PDA

View Full Version : mentor*


Faqet : 1 [2]

mentor*
06-05-09, 09:01
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

prishtinasse te falm shume,je shume e kujdesshme te pershendes nga zemra

mentori

mentor*
06-05-09, 09:03
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG

MemphiSx te pershendes shoqit e flm shume te uroj nje dite te qete

tung mentori

mentor*
06-05-09, 09:06
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI


ah ninush be, po qysh je ? tkam borgj disa kafe po kur dota laj borgjin sedi as vet hihi

tung qikoo

mentor*
06-05-09, 09:11
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

ciao vjeshta tu sei molto bella ....arrivederci ciao a berlino

mentor*
06-05-09, 09:14
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif


ooo gazzii te uroj edhe une nje vit te sukseshum je i pershendetur edhe nga an ime

tung mentori

mentor*
06-05-09, 09:16
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg


shejtonk te falm shume per fjalet e bukura qe mi ke dergue ,te pershendes

tung mentori

mentor*
06-05-09, 09:19
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif


qy qy qy loveliii! te falm shume per kto balonat e bukura te pershends lovely

tung mentori

mentor*
06-05-09, 09:22
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

prishtinasse du bist ein schatz,te uroj edhe une te gjitha te mirat e kesaj bote ,te pershendes

ciao mentori

mentor*
06-05-09, 09:24
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

happy new year memphsix te pershendes shokit tungi menti

mentor*
06-05-09, 09:26
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg

giovanni mille gracia ,bravo ragazzo...ciaoo mentori

mentor*
06-05-09, 09:31
http://www.buyflower.com.sg/main/images/atrfd1234.JPG

mentor t`pershendess
sonte t`pash n'forum, sonte erdha met pershendet edhe ketu..oj msitnushe po qysh je be ? se moti stkum pa bile mbrem me Adinen e patum llafin tane .....bani selam lacostes

tung mentori

Adina-R.Ks
16-05-09, 00:24
URIME DITLINDJEN mentor*. Anjeher mos e mendo Ditlindjen si Lamtumiren e nje Vitit te shkuar sepse nuk do mundesh kurre ta festoje ate...Mendoje si mireseardhje e nje viti plot Lumturi Dashuri Fat Sukses...Urime...

http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/geschenk2.jpg

lovely
16-05-09, 08:34
Mentor, shume urime ditelindja, gezofsh edhe shume tjera me me te dashurit tuaj :)

uron

lovely

Adina-R.Ks
16-05-09, 15:50
Rrush eja te festojm bashshk sote kete dite, diten me te rendesishme te jetes tende, ne te cilen dite qiellit ju shtua nje yll dhe tokes nje engjull. Urimeeeee...

http://www.sekt.de/_img/lifestyle_intro.jpg

aLbaChiCk
16-05-09, 18:15
mentor* alles gute zum geburtstag.Ich wünsche dir alles gute für die zukunft ....LG aLba

http://i113.photobucket.com/albums/n205/pigography/Happy%20birthday/happy-birthday.gif

Jana
16-05-09, 18:22
Urime Datlindja te uroj shendet...shum fat dhe Suksese ne jet dhe Familje...
Te uroj jet te lumtur me Adinen...
http://www.evasexquisitecakes.com/images/cakes/cake-red-roses-01.jpg

mentor*
11-03-10, 13:20
URIME DITLINDJEN mentor*. Anjeher mos e mendo Ditlindjen si Lamtumiren e nje Vitit te shkuar sepse nuk do mundesh kurre ta festoje ate...Mendoje si mireseardhje e nje viti plot Lumturi Dashuri Fat Sukses...Urime...http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/geschenk2.jpgte falm shume e nderuara adina ( rrushe ) edhe ndash me dite qashtu jam tuj menu....te deshiroj pasdite te kendshme e shifem dhasht zoti

tung mentori

mentor*
11-03-10, 13:23
Mentor, shume urime ditelindja, gezofsh edhe shume tjera me me te dashurit tuaj :)

uron

lovely

oj syverdhk :biggrin: po qysh moj erdhe me dur that ? ncncnc tomaqarka hahahaha

te falm shume per uraten se vallahi llokum je kalo sa me mire

tung mentori

Elina
11-03-10, 13:27
Qy qy .....apet ditelindjen a :biggrin: ...hajde urime e i befsh 100 vjet :biggrin:

mentor*
11-03-10, 13:30
Rrush eja te festojm bashshk sote kete dite, diten me te rendesishme te jetes tende, ne te cilen dite qiellit ju shtua nje yll dhe tokes nje engjull. Urimeeeee...

