PDA

View Full Version : Zgjidhni njeren nga keto te pestat ?!


Linka_pz
06-01-08, 11:46
Zgjidhni njeren nga keto pes gjerat ?!.......nuk e di nese ekziston nje teme e tille nese po fshijeni ! Hene Margaritar Diell Debore Nene Argetim te kendshem !

Zaim Vaksinca
06-01-08, 13:50
Nėna (sepse pa nėnėn nuk i kishim edhe tjerat. :) )


Hapsira, Yjet, Toka, uji, babai ? (argėtim tė kandshėm :) )

Linka_pz
06-01-08, 13:57
Nėna (sepse pa nėnėn nuk i kishim edhe tjerat. :) )


Hapsira, Yjet, Toka, uji, babai ? (argėtim tė kandshėm :) )


Baba


Buke
Mish
Leng
Msn
Forum .......

Zaim Vaksinca
06-01-08, 14:12
Buk (me lang, nėse ka mundėsi :biggrin: )Ujė bunari,

ujė rrjeti me clor,

ujė minerali natyral,

ujė minerali i gazuem mineral, apo

ujė normal i gazuem artificiel ?

DEA
06-01-08, 14:14
Uje bunari( ma thjesht se keto tjerat te komplikueme po tingllojne e mos po me bojne zarar:smile: )Krype
Sheqer
Miell
Voj
Ve

Arkza
06-01-08, 14:25
[quote=DEA]Uje bunari( ma thjesht se keto tjerat te komplikueme po tingllojne e mos po me bojne zarar:smile: )

Kryp !!!

Lenge (pemshe)
Uje
Raki
Birr
cola!?

Linka_pz
06-01-08, 14:31
[quote=DEA]Uje bunari( ma thjesht se keto tjerat te komplikueme po tingllojne e mos po me bojne zarar:smile: )

Kryp !!!

Lenge (pemshe)
Uje
Raki
Birr
cola!?


Uje ....

Torte
Rrollat
Bombice
Krofne
Puding ......

Arkza
06-01-08, 14:33
[quote=Arkza]


Uje ....

Torte
Rrollat
Bombice
Krofne
Puding ......
Krofneeeeeeeeeeeee Moj hahahahahhaha ! e din ti a !

Mish Pule
Mish Kingji
Mish Peshku
Mish viqi
Mish Qures !?

Zaim Vaksinca
06-01-08, 15:23
Mish peshkuAeroplan,

tren,

autobus

auto

bicikėl

Arkza
06-01-08, 15:26
Mish peshkuAeroplan,

tren,

autobus

auto

bicikėlAuto !!!!

Eukreme
Majlte
Reqel
Pekmez
Mermellade !?

Murgesha
06-01-08, 15:45
Linka_pz, nėse mendon se kjo temė kėtu http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16915 i plotėson kushtet e kėsaj teme atėherė na trego dhe po ja bashkangjesim asaj teme temėn tėnde tė tanishme.

Murgesha!

Linka_pz
06-01-08, 15:49
Linka_pz, nėse mendon se kjo temė kėtu http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16915 i plotėson kushtet e kėsaj teme atėherė na trego dhe po ja bashkangjesim asaj teme temėn tėnde tė tanishme.

Murgesha!


Eshte pak a shume e njejte ndoshta .....por sidoqofte prap vendosni ju ...nuk ka aspak problem , ju e dini me mire !

Respekt !

emine
06-06-08, 22:17
Zgjidhni njeren nga keto pes gjerat ?!.......nuk e di nese ekziston nje teme e tille nese po fshijeni ! Hene Margaritar Diell Debore Nene Argetim te kendshem !


NENEN ( kristalin e zemres sime);)


dashuri
vuajtje
kenge
pushim
ikje

lovely
06-06-08, 22:21
NENEN ( kristalin e zemres sime);)


dashuri
vuajtje
kenge
pushim
ikje


dashuri


vallezim
vrapim
notim
lexim
shkrim

Breshka
06-06-08, 22:40
dashuri


vallezim
vrapim
notim
lexim
shkrim

shkrim


muzik
sport
humor
film
lajme

lovely
06-06-08, 22:52
shkrim


muzik
sport
humor
film
lajme


muzike


femije
gra
burra
pleq
djem :biggrin:

Breshka
06-06-08, 22:56
muzike


femije
gra
burra
pleq
djem :biggrin:

FEMIJE


AKULLORE
QOKOLLAD
DREDHZ
BANANE
DARDH

HėNna
06-06-08, 22:59
muzike


femije
gra
burra
pleq
djem :biggrin:


Fėmijė.


Hezitim
Ngurrim
Rrefim
Heshtje
Veprim

lovely
06-06-08, 23:01
Fėmijė.


Hezitim
Ngurrim
Rrefim
Heshtje
Veprim

rrefim

uje
coca cole
jupi :biggrin: :biggrin:
kafe
qaj

lovely
06-06-08, 23:01
FEMIJE


AKULLORE
QOKOLLAD
DREDHZ
BANANE
DARDH


dredhz


pite me hitha
laknur
kungullur
perpleq
rraseik :biggrin:

Breshka
06-06-08, 23:03
dredhz


pite me hitha
laknur
kungullur
perpleq
rraseik :biggrin:

PERPEQhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

RRUGTIM ME:

AVION
VETUR
ANIJE
AUTOBUS
NE KEMB http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

HėNna
06-06-08, 23:04
dredhz


pite me hitha
laknur
kungullur
perpleq
rraseik :biggrin:Po e marrė ujin dhe hethenikun :tongue:Kėmbngulje
Vendosshmeri
Tėrheqje
Largim
Injorim

lovely
06-06-08, 23:05
PERPEQhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

RRUGTIM ME:

AVION
VETUR
ANIJE
AUTOBUS
NE KEMB http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


anije


*****************

mu hargjiten ahahahahahah

nuk i ka bo 3 copa po 5 hahahahaha

lovely
06-06-08, 23:06
Po e marrė ujin dhe hethenikun :tongue:Kėmbngulje
Vendosshmeri
Tėrheqje
Largim
Injorim

vendosshmeri.........


************************

Breshka
06-06-08, 23:07
vendosshmeri.........


************************

skom qka zgjedhi mo hahahahhahahahahah

selvija
06-06-08, 23:07
Valla ka shum qe pa to smuj jetoj

Pa dashuri
pa qeshje
pa uje
pa buk
pa femi...shum shum ka edhe pa DF...:wink:

rafet llapjani
07-06-08, 10:27
Valla ka shum qe pa to smuj jetoj

Pa dashuri
pa qeshje
pa uje
pa buk
pa femi...shum shum ka edhe pa DF...:wink:


jo pa qito hiq kurr qyre more qka menon selvushi ani pa qeshje e dashuri ma mire me bllokue tertaqi se pa qeto ahgahgahgahgahgahgahgaah

vushtrria
07-06-08, 10:33
jo pa qito hiq kurr qyre more qka menon selvushi ani pa qeshje e dashuri ma mire me bllokue tertaqi se pa qeto ahgahgahgahgahgahgahgaah
ahhahahahahahaah ben ben o rafet llapi veq ni nuse te mire me pas nashta kishe ba more qyshe jo ahhaahahah

rafet llapjani
07-06-08, 10:37
ahhahahahahahaah ben ben o rafet llapi veq ni nuse te mire me pas nashta kishe ba more qyshe jo ahhaahahah

ahahahah vushtrri pa tertaq dyqysh pa qeshje e dashni ncuk se ha une ashtu aahgahghga

selvija
07-06-08, 11:26
jo pa qito hiq kurr qyre more qka menon selvushi ani pa qeshje e dashuri ma mire me bllokue tertaqi se pa qeto ahgahgahgahgahgahgahgaahHahahahhahaha kam harru me numru edhe terrtaqin ....:biggrin:

