PDA

View Full Version : mentor*


Faqet : [1] 2

Xuki
30-11-07, 13:50
Oo shoku mentor* mirė se ke ardhė nė kėtė forum tė bukur.

Vetėm nė kojshillak mos mu pėrzijė, se pėr ndryshe qysh t'kish qejf! hahahahahha

Tė uroj argtim tė kėndshėm.

Pėrshėndetjeeeeee

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mentor*
30-11-07, 14:15
o falimenderit xuko

po valla shume i bukur ish ky forum me vjen mire per sjelljet e tua si me pret ketu

te falimderoj shume

( eka kojshiken e mire per qata ju perzihna kah kojshillaki hahahhaha )

Arkza
30-11-07, 14:20
Mentor Pershendtje dhe Mir se ke Ardhe ! :smile:

Buqja_ch
30-11-07, 14:40
..Miré se erdhe Mentor ....

..Buqja

Elina
30-11-07, 14:53
Pershendetje Mentor dhe mire se ke ardhe ne Forum.

Te deshiroj caste te kendeshme ketu me ne...


http://sl.glitter-graphics.net/pub/13/13840rkafvyqyqn.gif


Elina!

DEA
30-11-07, 15:00
Hej du "Der mit dem Wolf tanzt" herzlich willkommen und sei brav ansonsten wird die Wölfin mit dir tanzen:tongue:

Dardan Kastrati
30-11-07, 15:16
Hej du "Der mit dem Wolf tanzt" herzlich willkommen und sei brav ansonsten wird die Wölfin mit dir tanzen:tongue:
Pershendetje Mentor dhe mire se ke ardhur ne forumin dardan , argetim sa me te mire te uroj

DEA
30-11-07, 15:20
Dardan une jam DEA pse ma ke bo quote more hahahahahah

SANTANA-29
30-11-07, 15:23
Willkomen..Mentor...Kalofshe mir ne mesin tone,,

Prsh,,,,santana ,,,,Frankfurt,,,,,,,,,,

Dardan Kastrati
30-11-07, 15:24
Dardan une jam DEA pse ma ke bo quote more hahahahahah

DEA hahahha me fal ishte nje gabim :D pa dashje :mad:

vjeshta
30-11-07, 17:02
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

mentor*
01-12-07, 09:27
arkza.buqja.elina,santana,dea,dardan,vjeshta mire se ju gjej dhe gzohem per pritjen e juaj
te kendshem ne ket forum te bukur ,

e mos u tutni prej wolfwe se une veq kcej me ta hahahahaha

edhe une ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mira ne jet


falimenderit shume

"Bis dann."

Luana
01-12-07, 22:30
http://i184.photobucket.com/albums/x152/proud2bechildofgod/2-1.gif

mentor*
05-12-07, 01:10
oj luanesh falimenderit shume qe moree kohe mem pershendet mpuqqqq

' Der mit dem Luaneshen tanzt '

Gjumashja
05-12-07, 10:03
mentor te pershendes shume kalosh nje dite si don ti . . . ishalal nuk je xheloz si xuki hahahahah

mentor*
09-12-07, 01:45
oj gjumashe falimenderit per pershendetjet e tua shume edhe une te deshiroj nje nate te qete


po aj xuki eshte shume gjeloz ka kojshikja spom len me ju perzi hiq

folni pak xukit ok. hahhahahah

ju pershendes

Cia-Ferizaj
10-12-07, 19:51
qyqy po a

pershendetje edhe mos pi ma birra qyyyyyy

http://www.mycodesplace.com/Images/Funny_Pics/images/1251.jpg

Cia-Ferizaj
18-12-07, 00:40
pershendetje

http://i0.tagstat.com/images/user3/00/63/76/t125-thumb-6376323-61500305.gif

Nirvana Band
18-12-07, 14:02
Pershendetje shoki.........

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:33
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:50
Pershendetje Mentor me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:28
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

mentor*
19-12-07, 21:50
pershendetje

http://i0.tagstat.com/images/user3/00/63/76/t125-thumb-6376323-61500305.gif

o cia falimenderit shume qka po don mum thane me kit mace qe edhe une me ba ushtrime a hahahahhaha

okej shoki te pershendes me fate bajrami hej mos ha shum bakllav anite

Mfg

mentori*

mentor*
19-12-07, 21:51
Pershendetje shoki.........

Nirvana Band falimenderit shume shokit

te pershendes me fate bajramin

Mfg

mentori*

mentor*
19-12-07, 21:53
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

o Dardan ooo ku je shokit falimenderit per pershendetje

me fat edhe ty bajrami

Mfg

mentori*

mentor*
19-12-07, 21:56
Pershendetje Mentor me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te gjithe !!

oj Arkza po qysh te kam bre rrush, te pershendes

me fat edhe ty te koft kurban bajrami

Mfg

mentor*

mentor*
19-12-07, 22:00
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

wow wow

Lona falimenderit shume qe ke marre ca min. e mum pershendet ,ashtu edhe per ty e familjen tuaj

mbuqqqq

mentor*

LuLjaa
20-12-07, 03:44
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:57
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Ma-Origano
21-12-07, 10:22
gjtihashtu urime festen e bajramit

~AmaZonA~
21-12-07, 19:52
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Buqja_ch
30-12-07, 08:15
... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:08
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 13:15
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:35
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:37
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Xuki
31-12-07, 00:00
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:37
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Domira
31-12-07, 01:55
mentor* Gezuar Vitin e Ri 2008. Uroj te kesh shendet, lumturi e te gjitha te mirat.
http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:40
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

Cia-Ferizaj
02-01-08, 23:30
urime njeri vitin e riiiiiiiiiiiiiiiii

sunrise
03-01-08, 20:57
Mentor ... qysh more e ke lon oden vete... ani une thash ma qet naj qaj a naj gurabi aaa

ncncnc

une shkova se spaskena kohe me prit deri te vijn rendet ty me bo hyzmet

tung

mentor*
07-01-08, 17:40
Lulja
Dugagjini
Ma-oregano
~Amazona~
Buqja
Diana007
Elina
Kastrati
Gjumashja
Xuki
Uck-aksh
Zana
Domira
Nirwana Band
Cia.Ferizaj
Sunrise


Falimenderit per pershendetjet e juaja te thella

edhe une ju deshiroj qe ne ket vite te kini me shume suksese, perplot lumturi dhe plotsim te gjitha

deshirave te paarritura

ju pershendet

mentor*

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:20
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

sunrise
30-01-08, 20:03
mentor

kalova kendej dh desha me te pershendet ..... qkemi ne ate gurbet .... nima e ka bo pare hiq hahahhahahhhahh...
mbetesh i pershendetur gje tona te mirat e bo pare qoju te shpija se moti sju ke qu


tungi

Cia-Ferizaj
30-01-08, 23:11
hahaha ku je bre njeri a je mire......

