PDA

View Full Version : Cili vit u ka sjelle me shume gezime viti 2006/2007?


Ma-Origano
20-12-07, 18:18
Cili vit? Mua me shum me ka sjell 2006 po juve!

Gjumashja
21-12-07, 14:19
2007 shume surpriza te mira kane ndodh... shpresoj qe edhe 2008 te jete keshtu..:biggrin:

gazi-de
21-12-07, 16:22
shpresoj vitin 2008...........................

Ma-Origano
21-12-07, 18:14
edhe un Gazi-De shpresoj vitin 2008 por flm per pergjigjet!

Arb
22-12-07, 11:07
Mire ka shku... shpejt pak bre...

Sy_kaltra
23-12-07, 21:42
Po presim prej 2008-es :smile:

Buqja_ch
28-12-07, 23:53
Vera e 2007 ...........

LaCoStA
31-12-07, 18:45
2007-ta , sidomos ne aspekton profesional
Prej 2008-es pres edhe ma shum rezultate

jEtA_1
31-12-07, 18:52
Viti 2007 ka qen viti te cilin i kam realizuar tri deshirat e mija jetsore do ta mbaje ne mend gjithe jeten

Arkza
01-01-08, 14:31
Keto Dy Vitet e 06/07 E As qe Muj ti Ndaj ! Sepse ne 06 e Kam Martuar Vallun tim ! Ndresa Vitin 07 u Bora Halle !!!
Keto Dy Vitet jan per mua shume me te Rendesishum ne nga te gjitha Vitet e Jetes Sime ! :smile:

uck_aksh
01-01-08, 15:00
hahahahahahahh prej vitit 1973 gjithmon tuj shpresu se viti qe vje do t`me sjell shum gezime edhe ende me qat shpres jam

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

LuLjaa
02-01-08, 01:54
As njani hiq njejt krejt,, veš kur ta gjaj ni burr qatehere tham ky vit ma i mire :D

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-01-08, 09:17
As njani hiq njejt krejt,, veš kur ta gjaj ni burr qatehere tham ky vit ma i mire :D


Okukuuuuuuuu shoqe shka mke shti me kesh..hajd inshalla e gjen pra nje burr..:biggrin:

Lona
10-01-08, 10:18
Viti 2006 , ndersa shpresoj edhe per 2008.

Gjumashja
10-01-08, 10:44
edhe 2008 ja filloj mire... shpresoj te me vazhdoj po keshtu...

emine
30-10-09, 22:01
i prronit i ka marr qato dy vite,kap njane e mshoi tjetres:mad:

LuLjaa
31-10-09, 00:31
.. ihaaa kam harru, se maj men kete vite e lee 2006 a 2007

AlbaSoft
31-10-09, 00:33
Kjo teme duhet te mbyllet ose te freskohet me 2008/2009

LuLjaa
31-10-09, 00:44
Qee sa i mequm, t'ishe kan Moderator moti e kishe mshel ti :D

AlbaSoft
31-10-09, 01:02
Qee sa i mequm, t'ishe kan Moderator moti e kishe mshel ti :D

Normal qe e kisha mbyll si ket si shum tema tjera.

LuLjaa
31-10-09, 01:11
Mire e ki,, edhe une kisha ba qashtu

shfletuesi_
31-10-09, 08:50
Asnjeri nga keta dy....

Estella
31-10-09, 14:21
i paska dal afati kesaj teme :P

jadore
31-10-09, 14:42
i paska dal afati kesaj teme :P


jo aspak ,
retropsektiva eshte taban per perspektive ..por une kam koncept tjeter ndaj kesaj pytje ...
nuk i ndaj vitet ne te mira dhe te kqija .. jete eshte kjo dhe eshte e perbere nga kenaqesite dhe paknaqesit zhgenjimet sukseset..ne ndjesine e te jetuarit , ne letragjine momentale ..jete vitet nuk mund ti fajsojme ..!

Estella
31-10-09, 14:44
jo aspak ,
retropsektiva eshte taban per perspektive ..por une kam koncept tjeter ndaj kesaj pytje ...
nuk i ndaj vitet ne te mira dhe te kqija .. jete eshte kjo dhe eshte e perbere nga kenaqesite dhe paknaqesit zhgenjimet sukseset..ne ndjesine e te jetuarit , ne letragjine momentale ..jete vitet nuk mund ti fajsojme ..!

mendova pytja ishte e percaktuar ne keto 2 vite per at thash i paska dal afati :P

Peja-Boy
31-10-09, 14:46
jo aspak ,
retropsektiva eshte taban per perspektive ..por une kam koncept tjeter ndaj kesaj pytje ...
nuk i ndaj vitet ne te mira dhe te kqija .. jete eshte kjo dhe eshte e perbere nga kenaqesite dhe paknaqesit zhgenjimet sukseset..ne ndjesine e te jetuarit , ne letragjine momentale ..jete vitet nuk mund ti fajsojme ..!

Edhe ketu po behet Pyetje ne cilin vit ke pas me shume Gezime e jo ne ate aspektin qe ti pergjigjesh ..

2006-07 Kom harru ??!!!

Qika^Me^Kule
03-11-09, 21:10
Ma te vleshme jan keto 2 vitet e fundit se keto dy vitet para fundit....

LaCoStA
03-11-09, 23:28
A eshte 2009-ta ne liste? :smile:

LuLjaa
03-11-09, 23:53
A eshte 2009-ta ne liste? :smile:

e shtin tash nashta se ni here ncukk

Veš nese sjell viti 2010 najsen t'hajrit se keto vitet qe kan shku sen s'ishin kan phiii

LaCoStA
03-11-09, 23:59
e shtin tash nashta se ni here ncukk

Veš nese sjell viti 2010 najsen t'hajrit se keto vitet qe kan shku sen s'ishin kan phiii

Ishalla hajr per krejt oj Sabile ...

LuLjaa
04-11-09, 00:01
Ishalla hajr per krejt oj Sabile ...

Amin .. ishalla selim :smile: