhahaha
aq hret ja ke fillu nuse,ma mojteine hose ich sage wann sind fol nusjoooooo qy,haahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhah

Virti
09-12-07, 22:50
hahaha ja une kurr kuku sa kam ba mend se ne ora12 te pasna tani ty afer :tongue:
nuk e paskam ditur qe jemi aq afer... :tongue:

L~Nora
09-12-07, 22:55
nuk e paskam ditur qe jemi aq afer... :tongue:


hahahahhahha ani e din prej tashit hahahahah:biggrin:

Virti
09-12-07, 22:57
hahahahhahha ani e din prej tashit hahahahah:biggrin:
tash me duhet te mendoj a te rri ma ne greve a jo... :redface:

L~Nora
09-12-07, 23:03
tash me duhet te mendoj a te rri ma ne greve a jo... :redface:

qy qy a mu me tha mos me prish e vet e prish ncncncncn

Virti
09-12-07, 23:05
qy qy a mu me tha mos me prish e vet e prish ncncncncn
po tutna mos po e prishė ti e me nxan te papergaditur... :rolleyes:

L~Nora
09-12-07, 23:08
po tutna mos po e prishė ti e me nxan te papergaditur... :rolleyes:

hahahahahahhahahhahaha jo une jam e besimit hahahahahahah

Virti
09-12-07, 23:09
hahahahahahhahahhahaha jo une jam e besimit hahahahahahah
per cdo rast ma mire qepte nder krye, me qene i pergaditur... :P

mentor*
10-12-07, 01:56
valla une kisha pas deshir buqen me puth per vitin e ri

LuLjaa
10-12-07, 02:06
mentor hajt ishalla t'plotesohet deshiraa hahahahahahaa

mentor*
10-12-07, 02:13
edhe luljen se u habita

Buqja_ch
10-12-07, 02:19
valla une kisha pas deshir buqen me puth per vitin e ri


Qy qy qy qy .... shkova duke u qudit ahhaaah

Arkza
10-12-07, 14:43
Nipin Tim edhe Pse eshte Viti i Ri i Par i Nipit Tim, Ate Dota Puthi Per Vitin e Ri !!!!!!!!!:smile:

SANTANA-29
10-12-07, 14:47
:confused:,,,,Se di kush me rrin afer,,,haahahaahahha

Arkza
10-12-07, 14:49
:confused:,,,,Se di kush me rrin afer,,,haahahaahahhaHhahahahahahha Rri Afre Shoretit ma Nxhet qatu dhe Puthe ma mire ate qe po na Nxhen hahahahahahhahahaha :biggrin:

SANTANA-29
10-12-07, 14:56
Hhahahahahahha Rri Afre Shoretit ma Nxhet qatu dhe Puthe ma mire ate qe po na Nxhen hahahahahahhahahaha :biggrin:


Sidomos si u bae ftoft ,,po thua me nejt afer ,,,me na nce shum qka me bae ather,

Lona
10-12-07, 15:15
Sidomos si u bae ftoft ,,po thua me nejt afer ,,,me na nce shum qka me bae ather,

Me u nxeh shume ateher largohu nga shporeti, dil pak jasht te freskohesh, nata e vitit te ri edhe ashtu eshte shume e ftohet kollaj per tu ftohe...hahahahahahahaaaaaa:smile:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 15:17
valla sdi a eshte pyetja per forumiste a diqka tjeter ne jeten normale ........ kan bre me puth per vit te ri a
spo di spo i njoh kerkan

SANTANA-29
10-12-07, 15:21
Me u nxeh shume ateher largohu nga shporeti, dil pak jasht te freskohesh, nata e vitit te ri edhe ashtu eshte shume e ftohet kollaj per tu ftohe...hahahahahahahaaaaaa:smile:

Lona Tetovare ,,,Mir e ki ti me dal jashte mu flladit ,,,hahahhahaah,,,,

Lona
10-12-07, 16:06
Lona Tetovare ,,,Mir e ki ti me dal jashte mu flladit ,,,hahahhahaah,,,,

hahahahaaaa ja dola une Santana29.. ndoshta te takoje ti diku...:smile:

SANTANA-29
10-12-07, 16:10
hahahahaaaa ja dola une Santana29.. ndoshta te takoje ti diku...:smile:


hahahahahahaah..Lona pse jo ndoshta me takon diku,,por mas vitit te ri jam ne tetove,,,,,

Lona
10-12-07, 16:18
hahahahahahaah..Lona pse jo ndoshta me takon diku,,por mas vitit te ri jam ne tetove,,,,,

Je i mireseardhur ne tetoven tone i nderuar.

