PDA

View Full Version : Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull


Sy_kaltra
09-12-07, 16:33
Shume nga ne kan ndonje illull te tijin, dua te shprehni mendimet tuaja ne kte pjese, se kemi shkruajtur shume per ato qe urrejme e qe dashurojme por dua te di se cilin keni per shembull .

Pra nga celli/a Antar/e e forumit dardan merrni shembull ?

Ju mirepres ne bisedime shoqerore .

Amina
09-12-07, 16:37
Shembull Murgesha, defintivisht

gazi-de
09-12-07, 16:48
Shembull nuk mare nga ase kushe,norma qe gati nga te gjithe ndoshta mesoj diqka,por shembull jo,dua te jem ai qe jam nuk dua te mar shembull,ne ker raste po e quj kompjim.
gazi-de.............

Albaner
09-12-07, 17:46
Shembull nuk mare nga ase kushe,norma qe gati nga te gjithe ndoshta mesoj diqka,por shembull jo,dua te jem ai qe jam nuk dua te mar shembull,ne ker raste po e quj kompjim.
gazi-de.............

Gazi qetash shembull duhet me mor te ti :d :d

luckyman
09-12-07, 21:12
Per mua eshte PSIKOLOGU,gjith ato kritika gjith ato fyerje sharje prap se prap ka mbetur COOL(i matur).....ka edhe shume te tjer ketu ne FD.

DEA
10-12-07, 09:17
Nuk do jem edhe aq ekzakte ne pergjegje, veq them ju marre lakmi atyre qe posedojne nje lloje intelegjence, po asesi atyre qe posedojne mbiintelegjence:smile:

Lona
10-12-07, 11:26
Lazdrani, Kercovari.

Gjumashja
10-12-07, 11:58
nuk do vecoja emra...mirepo secili e ka ate te shprehurit e tij/saj... dikush eshte me serioz, dikush me qesharak... une qendroj prapa atyre qe nuk i marin fjalet afer zemres...tek e fundit forum eshte ky i hapur per te gjithe...te gjithve ju kam pershembulla...:biggrin:

Linka_pz
10-12-07, 12:01
Prej secilit nga pak ,te gjithe kan nga diqka te mire !

Respekte per te gjithe !

Murgesha
10-12-07, 12:13
Shembull Murgesha, defintivisht

Wooooooow Amina.
Ishalla mė ke shembull pėr tė mirė e jo pėr tė keq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

BE LK
10-12-07, 13:01
Shembull. Ketu ne forum ka shume djem e vajza qe sinqerisht me pelqejne me shkrimet e tyre. por nuk pranoj te mar asnjerin prej tyre ne menyre te plote. por mar prej tyre me te mirat. Ketu ka shume qe jane per te perfituar prej tyre. por dhe shume qe e hane buken kot.

BE LK

Amina
10-12-07, 18:44
Wooooooow Amina.
Ishalla mė ke shembull pėr tė mirė e jo pėr tė keq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


hahahahaha, eh valla pasi qe je tek votimet per me e keqja , edhe aty je shembull hahaha
Normal se dihet , e kete e kam thene edhe ne fillim, shembull je per te gjitha femrat qe deshriojne te jene pjese e nje Forumi,e qe dijn se si te sillen, si te flasin, qe mbane vlerat e nje femre moderne, shqipetare.
A thu a i thuajn kesaj mire a keq? heheheheh

uliksi31
10-12-07, 19:03
Turisti i siellshim me cdokend.

turisti
10-12-07, 19:17
Turisti i siellshim me cdokend.

Flm shume shoki. Ndalu te fotografoj :biggrin: se e ke meritue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.archive-host2.com/membres/up/668643967/simbadi/SimbadaCorfou.jpg

uliksi31
10-12-07, 19:50
Flm shume shoki. Ndalu te fotografoj :biggrin: se e ke meritue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.archive-host2.com/membres/up/668643967/simbadi/SimbadaCorfou.jpg

Prit vec pak, sa te ndreqem. Ahahahahahahahahahaha


http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/12/starwars-emperor.thumbnail.jpg

turisti
10-12-07, 20:07
Prit vec pak, sa te ndreqem. Ahahahahahahahahahaha


http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/12/starwars-emperor.thumbnail.jpg


Super,hahahahahahahahahahaahahahahahahahaha.:biggr in:

vjeshta
10-12-07, 20:12
Ne Turistin .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

turisti
10-12-07, 21:36
Ne Turistin .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Flm shume e nderuara. Gjithashtu edhe ju jeni shembull,si dhe Uliksi dhe te gjithe me te cilit po komunikoj. :smile:

http://img231.imageshack.us/img231/2871/pic200511290054459rw.jpg

LuLjaa
11-12-07, 00:52
Flm shume shoki. Ndalu te fotografoj :biggrin: se e ke meritue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.archive-host2.com/membres/up/668643967/simbadi/SimbadaCorfou.jpg