Gjumashja
31-01-08, 00:58
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

LaCoStA
31-01-08, 09:21
Pershendetje o mergimtari i nderuar !!! Po qysh je allahile ???

Cia-Ferizaj
04-02-08, 21:02
mentor....... wo bist du mann.... in knast oder was ?

mentor*
05-02-08, 23:47
mentor

kalova kendej dh desha me te pershendet ..... qkemi ne ate gurbet .... nima e ka bo pare hiq hahahhahahhhahh...
mbetesh i pershendetur gje tona te mirat e bo pare qoju te shpija se moti sju ke qu


tungi


ku je bre sunrise se malli um paska marre per ty

a po kum bo pare se edi ku pot dhem ty ahahhah

po more te shpija poju qoj kaniher qyshtu kur po shkoj ahaha

falimenderit sunrise te pershendes

mentori

mentor*
05-02-08, 23:49
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

gjumashe falimenderit se knaq jame tuj fjet

te pershendes

mentor*
05-02-08, 23:55
Pershendetje o mergimtari i nderuar !!! Po qysh je allahile ???

o falimenderit, o lacosta si ne diaspor mo


te pershnendes lacost

mentor*
06-02-08, 00:03
mentor....... wo bist du mann.... in knast oder was ?

jomore cfare knasti po jum kane te lovely mi ble do kokrra e um nali me bujt

po ti cia si pe kalon aje mire ?

te falimenderoj zotri

pershendetje http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uck_aksh
07-02-08, 00:38
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:56
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:36
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:52
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

sunrise
12-02-08, 00:26
mentor ... hahaha ani malli te paska marr qyyy.... nima moti sem ke pa hahahahhahahahahahahahha.... mbase ke bo pare qoju te shpija pra se shume po ankohen edhe bile do kojshike e permenden than a e njeh more nji far mentori send spo vyjka se kurr pare te shpija spo qojke .. e njeri shet pasuni me qit djalin jasht hahaahahahahhahah.... gjithe te mirat....eee a po don po ta shes kerrin mbase paske bo pare se veresi se jap vallla hahahahahahah


gjithe te mirat sunrise

mentor*
12-02-08, 23:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

uck aksh falimenderit shume

po ti nuk edin qe tutna une prej lugatave a ahahah


te pershendes zotri

mentor*
12-02-08, 23:15
Pėrshėndetje ty .... !!!!

o lacosta qysh je shokit falimenderit per viziten e juaj

te pershendes edhe per ty

mentor*

mentor*
12-02-08, 23:17
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

gjumashe amun dole qe pota qes nje qaj te fort e nashti te del gjumi se flejt te koke hala

te pershendes e falimenderit

mentor*

mentor*
12-02-08, 23:20
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

lulja falimendert per viziten e juaj

te pershendes rrushi zi

mentor*

mentor*
12-02-08, 23:29
mentor ... hahaha ani malli te paska marr qyyy.... nima moti sem ke pa hahahahhahahahahahahahha.... mbase ke bo pare qoju te shpija pra se shume po ankohen edhe bile do kojshike e permenden than a e njeh more nji far mentori send spo vyjka se kurr pare te shpija spo qojke .. e njeri shet pasuni me qit djalin jasht hahaahahahahhahah.... gjithe te mirat....eee a po don po ta shes kerrin mbase paske bo pare se veresi se jap vallla hahahahahahah


gjithe te mirat sunrise

ahahahah

po tybe umka marre malli .......po more poju qoj boll shume valla ......e qajo kojshikja

mdoket te koka kunata jeme ahahahahhaahahahhahaha...

pse ake ble kerr a ? ...une jame tuj e zgjedhe nja per ty ahahah


te pershendes zojush


mentor*

Prishtinasja_
19-02-08, 12:11
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:33
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:09
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:03
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:40
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Cia-Ferizaj
23-02-08, 21:41
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

lovely
29-02-08, 08:58
Urime Pavarsia Mentor, edhe rri rahat se s vi mo me nejt kurr te ti :tongue:

gjini
29-02-08, 21:15
me te mira dhe gezuar kete dite http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

mentor*
01-03-08, 00:44
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif


prishtinase falimenderit shume se kjo date dote jet per shtune e shtatqin vjet ne historie

shqiptarve


te pershendes

mentori

mentor*
01-03-08, 00:46
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

turist tu rrit nera shokit

te pershendes kalo mire

mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

mentor*
01-03-08, 00:47
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg


arb falimenderit shume

te pershendes

mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

mentor*
01-03-08, 00:48
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

gezuar edhe ty oj diana007 e falimenderit

te pershendes

mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

mentor*
01-03-08, 00:49
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

ah dardan sa foto e bukur qenka gezuar edhe ty

te pershendesmentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mentor*
01-03-08, 00:51
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

o ferizajli falimenderit shume per viziten tane , hej rrime se po shkojme festu tash ahah

te pershendes njeri


mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mentor*
01-03-08, 00:55
Urime Pavarsia Mentor, edhe rri rahat se s vi mo me nejt kurr te ti :tongue:

pse bre qka te bana? skame faje qe um ........ kur te shoh ty qy ahahahha

te pershendes oj lovelic qysh po thot cia


mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mentor*
01-03-08, 00:56
me te mira dhe gezuar kete dite http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

gjini falimenderit shoki edhe ty gezuar kete republik

te pershendes


mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

lovely
01-03-08, 10:40
pse bre qka te bana? skame faje qe um ........ kur te shoh ty qy ahahahha

te pershendes oj lovelic qysh po thot cia


mentori http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


pse a tu ........................... a?? hahahahahahahahahahahaahahahhahah


t shnes :smile:

MemphiSx
02-03-08, 16:52
mentor te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Cia-Ferizaj
04-03-08, 17:25
mentor ku je pash xhotin e qa je ka ban mole a pot lihet hiq

mentor*
06-03-08, 11:23
mentor te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

MemphiSx falimenderit per urimin tend

te pershendes ashtu edhe une

ciaoo

mentor*
06-03-08, 11:27
mentor ku je pash xhotin e qa je ka ban mole a pot lihet hiq

qe vala kulgja hiq,nuk pom lihet hiq diqka ahahhaha

po koheve te fundit mete vertet nuk me rrihet askundte pershendes cia-ferizaj

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

rilinda
06-03-08, 16:38
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

rilinda
07-03-08, 20:35
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

http://emoticons4u.com/fingers/fing30.gif

ninnela
13-03-08, 14:32
O TOLIIIIII PO KU JE MORE QE E PASKE LON ODEN KSHTU QEL .....AHHAHAHA

QE TI PRUNA DO GURABIJA :biggrin:

TE PERSHENDES KUDO QE JE

NINNELA

Cia-Ferizaj
13-03-08, 15:03
hahahahah mentor qu more qitna najsen te hame a te pijme se ikem valla

lovely
15-03-08, 18:52
Mentor, jam kan te e martumja e kam fol me to per ty se pse s t ka fol ajo ty... edhe i thashe, edhe a e din qka me tha; une more i kam fol gjithe atij, veq nashta nuk e kam pa.. :biggrin: ..qka m shtine ti me shku me fol me to m bane hor, more more ty s di qka t kofte... ec shko shtreja njerit doren e thuj m fal se ma ke marr ftyren ma ke marr.. une ia nxana deren atje i shkova n ode t vet e tu i bertit sa tu mujt, e ajo pa kokerr faji.... ec atje nreqi problemet e tua :tongue:

LaCoStA
16-03-08, 02:45
O mentor* , pot pershendeti shume , edhe pse na ke lan vet hahaha.

i nderuar , te uroj cdo te mire .