DritonPR
10-12-07, 18:53
kush te me puth mua, e puthi une edhe ma zi :tongue:

Albonita
10-12-07, 21:24
se di ka koh deri ather, spse asht hert per tu pergjigjur?? hahaaa

rafet llapjani
10-12-07, 21:26
Kysmet dikon pooooooooooooooooo

Albonita
10-12-07, 21:52
Po dikon po vertet po kon ???? ahhaaaa

rafet llapjani
10-12-07, 21:54
Po dikon po vertet po kon ???? ahhaaaa

Po de sdihet Albonita kush e ka nafak hahahah

aLbaChiCk
10-12-07, 21:55
More pe di qe kam me puth ama spo di ne qfar stili se :biggrin:

e_martumja
10-12-07, 21:55
Kysmet dikon poooooooooooooooooUne e di
Nje dhi :biggrin:

rafet llapjani
10-12-07, 21:56
Une e di
Nje dhi :biggrin:

ahahaah jo dhin jo se jan ne gjum po nje cuce ahahahahah

selvija
10-12-07, 21:58
Paj e kam njet pak me pi pede se kan pe nxoo ngushte,,:tongue:

e_martumja
10-12-07, 22:04
ahahaah jo dhin jo se jan ne gjum po nje cuce ahahahahahcucell, ishallah nuk e shkoq ahahahaa

Albonita
11-12-07, 12:26
Po de sdihet Albonita kush e ka nafak hahahahPO ndoshta Babi qellon afer meje :wink: hahaaa

Gjumashja
11-12-07, 12:33
desha e nuk desha patjeter qe goten do ta puth....ora 00:00 cakrriima gezuar...:biggrin:

Dukagjinas_i
11-12-07, 12:38
paske me u pijave keq,,,t'u puthe gota...:tongue:

une, dikend po...

Gjumashja
11-12-07, 12:54
paske me u pijave keq,,,t'u puthe gota...:tongue:

une, dikend po...


starti me gote... mandej ku i dihet... !:biggrin:

Arkza
11-12-07, 12:57
Po Valla Mbrena 24 Oreve Hiq nuk Dihet a !!!!!! :biggrin:

Ma-Origano
11-12-07, 16:13
nje vajze..........shum te bukur

DritonPR
11-12-07, 18:28
ani qysh folni ju KE DONI TE PUTHNI .... ju hala me bab e nane tu jetu, e kishe pe puthni dikon bash ne pik te vitit te ri, ne shpi te njejt me prind...veq endrroni ju hahah ma perpara ish ardh pavarsia se ju me puth dikon ne goj hahah

Albonita
11-12-07, 19:28
ani qysh folni ju KE DONI TE PUTHNI .... ju hala me bab e nane tu jetu, e kishe pe puthni dikon bash ne pik te vitit te ri, ne shpi te njejt me prind...veq endrroni ju hahah ma perpara ish ardh pavarsia se ju me puth dikon ne goj hahah mendoj se gjith e feston ne gjirin Familjar festen mas ores 00:00 se cili asht i lirt te del me shoqri :wink: hahaaa RRespekt per ty .!!

DritonPR
11-12-07, 19:35
mendoj se gjith e feston ne gjirin Familjar festen mas ores 00:00 se cili asht i lirt te del me shoqri :wink: hahaaa RRespekt per ty .!!

hehe flm per respekt

une pe kallxoj te vertet :D

(edhe shoqeria nuk puthet ne goj se xixa haha)

Sy_kaltra
11-12-07, 19:37
Babadimrin :biggrin:

DritonPR
11-12-07, 19:40
Babadimrin :biggrin:

veq pse jom une babadimer a :tongue:

Sy_kaltra
11-12-07, 19:42
veq pse jom une babadimer a :tongue:

E njoh un babadimrin orgjinal,nuk i jepi puthje krejt babadimrave un nje babadimer special e kom qy :biggrin:

Albonita
11-12-07, 19:42
hehe flm per respekt

une pe kallxoj te vertet :D

(edhe shoqeria nuk puthet ne goj se xixa haha) Aahahhaaa jo more nuk e kom than me at qellim ,,,, Po per te puth dikend esht heret me dhan pergjigje e kom cek edh eme hert :wink:

Ice-Boy
11-12-07, 19:43
Tybe mu me bjen te parin me Puth ket Albaner-in se me to jom per vit ri bashk. Hhahahahahhaah MpuuuuQ

Albonita
11-12-07, 19:43
Babadimrin :biggrin: Aahahaaa Sy _Kalta vdiqa haaaa

LABI
11-12-07, 19:45
Kush t'me dele perpara i/e pari/a ...:biggrin:

Sy_kaltra
11-12-07, 19:47
Aahahaaa Sy _Kalta vdiqa haaaa

Po a i takon ati me puth ne ora 00:00 bre ?:biggrin:

Albonita
11-12-07, 19:50
Po a i takon ati me puth ne ora 00:00 bre ?:biggrin: Aahahaaa Se di une ?? Ti e din :wink:

