PDA

View Full Version : Cili ėshtė mendimi juaj pėr bluzat me mbishkrime?


Estella
29-11-07, 14:54
Qka mendoni ju per kto bluza qe vishen, sepse jam 100% i sigurte qe njerzit i veshin pa ua ditur edhe kuptimin, por ne fakt kur dikush i sheh nis edhe qesh, kurse ajo/ai bejn edhe rolin e tipit interesant..

A mendoni ju se kete e bejn ata qe kan deshire me shume te bien ne sy tu terhjekin vemndejn tjerve

Qka kishit mendu ju nese e kishit pare nje femer ne mosh me nje blut ku shkruan :
''What a girl like me is doing in a place like this?? ''

ose nje 14 vjecare me nje shrim :Crazy Bitch

SANTANA-29
29-11-07, 15:07
Ja,,Goce Mendimi im eshte se kete teme e kisha quajtur ne borllog,,,

Estella
29-11-07, 15:11
Ja,,Goce Mendimi im eshte se kete teme e kisha quajtur ne borllog,,,

duhet respektuar mendimet e gjithve pasi qe kem drejt gjithe ti japim mendimet ,sidoqoft flm per mendimin tend

SANTANA-29
29-11-07, 15:17
duhet respektuar mendimet e gjithve pasi qe kem drejt gjithe ti japim mendimet ,sidoqoft flm per mendimin tend
hahahahaahahhaahh,A,u bane nervoz,,Estella por pa hajgare nuk me le pershtupje veshja e dikuj ku ta dia une qka ka te shruar ''What a girl like me is doing in a place like this??
e ne koke ashte Drrase,,,

Gjumashja
03-08-08, 12:23
personalisht nuk i preferoj, me asnje mbishkrim... shume ma vrasin syrin edhe dikujt kur t`ia shof veshun...:redface: ...

GURI SYLAJ
03-08-08, 17:37
personalisht nuk i preferoj, me asnje mbishkrim... shume ma vrasin syrin edhe dikujt kur t`ia shof veshun...:redface: ...

Jo more te mira jan ,sheje per mos me hupe ne kallabllak!?

Peja-Boy
14-09-09, 16:11
1553...................

Peja-Boy
14-09-09, 16:14
http://www.gazetaexpress.com/images/gexGallery/12392/cache/90388-490x320.jpg

Estella
19-09-09, 23:39
ahahha :P

roadrunner
20-09-09, 02:28
Life in America

http://www.sxc.hu/pic/m/m/mz/mzacha/1182575_gas_station.jpg

teutaA
21-09-09, 20:40
shum keq me vesh e mos me dit qka po thot haahha nje grua ne pr diku rreth 40 e kish vesh nje bluz qe shkruante "to good to be true" sa kam kesh nuk u pershtatke hiq me stilin e saj:smile:

Murgesha
21-09-09, 20:42
U ēka mi kona qeto bluza, bile kurr bluzė pa mbishkrime nuk veshi :biggrin:

Mendoj mirė more ėshtė me u majmunav me turli farė mbishkrimi :wink:

teutaA
21-09-09, 20:47
U ēka mi kona qeto bluza, bile kurr bluzė pa mbishkrime nuk veshi :biggrin:

Mendoj mirė more ėshtė me u majmunav me turli farė mbishkrimi :wink:

dy bbluza i kam bajt shum me mesazhe "MY LIFE IS BASED ON A TRUE STORY"

"The Best Things In Life Are Not Free Any More"

Murgesha
21-09-09, 20:49
dy bbluza i kam bajt shum me mesazhe "MY LIFE IS BASED ON A TRUE STORY"

"The Best Things In Life Are Not Free Any More"


O tybe unė as qė i kuptoj se ēfarė shkrun nė to ha,haahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
21-09-09, 21:10
O tybe unė as qė i kuptoj se ēfarė shkrun nė to ha,haahahahahaahhaaaaaaaaaaaaaaaaa

Njėrėn po thotė: Murgesha ėshtė e vetmja dhe e pazevėndsushmja nė FD.

Tjėtera po thotė: Kjo Shejtonka, mundohet me hec hapave tė Murgeshės.

ghaghaghaghaghaghaghaghagahgahaghghaghaghaaghaaaaa a

Murgesha
21-09-09, 21:13
Njėrėn po thotė: Murgesha ėshtė e vetmja dhe e pazevėndsushmja nė FD.

Tjėtera po thotė: Kjo Shejtonka, mundohet me hec hapave tė Murgeshės.

ghaghaghaghaghaghaghaghagahgahaghghaghaghaaghaaaaa a

Qy dreqka qysh i merr vesh tana gjuhėt e botės http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hajra
19-05-11, 21:16
....hiq nuk i du sidomos ato me fuck you,