Estella
07-06-08, 16:22
S'pari pershndetje per temen linka_pz ,pom perlqen idea temes


oki

mund te zgjidhi nga keto pes tash

Luljaa

emine

Jana

Albomita

Ssarra

:P :P :P

emine
07-06-08, 16:40
S'pari pershndetje per temen linka_pz ,pom perlqen idea temes


oki

mund te zgjidhi nga keto pes tash

Luljaa

emine

Jana

Albomita

Ssarra

:P :P :P


Alboniten!!!


trendafil....
fustan....
Shetitje
Knaqesi
shoqe.....

lovely
07-06-08, 17:41
Alboniten!!!


trendafil....
fustan....
Shetitje
Knaqesi
shoqe.....


knaqesi


me flejt
me u tushirat
me u la n bazen
me hanger buke
me u rrezit:biggrin:

emine
07-06-08, 18:00
knaqesi


me flejt
me u tushirat
me u la n bazen
me hanger buke
me u rrezit:biggrin:

Tana kto i du...........

Mu la ne bazen(LAKA LAK):p


moter
vella
nene
baba
teze
daj

Cia-Ferizaj
07-06-08, 19:08
baba


une
ai
ajo
kjo
ky

Estella
07-06-08, 20:15
baba


une
ai
ajo
kjo
ky


pune
pushime
shetitje
gjume
vozitje

lovely
07-06-08, 22:25
pune
pushime
shetitje
gjume
vozitje


pushimeoda e fjetjes
oda e ngrenies
oda e grave
oda e burrave
oda e muhabeteve

HėNna
07-06-08, 23:05
pushimeoda e fjetjes
oda e ngrenies
oda e grave
oda e burrave
oda e muhabeteve

Tė gjitha :tongue:


pro
Kunder
Ska rendesi
Nese PO mire
Nėse JO edhe me mire

vjeshta
07-06-08, 23:07
Tė gjitha :tongue:


pro
Kunder
Ska rendesi
Nese PO mire
Nėse JO edhe me mire


S'ka rendesi !


Ajri
Toka
Dielli
Hėna
Ylli ?

HėNna
07-06-08, 23:09
S'ka rendesi !


Ajri
Toka
Dielli
Hėna
Ylli ?

Hėnė e diell kam vec ylli po mungon, kėshtu qė po e marrė yllin :biggrin:


Deti
Oqean
Lum
Liqen
Rekė :tongue:

vjeshta
07-06-08, 23:11
Hėnė e diell kam vec ylli po mungon, kėshtu qė po e marrė yllin :biggrin:


Deti
Oqean
Lum
Liqen
Rekė :tongue:

Rekė ,kete se kam !:redface:

Pranvera
Vera
Vjeshta :tongue:
Dimri
Zjarri ?

Breshka
07-06-08, 23:12
Hėnė e diell kam vec ylli po mungon, kėshtu qė po e marrė yllin :biggrin:


Deti
Oqean
Lum
Liqen
Rekė :tongue:

deti

veren
pranveren
vjeshten
dimrin
apo edhe tgjitha per nji dit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

HėNna
07-06-08, 23:13
Rekė ,kete se kam !:redface:

Pranvera
Vera
Vjeshta :tongue:
Dimri
Zjarri ?

Si stinė Vera, si nick Vjeshta qe duket shumė e kėndshme.

Borė
Shi
Breshėr
Acar
Erė

vjeshta
07-06-08, 23:15
Si stinė Vera, si nick Vjeshta qe duket shumė e kėndshme.

Borė
Shi
Breshėr
Acar
Erė

Shi .


Mollė
Pjeshkė
Portokallė
Dardhė
Rrushė ?


Ps: Breshka paskna me ta honger hallven !:redface: :tongue:

HėNna
07-06-08, 23:16
Shi .


Mollė
Pjeshkė
Portokallė
Dardhė
Rrushė ?


Ps: Breshka paskna me ta honger hallven !:redface: :tongue:

Dardh


Krip
Sheqer
Kafe
Caj
Biber

vjeshta
07-06-08, 23:21
Dardh


Krip
Sheqer
Kafe
Caj
Biber

Qaj.

Film
Dramė
Komedi
Teater
Telivizotr?

HėNna
07-06-08, 23:23
Qaj.

Film
Dramė
Komedi
Teater
Telivizotr?

Televizor ( se i shof te gjitha pastaj) :tongue:


Bukė
Pite
Fli
Gjellė
Supė

vjeshta
07-06-08, 23:31
Televizor ( se i shof te gjitha pastaj) :tongue:


Bukė
Pite
Fli
Gjellė
Supė

Gjellė ( e vetmja pa karbohidrate ):tongue:


Kepucė
Sandale
Papuqe
Nalle
Qizme?

iliryan
07-06-08, 23:36
Gjellė ( e vetmja pa karbohidrate ):tongue:


Kepucė
Sandale
Papuqe
Nalle
Qizme?

Qizme vetem me kan te kuqe

Qeni
Qengji
Luani
Zebra
Kali

Murgesha
07-06-08, 23:37
Gjellė ( e vetmja pa karbohidrate ):tongue:


Kepucė
Sandale
Papuqe
Nalle
Qizme?

Papuqe.

75 A
75 C
80 A
80 B
85 A

Virti
07-06-08, 23:39
Papuqe.

75 A
75 C
80 A
80 B
85 A
te gjitha. :cool:

HėNna
07-06-08, 23:40
Papuqe.

75 A
75 C
80 A
80 B
85 A

75 A :tongue:


Fund
Fustan
Miniq
Dimia
Kule


PS. Hej paramendo cka deshta te shkruaj para se ti shkruaj keto!!!:tongue:

Murgesha
07-06-08, 23:42
75 A :tongue:


Fund
Fustan
Miniq
Dimia
Kule


PS. Hej paramendo cka deshta te shkruaj para se ti shkruaj keto!!!:tongue:

Kule

E paramendova.
Nuk e pashė,
Nuk e dita,
Nuk nita,
E marr me mend.....

Murgesha
07-06-08, 23:42
te gjitha. :cool:

Mke lonė pa tekst qė si ke paraqit 5 hahahahahahahaahah

HėNna
07-06-08, 23:44
Kule

E paramendova.
Nuk e pashė,
Nuk e dita,
Nuk nita,
E marr me mend.....


E marr me mend .... (se ti kupton shumė)


Unė
Ajo...
Tjetri
Tjetra
Tjerėt

Virti
07-06-08, 23:44
Mke lonė pa tekst qė si ke paraqit 5 hahahahahahahaahah
hahaha me doli pune me ata numrat.... :biggrin:

lovely
07-06-08, 23:45
te gjitha. :cool:


ooo jaraneshe he hahahahahahahahahaahahahahaha


gjume
forum
pushim
msn
asnjanen :biggrin:

Murgesha
07-06-08, 23:47
E marr me mend .... (se ti kupton shumė)


Unė
Ajo...
Tjetri
Tjetra
Tjerėt


Ajo... (dikur )

Pardje
Dje,
Sot,
Nesėr,
Pasnesėr

Murgesha
07-06-08, 23:47
hahaha me doli pune me ata numrat.... :biggrin:I mate tė gjithė a??