DritonPR
11-12-07, 19:51
Kush t'me dele perpara i/e pari/a ...:biggrin:

hajde Labi, Ice boy dhe Albaner, mi keni lon qikat mu hahah

Sy_kaltra
11-12-07, 19:52
Aahahaaa Se di une ?? Ti e din :wink:

Qysh moj se din se veq babadimri te jep dhurata qy :rolleyes: :biggrin:

Albonita
11-12-07, 19:56
Qysh moj se din se veq babadimri te jep dhurata qy :rolleyes: :biggrin: eeehh Po sikur te ishte gjall aj vertet do presim doni dhurat ?? po mir do presim nga te tjertet :smile:

Sy_kaltra
11-12-07, 19:58
eeehh Po sikur te ishte gjall aj vertet do presim doni dhurat ?? po mir do presim nga te tjertet :smile:

Eh moj bij,as une se di te sigurt :rolleyes: dhuraten ma ka premtu ai babadimet ,po deri me 31-tin sa te shoh me keta dy sy nuk e di a po a jo :biggrin:

Po megjithate paq prej kujt me prit ti shoqe :wink:

Albonita
11-12-07, 20:03
Eh moj bij,as une se di te sigurt :rolleyes: dhuraten ma ka premtu ai babadimet ,po deri me 31-tin sa te shoh me keta dy sy nuk e di a po a jo :biggrin:

Po megjithate paq prej kujt me prit ti shoqe :wink: Flm nga ti Sy_kalter po edhe ti gjith paq nga kush mer doni dhurat te mir :smile: Motrushe .

Sy_kaltra
11-12-07, 20:08
Flm nga ti Sy_kalter po edhe ti gjith paq nga kush mer doni dhurat te mir :smile: Motrushe .

Faleminderit e Nderume .

Mal-sori
11-12-07, 20:11
Ide skam,nuk e di ai babadimre a i perqafin te gjithe a jo ahahaha

LABI
11-12-07, 20:12
hajde Labi, Ice boy dhe Albaner, mi keni lon qikat mu hahah

Nejse nese e ndine veten te moshuare atehere mund te dakordohemi ... t'i lajm ty qikat ... e ne femrat , grate .... :tongue:

Diana007
12-12-07, 14:07
ani qysh folni ju KE DONI TE PUTHNI .... ju hala me bab e nane tu jetu, e kishe pe puthni dikon bash ne pik te vitit te ri, ne shpi te njejt me prind...veq endrroni ju hahah ma perpara ish ardh pavarsia se ju me puth dikon ne goj hahah

AHahhhaha Driton jemi modrnizu tani , prinderit me nje na nusaj me djaln me nje an ahahahhaahahahahaahhahahaha

Gjumashja
12-12-07, 14:46
ka kohe me u mendu der ime 31dhjetor...:biggrin:

Lona
12-12-07, 15:00
Sigurt qe nga forumi asnje larg jemi..

SANTANA-29
12-12-07, 15:03
Une do te afrohem me afer,,,hahahahhaahhahhaha,,:tongue:

MemphiSx
12-12-07, 15:13
Kėngėtaren qe osht tuj kendu ne TV :P

Lona
12-12-07, 15:17
Une do te afrohem me afer,,,hahahahhaahhahhaha,,:tongue:

Ku ketu ne forum hahahahahahahaaaaaaaa

SANTANA-29
12-12-07, 15:21
Ku ketu ne forum hahahahahahahaaaaaaaa

Jo mori shporetit me nceh se ftoft,,,hahahahahaahhaahahah,,,,

Lona
12-12-07, 15:29
Jo mori shporetit me nceh se ftoft,,,hahahahahaahhaahahah,,,,

Ti me nxeh shporetin a shporeti ty...??:smile:

SANTANA-29
12-12-07, 15:31
Ti me nxeh shporetin a shporeti ty...??:smile:


hahahahaahahhahaahha,,,shporeti mue,,,hahahahhahahaha,,,

Lona
12-12-07, 15:43
hahahahaahahhahaahha,,,shporeti mue,,,hahahahhahahaha,,,

hahahahahahah ateher kalo mire afer shporetit per naten e vitit te ri mos u largo se po rreshqet ne akull...hahahahahahahah

Abetare
12-12-07, 15:46
Princeshen e vogel Diana , Vajzen e Vėllaut dhe ajo do vijė nga Anglia tek unė pėr Vitin e ri 2008 ! Sa kėnaqėsi e ngrohtėsi do gjej me Familjen time ..

