PDA

View Full Version : Kush..???


Faqet : 1 2 3 4 5 [6]

Zero Cool
04-06-12, 14:52
Kush ban rahmet me njė tas ēaj ?

Qika^Me^Kule
04-06-12, 16:02
Kush eshte i/e interesuar/e per nje vizite te shkurt ne Ks.... me shku? hajdeni t'shkojme bashk :rolleyes::biggrin:

LaCoStA
04-06-12, 17:46
Kush eshte i/e interesuar/e per nje vizite te shkurt ne Ks.... me shku? hajdeni t'shkojme bashk :rolleyes::biggrin:

Kush eshte i interesun me na vizatu, asi, vizitu, na ktu jemi :tongue: :smile:

Alima
04-06-12, 23:14
...

Kush po pika ēaj ne oborr te Prishtines ?
.

Alima
08-06-12, 00:40
...

Kush mi ka fshi modat ??? phiiii jazek u qofte he!


.

emine
08-06-12, 07:29
eshte vetem i mire dhe i urte,nuk mundet te shifet si njeri i mire,shume here njerzit e perdorin urtesin per te arrit qellimet e tyre,

tipi engjellor
08-06-12, 07:40
.....eshte on ne kete mengjes more a thu.......

Denim
11-06-12, 18:04
Kush ėshtė nė paqe me jetėn, nuk ka kohė pėr intriga, ajo qė me tė vėrtetė ka rėndėsi ėshtė paqja e brendshme.

Domira
11-06-12, 18:53
Kush ėshtė nė paqe me jetėn, nuk ka kohė pėr intriga, ajo qė me tė vėrtetė ka rėndėsi ėshtė paqja e brendshme.

Kush thot se ka fol ma mir ne ket tem e ka dallash...sa mir ke fol denim :smile:

Denim
26-08-12, 20:43
Kush ti puthė buzėt e tua? Kush i fshin lotėt e tu? Kush mėrzin ty ta largon? Tė vij unė, a mė pranon?

LuLjaa
27-08-12, 14:55
Kush ish qajo pDHavushka bee?

romansa
27-08-12, 17:25
Kush ish qajo pDHavushka bee?

kush ,po e dii...!!

Oqeani
27-08-12, 17:52
... me thirri ? !

Zero Cool
22-09-12, 17:39
Kush ban rahmet me njė tas ēaj ?

Kush æ

:rolleyes:

Hajra
22-09-12, 20:43
.....guxon me dal ne dritare e me bertite vetvendosje, :tongue:

Dardanesha
22-09-12, 20:45
.....guxon me dal ne dritare e me bertite vetvendosje, :tongue:Me dal dal veq VV nuk bertas veq PDK ne dash :tongue::smile:

Hajra
22-09-12, 20:47
Me dal dal veq VV nuk bertas veq PDK ne dash :tongue::smile:


......ehe bertet ti me guxu, me kan e mira se ke emrin Dardaneshke, :biggrin:

Dardanesha
22-09-12, 20:51
......ehe bertet ti me guxu, me kan e mira se ke emrin Dardaneshke, :biggrin:


Bertas edhe me te madhe bile, uhhh sa emrin e bukur e kam bre :biggrin: ma te mire se tanin :tongue::biggrin:

Hajra
22-09-12, 20:55
Bertas edhe me te madhe bile, uhhh sa emrin e bukur e kam bre :biggrin: ma te mire se tanin :tongue::biggrin:

...po ku ke pa ti emrin dardanesh e me kane ne pydyk, :biggrin: edhe ti mos ma prek emrin se te shkoin flokt papa,:tongue:

Dardanesha
22-09-12, 20:57
...po ku ke pa ti emrin dardanesh e me kane ne pydyk, :biggrin: edhe ti mos ma prek emrin se te shkoin flokt papa,:tongue:


Pse po bash PDK i shkon emri dardaneshe :biggrin: :tongue:, po po me shkojne flokte ehe mos pot shkojne ty duart tani papa se ti kepus me rrenje :tongue:

Hajra
22-09-12, 21:00
Pse po bash PDK i shkon emri dardaneshe :biggrin: :tongue:, po po me shkojne flokte ehe mos pot shkojne ty duart tani papa se ti kepus me rrenje :tongue:

...hajt prekum ne guxofsh,:tongue::tongue:

Dardanesha
22-09-12, 21:02
...hajt prekum ne guxofsh,:tongue::tongue:


Ja se pata seriozisht :biggrin:, stop dhunes ndaj burrave :tongue:

Hajra
22-09-12, 21:05
Ja se pata seriozisht :biggrin:, stop dhunes ndaj burrave :tongue:

....tucejka, fjal shume e pune hiq :biggrin:

Dardanesha
22-09-12, 21:07
....tucejka, fjal shume e pune hiq :biggrin:


aha tutcajk, bama gajle ti mu :biggrin: ku ke pa tutcajk e PDK bre :tongue:

Hajra
22-09-12, 21:11
aha tutcajk, bama gajle ti mu :biggrin: ku ke pa tutcajk e PDK bre :tongue:

....o hiqu pdk-s se fallc i kines eshte, :biggrin: dardaneshke :tongue:

Dardanesha
22-09-12, 21:14
....o hiqu pdk-s se fallc i kines eshte, :biggrin: dardaneshke :tongue:


haha popo maj ymyt ti qe eshte fallc, mos ma prish emrin se kam dardaneshke por dardaneshe :biggrin:

Hajra
22-09-12, 21:17
haha popo maj ymyt ti qe eshte fallc, mos ma prish emrin se kam dardaneshke por dardaneshe :biggrin:

...dardaneshke hiqu tyne e kapu me te fortin ti, :tongue:

Dardanesha
22-09-12, 21:18
...dardaneshke hiqu tyne e kapu me te fortin ti, :tongue:


Kush eshte ai i forti qe une spe disha :rolleyes::tongue:

Hajra
22-09-12, 21:21
Kush eshte ai i forti qe une spe disha :rolleyes::tongue:

...qaj i forti i miri nuk jam une, po isa mustafa, :tongue:

Dardanesha
22-09-12, 21:23
...qaj i forti i miri nuk jam une, po isa mustafa, :tongue:


haha :rolleyes: shume i forte po te duket a, jo flm, jam lidh une me nje ma te forte se ai moti bile i kam rrenjte koxha fell :tongue::biggrin:

Hajra
22-09-12, 21:27
haha :rolleyes: shume i forte po te duket a, jo flm, jam lidh une me nje ma te forte se ai moti bile i kam rrenjte koxha fell :tongue::biggrin:

...po thu dardaneshk a, :biggrin: a e bajm nje pune une e ti, a shkoim me flejt se boll ma, :tongue:

Dardanesha
22-09-12, 21:30
...po thu dardaneshk a, :biggrin: a e bajm nje pune une e ti, a shkoim me flejt se boll ma, :tongue:Ntm e bofsh dardaneshkes e gjumin e embel, mu spo me mer gjumi, edhe pse pak teper nejta ne FD :rolleyes:

Hajra
22-09-12, 21:32
Ntm e bofsh dardaneshkes e gjumin e embel, mu spo me mer gjumi, edhe pse pak teper nejta ne FD :rolleyes:

...ntm e fflm per muhabet, ndoshta nuk mu ke idhnu ishalla,:biggrin:

klm

Dardanesha
22-09-12, 21:33
...ntm e fflm per muhabet, ndoshta nuk mu ke idhnu ishalla,:biggrin:

klm


Jo taman puna mos ta nin, edhe ty flm per muhabet :wink:

emine
23-09-12, 21:39
Kush ka munges morali,flet per moral
Kush ka munges dije,flet per dijeni
Kush ka munges femijet,flet per femijet
Kush ka munges paret.....

Gjitha kto jan simptoma qe pa dashje dhe vedije njeriu ja shfaq tjereve,dhe ma keqja nuk kuptone asnjehere se per te mbush boshellekun,nuk nevojite fjalet,

Bona-us
03-10-12, 06:36
Kush e mati lumturinė me gota dhe u deh prej saj? Kush e verbua me magjinė e dritės, apo u pėrkund nė muzgun nanuritės tė gėnjeshtrės dhe pastaj, pastaj i tha "mjaft" jetės.