Cia-Ferizaj
17-03-08, 20:52
mentor ...........ku je pash kejt a

mentor*
17-03-08, 23:38
http://emoticons4u.com/fingers/fing30.gif


http://www.gif-bilder.de/img/smile/love.gif rilinda ahaha

mentor*
17-03-08, 23:41
O TOLIIIIII PO KU JE MORE QE E PASKE LON ODEN KSHTU QEL .....AHHAHAHA

QE TI PRUNA DO GURABIJA :biggrin:

TE PERSHENDES KUDO QE JE

NINNELA


ninnela o durt te lumshin po boll te mira i paske qiten

..nejse cia qilloj ktu e krejt hangeri

dile rrime dile

te pershendes bukuroshe http://www.gif-bilder.de/img/smile/super.gif

Adina-R.Ks
17-03-08, 23:43
Pershendetje Mentor si po ja kalon sonte, une ste solla asgje , po erdhe me pi naj kafe a qaj hahaha...

mentor*
17-03-08, 23:50
Mentor, jam kan te e martumja e kam fol me to per ty se pse s t ka fol ajo ty... edhe i thashe, edhe a e din qka me tha; une more i kam fol gjithe atij, veq nashta nuk e kam pa.. :biggrin: ..qka m shtine ti me shku me fol me to m bane hor, more more ty s di qka t kofte... ec shko shtreja njerit doren e thuj m fal se ma ke marr ftyren ma ke marr.. une ia nxana deren atje i shkova n ode t vet e tu i bertit sa tu mujt, e ajo pa kokerr faji.... ec atje nreqi problemet e tua :tongue:
ahahhahahhhaaaah o ty tkam rrushe bre


zaher sum paska pas njoft se une kesh ate dite me kapuq ........e ajo ska fiqiru qe jame une ahahhah

oj lovel menjeher kam shku te ajo ja qova do lule e sene ....e ajo u gzu shume ku um pa .....e ma ngjiti per qafe ......

te pershendes lovely shume te kam borgj diqka

mentor*

mentor*
17-03-08, 23:55
O mentor* , pot pershendeti shume , edhe pse na ke lan vet hahaha.

i nderuar , te uroj cdo te mire .

lacost ku je shokit pse a u idhnove qe ju lash vetum a????

okej herev tjera ki mu ba lazum mum perza .......


te pershendes shoki cdo te mire


mentori http://www.gif-bilder.de/img/smile/rock.gif

mentor*
17-03-08, 23:58
mentor ...........ku je pash kejt a


qe be qishtu tuj hjek.....po ti qysh je atka mejt fyti ??? ahaha gjith ky djale mu dorzu prej

nje gripi leje allahile qy

te pershendes cdo te mire

tung http://www.gif-bilder.de/img/smile/hallo.gif

mentor*
18-03-08, 00:03
Pershendetje Mentor si po ja kalon sonte, une ste solla asgje , po erdhe me pi naj kafe a qaj hahaha...mire shume adina sote kam qen ne disponim se ekam pas te lire .....soshte e thane me

pru gjitherev

kefja mu hargjue....veq qaj po pime deri ti shterrim gjygymat ahahaha

te pershendes adina cdo te mire

mentori

Adina-R.Ks
18-03-08, 00:14
mire shume adina sote kam qen ne disponim se ekam pas te lire .....soshte e thane me

pru gjitherev

kefja mu hargjue....veq qaj po pime deri ti shterrim gjygymat ahahaha

te pershendes adina cdo te mire

mentori

falm shume o mentor, po tani as qaj nuk me shkon teposht se qe nje ore tu prit te dera, e tani te ra ndermend se dikush i ra ziles tende hahaha

mentor*
18-03-08, 00:22
falm shume o mentor, po tani as qaj nuk me shkon teposht se qe nje ore tu prit te dera, e tani te ra ndermend se dikush i ra ziles tende hahaha


ahahahhaha um fale se kesh nxan ahahaha .........une mendova qe shkove menjeher


qe se shkova tuj nga ne shitore ........http://mese.kepeslap.com/images/107/capucino1.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

urdhero e nderuara adina


falimenderit shume per viziten e juaj


shnetje

lovely
18-03-08, 00:33
Mentor, veq kaperceva ksajde e thashe mos helbetno t ka ra nej kokerr n kaqep.. hahahahahahahahahahahaahahahahahaha

oh qka po m vjen gjynah prej teje qe ia ke harru syratin :biggrin:

a po t bohet dru mo jo??? :tongue: ... tash ajo e martunja t bjen n veti ty...se ajo osht e asisht krejt... per hajr kofte kjo pune.... mpuq Mentor ! flej mire :smile:

Nirvana Band
18-03-08, 14:37
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 02:38
mentor pershendetje per ty ..

http://www.floralexpress.com.au/images/flowers1.jpg

uck_aksh
20-03-08, 01:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

mentor*
25-03-08, 00:21
Mentor, veq kaperceva ksajde e thashe mos helbetno t ka ra nej kokerr n kaqep.. hahahahahahahahahahahaahahahahahaha

oh qka po m vjen gjynah prej teje qe ia ke harru syratin :biggrin:

a po t bohet dru mo jo??? :tongue: ... tash ajo e martunja t bjen n veti ty...se ajo osht e asisht krejt... per hajr kofte kjo pune.... mpuq Mentor ! flej mire :smile:


ahhahahahahah jo valla kogja moti sum ka ra ne kaqep ahahha

emo ekum harru krejt sdi qysh doket ...po qysh spom bahet ahhaahha a edhe po vetate pershendes lovely mpuq edhe une ty

tunghttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

mentor*
25-03-08, 00:22
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

nirvana ku jee more shokit qe ke hupe krejt ?

falimenderit qe dole pak knej kah une .

te pershendes

mentor*
25-03-08, 00:23
mentor pershendetje per ty ..

http://www.floralexpress.com.au/images/flowers1.jpg


lulje pote mira lulet qenkan si ti krejt

falimenderit shume te pershendes

mentor*
25-03-08, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

uqka papapa ekum ngjit ne dritare ket neon lampe

falimenderit shokit tung a

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:10
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Cia-Ferizaj
31-03-08, 00:12
pershendejte

http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg

LuLjaa
11-04-08, 14:14
mentor t`pershendes flm.. edhe per at bakshish qe ma kishe pru
su dasht mu hargju po nejse :D flm...