Breshka
07-06-08, 23:50
I mate tė gjithė a??

zgjidhni me dy durt jau dha hahaha

lovely
murgesha
eminja
selvija
vjeshta

HėNna
07-06-08, 23:50
Ajo... (dikur )

Pardje
Dje,
Sot,
Nesėr,
Pasnesėr

Pardje ... assesi sot.... shpresoj tė nesėrmen


Mall
Nostalgji
Mendime
Moskuptim
Mirekuptim

Virti
07-06-08, 23:50
I mate tė gjithė a??
une mendova se vec duhet me i shiku qyyyyy :cool:

Murgesha
07-06-08, 23:54
Pardje ... assesi sot.... shpresoj tė nesėrmen


Mall
Nostalgji
Mendime
Moskuptim
Mirekuptim


Mirėkuptim (patjetėr tė shoqėruar me mall)

Lidhje
shkėputje
ngatėrrim
besim
bashkim

Murgesha
07-06-08, 23:55
une mendova se vec duhet me i shiku qyyyyy :cool:


Me i zgjedhė duhet...

gazi-de
07-06-08, 23:56
zgjidhni me dy durt jau dha hahaha

lovely
murgesha
eminja
selvija
vjeshta
si me zgjith moj qe....:tongue: :biggrin:

HėNna
07-06-08, 23:56
Mirėkuptim (patjetėr tė shoqėruar me mall)

Lidhje
shkėputje
ngatėrrim
besim
bashkim


Besim ..


Heshtje
Rrefim
Ngurrim
Hezitim
Distancim

lyra2
07-06-08, 23:56
Mirėkuptim (patjetėr tė shoqėruar me mall)

Lidhje
shkėputje
ngatėrrim
besim
bashkim

besim...(duhet te egzistoje ne cdo mes dhe shoqeri)


lexim
sheti
muzike
loje
gjum


per kohen e lire ?

Murgesha
08-06-08, 00:02
Besim ..


Heshtje
Rrefim
Ngurrim
Hezitim
Distancim


Rrėfim ( pa hezitim)

Pranim
Gėzim
Ngashėrim
Plotėsim
Dėshirė

Murgesha
08-06-08, 00:03
besim...(duhet te egzistoje ne cdo mes dhe shoqeri)


lexim
sheti
muzike
loje
gjum


per kohen e lire ?


Muzikė (qyqek krejt hahahaha)

Vrapim
Notim
Vallzim
Dėfrim
Pushim

HėNna
08-06-08, 00:04
Rrėfim ( pa hezitim)

Pranim
Gėzim
Ngashėrim
Plotėsim
Dėshirė


A bė tė gjitha???


Ndjehesh:

Mirė
Kėnaqshem
Konfuze
Cuditshėm
Mrekullueshėm

Murgesha
08-06-08, 00:09
A bė tė gjitha???


Ndjehesh:

Mirė
Kėnaqshem
Konfuze
Cuditshėm
Mrekullueshėm


Merri moj, falė tė qofshin hahahahahahahaha

Hm prej tė gjithave nga pak e ma sė shumti mrekullueshėm nėse...

Pėrshpejtohet
Pranohet
Miratohet
Ngriten
Pėrqafimet....

HėNna
08-06-08, 00:13
Merri moj, falė tė qofshin hahahahahahahaha

Hm prej tė gjithave nga pak e ma sė shumti mrekullueshėm nėse...

Pėrshpejtohet
Pranohet
Miratohet
Ngriten
Pėrqafimet....

Shumė dorėlirė po mė dukesh, interesant shumė e "fjaltė" u bėjshin pėr asgjė hic.... hahahahahahahahahahahahah


Pėrshpejtohet...

E dashurė
E kuptuar
E hareshme
E shoqėruar
Apo si dikur....

Murgesha
08-06-08, 00:20
Shumė dorėlirė po mė dukesh, interesant shumė e "fjaltė" u bėjshin pėr asgjė hic.... hahahahahahahahahahahahah


Pėrshpejtohet...

E dashurė
E kuptuar
E hareshme
E shoqėruar
Apo si dikur....


Tė gjitha, e besa edhe si dikur.

E qetė
E ngutshme
E halitme
Zhurmagjike
Pėrplasje....

HėNna
08-06-08, 00:26
Tė gjitha, e besa edhe si dikur.

E qetė
E ngutshme
E halitme
Zhurmagjike
Pėrplasje....


E halitme .... si dielli ( pasi nuk u gjendė fjalė mė e duhur )Njef:

Nė shkrim
Nė shprehje
Nė shfaqje
Nė paraqitje
Nė parandjenjė

Murgesha
08-06-08, 00:32
E halitme .... si dielli ( pasi nuk u gjendė fjalė mė e duhur )Njef:

Nė shkrim
Nė shprehje
Nė shfaqje
Nė paraqitje
Nė parandjenjė


Ngrrk! Ti a krejt po don me ta shplu ktu zemrėn a hahaahahahahah?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
I mbledh tė pestat dhe njoh...

Siguri
Ndjeshmėri,
Ndihmė
Ballafaqim
Pėrkrahje

sherri
08-06-08, 00:34
E halitme .... si dielli ( pasi nuk u gjendė fjalė mė e duhur )Njef:

Nė shkrim
Nė shprehje
Nė shfaqje
Nė paraqitje
Nė parandjenjė
Sen spo marre vesh!!

HėNna
08-06-08, 00:35
Ngrrk! Ti a krejt po don me ta shplu ktu zemrėn a hahaahahahahah?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
I mbledh tė pestat dhe njoh...

Siguri
Ndjeshmėri,
Ndihmė
Ballafaqim
Pėrkrahje

Tė gjitha ngapak pasi qenke bėr dorėlire ma nuk zgjedhi hahahahahhahahahahahahahahaha

Civilizim
Jocivilizim
Dajak
Stupc
Boxa

hahahahahahahahahahah

vjeshta
08-06-08, 00:43
Sen spo marre vesh!!

Kerko ndihmė pra .

Murgesha
08-06-08, 00:44
Tė gjitha ngapak pasi qenke bėr dorėlire ma nuk zgjedhi hahahahahhahahahahahahahahaha

Civilizim
Jocivilizim
Dajak
Stupc
Boxa

hahahahahahahahahahah


Stupcin ma ka ona ma shumė.

Dorėlirė
Zgjedhėse
Tė gjitha
Ngapak
Bėrje

HėNna
08-06-08, 00:48
Stupcin ma ka ona ma shumė.

Dorėlirė
Zgjedhėse
Tė gjitha
Ngapak
Bėrje


Tė gjitha


Pėrbirje fjalėsh
Tolerim
Injorim
Heshtje
Largim

Murgesha
08-06-08, 00:51
Tė gjitha


Pėrbirje fjalėsh
Tolerim
Injorim
Heshtje
Largim


Tolerancės gjithė i jap pėrparėsi, por edhe kur duhet me folė nuk heshti...


Zhgėnjim,
Pendim
Vrarje ndėrgjegjje
Shpengim
E pa zėvendsushme...

HėNna
08-06-08, 00:56
Tolerancės gjithė i jap pėrparėsi, por edhe kur duhet me folė nuk heshti...


Zhgėnjim,
Pendim
Vrarje ndėrgjegjje
Shpengim
E pa zėvendsushme...