LuLjaa
05-10-12, 23:16
Kush eshte ajo ........ qe po mendoj une.

e_martumja
05-10-12, 23:38
Kush ma ka inati ju... Po kendon njoni ahhaha

LuLjaa
08-10-12, 23:24
e_martumja shyqyr qe s'ta kam inati une :D

emine
09-10-12, 20:44
Kush ka mujt me mshef zemrimin me lehte sa dashurin

e_martumja
09-10-12, 22:44
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:

emine
10-10-12, 07:23
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:

mrika e kumares llesh

Dardanesha
10-10-12, 11:25
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:


ha ha ha qka eshte ai moj :rolleyes:

LaCoStA
10-10-12, 13:09
ha ha ha qka eshte ai moj :rolleyes:

Nifar seni qe e kish ble Blerimi i Destanoviqe :biggrin:

Dardanesha
10-10-12, 13:10
Nifar seni qe e kish ble Blerimi i Destanoviqe :biggrin:


eh ai e blen valla :biggrin: ...

jadore
10-10-12, 13:13
athu, kush eshte forumi al.com ,qe ma pasken ndje mungesen ! .. ( ja..mos te dal zoni as per te keq se le per te mire , qe tuj me lyp me qiri e pishe ..hahhaha)

lovely
10-10-12, 13:18
athu, kush eshte forumi al.com ,qe ma pasken ndje mungesen ! .. ( ja..mos te dal zoni as per te keq se le per te mire , qe tuj me lyp me qiri e pishe ..hahhaha)


Osht qai forum qe je regjistru n`to edhe ke harru.:biggrin:

Per qata, forumi, automatikisht, t`qon emajle, ku t`rren t`thote; Zonja filane, forumi filan, po e ndien mungesen tuaj.

Mos i beso. Genjeshter eshte:wink:

jadore
10-10-12, 13:33
Osht qai forum qe je regjistru n`to edhe ke harru.:biggrin:

Per qata, forumi, automatikisht, t`qon emajle, ku t`rren t`thote; Zonja filane, forumi filan, po e ndien mungesen tuaj.

Mos i beso. Genjeshter eshte:wink:

h'aaaaaaaaaaa? po po , jo,po, thash masi me paska ardhe e ne poste te Dardanise ,po del qe Dardania me pasta antarsu atje ,tuj punu edhe keta me dy pare letra-a.. ..

Bona-us
10-10-12, 14:41
Kush tka rrejt o e kush tka mashtrue, shpirti jem kush mundet ty met regjistrue me te dhanat e tua, me pseudonim, fjalekalim, email tend dhe pastaj me hy te emaili yt me kliku linkun e vertetimit te regjistrimit/konfirmimit, me u kyqe ne nje forum e ti mos te kesh asnje njohuri?
Kush me ben te dyshoj ne inteligjencen tende?

emine
10-10-12, 23:57
Qaj kry madhi,qe kishin s'gjedh kryetar te bashksis islame,qe mi kish veshe dy numra ma te mdhej kpucet,majke ligjerata tKillafta,qysh ka ardhe ne Gjermani dhe qka ka punu,po syte s'ja dajke Kristes qe ish ule matane e kish vnu kamen mbi kambr edhe dikur mase i hupi busolla me ka krejt,tha ska ma lezet se me pas satelitin si i huaj maje shpije e me kqyre Tv te vendit tand,,,po pasha te madhin Zote se kisha lan mu ba qifti tina kryetar po qe tash ka njerz qe krenohen me Analfabet te ksi lloji,ku mbeten gjithe ata qe kan nevoje per integrim,po mdoket maje sateliti,ja ner fistan te Kristes me sa u pa puna,,,,,

Elina
11-10-12, 00:03
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:Shkoj tha njani n'qesi kiosqe t'telifunave:tongue: e po lype iphone 5...ai shitesi po i thot :po kemi,a e don t'ri a t'perdorun :biggrin:

King Street
11-10-12, 20:45
Kush po na qet ka nje kafe ..?

Lona
12-10-12, 07:38
Kush po na qet ka nje kafe ..?


Kalo te Kafja e Forumit ..:smile:

Zero Cool
12-11-12, 18:45
Kush e di pse trėndafilit i bien gjithmonė petalet dhe kurrė gjembat ?

ssara
12-11-12, 18:49
Kush po shkon me 28 nentor ne Vlore

jEtA_1
12-11-12, 18:51
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:

Kush ka pare me gjujt ne lloq e blen ket telefon meqense mue fare nuk po me pelqejke me i mir 4 se 5

Paradox_13
18-11-12, 18:10
....hallall i koft perjet kush mundet me nal rroten e ngjarjes mbi akull qe mbeshtjell zemren.....