http://www.flowersauckland.co.nz/images/box_flower_arrangements.jpg

mentor*
13-04-08, 01:35
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg


o falimenderit shume per ftesen

a bre ku gjig pome jet qysh nuk mujta me ardh ne darsum

e tash do tju froj ne darsmen time veres kismet ...

ju pershendes e u trashigofshiiii

mentor*
13-04-08, 01:36
pershendejte

http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg


cia falimenderit njeri ..po ku i nuke kto lula se ket kohe ?

okej shoki tung a

mentor*
13-04-08, 01:37
mentor t`pershendes flm.. edhe per at bakshish qe ma kishe pru
su dasht mu hargju po nejse :D flm...

http://www.flowersauckland.co.nz/images/box_flower_arrangements.jpg

ja per ty ja per kane mo ma ke nxerr nusen mate mire ne ks ahahhah

per ju nuk me dhimbet sen

te pershendes shume

Adina-R.Ks
13-04-08, 08:15
ja per ty ja per kane mo ma ke nxerr nusen mate mire ne ks ahahhah

per ju nuk me dhimbet sen

te pershendes shume

ashtu mentor respektoj msit, se nuk duhet me harru gjithe ate mund qe e kane bere deri na kane feju hahaha

Mentor rrush po punon shume me duket, ne krejt Ks e Ger ne dasem skemi mi ftu!...

Cia-Ferizaj
13-04-08, 15:55
mentor ku je qe je hup krejt a/............ doku more rrime

mentor*
16-04-08, 09:49
mentor ku je qe je hup krejt a/............ doku more rrime


o cia mos me nguc se tash nuk kame kohe me nga teposht e perpjet ahahahaha se tash jam i fejuar ...nuk me lejon nusja te rri shume ne forum ahahahh...

cia shok e gjysme te kame te pershendes nje dite te mbare

ciaoooooooo

sunrise
20-04-08, 22:21
mentor a koke feju aaaaa... hajde perhajr e ishalla ki fat more eiiiiii cka nijta edhe pare po em doket paske bo hahhahahahhaa.. hajde perhajr more a do me na thir nima en dasm ..... edhe veq per veti po mendojshe ti ncnc... kqyr more gjeja njo cia-s qy edhe ti

gjithe te mirat
sunrise

uck_aksh
21-04-08, 00:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Adina-R.Ks
27-04-08, 22:33
http://www.karlsruhe.de/stadt/essen_trinken/HF_sections/content/essen_trinken.jpg

Pershendetje rrush,lutem te jesh mire dhe koha te ket ecur mbar.Po te le kete gote vere.......

gazi-de
28-04-08, 23:24
Te Pershendes..............

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:14
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:05
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

sunrise
03-05-08, 20:26
pershendetje per ty
http://img169.imageshack.us/img169/8756/valentinepp4.jpg (http://imageshack.us)
sunrise

MemphiSx
05-05-08, 11:53
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

mentor*
05-05-08, 22:03
...................................

mentor*
05-05-08, 22:04
pershendejte

http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg

cia su desht bre mu hargjue ....ok pra flm per “lulet

pershendetje

mentor*
05-05-08, 22:09
mentor a koke feju aaaaa... hajde perhajr e ishalla ki fat more eiiiiii cka nijta edhe pare po em doket paske bo hahhahahahhaa.. hajde perhajr more a do me na thir nima en dasm ..... edhe veq per veti po mendojshe ti ncnc... kqyr more gjeja njo cia-s qy edhe ti

gjithe te mirat
sunrise


hahahhahah sunrise po valla siq pe shef edhe ti jame feju edhe jame shume i lumtur haha,po po po pare sa duash dy ndriime pi mbaj se tash jame feju .....kur te martohna ti je e para ne list hahha

te pershendes .......e cia deta gjane vet hahha

mentor*
05-05-08, 22:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif


uqko falimenderit shume per pershendetje

tung a

mentor*
05-05-08, 22:14
http://www.karlsruhe.de/stadt/essen_trinken/HF_sections/content/essen_trinken.jpg

Pershendetje rrush,lutem te jesh mire dhe koha te ket ecur mbar.Po te le kete gote vere.......

o rrush sa i embel qenka rrushi si ti vet ...falimenderit shume dote vije ne oden tende e tepijme se bashku mpuq nuse

mentor*
05-05-08, 22:14
Te Pershendes..............

gaz falimenderit

te pershendes edhe une ty

mentor*
05-05-08, 22:15
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

flm per lule ......lulushja ime te pershendes

mentor*
05-05-08, 22:16
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

msite falimenderit per ket lule shume te pershendes

mentor*
05-05-08, 22:18
pershendetje per ty
http://img169.imageshack.us/img169/8756/valentinepp4.jpg (http://imageshack.us)
sunrise

sunrise falimenderit per kto dredhza ....te pershendes

mentor*
05-05-08, 22:19
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

mempfisx falimenderit per viziten e juaj edhe qe nuk e pash cfare me keni derguar

te pershendes

Adina-R.Ks
10-05-08, 12:18
Pershendetje per ty rrush po ta freskoj pak dhomen...
http://www.zeynepcicek.com/resimler/ankara_zeynep_cicek3068.jpg

Cia-Ferizaj
10-05-08, 21:05
hej njeri a ta rroki najsen a jo

hahaahha te pershende

http://www.voanews.com/serbian/images/coffee.jpg

Adina-R.Ks
10-05-08, 21:07
hej njeri a ta rroki najsen a jo

hahaahha te pershende

http://www.voanews.com/serbian/images/coffee.jpg

Ky ne shkoll nuk eshte po ne pune.Mos ka dal ne gjueti rasisht!?...

Cia-Ferizaj
10-05-08, 21:11
Ky ne shkoll nuk eshte po ne pune.Mos ka dal ne gjueti rasisht!?...

adina...... shum po don me dit edhe ti bre........

e din mentori se qka kum dasht mi than ..nifar pune e ka pas me kry

Adina-R.Ks
10-05-08, 21:43
adina...... shum po don me dit edhe ti bre........

e din mentori se qka kum dasht mi than ..nifar pune e ka pas me kry

Jo ajo fjala a ta rroki naj send, nuk eshte pune per tu kryer!, po me tregon mentori cfare eshte ne te vertet...

mentor*
13-05-08, 00:27
hej njeri a ta rroki najsen a jo

hahaahha te pershende

http://www.voanews.com/serbian/images/coffee.jpg


hahahhaha o halo jo hajt se tregojte pershendes e flm per kafe

Adina-R.Ks
13-05-08, 00:32
http://www.chessbase.de/2004/ihem/schluss/Sekt.jpg

Mentor kjo shampanje per ne te dy dhe miqt tone...

mentor*
13-05-08, 00:33
Jo ajo fjala a ta rroki naj send, nuk eshte pune per tu kryer!, po me tregon mentori cfare eshte ne te vertet...ske nevoj te gjelozojsh ... rrush te trgoj ne msn


mpuqq

mentor*
13-05-08, 00:34
http://www.chessbase.de/2004/ihem/schluss/Sekt.jpg

Mentor kjo shampanje per ne te dy dhe miqt tone...


ok rrush flm se ti ja dine rendin e cias nuk pi japim hiq hahahah ok....