Po mungojka budallallėku!!!:redface:

Dyshim
Habitje
Cuditje
Paragjykime
Arsyetime

Murgesha
08-06-08, 00:59
Po mungojka budallallėku!!!:redface:

Dyshim
Habitje
Cuditje
Paragjykime
Arsyetime


Arsyeja ma e mira valla hahahaahahahahahaha

Pse
qysh
tek
kur
ēka

HėNna
08-06-08, 01:02
Arsyeja ma e mira valla hahahaahahahahahaha

Pse
qysh
tek
kur
ēka

Tek hahahaha


Kush
cila
per cka
c“arsyje kane
me kend


hahahahahaha inshalla e kupton

Murgesha
08-06-08, 01:10
Tek hahahaha


Kush
cila
per cka
c“arsyje kane
me kend


hahahahahaha inshalla e kupton


pėr ēka....


Largim
Afrim
Durim
Veprim
Vendim,

HėNna
08-06-08, 01:16
pėr ēka....


Largim
Afrim
Durim
Veprim
Vendim,

Cka se vėjshe ndonje emer vashe moj me bė pak kualicion hahahahahahahahahahah

Vendim pėr veprim


PDK
LDK
LDD
AAk
AKR

Murgesha
08-06-08, 01:20
Cka se vėjshe ndonje emer vashe moj me bė pak kualicion hahahahahahahahahahah

Vendim pėr veprim


PDK
LDK
LDD
AAk
AKR


Asnjėrėn prej tyre, kape njėrėn mėshoj tjetrės...


Politikė
Dashuri
Fe
Shoqėri
Argėtim...

iliryan
08-06-08, 09:55
Asnjėrėn prej tyre, kape njėrėn mėshoj tjetrės...


Politikė
Dashuri
Fe
Shoqėri
Argėtim...

Argetim....

1 dashnor
2 dashnor
3 dashnor
4 dashnor
5 dashnor e 1 burr

Murgesha
09-06-08, 15:37
Argetim....

1 dashnor
2 dashnor
3 dashnor
4 dashnor
5 dashnor e 1 burr


1 burr tė vetėm (tėrė jetėn time si grua)


Dashnore
Grua
Mikeshė
Mik
Burrė

lovely
09-06-08, 15:42
1 burr tė vetėm (tėrė jetėn time si grua)


Dashnore
Grua
Mikeshė
Mik
Burrė


Mik :cool:


shejton
dreq
koftlargt
i prronit
dilidokuz :biggrin:

Murgesha
09-06-08, 16:04
Mik :cool:


shejton
dreq
koftlargt
i prronit
dilidokuz :biggrin:

Larg tyre (mi shtine ethet me kėto)

Dashuri
rrespekt
mirėkuptim
shoqėrim
shpėrfillje

lovely
09-06-08, 16:20
Larg tyre (mi shtine ethet me kėto)

Dashuri
rrespekt
mirėkuptim
shoqėrim
shpėrfillje


4 t parat :biggrin:

mashtrim
fshehtesi
dyftyresi
perqarje
tradhti :frown:

Estella
09-06-08, 18:17
4 t parat :biggrin:

mashtrim
fshehtesi
dyftyresi
perqarje
tradhti :frown:

ahah asnjeren nga keto smundem mi zgjedh


qkas tbjen mend ty lovely:P

Alkimisti_ch
09-06-08, 18:30
Unmik
Mbijetes
Arsye
Ora
Dashuri

lovely
09-06-08, 19:58
Unmik
Mbijetes
Arsye
Ora
Dashuri


Dashuri


Sinan Vllasaliu
Sabri Fejzullahu
Nystret Muqiqi
Labinot Tahiri
Ramadan Krasniqi

rafet llapjani
09-06-08, 20:01
Dashuri


Sinan Vllasaliu
Sabri Fejzullahu
Nystret Muqiqi
Labinot Tahiri
Ramadan Krasniqi


lovic ase njo sun i daj prej dashurie e deri te danin paaaa qe paske zgjedh per qef timin tan bashk kompot e baj aghaghaghaghagh

lovely
09-06-08, 20:02
lovic ase njo sun i daj prej dashurie e deri te danin paaaa qe paske zgjedh per qef timin tan bashk kompot e baj aghaghaghaghagh

hey, harrove me i shkru 5 copa me zgjedh tani na :biggrin:

Breshka
09-06-08, 20:05
Dashuri


Sinan Vllasaliu
Sabri Fejzullahu
Nystret Muqiqi
Labinot Tahiri
Ramadan Krasniqi


a ban dy oj qiko ahahahahhaa

sinanin%Sabriun

Adelinen
Leunoren
Jehonen
Teuten
Gili

rafet llapjani
09-06-08, 20:07
hey, harrove me i shkru 5 copa me zgjedh tani na :biggrin:


Ermalin

Unikatilat

Bleron

Afrim Muqiqin

Sinan hoxhen

lovely
09-06-08, 20:09
a ban dy oj qiko ahahahahhaa

sinanin%Sabriun

Adelinen
Leunoren
Jehonen
Teuten
Gili


ADELINEN


Vedatin
Sabilen
Teten Gjyli
agen Shneq
Mensurin :biggrin:

lovely
09-06-08, 20:09
Ermalin

Unikatilat

Bleron

Afrim Muqiqin

Sinan hoxhenErmalinBleona Qerretin
Jehona Sopin
Zanfina Ismailin
Genta Ismailin
Sony Malaj

rafet llapjani
09-06-08, 20:10
ADELINEN


Vedatin
Sabilen
Teten Gjyli
agen Shneq
Mensurin :biggrin:

vedatin

edhe Agjen shnegj ahahahahahaha


Cimen

Lecin

Qumilin

Sbriun?

Breshka
09-06-08, 20:11
Ermalin

Unikatilat

Bleron

Afrim Muqiqin

Sinan hoxhen+

Sinanin & Ermailin ...veq dy vbre ma mir se nji si asnji http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Negjmije Pagarushen
Shyhrete Behluli
Shkurten
Remzien
Violeten,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,une i bona edhe vet du me “zgjedh NEGJMIJENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

lovely
09-06-08, 20:11
vedatin

edhe Agjen shnegj ahahahahahaha


Cimen

Lecin

Qumilin

Sbriun?


Sabriun

hey, veq 4 i shkruve hahahahahahahaha


film vizatimor
film action
film komedi
film erotik
film thriller

lovely
09-06-08, 20:12
+

Sinanin & Ermailin ...veq dy vbre ma mir se nji si asnji http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Negjmije Pagarushen
Shyhrete Behluli
Shkurten
Remzien
Violeten,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,une i bona edhe vet du me “zgjedh NEGJMIJENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN


ooo s duhet moj me zgjedh ti hahahahaha

edhe une Nexhmijen valla

rafet llapjani
09-06-08, 20:15
Sabriun

hey, veq 4 i shkruve hahahahahahahaha


film vizatimor
film action
film komedi
film erotik
film thriller

I pesti vjen neser se ekish hup bileten e avionit aghaghaghaghaghaghagh

Breshka
09-06-08, 20:17
ooo s duhet moj me zgjedh ti hahahahaha

edhe une Nexhmijen valla

MOJ U TUTA PO MA MERR KUSH E MORA VET

hajt zgjidhni tash ju tpaqit qa hahahhahahahahaa

lovely
10-06-08, 14:36
largim
zhdukje
rikthim
hezitim
guxim :biggrin:

HėNna
10-06-08, 15:17
Guxim gjerė nė ekstrem.
Maltretim
Shfrytzim
Shpifje
Keqtrajtim
Indiferim

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-08, 16:09
Zgjidhni njeren nga keto pes gjerat ?!.......nuk e di nese ekziston nje teme e tille nese po fshijeni ! Hene Margaritar Diell Debore Nene Argetim te kendshem !

u kujtova me kqyren qka po shkrun ne fillim se po per me shkrujten pe zgjedhi HėNna, kishe osht me zgjedhen naj nja prej qatyne 5 qe jan tu shkrue te tema.

HėNna
10-06-08, 16:13
u kujtova me kqyren qka po shkrun ne fillim se po per me shkrujten pe zgjedhi HėNna, kishe osht me zgjedhen naj nja prej qatyne 5 qe jan tu shkrue te tema.


Ok po ta mundsoj me i zgjedhė njė nga pesė prej kėtyre qė shkruajnė nė kėtė temė:


Lovely
Linka_PZ
Murgesha
Dea
Breshka


zgjedhė e mos pėrto se sėrshi ta mundosj njė zgjedhje tė tillė.:tongue:

selvija
10-06-08, 17:14
1,shi
2.shi
3 shi
4,shi
5. shpresoj se do nalet me se done marr uji dhe lumi..

e_martumja
10-06-08, 17:17
te 5PARADOX
NAKI
XUKI
MEMPHISI
LAZDRANI

HėNna
10-06-08, 17:18
Shife si filloj tė mė kopjon e_martumja, asnjėrin hic se disa i kam dicka e disa po i njof.:tongue:

lovely
10-06-08, 18:01
Shife si filloj tė mė kopjon e_martumja, asnjėrin hic se disa i kam dicka e disa po i njof.:tongue:" asnjerin hiq" :tongue:


katunare
qytetare
sheherlike
fshatare
e jashtit :tongue:

HėNna
10-06-08, 18:16
E mbrendshmja po mungojka :tongue:


Kafja e forumit
Feja
Politika
Pa cenzura
Poezia

lovely
10-06-08, 18:30
E mbrendshmja po mungojka :tongue:


Kafja e forumit
Feja
Politika
Pa cenzura
Poezia

e mrama edhe e para

madona
shakira
beyonce
rihana
britney

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-08, 18:56
Ok po ta mundsoj me i zgjedhė njė nga pesė prej kėtyre qė shkruajnė nė kėtė temė:


Lovely
Linka_PZ
Murgesha
Dea
Breshka


zgjedhė e mos pėrto se sėrshi ta mundosj njė zgjedhje tė tillė.:tongue:

Pernime po thu a ? :tongue:

A bon une me zgjedhen Lovely,Linka_PZ edhe Dea :tongue: mi zgjedh tana me bohet shume edhe kqyre HėNna heren tjeter perzije listen :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-08, 18:58
e mrama edhe e para

madona
shakira
beyonce
rihana
britney

shaqiren une pe marr qetu :tongue:

hajdeni qetash

e hene
e marte
e merkure
e enjte
e premte

zgjedhni qetu cila prej ditave ju pilqen :tongue:

HėNna
10-06-08, 19:00
Pernime po thu a ? :tongue:

A bon une me zgjedhen Lovely,Linka_PZ edhe Dea :tongue: mi zgjedh tana me bohet shume edhe kqyre HėNna heren tjeter perzije listen :tongue:


Zgjedhi, me dy duart po ti jap; hic pa dhimbt hahahahahahahahaahahah :tongue:

HėNna
10-06-08, 19:01
shaqiren une pe marr qetu :tongue:

hajdeni qetash

e hene
e marte
e merkure
e enjte
e premte

zgjedhni qetu cila prej ditave ju pilqen :tongue:


hahahahahahahahahahahahah


E hėnė.


Mars
Hėnė
Diell
Tokė
Merkur

jadore
10-06-08, 19:03
shaqiren une pe marr qetu :tongue:

hajdeni qetash

e hene
e marte
e merkure
e enjte
e premte


zgjedhni qetu cila prej ditave ju pilqen :tongue:

e premtja valla hiq nuk e di se pse me pilqen ..

bordo
oker
champagne
hirte
azuro
folni ...

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-08, 19:06
Zgjedhi, me dy duart po ti jap; hic pa dhimbt hahahahahahahahaahahah :tongue:

A HėNna hahahahahahahahaa shume faleminderes, po kqyre edhe qat eminen qitma ne list si te mundsh, vetum jo menihere se e merr vesh fill qe ja kom nu synin :tongue::tongue: se qajo po doke mu kan dreq engjellushe :tongue: a bash nji qasishne jam ka e lypi :tongue:

HėNna
10-06-08, 19:09
A HėNna hahahahahahahahaa shume faleminderes, po kqyre edhe qat eminen qitma ne list si te mundsh, vetum jo menihere se e merr vesh fill qe ja kom nu synin :tongue::tongue: se qajo po doke mu kan dreq engjellushe :tongue: a bash nji qasishne jam ka e lypi :tongue:

Okej, por zgjedhi planetet tani e te shofim neser ta vėj atė nė listė se tani menjėherė e dijnė se kemi bė montazhė.:tongue:

Zana_ch
10-06-08, 19:10
bordo............... ashte vend i bukur me pelqen shumePrishtina
Peja
Prizereni
Mitrovica
Gjilani
GJAKOVA

lovely
10-06-08, 19:31
[/size][/i]

e premtja valla hiq nuk e di se pse me pilqen ..

bordo
oker
champagne
hirte
azuro
folni ...
[/list]folni :tongue:

o vallahin o Jadore t i kam mledh bete.... ec te oda jote per 2 dakika :redface: :biggrin: sa njeri tu t prit atje...qy...:biggrin:


Paris
Rome
New York
Rio de Janiero
Prishtine :biggrin:

Breshka
10-06-08, 19:44
folni :tongue:

o vallahin o Jadore t i kam mledh bete.... ec te oda jote per 2 dakika :redface: :biggrin: sa njeri tu t prit atje...qy...:biggrin:


Paris
Rome
New York
Rio de Janiero
Prishtine :biggrin:

Prishtinen

mengjesin
mesditen
mbramjen
mesnaten
pse so edhe nji bre hahahahahhahhahahahaha

lovely
10-06-08, 19:47
Prishtinen

mengjesin
mesditen
mbramjen
mesnaten
pse so edhe nji bre hahahahahhahhahahahahaosht edhe nata moj hahahahahahaha

mbremjen valla

e lodhur
e rraskapitur
e dermuar
e demoralizuar
e deshperuar :frown:

Breshka
10-06-08, 19:49
osht edhe nata moj hahahahahahaha

mbremjen valla

e lodhur
e rraskapitur
e dermuar
e demoralizuar
e deshperuar :frown:

tona jon ne pranishme gjat diteshttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

sport
film
muzik
seriale
dokumentar

HėNna
12-06-08, 21:22
tona jon ne pranishme gjat diteshttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

sport
film
muzik
seriale
dokumentar

Dokumentar.Jador
Arkza
Rilinda
Estella
Eminja
PS. Spongebob a je mirė???:tongue:

Alkimisti_ch
12-06-08, 21:26
Jadorin po e zgjedhi se e ka diqysh edhe nickun karakteristik...