Qe edhe ketu ja paska nis ky me syreta hahahahahahahahaa
sa here lexoj postime tua keshi vllahi se interesant diēka me keto slika qe i qet .. :biggrin: :biggrin:

turisti
11-12-07, 14:20
Qe edhe ketu ja paska nis ky me syreta hahahahahahahahaa
sa here lexoj postime tua keshi vllahi se interesant diēka me keto slika qe i qet .. :biggrin: :biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha edhe une po keshi sepse -slikat- e mijat jane - momenti i ndalur- me >> shtriga aparatin :biggrin: <<.hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah:

http://www.watt-online.nl/images/fototoestel.gif

Dardan Kastrati
11-12-07, 14:31
Nuk do te veēoja ndonjė ,qė tė marrė shembull .Pasi qė nga tė gjithė marrė atė qė me pėlqen mė sė shumti ,por njė gjė e kam tė sigurt se tek politka sdo do tė marrė shembull asnjė fare ,se debatet qė bėhen tek kjo rubrik nuk mė pėlqejnė .Aty shifet se ka njė anėshmeri tek partit politke , tė njėrit apo krahut tjetrit , qė pėrmendimin tim nuk ia vlen te merren me debate tė tilla nė forum,por edhe nese bėhet debat ,tė jenė me tona me tė butė nė diskutime .

egi
11-12-07, 16:01
hm..prej antarve nuk marr shembull nga askushi, sepse per askushin nuk mundem me ganatnu qe me te vertet jan ashtu siq po shpallen ksajde ne biseda..

turisti
11-12-07, 16:05
hm..prej antarve nuk marr shembull nga askushi, sepse per askushin nuk mundem me ganatnu qe me te vertet jan ashtu siq po shpallen ksajde ne biseda..

Pergjegjja jote meriton njė :

http://www.flyswebdesign.de/Garten/Rosenbilder2/rose11.jpg

egi
11-12-07, 16:11
oh flm...:smile: ketu mendimi im po vlen sa nje lule e bukur :smile:

turisti
11-12-07, 16:37
[quote=egi]oh flm...:smile: ketu mendimi im po vlen sa nje lule e bukur :smile:[/quot

Lulja eshte per vlersim dhe pergjegjjen ndaj temes.:smile:

Amina
11-12-07, 18:45
Hej moni keshtu, se gjithmone edhe ne qofte se nuk e pranojme, ne kemi dike shembull apo idol.
Edhe ne jeten e perditshme, shkon ashtu.
Eshte e rendesishme per zhvillimin e njeriut gjate jetes.

Amina
11-12-07, 19:33
Edhe nime sa per meshkuj Turistinormal, eshte shembull i mire.

egi
11-12-07, 20:59
Hej moni keshtu, se gjithmone edhe ne qofte se nuk e pranojme, ne kemi dike shembull apo idol.
Edhe ne jeten e perditshme, shkon ashtu.
Eshte e rendesishme per zhvillimin e njeriut gjate jetes.

per shembull nuk e marr asnje njeri virtual...e kom shembull babin tim ne jeten reale dhe kjo me mjafton

Amina
11-12-07, 22:47
per shembull nuk e marr asnje njeri virtual...e kom shembull babin tim ne jeten reale dhe kjo me mjafton

Ne jeten reale ka me shume se babai sigurt!
E sa i perket virtualitetit, me siguri nuk do t ishe ketu, mos te kishe disa shembuj per rreth!

LOJETARI
11-12-07, 23:14
Ēmoj jashtėzakonisht ata ,fjala e tė cilėve pėrqon kthjelltėsi domethėnėse .Besoj se tė tillėt janė pėr t`u marrė shembull .

legenda
11-12-07, 23:17
.....ende nuk ka LIND...