SANTANA-29
12-12-07, 15:47
hahahahahahah ateher kalo mire afer shporetit per naten e vitit te ri mos u largo se po rreshqet ne akull...hahahahahahahah

hahahahahaha,,Jo duhet me dal jashte 12 ora ,,,,mi kqyre yjet si bajn drit,,,,
E kush me qellon afer e mer nje puthje ishalla jo naj plak se des,,,hhahahahah

Lona
12-12-07, 15:53
hahahahahaha,,Jo duhet me dal jashte 12 ora ,,,,mi kqyre yjet si bajn drit,,,,
E kush me qellon afer e mer nje puthje ishalla jo naj plak se des,,,hhahahahah

Hahahaha be santana bash pse e ke inat ajo do te ndodhe ska gajle per Vite te ri...hahahahha

SANTANA-29
12-12-07, 15:55
Hahahaha be santana bash pse e ke inat ajo do te ndodhe ska gajle per Vite te ri...hahahahha


Po Thua ,,,sdo dal hiq do rri mbrenda,,,hahahahahahaahah,,,:tongue:

Cia-Ferizaj
12-12-07, 18:02
per naten e vitit te ri kam me puth shum valla..jo veq njo

DritonPR
12-12-07, 19:51
Nejse nese e ndine veten te moshuare atehere mund te dakordohemi ... t'i lajm ty qikat ... e ne femrat , grate .... :tongue:

ishalla je i ri, se une marova haha


Diana, po ku me marr nusen se :P

Virti
16-12-07, 16:09
... goten! :cool:

Sy_kaltra
16-12-07, 17:00
Ishalla nuk me nxen ora 12 pit ,se perndryshe......hahahahahhahah :biggrin:

Dardan Kastrati
16-12-07, 17:14
Ishalla nuk me nxen ora 12 pit ,se perndryshe......hahahahahhahah :biggrin:
Une dihet babadimren ahahaahhaha ,pse qka bahet me te ^zane ora 12 pite more ???

Sy_kaltra
16-12-07, 17:17
Une dihet babadimren ahahaahhaha ,pse qka bahet me te ^zane ora 12 pite more ???

Mbas ores 12 me nxen alkoholi mu e un babadimrin :tongue: hahahahahahahhaha

Qy ti pse po mi vjedh idet e mia ?:biggrin:

MemphiSx
24-12-07, 13:50
Une shporetin ahahhahhaahahaahah Sy Kalter :D :P

Arkza
24-12-07, 14:00
Oooooooooooo e Pres Pa Durim Nipin tim i Cili eshte Viti i Ri i Tij i Par eshte 11 Muajsh Uffffffffffffffff S'ka me mir se te Jehs Halle Ihuuuuu Hajteee Halla e Dyte Hjte Halle Dyte Huhuh hahahhahahahahhahahahaha :biggrin:

Virti
25-12-07, 15:07
... shishen! :tongue: :cool:

Gjumashja
25-12-07, 15:54
ai qe do te me puth....:biggrin:

Dardan Kastrati
25-12-07, 15:57
ai qe do te me puth....:biggrin:
Kush me te puth ty , ti ne ate kohe me siguri je ne gjume ahahahahaahah

Arkza
25-12-07, 16:13
Kush me te puth ty , ti ne ate kohe me siguri je ne gjume ahahahahaahahHhahahahahahhaha Dardan jo veq ate Kohe por Gjithe Kohen eshte Kjo ne Gjum !! veq per kete e ka Nickun keshtu hahahahahahah ! :biggrin:

P/S Gjumashe Pak Hajgare Mupqqq ty !

emine
25-12-07, 18:12
do puthe ate qe me ka nafak afer:p

guri70
25-12-07, 18:15
gruan time.se ajo čshtč jeta ime.

Sy_kaltra
25-12-07, 19:29
Ishalla s`po qkoqni naten e vitit te ri :biggrin:

Dardan Kastrati
25-12-07, 19:37
Ishalla s`po qkoqni naten e vitit te ri :biggrin:
Si per Sene te re ma ahahahahahaha ..mire se erdhe

Sy_kaltra
25-12-07, 19:38
Si per Sene te re ma ahahahahahaha ..mire se erdhe

Sene e re me puthje te vjetra hahahahahhaha....mire se te gjeta .

Dardan Kastrati
25-12-07, 19:41
Sene e re me puthje te vjetra hahahahahhaha....mire se te gjeta .
Me rendesi te kete puthje apo ahahahaha, a pushove a fjet hiq ti .....

Sy_kaltra
25-12-07, 19:42
Me rendesi te kete puthje apo ahahahaha, a pushove a fjet hiq ti .....

Po Po me ransi pjesmarrja e buzeve ahhahahahahah .. per bes deri tash nja 3 ore te mira po ..qka bone ti a u lodhe ?

Dardan Kastrati
25-12-07, 19:44
Po Po me ransi pjesmarrja e buzeve ahhahahahahah .. per bes deri tash nja 3 ore te mira po ..qka bone ti a u lodhe ?
Ehh te fiton kush te fiton ajo me rendesi eshte ...... me vjen mire per ju.. te gjitha nga pak , edhe bore po na bjen ........