Ringjallja
Liria
koha
jeta
ti

jadore
12-06-08, 21:38
Jadorin po e zgjedhi se e ka diqysh edhe nickun karakteristik...

Ringjallja
Liria
koha
jeta
ti

me tute Alkimist , thash se cka paskna bo tash ..!!

Koha ,( me kushtezone , lirine , ringjalljen , vehten,)


real,
imagjinare,
pesimist,
optimist.
utopist..
!!!

>>{SpOnGeBoB}<<
12-06-08, 21:45
Dokumentar.Jador
Arkza
Rilinda
Estella
Eminja
PS. Spongebob a je mirė???:tongue:

A HėNna shuuuuuume shuuuuuuuume faleminder :tongue:

Jo valla qetash pernime ma paske bo me hile edhe rrast, po nejse e kom porosite pe marre qete te fundit se nuk o ardh dikush me ja ngjiten para meje :tongue:

Amo me te kallezu drejt a din qysh si te ajo konga syt e njona e mendt mbeten te tjerat, amo per eminen po rrezikoj deri ne bankrot e hajri e dafte :tongue: e fundit me hajr ishalla hahahahaha

HėNna
12-06-08, 21:48
A HėNna shuuuuuume shuuuuuuuume faleminder :tongue:

Jo valla qetash pernime ma paske bo me hile edhe rrast, po nejse e kom porosite pe marre qete te fundit se nuk o ardh dikush me ja ngjiten para meje :tongue:

Amo me te kallezu drejt a din qysh si te ajo konga syt e njona e mendt mbeten te tjerat, amo per eminen po rrezikoj deri ne bankrot e hajri e dafte :tongue: e fundit me hajr ishalla hahahahaha

Ehh tani ta them troc, me bere hile me kafe dhe e psove!!!:tongue:

Vec trego ku tė kanė mbetė mendet se ta mundsoi, e ne mbjellsh per hile edhe hle tė bėj.:biggrin: ( ani pse stė kam bė hile fare valla)

>>{SpOnGeBoB}<<
14-06-08, 10:28
Ehh tani ta them troc, me bere hile me kafe dhe e psove!!!:tongue:

Vec trego ku tė kanė mbetė mendet se ta mundsoi, e ne mbjellsh per hile edhe hle tė bėj.:biggrin: ( ani pse stė kam bė hile fare valla)

HėNna qetash duhesh mi perzi edhe njihere letrat se qajo qe zgjodha, po m`doket kurgjo nuk ish kane puna e saj :biggrin:

ShEjToNkA
29-06-08, 19:19
Kafja a forumit
Feja
Poltika
thashetheme
Humor


:tongue:

Binasa
29-06-08, 21:18
Väljer,humor:biggrin:

MemphiSx
29-06-08, 21:25
Kafja a forumit
Feja
Poltika
thashetheme
Humor


:tongue:


Politiken
Kafen e Forumit
Humor (nganjeher)

ShEjToNkA
29-06-08, 21:26
Politiken
Kafen e Forumit
Humor (nganjeher)
Pėr ty nė gjumė me pas pyet e kisha ditė cka zgjedh. gaghahgaghaghaEdhe a din ti me parashtru apo vec me zgjedhe????

Guri i madh
29-06-08, 21:29
Pėr ty nė gjumė me pas pyet e kisha ditė cka zgjedh. gaghahgaghaghaEdhe a din ti me parashtru apo vec me zgjedhe????
e per mue qka mendoni

MemphiSx
29-06-08, 21:30
Pėr ty nė gjumė me pas pyet e kisha ditė cka zgjedh. gaghahgaghaghaEdhe a din ti me parashtru apo vec me zgjedhe????


Hahaahah, kto i kom specialitet :D A PO U dashka edhe une me parashtru a :(

Ku kishe punu me pare?

N'Poste
N'KEK
N'Qeveri
N'RTK
N'SHPK

ShEjToNkA
29-06-08, 21:39
Hahaahah, kto i kom specialitet :D A PO U dashka edhe une me parashtru a :(

Ku kishe punu me pare?

N'Poste
N'KEK
N'Qeveri
N'RTK
N'SHPK
tani pėr tani nė qeveri valla ... me stupcu hashimin hgaghaghagha President Kryeminister kryeparlamentar Deputet Minister i jashtėm

Murgesha
29-06-08, 22:21
tani pėr tani nė qeveri valla ... me stupcu hashimin hgaghaghagha President
Kryeminister
kryeparlamentar
Deputet
Minister i jashtėm


Deputet isha knaq tuj flejt nė parlament.


Drejtoresh
Sekretaresh
Asistente
Centraliste
Punetore e thjeshte???

ShEjToNkA
29-06-08, 22:26
Deputet isha knaq tuj flejt nė parlament.


Drejtoresh
Sekretaresh
Asistente
Centraliste
Punetore e thjeshte???
Drejtoresh moj ti e dinė se kam qejf DialogMonologDajakNdėrmjetsuesNegociata

turisti
29-06-08, 22:40
Kafja a forumit
Feja
Poltika
thashetheme
Humor


:tongue:

Humorin........................................... ................

Luana
29-06-08, 22:55
Pitet me lakra ,spinach ,
krelan me duqa e pa duqa ..
kollpite me gjiz ...
flija me rena...
byrek me mishe e pa mish :biggrin:

Naki
30-06-08, 15:49
Pitet me lakra ,spinach ,
krelan me duqa e pa duqa ..
kollpite me gjiz ...
flija me rena...
byrek me mishe e pa mish :biggrin:

Spaska Bukė Kollomoqe hmmmm!

Zero Cool
30-06-08, 15:54
Pitet me lakra ,spinach , krelan me duqa e pa duqa ..,kollpite me gjiz ...,flija me rena...,byrek me mishe e pa mish :biggrin:

qiti krejt qeto me 1 tepsi se lekker kokan :biggrin: (edhe selvija na bjen do speca djegs, turshi e knaqemi :smile:

selvija
30-06-08, 17:12
..............

lovely
30-06-08, 21:04
..............


.....


turqi
egypt
spanje
ulqin
durres

per pushime eshte fjala

Guri i madh
30-06-08, 21:06
.....


turqi
egypt
spanje
ulqin
durres

per pushime eshte fjala
me pelqen durrsi


po ma shum venediku

Breshka
30-06-08, 21:15
Lovely
Selvin
Murgeshen
Eminen
Elinen..... zgjidhni njerz perhajr ju koft njera prej ktyre nga une :tongue:

Naki
30-06-08, 21:23
Lovely
Selvin
Murgeshen
Eminen
Elinen..... zgjidhni njerz perhajr ju koft njera prej ktyre nga une :tongue:

Breshkė a bėnė ty me tė zgjedhė mos me hy gjynah me Lovelyn hahahahaha

Dardan Kastrati
30-06-08, 21:24
Lovely
Selvin
Murgeshen
Eminen
Elinen..... zgjidhni njerz perhajr ju koft njera prej ktyre nga une :tongue:Breshka a ne treg i paske qite keto ti aahahahahahaahaah Naki se ke zgjedh njeren nga ato qe jane ne list more ahahahaahahaahah

selvija
30-06-08, 21:31
Lovely
Selvin
Murgeshen
Eminen
Elinen..... zgjidhni njerz perhajr ju koft njera prej ktyre nga une :tongue:HEE loqka jam shtini edhe keta dyt qetu nga neve ,,se hiq tyben pa ta smuj rrim,,,