LOJETARI
11-12-07, 23:32
.....ende nuk ka LIND...

hm , s`po besoj ! ........................

vjeshta
11-12-07, 23:33
Flm shume e nderuara. Gjithashtu edhe ju jeni shembull,si dhe Uliksi dhe te gjithe me te cilit po komunikoj. :smile:

http://img231.imageshack.us/img231/2871/pic200511290054459rw.jpg

Flm per dhuraten,flm edh per shembull e se per qka nuk po te ngushtoj ,vetem e prita nje foto si t'uliksit ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
12-12-07, 00:18
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha edhe une po keshi sepse -slikat- e mijat jane - momenti i ndalur- me >> shtriga aparatin :biggrin: <<.hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah:

http://www.watt-online.nl/images/fototoestel.gif


Hey kan e ke qit n'syret tash mos muu pa hiri hahahahahahaa o dreq bee

egi
12-12-07, 15:48
Ne jeten reale ka me shume se babai sigurt!
E sa i perket virtualitetit, me siguri nuk do t ishe ketu, mos te kishe disa shembuj per rreth!

ahahhahahahahaha lol, qfare more..ne forum askend se marr per shembull...nuk e di qysh mendoni ju te tjeret, por thjesht ky eshte mendimi im..une ketu po hy me lexu ndonje lajm, poezi ose me ba pak hajgare..e jo me lyp shembull ne antar..

per jeten reale e ke drejt..kam me shum shembull se veq babin tim, por aj eshte shembulli me i madh qe e kom :smile:

selvija
12-12-07, 21:40
Te them te drejten mund te marr shembull ne njriun e jetes qe kam ,,me gjitha te mirat,,i urte i menqur nuk hyn ne forum :tongue:edhe shum gjera tjera qe ka per lakmi..por shum pak marr errneqe modele nga dikushi,,ja keshtu si jam edhe veproj..:rolleyes:

Amina
12-12-07, 23:42
ahahhahahahahaha lol, qfare more..ne forum askend se marr per shembull...nuk e di qysh mendoni ju te tjeret, por thjesht ky eshte mendimi im..une ketu po hy me lexu ndonje lajm, poezi ose me ba pak hajgare..e jo me lyp shembull ne antar..

per jeten reale e ke drejt..kam me shum shembull se veq babin tim, por aj eshte shembulli me i madh qe e kom :smile:

Nje here lind deshira, pastaj shembulli hehehehhee

luckyman
15-12-07, 11:00
....un mendova me marre shembull ne ndonje anar te forumit !!!!!ma paska rrok sateliti dallash!...


.......secili qe ka *MENSCHLICHEWERTE* ( qe ja vlen te jete Njeri).

Ma-Origano
15-12-07, 18:35
Prit vec pak, sa te ndreqem. Ahahahahahahahahahaha


http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/12/starwars-emperor.thumbnail.jpg
Murgesha besa!!!!!!!

Naki
06-04-08, 21:37
Nė kėtė medium virtual admirojė Turistin pėr gjithėanshmėrin dhe pėr mirėsjelljen e tij konstantė pėr kėto 5 vite sa ėshtė edhe anėtarė i Dardanis sonė.

Moderatoren,Znj. Jador e admirojė pėr shkallen e lartė tė intelegjences dhe reflektimin mjaftė shkelqyes nė postime.

lazdrani
07-04-08, 00:37
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

CrAzY-BoY
07-04-08, 01:28
Luljaa se e di qe sum idhnohet :P hahaha

Sy_kaltra
07-04-08, 21:01
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

Te jam mirenjohese i Nderuar .

Preshevar
07-04-08, 21:16
Mėsim mar nga sejcili prej jushė...

LuLjaa
08-04-08, 00:47
Luljaa se e di qe sum idhnohet :P hahaha

E pse mu idhnu se, u dasht me kallxu edhe ata :)

turisti
08-04-08, 01:23
Edhe nime sa per meshkuj Turisti normal, eshte shembull i mire.

Faleminderit shume.:smile:

http://www.schatkistje.com/pd/images/roos4.jpg

turisti
08-04-08, 01:26
Nė kėtė medium virtual admirojė Turistin pėr gjithėanshmėrin dhe pėr mirėsjelljen e tij konstantė pėr kėto 5 vite sa ėshtė edhe anėtarė i Dardanis sonė.

Moderatoren,Znj. Jador e admirojė pėr shkallen e lartė tė intelegjences dhe reflektimin mjaftė shkelqyes nė postime.

Faleminderit shume NAKI i nderuar.

Vlersim i cili ka peshe jashtezakonisht te madhe per nua.

TURISTI.

CrAzY-BoY
08-04-08, 01:28
E pse mu idhnu se, u dasht me kallxu edhe ata :)

po shiko une te marr shembull ty shpesh her sepse kur me pyetin shoqeria per FORUM dicka une ju them auuuu qa kam nje shoqe ajo vetem ne forum rrin :P

turisti
08-04-08, 01:29
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

Faleminderit shume LAZDRAN i nderuar.

Mendoj se te gjithe antaret lartepermendur jane YLLAT e DARDANISE ne menyren e vet.