Sy_kaltra
25-12-07, 19:46
Ehh te fiton kush te fiton ajo me rendesi eshte ...... me vjen mire per ju.. te gjitha nga pak , edhe bore po na bjen ........

Vallah po te mar lakmin ty e divae qe kan bore hahahahah ku ka me mire se me dhuru puthjen e vitit te ri ne bore :eek: :tongue:

ninnela
25-12-07, 21:12
Ma te dashurit e mi .................... dihet

Cia-Ferizaj
25-12-07, 21:13
unekush tum qellon afer nga forumistat kam me puth.........

Gjumashja
25-12-07, 21:20
Kush me te puth ty , ti ne ate kohe me siguri je ne gjume ahahahahaahah


ka dhe asi qe puthin edhe ne gjume...:biggrin:


arkza....(K)... mos trego hahhhahaha se du me mbet ne shtepi te babes...:tongue:

Paradox_13
25-12-07, 21:39
Me endrren e pare te vitit qe po iken askujte si tregova fshehtesin...
..pos qe buzeqesha ne vehte,e pse te mose buzeqeshe perseri...

aLbAnIa_gIrl
26-12-07, 17:31
zemren time :biggrin:

Cia-Ferizaj
26-12-07, 18:19
zemren time :biggrin:
valla bre qike mke lodh ... qe 5 ore jam tu munu me puth zemren time por sun pe mrrij bre

DritonPR
26-12-07, 20:06
shkoni pastroni dhomt se edhe ma pak se 1 jav ju ka ngel para se me lu kile me gjuh :biggrin:

luckyman
26-12-07, 20:12
zemren time :biggrin:...............ele une,do e puthi xemlen time :biggrin:

Sy_kaltra
27-12-07, 13:00
http://sograficos.sites.uol.com.br/emoctions_arquivos/5BD38FBC.gif

Dardan Kastrati
27-12-07, 13:11
http://sograficos.sites.uol.com.br/emoctions_arquivos/5BD38FBC.gif
Hahahahahaahhhhhhhaahahahahahahahahahahahahah

Sy_kaltra
27-12-07, 13:12
Hahahahahaahhhhhhhaahahahahahahahahahahahahah

Hhahahhahahahahhahahahahhahahahahahha :tongue:

Arkza
27-12-07, 13:21
Hhahahahhahaha Sy Kaltra oo dreqke e madhe je ti ahhahahahaha !

Dote Puthi Qiellin pas e Kam Zakon Kur Bohet 12 Ora dal Jasht :mad:

Sy_kaltra
27-12-07, 13:23
Naten e vitit te ri falet edhe me nguc ahhahahaha kshtu qe kam vendos me nguc dikond :tongue: Arkza valla me mujt edhe une qiellin e kisha puth me gjith qef,po spo muj e mbrij e kshtu po i nguci njerzt :biggrin:

Arkza
27-12-07, 13:26
Naten e vitit te ri falet edhe me nguc ahhahahaha kshtu qe kam vendos me nguc dikond :tongue: Arkza valla me mujt edhe une qiellin e kisha puth me gjith qef,po spo muj e mbrij e kshtu po i nguci njerzt :biggrin:Mo Mo Bij edhe ti Qysh NATEN E VITIT te ri me bo Nervoz hahahahahhahahahah qka mu kesh me ate Figur mu duk se nime e ke Bo keshtu Nervoz ! :biggrin:

Sy_kaltra
27-12-07, 13:31
Mo Mo Bij edhe ti Qysh NATEN E VITIT te ri me bo Nervoz hahahahahhahahahah qka mu kesh me ate Figur mu duk se nime e ke Bo keshtu Nervoz ! :biggrin:

Hhahahhahahahahahahahah jam nji fare ngucekeqe :tongue:

http://sograficos.sites.uol.com.br/emoctions_arquivos/0A1507623.gif

DritonPR
27-12-07, 20:06
e bona plan me shoqeri per here te 2te me prit ne rrug te ai topi ku bje posht ne nju jork :D

egi
27-12-07, 23:01
Njerezit rreth meje, qe me dojn dhe i du dhe per te cilet jam e sigurt qe dashurin e tyre ndaj meje askush nuk mund ta zavenson :smile:

luckyman
27-12-07, 23:13
Njerezit rreth meje, qe me dojn dhe i du dhe per te cilet jam e sigurt qe dashurin e tyre ndaj meje askush nuk mund ta zavenson :smile:...a jome edhe une ne qat rreth?! :biggrin:

egi
27-12-07, 23:42
...a jome edhe une ne qat rreth?! :biggrin:

s'besoj qe ju pershtatesh atyne karakteristikave qe i permenda me nalt :tongue:

luckyman
27-12-07, 23:52
s'besoj qe ju pershtatesh atyne karakteristikave qe i permenda me nalt :tongue:......je kame vlerson gabimisht!!!!:biggrin:

LuLjaa
28-12-07, 00:03
Valla dikan po ēka me ba qe eshte atjee larg se emmm..

egi
28-12-07, 00:04
......je kame vlerson gabimisht!!!!:biggrin:
hahhaha, po ti s'me don..as une s'te du..pse me te puth hahahha:tongue:

Gjumashja
28-12-07, 22:37
arkzen dhe dianen.. ne faqe kuptohet edhe me ju thene qe me mungojne shume...