Adina-R.Ks
13-05-08, 00:38
ok rrush flm se ti ja dine rendin e cias nuk pi japim hiq hahahah ok....

a nuk e ke mik ate a!?.

mentor*
13-05-08, 00:54
a nuk e ke mik ate a!?.


po ekam edhe bile ai eshte nje mike shume i sjellshum.....po ai nuk epin alkoholin per ate arsye hahaha

Adina-R.Ks
13-05-08, 01:04
po ekam edhe bile ai eshte nje mike shume i sjellshum.....po ai nuk epin alkoholin per ate arsye hahaha

Ja coca cola per cian, se sti lene nusja miqt pa pije ty...
http://www.cvcoffee.com/prod_images_blowup/Coke-20-oz-Bottles1.jpg

Adina-R.Ks
13-05-08, 01:08
Ja coca cola per cian, se sti lene nusja miqt pa pije ty...
http://www.cvcoffee.com/prod_images_blowup/Coke-20-oz-Bottles1.jpg

ose Sprite...
http://maverix.typepad.com/photos/uncategorized/2007/06/06/sprite_mobile_the_sprite_yard.jpg

mentor*
13-05-08, 21:59
ose Sprite...
http://maverix.typepad.com/photos/uncategorized/2007/06/06/sprite_mobile_the_sprite_yard.jpg


oj nuse po ske nevoje edhe sprite me ble ...se tash kemi hargjime te medhaja hahah

Adina-R.Ks
13-05-08, 22:27
oj nuse po ske nevoje edhe sprite me ble ...se tash kemi hargjime te medhaja hahah
hahah mos u merzit rrush, se kur eshte puna per miq nuk duhet kursyer. Erdha tani ketu te bijm nga nje gote shampanje bash te shoqeruar me keto peme.
http://www.hotref.com/category/20/love-glass-coaster-wedding-favors_2003_r.jpg

Giovanni
15-05-08, 09:24
http://data1.blog.de/media/788/2024788_a8ab02d611_m.jpg

LuLjaa
16-05-08, 00:33
http://i21.photobucket.com/albums/b272/onemuddygirl/happy%20birthday/happy_BirthDay-1.jpg

mentor...
Urime, urime i Gėzofsh edhe 100 vite tjera
t`dėshiroj shėndet, fat, dashuri, lumturi nė jetė..
... Gjithe t`mirat ty dhe familjės tėnde.

Adina-R.Ks
16-05-08, 09:41
http://www.billigflieger-blog.de/wp-content/uploads/2007/12/1_040_000_gutschein_bro.jpg
http://ameliascakes.com/images/happy%20birthday%20song%20cake.jpg
Urime Ditėlindjen! Ti nuk po mplakesh… Vetėm po bėhesh mė i hijėshėm.

mentor*
16-05-08, 10:00
http://data1.blog.de/media/788/2024788_a8ab02d611_m.jpg

Buon giorno ragazzo..... falm per pershendtjen tuaj

Arrivederci...

sunrise
16-05-08, 10:02
MENTORRRR

Urime ditelindjen e ishalla i gezon edhe shume se shume tjera me shendet te plote dhe shume lumturi..... po te uroj prap ishalla ta sjell Zoti nje nafak qysh ki qejf ti .... nima sa vjet po i bon haahaahahaa

ehhh se harrova per pak me tevet a ke bo pare more .... qysh meti puna e atij kerri mo ???

gjithe te mirat e shume shume urime
sunrise

mentor*
16-05-08, 10:04
http://i21.photobucket.com/albums/b272/onemuddygirl/happy%20birthday/happy_BirthDay-1.jpg

mentor...
Urime, urime i Gėzofsh edhe 100 vite tjera
t`dėshiroj shėndet, fat, dashuri, lumturi nė jetė..
... Gjithe t`mirat ty dhe familjės tėnde.


luja falm per uraten qe me bere .shneten ekemi . dashurin veq ekam gjet edhe te lumtur jemi cka pona vyne ma shume hahaha

te pershendes lulja .....ja nje gote sekt

http://www.delinat.com/images/18916_Weissweinglas.jpg

te pershendes

mentor*
16-05-08, 10:15
http://www.billigflieger-blog.de/wp-content/uploads/2007/12/1_040_000_gutschein_bro.jpg
http://ameliascakes.com/images/happy%20birthday%20song%20cake.jpg
Urime Ditėlindjen! Ti nuk po mplakesh… Vetėm po bėhesh mė i hijėshėm.


falimenderit rrush shume ....shpresoj se ditelindjet tjera ti festojm se bashku

me i hijeshume ?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif danke

http://www.sekt.de/_img/lifestyle_intro.jpg gezuar rrushe ..

mentor*
16-05-08, 10:29
MENTORRRR

Urime ditelindjen e ishalla i gezon edhe shume se shume tjera me shendet te plote dhe shume lumturi..... po te uroj prap ishalla ta sjell Zoti nje nafak qysh ki qejf ti .... nima sa vjet po i bon haahaahahaa

ehhh se harrova per pak me tevet a ke bo pare more .... qysh meti puna e atij kerri mo ???

gjithe te mirat e shume shume urime
sunrise


falimenderit sunrise shume per urimin e ditelindjes ... e nafaken ekam gjet qe nje muaj haha valla i rrafshov 30 shin ...

po kame bere pare kogja mire ... po me duhen se veres dote beje darsmen hahah apo vjen ?

te pershendes snurise ..sherbeu me nje gote sekt

http://www.delinat.com/images/18916_Weissweinglas.jpg

Adina-R.Ks
16-05-08, 10:34
falimenderit rrush shume ....shpresoj se ditelindjet tjera ti festojm se bashku

me i hijeshume ?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif danke

http://www.sekt.de/_img/lifestyle_intro.jpg gezuar rrushe ..

Gezuar dhe urime ne nje prej momenteve tua me te bukura.