TURISTI.

rafet llapjani
08-04-08, 02:58
.....ende nuk ka LIND...

Jo de ,se ne mersh shemell ne mue tje met te rubrika e ahmakave ose me tertaq tu u fuzat ahahahahahah

Linka_pz
08-04-08, 08:02
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.


Pershendetje i nderuar jam shume e nderuar qe gjendem ne kete mes ....

Respekt.

gertaa
08-04-08, 08:19
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
e une ku jom o hamom a spo t asishna inteligente une a shum jom e asisht edhe u

LuLjaa
08-04-08, 13:15
po shiko une te marr shembull ty shpesh her sepse kur me pyetin shoqeria per FORUM dicka une ju them auuuu qa kam nje shoqe ajo vetem ne forum rrin :P

Ahaa, kurgja s'koka kjo , veē qe rri n'forum a :D ihh djel

Tomori
08-04-08, 14:13
.
Shembull Tomori, defintivisht


Lona po ashtu edhe ju jeni shembullore per sjelljen tuaj flm shum per vlersimin tuaj qe keni ndaj meje caooo:wink:

MemphiSx
08-04-08, 14:27
Nga Forumi i Dardanis,tashme duket se jan larguar per arsye te ndryshme shum antare qe me te vertet kan qen shmbull per vet DARDANIN,si Barbaroza,Aferdita,Gentiana,Shejtonka,Mafiozi,vush trria e shum e shum tjer qe me te vertet kur u mbledhshim te gjithe Dardania,gumezhinte dhe Atmosfera ishte mbi nivel!
Tani,njerzit e sinqert dhe shum te dashur dhe qe mundesh t'bisedosh lirshem me ta jane,Arb,Lazdrani,Honesty,Naki,Turisti,Diana,Linka ,Selvija,Albonita,Murgesha,Guri i madh,Gazi-de,Zana_ch,rilinda e shum e shum tjer vertet ja vlen te komunikosh me te gjithe!

vjeshta
08-04-08, 15:19
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

Faleminderit nga Ju ,dhe me vjen mire qe gjindem ne kete mes .:smile:

vjeshta
08-04-08, 16:23
N'vjeshtėn ....:biggrin: :tongue:

selvija
08-04-08, 16:40
Nga Forumi i Dardanis,tashme duket se jan larguar per arsye te ndryshme shum antare qe me te vertet kan qen shmbull per vet DARDANIN,si Barbaroza,Aferdita,Gentiana,Shejtonka,Mafiozi,vush trria e shum e shum tjer qe me te vertet kur u mbledhshim te gjithe Dardania,gumezhinte dhe Atmosfera ishte mbi nivel!
Tani,njerzit e sinqert dhe shum te dashur dhe qe mundesh t'bisedosh lirshem me ta jane,Arb,Lazdrani,Honesty,Naki,Turisti,Diana,Linka ,Selvija,Albonita,Murgesha,Guri i madh,Gazi-de,Zana_ch,rilinda e shum e shum tjer vertet ja vlen te komunikosh me te gjithe!Flm shum i nderuar se me vlerson per person shebull,,,
te them te drejten ti je edhe nje shembull qe te marrim errneqe ne ty,,,:wink:

Lazdran te kam shum rrespekt flm shum shum qe me ban te hy ne mesin e te mirve,,

je 1-sh mos harro...:smile:

BreD
08-04-08, 19:02
Shebull qe kam marr gjithmon Eshte Veq ni Person Dhe Dot jet gjithmon 1 :)

(Estella)

Estella
24-04-08, 12:23
Shebull qe kam marr gjithmon Eshte Veq ni Person Dhe Dot jet gjithmon 1 :)

(Estella)

ahha BreD flm shume :smile:

rafet llapjani
24-04-08, 12:56
ahahahahahahaah jo ktu se han kush mem marr shembull ahahahahahhhhhaha

Urata
23-07-09, 17:54
DR. Ibrahim Rugova

Tomori
23-07-09, 19:01
Antarin tone te nderuar Turistin...ky eshte shembullor

shfletuesi_
23-07-09, 19:01
shfletuesi_ .....

Tomori
23-07-09, 19:46
shfletuesi_ .....
ik orre.....

Agolli
23-07-09, 20:12
Janė shume, nje nder ta/to Vjeshten :smile:

vjeshta
23-07-09, 20:15
Janė shume, nje nder ta/to Vjeshten :smile:


Wowwwwwwwwwwwwwww Agolli !!!!:smile:


Si je more ???