Buqja_ch
25-11-12, 23:25
mund te thot se nuk te lodh muzika,,o kryt tupan mu ka ba !!

selvija
26-11-12, 19:49
Kush e ka ble iphone 5 :biggrin:
Kush e ka ble NOKIA LUMIA 920 ahaha

Hajra
26-11-12, 20:24
.....po e perserit mesimin e fundit?

LaCoStA
27-11-12, 12:18
.... eshte ne radhė?

Paradox_13
02-12-12, 20:18
...ID elektronike zgerdhihet paturpshem para sysh....Kush je ti me thuaj.....

Dardanesha
02-12-12, 20:39
Kerkush :biggrin:

Kalimero
02-12-12, 20:42
dardanesha po kush :biggrin:

lovely
02-12-12, 20:57
Kush i pari bani
mori nane gurbetin?

Kalimero
02-12-12, 20:57
lluvica po kush qeter :cool:

LaCoStA
02-12-12, 21:35
..... pu bahet krimadh, asi kriminister, a thue?

Albonita
03-12-12, 18:03
Kush mara po me nguc, edhe ka perdoren gjuht e huia???:biggrin:, ohhhhhhhhhhhhhhh ma marrshi te kecen Hooooooooooo, jarabeli:biggrin:

Fshatari
03-12-12, 18:11
Kush mara po me nguc, edhe ka perdoren gjuht e huia???:biggrin:, ohhhhhhhhhhhhhhh ma marrshi te kecen Hooooooooooo, jarabeli:biggrin:

Shyqyr qe nuk te kane prek ne "familje", e mos te flas per "dashuri" se ai ngucakeq nuk do te kishte asnje shans te mbijetonte...!

lovely
03-12-12, 18:14
Hajt, kush ka thane qi njeri nuk duhet me hanger qorbe nihere n`javt, n`ven t`pasulit me speca t`kueq?

Albonita
03-12-12, 18:15
Shyqyr qe nuk te kane prek ne "familje", e mos te flas per "dashuri" se ai ngucakeq nuk do te kishte asnje shans te mbijetonte...!

Kush guxone me prek familje???Let ruhen ne keto dy pika se jav mushi gojen me barut:biggrin::biggrin:

Fshatari
03-12-12, 18:15
Hajt, kush ka thane qi njeri nuk duhet me hanger qorbe nihere n`javt, n`ven t`pasulit me speca t`kueq?

Albonita ! Madje e ka perserit shume here kete thenie te famshme !

lovely
03-12-12, 18:18
Albonita ! Madje e ka perserit shume here kete thenie te famshme !


Hiqu saj, se kurrgja nuk po dika.

Familja nuk e paska rreh boll, edhe dashuria e paska mashtru.

Qikaq qe.

Albonita
04-12-12, 08:05
Kush mundet te cendron parn nje , Njene pa kuture, pa Rrespekt ndaj vetes , kur i fut hundet vend pa vend dhe i vije era me kilometra.

Bona-us
27-12-12, 12:15
Kush jemi ne qe gjithmone kerkojme tek te tjeret ate qe nuk kemi vete. Qe si kryenec ngrejme koken lart e te tjeret si shohim. Shkelim mbi to si letra te zhubrosura ne toke,fjalet e tyre na duken si te atij lypsarit ne rruge qe ne i kalojme afer, e syte nuk ja hedhim kurre e ne disa raste dhe e fyejme!
Me ironine qe tregon asgje tjeter vetem cinizem mbulojme veten tone. Fshihemi pas guackes se egoizmit e drejtojme gishtin gjitmone tek dikush tjeter!
Si lajkatar tregojme meshire per cdo njeri por qe e verteta pas saj eshte aq e thelle saqe askush nuk e merr mundimin ta imagjinoje, e jo me ta kerkoje e ta tregoje me dashamiresi.

Zero Cool
30-01-13, 17:40
Kush pėrgojon dikė te ti, tė pėrgojon edhe ty te dikush!

Kaqanikasja
08-05-13, 09:22
kysh mendon keshtu mendon edhe ashtu eheh

romansa
25-08-14, 14:24
...ben keq dikut ..iben vehtes

Paradox_13
03-09-14, 22:51
....munde e mohon faktin se jeta nuk perbehet nga netet dhe ditet kure nate pas nate e dite pas dite iken ajo....