Breshka
30-06-08, 21:32
Breshkė a bėnė ty me tė zgjedhė mos me hy gjynah me Lovelyn hahahahaha

Naki tybe selvushi ish kthy tjeter kah po kqyr hapi syt mir e zgjidh

ahahahahahhaahhahahaahha

Breshka
30-06-08, 21:35
Breshka a ne treg i paske qite keto ti aahahahahahaahaah Naki se ke zgjedh njeren nga ato qe jane ne list more ahahahaahahaahah

qe de dardan une i qita npazar e mduket une du me shku ma shpejt hahahhahahahahahahahahahhaahahahaha

Naki
30-06-08, 21:37
Naki tybe selvushi ish kthy tjeter kah po kqyr hapi syt mir e zgjidh

ahahahahahhaahhahahaahha

Po a spo mi shehė kater sy krejtė prej teje i kam drejtu :wink:

Breshka
30-06-08, 21:37
lovelyn
selvin
elinen
eminen kto te katra bashk apo

BRESHKA VET hahahahahahahahahaaahahahahahahahahahaha

Breshka
30-06-08, 21:40
Po a spo mi shehė kater sy krejtė prej teje i kam drejtu :wink:

po de edhe n'sy je ka m'kyr :tongue:

Preshevar
01-07-08, 14:30
Breshka,
Lepuri,
Jesse Ovens,
Usain Bolt,
Dembeli :D

lovely
01-07-08, 14:56
Breshka,
Lepuri,
Jesse Ovens,
Usain Bolt,
Dembeli :D

Breshka


pse bre nuk i qite 5 meshqi?? :rolleyes: :biggrin:

Dukagjinas_i
01-07-08, 14:58
Breshka


pse bre nuk i qite 5 meshqi?? :rolleyes: :biggrin:
ani lovely ,qiti tani ti 5 femra :biggrin:

lovely
01-07-08, 15:00
ani lovely ,qiti tani ti 5 femra :biggrin:


tybe nuk i pe me sy pa mi qit 5 meshqi ktu :biggrin:

Dukagjinas_i
01-07-08, 15:02
tybe nuk i pe me sy pa mi qit 5 meshqi ktu :biggrin:
..qe une, jam sa 5 mashkuj t'ktuhit :biggrin: :biggrin:

lovely
02-07-08, 00:04
..qe une, jam sa 5 mashkuj t'ktuhit :biggrin: :biggrin:po a? :rolleyes:


5 copa thashe biri ktu, tani une zgjedhi :biggrin:


Lyro, purri :biggrin:

Buqja_ch
02-07-08, 14:05
po a? :rolleyes:


5 copa thashe biri ktu, tani une zgjedhi :biggrin:


Lyro, purri :biggrin:


Qe kjo Lyro ,purri dhe ka ik me bé laknur me siguri ka harru me len ketu diqka me zgjedh une iiii Lovely

Agjen
Hallen
Dajen
Tezen
Kojshin .....

Jana
02-07-08, 14:09
Qe kjo Lyro ,purri dhe ka ik me bé laknur me siguri ka harru me len ketu diqka me zgjedh une iiii Lovely

Agjen
Hallen
Dajen
Tezen
Kojshin .....

Hallen......

Filem....
Serial....
Muzik....
Humor....
Kino.....

Buqja_ch
02-07-08, 14:26
Hallen......

Filem....
Serial....
Muzik....
Humor....
Kino.....


Muzik ........ sa shume e du

Oré té mesimit ...


Gramatik
Matematik
Biologji
Fizik
Kimi

selvija
02-07-08, 17:22
Prindet
Vellezrit
Motrat
Burrin
Femit....pastaj vin ne rend shoqrija dhe gjithat me radhe...

lovely
29-09-08, 12:32
Prindet
Vellezrit
Motrat
Burrin
Femit....pastaj vin ne rend shoqrija dhe gjithat me radhe...


femijet.......................


me rrotlla
pa rrotlla
pak me rrotlla
pak ma pak me rrotlla
pa kokerr rrotlle :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

LuLjaa
29-09-08, 12:44
femijet.......................


me rrotlla
pa rrotlla
pak me rrotlla
pak ma pak me rrotlla
pa kokerr rrotlle :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Vetum keto as ni tjeter :tongue:

Ramazani
Bajrami
....
....
....

ps.. boll jan keto zgjidhne

flutra
29-09-08, 12:47
Vetum keto as ni tjeter :tongue:

Ramazani
Bajrami
....
....
....

ps.. boll jan keto zgjidhne
....
....
....
un qeto i zgjedha...

Buqja_ch
29-09-08, 12:47
Bajramin .........

Qytetin
Fshatin
Malet
Fushat
Arat

LuLjaa
29-09-08, 12:50
Bajramin .........

Qytetin
Fshatin
Malet
Fushat
Arat

Krejt ka pak, vetum Fashtin pak ma shume :D

selvin
lovely
shejtonken
vjeshten
lulen :D

flutra
29-09-08, 13:07
Krejt ka pak, vetum Fashtin pak ma shume :D

selvin
lovely
shejtonken
vjeshten
lulen :D
Un lovelyn e kom zgjedh .... mos lakmoni ju....

lovely
29-09-08, 13:12
hahahahahahahahaha Flutuuurrrrrrrr


hajdeni qitu zgjidhni;


VIRTUALITET apo REALITET????

Penelope
29-09-08, 21:58
REALITETIN padyshim...

buken e bardhe apo te zeze?

lovely
29-09-08, 21:59
REALITETIN padyshim...

buken e bardhe apo te zeze?


t`zezė

Sinan Vllasaliun
Sabri Fejzullahun
Nystret Muqiqin
Shkelzen Jetishin
Ismet Pejen:biggrin:

romansa
26-05-09, 21:33
sinan vllasaliun
peje
prishtinen
gjilanin
prizrenin
gjakoven

shfletuesi_
26-05-09, 21:42
Edhe pse spo e kuptoj po pershkruaj si shumica...


Prizeren

Bised
Publik
Foto
Camer
Realitet...

romansa
26-05-09, 21:47
realitet..
shetitje
..me veture
..me motor
...me anije
..me aeroplan
...me teleferik

shfletuesi_
26-05-09, 21:51
Me Veture


Ne Bjeshke natyre
Ne Plazh Deti
Ne Skijim
Ne Solarium
Ne dhome 4 me 4

romansa
26-05-09, 21:54
ne bjeshke..
..mish pule
....peshku
.....viēi
......lope
....kali

Jana
26-05-09, 22:19
Peshku....

Molle...
Dardhe...
Dredhez..
Banane...
Qershi...

lazdrani
27-05-09, 00:29
Paqe
Femijet
Dashuria
Dardania
Shendeti

Murgesha
27-05-09, 00:41
Paqe
Femijet
Dashuria
Dardania
Shendeti


Veq dashuria i pėrmbush tė gjitha tjerat.


Fruta
Perime
Mish
Drithera
Pasta

lovely
27-05-09, 09:01
Veq dashuria i pėrmbush tė gjitha tjerat.