http://www.sekt.de/_img/lifestyle_intro.jpg

nje engjull ? kam ardhe per te kerkuar engjullin time pjesen time hehehse ....une jam aj ylli qe cdo nate te ndriqon dhomen tane ,a pe dine cili jam ? aj i cili edhe ne netet e vrenta qe ndriqon :) .........

tung mentori

mentor*
11-03-10, 13:37
mentor* alles gute zum geburtstag.Ich wünsche dir alles gute für die zukunft ....LG aLba

http://i113.photobucket.com/albums/n205/pigography/Happy%20birthday/happy-birthday.gif


hallo albachik vielen dank für deine aufmerksamkeit.ich wünsche dir viel glück

liebe grüße mentori

mentor*
11-03-10, 13:42
Urime Datlindja te uroj shendet...shum fat dhe Suksese ne jet dhe Familje...
Te uroj jet te lumtur me Adinen...
http://www.evasexquisitecakes.com/images/cakes/cake-red-roses-01.jpg

jana cfar torte woooww 2 jave kena ba dej i ram ne fund ksaj tortes tane,edhe knaq na ka ta falm shumee per urimet e tua e une te deshiroj me loqken tane te kesh nje jet te lumtur e pa brenga

tung mentori

Albonita
15-05-10, 14:17
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

Kaqanikasja
14-02-11, 15:34
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

LaDy_Diaspora
27-07-11, 12:37
pershendetja lady diaspora :)

na paska ardhe edhe njo ...opaa po duka me ti qu msit ;)

per ty Lady
http://picture.yatego.com/images/401a165fc2fd31.4/566.jpg

Shiheeeeeeee, ani kush po m'thotė...shuj shuj! :smile:

Edhe unė tė pėrshėndes shumė...s'kam dhuratė, vetėm njė
http://material1world.files.wordpress.com/2010/07/kussmund_ha_sport_h_129523c.jpg

LaDy_Diaspora
27-07-11, 12:38
Njė pėrshėndetje tė veēantė vetėm pėr ty mentor* ... :wink:

http://media.buch.de/img-adb/11462959-00-00/sheepworld_ohne_dich_ist_alles_doof_ravensburger_p uzzle.jpg

LaDy_Diaspora
30-08-11, 09:09
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

Njė "dhuratė" modeste, pėr t'ėmbėlsuar kėtė ditė tė bukur:
http://shqip.artritbytyci.com/wp-content/uploads/2010/08/Baklava-sm.jpg

Hajra
30-08-11, 11:07
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

LuLjaa
11-08-12, 22:49
.. mentor kee hup krejt edhe tii ,, t`pershendesss shume

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553618_475795009112241_349459432_n.jpg

LuLjaa
04-09-12, 17:53
Mentii, pranoj urimet e mia te sinqerta per fejesen tende
Ishalla ju prin fati, shendeti, lumturia dhe gjith te mirat e ksaj bote ne jet te perbashket.http://www.trauringe-frankfurt.de/images/onecms/site/content/Ringe_02.jpg


9igjPypax_s

LaDy_Diaspora
04-09-12, 21:33
mentor-de shumė urime pėr fejesėn. Uroj tė keni jetė tė gjatė dhe tė lumtur sė bashku. Mirėkuptimi, toleranca dhe harmonia qofshin miq tė pandashėm tė jetės suaj. Qofshit gjithėmonė tė dashuruar si nė ditėn e parė dhe ju pėrcjelltė fati kudo qė jeni... :)


http://www.coolphotos.de/dyn/1/3047/bilder2-s-08-s-0127_04686_herz_buch.jpg

e_martumja
04-09-12, 21:35
A shtrejt te pasna pas lyp per msit ah ahahahha


Ishe gut pak ahaha por si duket nusja e mire ish.
A ishe andej me 1 gusht a jo?

Te pershendes dhe shume urime ishallah ma shpejt me junior :biggrin: