PDA

View Full Version : Drejtuar vellezerve dhe motrave qe jane kliente te Kompanise Ipko


xnjeri
07-12-07, 14:38
Esselamu Alejkum ue Rahmetullahi

Drejtuar vellezerve dhe motrave qe jane kliente te Kompanise Ipko.


Siq e dini Kompania "Kujtesa" pas kėrkesės sė shumė vėllezėrve e riktheu
kanalin Islam Channel nė sistemin e tyre kabllovik. Tani disa vėllezer dhe motra kane marre nismė qė tė parashtrojnė kėtė kėrkesė edhe Kompanisė Ipko.
Pėrgjigja e tyre ka qenė se nėse do shtohet numri i kėrkesave ata edhe do ta
ofrojnė kėtė mundėsi.


Ju lus t'i drejtoheni si klient kompanisė Ipko dhe ta parashtroni kėtė
kėrkesė nė email addresėn [email protected] ose [email protected]


Dhe e tregoni emrin e klientit qe ju e pėrdoroni gjate kyqjes ne Internet.


Allahu ju shperblefte per mundin

Lus Allahun qe kjo kerkese te kete sukses