Buqja_ch
16-05-08, 11:19
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x90.jpg

Dardan Kastrati
16-05-08, 11:22
http://img221.imageshack.us/img221/3240/geburtstagtorte2001xg3.jpg

HėNna
16-05-08, 11:23
Me rastin e datėlindjes tėnde:http://www.flora2000.com/common/images/ProdImg300/7401.jpg

Qė t'ju shkoj jeta gjithmonė duke lulėzuar.

http://www.2000greetings.com/birthdaycake_top.jpg

Dy pako janė: Njėra pėr ty; njėra pėr Adinen (me raastin e datėlindjes tėnde, desha t'i dhuroj edhe asaj njė dhurat)

Gėzuar me urimet mė tė mira pėr Ju!

mentor*
16-05-08, 11:37
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x90.jpg


herzlichen dank für deine netten worte und deine wünsche

sei lieb gegrüßt ....dass ist für dich

http://www.dreamstime.com/coctail-glass-thumb1020333.jpg

Arkza
16-05-08, 11:39
Pershendetje Ty Mentor !
Dhe Urime urime Date-lindja te Uroj shume fat lumturi ne qdo aspekt te jetes !
Urime edhe njeheere !

mentor*
16-05-08, 11:40
http://img221.imageshack.us/img221/3240/geburtstagtorte2001xg3.jpg


dardan te falimenderit shokit po pse bre mu hargjte te pershendes me nje coctail

http://www.englandweddings.com/pics/CoctailGlass.jpg

mentor*
16-05-08, 11:45
Me rastin e datėlindjes tėnde:http://www.flora2000.com/common/images/ProdImg300/7401.jpg

Qė t'ju shkoj jeta gjithmonė duke lulėzuar.

http://www.2000greetings.com/birthdaycake_top.jpg

Dy pako janė: Njėra pėr ty; njėra pėr Adinen (me raastin e datėlindjes tėnde, desha t'i dhuroj edhe asaj njė dhurat)

Gėzuar me urimet mė tė mira pėr Ju!


hena falimendeit per urimet e dhuratat cila eshte e imja? p.s. shpresoj qe dhurata e madhe eshte per mua hahaha ....ok edhe ne emer te adinushit je pershendetur se ajo nuk ka kohe se eshte duke pregaditur ....

uredhero nje pije freskuese

http://www.drinksonice.co.uk/images/sl_coctail.jpg

mentor*
16-05-08, 11:49
Pershendetje Ty Mentor !
Dhe Urime urime Date-lindja te Uroj shume fat lumturi ne qdo aspekt te jetes !
Urime edhe njeheere !

arkeza te pershendes moter falm shume

ja nje pije per ju arkeza ... se te gjitha nusja i ka pregaditur e une veq poj ju sherbej hehehe

http://img.timeinc.net/time/asia/magazine/2007/0723/yu_fu_coctail_0723.jpg

Albonita
16-05-08, 11:57
Mentor...Urime ditlindjen i Mbush edhe 100 pravera....fat,lumturi...mes.Familes tende...Ø


..........Urime........

turisti
16-05-08, 11:58
I nderuar :smile: ,

Le te jet kjo ditelindje fillimi i realizimeve jetesore ne te gjitha drejtime te deshiruara.

Rrnofshė - 100 - vjet .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://i.pbase.com/g3/99/13199/2/54840879.s20060114135550_8x10.jpg

mentor*
16-05-08, 12:14
Mentor...Urime ditlindjen i Mbush edhe 100 pravera....fat,lumturi...mes.Familes tende...Ø


..........Urime........


albonita te pershendes ....po kush um kqyr me iba 100 hahahahah

falm shume te pershendes ..sherbeju albonita

http://www.fruchtsaftgesicht.org/bilder/caipirinha.jpg

mentor*
16-05-08, 12:16
I nderuar :smile: ,

Le te jet kjo ditelindje fillimi i realizimeve jetesore ne te gjitha drejtime te deshiruara.

Rrnofshė - 100 - vjet .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://i.pbase.com/g3/99/13199/2/54840879.s20060114135550_8x10.jpgi nderuari turist te pershendes nga zemra ...falm per viziten tuaj

uredhero zotri

http://www.deltatranslator.com/c.jpg

ssara
16-05-08, 12:17
http://www.apronstringsandthings.com/images/happy_birthday_001_large.jpg

Diana007
16-05-08, 12:18
http://img232.imageshack.us/img232/2860/077tz3.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

mentor*
16-05-08, 12:31
http://www.apronstringsandthings.com/images/happy_birthday_001_large.jpg

ssara te pershendes e falm shume ja nje pije per ju

http://blog.fspina.com.br/uploaded_images/caipirinha1-750356.jpg

mentor*
16-05-08, 12:35
http://img232.imageshack.us/img232/2860/077tz3.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

diana 007 te pershnedes e falm per viziten e juaj qe nje pije per ju

http://www.felixhartmann.com/images/home/IMG_1131-s.jpg (http://www.felixhartmann.com/drinks.html) se te kame borgj edhe nje qaje po pe la herev tjerave hahah

LuLjaa
16-05-08, 15:04
mentor edhe LaCoStA pot pershendet dhe po ta uron Ditelindjen
se nuk ka rrjet sun po vjen vet me ta uru e keshtu qe m'porositi mu
se deri neser mos po bahet von tha .. :))
.. Urime ishalla edhe shume tjera i gezon.

http://www.myprofilepimp.us/myprofilepimp/public_html/presentation/images/personality-thumbnails/58128.jpg

SANTANA-29
16-05-08, 15:08
Urime ditlindja shoki,,,shendet paq gjith mon,,,:smile:

rilinda
16-05-08, 17:43
Asnjėherė mos e mendo ditėlindjen si lamtumirėn e njė viti tė shkuar, sepse nuk do tė mundje kurrė ta festoje atė. Mendoje si mirėseardhjen e njė viti plot dashuri, lumturi, fat dhe suksese... GĖZUAR!

http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/images/002.gif

LaCoStA
17-05-08, 09:08
mentor edhe LaCoStA pot pershendet dhe po ta uron Ditelindjen
se nuk ka rrjet sun po vjen vet me ta uru e keshtu qe m'porositi mu
se deri neser mos po bahet von tha .. :))
.. Urime ishalla edhe shume tjera i gezon.

http://www.myprofilepimp.us/myprofilepimp/public_html/presentation/images/personality-thumbnails/58128.jpg


mentor* qe erdha edhe une me i vertetu qeto fjal qe i ka than LuLjaa se dje nuk em ka bo rrjeti rahat dicka. Keshtu qe cka ka than LuLjaa eshte e vertete.

Pershendetje per ty .