Fruta
Perime
Mish
Drithera
Pasta


tonat po i marr qito tybe se s po muj i daj :biggrin:

sabah
gjyse dite
masdreke
akshom
gjyse nate

:P

speci
27-05-09, 10:10
tonat po i marr qito tybe se s po muj i daj :biggrin:

sabah
gjyse dite
masdreke
akshom
gjyse nate

:P

sabah kajhere kom qef me ba,
por edhe gjys nate so keq hahhahahah

sport
muzike
shetitje
argetim
knaqesi

rafet llapjani
27-05-09, 10:40
sabah kajhere kom qef me ba,
por edhe gjys nate so keq hahhahahah

sport
muzike
shetitje
argetim
knaqesi

As njo ste kokan per mue a kae pitpidak ktu lej sportet ti ahahahahahaahahah

romansa
27-05-09, 16:07
sabah kajhere kom qef me ba,
por edhe gjys nate so keq hahhahahah

sport
muzike
shetitje
argetim
knaqesi
Argetimin

e bukur
e moralshme
e menēur
e zoja
e ndergjegjshme

thellenza
28-05-09, 14:35
Argetimin

e bukur
e moralshme
e menēur
e zoja
e ndergjegjshmehmmm, shume veshtir per me zgjedhe, a bon te gjitha ngapak ?:tongue:POR e moralshme.

pc
tv
shetitje
lexim
muzike

speci
28-05-09, 15:27
pc dhe lexim dhe shetitje bajn


alkool,
duhan,
kafe,
energy drinks
apo cola

Makresh
28-05-09, 15:53
pc dhe lexim dhe shetitje bajn


alkool,
duhan,
kafe,
energy drinks
apo cola


Speca dollma s'paske jo ? :biggrin:

Domira
28-05-09, 15:55
pc dhe lexim dhe shetitje bajn


alkool,
duhan,
kafe,
energy drinks
apo cola

...duhan po qka...

tren
autobus
anije
aeroplan
automobil

Idila
28-05-09, 15:57
...duhan po qka...

tren
autobus
anije
aeroplan
automobil
Anije.....

Trėndafil
lule Mimozė
Borzilok
Jargavan
Gonxhe

Domira
28-05-09, 16:01
Anije.....

Trėndafil
lule Mimozė
Borzilok
Jargavan
Gonxhe

Trendafil...

shkrim
lexim
gatim
loje me top
shetitje

Idila
28-05-09, 16:02
Trendafil...

shkrim
lexim
gatim
loje me top
shetitje
Lexim...


Kėngė;

Popullore
Argėtuese
Rock and Roll
Country
Tallava

shfletuesi_
28-05-09, 16:04
Trendafil

Pite
Flije
Pershesh me qumesht
Pershesh me Kos ( yogurt)
Krelan me Duqa

Jana
28-05-09, 16:31
Fli....

Fustan...
Pantolloa...
Kepuc...
Patika...
Ternerka...

Makresh
28-05-09, 16:58
Kėpuc,


Me toja
Pa toja
Me strach
Pa strash
Me toja e me strash ? :D

desert
28-05-09, 18:07
me toja.


molle
dardhe
kajsi
pjeshke
qershi...

shfletuesi_
28-05-09, 18:10
me toja.


molle
dardhe
kajsi
pjeshke
qershi...


Qershi

Pallat
Ndertes
Kasolle
Shtepi
Banes

desert
28-05-09, 18:13
shtepi


kryeqytet
qytet
qytetz
periferi
katund...

romansa
28-05-09, 18:14
[quote=desert]me toja.


molle
dardhe
kajsi
pjeshke
qershi...


Qershi

Pallat
Ndertes
Kasolle
Shtepi
Banes[/

Pallat...
mjek..
jurist
ekonomist
inxhinier
profesor

shfletuesi_
28-05-09, 18:14
shtepi


kryeqytet
qytet
qytetz
periferi
katund...

Periferi


shtepi 1 kateshe
2 kateshe
3 kateshe
4 kateshe
5 kateshe me ashensor... :P

desert
28-05-09, 18:15
2 kateshe

mjek..
jurist
ekonomist
inxhinier
profesor

Amina
28-05-09, 18:16
Shtepi...
Profesor....

E bardhe
E zeze..
E kuqe..
E kalter
E gjlebert

shfletuesi_
28-05-09, 18:37
2 kateshe

mjek..
jurist
ekonomist
inxhinier
profesor

Ekonomist


Portokall
Mandarine
Molle
Dredheze
Geshtenje..

shfletuesi_
28-05-09, 18:39
Shtepi...
Profesor....

E bardhe
E zeze..
E kuqe..
E kalter
E gjlebert

Bardh&Kuqe

romansa
28-05-09, 18:41
Bardh&Kuqe
e kaltert
futboll
basketboll
hendboll
tenis
not

shfletuesi_
28-05-09, 18:47
e kaltert
futboll
basketboll
hendboll
tenis
not


Tenis

Laker
Patate
Domate
Qep
Huder... :P

Amina
28-05-09, 18:49
not

Kafe
Qaj
Akullore
Torte
Kakao

shfletuesi_
28-05-09, 18:53
Akullore....

Te ftoft
Te nxeht
Te voket
Taman
Te akullt..

Buqja_ch
28-11-11, 21:39
Taman .. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


biciklet
traktorr
makin
autobus
tren

.

emine
28-11-11, 22:20
biciklet


dhembjen
deshperimin
shpresen
forcen
dashurin

e_martumja
28-11-11, 22:27
biciklet


dhembjen
deshperimin
shpresen
forcen
dashurin Mos me pyetni cilen :biggrin:


Lulė
Tulė
Pulė
Ul (mu ul :biggrin:)
Mu laaaaaaaaaa :biggrin:

Buqja_ch
28-11-11, 23:14
Mos me pyetni cilen :biggrin:


Lulė
Tulė
Pulė
Ul (mu ul :biggrin:)

Mu laaaaaaaaaa ....... :biggrin:


femen
plak
grue
qik
kojshike

.

e_martumja
28-11-11, 23:21
femen
plak
grue
qik
kojshike

.Murgeshen
Lovely
Vjeshten
Luljen
Emine

Oqeani
28-11-11, 23:23
femen
plak
grue
qik
kojshike

.


Eh, me ngordhe sikur gomari ne mes dy stogjėve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Buqja_ch
28-11-11, 23:24
Murgeshen
Lovely
Vjeshten

Luljen

Emine

Nakin
Lazdranin
Drenin
Paradoxsin
Xukin

ps: me siguri po e din pse ???

.

e_martumja
28-11-11, 23:32
Nakin
Lazdranin
Drenin
Paradoxsin
Xukin

ps: me siguri po e din pse ???A ja qillova

.
ahahah Qeto 5 burra qe kam dasht mi marr :biggrin: Smuj mi nda krejt pi du :tongue:


TV
Internet
Me Fshi
Me dal
Pune

Buqja_ch
28-11-11, 23:44
ahahah Qeto 5 burra qe kam dasht mi marr :biggrin: Smuj mi nda krejt pi du :tongue:


TV
Internet
Me Fshi

Me dal

Pune


Po ja qellove .. Merita !!!

Oqean mos ngordh po ngjallu ja sante ja kurr zgjidh ..

.

Oqeani
29-11-11, 19:03
Po ja qellove .. Merita !!!

Oqean mos ngordh po ngjallu ja sante ja kurr zgjidh ..

.


Eh, me leshoi takati - http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
01-12-11, 00:04
S'paska kurgja ēka me zgjedh

Daglasi
01-12-11, 01:54
ahahah Qeto 5 burra qe kam dasht mi marr :biggrin: Smuj mi nda krejt pi du :tongue:


TV
Internet
Me Fshi
Me dal
Pune

Me fshi:biggrin:

vazhdon....