Ps: me shume me erdhi mire per prezencen tende ketu se sa per shkrimin ,flm .

Agolli
23-07-09, 20:19
Wowwwwwwwwwwwwwww Agolli !!!!:smile:


Si je more ???

Mire te falemnderit :smile: ...ē'kemi nga ti? Dhe si po ja kalone ?

vjeshta
23-07-09, 20:26
Mire te falemnderit :smile: ...ē'kemi nga ti? Dhe si po ja kalone ?


Qe mire edhe une ,po shetitem neper pyje te pejes dhe me dite qe gezohesh te kisha tregu kend e kam merdhi dje hahahaha

Agolli
23-07-09, 20:31
Qe mire edhe une ,po shetitem neper pyje te pejes dhe me dite qe gezohesh te kisha tregu kend e kam merdhi dje hahahaha
Me vjen mire, sidomose qe na qenke ne Peje. Nime kush e paska pat ate taksirat :biggrin:

Peja-Boy
23-07-09, 20:34
Ka ketu shume e ne te gjitha aspektet ngapak qe i mar shembuj thenjet e tyre !!

vjeshta
23-07-09, 20:35
Me vjen mire, sidomose qe na qenke ne Peje. Nime kush e paska pat ate taksirat :biggrin:

O njana qe na fshijke ksajde ,e kam nxjerr hakun e muslimve hahhahaaaaa

Agolli
23-07-09, 20:40
O njana qe na fshijke ksajde ,e kam nxjerr hakun e muslimve hahhahaaaaa
Hahahahahah, ma merre mendja dhe jam mese i sigurte ne kete ēeshtje.

Qika^Me^Kule
23-07-09, 21:18
Ka ketu shume e ne te gjitha aspektet ngapak qe i mar shembuj thenjet e tyre !!

mos diq tek une ndo nje gje te mir e mer si shembull apo keshill???:biggrin:

Jana
23-07-09, 23:33
Agolli...sepse nga Ai marr keshillat me te sinqerta dhe me te mira...flm...

shfletuesi_
23-07-09, 23:41
ik orre.....

Pse ore me detyroni te ndrroj nofke serish hahahahahhaha... aiiii boll e kam qe po marr lavdata ne ate nofken tjeter ama spo bej za une :) :wink:

Agolli
24-07-09, 13:13
Agolli...sepse nga Ai marr keshillat me te sinqerta dhe me te mira...flm...
S'ka perse :smile: falamanersss edhe pi teje.
T'lutem me kurse nga keto epitete.

Peja-Boy
24-07-09, 14:39
mos diq tek une ndo nje gje te mir e mer si shembull apo keshill???:biggrin:

Edhe ty te kam marr si shembull shume here ...se nuk je e ngutshme,je e rrezikshme ne shkronja e Tucejk ne realitet ... edhe je Kryefort e per kete mar shembull hahahahahaha .....

Buqja_ch
12-12-10, 11:22
Idila .............

elvio
09-09-11, 22:13
???????????????

Pune e veshtire.

Hidhe gunen mbi supe edhe adhuro mprehtesine e te mprehteve,shkathtesine e te shkathteve(djallezine e te djallezuarve(ligj per mbijetese)e zemren e gladiatoreve edhe vazhdo udhen.

Fol ne emer te miresise.

tipi engjellor
09-09-11, 22:45
elvio po valla shume veshtire...

jadore
10-09-11, 12:58
???????????????

Pune e veshtire.

Hidhe gunen mbi supe edhe adhuro mprehtesine e te mprehteve,shkathtesine e te shkathteve(djallezine e te djallezuarve(ligj per mbijetese)e zemren e gladiatoreve edhe vazhdo udhen.

Fol ne emer te miresise.

e thene bukur ..

Alima
10-09-11, 17:00
...

Muhamedi , salAllahu alejhi wa salam !

.

elvio
10-09-11, 23:22
Tashme ,,,,,,,,,,,sonte shume po ia kam ziline dikujt qe me fshese profesionisti fshiu shkrimin tim .

U mundua shume?
Apo u shqetesua ajo c'ka vura ne dukje?

Une e jap shpjegimin tim pasi kush e fshiu s'arrin dot ta jape shpjegimin.

I pelqen e folura banale,madje kur ajo e folur prek te gjithe.

Nuk me habit,sepse je ai i cili te marr shembull(por asesi jo pozitiv)sepse te mungon ajo e ballafaqimit ne shkrimin tim qe me kliket tua e heq.

Keq,,,,,,,shume keq per ty kushdoqofsh.

Mora nje shembull.

Daglasi
11-09-11, 19:01
Prej shumices ngapak.