Adina-R.Ks
20-05-08, 21:05
Rrush te solla sonte nje akullore me vanill, besoj se ja kame qelluar shijes tende, te beft mire.
http://farm1.static.flickr.com/66/193373029_3b64c72b88.jpg?v=0

uck_aksh
20-05-08, 23:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/HTH.gif

Adina-R.Ks
21-05-08, 22:18
Metntor rrush ja po te pres te pime nga nje gote bashk.
http://www.oetker.de/wga/oetker/file/chapterimages/3-getraenke_halb.jpg

Cia-Ferizaj
22-05-08, 20:38
merre se nashta te vyen me ja qu adina.r.ks

http://th107.photobucket.com/albums/m304/rumorcontrol/th_big_hug.gif

mentor*
22-05-08, 23:16
mentor edhe LaCoStA pot pershendet dhe po ta uron Ditelindjen
se nuk ka rrjet sun po vjen vet me ta uru e keshtu qe m'porositi mu
se deri neser mos po bahet von tha .. :))
.. Urime ishalla edhe shume tjera i gezon.

http://www.myprofilepimp.us/myprofilepimp/public_html/presentation/images/personality-thumbnails/58128.jpg


o lacoste falimenderit shokit shume se edhe mas disa muaji mema pas urue te kisha ngjeh .... me vjen mire edhe nga ju lulja qe eke bajt ket post .....

uredheroni nga nje sekt ju dy

http://www.icors08.org/media/content/images/coctail1.jpg

mentor*
22-05-08, 23:19
Urime ditlindja shoki,,,shendet paq gjith mon,,,:smile:

...a qishtu jane shokt a sen sum paske pru ani ani vitin tjeter edhe une skamet pru sen


falimenderit shume santana ja nje pije per ju

http://www.gt-chaos-crew.de/gt/images/rezeptdb/group/Coctail.jpg

mentor*
22-05-08, 23:22
Asnjėherė mos e mendo ditėlindjen si lamtumirėn e njė viti tė shkuar, sepse nuk do tė mundje kurrė ta festoje atė. Mendoje si mirėseardhjen e njė viti plot dashuri, lumturi, fat dhe suksese... GĖZUAR!

http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/images/002.gif
rilinda te falenderoj moter per kto fjale te mira ...te pershendes shume

uredhero nje pije

http://www.silberhorn-net.de/assets/images/autogen/a_Coctail.jpg

mentor*
22-05-08, 23:25
mentor* qe erdha edhe une me i vertetu qeto fjal qe i ka than LuLjaa se dje nuk em ka bo rrjeti rahat dicka. Keshtu qe cka ka than LuLjaa eshte e vertete.

Pershendetje per ty .

po lacoste ka qene qika ktu tuj nga ka ardh me pru porosin tende e te pershendes njeri

ja nje red bull per ty se marak ishe ne ta
http://www.cocktail.in/wp-content/uploads/red-bull.jpg

mentor*
22-05-08, 23:28
Rrush te solla sonte nje akullore me vanill, besoj se ja kame qelluar shijes tende, te beft mire.
http://farm1.static.flickr.com/66/193373029_3b64c72b88.jpg?v=0

po ti rrushe gjithe herev ja qellon shijen se ke duart e arta qka te pregaditsh ska qare pa dale e mire mpuq

ja nje späzialitet timin te befte mire
http://www.cafe-tiziano.de/nuss_becher.jpg

mentor*
22-05-08, 23:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/HTH.gif

o uqko falimendrit shokit te pershendes

qe nje qaj per ty haha

http://www.antalya.de/tee.jpg

mentor*
22-05-08, 23:32
Metntor rrush ja po te pres te pime nga nje gote bashk.
http://www.oetker.de/wga/oetker/file/chapterimages/3-getraenke_halb.jpg

danke rrush qum qum ...gezuar gezuar

mentor*
22-05-08, 23:35
merre se nashta te vyen me ja qu adina.r.ks

http://th107.photobucket.com/albums/m304/rumorcontrol/th_big_hug.gif


ahahhahahahaahahaahahaahahahahah

qka eshte ky sen hahaha tu rrit nera cia ahah

ape don nje birre ej uredhero shokit

http://cms.tourismus-landkreis-kelheim.de/Portals/3/Bier%20Foto%20Martin%20Gabriel.jpg

Adina-R.Ks
23-05-08, 19:59
Pershendetje rrush, akullorja kish qen shume e mire, pikrisht per shijen time te falm shume, une po te sjell sonte pak fruta..
http://nureinhobby.org/berlinbreakfastblog/files/2008/02/obst.jpg

Dardan Kastrati
23-05-08, 20:08
http://i263.photobucket.com/albums/ii135/imagehousing/080408/532c8331cd7353aa04ac617484898763.jpg
Njė fund javė sa mė tė mirė juve .

Arkza
25-05-08, 16:29
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

mentor*
27-05-08, 14:34
Pershendetje rrush, akullorja kish qen shume e mire, pikrisht per shijen time te falm shume, une po te sjell sonte pak fruta..
http://nureinhobby.org/berlinbreakfastblog/files/2008/02/obst.jpg


rrushe shume e kujdesshme je,falm per keto peme te fresketa

tung rrush

mentor*
27-05-08, 14:36
http://i263.photobucket.com/albums/ii135/imagehousing/080408/532c8331cd7353aa04ac617484898763.jpg
Njė fund javė sa mė tė mirė juve .

dardan falimenderit shume ......se ne ket uikend kemi kalu shume mire

te pershendes

mentor*
27-05-08, 14:37
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........


arkza te falemderoj shume edhe une te deshiroj te gjitha te mirat

je e pershendetur

Adina-R.Ks
28-05-08, 10:10
Pershendetje rrush, ka kohe qe ketu nuk kemi ndejt bashk.Erdha te te shoqeroj.

http://www.hotel-alpendorf.at/assets/images/blumen.jpg

rilinda
28-05-08, 13:45
O rrushi i Adinės,

http://www.zwani.com/graphics/good_day/images/13.gif

Adina-R.Ks
29-05-08, 00:04
Rrush eja ta festojm bashk qmimit e Ciftit me te mire.
http://www.seaweedcafe.com/images/events/newyears.jpg

Adina-R.Ks
05-06-08, 20:35
Pershendetje rrush ka kohe qe nuk kemi ndjet bashk ketu, eja te freskohemi pak me keto pije.
http://farm3.static.flickr.com/2008/2415232053_779dc4c368.jpg

Nirvana Band
07-06-08, 13:52
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

Albonita
10-06-08, 07:24
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
11-06-08, 10:42
Po tė merrja nga njė lule sa herė qė mė ke bėrė tė qeshė, Do tė kisha njė kopsht pėr tė ecur nė tė pėrgjithmonė!

mentor*
13-06-08, 00:20
Pershendetje rrush, ka kohe qe ketu nuk kemi ndejt bashk.Erdha te te shoqeroj.

http://www.hotel-alpendorf.at/assets/images/blumen.jpg

po valla shpirt ke te drejt po mos kie dert se ne javen e ardheshme meke aty afer teje te pershendes mpuqqqqqq

mentor*
13-06-08, 00:22
O rrushi i Adinės,


http://www.zwani.com/graphics/good_day/images/13.gif
hehehe rilindja so süüüüsssss ani rrushi i adines po normal qe jame rrushi saj , te pershendes rilinda ashtu edhe ty nje dite sa me te bukur

mentor*
13-06-08, 00:24
Rrush eja ta festojm bashk qmimit e Ciftit me te mire.
http://www.seaweedcafe.com/images/events/newyears.jpg

degjova se nuk qenkan mbyll akoma votimet haahah po nejse nuk ka dert

te pershendes schnucki

mentor*
13-06-08, 00:25
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

bond falm shokit se je shume i kujdesshum

te pershendes nje nate te qete

mentor*
13-06-08, 00:26
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

albonita falm per viziten tende edhe une te deshiroj nje nate te qete

pershendetje

mentor*
13-06-08, 00:35
Po tė merrja nga njė lule sa herė qė mė ke bėrė tė qeshė, Do tė kisha njė kopsht pėr tė ecur nė tė pėrgjithmonė!

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: ......po ashtu edhe ti oj rrushe.... qe dy muaj te njof po me duket se te kame shoqe qe njeqind vite .......

te pershendes rrushe

Adina-R.Ks
13-06-08, 07:35
po valla shpirt ke te drejt po mos kie dert se ne javen e ardheshme meke aty afer teje te pershendes mpuqqqqqq

Pushim edhe une do te marre nga punet e shtepise sa ti do te jesh ketu hahaha

Adina-R.Ks
18-06-08, 12:46
Pershendetje rrush, lutem te jesh mire dhe pushimi te jet duke te ecur mire sipas planeve tuaja. Shfrytzoji si eshte me se mire dhe si te do zemra keto dite te beqaris haha.
Po te sjell keto puma te me vish sa me shpejt se me ka marr malli per ty.
http://www.bayareakicks.com/wp-content/uploads/2008/03/adidas-skate-mark-gonzales-gazelle-00.jpg
dhe keto syze se me duket nje par i ke humbur hahah
http://www.teamrhapsody.co.nz/dms/images/custom_content/Adidas_Evil_Eye_Clima_Cool1s.jpg

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:56
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:30
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

Dreni30
14-07-08, 10:00
Pershendetje mentor,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te keloni keto dite te bukura verore.

Dreni.

SANTANA-29
15-07-08, 14:55
Njė pershendetje pėr ty i nderuar , duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme..

santana-----------.

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:37
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Cia-Ferizaj
01-08-08, 00:20
ku je njeri a je mire........ kah je hup a

mentor*
04-08-08, 19:55
Pershendetje rrush, lutem te jesh mire dhe pushimi te jet duke te ecur mire sipas planeve tuaja. Shfrytzoji si eshte me se mire dhe si te do zemra keto dite te beqaris haha.
Po te sjell keto puma te me vish sa me shpejt se me ka marr malli per ty.
http://www.bayareakicks.com/wp-content/uploads/2008/03/adidas-skate-mark-gonzales-gazelle-00.jpg
dhe keto syze se me duket nje par i ke humbur hahah
http://www.teamrhapsody.co.nz/dms/images/custom_content/Adidas_Evil_Eye_Clima_Cool1s.jpg


falm shume e dashura ime per urimet qe mi bere ...ti je pjesa ime qe me mungon

nje puthje te thelle per ty rrushe ....

mentor*
04-08-08, 19:57
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

gjithashtu edhe une te deshiroj ...te pershendes :smile:

mentor*
04-08-08, 19:58
Pershendetje mentor,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te keloni keto dite te bukura verore.

Dreni.

dreni falm per viziten tende me erdhi mire kur pash pershendetjen tuaj


mbetesh i pershendetur nga une

mentor*
04-08-08, 20:06
Njė pershendetje pėr ty i nderuar , duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme..

santana-----------.


santana 30 ahaha....... te pershendes shokit edhe une te deshiroj te gjitha te mirat ty e familjes sate

tung shokit

mentor*
04-08-08, 20:08
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg


edhe per ju nje dite te mbare .... te pershendes shokit

mentor*
04-08-08, 20:11
ku je njeri a je mire........ kah je hup a


qe valla shokit neper rruge te gurbetit qishtu ....... o e hupa rrugen n“slloveni ahahaha tuj ardhe knej


te pershendes cia-ferizaj

Adina-R.Ks
29-08-08, 09:49
http://eternallycool.net/wp-content/uploads/2007/07/campari-granita2.jpg

LaCoStA
01-09-08, 05:14
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

mentor*
04-09-08, 19:11
http://eternallycool.net/wp-content/uploads/2007/07/campari-granita2.jpg

falimenderit oj nuse ,se fytin ma ke qele me kta soka

pershemdetje

mentor*
04-09-08, 19:22
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

inshalla lacoste , edhe une te deshiroj agjerim te leht...te pershendes

ninnela
14-09-08, 02:31
Toli Te Pershendes Kudo Qe Je

selvija
18-09-08, 11:40
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

mentor*
22-09-08, 20:06
Toli Te Pershendes Kudo Qe Je


ani ninushja um paska ardhe ne ode teme ,te pershedes oj ninush qe morre pak kohe eme vizitove tung

toli

mentor*
22-09-08, 21:22
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

ooo um fale oj selvo se nuk kam mujt me ardhe se jum kane me nje kanagjeq i thirrun ate dite ,amo faliminers shume e ishalla edhe bajramin e vogel e hajn se bashki hihihi

Prishtinasja_
23-09-08, 08:53
Mentor :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo4.jpg

ninnela
27-09-08, 01:36
TOLI A JE MIRE A QYSH JE A ..............FLM QE ISHE KON TE UNE VEC ME ERDH KEQ QE NUK QILLOVA TE SHPIJA ME TE PRIT BRE .....:biggrin:

TE PERSHENDES KUDO QE JE

P.S. HEY RASOJIN TA BI KUR TE VJEN SE HALA SKA ARDH .......AHAHHAHAAA

Jana
30-09-08, 00:04
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:25
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

MemphiSx
30-09-08, 15:35
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG

ninnela
01-10-08, 00:23
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:47
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

gazi-de
26-12-08, 17:41
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:31
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lovely
28-12-08, 12:07
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:37
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

MemphiSx
30-12-08, 02:12
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Giovanni
30-12-08, 08:39
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg

LuLjaa
16-03-09, 02:44
http://www.buyflower.com.sg/main/images/atrfd1234.JPG

mentor t`pershendess
sonte t`pash n'forum, sonte erdha met pershendet edhe ketu..

mentor*
06-05-09, 08:55
Mentor :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo4.jpg

lieber prishtinasse danke für deine freundschaft gedichte ..ich wünsche dir alles gute,

ciao mentori

mentor*
06-05-09, 08:58
TOLI A JE MIRE A QYSH JE A ..............FLM QE ISHE KON TE UNE VEC ME ERDH KEQ QE NUK QILLOVA TE SHPIJA ME TE PRIT BRE .....:biggrin:

TE PERSHENDES KUDO QE JE

P.S. HEY RASOJIN TA BI KUR TE VJEN SE HALA SKA ARDH .......AHAHHAHAAA


oj ninushe flm shume per viziten .... po mi ke shtije terpijat me ata rasoj bre hahaha

tung mentori e kalo mire

mentor*
06-05-09, 09:00
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

jana te falenderoj shume shoqe e nderuar ...je e pershendetur tung klm mentori