Sy_kaltra
29-12-07, 16:45
http://www.forumivirtual.com/images/smilies/pikepyetje.gif

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:00
http://www.forumivirtual.com/images/smilies/pikepyetje.gif


hahahahah hala sja ke qit kurkujna syrin a ? :wink:

Sy_kaltra
29-12-07, 17:03
hahahahah hala sja ke qit kurkujna syrin a ? :wink:

Syri po shkon ne lula http://www.forumivirtual.com/images/smilies/inlove.gif http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:04
Syri po shkon ne lula http://www.forumivirtual.com/images/smilies/inlove.gif http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

mos u ngut ........ kqyr niher tinza tani si dihet se qka del

hahahahha :eek:

Sy_kaltra
29-12-07, 17:06
mos u ngut ........ kqyr niher tinza tani si dihet se qka del

hahahahha :eek:

Nuk behet ma zi jo http://www.forumivirtual.com/images/smilies/perqesh.gif

Dardan Kastrati
29-12-07, 17:08
http://www.forumivirtual.com/images/smilies/pikepyetje.gif
Une do e puthe nje molle http://www.forumivirtual.com/images/smilies/inlove.gif

Sy_kaltra
29-12-07, 17:12
Une do e puthe nje molle http://www.forumivirtual.com/images/smilies/inlove.gif

Une do e puthja nje martini http://www.forumivirtual.com/smooth/misc/Single.gif

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:16
Une do e puthe nje molle http://www.forumivirtual.com/images/smilies/inlove.gif

ncuk .....sban mollat mi puth..kqyr pak ma mire diqka ..qaty afer dikun kqyr mire

Dardan Kastrati
29-12-07, 17:24
ncuk .....sban mollat mi puth..kqyr pak ma mire diqka ..qaty afer dikun kqyr mire
A ban pra nje gote me martini , psai sy kaltra po e puthe hahaahahh

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:28
A ban pra nje gote me martini , psai sy kaltra po e puthe hahaahahh

hahahhaha bravo bre...... bene bene mos e le mu ftof martinin

Sy_kaltra
29-12-07, 17:33
http://www.cocktailz.nl/assets/images/cocktails/martini_1.jpg

Nirvana Band
29-12-07, 17:41
Sy kaltren hahahahaha.

Sy_kaltra
29-12-07, 17:47
Hhahahah Nirvana band

Dardan Kastrati
29-12-07, 17:48
http://img227.imageshack.us/img227/4711/2920ritz20very20berrymasb4.jpg

Sy_kaltra
29-12-07, 17:50
http://www.fotosearch.nl/comp/UNQ/UNQ364/paar-kussen-~-u20153611.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 18:03
hahahahhaahhahaha ...........

Linka_pz
29-12-07, 20:31
Nenen time ..............

Xuki
30-12-07, 00:49
Nuk po di.....mendoj qė qikėn e Ahmetit do ta puthi nė ora 00.00 tė vitit tė ri!

Zero Cool
30-12-07, 10:43
Kon ta nxo perskej meje :wink:

Sy_kaltra
30-12-07, 16:11
Mbeta pa vendos ende se ke ?! :P:D

pirro
30-12-07, 16:39
Kam me e puth INFUZIONIN se ma merr menja se kam i dehur atehere heheh

mentor*
30-12-07, 17:41
une e kisha puth Lena G. modelen

Sy_kaltra
30-12-07, 17:52
Pthni sa te mundeni se vit i ri nuk eshte per dite :biggrin:

Gjumashja
30-12-07, 21:27
me rendesi me puth... e kend e din ai...qe e fiton puthjen.. me te puthur...:biggrin:

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:39
femer garant qe ka mu kon......

Gjumashja
30-12-07, 21:41
femer garant qe ka mu kon......


veq lype ne drite.. se rrezike me qellu mashkull... sepse kohen e fundit te meshkujt ne trend floket e gjata... keshtu qe ruaju po sosesh...:biggrin:

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:42
veq lype ne drite.. se rrezike me qellu mashkull... sepse kohen e fundit te meshkujt ne trend floket e gjata... keshtu qe ruaju po sosesh...:biggrin:
pse po sosesh........ a sban mashkuj me puq hahahaha

Gjumashja
30-12-07, 21:43
pse po sosesh........ a sban mashkuj me puq hahahaha


hahahahah... bon bon ama nvaret ku...po hajt mer se qenka viti i ri...:biggrin:

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:46
hahahahah... bon bon ama nvaret ku...po hajt mer se qenka viti i ri...:biggrin:

flm qe ma terhjeke verejtjen se nuk kam me nejt afer meshkujve ...... hahaha afer femrav kam me nejt praaaa

Gjumashja
30-12-07, 21:48
flm qe ma terhjeke verejtjen se nuk kam me nejt afer meshkujve ...... hahaha afer femrav kam me nejt praaaa


veq mos merr me vete...reflektor se ki me i bo gjysmen per ndihme te shpejte...

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:52
veq mos merr me vete...reflektor se ki me i bo gjysmen per ndihme te shpejte...
ani e marr emergjencen me vete pra......ne rast nevoje intervenimi superior hahahha

Gjumashja
30-12-07, 21:53
ani e marr emergjencen me vete pra......ne rast nevoje intervenimi superior hahahha


ik shko puthu pra...:biggrin: ....

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:56
ik shko puthu pra...:biggrin: ....
kadal bre se neser eshte viti i ri.......skam qka me ba tash qyyyy ..femra skom niher

LaCoStA
31-12-07, 18:36
Cia ruju edhe prej femrave me flok te shkurta a hahah

LaCoStA
31-12-07, 18:37
Une Nanen valla se harrova me ju kallzu . Ma shum qe ta din Nana , kerkush hiq

jEtA_1
31-12-07, 19:00
Skam tjeter kend ta puthi perveq bashkeshortit pasi qe jemi ne mergim dhe nuk e kemi afer asnje nga antaret e familjes

Cia-Ferizaj
31-12-07, 19:04
Skam tjeter kend ta puthi perveq bashkeshortit pasi qe jemi ne mergim dhe nuk e kemi afer asnje nga antaret e familjes

jeta pershendejte ......... ishalla kaloni mire


e kisha puth qet lacosten ...........ne telefon hahahaha

LaCoStA
31-12-07, 19:16
jeta pershendejte ......... ishalla kaloni mire


e kisha puth qet lacosten ...........ne telefon hahahaha
Qyqy , thas mos po thu qe edhe ti don me puth nanen tem hahaha
Ani ani , n'mujshe mem thirr bon , ska problem

Cia-Ferizaj
31-12-07, 19:17
Qyqy , thas mos po thu qe edhe ti don me puth nanen tem hahaha
Ani ani , n'mujshe mem thirr bon , ska problem
po thirrem ti se pa pare e ki.........
per nanen sdi qka te them/....... te kallzoj ma vone kur te dehem

hahaaahaah

LaCoStA
31-12-07, 19:28
po thirrem ti se pa pare e ki.........
per nanen sdi qka te them/....... te kallzoj ma vone kur te dehem

hahaaahaah
Hahaha , jo se kom pa pare se ne ora 24:00 jam ne shpi
E sa per nanen , ma mire mos pi hiq se te bjen keq a hahahaha

LuLjaa
02-01-08, 02:00
Shkoj nata e vitit t'ri, mos paramenoni ma se kan keni me puthe se kot e keni :D

DritonPR
02-01-08, 05:45
kon e keni puth tash kallxoni :biggrin:

Gjumashja
02-01-08, 09:50
ohohohoo kend e kam puth...:biggrin:

Cia-Ferizaj
02-01-08, 10:44
kam bere puthje....... edhe mire me ka shku

^katunari^
02-01-08, 11:11
Allahile mos hini llugave edhe ju ncncnncnn:biggrin:

lovely
25-07-08, 00:44
Allahile mos hini llugave edhe ju ncncnncnn:biggrin:


ku jon qato llugat bre? :biggrin:

lovely
27-10-08, 15:56
kush e ka taksirat , hiq s`di :biggrin:

Jana
27-10-08, 15:58
Aii deri per vitin e Ri si dihet kush e ka at Nafak...amo perpara Nines e Babes edhe Vllavit tem kerkush hiq...Duhet me prit en rend...heheheh

Giovanni
27-10-08, 16:09
Aii deri per vitin e Ri si dihet kush e ka at Nafak...amo perpara Nines e Babes edhe Vllavit tem kerkush hiq...Duhet me prit en rend...heheheh


A muj me hi ne rend per ket mpuq te ores 12 breeeee ??:wink:

Jana
27-10-08, 16:14
Provo Ftin amo sen te garantuar nuk ki....hahahha

Giovanni
27-10-08, 16:16
Provo Ftin amo sen te garantuar nuk ki....hahahha

me rendesi me marr pjes ne konkuurs hahaha ndoshta edhe fitoj kush e din...

Jana
27-10-08, 16:18
Po de si dihet ban vaki qe mundet me kon Nat e Fatit per ty hahahah...
Kalo mir....

Giovanni
27-10-08, 16:20
Po de si dihet ban vaki qe mundet me kon Nat e Fatit per ty hahahah...
Kalo mir....

Nuk besoj bre ne fat po ne fakte ... klm edhe ti....

Dallandyshja_718
27-10-08, 17:04
Sa heret po i bani planet edhe ju,,,

A e kini fjalen per Vitin e Ri qe vjen edhe plote dy muaj,,,:biggrin:

Sa uji ka me kalua per nen ure e sa gjanat kane me ndryshue...hahahahhah

Giovanni
27-10-08, 17:06
Sa heret po i bani planet edhe ju,,,

A e kini fjalen per Vitin e Ri qe vjen edhe plote dy muaj,,,:biggrin:

Sa uji ka me kalua per nen ure e sa gjanat kane me ndryshue...hahahahhah


Planet qe i bejm ne qendrojn e mos nij ti ...

Po ti a ke vendos qka do te besh ne ora 12 a me kend aaaa ??

ritta
27-10-08, 19:15
Se di kush do ta kete ate fat............

Murgesha
29-10-08, 11:54
Tė njėjtin qė e kam puthė kėto 23 vitet e fundit tė jetės time. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Zana_ch
29-10-08, 11:59
ket vit si dhe vitet tjera ma par do jen babi dhe mami ...e per viten ne te ardhmen se di ndoshta do shtohet edhe noj person .......hihihi

Giovanni
29-10-08, 12:01
Tė njėjtin qė e kam puthė kėto 23 vitet e fundit tė jetės time. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Ku ku shtir e paske bre murgesh hahahaahahha

Zana fat per vitin tjeter.....

uliksi31
29-10-08, 20:35
Qato ci e kame nje vrap pelet afer.:biggrin: E ato ci jane larg, vec kofshin.:biggrin:

Jana
29-10-08, 20:37
Nanushen Time.....LOQK e kam....

rafet llapjani
29-10-08, 20:57
Zizennnnnnnnnnnnnn

lovely
29-10-08, 21:50
Zizennnnnnnnnnnnnn


:rolleyes: :redface: :redface:

une Humdine :biggrin:

*ZaNa*
01-11-08, 18:30
Mamin... dhe Schatzin...

Estella
01-12-08, 20:16
anteret e familjes

SheTa
01-12-08, 22:50
Nuk e'di Veq E'di se Para Vit ri :) E'kam Nje Urim dhe do ta puthi ni person :S

selvija
02-12-08, 14:17
Me hesap per kete vit te ri,,po ta puth shishen e rakis..:mad:

Domira
02-12-08, 14:21
Do ta puth nje te aferm qe me gjindet me se afermi.

Estella
02-12-08, 14:22
Do ta puth nje te aferm qe me gjindet me se afermi.

kush qellon po don me than apo :P

Jana
02-12-08, 14:27
Kam paln qe ke Vit te Ri ta pres dikund tjeter jo en Familjen time...shpresoj te mos me prishen planet...
E kan kam mi puth masnej ju tregoj....

Domira
02-12-08, 14:30
kush qellon po don me than apo :P

Po de kush qellon nga familja ime mbasi qe do te jem me familjen time naten e vitit te ri:smile:

Penelope
11-12-08, 20:49
Siq po shihet askend...

shfletuesi_
11-12-08, 21:32
Jastekun tim te bute....

LABI
12-12-08, 20:12
mamadimreshen te paren me ffalemnderu per dhuraten e pergaditur

Ndersa babadimrin per me falemnderu per sjelljen e viti te ri :biggrin::biggrin:

Elina
12-12-08, 20:34
Free Hugs :biggrin:

Nuk kursehem hic ate nate...kush te qellon ne shtepi e perqafi e e puthi :tongue:

Bubulina
12-12-08, 20:37
Free Hugs :biggrin:

Nuk kursehem hic ate nate...kush te qellon ne shtepi e perqafi e e puthi :tongue:

..eehhh ,ndoshta qellon ai me bilete jo te 40 centeve ;);)

LABI
12-12-08, 20:37
Free Hugs :biggrin:

Nuk kursehem hic ate nate...kush te qellon ne shtepi e perqafi e e puthi :tongue:

Nese te mbet ndonje , te tepron m'a ruaj vi e mar kur t'i bi andej nga ju :biggrin:

Elina
12-12-08, 20:40
..eehhh ,ndoshta qellon ai me bilete jo te 40 centeve ;);)

Sa interesant mojjjjjj :biggrin: ku po e din ti? :biggrin:
Kisha pas deshire me qellu ai,,po nuk ka shance :rolleyes: :biggrin: